logo

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Barvivo pro domácí barvivo na vlasy ve formě pěny od značky Schwarzkopf je již dlouhou dobou novinkou mezi barvami na masovém trhu. Tento výrobek lze dlouhodobě nalézt téměř v jakémkoli kosmetickém oddělení a jeho cena je nižší než cena jeho konkurenčního protějšku od společnosti L'real. Ale tyto konkurenční pěny mají rozdíl v trvanlivosti barvení a pěna od firmy Schwarkopf má výhodu, protože její vzorec obsahuje amoniak, což znamená, že barvivo má vysokou odolnost.

Přítomnost amoniaku v nátěru dnes způsobuje spoustu kontroverzí a je již možné s jistotou říci, že tzv. "Neamiakální" barviva způsobují poškození vlasů ne méně než produkty s amoniakem. Další informace o hodnotě amoniaku v barvivech na vlasy naleznete v našem barvivech Wella bez amoniaku.

Výrobky pro vlasy s vlastním barvivem ve formě pěny nalezly mnoho fanoušků a tento formát zřejmě dlouho zůstane na kosmetickém trhu. To je to, co se dnes děje s lakem PERFECT MOUSSE, je nadále v poptávce a výrobce v průběhu palety mění barvy, odstraňuje nepopiratelné, málo prodávané barvy a přidává módní topické barvy.

Poslední aktualizace palety pěny Schwarzopf představuje kolekce dvou odstínů "karamelu" pro brunety - číslo 757 "zázvorové zákusky" a číslo 850 "krémové sušenky". Při barvení poskytují oba odstíny mírné vyjasnění původní základny o 1,5-2 tóny.

Pokud jde o zbytek palety PERFECT MOUSSE, obsahuje jeden super jasný produkt (číslo 1200), 4 možnosti pro blondýnky (čísla 900, 910, 940, 950 a 1000), ostatní odstíny jsou pro vlasy od světle hnědé původní barvy až po tmavé kaštany. Ve sbírce odstínů dnes nejsou žádné barvy, které jsou daleko od přirozené barvy vlasů, která byla oblíbená předtím, například vínová nebo červená. Červená je nyní zastoupena v odstínu číslo 388 v barvě kaštanu-červené.

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta odstínů:

Barva pěna Schwarzkopf 850, barva "Cream biscuit"

Malovaná pěna Schwarzkopf 800, barva "Medium blond"

Barva pěna Schwarzkopf 757, barva "Perník"

Barva pěna Schwarzkopf 750, barva "Mandle"

Malovaná pěna Schwarzkopf 700, barva "Dark Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 668, barva "Hazelnut"

Malovaná pěna Schwarzkopf 616, barva "Ice cappuccino"

Malovaná pěna Schwarzkopf 600, barva "Lehký kaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 536, barva "Frosty Mocha"

Malovaná pěna Schwarzkopf 500, barva "střední kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 400, barva "Cold Espresso"

Malovaná pěna Schwarzkopf 465, barva "Chocolate gaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 388, barva "Červená a kaštanová"

Malovaná pěna Schwarzkopf 365, barva "Dark Chocolate"

Malovaná pěna Schwarzkopf 300, barva "černý kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 200, barva "černá"

Malovaná pěna Schwarzkopf 1200, barva "Ultra Blond"

Barva pěna Schwarzkopf 1000, barva "Pearl blond"

Malovaná pěna Schwarzkopf 950, barva "Golden blond"

Barva pěna Schwarzkopf 940, barva "Sand Blonde"

Malovaná pěna Schwarzkopf 910, barva "Ash Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 900, barva "Sunny Blond"

Malovaná pěna na vlasy. Paleta barev a jak vybrat to nejlepší?

Paint-pěna je pro nás poměrně novou volbou, protože se objevila poměrně nedávno, takže jsem neměla čas získat z nás dostatek úcty, protože mezi námi se opravdu bojí vyzkoušet nové věci a upřednostňovat předem prokázané možnosti. Nicméně je to marné a snad i po tomto článku budete navždy změnit svůj názor na tento typ barvy a budeme schopni podrobně podrobně popsat všechny mínusy a výhody tohoto typu malby. Můžeme jen říct, že salony se změnily právě na tento druh zbarvení, takže při příštím účesu nebo stylingu se můžete také zeptat pána, jaký typ barvy dává větší preference a proč.

Doporučuje se číst: Keratin vlasy pro a proti vyrovnání

Hlavní výhody použití barvy pěny.

Hlavní výhodou tohoto nátěru je jeho snadné použití, které se dobře vyjadřuje, a to ve všem. Nikdy nebylo snadnější aplikovat barvu: už nemusíte měřit a míchat nic. Vše, co potřebujete, je vytlačit potřebnou dávku pěny na vaši ruku a rozložit ji přes vlasy prsty (samozřejmě, že jste oblékli ruce v rukavicích, které jsou součástí sady) nebo pomocí hřebene s řídkými zuby. Ve skutečnosti je barva - pěna - téměř stejná, známá pro nás ženy, pěnovou pěnu. Zde je vše stejné - lehká struktura a snadná aplikace. Kromě toho se taková barva vůbec nerozšíří a neškrtí vše kolem sebe, jak může běžná barva dělat, náhodou zasáhla oblečení a okamžitě je zkazila. Takže, jak vidíte, tato barva je vhodná nejen pro domácí barvení.

Tato barva byla již dlouho schválena odborníky. Nejde ovšem o pohodlí použití takové barvy, ale také o její základní funkce, jako jsou barvy a především - bezpečnost a hypoalergennost, která souvisí s jeho složením a jemnými vlastnostmi, a to:

 • Většina těchto barev je bez amoniaku, takže jemně působí na vlasy bez poškození a většina z nich má příjemnou vůni.
 • Takové barvy jsou také šetřící v tom smyslu, že nechávají strukturu vlasů stejnou, jako před barvením, takže není nudné utrácet obrovské množství na obnovu vlasů, kupovat drahé balzámy a masky, jako po normálním barvení a zvláště při osvětlení vlasů..
 • Takový nástroj byl mnohokrát testován na hypoalergii, nicméně je stále třeba provést test vlivu této barvy a způsobit malou barvu na ohybu v lokti během jednoho dne. Pokud se během této doby neobjeví ani svědění ani podráždění, je módní odvážné použití barvy.
 • Rovněž stojí za to říci, že takové nátěrové hmoty jsou co nejpřiměřenější při aplikaci a přípravě, protože plán je, že všechny komponenty jsou již měřeny v správném množství, takže stačí kombinovat oba komponenty dohromady za účelem dosažení jednotnosti. Ale co, je módní, že se dokonce odvážně obarvíte takovou barvou, aniž byste se obávali, že nějaká část bude nehybná, protože v podstatě je to stejné, jako byste si umyli vlasy šamponem.
 • Výhodou této barvy je také péče o součástky, proto se často doporučují barvy, které nejen změní barvu, ale i pro obnovení vlastního vzhledu po zimě nebo nemoci, protože vlasy po nanesení pěny zcela změní svůj vzhled, stává se krásným dobře udržované. Barva však dobře nesedí se šedými vlasy, proto by měla být použita pouze pro takové účely, pokud stále ještě není mnoho šedých vlasů.
 • Velký požadavek na toto barvivo je také kvůli tomu, že jedna láhev stačí na barvení poměrně velkého množství vlasů, takže nemusíte kupovat dva balíčky barviva, aby byly všechny vlasy, což činí toto barvivo spíše ekonomickým řešením.
 • Barva není naprosto žádný problém odstranit z kůže nebo tkáně při kontaktu s nimi, nicméně bude nutné okamžitě odstranit skvrnu.

