logo

Jaká barva umožňuje zesvětlovat vlasy bez žloutnutí - tajemství profesionálů

Ideální, blond kudrlinky, dokonce i barvy po celé délce, sny vidí každou brunetku po osvětlení. Výsledek však často nevyplývá z toho, co bylo zamýšleno, a žlutá, s červenými odstíny na kořenech pramenů, jen zkazí náladu. To je způsobeno skutečností, že při snaze o sen dívky postrádají složitost postupu, vybírají špatnou barvicí techniku ​​nebo používají nízké barvy. Jak se vyhnout těmto chybám a jakým barvivem se zbavit vlasů bez žloutnutí a zklamání, přečtěte si.

Studujeme příčiny "zažloutlých" kudrlin

Nejjednodušší způsob, jak dosáhnout bílých vlasů bez žlutých a červených odstínů, je dodržování pravidel, jemnosti barvení a použití dodatečných opatření k zamezení vzniku ošklivých vad.

Zvažte hlavní chyby, které děvčata dělají při osvětlení vlasů, které ohrožují ošklivé odstíny:

 • Přehlížejí faktor perzistence přírodního pigmentu - u dívky s tmavými nebo kaštanovými kadeřemi je přirozený pigment velmi odolný, překonává jej jediným světlem, aniž by způsoboval nenapravitelné poškození vlasů, je to téměř nemožné. Aby se tento faktor vyrovnal, doporučují kosmetologové předběžné bělení a pak používají pouze barvicí kompozici požadovaného odstínu;
 • neprofesionální barva špatné kvality se používá ke změně barvy - pokud nemáte dostatečné zkušenosti s výběrem barviva, spoléhat se na profesionály a barikanti. Ideální výsledek pomůže dosáhnout zvláštního zjasnění barviva na vlasy bez žloutnutí;
 • nedostatek dovedností a znalostí o postupu - úspora peněz na odborné objasnění "tlačí" dívky na nezávislé domovní zbarvení. Porušení způsobu přípravy a aplikace barviva na kadeře, vyprání produktu z vlasů dřív nebo později než je požadovaný čas, může negativně ovlivnit výsledek;
 • oplachování kudrlin s tekoucí vodou - vodovodní voda obsahuje různé nečistoty, soli i rzi. Jsou to ti, kteří dávají nepříjemný žlutý nádech na vyjasněné prameny;
 • kojení, těhotenství a menstruace je dalším důvodem, který může ovlivnit výsledek transformace. Hormonální selhání někdy vyvolávají vzhled zcela nečekaných odstínů, takže během těchto období je lepší odložit zbarvení vlasů;
 • konflikt barevných kompozic - to platí pro dříve namalované prameny. Samostatné prostředky nelze kombinovat (například henna a obvyklá barva), jejich konflikt je vyjádřen dokonce zeleným nebo fialovým odstínem. Dávejte pozor na vlastnosti světlejších vlasů po henné.

Rada Pokud se rozhodnete dramaticky změnit a barvit vlasy blond, doporučujeme vám kontaktovat pouze odborníky. Nezávislé, domácí barvení může vést k poruchám a způsobit velké škody na kadeřích.

Dobré tipy pro barvení

Jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí, pomůže vám jednoduchým a efektivním tipům od vedoucích barevníků:

 • Chcete-li zachovat krásu a sílu pramenů, namalujte je profesionálem a ne sami.
 • Poškozené a oslabené kadeře před zásadními změnami barev potřebují léčit, posílit. Chcete-li tak učinit, strávit měsíc léčby pomocí přírodních výživných nebo hydratačních maskách, balzámů. Rozdělené konce je lepší odříznout.
 • Nečistěte vlasy několik dní (nejméně dva nebo tři) před barvením.
 • Barevná struktura se připravuje přímo před kreslením, ale ne předem.
 • Míchání barviva s oxidem, dávejte pozor, aby nebyly žádné hrudky. Kvůli nim se na vlasy objeví oddělené světlé skvrny.
 • Barevný produkt se aplikuje nejprve na okcipitální oblast, později na boční části a nakonec na oblast v blízkosti tváře. Tento postup zajistí jednotné vyfarbení.
 • Doba zbytku barviva je zjištěna po posledním použití.
 • Kompozice pro barvení se aplikuje rovnoměrně a bez problémů, bez uložení.
 • Při omývání barvicího prostředku pomocí pramenů použijte speciální šampon a balzám. Budou udržovat stín trochu déle.
 • Opláchněte hlavu pouze čistou, minerální nebo citronovou vodou. Chcete-li opláchnout citronem, zředte 1 lžičku. citronová šťáva ve vodě a opláchněte vlasy.
 • Chcete-li odstranit světle žlutý přetečení, použijte stínicí anti-žluté šampony. Obvykle jsou fialová, modrá, stříbrná nebo perla. Všimněte si, že jde o koncentrované roztoky. Musí být zředěny obvyklým šamponem podle pokynů, aby se nezměnily v dívku s fialovými nebo šedými zámky.

Fotografie před a po

Výběr správné barvy

Dobrá blond barva vlasů bez žloutnutí je polovina úspěchu v barvení. Při výběru je důležité vzít v úvahu přezkoumání odborníků a spotřebitelů, důkladně studovat složení a princip činnosti, v jakých případech je to vhodné a ve kterém není. Podrobná analýza prostředků pro barvení je povinná, náhodná činnost zde je plná pro zdraví vašich vlasů.

Jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí je jednou z důležitých otázek v procesu přeměny brunetky na blondýnku. Kosmetické společnosti poněkud rozšířily paletu barev a vzaly v úvahu přání spotřebitelů. Barvicí kompozice konzistence jsou rozděleny do následujících skupin:

 • Práškové barvy - perfektně zesvětlí přirozený odolný pigment, působí poněkud agresivně, a proto vysuší kudrlinky;
 • krém - mají pohodlnou konzistenci, prameny jsou dobře obarvené a nástroj se nerozšíří;
 • olej - nejjemnější barviva, neobsahují amoniak a jsou snadno rozloženy po celé délce kadeř.

Při výběru výrobku pro malování věnujte pozornost složení. Upřednostněte jemné barvy, které neobsahují amoniak nebo peroxid vodíku. Ale tyto produkty nebudou poskytovat dramatické vyjasnění, pouze 1-2 tóny.

Tmavé a tvrdé vlasy vyžadují silné barvy. Mohou se skládat z čpavku nebo peroxidu vodíku, ale dávejte pozor, abyste si nevybrali příliš vysoké procento obsahu, aby nedošlo k spálení vlasů. Je lepší dát předpiseniyu zjasňující vlasovou pastu.

Pro zmírnění účinků barviva se k barvivům přidávají přírodní oleje a rostlinné extrakty. Perfektně vyživují, posilují, zvlhčují oslabené kudrlinky a částečně neutralizují poškození způsobené chemickým složením.

Rada Před barvením vlasů bez žloutnutí provést test alergie u vybraného agenta. Nepoužívejte kompozici k lakování, pokud se na ošetřované ploše objeví podráždění, kůže je zčervenání a svědění, nebo máte pocit silného pocení pálení.

Přehled nejlepších inkoustů

Profesionální barevníci sdíleli své tajemství, jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí, a doporučujeme používat tyto produkty:

 • Garnier Color Sensation - dostatečně řeší problém, jak barvit vlasy bez žloutnutí. Hluboké a trvalé barvy, přírodní lesk a přirozenost zaručuje společnost Garnier. Kompozice přípravku zahrnuje květinové oleje, které zajišťují hladkost a hedvábnost každého vlasu. Barvivo na zesvětlení vlasů bez žloutku má krémovou strukturu, snadno se rozkládá na kadeře a 25 odstínů pomůže udělat perfektní volbu pro každého znalce krásy.
 • Garnier Olia je úžasná barva, která neobsahuje amoniak, proto působí jemně a bez ztráty. 60% znamená naplněné květinovými oleji, je snadné a rovnoměrně nanesené, nerozšíří se a hlavně je úžasná péče o kudrlinky. 24 různých odstínů, z nichž 8 je blond. Nástroj je určen pro ty, kteří se bojí poškodit kudrlinky, ale chtějí změnit přirozené barvy.
 • L'Oreal Preference les Blondissimes - světlejší barva vlasů bez žloutnutí. Poskytuje mírné přeměny a velmi trvanlivý výsledek. Krémová barva se aplikuje bez problémů, nekvapká a nerozšíří se a výsledek je shodný s výsledkem uvedeným na obalu výrobku. Nástroj nespaluje citlivou pokožku hlavy, není tam žádný nepříjemný zápach - jedním slovem, transformace ponechá jen příjemné dojmy.
 • Schwarzkopf Blonde Ultime - dodatečné osvětlení zaručuje změnu barvy až o 8 tónů. Krémová barva s účinkem proti žlutému přetečení nevyschává vlasy, zachovává přirozenou hladkost a měkkost.
 • Linky Syoss zjasňovače - osvědčené barvy k osvětlení vlasů bez žloutnutí. Unikátní vzorec zaručuje 8 úrovní profesionálního objasnění, zdravý vzhled vlasů a krystalový blond. To je pohodlné řešení otázky, jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí doma.
 • Estel High Blond De Luxe - zesvětlující barvivo na vlasy bez žloutnutí od známých výrobků značkových kosmetických salonů. Nástroj je plochý a jemně zesvětluje prameny.

