logo

Nejlepší barvivo na vlasy: Top 2019

V každé sezóně se objevují nové barvicí techniky, které mohou překvapit a zapůsobit. V čele všech to jsou barviva na vlasy, které zahrnují nejen nové odstíny, ale také zajímavé varianty založené na základních barvách.

Takže, jaké barvení vlasů, podle odborníků, bylo schopno splnit očekávání moderních módních návrhářů? Podívejte se na přehled nejoblíbenějších značek profesionálních barviv na vlasy a barviv pro domácí použití.

Obsah:

Profesionální špičková barva vlasů

Každý majster si vybírá barvivo na vlasy, které má rád. Je důležité, aby bylo vhodné pracovat s barvami a získat jasný a předvídatelný výsledek. Tato recenze obsahuje nejoblíbenější produkty pro profesionální barvení vlasů pro rok 2019.

Wella Kolestonová Perfektní - prof. Barva na vlasy Vella Coleston, Německo

Je to odolná barva, která vám umožní získat bohatý tón. Je to ztělesnění nepřekonané německé kvality. V paletě jsou různé odstíny. Přírodní barvy jsou obzvláště oblíbené, ale exkluzivní odstíny nejsou ignorovány. Ona je preferována nejen zkušenými stylisty, ale také běžnými zákazníky.

Matrix SoColor - barvivo na vlasy z řady Matrix, USA

Jedná se o jedno z nejoblíbenějších barviv odolných barviv na vlasy, které dokáží vytvářet bohaté a bohaté barvy. Požadovaný odstín se získává patentovanou technologií ColorGrip. Barva rovnoměrně spadá na šedé vlasy a dlouhou dobu udržuje výslednou barvu. Odstíny již obsahují přírodní bázi, vedle barviv se přizpůsobují barvivu na vlasy. Proto je výsledek vždy vynikající. Složení chemického vzorce obsahuje živiny, které obnovují poškozenou strukturu vlasů.

Igora Royal (Igora) - prof. nátěr od výrobce Schwarzkopf (Schwarzkopf), Německo

Určeno speciálně pro odolné barvení. Díky speciálně vyvinutému složení barva neteče a je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Navzdory skutečnosti, že seriál patří k profesionální úrovni, je snadno zakoupen pro domácí použití. Řada Igora Royal zaujímá vedoucí pozici v počtu odstínů a přítomnost mixtonů umožňuje vytvářet jedinečné barvy. Neexistuje štiplavý a nepříjemný zápach čpavku. Barva má lehkou ovocnou vůni. Výrobek obsahuje výrobky pro péči o vlasy a různé vitamíny.

Selektivní profesionálně-italská profesionální barva

Jedná se o profesionální barvu z italské značky, která je prezentována ve stínu. Poskytuje vysoce kvalitní barvení a získávání ultramoderních barev. Nesporným kritériem barvy je stálost barev. Trvalá barva perfektně nabarví přes šedé vlasy. Řada zahrnuje péči o součásti, které vyhlazují strukturu pórovitých vlasů.

Farmavita - profesionální barva, Itálie

Požadovaná italská značka v prostředí kadeřnictví. Barvy na bázi léčivých rostlin a rostlinných výtažků jemně barví vlasy v přírodních odstínech. Výsledkem je bohatá a hluboká barva. Barvy "Farmavita" mají krémovou strukturu, která je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Živinové oleje obsažené ve výrobku snižují negativní vliv chemických prvků na strukturu vlasů a pokožky.

Majirel - francouzské barvivo na vlasy Majirelle z Loreal

Jedná se o nový vývoj společnosti Loreal. Patentovaná vzorec barvy se skládá z mikrokationického polymeru, ionenu G a molekuly Incel, takže barvení neruší strukturu vlasů. Revel Colour (systém pro vývoj barev) zabraňuje rychlému vypláchnutí pigmentů. Krémová struktura laku je velmi vhodná pro použití. Majirel je vhodný pro ty, kteří preferují světlé a syté barvy, nebo naopak vyhrazené, blíže k přirozeným odstínům.

Inoa - francouzské barvy Inoa na vlasy od Loreal

Profesionální lak bez amoniaku od známé značky Loreal. Nemá ostrý a nepříjemný zápach. Základním nátěrem je barvivo monoethanolamin. Pečlivě navržený nátěrový vzorec umožňuje vysoce kvalitní nátěr na šedé vlasy a dokonce i barvu. Nepotřebuje přílišné vlasy a udržuje přirozenou rovnováhu lipidů. Barva obsahuje ochranné prvky, které zabraňují podráždění pokožky a projev alergických reakcí.

Materia - japonská barva

Je to místo čest v žebříčku vlasových barviv. Výrobce barev je japonská společnost Lebel. Nástroj má jedinečné vlastnosti. Poskytuje jednotné zabarvení a ochranu vlasů. Vzhledem k tomu, že výrobek obsahuje minimální procento čpavku a peroxidu vodíku, barva má šetrný účinek. Vysoký obsah barevných pigmentů přispívá k hlubokému a trvalému zbarvení. Lipidy a fytosteroly se podílejí na obnově struktury vlasů.

Keune (Ken) - prof. barva pro salóny, Holandsko

Holandská společnost, která vyrábí barvy pro profesionální barvení. Jsou rozděleny na: čpavek, bez amoniaku a produkty pro barvení SPA. V paletě Keune najdete 107 odstínů (5 - mixton a 80 - primární barvy). Konečný výsledek se vždy shoduje s barevnou paletou barev vlasů. Barva vyzařuje nenápadnou vůni a nedráždí pokožku hlavy. Hedvábné bílkoviny obsažené v základním vzorku změkčují kudrlinky a učiní je poslušnějšími.

Cutrin - profesionální barvy Kutrin SCC-Reflection, Reflection Demi, Reflection Fireworks, Finsko

Oblíbená finská malba mezi kadeřníky a stylisty. Účinně se vyrovnává se šedými vlasy. Aktivní látky pronikají intenzivně do vlasů a zajišťují vysoce kvalitní zbarvení. Složení nátěrů zahrnuje péči o složku - arktický brusinkový vosk. On spolu s včelím voskem dodávají vlasům atraktivní lesk. Výhodou barvy je, že neobsahuje konzervační látky, silikony a amoniak.

Ohňostroj v žebříčku barevných vlasů není posledním místem. Rozsáhlý rozsah barev umožňuje provádět i odvážné experimenty s vzhledem. Výrobci používali jemný program při výrobě barev. Vlasy získávají krásný odstín a zároveň udržují zdravou strukturu.

CHI - profesionální lak na vlasy, USA

Vztahuje se k neamoniakovým barvám. Výrobce produktů je Farouk Systems Group.. V barevné paletě najdete přírodní, popelnaté, měděné odstíny. Iontová barva je vhodná pro barvení šedých vlasů. I přesto, že barva neobsahuje amoniak, může zesvětlit zvlnění až na 12 tónů. Barvení vlasů nastává kvůli vlně dlouhého infračerveného spektra, zvyšující se stupnice penetrace pigmentu.

