logo

8 nejlepších profesionálních barev vlasů

Při hledání ideálního obrazu dívky ochotně vyrazí na experimenty - vyzkouší různé styly v oblečení, dělají experimenty s make-upem a samozřejmě také barví vlasy. A jak uvádí statistika, většina takových žen: 70% Rusů nechce jít s barvou vlasů, která byla od přírody věnována. Ale milovníci dnes mají být vášnivou brunetkou, zítřejší blondýnkou a pozítří - zlomyslná zrzka, vědí, že vlasy netolerují takové dramatické změny a často reagují na ně suchou, křehkou a ztrátou lesku. Proto je pro barvení lepší koupit profesionální barvy, které vám umožní změnit obraz s nejmenším poškozením vlasů.

Jak rozpoznat dobré barvivo na vlasy

Často můžete slyšet názor, že barva, která neobsahuje amoniak, je absolutně bezpečná a nemůže poškrábat vlasy. Bohužel je to mýtus! Barvy bez amoniaku nejsou opravdu tak agresivní, nicméně dokonce i s jejich hlavami je dostatek pevných součástí, které mohou způsobit škody. Takže při výběru laku je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Ve srovnání s barvami z masového trhu jsou profesionální prostředky odolnější - vypařují méně na slunci, barva postupně a rovnoměrně vybledne a po druhém nebo třetím mytí hlavy není vyplavena. A konečně, výrobci takových laků nabízejí nejbohatší paletu odstínů od přírodních až po odporné, mezi nimiž můžete snadno vybrat přesný tón, který potřebujete. Navíc mohou být barvy uvnitř jediného pravítka smíchány, aby se dosáhlo přesnějšího odstínu. Zde však musíte být opatrní - mnoho značek má koneckonců takové barvy, které jsou určeny výhradně pro ředění jiných odstínů a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení. Jsou nazývány korektory nebo mixtony. A vědí, že na rozdíl od konvenčních nátěrů vyžadují odborné oddělené nákupy oxidačního činidla.

A vybrat nejlepší z profesionálních nátěrových hmot vám pomůže s hodnocením, který bude sestaven s ohledem na názory odborníků a recenze běžných uživatelů.

TOP 9 nejlepší barvy vlasů 2018

Přetvoření vlasů vám umožní rychle a snadno změnit svůj obraz - některé ženy mají tendenci zbavit se šedých vlasů, které se objeví, jiné lehce opravují svou přirozenou barvu a jiní mají kardinální přístup ke změně jejich vzhledu. V kosmetických obchodech dnes najdete širokou škálu podobných výrobků, od nejlevnějších až po profesionální výrobky, které budou muset vyklouznout. Nenechte se zmást v takové rozmanitosti pomůže náš článek.

Shrnutí hodnocení:

Pravidla pro výběr barviv na vlasy

Je velmi důležité věnovat pozornost původu barviv. Nejběžnější produkty, které obsahují takové přírodní látky jako Basma nebo henna. Patří sem heřmánek, lopuch, čaj a tak dále. Přírodní prostředky mají určité nevýhody, z nichž nejzávažnější je neschopnost předpovědět, jaká barva bude dosažena po dokončení postupu. Profesionální make-up umělci doporučují používat takové výrobky v případě, že je třeba mírně přizpůsobit přirozené barvy vlasů.

Pro nejčastější použití jsou vhodné barviva založená na fyzikálních barvách - neprocházejí hluboko do struktury vlasů, ale poskytují účesu bohatou barvu a zdravý lesk. Barviva tohoto typu si rychle vymyjí vlasy, takže je musíte pravidelně používat. Neposkytují objasňující komponenty, takže při závažné změně barvy tyto prostředky nebudou fungovat.

Jiný typ barviv na vlasy jsou výrobky s chemickými barvivy a jsou různé typy odolné a polozrezné. První typ je dobře vstřebáván do vlasů a trvá dlouhou dobu. S jejich pomocí můžete získat téměř jakýkoli odstín, barvy jsou vyráběny ve formě krémů, pěn, gelů a masky. Jejich složení obvykle obsahuje posilující a výživné látky, které snižují negativní dopad na vlasy.

Barva barvy by měla být vybrána individuálně - pro to budete muset použít radu prodávajícího nebo se obrátit na profesionálního umělce makeupu, který vám poradí určitou barvu barvy. Na obalu je vyznačen speciální digitální kód.

Jak můžete vidět, výběr barvení vlasů je spousta. Při sestavování našeho hodnocení jsme se snažili zohlednit všechny, navíc jsme vzali v úvahu uživatelské a odborné recenze a hodnotu za peníze.

Nejlepší barviva pro šedivé vlasy

3. Cream Londa

Tato značka má široký rozsah barev, takže každá dívka si bude moci zvolit nejvhodnější barvu pro sebe bez kontaktu s kosmetickým salonem. Barva je ideální pro všechny typy vlasů, její konzistence je taková, že je nástroj snadno aplikovatelný na vlasy. V průběhu procedury nebude kapat ani odtéct. Doporučuje se, aby se aplikoval na suché nevyléčené vlasy a to je prováděno zvláštním štětcem, počínaje kořeny vlasů. Po dokončení barvení je barva nasycená, hluboká a trvalá - vlasy budou udržovat svůj odstín po dobu jednoho nebo dvou měsíců.

V kompozici je látka, jako je Vitaflection, což je mikroskopická odrážející koule, která nepronikují hluboko do struktury vlasů, díky nim se jim podaří dosáhnout přirozené a zdravé záře. V barvě není amoniak, který obvykle vážně poškozuje vlasy, způsobuje vzhled rozdělených konců. Obsahuje lipidy - speciální látky, které vyživují vlasy a udržují je vlhké. Před prvním použitím je vhodné zkontrolovat reakci kůže na tuto kompozici - na to se barva aplikuje na ohyb v lokti a po dobu dvou dnů se udržuje. Pokud se neobjeví svědění nebo zarudnutí, může být tento výrobek použit.

 • Příjemný zápach barvy;
 • V kompozici nejsou agresivní látky;
 • Navíc vyživuje a chrání vlasy, takže je měkká;
 • Kombinování se stává mnohem jednodušší;
 • Nevytvoří se žádné dělené konce.
 • Může se objevit alergická reakce.