Rada Dokonce i poté, co jste dosáhli požadovaného výsledku po zbarvení, nezastavujte se. V průběhu času se může objevit žlutá vadná barva. Proto pravidelně používejte tónované balzámy a šampony nebo použijte domácí masky na bázi medu, citronové šťávy nebo cibule.

Při pohledu na módní a velkolepé to neznamená dokonalou bělost kudrlin. Podívejte se na módní lži v harmonii barev vlasů, pleti a očí. Proto předtím, než zabijete kudrlinky v dokonalých chladných odstínech, ujistěte se, že to bude vypadat perfektně a jinak vám pomohou vysoce kvalitní krémy a barvy.

Nabízíme více informací o kosmetických značkách a produktech pro osvětlení vlasů:

Užitečná videa

Mistrovská třída od stylistky Syoss.

Autor ukazuje, jak osvětlit vlasovou barvu Garnier Color Sensation.

Top 10 nejlepších barev pro zesvětlení vlasů

Rozhodli jste se stát blonďatou a chtěli byste získat stylovou blondýnu bez žloutnutí? Odstranění tohoto problému pomůže vysoce kvalitní barvě k osvětlení vlasů.

Příčiny žloutnutí

Odborníci identifikují několik důvodů pro vznik žloutnutí během objasnění:

 • Použití neprofesionální barvy špatné kvality. Pokud si nejste jisti svým výběrem, obraťte se na zkušeného barevníka;
 • Nedostatek základních znalostí a dovedností. Když se rozhodnete ušetřit peníze při návštěvě kosmetického salonu, vystavujete se riziku, že budete trávit ještě více pracovních sil a peněz na nákup tonizujících balzámů a čistících šamponů;
 • Porušení techniky přípravy barvené kompozice a správnosti její aplikace na kadeře. Barevným splachováním barvy může dojít k neočekávanému výsledku;
 • Těhotenství, kojení a menstruace. V této době v ženském těle dochází k různým hormonálním změnám, které ovlivňují konečný výsledek;
 • Opláchněte vlasy vodou z vodovodu. Tekoucí voda obsahuje obrovské množství rez, solí a jiných škodlivých nečistot, které dávají blonďatému žlutavému tónu;
 • Barvení vlasů bez zbarvení. Pokud blondýnky a majitelé lehkých blonďatých vláken to mohou dovolit, pak ženy a brunetky s hnědými vlasy sotva mohou bez takového postupu. Faktem je, že tmavé kudrlinky mají velmi odolný přirozený pigment, který je téměř nemožné odstraňovat barvou;
 • Pravidelné opláchnutí bylinných odvarů;
 • Kompozice pro barvení konfliktu. Každý ví, že barvu nelze aplikovat na hennu nebo basma - to může vést nejen k žlutému, ale i k zelenému a purpurovému odstínu;
 • Kreslení na pramenech masky na bázi olejů.

Jak vybrat správnou barvu pro osvětlení?

Při výběru nejlepšího světelného prostředku nezapomeňte zvážit několik důležitých nuancí:

1. Typ barviva. Světlejší barva má několik typů:

 • Prášek - ideální pro odstranění odolného pigmentu, obsahuje agresivní složky, které mohou vést k nadměrnému vysychání pramenů;
 • Krém - má poměrně silnou konzistenci, díky níž se produkt snadno aplikuje a neteče;
 • Olej - nejjemnější barvivo, neobsahuje amoniak a je rovnoměrně rozloženo po celé délce vlasů.

2. Složení. Aby postup osvětlení neublížil stav vašich vlasů, zastavte na benigních produktech bez amoniaku a peroxidu vodíku. Je pravda, že tyto barviva mohou změnit barvy na více než 2 barvy, takže je mohou používat pouze světlé hnědé dívky. Ale pro tmavé vlasy budou potřebovat silnější formulace obsahující speciální chemické složky. Ale musíte se ujistit, že procento těchto látek není příliš vysoké.

Tip! Chcete-li změkčovač změkčit a provést proceduru bez poškození vlasů, přidejte olej nebo extrakty rostlin. Mají výživné, zpevňující a hydratační vlastnosti, stejně jako neutralizují agresivní složku.

Přehled nejlepších blesků

Moderní kosmetologický trh nabízí obrovské množství světelných barev. Který z nich je nejlepší? Nabízíme Vám 10 nejlepších kvalitních produktů.

Jeden z nejoblíbenějších výrobců, vyrábějící odolné barvy s malým množstvím amoniaku. Paleta Garnier obsahuje 8 krásných odstínů - 2 studené a 6 teplé. Mezi nimi jsou největší poptávka platinová blondýnka, perly a krémová perla. Hlavní výhodou barviv této společnosti je přítomnost přírodních olejů (olivový, jojobový a pšeničný klíč), které dodávají pramenům lesk a hedvábnost.

Garnier vyrábí také čistič barev Color Shine - bez amoniaku s brusinkovým extraktem a arganovým olejem, určený pro snadné vyčištění (ne více než půl tónu) a neutralizaci žloutnutí po použití odolných barviv.

V řadě této značky je přítomna Revlonissimo NMT Super Blondes - super výkonný nástroj s jasným efektem, pomocí něhož můžete změnit odstín pramenů o 5 pozic najednou. Barva obsahuje bílkoviny a estery, které dávají vlasům pružnost a krásnou čistou barvu. Paleta Revlonissimo NMT Super Blondes má několik zajímavých možností - jahody, šampaňské, slunečné blondy atd.

Tento produkt je také zahrnut v počtu profesionálních. Dye Igora Royal vám umožní získat stabilní a hlubokou barvu za velmi přijatelnou cenu. A co je nejdůležitější - výsledný odstín se vždy shoduje s tónem uvedeným na obalu.

Matrix Color Sync

Další oblíbená světelná barva určená pro světlo (2 barvy) a jemné vyjasnění kudrlin bez strašlivého žloutku. Tato kompozice je vhodná pro majitele světlých nebo blond vlasů. Paleta barev naleznete v tomto článku.

Značka, známá po celém světě, vyvinula skvělý nástroj pro své fanoušky - Loreall Paris Casting Sunkiss odolné bleskové barvy. Hlavní charakteristikou tohoto barviva je plná připravenost k použití - nemusíte vypočítávat poměry a směs smíchat v samostatném obalu. Stačí natlačit obsah trubice na prameny a rovnoměrně se rozdělit od kořene ke špičce. Formát gelu umožňuje provádět malování bez zvláštního poškození zdraví vlasů, protože v něm je několik užitečných látek (camelový olej, ochranný kondicionér a termoaktivní prvky).

V kolekci Loreal jsou tóny světle hnědých, lehkých a také tmavých vlasů, takže můžete snadno vybrat požadovanou barvu. Barvivo se spotřebuje poměrně ekonomicky - jedno balení je dostatečné pro 2 barvení.

Tipy pro čtenáře! Paint Loreal - typy barev, palety a recenze

Je to důležité! Loreall Paris Casting Barva Sunkiss obsahuje agresivní chemikálie, takže při manipulaci nezapomeňte na rukavice. Také se ujistěte, že zahřejete hlavu se speciální hlavou - bez vystavení teplu, nástroj nemusí pracovat.

Profesionální lak, díky němuž můžete vlasy osvětlit 4-6 tóny bez účinků žluté barvy. Paleta obsahuje mnoho velmi krásných odstínů - stříbro, zlato, popel, perla atd. Každý z nich dává čistě nasycený výsledek. Je zajímavé, že barviva Schwarzkopff mohou být také použity jako preventivní opatření. Přirozené složení produktů (vitamíny + želé s obsahem biologicky aktivních látek) nejen "vyčistí" blondýnu, ale také vyživuje prameny, posiluje je zevnitř, vrací jim sílu a lesk.

