logo

L'Oreal Sublime Mousse: paleta barev

Nové vlasové barvivo L'Oreal Paris Sublime Mousse se snadno aplikuje na pramen vlasů, a to i doma.

Barva neteče a je rovnoměrně rozdělena mezi vlasy, vytvářející krásný odstín. Zvláštností Sublime Mousse z L'Oreal Paris je, že tato barva, stejně jako šampon, se snadno aplikuje na vlasy s masážními pohyby. Jedná se o neuvěřitelně odolnou barvu, která zcela nabarví šedé vlasy. Vhodná volba pro domácí použití! A dnes bychom chtěli diskutovat o paletě barvy vlasů Sublime Mousse z L'Oreal Paris.

Hue 1000 - VELKÁ LIGHT BLOND Sublime Mousse od L'Oreal Paris
Světlý blond odstín je ideální pro ženy s modrými očima a slušnou kůží. To je oblíbený odstín letošního léta.

Hue 913 - RAFINOVANÝ SVĚTÝ BLOND Sublime Mousse L'Oreal Paris
Světlá blondýnka bude skvělým řešením pro změnu obrazu. Při výběru podobného odstínu nezapomeňte, že v tomto roce jsou perleťové odstíny relevantní. Umožňují vypadat vlasy atraktivnější a poskytují skvělý lesk.

Hue 900 - CLEAR LIGHT BLOND Sublime Mousse od L'Oreal Paris
Čistá blondýna bez nečistot odstínů - co potřebujete pro moderní módy. Kromě toho je třeba poznamenat, že je stejně vhodný pro majitele hnědých, modrých, šedých a zelených očí.

Hue 740 - FIRE COPPER Sublime Mousse od L'Oreal Paris
Měď - je bohatá červená barva vlasů, s tlumenými poznámkami. To znamená, že tlumená červená barva. Jedná se o bohatý odstín, který vytváří jasný a nezapomenutelný obraz. A to znamená, že určitě nebudete ponecháni bez pozornosti ostatních.
Tento rok ohnivé měděné barvivo na vlasy je velmi populární mezi celebrity. Mnoho z nich si vybírá barvy, jako je jasně červená jarabina, bohatá červená a vínová barva. Pamatujte si alespoň na obraz slavné zpěvačky Rihanny, která letos experimentuje s různými odstíny červených vlasů.
Jaké barvy z palety zvolíte?
Faktem je, že moderní výrobce vlasových barviv vytváří mnoho odstínů vlasového barviva "Medny". Zejména nejoblíbenějšími interpretacemi jsou karamel, kaštan a burgund.

Hue 331 - Zlatá kaštanová (tmavá) sublimní pěna L'Oreal Paris
Stín vlasů je zlatý tmavý kaštan - je to přírodní barva kaštanu, se zlatými horkými poznámkami, které přitahují vzhled ostatních od první minuty.

Hue 700 - VELKÁ SVĚTOVÁ NÁDRADA Sublime Mousse L'Oreal Paris
Světlá hnědá barva vlasů bude skvělým řešením pro majitele hnědých očí. Jedná se o přirozenou barvu vlasů, která vytváří přirozený vzhled.

Hue 623 - FINISHED LIGHT HARVEST Sublime Mousse L'Oreal Paris
Vynikající kaštan je odstín, který se může pochlubit lehkými zlatými odstíny a perleťovým leskem. Je to úžasné?

Hue 600 - NET LIGHT CHESTNUT Sublime Mousse od L'Oreal Paris
Přirozená barva vlasů kaštanu je nejrozšířenější na Zemi. Tato skutečnost však spíše naznačuje, že kaštan nikdy nevyjde z módy.

Hue 535 - ŠPIČKOVÁ HORKÁ ČOKOLÁDA Sublime Mousse L'Oreal Paris

Horká čokoláda na vlasy je pravděpodobně nejoblíbenější na jaře. Celebrity dávají přednost tomu, aby se vytvořily, a je také skvělé pro barvení a bronzování vlasů.

Hue 530 - SHINE GOLDEN CHESTNUT Sublime Mousse od L'Oreal Paris
Brilantní zlatý kaštan je stín pro ty, kteří mají rád brilantní svit vlasů, stejně jako jasný odstín. Tento odstín vlasů bude dokonale v souladu se světlejší kůží a hnědými očima.
Hue 500 - CLEAN CHESTNUT Sublime Mousse od L'Oreal Paris
Přírodní odstín kaštanu je ideální volbou pro každý den. Jeho hlavním plusem je přirozenost.

Hue 415 - ZMRAZENÁ NÁPOJ Sublime Mousse L'Oreal Paris
Mrazivý kaštan je chladný odstín vlasů, který téměř vždy znamená dotek světle hnědé nebo stříbrné barvy. Tento odstín vlasů bude dokonale tandemový s lehkou kůží.

Hue 400 - PURE DARK CHESTNUT Sublime Mousse od L'Oreal Paris
Stín tmavých kaštanových vlasů je v našich dnech zcela běžný. Dívka s tmavě hnědými vlasy vypadá ženská a neuvěřitelně stylová. Tmavé vlasy však vyžadují vhodný vzhled - hnědé oči a tmavou nebo lehkou pleť.

Hue 300 - Velmi tmavá kousky Sublime Mousse od L'Oreal Paris
Tmavě hnědé vlasy jsou opravdu důvodem pýchy, zejména proto, že se dokonale hodí k očním kávím.

Hue 200 - citlivá černá sublimní pěna L'Oreal Paris
Dokonce i černá barva vlasů může vyzařovat jasné lesklé poznámky. Smyslná černá od sublimní pěny L'Oreal Paris je přesně to. Brilantní vlasy, které jste poskytli.

Barva na vlasy L'Oreal Sublime Mousse

Krása ženy nespočívá v tenkém pasu, dlouhých nohách nebo svěžích řasách. Dívka je atraktivní, když je jistá a spokojená s jejím vzhledem. Její vnitřní lesk přitahuje ostatní a dává pozitivní emoce. Barva vlasů L'oreal Mousse pomůže vytvořit jasný a jedinečný obraz.

Výhody barvy L'Oreal Sublime Mousse

Hlavním rysem barviva je speciální struktura, která se velmi snadno aplikuje. Výrobce při vývoji nového výrobku zavedl inovace. Barvící směs ve formě pěny je jednoduše a rovnoměrně rozložena podél pramenů, což zajišťuje dokonalé zbarvení. Proces barvení je značně usnadněn. Dokonce i začátečník může dosáhnout ideálního výsledku. Po nanesení nástroje nehoří a neteče. Domácí omalová barva na kadeře L'Oreal Mousse je neuvěřitelná pohoda a jednoduchost.