2. Krémová barva ESTEL

Tato značka se objevila na ruském trhu s kosmetikou již dávno, ale již získala popularitu u běžných uživatelů. Kompozice plně vyhovuje nejvyšším mezinárodním normám - výrobce používá pro výrobu pouze laky nejkvalitnějších materiálů, takže tento nástroj je široce rozšířený jak v kosmetických salonech, tak i jako barva pro domácí použití. Paleta barev této značky obsahuje 140 odstínů, takže výběr správné barvy není příliš obtížné. Barvení se provádí v souladu s barvou uvedenou na obalu.

S pomocí této značky můžete nejen změnit svůj vzhled, ale také zajistit dobrou péči o vaše vlasy - barva obsahuje keratinový komplex, který obnovuje vlasy po celé délce. Po nanesení vlasů se stává měkkým, lesklým, barva je přirozená a živá. Šedé vlasy jsou natřeny rovnoměrně, barva nevypadá z vlasů při aplikaci, v kompozici není amoniak, náklady jsou zcela přijatelné.

 • Vždy probíhá prodej;
 • Vysoká odolnost;
 • Péče o vlasy;
 • Silná krémová konzistence;
 • Pohodlné použití a oplachování.
 • Ne tak příjemná vůně.

1. Krémová barva Garnier

Tato značka je na trhu již více než 60 let a během této doby vzniklo velké množství kompozic. Díky těmto inkoustům můžete rychle a snadno vytvářet nový vzhled, dodat vlasům zdravý lesk, zbavit se šedých vlasů a poskytovat jim dobrou péči. Podle odborníků a běžných uživatelů je tato barva naprosto bezpečná. Ve složení jsou nutriční složky, kterými se vlasy naplní vitalitou. Ve složení nátěrových hmot není téměř žádný amoniak a existují produkty, které jsou zcela zbaveny této látky. Barva striktně odpovídá barvě, která je uvedena na obalu. Souprava je dodávána také se speciální maskou, která dodatečně pečuje o vlasy po nanesení barvy.

Tento výrobek léčí jemně vlasy, ale je lepší chránit kůži rukou - pro tento účel se speciálními rukavicemi prochází barva. Barva je smíchána v souladu s doporučeními výrobce, nesmí být narušena sekvence přidávání součástí. Barva během míchání se může trochu změnit, ale to by se nemělo děsit, protože to neovlivní konečný výsledek.

 • Výsledkem je použití přirozené a krásné barvy;
 • Vynikající hodnota za peníze;
 • Perfektně osvětluje vlasy, odstín přesně odpovídá uvedenému.
 • Vlasy mohou být trochu tvrdší než dříve.

Nejlepší světlé barvy

3. Krémová barva Wella Professionals

To je jedna z cenově nejdostupnějších barev v roce 2018. Barvivo je vyrobeno se všemi nejmodernějšími požadavky, je přípustné pro použití se všemi typy vlasů, protože v procesu barvení vlasů nebudou poškozeny. Výrobek obsahuje velké množství změkčujících olejů a řadu dalších komponent, jejichž působení je zaměřeno na obnovení struktury vlasů. Obsah amoniaku je minimální, takže jeho negativní dopad je neutralizován živinami. Barva je považována za zcela hypoalergenní. V jeho složení je provitamin B5, který obklopuje vlasy po celé délce a dobře chrání barvu před spálením pod ultrafialovým zářením.

Paleta je široká, otevírá velké možnosti pro dívku, aby si zvolila stín. V sadě je vedle samotné barvy také speciální balzám, sérum a jednorázové rukavice na ochranu kůže rukou. Všechny barvy vypadají přirozeně, je téměř nemožné odlišit je od skutečné barvy vlasů. Dobře to natírá, dlouhou dobu drží vlasy, dobře se vyrovná s extrémními zatíženími, nepoškozuje vlasy. Pro dosažení dobrého účinku musí být barva smíchána a aplikována v souladu s pokyny.

 • Hustá konzistence;
 • Dobrá odolnost proti nátěru;
 • Cena je ve střední kategorii.
 • Asi o měsíc později mají některé dívky pocit sucha na pokožce hlavy.

2. Schwarzlepf krémová barva

Jedná se o jednu z nejpoužívanějších barev vlasů v roce 2018. K dispozici jsou jak profesionální produkty, tak nástroje pro domácí použití. Rozmanitost barev je široká, takže každá dívka si může vybrat nejvhodnější odstín. Konzistence je poměrně hustá, připomíná krém, v laku jsou speciální barvicí částice, které pronikají hluboko do struktury vlasů a umožňují dlouhou dobu zachování dané barvy.

Vzhledem k tomu, že všechny barvicí pigmenty pronikají hluboko do vlasů, nástroj nemusí být dlouho držen, půlhodina je dostatečná pro to, aby všechny prvky byly dobře absorbovány. Ve složení jsou také pečující složky, jsou schopny dále posilovat vlasy, vyživovat je a chránit je před křehkostí. Barva je poměrně jasná a nasycená díky obsahu sójových bílkovin a orchidejí, které dodávají vlasům přirozený lesk a udržují je v dobré kondici. Během šamponování nebudou slunit ani se vymyjí.

 • Přijatelné náklady;
 • Odolná barva;
 • Rozsáhlý rozsah barev.
 • Mnoho účinných látek, které mohou vyvolat alergickou reakci.

1. Barva L'Oreal Paris

Neobsahuje amoniak, takže tento nástroj je ideální pro slabé a tenké vlasy, nedává je křehký a kvůli živinám obsaženým v nátěru brání děleným koncem. Díky tomuto složení si vlasy uchovávají požadované procento vlhkosti, nezačne klesat. Paleta obsahuje asi 30 odstínů, obsahuje jak tradiční barvy, tak poměrně jasné a ne zcela obyčejné, například švestky.

Tato kompozice je vhodná pro profesionální i domácí použití. Barva má lehkou strukturu, je snadné ji položit na vlasy, nezačne tokat, má příjemnou vůni. Nástroj bude dokonalým řešením pro ženy, které pravidelně dělají perm a potom barvivo. Je vhodná pro tonizaci hrotů vlasů po předchozím zbarvení. Zahrnuto je vše, co potřebujete k provedení tohoto postupu - samotná barva, rukavice, balzám, který vyživuje vlasy po barvení s obsahem extraktu z mléčného mléka. Tato látka vám umožňuje barvit vlasy bez toho, aby jim to bylo nejmenší. Tento nástroj není vhodný pro dívky, které mají alergické reakce na jiné barvy, protože obsahuje extrakt z henny, což je docela silný alergen.

 • Použil;
 • Používá se jak doma, tak i v salonu krásy;
 • Spolu s barvou je vše potřebné pro proceduru;
 • Dobře vyživuje a hydratuje vlasy.
 • Odmyje se za čtyři až pět týdnů, kvůli němuž je nutné provést rebarvení.