Vyčišťovače této značky umožňují měnit barvu až o 8 pozic a současně zajišťovat krásný rovný odstín bez jakéhokoli náznaku nažloutlé podtóny. Barva má šetřící efekt - nejenom maluje, ale také pečuje o prameny, chrání je před vysycháním, poskytuje jemnost, laskavost a hedvábnost. V řadě společnosti Syoss existují 4 typy médií - od středního až po ultra čistící prostředek.

Velmi dobré prostředky ruské výroby, oblíbené mezi moderními mistry. V souladu s touto značkou existují jasné, barevné a tónované kompozice, které mají šetrný účinek. S barvou Estel Deluxe se vlasy stávají měkkými a poslušnými a žloutnutí působí dlouho.

Bbcos White Meches Bělení

Tato sbírka barviv je ideální pro jemné a vysoce kvalitní osvětlení tmavých vlasů. Dodržování všech pravidel umožňuje omezit negativní dopad agresivních komponent na minimum. Dalším charakteristickým znakem barviv Bbcos White Meches Bleaching Barva je přítomnost krémového aktivátoru a zjasňujícího prášku, který je určen pro zpracování regrown kořenů.

Vysoce kvalitní krémová barva bez škodlivých přísad. Bohužel je téměř nemožné ho najít na volném trhu, ale tento nástroj se používá velmi často v salonech. Skládá se ze 3 velmi důležitých složek - péče o pleť, bělící prášek a výživné sérum.

Tip! Dokonce i když se vám podaří koupit barvivo Goldwell Silklift, nesnažte se sami používat. Faktem je, že jakákoli odchylka od pokynů a nesprávný výběr pomocných látek může vést k velmi nepříjemným výsledkům.

Tipy pro gramotnost

Chcete-li ochránit vlasy před účinkem žloutnutí, poslouchejte rady zkušených barevníků.

Tip 1. Pravidelně odbarvené bělené vlasy se speciálními balzámy, šampony nebo jemnými barvami stříbra, modré, perlové a fialové. Tyto roztoky jsou vysoce koncentrované, takže nemohou být aplikovány v hotové podobě - ​​vlasy mohou být šedé. Nezapomeňte přidat nejběžnější šampon (poměry jsou uvedeny v pokynech).

Tip 2. Koupit speciální šampon pro bělené vlasy - bude mít čistý, zářivý tón.

Tip 3. Chcete-li zajistit rovnoměrné zbarvení celé hlavy vlasů, spusťte proceduru vlasy v zadní části hlavy a poté jděte do chrámů a do oblasti v blízkosti čela. Aplikujte směsí liberálně, nesnažte se zachránit. Doba expozice kompozice zaznamenává po zpracování posledního kroucení.

Tip 4. Chcete-li si s sebou dlouhou dobu nechat blondýnu bez žloutnutí, použijte pro mytí pouze filtrovanou vodu. Je také vhodné použít oplach z lehce okyselené vody (1 lžička citronové šťávy pro 1 kapalinu).

Tip 5. Připravte zjasňující směs bezprostředně před aplikací na vlasy. Dlouhodobý kontakt se vzduchem vede k oxidaci směsi a má špatný vliv na konečný výsledek.

Tip 6. Pokud jsou vlasy poškozené a oslabené, je nutné projít ošetřovacím kurzem a řezat konce. Nejlépe pro tyto účely jsou vhodné regenerační a posilující masky s keratinem, bílkovinami, vitamíny, elastinem, kolagenem a dalšími užitečnými složkami. Pokud si přejete, můžete použít domácí výrobky - na bázi kefír, medu, černého chleba, zakysané smetany, želatiny atd. Pro zvýšení efektu si vezměte vitamíny pro vlasy, nehty a kůži.

Tip 7. Při míchání barviv na vlasy se ujistěte, že ve směsi nejsou žádné hrudky - barva bude nerovnoměrná.

Tip 8. Před aplikací přípravku na hlavu proveďte test alergií. Chcete-li to provést, naneste malé množství hotové barvy na vnitřní záhyby loketní nebo zadní strany zápěstí. Pokud se po čtvrtinu hodiny na ošetřované ploše neobjeví zčervenání, vyrážky a další nežádoucí jevy, pokračujte v postupu.

Tip 9. Při plavání v bazénu nezapomeňte nosit speciální čepici. Bleach - hlavní nepřítel blonďat!

Tip 10. Proveďte postup pouze odborníky.

Doporučení ohledně správného zesvětlení vlasů chemickými barvivy:

Recenze

Závěrem jsme zjistili recenze běžných žen, které byly zbarveny v různých barvách.

 • Tatyana, 35 let: "Snila jsem, že se ze školy stává blonďatá. A asi 30 let jsem se rozhodl, že je čas ztělesnit tento sen. Mám přirozeně světlé blond vlasy, které vám umožní bez bělení. Pro zbarvení si vybrala paletu z barvy Shvartskopf "platinová blond". Jak slíbil výrobce, barva vyšla bez žloutnutí. Výsledkem je prostě vynikající - krásný a jasný blond s platinovým tónem. Maluji tuto barvu dlouhou dobu - více než 4 roky. Bála jsem se, že vlasy nebudou odolávat takovému zatížení, ale v tomto ohledu ma barva nedovolila. Doporučuji to všem. "
 • Margarita, 26 let: "Zvýrazněte třetí rok barvou Revlon Super Blond (barva - popelka blond). Toto profesionální barvivo je ideální pro barvení doma, protože nemám problémy s malbou. To znamená, že je příjemně šílený - stín bez žloutnutí, krásný a velmi odolný. Barva navíc poskytuje další péči. Pokud se chcete stát blonďatým, můžete si vybrat tento nástroj! ".
 • Catherine, 40 let: "Jsem blonďatá s 20 lety zkušeností, proto jsem se dokázal pečlivě zabývat problémem žloutnutí. Během posledních několika let jsem používala Estelle. Barva je opravdu velmi dobrá - vlasy jen svítí! Samozřejmě, že jsem pravidelně oblékala různé masky, ale samotný nástroj také vyživuje a zvlhčuje. A poslední plus v prasátko - dostupnost a hospodárnost! ".
 • Sofie, 28 let: "Opravdu se mi líbila Bbcos White Meches Bělení blesku bez amoniaku. Jenom barvím v kabině a to jen znamená. Výsledek je vždy vynikající, směs nikdy selže. Zatímco většina blondýnek, o kterých vím, že hledají léky na žlutou barvu, si užívám svou čistou a krásnou stříbrnou blondýnu. Pokud byste na tento problém zapomněli, zastavte své rozhodnutí o produktech této společnosti. "
 • Polina, 28 let: "Během příští bělení v salonu jsem měla vlasy silně spálené, a tak jsem se od té doby maloval. Vybrala jsem si měkké barvivo, abych vlasy od Garniera odlehčila. Snažil jsem se jak perlou, tak platinovou blondou - líbil jsem se oba tóny. Skutečnost, že barva nejen nepoškozuje strukturu vlasů, ale také posiluje kořeny (díky oleji) je také povzbudivá. "

Viz také: Jak se zbavit žloutnutí ve vlasech, pokud se již objevilo (video)

Top 10 rozjasňující barvy vlasů bez žloutnutí

Téměř všechny dívky experimentují s obrazem. Obzvlášť často se vlasy přizpůsobují - jsou odříznuty, rozšířeny, malovány. Chcete-li vytvořit obrázek blondýny, je nutné zjednodušit prameny speciálními barvami. Vybrané top 10 výrobků pomůže vyhnout se žluté barvě, která často postihuje dívky malované doma.

L'Oreal Paříž Colorista Ombre

L'Oreal Paris Colorista Ombre, inovativní čisticí prostředek na vlasy s žlutou barvou, umožňuje vytvořit hladký přechod od přirozené barvy až po blondýnku na špičkách a chrání prameny před vysycháním. U domu je použití nářadí pohodlné a snadné vzhledem ke speciálnímu hřebenu. Vlastnosti laku:

Amoniak, kaolin, guarová guma

Jednotné barevné prameny bez poškození struktury vlasů, ombré efekt

Smíchejte prášek se smetanou a vývojkou, protřepejte a naneste na hroty hřebenem a po 20 minutách umyjte

Seznam zjasňovacích vlasových barviv bez žloutnutí

Mnoho žen doufá, že jsou blond. A pro tmavovlasé mladé dámy existuje jen jedna cesta - malovat vlasy. Bohužel však zvláštnost přirozeného pigmentu vlasů je charakteristickým odstínem žlutosti, což lze často pozorovat po neúspěšném osvětlení.