Barva vlasové pěny - 4 nejlepší značky a barevné pokyny

Moderní barvicí produkty obsahují minimální množství škodlivých látek a některé jsou zcela vyvinuty na základě inovativních technologií bez použití amoniaku.

Pěna je pěnová struktura s pigmentem. K dispozici v lahvičce, která obsahuje barvivo a vývojáře. Před použitím stačí nádobku protřepat, v důsledku čehož se vytvoří barvicí pěna. Je vhodné ho aplikovat na vlasy pomocí masážních pohybů, jako jsou šampony. Vše, co je nutné, je rovnoměrně rozložit po celé délce kadeřnic a poskytnout čas na pigmentaci.

Pěna obsahuje speciální přísadu, která vytváří efekt nasycených barev. To vám umožní obnovit vlasy po vypálení na slunci nebo v opotřebení v zimě. Kromě toho pěna vyživuje strukturu pomocí užitečných stopových prvků, vytváří ochranu před vystavením agresivnímu prostředí.

Produktová řada představuje různorodá paleta, jejíž charakteristickým znakem je maximální přiblížení k přirozeným odstínům. Dostupné podmínky použití umožňují provádět barvení doma.

Mousse nemá žádné kontraindikace, proto ženy různých věkových kategorií a typů vlasů mohou používat barvivo k vytvoření atraktivního obrazu nebo obrazu firmy.

Nejlepší recenze

WELLATON Sahara (Wella)

Mousse poskytuje trvalý efekt díky vybraným komponentům. Obarvené vlasy po dlouhou dobu zachovávají barvy a lesk. Samotný proces se vyznačuje jemným a pečlivým působením aktivních složek. Výživa a ochrana zajišťují použití ošetřujícího séra, bohatého provitaminu B5.

Barva "Sahara" dává skvělou barvu, která kombinuje zlaté a pískové odstíny.

Náklady na balení činí 464 rublů.

L'Oreal Paris "Sublime Mousse", čistý tmavý kaštan (Loreal)

Přírodní bohatá kaštanová barva rovnoměrně rozkládá po celé délce kudrlin. Použití inovativních technologií při výrobě nástrojů zajišťovalo bezpečnost struktury a folikulů.

Vlasy po barvení se stávají hustými a poslušnými a přirozený lesk poskytuje jemný lesk. Šedé vlasy jsou kompletně natřeny. Přiložené živiny pronikají hluboko do struktury, vytvářejí ochrannou vrstvu.

Náklady na balení činí 430 rublů.

Černá PERFECT MOUSSE (Schwarzkopf)

Schwarzkopf pěnová barva je charakterizována rychlou aplikací a dokonalým výsledkem. S rovnoměrným rozložením se objevuje šikmý černý zářící tón, který v závislosti na typu osvětlení poskytuje několik odstínů.

Aktivní složky působí jemně, aniž by poškodily strukturu vlasů a živiny a minerály saturají a obnovují. Barva je vysoce odolná, což umožňuje dlouhou dobu uchýlit se k opětovnému barvení.

Náklady na balení činí 420 rublů.

Palette Mousse Color (Schwarzkopf Henkel, Německo)

Pomocí pěny je barvení příjemné a snadné. Smíšené složky se na vlasy aplikují podle typu šamponů a zůstávají po dobu 30 minut pro pigmentaci. Paralelně s působením barvy je hydratace a výživy struktury vlasů. Odolná kompozice rovnoměrně natírá šedé vlasy. Výsledkem je, že pokožka hlavy svítí zdravým leskem a bohatým odstínem.

Náklady na balení činí 440 rublů.

Výhody a nevýhody

Výhody:

 1. Barvicí struktura nemusí být připravena v samostatné nádobě.
 2. Mousse je snadno použitelný, nevyžaduje speciální dovednosti.
 3. Proces barvení nezahrnuje použití čepic a tepelného zpracování a samotný postup trvá méně času.
 4. Konzistence je dobře udržována na vlasu.
 5. Má zvlhčující účinek, který zabraňuje rozbití a sušení.
 6. Nevyvolá alergie.
 7. Kůže se šedými vlasy.
 8. Paleta barev je zobrazena v přírodních barvách a odstínech.

Nevýhody:

 1. Díky jemnému složení je pigment udržován méně než obvyklé barvivo (přibližně 30 dní).
 2. Dosažení jasu a konce barvy nebude fungovat, vyráběný rozsah je omezen na přirozené tóny.
 3. Vysoká cena

Jak používat

Abyste získali rovnoměrné barevné prameny a stálou barvu, musíte provést postup a dodržovat některá pravidla:

 1. Mousse se aplikuje na nevyléčené vlasy. Stávající tuková vrstva chrání proti chemikáliím.
 2. Otevřené oblasti těla by měly být pokryty ručníkem a rukavice by měly být nošeny do rukou, aby nedošlo k přímému kontaktu přípravku a pokožky.
 3. Před aplikací nátěru je třeba vlasy navlhčit a vyčistit je ručníkem.
 4. Míchání složek probíhá bezprostředně před barvením. K tomuto účelu se barvicí gel přidává do aplikátoru láhve obsahujícího vývojáře. Kontejner protřepejte pouze jednou. Účinné látky se rychle spojují v nepřítomnosti vzduchu. To je tato technika dává vytrvalý bohatý tón.
 5. Nasaďte si rukavice a vytlačte na dlani trochu pěny. Prsty obou rukou rozdělují barvu na pokožku hlavy se sekvencí zpracování: přední, temporální oblasti, koruna, týl po celé délce pramenů. Ponechte pěnu na hlavě 30 minut.
 6. Použijte teplou vodu k pečlivému odstranění barviva z vlasů.
 7. Použijte redukční prostředek, který je dodáván s pěnou (balzám, masku nebo kondicionér).
 8. Po několika minutách opláchněte hlavu teplou vodou.
 9. Namočte prameny ručníkem a vysušte je přirozeným způsobem nebo pomocí vysoušeče vlasů pro jemné ovládání.