L'Oreal Sublim Mousse se stará o bílé vlasy. Stabilita barviva je úžasná, i po měsíci zůstává jas barvy stejná. Navzdory přítomnosti amoniaku v kompozici je tento nástroj zbavený ostrého a štiplavého zápachu. Paleta barev se skládá z 15 odstínů. Sýtost a přirozené tóny ocení majitelé světlých, tmavých a červených vlasů.

S barvou z L'Orealu je možné ušetřit návštěvy kosmetických salonů a dalších trubek barvy v případě dlouhých vlasů. Nástroj je úsporný a dlouhý. Barvit vlasy může být mnohem méně.

Jasné barvy

Recenze spotřebitele

Názory na barvu získanou od přátel a oni zase od svých kadeřníků. Už dlouho umírám blonďatou (moje vlasy jsou hnědé). Velmi často čelí skutečnosti, že po zbarvení nalezly chybějící oblasti. S barvivou pěnou se to nestane.

Dobrá barva. Sedinu krásně vymaluje. Velmi dlouho drží vlasy. Moc se mi líbí, že tuhle strašlivou vůni neexistuje. Při kontaktu s pokožkou se barvivo nepečuje. Cena je přijatelná, chtěl bych za takový výsledek platit více.

Pracuji jako kadeřník (zkušenost 8 let). Objevuji různé barvy, proto mohu objektivně posoudit. L'Oreal Mousse se opravdu velmi snadno aplikuje. Výsledek zbarvení lze porovnat s ohledem na jas a stálost barev s profesionálními nástroji. Doporučuji malování všem, zejména těm, kteří v této záležitosti nemají příliš zkušenosti.

Vždycky jsem používal různé barvy, protože jsem byl přesvědčen o jejich rovnosti. Všechny pečely stejné, tekoucí a vůně. Barvy se v zásadě líbily, čas od času, ale velmi rychle se vymyly. Když jsem zkoušel L'Oreal, uvědomil jsem si, že teď bych použil jen tuto barvu. K prostředkům jakýchkoli nároků. Splňuje absolutně vše: cenu, snadnost použití a výsledek.

Jsem ohromen v přirozených odstínech. Vlasy po barvení nejsou suché a ne tvrdé, lesklé a hladké. Barvení trvá méně času a dokáže vše rovnoměrně malovat. Mám mastné vlasy, často si umyji vlasy. Dříve se kvůli tomu musely vlasy častěji barvit. Loreal trvá déle než ostatní barviva.

Nejlepší barvivo na vlasy

Paint Sublime Mousse - novinka v paletě L'Oreal. Malovat tuto řadu je velmi výhodné použít na vlasy.

Pohodlí kresby je poskytováno s inovativní strukturou malby.

Takže hlavní rozinky L'Oreal Sublime Mousse je struktura barvené směsi, jmenovitě pěna (není to těžké odhadnout od jména). Na rozdíl od tradičních barev jsou pěny mnohem snazší aplikovat, rychleji a rovnoměrně se rozdělují vlasy. Ty významně přispívají k dokonce barvení. Další nepochybná výhoda pěnových barviv (a sublime Mousse není výjimkou): po aplikaci na vlasy neteče.

Barvy Sublime Mousse barvy na šedé vlasy a sebejistě drží na vlasy. Reálná trvanlivost je nejméně jeden měsíc, což je docela dobré. Amoniak je přítomen v nátěru, ale to je téměř nepostřehnutelné - neexistuje žádný charakteristický vrah-ostrý zápach.

Paint Loreal Sublime Mousse - paleta odstínů

V paletě Sublim Mousse z L'Oreal se nachází 20 různých odstínů: 5 blond, 4 červené, červené, černé a různé kaštanově hnědé barvy pro každou chuť.

Jak aplikovat barvu Lorealovou pěnu, stejně jako její účinnost

Každá druhá fenka na planetě jí barví vlasy. Proto je velmi důležité vybrat barvivo na vlasy, které by splňovalo všechny potřebné vlastnosti, jako je kvalita, cena a snadné použití.

Inovativní řešení od vývojářů L'Oreal paint-pěna. Je snadno použitelný, což umožňuje používat doma sám. Cena 350 nových rublů. To je také jeho pozitivní rys.

Rozsah barev

Loreal pěna pro barvení má obrovské množství barev tónů, což umožňuje přesně vybrat požadovaný odstín.
Každá barva je reprezentována několika tóny, které zajistí přesnou reprodukci barev.

Je velmi důležité, aby se vývojáři postarali o milovníky přírodních tónů. Vlasy nebudou vypadat uměle, protože tóny jsou založeny na přírodních pigmenty. Celá malovaná pěna L'Oreal je nabízena ve 12 tónech.

Výhody

 1. Nákladově efektivní v době spotřeby. Jedna láhev je dostatečná k úplnému barvení dlouhých vlasů.
 2. Účinný boj se šedými vlasy.
 3. Příjemná vůně
 4. Jas barev
 5. Přiměřená cena
 6. Barva má pěnovou strukturu, která zabraňuje jejímu vypouštění a způsobuje nepohodlí.
 7. Balzámový kondicionér lze použít později. Láhev má dostatečné rozměry pro opakované použití.

Obsah sady

 • Kartonový obal
 • Jednorázové rukavice pro barvení
 • Dvě lahvičky s tekutinami
 • Zásobník
 • Balzámový kondicionér po barvení vlasů

Způsob použití

Malovaná pěna pro barvení je velmi pohodlná a snadno se používá:

 1. Příprava pěny: pro tento účel mícháme produkty z dvou lahví v jedné lahvičce číslo jedna, po které byste měl dávkovač položit na první lahvičku. Při míchání je velice důležité, aby se lahvička nepoužívala, ale jemně ji otočte nebo několikrát naklonte na jednu stranu. Aktivujte dávkovač pár kohoutků, dokud se neobjeví pěna. Textura pěny je lehká, vzdušná.
 2. Naneste pěnu na předem česané vlasy. V tomto případě se pěna snadno aplikuje bez použití hřebenů a kartáčů. Barevnost by měla začít s vlasovými kořeny a poté hladce přecházet na konce.
 3. Poté, co je pěna rovnoměrně nanesena na celou délku vlasů, měla by se třepat do vlasových kořenů masážními pohyby rukou. Masáž by měla trvat 5-7 minut.
 4. Půl hodiny nechte pěnu na vlasy. V tomto případě se vlasy nezakrývají, nezahřívají a neovlivňují je. Barva je aktivována nezávisle.
 5. Opláchněte s tekoucí vodou.
 6. Aplikujte celou délku balzámového kondicionéru (je součástí a slouží k tomu, aby vlasy poskytly měkkost a pružnost)
 7. Umyjte kondicionér a začněte ho pokládat.