Video: barvivo na vlasy CHI

Estel De Luxe - Estelle barvy pro profesionální použití, Rusko

Součástí řady profesionálních barev. Vyrobila je slavná ruská společnost LLC Unicosmetic. Barva dokonale barví vlasy, dává jednotnou barvu a zdravý lesk. Díky jedinečnému složení barva dokonale nabarví bílé vlasy. Krémová struktura je rovnoměrně rozdělena mezi vlasy a neteče. Složení barviva je třpytivý pigment. Další ochrana pro kadeře poskytuje péči o emulzi. Je založen na vitaminu, extraktu z kaštanu a chitosanu.

Kydra - profesionální barvy, Francie

Jedná se o řadu jemných barviv na vlasy od francouzského výrobce kosmetiky. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že jeho vzorec obsahuje minimální procentní podíl amoniaku a dalších chemických prvků agresivního účinku. Kompozice je obohacena přírodními složkami, které snižují negativní vliv chemických složek a vytvářejí neviditelný ochranný film. Paleta barev sestává ze 66 aktuálních odstínů, od přirozeného až po exkluzivní. Dokonalé barvy na šedé vlasy.

LondaColor - profesionální vlasové výrobky, Německo

Dlouhotrvající krémová barva vlasů Londacolor Permanent. Oxidační emulze vytváří jednotnou barvicí směs a poskytuje kvalitní výsledek. Barva se nevymaže až osm týdnů. Malování dokonale nabarví šedé vlasy. Složení přípravku LondaColor zahrnuje přírodní vosk a tuky, které poskytují kompletní péči o vlasy a neutralizují škodlivé účinky chemických prvků.

Revlon - profesionální barvy řady Revlon Revlonissimo NMT, Young Color Exel, Orofluido

Oblíbená malba moderních módních návrhářů. Rozmanitá paleta se skládá z třiceti krásných odstínů. Barva je vyvinutá na základě nanomolekulárních technologií. Komplex obsahuje vitaminy E, B3, A, H, které poskytují ochranu před agresivními vnějšími faktory. Barva působí velmi jemně, takže je vhodná pro citlivou pokožku hlavy.

Ollin barva - barvivo na vlasy Ollin, Rusko

Trvalá barva s minimálním obsahem amoniaku. Hlavní barevná paleta zobrazuje 80 módních odstínů, existují také speciální blond -12 tónů a mixton-6 tónů.

Goldwell - profesionální produkt pro barvení vlasů

Stále populárnější barva Goldwell získala důvěru mnoha hailr-mistrů. Profesionální produkt, který vyžaduje školení. V řadě existují tři typy barev: bez amoniaku, odolné, tónování. Výroba Německo. Více než 100 odstínů umožňuje ztělesnit jakoukoli představivost klienta.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití

Mnoho dívek raději provádí doma barvení. Zvláště pro vás umístíme seznam značek vhodných pro domácí použití.

Barva na vlasy Loreal Preference, Loreal Preference, Francie

Tekutá krémová barva má trvalý účinek. Zcela nabarví šedé vlasy. Paleta barev se může pochlubit různými barvami, obsahuje 45 módních a relevantních barev. Za účelem obnovení poškozené struktury vlasů po barvení dodal výrobce speciální balzám na bázi přírodních složek.

Garnier Color naturals, Garnier Color Naturals, Francie

Vysoce kvalitní krémová barva obsahuje tři cenné složky: avokádový olej, bambucké máslo a olivový olej. Krémová struktura snadno použitelná. Barva během procesu barvení neteče. Neexistuje ostrý, nepříjemný zápach čpavku. Díky speciálně vyvinutému složení může barva efektivně nanášet šedé vlasy.

Anthocyanin Druhé vydání, Anthocyan - nová barva s jasnými barvami a laminovací efekt, Korea

Anthocyan - vysoce kvalitní nátěr od korejského výrobce. Základem produktu je kombinace rostlinných extraktů. Přispívají k získání bohatých a jasných odstínů. Paleta barev se skládá nejen z kreativních odstínů, ale také z přírodních tmavých barev. Má nenápadnou květinovou vůni.

Faberlic Krasa - Faberlicová krémová barva rusko-francouzské společnosti Faberlic

Odolná krémová barva, která pomáhá aktualizovat obraz bez poškození vlasů. Výsledné odstíny odpovídají paletě. Udržuje velmi dlouhou dobu, neznečistí a není umyt. Aktivními složkami nátěrů jsou amla olej a arginin. Vzhledem k těmto komponentům se kudrlinky stávají nepřekonatelnou měkkostí. Barvy neobsahují škodlivé chemické složky PDD, které jsou často příčinou alergických reakcí.

Casting Creme Gloss - odbarvování vlasů, L 'Oreal, Francie

Barva na vlasy s jedinečným složením bez amoniaku. Díky jemné kompozici nezpůsobuje podráždění, nezachytí se při obarvení a poskytuje jednotnou barvu. Paleta barev je prezentována v 28 odstínech. Zde si můžete vybrat přírodní i extrémní barvy. Barva nemá nepříjemný, ostrý zápach. Pěkná struktura umožňuje snadnou aplikaci na vlasy. Pro obnovení vlasové struktury vyvinula výrobce speciální balzám na bázi královského želé.

Avon Advance Techniques, Avon Salon péče o vlasy Dye Cream, USA

Krémové barvivo na vlasy, které umožňuje dosáhnout salonního efektu v životních podmínkách. Hlavní paleta obsahuje oblíbené odstíny blond, čokolády a černé barvy. Advance Techniques dye poskytuje trojbarevný systém barvení vlasů. Obsahuje: ochranu, efektivní barvení, včetně šedých vlasů, vysoce kvalitní péči.

Paleta, paleta - barva pro domácí použití, výrobce Schwarzkopf, Německo

Paleta je populární značka barev pro domácí použití. Bohatá paleta barev se skládá z 32 módních odstínů. Barvy jsou rozděleny do třech hlavních typů, v závislosti na úrovni odolnosti: světlé barvení, pololesklé barvení a odolné barvení. Díky inovativnímu komplexu "ochrany barev" se barva ani po dvou týdnech nepoškozuje.

Syoss, Ciec - barvivo na vlasy od výrobce Schwarzkopf, Německo

Barva od německého výrobce SchwarzkopfHenkel je ideální pro použití doma. Ve svém složení vznikají různé přírodní složky, které mají příznivý vliv na stav vlasů: aloe vera, vitamíny skupiny B, pšeničné bílkoviny. Paleta barev se skládá z dvaceti primárních barev.

Rowan, výrobce Acme Color, Ukrajina

Odolná krémová barva s výtažkem popela. Poskytuje vysoce kvalitní zbarvení a jemnou péči o vlasy všeho druhu. Ve své výrobě používá přírodní ingredience a vysoce kvalitní barviva. Paleta je reprezentována třiceti různými odstíny.

Pros: přijatelná cena, odolný. Nevýhody: tekutá konzistence, suché vlasy, nepříjemný zápach.

Vytvořte vlastní hodnocení barvy

Zúčastněte se průzkumu, hlasujte pro svou oblíbenou značku a udělejte své hodnocení barviv na vlasy. Budeme také vděčni za připomínky k zkušenostem s použitím konkrétní barvy.

Vezměte se ke zdi:

Přečtěte si to samé:

Přidat komentář

Jako mistr říkám Goldwell, velmi se mi líbí barvivo, sám jsem maloval a maloval klienty, všichni jsou šťastní!

Zkušenosti s využitím Lebel Materia 2 roky. Proč to tak trvalo - nechtěl sám změnit mistra. Barva nejprve vyvolala dobrý dojem, zvláště správně, že měla marketingovou kampaň. Ale po 2-3 krát jsem si uvědomil, že vlasy jsou hodně žádoucí. Rozhodla jsem se, že se na chvíli zastavím a počkám na slibovaný účinek. Zázrak se nestalo. Nepoužíváte-li tony velmi drahých výrobků péče o barvu, vaše vlasy budou jen ručník. Taková zkušenost jsem neměl ani před rozpočtem. Lebel se jen opravdu dobře staral a pak jsem musel zkusit spoustu prostředků, abych přišel k něčemu. Mohu doporučit sérové ​​Proedit (komplexní použití). Jako salonní procedura je to velmi drahé.
Togi:
- barva sama o sobě vůbec nevzniká (je to možné pouze v salónním režimu nebo se zvláštními prostředky pro styling, ale s takovým arzenálem lze tento efekt dosáhnout jakýmkoliv nátěrem)
- dehydratuje vlasy
- struktura vlasů bez přídavných prostředků - vlek
- rychle umyté. 2-3 tóny za 3 týdny (každý druhý den)
-K malování délek často vůbec neposkytuji rady. Vlasy nejsou obnoveny
- nezachází, jak je uvedeno. Dokonce i lehké výrobky zanechávají velmi dobré výsledky.
- drahé (cenové rozpětí začínají od: kořeny do 100 U.e - dlouhé -200 s.)

- široká paleta a krásné barvy, za předpokladu, že je kompetentní průvodce
- jednotné plnění
-dobře zvládne šedé vlasy
-bez zápachu
-nespaluje pokožku hlavy (ale pokud to přeháněte dokonce i za 5 minut, máte nepohodlí)

Už 13 let umírám vlasy s výrobky Goldwell. Používala celou paletu svých výrobků - topchiku, barvivo, elumen, nectaya. Dlouho jsem hledala jen takovou barvu, která mi nepoškozuje vlasy a zároveň bude trvanlivá je namalovat. Žádný loreali, londa, velice nedosáhne této značky. A to uznávají i samotní kadeřníci. Jediná věc... pokud opravdu chcete mít úžasný výsledek - jděte do salonu k pánovi. Majitelé Real Goldwell se neustále učí. mají mnoho seminářů a workshopů, vědí mnoho nuancí a triků, které závisí na stavu vašich vlasů, struktury, barvy, vašich přání. A proto, když jsem četl recenze jako: "... šel jsem koupit barvu, rozmazaný - žádný účinek...", je to jen legrační, je mi skoro 50 let, ale vlasy vypadají mnohem lépe a krásněji než vlasy mnoha mladých dívek...

Angela, děkuji za komentář. Přidáno doporučené barvivo pro vlasy do našeho žebříčku nejlepších barviv na vlasy pro rok 2019.
Zajistěme nejčestnější hodnocení! Hlasujeme pro oblíbené produkty uvedené v článku a doporučujeme nové položky nebo osvědčené produkty pro barvení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná!

Nejlepší barvivo na vlasy - ten, který je správně vybrán

Podle statistik více než 70 procent ruských žen preferuje přizpůsobení přirozené barvy vlasů pomocí barviv. Dnes nabízí trh širokou škálu speciální kosmetiky, která může být použita samostatně doma.

Nicméně je to jen na první pohled, že vše je jednoduché a jednoduché: šel jsem do obchodu, koupil drogu, rozdělal ji a dal ji na prameny. Špatná volba barviva může nejen zkazit náladu, ale také poškodit zdraví. Vyhlídka, že zůstane bez vlasů, že se spálí na pokožce hlavy nebo že vyvolává alergii, by měla přimět ženu, aby si pečlivě přemýšlela o volbě kosmetiky.

Zvažte kroky, které musíte udělat, abyste zjistili, které barvivo na vlasy je pro vás nejlepší.

První krok: zvolte správnou barvu

Musíte znát svůj typ barvy, který je primárně určen tónem pleti na obličeji. Podívejte se pozorně na sebe v zrcadle za denního světla. Jaký tón převládá? Světlé oči a bledá kůže jsou studené, což znamená, že barvu je třeba vidět s mrazuvzdorným nebo špinavým odstínem. Pokud je pokožka tmavá, má zlatý nebo hnědý odstín a oči jsou hnědé, zelené nebo "čajové", pak je typ rozhodně teplý. V tomto případě vhodné barevné nářadí, v blízkosti mědi a zlata.

Existují čtyři varianty vzhledu, které berou v úvahu, která žena určuje, které barvy na její tváři:

 • "Jarní" barva - teplý nekontrast: zvolit světlé barvy mědi, medu, zlata;
 • Typ barvy "Letní" - studený, bez kontrastu: úspěšně kombinuje jasně blond, ořech-hnědý gama se studeným leskem;
 • Barva typu "podzim" - teplý kontrast: vypadá skvěle s měděným a zlatým, černým, gaštanovými teplými barvami;
 • Zimní typ barvy - studený kontrast: perleťové tóny, tmavě hnědé a černé jsou perfektní.

Druhý krok: vyberte rostlinné nebo chemické barviva

Podle způsobu výroby a složení všech prostředků pro barvení lze rozdělit do dvou skupin: přírodní a chemické barvy. Každý typ má své vlastní charakteristiky, což by rozhodně mělo být při výběru drogy zváženo.

Přírodní barviva.

Nejoblíbenější a nejlepší - henna a basma - jsou získávány z rostlin alkánů a indigu. Jsou prodávány ve formě prášku, který musí být rozpuštěn ve vodě do ovocného stavu. Mají mnoho esenciálních olejů a tříslovin s léčivým účinkem. Tyto výrobky nemění přirozený pigment vlasů a nezpůsobují alergie, což je samozřejmě jejich výhoda.

Ale barevný rozsah rostlinných barviv je poněkud špatný, je omezen na černé, měděné, červené a kaštanové odstíny. Při použití henny nebo basma je také třeba vzít v úvahu, že při barvení poskytují jasnou, někdy nepředvídatelnou barvu. A pokud se mu to nelíbí, není již možné použít chemické barvivo na přírodní produkt. V takovém případě budete muset dlouho čekat, dokud nebude vyplaven hena nebo basma.

Chemické barviva.

Při použití chemických barviv je nutné smíchat dvě složky: uměle vyrobený barevný pigment a oxidační činidlo. Moderní barvy (mohou být ve formě krému v tubě, pěna v nádobě nebo kapalina v lahvičce) se snadno aplikují, nerozšířují, nanášejí na šedé vlasy, obsahují oleje, bílkoviny a další látky, které přispívají k uniformnímu zbarvení pramenů po celé délce, a dokonce je krmí. Problém vytváří oxidační činidlo na bázi amoniaku, které při kombinaci s barvivem vytváří chemickou reakci a přispívá ke změně přirozeného pigmentu na umělou barvu. Stupeň barvení závisí na stupni procenta této složky: čím je vyšší, tím je agresivnější.

