logo

Dokonalá pěna

Luxusní lesk, příjemné pocity při barvení, kráse a zdraví vlasů, přirozené, bohaté odstíny - to vše je Schwarzkopf Perfect Mousse. Paleta barev je prezentována ve dvaceti barvách, mezi kterými jsou gaštan, blond, černá a tři typy čisticích prostředků s různou intenzitou, což umožňuje výrazně významnou aplikaci (až tři barvy) pro změnu původní barvy.

Díky sójovým bílkovinám a orchidejovému extraktu, který je obohacen barvou, kudrlinky zachovávají stejnou měkkost a získávají nebývalou brilantu a zdravou záři. Jen kouzelný účinek na vlasy má péči o balzám.

Nepochybné výhody Schwarzkopf Perfect Mousse jsou jeho příjemná vůně, pohodlné vybavení a hospodárnost. A barva a balzám jsou víc než dost pro barvení jakýchkoli, dokonce i těch nejluxusnějších vlasů. Kromě toho se Perfect Mousse v případě náhodného kontaktu snadno odmyje pokožkou. Jediná věc, která trochu komplikuje aplikaci malby, je, že pěna rychle vysuší a lepí dohromady prameny.

Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje amoniak, barva neobjektuje vlasy velmi dlouho a postupně se vymyje. Na jedné straně to lze připsat nedostatkům, a na druhé straně nejsou regrown kořeny viditelné. Ale navzdory malým nevýhodám značky Schwarzkopf Perfect Mousse je jeho zpětná vazba z velké části velmi pozitivní.

Barva Schwarzkopf Perfect Mousse

Foto: vzhled balíčku.

Často doplňte? Pak určitě budete muset vyzkoušet odolný neamoniaktický nátěr od společnosti Schwarzkopf Henkel. Má pěnovou strukturu, takže je snadné aplikovat na vlasy a malovat přes šedé vlasy. Krásná barva trvá dlouhou dobu. Po obarvení vypadají kudrlinky zdravé a krásně lesknou.

Proces barvení

Zbarvte vlasy s Schwarzkopf Henkel je okamžitě. Především je třeba připravit směs. Poté si položte rukavice, naneste směs na ruce a rozdělte ji na kudrlinky. Díky pěnovité struktuře je barva aplikována a distribuována přes vlasy jako pravidelný šampon. Poté je namočte na vlasy ve správný čas a opláchněte teplou vodou. Poté hýčkat vlasy kondicionér v kompozici, který je výživné prvky, bílkoviny, stejně jako extrakt orchideje. Jakmile jsou vlasy suché, uvidíte jednotnou a hlubokou barvu.

Sada obsahuje:

 • 1 lahvička aplikátoru s objemem 35 ml s vyvinutou emulzí.
 • 1 tubu s objemem 35 ml barvicího gelu.
 • Kondicionér s objemem 22 ml.
 • Pěnové čerpadlo.
 • Rukavice.
 • Pokyny.

Doporučení malování

Jak vybrat stín. Chcete-li získat přirozené barvy, musíte zvolit barvivo, které se liší od přirozené barvy vlasů o 1 nebo 2 tóny. Pokud se nemůžete rozhodnout, je lepší upřednostnit jasnější tón. Obecně byste se měli řídit rozsahem přirozených odstínů, které jsou k dispozici na obalu.

Před použitím. Připravte si čisticí ubrousky, které vyčistíte stopami barvy na uších a na obličej. Připravte si hodinky, na kterých zaznamenáte čas, kdy je barva vystavena vlasům. Noste něco starého a zbytečného, ​​nebo zakryjte rameny ručníkem, abyste nezničili oblečení. Vezměte si všechny šperky. Naneste barvu na suché kadeře. Aby nedošlo k vážnému znečištění obličeje, rozetřete je smetanou.

V procesu barvení. Nezdržujte barvivo na vlasu po dobu delší než nebo delší než je doba určená výrobcem. Pozorujte čas potřebný pouze po aplikaci směsi na celou hlavu.

Po obarvení. Opláchněte si barvu vlasů tím, že nakláníte hlavu přes umyvadlo nebo vanu. Varené barvy nelze uložit. Také nemíchejte různé odstíny.

Foto: sada barev.

Paleta Schwarzkopf Perfect Mousse

Barva Perfect Mousse je k dispozici ve 20 odstínech:

 • 950 Zlatá blondýna
 • 800 Střední blond
 • 750 Mandle
 • 700 Dark Blonde
 • 668 Lískové ořechy
 • 665 zlatý kaštan
 • 600 Lehký kaštan
 • 586 mahagon
 • 500 střední kaštan
 • 465 Čokoládový kaštan
 • 419 Černý rybíz
 • 388 Kaštanová červená
 • 300 černý kaštan
 • 200 černá

Studené kaštanové odstíny:

 • 400 - Cold Espresso
 • 536 - Frosty Mocha
 • 616 - Ledový cappuccino
 • 1000 - měkké brilianty
 • 1100 - Medium Clarifier
 • 1200 - Intenzivní zesvětlovač

Foto: paleta barev této značky.

Fotografie před a po zbarvení

Napsal Sanrisa, dívka si vybrala stín 500 - Střední gaštan:

Autor Fistashka 007, dívka si vybrala číslo 400 - Cold espresso:

Autor Ting, dívka se rozhodla barvit vlasy stínem 500 - Průměrný kaštan, foto před a po:

Schwarzkopf Perfect Mousse Paint Recenze

Natalia:
Používám pěny ze školy. Poskytují vlasům lesk a barvu více nasytí. Až do nedávné doby jsem koupil pěnu Pallete Color Mouse. A pak přišla doba barvení. Běžel jsem kolem mnoha obchodů, ale nenalezl to, co jsem hledal. Prodejníčka doporučila pěnu Schwarzkopf Perfect Mousse. V domě jsem všechno smíchala, vložila to na vlasy. Barva netekla, nezakrývala kůži a nezmrzla. Barva kadeří se ukázala jako na obrázku a vlasy se staly lesklé a měkké.

Recenze Julie:
Nemám ještě šedé vlasy, ale vzhledem k expozici slunce je barva kadeří odlišná: někde lehčí, někde tmavší. Z tohoto důvodu používám pěnou Schwarzkopf Perfect. Vybírám stín pod přírodním. Výsledek je vždy nádherný. Radím vám vyzkoušet.

Margotova zpětná vazba:
Nikdy namaloval. Ale chtěla jsem, aby byly vlasy živější a jasnější. Za to jsem koupil barvu Schwarzkopf Perfect Mousse 1000 odstín Pearl Blond. V krabici jsem našel barvu, rukavice, emulzi, instrukce, čerpadlo a klimatizaci. Samotná barva byla použita, protože je velmi snadné. Nasáklé na vlasy po dobu 20 minut a odmyté. Poté vložte balzám. Dívky, je tak úžasný! Poté, co se mu vlasy staly měkkými a dobře česanými. Barva se ukázala tak, jak jsem chtěl. Tuto barvu používám s potěšením.

Elena's recenze:
Moje volba spadla na tmavé kaštanové barvy. Můj nejlepší přítel mi pomohl s barvením. Udělali jsme vše podle pokynů. Výsledkem je, že vlasy získaly bohatý odstín bez zrzky, změkčily se a leskly. Výsledek je super!

Barva na vlasy Schwarzkopf Perfect Mousse: popis a použití nástroje

Schwarzkopf Perfect Mousse - jedna z nejoblíbenějších barviv na vlasy, určená pro domácí použití. Je velmi ceněna pro široký výběr odstínů a extrémně snadné použití, což umožňuje dosažení dobrého účinku na vlasy i při prvním použití. Abyste brzy dokázali ocenit všechny výhody barvení pomocí Schwarzkopf Perfect Mousse, uvidíme, jaké jsou vlastnosti tohoto barviva, jak ho správně používat a jak se starat o vlasy po jeho aplikaci.

Vlastnosti laku

Schwarzkopf Perfect Mousse je odolná barva pro domácí použití, která je zařazena do hodnocení nejlepších profesionálních barviv na vlasy. Jeho složky, když jsou smíšené, tvoří pěnu, která se na vlasy aplikuje jako šampon, což značně zjednodušuje zbarvení. Barva je vhodná pro nenosené vlasy, stejně jako kadeřiny bělené nebo předtím obarvené umělými barvivy.

Co je v balíčku

V obalu barvy Schwarzkopf Perfect Mousse je vše, co potřebujete k úplnému barvení vlasů. Toto je:

 • barvicí gel;
 • vývojová láhev;
 • speciální pěnové čerpadlo;
 • Maska pro barevné vlasy;
 • barvicí rukavice;
 • instrukce.

Všechny tyto součásti jsou určeny pro jedno použití. Po použití je nutné je zlikvidovat. Opakujte některý z nátěrových sad Perfect Mousse výrobce nedoporučuje.

Princip činnosti

Schwarzkopf Perfect Mousse je moderní barva bez amoniaku. Hlavním aktivním prvkem tohoto nástroje, který je součástí barvicího gelu, je ethanolamin (odolná barva, nahrazující amoniak). Tato látka proniká vločky do vlasové šachty a vytváří barevný film po celé délce kadeř. Současně, na rozdíl od čpavku, tato látka sotva poškozuje keratinové buňky stejně, jako výsledek toho, že v důsledku tohoto zbarvení vlasy zůstávají lesklé a živé. Také tato složka nez uschne pokožku hlavy stejně jako amoniak a nemá silný zápach.

Doporučujeme také číst o rovnání vlasů keratinu v tomto materiálu.

Současně Ethanolamin poskytuje menší odolnost vůči barvení než amoniak. Z tohoto důvodu musí ženy, které si vybírají výrobky, které jsou na něm založeny, opakovat barvení každé 4 týdny.

Výrobce

Schwarzkopf je značka, jejíž historie se datuje více než 100 let. V současné době je tato organizace součástí konglomerátu Henkel a je jedním z největších výrobců vlasových výrobků na světě. Tato značka má profesionální řadu pro barvení a péči o vlasy, stejně jako řadu produktů doporučených pro domácí použití. Kromě toho má organizace celou síť salonů po celém světě. V současné době je tato německá značka velmi oblíbená u kadeřníků a stylistů kvůli vysokým standardům kvality, jednoduchému použití a poměrně přijatelným nákladům na všechny výrobky.

Paleta

V paletě Mouss Perfect existuje několik základních pravítků. Mezi ně patří:

 • PERFECT MOUSSE. Jedná se o řadu základních přírodních odstínů od středně hnědé až po černé. V paletě této linky jsou studené a teplejší odstíny.
 • Karamel Jedná se o řadu teplých barev, které obsahují pouze dva odstíny: "Krémový houbový dort" a "Perníkový koláč". Tyto odstíny jsou vhodné pro ty tmavovlasé dívky, které chtějí být lehčí.
 • Světlé odstíny. Tato řada obsahuje 8 světlých barev, včetně módní perlové blond, stejně jako písečné blond a jasan blond.

Také se podívejte na barevnou barevnou paletu Matrix non-amoniak.

Ženy, které si pro své tmavé vlasy vybírají světlé odstíny barviva, se také musí postarat o zjasňující prostředky. Tento výrobek je na čísle 1100. Tento nástroj vám umožní zesvětlit vlasy až na 4 tóny, po kterém si můžete zvolit odstín Perfect Mousse.

Barvení doma

Používání barvy Perfect Mousse doma je snadné. Dělejte to takto:

 1. Před barvením je třeba přečíst si pokyny k použití tohoto nástroje a ujistěte se, že provedete test alergií na barvu na kýlu lokte. Bezprostředně před aplikací barviva musíte nosit rukavice a naneste bohatý krém na obličej na pokožku podél linie vlasů.
 2. Poté musíte barvicí gel smíchat s vyvinutou emulzí. Samotný gel je dostatečný k nalévání do aplikátoru lahve. Poté je třeba čerpadlo nasát na pěnění.
 3. Pro smíchání rozvíjející se kapaliny a gelu musí být láhev otočena třikrát. Upozorňujeme, že je nemožné je otřásat.
 4. Poté budete muset vytlačit správné množství barvy na dlani a aplikovat ji na suché vlasy a rovnoměrně ji rozložit po celé délce. Pokud současně na obličeji padne určité množství barvy, je lepší jej okamžitě odstranit ubrousky nebo bavlněnými tampony ponořenými do toniků.
 5. Dále budete muset počkat půl hodiny, než barva bude fungovat. Poté bude muset jemně opláchnout tekoucí vodou. Není třeba používat šampon.
 6. Pak byste měli položit vlasy z kořenů na konce masky, která se dodává v sadě s nástrojem. Musí být také omyt studenou vodou.

Pokud během barvení pocítíte pocit pálení na pokožce hlavy nebo jiné nepohodlí, barva by měla být okamžitě vymyta. Obvykle by taková reakce neměla být.

Tipy pro výběr barev

Výrobci malířů doporučují, abyste nejlépe dosáhli barevných odstínů, které nejsou odlišné od barvy, které máte v současné době. Tím získáte příležitost získat nejpřirozenější výsledek. Rovněž pro správnou volbu barvy je třeba věnovat pozornost výsledkům barvení různých přírodních odstínů vlasů, které jsou na obalu demonstrovány. Pokud vaše barva není mezi nimi, musíte se podívat na recenze této barvy na internetu na tematických fórech. V těchto recenzích naleznete příklady zbarvení v konkrétním odstínu Perfect Mousse.

Přečtěte si také o Loreal profesionální barvivo na vlasy zde.

Pokud váháte mezi dvěma podobnými odstíny barvy, doporučuje se mít zapalovač. To vám umožní dosáhnout lepších výsledků barvení.

Péče o barvené vlasy

Kvůli tomu, aby vlasy byly po dlouhém zbarvení lesklé a krásné, musí poskytovat řádnou péči. Poskytuje:

 1. Používání profesionální kosmetiky na vlasy, které obsahuje speciální jemné šampony, balzámy a masky pro barevné vlasy. V současné době jsou tyto nástroje prezentovány jak v profesionálních, tak v rozpočtových řadách pro domácí použití.
 2. Pečlivé používání tepelných zařízení pro styling: vysoušeče vlasů, ployk, žehličky. Je-li to možné, jejich použití by mělo být zcela opuštěno.
 3. Odmítnutí perm, laminace vlasů a další procedury, během nichž je poškozena struktura vlasů. Pokud se provádí po barvení, mohou být prameny velmi suché, což dále povede k jejich ztrátě.
 4. Používejte pouze vysoce kvalitní vlasové doplňky. Krab a svorky je nutné opustit plastovými nebo kovovými zuby, které táhnou prameny, stejně jako z příliš těsných pryžových pásů a ráfků. Rovněž je velmi opatrný přístup k výběru hřebene. Nejlepší je použít masážní kartáč vyrobený z přírodních materiálů - to nepoškozuje vaše prameny.
 5. Ochrana vlasů před jasným sluncem a větrem, zejména v létě. Bezprostředně po zbarvení se doporučuje nosit klobouk a také se objevovat zřídka na jasném slunci. Kromě toho se nedoporučuje plavat v bazénu s chlorovanou vodou během tohoto období. Pokud takové sportovní aktivity nemůžete odmítnout, nezapomeňte použít speciální plavecké čepice.

Přečtěte si také o kaposových barvivech na vlasy.

Je také velmi důležité udržovat přiměřené mezery mezi barvením a udržovat zdravé vlasy. Dokonce ani s měkkým barvivem Perfect Mousse se nedoporučuje provádět takový postup více než jednou za měsíc. Jinak můžete beznadějně zničit vaše vlasy.

Video

Závěry

Jak můžete vidět, Perfect Mousse od Schwarzkopf je opravdu snadno použitelné barvivo pro domácí použití. S tím může mít každá žena, dokonce i ten, kdo nejprve zaujal své domovské zbarvení, dosažení dobrých výsledků. Chcete-li to provést, stačí, aby si zvolila správný odstín barvy a pečlivě prostudovala instrukce pro tento nástroj. Pokud ano, je zaručena skvělá barva vlasů.

Doporučujeme seznámit se s L'Orealem pro barvení vlasů na této adrese.

Barvivo na vlasy "Schwarzkopf Perfect Mousse"

Obsah:

Německá společnost Schwarzkopf na kosmetickém, globálním trhu se stala legendou. Je povinen svým uznáním vděčným uživatelům, kteří potvrzují účinnost vyrobeného zboží. Barvivo na vlasy Schwarzkopf Perfect Mousse, jehož paleta odpovídá potřebám každého zákazníka, je také vyznačena vysokými známkami a pozitivními recenzemi. Za to, co ji ženy milují, zjistěte to společně.

Schwarzkopf Perfect Mousse - barva vlasů

Schwarzkopf Henkel, který se staral o vlasy žen, vytvořil barvu Schwarzkopf Perfect Mousse. Paleta barev vám pomůže zvolit tón blízký přirozenému, několik odstínů světlejší nebo tmavší. To zajišťuje uspokojení požadavků žen, stejně jako mužů, kteří sledují jejich vzhled.

Pachová barva neobsahuje amoniak v kompozici, zatímco barva zůstává stabilní a nasycená až do dalšího zbarvení. Užitečné přísady přispívají ke zlepšení vlasů v průběhu procedury a intenzivní pigmenty budou barvit šedivé vlasy a poskytnout lesk.

Jemná struktura pěny, která je podobná pěně, je hladce rozložena na prameny. Tím je zajištěno rovnoměrné zbarvení bez skvrn nebo plešatostí. Směs bez amoniaku pokrývá všechny vlasy, pečlivě mění stín a technologie ochrany barev udržuje až 6 týdnů. Rostlinné výtažky, bílkoviny a aminokyseliny obnovují, zvlhčují, poskytují zrcadlový lesk.

V balení najdete:

 • 35 ml emulze pro vývoj pigmentu ve vhodné láhvi s aplikátorem;
 • 35 ml pigmentového gelu;
 • 22 ml nutričního kondicionéru pro finální stupeň barvení;
 • Čerpadlo, které vytváří jemnou strukturu barvy;
 • Rukavice pro ochranu rukou při malování.
 • Návod k použití.

Každá položka sady je promyšlená a vytvořena pro zajištění pohodlí postupu.

Tajemství úspěchu Schwarzkopf Perfect Mousse Hair Dye

Schwarzkopf ve svém produktu Perfect Mousse zdůrazňuje nepřítomnost amoniaku v kompozici, což zaručuje pečlivé barvení a žádné riziko poškození zdraví vlasů. To je cenné při barvení křehkých, volných nebo poškozených kadeří.

Barva je cenově dostupná, snadno ovladatelná a ekonomická, takže si ji ženy vybírají pro domácí použití. Pěnové čerpadlo pomáhá dosáhnout požadované konzistence směsi. Její struktura je beztížná, nerozšíří a rovnoměrně pokrývá vlasovou šachtu.

Bohatá škála barev uspokojí náročné uživatele, pomůže vám najít přirozený odstín, rozjasnit nebo ztmavnout prameny, malovat přes šedé vlasy. Navzdory neamoniakové bázi bude výsledek zbarvení udržovat intenzitu po dlouhou dobu ve srovnání s ostatními zástupci tohoto výklenku kosmetického průmyslu. Barva není poškrábaná, nevyžaduje aktualizaci, zůstává světlá a nasycená, zajišťuje atraktivní vzhled vlasů.

V sadě s pěnou na bázi barvy dodávají výrobci balzám, který jsou označeni uživateli, jako péči. Pomáhá fixovat odstín, obnovuje strukturu vlasů, vyživuje bílkoviny a rostlinné výtažky. Kudrlinky vypadají atraktivní, zdravé a zářící.

Malování Schwarzkopf Perfect Mousse

Správné použití složení pěnového barviva Schwarzkopf zajišťuje snadné použití a požadovaný odstín. Každá negativní recenze na tento produkt, která obsahovala stížnost na výsledek, při vyšetření ukázala porušení algoritmu postupu. Před použitím je proto důležité pečlivě prozkoumat pokyny, které popisují, jak míchat komponenty, aplikujte směs, kolik na vlasy vydržíte.

Produkty Perfect Mousse neobsahují čpavek ani agresivní přísady, ale obsahují chemické sloučeniny. Zkouška se provádí následovně: na zadní straně ruky, kde je kůže jemná, prostředky se aplikují po dobu půl hodiny. Pokud po čase na místě testu nedošlo k zarudnutí nebo jiným projevům, můžete pokračovat v barvení.

Vzhledem k beztválcové struktuře pěny, která je pěna rovnoměrně rozložena, je nástroj hospodárný, jedna sada je dostatečná pro ošetření dlouhých vlasů střední tloušťky. To pomáhá šetřit peníze a čas na barvení.

Povoleno uspořádat zasedání v nevětraném prostoru. Vůně kompozice není žíravá, protože neobsahuje amoniak. Nevyvolá reakci ze sliznice nebo dýchacího traktu.

Postup se provádí následovně:

 1. Důkladně promíchejte součásti jemnými pohyby, nanášejte pěnové čerpadlo a pokračujte v postupu.
 2. Nakrájněte kudrlinky a poté aplikujte směs inkoustu. Začněte zbarvení z parietální a čelní části hlavy. Nejprve se pěna aplikuje na kořeny, pak se zvyšuje objem směsi, zpěňuje se přímo na vlasy a na špičky se natáhne štětcem. Postupujte podle pečlivých studií každého pramene, nezpívejte jinak, hrozí nerovnoměrný odstín.
 3. Po dokončení aplikace pěny je doba expozice zjištěna podle doporučení v návodu.
 4. V průběhu času se směs promyje tekoucí vodou. Oplachování vlasů se doporučuje 2-3x, dokud se voda nezmizí.
 5. Použijte výživný balzám, který je v sadě Perfect Mousse. Pomůže konsolidovat barvu, poskytnout měkkost, hedvábnost a lesk. Balzám má příjemnou vůni, její vlak zůstane na kadeře po dlouhou dobu.

Tento postup skončí, pak žena položí prameny na vlastní pěst. Povoleno sušení, žehlení. V případě tepelné expozice se doporučuje použít dodatečně tepelné ochranné prostředky.

V budoucnu s každým šamponem naneste výživné balzámy nebo masky na barevné vlasy. Pomáhají udržovat sytost odstínu a zlepšují vzhled vlasů.

Doporučení malování

Vyrobte si profesionální kadeřníky se zkušenostmi v barvení a nabídněte řadu doporučení, které vám pomohou po provedení změny barvy vlasů pomocí barviva vlasů Schwarzkopf Perfect Mousse.

Výběr stínů

 • Pro přirozený efekt zvolte stín, který se blíží vašemu přirozenému. Rozdíl je až 2 tóny.
 • Pro orientaci na obalu jsou přirozené odstíny, které jsou založeny na výběru.
 • Pokud je výběr těžký, profesionálové doporučují, aby barva byla lehčí než vaše vlasy. Tato technika pomůže obnovit obraz a nezklame, protože blond vlasy jsou snadněji zakryty.

Před použitím

 • Opatrná příprava na postup pomůže vyhnout se nepříjemnosti v procesu. Nezapomínejte na zásoby s ubrousky, abyste odstranili přebytečnou pěnu z kůže nebo uší.
 • Udržujte hodinky v dohledu, abyste změřili dobu expozice barviva.
 • Vybarvujete ve speciálním plášti tak, abyste nezbavili oblečení. Doma, zakryjte ramena zbytečným ručníkem nebo hadříkem, položte na tričko, které není škoda.
 • Odstraňte náušnice, řetězy, náhrdelníky. To pomůže vyhnout se chemické reakci kovu s oxidačními činidly.
 • Chraňte svou pokožku vazelínou nebo mastným dětským krémem, což vám ušetří od potlačení pigmentu.

Probíhá

 • Aplikujte barvicí směs na suché kadeře.
 • Všimněte si doby expozice po zpracování posledního vlákna.
 • Postupujte podle pokynů pro extrakci pěny na vlasy. Nadměrným vystavením kompozice riskujete poškození vlasů.
 • Změřte polovinu doby expozice a dále masírujte prameny.
 • Tonic na bavlněnou podložku snadno odstraní barvu z kůže.

Po zbarvení

 • Pokud po proceduře zůstane lak, jeho použití je zakázáno.
 • Důkladně promíchejte směs s tekoucí vodou ve velkém množství.
 • Používejte výživné masky nebo balzámy při každém praní.

Náklady na barvu-pěna pro vlasy Schwarzkopf Perfect Mousse

Produkty Schwarzkopf, včetně Schwarzkopf Perfect Mousse, lze zakoupit v kosmetických specialitách, supermarketech nebo na internetu. Dostupnost je krédem německého výrobce, takže cena sady je až 500 rublů.

Pokud ušetříte na akvizici kompozice barviva, pomůže to koupit od kadeřníka v salonu, což je plánovaný postup pro změnu barvy vlasů. Průvodci nakupují hromadně hromadně a pak pro zákazníky udělají minimální značku, což je výhodné pro oba.

Barva na vlasy Schwarzkopf Perfect Mousse - recenze

Pokud chcete bohatou a trvalou barvu bez poškození zdraví vlasů, vyhovuje vám Schwarzkopf Perfect Mousse. Přehledy prokazují účinnost produktu:

Inna, 35 let

Moje barvení je 12 let. Během této doby se stovky výrobků pokusily změnit barvu vlasů, ale Schwarzkopf malba-pěna získala mé srdce. Paleta mi pomohla v každé fázi svého života, abych splnila své plány. Jemná struktura je snadno rozdělena na kadeře, je snadno použitelná doma. Vůně není ostrá, ale spíše příjemná. Výrobce obsahuje kouzelný balzám v sadě, jen bych ho použil, dělá prameny hladké a měkké. S touto pěnou je barva jasná, bohatá a vlasy se nezkazují. Miluji ho.

Anastasie, 40 let

Před několika lety jsem si všiml prvních šedých chlupů, uvědomil jsem si, že přišel čas, je čas na barvení vlasů. Předtím jsem se staral o zdraví vlasů a ani jednou v životě jsem nevyužil chemické ošetření, ale šedivé vlasy mě udělaly. Nechtěla jsem kudrlinky poškrábat, a proto jsem zvolil nástroj podle následujících kritérií: cena, dostupnost, výkon a minimální negativní dopad. V důsledku toho jsem koupil Schwarzkopf Perfect Mousse, používám ho dva roky a žádné stížnosti z mé strany. Produkt splnil mé očekávání.

Valeria, 27 let

Naučila jsem se o barvě Perfect Mousse z reklamy, začala se zajímat. Výrobce slíbil snadnou aplikaci a trvanlivou, nasycenou barvu bez poškození kudrlin. A mám jenom problém s aplikací - není distribuován, někdy to nijak neschází. Chtěla jsem zkontrolovat její účinek, zejména dobu barvení. Vybral jsem odstín 5.86 nazvaný "mahagon" a nelitoval jsem. Barva proběhla hladce, zajímavý stín. Po proceduře přidáme lesk a měkkost. Proto používám pouze tuto pěnu za poslední 3 roky a jsem spokojen.

Dokonalá pěna

DÁVA INTENZIVNÍ VLASY, GLOSSY GLOSS

100% odolnost, 0% amoniak a 30% více lesku *

Chcete barvit vlasy bez dalšího úsilí?

Zkuste nejjednodušší cestu! Vyberte jeden z odstínů Perfect Mousse a vychutnejte si jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci díky bohaté struktuře pěny.

Perfect Mousse vám umožní dosáhnout úžasného výsledku barvení a 30% intenzivnějšího a trvalejšího lesku. *

S Perfect Mousse je dosažení dokonalé barvy neuvěřitelně snadné!

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Barvivo pro domácí barvivo na vlasy ve formě pěny od značky Schwarzkopf je již dlouhou dobou novinkou mezi barvami na masovém trhu. Tento výrobek lze dlouhodobě nalézt téměř v jakémkoli kosmetickém oddělení a jeho cena je nižší než cena jeho konkurenčního protějšku od společnosti L'real. Ale tyto konkurenční pěny mají rozdíl v trvanlivosti barvení a pěna od firmy Schwarkopf má výhodu, protože její vzorec obsahuje amoniak, což znamená, že barvivo má vysokou odolnost.

Přítomnost amoniaku v nátěru dnes způsobuje spoustu kontroverzí a je již možné s jistotou říci, že tzv. "Neamiakální" barviva způsobují poškození vlasů ne méně než produkty s amoniakem. Další informace o hodnotě amoniaku v barvivech na vlasy naleznete v našem barvivech Wella bez amoniaku.

Výrobky pro vlasy s vlastním barvivem ve formě pěny nalezly mnoho fanoušků a tento formát zřejmě dlouho zůstane na kosmetickém trhu. To je to, co se dnes děje s lakem PERFECT MOUSSE, je nadále v poptávce a výrobce v průběhu palety mění barvy, odstraňuje nepopiratelné, málo prodávané barvy a přidává módní topické barvy.

Poslední aktualizace palety pěny Schwarzopf představuje kolekce dvou odstínů "karamelu" pro brunety - číslo 757 "zázvorové zákusky" a číslo 850 "krémové sušenky". Při barvení poskytují oba odstíny mírné vyjasnění původní základny o 1,5-2 tóny.

Pokud jde o zbytek palety PERFECT MOUSSE, obsahuje jeden super jasný produkt (číslo 1200), 4 možnosti pro blondýnky (čísla 900, 910, 940, 950 a 1000), ostatní odstíny jsou pro vlasy od světle hnědé původní barvy až po tmavé kaštany. Ve sbírce odstínů dnes nejsou žádné barvy, které jsou daleko od přirozené barvy vlasů, která byla oblíbená předtím, například vínová nebo červená. Červená je nyní zastoupena v odstínu číslo 388 v barvě kaštanu-červené.

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta odstínů:

Barva pěna Schwarzkopf 850, barva "Cream biscuit"

Malovaná pěna Schwarzkopf 800, barva "Medium blond"

Barva pěna Schwarzkopf 757, barva "Perník"

Barva pěna Schwarzkopf 750, barva "Mandle"

Malovaná pěna Schwarzkopf 700, barva "Dark Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 668, barva "Hazelnut"

Malovaná pěna Schwarzkopf 616, barva "Ice cappuccino"

Malovaná pěna Schwarzkopf 600, barva "Lehký kaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 536, barva "Frosty Mocha"

Malovaná pěna Schwarzkopf 500, barva "střední kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 400, barva "Cold Espresso"

Malovaná pěna Schwarzkopf 465, barva "Chocolate gaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 388, barva "Červená a kaštanová"

Malovaná pěna Schwarzkopf 365, barva "Dark Chocolate"

Malovaná pěna Schwarzkopf 300, barva "černý kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 200, barva "černá"

Malovaná pěna Schwarzkopf 1200, barva "Ultra Blond"

Barva pěna Schwarzkopf 1000, barva "Pearl blond"

Malovaná pěna Schwarzkopf 950, barva "Golden blond"

Barva pěna Schwarzkopf 940, barva "Sand Blonde"

Malovaná pěna Schwarzkopf 910, barva "Ash Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 900, barva "Sunny Blond"

Barva vlasů dokonalá barva pěny palety

Malování "Perfektní pěna": paleta

Barva "Perfect Mousse", jejíž paleta je reprezentována deseti různými barvami, byla oblíbena mnoha ženami kvůli nedostatku čpavku ve složení a možnosti, že se nebude bát okamžiku, kdy se barvené vlasy ztratí původní krásu. To bylo dosaženo vzhledem k tomu, že barvivo má třetí úroveň trvanlivosti, což znamená, že výsledek bude zachován během 28 šamponovacích procedur. Jak ukázala realita, výrobek nevyhovuje vždy deklarovaným parametrům po tak dlouhou dobu, takže je třeba se zaměřit přibližně na 3-4 týdny na dokonalou barvu, po níž může být původní odstín méně výrazný. Ačkoli došlo k případům, kdy ženy "nosily" po několik měsíců nezměněný tón takové barvy jako "perfektní pěna". Paleta, jejíž foto je vidět níže, je kosmetický výrobek poměrně rozsáhlý.

Natřít barvu, abyste vytvořili přísný obraz

Na barevné mapě barviva jsou hluboké tmavé barvy. Například číslo 200 (černá) dává nasycenou barvu stejného jména, která je vhodná jak pro přirozené tmavé ženy, tak i pro ženy se slušnou kůží (pokud přidáte takový obrázek se silnou rtěnkou). Tento odstín může využít ty dámy, které již mají dostatek šedých vlasů a jejich vlastní barva vlasů je hnědá nebo tmavá. Díky dodávané masce s výživnými oleji vypadají kadeře po barvení živé a lesklé.

Od smrtelné krásy až po sladkou dívku

Pokud má dívka vlastní havraní vlasy a chce zmírnit tak smrtonosný vzhled, paleta Schwarzkopf jí v tom pomůže. "Perfect Mousse" na čísle 300 s přesným a snadným používáním (díky inovativnímu aplikátoru) umožňuje získat odstín černého kaštanu na stejných vlasech nebo kaštanu. Často je takový obraz doplněn o řešení v oblasti zorného pole v oranžových odstínech, která dává výraz expresivity a jasu. Toto vydání barvení vlasů bude také vyhovovat plně šedovlasým dámám, vrátí je do jejich mladosti a atraktivní vzhled.

Hrozny ve vlasech

Ženy, které chtějí vyzkoušet odstín 388 (gaštan-červená) by si měly pamatovat, že šedé prameny ve vlasech by neměly zaujímat více než 50%, takže výsledek byl optimální. Tato barva "Perfect Mousse", paleta, která jsou zobrazena níže, se hodí k hezkému sexu s přirozeně hnědými (tmavými nebo férovými) vlasy, stejně jako černými vlasy. Ale barva číslo 419 pro spalování brunet již není vhodná, protože maximální temnota původní barvy kudrlin nemusí být silnější než tmavý kaštan. Po obarvení tímto nástrojem (po dobu půl hodiny - standardní doba trvání) se ženy mohou spolehnout na luxusní odstíny červeného hroznu, které vypadají zvláště dobře na dlouhých rozechvělých vlasech.

Čokoládové barevné kudrlinky

Jaké příležitosti pro přeměnu dámské vzhledové barvy poskytuje "perfektní pěna"? Barevná paleta tohoto barviva vám umožňuje používat teplé čokoládové odstíny při použití čísel 465 a 500. Je vhodné používat oba možnosti na vašich vlastních vlasech odstín světla, přírodní nebo tmavý kaštan, s více než polovinou šedých kudrlin. Číslo 465 dává přirozenou hnědou barvu, zatímco barva č. 500 má chladnější a lehčí podtón.

Za zmínku stojí také nedávný vývoj společnosti Schwarzkopf v oblasti vytvoření nové řady Perfect Mousse. Paleta studených kaštanových tónů (č. 536, 400 a 616) může být použita ke změně rozmanitého spektra přirozených odstínů ženských účesů. Například studený odstín "Espresso" (na čísle 400) je vhodný jak pro hnědé, tak pro zcela černé vlasy s výraznými šedými vlasy, které jim dodávají lesk. Bude zdůrazňovat expresivitu obou hnědých a modrých očí, což vám umožní vypadat jako rezervované, ale luxusní. Číslo 616 ("Cappuccino") se používá pouze na přirozeně čistých vlasech (od tmavé blondýnky až po kaštan) a dokonale doplní přírodní make-up.

Možnost ohně je omezená

Chcete-li vytvořit téměř jakýkoli obrázek, bude užitečná barva "Perfektní pěna". Paleta červenavých odstínů v ní představuje číslo 586, které umožňuje získat mahagonové tóny pro světlé a tmavě hnědé vlasy. Bohužel tato série neumožňuje získání jasně červené a červené barvy (mírné chemické složení to neumožňuje), nicméně každá žena může hrát s jemnými kaštanovými tóny, světle hnědou, každý zástupce krásného sexu, který se stará o zdraví vlasů.

Například rezervovaný tón číslice 600 dokonale zastíní krásu zelených očí a nebudete muset vynaložit velké úsilí, abyste získali výsledek barvení Koneckonců, barva "Schwarzkopf" ("Perfektní pěna"), jejíž paleta je více než různorodá, lze snadno aplikovat jak na celou délku vlasů, tak na regrown kořeny nebo jednotlivé prameny. Za tímto účelem jednoduše připojte všechny komponenty do praktického aplikátoru, otočte ho několikrát, nasaďte rukavice a vytlačte hotovou maltu na dlani. Následně se nástroj aplikuje na vlasy, aniž by bylo nutné předem umýt, ponechat po dobu půl hodiny a vyčistit. Dále, hydratační maska ​​v sadě je rozložena na vlasy - a účes je připraven.

Kolik barvy potřebujete pro dlouhé kudrlinky?

Výrobce upozorňuje na skutečnost, že pro vlasy pod rameny budete potřebovat dvě balení takového barviva jako "Perfektní pěna". Paleta tohoto nástroje pro přirozeně blond ženy umožňuje získat krásné karamelové tóny. Například jemný odstín číslo 750 (mandlové) umožňuje obrátit bezvýrazné světle hnědé, světlé nebo tmavě hnědé vlasy na luxusní zlaté kudrlinky, což bude elegantní doplněk šedivých očí a neutrální make-up. Majitelé světlých blond přirozených kudrlin se mohou snažit zvýšit jejich lesk a stín s barvou číslo 950 (světle hnědé a zlaté), což umožňuje vypadat skvěle s minimálními náklady. Koneckonců, barva "Perfect Mousse", jejíž paleta obsahuje dostatek barev, má velmi přijatelnou cenu. Ale jeho kvalita je skvělá.

Jak se stát "královnou sněhu"?

Co jiného je zajímavá barva "Schwarzkopf" ("Perfektní pěna")? Nedávno představená paleta jasných tónů umožňuje získat blond vlasy, aniž by došlo k výraznému zranění vlasů. Chcete-li to provést, můžete použít měkké čistidlo číslo 1000, které neteče a dělá kadeře dva odstíny bílé. Nebo zvolte radikální přípravek č. 1200 (přirozená barva není tmavší než lehký kaštan), což ulehčí účes až o šest tónů. S průměrným objasněním získaným při použití č. 1100 se žena může za půl hodiny proměnit ve skandinávskou krásu, zatímco její vlasy budou samozřejmě mírněji suché než před barvením, ale neztratí atraktivní vzhled.

Zdůrazňujeme skromnost a veselost.

Veselé hnědožluté ženy s hnědými očima najdou něco v jejich kolekci Perfect Mousse. Paleta odstínů ořechů (například č. 668) vám umožňuje získat jemný zlatavě hnědý lesk, který samozřejmě zdůrazňuje nenápadný přírodní kouzlo nositele takových vlasů. Tento tón lze použít pro přirozené blond (tmavé) a hnědé vlasy. Pokud žena nemá zvláštní touhu vyniknout, může být přírodní krása blond kudrlinky zdůrazněna barvou číslo 800, která dobře skryje šedé vlasy a přitahuje pozornost s diskrétními upozorněními na zdravé, krásné kadeře. Tento odstín bude vhodný pro dámy s lehkými i světle hnědými očima.

Další předvolby z použití

Jaké další výhody má barva "Perfect Mousse", jejíž paleta již byly oceněny ruskými ženami? Kromě snadné aplikace, nedostatku šmouh a negativních účinků na vlasy a pokožku na hlavě ženy zaznamenaly příjemný pach, stejně jako schopnost používat tento nástroj během těhotenství (s povolením svého gynekologa). Mnoho dívek má rád poměrně rychlý nával barvy, který umožňuje měnit obrázky téměř každý měsíc, zatímco starší ženy ocení malí šedé vlasy s minimálním rizikem vlasů, které v průběhu let ztrácí svou sílu.

Důvody pro popularitu pěny na barvení vlasů Schwarzkopf Perfect Mousse

Použití vlasové pěny Schwarzkopf Perfect Mousse je docela populární u žen. Je to způsobeno dostupnou cenou finančních prostředků a bohatou paletou barev.

Možné odstíny

Schwarzkopf paleta barev je tak bohatá, že si ji můžete vyzvednout doslova pro libovolnou barvu vlasů - můžete zvolit odstíny modré až černé.

Mezi nejsvětlejší barvy Schwarzkopf Perfect Mousse patří světlejší barvivo - nejlehčí ze všech možných možností, stejně jako odstín perlového blond.

Barva Schwarzkopf osloví ty, kteří milují přirozené barvy, zatímco si můžete vybrat z různých barevných odstínů.

Světlé hnědé odstíny Schwarzkopf Perfect Mousse jsou velmi oblíbené - nikdo je nedokáže rozlišit od přirozené barvy vlasů, a kromě toho po barvení získávají živé lesk, hladkost a hedvábnost.

Celkově má ​​série pět možných odstínů světlé hnědé: zlaté, střední blond, mandlové, tmavě blonďaté, lískové ořechy.

Každý z nich vypadá svěží a atraktivní, ale je lepší se soustředit nejen na fotografii na obalu, ale také na přirozenou barvu vlasů, protože v závislosti na tom budou různé odstíny vypadat jinak.

Mnoho žen, zejména blondýnků a majitelů světle hnědých vlasů, zvolí Schwarzkopf pěnu Perfektní hnědou barvu.

Je ideální pro ženy s teplým typem barvy a vzhledem k velkému počtu odstínů se můžete snadno přizpůsobit barvě přirozené barvy vlasů tak, aby získaly krásný přírodní odstín.

K dispozici je následující paleta Schwarzkopf Perfect Mousse odstínů kaštanu: zlatá, bronzová, bronzová, lehká kaštanová, středně kaštanová, čokoládová, tmavá a červená.

Navzdory skutečnosti, že všechny tyto barvy jsou odstíny gaštanu, jsou od sebe navzájem velmi odlišné, a proto si vybíráme barvu, je lepší vidět, jak vypadá skuteční lidé, například modely, aby se nemýlili s výběrem a správně si představili konečný výsledek.

Ale, stejně jako v ostatních případech, konečný odstín bude záviset na vaší přirozené barvě vlasů - to je také nutné vzít v úvahu.

Zahrnuje paletu a tmavé odstíny: černá a černá a kaštan. Jsou nejvhodnější pro ženy s přirozeně tmavými vlasy, protože mohou zvýšit jas stínu, přidat lesk a krásný třpyt odstínů.

O barvivu

Hlavní výhodou barvy Schwarzkopf Perfect Mousse je absence čpavku, takže barvení je opatrnější a nepoškozuje prameny.

To je zvláště důležité, pokud chcete natřít již poškozené vlasy. Tato barva je velmi často zvolena pro domácí použití, protože je s ní velmi výhodné pracovat - snadno a rovnoměrně se vyskytuje, nezanechává šmouhy a pravděpodobnost zbarvení pokožky během barvení je minimální.

Mousse Schwarzkopf - inovativní moderní nástroj, a nejen malování. Aplikuje se stejným způsobem jako stylingová pěna.

Nejdůležitější při používání výrobku je správné spojení potřebných komponent, ale je to snadné, pokud jste se někdy zabývali barvivem na vlasy.

Navíc je k tomuto nástroji připojen návod, který podrobně popisuje všechny fáze přípravy.

Kromě pokynů jsou k nátěru připojeny další potřebné materiály: rukavice, balení s barvivem a baňkou s vývojářem, kondicionér po postupu a speciální píst, který je nezbytný k pěnění nátěru a je vhodný pro použití.

Spolu s barvou samotnou získala pozitivní zpětná vazba od spotřebitelů také kondicionér ze soupravy - obsahuje výtažky sójových bobů a orchidejí a kvalitativně neutralizuje účinek barviva na vlasy, takže po zbarvení zůstávají zdravé a hedvábné.