Doba trvání barviva závisí na struktuře vlasů. Při silně oslabených a tenkých vlasech bude pigment rychlejší. Nevyhazujte čas k aktivaci barvy. Chcete-li získat požadovanou barvu, jednoduše vyberte barvu, která zní tmavší. Takže získáte požadovaný výsledek.

Pro delší uchování barvy je nejlepší použít speciální šampon a kondicionér L'Oreal pro barvené vlasy. Integrované použití pomůže konsolidovat barvu.

Recenze

Tato barva pěna L'Oreal poprvé jsem dostala dárek od přítele. Dříve jsem použil služby drahých salonů, takže jsem reagoval na dárek s opatrností, nechtěl jsem ji používat po dlouhou dobu, ale přišel čas, kdy bylo jen nutné barvit vlasy doma. Příprava láskyplné pěny L'Oreal mi trvalo ne za tři minuty. Mám krátkou délku vlasů, a tak jsem samostatně maloval celou hlavu a pěna stále zůstala. Mimochodem, použil jsem to o dva měsíce později. Nevěřte tomu, ale ten tón byl stejný, i když jsem se bál, že uplynula doba trvanlivosti. Držením produktu na vlasy podle pokynů jsem ho umyl pod tekoucí vodou a byl příjemně překvapen. Všechno bylo namalováno rovnoměrně a stín byl tak dobře vybrán a krásný, že k tomuto dni používám tento nástroj. Po aplikaci balzámy vlasy se stávají hladké a hedvábné - je to fakt. Později jsem získal takový balzám a speciální šampon pro komplexní péči. Nemohu si vychutnat mé aktualizace.

Několikrát už používám tuto barvu. Nejsem nadšený účinkem, ale ve srovnání s profesionálním obrazem v salonu je cena výhodou. Chápete, že cena domácího zbarvení je mnohem levnější než salonek. Pokud mluvíme o pohodlí, nástroj je rychle připraven a snadno použitelný. Dramatická změna barvy vlasů nedosáhnete. To znamená, že pěna působí jako tonikum, s nímž můžete oživit barvu vlasů. Pro mě je to vitaminová maska, která trochu zbarví. Vlasy jsou lesklé, hedvábné a příjemné na dotek.

Prostředek Loreal univerzální pro všechny typy vlasů. Hodnota za peníze hovoří o sobě samém. Můžete zkusit, ale pokaždé používat trochu dražší. Osobně preferuji barvení profesionálními barvami v salonu. Možná jsem jen příliš líný, abych se samostatně zapojil do svých copánků.

Efektivní barvicí barva na vlasy L'Oreal vznešená pěna

Co může změnit váš obrázek tolik, ne-li nahrazení barvy vlasů?

A tady se okamžitě objevuje hlavní otázka, jaká kompozice se nejlépe namaluje a nemá škodlivý účinek na vlasy.

Taková barva existuje.

Jejím názvem je L'Oreal vznešená pěna.

Díky jedinečnému složení je možné získat bohatou a trvalou barvu, zatímco vlasy zůstávají zdravé a dobře upravené.

Stejně důležitá je i snadnost použití nátěru: je třeba ji aplikovat na povrch, který má být namalován a šířen jako šampon během mytí hlavy.

Klíčové výhody

Zjevné výhody barvy L'Oreal mohou být považovány za:

 1. Ekonomická spotřeba. Pokud máte dlouhé prameny, pak pro vás bude stačit jedna láhev.
 2. Efektivní barvení šedých pramenů.
 3. Příjemný zápach.
 4. Saturace jasu a barev.
 5. Přiměřené náklady.
 6. Kompozice má pěnovou strukturu, takže krása neteče dolů po kůži a nezpůsobuje nepohodlí.
 7. Přítomnost v balzámovém kondicionéru může být použita pro další péči o vlasy. Velikost lahve umožňuje opakované použití prostředků.

Technika lymfatické drenážní masáže v tomto článku.

Obsah sady

Sada barvy L'Oreal se vyznačuje následujícími složkami:

 • kartonové obaly;
 • jednorázové rukavice pro pohodlné zbarvení;
 • dvě lahvičky s kapalinou;
 • dávkovač;
 • Balzámový kondicionér, který musí být použit po proceduře barvení.

Předložená barvicí kompozice je velmi vhodná pro barvení.
Dodržujte následující postup:

 1. Připojte prostředky svých stávajících dvou lahví o kapacitě. Jeden z nich musí nainstalovat dávkovač. Během tohoto postupu se pokuste láhev neotřást a jemně ji otočte a lehce jej naklonte na jednu stranu. Chcete-li aktivovat dávkovač, je třeba provést pár kohoutků před vytvořením pěny. Jeho konzistence je lehká a vzdušná.
 2. Šířte pěnu po celé délce vlasů. Není třeba používat hřeben a štětec. Proces zbarvení by měl začít od kořenů a pak hladce přecházet na špičky.
 3. Když je nástroj rovnoměrně nanesen na celou délku, pak jej otřete do kořenů masážními pohyby. Doba trvání tohoto procesu by měla být 5-7 minut.
 4. Počkejte 30 minut. Nebalujte vlasy ani kryt. Aktivace barevných pigmentů nastává nezávisle.
 5. Odstraňte barvu z vlasů s tekoucí vodou. Po tomto procesu prameny pomocí balzámu kondicionéru. Je rozložena po celé délce vlasů. Díky němu budou kadeře měkké a pružné.
 6. Demontujte klimatizaci a nainstalujte ji.

Doba trvání akce je stanovena na základě struktury pokožky hlavy. Pokud jsou velmi slabé a tenké, pak se pigment objeví rychleji.
Nedoporučujeme zkracovat dobu aktivace nátěru, jinak se nedostanete požadované barvy.

Paleta barev

Barva L'Oreal se vyznačuje širokou škálou odstínů. Díky tomu můžete rychle a úspěšně najít barvu, kterou potřebujete. Každý odstín má několik tónů pro přesnou reprodukci barev.

Pozoruhodná je skutečnost, že výrobci se starali o přirozené tóny. Pásky nebudou mít umělý vzhled, protože odstíny jsou založeny na přírodních pigmentů.

Paleta barev L'Oreal předpokládá přítomnost 12 barev.