Pěna na barvení vlasů

Ženy vždycky chtěly něco změnit. Pozornost byla věnována vlasům. K těmto činnostem jsou krásné ženy motivovány mnoha důvody: změnou obrazu z různých důvodů, například nespokojeností s přirozenou barvou vlasů a přirozenou touhou experimentovat. Nyní nebudete překvapovat někoho s různými produkty péče o vlasy a barviv. Odvětví krásy uvádí na trh velké množství nových výrobků na trhu každý den. Hlavní věc zde není udělat chybu a udělat správnou volbu.

Paint-pěna - co to je a jaká je její vlastnost?

Jednou z novinek v této oblasti je pěna na barvení vlasů. Dye - pěna je optimální a racionální prostředek pro dívky, které jsou posedlé touhou namalovat kudrlinky v jiné barvě, ale starají se o strukturu a stav vlasů. Nástroj je vyroben ve formě pěny. Snadno nanáší a rozšiřuje vlasy. Výsledkem je dokonce dosažení barvení.

Po aplikaci se produkt uchovává až 30 minut. Pěna je také rychle a bez zbytků vyplachována vodou a na vlasy se aplikuje balzám nebo maska ​​s hydratačním účinkem. Nástroj je zcela bezpečný. Díky použití složek z přírodních surovin neškodí vlasům. Nepochybně bude vyhovovat dívkám, které chtějí získat přirozenou barvu vlasů, ale ne zbarvení extravagantní barvy.

Stejně jako jakýkoliv průmyslový nástroj má barva - pěna své výhody a některé nevýhody. Barva vlasů může změnit barvu vlasů na několik tónů najednou bez poškození, což je lesklé, vizuálně dobře upravené a živé. Prostředky se snadno dají, netekají a neškrtí vše kolem. Chcete-li získat požadovaný účinek, pěna nemusí být dlouho držena, stačí jen třicet minut. A poslední hlavní argument - pěna na vlasy, na které se objevily první záblesky šedých vlasů.

Nyní trochu o nevýhodách této krásné nové položky. Dívky na internetových fórech, které se již podařilo samy o sobě zkoušet prostředky, tvrdí, že dlouho neumožňují požadovanou barvu zámků. Barevné pigmenty jsou vypláchnuty během měsíce. Pro srovnání, nátěr na bázi amoniaku může trvat až dva měsíce. Některé dámy jsou také nešťastné, že není možné dosáhnout extrémní barvy pomocí nátěrové barvy. To také není vhodné pro barvení vlasů velmi světlých odstínů. Ale přes tyto drobné detaily, pěnové pěny již získaly své fanoušky a popularita tohoto nástroje získává pouze dynamiku.

Jak vybrat barvu (odstín) barvu

Paleta odstínů vlasové pěny je stále omezena na pouhých tuctů možností. Dnes je to maximum, jaké jsou připraveny různé světově proslulé společnosti. Ale ty náročné dámy, které jsou zvyklé na šikovnější odrůdy, jsou trochu zklamané. Mousse je zastoupena nejen na trhu v segmentu profesionální, ale i v domácnosti. Ve druhé verzi fondu jsou běžnější a cenově dostupné.

Jak používat pěnu z tónovaných vláken

Stínicí pěna se používá hlavně k tomu, aby vlasy poskytly přirozený lesk, zaměřené na hlavní stín. Populární barvení všech vlasů a samostatných zámků. Účesy s takovými vícebarevnými zámky vypadají velmi působivě a přirozeně. Nepřidávejte extrémy ani za to, protože fyzikální barviva, jako je barviva - pěna, se neobjeví na příliš tmavých a velmi světlých vlasech. Hlavní věc není přehánět.

Doporučuje se aplikovat barvu - pěnu na vlhké vlasy, v tomto případě bude účinek barvení patrný. Stínová pěna se obvykle prodává ve vhodných lahvích, což také usnadní její jednotné použití. Výhodou tohoto nástroje je, že je zcela zbavena nepříjemného podivného zápachu. Chcete-li opravit barvu vlasů pomůže zvlhčující maska, která se doporučuje dělat pravidelně.

Která barva pěna je lepší: přehled a paleta fotografií

Mezi různými barvivy pro barvení vlasů si můžete vybrat nejoblíbenější a nejoblíbenější.

Schwarzkopf / Schwarzkopf Perfect Mousse

Inovativní pěna z vlasů od firmy Schwarzkopf Perfect Mousse má zcela novou neobvyklou strukturu, která vypadá jako stylingová pěna. Je velmi snadné aplikovat, dokonale rozložené po celé délce mokrých vlasů a proniká hluboko do struktury. To vše napomáhá k dosažení vynikajících a přirozených výsledků. Barevnost vlasů na zadní straně hlavy není problém. Složení barvy - pěna nezahrnuje amoniak a nový jemný vzorec chrání pokožku hlavy před vysycháním a dává vlasům zdravý a dobře upravený vzhled. Perfektní pro barvení doma.

Loreal / Loreal Paris Sublime pěna

Loreal Paris Sublime Mousse se vyznačuje jemnou pěnou kombinovanou ve své lahvičce s jednoduchým používáním a pokročilým vývojem specialistů. Díky penivé struktuře vám pěna umožní získat čistou, zářivou a trvalou barvu. Už nemusíte špinit oblečení, ruce a předměty. Stojí za to, že barvu třepe - pěna na několik vteřin, protože kyslík a aktivní složky okamžitě obrátí obsah lahve na pěnu. Špičková pěna od společnosti L'Oreal je jednou z prvních barev s konzistencí pěny. Neopouští se na kůži a nezanechává těžko odstranitelné skvrny.

Wellaton / Wella Wellaton odolná

S odolnou barvou - pěnou Wellaton / Wella Wellaton získáte cenově nejvýhodnější a nejpohodlnější způsob barvení a bohaté přírodní barvy.

Chcete-li začít, jen protřepete láhev. Za okamžik se vytvořila hustá pěna. Lehce masírujte do vlasů. Během těchto akcí proniká barva - pěna hluboko v celé struktuře vlasů, od kořene až po špičku.

Paleta / Paleta

Objevte veškerou jedinečnost barvy - pěny ve formátu paletových vibrátorů. To je to, co potřebujete pro bohatou a trvalou barvu plnou úžasného lesku. Nikdy jste neviděli barvu tak snadné. Stačí jen roztřesit obsah třepačky a všechny komponenty se zastaví ve velmi husté pěně s lákavou vůní jahod. Použití pěny na paletu je stejně snadné jako šampon. O třicet minut později si můžete vychutnat perzistentní bohatou barvu, která také zcela nabarví šedé vlasy. Barvení nikdy nebylo tak snadné a efektivní.

Přírodní rostlinný nátěr bez amoniaku

Herbal Crème - inovativní barva - pěna na bázi tradiční přírodní henny. Použitá moderní technologie barvení bez hlubokého proniknutí do struktury vlasů. Formulová tónová pěna na bázi přírodních složek. Je ideální pro dodávání vlasů nasycených barev bez dramatické změny barvy. Unikátní jemný vzorec bez amoniaku a oxidačních činidel vám umožňuje optimálně barvit šedé vlasy. Snadné použití - stačí se protřepat a aplikovat na vlasy.

Igora / Igora pro tónování vlasů

Dívky, které si barví vlasy s trvalými barvivy, pravděpodobně slyšely o novém profesionálním produktu, jako je barva Igora, na tónování vlasů. Dnes Vám předkládáme barvicí pěnu Igora (IGORA Expert Mousse). Tento výrobek je zaveden na profesionální trh péče o vlasy docela nedávno. Ale již vyhrál hodně fanoušků mezi ženami, kteří se o to pokoušeli. Nezaměňujte IGORA Expert Mousse s barvou Schwarzkopf Perfect Mousse - pěnou pro domácí použití. Igor je nádech než barvivo na vlasy. Vysoká odolnost barvení však umožňuje používat tento nástroj nejvýše dvakrát měsíčně nebo až osm promývání.

Recenze pěny z tónovaných vláken

Alina: Používám barvu - Wellatonovou pěnu jednou měsíčně. Obvykle používám barvu světlých odstínů. Je snadné aplikovat na mé dlouhé vlasy a v důsledku toho je ekonomičtější, když používám jednoduché odolné barvivo na vlasy. Chladím vlasy doma, nemusím chodit do kadeřnice se smetanou pěnou. Chci ještě jednou dávat pozor, že to není jednoduchá odolná krémová barva a barva pěna. Jemný vzorec nezkazí vlasy.

Maria: IGORA Expert Mousse stínovací pěna od firmy Schwarzkopf mi byla doporučena v profesionálním kosmetickém obchodě, když jsem byla blond. Potřeboval jsem nástroj, který by udržoval saturaci barev mezi skvrnami odolnou barvou. Velmi často nechcete otrávit vlasy amoniakovým nátěrem a měli byste vždy udržovat dobře upravený a krásný vzhled. Paleta odstínů je docela různorodá. Mousse je vhodná pro barvení přírodních vlasů, pokud nechcete pokazit vlasy odolnými barvami. Tato pěna má jednu zvláštnost - rychle se vymyje. Již po 4 - 5 praní. Ale obecně je to skvělý profesionální nástroj.

Anna: Reklama, jak se říká, motor obchodu. Tak jsem se podíval na inzerát o barvě - pěna z Palette Color Mousse a rozhodl se to vyzkoušet. Vůbec to nelituji. Příprava barvy k použití je poměrně jednoduchá - podle pokynů musí být všechny komponenty smíchány, pár úderů rukou a barvy - pěna může být aplikována na vlasy. Vložil jsem ho rukama (samozřejmě s rukavicemi) bez použití štětce. Vše bylo rovnoměrně a rychle rozloženo, kůže zůstala čistá. Po půl hodině jsem dostala brilantní, bohaté vlasy. Doporučuji.

TOP-5 pěny pro barvení vlasů, výhody pěny před lakováním

Zdraví vlasů a maximální barva jsou hlavními aspekty při vytváření produktů pro úpravu tónu kudrlin. Péče o barvivo na vlasy patří do této kategorie výrobků. Neobsahuje amoniak a zaručuje měkkost akce, nicméně to se odráží v trvanlivosti výsledku. Pokud se vám zdá obtížné vybrat odstín barvy, máte strach z experimentů a radikálních změn v barvě vlasů - začněte s pěnou.

Co to je?

Pěna pro barvení vlasů je snadný způsob, jak upravit tón kudrlin, aniž by došlo k porušení jejich struktury. Složení inovací je bez amoniaku a podobných agresivních složek a jemná pěnová konzistence je rovnoměrně a jemně rozložena po celé délce pramenů.

Chcete-li obnovit obraz, nemusíte chodit do salónu krásy nebo mít profesionální dovednosti v oblasti kadeřnictví. Barvení vlasů s pěnou je k dispozici všem, trvá to jen 25-30 minut a trochu vaše vlastní úsilí.

Pozor! Pěna - odkazuje na bezpečné produkty tónování. Můžete je používat často a riziko poškození vlasů je zároveň minimální.

Výhody a nevýhody

Postoj k barvicí pěně je spíše protichůdný. Výrobek na jedné straně zaručuje snadné, bezpečné a rychlé přeměny, ale na druhou stranu, výsledek není udržován na kadeřích, pokud si přejeme. Podrobněji porozumíme výhodám a nevýhodám fondů.

Výhody barvicí pěny zahrnují:

 • bezpečnost, měkký náraz, kvůli nepřítomnosti amoniaku a peroxidu vodíku;
 • slušná nabídka výživných, pečujících složek ve složení;
 • snadné použití;
 • vhodná pro aplikaci, pěnová konzistence se nerozšíří;
 • výrobek nezpůsobuje hoření, nepohodlí;
 • žádný nepříjemný zápach;
 • Korekce barev může být provedena poměrně často, s řádnou péčí, nevede ke zhoršení vlasové šachty;
 • pěna umožňuje experimentovat s barvami, zaměřit se na přetečení;
 • Malba se provádí nezávisle, bez zvláštních dovedností a pomoci cizinců;
 • potěší uživatele a rychlost transformace. Za pouhých půl hodiny získáte nový stín;
 • Pěna je vhodná pro malování prvních šedých vlasů.

Na rozdíl od hmatatelného seznamu výhod pěnové pěny pro barvení stojí za to věnovat pozornost negativním aspektům procesu:

 • velmi nestabilní výsledek, je důležité aktualizovat odstín včas, jinak měsíc nezanechá stopu;
 • výrobek není schopen radikálních změn, maximálně 2-3 tóny;
 • špatná barevná paleta, žádné jasné, excentrické odstíny.

Jednoduchost a bezpečnost barvení pěnou je hlavní "módní" touto novinkou, ale současně mějte na paměti, že efekt je dočasný a potřebuje pravidelnou korekci.

Aby vyhovoval

Pěna pěny je všestranný kosmetický přípravek. Může být použita na jakékoliv vlasy pro takové účely:

 • přizpůsobit přirozené barvy kudrlin, aby obraz získal vrchol a individualitu;
 • obnovit sytost barvy kudrlin, spálená na slunci;
 • jako tonikum po zásadní změně objasnění;
 • pro výběr nového obrázku. Pomocí nástrojů různých odstínů najděte nejvhodnější. Pokud nový tón nevypadá harmonicky, nefunguje vůbec, není těžké se ho zbavit, prostě si hlavu omyjte častěji;
 • natřít přes první šedé vlasy.

Je to důležité! Hlavním předpokladem úspěšného malování se speciální pěnou je správný tón. Rozdíl více než 2 úrovní mezi zdrojem a vybranou barvou je nepřijatelný.

Procházet populární značky

Pravidelné barvení s amoniakovými barvami mění vlasy do šoku ze slámy, takže je suchá a křehká. Po prozkoumání toho, co ženy chtějí od barvení, kosmetické společnosti stále více vyrábějí neagresivní barviva, včetně pěn.

Mezi nejoblíbenější pěnové barviva patří výrobky značky Schwarzkopf, Loreal Paris, Wella, Palette. Malá revize slavných pěn vám pomůže snadno udělat správnou volbu.

Schwarzkopf Perfect Mousse

Schwarzkopf Perfect Mousse je oblíbená barva pěny. Značkové odborníky slibují zákazníkům jednotnou a bohatou barvu, snadné použití a rychlé výsledky. Vrcholem výrobku je oslňující brilantnost barevných pramenů.

Kompaktní balení s aplikátorem vám umožňuje přesně a rovnoměrně aplikovat nástroj. V soupravě k pěně je maska ​​pro péči. Ujistěte se, že je používáte k opravě výsledku zbarvení.

Obecně platí, že postup zafarbení netrvá dlouho, doporučuje se nechat barvicí kompozici na kadeře po dobu 25-30 minut.

Mousse se aplikuje na suché a neprané vlasy. A po proceduře použijte kosmetiku pro barevné kudrlinky.

Náklady na Schwarzkopf Perfect Mousse se pohybují mezi 370-400 rubli.

Paleta Schwarzkopf Perfect Mousse je prezentována ve 22 variantách, z toho 6 nádherných blond.

Je to důležité! Pásy světelných tónů jsou nejvíce ovlivněny vnější expozicí, a proto vyžadují větší pozornost a péči. Odborníci důrazně doporučují blondýnky, zejména v horké sezóně často používají výživné masky. To posílí strukturu vlasového hřídele a zvýší ochranu před slunečními paprsky.

Loreal Paris Sublime pěna

Loreal Paris Sublime Mousse je barva s inovativním vzorem od známé značky. Textura lehké pěny zajišťuje rovnoměrné a pohodlné použití na kadeře. Kompozice má malý podíl amoniaku, který zajišťuje trvanlivost léku více než měsíc.

Nákup barvy L'Oreal bude stát asi 300 rublů. Souprava je dodávána také se speciálním balzámem, který opraví efekt, zvýší barvu, lesk a hedvábnost pramenů.

Paleta sublimní pěny - to jsou 20 přirozených odstínů kudrlin od nádherného blond až po smyslnou čerň.

Pokud jste potěšeni novým odstínem vlasů, společnost nabízí širokou škálu odolných barev L'Oreal, jejich palety najdete na našich webových stránkách.

Wella wellaton

Wella Wellaton odolná barva pěna je dárek pro ženy, které jsou připraveny experimentovat, překvapit a zlepšit jejich image. Inovativní vzorec léčiva zajišťuje hluboké proniknutí barviva do vlasů.

Lék je certifikován. Uspokojuje uživatele a samotný proces barvení: barva pěna se nerozšíří, rovnoměrně a jemně se rozděluje po celé délce.

Součástí balení s barvivem a oxidačním činidlem je 2 sáčky se sérem pro intenzivní lesk, rukavice a instrukce. Takový soubor bude stát zákazníkovi až 600 rublů.

Je to důležité! Před použitím barvicí pěny nezapomeňte provést test citlivosti, protože složení obsahuje součásti, které mohou vyvolat podráždění a ve vzácných případech poškození zdraví klienta.

V paletě pěn Wella Wellaton je 20 přirozených odstínů.

Igora

Značka Igora dává zákazníkům kromě nového zářivého doteku pocit profesionální péče. Její nástroj Igora Expert Mousse - je mistrem kreativních nápadů uživatele bez poškození zdraví kudrlin.

Zvláštností této sbírky je, že mohou být vzájemně smíchány, což vytváří exkluzivní "koktejlovou barvu". Výsledek je poměrně odolný, začne vymývat po 8 umývání hlavy.

Pozor! S Expert Mousse můžete aktualizovat starý odstín kudrlin v pouhých 5 minutách. Pokud se poprvé provede lakování, prodloužte dobu expozice na 20 minut.

Efektivní barvicí pěna od Igory bude stát 650-700 rublů.

Sbírka Igora Expert Mousse se dodává v 16 přirozených barvách.

SYOSS tónová pěna

Značka SYOSS těší svým fanouškům sbírkou tonizačních pěn Color Activator. Unikátní vzorec bez amoniaku poskytuje bohatý tón a oslnivé chlupy. Přípravek lze použít mezi barvivy jako neškodné barvivo, pro maskování vrásčitých kořenů a šedých vlasů.

Pozor! Zvláštnost pěny v okamžitém působení. S ním aktualizovat barvu trvá jen 5 minut.

Aktivační barvy SYOSS Color Toning Mousse Activator jsou velmi hospodárné. Jeden balíček stačí pro 3-6 procedur, v závislosti na délce vlasů. Cena je asi 200 rublů.

Při barvení není nutné nosit rukavice. To opět dokazuje měkkost jeho působení.

Pro pohodlí je paleta Color Activator rozdělena do pěti oblastí: pro blondýnky, dívky s červenými vlasy, pro majitele chladných kaštanových barev, pro čokoládu a tmavé odstíny kudrlin.

Pravidla a vlastnosti použití

Při aplikaci tónových pěn mají své nuance. Zvažte je, abyste dosáhli úžasného efektu, abyste nebyli smutní ohledně výsledku.

Vlastnosti postupu:

 1. Před lakováním lehce navlhčete prameny, ale nejívejte je. Produkt je zpravidla snadněji rozptýlen na zvlhčené vlasy a odstín bude nakonec jasnější.
 2. Nezapomeňte testovat citlivost těla na barvivo.
 3. Aby vybraný odstín blond vypadal perfektně, může být nezbytné zbarvit přírodní pigment nebo umyt pro barevné vlasy.
 4. Pokuste se rovnoměrně distribuovat nástroj.
 5. Po obarvení doplňte péči o výživné, pečující prostředky (balzámy, masky).
 6. Namočte kompozici na prameny tak, jak doporučuje výrobce. Pokud jej umyjete dříve, nebude požadovaný výsledek. Předávání léku je však nepřijatelné.
 7. Po proceduře použijte speciální kosmetiku pro barevné zámky (šampony, balzámy, kondicionéry).
 8. Nepoužitá pěna nemůže být uložena.
 9. Nástroj se rychle vymyje, takže buďte připraveni aktualizovat odstín po několika týdnech.

Zvažte, zda jsou vlasy delší, tím více příprav bude zapotřebí. Úspory v tomto případě ovlivní výsledek. Proto zásobujte jednu láhev pěny, pokud je účes krátký a pro délku pod rameny je třeba 2 nebo více balíčků.

Jak barvit vlasy pěnou

Proces změny barvy vlasů se speciální pěnou je možná nejjednodušší a nejbezpečnější. Můžete je utrácet bez pomoci a profesionálních dovedností.

Algoritmus vašich akcí je:

 1. Pečlivě si přečtěte pokyny od výrobce.
 2. Noste rukavice, pokud přicházejí s pěnou.
 3. Rozmícháme vývojku s barvivem, pokud je to nutné, protřepeme láhev. Některé firmy poskytují hotovou kompozici, je potřeba jen třikrát protřepat.
 4. Pomocí aplikátoru rozložte složení na prameny. Je možné vytlačit část pěny na dlani a aplikovat ji na vlasy masážními pohyby.
 5. Masírujte si hlavu na chvíli, jako když umyjete hlavu, můžete hřebeny hřebenit s hřebenem.
 6. Po 10-40 minutách vypláchněte produkt z vlasů. Dost k použití teplé vody.
 7. Většina značek má ošetřující masku. Použijte jej k určení výsledku postupu.
 8. Naklápěte obvyklým způsobem.

Pěna na barvení vlasů je nejlepší volbou pro rychlé a bezpečné stínování vlasů. Tato inovace umožňuje aktualizovat barvu, malovat šedé vlasy nebo provádět zkoušku pro změnu obrázku bez zklamání. Vždy být okouzlující a tým profesionálů L'Oreal, Wella a Schwarzkopf s tím pomohou!

Další informace o světlech odstínech vlasů, koho vyhovují:

Barvy a pěny jsou snadný způsob, jak změnit svůj obraz.

Má pěnu na barvení vlasů. Proč se rychle stávají populární? Které pěny na barvení vlasů jsou považovány za nejlepší a proč?

Většina žen na světě pravidelně zbarvuje vlasy. Důvody pro všechny jsou různé: nespokojenost s přirozenou barvou, brzy šedými vlasy nebo jednoduchou touhou změnit obrázek. A pro každou z nich je důležité vybrat si nástroj, který vám umožní pečlivě a maximálně barvit vlasy.

Pěny pro barvení vlasů

Moderní kosmetický průmysl nabízí obrovský výběr různých barev a jeden z nich je pěny (pěny). Jedná se o šetrné barvicí prostředky, které vám umožňují pečlivě měnit barvu vlasů, aniž by měly škodlivý vliv na jejich strukturu. Neobsahují takové agresivní složky jako amoniak a peroxid vodíku.

Pěny umožňují získat krásnou, jasnou a jednotnou barvu vlasů. Nerozlišují však vytrvalost. Výsledná barva je zcela vymyta jen několika šamponovacími postupy.

Barvy bez amoniaku a peroxidu vodíku nepronikují do šupinaté vrstvy vlasů, a proto nepatří k prostředkům určeným k malování šedých vlasů.

Nejčastěji se pěny vyrábějí v lahvích obsahujících barvicí pigmenty a rozvíjející se kapalinu. Před použitím musí být plechovka dobře protřepána, aby se vytvořila hustá pěna uvnitř, což je snadné a velmi vhodné pro aplikaci na vlasy. Vzhledem k vzdušné struktuře je kompozice rovnoměrně rozložena po celé délce kadeří, s výjimkou možnosti částečného zbarvení.

Nejoblíbenější výrobci pěn jsou:

Dokonalá pěna

Německá značka Schwarzkopf Společnost Henkel spouští pěny Perfect Mousse. Složení tohoto produktu je obohaceno o vitamín B7 a oleje. Kromě toho obsahují minerály jako biotin a křemičitany. Jsou nezbytné pro posílení struktury vlasů a prevenci vypadávání vlasů. Tyto minerály působí jako přírodní "houby", protože mají vysoký stupeň vstřebávání, čímž regulují práci mazových žláz.

Špinavá pěna

Francouzská společnost L'oreal uvádí na trh řadu produktů Sublime Mousse. Tyto pěny obsahují glycerin, který jemně vyživuje kůži a zabraňuje vysušení pokožky během barvení. Kompozice také obsahuje oxid železa a oxid křemičitý, určený k regulaci mazových žláz.

Kyseliny askorbové, laurové, thymolové a fosforečné působí jako antioxidanty, které posilují imunitní systém pokožky hlavy, posilují tkáně a chrání před škodlivými účinky ultrafialového záření.

Sublime Mousse je jedna z mála pěn, která zaručuje jemné a pečlivé malování šedých vlasů.

Wellaton

Značka Wella vyrábí řadu Wellatonových pěn. Jedná se o výrobky s vzdušnou strukturou, které jsou vyráběny na bázi kyslíku. Struktura obsahuje částice odrážející světlo, které zvyšují přirozený lesk vlasů.

A díky aminosilikonovému komplexu se naplní pórovité oblasti vlasů. Mousse Wellaton pečlivě barví vlasy a zajišťuje maximální bezpečnost postupu.

Stejně jako nejlepší - Schwarzkopf Perfect Mousse

Většina žen má tendenci se měnit. Chci uspořádat nábytek, úplně aktualizovat šatník. Nebo alespoň změňte barvu vlasů. Zde je nutné tuto odpovědnost zodpovědět. Ve snaze vybrat si krásný odstín, nezapomeňte, že ne všechny produkty pro barvení vlasů jsou neškodné. Proto je nejlepší barvou, kterou si můžete zvolit ve specializovaných prodejnách, kde prodávají výrobci výrobků, kteří své výrobky nabízejí na trhu kosmetických přípravků již více než deset let. Dále se ujistěte, že kompozice neobsahuje škodlivé součásti. Tyto dva parametry odpovídají pěnové barvě Schwarzkopf.

Vlastnosti laku

Výrobky společnosti Schwarzkopf jsou sdruženy znalými lidmi dobré kvality. Včetně této pěnové barvy. Zaslouží si první místo v hodnocení nejen mezi spotřebiteli. Profesionálové v kadeřnických salónech a elitních kosmetických salonech si to velmi váží. Co očekáváme a doufáme, že získáme barvivo na vlasy. Silný, intenzita barvy, vizuální odstranění šedivých vlasů. Takový nástroj existuje. Schwarzkopf Společnost Henkel vyvinula unikátní výrobek téměř bezkonkurenční - barvu pěny, která se netvoří amoniakem. Nejen bez důvodu, tyto fondy zahrnují hodnocení nejlepších profesionálních barviv na vlasy.

Co je v balíčku

Výrobky této značky jsou nejen kvalitní, ale i ergonomické. V roce 1991 získali designéři společnosti Schwarzkopf ocenění "Pro inovace v oblasti vývoje obalů výrobků".

Krabice "Schwarzkopf perfect mousse" je vybavena:

 1. Podrobné pokyny pro barvení vlasů.
 2. Jednorázové rukavice.
 3. Barvivo.
 4. Vývojář bez amoniaku.
 5. Píst.
 6. Balzám na vlasy po barvení.

Složení

Mousse neobsahuje amoniak, takže barva netrvá tak dlouho, jak bychom rádi. Ale vlasy zůstávají zdravé a nepoškozené. Výživný balzám, který obsahuje přírodní složky (extrakt z orchideje a sójové bílkoviny) po barvení fixuje účinek pěny a dodává lesk.

Dalšími dvěma výhodami perfektní pěny Schwarzkopf je spíše příjemná a jemná vůně, stejně jako její ekonomika. Balení je dostatečné pro barvení vlasů střední délky.

Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje amoniak, může být používán častěji než podobné výrobky.

Výrobce

Na konci 19. století, tedy v roce 1898, chemik Hans Schwarzkopf (Hans Schwarzkopf) začal prodávat parfémy v lékárně. Věci se děly dobře, ale 24letý muž chtěl něco nového. Náhodou zjistil, že v Anglii byly prodány pytle suchého prášku na mytí hlavy. Samozřejmě, ačkoli to bylo v té době poněkud drahé potěšení, ženy začaly přejít přesně na tento způsob. Koneckonců, poté, co mýdlo na vlasu zůstalo plak, a po použití suchého prášku byly vlasy velmi dobře omyty.

Schwarzkopf byl dobrý chemik, a proto rychle přišel se suchým šamponem. V roce 1903 patentoval svůj vynález. Černá hlava na balení se stala symbolem šamponů (v německém jazyce od Schwarzkopf - "černá hlava"). Od té doby začala historie značky, která je více než sto let.

Schwarzkopf v osmdesátých letech minulého století odmítl vyrábět aerosoly, které zahrnovaly prostředky ovlivňující integritu ozonové vrstvy Země.

V roce 1995 společnost Schwarzkopf převzala společnost Henkel. V této době produkce "Schwarzkopf Henkel "má sídlo v Hamburku (Německo). Produkty zahrnují řadu produktů pro péči o vlasy, pokožku obličeje, ústa, styling vlasů a barvení.

Řady

Výrobci rozšířili svůj sortiment. Na regálech obchodů se objevil pěnový čistič (1000, 1100, 1200).

Barviva na vlasy jsou:

 • profesionální. Obvykle se používá v salonech. Například produkty Schwarzkopf ze série Schwarzkopf Professional IGORA. O profesionální kosmetice na vlasy si přečtěte zde.
 • běžné. Můžete si barvit vlasy doma. Mezi ně patří Schwarzkopf Perfect Mousse.

Tato barva je vhodná pro ty, kteří milují přírodní barvy a odstíny. Vyberte si svou oblíbenou barvu z velmi širokého sortimentu. Nejoblíbenější odstíny hnědé. Vlasy po malování mají nádherný lesk. Stávají se hladké a hedvábné. Stíny jsou prezentovány ve třech směrech: černá, blond a světlá. Zjistěte, co je krém na barvení vlasů odlišný od jiných produktů.

Paleta

Barevná paleta barviva vlasů je docela různorodá. Z černé, kaštanové a blond. Zaměřuje se na všechny typy vlasů a věku.

Producent věnuje více pozornosti odstínům z gaštanu (od černého kaštanu po zlatý).

 • Černá (200)
 • Černý kaštan (300)
 • Červený kaštan (388)
 • Černý rybíz (419)
 • Čokoládové kaštany (465)
 • Střední kaštan (500)
 • Redwood (586)
 • Lehký kaštan (600)
 • Golden kaštan (665)
 • Lískové ořechy (668)
 • Světle hnědá (700)
 • Mandle (750)
 • Střední blond (800)
 • Zlatá blondýnka (950)

Studené kaštanové barvy zaujímají zvláštní místo: mrazivý mocha (536) a ledový cappuccino (616).

Pro osvětlení vlasů společnost také nabízí pěnu: měkkou (1000), střední (1100), intenzivní (1200).

Konečný odstín bude stále záviset na přirozené barvě.

Barvení doma

Schwarzkopf dokonalá pěna je vhodná pro barvení vlasů nejen v kadeřnictví, ale také doma. Je velmi snadné a poměrně rovnoměrně spadne, nekvapká na oblečení a nezanechává šmouhy. Aplikuje se téměř jako stylingová pěna. Chcete-li získat požadovaný účinek, musíte nejprve přečíst pokyny a vyzkoušet alergickou reakci. I když v kompozici není amoniak, barva pěna je chemická látka. Pak začněte barvit v následujícím pořadí:

 • smíchejte přísady. Barva maziva otočte pomocí pístu. Baňku opakujte několikrát. Shake není aktivně zapotřebí;
 • pokořte si vlasy;
 • potřísněte pokožku v kontaktu s pokožkou hlavy s vazelínou;
 • nosit rukavice;
 • začnou barvit z přední části hlavy z kořenů vlasů, postupně se pohybují směrem ke svým koncům;
 • dělat všechno úhledně, pomalu;
 • udržujte barvu včas podle pokynů;
 • důkladně opláchněte vlasy;
 • naneste balzám.

Je nutné přísně dodržovat pokyny a správně připojit součásti.

Tipy pro výběr barev

Malovaná pěna je docela snadná. Zároveň se však při používání používají určité nuance:

 1. V obchodě pečlivě prostudujte paletu. S přihlédnutím k barvě vlasů si vyberte nejvhodnější odstín. Zjistěte se zde o paletě barev Paleta vlasů.
 2. Pokud jsou vlasy tmavé, nebudete moci drasticky změnit barvu na světlé odstíny. Zpracovadlo můžete předpracovat ze stejné série.
 3. Abyste získali odstín přirozené barvy, musíte použít Schwarzkopf Perfect Mousse ve více než dvou barvách odlišných od vašeho.
 4. Nemůže vybrat, zastavte se na ten, který je lehčí.
 5. Na zadní straně balíku je paleta. Z toho by si měl vybrat.

To se týká odstínů. Ženy se však liší také v barvách:

 • žena jaro Honey skin tone. Ideální barva vlasů: hnědá, tmavě červená, zlatá blond;
 • žena-podzim. Peachová kůže. Odstíny kaštanové barvy;
 • žena léto. Olivová kůže. Možná slonoviny. Honey a zlaté odstíny, stejně jako barva čokolády, jsou vhodné pro tento typ barvy;
 • žena zima Lehká kůže. Doporučujeme se zabývat se odstíny stříbrné, blond nebo tmavě černé.

Chcete-li drasticky změnit barvu, zesvětlete vlasy a nejprve aplikujte pěnové pěny.

Péče o barvené vlasy

Bez ohledu na to, jak vysoce kvalitní je barvivo, ale pravidelnost barvení asi jednou za šest týdnů může vést k křehkým vlasům a suchu. Pravidelně se staráte o barvené vlasy, můžete si udržet zdravý vzhled a krásu:

 1. Pro neutralizaci alkálií, která zůstává po barvení, je nutné ošetřit vlasy balzámovým opláchnutím. Zjistěte, co způsobuje, že vlasový kondicionér se liší od tohoto článku.
 2. Hlava by se neměla čistit častěji než jednou za 2-3 dny. Lepší teplá voda, ne horká.
 3. Pro hlubokou péči o vlasy je žádoucí použít masky. Ve specializovaných prodejnách je pro každou chuť a peněženku široká škála.
 4. Dobře osvědčené masky z přírodních produktů. Tady je jeden z nich. Směs olivového oleje, medu, citronové šťávy a brandy (vše v lžíci), přidejte jeden žít. Aplikujte směs na vlasy, nasaďte plastovou čepičku, zabalte a chodte nejméně hodinu. Opláchněte. Učte se také o dalších zvlhčujících maskách na vlasy v tomto materiálu.
 5. Je třeba, aby si vlasy šplhaly se speciálním hřebenem s řídkými širokými zuby.

Je lepší používat styly, žehličky.

Video

Závěry

Každá žena chce být krásná v každém věku. Vlasy jsou ornamentem. Zvláště pokud jsou zdravé, lesklé a barva zdůrazňuje individualitu jejich majitele. Na kosmetickém trhu existuje mnoho různých barviv na vlasy. Ale před nákupem se ujistěte, že výrobce je spolehlivý. Pěna na barvení vlasů Schwarzkopf fungovala dobře i mezi profesionály. Bez amoniaku a jeho paleta má asi dvacet odstínů. Balzám pro oplachování obsahuje přírodní ingredience. Po barvení jsou vlasy lesklé, hedvábné.

To je jen pro získání požadované barvy, musíte přísně dodržovat připojené pokyny.

Schwarzkopf vlasová pěna paleta barev

Popis

Všechny barevné kompozice jsou rozděleny na produkty obsahující amoniak a barviva bez amoniaku. Ukazuje se, že tyto jsou prakticky neškodné. Mírně ovlivňují strukturu vlasů bez poškození nebo poškození. Amoniakové směsi pracují jinak. Barviva jednoduše vstoupí do struktury a vytěsňují přirozený odstín.

Návod k použití

Použití Schwarzkopf Perfect Mousse je velmi jednoduché. V krabici je instrukce, která pomůže těm, kteří si poprvé nabarví vlasy. V sadě jsou rukavice, kontejner s barvivem a vývojářem. Zde je píst, který mění kompozici na pěnu, je výživný balzám. S touto soupravou se nemůžete bát o stav vlasů a užívejte si kompozici.

Odstíny

Schwarzkopf dokonalá pěnová barevná paleta je různorodá. Každá žena si vybere, co jí vyhovuje víc. Pro ty, kteří nechtějí drasticky změnit barvu vlasů, udělají světle hnědé odstíny. Vypadají přirozeně, zatímco dávají pramenům živý lesk.

Barvy kaštanu snáze vyznívají váš vzhled. Tato barva vždy přitahuje pozornost. Paleta barev Schwarzkopf Perfect Mousse má několik odstínů kaštanu.

Černá skupina obsahuje pouze dva tóny: přírodní a černé a kaštan. Ta druh vypadá neobvykle, ale ne pro všechny ženy.

Několik tipů

 • Někdy se žena nemůže dlouho rozhodnout s nádechem. Chcete-li vypadat přirozeně, je lepší vybrat si ten, který se liší od přirozeného o více než dva tóny. Paleta Schwarzkopf pomáhá vyhnout se obtížím kvůli velkému počtu odstínů;

 • kadeřnice vám pomůže vybrat správnou barvu;
 • Před zahájením procedury je třeba připravit ubrousky. Odstraní stopy barvy z jejich tváří;

 • je lepší použít staré oblečení, které vám nevadí barvení;
 • kompozice se aplikuje na suché vlasy;

 • aby se co nejrychleji odstranily skvrny z pokožky, doporučuje se před barvením aplikovat vazelínu;

 • potřebujete sledovat čas. Není třeba udržet směs na hlavě delší dobu;

 • je lepší nekombinovat různé odstíny;
 • opláchnout je třeba umyt přes dřezy nebo lázně. Takže se nemůže dostat do očí;

 • před zahájením procedury je lepší odstranit všechny šperky.

Recenze

Ženy, které zkoušely Schwarzkopf, si uvědomují mnoho výhod. Mnohokrát se konečně do této barvy vrátí. Existuje mnoho výhod. Nástroj je ekonomický, takže stačí použít pouze jeden balíček. Směs se snadno připravuje a díky pěně se snadno aplikuje. Látka nemá amoniak, takže to voní dobře.

Perfektní pěnový přípravek Schwarzkopf se rychle a snadno odmyje pokožkou. Dokonce i jednoduché řešení mýdla pomáhá. V tomto případě zůstává barvivo na vlasy delší dobu: odstín přetrvává až 6 týdnů. Abyste se vyhnuli nepříjemným situacím, doporučujeme provést test alergií. Není-li zjištěna individuální intolerance, můžete barvu bezpečně používat.

Pro Více Informací O Suché Vlasy