Špičkové profesionální barvy

3. Malování MATRIX

Určeno pro použití v podmínkách kosmetického salonu a domácího barvení. Hlavní charakteristikou této kompozice je nepřítomnost čpavku, která může způsobit vážné poškození vlasů. Profesionální kadeřníci také zaznamenávají rozšířenou barevnou paletu barev. S jeho pomocí získáte hlubokou a intenzivní barvu, navíc poskytuje kompletní péči o vlasy. Tato kompozice je vhodná pro vlasy, které předtím nebyly podrobeny barvení a účesům, které byly zpracovány pomocí umělých barviv.

Amoniak v tomto nátěru je nahrazen ethanoly - alkoholy zvyšují vlasové váhy, aniž by poškodily její strukturu, všechny pigmenty pronikají hluboko do vlasové šachty, což umožňuje, aby kompozice byla rovnoměrně rozložena a dobře absorbována. Kompozice obsahuje ceramidy, které mohou vyživit a obnovit i vážně poškozené vlasy. Paleta obsahuje 64 barev. Před barvením je žádoucí provést test na citlivost pokožky hlavy, měli byste použít také ochranný tukový krém. Na vlasy se barva nemusí dlouho držet - pro to, aby všechny aktivní složky působily, stačí 20 minut.

 • Dobrá pověst společnosti;
 • Vzorec barvy neobsahuje amoniak;
 • Široký výběr barev;
 • Lze použít pro všechny typy vlasů;
 • Jednotná barva.
 • Do této společnosti musí patřit také oxidační činidlo nebo aktivátor, neboť reakce na kompozice jiných výrobců může být neočekávaná;
 • Je těžké najít ten správný odstín.

2. Syossová barva

Tato barva je na trhu více než 20 let, přestože patří k profesionálním kompozicím, liší se za přijatelné ceny. Vyrábí se výhradně z přírodních složek, díky nimž nejsou nejen poškozené, ale také obnovené vlasy, jejich struktura se stává hustší, oni sami získávají zdravý vzhled a přirozený lesk. Kompozice obsahuje extrakt z aloe vera, množství esenciálních olejů získaných z výtažků z rostlin, mnoho vitamínů.

Docela mnoho odstínů, kromě toho, výrobce neustále vyrábí nové barvy. Tato barva má velké množství různých sérií, některé jsou co nejblíže k přírodním odstínům, jiné se liší výjimečným vzhledem. Barva je charakterizována nejvyšší kvalitou.

 • Vlasy po barvení zůstávají silné, měkčí, ne zmatené, takže jsou snadno hřebeny;
 • Kompozice je poměrně odolná, trvá několik měsíců i za podmínek každodenního mytí hlavy;
 • Dobrý skrývá šedé vlasy;
 • Konzistence je silná, barva padá rovnoměrně a neteče;
 • Hypoalergenní složení a přiměřená cena.
 • Přírodní sloučeniny zcela vylučují obsah amoniaku, protože mnoho lidí si myslí, že tento nástroj není příliš stabilní.

1. Malovat Kapous Professional

Jedná se o jednu z nejlepších barviv na vlasy pro rok 2018, ve výrobním procesu prochází speciální kontrolou kvality, což je absolutně bezpečné pro vlasy a pokožku hlavy. Technologie tvorby je řízena lékařskými odborníky a profesionálními stylisty, díky nimž produkty plně vyhovují všem uvedeným požadavkům. Nástroj lze aplikovat doma. Paleta je široká, můžete snadno najít správný odstín. Vlasy po barvení se stávají sytými barvami, šedé vlasy jsou zcela skryty.

Barva obsahuje pouze přírodní ingredience, které obsahují extrakt ze ženšenu, bílkoviny rostlinného původu, hedvábí, které prošlo procesem hydrolýzy, keratin a další výživné látky.

 • Univerzálnost;
 • Snadné použití;
 • Dostupnost;
 • Dobře udržuje časté šamponování.

Nakonec užitečné videa

Takže jak vidíte, rozmanitost barevných kompozic může být skutečně narušena. Pokud si vyberete správné barvivo pro vlasy, pak budete moci získat krásnou barvu a poskytnout další výživu vašim vlasům. Pokud máte stále určité otázky nebo chcete vyjádřit svůj názor na tuto nebo tuto složku, máte k tomuto článku komentář.

Nejlepší barvivo na vlasy: Top 2019

V každé sezóně se objevují nové barvicí techniky, které mohou překvapit a zapůsobit. V čele všech to jsou barviva na vlasy, které zahrnují nejen nové odstíny, ale také zajímavé varianty založené na základních barvách.

Takže, jaké barvení vlasů, podle odborníků, bylo schopno splnit očekávání moderních módních návrhářů? Podívejte se na přehled nejoblíbenějších značek profesionálních barviv na vlasy a barviv pro domácí použití.

Obsah:

Profesionální špičková barva vlasů

Každý majster si vybírá barvivo na vlasy, které má rád. Je důležité, aby bylo vhodné pracovat s barvami a získat jasný a předvídatelný výsledek. Tato recenze obsahuje nejoblíbenější produkty pro profesionální barvení vlasů pro rok 2019.

Wella Kolestonová Perfektní - prof. Barva na vlasy Vella Coleston, Německo

Je to odolná barva, která vám umožní získat bohatý tón. Je to ztělesnění nepřekonané německé kvality. V paletě jsou různé odstíny. Přírodní barvy jsou obzvláště oblíbené, ale exkluzivní odstíny nejsou ignorovány. Ona je preferována nejen zkušenými stylisty, ale také běžnými zákazníky.

Matrix SoColor - barvivo na vlasy z řady Matrix, USA

Jedná se o jedno z nejoblíbenějších barviv odolných barviv na vlasy, které dokáží vytvářet bohaté a bohaté barvy. Požadovaný odstín se získává patentovanou technologií ColorGrip. Barva rovnoměrně spadá na šedé vlasy a dlouhou dobu udržuje výslednou barvu. Odstíny již obsahují přírodní bázi, vedle barviv se přizpůsobují barvivu na vlasy. Proto je výsledek vždy vynikající. Složení chemického vzorce obsahuje živiny, které obnovují poškozenou strukturu vlasů.