Mnozí výrobci dnes chtějí nahradit amoniak aminy s jemnějšími vlastnostmi. Ale jakékoliv oxidační činidlo v chemickém barvícím přípravku hraje příliš důležitou roli, aby minimalizovalo jeho přítomnost. Kvůly následně vyžadují další péči při obarvení těmito prostředky. Balzámy a masky budou nejlépe podporovat stav vlasů, které získaly novou barvu, zažívají stres.

Video: Program "Live Healthy!" S Elenou Malyshevou. Bezpečné barvení vlasů.

Krok třetí: vyberte požadovanou úroveň barvy

Při nákupu finančních prostředků stojí za to věnovat pozornost tomu, co jeho úroveň. Existují pouze tři, ale každý z nich odpovídá velmi specifickému výsledku, který lze dosáhnout barvením přípravkem.

Úroveň 1 odpovídá všem tónům: šampony, pěny a balzámy. Neobsahují amoniak, neprocházejí hlouběji do vlasů, ale jen jim dodávají sytější barvu. Stínicí barviva nelehčí ani namaří, je to velmi lehký tonizační přípravek, který se rychle vypláchne.

Tato metoda má výhody:

 • v procesu barvení vlasů nepoškozuje;
 • původní barva se vrací poměrně rychle;
 • zbarvení barvivem je naprosto neškodné.

Stínování bez amoniaku - nejlepší volba pro ženy během těhotenství.

Úroveň 2 má částečně odolné barvivo. Natírá šedé vlasy, i když je na hlavě hodně (až 50% povrchu), ale současně se barevný odstín příliš nezmění. Nelze jej vysvětlit s pomocí a původní barva pramenů může být změněna jen o pár tónů maximálně, čímž je jasnější. Navíc semirezistentní barviva dodávají vlasům výrazný lesk.

V takových přípravcích se nepoužívá agresivní oxidační činidlo, což je jejich hlavní výhoda. Pololesklý nátěr nemá škodlivý účinek na folikuly, takže může být považován za nejvhodnější, a to i pro oslabené vlasy. Při pravidelném používání nástroje je však nutná péče: použití balzámů a masky.

Polouzdrojové barvivo se rovnoměrně odmyje, musíte však být připraveni, aby po 5-7 pracích krocích bylo nutné znovu aplikovat.

Úroveň 3 odpovídá odolným barvám. Obsahují nosič barvy, oxidační činidlo a balzám. 6-12% roztok na bázi čpavku a peroxidu vodíku poskytuje nejen efektivní změnu přírodního pigmentu. Poškozuje folikuly, vypláchne dobré tuky a vysychá vlasy. A ačkoli dnes jsou do barevného komponentu přidávány inovativní přísady, které zmírňují účinek oxidantu (speciální kondicionéry, topné oleje, zvlhčující látky), ale nemohou je zcela neutralizovat.

Barvy 3 úrovně mají vysoký stupeň stability, dlouho se nevyplachují, nevyblednou pod vlivem ultrafialového záření, barva může trvat až 1,5-2 měsíců. Takové nástroje vám umožňují změnit původní tón pramenů o několik řádů. Pro zesvětlení vlasů se při provádění zvýraznění a zbarvení vždy používají pouze trvalé přípravky.

Odolná barva zcela vyplňuje šedé vlasy v libovolném objemu. Má bohatou barevnou paletu, vlasy jsou hedvábné a lesklé. Při přihlašování však musíte mít na paměti, že:

 • rychle se nevyplachuje a pro odstranění je třeba použít ještě agresivnější prostředky;
 • může vyvolat alergickou reakci;
 • to je dáno podle instrukcí, přísně určitý čas je udržován;
 • není vhodný k dalšímu použití, pokud zůstane po barvení.

Video: Doktor A... program. Tipy tricholog.

Profesionální barvy

Pro vysoce kvalitní barvení v kabině i doma se používají tzv. Profesionální barvy. Jsou vysoce odolné, protože jsou vybrány oxidační látky určité koncentrace. Spolupráce s nimi vyžaduje speciální znalosti o míchání drog a aplikačních dovednostech.

Profesionální barvy mají bohatou paletu barev, mohou být vzájemně smíchány a mohou být přidány mixstones. V průběhu barvení je snadné opravit chybu pomocí speciálního nástroje pro praní.

Pro mnoho žen, které rádi experimentují s jejich obrazem a pravidelně mění barvu vlasů, je tato možnost upřednostňována. Profesionální barvy vyrábějí světově proslulé firmy. Na základě zpětné vazby od ruských mistrů pracujících s těmito léky byly sestaveny TOP-8 výrobci nejoblíbenějších produktů pro barvení vlasů. Obsahuje:

 1. Wella Professionals: má tři kategorie barevných palet - světlé, tmavé a červené odstíny;
 2. Estel Professional: kreativní barvy a různé odstíny, barva má péči o kosmetiku, můžete si vybrat oxidanty s různou koncentrací;
 3. Schwarzkopf Professional: nejznámější barva Igora Royal zcela vymaluje šedé vlasy, má bohatou paletu barev, obsahuje součást péče;
 4. Matrix: kreativní barvy (včetně značkových "džínových", "dřevěných motivů", "kovových topazů"), mají vysoký stupeň trvanlivosti, velký objem trubek;
 5. Cutrin: více než 100 odstínů, bohatých barev, bez zápachu amoniaku;
 6. Londa Professional: dobře pokrývá šedé vlasy, má hustou krémovou texturu a vysokou odolnost;
 7. L'Oreal Professionnal: bohatá paleta barev, včetně smíšené, má nízký obsah peroxidu vodíku;
 8. Keune: velmi vysoká odolnost, značkové oxidační činidlo a sérum pro péči o barvené vlasy jsou připevněny k nátěru.

Čísla na trubce

Po rozhodnutí o základní barvě, typu a druhu barviva můžete v obchodě vymazat v poslední chvíli před nákupem léku. Na trubkách namísto jasného jména je několik čísel: co to znamená?

Sada čísel označuje barvy a odstíny. Chcete-li pochopit, jaký druh laku nejlépe vyhovuje potřebám, musíte znát princip umístění postav.

Počáteční číslo k bodu vždy znamená sytost barvy, například: 1 - černá, 7 - blond, 10 - platina / blond.

Druhé číslo bezprostředně za bodem odpovídá odstínu, například: 5 - světle hnědá / hnědá, 9 - velmi světle hnědá.

Třetí číslice označuje další tón: 4 - měď, 6 - červená, 8 - čokoláda.

Všechny tři indikátory dohromady se čtou jako jedinečná barva a odstín barvícího léčiva. A zde si každý musí sám rozhodnout, zda je vhodný, nebo stojí za to hledat vhodnější prostředek pro vlasy.

Ale hlavním pravidlem volby je: nejlepším barvivem na vlasy je droga, která nepoškodí a zvedá vaše duchy. Koneckonců to je to, co každá žena chce, že?

8 nejlepších profesionálních barev vlasů

Při hledání ideálního obrazu dívky ochotně vyrazí na experimenty - vyzkouší různé styly v oblečení, dělají experimenty s make-upem a samozřejmě také barví vlasy. A jak uvádí statistika, většina takových žen: 70% Rusů nechce jít s barvou vlasů, která byla od přírody věnována. Ale milovníci dnes mají být vášnivou brunetkou, zítřejší blondýnkou a pozítří - zlomyslná zrzka, vědí, že vlasy netolerují takové dramatické změny a často reagují na ně suchou, křehkou a ztrátou lesku. Proto je pro barvení lepší koupit profesionální barvy, které vám umožní změnit obraz s nejmenším poškozením vlasů.

Jak rozpoznat dobré barvivo na vlasy

Často můžete slyšet názor, že barva, která neobsahuje amoniak, je absolutně bezpečná a nemůže poškrábat vlasy. Bohužel je to mýtus! Barvy bez amoniaku nejsou opravdu tak agresivní, nicméně dokonce i s jejich hlavami je dostatek pevných součástí, které mohou způsobit škody. Takže při výběru laku je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Ve srovnání s barvami z masového trhu jsou profesionální prostředky odolnější - vypařují méně na slunci, barva postupně a rovnoměrně vybledne a po druhém nebo třetím mytí hlavy není vyplavena. A konečně, výrobci takových laků nabízejí nejbohatší paletu odstínů od přírodních až po odporné, mezi nimiž můžete snadno vybrat přesný tón, který potřebujete. Navíc mohou být barvy uvnitř jediného pravítka smíchány, aby se dosáhlo přesnějšího odstínu. Zde však musíte být opatrní - mnoho značek má koneckonců takové barvy, které jsou určeny výhradně pro ředění jiných odstínů a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení. Jsou nazývány korektory nebo mixtony. A vědí, že na rozdíl od konvenčních nátěrů vyžadují odborné oddělené nákupy oxidačního činidla.

A vybrat nejlepší z profesionálních nátěrových hmot vám pomůže s hodnocením, který bude sestaven s ohledem na názory odborníků a recenze běžných uživatelů.

Co je nejlepší barvivo na vlasy?

Dnes jsou pulty kosmetických obchodů naplněny širokou paletou produktů pro zbarvení vlasů. A je pro zákazníky poměrně obtížné pochopit rozmanitost zboží, aby bylo možné rozhodnout, který výrobek - profesionální nebo obvyklý, aby upřednostnil.

Nejlepší barvivo na vlasy by mělo splňovat řadu požadavků. Namísto toho, aby byla dostatečně odolná, je dobré lhát na vlasy a mít minimální traumatický účinek na prameny. Profesionální kosmetika tyto požadavky splňuje více, o čemž svědčí četné průzkumy a recenze zákazníků. Zjistěte, které barvivo na vlasy je lepší a jak si vybrat správné barvivo.

Profesionální barvy: vlastnosti a odrůdy

Všechny barviva na vlasy lze rozdělit do tří hlavních kategorií:

 1. Odolná barva;
 2. Polotovary;
 3. Tón znamená.

Trvalá barva. Tato skupina je dále rozdělena do dvou podskupin: trvalá a polostátní.

 • Amoniak a peroxid vodíku jsou přítomny v trvalých barvách. Tento komplex účinných látek a je zodpovědný za stabilitu barvení. Peroxid vodíku aktivně zesvětluje přirozený pigment vlasů a čpavek zajišťuje průnik barvicí složky do hloubky vlasové šachty. S pomocí trvalého barviva můžete radikálně změnit barvu vlasů a zcela eliminovat šedé vlasy a poskytnout vlasům bohatou barvu. Toto zabarvení je poměrně odolné, barva se dlouho neožouvá a neztrácí jas. Současně agresivní působení účinných látek ničí strukturu vlasů, jsou matoucí, suché a bez života.
 • Polosmělečné barviva ovlivňují vlasy mnohem opatrněji, ale jejich účinek není tak trvalý. Proto se často nazývají tónováním barev, protože jsou schopny správně obnovit hlavní barvu vlasů nebo je změnit na 1-2 tóny. Takové barviva neobsahují peroxid vodíku, proto nejsou vhodné k osvětlení, jsou schopny natřít šedé vlasy, pokud jejich počet nepřesáhne 50%.
 • Pololesklé barviva jsou považovány za nejbezpečnější vlasy. Dávají krásný a rovnoměrný odstín, ale nejsou schopni radikálně měnit barvu nebo vysoce kvalitní barvu na šedých vlasech, protože obsahují minimální množství amoniaku. V důsledku nepřítomnosti škodlivého účinku zůstávají prameny silné a zdravé.
 • Tón znamená. Taková barviva vůbec neobsahují amoniak, což ovlivňuje trvanlivost barvení. Barva se rychle vyplaví a originální barva vlasů se vrátí po několika šamponovacích procedurách. Takové výrobky však poskytují přirozenou barevnou saturaci a díky bezpečnému složení je možné je používat častěji a udržovat požadovaný odstín.

Jak si vybrat kvalitní, dobré barvivo na vlasy?

Mnoho z nás si užije sledování skutečně populárního programu "Test Purchase". Jeho tvůrci pomáhají Rusům vybrat vysoce kvalitní zboží. Jeden z pozemků tohoto programu byl věnován profesionálním barvivům na vlasy. Během přenosu byl vybrán a odevzdán do specializované laboratoře pro výzkum několik vzorků populárních barviv.

V důsledku toho se ukázalo, že nejlepšími barvivy na vlasy v programu "Test Purchase" jsou profesionální výrobky od známých kosmetických značek L'Oreal a Cios. Ve stejném programu byli potenciálním kupcům dán pokyny, jak vybrat správnou kvalitu barvy. Takže při výběru barviva dodržujte několik důležitých pravidel:

 • Než si koupíte, přejděte na oficiální webové stránky výrobce, podívejte se na paletu barev prezentovaných a vyberte vhodnou volbu pro sebe.
 • Pokuste se zakoupit barvivo na vlasy ve specializovaných prodejnách profesionální kosmetiky. Při nákupu zkontrolujte těsnost obalu nátěrové hmoty. Kromě toho musí obal obsahovat číslo šarže. V případě potřeby požádejte o certifikát shody, který zaručuje autenticitu a kvalitu výrobků.
 • Věnujte pozornost ceně. Dobrá barva nemůže být levná! Profesionální nástroje jsou 2 až 3 krát dražší než běžné barevné kompozice.
 • Při výběru barvy použijte služby prodejce-konzultanta, měl by se seznámit se všemi nuancemi používání tohoto výrobku, jeho složením, silnými a slabými stránkami a pomáhá najít nejlepší volbu v poměru "cena-kvalita".

Vyberte barvivo podle typu vlasů a jejich stavu. Věnujte pozornost složení barviva. Pokud jsou vlasy poškozené a suché, je lepší opustit použití agresivních odolných barev a jít o měkčí a příznivější možnosti. V obrovském sortimentu kosmetiky je snadné se zmást, profesionální kadeřník - stylista nebo naše hodnocení nejlepších vlasových barviv, které vám přinášíme, vám pomohou s výběrem.

Přehled nejlepších barev vlasů

Odborníci nedávno provedli průzkum 700 ruských žen různého věku. Účelem studie je zjistit, který z nejlepších barviv na vlasy a které známé ženy preferují.

Podle výsledků průzkumu se na vrcholu objevily produkty společnosti Garnier, druhá byla L'Oreal a Schwarzkopf se umístila na třetím místě. Podívejme se podrobněji na základní vlastnosti a výhody barviv obsažených v hodnocení nejoblíbenější kosmetiky.

1. Garnier

Série Nutrisse Crème. Známá kosmetická společnost vyvinula řadu barviv, jejichž paleta je zastoupena 14 odstíny. Je to odolná krémová barva s jemnou krémovou strukturou, která usnadňuje aplikaci na vlasy. Složení barviv zahrnuje ovoce, keratin a živiny.

Unikátní patentovaný vzorec dobře chrání před vysycháním a jemně pečuje o vlasy a udržuje jejich zdravý a zářivý vzhled. Součástí barvy je speciálně navržená úprava balzámem s avokádovým olejem, která dává hladkému, měkkému a hedvábnému nití.

Krémová barva má příjemný, jemný zápach a dobře šedé vlasy. Mnoho zákazníků se domnívá, že to jsou nejlepší barvy vlasů pro blondýnky. A to je pravda, protože v této sérii jsou prezentovány především nasycené přírodní odstíny (zlaté, blonďaté, měděné, medové).

Barevné přírody. Řada nástrojů ovlivňuje bohatost různých odstínů (více než 30) a trvanlivost. Jas barev nezmizí ani po 8 týdnech po barvení. Inovativní kosmetika vytvořená na bázi přírodních složek - olivového oleje, karitu a avokáda. Účinně vyživují vlasy a udržují si jejich měkkost a přirozený lesk.

Série Olia. Jedná se o perzistentní smetanové barvy, jejichž hlavní výhodou je nepřítomnost amoniaku a dalších agresivních látek. Paleta se skládá z 25 různých tónů. Speciální barva obsahuje čtyři přírodní oleje: kamélie, slunečnice, passionflower a alba.

Poskytují intenzivní zvlhčování, podporují hlubokou penetraci barvivového pigmentu, hladí a utěsňují váhy v poškozených vlasech. Tato komplexní péče vytváří efekt laminace, spolehlivě chrání vlasy před škodlivými účinky a zaručuje 100% výsledek barvení.

2. L'Oreal

Série předvoleb. Paleta barev z agentury L'Oreal představuje více než 30 odstínů. Jedná se o nejrůznější varianty - od světlé blond až po bohaté červené a lesklé černé barvy. Barvy této série zajišťují trvalé barvení, které udržuje saturaci barev až 8 týdnů.

Mikrosféry s pigmentem poskytují podobnou trvanlivost, jejich miniaturní velikost umožňuje hluboce pronikat do struktury vlasů a dosáhnout jednotnosti a barevné hloubky. Složení barevných nástrojů zahrnuje živiny, komplexy vitamínů a keratiny, které poskytují výživu, zvlhčení a ochranu vlasů. Dodává se s balzámem pro péči, který fixuje barvu a činí vlasy měkkou a zvládnutelnou.

Casting Creme Gloss - oblíbená řada barevných nástrojů složená ze 28 odstínů. Jedná se o barvy bez čpavku, které poskytují nejjemnější a jemnější zbarvení. Speciální formula s péčí a nutričními komponenty poskytuje hluboké barvy a současně chrání a posiluje vlasy zvenčí a zevnitř.

Použití barvy zaručuje bohaté, jasné odstíny a 100% šedé zbarvení vlasů při zachování zdraví vlasů. Výrobky z této série jsou snadno použitelné doma. Jejich lehká, krémová struktura se dobře hodí na vlasy a nadbytek se snadno odstraní.

Barva voní dobře, neteče a je vyplavena až po 5-6 týdnech. V balení je zabalený balzám s královským želé, který dodává vlasům hladký a lesklý lesk.

Série Excellence Creme se vyznačuje maximálním mírným nárazem, který je dosažen díky speciálnímu ochrannému séru. Měl by být aplikován na vlasy bezprostředně před barvením. Hlavní složení barviva je obohaceno cennými prokeramidy, které spolehlivě posilují vlasy a vyživují je po celé délce. Sada obsahuje také balzám a masku, které fixují výsledek barvení a tvoří vlasy živé a lesklé.

3. Schwarzkopf

Základní řady barev. Výrobky společnosti Schwarzkopf představují řadu smetanových inkoustů bez amoniaku založených na přírodních rostlinných složkách. Obsahují výtažky bílého čaje a lychee, které zaručují jemné zbarvení, výživu a ochranu vlasů.

V důsledku toho jsou kudrlinky transformovány, vypadají hladce a lesklé a těší se bohaté, hluboké barvě. V této sérii jsou prezentovány více než 20 různých odstínů.

Každý obal s barvou je doplněn opevněným kondicionérem, který se nanáší po hlavním barvení, spolehlivě chrání a posiluje vlasy od kořene až po špičku a činí je poslušným a objemným. Barevné spektrum je živé a přirozené, zvolený odstín je poměrně odolný a dlouhodobě udržuje vlasy.

Perfektní pěna. V této sérii barev bez amoniaku je prezentováno 22 odstínů. Poskytují hlubokou, jasnou barvu a poskytují vlasům luxusní, lesklý lesk. Kosmetika je obohacena orchidejí a sójovými extrakty, které jsou zodpovědné za ochranu a výživu pramenů.

Výrobky v této řadě jsou hospodárné a mají jemnou a nenápadnou vůni. Barva je dodávána se speciálním balzámem, jehož objem je dost pro zpracování i těch nejdelších pramenů.

4. SYOS

Profesionální výkon. Tato krémová šedá byla vyvinutá německou kosmetickou firmou, která je specifická pro efektivní barvení vlasů doma. Pro snadné použití jsou lahve s lakem vybaveny speciálními aplikátory. Složení barviv obsahuje speciální komplex živin obohacený bílkovinami z pšenice a provitaminy.

Barvicí pigmenty pronikají hluboko do vlasové šachty, poskytují intenzivní, trvalé zbarvení a dlouhé zadržování nasycených barev.

ProNature. Toto je nejlepší profesionální barvivo na vlasy od značky SYOSS, protože má minimální obsah amoniaku a zaručuje jemnou a jemnou péči. Paleta této série obsahuje 12 přirozených odstínů od studeného světla blond blond až po zářící modrou barvu.

Barviva obsahují zvýšenou koncentraci barevných pigmentů, která zajišťuje jas a stálost barev, zatímco přirozené rostlinné výtažky z ginkga a aloe vera obnovují strukturu nití zevnitř a zajišťují jejich nasycení vitaminem a nutričními složkami.

5. Wella

Odolné krémové barvy od společnosti Vella, vytvořené na inovativním kyslíku, zajišťují dlouhotrvající zachování sytosti barev a zajišťují měkkost, pružnost a přirozený lesk vlasů.

Kokosový extrakt, který je součástí výrobku, obaluje každý vlas s neviditelnou bioprotektivní fólií, která chrání před vnějšími a mechanickými vlivy a podporuje sílu a zdraví pramenů.

Příjemná a jemná struktura barvy usnadňuje její rozložení po celé délce vlasů, zaručuje trvalé barvení a ochranu před škodlivými účinky ultrafialového záření.

6. Estelle (Estel)

Professional DeLuxe - řada profesionálních barviv, poskytující efektivní péči a ochranu vlasů. Barvy této série mohou být použity jak pro hlavní barvení, tak jako tónování.

Patentovaný vzorec založený na komplexu chromoenergie umožňuje dosáhnout dokonalého vyrovnání vlasů, obnovení struktury a chrání prameny před jakýmikoli negativními účinky.

Po barvení vlasy zůstávají silné, měkké a nasytí se barevným a zářivým leskem. Barva je ideální pro odstranění šedivých vlasů, je snadná pro domácí použití, protože její měkká struktura umožňuje snadné nanášení a rovnoměrné rozložení na prameny.

7. Londa

Londacolor Professional je řada barviv s mikrokuličkami, které pronikají hluboko do struktury vlasů a poskytují trvanlivost a jas barvy. Produkty Londy mají nejbohatší výběr barev.

Paleta barev je reprezentována více než 90 různými odstíny, včetně nejvíce neuvěřitelných tónů, které mohou uspokojit nejbohatší představivost. Formula barviv je obohacena přírodními oleji a vosky, které vytvářejí spolehlivou ochranu a péči a dělají vlasy silné, zdravé a lesklé.

Lehká, krémová struktura zajišťuje jednotné nanášení barviva, dokonale ladí šedé vlasy, zaručuje trvalé výsledky a dlouhou zadržování hlubokých, nasycených barev.

Hodnocení nejlepších barev vlasů potvrzuje jejich účinnost a trvanlivost. Uživatelé jsou ohromeni skutečností, že nejlepší profesionální barviva poskytují nejen radikální změnu barvy a úplné zbarvení šedých vlasů, ale také podporují zdraví vlasů a chrání je před škodlivými účinky.

Výsledkem je, že vzhled vlasů se mění dramaticky, vypadá dobře upravený, hladký, silný a lesklý, snadno se hřebčí a zapadá do účesu.

Samozřejmě, že každá preference je odlišná, ale mezi množstvím prezentovaných výrobků si každý může vybrat produkt, který nejlépe vyhovuje typu a struktuře vlasů a umožňuje pozoruhodný a trvalý výsledek z barvení.

Podívejte se na video: Které barvivo na vlasy je lepší? Garnier, Syoss, paleta. Přezkoumat

Podívejte se na video: Příběh mých vlasů, barvení vlasů a můj výběr

Hodnocení aplikací

Recenze č.1

Již několik let používám barviva na vlasy L'Oreal. Mají speciální řadu výrobků bez amoniaku, což je ideální pro mé tenké a suché vlasy. Má barva je světlá blond, bez barvení, vypadám jako šedá myš. Ale po nanesení barvy právě změnily.

Vždycky jsem zvolil zářivé zlaté odstíny, vlasy mi vypadaly prostě brilantní a já se změnila v velmi zajímavou blondýnu.

Barva se perfektně hodí na vlasy, aplikuji ji sama, nezpůsobuje podráždění a prameny vypadají dobře upravené a objemné. Samozřejmě, nátěr bez amoniaku není tak odolný a rychle se vypláchne, ale je to bezpečné a můžete si vlasy tónovat častěji.

Zkontrolujte číslo 2

Neustále tónuju vlasy, pro které používám pouze profesionální a vysoce kvalitní barviva. Barvení se vyrábí v kabině jeho stálého mistra. Doporučila mi tyto výrobky jako nejjemnější a nejbezpečnější vlasy pro zdraví.

Dávám přednost produktům od společnosti Schwarzkopf, jejich barva je pro mě ideální. V řadě výrobků jsem pro sebe našel dokonalý odstín a neustále si barví vlasy zlatým čokoládovým tónem.

Barva je poměrně odolná, má jemný a jemný zápach, na něj se nanáší balzám, po níž vlasy začnou svítit, jako po procesu laminace. V důsledku toho jsou vlasy plné síly a zdraví a vypadají skvěle.

Zkontrolujte číslo 3

Nedávno objevená barva Estelle. Před tím neustále barvila vlasy s levnou, trvalou barvou, z níž se stala suchá a křehká, ztratila svou sílu a vypadala jako houba.

Kadeřník mi doporučil, abych mi vlasy uzdravil doma s maskami a pak přešel k barvení profesionálními výrobky od Estelle. Poprvé si barvu vlasy barvila v salonu. Byl jsem spokojen s výsledkem, vlasy měly krásné, bohaté barvy a vypadaly luxusní.

Byl tam živý lesk, stal se hladký a měkký. Teď budu používat Estelle po celou dobu, a já sám budu vlasy vlasy doma.

Co je nejlepší barvivo na vlasy

Chcete-li barvit vlasy, musíte nejen zvolit odstín barvy, ale i firmu výrobce, jinak může být výsledek mnohem smutnější, než se očekávalo.

Obecně platí, že poprvé drasticky změnit barvu je lepší v kabině, protože tam mistr může zaručit výsledek malování, že doma, bohužel, nikdo nemůže uložit. Ale pokud je pro salon katastrofický nedostatek finančních prostředků, pak můžete riskovat malování kadeřů sami, ale ani zde byste neměli ušetřit peníze.

Jak zjistit typ barvy

Před výběrem černého nebo světlého odstínu musíte určit typ barvy, protože pro ty, kteří mají červené vlasy a pihy, prostě nebudou blonďatá.

Jaké jsou tedy varianty barvy pleti:

Zima se vyznačuje kontrastními chladnými barvami, vlasy jsou obvykle tmavé a kůže je bledá. Lehčí než světle hnědé barvy se nedoporučuje pro barvení vlasů, protože kůže se prostě mísí s barvou vlasů.

Jaro - teplé barvy, žádné kontrasty. Majitel má lehkou pokožku a oči zelené, modré, šedé. Stín vlasů může být lehký i tmavý. Budou se hodit do medových odstínů, čokolády a zlata.

Letní - studený tón pleti, bez kontrastu. Lehké nebo tmavé vlasy, oči šedé a modré. Nejlepší odstíny popelu nebo platiny blond.

Podzim - bez chladu a kontrastu. Lidé mají světlé nebo tmavé oči, tmavé vlasy a lehkou pleť. Vhodnější hnědá, čokoládová, maximální zlatá barva vlasů.

Typy barev

Barvy jsou rozděleny podle typu:

 • trvalé;
 • polostátní;
 • částečně odolný;
 • přírodní.

Poté, co jste se rozhodli pro barvu barvy, měli byste objasnit, který z nich by měl být vybrán podle typu. Pokud chcete jen ošetřit vlasy a dosáhnout odolné mědi nebo černé barvy, pak je lepší zakoupit přírodní barvivo - hennu nebo basma.

Pololesklé nátěry obvykle vypadají jako pěna a jemně si barví vlasy. Chcete-li udržovat odstín kořenů, mohou být použity, ale nebudou poskytovat specifickou a kardinální barvu. Mezi nabízené varianty nabízejí obchody často SchwarzlepfHenkel a Wella. Tyto barvy jsou drahé, zbarvují chlupy špatně, po několika dnech se barva omývá. Může být na chvíli používán jako odstín. Mousse, šetřící strukturu, nezkazuje vlasy, neobsahuje amoniak.

Polostálné barvy neobsahují peroxid, soli jsou reprezentovány namísto amoniaku. Po 30 dnech umývání hlavy, barva vypadne, tyto šedé vlasy nezbarví, mírně tóny.

Nejlepší barviva jsou perzistentní, mohou však ovlivnit strukturu vlasů a obsahovat jak amoniak, tak peroxid vodíku.

Výhoda malby

 • Odolný;
 • Barvy šedé vlasy;
 • Pomáhá drasticky změnit barvu vlasů;
 • Pokud si přejete, můžete kreslit pouze kořeny nebo zvýraznit.

Po výběru můžete jít do obchodu a koupit to, co je považováno za nejlepší.

Nejlepší barva světových značek

 1. Garnier a L'Oreal;
 2. SchwarzlepfHenkel a Londa;
 3. Wella a Estel.

Tyto značky používají nejen spotřebitelé, ale i odborníci, takže si můžete koupit nátěr v salonu a specializovaných prodejnách.

Jak si vybrat barvu

Vaše barva je vybrána zkušební a chybou, protože chcete vyzkoušet všechno. V první řadě by ženy měly být upozorněny, že každá společnost má spousty rozdílů, a to jak v barvě, tak v barvě, a proto si vyberou jednu barvu, měli byste velmi zřídka experimentovat.

Výjimkou mohou být případy výběru nových produktů nebo obrovská sleva na výrobek. Dokonce i jeden odstín a název se mohou dramaticky lišit při výběru barvy. Nejlepší je podívat se na krabici. A na vzorcích barevných kadeří, které jsou v paletě každého výrobce. Bude to mnohem blíže původní barvě přijatých vlasů.

Garnier

Jeden z nejlepších nátěrů hmotných trhů se v současné době považuje za barvu Garnier. Má několik sérií, z nichž každá má nutriční oleje, dodatečné odstíny barev a pravítka pro péči.

Jaké řady jsou uvedeny:

Je třeba poznamenat, že všechny předložené řádky dokonale skvrnit vlasy, mají masky péče, jsou velmi ekonomické a jedna trubka je dostatečná, aby zbarvila regrown vlasové kořeny dvakrát.

L'Oreal

Druhým na Olympus mezi barvy je L'Oreal.

Má 6 řádků různých barev, které jsou vynikající kvality, ale za poměrně vysokou cenu. Vlasy jsou bohaté na barvu s vynikajícím leskem.

SchwarzkoupfHenkel

Ti, kteří politují své vlasy, mohou použít SchwarzlepfHenkel. Jedná se o poměrně šetrné barvy, mnohé jsou prezentovány ve formě pěn. Velmi pohodlná aplikace, zabarvení prakticky v polních podmínkách, všechno je smícháno v jedné láhvi, není nutné nosit rukavice a ruce na půdě. Mínus: drahé, nemůžete zachránit, s výjimkou toho, že nalít do jiných kontejnerů, nestabilní barvy. Profesionální nástroje jsou stabilnější, budete je muset koupit v salonu. Mínus - cena.

Londa

Příležitost nejen barvit vlasy, ale i tónovat, osvětlit. Více než 100 odstínů barev, které umožní každému. Vynikající kompozice vám dává vlasům trojrozměrnou barevnou hloubku.

Wella

Vynikající barva za rozumnou cenu, jediná negativní špatná barva dává světlo, vlasy dávají žlutou barvu. Na rozdíl od Garniera je zde těžké dosáhnout monotónnosti. Výjimkou je salon profesionální barva, ale je velmi drahá a má vysokou spotřebu.

Estel

Jeden z nejlevnějších barev však dokonale maluje šedé vlasy a má demokratickou cenu. Je těžké najít požadovaný odstín, takže je nejlepší koupit v kabině. Ideální pro zákazníky v poměru cena / kvalita.

Pravidla barvení

Než barvíte vlasy, rozhodněte se, zda tuto barvu potřebujete, nebo se můžete dočasně dostat pomocí zbarveného šamponu. Může se stát, že vybraná barva se neshodí, bude se lišit nebo bude vyžadovat, abyste úplně změnili celý šatník. Faktem je, že to, co je dobré pro brunetky, vůbec nevadí blondům.

Je-li rozhodnutí učiněno, je první malba ještě lepší strávit v kajutě. Zvednou nejen požadovaný odstín, ale také vysvětlí, jak pečovat o barvené vlasy. Pro zásadní změnu z tmavé barvy na světlou barvu je nutné nejprve bělit vlasy, pak barvit, což znamená, že budou potřebné dva obaly barvy.

Neměli byste barvit vlasy, pokud:

 • Existují vředy nebo pupínky;
 • Pokud jste nemocní, neboť některé léky v kombinaci s barvami dávají neočekávaný účinek;
 • Po chemickém mávání je lepší to udělat dříve;
 • Nebarvíte vlasy během menstruace, barva nemusí fungovat.

Pro domácí obarvení je nutné udělat vše podle přísných pokynů a provést test alergie. Kromě toho musíte pečlivě oddělit vlasy na prameny, aby jste vše nadělovali úplně. V prvním okamžiku byste neměli rozdělit trubku na dvě použití, je lepší strávit celý nástroj, pak můžete odstínit jen kořeny každé dva týdny.

Co potřebujete vědět při malování

 • Čím silnější a hustší jsou vlasy, tím déle to skvrny, takže poprvé nemůžete získat požadovanou barvu;
 • Tmavé odstíny jsou odolnější než lehké a červené barvy jsou lépe namalovány u kořenů, než když se opět aplikují;
 • Na barvě je uvedeno procento malby na šedé barvě, pokud je hodně, potom zvolte silný podle akčních prostředků;
 • Barvené vlasy jiným způsobem vnímají barvu než přirozené;
 • Možná je, že lék má takový zápach, že se stává špatným;
 • Při silném pocitu pálení je lepší omýt lak, protože je možné poškodit nejen vlasy, ale i pokožku hlavy.

Barva se aplikuje z krku a co nejrychleji. Neměli byste nosit plastový sáček nahoře, můžete spálit vlasy. Nepřeházejte barvu, barva je lehčí nebo lepší není. Omyjte barvu po skončení potřebujete spoustu vody a opláchněte hlavu šamponem. Pomocí masky a balzámy po barvení můžete zlepšit účinek barviva a stav vlasů.

Recenze

Vzala barvu Garnier Olia, i když dříve použila dražší prostředky. Výsledek je uspořádán, cena také. Vůně čpavku v nátěru je, i když je napsáno, že bez amoniaku. Vzhledem k tomu, že vlasy jsou krátké, stačí jen půl lahvičky. Vezmu to.

Crash Vella, rád, nezměním se, našel jsem svou barvu.

Mám rád L'Oreal, i když ne velmi odolný. Vlasy se nezkazí, barvy jsou přirozené, příjemné.

Garnier a Pallet byly namalovány, oba krát poměrně úspěšně. Barvy jsou levné, budu kupovat víc.

Koupil jsem barvu L'Oreal, všechno bylo uspořádáno, jen vysychává vlasy a cena je příliš vysoká. Je to tak pohodlné použití, ne přitlačování pokožky hlavy a velmi krásné barvy. Líbí se mi, doporučuji.

Vezmu si stříbrnou blondýnu Garnier. Super barva, rozjasní bez žloutnutí. Obecně jako tato společnost a série jsou odstíny bezchybné. Barva je úsporná a dobře padá.

Vzala Vellaton, ale byla zklamaná. Barva se mísila špatně, tón nebyl stejný.

Vybral jsem L'OREAL EXCELLENCE Creme, opravdu se mi to líbilo. Perfektně naplní šedé vlasy a příjemný stín na vlasy. Snadno aplikovatelné, odolné.

Pro Více Informací O Suché Vlasy