Můžete si namalovat šedé vlasy

L'Oreal je jemná pěna, která je zbarvená směs s trojitou ochranou.

Díky tomu jsou barvené vlasy chráněny dovnitř a ven. Po postupu výměny barvy vlasů získáte mladý, krásný vzhled.

Mluvíme o šedivých vlasech: podle většiny zákazníků je barva zcela natřena.

Existují však i opačné názory na tuto záležitost - ne všichni uživatelé jsou spokojeni s výsledkem.
A přesto se předpokládá, že ze všech druhů pěnového barviva pro vlasy, tato kompozice nejlépe eliminuje šedé prameny.
Kromě toho získávají zářivý a luxusní odstín.

Náklady na tuto kompozici nejsou příliš vysoké, pokud zvážíme pozitivní dopad na vlasy a výsledný účinek.
Můžete se stát majitelem luxusního účesu za pouhých 332 rublů.

Sledujte video: tón barvení vlasů číslo 800, experiment

Recenze

Karina, 23 let: "Tuto kombinaci jsem už několikrát použila. Opravdu se mi líbilo, že teď nemusím navštívit Valona. Můžu provést všechny malby sám. Díky pěnové konzistenci vypadá proces barvení nyní spíše jako pravidelné mytí vlasů. Výsledkem je prostě úžasná - bohatá a jasná barva, která mě dlouho dělá radost. "

Natalya, 34 let: "Dlouho jsem hledala barvu pro dokonalé stínování šedých vlasů. Nakonec jsem našla láhev L'Oreal. Kromě perfektního zbarvení mám měkké a hedvábné vlasy. Barva vůbec nezkazuje moje prameny, ale naopak jim dává lesk a zdraví. "

Marina, 37 let: "Moje dcera mi doporučila věnovat pozornost tomuto složení. Dříve jsem použil levnější možnosti. Ale rozhodl jsem se, že se zajímám o zajímavost. Teď už jen užívám L'Oreal. Moc se mi líbí způsob, jakým padá na vlasy, a jak se po barvení dobře upravuje a čistí. "

Dye Loreal nasává pěnu - je to dokonalé řešení pro ty, kteří chtějí udržet vlasy zdravé a krásné.

Velký sortiment barev a výhod přispěl k dobytí široké popularity výrobků mezi mladými lidmi a mladými ženami.
Doporučujeme číst: seznam nesulfátových šamponů po keratinovém napínání vlasů zde, zjistěte, jaké jsou sulfáty v šamponech.

Palety a rysy použití barvy Sublime Mousse z L'Oreal

Mnoho žen vědí z první ruky, jak těžké je najít vysoce kvalitní barvivo na vlasy. Koneckonců výsledek postupu barvení z velké části závisí na tom. Dnes existují desítky různých barevných kompozic, které se liší efektivností, bezpečností a cenou. Mezi touto odrůdou je obtížné vybrat opravdu spolehlivou značku. Takže společnost L'Oreal, která byla vysoce ceněna odborníky po celém světě, vyrábí několik linek barviv na vlasy, včetně odolné barvy pěny.

O výrobci

Historie společnosti L'Oreal je neoddělitelně spojena se jménem francouzského chemiků Eugena Schuellera. V roce 1909 pracoval jako lékárník v jedné z malých lékáren ve Francii. Jednoho dne jeho vlasy byly špatně rozmazané barvou, která byla v těch dnech mimořádně špatná. Poté dal slovo pro vytvoření nejlepšího složení na světě pro tento postup. Jeho výrobek byl tak dobrý, že po krátké době se rozhodne patentovat kompozici a začne jej dodávat všem nejlepším kadeřnickým salonům. Schueller investoval všechny své úspory do této kampaně, která sloužila jako první kapitál. Zpočátku nazýval jeho kompozici L 'Aureale, která se označuje jako "bezpečné barvení vlasů". O pár let později se našli první investoři a původně malá firma, která vyrábí vlasové barvivo doma, začala v mnoha zemích po celém světě otevřít zastoupení. Po smrti tvůrce převzala vedení společnosti L'Oreal svou dceru, která od dětství pracovala v továrně svého otce.

Produkty francouzské značky dnes nejsou omezeny pouze na barvení vlasů, vyrábějí kosmetiku pro péči o tělo, dekorativní kosmetiku a parfumerii. V celém světě existuje více než 47 závodů, z nichž mnohé mají vlastní laboratoře, které vytvářejí a testují nové technologie v oblasti kosmetiky, farmaceutických přípravků a dokonce i dermatologie.

Hlavním sloganem společnosti je "Protože si ji zasloužíme", protože je to právě kvalita výrobků, o kterou si výrobce udělal svou pověst.

Výhody a nevýhody barvy pěny

Barva vlasů-pěna je novinka v oblasti barvení. Mnoho odborníků se domnívá, že tento nástroj je nejlepší pro ty ženy, které mají po proceduře obavy o zdraví vlasů. A ne bez důvodu, barvící kompozice rozmazávají strukturu vlasů na buněčné úrovni, což je mimořádně obtížné.

Dye-pěna umožňuje nejen dosažení krásné barvy kudrlin, ale také zachování atraktivního vzhledu vlasů, jejich lesku a struktury. Nástroj je snadno aplikovatelný a rovnoměrně rozložen po celém povrchu vlasů a poskytuje jednotnou barvu po celé délce pramenů, což umožňuje rovnoměrné zbarvení.

Pro úplné zbarvení stačí jen 30 minut, zatímco barvící kompozice se snadno odmyje z ruky a pokožky hlavy s obyčejnou tekoucí vodou. Stejně jako jakýkoli kosmetický přípravek má barva pěna své výhody a nevýhody.

Výhody

 • i přes šetrný účinek na vlasy, nástroj může změnit barvu kroucení najednou na několik tónů bez velkého poškození kudrlin. To je velmi výhodné pro zásadní změnu obrazu;
 • vlasy po nanesení barvy se stávají hladké, lesklé a vypadají zdravě;
 • kompozice se snadno aplikuje na prameny, zatímco se nevypouští kvůli pěnivému stavu, aniž uklidňuje pokožku rukou a pokožky hlavy;
 • není potřeba skladovat na hlavě dlouho, pouze 30 minut stačí k úplnému zbarvení;
 • malovaná pěna se vyrovnává s barvivě šedými vlasy, což je někdy velkým problémem i pro stabilní a spolehlivé formulace.

Nevýhody

 • hlavní nevýhodou barvy pěny je krátké trvání účinku. Díky přírodní kompozici bez amoniaku není činidlo odolné. Po jedné měsíci se začne barvit barva;
 • nástroj není vhodný pro fanoušky extravagantního barvení. Paleta barev je velmi špatná a existuje jen několik tuctu přírodních odstínů.
 • barva se nedoporučuje používat na velmi světlé nebo tmavé prameny. Ne všichni výrobci zaručují v takovém případě maximální barvení.

Navzdory některým nevýhodám nástroj aktivně získává fanoušky po celém světě kvůli bezpečnému složení, stejně jako atraktivnímu vzhledu vlasů po proceduře.

Pravidla pro aplikaci a barvicí technologie

Snadné použití - jedna z hlavních výhod vlasových barviv ve formě pěny. Kompozici lze aplikovat doma, a to podle pokynů. Kromě toho je pěna vždy prodávána ve vhodných lahvích, což usnadňuje proces barvení. Barva je rovnoměrně vymačkána, což vám umožňuje aplikovat je na celou oblast kudrlin.

Technologie barvení připomíná použití konvenčního smetáku s výjimkou čekání na výsledek:

 1. Aplikujte pěnu na mírně vlhké vlasy, rovnoměrně rozdělte složení po celé délce kadeří;
 2. Ujistěte se, že barva je aplikována na kořeny a špičky pramenů. To je důležité, aby kompozice byla rozložena po celém povrchu vlasů, pronikající do její struktury pro změnu barevného pigmentu;
 3. Po 30-35 minutách důkladně opláchněte vlasy teplou tekoucí vodou. A pro nejlepší výsledek použijte balzám. Stylisté doporučují, aby se po týdnu po aplikaci barvicího prostředku vytvořily výživné masky, aby se dosáhlo objemu a lesku kudrlin.

Barva pěny neobsahuje škodlivé čpavkové látky, takže nepoškozuje vlasy. Nástroj má navíc příjemný zápach, který trvá dlouhou dobu po zafarbení.

Jak vybrat správný odstín

Jednou z nevýhod tohoto nástroje je vzácná paleta odstínů, kterou nabízejí i nejlepší světové kosmetické značky. Spravidla má barva pěny pouze 12-15 barev v paletě, a to jsou pouze přirozené odstíny. Pokud chcete získat neobvyklou barvu kudrlin, pak tento nástroj není pro vás. Současně usnadňuje výběr barviva na vlasy.

Doporučuje se zvolit nejpřirozenější odstín, který se liší od barvy vlasů o více než 1 až 2 tóny. Chcete-li to udělat, je nejlepší použít barevný graf, který lze snadno najít v každém obchodě nebo kosmetickém salonu. Chcete-li vědět, co bude výsledek s maximální přesností - můžete použít online aplikace pro výběr barvy vlasů, které vám umožní vyzkoušet nejen stín, ale také nový účes.

Palety barev

L'Oreal's Sublime Mousse barvivo na vlasy není bohaté na širokou škálu barev, ale paleta 20 různých odstínů postačí na barvení téměř všech kudrlin. Jedná se o 5 odstínů pro majitele světlých vlasů a blondýnků, 4 atraktivní červené tóny a 11 barev pro vlastníky tmavých, kaštanových nebo světle hnědých kadeří.

Velkou výhodou barevné palety L'Oreal jsou pouze přirozené odstíny, které vám umožňují vybrat barvu, která se liší od přirozené barvy jen o pár tónů a vytváří jedinečný efekt.

Mnoho názvů barev v tomto řádku je velmi podobné, takže při nákupu výrobku byste měli určitě použít tabulku barev.

Péče o vlasy po proceduře

Velká pěna pro barvení vlasů - bezpečnost pro zdraví kudrlin. Proto po nanesení kompozice není potřeba konstantní péče o vlasy, než po barvení pramenů amoniakem. A abychom dosáhli lepšího výsledku, existuje několik jednoduchých doporučení:

 • po nanesení laku se doporučuje použít balzám. Tím vytvoříte extra lesk a barvu.
 • Neperte vlasy žádným mycím prostředkem během prvních dnů po barvení. To pomůže dosáhnout maximálních výsledků a proniknutí částic barviva do struktury vlasů;
 • Navzdory skutečnosti, že pěnové barvivo je nejjemnější formou barvení, je nežádoucí používat jakékoliv tepelné zařízení pro styling a sušení vlasů (vysoušeče vlasů, žehlení, rovnání). To velmi kazí kadeře, takže je suché a křehké;
 • větší efekt lze dosáhnout, pokud pravidelně používáte zvlhčující domácí masky. Pomůže to nejen zdravému vlasům, ale také zachování jejich atraktivního vzhledu;
 • Buďte opatrní při výběru šamponu. Měli by být korelovány s typem vlasů a po barvení dokonce i s pěnou doporučujeme zvolit složení specificky pro barvené vlasy;
 • vlasy po barvení potřebují větší péči a pozornost. Proto se ujistěte nejen jejich čistotu, ale nechte kadeře odpočívat. Chcete-li to provést, neměli byste neustále položovat prameny v těsných svazcích a používat elastické pásky. V noci je žádoucí rozpustit vlasy.

Hairstyle dlouhé vlasy kaskády pro brunety a další účesy pro dlouhé tmavé vlasy

Přečtěte si více o metodách a prostředcích boje proti vypadávání vlasů u mužů.

Video

Další užitečné informace o barvivech L'Oreal Sublime Mousse naleznete na videu.

Závěr

Dnes výrobci vlasových barviv postupují daleko dopředu a vyrábějí různé formulace pro bezpečné a efektivní zbarvení kadeř. Jednou z takových možností je linka L'Oreal Sublime Mousse. Jedná se o jeden z prvních barevných výrobků na kudrlích na světě, které mají vlastnosti pěny a pěny současně. Předpokládá se, že barvení vlasů s podobným složením je nejpohodlnější způsob, jak změnit svůj styl, aniž byste poškodili vaše zdraví.

Barvení z palety barev L'Oreal Mousse

Mezi širokou paletou odstínů barevných kompozic pro kadeře je samostatné místo obsazeno barevnou paletou L'Oreal Sublime Mousse.

Pro barvení vlasů se v kosmetických obchodech prezentuje široký sortiment velmi odlišných kompozic, z nichž každá má svou vlastní paletu barev a odstínů.

Taková paleta barev velmi komplikuje proces výběru nejvhodnějšího odstínu.

Zatím, když vybíráte nástroj pro zbarvení kudrlin, měli byste věnovat pozornost jeho složení, což je zvláště důležité v případě, že jde o oslabené a poškozené vlasy.

Barvy bez čpavku jsou považovány za nejbezpečnější, protože tento prvek má nejvíce destruktivní vliv na stav vlasů.

