logo

10 nejlepších barev pro blondýnky

Charakteristika v žebříčku

Každá žena chce vypadat perfektně. Vnější krása závisí na stavu a barvě vlasů. Chcete-li dosáhnout požadovaného odstínu, mnozí se uchýlí k používání profesionálních nástrojů, jako jsou barvy. Jsou schopny poskytnout vlasům požadovanou barvu a udržovat výsledek po dlouhou dobu.

Časté problémy, kterým čelí blondýnky během barvení, jsou projevy žlutého odstínu a poškození kudrlin. Aby se chránili před takovými potížemi, odborníci doporučují, aby při výběru barvy zvážily několik nuancí:

 1. Rozhodněte o struktuře látky. Nejlepší možností je barva bez amoniaku. Prášek se může zbavit trvalého pigmentu, ale nepříznivě ovlivňuje kudrlinky. Krém - snadno se aplikuje a neteče.
 2. Nezapomeňte, že teplé tóny jsou vždy "žluté". Stojí za to podívat se na chladnější, popel a platinu. Na obalu těchto barev výrobce často dělá známku "bez žloutnutí".
 3. Je důležité, aby obsah léku neobsahoval amoniak. Nepříznivě ovlivňuje vlasy a ničí jejich strukturu.
 4. Je dobré, pokud kompozice obsahuje co nejméně agresivních látek, chemické složky a co možná nejvíce složky péče (přírodní výtažky, oleje, vitamíny).

Společnosti dnes nabízejí širokou škálu profesionálních a poloprofesionálních produktů pro majitele blond vlasů. Ne všechny z nich jsou vysoce kvalitní a schopné poskytnout požadovaný výsledek. Studovali jsme spoustu populárních nástrojů. Díky názoru odborníků a recenzí zákazníků jsme se podařilo vytvořit hodnocení nejlepších barev pro blondýnky.

TOP - 10 nejlepších barev pro blondýnky

10 OLLIN Professional

Ruský výrobce nabízí vysoce kvalitní barvu OLLIN pro profesionální a domácí použití. Paleta se skládá z 10 tónů, určených speciálně pro blondýnky. Pro ty, kteří chtějí získat požadovaný výsledek bez barvy slámy, byly balení označeny jako "nažloutlé". Jsou to převážně chladné odstíny. Droga se dlouhodobě uchovává na vlasu (5-6 týdnů), zatímco nezhasne.

Ollin Professional je preferována mnoha ženami. Stejně jako kompozice obsahující pšeničné bílkoviny, vitamín D, extrakt ze slunečnicových semen. Přísady chrání vlasy před vnějšími faktory, obnovují poškozené prameny a vyživují oslabených. Struktura obsahuje minimální množství amoniaku, takže nemůže způsobit škody. Po barvení vypadají vlasy živé a zdravé, zasychají se barvou, posilují zevnitř. Další výhodou jsou nízké náklady, díky nimž je nástroj k dispozici široké veřejnosti.

9 Schwarzkopf Palette Fitoliniya

Barvivo od německého výrobce má dlouhotrvající účinek a vykazuje vynikající výsledek barvení. Phytolynia Special Series je obohacena přírodním extraktem z aloe vera. Díky němu droga jemně pečuje o vlasy, čímž zabraňuje nadměrnému vysychání. 4 studené odstíny umožňují dosažení stálé barvy bez žloutnutí.

Paleta označuje profesionální barvy. S jeho pomocí můžete osvětlit vlasy o 4-6 tónů. Nástroj má však tónovací efekt. Kupující se obzvláště líbí kompozici. Výtažky léčivých rostlin, olejů a vitamínů dávají vlasům sílu, lesk a měkkost a aktivní barviva - odolný, jasný odstín blond.

8 Estel DE LUXE

Estel High Blond z řady DE LUXE je určen speciálně pro kosmetické salony. Je určen k osvětlení vlasů na 4 tóny. Volba blondýnky představila 10 různých barev, včetně 3 studených a 7 teplých. Produkt obsahuje přírodní výtažky, proto působí jemně na kadeře.

Barva neztmavá, ale dokonale připravuje prameny pro tento postup. Je snadno získáván jak odborníky, tak obyčejnými odběrateli. Po nanesení vlasů je měkký a poslušný, účinek žlutosti je nepřítomný. Estel DE LUXE dnes je velmi populární a je oblíbená u spotřebitelů. Poskytuje bohatou barvu a lesklý lesk, o čemž svědčí recenze blondů.

7 profesionálů Wella

Oblíbená a poněkud stará firma Wella nabízí výběr z pestré palety barev, z nichž 12 je určeno speciálně pro blondýnky. Hlavní výhoda barvy - přítomnost aktivátoru. Jedná se o výživnou masku, která je schopna, po určitém čase po obarvení, výraznější výraz. Aplikuje se po 2 a 4 týdnech po podání.

Spotřebitelé říkají vysokou kvalitu Wella. Barva na krémové bázi dokonale rozjasní (více než 4 barvy), dává krásný odstín bez žloutnutí. Aplikuje se a snadno se rozděluje. Zároveň vytváří efekt tónování. Obsahuje provitamin B5 a sérum, čímž chrání vlasy a dodává jim zdravý lesk. Jsem rád, že tento nástroj patří do cenově dostupné kategorie.

6 Garnier Olia

Jednou z nejoblíbenějších barev je dnes Garnier. Účastňuje se mnoha moderních ratingů a zaujímá daleko od pozic v nich. Rozsah světelných tónů je 8 možností, z nichž 2 jsou studené. Poskytují blond barvu bez žloutnutí. Barva je bezpečná pro vlasy, protože neobsahuje amoniak.

O lásce a důvěře zákazníků lze posuzovat pozitivní hodnocení. Krémová struktura je nasycena spoustou přírodních olejů, mezi nimi jojobový olej, olivový a pšeničný klíč. Taková ošetřující kompozice je schopna poskytnout lesk a měkkost kudrlinkám, aby byla zajištěna ochrana před negativním vlivem environmentálních faktorů. Garnier Olia je pravděpodobně jedna z nejlepších neamoniakových barev pro blondýnky.

5 Matrix

Prostředky společnosti Matrix nemohly obcházet hodnocení těch nejlepších Díky složení bez amoniaku je pro vlasy naprosto neškodná. Obsahuje speciální vzorec barevných komponent, který snadno proniká do váhy a zajišťuje jednotné zbarvení. Pomocí Matrix můžete dosáhnout světlého odstínu bez žloutnutí nejen v kabině, ale také doma. Široká paleta umožňuje blondům vybrat požadovanou barvu.

Vysoká kvalita a vysoká účinnost prokazují pozitivní hodnocení spotřebitelů. Barva je chválena nejen běžnými zákazníky, ale také zkušenými kadeřníky. Mám rád, že obsahuje keratin, který posiluje vlasy během procedury. Matrix je nejen profesionální barvivo, ale také tónování. Majitelé blond vlasů se mohou bezpečně dostat bez obav z kudrlin na zdraví a výsledku.

4 Loreal excellence cream

Značka je jedním z předních výrobců kosmetiky. Jednou z nejoblíbenějších oblastí je řada barviv, která obsahuje barvené šampony a barviva. Série Blond Excellence obsahuje několik chladných a teplých odstínů. Hlavním rysem je přítomnost trojitých ochranných pásů. Komplex obsahuje balzám pro hlubokou výživu i sérum.

Spotřebitelé jsou spokojeni s kvalitou barvy a výsledkem. Majitelé blond vlasů říkají vysokou životnost barevných látek. Vlákna nemusejí dlouho tónovat. Kromě toho jsou kadeře chráněny před vyhořením. Prostředky dávají jemnost a syté barvy bez žloutnutí. Výborný krém poskytuje jemnou a zároveň účinnou péči.

3 Syoss Oleo Intense

Patří do kategorie poloprofesionálních barev. Široce používán v kosmetických salonech. Má vylepšené složení, které brání vzniku alergických reakcí. Obsahuje vitamíny a speciální látky. Pro blondýnky nabízí Syoss řadu 4 studených a 4 teplých barev bez žloutnutí. Barva nejen efektivně lakuje, ale také pečuje o vlasy a dodává jim jemnost a lesk.

Zpětná vazba je pozitivní. Je bez amoniaku a je obohacen olejem. Za to kupující velmi milují Syossa. Nemá štiplavý zápach, díky čemuž se barvení postupně stává pohodlnějším. Sada obsahuje profesionální klimatizaci, která vám umožní opravit barvu a zabránit žlutému podtónovému bodu. V žebříčku zaujímá Syoss Oleo Intense vedoucí pozici.

2 Londa Professional

Celosvětově známá značka Londa se zabývá výrobou vysoce kvalitních výrobků pro péči o vlasy. Sortiment se skládá z různých barevných produktů, včetně šamponů a barviv, které neobsahují amoniak. Pro blondýnky je speciální speciální blond série, která se skládá ze 6 odstínů. Studené tóny umožňují získání požadované barvy bez žloutnutí.

Struktura barvy obsahuje mikroskopické prvky, které rychle pronikají do základny vlasů, kvalitativně je malují. Profesionální produkt obsahuje zvlhčující přísady, lipidy, vosk. Díky nim se kudrlinky po proceduře stávají lesklé a měkké. Spotřebitelé tvrdí, že droga je poměrně ekonomická. Jedna balení stačí na barvení dlouhých vlasů.

1 Revlon Professional Super blondýnky

Revlon Professional je inovace v oblasti barvení. Má strukturu krém-helium, kterou lze snadno aplikovat. Hlavní výhody jsou vynikající výsledek (zesvětlení o 5,5 t) a ochrana pramenů. Barvu vybírají ženy, pro které jsou důležité přírodní odstíny, vysoká účinnost bez poškození vlasů a jednotné barvení. Výsledkem jsou expresivní a trvanlivé tóny.

Lék obsahuje mnoho prostředků péče, mezi něž patří: aktivní kosmetické a kondicionující molekuly. V recenzích zákazníci píší, že Revlon snižuje křehkost, hluboce zvlhčuje, chrání kudrlinky, dává zdravý vzhled, zpomaluje stárnutí vlasů. Nástroj je vhodný pro citlivou pokožku hlavy. Preferuje ho mnoho profesionálů. Blondýnky jsou 100%, získávají požadovaný výsledek zbarvení bez žloutnutí s maximální péčí.

Barvy pro blondýnky bez žloutnutí

Často, když se pokoušejí ulehčit vlasy, ženy jsou konfrontovány s tak nepříjemným účinkem jako žlutý nádech pramenů. A v pokušení atraktivní obal, v důsledku toho, někdy dostat na hlavě nevzhledný šok slámy barvy.

Abychom se tomuto problému vyhnuli, uvedeme v článku článek o blond barvicích barvách, které neposkytují efekt žloutnutí. A také si přečtěte recenze žen, které se dokázaly stát blonďatými, aniž by získaly stín stínu vlasů.

Proč se zobrazuje zožltnutí

Nepríjemný žlutý nádech, který se objeví po zesvětlení vlasů, není nic jiného než přirozený pigment vlasů, který nemohl zcela vyblednout.

Do jisté míry ztratila svůj bývalý jas a tmavý tón, ale ne úplně.

Jedná se o zbytkový fenomén tmavého přirozeného pigmentu - to je velmi charakteristická žlutá barva.

Vzhled žluté barvy je nejvíce ovlivněn následujícími faktory:

 • Množství přírodních tmavých pigmentů, které jsou na počátku přítomny ve vlasech.
 • Stín barvy, ve kterém byly vlasy namalovány před současným osvětlením.
 • Celkový stav vlasů, jejich zdraví.

Jak udržet tón čistý

Samozřejmě, po správném zbarvení bude barva pramenů svítit čistotou, čerstvostí a novinkou.

Kromě toho v něm nebude žádná žlutá barva.

Po nějaké době však mnoho dívek zaznamenává, že bývalá čistota a nehybnost barvy zmizí: vypadá mírná žlutost, která zkazí celkový dojem.
Co je třeba udělat, aby se zabránilo tak nepříjemnému účinku, řekneme dále.

Při mytí vlasů nechte vodu vychladnout alespoň 5 minut. Pokud okamžitě po zapnutí vody začnete umyt vlasy, na vlasy se mohou usadit částice rzi, které později způsobí, že vlasy nebudou tak lehké.

Vyberte správnou make-upovou kosmetiku. Pokuste se umýt hlavu průhlednými a bezbarvými šampony, vyhýbejte se teplým žlutým produktům - žluté, oranžové, červené, hnědé.

Totéž platí pro nosné prostředky. Lepší je pro výrazné blondýnky za studena tónů nepoužívat barevné laky, glitrové výrobky, silně pigmentované. Takové nástroje mohou nepříznivě ovlivnit odstín vlasů, což je nepříjemně nažloutlé.

Přečtěte si recenze o kosmetice Maybelin v tomto článku.

Přehled finančních prostředků

Zjistíme, jakým způsobem můžete barvit vlasy bez nepříjemného efektu žloutnutí.

Estelle

Rozlišení poloprofesionální barvy.

Značka nabízí speciální řadu Estelle High Blond DE LUXE, ve které můžete okamžitě zesvětlit vaše vlasy o 4 tóny.

V řádku 10 tónů, z toho 7 teplých a 3 chladných odstínů. Sortiment vám umožňuje vybrat barvu vlasů za studena pro každou chuť: mezi jinými jsou zajímavé tóny jako jasanová, zlatavě-fialová a další, například světle hnědá barva.
Složení výrobků je bezpečné, obsahuje přírodní doplňky, a proto má jemný účinek na vlasy.

Zde vidíte Estelovou paletu barev vlasů.

Londa

Nejstarší značka na trhu produktů péče o vlasy. V průběhu let své činnosti získala společnost bohaté zkušenosti, které jí nyní umožňují vyrábět skutečně vysoce kvalitní produkt.

Speciální blond série je vytvořena výhradně pro to, aby ženu přeměnila na blondýnu nejšetrnějším a nejbezpečnějším způsobem.

Paleta Londa se skládá ze šesti krásných odstínů, zatímco barva Farmavit má méně světelných tónů: čtyři teplé a dvě studené. Obzvláště zajímavé odstíny jahodové blond a písečné fialové. Výrobek neobsahuje amoniak, takže jeho účinek může být považován za zvlášť opatrný.

Vella

Výrobky této značky by měly být ošetřeny se zvláštní pozorností, protože barvy Vella mohou zesvětlit vlasy pouze jednou aplikací a současně nebudou mít slámu stín na vlasy.

Složení série barev Vella Coleston zahrnuje včelí vosk, který se stará o vlasy.
Paleta Kolestonu obsahuje 14 názvů odstínů světlých studených blond a 37 - teplé pšenice a blond zlatých tónů.

Zde naleznete paletu červených odstínů barev.

Revlon

Prostředky této značky obsahují přírodní proteiny a další užitečné látky. Jak víte, protein dokáže vlasy vyhladit, dá jim lesk a hedvábnou texturu.
Řada Revlonissimo Super Blond je určena speciálně pro blondýnky.
V sestavě jsou teplé i studené tóny. Mezi nejzajímavější - slunečné blondýnky, šampaňské, jahody.

Matrix

Barva obsahuje keratin, který umožňuje zpevnění vlasů v době barvení.
Sortiment matného neamoniaku Matrix nabízí ve svém sortimentu 33 odstínů blond a pravítko se neustále rozšiřuje. Zde si můžete vybrat takové tóny jako blond mocha, velmi světlá blondýnka, tmavě blond a další.

Teplé a studené tóny se pohybují kolem poloviny.

Zjistěte, jak můžete účinek vlasů na tmavých vlasech na linkě.

Loreal

Tato světově proslulá značka vytváří mnoho nádherných barev, které vlasům dodávají odstín blond, například L'oreal Preference. Značka Casting Crème Gloss a řada Excellence jsou zvláště pozoruhodné: barvy těchto sérií mohou přidat skutečně krásnou blond barvu do čistého tónu bez nepříjemného žlutého odstínu.

Složení laku Casting Crème Gloss obsahuje vitamín E, stejně jako speciální UV filtry, které chrání vlasy před vyhořením. Série obsahuje 15 blond odstínů, z toho 7 teplých a 5 studených.

Excelence poskytuje trojitou ochranu vlasů díky keratinu. Paleta L'oreal Excellence se skládá z 5 řádků, každá žena si bude moci vybrat ten odstín, který potřebuje.

Mezi další velmi oblíbené perleťové odstíny, teplé béžové, stejně jako zářící perla.

Syoss

Jedná se o poloprofesionální sérii barev, která se používá, včetně kosmetických salonů.
Kompozice obsahuje vitaminy a speciální látky, které odolávají možným alergickým reakcím.

Řada Syoss Oleo Intense nabízí 8 blond odstínů, ve kterých jsou teplé a studené tóny rovnoměrně rozloženy.

Zjistěte více o rozjasněných barvách vlasů bez žloutnutí v tomto materiálu.

Paleta Schwarzkopf

Tento německý známý výrobce vyrábí vysoce kvalitní výrobky, které mají trvalý účinek na vlasy. Zvláště doporučujeme barvy Igora, NaturalEasy a Brilliance: blondýnka z těchto sérií může z vás udělat blonďatou krásu, aniž by vám poskytla žlutý odstín vlasů.

Složení fytolyniového barviva obsahuje extrakt z aloe vera, díky němuž přípravek neobsahuje příliš vlasy, ale pečlivě se o ně stará.

Schwarzkopf paleta obsahuje 4 odstíny blond a vše je studené: skandinávské, severské blond, studené a popevné.

Garnier

Pravděpodobně nejoblíbenější barvivo na vlasy dnes. Chcete-li se stát blondýnou bez žlutého odstínu, musíte najít paletu barev Naturals v paletě Garnier, má jen nádherné světlé odstíny, které nedávají žlutý tón.

Amoniak je přítomen v malém množství v malém množství, což činí produkt bezpečným pro vlasy.

Blond sbírka obsahuje 8 odstínů, z nichž 2 jsou studené a 6 jsou teplé. Zvláště si všimněte odstínů perleťově perlové a perleťové blond.

Igora

Barva je poloprofesionální, vhodná pro domácí použití.

Velkou výhodou této značky je plná shoda barevného výsledku s odstínem na obalu.

Kolekce obsahuje 8 krásných blond odstínů, rozdělení teplých a chladných tónů přesně na polovinu.

Barva obsahuje mikročástice, které pronikají do vlasů, a po dlouhou dobu udržují barvicí pigmenty v ní.

Ollyn

Vysoce kvalitní domácí nátěr pro profesionální použití. Olivova paleta obsahuje 10 barev pro blondýnky ve speciální sérii.

Při nákupech barvy pečlivě zkontrolujte balení. Nástroje, které potřebujete, jsou označeny jako "žádná žlutá". Nejčastěji se taková označení mohou pochlubit studenými tóny popílku a platiny. Pšenice, med a další teplé odstíny jsou vždy trochu "žluté". Je zřejmé, že mohou být krásné, ale dosažení požadovaného odstínu v tomto případě je obtížnější: potřebujete ruku zkušeného mistra.

Navíc můžete zmínit paletu Capus. Dobrá kvalita barvy a široký sortiment jako mnoho dívek a žen.

Odbarvení

Okamžitě používejte rozjasňující barvu pouze ty dámy, které mají přirozeně světlý nebo světle hnědý odstín vlasů.

Pěkné ženy s hnědými vlasy, červenými vlasy, ženami s hnědými vlasy a zejména brunetkami musí nejprve zbarvit prameny, jinak se s veškerým úsilím nelze vyhnout žlutému stínu.

Bělicí procedura vede k vrcholu přirozeného barvivového pigmentu, v důsledku čehož ztrácí jas a intenzitu. Po bělení může být pramenům dán požadovaný odstín blond bez velkého úsilí - a nebude tam žádný odstín žluté barvy.

Nejlepší je provádět změnu barvy v salonu pod dohledem zkušeného pána. Postup bude probíhat nejjemnějším způsobem a nebude mít škodlivý účinek na vlasy. Ale natřít vlasy v požadovaném odstínu blond může být už doma sám.

Video: Kadeřnická rada o barvení

Můžete najít recenze na matné rtěnky na navrhovaném odkazu.

Vše o produktech Mary Kay naleznete v tomto článku.

Recenze

Zjistíme, které dámské vlasové výrobky se rozhodly dát svým vlasům odstín blond bez žloutnutí.

Karina, 26 let, Petrohrad:

"Příroda mám světlé blond vlasy, takže naštěstí není nutné provést předběžné bělení. Vždycky budu kupovat barvu a dávám vlasy doma. Už se snažila mnoho prostředků - někteří z nich dali silnou žlutost. Teď již rok používám barvu Matrix salon - a jsem úplně spokojen. Vybrala si stín - "Světlý jasan blond" - vůbec nedávala žlutost. Mé vlasy se navíc nezhoršují, nevypadají po vystavení tomuto barvivu, vypadají lesklé a dobře upravené. "

Natalia, 40 let, Mogilev:

"V lehkém stínu jsem snil o tom, že jsem se dlouho maloval, ale po polovině svého života jsem prošel hnědými vlasy. Před půl rokem se koneckonců stala sen - a barvila ji blonďatá. Vzhledem k tomu, že přirozené vlasy jsou spíše tmavé, musím nejdříve vyblednout v salonu a teprve pak je barvit. Maloval jsem doma - na radu pána jsem si vybral prostředky Loreal z odstínu "Platinum". Co chci říct - nebyla žádná žlutá barva, barva je luxusní, jen o deset let mladší. Jsem šťastná, radím vám, abyste vyzkoušeli tento nástroj. "

Marina, 30 let, Kirov:

"Od mých studentských dnů jsem odvázala vlasy: s tmavšími vlasy si ani neumím představit sebe. Za poslední tři roky jsem maloval poloprofesionální nástroj Igor od Schwarzkopf, odstín 12-4. Vypadá to, že je blond se studeným, výrazným tónem. Líbilo se mi, že barva nedává žlutou barvu a jemně ovlivňuje vlasy. Kromě toho barva trvá dlouhou dobu, což je důležité při původně hnědočerné hlavě. "

Uvažovali jsme o vlastnostech barviv na vlasy, které jsou určeny k nákupu odstínu blond bez žloutnutí.

Jak vidíte, moderní výrobci mohou nabídnout dostatečný výběr takových prostředků: domácí i profesionální.

Doporučujeme vám pečlivě přečíst pokyny výrobce před barvením a pečlivě zvolit způsob zkoumání významu čísel na barvě, aby nedošlo ke zkažení vlasů se špatným vyčištěním.

Vlastnosti barvení v blond bez žloutnutí

Myšlenka přetvářet vlasy v bílé, téměř každé ženě. Pokud jste přesvědčeni, že blond vyhovuje vašemu typu a stylu barvy, zůstává pro malé použití speciální složení pro objasnění. Nicméně není vše tak jednoduché, jak se zdá na první pohled. Mnoho dívek čelí problémům, jako je neočekávaný vzhled stínu a žluté nebo červené zámky. Namísto jasně nasycených blond se ukáže mop slámy. Abychom zabránili takovému vývoji událostí, zvážíme, jaké vlastnosti dobré blond vlasy bez žloutnutí by měly mít, proč jsou problémy s tóny a co je třeba udělat pro dosažení požadovaných výsledků.

Proč se objeví žlutý pigment

Dokonce i dobrá blond vlasová barviva někdy nerozumí žluté barvě. Vše závisí na tom, jak tmavá je vaše přirozená barva. Pro jeho projev jsou zodpovědné dva enzymy: eumelanin, který dodává hnědý a černý odstín, a fémelanin, který do palety přináší žluté a červené tóny.

Kvůli barvení blonďat byl úspěšný, před ním strávil osvětlení nebo zbarvení pramenů. Postup pomáhá zbavit se přírodních pigmentů. Pokud je nemůžete úplně odstranit, časem se začne projevovat žlutá barva. Nejtěžší ze všech, pokud máte temné prameny, budou muset několikrát natřít, aby dosáhli svých cílů.

Vedle zbytku fémelaninu a eumelaninu může být nepředvídatelná manifestace barviva vyvolána následujícími faktory:

 • použití barviv pro blondy pochybné kvality;
 • neprofesionální zbarvení - osvětlení kudrlin na vlastní pěst, můžete udělat hodně chyb;
 • nedodržení doby stárnutí barvících kompozic na kadeřích - pokud je vymyjete dřív nebo později, než je uvedeno v pokynech, výsledek může být nepředvídatelný;
 • laktace, těhotenství nebo kojení - v tuto chvíli se hormony mění a pigment se může jevit jako zcela nepředvídatelný;
 • používání tekoucí vody z kohoutku - v něm je spousta rezivy a dalších prvků, které někdy dávají žlutý odstín;
 • barvení bez předběžného objasnění - pouze přirozené blondýny nebo majitelé lehkých blond kudrlin mohou proceduru ignorovat, v jiných případech musí být odstraněn přírodní pigment;
 • použití bylinných odvarů, tinktur, olejových masek - v těchto produktech existují složky, které vstupují do chemické reakce s barvivy a dodávají jim nepříjemný žlutý tón;
 • nekompatibilita barviv - po nanesení henny nebo basmy je lepší odmítnout "studené blond" barvivo pro vlasy, jinak se dostanete nejen žlutě, ale také zeleně nebo purpurově;
 • stav kadeří - pokud jsou nudné a poškozené, barva se nezobrazí rovnoměrně.

Výběr barvy

Krásný a rovnoměrný tón lze dosáhnout pouze při použití vysoce kvalitních barviv. Nejlepší je kontaktovat salon zkušeného kadeřníka, který vám pomůže vybrat nejvhodnější volbu. Profesionální uživatel rozhodne, zda vám vyhovuje teplý nebo chladný tón, předpovídá, jak se pigment objeví na vašich kadeřích a že bude schopen kombinovat několik odstínů, které dodají novému účesu přirozenost.

Pouze vlastníci lehké pšeničné, pískové nebo světlehnědé vlasy mohou používat samozhášivé látky - na tomto základě jsou pigmenty plně projevovány.

Pokud máte med, zlatý, měděný, kaštan nebo černé kudrlinky, nemůžete to udělat bez pomoci odborníka. Možnost barvení domů není vhodná pro dívky, jejichž vlasy jsou delší než průměrná délka, protože je velmi obtížné rovnoměrně aplikovat kompozici na sebe.

Zvažte, které ukazatele by se měly zaměřit na výběr barvy.

Typ barviva

Existují různé druhy barev, které se liší konzistencí, intenzitou pigmentu, trvanlivostí výsledku, pomocnými komponentami. Volba by měla být provedena ve prospěch tohoto nebo tohoto složení pouze plně posouzením aktuálního stavu pramenů a rozhodnutím o tom, jaký výsledek chcete získat.

V závislosti na přání můžete zůstat na těchto typech produktů:

 1. Prášek je velmi agresivní a efektivní zjasňovač, který odstraňuje pigmenty i z tmavých vlasů. Obsahuje amoniak a peroxid vodíku, proto může vést k poškození a nadměrnému vysouvání kudrlin.
 2. Krémové kompozice mají méně negativní vliv na vlasy, ale pigment není vypláchnut tak intenzivně, má hustou strukturu, takže práce s nimi je velmi pohodlná.
 3. Oleje obsahují ve svém složení přírodní oleje, které kompenzují negativní účinky chemických látek. Amoniak v nich vůbec není, protože proces stávání blondýny neublíží kudrlinkám.

Složení

Pečlivě prostudujte, jaké komponenty a jaká množství jsou obsažena v barvách. Světlé hnědé dívky si mohou vybrat výrobky bez amoniaku a peroxidu vodíku - umožňují vám změnit odstín o více než 2 tóny.

Pokud jsou vlasy od přírody nebo po barvení tmavé, pak je třeba použít perzistentní sloučeniny, které osvětlují až 6 - 12 t.

Kromě "chemie" v barvách mohou obsahovat výtažky z léčivých rostlin, přírodních olejů, vosku a dalších přírodních složek, které posilují prameny. Také neutralizují negativní účinky chemických složek, které pomáhají udržovat zdravé vlasy.

Příprava na barvení

Krásnou a bohatou blondýnku získáte pouze tehdy, pokud dosáhnete správné barvy. K tomu musíte dodržovat jednoduchá pravidla od stylistů a předních kadeřníků. Pomáhají připravit kudrlinky na účinky čističů a pigmentů, posilují je, vyživují a vytvářejí nejvhodnější základnu pro práci se světlými odstíny.

Postupujte podle těchto doporučení tak, aby byl postup úspěšný:

 • Pokud máte přirozeně červenohnědé vlasy, byly předtím barveny v tmavých barvách, henna nebo basma byla použita, ujistěte se, že provést změnu barvy před lakováním, jinak se setkáte s problémem žlutých pramenů.
 • Velmi temná povaha kudrlin bude muset ulehčit několik procedur, jeden přístup nebude stačit k dosažení svých cílů. Můžete také použít barvení a zvýraznění, techniky pomohou postupně měnit barvu bez velkého poškození.
 • Přirozený teplý světelný tón vlasů bude perfektně kombinován s platinou a perleťovými barvivy. Používáte je minimální riziko výskytu červených nebo žlutých odstínů.
 • Bezprostředně po okraji, narovnání nebo při příjezdu z dovolené v teplých zemích není možné kadeřovat. Dříve by se měly oživit pomocí živin a zvlhčovačů a poté pokračovat ve změně obrázku.
 • Během vyčištění nelze použít kovové nádobí a zařízení, protože složky barviva a kovu mohou vstoupit do chemické reakce a změnit barvu pigmentu.
 • Před barvením by měly být dělené konce oholené, protože na poškozených místech se může objevit nerovnoměrně pigment.

Hodnocení barviva

Moderní výrobci nabízejí poloprofesionální a profesionální barvy pro barvení blond. Abyste se vyhnuli vzniku žlutého pigmentu, měli byste si vybrat pouze osvědčené značky, které byly testovány zkušenými stylisty.

Považujeme hodnocení nejoblíbenějších nástrojů, které vám pomohou přeměnit se na svůdnou blond krásu.

"Estelle"

Jeden z nejvhodnějších řešení pro domácí zesvětlení. Barva je poloprofesionální a vyznačuje se nízkou cenou. Série DE LUXE s vysokým odstínem blond se bude odlehčit až o 4 tóny. V tomto případě kompozice neobsahuje příliš agresivní složky, barviva jsou obohacena přírodními přísadami, které neutralizují účinky chemických látek.

Celková řada obsahuje 10 odstínů, z nichž 3 jsou studené a 7 jsou teplé. Milovníci extravagantních rozhodnutí určitě ocení jaseň-hnědé, zlatavě-fialové tóny, neobvyklá růžová hra.

"Londa"

Značka je průkopníkem při výrobě kosmetiky pro péči o vlasy, protože nabízí širokou škálu kvalitních výrobků. Pro dívky, které sní o tom, že se stanou blondýnky, byla speciálně navržena speciální linie Blond, ve které jsou prezentovány dva studené a čtyři teplé odstíny.

Najdete zde přírodní a exotické tóny. Strawberry blond vypadá obzvláště působivě. Barva neobsahuje amoniak, nezpůsobuje výrazné poškození kudrlin.

"Wellaton"

Známý výrobce Wella nabízí krémovou barvu "Wellaton", která je prezentována v pestré paletě. Blondýnky mají až 12 odstínů, od velmi světlé až po "pouštní růžovou".

Zvláštností linky je, že každý balíček je vybaven speciálním aktivátorem barvy. Jedná se o výživnou masku, která se poprvé používá 15 dní po barvení a druhá o 30 dnů později. Výrobci tvrdí, že nástroj aktivuje tón, je výraznější a prodlužuje účes ponožky.

"Coleston"

Toto je další řada od firmy Wella. Má 2 řádky: Koleston Perfec a Koleston Perfect Innosense. První je zastoupena perzistentními krémovými barvami, vyvinutými jedinečnou technologií Triluxiv, která po barvení poskytuje 3-D efekt. Paleta obsahuje 14 odstínů světlé blond a až 37 odstínů zlatých a pšeničných tónů pro blondýnky.

Druhá řada je určena pro dívky s velmi citlivou pokožkou na pokožce hlavy a pokožky hlavy. Díky molekule IU + je kompozice hypoalergenní a nemá nepříznivý vliv na kudrlinky.

Všechny produkty jsou kombinovány s reaktormi barev, které je třeba použít 15 a 30 dní po barvení.

"Matrix"

Majitelé světlých nebo černovlasých vlasů, tato možnost jemného obarvení je nejvhodnější. Součástí finančních prostředků nejsou agresivní chemické látky, které by mohly poškodit strukturu vlasů. Namísto ničivých ingrediencí výrobci obohatili kosmetiku o keratin, který posiluje a chrání prameny před negativním vlivem vnějších faktorů.

V paletě pro blondýnky byly shromážděny 33 odstínů a jsou neustále aktualizovány. Jedna polovina je studená a druhá je teplá. S pomocí produktů můžete nejen barvit, ale také odstínit kudrlinky.

"L'Oreal"

Společnost vyrábí mnoho produktů pro zbarvení v světlé barvě, ale nejvyhledávanější a oblíbenější čára je Casting Crème Gloss. V něm najdete sedm teplých a pět studených tónů, z nichž nejzajímavější jsou teplé béžové, lesklé perle a perleťové odstíny.

Vzhledem k přítomnosti vitamínů E udržují barviva pevnost a zdraví kudrlin, vyživují je a posilují. Speciální filtry UF zabraňují vyblednutí barvy na slunci a projev žluté.

Také populární je řada Blondes z řady Excellence. To se liší tím, že má tři úrovně ochrany vlasů proti negativnímu vlivu vnějších faktorů. Každý komplex obsahuje speciální sérum a nutriční balzám. Blondes najdou tři nejjemnější přírodní odstíny pro nejjemnější a nejúčinnější barvení.

Schwarzkopf

Německá značka, která dokázala získat zvláštní důvěru stylistů a jejich klientů. Produkuje mnoho sérií barviv, ale blondýnky zvláště milují Brilliance a NaturalEasy. Jsou schopny dát hlavě vlasů jasnou, čistou a bohatou světelnou barvu.

Odolné a předvídatelné výsledky jsou hlavními výhodami produktů. Dalším favoritem pro spotřebitele je Palette Phytolynium. To má jen 4 tóny blond, ale mnoho užitečných složek ve složení.

Přírodní oleje, výtažky z léčivých rostlin a vitamíny mají skutečně kouzelný účinek na vlasy, po zbarvení se stávají jasnými, silnými, hedvábnými a zářícími.

"Garnier"

Linka obsahuje 6 teplých a 2 studené odstíny pro blondýnky, z nichž nejoblíbenější jsou perly a platinová blond. Hlavní výhodou produktů je jejich přirozené složení, obsahuje cenné oleje z oliv, jojoby a pšeničných klíčků.

Značka také nabízí čistící prostředky bez amoniaku s arganovým olejem a brusinkovým extraktem, které pomohou změnit barvu na poloviční tón bez poškození vlasů.

Je možné použít prostředky k neutralizaci žlutého odstínu po barvení trvalými barvami.

"Senko"

Profesionální odolné barvy od firmy "Senko" vás potěší výsledkem, protože účinně a pečlivě dodávají kudrlinkám nové jasné odstíny. Kompozice obsahuje jojobový olej a kreatin. Tyto komponenty se starají o každou pramen, poskytují ochranu proti agresivnímu vlivu vnějších faktorů a posilují strukturu vlasů.

Většina možností pro blondýnku najdete v řádku Barevná exploze - zde jsou shromážděny takové nádherné tóny jako nebeské, jasné, horké a hnědé blondy.

Závěr

Vyberte si dobrou barvu, která by nedala žlutý nebo červený odstín, je docela obtížné, ale docela realistické. Když získáte požadovaný výsledek, je důležité udržet si to co nejdéle. Chcete-li to provést, nepoužívejte vodu z kohoutu - je tam hodně hrdze, která se doslova může dostat na vaše jasné prameny. Filtrovaná voda bude nejlepší volbou pro mytí a okyselení (1 polévková lžíce z přírodního jablečného octa na 1 litr vody) - pro oplachování.

Používejte pouze kosmetiku určenou pro blondýnky - neutralizuje nežádoucí pigmenty. Při správné péči vás krásná a nasycená barva potěší vás a všude kolem vás.

Nejlepší barvy pro blondýnky bez žloutnutí - TOP 10

Každá žena se cítí mnohem jistější, pokud její vlasy jsou dobře upravené a atraktivní. Pro moderní ženu není otázka změny barvy vlasů problémem, dámy se dovedou vyrovnat s barvením i doma. Někdy se však stane, že výsledek nesplňuje očekávání a vlasy nezískají odstín, který byl naplánován. Když se pokoušejí zesvětlit vlasy, ženy často dostávají žlutý odstín slámy namísto krásné blondýny.

Abyste odstranili tyto potíže, doporučujeme pečlivě prozkoumat všechny typy barviv na vlasy nabízené moderními výrobci. Měli byste také zvážit recenze z poctivého sexu, který se podařilo změnit barvu vlasů bez výskytu žluté barvy. Nabízíme Vám kompletní prohlídku barev pro blondýnky bez žloutnutí.

Proč se při barvení objevuje žlutá barva?

Pomocí barvení vlasů může výrazně změnit vzhled. Aby barva "blond" zdůraznila všechny výhody ženského obličeje, musíte znát všechny odstíny tohoto postupu.

Hlavní příčiny vzniku žlutých vlasů po osvětlení:

 1. Barva barviva, která byla dříve na vlasu.
 2. Celkový stav vlasů.
 3. Velké množství přírodního tmavého pigmentu ve vlasech.

Hlavním důvodem výskytu žluté barvy během barvení je přítomnost tmavého pigmentu, který není zcela vybledlý po vyčištění. Někdy v důsledku expozice barviva ztrácí vlasy jas, ale zcela nezbarví.

Barviva

Jakákoli kosmetika má své výhody a nevýhody, toto pravidlo platí pro výrobky na barvení vlasů. Zbarvte vlasy těmito nástroji:

 • tónování pěny;
 • barvicí gel;
 • speciální tónovací šampony;
 • krémová barva.

Nejvhodnější kosmetika pro blondýnky jsou tónované šampony, které se po barvení dokonale vyrovnávají s žlutostí. Speciální gely aktualizují odstín vlasů a mění je na dva tóny. Nicméně, gely nemění hlavní barvu, jen mírně aktualizují. Hlavní výhodou barevných gelů je dlouhodobý účinek po použití výrobku.

Pro příjem odolné jasné barvy používejte speciální krémové barvy. Aby se odstranil vzhled žlutosti ve vlasech, doporučuje se upřednostňovat chladnější tóny popela. Pokud jde o tónovací pěnu, použije se po vyčištění, aby se výsledný odstín mírně změnil.

Doporučení odborníků, jak udržovat čistý tón při barvení

Aby se zachovala barva a atraktivní vzhled vlasů, odborníci doporučují, aby při barvení dodržovali několik jednoduchých pravidel:

 1. Pro mytí používejte pouze čistou (přednostně vařenou) vodu, protože rezavá voda může změnit barvu vlasů.
 2. Koupit pouze vysoce kvalitní barvu od renomovaných výrobců.
 3. Nepoužívejte kosmetiku obsahující bylinné odvarky - šampony, masky a kondicionéry s pampeliškou nebo heřmánek mohou způsobit nažloutlý nádech.
 4. Chcete-li zachovat barvu, použijte pouze profesionální šampony, které by měly být aplikovány jednou týdně - v tomto případě zůstane odstín atraktivní po dlouhou dobu.
 5. Používejte vysoušeče vlasů, kadeřníky a kadeřníky pouze v extrémních případech, protože časté používání těchto zařízení může způsobit poškození vlasů. Také nezapomínejte na péči o vlasy pomocí speciální tepelné ochranné kosmetiky, které jsou na trhu prezentovány ve formě gelů, balzámů nebo sprejů.
 6. Měli byste chránit vaše vlasy před agresivními vlivy prostředí - větrem, ultrafialovými paprsky, teplotními změnami.
 7. Při nákupu barevných nástrojů věnujte pozornost jejich barvám - barvy s bezbarvou konzistencí nezpůsobují žlutost.

Přehled ne-žlutých barevných produktů

Moderní výrobci kosmetických přípravků nabízejí široký sortiment výrobků pro barvení vlasů bez účinků žloutnutí.

Jedna z prvních a nejoblíbenějších značek na trhu kosmetiky pro vlasy. Během dlouhých let své práce společnost získala obrovské zkušenosti a nyní se všechny výrobky značky Londa vyznačují dokonalou kvalitou a přiměřenou cenou.

Pro blondýnky byla vyvinuta řada Special Blond, všechny výrobky z této řady poskytují měkké a bezpečné zbarvení vlasů. Tato série je představena v šesti odstínech, dvěch studených a čtyřech teplých. Pro milovníky rafinovaných tónů, fialový písek a jahodový blond se jistě hodí. Prostředky společnosti Londa neobsahují čpavek, který přispívá k jemnému a pečlivému zabarvení.

 • Estelle (Estel)

Bezpečné v jeho složení poloprofesionální barva, vyrobená na bázi přírodních složek.

Produkty Estelle pro barvení vlasů mají řadu desítek odstínů od série DE LUXE s vysokým leskem. Bohatý sortiment barev je prezentován v chladných i teplých tónech. Fanoušci původního stylu mohou mít rád zlatavě-fialovou nebo jase-hnědou barvu. Barvy od firmy Estelle - rozpočet, který zaručuje vysoce kvalitní a bezpečné zbarvení vlasů.

Zvláště pro blondýnky značka vytvořila řadu Revlonissimo Super Blond s bohatým sortimentem teplých a chladných odstínů. Nabízí několik zajímavých možností, jako jsou šampaňské, slunečné blond nebo jahody.

Veškerá kosmetika této značky je vytvořena na základě užitečných přírodních látek a obsahuje bílkoviny, díky nimž jsou vlasy hladké, lesklé a hedvábné.

 • Paleta Schwarzkopf (Schwarzkopf)

Vysoce kvalitní výrobky od slavného německého výrobce kosmetiky. Zvláště pro dámy ve vesmíru byly vytvořeny řady Brilliance a NaturalEasy.

Vysoce kvalitní lak na palety dlouhodobě uchovává přirozený odstín vlasů a nedává žlutou barvu. Vzhledem k vysokému obsahu rostlinných složek, jmenovitě extraktu z aloe, barva neobsahuje příliš vlasy. Blondům jsou nabízeny čtyři chladné barvy: perličková, skandinávská, studená a nordic blond.

Výraznou vlastností výrobků této značky je vysoká účinnost zbarvení vlasů. Barvy od Vella bezchybně a téměř okamžitě rozjasní vlasy bez nádechu žluté.

Pro blondýnky nabízejí výrobci řadu Vella Coleston s vysokým obsahem včelího vosku, což zaručuje další péči o vlasy. Sortiment obsahuje třicet sedm teplých zlatých pšeničných tónů a čtrnáct odstínů studeného blondýna.

Barvy této značky se používají jak v kosmetických salonech, tak doma. Kompozice obsahuje různé vitamíny a látky, které brání vzniku alergických reakcí. Fanouškům blond vlasů se nabízí řada Syoss Oleo Intense, která obsahuje 8 odstínů teplých a chladných tónů.

Charakteristickým znakem výrobků této značky je obsah keratinu, který posiluje vlasové kořeny během barvení. Výrobci nabízejí řadu 33 odstínů a řada barev stále roste. Tmavá a velmi světlá blond, stejně jako blond mocha jsou ve zvláštní poptávce.

Malba od světově proslulého výrobce kosmetiky, která obsahuje speciální filtry na ochranu vlasů před škodlivými účinky ultrafialového záření.

L'Oreal také obsahuje vitamín E, který je nezbytný pro růst a posílení vlasů. Zvláště pozoruhodná je řada Casting Creme Gloss, je určena pro fanoušky světlých odstínů vlasů. Absolutně všechny barvy v této sérii barví vlasy bez výskytu nepříjemného stínu. Rozsah 15 odstínů pro blondýnky obsahuje 5 studených a 7 teplých tónů. Nejoblíbenější odstíny jsou "blond zářící", "teplá béžová" a "perla".

Barva této značky se úspěšně používá ke změně barvy vlasů jak doma, tak v kosmetických salonech. Jednou z hlavních výhod značky je úplná shoda tónu vyznačeného na krabici s barvou, která se získává v důsledku barvení.

Série pro blondýnky obsahuje 4 teplé a 4 studené odstíny. Díky speciálním mikročásticím, které jsou součástí Igorovy barvy, zůstávají barvící pigmenty uvnitř vlasů a trvale zachovávají barvu, která je výsledkem barvení.

Jedna z nejpopulárnějších značek, protože ve složení vlasového barviva od společnosti Garnier je obsažen amoniak ve velmi malém množství, což zaručuje úplnou bezpečnost vlasů při barvení. Série Color Naturals je navržena speciálně pro ženy, které se chtějí proměnit v přirozenou blondýnu bez stínového stínu.

Linka "blond" obsahuje 6 teplých a 2 chladné tóny, nejvíce požadované jsou "perly" a "smetana perleť".

Jak provádět bělení vlasů

Ženy, které přirozeně mají blond vlasy, mohou začít barvit vlasy bez předchozího bělení. Majitelé červených, tmavých světlovlasých, kaštanových a černých vlasů budou muset předem vyblednout vlasy, aby se v budoucnu vyhnuli vzhledu nežádoucí žlutosti.

Bělení je světlejší přírodní pigment ve vlasech. Po tomto postupu můžete začít hlavní barvení vlasů, na bělených vlasech se nezobrazí odstín žloutnutí. Nejlepší je osvětlení vlasů v kosmetickém salonu za pomoci zkušeného kadeřníka - to vám pomůže ušetřit vlasy. Pokud jde o barvení, tento postup lze provést samostatně doma.

Moderní výrobci kosmetiky nabízejí různé typy barev, které jsou vhodné jak pro profesionální, tak i domácí použití. Než si koupíte nějaké barvivo na vlasy, měli byste pečlivě prostudovat pokyny výrobce, abyste získali zaručený vysoce kvalitní výsledek. Na obalu by měla být značka "bez žloutnutí". Toto označení se nejčastěji objevuje na studených platinových a popelových odstínech a teplé barvy (med, pšenice) mohou poskytnout mírné zažloutnutí. To neznamená, že byste neměli barvit vlasy v takových barvách, jen abyste získali požadovaný tón, doporučujeme kontaktovat zkušeného mistra v kosmetickém salónu.

Jaká barva umožňuje zesvětlovat vlasy bez žloutnutí - tajemství profesionálů

Ideální, blond kudrlinky, dokonce i barvy po celé délce, sny vidí každou brunetku po osvětlení. Výsledek však často nevyplývá z toho, co bylo zamýšleno, a žlutá, s červenými odstíny na kořenech pramenů, jen zkazí náladu. To je způsobeno skutečností, že při snaze o sen dívky postrádají složitost postupu, vybírají špatnou barvicí techniku ​​nebo používají nízké barvy. Jak se vyhnout těmto chybám a jakým barvivem se zbavit vlasů bez žloutnutí a zklamání, přečtěte si.

Studujeme příčiny "zažloutlých" kudrlin

Nejjednodušší způsob, jak dosáhnout bílých vlasů bez žlutých a červených odstínů, je dodržování pravidel, jemnosti barvení a použití dodatečných opatření k zamezení vzniku ošklivých vad.

Zvažte hlavní chyby, které děvčata dělají při osvětlení vlasů, které ohrožují ošklivé odstíny:

 • Přehlížejí faktor perzistence přírodního pigmentu - u dívky s tmavými nebo kaštanovými kadeřemi je přirozený pigment velmi odolný, překonává jej jediným světlem, aniž by způsoboval nenapravitelné poškození vlasů, je to téměř nemožné. Aby se tento faktor vyrovnal, doporučují kosmetologové předběžné bělení a pak používají pouze barvicí kompozici požadovaného odstínu;
 • neprofesionální barva špatné kvality se používá ke změně barvy - pokud nemáte dostatečné zkušenosti s výběrem barviva, spoléhat se na profesionály a barikanti. Ideální výsledek pomůže dosáhnout zvláštního zjasnění barviva na vlasy bez žloutnutí;
 • nedostatek dovedností a znalostí o postupu - úspora peněz na odborné objasnění "tlačí" dívky na nezávislé domovní zbarvení. Porušení způsobu přípravy a aplikace barviva na kadeře, vyprání produktu z vlasů dřív nebo později než je požadovaný čas, může negativně ovlivnit výsledek;
 • oplachování kudrlin s tekoucí vodou - vodovodní voda obsahuje různé nečistoty, soli i rzi. Jsou to ti, kteří dávají nepříjemný žlutý nádech na vyjasněné prameny;
 • kojení, těhotenství a menstruace je dalším důvodem, který může ovlivnit výsledek transformace. Hormonální selhání někdy vyvolávají vzhled zcela nečekaných odstínů, takže během těchto období je lepší odložit zbarvení vlasů;
 • konflikt barevných kompozic - to platí pro dříve namalované prameny. Samostatné prostředky nelze kombinovat (například henna a obvyklá barva), jejich konflikt je vyjádřen dokonce zeleným nebo fialovým odstínem. Dávejte pozor na vlastnosti světlejších vlasů po henné.

Rada Pokud se rozhodnete dramaticky změnit a barvit vlasy blond, doporučujeme vám kontaktovat pouze odborníky. Nezávislé, domácí barvení může vést k poruchám a způsobit velké škody na kadeřích.

Dobré tipy pro barvení

Jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí, pomůže vám jednoduchým a efektivním tipům od vedoucích barevníků:

 • Chcete-li zachovat krásu a sílu pramenů, namalujte je profesionálem a ne sami.
 • Poškozené a oslabené kadeře před zásadními změnami barev potřebují léčit, posílit. Chcete-li tak učinit, strávit měsíc léčby pomocí přírodních výživných nebo hydratačních maskách, balzámů. Rozdělené konce je lepší odříznout.
 • Nečistěte vlasy několik dní (nejméně dva nebo tři) před barvením.
 • Barevná struktura se připravuje přímo před kreslením, ale ne předem.
 • Míchání barviva s oxidem, dávejte pozor, aby nebyly žádné hrudky. Kvůli nim se na vlasy objeví oddělené světlé skvrny.
 • Barevný produkt se aplikuje nejprve na okcipitální oblast, později na boční části a nakonec na oblast v blízkosti tváře. Tento postup zajistí jednotné vyfarbení.
 • Doba zbytku barviva je zjištěna po posledním použití.
 • Kompozice pro barvení se aplikuje rovnoměrně a bez problémů, bez uložení.
 • Při omývání barvicího prostředku pomocí pramenů použijte speciální šampon a balzám. Budou udržovat stín trochu déle.
 • Opláchněte hlavu pouze čistou, minerální nebo citronovou vodou. Chcete-li opláchnout citronem, zředte 1 lžičku. citronová šťáva ve vodě a opláchněte vlasy.
 • Chcete-li odstranit světle žlutý přetečení, použijte stínicí anti-žluté šampony. Obvykle jsou fialová, modrá, stříbrná nebo perla. Všimněte si, že jde o koncentrované roztoky. Musí být zředěny obvyklým šamponem podle pokynů, aby se nezměnily v dívku s fialovými nebo šedými zámky.

Fotografie před a po

Výběr správné barvy

Dobrá blond barva vlasů bez žloutnutí je polovina úspěchu v barvení. Při výběru je důležité vzít v úvahu přezkoumání odborníků a spotřebitelů, důkladně studovat složení a princip činnosti, v jakých případech je to vhodné a ve kterém není. Podrobná analýza prostředků pro barvení je povinná, náhodná činnost zde je plná pro zdraví vašich vlasů.

Jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí je jednou z důležitých otázek v procesu přeměny brunetky na blondýnku. Kosmetické společnosti poněkud rozšířily paletu barev a vzaly v úvahu přání spotřebitelů. Barvicí kompozice konzistence jsou rozděleny do následujících skupin:

 • Práškové barvy - perfektně zesvětlí přirozený odolný pigment, působí poněkud agresivně, a proto vysuší kudrlinky;
 • krém - mají pohodlnou konzistenci, prameny jsou dobře obarvené a nástroj se nerozšíří;
 • olej - nejjemnější barviva, neobsahují amoniak a jsou snadno rozloženy po celé délce kadeř.

Při výběru výrobku pro malování věnujte pozornost složení. Upřednostněte jemné barvy, které neobsahují amoniak nebo peroxid vodíku. Ale tyto produkty nebudou poskytovat dramatické vyjasnění, pouze 1-2 tóny.

Tmavé a tvrdé vlasy vyžadují silné barvy. Mohou se skládat z čpavku nebo peroxidu vodíku, ale dávejte pozor, abyste si nevybrali příliš vysoké procento obsahu, aby nedošlo k spálení vlasů. Je lepší dát předpiseniyu zjasňující vlasovou pastu.

Pro zmírnění účinků barviva se k barvivům přidávají přírodní oleje a rostlinné extrakty. Perfektně vyživují, posilují, zvlhčují oslabené kudrlinky a částečně neutralizují poškození způsobené chemickým složením.

Rada Před barvením vlasů bez žloutnutí provést test alergie u vybraného agenta. Nepoužívejte kompozici k lakování, pokud se na ošetřované ploše objeví podráždění, kůže je zčervenání a svědění, nebo máte pocit silného pocení pálení.

Přehled nejlepších inkoustů

Profesionální barevníci sdíleli své tajemství, jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí, a doporučujeme používat tyto produkty:

 • Garnier Color Sensation - dostatečně řeší problém, jak barvit vlasy bez žloutnutí. Hluboké a trvalé barvy, přírodní lesk a přirozenost zaručuje společnost Garnier. Kompozice přípravku zahrnuje květinové oleje, které zajišťují hladkost a hedvábnost každého vlasu. Barvivo na zesvětlení vlasů bez žloutku má krémovou strukturu, snadno se rozkládá na kadeře a 25 odstínů pomůže udělat perfektní volbu pro každého znalce krásy.
 • Garnier Olia je úžasná barva, která neobsahuje amoniak, proto působí jemně a bez ztráty. 60% znamená naplněné květinovými oleji, je snadné a rovnoměrně nanesené, nerozšíří se a hlavně je úžasná péče o kudrlinky. 24 různých odstínů, z nichž 8 je blond. Nástroj je určen pro ty, kteří se bojí poškodit kudrlinky, ale chtějí změnit přirozené barvy.
 • L'Oreal Preference les Blondissimes - světlejší barva vlasů bez žloutnutí. Poskytuje mírné přeměny a velmi trvanlivý výsledek. Krémová barva se aplikuje bez problémů, nekvapká a nerozšíří se a výsledek je shodný s výsledkem uvedeným na obalu výrobku. Nástroj nespaluje citlivou pokožku hlavy, není tam žádný nepříjemný zápach - jedním slovem, transformace ponechá jen příjemné dojmy.
 • Schwarzkopf Blonde Ultime - dodatečné osvětlení zaručuje změnu barvy až o 8 tónů. Krémová barva s účinkem proti žlutému přetečení nevyschává vlasy, zachovává přirozenou hladkost a měkkost.
 • Linky Syoss zjasňovače - osvědčené barvy k osvětlení vlasů bez žloutnutí. Unikátní vzorec zaručuje 8 úrovní profesionálního objasnění, zdravý vzhled vlasů a krystalový blond. To je pohodlné řešení otázky, jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí doma.
 • Estel High Blond De Luxe - zesvětlující barvivo na vlasy bez žloutnutí od známých výrobků značkových kosmetických salonů. Nástroj je plochý a jemně zesvětluje prameny.

Rada Dokonce i poté, co jste dosáhli požadovaného výsledku po zbarvení, nezastavujte se. V průběhu času se může objevit žlutá vadná barva. Proto pravidelně používejte tónované balzámy a šampony nebo použijte domácí masky na bázi medu, citronové šťávy nebo cibule.

Při pohledu na módní a velkolepé to neznamená dokonalou bělost kudrlin. Podívejte se na módní lži v harmonii barev vlasů, pleti a očí. Proto předtím, než zabijete kudrlinky v dokonalých chladných odstínech, ujistěte se, že to bude vypadat perfektně a jinak vám pomohou vysoce kvalitní krémy a barvy.

Nabízíme více informací o kosmetických značkách a produktech pro osvětlení vlasů:

Užitečná videa

Mistrovská třída od stylistky Syoss.

Autor ukazuje, jak osvětlit vlasovou barvu Garnier Color Sensation.

Pro Více Informací O Suché Vlasy