Příprava pěny je snadná: jen promícháme vývojáře a malování (mělo by to být provedeno ve speciální misce, je součástí balení).

Po smíchání ingrediencí je na baňku vložen píst - to je nezbytné, aby se prostředek pěnil a byl pohodlně používán.

Osvědčení také potvrzují kvalitu tohoto produktu: nejprve má bohatou paletu barev a za druhé je tato barva odolnější než jiné ne čpavkové produkty, což znamená, že bude méně nutné barvit vlasy, což zachová jejich zdraví a atraktivní vzhled.

Kromě trvanlivosti se Schwarzkopf Perfect Mousse také liší intenzitou expozice: může radikálně měnit barvu a navíc kvalitě natírá šedé prameny a trvá na nich téměř tak dlouho, jako na vlasy s pigmentem.

Vzhledem k tomu, že barva nedeformuje strukturu vlasů, může být použita častěji než podobné prostředky.

Navíc vzhled nití se nezmění po horší proceduře: nemůžete spálit vaše vlasy touto barvou, nezanechává ani popáleniny na pokožce hlavy.

Se všemi jeho výhodami je cena barvy Schwarzkopf poměrně demokratická - nástroj je k dispozici všem spotřebitelům, protože patří do kategorie masového trhu.

Cena barvy ve všech regionech nepřesahuje 300-400 rublů.

V běžných obchodech bude barva dražší, takže pokud chcete ušetřit peníze, vyberte ji ve specializovaných buticích, kde je cenová značka výrobků tradičně nižší než v supermarketech a maloobchodních prodejnách.

Jak používat barvu?

Aby barva fungovala správně, dobře položte na vlasy a dávejte požadovaný odstín, je velmi důležité jej správně používat.

Záporné recenze, které naleznete v tomto nástroji, potvrzují, že bez správné aplikace bude výsledek zcela odlišný.

Samozřejmě, před aplikací musíte přečíst pokyny, kde je uvedeno, jak míchat ingredience a jak je aplikovat na prameny.

Doporučuje se také testovat alergie, protože barva Schwarzkopf, i když neobsahuje amoniak a jiné agresivní složky, je stále chemická látka.

Pro testování alergií aplikujte malé množství produktu na zadní stranu ruky a nechte 20-30 minut. Pokud nedojde k žádné negativní reakci, může být barva použita.

Po smíchání ingrediencí produktu se bude muset nádoba s pístem několikrát otočit, ale nemůžete ji žádným způsobem protřepat, protože by mohlo dojít k prasknutí, a pak se veškerá barva stane rozmazanou.

Před použitím prostředků na prameny je třeba pečlivě česat. Vždy byste měli aplikovat barvu z přední části hlavy, začínající od kořenů a postupně se přibližovat ke špičkám.

Nepotřebujete přípravek používat příliš rychle, jinak hrozí nebezpečí, že nebudete pečlivě nanášet prameny - pak bude barva nerovnoměrná a účes bude ošklivý.

Na rozdíl od jiných běžných barev je pěna značky Schwarzkopf poměrně úsporná, takže jeden balíček by měl stačit i pro dlouhé vlasy.

Protože nástroj dobře pěnuje, vyžaduje mnohem méně než standardní barva.

Chcete-li zvýšit objem produktu, aplikujte pěnu na vlasy a lehce ji masírujte v místě, kde je barva umístěna - takže objem produktu se zvětší a bude snadnější jej rozložit podél pramenů.

S Schwarzkopf Perfect pěnou můžete pracovat i v nevětraném prostoru, protože barva neobsahuje amoniak, nevyzařuje silný zápach a dráždí dýchací cesty.

Po uložení produktu na vlasy na požadovanou dobu by měla být omyta vodou.

Několikrát několikrát vyčistěte, aby voda byla zcela čistá, a pak použijte balzám, který je dodáván s produktem - vlasy budou měkčí, hedvábné a lesklé a po jejich barvení bude mnohem jednodušší postarat se o ně.

Stejně jako samotná barva má balzám spíše příjemnou vůni, která na vlasy vydrží dlouhou dobu.

Pokud jsou vaše prameny poškozené, pak po vyfarbení můžete použít i další redukční prostředky, které vám pomohou v krátkém čase zajistit vlasy.

!Aktualizováno 03/20/16! Snadno použitelné a jemné barvy (700 odstínů)! Ideální pro ty, kteří se chtějí vrátit do své barvy)

Každá dívka experimentovala s jejími vlasy. Bude to účes, okraj nebo barvení. Tato recenze bude užitečná pouze pro takové dívky, které se neustále chtějí měnit při hledání sebe sama)

Moje vlasy jsou zvlněné, tenké, mají porézní strukturu, délku v narovnaném stavu těsně pod lopatkami. V únoru 2015 jsem si v kabině udělala ombru. Zbarvení v délce vlasů salonu Ale až do konce jara to vypadalo hrozně. Pěstovaná není příliš krásná a barva byla vyplavena do žluta, která byla vidět za denního světla. Před námi bylo absolvování studia. Hledala jsem barvu, která neublíží mému již suchým a spíše křehkým vlasům. V obchodě "Globus" se objevila akce na krémových barvách a barvících pěnách. Takže moje volba spadla na Schwarzkopf Perfect Mousse Hair Dye (Cena

200r) Vybrala jsem si odstín 700 (tmavě blond), což podle mého názoru nejvíce odpovídalo mému přírodnímu odstínu vlasů.

Starý obal Nové balení Obsah balení

Nebudem podrobně mluvit o procesu barvení. Všechno jsem dělal striktně podle pokynů. Mousse pomohla dát maminku)

A tak se barva smíchá velmi snadno! NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NEPOUŽÍVEJTE JAR! Stačí je několikrát otočit. Moussa voní dobře a voní dobře, ale rychle se vysychá na vlasy ((Pokud tedy máte husté vlasy, aplikujte barvu, rozdělujte vlasy v částech na dlouhé lovné šňůry.) Ano, měl jsem po celé délce 1 balení. To znamená, že 10 minut, když byla aplikována pěna a 15-20 minut po ní. Celková barva na vlasy byla 30-35 minut, nic se nepoškrcelo ani nehořilo, ale musíte pochopit, že každý člověk má jinou pokožku hlavy!

Oplachování a péče po barvení

Po uplynutí doby expozice pěnu směs na vlasy malým množstvím vody a opláchněte důkladně, dokud není voda čistá.

Když jsem vymyl barvu (voda by nebyla dokonale průhledná, jak tvrdí výrobce), mám strach. Nikdy jsem nezakrýval vlasy na kořenech. V krému byla docela působivá koule vlasů. Předtím, když jsem si umyla vlasy, byl tam malý balíček. Při barvení vlasy vždy vypadnou víc, než při normálním mytí., protože existuje chemický efekt.

Jakékoliv barvivo nepříznivě ovlivňuje stav vlasů. Dokonce i když vám řeknou jinak, vlasy se stanou suchější a křehčí kvůli odhalení váhy v době barvení.

Po vymytí barvy z vlasů musíte použít masku, která je připevněna k krabici. A zde je velmi důležitý bod! Nezanedbávejte masku. To dělá vaše vlasy hladké a lesklé, protože jeho složky přispívají k uzavření váhy. NEPOUŽÍVEJTE JE TO PRO NĚKTERÉ APLIKACE! Taška je přesně množství potřebného produktu. Držte se lépe trochu déle. Seděl jsem s ní 15 minut.

Barva se ukázala být 2 tóny tmavší než deklarovaná, ale dokonce jsem se jí líbil!

Neboj se, pak se umyje tónem, který je na krabici. Barva je dostatečně silně vymačkána. 3 dny po barvení, když jsem si umyla hlavu, voda byla tak tmavá jako při omývání barvy. (Před malbou jsem dal fotku a jen o 3 dny později) Předtím, ale s každým následným praní se zesvětlil. V tuto chvíli je voda čistá. Také přidávám fotky, které byly pořízeny během měsíce s různým osvětlením. Doufám, že je pro ně výrazněji, protože barva byla vyplavena.

Moje vlasy jsou na konci suché, to je přirozené. Týden po obarvení jsem začal vytvářet masky pro zotavení. (Pokud máte zájem o péči o barvené vlasy ao to, jak zachovat barvu, napište do komentářů, určitě udělám takový příspěvek).

Tak jsem dal pevnou barvu 4, protože v tom není nic zvláštního.

Aktualizováno dne 23.3.16

Druhé balení barvy stojí za to. Po dvou měsících se barva vlasů konečně zmizela a já jsem se stal téměř blonďatým. Vlasy zažily ještě 2 další barvení. Z nichž 1 bylo provedeno na konci června 2015 a druhé 20. března 2016. Výsledky, které lze vidět na fotografii níže. umyté barvy následné barvení červen 2015 Nejnovější barvení březen 2016. Ve fotografickém vlasu dříve (umyté barvy) a po. Odřízl jsem si vlasy bez lítosti, protože chci nejen délku, ale i hustotu. Teď budou růst!

Další recenze týkající se produktů péče o vlasy:

Elixir pro vlasy Konstantní DELIGHT

Kapózní vlasová tekutina

Nejlepší organický šampon

Regenerační vaječný šampon

PROTEIN maska ​​na vlasy

Maska pro intenzivní hydrataci vlasů

Barvy vlasů:

Barvivo na vlasy Garnier Color naturally

A další vynikající recepty na muffin

!Aktualizováno 03/20/16! Snadno použitelné a jemné barvy (700 odstínů)! Ideální pro ty, kteří se chtějí vrátit do své barvy)

Každá dívka experimentovala s jejími vlasy. Bude to účes, okraj nebo barvení. Tato recenze bude užitečná pouze pro takové dívky, které se neustále chtějí měnit při hledání sebe sama)

Moje vlasy jsou zvlněné, tenké, mají porézní strukturu, délku v narovnaném stavu těsně pod lopatkami. V únoru 2015 jsem si v kabině udělala ombru. Zbarvení v délce vlasů salonu Ale až do konce jara to vypadalo hrozně. Pěstovaná není příliš krásná a barva byla vyplavena do žluta, která byla vidět za denního světla. Před námi bylo absolvování studia. Hledala jsem barvu, která neublíží mému již suchým a spíše křehkým vlasům. V obchodě "Globus" se objevila akce na krémových barvách a barvících pěnách. Takže moje volba spadla na Schwarzkopf Perfect Mousse Hair Dye (Cena

200r) Vybrala jsem si odstín 700 (tmavě blond), což podle mého názoru nejvíce odpovídalo mému přírodnímu odstínu vlasů.

Starý obal Nové balení Obsah balení

Nebudem podrobně mluvit o procesu barvení. Všechno jsem dělal striktně podle pokynů. Mousse pomohla dát maminku)

A tak se barva smíchá velmi snadno! NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NEPOUŽÍVEJTE JAR! Stačí je několikrát otočit. Moussa voní dobře a voní dobře, ale rychle se vysychá na vlasy ((Pokud tedy máte husté vlasy, aplikujte barvu, rozdělujte vlasy v částech na dlouhé lovné šňůry.) Ano, měl jsem po celé délce 1 balení. To znamená, že 10 minut, když byla aplikována pěna a 15-20 minut po ní. Celková barva na vlasy byla 30-35 minut, nic se nepoškrcelo ani nehořilo, ale musíte pochopit, že každý člověk má jinou pokožku hlavy!

Oplachování a péče po barvení

Po uplynutí doby expozice pěnu směs na vlasy malým množstvím vody a opláchněte důkladně, dokud není voda čistá.

Když jsem vymyl barvu (voda by nebyla dokonale průhledná, jak tvrdí výrobce), mám strach. Nikdy jsem nezakrýval vlasy na kořenech. V krému byla docela působivá koule vlasů. Předtím, když jsem si umyla vlasy, byl tam malý balíček. Při barvení vlasy vždy vypadnou víc, než při normálním mytí., protože existuje chemický efekt.

Jakékoliv barvivo nepříznivě ovlivňuje stav vlasů. Dokonce i když vám řeknou jinak, vlasy se stanou suchější a křehčí kvůli odhalení váhy v době barvení.

Po vymytí barvy z vlasů musíte použít masku, která je připevněna k krabici. A zde je velmi důležitý bod! Nezanedbávejte masku. To dělá vaše vlasy hladké a lesklé, protože jeho složky přispívají k uzavření váhy. NEPOUŽÍVEJTE JE TO PRO NĚKTERÉ APLIKACE! Taška je přesně množství potřebného produktu. Držte se lépe trochu déle. Seděl jsem s ní 15 minut.

Barva se ukázala být 2 tóny tmavší než deklarovaná, ale dokonce jsem se jí líbil!

Neboj se, pak se umyje tónem, který je na krabici. Barva je dostatečně silně vymačkána. 3 dny po barvení, když jsem si umyla hlavu, voda byla tak tmavá jako při omývání barvy. (Před malbou jsem dal fotku a jen o 3 dny později) Předtím, ale s každým následným praní se zesvětlil. V tuto chvíli je voda čistá. Také přidávám fotky, které byly pořízeny během měsíce s různým osvětlením. Doufám, že je pro ně výrazněji, protože barva byla vyplavena.

Moje vlasy jsou na konci suché, to je přirozené. Týden po obarvení jsem začal vytvářet masky pro zotavení. (Pokud máte zájem o péči o barvené vlasy ao to, jak zachovat barvu, napište do komentářů, určitě udělám takový příspěvek).

Tak jsem dal pevnou barvu 4, protože v tom není nic zvláštního.

Aktualizováno dne 23.3.16

Druhé balení barvy stojí za to. Po dvou měsících se barva vlasů konečně zmizela a já jsem se stal téměř blonďatým. Vlasy zažily ještě 2 další barvení. Z nichž 1 bylo provedeno na konci června 2015 a druhé 20. března 2016. Výsledky, které lze vidět na fotografii níže. umyté barvy následné barvení červen 2015 Nejnovější barvení březen 2016. Ve fotografickém vlasu dříve (umyté barvy) a po. Odřízl jsem si vlasy bez lítosti, protože chci nejen délku, ale i hustotu. Teď budou růst!

Další recenze týkající se produktů péče o vlasy:

Elixir pro vlasy Konstantní DELIGHT

Kapózní vlasová tekutina

Nejlepší organický šampon

Regenerační vaječný šampon

PROTEIN maska ​​na vlasy

Maska pro intenzivní hydrataci vlasů

Barvy vlasů:

Barvivo na vlasy Garnier Color naturally

A další vynikající recepty na muffin

Pro Více Informací O Suché Vlasy