Moderní profesionální barvy bez amoniaku mají poměrně trvanlivý efekt. Jejich paleta barev se vyznačuje rozmanitostí a sytostí barev.

Dobré recenze od obyčejných lidí a profesionálních stylistů mají barvu Loreal z řady pěny, která mění proces barvení vlasů na jedno potěšení.

Její barevná paleta umožňuje každé ženě vybrat si nejvhodnější odstín pro sebe, což její vlasy opravdu krásné.

Po zbarvení řady Loreal Mousse se vlasy nasytí a hluboko v barvě, stejně jako na fotografii na lakovacím boxu.

Hlavní rysy

Všechny existující v okamžiku časových barviv pro vlasy mohou být rozděleny do tří typů, a to: přírodní, fyzikální a chemické.

Každý typ pigmentu má své vlastní charakteristiky a rozdíly, které je třeba vzít v úvahu při výběru jedné nebo jiné směsi pro barvení kudrlin.

Takže je obvyklé přiřadit k přírodním pigmentům ty, které byly přirozeně získány od přírody samotného.

Nejčastěji se používá henna, basma, některé bylinné přípravky a některé další přírodní prvky k barvení vlasů přírodními přísadami.

Všechny tyto sloučeniny jsou považovány za absolutně bezpečné pro zdraví vlasů, navíc jsou velmi účinné při pomoci při obnově poškozených vlasů.

Paleta přírodních odstínů se neliší svou rozmanitostí, ale mnoho uměle získaných pigmentů může záviset na trvanlivosti a sytosti barev.

Složení těchto fondů není amoniakem, což vysvětluje jejich užitečné vlastnosti.

Navzdory tomu většina žen stále používá chemické pigmenty k barvení vlasů, které dnes lze nalézt na regálech kosmetických obchodů v obrovském sortimentu.

Paleta těchto prostředků se vyznačuje rozmanitostí, navíc jsou odstíny vlasů jasné a nasycené, jak je zřejmé z níže uvedené fotografie.

V současné době jsou fyzické inkousty v dobré poptávce.

Účinek zbarvení při jejich použití je dočasný, protože všechny jejich aktivní složky nepronikují hluboko do struktury vlasů, ale usazují se mimo vlasovou šachtu.

Takový tonální pigment, pokud je to žádoucí, může být rychle vymyt z povrchu vlasů. Kromě toho tonální pigment ve svém složení neobsahuje ani minimální množství amoniaku, což je pro strukturu vlasů bezpečné.

Paleta těchto nástrojů je plná nejrůznějších odstínů a překvapení s neuvěřitelnou rozmanitostí.

Barvy vyrobené pod značkou L'Oreal série pěny, označované jako chemické barviva.

Amoniak je přítomen v jejich složení, nicméně v minimálních množstvích, což činí jejich použití prakticky bezpečné pro zdraví vlasů.

Stejně jako tónový pigment se snadno aplikují na vlasy, ale mají trvalý a dlouhodobý účinek.

L'Oreal nabízí široký výběr nejrůznějších barevných odstínů, díky nimž si každá žena může zvolit ten nejvhodnější a vhodnější tón pro sebe.

Různé palety a odstíny

Paleta barev Loreal Mousse obsahuje asi dvacet různých odstínů, které dávají zámkům hlubokou a bohatou barvu. L'Oreal nabízí živé barvy pro každý vkus.

Mezi různými barvami řady Loreal Mousse, každý zástupce krásné poloviny lidstva si bude moci zvolit pro sebe nejvhodnější tón.

Blond milenci si mohou vybrat z pěti různých tónů. Kromě toho obsahuje paleta čtyři červené barvy, stejně jako červenou a černou barvu.

L'Oreal nabízí světlé kaštanově hnědé odstíny, stejně jako mnoho dalších zajímavých tónů. Tato barva se dobře hodí na kadeře a pomáhá jim rychle se přeměnit.

Toto barvivo bude skvělé řešení, pokud chcete radikálně změnit svůj obrázek.

Navzdory všem výhodám nátěrů L'Oreal a obrovské paletě barev nasycených barev byste měli zvolit barvu s velkou opatrností.

Je lepší ji svěřit profesionálním stylistům, kteří jsou dobře vědomi vlastností různých barviv a budou schopni poradit s nejlepšími možnostmi.

Lorealová barva z pěnové řady se vyznačuje neuvěřitelnou ekonomikou v používání. S pomocí jednoho balíčku je možné bez problémů natřít i dlouhé a tlusté kudrlinky.

Barviva této série jsou dobře prokázána v boji proti šedivým vlasům. Jejich odstín je co nejblíže k přirozeným tónům, což pomáhá vytvářet kudrlinky přirozeným odvoláním.

Paleta barev překvapuje svou rozmanitostí, kromě toho se tyto kompozice vyznačují svou příjemnou bobulovou vůní.

Malé množství amoniaku v barvách Lorealova pěna má téměř žádný vliv na kudrlinky. I při častém používání tohoto nátěru zůstávají prameny zdravé a zářící přirozenou energií.

Složení těchto fondů zahrnuje některé skupiny vitamínů, které umožňují minimalizovat účinky stresu na kadeře po barvení.

Barevná paleta pěnových barviv L'Oreal umožňuje každé ženě rychle zjistit tón.

Je třeba poznamenat, že toto barvivo má trvalý tónový efekt.

Úžasná rozmanitost barevné palety L'Oreal, která jsou prezentována na našich fotografiích, je potvrzena také recenzemi těch, kteří prožili jejich efektivní akci.

Pořadí barvení

Lorealová barva z řady Mousse je vyrobena ve formě krémové hmoty, kterou lze snadno aplikovat na kudrlinky.

Tónová kompozice je rovnoměrně rozložena rovnoměrně po celé oblasti vlasů, což při barvení dosahuje jednoho odstínu.

Tato barva neteče z pramenů, kromě toho, že nezakrývá uši a další oblasti pokožky na hlavě. Pro přípravu stačí připojit dvě lahvičky výrobku a dobře se protřepat.

Každá sada nátěrových hmot má speciální dávkovač, který poněkud zjednodušuje proces přípravy a následné aplikace.

Po zobrazení pěny stisknutím dávkovače bude kompozice připravena pro postup barvení.

Z hlediska její struktury se barva pěnové řady podobá lehké pěně, která se rychle rozšiřuje po celém povrchu kudrlin a rovnoměrně pokrývá každý pramen.

Aby se barva co nejvíce nasytila ​​a co nejvíce hloubka, po nanesení laku Mousse L'Oreal použijte speciální kosmetický balzám, který je dodáván s každým výrobkem.

