logo

Amonná barva Schwarzkopf (Schwarzkopf)

Všechny kosmetické výrobky mění svůj vzorec v průběhu času, čímž se stále více zlepšují. Tato tendence neprochází barvivy na vlasy a dnes je módní koupit barvu, která neobsahuje amoniak. Tento trend, samozřejmě, nemohl překonat kosmetickou značku Schwarzkopf (Schwarzkopf) a nabízeli své barvy bez amoniaku, a to jak pro domácí použití, tak pro profesionální linii (Schwarzkopf Professional). Níže přezkoumáme barvy bez amoniaku od společnosti Schwarzkopf, ale prozatím hovoříme o práci s amoniakem v barvách.

Při pravidelném používání pravidelných trvalých barviv se vlasy stále více a více suché, křehké a pokaždé po barvení lesklý lesk zmizí stále rychleji. To je způsobeno skutečností, že čpavek, který je součástí takových činidel, vážně poškozuje vnější kůžičku vlasů a je to nezbytné pro snadné proniknutí barevného pigmentu do nich. Po čpavku začíná pracovat peroxid vodíku a ničí pigment přirozené barvy vlasů. Kvůli takovým agresivním účinkům těchto dvou složek mohou být vlasům přidány téměř jakékoli barvy. V barvách bez čpavku je kromě nepřítomnosti amoniaku množství peroxidu vodíku významně sníženo. Při barvení takové barvy neotvírají kutikulu velmi silně a fixují pigment nejen uvnitř, ale také nad vlasy.

Zároveň barviva, která neobsahují amoniak, jsou pro vlasy méně bezpečné. V mnoha barvách je amoniak nahrazen jinými deriváty (například ethanolaminem), které nemají tak silný zápach, ale také mají silný vliv na strukturu vlasů.

Takže když vidíte inzerát o bezpečnosti nátěru bez amoniaku, nehledejte si tento výrobek bez čtení jeho složení.

Přehled barviv bez amoniaku Schwarzkopf (Schwarzkopf)

# Neamoniaktické barvy Schwarzkopf pro domácí použití:

Tento výrobek můžete zakoupit v každém obchodě s kosmetikou a domácími chemikáliemi. Výběr barev je standardní pro podobné výrobky a nabízí přibližně 20 odstínů. Všechny barvy mají nápis na krabici - neobsahují amoniak.

 • Schwarzkopf Nectra Color (Nectra Color) - amoniak nahrazený jeho derivátem - ethanolaminem.
 • Schwarzkopf Syoss Oleo Intense (Cios Oleo Intens) - vyráběný pod značkou Syoss, přestože neobsahuje amoniak, je prezentován jako perzistentní barvivo. Namísto amoniaku vidíme amoniak ethanolamin v kompozici.
 • Schwarzkopf Palette Perfect Care Color (Paleta Perfektní barvy) - je k dispozici pod značkou Palette, nejlevnější nátěr bez amoniaku z produktů Schwarzkopf. Amoniak je nahrazen jeho derivátem - ethanolaminem.

Jak vidíte, všechny barvy Schwarkopf, prohlášené jako bez amoniaku, se neliší od čpavku. Je možné, že množství ethanolaminu v nich není příliš velké, ale přesto je to derivát amoniaku a je pravděpodobné, že takové barvivo nelze nazvat bezpečnější.

# Profesionální barvy bez amoniaku Schwarzkopf (Schwarzkopf) pro použití v salonu:

 • Schwarzkopf Professional Essensity
 • Schwarzkopf Professional Igora Vibrance

Chcete-li se dozvědět o přítomnosti amoniaku v těchto barvivech, můžete si na oddělení prof. vlasové výrobky.

Na konci můžete trochu shrnout. Barvy bez amoniaku Schwarzkopf (Schwarzkopf) méně poškozují povrch vlasů, aniž tak zvyšují jejich pórovitost. Doporučujeme vám však, abyste si vybrali barvivo z profesionální řady, protože mají dokonalejší vzorce, které mají měkčí účinek na vlasy. A navíc budete mít příležitost ovládat koncentraci oxidačního činidla, která vám dále ušetří vlasy. Nevýhodám tohoto druhu barvy lze připsat příliš vysoký odpor, neschopnost změnit barvu více než 1-2 barvy od původního, rychle vymývání pigmentu. Ale tyto nevýhody jsou klíčem k zdravějšímu vlasu po barvení.

Barvy na vlasy bez amoniaku: top 10 značek

Barviva bez amoniaku jsou ideální pro ty, kteří pravidelně barví vlasy a obávají se jejich bezpečnosti. Nedávno byla výroba barvicích prostředků pro vlasy bez přídavku amoniaku považována za nemožnou a počet společností vyrábějících takové zboží by mohl být počítán na prstech. Nyní se situace zlepšila a na regálech obchodů najdete několik barev bez amoniaku od různých výrobců. Nyní stojí za to zjistit, jaká je lepší formulace bez amoniaku a jakou možnost zvolit pro barvení.

Něco o nátěrech bez čpavku

Amoniak je chemická sloučenina dusíku a vodíku. Látka se přidává tak, aby vlasy byly rychleji namočené pigmentem barviva. Ano, tato barva se nezmizí ani měsíc po prvním malování. Ale je tu nuance: sloučenina amoniaku ničí strukturu vlasů na molekulární úrovni. Výsledkem jsou bezvládné, slabé a křehké prameny, které nelze aplikovat.

Barviva na vlasy bez amoniaku používají jeho deriváty, které jsou mnohem měkčí. Většina výrobců používá ethanolamin. Vzhledem k velké velikosti molekuly látky téměř nepronikují do vrstev pokožky, ale pomáhají kvalitě barvit vlasy.

Barvivo bez amoniaku je skutečnou spásou pro ty, kteří jsou unaveni neustálým podrážděním pokožky hlavy a obarvenými vlasy. Ano, není tak odolný jako amoniak, ale schopnost současně malovat a léčit to může být odpuštěno. Většina salonů již přešla na takové barvicí kompozice.

Nejlepší značky barev bez amoniaku

Několik výrobců zcela opustilo používání amoniaku ve svých produktech. Jejich barvy jsou bezpečné, neobsahují toxické látky a alergeny. Ti, kteří již dávno chtěli přejít z kompozic na barvení amoniaku na méně benigní, by určitě měli přečíst tento seznam.

L'oreal Casting Crème Gloss

Produkty L'oreal již dlouho vyrábějí barvy vlasů bez amoniaku. Důvěryhodnost kupujících získala dostupnou cenu a dobrou kompozici. Paleta se skládá ze 30 odstínů, z nichž jsou jasné a přirozenější a klidnější tóny.

Krémové barvivo je snadno rozptýleno mezi vlasy a nerozšíří se. L'oreal Casting Crème Gloss se můžete bez problémů zabarvit. Výrobek necítí drsný, má lehkou nenápadnou vůni. Součástí jsou také pečující součásti, které léčí poškození v různých vrstvách vlasů a hluboce zvlhčují.

Matrix Color Sync

Tato značka je o nic méně populární než výrobky L'Oreal. Barvivo na vlasy má také dobrou kompozici a širokou paletu barev, ale fanoušci Matrix Color Sync to nejen ocení. Díky svým speciálním komponentám barvicí kompozice utěsňuje váhy, čímž vlasy jsou hladké a rovnoměrné. Tento efekt se nazývá "zasklení". Z důvodu utěsnění váhy se barva dlouho neumyje a zůstává tak jasná a nasycená.

Matrix Color Sync dokonale ladí přes šedé vlasy a dobře tónuje. Výsledkem správného používání laku - lesklé a dobře upravené vlasy s bohatým a rovnoměrným odstínem.

Estel Sense De Luxe

Tato značka je obzvláště oblíbená u kadeřníků a majitelů kosmetických salonů. V paletě 75 barev, které lze vzájemně smíchat, aby bylo dosaženo přirozenějšího výsledku. Barvicí struktura nespočívá v ceně, neuznává kvalitě dražším kolegům. Estel Sense De Luxe nepatří do kategorie superrezistentní, jasnost barvy bude postupně vypláchnuta, ale světlý odstín vlasů zůstane po dobu až 2 měsíců.

Barva je ideální pro barvení po celé délce a pro tónování jednotlivých pramenů. Díky jemnému složení přitahuje produkt dívky s tenkými křehkými vlasy a citlivou pokožkou hlavy. V Estel Sense De Luxe byly přidány keratin, vitamínový komplex, výživné oleje a panthenol, které ošetřují vlasy a zjemňují a lépe upravují vlasy.

Garnier barva Shine

Společnost dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky pro péči o vlasy, a proto je třeba si uvědomit, že jsou bez amoniaku. Barva má mastnou strukturu, která je dobře rozložena do vlasů a neteče. Jedna z výhod Garnier Color Shine - mnoho odstínů a nádherné vlasy po barvení.

Existuje však nevýhoda: výrobek firmy Garnier není vůbec odolný. Po dvou týdnech začne jasná barva rychle klesat a budete muset znovu namalovat hlavu. Některé dívky, které si vybraly jasné odstíny, si stěžovaly, že barvené vlasy po umytí potříslily utěrkou. S největší pravděpodobností je záležitost v přirozeném složení: v laku nejsou jednoduše žádné součásti, které by umožňovaly dlouhou dobu držení. Ale výživné oleje a brusinkový extrakt vyléčí vlasy poškozené žehličkami a čpavkovými barvivy.

Schwarzkopf Nectra Color

Společnost vyrábí produkt pod sloganem "zcela neškodný a odolný". Jasný odstín trvá měsíc (což je již dostatečně dlouhé pro barvy bez amoniaku) a v kompozici nejsou žádné toxické látky. Bio oleje a květinový nektar pronikají strukturou vlasů, léčí je zevnitř a dodávají jim hladkost a hedvábnost.

Existují však významné nedostatky. Barevná paleta není tak široká jako u jiných firem a světlé barvy někdy zcela nezbarví vaše vlasy. Ale tmavé odstíny jsou různé saturace a hloubky. Nectra Color je ideální pro ty, kteří preferují barvení vlasů v tmavých odstínech a blondýny si mohou vybrat jiný výrobek.

CHI Infra No Lift

Výrobek je prémiová kategorie, ale plně ospravedlňuje jeho hodnotu. Revoluční vzorec umožňuje současné barvení a ošetření vlasů. A to není trik na trhu! Výsledek po barvení je srovnatelný s vysoce kvalitní biolaminací. Kromě hladkých a dobře upravených vlasů se dívka dostane do nového světlého odstínu.

Široká paleta barev umožňuje vybrat perfektní barvu, ať už je klidná, přirozená nebo světlá a neobvyklá. CHI Infra No Lift je dobře distribuován, maľuje všechny vlasy. Barvicí kompozice se dokáže vyrovnat i s pórovitými a poškozenými vlasy, na kterých je obarvena druhá barva. Ideální jak pro profesionální, tak i pro sebe-barvení.

Kapous Non Ammonia

Nástroj je součástí série Magic Keratin a je vyroben v Itálii. Mnoho dívek, které se pokusily o různé značky neamoniakálních vlasových barviv, se nakonec usadily na Kapousovi.

Kompozice obsahuje keratin, který umožňuje současně barvit a laminovat vlasy. V barevné paletě 60 tónů, které lze vzájemně smíchat. Každý si může vybrat vhodnou barvu, existují jak přirozené světlo, tak tmavé barvy, stejně jako různé odstíny červené, fialové a perleťové.

Cutrinova reflexe demi

Barva vyrobená kosmetickou společností ve Finsku získala srdce mnoha ženských fanoušků v Rusku. V kompozici není amoniak, ale je zde malinový vosk a polymery. Díky pečujícím komponentám je barva hladká, zvlhčená a dobře upravená.

V paletě 57 odstínů dobře promísí. Barva a oxidant se prodávají samostatně, takže je důležité, abyste nezapomněli koupit obě součásti. Barvící kompozice je poměrně úsporná a oxidační činidlo může být odebráno v litrech, takže Cutrin Reflection Demi je vynikající pro použití v kosmetických salonech.

Mild Tech "selektivní"

Barva vyrábí italská společnost TRICOBIOTOS. Specialisté vyvinuli speciální vzorec, který zaručuje, že zbarvení vlasů odpovídá balení na obalu (v případě potřeby s předběžným vysvětlením a přípravou vlasů). Jako součást žádného čpavku, ale je zde výtažek z bavlny a přírodního arganového oleje. Díky speciální formulaci barva dokonale zvlhčuje, vyhlazuje vlasové váhy a dělá prameny silné a lesklé.

Paleta barev je rozdělena do řady: přírodní, zlatá, měděná a další. To vám umožní pohodlně mísit barvu v podobném rozsahu barev. Celkem v paletě více než 60 odstínů.

Londa profesionální

Vyrábí se v Německu známou kosmetickou společností. Bezbarvý nátěr dokonale maskuje šedé prameny, tón je jasný a nasycený, není potřeba přebarvit. Kompozice obsahuje keratin a vosk, které doslova spárují váhy na vlasy a dělají je super hladké a dobře upravené.

Stejně jako většina profesionálních barev se prodává odděleně od oxidačních činidel. Pro kosmetické salony je vhodná velká oxidační banka, pro domácí použití doporučuje výrobce koupit malé lahve o objemu 60 ml. To je velmi výhodné, mnoho lidí používá profesionální barvu Londa Professional pro vlastní barvení.

Výhody a nevýhody kompozic bez amoniaku

Navzdory bezpečnosti je barvivo pro vlasy bez amoniaku poměrně specifické a má výhody i nevýhody. Hlavní výhody:

 • neexistuje ostrá, dusivá amoniaková "chuť";
 • barva nezničí vlasy zevnitř, nedráždí pokožku hlavy;
 • ingredience přírodní péče jsou často přidávány do kompozice;
 • můžete kombinovat barvy mezi sebou, abyste získali nové tóny;
 • vysoce kvalitní značky v kompozici nemají toxické látky, takže mohou být natřeny v době plodu nebo laktace.

Ale v masti je několik mouch. Barviva na vlasy bez amoniaku jsou považovány za nestabilní: po 6-8 propláchnutí barva ztrácí saturaci a stává se bezvýrazná. Pokud byly vlasy již dříve natřeny odolnou barvou v tmavých nebo jasných barvách, složení bez amoniaku nebude moci poprvé pokrýt předchozí barvu. Profesionální lak bez přídavku amoniaku je drahý, ale také udržuje vlasy delší - až jeden a půl měsíce.

Zvažte, zda výše uvedené znevýhodňuje závažné nedostatky - vyřešit dívky, které hledají perfektní barvicí kompozici. Ale většina si myslí, že pro zdravé a krásné vlasy, můžete trochu přeplnit a aktualizovat barvu častěji.

Schwarzkopf Essensity Barvivo na vlasy Bez amoniaku 60 ml

Neobsahuje: amoniak, silikony, parafiny atd.

Související produkty

Schwarzkopf Igora Royal Paint 60 ml

Hladké barvy po celé délce vlasů a vysoce kvalitní povlak po dlouhou dobu. + rukavice jako dárek!

Igora Absolutes Hair Dye 60 ml

Předvídatelný výsledek. Garantované pokrytí 100% šedých vlasů. + rukavice jako dárek!

Schwarzkopf Igora Vibrance Barva bez amoniaku 60 ml

Schwarzkopf Igora Highlifts Barva Extra-bright blond 60 ml

Rukavice na barvení vlasů jednorázové 10 ml

Pryž-plastový materiál. Snadno se obléká.

Ollin Miska pro barvení 230ml 230 ml

Ollin Používá se k vytvoření barvicí směsi. Barva je černá.

OLLIN Štětec pro barvení černý úzký 30 ml

Používá se k aplikaci barvicí směsi na vlasy. Barva - černá

Sibelská čepice modrá pro sprchu nebo chemii o objemu 10 ml

Hustý elastický pás, dobře protáhlý a hustě sousedící s povrchem hlavy.

Sklo o průměru 20 ml

Používá se k přesnému dávkování barviva při barvení vlasů. Možná opakované použití.

Popis

Bez minerálních olejů, bez parabenů, bez formaldehydových derivátů.

Schwarzkopf ESSENSITY barva - přírodní barva v souladu s přírodou, trvalé barvivo.
Všechny odstíny barviva jsou založeny na zcela nové barvicí technologii.

ESSENSITY - péče o trvalé krémové barvivo.

Odstíny objednávky:
Požadovaná barva je uvedena v koši v komentáři!

Barvení vlasů s ESSENSITY bude střídat vaše představy o barvení vlasů v salonu.
ESSENSITY - čisté organické extrakty. Vynikající přírodní kvalita. Luxusní pocit skutečně zdravých vlasů.
Více než 90% husté krémové báze sestává z přírodních složek v kombinaci s jemně fermentovaným EKTOINOM, které poskytují vynikající barvu, přirozený jas stínu a zbarvení až 90% šedých vlasů.
VLASTNOSTI: Ectoin má schopnost chránit kreatin, který tvoří vlákna struktury vlasů.
Všechny odstíny jsou vytvářeny pomocí barvení nových technologií. Barvy NEZAHRŇUJÍ amoniak, příchutě, deriváty silikonu, parafin, minerální oleje, kyselinu para-aminobenzoovou a deriváty formaldehydu.
ESSENSITY je kompaktní sbírka 20 odstínů rozdělených do 6 barevných směrů:
Přírodní / přírodní paleta (C) - Cedar / Cedar (CE) - Honey / Honey (VUT) - Dub / dubová kůra (TE)

Barvení s ESSENSITY

1. Určete přírodní barvu základny: Světlo - Střední - Tmavá.
2. Určete množství šedých vlasů: Až 30% / více než 30%.
3. Určete požadovanou koncentraci aktivačního lotionu: 2,5% - pro normální barvení
5,5% - pro malování více než 30% šedých vlasů
4. Vyberte požadovaný odstín na základě základního tónu a / nebo existující barvy vlasů.
Poznámka: Zvažte přirozenou pigmentaci (obsah fémelaninu / oranžová / žlutá).
1. Určete přirozený základní tón
Světlo - střední - tmavé
Světlo
Možné úrovně: 8-, 9-, 10- od světla až po umělé osvětlení.
Průměrný
Možné úrovně: 6-, 7- tmavě blond až středně blond.
Dark
Možné úrovně: 3-, 4-, 5 - od nejtmavších hnědovlasých až po světlohnědé vlasy.
Poznámka: pro určení stávající barvy vlasů používejte stejné úrovně.
2. Určete počet šedých vlasů
Chcete-li zajistit profesionální diagnostiku, použijte měřítko šedých vlasů z palety barev.
Nízké šedé vlasy: 15% šedé vlasy.
Průměrná úroveň šedé: 30% šedých vlasů.
Vysoké šedé vlasy: 50% šedé vlasy.
3. Aktivace pleťové vody ESSENSITY ()
Pro povrchové malování a malování více než 30% šedých vlasů použijte koncentraci 2,5%. Pro malování více než 30% šedých vlasů a změnu odstínu o 1 - 2 úrovně použijte koncentraci 5,5%. S vysokou úrovní vyrovnání.
Míchací krém - barvy ESSENSITY s aktivačním lotionem ESSENSITY.
Poměr míchání: 1 (barva smetany): 2 (aktivační krém).
¼ zkumavky (15 ml) + 30 ml aktivujícího krému
½ tub (30ml) + 60ml aktivační mléko
Celá trubice (60 ml) + 120 ml aktivujícího krému

Vzorec poskytuje šedé pokrytí vlasů až 90%. Inovativní krémová barviva bez amoniaku a umělých vůní obsahuje více než 90% přírodních složek a zaručuje nepřekonatelný výsledek.

- Krémové barvivo s jemně fermentovaným přírodním ektoinem.

- Umožňuje snadné vytváření bohatého a zářivého výsledku s více tóny.

- Stabilizuje strukturu vlasů během barvení.

- Chrání vlasy před negativními účinky prostředí, zajišťuje stabilitu barev a lesk vlasů.

- Aktivační krém reaguje s měkkým barvivem ESSENSITY, který poskytuje trvalý výsledek - nasycenou barvu po dlouhou dobu.

- Měkký trvalý, kvůli nepřítomnosti čpavku, zaručuje schopnost pokrýt (až 90%) a je založen na principu barvení na tónu a tmavší.

Barva ESSENSITY je vaše profesionální volba:

smyslná brunetka, svůdná blond nebo hořící měď.

Cokoli si vyberete, ESSENSITY umožňuje vytvořit stín, který zdůrazňuje vaši výjimečnou osobnost.

Lehké přírodní odstíny, kterékoli z nich, dodá vašim vlasům oslňující záře.

Společnost Schwarzkopf také vyrábí barvy IGORA Vibrance a Igora Royal.

Paleta barvy vlasů Schwarzkopf

Společnost Schwarzkopf již více než sto let vyrábí vysoce kvalitní kosmetické prostředky pro tělo, obličej a vlasy. Barva dobře známé značky patří do profesionální kategorie, jejíž charakteristické vlastnosti jsou trvanlivost a šetrný vzorec v kombinaci s pečlivou péčí o vlasy.

Kromě toho výrobce kosmetických přípravků nabízí mnoho druhů výrobků, které obnovují strukturu vlasů po vykreslení.

Paleta

Kosmetická řada nabízí širokou škálu barev, které lze snadno vybírat z katalogu. Poskytuje všechny barvy slavné značky. Aby bylo možné zvolit odstín vhodný pro obličej a jeho tvar, stačí k němu připojit testovací prvek.

Schwarzkopf představuje několik barevných směrů ve své kosmetické lince:

 1. Řada zesvětlování, která nabízí různé barvy z kategorie blond, včetně zlatých, ashenových a perlových odstínů.
 2. Tmavě studené barvy, které znamenají černé a modro-černé barvy.
 3. Tmavě hnědé barvy, včetně červených, ořechových a měděných odstínů různého stupně nasycení.

Perfektní pěna

Barva Perfect Mousse se týká šetřících bez amoniaku série, která má několik výhod:

 • přítomnost vitaminových doplňků, které zlepšují krevní oběh kůže;
 • nepřítomnost složky ve složení - čpavek, poskytující hluboké proniknutí do struktury vlasů, čímž se zničí a naruší fungování;
 • zajištění účinků sytosti barev;
 • Vhodné pro barvení pramenů u těhotných žen.

Ve své paletě položil výrobce více než patnáct odstínů různých nasycení. Barvení tohoto nástroje umožňuje ženám zachovat krásu a zdraví vlasů. Trvanlivost nátěru je udržována až na 28 myček.

Použijete-li PerfectMousse, můžete si užívat získané barvy vlasů po dobu jednoho měsíce, aniž byste se omezovali na vodní procedury. Navzdory zjevným výhodám má Perfect Mousse řadu nevýhod, spočívající v neúčinnosti použití při malování šedých vlasů a ve srovnání s jinými barvami výrobce nestabilitou.

Schwarzkopf barva

Schwarzkopf Barva po přípravě základní barvicí kompozice součástí má pěnovou strukturu, což značně usnadňuje její aplikaci na prameny. Použití prostředků podobných mytí hlavy. Perfektně nabarví šedé vlasy a dodává vlasům jemnost a lesk. Velkou výhodou pěnové kompozice přípravku je jeho rovnoměrné nanášení na povrch hlavy, včetně problematické okcipitální zóny.

Barva Schwarzkopf dokáže vyrábět barvy v jakémkoli tónu, včetně těch lehčích. Lék jemně odlehčí prameny od jednoho do šesti tónů.

Schwarzkopf Million Color

SchwarzkopfMillionColor je inovace ve světě barev díky své neobvyklé základní konzistenci ve formě prášku namísto obvyklého krému. Výhody tohoto produktu jsou:

 • snadné použití na prameny;
 • v uniformitě rozložení na povrchu hlavy vlasů;
 • ve ziskovosti použití;
 • v možnosti intenzivního barvení;
 • v vytrvalosti.

Po přípravě přípravku podle pokynů je doba kontaktu s hlavou vlasů 30 minut. Při přítomnosti šedivých vlasů se doba barvení zvyšuje na 45 minut. Po ukončení procedury se doporučuje použít prací kondicionér, který je připojen k pramenům, což dává vlasům zdravý a lesklý vzhled.

Schwarzkopf Nektra Color

Paleta NectraColor představuje 17 odstínů, od blond až po černé. Zvláštnost produktu spočívá v jeho složkách:

 • aminokyseliny;
 • éterické oleje;
 • rostlinné oleje;
 • vitamíny;
 • nektarové květiny.

Oleje a aminokyseliny zajišťují hlubší penetraci produktu do vlasů, což zajišťuje dlouhodobé barvení s ochranou nasycených barev i po opakovaném mytí hlavy. Kromě toho komponenty barviva během barvení vytvářejí ochrannou fólii na povrchu každého chloupku, což dává pramenům lesk a hedvábnost.

Průměrná cena barvy Schwarzkopf je 387,21 rublů. Je výhodné zakoupit tento produkt ve specializovaných prodejnách, které jsou také prodejci výrobce.

Recenze

Už dlouho používám výrobce barvy Schwarzkopf ze série "pěna". Zpočátku mě přitahovala svou neškodností kvůli absenci amoniaku. Po prvním pokusu jsem si uvědomil, že teď neměním původní výběr. Barva opravdu dělá malování v úsporném režimu. Pruhy po postupu zachovávají živý a zdravý vzhled, aniž by vyžadovaly další péči.

Frekvence používání je jednou za měsíc, po níž je ztracena sytost barev. Stále přitahuje pohodlí konzistence kompozice po její jednoduché přípravě.

Pěna se snadno nanáší na povrch vlasů, zatímco snadno proniká do těžko přístupných oblastí vlasové části hlavy. Proces nanesení barvicí směsi se neliší od mytí hlavy. Barvivo nevyžaduje použití šamponu k jeho mytí. Barva se nezávisle odmyje pod proudem vody kvůli jeho složení s dostatečnou hodnotou indexu povrchově aktivních látek.

Irina, 25 let, Belgorod, hodnocení 5

Použití barvy Schwarzkopf Nectar Color od doby jeho těhotenství. V současné době jsem ošetřovatelka a nadále používám barvicí kompozici, která zaručuje, že nepoškodí mé dítě. Jsem vděčný společnosti Schwarzkopf za mistrovské dílo amoniaku, které vynalezli. Koneckonců, chcete být krásní v jakékoli pozici!

Dále si uvědomuji schopnost barvy maskovat šedé vlasy, které nemám moc, ale stále bych se ráda skrývala před zvědavými očima. Díky speciálním aromatizovaným přísadám se barvicí proces nestará o své vůně, ale přetváří se do příjemného postupu.

Anastasia Nikolaevna, 56 let, Petrohrad, hodnocení 5

Mám suché vlasy, takže barvicí postup byl vždy zhoršován už těžkou situací se stavem vlasů. Jednou jsem v obchodě doporučil neamoniakový nátěr. Používá se jako obyčejná maska ​​a nerozšíří se. Celý postup je doprovázen příjemnou vůní, ve které není místo pro silné zápachy čpavku.

Chcete-li zvolit dostatečnou barvu Kolormasku, abyste se soustředili na obrázek modelů na krabici, je to plně pravdivé. Po aplikaci drogy není potřeba obnovit prameny, které si zachovávají bohatou barvu, pružnost, lesk a zdraví až do dalšího postupu.

Elena, 18 let, Kaliningrad, hodnocení 5

Jsem milovník neustále se měnícího vzhledu, zejména ve směru barvy mých dlouhých šicích kadeř. Obvyklé barvy však neumožňují drasticky změnit barvu vlasů.

S barvou série Schwarzkopf milionů barev, mohu snadno změnit barvu vlasů v různých barvách v šesti barvách lehčí než přírodní. Všechny odstíny řady jsou přirozené a nasycené, udržují si v průběhu celého měsíce slušný druh vláken a současně indikátor frekvence praní není důležitý.

Anastasia, 22 let, město Moskva, hodnocení 4

Dlouho jsem tuto barvu používal a je to jediný, který jsem chtěl vyzkoušet podruhé. Ve skutečnosti jsem velmi kritický kritik, zvláště v takové citlivé otázce, jako je moje vzhled, protože pro něj jsou vnímána nová společnost.

Stojí za zmínku, že tento nátěr mi pomohl vyrovnat se s mými problematickými vlasy, není tak suchý a vyčnívající jako před použitím Schwarzkopf. Z toho můžeme usoudit, že právě tato značka pomáhá nejenom měnit barvu bez problémů, ale také zlepšuje stav vlasů, to znamená, že se nemusíte bát křehkosti a suchu.

Mila, 17 let, město Jekaterinburg, hodnocení 5

Začal jsem barvit vlasy ne tak dávno, ale několik let jsem zůstal věrný Schwarzkopfovi. Byla to první barva, kterou jsem maloval na doporučení a naléhání mé matky a ona, jako vždy, se ukázala být správná! Je pravda, že jsem o takovém experimentu trochu nelitoval, protože mi nepoškodila vlasy, navzdory skutečnosti, že maximální interval mezi barvením vlasů je dva měsíce.

Další výhodou barvy Schwarzkopf je to, že jsem změnil asi deset různých barev a současně se vlasy nezhoršily a nestaly se křehké, protože se obvykle po vlasu stávají s vlasy.

Myslím, že v budoucnu budu používat tuto barvu barvy, protože si vybírám kvalitu a doporučuji ji všem!

Nejlepší jemné barvy vlasů bez amoniaku

Krásně barevné kadeře jsou klíčem k úspěšné reinkarnaci, ale pravidelné postupy pro tónování kořenů nebo délky mohou vážně poškodit stav pramenů. Profesionální jemné barvivo na vlasy bez amoniaku je ideální pro těhotné ženy a dívky, které se starají o stav vlasů.

Přehled populárních barev bez čpavku

Bez důkladného srovnání je těžké říci, které barvivo bez amoniaku je nejlepší, ale po analýze mnoha recenzí se pokusíme najít odpověď na tuto otázku.

Než si vyberete určitou společnost, musíte pečlivě zkontrolovat složení výrobků, které reprezentuje. Faktem je, že amoniak v běžných barvách je zjasňovač, který utopí přirozený pigment vlasů, je přirozené, že s ním jsou kosmetika odolnější. Kromě toho vám umožňuje zbarvení tmavých pramenů světlejším tónem, například hnědovlasý v červeném nebo tmavě hnědém světle.

Odlévací krém Glos od Loreal (odlévací lesk na lesk) - nejznámější, téměř neškodné barvivo na vlasy, které se vyrábí bez amoniaku. Neobsahuje peroxid vodíku, ale je doplněn chemicky účinnými látkami. Obohacená o včelí mléko, díky němuž hluboce vyživuje prameny a dodává jim jemnost. Efektivní barvy na šedé vlasy, které jsou v přírodních odstínech. Pro více dramatických změn je vhodný L'Oreal Professionnel DIA Richesse ze série Diacolor.

Odlévací lesk

Pro blondýnky nebo osvětlení je vhodnější L'Oreal Inoa ODS2 (ODS) - je to světelná barva pro blondýnky bez tvrdých chemických složek. Nejlepší z nejlepších, ale drahých barev. Dokáže dokonce vyrobit dívku s blond vlasy z přírodní brunetky. Nyní je tato novinka aktivně používána pro domácí barvení ombre, degradaci atd.