Igora Royal (Igora) - prof. nátěr od výrobce Schwarzkopf (Schwarzkopf), Německo

Určeno speciálně pro odolné barvení. Díky speciálně vyvinutému složení barva neteče a je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Navzdory skutečnosti, že seriál patří k profesionální úrovni, je snadno zakoupen pro domácí použití. Řada Igora Royal zaujímá vedoucí pozici v počtu odstínů a přítomnost mixtonů umožňuje vytvářet jedinečné barvy. Neexistuje štiplavý a nepříjemný zápach čpavku. Barva má lehkou ovocnou vůni. Výrobek obsahuje výrobky pro péči o vlasy a různé vitamíny.

Selektivní profesionálně-italská profesionální barva

Jedná se o profesionální barvu z italské značky, která je prezentována ve stínu. Poskytuje vysoce kvalitní barvení a získávání ultramoderních barev. Nesporným kritériem barvy je stálost barev. Trvalá barva perfektně nabarví přes šedé vlasy. Řada zahrnuje péči o součásti, které vyhlazují strukturu pórovitých vlasů.

Farmavita - profesionální barva, Itálie

Požadovaná italská značka v prostředí kadeřnictví. Barvy na bázi léčivých rostlin a rostlinných výtažků jemně barví vlasy v přírodních odstínech. Výsledkem je bohatá a hluboká barva. Barvy "Farmavita" mají krémovou strukturu, která je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Živinové oleje obsažené ve výrobku snižují negativní vliv chemických prvků na strukturu vlasů a pokožky.

Majirel - francouzské barvivo na vlasy Majirelle z Loreal

Jedná se o nový vývoj společnosti Loreal. Patentovaná vzorec barvy se skládá z mikrokationického polymeru, ionenu G a molekuly Incel, takže barvení neruší strukturu vlasů. Revel Colour (systém pro vývoj barev) zabraňuje rychlému vypláchnutí pigmentů. Krémová struktura laku je velmi vhodná pro použití. Majirel je vhodný pro ty, kteří preferují světlé a syté barvy, nebo naopak vyhrazené, blíže k přirozeným odstínům.

Inoa - francouzské barvy Inoa na vlasy od Loreal

Profesionální lak bez amoniaku od známé značky Loreal. Nemá ostrý a nepříjemný zápach. Základním nátěrem je barvivo monoethanolamin. Pečlivě navržený nátěrový vzorec umožňuje vysoce kvalitní nátěr na šedé vlasy a dokonce i barvu. Nepotřebuje přílišné vlasy a udržuje přirozenou rovnováhu lipidů. Barva obsahuje ochranné prvky, které zabraňují podráždění pokožky a projev alergických reakcí.

Materia - japonská barva

Je to místo čest v žebříčku vlasových barviv. Výrobce barev je japonská společnost Lebel. Nástroj má jedinečné vlastnosti. Poskytuje jednotné zabarvení a ochranu vlasů. Vzhledem k tomu, že výrobek obsahuje minimální procento čpavku a peroxidu vodíku, barva má šetrný účinek. Vysoký obsah barevných pigmentů přispívá k hlubokému a trvalému zbarvení. Lipidy a fytosteroly se podílejí na obnově struktury vlasů.

Keune (Ken) - prof. barva pro salóny, Holandsko

Holandská společnost, která vyrábí barvy pro profesionální barvení. Jsou rozděleny na: čpavek, bez amoniaku a produkty pro barvení SPA. V paletě Keune najdete 107 odstínů (5 - mixton a 80 - primární barvy). Konečný výsledek se vždy shoduje s barevnou paletou barev vlasů. Barva vyzařuje nenápadnou vůni a nedráždí pokožku hlavy. Hedvábné bílkoviny obsažené v základním vzorku změkčují kudrlinky a učiní je poslušnějšími.

Cutrin - profesionální barvy Kutrin SCC-Reflection, Reflection Demi, Reflection Fireworks, Finsko

Oblíbená finská malba mezi kadeřníky a stylisty. Účinně se vyrovnává se šedými vlasy. Aktivní látky pronikají intenzivně do vlasů a zajišťují vysoce kvalitní zbarvení. Složení nátěrů zahrnuje péči o složku - arktický brusinkový vosk. On spolu s včelím voskem dodávají vlasům atraktivní lesk. Výhodou barvy je, že neobsahuje konzervační látky, silikony a amoniak.

Ohňostroj v žebříčku barevných vlasů není posledním místem. Rozsáhlý rozsah barev umožňuje provádět i odvážné experimenty s vzhledem. Výrobci používali jemný program při výrobě barev. Vlasy získávají krásný odstín a zároveň udržují zdravou strukturu.

CHI - profesionální lak na vlasy, USA

Vztahuje se k neamoniakovým barvám. Výrobce produktů je Farouk Systems Group.. V barevné paletě najdete přírodní, popelnaté, měděné odstíny. Iontová barva je vhodná pro barvení šedých vlasů. I přesto, že barva neobsahuje amoniak, může zesvětlit zvlnění až na 12 tónů. Barvení vlasů nastává kvůli vlně dlouhého infračerveného spektra, zvyšující se stupnice penetrace pigmentu.

Video: barvivo na vlasy CHI

Estel De Luxe - Estelle barvy pro profesionální použití, Rusko

Součástí řady profesionálních barev. Vyrobila je slavná ruská společnost LLC Unicosmetic. Barva dokonale barví vlasy, dává jednotnou barvu a zdravý lesk. Díky jedinečnému složení barva dokonale nabarví bílé vlasy. Krémová struktura je rovnoměrně rozdělena mezi vlasy a neteče. Složení barviva je třpytivý pigment. Další ochrana pro kadeře poskytuje péči o emulzi. Je založen na vitaminu, extraktu z kaštanu a chitosanu.

Kydra - profesionální barvy, Francie

Jedná se o řadu jemných barviv na vlasy od francouzského výrobce kosmetiky. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že jeho vzorec obsahuje minimální procentní podíl amoniaku a dalších chemických prvků agresivního účinku. Kompozice je obohacena přírodními složkami, které snižují negativní vliv chemických složek a vytvářejí neviditelný ochranný film. Paleta barev sestává ze 66 aktuálních odstínů, od přirozeného až po exkluzivní. Dokonalé barvy na šedé vlasy.

LondaColor - profesionální vlasové výrobky, Německo

Dlouhotrvající krémová barva vlasů Londacolor Permanent. Oxidační emulze vytváří jednotnou barvicí směs a poskytuje kvalitní výsledek. Barva se nevymaže až osm týdnů. Malování dokonale nabarví šedé vlasy. Složení přípravku LondaColor zahrnuje přírodní vosk a tuky, které poskytují kompletní péči o vlasy a neutralizují škodlivé účinky chemických prvků.