Jak přebarvit z světle hnědé na světlé blond, aby se vyrovnal s touto nepříjemnou žlutostí, zkazit celkový dojem - tato otázka je položena mnoha.
Aby bylo ženám snadnější najít vhodné barvivo na vlasy, v článku je uvedeme: budeme brát v úvahu jak profesionální série, tak domácí.
Navíc si přečtěte recenze dívky, které dokázaly najít úspěšný nástroj, který na vlasy nezanechává žlutou patinu.

Světlejší barvy bez žloutnutí

Žlutost na vlasy po zesvětlení není nic jiného než projev chemické reakce, kterou barvivo vstoupilo do přirozeného přírodního pigmentu.

Tento jev lze obvykle pozorovat při špatném výběru barvy, stejně jako při porušování technologie barvení.

Zvažte nejpopulárnější kosmetické značky, které mají ve své barvě na barvení vlasů arzenál bez účinků žluté barvy.

Doma

Garnier

Je jedním z nejvyhledávanějších výrobců vlasových barviv a dalších výrobků pro péči o pleť.

Barvy této značky jsou domácí, což znamená, že jsou snadno použitelné doma bez nutnosti povinné návštěvy velitele v kabině.

Garnier vyrábí nátěrové hmoty s amoniakem, takže tyto nástroje můžete považovat za poměrně odolné.
V arzenálu značky existují takové nádherné odstíny blond, jako jsou:

 • přírodní;
 • platina;
 • písek a další.

Všichni, pokud jsou používány správně, mohou změnit barvu vlasů, aniž by způsobily nepříjemnou žlutost. S touto barvou můžete profesionálně zbarvovat špičky vlasů (ombre) sama, nepoužívám služby salonu.
Mimochodem, složení nátěrové hmoty je zcela přirozené součásti, díky čemuž je její použití bezpečné a neškodné pro vlasy. Například kompozice obsahuje takové cenné složky jako jojobové, pšeničné a olivové oleje, které dodávají vlasům jemnost a lesk a pomáhají eliminovat suchost. Ale nezapomeňte, maska ​​pro bělené vlasy pomůže ochránit vlasy lépe.

Řada ColorShine této značky neobsahuje amoniak, takže jej lze použít pro extrémně měkké, i když nejvíce odolné barvení.

Udělali jsme pro vás přehled o nejlepším prášku na obličej, seznamte se s hodnocením.

Jak zacházet s lidmi s nechtěnými nehty, přečtěte si zde.

Loreal

Výrobky této světově proslulé značky, jako je Chi barva, jsou určeny hlavně pro domácí použití. V řadě vlasových výrobků je k dispozici značka, včetně odolného odlehčovací barvy Loreall Paris Casting Sunkiss. Tento přípravek na bázi gelu neposkytuje efekt žloutnutí, jemně a jemně rozjasní vlasy.

Barva je připravena k použití, takže ani nemusíte smíchat pigment s oxidačním činidlem, jak tomu bývá. Nástroj je aplikován na vlasy přímo z tuby, rovnoměrně rozložen v pravém směru. Jedna barva barvy je obvykle dostatečná, aby dvakrát zesvětlily vlasy střední délky.
V sortimentu odlehčovacích výrobků této řady jsou barvy určené pro vlasy hlavy různých odstínů: světlo, kaštan a tmavé.

Nejlepší je použít tento nátěr buď pro přirozeně blond vlasy, nebo po předběleném bělení. Jako kdybyste ho okamžitě aplikovali na tmavé vlasy, pak je pravděpodobně žloutnutí nevyhnutelné.

Estelle

Barvy značky Deluxe této značky jsou schopny zesvětlit vlasy v několika odstínech bez žloutnutí. Značka může nabídnout nástroje pro bělení a pro barvení a tónování: vyberte nástroj, který nejvíce potřebujete.

Na videu: světlejší barva vlasů bez žluté Estelle

A vidíte Estelleovu paletu barev vlasů v tomto článku.

Paleta od firmy Schwarzkopf

Profesionální značka vyrábí řadu barev a pro domácí použití. Chcete-li získat blond odstín bez nepříjemného nažloutlého květu, je nejlepší použít paletu barev + potraviny z palety. Tento krémový nástroj je levný a současně je schopen zesvětlit vlasy o 4-6 tónů.
Schwarzkopf paleta na barvení vlasů má tak nádherné překrásné odstíny jako perleťová blond, stříbrná a jasanová blond.

To je studený tón, který je nejlepší si vybrat, zda chcete dosáhnout světlého odstínu bez žloutnutí.

Ke všem výše uvedeným výhodám můžete přidat jemnou kompozici laku a jeho snadné použití. Mezi užitečné komponenty paletové barvy patří královská želé, která poskytuje pečlivou péči o vlasy, stejně jako biologicky aktivní látky, které dodávají vlasům lesk a měkkost.

Profesionální

Revlon

Barvy od tohoto výrobce jsou profesionální a poloprofesionální.

Sortiment značky zahrnuje mimo jiné i super-světelnou barvu, která umožňuje v jedné aplikaci vytvořit lehčí vlasy až o 5 tónů.

Tento nástroj se nazývá Revlonissimo NMT Super Blondes a zahrnuje mimo jiné přírodní změkčovadla, jako jsou pšeničné bílkoviny, různé esenciální oleje.
Nástroj jemně zbarvuje vlasy, neposkytuje efekt žloutnutí a zároveň pečlivě pečuje o vlasy.

Igora Royal od společnosti Schwarzkopf

Jedná se o poloprofesionální sérii barviv na vlasy. Použití barev linky umožňuje dosáhnout hlubokého bohatého odstínu světla bez nepříjemné žlutosti. Paleta odstínů blonďat z Igory je poměrně rozsáhlá a cena je poměrně cenově dostupná. Pomocí této barvy zvýrazněte vlasy.

Kromě toho výsledná stínování barvy vlasů vždy odpovídá tomu, co je na obalu.

Tuto barvu nenajdete v běžných kosmetických obchodech: můžete ji koupit pouze ve specializovaných odděleních prodávajících profesionální salonní výrobky nebo si je objednat z internetového obchodu.

BBCOS White Meches Bělení

Jedná se také o profesionální nástroj navržený speciálně pro zesvětlení tmavých vlasů.

Účinek se zároveň projevuje, i když je silný, ale měkký, proto doporučujeme tuto barvu brunetům a ženám s hnědými vlasy.

V tomto případě je však obzvláště důležité dodržovat všechna doporučení výrobce a přečíst si pokyny před použitím, protože barva má skutečně silný, radikální efekt.

Sortiment značky zahrnuje také světlem Goldwell Silklift, která se skládá z aktivátoru smetany a speciálního prášku se světlem. Nedoporučuje se používat tento lék doma, protože bez odborného tréninku nemůžete dosáhnout očekávaného účinku.

Matrix

Jedná se o profesionální barvu, která se používá i v nejmodernějších kosmetických salonech. Barevný dřez Palette Matrix pomůže určit odstín. Nástroj má velmi pečlivý účinek, který je zvláště oceňován ženami.

V kompozici není amoniak, takže radikální vysvětlení nedojde: pouze pro pár tónů.

A aby se dosáhlo studené světle hnědé barvy vlasů, je žádoucí předblesknout vlasy. Ale tady je zaručeno, že nedostanete žlutý nádech, který rozmaznává náladu tolika blonďatých dám. Další paleta barev Londakolor je oblíbená u dívek.

Ve videu: Jaký druh barvy rozjasňuje tmavé vlasy bez žlutosti?

Několik doporučení odborníků pro brunety o odstranění účinků žluté barvy při osvětlení vlasů.

Obzvláště obtížná je barvení původně tmavých vlasů ve světlých barvách. Žádná blond barva nemůže úplně zesvětlit tmavý pigment, takže bude vždy žlutý odstín.

Abyste se tomuto incidentu vyhnuli, je nemožné okamžitě skočit z tmavých na světlé vlasy: nejprve musíte odstín vlasů odbarvit a postupně je udělejte požadovaný odstín blond.

Brunetky a hnědovlasé ženy často ignorují toto doporučení, takže místo krásného světlého odstínu získávají levný žlutý tón, který, jakmile je vymyt, se stává jasnějším.

Pokud mají vlasy od přírody světlý stín, pak se stanete blondýnkou nejsnadnější. K tomu nemůžete ani použít silnou barvu a dostat se šampony a další jemné prostředky. Jako součást těchto fondů neexistuje amoniak, který stejně, ale vlasy suší.

A dozvíte se více o barvadlovém přípravku Londakolor a jeho paletě, můžete se podívat na obsah tohoto článku.

Ale je možné provést masáž během menstruace, přečtěte si zde.

Recenze

Dozvíme se, co dívky říkají, snaží se proměnit v blondýnu pomocí různých barev vlasů.

Tatiana, 35 let, Lipetsk:

"Snažil jsem se být dlouho blonďat a po třiceti letech jsem se rozhodl, že nastal čas, aby se sen splnil. Příroda mám tmavé blond vlasy, takže jsem se rozhodl bez předchozího zbarvení. Koupil jsem paletu z Schwarzkopf s "platinovým blond" odstínem, protože jsem nechtěl na vlasu žlutý tón. Požadovaný efekt byl dosažen po druhém barvení, protože poprvé zůstala malá žlutá barva. Čekal jsem týden a namaloval jsem tentýž barvu podruhé - a teď mám nádherný platinový tón bez žloutnutí. Tuto barvu doporučuji, ale pokud jsou vaše vlasy tmavé, v každém případě je nejprve musíte vyblednout. "

Margarita, 26 let, Moskva:

"Už asi pět let svítím vlasy, protože blondýnka je pro mě. Zpočátku jen maloval v kabině, ale poslední dva roky prošel samoobsluhou. Nyní existuje spousta různých prostředků, pomocí kterých se můžete osvětlit doma i v kabině, a zároveň je skvělé ušetřit. Moje volba je Revlon Super Blond Tint Ash Blonde. Malování profesionální, ale přizpůsobené pro domácí použití. Líbí se mi to - vlasy mají nádherný krásný odstín, žádné žluté vlasy a barva sama o sobě je odolná. Mohu tento nástroj bezpečně doporučit každému, kdo sní o tom, že se stane blonďatou. "

Polina, 28 let, Khabarovsk:

"Jednou v salonu byly moje vlasy během bělidla spálené, takže od té doby se dávám přednost malování doma s měkkými domácími a poloprofesionálními výrobky. Obvykle používám barvu Garnier a L'Oreal. Nezdravují vlasy příliš, a pokud si vyberete správný odstín, můžete se zbavit žloutnutí. Kromě toho jsou tyto nástroje cenově dostupné a je v nejbližším obchodě. "

Takže jsme uvažovali o vlastnostech vlasových barviv bez účinků žluté barvy, například dívky označují barvu Farmavit. Jak můžete vidět, seznam je docela působivý a zahrnuje segmenty od masového trhu až po luxus. Pro přívržence domácí výroby, odborníci doporučují odkazovat se na paletu odstínů barvy Farah.
Kromě toho si můžete vybrat mezi profesionálními barvami a nástroji pro domácnost.
Vše je ve vašich rukou - užitečné tipy z tohoto článku vám pomohou proměnit si blondýnu bez žlutého květu na vlasy a zapůsobit kolem sebe svým stylovým, neposkvrněným vzhledem.

Rozjasňující barvivo na vlasy bez žloutnutí Loreal

Jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí, bez použití barviv? Jako alternativu můžete odstranit červenavou barvu z bělených pramenů pomocí speciálních máchání a. Anna, 27 let: Na otázku, jaký druh barvy je lepší odstranit žlutost z bělených vlasů, odpovězím na L'real.

Jaká barva odstraňuje žlutost z bělených vlasů

Mnoho dívek usiluje o to, aby se jejich vlasy stávaly blonďatými. Chcete-li to udělat, použijte různé nástroje, včetně barviv a toniků, ale často místo očekávané bílé barvy vlasů zbarvíte žlutě. Jak fixovat odstín na chladnější, bílé?

Jak odstranit žluté vlasy

Žlutá barva, která se objevila po vyčištění, může být odstraněna v kosmetickém salónu: mistr s pomocí profesionálního nástroje umýt barvivo. Díky tomuto postupu je žlutý pigment vyčištěných pramenů zcela vyloučen. Navíc vám mistr může říci, jak sami odstranit žlutost z vlasů: jaké lidové a profesionální nástroje by měly být použity.

Pokud se z nějakého důvodu žena nechce obrátit na odborníka, můžete dosáhnout krásné barvy na vlastní oči pomocí kompozic pro bělení kudrlin jako Blondex nebo Supra. Nejlepším účinkem je však dosaženo po použití barviv pro odbarvené odstíny vlasů "stříbro", "perla", "platina", "popel". Tyto tóny dokonale odstraňují žlutost a poskytují krásnou bílou barvu. Další možností oplachování ošklivého pigmentu je použití speciálního odstínovaného šamponu nebo balzámu. Takové prostředky mají bohatou purpurovou barvu, takže žlutá odchází.

Jak se zbavit žlutých vlasů po osvětlení

Zpravidla se v brunetách objevuje žlutý tón, který se rozhodne barvit ve světlých barvách. Přírodní tmavý pigment je těžké odvodit, takže jasná žlutá se stává důsledkem osvětlení. Výsledkem je, že účes vypadá horší než se očekávalo. Někdy se po nesprávné aplikaci nátěru načervenaly prameny. Ženy, které provádějí proceduru doma, často perederzhivayut složení na vlasy, "hoří" je, v důsledku čeho vyčerené prameny vypadají žlutě.

Další pravděpodobnou příčinou žloutnutí je kyslík. Po barvení dochází k vniknutí vzduchu přes kutikuly, což způsobuje oxidaci a bílá barva je vymyta. Poté zůstane pouze ošklivá žlutá barva. Jaké barvy odstranit žlutost z bělených vlasů? Odborníci doporučují pro tento účel zvolit výrobky s obsahem čistícího prostředku do 4 a bez obsahu amoniaku. Takový poměr se dosáhne úpravou poměrů barviva a oxidační emulze. Množství druhého se zvyšuje dvakrát (celkový poměr složek je 1: 2).

Kromě toho můžete rychle odstranit žlutost z bělených vlasů pomocí mixů. Nepoužívají se k barvení, ale za účelem tónové korekce. Lehčí si vlasy, tím méně je třeba mixton. Stylisté doporučují fixovat žlutý odstín, aby používali speciální barvivo k tónování, a nikoliv jiné sloučeniny, protože barvivo v něm minimalizuje poškození struktury vlasů a povlaků je vytváří ochrannou vrstvu.

Jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí, bez použití barviv? Jako alternativu můžete odstranit červenavou barvu z bělených pramenů pomocí speciálních výplachů a šamponů. Tyto výrobky mají mírný účinek na tón vlasů, omytí žlutého pigmentu a ponechání pouze požadované barvy. Kromě toho je možné bělidlo pramenit pomocí toniků. Přidávají se k různým hygienickým výrobkům na vlasy. Nicméně tonika jsou pouze dočasnou metodou řešení problému, protože jsou schopny krátkodobě (7-15 dní) barvit prameny určitého odstínu.

Kromě uvedených prostředků pro odstranění žlutosti z bělených vlasů, někteří dosahují krásné bílé barvy s použitím populárních metod. Který z nich použijete, vyberte si sami. Následující masky pomáhají vypořádat se se žlutým pigmentem:

 1. Zlato. Přírodní nebo umělý med se aplikuje na hlavu, ponechá se po dobu 8-10 hodin a poté se promyje pravidelným šamponem. Kvůli chemické reakci, která se vyskytuje uvnitř chloupků, vypadá žlutost.
 2. Lemon Budete potřebovat třetí šálek čerstvě vymačkané citronové šťávy a kefír, malý šampon, 1-2 lžíce. l vodka. Smíchejte přísady s rozbitým vejcem. Aplikujte směs na vaši hlavu po dobu jedné hodiny, poté opláchněte vlasy pomocí odšťavňovače nebo vodou s octem.
 3. Cibule. Velká cibule je mletá pomocí mlecího stroje / mixéru. Výsledná kaše se nalije malým množstvím vroucí vody a trvá 20 minut. S ochlazovanou směsí zakryjte hlavu, položte obal a ručník. Masku můžete umýt po 1-2 hodinách. Čistit vlasy necítí jako cibule, opláchněte je roztokem vody a octem.

Jaká barva má barvit vlasy bez žloutnutí

Při výběru produktu pro zabarvení stojí za to věnovat pozornost balíčkům označeným "bez žloutnutí". Nejúčinnější jsou ostré, studené odstíny. Malovat teplý slunečný, pšeničný, medový tón, nemůžete odstranit žlutý pigment. Vysoce kvalitní barviva je k dispozici nejen zaměstnancům kosmetických salonů, ale i běžným ženám. Jaký druh barvy může odstranit žlutost z bělených vlasů:

 1. Estelle Kromě toho je lepší upřednostnit profesionální řadu produktů Estel Deluxe. Barva této série dokonale zbarvuje prameny. Po nanesení účesu se stává nasycený, trvalý odstín, měkkost a lesk. Přibližná cena - 250 stran.
 2. L'Oreal Casting. Jemná volba pro odstranění žlutosti z vyčištěných zámků. Značka představuje bohatou paletu tónů, takže každá žena může najít dokonalý odstín. Přibližná cena - 300 p.
 3. Garnier Color. Barva si zaslouží lásku dívky, která se snaží osvětlit a získat krásnou bílou barvu. Garnier neobsahuje čpavek, takže nezhoršuje chloupky a poskytuje trvalý, krásný odstín. Cena - 170-190 p.
 4. Schwarzkopf Brillians. Vzhledem k trvanlivosti tohoto nátěru není nutné pravidelně nanášet v požadované barvě - můžete jednoduše odlehčit regrown kořeny. Schwarzkopf Brilliance se osvědčil jako produkt, který je účinný proti zářivosti.

Jak se zbavit žlutých vlasů profesionální prostředky

Důvodem žlutého odstínu bělených vlasů je zpravidla nesprávné zbarvení nebo volba nekvalitní barvy. Navíc to může být způsobeno nepředvídatelnou reakcí barviva s přirozeným pigmentem vlasů. Jak dosáhnout bílých vlasů bez žloutnutí:

 1. Vyberte vysoce kvalitní zjasňující barvu. Bude to nejen odbarvit prameny, ale také jim poskytne požadovaný odstín. Je lepší zůstat na platině, v tónech.
 2. Aplikujte kompozici na hlavu, přidržte čas uvedený na krabičce a opláchněte balzámovým opláchnutím.
 3. Bezprostředně po proceduře aplikujte žlutý tónovaný balzám na srst a míchání šamponem 1: 1 (alternativou je zakoupení speciálního barevného šamponu).
 4. Počkejte, dokud tonikum nebude fungovat, protože to stačí na 3-5 minut. Po umytí vlasů obvyklým způsobem.

Video: nový způsob, jak odstranit žluté vlasy

Recenze

Nadezhda, 22: Můj přírodní barva je kaštan, ale ráda bych byla blonďatá víc, takže vím, kterou barvu je lepší použít, protože jsem se pravidelně rozjasňovala. Červený pigment zůstává téměř po nějaké barvě, vyvedu ji se speciálními šampony. Nejvíce se mi líbí Schwarzkopf Bonacur nebo Blond Mi. Ukazuje se krásný odstín popelu, bez náznaku zrzky.

Anna, 27 let: Na otázku, jaký druh barvy je lepší odstranit žlutost z bělených vlasů, odpovězím na L'real. Zkoušel jsem různé značky, ale po použití třetího čísla Lorealu jsem dostal stín co nejblíže mojí ideálu. Rozjasní se lépe než ostatní, ale pro optimální účinek bude potřeba pravidelné používání agenta.

Polina, 20 let: Má přirozená barva je blond, ale po několik let byla namalována v temnotě a nyní je velmi obtížné vrátit se k jejímu přirozenému tónu. Nechci zneužívat profesionální kosmetiku zabarvení, protože vlasy jsou již křehké, suché, bez života. Používám tonikum, které "nehorí" špičky.

Rozjasňující barvivo na vlasy - vyberte správné. Mnoho lidí stále věří, že bělení je zabijácký proces vlasů. L'Oreal. V řádku "Preference" je barva odolná proti rozjasnění vlasů bez žloutnutí.

Hair Brightening Dye - hodnocení a rozvržení v různých společnostech

Mnoho lidí nadále věří, že bělení je zabijácký proces vlasů. Ale díky moderním nástrojům kvality není všechno tak strašné. Ano, nedá se to dělat bez poškození, ale existují barvy na bělení vlasů, které umožňují zachovat jejich přirozený lesk a pružnost.

Jak to funguje

Chcete-li porozumět tomu, jak neklesat vlasy při osvětlení, musíte znát podstatu samotného procesu. Přírodní (nebo pigmentovaný) pigment je přítomen ve vlasové šachtě. Aby se získal světlejší odstín, je nutné ho částečně nebo úplně neutralizovat.

To však nelze provést, jestliže neuvolníte ochrannou horní vrstvu. To se bude vyrovnávat s peroxidem vodíku nebo čpavkem, které jsou nezbytně přítomny v barvě k osvětlení vlasů. Jsou agresivní látkou, která poškozuje jejich strukturu.

Stupeň zničení kadeří závisí na koncentraci okysličovadla. Je-li zvolena správně, zůstávají vlasy lesklé a zdravé. Je-li procento příliš vysoké, může se změnit na bezduchý koutek.

Proto profesionální kadeřník při objasňování nutně zohledňuje několik důležitých faktorů najednou:

 • přirozená barva vlasů;
 • stupeň poškození;
 • přítomnost umělých pigmentů.

Je to důležité! Pokud jsou vlasy předem namalovány jiným tónem, je téměř nemožné dosáhnout čisté barvy bez použití umytí.

Typy fondů

Moderní prodejny nabízejí nejširší výběr bělicích prostředků pro profesionální a domácí použití. Ale ne každý ví, že kromě tradičních prášků existují další způsoby, jak se stát blonďatými:

 • Šampon odstínu. Neosvětluje vlasy a neubližuje jim. Jsou vytvořeny pro krásné vlasy, které se potřebují zbavit nežádoucího žloutnutí nebo chtějí získat zlatý nebo platinový odstín. Takový nástroj musí být po objasnění po ruce.
 • Zesvětlující pěna. Neobsahuje amoniak, proto nemá nepříjemný zápach a minimálně poškozuje vlasy. Snadno se rozděluje mezi vlasy a umožňuje vám je odlehčit jedním, maximálně jedním a půl tóny. Může být použit pro zvýrazňování Kalifornie nebo pro jiné způsoby, jak vytvořit efekt spálených tipů.
 • Bělící gel. Delikátní produkt určený pro profesionální použití. Používá se, když potřebujete změnit barvu na 1-2 tóny. Umožňuje vytvářet jemnou hru, která vizuálně značně zvyšuje hlasitost a nezkazuje vlasy. Ale blondýnka z vás, nebude.
 • Barva amoniaku. Jsou schopné nejen osvětlit vlasy až osmi tónů, ale také zcela natřít šedivé vlasy. Jedná se o nejspolehlivější a nejoblíbenější nástroj, ale musíte si ho zvolit velmi pečlivě. Špatná barva může tak zničit vlasy, že jediným východem je krátký účes.

Je to důležité! Ne každý výrobce má všechny druhy čisticích prostředků.

Jak si vybrat

Odborníci důrazně doporučují použití bělicích prostředků pouze od renomovaných výrobců. Je velmi důležité, aby byla trvanlivost důležitá a obal je neporušený. Po kontaktu se vzduchem se mění chemické složení nátěru a barva vlasů může být nepředvídatelná nebo prostě nefunguje.

Hlavní pravidlo - čím tmavší a tvrdší hlava vlasů, tím vyšší je procento oxidačního činidla. Mějte však na paměti, že v základním případě se vypočítá na neporušené a nenatřené vlasy. Použití příliš vysokého procenta povede ke zvýšené křehkosti a výraznému suchu kudrlin.

V vysoce kvalitních barvách jsou vždy užitečné látky, které chrání vlasy před vážným poškozením: přírodní oleje, bílkoviny, rostlinné výtažky. Zmírňují agresivní účinky účinných látek, ale současně snižují stupeň objasnění. Měkké barvy mohou odstranit maximálně 3-4 tóny, zatímco jejich náklady jsou mnohem vyšší než obvykle.

Je to důležité! Pokud nejsou vlasy ve velmi dobrém stavu, je lepší požádat odborníka, aby navrhl, jaká barva má barvit vlasy, aby nedošlo k jejich úplnému poškození.

Jak malovat

Poté, co bylo rozhodnuto, jaká úroveň objasnění je potřebná a jakou barvu se chce nakonec dostat, je možné zvolit barvu.

Který z nich je nejlepší pro vás, je obtížné pochopit. Pravděpodobně "vaše" prostředky budou muset hledat podle pokusů a omylů. Ale existují výrobci, kteří se již podařilo na trhu setkat a získat důvěru spotřebitelů.

Nejlépe hodnocené

Po analýze nejrůznějších hodnocení nejlepších barev jsme identifikovali první desítku těch, kteří se nejčastěji nacházejí v nejvyšších pozicích:

 1. Schwarzkopf. Nejoblíbenější mezi produkty této společnosti je odolná barva "Palette", ve které pro blondýnky je celá řada s oranžovými oleji. Barva rozjasní až 6-8 tónů a současně zachová vitalitu vlasů.
 2. "Capus". Značka představila profesionální zjasňovací krém, který jemně bělí vlasy. V závislosti na procentuálním poměru oxidačního činidla umožníte odlehčit vlasy od 2 do 8 tónů. Může být použita doma.
 3. "L'Oreal". V řádku "Preference" je barva odolná proti rozjasnění vlasů bez žloutnutí. Umožňuje vám přinést čisté lesklé blondývé i šedé a tmavé vlasy. K ochraně před poškozením zavedené kompozice: kapalný kolagen, pšeničné bílkoviny, éterické oleje.
 4. "Estelle". Dobře osvětlit vlasy a poskytnout trvalý odstín, aniž by došlo ke zbarvení profesionálních barev Estel. Pro blondýnky je několik studených a teplých odstínů a procento oxidačního činidla může být vybráno nezávisle, se zaměřením na barvu a stav vlasů.
 5. Avon. Světlejší barvy této společnosti se stávají stále oblíbenější díky vynikající kombinaci "cenové kvality". Použití moderních technologií umožňuje dosáhnout čistých světelných odstínů bez nežádoucího žloutnutí.
 6. "Vella." Pro domácí osvětlení společnost nabízí zařízení Wellaton Sunlight. Název barvy se ospravedlňuje - minimálně poškozuje vlasy a současně je barví v jasně čisté blondě. Lepení a pružnost jsou zachovány díky přítomnosti bílkovin a přírodního včelího vosku.
 7. "Garnier". Série Color Sensation nabízí super jasné krémové barvy obohacené bílkovinami z pšenice, olivovými a jojobovými oleji. Poskytuje měkké rozjasnění na 4-6 tónů a umožňuje zachovat brilantnost a pružnost vlasů.
 8. "Ciez." Vysoce kvalitní nátěr pro domácí použití, jehož výsledek je srovnatelný s osvětlením salonu. V paletě pro blondýnky převládají chladné odstíny: popínavé, platinové, arktické.
 9. "Londa". Nabízí několik klasických a trendových odstínů světlého i super jasného prášku, který poskytuje rychlý účinek s minimálním poškozením vlasů.
 10. Matrix. Předložila několik nástrojů pro objasnění. Ale nejoblíbenější mezi profesionály má prášek LightMaster, který vám umožňuje přinést čistou barvu světla, dokonce i tmavé vlasy. Obsahuje panthenol a mikročástice, které neutralizují žloutnutí.

Lidové prostředky

Ti, kteří se stále bojí rozkládat vlasy chemickými sloučeninami, se můžete pokoušet osvětlit jejich odstín několika tónů pomocí osvědčených lidových léků:

Existují další populární způsoby, jak zesvětlit vlasy doma bez poškození. Samozřejmě, od brunetky až po blondýnku, nebudou vás otáčet, ale změna odstínu na 1-2 tóny pomůže. Bohužel, tyto metody jsou vhodné pouze pro přirozené vlasy.

Pravidla osvětlení

Aby bylo možné vlasy bezpečně vyblednout, není nutné mít vysokou profesionální úroveň. Stačí, abyste použili kvalitní čistič a znáte některé tajemství:

Pokud je přirozená barva vlasů tmavší než světle hnědá nebo je velké množství šedivých vlasů a rozhodne se být blondýnka, buďte připraveni na to, že kořeny budou muset být zbarveny každých 1-2 týdny, jinak účes vypadá nepřesně. Nezapomeňte také, že curlingové žehličky a žehlička - nejhorší nepřátelé bělených vlasů a dokonce i produkty tepelné ochrany jsou v tomto případě bezmocní.

Autor: Anna Alexandrova

Nejlepší zjasňující barvivo na vlasy bez žloutků (recenze) Svetlana: Rozjasňující pasta společnosti Loreal je skutečně magický výrobek. S ním jsem byl konečně schopen růst vlasů (předtím, než se zhroutili téměř na kořenech).

Jaká barva může zesvětlit vlasy bez žloutnutí? Nejlepší zjasňující barvivo na vlasy bez žloutnutí (recenze)

Sen o radikální změně obrazu spojené s bělení kadeří, typické pro mnoho tmavovlasých krás.

Částečně za účelem přilákat mužské pozornosti k sobě (podle společného stereotypu, to je oni, kteří mají rád blondes nejvíce ze všeho), částečně aby uspokojili věčnou ženskou touhu po neustálé obnově.

Vzhledem k tomu, že bělení znamená manipulace, které poškozují strukturu vlasů, je třeba zvolit barvivo, které je má zesvětlit, s velkou opatrností.

 1. Nejlepším prostředkem pro zesvětlení tmavých pramenů jsou barvy, jejichž chemický vzorec obsahuje kolageny a esenciální oleje, změkčuje účinek jiných agresivních složek.
 2. Nejškodlivější jsou barviva na vlasy, které obsahují čpavek: nepoškodí pouze pokožku po celé délce vlasové šachty, ale také zcela zničí přirozený pigmentový melanin obsažený uvnitř. Doba dosaženého účinku je od čtyř do šesti týdnů. Prostředky bez amoniaku mají mírnější účinek, ale jejich účinek je krátký: po 2-3 týdnech budou muset vlasy znovu zesvětlit.
 3. Nejlepšími produkty pro domácí zesvětlení tmavých vlasů jsou barviva se smetanovou konzistencí. Jsou perfektně aplikovány na prameny, zajišťující jejich vysoce kvalitní a jednotné zabarvení. Díky regeneračním a živinám, stejně jako kosmetickým olejům, které jsou součástí inkoustem, je jemné zabarvení, které způsobuje minimální poškození zdraví vlasů.

O vyjasnění

V procesu osvětlení vlasů používá použité chemické složení vlasové kůžičkové váhy a proniká do jádra vlasů, které obsahuje pigment a základní struktury zodpovědné za elasticitu, strukturu a tvar kudrlin.

Výsledkem oxidační reakce je uvolňování molekul kyslíku a rozpuštění pigmentových molekul zodpovědných za barvení kadeřnic. Je to na dobu trvání oxidačního procesu záleží na stupni zesvětlení vlasů.

Proces osvětlení vždy končí poškozením vlasů.

 1. Při minimálním poškození, projevujícím se pouze při otevření kůžičky, se stávají tvrdé a suché.
 2. Poškození mírně vede ke zvýšení pórovitosti. Bělené kadeře jsou matné, křehké a nekontrolovatelné. Kvůli rozštěpeným koncovkám jsou obtížné hřebeny a růst na požadovanou délku.
 3. Silné poškození končí křehkostí a ztrátou vlasů, stejně jako kožní popáleniny na hlavě.

K poškození způsobenému vlasům je minimální, je lepší svěřit odborníkovi narovnání pramenů.

Ti, kteří se rozhodli pro domácí zbarvení, by si měli zvolit sloučeninu bez amoniaku nebo barvu s nejvyšším podílem peroxidu vodíku.

My ženy se rádi občas měníme, například změnou barvy vlasů. Ale nic nezkazí vlasy jako chemické barviva. Přijměte recept na osvětlení vlasů se skořicí a medem.

Zastavení ztráty vlasů a jejich vypadávání zdravé je ve skutečnosti poměrně náročný úkol a vyžaduje hodně trpělivosti. Recepty masky pro vypadávání vlasů s kvasnicemi zde.

Dočasné barvení vlasů je snadný a cenově dostupný způsob, jak změnit a změnit svůj vzhled, vybrat nový obrázek a vyzkoušet něco zcela neobvyklého. jak se jmenuje dočasné barvivo na vlasy, podrobnosti http://ilcosmetic.ru/volosy/okrashivanie/vremennaya-kraska-dlya-volos.html

Pro zesvětlení vlasů nevede k ošklivému žlutému odstínu, musíte dodržovat tato pravidla:

 • Neosvětlete poškozené, křehké a příliš suché kadeře. Potřebují povinnou komplexní léčbu, spočívající v realizaci domácí výživné masky, použití lékařských šamponů, sprejů a balzámů, jakož i při orální aplikaci multivitaminových přípravků;
 • Brunetky, které mají v barvě vlasů teplé tóny, by si měly vybrat barvy, které dodávají kadeřům odstíny platiny nebo studené blondýnky. Jsou to oni, kteří dokáží utopit nežádoucí žlutost bělených pramenů;
 • správná sekvence aplikace bělící kompozice je rovněž schopna zabránit tvorbě žluté barvy. Lak je nejprve nanesena na zadní stranu hlavy, pak na korunu. Poté zesvětlí prameny na tresky a chrámy. Hroty vlasů jsou poslední barvené.

Želatina je populární v domácí kosmetologii. Jedním z pozitivních účinků želatiny je regenerace křehkých a štěpných vlasů. Z našeho článku se dozvíte o domácím želatinovém laminování.

Na 2 až 3 tóny

To lze provést pomocí vlastní přirozené barvy. Ve sklenici míste jeden šálek kondicionéru, šest dezertních lžíček mleté ​​skořice a třetí šálku tekutého přírodního medu.

Důkladně promíchejte směs a pokračujte v jeho aplikaci na nově umyté a mírně sušené kadeře.

Rozdělte vlasy na samostatné prameny, naneste barvu na celou délku vlasů a snažte se vyhnout jejich kontaktu s kůží na obličeji. Také by se nemělo otírat do kůže na hlavě.

Barevné prameny jsou skryty pod čepičkou a otepleny ručníkem. Po uplynutí půl hodiny je ručník vytažen a chodil s malbou na hlavě tři až čtyři hodiny. Poté směs vypláchněte velkým množstvím teplé vody.

Tento postup zesvětluje vlasy ve dvou tónech. Pokud je zapotřebí třítónové vyjasnění, do laku se přidávají šest, ale osma dezertních lžiček skořice.

Jaký je barvivo na vlasy, jaký je rozdíl mezi domácností a profesionálem. Vypočuli jsme to. Přečtěte si o složení barviv na vlasy.

Malování formulářů

 1. Krémová barva. Zahušťovače, které jsou součástí jejich formulace, poskytují kompozicím tohoto typu hustou konzistenci, která se nerozkládá a rovnoměrně rozděluje na vlasy. Jednotná aplikace je zárukou rovnoměrného narovnání. Barvy na bázi krémů jsou nejvyhledávanějším typem blesku.
 2. Barvy na bázi pasty nebo prášků. Obsah katalyzátorů a inertních látek významně zrychluje a zesiluje proces bělení pramenů, a proto se tento typ barviva používá, když je nutné zesvětlit velmi tmavé vlasy.
 3. Barvy na bázi oleje. Mající nejsilnější efekt vlivem sulfonovaných olejů vstupujících do jejich struktury, barvy tohoto typu se mísí s katalyzátory a fixátorem. Interakce všech složek chemického složení vede k neutralizaci nežádoucích odstínů vlasů.

Během těhotenství jsou oslabeny a ztrácejí svůj lesk. Je však možné barvit vlasy během těhotenství? Dozvíte se více, jaké barvy na barvení vlasů těhotné.

Rozsah upřesňující formulace nabízené moderními výrobci barev je neobvykle široký. Aby nedošlo k poškození vlasů, měli byste upřednostňovat kvalitní výrobky známých značek.

Bezbarvá barva - zní to trochu divně, ale z nějakého důvodu dostala takový název. Amoniak chybí v bezbarvých barvách, díky čemuž ho mohou používat i těhotné ženy nebo dívky s citlivou pokožkou hlavy. Přečtěte si recenze na bezbarvý barvivo na vlasy.

Estelle

Světelné kompozice ruské značky Estel jsou velmi populární mezi mladými krásami a ženami v dospělém věku. Důvodem je, že vysvětlovatelé této značky mají řadu výhod. Jsou to:

 • dokonce i velmi tmavé prameny jsou efektivně osvětleny;
 • snadné použití;
 • obsahovat minimální množství agresivních komponent;
 • nedráždí pokožku hlavy;
 • jsou doplněny vlasovou strukturou obnovující balzám.

Julia: Zmohl jsem můj poněkud tmavý vlas s Estelle jen malovat. Přes nízké náklady mi dává příležitost cítit se jako okouzlující blondýnka. Zbarvení samozřejmě ovlivňuje strukturu vlasů: stávají se suchými a tvrdými, ale pomocí speciálních šamponů a kondicionérů stejné značky mi pomáhá znovu získat ztracené zdraví.

Garnier

Výhody vyjasňujícího složení ochranné známky společnosti Garnier zahrnují:

 • vysokorychlostní odlehčovací vlasy;
 • žádná nepříjemná žlutá barva;
 • šetrný účinek;
 • doba trvání výsledku;
 • zachování struktury vlasů;
 • příjemná vůně.

Vera: Byl jsem spokojen s barvou značky garnier: kudrlinky získaly přesně ten barva, o čemž jsem už dávno snil. Jedinou nevýhodou je malé množství barviva obsažené v sadě. Pro mé husté vlasy to trvalo tři balení najednou: zasáhlo kapsu.

Loreal

Bělicí pasta značky Loreal Platinum je považována za jeden z nejlepších způsobů, jak zesvětlit vlasy. Jeho výhody:

 • sloučenina bez amoniaku;
 • úplná nepřítomnost zápachu;
 • přítomnost složek, které pomáhají posilovat vlasy;
 • žádné spálení během aplikace;
 • bezpečnost struktury vlasů.

Svetlana: Loreální světelná pasta je opravdu magický výrobek. S ním jsem byl konečně schopen růst vlasů (předtím, než se zhroutili téměř na kořenech). Výborně skvrněje kořeny a kudrlinky po celé délce a vůbec vůbec necítí.

Zesvětlovače této značky jsou ideální pro lehké kudrlinky, změna barvy tmavých a hnědých vlasů vyžaduje několik postupů, protože získávají nepříjemnou žlutost.

Anna: Nechci těm tmavovlasým dívkám doporučovat, aby používali syciny značky pro zjasnění: od prvního postupu nejsou kudrlinky namačkané. Trvalo mi tři zasedání, abych dosáhl požadovaného efektu. Výsledkem je, že změna barvy způsobila značné množství.

Podívejte se na video: osvětlení vlasů

Matrix

Matrix brand clarifiers mají všechny výhody uvedené v charakterizaci předchozích populárních značek: efektivní barvení, šetřící účinky na pokožku a vlasy, a nepřítomnost zápachu.

Ksenia: Opravdu se mi líbí matrice pro zesvětlení prášku. Má pouze jednu nevýhodu: rychle se vysychá na prameny a to ztěžuje jeho použití.

Populární

Dobrá odezva získala značkové produkty:

Čisticí prostředky bez amoniaku mají následující výhody:

 • úsporná akce;
 • redukční účinek;
 • při propláchnutí nenechávejte ostré hranice mezi vypěstovanými kořeny a dříve namalovanými prameny.

Nicméně, dívky s velmi tmavými vlasy s jejich pomocí budou moci zesvětlit jejich kudrlinky jen dva nebo tři tóny.

Výjimkou je barva profesionální značky Chi, která dokáže osvětlit osmi tóny.

Sophia: Běl jsem si vlasy v drahém salonu. Malíř Chi udělal zázrak: teď jsem oslňující blondýnka. Zatímco nic jiného a nemají sen.

Tato kategorie nástrojů je určena pro měkké vyčesávání kudrlin, ne více než pár tónů. Chcete-li získat viditelný efekt na tmavé kadeře, budete potřebovat několik aplikací.

Výrobci používají jako aktivní složky kyselinu citronovou, slabé oxidační prostředky nebo extrakt z heřmánku. Nejoblíbenějšími značkami jsou světelné šamponové značky Irida, Schwarzkopf, John Frida.

Video pro vás: otočení brunetky do blondýnky doma

Pro samovzniknutí tmavých vlasů se často používá peroxid vodíku.

 1. Na tvrdých a velmi tmavých pramenech postižených 8-12% roztokem.
 2. Pro vlasy střední tloušťky je vhodný roztok o koncentraci 6-8%.
 3. Jemné vlasy jsou dostatečně vystaveny působení 4-6% roztoku.

Vytváření světla tmavých pramenů není tak obtížné. Nejdůležitější je, že proces jejich změny barvy nepoškodí jejich krásu a zdraví. Při použití chemických barviv je nutné zvolit sloučeniny, které obsahují minimálně agresivní látky.

Hodnocení barevných barev vlasů v tomto článku.

1 KOMENTÁŘ
 1. Nastya 07/27/2017

Jsem spokojená s mou přetrvávající čpavkovou barvou s hustým, nasyceným odstínem, ale jak to ředí mé už tenké a přirozeně suché vlasy! Chci zkusit Casting. Také jsem četl recenze o vysvětlení skořice, kde dívka na fotografii ukázala úžasný výsledek bez žloutnutí, ale nemohla tomu uvěřit. Také jsem slyšela od žen, že si před bělení pomazávají vlasy s rostlinným olejem, ale zatím se o tomto experimentu nerozhodli, protože se obávali, že zkazí postup barvení a konečný výsledek.

Pro Více Informací O Suché Vlasy