Fotografie - L'Oreal Inoa ODS2

Faberlic představuje další podobný výrobek - Faberlic perzistentní bezbarvové smetanové barvivo. To téměř nerozpozná přirozený pigment, takže je velmi měkké a bezpečné, ale současně má významnou nevýhodu - nezakrývá šedé vlasy. Navzdory tmavým odstínům, které jsou uvedeny v paletě, tento výrobek zbarví popraskané vlasy trochu lehčí než jen přirozené, díky čemuž získáte určitý druh zvýrazňujícího efektu.

Estel Sense De Luxe (bez amoniaku) od značky Estel je na rozdíl od svých kolegů vynikající pro barvení šedých vlasů. Kompozice obsahuje avokádový olej a olivový extrakt. Jedná se o jedinečnou možnost, která je vhodná pro tónování špiček a pro plné malování. Barvy jsou prezentovány v červených, černých, jasných tónech, tam jsou také korektory zelené, modré a žluté odstíny. Navzdory tomu, že je mastná, vhodná pro malování všech druhů vlasů, je relativně neškodná. Její protějšek je Estel Celebrity.

Analogou společnosti L'Oreal je Olia z firmy Garnier (Garnier) - to je dobrá perzistentní nátěrová barva bez amoniaku, která uzavírá hodnocení nejslavnějších výrobků. Olia je zařazena do seznamu nejpopulárnějších barev roku 2015, navíc je doplněna o vitamíny a přírodní ingredience. Měkké barvy, které minimálně poškozují chloupky a jsou vhodné pro časté používání. Navíc mnohem levnější než hlasové prostředky.

Olia od Garniera

Zvažte, co jiného je barvivo pro vlasy bez amoniaku:

My-krem

kosmetika od A do Z

Barvivo na vlasy Schwarzkopf bez amoniaku

Recenze: Odolný krémový barvivo Schwarzkopf Nectra Barva bez amoniaku - spokojen s výsledkem!

Výhody:
Barvy přes šedé vlasy, barevné barvy rovnoměrně, neteče a vůně velmi úžasné

Nevýhody:
Skalpová pokožka hlavy

Barva bez čpavku, barví vlasy více než dva roky. Důvod přechodu byl vyčerpán barvou a vysoušečem vlasů plus malým dítětem.
Navíc, jeden z nejtrvalejších neztratil barvu vlasů za měsíc, omyl jsem je každý den najednou a provedl styling. Vyzkoušená a profesionální barva, lepší, ale ne moc nápadná, zdálo se mi, že držím. Obecně jsem se rozhodl, že si trochu ušetřím vlasy, barví se bez amoniaku, bez barvy je vůbec nemožné - mám šedé vlasy.

První, ze které jsem se snažil z barev bez amoniaku, byla barva Revlon. Hodila mi to natolik, že jsem v těchto dvou letech neprováděla experimenty s ostatními. Ale při poslední návštěvě obchodu "moje" barva nebyla tam. Nemohl jsem opustit prázdné ruce. Musel jsem si vybrat z těch dostupných, protože jsem musel nalévat rychle, ujistit se, že pod tím, jak jsem si běhal vlasy.

Takže moje volba spadla na barvivo Schwarzkopf Nectra Barva odolná proti krému bez amoniaku, barva 662 karamelového kaštanu.


Nečetl jsem recenze, vybral jsem si z neamoniaku výhradně pro vzhled obalu a atraktivní slibné informace zezadu. Podle ní to je to, co potřebujete pro mé vlasy:


Objevují se tři varianty originální barvy vlasů a barvení. Rozhodl jsem se, že třetí možnost mi vyhovuje, můj případ.


Právě na samotném obalu dodržujte bezpečnostní opatření a doporučení k testování alergické reakce.


Abych byl upřímný, takový text jsem nikdy neudělal žádným inkoustím. No, nějak to bylo bez dobrodružství ve formě alergií.

V krabici nenajdeme nic nadpřirozeného, ​​na tomto seznamu je pouze standardní sada


A skutečně vše, co máme na skladě:


V tomto okamžiku si povšimnu příjemné dotykové rukavice, měkké, a ne jak je šumivý a cenný celofán. Na mé malé dlani sedí pohodlně a délka prstů stačí.


Vzhledem k tomu, že barva pro mě je nová, budete muset přečíst pokyny pro její chov a použití.


Změnil jsem se na oblečení, které se mi nelíbí, když jsem si slepil barvu, dal si rukavice a zamíchal barvicí krém s obsahem aplikátoru lahve.


Lahodu intenzivně protřepávejte asi půl minuty, aby se promíchala, získala homogenní a poněkud hustou hmotu.


Nyní rychle začít nanášet barvu na suché vlasy. Jsem doma sám. Vzhledem k tomu, že jsem silně narostl nenasyřené kořeny, nejprve jsem aplikoval barvu na kořeny po dobu 15 minut, pak na konci vlasů a počkal dalších 15 minut.
Takže pohled po 25 minutách, téměř před omývání barvy. Je vidět, že už mám kaštan)


Barva netekla, ani naopak se mi zdálo, že na vlasu to není dost. Ale je to jen pocit, je jasné, že to stačí. A vůně je lahodná květinová. Netušila jsem, že by barvení vlasů mohlo takhle cítit. Takže můžete cítit například parfémovaný tělový krém, velmi chutný! Obecně platí příjemné pocity z celého postupu barvení.

Jen jeden velmi příjemný okamžik: během prvních pár minut jsem cítil brnění skalpu, docela slušný a vůbec nezmizel, po celou dobu vlasy barvily slabý pocit brnění. Zůstává poznat výsledek zbarvení!

Odmastila barvu teplou vodou, dokud se nezjistila čistá voda, trvalo to asi tři minuty. Voda byla umyta karamel-kaštan, jak je uvedeno na mé barvě. Moje vlasy vypadají docela špatně, ale po vymytí barvy ztracených vlasů jsem našel dvakrát víc než obvykle.

Pak jsem aplikoval ošetřující kondicionér - lesk. Rozšiřte obal dvakrát, používejte pouze polovinu. Vůně je tlustá a příjemná, ale barva je víc vonná. Tady je.


Vlasy po balzám jsou měkké, lehce česané, ale měla jsem lepší balzámy v sadě na barvy a vlasy byly hedvábné. Z tohoto balzámu, vzhledem k dostupnosti olejů, jsem očekával trochu víc. Při vypláchnutí balzámu byla barva omyta trochu víc, mírně namalovala vodu.

Zde je barva, zatímco vlhké vlasy


Gray se nezdá být pozorován.

Vlasy jsou suché, vůně příjemné, rovnoměrně obarvené, šedé vlasy nejsou pozorovány. Jsem spokojen s výsledkem malování.

Zde je pro jasnost následující fotografie: můj běžící zdroj (jak strašný!)


a již namalované suché vlasy.


Vlasy jsou také velmi lesklé, živé a krásné. Přesně grizzled, ale fotografické oslnění!

Takže postup barvení byl dokončen, považuji to za úspěšný a pro sebe jsem se rozhodl, že si nyní koupím barvu Schwarzkopf Nektra Color vědomě a vícekrát.
Doba použití: 1 čas Cena: 180 rub. Rok vydání / koupě: 2014
Celkový dojem: spokojen s výsledkem!

Výsledkem je 1,5 měsíce!

Tato barva, která není nejlevnější, jsem se rozhodla použít po extrémně neúspěšných barvivech (zde je přehled). Naštěstí mi narazila na oči za zásoby v hodnotě asi 250 rublů. Teprve po malování garnier po týdnu dívky začaly říkat, že potřebuji barvit mé vlasy, jinak vypadají neuspořádaně a s podivným, rezavým, červenavým životem na kořenech (to vidím na fotografii), ačkoli jsem nepoužíval barvy téměř rok a nikdy nedostala takovou připomínku (

Paint sooo lahodný zápach))) můžete čichat, žádná chemická vůně, opravdu kytice květin nějakého druhu) samotný balzám je jemný, láhev pro nanášení je pohodlná

bezprostředně po malování

Nasycená rovnoměrná barva

a poslední fotografie použití Schwarzkopf Nectra Color bez amoniaku po měsíci a půl, barva je přirozeně nanejvýš nasycená, ale je stejnoměrná po celé délce! a žádné čisté ořechy na vinné révě.

Vynikající jemná barva pro tónování! Pouze tady je mínus, i když ne velký, hlavně v tmavých odstínech. A co mínus - přečtěte si zde)

Pozdravy, holčiči!

Chci vám sdělit své zkušenosti s malováním profesionální barvou bez amoniaku Schwarzkopf Professional Essence, když jsem měl tmavou barvu.

Schwarzkopf Igora Royal vždy barvila vlasy, bledě se mi líbilo toto barvivo. Takže můj pán mi nabídl tuto jemnou barvu stejné firmy. Bezpochyby jsem se rozhodl zkusit.

Vyberte si odstín lehkého kaštanu. V době barvení jsem měl mléčnou čokoládu, která byla naliata, a začalo vylézt nepříjemné červeno-žluté. Mám věčný problém s touto žlutostí, a to jak v době, kdy jsem nosil tmavé odstíny, a teď, když je poměrně lehký. Boj s okoun a kuře je konstanta)))))

Takže barva je zarámována v zelených obalech, všechny v přírodních zelených odstínech (trubka a krabice).

Proces barvení je od té doby celkem příjemný barva nehoří, netopí kůži. Její vůně je příjemná, není tak silná jako odolné barvy. Vůně mi připomínala vlasy henny. Obarvila jsem vlasy čokoládovým odstínem. Na základně jsem byla tmavě blond s jasnou zrzavou hlavou. Chtěl jsem krásný hnědý ušlechtilý odliv.

Jaký byl výsledek? Chci říci, že barva je velmi obtížné umýt, alespoň v tmavém odstínu. Voda je velmi, velmi dlouhá doba není průhledná, černá se nalévá a nalévá. Pravděpodobně jsem musel umýt vlasy asi 20 minut, aby se voda stala průhlednou. Ano, a pokožka hlavy je velmi malovaná! Rovnou černou kůži a neumývejte ji. A ručník, který si otřel vlasy, se udělal v černém rozvodu.

Po barvení se barva ukázala být mnohem tmavší než deklarovaná, což se ukázalo být téměř černé. A nejprve vlasy nezasvítily moc, což je úžasné! Objevil se nějaký matný efekt. Ale po dalším umytí vlasy mi zářily a moc! Pro mě byla barva příliš tmavá, myslela jsem na to, jak ji rychle umýt. Jedná se o barvu bez čpavku, což znamená, že by se mělo umývat poměrně rychle.

Co se stalo po stylingu vlasů a příští den? Šel jsem pracovat druhý den v kancelářském oblečení, tj. v bílé košili. A po třech hodinách jsem viděl, že košile na ramenou se ztratila. To je z vlasů. Jen šok, být upřímný! Malovat barvy všude kolem! Večer jsem na polštáři našel černé skvrny. To je nějaká noční můra!

A tak to určitě trvalo 2 týdny! Každý den jsem si umyla vlasy a černá voda tekla z toho! Všude kolem byla namalována tato barva!

Zdá se mi, že toto chování je nepřijatelné pro profesionální barvivo na vlasy tohoto segmentu!

Ano, to nezkazí vlasy, dává to, co je uuuuuh tónování, ale všechny tyto plusy se překrývají s minusy, jako je znečištění oblečení a kůže. Nebudu riskovat, že ji ztuhne, už je to sado maso!

Mimochodem, barva sama byla vyplavena na velmi dlouhou dobu a moje zrzka se vůbec nedostala ven! Zde je nyní potěšeno.

Nedoporučuji! I když doufám, že se světlými odstíny není taková příležitost)))

Peníze na vítr!

Koupil jsem sadu Schwarzkopf Professional Igora Vibrance 9.5-4 Platinum blond béžová + aktivátorová pleťová mléka 6%, která chtěla malovat přes šedé vlasy na kořenech, mírně osvětlit a dokonce vyfarbovat.

Předtím vyšla z tmavého kaštanu dekolorantom Favor a velmi úspěšně. Ale vlasy mají tendenci růst a poněkud hojné šedé vlasy podrážděné.

Dlouho si vybral barvy bez čpavku, a to jak profesionální, tak neprofesionální. Ale od té doby Nechtěl jsem spálit vlasy, vybral jsem si tenhle. Mimochodem, není levné!

Udělal jsem vše podle pokynů, míchal 1: 2, aplikoval nejprve na kořeny, pak rozložil po celé délce.

Když držela, už viděla, že se nic neděje. Ale nadále doufat v zázrak. Odplatila se a ujistila se, že naděje jsou marné.

Šedé vlasy jsou naprosto nedotčené a dokonce ani nepatrný odstín vlasů se neobjevil.

Vlasy samozřejmě ne zkažené. Zbývající lesklé, měkké.

Rozumím tónu barevného tónu. Ale ne tak žádný účinek vůbec!

Jedním slovem peníze dolů vypouštění!

Bez amoniaku

Dobré odpoledne Dnes v mém obchodě (kde jsem vždycky maloval) nebylo moje světlo v mé oblíbené barvě. Pohled na Schwarzkopf Nectra Color. Hlavní kritérium pro výběr barvy pro mě je bez amoniaku. Vlasy a tak pokaždé vystaven drsnému testování vlasů, curling, denní praní. Protože většina bez amoniakových barev nebyla příliš odolná. Na tmavých vlasech mi barva trvala asi měsíc. Samotná barva: - cena barvy 25 zl (byl jsem spokojen s propagační cenou 19 zl) - výrobce Schwarzkopf a Henkel Německo - skládá se ze zkumavky 60 ml, emulze 60 ml, balzámu 22,5 ml, rukavic a samozřejmě instrukce.

- 100% barev přes šedé vlasy;

- odpor asi měsíc;

Cena trochu kousne

Skvělá barva! Láska, přestože na první pohled není + navíc nahrazena rozpočtem. Hue 3.0

Ahoj všichni, paní)

Nerad bych psal něco nadbytečného, ​​tak docela pravda)

Dlouhé, husté, barvené, těžké, mastné u kořenů a suché na koncích

Co potřebujete od barvy:

100% zbarvení, aby nedošlo ke zkažení a nevysušení vlasů.

Nyní o barvivu:

Příjemná vůně, developer je spíš jako tělové mléko)) Mám developera 2,5%

Výrobce uvedl, že barva také pečuje o vlasy, na olejovém základě, kontrolujte)

Vlastně barvu sama. Vždy přidávám olej na vlasy na jakoukoli barvu, trubku a půl míří do hlavy a asi 7 kohoutků na olejové čerpadlo. Olej může být použit jakýkoliv, který je pro vlasy. Z více či méně rozpočtu a opravdu dobře můžu poradit indole a Loreal. Použil jsem toto:

Také přidám Estel chromoenergie komplex na barvu, to může být vidět na fotografii s barvou. Přidám 3 ampule.

Maluji to tak, vysvětlím to vizuálně))

V 19.05 jsem začal malovat kořeny. Mimochodem, kořeny.

Nakreslil jsem kořeny jinými barvami! Vooot jako:

Zpětná vazba o ní:

Výborná barva, doporučuji)

Tak jsem začal malovat kořeny v 19,05, namaloval 21 minut) v 19,40 jsem začal malovat délku, skončil v 19.50 a 10 minut. Celkem 55 minut od začátku malování a od toho, jak jsem maloval na kořenech 35.

Délka dokonale rovnoměrně natřená, bez jakéhokoliv záře a jiných kaki. Kořeny jsou dokonale obarveny indolem. Barvy se hodí k sobě, tón jedna.

Také bych ho dal na kořeny, pouze% vývojářů je příliš malá, ale nejvýše 5,5%.

Sušené ručníky:

A teď suché vlasy:

Jak můžete vidět, výsledek je dobrý) Jsem opravdu šťastný) ale Indola je téměř stejně dobrý jako jeho bratr), oba oleje založené barvy a nezkazují vlasy. To je jen moje otázka pro výrobce (doufám, že budete číst můj příspěvek), proč indol nemá oxidační činidlo 2,5%? Stále bych neriskovala, aby délku 5,5%.

Jelikož jsou všechny trubky z Essense hotové, pokusí se měnit indol s oxidačním činidlem z Essenseti na 2,5%. Napíšu o mém experimentu zde)

Děkuji všem za vaši pozornost, doufám, že můj příspěvek byl užitečný a zajímavý, abyste mohli opustit své připomínky, zeptejte se! Budu rád odpovědět na všechny kisvoyuyuyuyuyu!)

Cena neodůvodňuje kvalitu! Moje zklamání. Schwarzkopf Nectra Barva bez amoniaku

Dobrý den!

Schwarzkopf Nectra Barva bez amoniaku jsem koupila za cenu 289 rublů v obchodě Ol Hood. Co mohu říci - peníze jsou zbytečné!

Koupit bez amoniaku, věděla, že barevná stálost je nerozumné čekat, ale přesto!

S originální barvou jsem prošel před prvním mytím hlavu! Už po týdnu (každý den si vlasy umyji), barva se stala nudnou a vyžadovala obnovu.

Obnovte barvu pro nějakou oslavu - barva udělá. Pro trvalé pojistné - ne!

Osobně pro sebe jsem získal perfektní barvu z hlediska poměru cena / kvalita.

Z přínosů pro sebe jsem zdůraznil:

 • Podobnost výsledku s uvedenou barvou (mírně tmavší)
 • Vlasy po barvení nejsou suché, ale dokonce měkké a hedvábné

Dostala jsem Schwarzkopf Nectra Color tři hvězdičky za příliš vysokou cenu za takovou kvalitu!

Děkujeme vám za pozornost!

Pokud se vám líbí recenze, prosím ohodnoťte :)

Pomalu ale jistě se stanete fanouškem bez barviv na amoniak! Schwarzkopf COUNTRY COLORS barva číslo 66 Peru Nougat Braun

Znalost bezbarvých nátěrových hmot začala před dvěma měsíci Schwarzkopf Nectra Color # 300 černohnědá barva. A tenhle první známý mi na mě zasáhl nesmyslný dojem! Rozhodla jsem se koupit pouze barvy bez čpavku. První barvou jsem prošel dva měsíce a koupil jsem novou barvu bez amoniaku Schwarzkopf COUNTRY COLORS barva č. 66 Peru Nougat Braun.

Vlasy v době barvení:

Barva v láhvi se zbarvila do cihel:

Takže barvení. Vůně je příjemná, nezasahuje, je hodně barvy a je snadno distribuována. V mínusu můžete přinést skutečnost, že barva je vodnatá, ale to, co již bylo aplikováno, se nerozšíří. Taky jsem zapomněla dát na krk mastnou smetanu, ale nic strašného se nestalo. Barva se aplikovala velmi pečlivě a dokonce i na to, že stále klopýtala, velmi snadno umývala!

Barva byla velmi lehce odmyta a čistá voda. Koupel také zůstal čistý, balzám se ukázal jako hodně a cítil příjemně něčím květinovým.

Vlasy byly měkké, hedvábné, jako po salonu. Barva vypadá dražší. Fotografie nelze předvést pravou barvu.

Jedna hlavní nevýhoda! Šedé chlupy nahoře jsou barevné, ale ne 100%!

O mých prvních zkušenostech s barvením vlasů bez amoniaku najdete zde.

Krémová barva na vlasy bez amoniaku Schwarzkopf Igora Vibrance 60 ml

Krémové barvivo Schwarzkopf Igora Vibrance obsahuje 47 módních odstínů pro vytvoření jasného a jedinečného obrazu. Aktivní vitaminový komplex přípravku obsahuje lipidy, vyhlazuje strukturu vlasových šachet a vytváří neviditelnou ochranu proti zvlnění od vnějších vlivů, přispívá k úplnému zbarvení šedých vlasů a získává bohatou barvu a lesklý lesk vlasů.

Jedinečná kompozice ne čpavku v krémové barvě zaručuje dlouhodobý výsledek zbarvení, péče o vlasy a zářivý lesk, nepoškozuje prameny díky jemně působícímu složení.

Je možné vytvářet vlastní módní odstíny tím, že mícháte originální tóny, výsledkem je individuální jedinečný obraz. U bělících pramenů se používá měkké tónování na několika úrovních, které aktualizují a vyrovnávají stávající barvy. Výrobek se vyrábí bez přídavku zakázaných syntetických složek a barviv.

Aplikace: barvivo smíchat s aktivujícím mlékem v poměru 1 ku 2, výsledná hmota se nanáší na suché vlasy, vydrží se 10 až 20 minut (přidání tepla snižuje dobu expozice o polovinu) a důkladně opláchněte hlavu šamponem.

Šetrné barvy vlasů bez amoniaku a peroxidu

Před třemi tisíci lety se ženy pokoušely změnit svůj vzhled a barvit hlavy čínskou skořicí a pórek. Co můžeme říci o moderních fashionistas, které jsou k dispozici pro barvivo pro barvení vlasů bez amoniaku. Ve starověku byla barva vlasů znamením zvláštního postavení a postavení ve společnosti a nyní je prostředkem vašeho sebevyjádření. V současné době mohou dívky díky stínům jemných barev změnit odstín vlasů bez poškození vlasů.

Historie vynálezu

Ve starověkém Řecku dávají zlaté a zlaté odstíny vlasů zvláštní majestátnost, ve starém Římě byly také ceněny blond vlasy. Světlejší složení ve starověku byla směs kdoule, bylin a popela. Postup byl sám o sobě poměrně dlouhý a následoval po aplikaci směsi, kterou strávil pod spalujícím sluncem dobrou polovinu dne. A když se v Římě objevili dobytí němečtí otroci s blond kudrlinky, které byly předmětem neohraničené závisti Římanů, začal skutečný rozkvět vlasů.

Pak móda pro blondýnky přišla do Evropy kvůli vzhledu Titianovy mistrovské dílo nazvané "Láska nebe a země", která zobrazovala dvě Venuše se zlatými očima. Od 16. století se takový stín začal nazývat Titian, jak dokazují moderní kadeřníci a stylisté. Na jiných odstínech světlých vlasů, přečtěte si zde: nápady na barvení vlasů pro blondýnky.

Teprve v roce 1867 chemik E.H. Thiellay a Leon Hugot, kadeřník, vynalezli použití peroxidu vodíku jako nejdokonalejší způsob objasnění. Až dosud se různé formulace založené na peroxidu vodíku používají k dodávání různých odstínů vlasů. Nicméně, jeho použití má mnoho kontraindikací: citlivost kůže, alergie, slabé vlasy a mnoho dalších.

Nejjemnější barvivo na vlasy tvoří pouze přírodní ingredience. Mnoho, staromódním způsobem, barví vlasy oblíbené dříve s hennou a basma. Někdo používá odrůdy cibulové kůry, heřmánek, černého čaje nebo citronové šťávy. Přečtěte si více o tradičních metodách barvení vlasů zde.

Nejlepší ne-amoniakální barvivo na vlasy, podle stylistů, opravdu nepoškozuje vaše vlasy. Aktivní složky kompozice zůstávají na povrchu vlasů a nepatří uvnitř, nemění strukturu. Tyto barvy lze používat poměrně často. Barva vlasů se stane perfektnější a jasnější, stanou se hedvábnou a poslušností díky komplexu vitaminů, které mnoho výrobců obsahuje v barvách bez amoniaku.

Navzdory takovým významným výhodám má tato barva nevýhody, z nichž hlavní je její cena. V obchodech, samozřejmě, najdete možnosti rozpočtu, ale bude těžké najít konečnou barvu, protože nejvíce často neodpovídá výsledku po barvení. Kromě toho je tato barva velmi rychle vymyta. Proto bude nutné tento postup opakovat mnohem častěji v péči o salon. Barva bez čpavku neví, jak se vypořádat se šedými vlasy a není schopna drasticky změnit barvu vlasů při prvním zbarvení.

Videoklip

Profesionální barvy

Mezi obrovskou paletou barev prezentovaných na masovém trhu najdete slušné možnosti dobré barvy bez amoniaku. Připravili jsme pro Vás výběr nejlepších barev, které se mezi kupujícími staly velmi populární a dobré doporučení profesionálních stylistů a kadeřníků.

Loreal

Nejslavnější a nejoblíbenější barva, která je snadno použitelná doma, má hustou strukturu a příjemnou vůni. Za zmínku stojí bohatá paleta více než 30 odstínů. Nejvíce extravagantní osoby budou moci najít v paletě od výrobce neobvyklé barvy, které obsahují červené a modré pigmenty. L'Oreal také obsahuje komplexy zeleninových vitamínů, které obohacují vlasy s terapeutickými složkami a činí je ještě atraktivnější a zdravější. V obchodech se cena této barvy pohybuje od 200 do 300 rublů, což, jak vidíte, není tak drahé.

Schwarzkopf

Barva na vlasy bez amoniaku profesionální Schwarzkopf se ujistil jako jeden z nejlepších ve výběru a zasáhl barevný tón na tón. Jeho paleta se téměř úplně shoduje s konečným výsledkem, který chcete získat při malování. Barvivo obsahuje výživné přísady, jako je výtažek z gardenských květin a polynézského oleje, který nejenže vyživuje vlasy, ale také vyrovnává jejich strukturu, takže vaše kudrlinky jsou poslušné a získávají přirozený lesk. Barva se nachází daleko od všech obchodů, ačkoli je široce zastoupena na profesionálních trzích a kosmetických salonech.

Matrix

Nejlepší profesionální profesionál pro barvení vlasů bez amoniaku, je-li vaším úkolem nejen barvit vlasy, ale i vystavit je zasklením. Nejnovější technologie díky své kompozici obaluje vlasy se speciální komponentou, když jsou váhy utěsněny, struktura je dokonale hladká a barva trvá dlouhou dobu bez ztráty původních vlastností. Matrix se velmi často používá k zbarvení, zvýraznění, malování šedých vlasů a lesk. V každém případě, bez ohledu na odstín barvy a aplikační technologie, kterou si vyberete, tato barva splní vaše očekávání.

Chi je nejdražší ze všech popsaných barev, ale současně je to profesionální bezbarvý amoniak bez amoniaku. Jeho hlavním rysem je vytvoření efektu v blízkosti biolaminace. Revoluční technologie vysoce kvalitního barvení nejen obnovuje vlasy, ale také je léčí po celé délce. Paleta Chi se skládá z devíti stupnic, z nichž můžete vybrat možnost, která je nejblíže požadovanému výsledku. Toto inovační barvivo je schopno natřít i nepravidelné poškozené vlasy, které ostatní výrobci neprovádí.

Vysoká cena tohoto neamoniakového nátěru je opodstatněná. Určitě nebudete zklamáni. Nicméně bude velmi těžké najít tuto barvu i v profesionálních salonech. Proto stojí za to být trpělivý ve svém hledání, pokud je vaším cílem profesionální malířství Chi.

Estelle

Velmi oblíbený salonní nástroj. Profesionálové, jako je Estelle, vědí, že výsledek barvení je vždy zaručený a předvídatelný. Ve své paletě více než 75 odstínů, od nejoblíbenějších až po opravdu nečekané. Profesionální Estelle je jemné barvivo na vlasy je nejlepší volbou pro lidi, kteří se dobře starají o svou krásu a zdraví. Stylisté si berou na vědomí svou dokonalou schopnost rovnoměrně barvit vlasy po celé délce, snadné míchání, snadné vystavení hlavním komponentům.

Barva Estelle nejenže dodá vaši speciální barvu, ale také obohatí vlasy o užitečné vitamínové komplexy a léčí. Estel se skládá z pečujících složek, jako je panthenol, ceramidy, výživné extrakty a oleje. Malba je v oboru krásy poměrně častá a najít to pro vás nebude snadné.

Shot - bez krému na bázi amoniaku. Aktivně se stará o strukturu vlasů a pokožky hlavy. Absolutní barevná stálost a jas zaručeny. Kromě toho je Shot schopen úplně natřít šedé vlasy. Mezi jeho součásti patří: extrakt z ocelových perlí, olivový olej a aloe vera, které dodávají vlasům zdravý lesk. Zvláštností Shot je skutečnost, že tento nátěr lze aplikovat i na citlivou pokožku, náchylnou k alergickým reakcím. Cenový rozsah se pohybuje od 400 do 600 rublů.

Tónování a rozjasnění

Tónování vlasů bez amoniaku již není novinkou v kadeřnictví. S pomocí tónování vlasy prameny snadno získat bohatý hluboký odstín, v blízkosti přírodních. Pokud chcete oživit barvu vlasů, je to pravděpodobně nejlepší řešení. Tónování však výrazně nezmění barvu, ale zdůrazňuje pouze přirozený odstín. To si musíme pamatovat.

Nesporné výhody tónování zahrnují neškodnost zdraví, tyto barviva nezasychají vlasy, ale pouze živí a pečují. Tónování s neamoniakovými vlasy umožňuje dosáhnout přirozených hlubokých odstínů, které jsou blízké barvě vlasů, což zvýrazňuje jejich přirozenost. A v případě neúspěšného výběru barev mohou být tyto barvy snadno promyty bez poškození vlasů. Ale tónování šedých vlasů není možné přelakovat, proto profesionálové doporučují použití speciálního fixéru v tomto případě.

Jemné a bezpečné odření vlasů je také možné s barvami bez amoniaku. Při dlouhodobém používání jakéhokoli barviva se pigment postupně hromadí v tkáních a barva se stále více nasytí. Tónování vlasy bez amoniaku nejenže dodá vlasům přirozený odstín, ale také se o ně stará, což je důležité pro jemnou strukturu blond vlasů.

Vyberte příslušnou možnost

Při výběru dobré a trvanlivé barvy vlasů bez amoniaku a peroxidu odpuzujte svou přirozenou barvu vlasů. Nespěchejte na extrémy a překreslujte si hlavu ve všech odstínech duhy. Jakékoli změny by měly být řešeny postupně. Pokud je výběr na nejbezpečnějších a nejnebezpečnějších barvivech na vlasy, pak se opravdu staráte o sebe a staráte se o své vlastní zdraví.

Zkušení stylisté a kadeřníci doporučují první barvení v salonu, protože Pouze odborník vám bude schopen doporučit požadovaný odstín a odstín, stejně jako barvu podle vašich vlastností. Všechny další experimenty s hlavou lze provést doma.

 • Pokud jste někdy barvili svou hlavu přírodními barvami, hennou nebo basma, výsledek nového barvení nebude vždy předvídatelný;
 • Velmi lehké odstíny by měly být aplikovány pouze na přírodní prameny. Uměle bělené vlasy se ještě více poškodí.
 • Vždy věnujte pozornost životnosti laku. Vypršela doba použitelnosti, že kompozice barvy již může být nezvratnými změnami, které mohou poškodit vaše vlasy a vaše zdraví.
 • Při malování šedých vlasů může být nejlepší volbou přirozené odstíny. Čím přirozenější je barva vlasů, tím je vaše přirozenější vzhled.

Závěr

Nezáleží na tom, jak jste starý, ať už máte jakékoliv chutě a preference, budete vždy chtít mít dobře upravené zdravé vlasy. Odrážejí váš vnitřní svět, vaše touhy, bohatství a péče. Díky dovedně vybraným účesům a stylům můžete vytvářet jedinečné obrazy, které nezanechávají lhostejnost ani vašim kolegům, ani těm kolem vás.

Vynikající styl, lesklé kudrlinky nebo zábavné barevné tóny nejen zdůrazňují vaši osobnost, ale také otevřou mnoho dveří na cestě nových úspěchů a vítězství. Experimentujte, proměňujte a projděte život s hlavou vysokou, protože je zde spousta zajímavých věcí.

Pro Více Informací O Suché Vlasy