Rozmanitost palety barev Mousse L'Oreal umožňuje každé ženě vybrat si nejvhodnější odstín.

Barva vlasů po barvení se ukáže jako přirozená a krásná, což nám dobře dokazují naše fotografie.

L'Oreal se dlouhodobě zaměřuje na širokou paletu barev svých výrobků a v barvách pěnové řady je prezentována v plném rozsahu.

Paleta barev od společnosti L'Oreal působí neuvěřitelnou přirozeností a úžasnou sytostí.

Takové kompozice umožňují s minimálním úsilím radikálně změnit obraz, aby byl dokonalý a stylový.

L'Oreal Series Mousse je barva pro ty, kteří dávají přednost živé a přirozené barvě.

Sublimní pěna L'Oreal

Nové barvivo na vlasy - Sublime Mousse L'Oreal (Sublime Mousse L'Oreal Paris) udělala skutečnou revoluci mezi domácími barvivy.

Nyní k rovnoměrnému barvení vlasů, nemusíte rozebírat jeden po druhém a pečlivě aplikovat barvicí kompozici.
Nová barviva-pěna se aplikuje na vlasy jako pravidelná pěna nebo šampon. Masivní pohyby se rozdělují po celé vlasy - a to je to!

Barvy Sublime Mousse L'Oreal

Dostatečně bohatý sortiment různých barev barvy vám umožňuje vybrat požadovaný odstín. U horkých brunet produkuje laboratoř L'Oreal v Paříži odstín "Sensually Black" (č. 20) a "velmi černý kaštan" (č. 30). Tyto tóny jsou velmi tmavé. Tón "Čistý tmavý kaštan" (č. 40) a "Mrazivý kaštan" (č. 50) bude trochu lehčí. Paleta má také několik odstínů pro přirozené hnědé vlasy. "Shining Golden Chestnut" (č. 53) přidá trochu červenohnědou barvu a dá vlasům třpyt. "Rich Hot Chestnut" (č. 53) nese pravou hlubokou barvu čokolády. Na prvních místech v linii Sublim Mousse, jako obvykle, všechny druhy BLONDS. Stín a třpyt, zlato a platina - není možné si pro sebe zvolit vhodný odstín.

Výhody barvy pěny

Hlavní výhodou řady Sublime Mousse je jeho efektivita nákladů. Předtím, abych maloval dlouhé a husté vlasy, musel jsem koupit několik balíčků výrobku. S novou pěnou budete potřebovat jednu lahvičku. Velmi dobré barvivo se osvědčilo při barvení šedých vlasů. Barva se získává v blízkosti přirozeného odstínu a je rovnoměrně rozložena po celé délce vlasů. Stejně jako většina ostatních barevných odstínů, tato laboratoř Sublime Mousse L'Oreal má lehkou a příjemnou bobulovou vůni.

Proces barvení:

Připravte pěnu - prostředek z čísla 2 láhve jemně nalijte do láhve číslo 1. Nasaďte dávkovač a pečlivě promíchejte podle pokynů. Lahvičku nestříkejte - míchání ingrediencí, které potřebujete pouze k hladkému otáčení v jednom směru nebo k několika málo ostrým sklonům lahve. Několikrát stlačte dávkovač, dokud se neobjeví pěna. Nyní můžete začít s aplikací pěny na vlasy.

Inovace přinášející strukturu barvy umožňují zapomenout na nerovnoměrné rozložení a šmouhy. Textura barvy pěny připomíná lehkou stylingovou pěnu a vůbec není potřeba štětcem ani mísící mísou k nanášení laku. Použitím jednorázových rukavic (dodávaných s barvou) se kompozice jednoduše aplikuje na všechny vlasy, začínají, stejně jako při jakémkoliv jiném barvení od kořenů a končí aplikací pěny na koncích. Dále se doporučuje pokračovat v masáži všech vlasů po dobu několika minut, pak ponechte pěnu po dobu 30 minut. Hlava nemusí pokrývat nebo vystavovat horkému vzduchu.

Po barvení a mytí barvy pomocí tekoucí vody je třeba na vlasy nanést speciální balzám. Je také přítomen v sadě. Po aplikaci se vlasy stávají měkkými, pružnými a pružnými. Bohužel na ruském trhu má balzám obsažený v tomto souboru menší objem, než ve stejných sadách, například v Evropě. Ale naše trubice nestačí k jednomu použití.

Barvené vlasy potřebují zvláštní péči. Chcete-li udržet co nejdelší barvu a lesk, musíte použít speciální šampon a balzám pro delší konzervaci barevného pigmentu ve vlasech.

Barva odstínů Mousse L'Oreal Palette

Loreal pěna barva: paleta L'Oreal Sublime Mousse je zastoupena poměrně málo barev. Ale pokud dáváte přednost přírodním šťavnatým odstínům, pak je docela možné, že v této velmi špatné paletě najdete přesně to, co jste hledali.

Pokud je úzká paleta pěny lorealové barvy mínus této série, pak je velkým přínosem samozřejmě především pohodlí a rychlost použití L'Oreal Sublime Mousse i jeho ekonomiky. Barva se aplikuje jako běžný šampon. Aplikovatelná pěna se nepoškozuje a zůstává pouze "pěnová", dokud neuplyne doba úplného barvení (30 minut).

Paint Mousse L'Oreal Palette

L'Oreal Sublime Mousse pěnová barva je reprezentována 12 odstíny.

Co je dobré vlasové barvivo Lorealová pěna?

Žena má ráda změnu, experiment a změnu vzhledu. Nejčastěji jde o barvení vlasů. Trvá pouhých 40 minut, než si zahrajete novou a bohatou barvu. Některé ženy módy kvůli nedostatku času nebo peněz odmítají navštívit kosmetický salon, dávají přednost práci doma.

V tomto případě je velmi důležité vybrat správný produkt. Současně se ujistěte, že kompozice splňuje takové požadavky, jako je snadnost použití, stálost barev, samotná barva a procento šedé barvy.

Popis

V barvě foto - sublimní pěna:

Lorealová pěna splňuje všechny výše uvedené požadavky. Po nanesení zůstává na vlasu nasycený lesk. Navzdory skutečnosti, že barva je drahá, po dlouhou dobu se jí líbí bohatou barvou. Můžete aktualizovat vlasy po 1,5 měsíci, kdy začnou růst kořeny.

Krémová pěna pro barvení L'Oreal je velmi jednoduchá a pohodlná z hlediska použití.

Chcete-li to provést, použijte následující pokyny:

 1. Připravte kompozici. Chcete-li to provést, kombinujte prostředky ze dvou lahví a důkladně promíchejte. Během míchání není nutné silně protřepat injekční lahvičku, ale pouze jemně ji naklonit v jednom směru. Chcete-li aktivovat dávkovač, musíte udělat pár kohoutků, dokud se nevytvoří pěna. Konzistence kompozice je lehká a vzdušná.
 2. Nyní můžete kompozici aplikovat na předem česané prameny. Tento postup můžete provést bez použití kartáčů a hřebenů. Barevnost by měla začít s vlasovými kořeny a pak se hladce přecházet na konce.
 3. Když se barva rozpadne po celé délce pramenů, je nutné třepit složení do vlasových kořenů lehkými masážními pohyby. Tento postup by měl být proveden během 5-7 minut. Nechte barvu na vlasy dalších 30 minut. V tomto případě nemusí být hlava pokryta, aktivní složky pěny jsou aktivovány nezávisle.
 4. Po uplynutí stanovené doby vyjměte produkt z vlasů vodou a ošetřete vlasy z kořene na špičku balzámem. Je připojen k nátěru. Je nezbytná pro jemné a pružné vlasy.
 5. Demontujte kondicionér a pokračujte v instalaci.

Pod odkazem - Tonic tonic palette.

Na video barvení vlasů Lorealová pěna:

Trvání účinku barvy závisí na struktuře epidermis hlavy. Pokud jsou prameny silně oslabeny a tenké, pak budou barevné komponenty absorbovány mnohem rychleji. Není třeba zkracovat dobu aktivace nátěru. Chcete-li získat požadovanou barvu, musíte použít barvu, aby se ozvalo lehčí. Poté dosáhnete požadovaného výsledku.

Jaký je barvivo na vlasy, stejně jako jeho použití, je podrobně popsáno v tomto článku.

Ale jaká je paleta v barvě vlasů na světlinách, můžete pochopit, pokud si přečtete obsah tohoto článku.

Co je to paleta barev Estelle na barvivo na vlasy najdete v tomto článku zde: https://soinpeau.ru/volosy/kraski/estel-palitra-cvetov.html

Ale jaká je paleta barev vlasových vlasů L'oreal Preference, můžete se dozvědět z obsahu tohoto článku.

Paleta

Další výhodou dotyčného produktu je jeho barevná paleta. Všechny odstíny jsou přirozené a ušlechtilé. Nenajdete v kolekci levné černé nebo červené. Po nanesení laků získávají hlubokou, šumivou a bohatou barvu. Další důležitou výhodou tohoto nástroje je 100% šedá barva. A na šedých pramenech bude barva stejná jako ve zbytku vlasů.

Jedinečné složení laku nemá nepříznivý vliv na strukturu vlasů. Zůstávají stejně lesklé a odolné. Tento výsledek je dosažen díky balzámovému kondicionéru v balení barvy. Díky účinným látkám se vlasové váhy drží dohromady, takže barva získává jas a jas.

Výrobce barev L'Oreal každoročně vylepšuje své výrobky, vytváří nové a zajímavé odstíny. Díky tomu se popularita tohoto kosmetického přípravku zvyšuje pouze. Během posledního přizpůsobení palety Loreal pěna barvy byly odstraněny odstíny červené řady a zlatý odstín pro světle hnědé prameny.

Na video pěnou barvicí pěna Loreal paleta:

Pokud se podíváte na nové květiny, můžete experimentovat s jahodovou příchutí. Je lepší jej použít majitelům světla. Pro ty, kteří chtějí vytvořit jasné a neobvyklé snímky, vhodný třešeň. Pro majitele tmavých vlasů by skvělá volba byla jasná nebo zlatá. Paleta pěny z L'Orealu má tedy 18 odstínů.

Je také třeba číst obsah článku o tom, co je barevná paleta barev L'Oreal pro barvení vlasů v současné době existuje.

Ale jaká je paleta barev vlasů v L'Oreal Excellence, můžete pochopit z tohoto článku.

Ale co je barva na vlasy Vella, můžete pochopit, pokud si přečtete obsah tohoto článku.

Zároveň stojí za to pochopit, co představuje a kolik chi stojí barvivo na vlasy, stejně jako jak by mělo být použito, aby nedošlo k poškození vlasů.

Pro ty, kteří chtějí vědět, jak správně používat barvivo na barvené vlasy, podrobně popsané v tomto článku.

Recenze

 • Alina, 32 let: "Od L'Orealu už dlouho používám barvu. Z výsledného efektu jsem potěšen. A podařilo se mi získat takový výsledek za malou cenu. Teď už nemusím chodit do salonu, protože můžete sami vyvázet doma s vlastními úsilím. Textura nátěru je silná, snadno se aplikuje a nerozšíří se. Je snadné připravit prostředky a je také jednoduché. Samozřejmě, úplně změnit barvu vlasů nebude fungovat. Tento kosmetický přípravek působí jako tonikum, díky němuž dokážete oživit barvu vlasů. Osobně je barva vitamínem. Po něm se prameny stávají lesklé, hedvábné a měkké na dotek. Po zbarvení účes vypadá velmi působivě, jako kdybych právě přišel ze salonu. "
 • Veronica, 39 let: "Věřím, že barva L'Oreal je univerzální kosmetický výrobek. Jeho náklady plně odůvodňují kvalitu. Pro mě je to drahé, ale nebarvím každé 3 týdny, ale jen jednou za 1,5 měsíce. To, co se mi nejvíce líbilo, bylo jeho snadné použití. Pro aplikaci na vlasy není třeba používat hřeben nebo štětec, protože proces barvení se provádí pomocí vhodného aplikátoru. "
 • Irina, 44 let: "Použila jsem barvu pěny na odstranění šedých vlasů. Jen chci říci, že je to velmi účinná kompozice. Perfektně natírá šedivé vlasy a udržuje barvu nasycenou po dlouhou dobu. Vlastní barvicí proceduru doma, protože barva má tlustou strukturu. Také bych chtěl zaznamenat takovou chvíli, že barva je dokonale omyta z kůže hlavy. Teď už nemusím předem namazat kůži mého obličeje a uší mastnou smetanou, protože kompozice je dokonale odstraněna běžnou vodou. "

Barva laurelové pěny je všestranný výrobek, který kromě účinného barvení vlasů má také hojivý účinek. Maska obsahuje velké množství užitečných prvků a vitamínů, které vyživují vlasy zevnitř, vytvářejí ochrannou fólii, díky níž žádné negativní účinky nebudou poškozovat strukturu pramenů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy