logo

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Barvivo pro domácí barvivo na vlasy ve formě pěny od značky Schwarzkopf je již dlouhou dobou novinkou mezi barvami na masovém trhu. Tento výrobek lze dlouhodobě nalézt téměř v jakémkoli kosmetickém oddělení a jeho cena je nižší než cena jeho konkurenčního protějšku od společnosti L'real. Ale tyto konkurenční pěny mají rozdíl v trvanlivosti barvení a pěna od firmy Schwarkopf má výhodu, protože její vzorec obsahuje amoniak, což znamená, že barvivo má vysokou odolnost.

Přítomnost amoniaku v nátěru dnes způsobuje spoustu kontroverzí a je již možné s jistotou říci, že tzv. "Neamiakální" barviva způsobují poškození vlasů ne méně než produkty s amoniakem. Další informace o hodnotě amoniaku v barvivech na vlasy naleznete v našem barvivech Wella bez amoniaku.

Výrobky pro vlasy s vlastním barvivem ve formě pěny nalezly mnoho fanoušků a tento formát zřejmě dlouho zůstane na kosmetickém trhu. To je to, co se dnes děje s lakem PERFECT MOUSSE, je nadále v poptávce a výrobce v průběhu palety mění barvy, odstraňuje nepopiratelné, málo prodávané barvy a přidává módní topické barvy.

Poslední aktualizace palety pěny Schwarzopf představuje kolekce dvou odstínů "karamelu" pro brunety - číslo 757 "zázvorové zákusky" a číslo 850 "krémové sušenky". Při barvení poskytují oba odstíny mírné vyjasnění původní základny o 1,5-2 tóny.

Pokud jde o zbytek palety PERFECT MOUSSE, obsahuje jeden super jasný produkt (číslo 1200), 4 možnosti pro blondýnky (čísla 900, 910, 940, 950 a 1000), ostatní odstíny jsou pro vlasy od světle hnědé původní barvy až po tmavé kaštany. Ve sbírce odstínů dnes nejsou žádné barvy, které jsou daleko od přirozené barvy vlasů, která byla oblíbená předtím, například vínová nebo červená. Červená je nyní zastoupena v odstínu číslo 388 v barvě kaštanu-červené.

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta odstínů:

Barva pěna Schwarzkopf 850, barva "Cream biscuit"

Malovaná pěna Schwarzkopf 800, barva "Medium blond"

Barva pěna Schwarzkopf 757, barva "Perník"

Barva pěna Schwarzkopf 750, barva "Mandle"

Malovaná pěna Schwarzkopf 700, barva "Dark Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 668, barva "Hazelnut"

Malovaná pěna Schwarzkopf 616, barva "Ice cappuccino"

Malovaná pěna Schwarzkopf 600, barva "Lehký kaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 536, barva "Frosty Mocha"

Malovaná pěna Schwarzkopf 500, barva "střední kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 400, barva "Cold Espresso"

Malovaná pěna Schwarzkopf 465, barva "Chocolate gaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 388, barva "Červená a kaštanová"

Malovaná pěna Schwarzkopf 365, barva "Dark Chocolate"

Malovaná pěna Schwarzkopf 300, barva "černý kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 200, barva "černá"

Malovaná pěna Schwarzkopf 1200, barva "Ultra Blond"

Barva pěna Schwarzkopf 1000, barva "Pearl blond"

Malovaná pěna Schwarzkopf 950, barva "Golden blond"

Barva pěna Schwarzkopf 940, barva "Sand Blonde"

Malovaná pěna Schwarzkopf 910, barva "Ash Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 900, barva "Sunny Blond"

Schwarzkopf vlasová pěna paleta barev

Popis

Všechny barevné kompozice jsou rozděleny na produkty obsahující amoniak a barviva bez amoniaku. Ukazuje se, že tyto jsou prakticky neškodné. Mírně ovlivňují strukturu vlasů bez poškození nebo poškození. Amoniakové směsi pracují jinak. Barviva jednoduše vstoupí do struktury a vytěsňují přirozený odstín.

Návod k použití

Použití Schwarzkopf Perfect Mousse je velmi jednoduché. V krabici je instrukce, která pomůže těm, kteří si poprvé nabarví vlasy. V sadě jsou rukavice, kontejner s barvivem a vývojářem. Zde je píst, který mění kompozici na pěnu, je výživný balzám. S touto soupravou se nemůžete bát o stav vlasů a užívejte si kompozici.

Odstíny

Schwarzkopf dokonalá pěnová barevná paleta je různorodá. Každá žena si vybere, co jí vyhovuje víc. Pro ty, kteří nechtějí drasticky změnit barvu vlasů, udělají světle hnědé odstíny. Vypadají přirozeně, zatímco dávají pramenům živý lesk.

Barvy kaštanu snáze vyznívají váš vzhled. Tato barva vždy přitahuje pozornost. Paleta barev Schwarzkopf Perfect Mousse má několik odstínů kaštanu.

Černá skupina obsahuje pouze dva tóny: přírodní a černé a kaštan. Ta druh vypadá neobvykle, ale ne pro všechny ženy.

Několik tipů

 • Někdy se žena nemůže dlouho rozhodnout s nádechem. Chcete-li vypadat přirozeně, je lepší vybrat si ten, který se liší od přirozeného o více než dva tóny. Paleta Schwarzkopf pomáhá vyhnout se obtížím kvůli velkému počtu odstínů;

 • kadeřnice vám pomůže vybrat správnou barvu;
 • Před zahájením procedury je třeba připravit ubrousky. Odstraní stopy barvy z jejich tváří;

 • je lepší použít staré oblečení, které vám nevadí barvení;
 • kompozice se aplikuje na suché vlasy;

 • aby se co nejrychleji odstranily skvrny z pokožky, doporučuje se před barvením aplikovat vazelínu;

 • potřebujete sledovat čas. Není třeba udržet směs na hlavě delší dobu;

 • je lepší nekombinovat různé odstíny;
 • opláchnout je třeba umyt přes dřezy nebo lázně. Takže se nemůže dostat do očí;

 • před zahájením procedury je lepší odstranit všechny šperky.

Recenze

Ženy, které zkoušely Schwarzkopf, si uvědomují mnoho výhod. Mnohokrát se konečně do této barvy vrátí. Existuje mnoho výhod. Nástroj je ekonomický, takže stačí použít pouze jeden balíček. Směs se snadno připravuje a díky pěně se snadno aplikuje. Látka nemá amoniak, takže to voní dobře.

Perfektní pěnový přípravek Schwarzkopf se rychle a snadno odmyje pokožkou. Dokonce i jednoduché řešení mýdla pomáhá. V tomto případě zůstává barvivo na vlasy delší dobu: odstín přetrvává až 6 týdnů. Abyste se vyhnuli nepříjemným situacím, doporučujeme provést test alergií. Není-li zjištěna individuální intolerance, můžete barvu bezpečně používat.

Nejlepší barvivo na vlasy

Luxusní lesk, příjemné pocity při barvení, kráse a zdraví vlasů, přirozené, bohaté odstíny - to vše je Schwarzkopf Perfect Mousse. Paleta barev je prezentována ve dvaceti barvách, mezi kterými jsou gaštan, blond, černá a tři typy čisticích prostředků s různou intenzitou, což umožňuje výrazně významnou aplikaci (až tři barvy) pro změnu původní barvy.

Díky sójovým bílkovinám a orchidejovému extraktu, který je obohacen barvou, kudrlinky zachovávají stejnou měkkost a získávají nebývalou brilantu a zdravou záři. Jen kouzelný účinek na vlasy má péči o balzám.

Nepochybné výhody Schwarzkopf Perfect Mousse jsou jeho příjemná vůně, pohodlné vybavení a hospodárnost. A barva a balzám jsou víc než dost pro barvení jakýchkoli, dokonce i těch nejluxusnějších vlasů. Kromě toho se Perfect Mousse v případě náhodného kontaktu snadno odmyje pokožkou. Jediná věc, která trochu komplikuje aplikaci malby, je, že pěna rychle vysuší a lepí dohromady prameny.

Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje amoniak, barva neobjektuje vlasy velmi dlouho a postupně se vymyje. Na jedné straně to lze připsat nedostatkům, a na druhé straně nejsou regrown kořeny viditelné. Ale navzdory malým nevýhodám značky Schwarzkopf Perfect Mousse je jeho zpětná vazba z velké části velmi pozitivní.

Dokonalá pěna

DÁVA INTENZIVNÍ VLASY, GLOSSY GLOSS

100% odolnost, 0% amoniak a 30% více lesku *

Chcete barvit vlasy bez dalšího úsilí?

Zkuste nejjednodušší cestu! Vyberte jeden z odstínů Perfect Mousse a vychutnejte si jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci díky bohaté struktuře pěny.

Perfect Mousse vám umožní dosáhnout úžasného výsledku barvení a 30% intenzivnějšího a trvalejšího lesku. *

S Perfect Mousse je dosažení dokonalé barvy neuvěřitelně snadné!

Paleta barvy vlasů Schwarzkopf

Společnost Schwarzkopf již více než sto let vyrábí vysoce kvalitní kosmetické prostředky pro tělo, obličej a vlasy. Barva dobře známé značky patří do profesionální kategorie, jejíž charakteristické vlastnosti jsou trvanlivost a šetrný vzorec v kombinaci s pečlivou péčí o vlasy.

Kromě toho výrobce kosmetických přípravků nabízí mnoho druhů výrobků, které obnovují strukturu vlasů po vykreslení.

Paleta

Kosmetická řada nabízí širokou škálu barev, které lze snadno vybírat z katalogu. Poskytuje všechny barvy slavné značky. Aby bylo možné zvolit odstín vhodný pro obličej a jeho tvar, stačí k němu připojit testovací prvek.

Schwarzkopf představuje několik barevných směrů ve své kosmetické lince:

 1. Řada zesvětlování, která nabízí různé barvy z kategorie blond, včetně zlatých, ashenových a perlových odstínů.
 2. Tmavě studené barvy, které znamenají černé a modro-černé barvy.
 3. Tmavě hnědé barvy, včetně červených, ořechových a měděných odstínů různého stupně nasycení.

Perfektní pěna

Barva Perfect Mousse se týká šetřících bez amoniaku série, která má několik výhod:

 • přítomnost vitaminových doplňků, které zlepšují krevní oběh kůže;
 • nepřítomnost složky ve složení - čpavek, poskytující hluboké proniknutí do struktury vlasů, čímž se zničí a naruší fungování;
 • zajištění účinků sytosti barev;
 • Vhodné pro barvení pramenů u těhotných žen.

Ve své paletě položil výrobce více než patnáct odstínů různých nasycení. Barvení tohoto nástroje umožňuje ženám zachovat krásu a zdraví vlasů. Trvanlivost nátěru je udržována až na 28 myček.

Použijete-li PerfectMousse, můžete si užívat získané barvy vlasů po dobu jednoho měsíce, aniž byste se omezovali na vodní procedury. Navzdory zjevným výhodám má Perfect Mousse řadu nevýhod, spočívající v neúčinnosti použití při malování šedých vlasů a ve srovnání s jinými barvami výrobce nestabilitou.

Schwarzkopf barva

Schwarzkopf Barva po přípravě základní barvicí kompozice součástí má pěnovou strukturu, což značně usnadňuje její aplikaci na prameny. Použití prostředků podobných mytí hlavy. Perfektně nabarví šedé vlasy a dodává vlasům jemnost a lesk. Velkou výhodou pěnové kompozice přípravku je jeho rovnoměrné nanášení na povrch hlavy, včetně problematické okcipitální zóny.

Barva Schwarzkopf dokáže vyrábět barvy v jakémkoli tónu, včetně těch lehčích. Lék jemně odlehčí prameny od jednoho do šesti tónů.

Schwarzkopf Million Color

SchwarzkopfMillionColor je inovace ve světě barev díky své neobvyklé základní konzistenci ve formě prášku namísto obvyklého krému. Výhody tohoto produktu jsou:

 • snadné použití na prameny;
 • v uniformitě rozložení na povrchu hlavy vlasů;
 • ve ziskovosti použití;
 • v možnosti intenzivního barvení;
 • v vytrvalosti.

Po přípravě přípravku podle pokynů je doba kontaktu s hlavou vlasů 30 minut. Při přítomnosti šedivých vlasů se doba barvení zvyšuje na 45 minut. Po ukončení procedury se doporučuje použít prací kondicionér, který je připojen k pramenům, což dává vlasům zdravý a lesklý vzhled.

Schwarzkopf Nektra Color

Paleta NectraColor představuje 17 odstínů, od blond až po černé. Zvláštnost produktu spočívá v jeho složkách:

 • aminokyseliny;
 • éterické oleje;
 • rostlinné oleje;
 • vitamíny;
 • nektarové květiny.

Oleje a aminokyseliny zajišťují hlubší penetraci produktu do vlasů, což zajišťuje dlouhodobé barvení s ochranou nasycených barev i po opakovaném mytí hlavy. Kromě toho komponenty barviva během barvení vytvářejí ochrannou fólii na povrchu každého chloupku, což dává pramenům lesk a hedvábnost.

Průměrná cena barvy Schwarzkopf je 387,21 rublů. Je výhodné zakoupit tento produkt ve specializovaných prodejnách, které jsou také prodejci výrobce.

Recenze

Už dlouho používám výrobce barvy Schwarzkopf ze série "pěna". Zpočátku mě přitahovala svou neškodností kvůli absenci amoniaku. Po prvním pokusu jsem si uvědomil, že teď neměním původní výběr. Barva opravdu dělá malování v úsporném režimu. Pruhy po postupu zachovávají živý a zdravý vzhled, aniž by vyžadovaly další péči.

Frekvence používání je jednou za měsíc, po níž je ztracena sytost barev. Stále přitahuje pohodlí konzistence kompozice po její jednoduché přípravě.

Pěna se snadno nanáší na povrch vlasů, zatímco snadno proniká do těžko přístupných oblastí vlasové části hlavy. Proces nanesení barvicí směsi se neliší od mytí hlavy. Barvivo nevyžaduje použití šamponu k jeho mytí. Barva se nezávisle odmyje pod proudem vody kvůli jeho složení s dostatečnou hodnotou indexu povrchově aktivních látek.

Irina, 25 let, Belgorod, hodnocení 5

Použití barvy Schwarzkopf Nectar Color od doby jeho těhotenství. V současné době jsem ošetřovatelka a nadále používám barvicí kompozici, která zaručuje, že nepoškodí mé dítě. Jsem vděčný společnosti Schwarzkopf za mistrovské dílo amoniaku, které vynalezli. Koneckonců, chcete být krásní v jakékoli pozici!

Dále si uvědomuji schopnost barvy maskovat šedé vlasy, které nemám moc, ale stále bych se ráda skrývala před zvědavými očima. Díky speciálním aromatizovaným přísadám se barvicí proces nestará o své vůně, ale přetváří se do příjemného postupu.

Anastasia Nikolaevna, 56 let, Petrohrad, hodnocení 5

Mám suché vlasy, takže barvicí postup byl vždy zhoršován už těžkou situací se stavem vlasů. Jednou jsem v obchodě doporučil neamoniakový nátěr. Používá se jako obyčejná maska ​​a nerozšíří se. Celý postup je doprovázen příjemnou vůní, ve které není místo pro silné zápachy čpavku.

Chcete-li zvolit dostatečnou barvu Kolormasku, abyste se soustředili na obrázek modelů na krabici, je to plně pravdivé. Po aplikaci drogy není potřeba obnovit prameny, které si zachovávají bohatou barvu, pružnost, lesk a zdraví až do dalšího postupu.

Elena, 18 let, Kaliningrad, hodnocení 5

Jsem milovník neustále se měnícího vzhledu, zejména ve směru barvy mých dlouhých šicích kadeř. Obvyklé barvy však neumožňují drasticky změnit barvu vlasů.

S barvou série Schwarzkopf milionů barev, mohu snadno změnit barvu vlasů v různých barvách v šesti barvách lehčí než přírodní. Všechny odstíny řady jsou přirozené a nasycené, udržují si v průběhu celého měsíce slušný druh vláken a současně indikátor frekvence praní není důležitý.

Anastasia, 22 let, město Moskva, hodnocení 4

Dlouho jsem tuto barvu používal a je to jediný, který jsem chtěl vyzkoušet podruhé. Ve skutečnosti jsem velmi kritický kritik, zvláště v takové citlivé otázce, jako je moje vzhled, protože pro něj jsou vnímána nová společnost.

Stojí za zmínku, že tento nátěr mi pomohl vyrovnat se s mými problematickými vlasy, není tak suchý a vyčnívající jako před použitím Schwarzkopf. Z toho můžeme usoudit, že právě tato značka pomáhá nejenom měnit barvu bez problémů, ale také zlepšuje stav vlasů, to znamená, že se nemusíte bát křehkosti a suchu.

Mila, 17 let, město Jekaterinburg, hodnocení 5

Začal jsem barvit vlasy ne tak dávno, ale několik let jsem zůstal věrný Schwarzkopfovi. Byla to první barva, kterou jsem maloval na doporučení a naléhání mé matky a ona, jako vždy, se ukázala být správná! Je pravda, že jsem o takovém experimentu trochu nelitoval, protože mi nepoškodila vlasy, navzdory skutečnosti, že maximální interval mezi barvením vlasů je dva měsíce.

Další výhodou barvy Schwarzkopf je to, že jsem změnil asi deset různých barev a současně se vlasy nezhoršily a nestaly se křehké, protože se obvykle po vlasu stávají s vlasy.

Myslím, že v budoucnu budu používat tuto barvu barvy, protože si vybírám kvalitu a doporučuji ji všem!

Barva Schwarzkopf Perfect Mousse

Foto: vzhled balíčku.

Často doplňte? Pak určitě budete muset vyzkoušet odolný neamoniaktický nátěr od společnosti Schwarzkopf Henkel. Má pěnovou strukturu, takže je snadné aplikovat na vlasy a malovat přes šedé vlasy. Krásná barva trvá dlouhou dobu. Po obarvení vypadají kudrlinky zdravé a krásně lesknou.

Proces barvení

Zbarvte vlasy s Schwarzkopf Henkel je okamžitě. Především je třeba připravit směs. Poté si položte rukavice, naneste směs na ruce a rozdělte ji na kudrlinky. Díky pěnovité struktuře je barva aplikována a distribuována přes vlasy jako pravidelný šampon. Poté je namočte na vlasy ve správný čas a opláchněte teplou vodou. Poté hýčkat vlasy kondicionér v kompozici, který je výživné prvky, bílkoviny, stejně jako extrakt orchideje. Jakmile jsou vlasy suché, uvidíte jednotnou a hlubokou barvu.

Sada obsahuje:

 • 1 lahvička aplikátoru s objemem 35 ml s vyvinutou emulzí.
 • 1 tubu s objemem 35 ml barvicího gelu.
 • Kondicionér s objemem 22 ml.
 • Pěnové čerpadlo.
 • Rukavice.
 • Pokyny.

Doporučení malování

Jak vybrat stín. Chcete-li získat přirozené barvy, musíte zvolit barvivo, které se liší od přirozené barvy vlasů o 1 nebo 2 tóny. Pokud se nemůžete rozhodnout, je lepší upřednostnit jasnější tón. Obecně byste se měli řídit rozsahem přirozených odstínů, které jsou k dispozici na obalu.

Před použitím. Připravte si čisticí ubrousky, které vyčistíte stopami barvy na uších a na obličej. Připravte si hodinky, na kterých zaznamenáte čas, kdy je barva vystavena vlasům. Noste něco starého a zbytečného, ​​nebo zakryjte rameny ručníkem, abyste nezničili oblečení. Vezměte si všechny šperky. Naneste barvu na suché kadeře. Aby nedošlo k vážnému znečištění obličeje, rozetřete je smetanou.

V procesu barvení. Nezdržujte barvivo na vlasu po dobu delší než nebo delší než je doba určená výrobcem. Pozorujte čas potřebný pouze po aplikaci směsi na celou hlavu.

Po obarvení. Opláchněte si barvu vlasů tím, že nakláníte hlavu přes umyvadlo nebo vanu. Varené barvy nelze uložit. Také nemíchejte různé odstíny.

Foto: sada barev.

Paleta Schwarzkopf Perfect Mousse

Barva Perfect Mousse je k dispozici ve 20 odstínech:

 • 950 Zlatá blondýna
 • 800 Střední blond
 • 750 Mandle
 • 700 Dark Blonde
 • 668 Lískové ořechy
 • 665 zlatý kaštan
 • 600 Lehký kaštan
 • 586 mahagon
 • 500 střední kaštan
 • 465 Čokoládový kaštan
 • 419 Černý rybíz
 • 388 Kaštanová červená
 • 300 černý kaštan
 • 200 černá

Studené kaštanové odstíny:

 • 400 - Cold Espresso
 • 536 - Frosty Mocha
 • 616 - Ledový cappuccino
 • 1000 - měkké brilianty
 • 1100 - Medium Clarifier
 • 1200 - Intenzivní zesvětlovač

Foto: paleta barev této značky.

Fotografie před a po zbarvení

Napsal Sanrisa, dívka si vybrala stín 500 - Střední gaštan:

Autor Fistashka 007, dívka si vybrala číslo 400 - Cold espresso:

Autor Ting, dívka se rozhodla barvit vlasy stínem 500 - Průměrný kaštan, foto před a po:

Schwarzkopf Perfect Mousse Paint Recenze

Natalia:
Používám pěny ze školy. Poskytují vlasům lesk a barvu více nasytí. Až do nedávné doby jsem koupil pěnu Pallete Color Mouse. A pak přišla doba barvení. Běžel jsem kolem mnoha obchodů, ale nenalezl to, co jsem hledal. Prodejníčka doporučila pěnu Schwarzkopf Perfect Mousse. V domě jsem všechno smíchala, vložila to na vlasy. Barva netekla, nezakrývala kůži a nezmrzla. Barva kadeří se ukázala jako na obrázku a vlasy se staly lesklé a měkké.

Recenze Julie:
Nemám ještě šedé vlasy, ale vzhledem k expozici slunce je barva kadeří odlišná: někde lehčí, někde tmavší. Z tohoto důvodu používám pěnou Schwarzkopf Perfect. Vybírám stín pod přírodním. Výsledek je vždy nádherný. Radím vám vyzkoušet.

Margotova zpětná vazba:
Nikdy namaloval. Ale chtěla jsem, aby byly vlasy živější a jasnější. Za to jsem koupil barvu Schwarzkopf Perfect Mousse 1000 odstín Pearl Blond. V krabici jsem našel barvu, rukavice, emulzi, instrukce, čerpadlo a klimatizaci. Samotná barva byla použita, protože je velmi snadné. Nasáklé na vlasy po dobu 20 minut a odmyté. Poté vložte balzám. Dívky, je tak úžasný! Poté, co se mu vlasy staly měkkými a dobře česanými. Barva se ukázala tak, jak jsem chtěl. Tuto barvu používám s potěšením.

Elena's recenze:
Moje volba spadla na tmavé kaštanové barvy. Můj nejlepší přítel mi pomohl s barvením. Udělali jsme vše podle pokynů. Výsledkem je, že vlasy získaly bohatý odstín bez zrzky, změkčily se a leskly. Výsledek je super!

Stejně jako nejlepší - Schwarzkopf Perfect Mousse

Většina žen má tendenci se měnit. Chci uspořádat nábytek, úplně aktualizovat šatník. Nebo alespoň změňte barvu vlasů. Zde je nutné tuto odpovědnost zodpovědět. Ve snaze vybrat si krásný odstín, nezapomeňte, že ne všechny produkty pro barvení vlasů jsou neškodné. Proto je nejlepší barvou, kterou si můžete zvolit ve specializovaných prodejnách, kde prodávají výrobci výrobků, kteří své výrobky nabízejí na trhu kosmetických přípravků již více než deset let. Dále se ujistěte, že kompozice neobsahuje škodlivé součásti. Tyto dva parametry odpovídají pěnové barvě Schwarzkopf.

Vlastnosti laku

Výrobky společnosti Schwarzkopf jsou sdruženy znalými lidmi dobré kvality. Včetně této pěnové barvy. Zaslouží si první místo v hodnocení nejen mezi spotřebiteli. Profesionálové v kadeřnických salónech a elitních kosmetických salonech si to velmi váží. Co očekáváme a doufáme, že získáme barvivo na vlasy. Silný, intenzita barvy, vizuální odstranění šedivých vlasů. Takový nástroj existuje. Schwarzkopf Společnost Henkel vyvinula unikátní výrobek téměř bezkonkurenční - barvu pěny, která se netvoří amoniakem. Nejen bez důvodu, tyto fondy zahrnují hodnocení nejlepších profesionálních barviv na vlasy.

Co je v balíčku

Výrobky této značky jsou nejen kvalitní, ale i ergonomické. V roce 1991 získali designéři společnosti Schwarzkopf ocenění "Pro inovace v oblasti vývoje obalů výrobků".

Krabice "Schwarzkopf perfect mousse" je vybavena:

 1. Podrobné pokyny pro barvení vlasů.
 2. Jednorázové rukavice.
 3. Barvivo.
 4. Vývojář bez amoniaku.
 5. Píst.
 6. Balzám na vlasy po barvení.

Složení

Mousse neobsahuje amoniak, takže barva netrvá tak dlouho, jak bychom rádi. Ale vlasy zůstávají zdravé a nepoškozené. Výživný balzám, který obsahuje přírodní složky (extrakt z orchideje a sójové bílkoviny) po barvení fixuje účinek pěny a dodává lesk.

Dalšími dvěma výhodami perfektní pěny Schwarzkopf je spíše příjemná a jemná vůně, stejně jako její ekonomika. Balení je dostatečné pro barvení vlasů střední délky.

Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje amoniak, může být používán častěji než podobné výrobky.

Výrobce

Na konci 19. století, tedy v roce 1898, chemik Hans Schwarzkopf (Hans Schwarzkopf) začal prodávat parfémy v lékárně. Věci se děly dobře, ale 24letý muž chtěl něco nového. Náhodou zjistil, že v Anglii byly prodány pytle suchého prášku na mytí hlavy. Samozřejmě, ačkoli to bylo v té době poněkud drahé potěšení, ženy začaly přejít přesně na tento způsob. Koneckonců, poté, co mýdlo na vlasu zůstalo plak, a po použití suchého prášku byly vlasy velmi dobře omyty.

Schwarzkopf byl dobrý chemik, a proto rychle přišel se suchým šamponem. V roce 1903 patentoval svůj vynález. Černá hlava na balení se stala symbolem šamponů (v německém jazyce od Schwarzkopf - "černá hlava"). Od té doby začala historie značky, která je více než sto let.

Schwarzkopf v osmdesátých letech minulého století odmítl vyrábět aerosoly, které zahrnovaly prostředky ovlivňující integritu ozonové vrstvy Země.

V roce 1995 společnost Schwarzkopf převzala společnost Henkel. V této době produkce "Schwarzkopf Henkel "má sídlo v Hamburku (Německo). Produkty zahrnují řadu produktů pro péči o vlasy, pokožku obličeje, ústa, styling vlasů a barvení.

Řady

Výrobci rozšířili svůj sortiment. Na regálech obchodů se objevil pěnový čistič (1000, 1100, 1200).

Barviva na vlasy jsou:

 • profesionální. Obvykle se používá v salonech. Například produkty Schwarzkopf ze série Schwarzkopf Professional IGORA. O profesionální kosmetice na vlasy si přečtěte zde.
 • běžné. Můžete si barvit vlasy doma. Mezi ně patří Schwarzkopf Perfect Mousse.

Tato barva je vhodná pro ty, kteří milují přírodní barvy a odstíny. Vyberte si svou oblíbenou barvu z velmi širokého sortimentu. Nejoblíbenější odstíny hnědé. Vlasy po malování mají nádherný lesk. Stávají se hladké a hedvábné. Stíny jsou prezentovány ve třech směrech: černá, blond a světlá. Zjistěte, co je krém na barvení vlasů odlišný od jiných produktů.

Paleta

Barevná paleta barviva vlasů je docela různorodá. Z černé, kaštanové a blond. Zaměřuje se na všechny typy vlasů a věku.

Producent věnuje více pozornosti odstínům z gaštanu (od černého kaštanu po zlatý).

 • Černá (200)
 • Černý kaštan (300)
 • Červený kaštan (388)
 • Černý rybíz (419)
 • Čokoládové kaštany (465)
 • Střední kaštan (500)
 • Redwood (586)
 • Lehký kaštan (600)
 • Golden kaštan (665)
 • Lískové ořechy (668)
 • Světle hnědá (700)
 • Mandle (750)
 • Střední blond (800)
 • Zlatá blondýnka (950)

Studené kaštanové barvy zaujímají zvláštní místo: mrazivý mocha (536) a ledový cappuccino (616).

Pro osvětlení vlasů společnost také nabízí pěnu: měkkou (1000), střední (1100), intenzivní (1200).

Konečný odstín bude stále záviset na přirozené barvě.

Barvení doma

Schwarzkopf dokonalá pěna je vhodná pro barvení vlasů nejen v kadeřnictví, ale také doma. Je velmi snadné a poměrně rovnoměrně spadne, nekvapká na oblečení a nezanechává šmouhy. Aplikuje se téměř jako stylingová pěna. Chcete-li získat požadovaný účinek, musíte nejprve přečíst pokyny a vyzkoušet alergickou reakci. I když v kompozici není amoniak, barva pěna je chemická látka. Pak začněte barvit v následujícím pořadí:

 • smíchejte přísady. Barva maziva otočte pomocí pístu. Baňku opakujte několikrát. Shake není aktivně zapotřebí;
 • pokořte si vlasy;
 • potřísněte pokožku v kontaktu s pokožkou hlavy s vazelínou;
 • nosit rukavice;
 • začnou barvit z přední části hlavy z kořenů vlasů, postupně se pohybují směrem ke svým koncům;
 • dělat všechno úhledně, pomalu;
 • udržujte barvu včas podle pokynů;
 • důkladně opláchněte vlasy;
 • naneste balzám.

Je nutné přísně dodržovat pokyny a správně připojit součásti.

Tipy pro výběr barev

Malovaná pěna je docela snadná. Zároveň se však při používání používají určité nuance:

 1. V obchodě pečlivě prostudujte paletu. S přihlédnutím k barvě vlasů si vyberte nejvhodnější odstín. Zjistěte se zde o paletě barev Paleta vlasů.
 2. Pokud jsou vlasy tmavé, nebudete moci drasticky změnit barvu na světlé odstíny. Zpracovadlo můžete předpracovat ze stejné série.
 3. Abyste získali odstín přirozené barvy, musíte použít Schwarzkopf Perfect Mousse ve více než dvou barvách odlišných od vašeho.
 4. Nemůže vybrat, zastavte se na ten, který je lehčí.
 5. Na zadní straně balíku je paleta. Z toho by si měl vybrat.

To se týká odstínů. Ženy se však liší také v barvách:

 • žena jaro Honey skin tone. Ideální barva vlasů: hnědá, tmavě červená, zlatá blond;
 • žena-podzim. Peachová kůže. Odstíny kaštanové barvy;
 • žena léto. Olivová kůže. Možná slonoviny. Honey a zlaté odstíny, stejně jako barva čokolády, jsou vhodné pro tento typ barvy;
 • žena zima Lehká kůže. Doporučujeme se zabývat se odstíny stříbrné, blond nebo tmavě černé.

Chcete-li drasticky změnit barvu, zesvětlete vlasy a nejprve aplikujte pěnové pěny.

Péče o barvené vlasy

Bez ohledu na to, jak vysoce kvalitní je barvivo, ale pravidelnost barvení asi jednou za šest týdnů může vést k křehkým vlasům a suchu. Pravidelně se staráte o barvené vlasy, můžete si udržet zdravý vzhled a krásu:

 1. Pro neutralizaci alkálií, která zůstává po barvení, je nutné ošetřit vlasy balzámovým opláchnutím. Zjistěte, co způsobuje, že vlasový kondicionér se liší od tohoto článku.
 2. Hlava by se neměla čistit častěji než jednou za 2-3 dny. Lepší teplá voda, ne horká.
 3. Pro hlubokou péči o vlasy je žádoucí použít masky. Ve specializovaných prodejnách je pro každou chuť a peněženku široká škála.
 4. Dobře osvědčené masky z přírodních produktů. Tady je jeden z nich. Směs olivového oleje, medu, citronové šťávy a brandy (vše v lžíci), přidejte jeden žít. Aplikujte směs na vlasy, nasaďte plastovou čepičku, zabalte a chodte nejméně hodinu. Opláchněte. Učte se také o dalších zvlhčujících maskách na vlasy v tomto materiálu.
 5. Je třeba, aby si vlasy šplhaly se speciálním hřebenem s řídkými širokými zuby.

Je lepší používat styly, žehličky.

Video

Závěry

Každá žena chce být krásná v každém věku. Vlasy jsou ornamentem. Zvláště pokud jsou zdravé, lesklé a barva zdůrazňuje individualitu jejich majitele. Na kosmetickém trhu existuje mnoho různých barviv na vlasy. Ale před nákupem se ujistěte, že výrobce je spolehlivý. Pěna na barvení vlasů Schwarzkopf fungovala dobře i mezi profesionály. Bez amoniaku a jeho paleta má asi dvacet odstínů. Balzám pro oplachování obsahuje přírodní ingredience. Po barvení jsou vlasy lesklé, hedvábné.

To je jen pro získání požadované barvy, musíte přísně dodržovat připojené pokyny.

Barvivo na vlasy "Schwarzkopf Perfect Mousse"

Obsah:

Německá společnost Schwarzkopf na kosmetickém, globálním trhu se stala legendou. Je povinen svým uznáním vděčným uživatelům, kteří potvrzují účinnost vyrobeného zboží. Barvivo na vlasy Schwarzkopf Perfect Mousse, jehož paleta odpovídá potřebám každého zákazníka, je také vyznačena vysokými známkami a pozitivními recenzemi. Za to, co ji ženy milují, zjistěte to společně.

Schwarzkopf Perfect Mousse - barva vlasů

Schwarzkopf Henkel, který se staral o vlasy žen, vytvořil barvu Schwarzkopf Perfect Mousse. Paleta barev vám pomůže zvolit tón blízký přirozenému, několik odstínů světlejší nebo tmavší. To zajišťuje uspokojení požadavků žen, stejně jako mužů, kteří sledují jejich vzhled.

Pachová barva neobsahuje amoniak v kompozici, zatímco barva zůstává stabilní a nasycená až do dalšího zbarvení. Užitečné přísady přispívají ke zlepšení vlasů v průběhu procedury a intenzivní pigmenty budou barvit šedivé vlasy a poskytnout lesk.

Jemná struktura pěny, která je podobná pěně, je hladce rozložena na prameny. Tím je zajištěno rovnoměrné zbarvení bez skvrn nebo plešatostí. Směs bez amoniaku pokrývá všechny vlasy, pečlivě mění stín a technologie ochrany barev udržuje až 6 týdnů. Rostlinné výtažky, bílkoviny a aminokyseliny obnovují, zvlhčují, poskytují zrcadlový lesk.

V balení najdete:

 • 35 ml emulze pro vývoj pigmentu ve vhodné láhvi s aplikátorem;
 • 35 ml pigmentového gelu;
 • 22 ml nutričního kondicionéru pro finální stupeň barvení;
 • Čerpadlo, které vytváří jemnou strukturu barvy;
 • Rukavice pro ochranu rukou při malování.
 • Návod k použití.

Každá položka sady je promyšlená a vytvořena pro zajištění pohodlí postupu.

Tajemství úspěchu Schwarzkopf Perfect Mousse Hair Dye

Schwarzkopf ve svém produktu Perfect Mousse zdůrazňuje nepřítomnost amoniaku v kompozici, což zaručuje pečlivé barvení a žádné riziko poškození zdraví vlasů. To je cenné při barvení křehkých, volných nebo poškozených kadeří.

Barva je cenově dostupná, snadno ovladatelná a ekonomická, takže si ji ženy vybírají pro domácí použití. Pěnové čerpadlo pomáhá dosáhnout požadované konzistence směsi. Její struktura je beztížná, nerozšíří a rovnoměrně pokrývá vlasovou šachtu.

Bohatá škála barev uspokojí náročné uživatele, pomůže vám najít přirozený odstín, rozjasnit nebo ztmavnout prameny, malovat přes šedé vlasy. Navzdory neamoniakové bázi bude výsledek zbarvení udržovat intenzitu po dlouhou dobu ve srovnání s ostatními zástupci tohoto výklenku kosmetického průmyslu. Barva není poškrábaná, nevyžaduje aktualizaci, zůstává světlá a nasycená, zajišťuje atraktivní vzhled vlasů.

V sadě s pěnou na bázi barvy dodávají výrobci balzám, který jsou označeni uživateli, jako péči. Pomáhá fixovat odstín, obnovuje strukturu vlasů, vyživuje bílkoviny a rostlinné výtažky. Kudrlinky vypadají atraktivní, zdravé a zářící.

Malování Schwarzkopf Perfect Mousse

Správné použití složení pěnového barviva Schwarzkopf zajišťuje snadné použití a požadovaný odstín. Každá negativní recenze na tento produkt, která obsahovala stížnost na výsledek, při vyšetření ukázala porušení algoritmu postupu. Před použitím je proto důležité pečlivě prozkoumat pokyny, které popisují, jak míchat komponenty, aplikujte směs, kolik na vlasy vydržíte.

Produkty Perfect Mousse neobsahují čpavek ani agresivní přísady, ale obsahují chemické sloučeniny. Zkouška se provádí následovně: na zadní straně ruky, kde je kůže jemná, prostředky se aplikují po dobu půl hodiny. Pokud po čase na místě testu nedošlo k zarudnutí nebo jiným projevům, můžete pokračovat v barvení.

Vzhledem k beztválcové struktuře pěny, která je pěna rovnoměrně rozložena, je nástroj hospodárný, jedna sada je dostatečná pro ošetření dlouhých vlasů střední tloušťky. To pomáhá šetřit peníze a čas na barvení.

Povoleno uspořádat zasedání v nevětraném prostoru. Vůně kompozice není žíravá, protože neobsahuje amoniak. Nevyvolá reakci ze sliznice nebo dýchacího traktu.

Postup se provádí následovně:

 1. Důkladně promíchejte součásti jemnými pohyby, nanášejte pěnové čerpadlo a pokračujte v postupu.
 2. Nakrájněte kudrlinky a poté aplikujte směs inkoustu. Začněte zbarvení z parietální a čelní části hlavy. Nejprve se pěna aplikuje na kořeny, pak se zvyšuje objem směsi, zpěňuje se přímo na vlasy a na špičky se natáhne štětcem. Postupujte podle pečlivých studií každého pramene, nezpívejte jinak, hrozí nerovnoměrný odstín.
 3. Po dokončení aplikace pěny je doba expozice zjištěna podle doporučení v návodu.
 4. V průběhu času se směs promyje tekoucí vodou. Oplachování vlasů se doporučuje 2-3x, dokud se voda nezmizí.
 5. Použijte výživný balzám, který je v sadě Perfect Mousse. Pomůže konsolidovat barvu, poskytnout měkkost, hedvábnost a lesk. Balzám má příjemnou vůni, její vlak zůstane na kadeře po dlouhou dobu.

Tento postup skončí, pak žena položí prameny na vlastní pěst. Povoleno sušení, žehlení. V případě tepelné expozice se doporučuje použít dodatečně tepelné ochranné prostředky.

V budoucnu s každým šamponem naneste výživné balzámy nebo masky na barevné vlasy. Pomáhají udržovat sytost odstínu a zlepšují vzhled vlasů.

Doporučení malování

Vyrobte si profesionální kadeřníky se zkušenostmi v barvení a nabídněte řadu doporučení, které vám pomohou po provedení změny barvy vlasů pomocí barviva vlasů Schwarzkopf Perfect Mousse.

Výběr stínů

 • Pro přirozený efekt zvolte stín, který se blíží vašemu přirozenému. Rozdíl je až 2 tóny.
 • Pro orientaci na obalu jsou přirozené odstíny, které jsou založeny na výběru.
 • Pokud je výběr těžký, profesionálové doporučují, aby barva byla lehčí než vaše vlasy. Tato technika pomůže obnovit obraz a nezklame, protože blond vlasy jsou snadněji zakryty.

Před použitím

 • Opatrná příprava na postup pomůže vyhnout se nepříjemnosti v procesu. Nezapomínejte na zásoby s ubrousky, abyste odstranili přebytečnou pěnu z kůže nebo uší.
 • Udržujte hodinky v dohledu, abyste změřili dobu expozice barviva.
 • Vybarvujete ve speciálním plášti tak, abyste nezbavili oblečení. Doma, zakryjte ramena zbytečným ručníkem nebo hadříkem, položte na tričko, které není škoda.
 • Odstraňte náušnice, řetězy, náhrdelníky. To pomůže vyhnout se chemické reakci kovu s oxidačními činidly.
 • Chraňte svou pokožku vazelínou nebo mastným dětským krémem, což vám ušetří od potlačení pigmentu.

Probíhá

 • Aplikujte barvicí směs na suché kadeře.
 • Všimněte si doby expozice po zpracování posledního vlákna.
 • Postupujte podle pokynů pro extrakci pěny na vlasy. Nadměrným vystavením kompozice riskujete poškození vlasů.
 • Změřte polovinu doby expozice a dále masírujte prameny.
 • Tonic na bavlněnou podložku snadno odstraní barvu z kůže.

Po zbarvení

 • Pokud po proceduře zůstane lak, jeho použití je zakázáno.
 • Důkladně promíchejte směs s tekoucí vodou ve velkém množství.
 • Používejte výživné masky nebo balzámy při každém praní.

Náklady na barvu-pěna pro vlasy Schwarzkopf Perfect Mousse

Produkty Schwarzkopf, včetně Schwarzkopf Perfect Mousse, lze zakoupit v kosmetických specialitách, supermarketech nebo na internetu. Dostupnost je krédem německého výrobce, takže cena sady je až 500 rublů.

Pokud ušetříte na akvizici kompozice barviva, pomůže to koupit od kadeřníka v salonu, což je plánovaný postup pro změnu barvy vlasů. Průvodci nakupují hromadně hromadně a pak pro zákazníky udělají minimální značku, což je výhodné pro oba.

Barva na vlasy Schwarzkopf Perfect Mousse - recenze

Pokud chcete bohatou a trvalou barvu bez poškození zdraví vlasů, vyhovuje vám Schwarzkopf Perfect Mousse. Přehledy prokazují účinnost produktu:

Inna, 35 let

Moje barvení je 12 let. Během této doby se stovky výrobků pokusily změnit barvu vlasů, ale Schwarzkopf malba-pěna získala mé srdce. Paleta mi pomohla v každé fázi svého života, abych splnila své plány. Jemná struktura je snadno rozdělena na kadeře, je snadno použitelná doma. Vůně není ostrá, ale spíše příjemná. Výrobce obsahuje kouzelný balzám v sadě, jen bych ho použil, dělá prameny hladké a měkké. S touto pěnou je barva jasná, bohatá a vlasy se nezkazují. Miluji ho.

Anastasie, 40 let

Před několika lety jsem si všiml prvních šedých chlupů, uvědomil jsem si, že přišel čas, je čas na barvení vlasů. Předtím jsem se staral o zdraví vlasů a ani jednou v životě jsem nevyužil chemické ošetření, ale šedivé vlasy mě udělaly. Nechtěla jsem kudrlinky poškrábat, a proto jsem zvolil nástroj podle následujících kritérií: cena, dostupnost, výkon a minimální negativní dopad. V důsledku toho jsem koupil Schwarzkopf Perfect Mousse, používám ho dva roky a žádné stížnosti z mé strany. Produkt splnil mé očekávání.

Valeria, 27 let

Naučila jsem se o barvě Perfect Mousse z reklamy, začala se zajímat. Výrobce slíbil snadnou aplikaci a trvanlivou, nasycenou barvu bez poškození kudrlin. A mám jenom problém s aplikací - není distribuován, někdy to nijak neschází. Chtěla jsem zkontrolovat její účinek, zejména dobu barvení. Vybral jsem odstín 5.86 nazvaný "mahagon" a nelitoval jsem. Barva proběhla hladce, zajímavý stín. Po proceduře přidáme lesk a měkkost. Proto používám pouze tuto pěnu za poslední 3 roky a jsem spokojen.

Schwarzkopf pěna s barvou: Schwarzkopf Perfect Mousse palety a barevné funkce

V životě každé moderní ženy, vzhled, obraz a styl nejsou poslední důležité. Přicházíme za pomoci stylistů, obchodů a módních časopisů. Jednou z hlavních charakteristik, které ovlivňují celkový vzhled, jsou vlasy - jejich barva, struktura, délka.

Jak víte, jedním z předních výrobců barviv na vlasy je německá společnost Schwarzkopf, známá společnost pro výrobu kosmetiky.

Jedním z nových trendů je nové neamoniakální barvivo na vlasy, které může opatrně, bez poškození struktury vlasů, barvit je v jakémkoli odstínu, který potřebujete.

Nový vzorec malířské směsi umožní zbarvení i šedé a obtížně barvit vlasy - tvrdé nebo suché. Barva dokonale leží na vnějším povrchu vlasů, aniž by zničila strukturu jejich vnitřní části, působí tak pečlivě, jak je to jen možné, udržuje zdraví vlasů.

Způsob použití

Tento typ barvy je určen k domácímu barvení, takže tvůrci maximálně zjednodušují proces nanášení barvy. Před provedením zbarvení doporučujeme podrobně přečíst pokyny, které najdete v samotném nátěru.

Součástí balení jsou také gumové rukavice pro barvení - nezapomeňte je použít, láhev barvení a malá baňka s vývojářem. Obsahuje speciální balzám pro barvené vlasy, který vám pomůže udržet zvolený odstín barviva co nejdéle.

Pro správnou přípravu směsi postupujte postupně krok za krokem, opatrně a pečlivě promíchejte přísady a nezapomeňte sledovat, jak dlouho je barvivo na vlasu.

Doporučujeme, abyste před barvením všech vlasů naneste na kůži malé množství barvicího prostředku, abyste identifikovali alergické dráždivé reakce. Plnění těchto jednoduchých podmínek pomůže vyhnout se neočekávaným výsledkům při barvení.

Různé odstíny barvy Schwarzkopf Perfect Mousse

Jak víte, všechny typy vzhledu jsou rozděleny podle období - jaro, léto, podzim a zima.

V paletě Schwarzkopf Perfect Mousse najdete odstíny pro jakýkoli vzhled, barvu kůže nebo očí, stejně jako v paletě barvy vlasů L'Oreal.

Pro dívky s typem vzhledu, v zimě - s lehkou, jasnou, zářící porcelánovou kůží nebo s olivovou kůží a tmavými uhelnými odstíny, jsou vlasy ideální pro bohaté černé, studené a antracitové tóny.

 • Černá (200)
 • Černý rybíz (419)
 • Černý kaštan (300)

Můžete také lehce obnovit tmavé vlasy s tóny Cold Espresso (400) a Frosty Mocha (536).

Jaro

Dívka - jaro je jasně modré nebo zelené oči, jemná medová kůže a světle červenohnědé vlasy.

Zvýraznění přirozené svěžesti a světle, teplý tón pomůže Schwarzkopf Perfect Mousse svítit v teplých barvách.

 • Lehký kaštan (600)
 • Mandle (750)
 • Lískové ořechy (668)
 • Golden kaštan (665)
 • Zlatá hnědá (950)

Tyto odstíny jsou speciálně vytvořeny pro blýskání broskví a jasné, jasné oči.

Podzim

Podzim nás těší bohatými červenými, zlatými, měděnými tóny a dívka - podzim - je červené vlasy, pihy na kůži, oříšky - zlaté, hnědé nebo jasně zelené oči.

Pro ně, kosmetologové Schwarzkopf připravili měděné odstíny.

 • Čokoládové kaštany (465)
 • Červený kaštan (388)
 • Redwood (586)
 • Lískové ořechy (668)
 • Golden kaštan (665)

Léto je mezi ruskými ženami nejobvyklejší typ barvy.

Jedná se o lehké, pastelové odstíny pleti, popel, světle hnědé vlasy, lehké, kouřové, světle modré a stříbrné ocelové odstíny očí. Pro tento typ vzhledu byla vytvořena bohatá paleta jasných, stříbrně - popelových a chladných odstínů barvy Schwarzkopf Perfect Mousse.

 • Mrazivý mocha (536)
 • Led cappuccino (616)
 • Tmavě hnědá (700)
 • Mandle (750)
 • Střední kaštan (500)
 • Střední blond (800)

Předsvítící vlasy

Připomínáme, že před aplikací lehkých tónů barvy na tmavší odstín nebo již opakovaně zbarvené vlasy se doporučuje provést předběžné osvětlení světla, což znamená, že v paletě Schwarzkopf Perfect Mousse byla vyvinuta světlejší barvivo na vlasy.

 • Soft Brightener (1000) - pro snadné zesvětlení tmavých vlasů před jejich zbarvením v studené kávě a teplých čokoládových odstínech
 • Střední brightener (1100) - pro hlubší zesvětlení, následované aplikací středně a lehce barevných palet
 • Intensive Brightener (1200) je schopen zesvětlit vlasy až na 4 až 6 tónů pro následné použití vlasů nejlehčích platinových odstínů

V případě opakovaného silného osvětlení vlasů nebo jejich nadměrné suchosti doporučujeme obnovit vlasy po osvětlení domácími nebo profesionálními prostředky podle vašeho výběru.

Hodnocení zákazníků

Na fórech stylistů a kadeřníků, stejně jako na místech, kde se moderní dívky podělí o tajemství krásy a stylu, získává tato barva poměrně vysoké známky.

To je usnadněno nejen faktory, které jsme již zmínili, jako je vysoká kvalita barvení, bezpečnost a snadnost použití, ale také ekonomické faktory - v průměru se cena tohoto barviva liší v rámci 300 rublů, zatím i pro dlouhé nebo obzvláště husté vlasy stačí použijte pouze jeden balík barvy.

Kupci navíc zaznamenávají různé odstíny (studená paleta je obzvláště oblíbená, protože, jak víte, světle hnědé a popínavé tóny se nejčastěji nacházejí v paletách jiných výrobců, zatímco chladné tóny jsou v současnosti nejdůležitějším hitem sezóny).

Vůně směsi a vysoká kvalita balzámu dodávaného s nátěrem jsou také dobře oceňovány.

Díky těmto faktorům zaslouží barva Schwarzkopf Perfect Mousse vedoucí pozici ve výklenku pro barvení vlasů a stále častěji se rozhoduje pro ženy, které dávají přednost domácímu zabarvení a profesionálům.

Video pokyny pro použití barvy pěny

Malá instrukce videa vám pomůže rychle a správně aplikovat barvu pěny na vlasy a dosáhnout maximálního efektu doma.

Pro Více Informací O Suché Vlasy