Revlon - profesionální barvy řady Revlon Revlonissimo NMT, Young Color Exel, Orofluido

Oblíbená malba moderních módních návrhářů. Rozmanitá paleta se skládá z třiceti krásných odstínů. Barva je vyvinutá na základě nanomolekulárních technologií. Komplex obsahuje vitaminy E, B3, A, H, které poskytují ochranu před agresivními vnějšími faktory. Barva působí velmi jemně, takže je vhodná pro citlivou pokožku hlavy.

Ollin barva - barvivo na vlasy Ollin, Rusko

Trvalá barva s minimálním obsahem amoniaku. Hlavní barevná paleta zobrazuje 80 módních odstínů, existují také speciální blond -12 tónů a mixton-6 tónů.

Goldwell - profesionální produkt pro barvení vlasů

Stále populárnější barva Goldwell získala důvěru mnoha hailr-mistrů. Profesionální produkt, který vyžaduje školení. V řadě existují tři typy barev: bez amoniaku, odolné, tónování. Výroba Německo. Více než 100 odstínů umožňuje ztělesnit jakoukoli představivost klienta.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití

Mnoho dívek raději provádí doma barvení. Zvláště pro vás umístíme seznam značek vhodných pro domácí použití.

Barva na vlasy Loreal Preference, Loreal Preference, Francie

Tekutá krémová barva má trvalý účinek. Zcela nabarví šedé vlasy. Paleta barev se může pochlubit různými barvami, obsahuje 45 módních a relevantních barev. Za účelem obnovení poškozené struktury vlasů po barvení dodal výrobce speciální balzám na bázi přírodních složek.

Garnier Color naturals, Garnier Color Naturals, Francie

Vysoce kvalitní krémová barva obsahuje tři cenné složky: avokádový olej, bambucké máslo a olivový olej. Krémová struktura snadno použitelná. Barva během procesu barvení neteče. Neexistuje ostrý, nepříjemný zápach čpavku. Díky speciálně vyvinutému složení může barva efektivně nanášet šedé vlasy.

Anthocyanin Druhé vydání, Anthocyan - nová barva s jasnými barvami a laminovací efekt, Korea

Anthocyan - vysoce kvalitní nátěr od korejského výrobce. Základem produktu je kombinace rostlinných extraktů. Přispívají k získání bohatých a jasných odstínů. Paleta barev se skládá nejen z kreativních odstínů, ale také z přírodních tmavých barev. Má nenápadnou květinovou vůni.

Faberlic Krasa - Faberlicová krémová barva rusko-francouzské společnosti Faberlic

Odolná krémová barva, která pomáhá aktualizovat obraz bez poškození vlasů. Výsledné odstíny odpovídají paletě. Udržuje velmi dlouhou dobu, neznečistí a není umyt. Aktivními složkami nátěrů jsou amla olej a arginin. Vzhledem k těmto komponentům se kudrlinky stávají nepřekonatelnou měkkostí. Barvy neobsahují škodlivé chemické složky PDD, které jsou často příčinou alergických reakcí.

Casting Creme Gloss - odbarvování vlasů, L 'Oreal, Francie

Barva na vlasy s jedinečným složením bez amoniaku. Díky jemné kompozici nezpůsobuje podráždění, nezachytí se při obarvení a poskytuje jednotnou barvu. Paleta barev je prezentována v 28 odstínech. Zde si můžete vybrat přírodní i extrémní barvy. Barva nemá nepříjemný, ostrý zápach. Pěkná struktura umožňuje snadnou aplikaci na vlasy. Pro obnovení vlasové struktury vyvinula výrobce speciální balzám na bázi královského želé.

Avon Advance Techniques, Avon Salon péče o vlasy Dye Cream, USA

Krémové barvivo na vlasy, které umožňuje dosáhnout salonního efektu v životních podmínkách. Hlavní paleta obsahuje oblíbené odstíny blond, čokolády a černé barvy. Advance Techniques dye poskytuje trojbarevný systém barvení vlasů. Obsahuje: ochranu, efektivní barvení, včetně šedých vlasů, vysoce kvalitní péči.

Paleta, paleta - barva pro domácí použití, výrobce Schwarzkopf, Německo

Paleta je populární značka barev pro domácí použití. Bohatá paleta barev se skládá z 32 módních odstínů. Barvy jsou rozděleny do třech hlavních typů, v závislosti na úrovni odolnosti: světlé barvení, pololesklé barvení a odolné barvení. Díky inovativnímu komplexu "ochrany barev" se barva ani po dvou týdnech nepoškozuje.

Syoss, Ciec - barvivo na vlasy od výrobce Schwarzkopf, Německo

Barva od německého výrobce SchwarzkopfHenkel je ideální pro použití doma. Ve svém složení vznikají různé přírodní složky, které mají příznivý vliv na stav vlasů: aloe vera, vitamíny skupiny B, pšeničné bílkoviny. Paleta barev se skládá z dvaceti primárních barev.

Rowan, výrobce Acme Color, Ukrajina

Odolná krémová barva s výtažkem popela. Poskytuje vysoce kvalitní zbarvení a jemnou péči o vlasy všeho druhu. Ve své výrobě používá přírodní ingredience a vysoce kvalitní barviva. Paleta je reprezentována třiceti různými odstíny.

Pros: přijatelná cena, odolný. Nevýhody: tekutá konzistence, suché vlasy, nepříjemný zápach.

Vytvořte vlastní hodnocení barvy

Zúčastněte se průzkumu, hlasujte pro svou oblíbenou značku a udělejte své hodnocení barviv na vlasy. Budeme také vděčni za připomínky k zkušenostem s použitím konkrétní barvy.

Vezměte se ke zdi:

Přečtěte si to samé:

Přidat komentář

Jako mistr říkám Goldwell, velmi se mi líbí barvivo, sám jsem maloval a maloval klienty, všichni jsou šťastní!

Zkušenosti s využitím Lebel Materia 2 roky. Proč to tak trvalo - nechtěl sám změnit mistra. Barva nejprve vyvolala dobrý dojem, zvláště správně, že měla marketingovou kampaň. Ale po 2-3 krát jsem si uvědomil, že vlasy jsou hodně žádoucí. Rozhodla jsem se, že se na chvíli zastavím a počkám na slibovaný účinek. Zázrak se nestalo. Nepoužíváte-li tony velmi drahých výrobků péče o barvu, vaše vlasy budou jen ručník. Taková zkušenost jsem neměl ani před rozpočtem. Lebel se jen opravdu dobře staral a pak jsem musel zkusit spoustu prostředků, abych přišel k něčemu. Mohu doporučit sérové ​​Proedit (komplexní použití). Jako salonní procedura je to velmi drahé.
Togi:
- barva sama o sobě vůbec nevzniká (je to možné pouze v salónním režimu nebo se zvláštními prostředky pro styling, ale s takovým arzenálem lze tento efekt dosáhnout jakýmkoliv nátěrem)
- dehydratuje vlasy
- struktura vlasů bez přídavných prostředků - vlek
- rychle umyté. 2-3 tóny za 3 týdny (každý druhý den)
-K malování délek často vůbec neposkytuji rady. Vlasy nejsou obnoveny
- nezachází, jak je uvedeno. Dokonce i lehké výrobky zanechávají velmi dobré výsledky.
- drahé (cenové rozpětí začínají od: kořeny do 100 U.e - dlouhé -200 s.)

- široká paleta a krásné barvy, za předpokladu, že je kompetentní průvodce
- jednotné plnění
-dobře zvládne šedé vlasy
-bez zápachu
-nespaluje pokožku hlavy (ale pokud to přeháněte dokonce i za 5 minut, máte nepohodlí)

Už 13 let umírám vlasy s výrobky Goldwell. Používala celou paletu svých výrobků - topchiku, barvivo, elumen, nectaya. Dlouho jsem hledala jen takovou barvu, která mi nepoškozuje vlasy a zároveň bude trvanlivá je namalovat. Žádný loreali, londa, velice nedosáhne této značky. A to uznávají i samotní kadeřníci. Jediná věc... pokud opravdu chcete mít úžasný výsledek - jděte do salonu k pánovi. Majitelé Real Goldwell se neustále učí. mají mnoho seminářů a workshopů, vědí mnoho nuancí a triků, které závisí na stavu vašich vlasů, struktury, barvy, vašich přání. A proto, když jsem četl recenze jako: "... šel jsem koupit barvu, rozmazaný - žádný účinek...", je to jen legrační, je mi skoro 50 let, ale vlasy vypadají mnohem lépe a krásněji než vlasy mnoha mladých dívek...

Angela, děkuji za komentář. Přidáno doporučené barvivo pro vlasy do našeho žebříčku nejlepších barviv na vlasy pro rok 2019.
Zajistěme nejčestnější hodnocení! Hlasujeme pro oblíbené produkty uvedené v článku a doporučujeme nové položky nebo osvědčené produkty pro barvení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná!

10 nejlepších značek barev vlasů

Charakteristika v žebříčku

Touha žen, které vždy vypadají krásně, často tlačí na různé experimenty s jejich vzhledem. Kromě make-upu a šatníku dámy všech věkových kategorií věnuje velkou pozornost vlasům: výrobky pro péči o krásu, účesy, styling a samozřejmě barvení. I v dávných dobách existovala řada metod, které umožňovaly změnit barvu vlasů. Od té doby pokročilo pokroky. Množství moderních kompozic dává ženám možnost výběru nejen v různých odstínech, ale i v samotném přístupu k postupu. Firmy specializující se na výrobu barviv na vlasy nabízejí širokou škálu výrobků, které splňují nejnáročnější požadavky. V poslední době byly nejlepší barviva považovány za dovezené. Dnes díky zavedení nových technologií a přísné kontrole kvality a bezpečnosti mohou ruské barvivo na barvení vlasů soutěžit s mnoha známými "cizinci".

Navrhujeme, abyste se seznámili s hodnocením nejlepších výrobců, jejichž barvy jsou ve stálé poptávce a oblíbenosti na domácím trhu kosmetického průmyslu. Při přidělování křesel jsme se řídili takovými kritérii, jako jsou:

 • pověst značky založená na počtu pozitivních hodnocení na internetu;
 • kvalita výrobku (složení, trvanlivost, snadnost použití);
 • recenze profesionálů pracujících s barvivy v podmínkách kosmetických salonů;
 • komentáře žen, které provedly postup barvení nezávisle.

Top 10 nejlepších značek barev vlasů

Než si vyberete výrobky určité značky, musíte jasně pochopit, jaký výsledek chcete dosáhnout. Existuje několik úrovní barevných kompozic:

 • částečně odolné nebo šetrné - je obvyklé označit tento typ prostředky, ve kterých nejsou agresivní složky: amoniak a peroxid vodíku. Taková barviva jsou pro vlasy považována za neškodná, takže jsou vhodná pro lidi, kteří nechtějí ohrozit zdraví svého těla, ani pro ty, kteří jsou přirozeně suchý, křehký a netolerují stres;
 • (amoniak) - poskytují nejdelší účinek. Používají se hlavně k úplnému překrytí vlastního pigmentu a k vysoce kvalitnímu zbarvení šedých vlasů. Jedná se o nejobvyklejší řadu produktů pro barvení, které lze nalézt v katalogu většiny výrobců pro barvení vlasů;
 • přirozené - nejbezpečnější, ale s vlastními nuancemi. Příznivé vlastnosti rostlinných barviv jsou známy téměř všem, ale ne každý ví o nevýhody. Za prvé, henna a basma nemohou být nic zablokována, musíte počkat, až budou úplně vymyty. Zadruhé, málo pravděpodobné, že vzácná volba barvy potěší fanoušky experimentů. Zatřetí, proces barvení s takovými kompozicemi je spíše nepohodlný a obtížně se s ním vyrovnat;
 • profesionální - speciálně navržené přípravky, kde sám sám rozhodne, kolik oxidantu s pigmentem by mělo být smíšeno, aby bylo dosaženo požadovaného odstínu pro klienta. Nyní rostoucí počet žen chce koupit podobné výrobky pro domácí použití. Chytit tyto touhy, výrobci se chystají splnit, vydávat jasné pokyny pro neprofesionální a snadno použitelné barvy.

10 VÝZKUM RAINBOW

RAINBOW RESEARCH je rodinná firma založená v roce 1976 a specializovaná na výrobu výhradně přírodních produktů pro krásu a lidské zdraví. Společnost netestuje své produkty na zvířatech, produkuje omezené množství zboží, které zahrnuje pouze přírodní složky (rostlinné výtažky). Značka nepoužívá při výrobě chemické činidla a pesticidy, henna z RAINBOW je vyrobena ze speciálně vysušených listů Lawsonia, bez pichlí. Po výrobě se prášek umístí do vakuového obalu, protože jinak se rychle zhorší. Kromě Lawsonu, pro získání různých odstínů, odborníci přidávají další přírodní přísady do henny, například heřmánek květiny.

Výrobky tohoto výrobce mohou být nazývány nejlépe ve své schopnosti vyživovat a hydratovat vlasy. V našem hodnocení je to jediná značka, jejíž barviva mohou být použita nejen pro zlepšení estetiky účesu, ale také pro zlepšení zdraví kudrlin. Henna potažené prameny neztrácejí během 2 až 4 týdnů a po celou dobu dostávají přirozené doplňování bioaktivních složek z přírodního pigmentu. Nevýhodou je nízká dostupnost léku. Produkty RAINBOW RESEARCH jsou obtížné najít i ve specializovaných prodejnách, nejčastěji je možné zakoupit online, přímo od chiropraktorů nebo kosmetických salónů.

9 KAPOUS PROFESSIONAL

Specialisté tuzemské společnosti Kapous, která vyráběla kosmetiku na vlasy, patří mezi první, kteří vyvinuli řadu výrobků pro jemnou péči. Mezi ně lze vyzdvihnout odolné barvy s minimálním podílem amoniaku, které nejen mění barvu, ale také účinně pečují o kadeře. Vzhledem k tomu, že vývoj a testování nástrojů jsou prováděny s přihlédnutím k veškerým ruským a evropským normám, zboží přichází na pult, protože kupující nemají žádné pochybnosti. Proto je barva od Kapusu populární nejen mezi profesionálními řemeslníky, ale také velmi miluje běžné ženy, které jen zřídka navštěvují drahé salony.

Mezi hlavní výhody barvy této společnosti patří:

 • sytost a jas stínu;
 • dlouhodobý účinek, který trvá 4 až 8 týdnů;
 • plné malování šedých vlasů;
 • Ochrana proti UV záření.

Jedním z nejlepších a nejvyhledávanějších značek je řada Studio Professional zaměřená na chutě moderní mládeže. Barviva této řady se vyznačují kreativnějším výběrem odstínů, stejně jako přítomnost takových přírodních složek, jako je extrakt ženšenu a bílkoviny z rýže. Stojí za zmínku rozpočtové náklady na výrobu - cena láhve o objemu 100 ml nepřesahuje 200 rublů.

8 GARNIER

Historie výroby GARNIER začala v 60. letech dvacátého století, kdy první barviva pro barvené vlasy, které byly vydány pod touto značkou, šly na prodej. Hlavní charakteristikou, která byla pro společnost vždy prioritou, byla maximální (pokud je to možné) přirozenost součástí. Technologie používané při výrobě barvicích prostředků umožňují dosažení dokonalé rovnováhy mezi barevnou stálostí a ochranou pokožky a vlasů, takže legendární Garnier Color Naturals byl propuštěn v roce 2004.

Barviva této řady dokonale zvládnou svůj úkol a poskytují jasnou, bohatou a jednotnou barvu i tam, kde šedá dosahuje 70 - 90 procent. Garnier je zvláště vhodný pro dámy s blond vlasy nebo pro ty, kteří chtějí koupit takovou barvu. Paleta má třicet různých odstínů, z nichž většina je dána slunečnímu měřítku. Hnědovlasé ženy a brunetky by neměly být rozrušeny, mezi odstíny jsou pět nejčastějších tmavých variant. Speciální vzorec barvy, včetně avokádového oleje, karitu a olivového oleje, pomáhá vlasům udržovat a zvyšovat měkkost a zářivost.

Podle recenzí profesionálních barevníků splňují barvy GARNIER všechny uvedené parametry - rovnoměrně natírají svůj vlastní pigment, neutralizují šedivé vlasy, nezasychají vlasy, mají zápach průměrné intenzity a poskytují barevnou stabilitu až 6 týdnů.

7 SYOSS

Pokud jste zvyklíte na barvení vlasů sami, ale zároveň chcete získat profesionální výsledek, pak věnujte pozornost Syossovi. Navzdory svému rozpočtu mají finanční prostředky z ruské značky všechny vlastnosti třídy salonu. A teď, i když nemáte čas jít na velitele, máte tu příležitost přivést svou hlavu do pořádku doma, aniž byste poškodili vlasy a získali jste vynikající a trvalý účinek. Složení barvy Syoss zahrnuje řadu užitečných a výživných složek, které poskytují kompletní péči o kadeře. Široká škála různých odstínů umožňuje zvolit správnou barvu pro každou dívku, ať už je to brunetka, hnědovlasá, blondýnka nebo červená.

Barva tohoto výrobce je často používána profesionálními stylisty, aby harmonicky doplnila ženský obraz. Paleta SYOSS obsahuje 4 řady. Toto je:

 • hlavní linie základních barev;
 • Míchací barvy - 12 super módních odstínů;
 • ProNature - s extraktem z aloe vera a ginkgo biloba;
 • Oleo Intense - s olejovým aktivátorem pro ochranu jasu barevné schéma.

Krémová textura poskytuje pohodlnou aplikaci, která umožňuje použití barvy SYOSS i pro začátečníky. Barvivo pečlivě barví, nezanechává žádné skvrny a plešatost, takže zvolená barva vlasů je nejvíce rovnoměrná a šťavnatá.

6 ESTEL

Parfémy a kosmetické výrobky domácí značky ESTEL jsou ve stálé poptávce nejen v Ruské federaci, ale i mezi obyvateli ostatních zemí. Potvrzením této skutečnosti je více než 150 úspěšně působících poboček v SNS a sousedních zemích. Dnes vyráběné barviva pro vlasy plně splňují všechny evropské normy a potěší zákazníky svou nízkou cenou. V profesionálních produktech ESTEL existuje řada dalších funkcí, které poskytují:

 • výživa a posilování vlasového folikulu;
 • Ochrana proti UV záření;
 • schopnost získat požadovaný odstín smícháním několika pigmentů;
 • absence agresivních prvků.

Bohatá paleta přírodních odstínů (více než 50) lze nalézt ve speciální barvě barvy pro šedé vlasy Estel de Luxe Silver. Tento produkt patří do kategorie salonů, takže má vyšší kvalitu. Snadno použitelné barvivo od firmy Estelle zajišťuje kompletní odstraňování šedých vlasů a díky dobře promyšlené formulaci zajišťuje trvanlivost a sytost barev. Nástroj má lehkou strukturu, která mu pomáhá rovnoměrně rozdělovat podél pramenů, aniž by se bál šíření. Proces barvení prováděný podle pokynů umožňuje získat barvu přesně tak, jak je uvedeno.

5 LONDA Professional

Společnost LONDA je od 60. let známá spotřebitelům. Na počátku tohoto století se značka stala součástí nadnárodního koncernu ProcterGamble, získala světovou slávu a stále drží vedoucí postavení na domácím kosmetickém trhu. Barviva od společnosti Londa až do roku 2004 byly vyráběny výlučně na linkách masového trhu, tj. Byly určeny pro domácí použití. Po zahájení výroby profesionálních výrobků dosáhla společnost nové úrovně. Řada barev Londacolor - jedna z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších mezi kupujícími. Její vzorec je obohacen o lipidy a mikrokuličky, které zajišťují hladkost vlasů, lesk a saturaci barev.

Ženy, které barví vlasy, aby zamaskovaly šedé vlasy, ocenily pigmenty z rozpočtové řady Single. Tyto barvy jsou určeny speciálně pro starší ženy, s přihlédnutím ke specifikům změn souvisejících s věkem. Paleta stínování se skládá z 29 tónů a každá z nich zaručuje vynikající stínování a trvalé výsledky. Zkušení kadeřníci doporučují mladším dívek, aby používali barviva Naturals na bázi rostlinných složek. Jak můžete vidět, katalog léků od společnosti LONDA Professional vám umožňuje vybrat nástroj nejen podle vizuálních preferencí, ale také optimálně vhodných pro váš věk.

4 MATRIX

Společnost byla založena na konci minulého století a v roce 2000 se stala součástí světově proslulé kosmetické skupiny L'Oreal a stala se jednou z nejrychleji rostoucích značek ve svém segmentu. Vlastností výrobků MATRIX je použití samočinně nastavitelných pigmentů, které s vysokou přesností zajišťují dosažení požadovaného výsledku.

Technologové společnosti dbali na to, aby proces barvení byl co možná neškodný. Vyvinuly čtyři hlavní oblasti:

 • krása - krémová barva s péčí komplex Cera-Oil;
 • Color Sync - barvivo bez amoniaku s ceramidy;
 • ColorGraphics 2 - jemná americká vyzdvihování;
 • V-Light - práškové vyčištění až 7 tónů.

Všechna barviva značky jsou schopna dát kudrlinky bohatý přírodní odstín, zcela odstranit šedé vlasy a udržovat barvu jasnou po dobu několika týdnů. Vzhledem k obsahu složení kondicionačních látek a olejů je při lakování zajištěno co nejlepší péče. Navzdory skutečnosti, že Matrix odkazuje na profesionální nástroje, není to obtížné používat doma. Pohodlná struktura přispívá k rovnoměrnému rozdělení a podrobné pokyny připojené ke každému barvivu podrobně popisují každý krok.

3 WELLA

Barvy od firmy WELLA patří mezi nejdostupnější výrobky v kategorii elitních výrobků. Jejich cena v průměru nepřesahuje 600 rublů. na balení a kvalita je příjemná se stabilní trvanlivostí a jemným postojem k vlasům. Můžete koupit barviva této značky na jakémkoli kosmetickém masovém trhu. Paleta barev zahrnuje tak širokou škálu odstínů, že pro ženy s jakýmkoliv typem barvy není pro jejich účes vhodná volba.

Jeden z nejlepších produktů společnosti WELLA je řada jemných barviv pro vlasy Color Touch. Vyrobeno ve formě krému, tato deminerální barva je považována za první ve svých vlastnostech. Trvanlivost tohoto produktu je někde uprostřed mezi silnými barvivy a produkty zbarvení. V srdci Wella Color Touch je vzorec bez amoniaku, bohatý na živiny - vosk a kapalný keratin. Vzhledem k přítomnosti přírodních složek, barva nepoškodí vlasy, ale spíše je dobře upravená, hedvábná a plná jasných barev. Oxid použitý v procesu umožňuje udržet vlhkost, díky které se objeví další hustota a objem.

Všechny produkty společnosti jsou hypoalergenní a vhodné pro všechny typy vlasů. Profesionální barviva perfektně nanáší šedé vlasy, nepotlačují pokožku a neporušují strukturu vlasů.

2 SCHWARZKOUPF

Nejstarší společnost v našem žebříčku, jehož historie produkce je více než 120 let. Během této doby značka přešla z malého rodinného podniku, který vlastní lékárnu, na globální autoritu v oblasti kosmetických přípravků na vlasy.

Produkty společnosti jsou dnes poptávané a milují nejen ve své vlasti, ale i na celém světě. Navzdory tomu společnost SCHWARZKOUPF neustále vyvíjí nové vzorce a technologie, snažící se co nejvíce a pohodlně používat barvy. Příkladem lepšího výsledku je jemná barva na vlasy Perfect Mousse, uvolněná ve formě pěny. Tato novinka téměř okamžitě získala titul nejlepších prostředků pro pohodlné a rychlé barvení. Postup nanášení vzduchové pěny trvá pouze 5-7 minut, což je podstatně méně než u jiných výrobců. Současně tato pěna nevyžaduje použití štětce pro rovnoměrné rozložení. Stačí, abyste pokořili kadeře s častým hřebenem, aby barva obalovala všechny vlasy. Spolu s výhodou je výhodou Perfect Mousse absence amoniaku a jiných agresivních látek, což je velmi příznivý vliv na celkový stav struktury vlasů.

Podle recenzí odborníků využívá barvení výrobků od firmy SCHWARZKOUPF záruku sto procent trvanlivosti a zvýšení lesku při zachování zdravých a živých vlasů.

1 L'OREAL

Francouzská společnost L'OREAL je uznávaným lídrem ve výrobě prémiových kosmetických a léčebných výrobků. Barvy této značky splňují všechny potřebné požadavky. Jsou snadno použitelné, bezpečné, poskytují vynikající výsledky a trvalý účinek. Kombinace těchto vlastností umožňuje používat výrobky L'OREAL všude, jak v drahých kadeřnických salonech, tak doma.

Široká nabídka produktů vám umožňuje vybrat barvivo, které splňuje individuální požadavky kterékoli ženy. Jedním z nejoblíbenějších šetrných inkoustů je řada Casting Creme Gloss. Výrobky této řady neobsahují amoniak, místo toho se chemicky účinné látky používají k tomu, aby barvicí proces byl co nejškodlivější pro vlasy a kůži. Kompozice rovněž postrádá peroxid vodíku, který často poškozuje strukturu vlasů. Kromě toho je L'Oreal Casting obohacen speciálními želé, která podporuje hlubokou výživu pramenů. Kvůli tomu se vlasy stávají měkkými, pružnými a lesklými a udržují jasnost a sytost barev několik týdnů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy