logo

Top 10 nejlepších barev pro zesvětlení vlasů

Rozhodli jste se stát blonďatou a chtěli byste získat stylovou blondýnu bez žloutnutí? Odstranění tohoto problému pomůže vysoce kvalitní barvě k osvětlení vlasů.

Příčiny žloutnutí

Odborníci identifikují několik důvodů pro vznik žloutnutí během objasnění:

 • Použití neprofesionální barvy špatné kvality. Pokud si nejste jisti svým výběrem, obraťte se na zkušeného barevníka;
 • Nedostatek základních znalostí a dovedností. Když se rozhodnete ušetřit peníze při návštěvě kosmetického salonu, vystavujete se riziku, že budete trávit ještě více pracovních sil a peněz na nákup tonizujících balzámů a čistících šamponů;
 • Porušení techniky přípravy barvené kompozice a správnosti její aplikace na kadeře. Barevným splachováním barvy může dojít k neočekávanému výsledku;
 • Těhotenství, kojení a menstruace. V této době v ženském těle dochází k různým hormonálním změnám, které ovlivňují konečný výsledek;
 • Opláchněte vlasy vodou z vodovodu. Tekoucí voda obsahuje obrovské množství rez, solí a jiných škodlivých nečistot, které dávají blonďatému žlutavému tónu;
 • Barvení vlasů bez zbarvení. Pokud blondýnky a majitelé lehkých blonďatých vláken to mohou dovolit, pak ženy a brunetky s hnědými vlasy sotva mohou bez takového postupu. Faktem je, že tmavé kudrlinky mají velmi odolný přirozený pigment, který je téměř nemožné odstraňovat barvou;
 • Pravidelné opláchnutí bylinných odvarů;
 • Kompozice pro barvení konfliktu. Každý ví, že barvu nelze aplikovat na hennu nebo basma - to může vést nejen k žlutému, ale i k zelenému a purpurovému odstínu;
 • Kreslení na pramenech masky na bázi olejů.

Jak vybrat správnou barvu pro osvětlení?

Při výběru nejlepšího světelného prostředku nezapomeňte zvážit několik důležitých nuancí:

1. Typ barviva. Světlejší barva má několik typů:

 • Prášek - ideální pro odstranění odolného pigmentu, obsahuje agresivní složky, které mohou vést k nadměrnému vysychání pramenů;
 • Krém - má poměrně silnou konzistenci, díky níž se produkt snadno aplikuje a neteče;
 • Olej - nejjemnější barvivo, neobsahuje amoniak a je rovnoměrně rozloženo po celé délce vlasů.

2. Složení. Aby postup osvětlení neublížil stav vašich vlasů, zastavte na benigních produktech bez amoniaku a peroxidu vodíku. Je pravda, že tyto barviva mohou změnit barvy na více než 2 barvy, takže je mohou používat pouze světlé hnědé dívky. Ale pro tmavé vlasy budou potřebovat silnější formulace obsahující speciální chemické složky. Ale musíte se ujistit, že procento těchto látek není příliš vysoké.

Tip! Chcete-li změkčovač změkčit a provést proceduru bez poškození vlasů, přidejte olej nebo extrakty rostlin. Mají výživné, zpevňující a hydratační vlastnosti, stejně jako neutralizují agresivní složku.

Přehled nejlepších blesků

Moderní kosmetologický trh nabízí obrovské množství světelných barev. Který z nich je nejlepší? Nabízíme Vám 10 nejlepších kvalitních produktů.

Jeden z nejoblíbenějších výrobců, vyrábějící odolné barvy s malým množstvím amoniaku. Paleta Garnier obsahuje 8 krásných odstínů - 2 studené a 6 teplé. Mezi nimi jsou největší poptávka platinová blondýnka, perly a krémová perla. Hlavní výhodou barviv této společnosti je přítomnost přírodních olejů (olivový, jojobový a pšeničný klíč), které dodávají pramenům lesk a hedvábnost.

Garnier vyrábí také čistič barev Color Shine - bez amoniaku s brusinkovým extraktem a arganovým olejem, určený pro snadné vyčištění (ne více než půl tónu) a neutralizaci žloutnutí po použití odolných barviv.

V řadě této značky je přítomna Revlonissimo NMT Super Blondes - super výkonný nástroj s jasným efektem, pomocí něhož můžete změnit odstín pramenů o 5 pozic najednou. Barva obsahuje bílkoviny a estery, které dávají vlasům pružnost a krásnou čistou barvu. Paleta Revlonissimo NMT Super Blondes má několik zajímavých možností - jahody, šampaňské, slunečné blondy atd.

Tento produkt je také zahrnut v počtu profesionálních. Dye Igora Royal vám umožní získat stabilní a hlubokou barvu za velmi přijatelnou cenu. A co je nejdůležitější - výsledný odstín se vždy shoduje s tónem uvedeným na obalu.

Matrix Color Sync

Další oblíbená světelná barva určená pro světlo (2 barvy) a jemné vyjasnění kudrlin bez strašlivého žloutku. Tato kompozice je vhodná pro majitele světlých nebo blond vlasů. Paleta barev naleznete v tomto článku.

Značka, známá po celém světě, vyvinula skvělý nástroj pro své fanoušky - Loreall Paris Casting Sunkiss odolné bleskové barvy. Hlavní charakteristikou tohoto barviva je plná připravenost k použití - nemusíte vypočítávat poměry a směs smíchat v samostatném obalu. Stačí natlačit obsah trubice na prameny a rovnoměrně se rozdělit od kořene ke špičce. Formát gelu umožňuje provádět malování bez zvláštního poškození zdraví vlasů, protože v něm je několik užitečných látek (camelový olej, ochranný kondicionér a termoaktivní prvky).

V kolekci Loreal jsou tóny světle hnědých, lehkých a také tmavých vlasů, takže můžete snadno vybrat požadovanou barvu. Barvivo se spotřebuje poměrně ekonomicky - jedno balení je dostatečné pro 2 barvení.

Tipy pro čtenáře! Paint Loreal - typy barev, palety a recenze

Je to důležité! Loreall Paris Casting Barva Sunkiss obsahuje agresivní chemikálie, takže při manipulaci nezapomeňte na rukavice. Také se ujistěte, že zahřejete hlavu se speciální hlavou - bez vystavení teplu, nástroj nemusí pracovat.

Profesionální lak, díky němuž můžete vlasy osvětlit 4-6 tóny bez účinků žluté barvy. Paleta obsahuje mnoho velmi krásných odstínů - stříbro, zlato, popel, perla atd. Každý z nich dává čistě nasycený výsledek. Je zajímavé, že barviva Schwarzkopff mohou být také použity jako preventivní opatření. Přirozené složení produktů (vitamíny + želé s obsahem biologicky aktivních látek) nejen "vyčistí" blondýnu, ale také vyživuje prameny, posiluje je zevnitř, vrací jim sílu a lesk.

Vyčišťovače této značky umožňují měnit barvu až o 8 pozic a současně zajišťovat krásný rovný odstín bez jakéhokoli náznaku nažloutlé podtóny. Barva má šetřící efekt - nejenom maluje, ale také pečuje o prameny, chrání je před vysycháním, poskytuje jemnost, laskavost a hedvábnost. V řadě společnosti Syoss existují 4 typy médií - od středního až po ultra čistící prostředek.

Velmi dobré prostředky ruské výroby, oblíbené mezi moderními mistry. V souladu s touto značkou existují jasné, barevné a tónované kompozice, které mají šetrný účinek. S barvou Estel Deluxe se vlasy stávají měkkými a poslušnými a žloutnutí působí dlouho.

Bbcos White Meches Bělení

Tato sbírka barviv je ideální pro jemné a vysoce kvalitní osvětlení tmavých vlasů. Dodržování všech pravidel umožňuje omezit negativní dopad agresivních komponent na minimum. Dalším charakteristickým znakem barviv Bbcos White Meches Bleaching Barva je přítomnost krémového aktivátoru a zjasňujícího prášku, který je určen pro zpracování regrown kořenů.

Vysoce kvalitní krémová barva bez škodlivých přísad. Bohužel je téměř nemožné ho najít na volném trhu, ale tento nástroj se používá velmi často v salonech. Skládá se ze 3 velmi důležitých složek - péče o pleť, bělící prášek a výživné sérum.

Tip! Dokonce i když se vám podaří koupit barvivo Goldwell Silklift, nesnažte se sami používat. Faktem je, že jakákoli odchylka od pokynů a nesprávný výběr pomocných látek může vést k velmi nepříjemným výsledkům.

Tipy pro gramotnost

Chcete-li ochránit vlasy před účinkem žloutnutí, poslouchejte rady zkušených barevníků.

Tip 1. Pravidelně odbarvené bělené vlasy se speciálními balzámy, šampony nebo jemnými barvami stříbra, modré, perlové a fialové. Tyto roztoky jsou vysoce koncentrované, takže nemohou být aplikovány v hotové podobě - ​​vlasy mohou být šedé. Nezapomeňte přidat nejběžnější šampon (poměry jsou uvedeny v pokynech).

Tip 2. Koupit speciální šampon pro bělené vlasy - bude mít čistý, zářivý tón.

Tip 3. Chcete-li zajistit rovnoměrné zbarvení celé hlavy vlasů, spusťte proceduru vlasy v zadní části hlavy a poté jděte do chrámů a do oblasti v blízkosti čela. Aplikujte směsí liberálně, nesnažte se zachránit. Doba expozice kompozice zaznamenává po zpracování posledního kroucení.

Tip 4. Chcete-li si s sebou dlouhou dobu nechat blondýnu bez žloutnutí, použijte pro mytí pouze filtrovanou vodu. Je také vhodné použít oplach z lehce okyselené vody (1 lžička citronové šťávy pro 1 kapalinu).

Tip 5. Připravte zjasňující směs bezprostředně před aplikací na vlasy. Dlouhodobý kontakt se vzduchem vede k oxidaci směsi a má špatný vliv na konečný výsledek.

Tip 6. Pokud jsou vlasy poškozené a oslabené, je nutné projít ošetřovacím kurzem a řezat konce. Nejlépe pro tyto účely jsou vhodné regenerační a posilující masky s keratinem, bílkovinami, vitamíny, elastinem, kolagenem a dalšími užitečnými složkami. Pokud si přejete, můžete použít domácí výrobky - na bázi kefír, medu, černého chleba, zakysané smetany, želatiny atd. Pro zvýšení efektu si vezměte vitamíny pro vlasy, nehty a kůži.

Tip 7. Při míchání barviv na vlasy se ujistěte, že ve směsi nejsou žádné hrudky - barva bude nerovnoměrná.

Tip 8. Před aplikací přípravku na hlavu proveďte test alergií. Chcete-li to provést, naneste malé množství hotové barvy na vnitřní záhyby loketní nebo zadní strany zápěstí. Pokud se po čtvrtinu hodiny na ošetřované ploše neobjeví zčervenání, vyrážky a další nežádoucí jevy, pokračujte v postupu.

Tip 9. Při plavání v bazénu nezapomeňte nosit speciální čepici. Bleach - hlavní nepřítel blonďat!

Tip 10. Proveďte postup pouze odborníky.

Doporučení ohledně správného zesvětlení vlasů chemickými barvivy:

Recenze

Závěrem jsme zjistili recenze běžných žen, které byly zbarveny v různých barvách.

 • Tatyana, 35 let: "Snila jsem, že se ze školy stává blonďatá. A asi 30 let jsem se rozhodl, že je čas ztělesnit tento sen. Mám přirozeně světlé blond vlasy, které vám umožní bez bělení. Pro zbarvení si vybrala paletu z barvy Shvartskopf "platinová blond". Jak slíbil výrobce, barva vyšla bez žloutnutí. Výsledkem je prostě vynikající - krásný a jasný blond s platinovým tónem. Maluji tuto barvu dlouhou dobu - více než 4 roky. Bála jsem se, že vlasy nebudou odolávat takovému zatížení, ale v tomto ohledu ma barva nedovolila. Doporučuji to všem. "
 • Margarita, 26 let: "Zvýrazněte třetí rok barvou Revlon Super Blond (barva - popelka blond). Toto profesionální barvivo je ideální pro barvení doma, protože nemám problémy s malbou. To znamená, že je příjemně šílený - stín bez žloutnutí, krásný a velmi odolný. Barva navíc poskytuje další péči. Pokud se chcete stát blonďatým, můžete si vybrat tento nástroj! ".
 • Catherine, 40 let: "Jsem blonďatá s 20 lety zkušeností, proto jsem se dokázal pečlivě zabývat problémem žloutnutí. Během posledních několika let jsem používala Estelle. Barva je opravdu velmi dobrá - vlasy jen svítí! Samozřejmě, že jsem pravidelně oblékala různé masky, ale samotný nástroj také vyživuje a zvlhčuje. A poslední plus v prasátko - dostupnost a hospodárnost! ".
 • Sofie, 28 let: "Opravdu se mi líbila Bbcos White Meches Bělení blesku bez amoniaku. Jenom barvím v kabině a to jen znamená. Výsledek je vždy vynikající, směs nikdy selže. Zatímco většina blondýnek, o kterých vím, že hledají léky na žlutou barvu, si užívám svou čistou a krásnou stříbrnou blondýnu. Pokud byste na tento problém zapomněli, zastavte své rozhodnutí o produktech této společnosti. "
 • Polina, 28 let: "Během příští bělení v salonu jsem měla vlasy silně spálené, a tak jsem se od té doby maloval. Vybrala jsem si měkké barvivo, abych vlasy od Garniera odlehčila. Snažil jsem se jak perlou, tak platinovou blondou - líbil jsem se oba tóny. Skutečnost, že barva nejen nepoškozuje strukturu vlasů, ale také posiluje kořeny (díky oleji) je také povzbudivá. "

Viz také: Jak se zbavit žloutnutí ve vlasech, pokud se již objevilo (video)

Jaká barva má tmavé vlasy ulehčit: tajemství volby světelného barviva

Blonďatá brunetka je komplexní a zodpovědný proces, takže začínající kadeřníci raději nezúčastní. Chcete-li dosáhnout čisté, dokonalé blondýnky po zesvětlení tmavě hnědé, gaštanové prameny jsou úkolem skutečných profesionálů. Jaký druh barvy ulehčují tmavé vlasy, aby se přiblížili ke svému snu a odstranili jim značné škody, přečtěte si.

Představuje brýle s bleskem


Blondirovaniye - postup vyjasnění na 5-7 tónech od počáteční barvy. Pro tmavé vlasy je komplexní, zásadní proces.

Vlasová šachta není prázdná uvnitř, je vyplněna speciálním pigmentem (melaninem) a vzduchovými bublinkami. Tam je černohnědý melanin a jasně červená. Množství pigmentu, jeho vzhled a umístění určuje barvu vlasů.

U tmavých vlasů je koncentrace pigmentu vyšší, mezi nimi neexistují prakticky žádné vzduchové bubliny. Lehké kudrlinky obsahují malé množství pigmentu a více bublin.

Stupeň koncentrace (nasycení) pigmentu určuje tón vlasů. Z důvodu pohodlí vytvořili mistři barevnosti oddělené měřítko pro určení tónu s odstupňováním od 1 do 10. Chcete-li se vrátit z brunety do blondýny, budou kudrlinky muset po tomto "žebříku" pohybovat od menšího tónu do desátého. Cesta není blízko, budete potřebovat silné vysvětlovače.

Druhá otázka zůstává nevyřešena: co se stane s praporkem po objasnění agresivními prostředky? Aby se předešlo vzhledu "žínků" na hlavě, profesionálové používají vysoce kvalitní barvy. Obsahují další inovativní komponenty, přírodní oleje, zabraňují úplnému poškození kudrlin, zaručují jemný a jemný účinek.

Rada V zájmu zachování luxusu a síly hlavy vlasů při blondování doporučují profesionálové používat špičkové nástroje od profesionálů segmentu. Nezávislé barvířské výrobky z masového trhu mohou výrazně poškodit vlasy, učinit je suchými, křehkými.

Masážní barvivo na vlasy

Světlejší barvy pro domácí použití jsou určeny pro dívky a ženy, které si neumožňují pravidelné návštěvy profesionála. Takové výrobky jim dávají šanci změnit stín sami.

Kosmické společnosti s porozuměním se přiblížily této kategorii žen, učinily postup co nejpříjemnější. Zahrnovaly rukavice v masové sadě barev, zvedly barvivo, oxidační prostředek, balzám, speciální štětec pro aplikaci barvicího prostředku.

Nelze říci, že kvalita těchto výrobků pro barvení je špatná, existují slušné možnosti. Hlavní rozdíl mezi masovým trhem spočívá v tom, že volba procentuálního podílu oxidu již byla pro vás vyvinuta, nemůžete ji měnit v závislosti na části vlasu, která je namalována, což zabraňuje zbytečnému prohnutí vlasů, jak to dělá barikát v kosmetickém salonu. S barvivem z masového trhu to není možné, jeden oxidační prostředek se používá k přípravě, proto v některých zónách, jako výsledek, můžete pozorovat zvýšené suchost pramenů, zlomení konců.

Zvažte cenné možnosti krémového barviva pro tmavé vlasy s jasným efektem z masového trhu:

 • Krémová barva Wellaton Blondirovanie od firmy Wella - rozjasňuje prameny o 4-5 tónů. Provitamin B5 byl přidán do přípravku, poskytuje dodatečnou ochranu proti kudrlinám, zabraňuje jejich poškození;
 • Garnier Color Naturals odbarvuje intenzivní krémový lak superklon - produkt hluboce a intenzivně vyživuje díky přítomnosti tří přírodních olejů (avokádový olej, shea, olivový olej). Vhodné barvivo pro zesvětlení tmavých vlasů, očekávaný efekt - bělení až 6 tónů. Po transformačním postupu se zachovává lesk, přirozený lesk;
 • Krémová barva L'Oreal Excellence Creme - výrobce léku slibuje trvalou trojitou péči o prameny při chemické expozici. Prokeratin, ceramidy, kolagen současně působí na vlasy, obnovují je, chrání je. Po prvním použití problému, který barvu je lepší, aby se zesvětlily tmavé a šedé kudrlinky, zapomenete navždy. Hodný, trvalý účinek, přiměřená cena, snadná aplikace a absence ostrého, nepříjemného zápachu, ne všechny vlastnosti a výhody tohoto léku. Více informací o produktech společnosti naleznete v článku: Loreal Hair Brightener;
 • Tento seznam doplňuje výrobky od společnosti Pallet, Syoss. Tyto značky se osvědčily na vysoké úrovni ve věcech zbarvení a objasnění.

Rada Před konečným výběrem krémové barvy konzultujte s odborníkem. Zabráníte tak špatnému nákupu a zabráníte zklamání z neúspěšného zbarvení.

Barviva na vlasy z profesionálního segmentu

Profesionální barvy, na rozdíl od domácnosti (masový trh), jdou odděleně od oxidačního zařízení, zvolíte potřebné procento a množství. Zkušený hlavní barevník nespaluje prameny, například 6% oxidu, pokud je dostačující 4,5%. Různé složení výrobku. Počet živin v profesionálních produktech je vyšší než v masovém trhu a mají vynikající kvalitu.

Existuje několik významných nevýhod produktů z profesionální linie:

 • vysoká cena;
 • složitost nákupu - profesionální odlehčovací barvy se neprodávají v supermarketech, pouze od zástupců firem, ve specializovaných prodejnách pro kadeřníky;
 • práce s produkty vyžaduje odborné dovednosti, zkušenosti, schopnost kombinovat základní tón s mikstonami a přísady, které ovlivňují konečný výsledek, odstranit žlutost (červenohnědá).

Z profesionálních barviv na domácím trhu jsou následující značky:

 • L'Oreal Professionnel Majiblond ultra krémová barva - navrhovaný nástroj změní původní tón shagu o 3 úrovně. Bez zažloutnutí se neobjevují cizí odstíny po barvení. Barvivo se před použitím smísí s 9 nebo 12% oxidačním činidlem (v poměru 1: 2). Výrobek je vhodný pro tmavé vlasy, zaručuje trvalý odstín;
 • Krémová barva Concept Profy Touch Color Cream je rozpočtová verze profesionální péče a barvení. Kompozice rychle, jemně působí po postupu, kadeře vypadají zdravě, hedvábně. Při výběru chladných odstínů se neočekává žádná jiskra;
 • Matrix - skvělá volba z profesionální řady barviv. Nástroj je snadný, rovnoměrně nanáší, poskytuje přirozený odstín bez cizích inkluzí. Složení léku je naplněno vitamíny, užitečnými oleji, takže zaručuje měkkost vlasů, hedvábnost, přírodní lesk po barvení;
 • Indola Royal krémová barva - nejbezpečnější, hypoalergenní lék na změnu barvy vlasů. Cenově dostupná cena, slušný výsledek - jedna z jeho hlavních výhod;
 • Life Color Plus Professional - krémová barva od italských kadeřníků. Malé procento amoniaku vůbec nepoškozuje vlasy. Zvolený odstín dokonale odpovídá původní barvě. Obrovská paleta (110 odstínů) vám umožňuje vybrat si barvu pro každý vkus.

Profesionální barvy jsou klíčem k úspěchu, kráse vlasů, pečlivé a vysoce kvalitní zbarvení, péče a péče v průběhu celého procesu. Unikátní vzorec, odolné barvy a velké množství užitečných přísad umožňují experimentovat s odstíny bez obav z poškození kudrlin.

Doporučujeme vám důvěřovat výběru odborníků a objasňovačů společnosti Estelle.

Fotografie před a po

Co potřebujete vědět před odlehčením tmavé barvy na vlasy

Dosažení vysokých výsledků při zesvětlení kadeří lze dosáhnout pouze výběrem vysoce kvalitních barviv a jejich správným použitím. Proces objasňování zahrnuje následující základní pravidla pro provádění:

 1. Barvení vlasů vyžaduje přípravu - po dobu 1-2 měsíců, aktivně používat masky, balzámy a výživné látky pro jejich zotavení. Suché, křehké kudrlinky nedávají dokonalý odstín.
 2. Výběr barviva svěřit odborníkům. Použijte krémové barvy, měkčí účinek na kadeře a vysoký výsledek.
 3. Světlé barvivo na tmavých vlasech stanoví ideálně, pokud předběžně dochází k odbarvení.
 4. 2 dny před objasněním, test na alergickou reakci. Pálení, vyrážka, podráždění na pokožce ošetřené kompozicí barviv říká, že kůže je citlivá na tuto skupinu komponent. Použití drogy nemůže být!
 5. Výrobce produktu pro zabarvení se stará o uživatele, v balení najdete pokyny k výrobku, nuance aplikace. Nebuďte líní, pečlivě si přečtěte pokyny!
 6. Aplikujte výrobek rychle, hojně a rovnoměrně. Začněte od zadní části hlavy, postupujte postupně k přední části.
 7. Nepřehánějte kompozici na prameny. Boleje je a hrozí, že později vypadne.
 8. 5-7 minut před vyjmutím barvící hmoty z hlavy proveďte emulgaci (aplikujte trochu vody na prameny a pěnu produktu).
 9. Chcete-li odstranit zbytek barviva, použijte speciální šampony.
 10. Ujistěte se, že po obarvení použijete výživnou masku, kompenzuje poškození.
 11. A nezapomeňte na tónování vlasů po osvětlení. Existuje mnoho užitečných informací o postupu: jak odstínit žlutost po objasnění, a také to, co barvy odstranit žlutost, číst na našich webových stránkách.

Je to důležité! Udržujte interval mezi barvením po dobu 2 týdnů. Během této doby kudrlinky obnoví energii, budou připraveny k další chemické expozici.

Pro ty, kteří se rozhodli přizpůsobit barvu pramenů, osvětlit je a přinést minimální poškození vlasů, kadeřníci doporučují obracet se k krémovým barvám od profesionálů segmentu. Jsou zaměřeny na zvýšenou péči o kadeře při barvení.

Perfektní barva vlasů pro každou ženu je důležitá kosmetická látka, nenechte se spěchat, abyste ji zkazili nekvalitními barvami nebo špatným domácím osvětlením, konzultujte profesionály!

Je dobré vědět, kdy se zjasní:

Užitečná videa

Od brunetky po blondýnku.

Rozjasňující vlasy doma s barvou L'Oreal Casting Creme Gloss / 810 a 1021.

Rozjasňující barvivo na vlasy: jak vybrat to nejlepší?

Existuje názor, že muži dávají přednost blondům. Možná je to právě ta skutečnost, která tlačí velké množství žen, aby zesílily kudrlinky. V blondech se každý usiluje: brunetky, červené oči, dokonce i majitelé přirozených hnědých odstínů často chtějí být ještě jasnější. Taková transformace pomocí chemických látek poškozuje vlasy. Jaký druh barvy pro osvětlení vlasů bude nejlepší volbou? Koneckonců, musíte dosáhnout požadovaného výsledku, udržet zdravé kudrlinky.

Co je osvětlení a jeho účinek na vlasy

V procesu objasnění pod vlivem agresivních chemických sloučenin váhy, pokrývající vlasovou šachtu, vzestup. Barevná podložka snadno spadá do středu vlasů. Světelná látka získá plný výkon nad bezbrannou strukturou obsahující melanin, která je zodpovědná za barvu, stejně jako další důležité komponenty, které poskytují hlavní ukazatele kvality: tvar, elasticita.

Struktura vlasů je vystavena oxidativnímu procesu, který podporuje rozpuštění přirozeného pigmentu. Doba trvání postupu ovlivňuje intenzitu této akce.

Ostatní součásti zvlnění jsou také vystaveny škodlivým účinkům. Proto, po objasnění, vypadají bez života, nepřirozené. Vlastnosti jsou v nich obsaženy: tuhost, suchost, pórovitost, křehkost, nedostatek lesku, nadvláda. Opravte situaci složitými postupy obnovy.

Nadměrná oxidace může zničit vlasy. Vlasy mají tendenci se zlomit, vypadnout, kůže trpí spálením.

Jak zesvětlit různé vlasy

Přes noc, ženy s různou strukturou, barvou pramenů se chtějí stát blonďatými. Každý vyžaduje vlastní přístup. Přísné dodržování pokynů zabrání problémům. Proces objasnění je doprovázen pečlivým pozorováním toho, co se děje. Poslouchat vaše pocity nebude také nadbytečné.

Rada Odmítnutí blondování stojí za to, jestliže kudrlinky byly nedávno vystaveny působení chemikálií, dojdou do žalostného stavu.

Tmavé, tvrdé, tlusté prameny vyžadují objasnění s nejsilnějšími dostupnými kompozicemi. Doba expozice je také maximální. Takové struktury jsou obtížně ovlivněny, takže byste měli být trpěliví. Nejlepší je blond v několika etapách s týdenní přestávkou. Takže bude možné dosáhnout nejlepšího účinku, nejpříjemnějšího postoje k vlasům. Odborná rada, jak osvětlit tmavé vlasy bez poškození, pomůže vyhnout se chybám při transformaci.

Lehké, tenké kudrlinky se snadno spálí, čímž je světlejší kompozice vybrána slabší, sníží se rychlost závěrky. Zbarvení jsou schopny zcela neočekávaně vnímat rozjasnění vlasů barvou. Výsledek není vždy předvídatelný. Je lepší nechat se riskovat sám a hledat pomoc od profesionála.

Jak vybrat správnou barvu

Vědět, jaký druh barvy je lepší, aby se vlasy rychleji osvěžovaly, aby se dosáhlo požadovaného efektu. Nejproduktivnější možnost - sloučeniny obsahující amoniak. Dosáhnutý efekt trvá 4-6 týdnů. Spolu s maximálním výsledkem se dosáhne nejvyššího stupně destruktivního účinku.

Barvivo na zesvětlení vlasů bez amoniaku působí měkčí, ale taková kompozice může být zcela zbytečná pro tmavé, dříve namalované kudrlinky. Výsledek bude trvat 2 až 4 týdny.

Nejlepší barvivo pro osvětlení obsahuje kromě agresivních chemikálií komplex péče: oleje, vosky, vitamíny, kolageny. Taková kompozice poskytne účinný účinek, poměrně pečlivě ošetří vlasy.

Pro domácí použití by mělo být jasné barvivo pro vlasy krémovou strukturou. Snadno se používá: rovnoměrně nanáší na prameny, neteče. Barvivo, aby se vlasy takových konzistencí odlehčily kvalitativně, nátěrové hmoty obsažené v kompozici poskytují ochranu a výživu.

Dávejte pozor! Vyberte barvu pro bělení vlasů lépe než osvědčené značky. Spolehliví výrobci se starají o své zákazníky, neustále zlepšují skladbu. Před uvolněním nového produktu proveďte potřebný výzkum.

Proč barvení vlasů pro osvětlení nemůže být levné? Protože je třeba pracovat na nejlepší kompozici. Je třeba se vyvarovat příliš levných možností - zachování kudrlin je stále důležitější. Chasing drahé nemá žádný smysl. Často vysoká cena je spojena s náklady na propagaci. Dobře známý výrobce, střední kategorie - to je to, co barva k osvětlení vlasů bez obav z negativních důsledků.

Fotografie před a po

Výběr produktů pro domácí použití

Mnoho lidí slyší "profesionální rozjasňující barvivo na vlasy" a myslí si "nejlepší". To je nesrovnatelné, pokud jde o domácí proceduru. Kompozice určené k použití salonu by měly být v rukou velitele. Nevhodné akce mohou přinést neočekávané, dokonce katastrofální výsledky. Profesionální nátěry často obsahují zdokonalený vzorec, a proto je třeba s nimi pracovat s velkou péčí.

Barvy určené pro hromadné použití, přizpůsobené pro obyčejného muže na ulici. Složení, konzistence, postup postupu jsou jednoduché, srozumitelné. Používání těchto barev nemusí vyžadovat zvláštní znalosti, ale pouze přísně dodržujte pokyny.

Nejlépe zateplení vlasů

Na základě uvedených charakteristik, hodnocení zákazníků, můžete provést následující hodnocení finančních prostředků, které jsou obzvláště oblíbené při bělení vlasů.

Doma:

 • Garnier Color Naturals;
 • Paleta Phytolyny;
 • Lreal Paris Casting Sunkiss;
 • Syoss.

Garnier Color Naturals má příjemnou smetanovou strukturu, díky níž se snadno aplikuje. Ošetřovatelský komplex s přírodním olivovým, avokádovým, bambuckým máslem poskytuje jemné objasnění. Na konci barvení jsou kudrlinky rovnoměrné, měkké, krásně zářící. Stojte na pramene po dobu až 35 minut. Mírný pocit pálení a nažloutlý nádech je považován za vedlejší efekt. Zarovnejte tón s následným tónováním. Efekt až 6 tónů. Široká škála série vyjasnění poskytuje dobrou volbu.

Paleta Phytolynium - pohodlná konzistence barvy smetany. Vzhledem k přítomnosti přírodních olejů, jojoby, pomerančů poskytuje mírný účinek, péče. Nástroj nevyhoří prameny, dokonale pevné. Kudrnaté vlasy svítí zdravě, zůstanou měkké, poslušné. Nezobrazuje žlutá barva - má tónovaný efekt. Dobře se dobře postará o husté, středně silné vlasy. Efekt až 4 tónů.

Loreal Paris Casting Sunkiss je prezentován ve formě gelu zcela připraveného k použití. Pohodlně můžete použít k zakončení kořenů a potom několikrát stačí. Kompozice působí pod vlivem tepla (vysoušeč vlasů, slunce), takže při použití nepožaduje použití rukavic. Pro brunety, blondýnky, veselé vlasy různé skladby. Oleje, ochranné, tepelně aktivní složky v kompozici gelové barvy Odlévání této společnosti přispívá k jemným účinkům. Chraňte křehké, křehké kudrlinky, mají změkčující účinek, pomáhá poškozené kůži regenerovat rychleji. Barva je ideální pro udělení lehce spáleného vzhledu, zvýraznění Kalifornie, ombre. Efekt až 2 tónů. Různé výrobky této značky pomohou najít správné složení.

Syrosový čisticí prostředek patří do krémových inkoustů, takže při použití nepůsobí potíže. Srovnává strukturu kudrlin, dodává lesk. Barva je vhodnější pro krásné vlasy. Tmavé kudrlinky jsou vystaveny tvorbě žluté. Modrý pigmentový balzám obsažený v sadě nemusí vždy tento problém vyřešit. Efekt až 9 tónů.

V salonu:

 • L'Oreal Platinum;
 • Wella Blondor;
 • CHI Blondest Blonde;
 • Super Blond od C: ehko.

L'Oreal Platinum je pastovité odbarvující barvivo na vlasy. Kompozice neobsahuje amoniak, ale obsahuje vosk a nutracerant. Komponenty péče podporují přirozený lesk, neporušují rovnováhu lipidů. Látka se spojuje s oxidačním činidlem aplikovaným na prameny po dobu 30-50 minut. Po ukončení procedury zůstávají vlasy měkké, hedvábné bez červenohnědého. Efekt až 6 tónů.

Wella Blondor - prášková barva. Oleje, lipidy, které jsou součástí, poskytují pečlivé odchod, jídlo, konzervaci vlhkosti. Zvláštní vzorec zabraňuje tvorbě žlutého odstínu. Látka se smíchá s oxidačním činidlem / emulzí a rozděluje se na kadeře po dobu nejvýše 50 minut. Perfektně vyplňuje šedé prameny. Nežádoucí účinky - zvýšená křehkost. Efekt až 7 tónů.

CHI Blondest Blonde - krémová struktura s lehkým mastným podkladem pro zesvětlení. Přítomnost hedvábných iontů, olivového oleje, bylinných výtažků, keratinu dokonale vyživuje, posiluje a vyrovnává. Pigment Aquamarine zabraňuje detekci žlutých odstínů. Vzorec bez amoniaku zcela zachová strukturu. Krém se kombinuje s oxidačním činidlem podle pokynů. Efekt až 8 tónů.

Super Blond by C: ehko - zjasňující práškové vlasy ve formě prášku. Kudrny po postupu zůstanou měkké, vypadají dobře upravené. Hladký odstín, zdravý lesk se dosahuje díky inovativní vzorec. Komplex vitamínů ve směsi umožňuje minimalizovat škodlivé chemické účinky. Při smíchání s oxidační emulzí se získává příjemná krémová konzistence. Prostředky udržujte 15-30 minut. Efekt až 8 tónů.

Kde provést tento postup

Pro dívky, které se poprvé rozhodnou poprvé osvětlit vlasy, je lepší věřit odborníkovi. Dobrý mistr zná základy barvy, bude kompetentně provádět postup v kabině, doporučuje produkty péče. V budoucnu, chcete-li zachovat tón, odstínit kořeny, můžete vyzkoušet manipulaci doma.

Rada Dámy, které kategoricky odmítnou navštívit salon, je lepší začít experimentovat s bezpečnými lidovými prostředky. Přírodní komponenty umožňují postupné snadné vysvětlení a správnou péči o vlasy.

Brunetky, hnědovlasé ženy, majitelé dříve namalovaných kudrlin, které nemají riskovat domácí osvětlení. V takových případech není jediný postup, jak se stát blondýnou, stačit. Výsledek objasnění není vždy spolehlivě předvídán. Zkušený velitel zvolí požadovanou skladbu, dobu expozice, počet nezbytných postupů a následnou péči s použitím regeneračních masky.

Sen v bludišti v moderních podmínkách je snadné splnit. Různé barvy pro osvětlení poskytnou majitelům různých vlasů spolehlivý způsob transformace. Najděte ten správný nástroj, abyste měli skvělý výsledek, není obtížné.

Alternativou k chemickým složením a počátečním krokem při osvětlení domácího vlasu mohou být lidové prostředky:

Užitečné video

Expert krásy Roman Copper říká, jak si vybrat nejbezpečnější barvivo na vlasy.

Věnujte pozornost 10 nejlepších barev vlasů.

Všechno o barvách používalo k zesvětlení tmavých vlasů

Sen o radikální změně obrazu spojené s bělení kadeří, typické pro mnoho tmavovlasých krás. Částečně proto, aby přitahovaly mužské pozornosti k sobě (podle společného stereotypu, to jsou ty, které mají rád blondýny především) a uspokojují věčnou ženskou touhu po neustálé obnově.

Vzhledem k tomu, že bělení znamená manipulace, které poškozují strukturu vlasů, je třeba zvolit barvivo, které je má zesvětlit, s velkou opatrností.

Jaké barvy jsou vhodné pro osvětlení vlasů

 1. Nejlepším prostředkem pro zesvětlení tmavých pramenů jsou barvy, jejichž chemický vzorec obsahuje kolageny a esenciální oleje, změkčuje účinek jiných agresivních složek.
 2. Nejškodlivější jsou barviva na vlasy, které obsahují čpavek: nepoškodí pouze pokožku po celé délce vlasové šachty, ale také zcela zničí přirozený pigmentový melanin obsažený uvnitř. Doba dosaženého účinku je od čtyř do šesti týdnů. Prostředky bez amoniaku mají mírnější účinek, ale jejich účinek je krátký: po 2-3 týdnech budou muset vlasy znovu zesvětlit.
 3. Nejlepšími produkty pro domácí zesvětlení tmavých vlasů jsou barviva se smetanovou konzistencí. Jsou perfektně aplikovány na prameny, zajišťující jejich vysoce kvalitní a jednotné zabarvení. Díky regeneračním a živinám, stejně jako kosmetickým olejům, které jsou součástí inkoustem, je jemné zabarvení, které způsobuje minimální poškození zdraví vlasů.

O vyjasnění

Výsledkem oxidační reakce je uvolňování molekul kyslíku a rozpuštění pigmentových molekul zodpovědných za barvení kadeřnic. Je to na dobu trvání oxidačního procesu záleží na stupni zesvětlení vlasů.

Proces osvětlení vždy končí poškozením vlasů:

 1. Při minimálním poškození, projevujícím se pouze při otevření kůžičky, se stávají tvrdé a suché.
 2. Poškození mírně vede ke zvýšení pórovitosti. Bělené kadeře jsou matné, křehké a nekontrolovatelné. Kvůli rozštěpeným koncovkám jsou obtížné hřebeny a růst na požadovanou délku.
 3. Silné poškození končí křehkostí a ztrátou vlasů, stejně jako kožní popáleniny na hlavě.

K poškození způsobenému vlasům je minimální, je lepší svěřit odborníkovi narovnání pramenů.
Ti, kteří se rozhodli pro domácí zbarvení, by si měli zvolit sloučeninu bez amoniaku nebo barvu s nejvyšším podílem peroxidu vodíku.

My ženy se rádi občas měníme, například změnou barvy vlasů. Ale nic nezkazí vlasy jako chemické barviva. Přijměte recept na osvětlení vlasů se skořicí a medem.

Zastavení ztráty vlasů a jejich vypadávání zdravé je ve skutečnosti poměrně náročný úkol a vyžaduje hodně trpělivosti. Recepty masky pro vypadávání vlasů s kvasnicemi zde.

Dočasné barvení vlasů je snadný a cenově dostupný způsob, jak změnit a změnit svůj vzhled, vybrat nový obrázek a vyzkoušet něco zcela neobvyklého. Jaký je název dočasného barviva na vlasy, detaily https://ilcosmetic.ru/volosy/okrashivanie/vremennaya-kraska-dlya-volos.html

Pro zesvětlení vlasů nevede k ošklivému žlutému odstínu, musíte dodržovat tato pravidla:

 • Neosvětlete poškozené, křehké a příliš suché kadeře. Potřebují povinnou komplexní léčbu, spočívající v realizaci domácí výživné masky, použití lékařských šamponů, sprejů a balzámů, jakož i při orální aplikaci multivitaminových přípravků;
 • Brunetky, které mají v barvě vlasů teplé tóny, by se měly rozhodnout pro zjasňovače, což jim dodá nádech platiny nebo chladné blondýnky. Jsou schopni utopit nežádoucí žloutnutí bělených pramenů. Při výběru je důležité věnovat pozornost složení čističe vlasů.
 • správná sekvence aplikace bělící kompozice je rovněž schopna zabránit tvorbě žluté barvy. Lak je nejprve nanesena na zadní stranu hlavy, pak na korunu. Poté zesvětlí prameny na tresky a chrámy. Hroty vlasů jsou poslední barvené.

Želatina je populární v domácí kosmetologii. Jedním z pozitivních účinků tohoto produktu je regenerace křehkých a štěpných vlasů. Z našeho článku se dozvíte, jak vyrobit želatinovou vlasovou masku s laminačním účinkem.

Na 2 až 3 tóny

To lze provést pomocí vlastní přirozené barvy. Ve sklenici míste jeden šálek kondicionéru, šest dezertních lžíček mleté ​​skořice a třetí šálku tekutého přírodního medu.

Důkladně promíchejte směs a pokračujte v jeho aplikaci na nově umyté a mírně sušené kadeře.

Rozdělte vlasy na samostatné prameny, naneste barvu na celou délku vlasů a snažte se vyhnout jejich kontaktu s kůží na obličeji. Také by se nemělo otírat do kůže na hlavě.

Barevné prameny jsou skryty pod čepičkou a otepleny ručníkem. Po uplynutí půl hodiny je ručník vytažen a chodil s malbou na hlavě tři až čtyři hodiny. Poté směs vypláchněte velkým množstvím teplé vody.

Co je součástí barviva na vlasy a jaký je rozdíl mezi domácností a odborníkem, přečtěte si odkaz.

Malování formulářů

 1. Krémová barva. Zahušťovadla obsažená ve vzorci poskytují hustou konzistenci kompozic tohoto typu, které se nerozkládají a rovnoměrně se rozkládají na vlasy (například Kutrinovo barvivo na vlasy). Jednotná aplikace je zárukou rovnoměrného narovnání. Barvy na bázi krémů jsou nejvyhledávanějším typem blesku.
 2. Barvy na bázi pasty nebo prášků. Obsah katalyzátorů a inertních látek významně zrychluje a zesiluje proces bělení pramenů, a proto se tento typ barviva používá, když je nutné zesvětlit velmi tmavé vlasy. Nejčastěji používejte tuto barvu pro zvýraznění vlasů.
 3. Barvy na bázi oleje. Mající nejsilnější efekt vlivem sulfonovaných olejů vstupujících do jejich struktury, barvy tohoto typu se mísí s katalyzátory a fixátorem. Interakce všech složek chemického složení vede k neutralizaci nežádoucích odstínů vlasů.

Během těhotenství vlasy oslabují a ztrácejí svůj lesk. Je však možné barvit vlasy během těhotenství? Naučte se podrobněji o barvivu pro těhotné ženy v tomto materiálu.

Dobré barvy

Rozsah upřesňující formulace nabízené moderními výrobci barev je neobvykle široký. Aby nedošlo k poškození vlasů, měli byste upřednostňovat kvalitní výrobky známých značek.
Bezbarvá barva - zní to trochu divně, ale z nějakého důvodu dostala takový název. Amoniak chybí v bezbarvých barvách, díky čemuž ho mohou používat i těhotné ženy nebo dívky s citlivou pokožkou hlavy.

Estelle

Světelné kompozice ruské značky Estel jsou velmi oblíbené u mladých krásek a žen ve věku dospělosti. Důvodem je, že vysvětlovatelé této značky mají řadu výhod. Jsou to:

 • dokonce i velmi tmavé prameny jsou efektivně osvětleny;
 • snadné použití;
 • obsahovat minimální množství agresivních komponent;
 • nedráždí pokožku hlavy;
 • jsou doplněny vlasovou strukturou obnovující balzám.

V případě vážného poškození během barvení použijte masku na vlasy Estel pro obnovení.

Julia: Zmírňujem mé tmavé vlasy jen s Estelleovou barvou. Přes nízké náklady mi dává příležitost cítit se jako okouzlující blondýnka. Zbarvení samozřejmě ovlivňuje strukturu vlasů: stávají se suchými a tvrdými, ale pomocí speciálních šamponů a kondicionérů stejné značky mi pomáhá znovu získat ztracené zdraví.

Garnier

Výhody přípravků pro lakování barvivem Garnier zahrnují:

 • vysokorychlostní odlehčovací vlasy;
 • žádná nepříjemná žlutá barva;
 • velká paleta barviv na vlasy Garnier;
 • šetrný účinek;
 • doba trvání výsledku;
 • zachování struktury vlasů;
 • příjemná vůně.

Vera: Byla jsem potěšena barvou značky Garnier: kadeře získaly přesně ten barva, o čemž jsem už dávno snil. Jedinou nevýhodou je malé množství barviva obsažené v sadě. Pro mé husté vlasy to trvalo tři balení najednou: zasáhlo kapsu.

Loreal

Bělicí pasta značky L'oreal Preferans je považována za jeden z nejlepších způsobů, jak zesvětlit vlasy. Jeho výhody:

 • sloučenina bez amoniaku;
 • úplná nepřítomnost zápachu;
 • přítomnost složek, které pomáhají posilovat vlasy;
 • žádné spálení během aplikace;
 • bezpečnost struktury vlasů.

Svetlana: Lorealová světelná pasta je skutečně magický výrobek. S ním jsem byl konečně schopen růst vlasů (předtím, než se zhroutili téměř na kořenech). Výborně skvrněje kořeny a kudrlinky po celé délce a vůbec vůbec necítí.

Syoss Brighteners - barvivo na vlasy, které je ideální pro lehké kadeře a odbarvení tmavých a hnědých vlasů, vyžaduje několik postupů, protože získávají nepříjemnou žlutost.

Anna: Nedoporučuji tmavovlasým děvčatům, aby používali čističku značky Cieces: od prvního postupu nebyly kudrlinky namačkané. Trvalo mi tři zasedání, abych dosáhl požadovaného efektu. Výsledkem je, že změna barvy způsobila značné množství.

Podívejte se na video: osvětlení vlasů

Matrix

Paleta Matrix Color Sync má všechny výhody uvedené v charakterizaci předchozích populárních značek: efektivní barvení, šetřící účinek na pokožku a vlasy a bez zápachu.

Ksenia: Opravdu se mi líbí matrixový práškový čistič. Má pouze jednu nevýhodu: rychle se vysychá na prameny a to ztěžuje jeho použití.

Populární

Dobrá odezva získala značkové produkty:

Zesvětlení barvou bez amoniaku

Čisticí prostředky bez amoniaku mají následující výhody:

 • úsporná akce;
 • redukční účinek;
 • při propláchnutí nenechávejte ostré hranice mezi vypěstovanými kořeny a dříve namalovanými prameny.

Nicméně, dívky s velmi tmavými vlasy s jejich pomocí budou moci zesvětlit jejich kudrlinky jen dva nebo tři tóny.

Výjimkou je barva profesionální značky Chi, která dokáže osvětlit osmi tóny.

Sophia: Běl jsem si vlasy v drahém salonu. Malíř Chi udělal zázrak: teď jsem oslňující blondýnka. Zatímco nic jiného a nemají sen.

Šampon

Tato kategorie nástrojů je určena pro měkké vyčesávání kudrlin, ne více než pár tónů. Chcete-li získat viditelný efekt na tmavé kadeře, budete potřebovat několik aplikací.
Výrobci používají jako aktivní složky kyselinu citronovou, slabé oxidační prostředky nebo extrakt z heřmánku. Nejoblíbenějšími značkami jsou světelné šamponové značky Irida, Schwarzkopf, John Frida.

O použití masky pro bělené vlasy, přečtěte si zde.

Video pro vás: otočení brunetky do blondýnky doma

Doma

Pro samovzniknutí tmavých vlasů se často používá peroxid vodíku.

 1. Na tvrdých a velmi tmavých pramenech postižených 8-12% roztokem.
 2. Pro vlasy střední tloušťky je vhodný roztok o koncentraci 6-8%.
 3. Jemné vlasy jsou dostatečně vystaveny působení 4-6% roztoku.

Závěry

Vytváření světla tmavých pramenů není tak obtížné. Nejdůležitější je, že proces jejich změny barvy nepoškodí jejich krásu a zdraví. Při použití chemických barviv je nutné zvolit sloučeniny, které obsahují minimálně agresivní látky. Komentáře k barvení vlasů jsou uvedeny v tomto článku.

Dále vám doporučujeme, abyste si přečetli podrobnější informace o účinku spálených pramenů na tmavé vlasy.

Rozjasňující barvivo na vlasy - vyberte správné

Mnoho lidí nadále věří, že bělení je zabijácký proces vlasů. Ale díky moderním nástrojům kvality není všechno tak strašné. Ano, nedá se to dělat bez poškození, ale existují barvy na bělení vlasů, které umožňují zachovat jejich přirozený lesk a pružnost.

Jak to funguje

Chcete-li porozumět tomu, jak neklesat vlasy při osvětlení, musíte znát podstatu samotného procesu. Přírodní (nebo pigmentovaný) pigment je přítomen ve vlasové šachtě. Aby se získal světlejší odstín, je nutné ho částečně nebo úplně neutralizovat.

To však nelze provést, jestliže neuvolníte ochrannou horní vrstvu. To se bude vyrovnávat s peroxidem vodíku nebo čpavkem, které jsou nezbytně přítomny v barvě k osvětlení vlasů. Jsou agresivní látkou, která poškozuje jejich strukturu.

Stupeň zničení kadeří závisí na koncentraci okysličovadla. Je-li zvolena správně, zůstávají vlasy lesklé a zdravé. Je-li procento příliš vysoké, může se změnit na bezduchý koutek.

Proto profesionální kadeřník při objasňování nutně zohledňuje několik důležitých faktorů najednou:

 • přirozená barva vlasů;
 • stupeň poškození;
 • přítomnost umělých pigmentů.

Je to důležité! Pokud jsou vlasy předem namalovány jiným tónem, je téměř nemožné dosáhnout čisté barvy bez použití umytí.

Typy fondů

Moderní prodejny nabízejí nejširší výběr bělicích prostředků pro profesionální a domácí použití. Ale ne každý ví, že kromě tradičních prášků existují další způsoby, jak se stát blonďatými:

 • Šampon odstínu. Neosvětluje vlasy a neubližuje jim. Jsou vytvořeny pro krásné vlasy, které se potřebují zbavit nežádoucího žloutnutí nebo chtějí získat zlatý nebo platinový odstín. Takový nástroj musí být po objasnění po ruce.
 • Zesvětlující pěna. Neobsahuje amoniak, proto nemá nepříjemný zápach a minimálně poškozuje vlasy. Snadno se rozděluje mezi vlasy a umožňuje vám je odlehčit jedním, maximálně jedním a půl tóny. Může být použit pro zvýrazňování Kalifornie nebo pro jiné způsoby, jak vytvořit efekt spálených tipů.
 • Bělící gel. Delikátní produkt určený pro profesionální použití. Používá se, když potřebujete změnit barvu na 1-2 tóny. Umožňuje vytvářet jemnou hru, která vizuálně značně zvyšuje hlasitost a nezkazuje vlasy. Ale blondýnka z vás, nebude.
 • Barva amoniaku. Jsou schopné nejen osvětlit vlasy až osmi tónů, ale také zcela natřít šedivé vlasy. Jedná se o nejspolehlivější a nejoblíbenější nástroj, ale musíte si ho zvolit velmi pečlivě. Špatná barva může tak zničit vlasy, že jediným východem je krátký účes.

Je to důležité! Ne každý výrobce má všechny druhy čisticích prostředků.

Jak si vybrat

Odborníci důrazně doporučují použití bělicích prostředků pouze od renomovaných výrobců. Je velmi důležité, aby byla trvanlivost důležitá a obal je neporušený. Po kontaktu se vzduchem se mění chemické složení nátěru a barva vlasů může být nepředvídatelná nebo prostě nefunguje.

Hlavní pravidlo - čím tmavší a tvrdší hlava vlasů, tím vyšší je procento oxidačního činidla. Mějte však na paměti, že v základním případě se vypočítá na neporušené a nenatřené vlasy. Použití příliš vysokého procenta povede ke zvýšené křehkosti a výraznému suchu kudrlin.

V vysoce kvalitních barvách jsou vždy užitečné látky, které chrání vlasy před vážným poškozením: přírodní oleje, bílkoviny, rostlinné výtažky. Zmírňují agresivní účinky účinných látek, ale současně snižují stupeň objasnění. Měkké barvy mohou odstranit maximálně 3-4 tóny, zatímco jejich náklady jsou mnohem vyšší než obvykle.

Je to důležité! Pokud nejsou vlasy ve velmi dobrém stavu, je lepší požádat odborníka, aby navrhl, jaká barva má barvit vlasy, aby nedošlo k jejich úplnému poškození.

Jak malovat

Poté, co bylo rozhodnuto, jaká úroveň objasnění je potřebná a jakou barvu se chce nakonec dostat, je možné zvolit barvu.

Který z nich je nejlepší pro vás, je obtížné pochopit. Pravděpodobně "vaše" prostředky budou muset hledat podle pokusů a omylů. Ale existují výrobci, kteří se již podařilo na trhu setkat a získat důvěru spotřebitelů.

Nejlépe hodnocené

Po analýze nejrůznějších hodnocení nejlepších barev jsme identifikovali první desítku těch, kteří se nejčastěji nacházejí v nejvyšších pozicích:

 1. Schwarzkopf. Nejoblíbenější mezi produkty této společnosti je odolná barva "Palette", ve které pro blondýnky je celá řada s oranžovými oleji. Barva rozjasní až 6-8 tónů a současně zachová vitalitu vlasů.
 2. "Capus". Značka představila profesionální zjasňovací krém, který jemně bělí vlasy. V závislosti na procentuálním poměru oxidačního činidla umožníte odlehčit vlasy od 2 do 8 tónů. Může být použita doma.
 3. "L'Oreal". V řádku "Preference" je barva odolná proti rozjasnění vlasů bez žloutnutí. Umožňuje vám přinést čisté lesklé blondývé i šedé a tmavé vlasy. K ochraně před poškozením zavedené kompozice: kapalný kolagen, pšeničné bílkoviny, éterické oleje.
 4. "Estelle". Dobře osvětlit vlasy a poskytnout trvalý odstín, aniž by došlo ke zbarvení profesionálních barev Estel. Pro blondýnky je několik studených a teplých odstínů a procento oxidačního činidla může být vybráno nezávisle, se zaměřením na barvu a stav vlasů.
 5. Avon. Světlejší barvy této společnosti se stávají stále oblíbenější díky vynikající kombinaci "cenové kvality". Použití moderních technologií umožňuje dosáhnout čistých světelných odstínů bez nežádoucího žloutnutí.
 6. "Vella." Pro domácí osvětlení společnost nabízí zařízení Wellaton Sunlight. Název barvy se ospravedlňuje - minimálně poškozuje vlasy a současně je barví v jasně čisté blondě. Lepení a pružnost jsou zachovány díky přítomnosti bílkovin a přírodního včelího vosku.
 7. "Garnier". Série Color Sensation nabízí super jasné krémové barvy obohacené bílkovinami z pšenice, olivovými a jojobovými oleji. Poskytuje měkké rozjasnění na 4-6 tónů a umožňuje zachovat brilantnost a pružnost vlasů.
 8. "Ciez." Vysoce kvalitní nátěr pro domácí použití, jehož výsledek je srovnatelný s osvětlením salonu. V paletě pro blondýnky převládají chladné odstíny: popínavé, platinové, arktické.
 9. "Londa". Nabízí několik klasických a trendových odstínů světlého i super jasného prášku, který poskytuje rychlý účinek s minimálním poškozením vlasů.
 10. Matrix. Předložila několik nástrojů pro objasnění. Ale nejoblíbenější mezi profesionály má prášek LightMaster, který vám umožňuje přinést čistou barvu světla, dokonce i tmavé vlasy. Obsahuje panthenol a mikročástice, které neutralizují žloutnutí.

Lidové prostředky

Ti, kteří se stále bojí rozkládat vlasy chemickými sloučeninami, se můžete pokoušet osvětlit jejich odstín několika tónů pomocí osvědčených lidových léků:

 • Citronová šťáva. Silně vysuší vlasy, takže je lepší je použít k osvětlení pouze vybraných pramenů nebo špiček vlasů. Potřebují namazat čerstvou citrónovou šťávou a nechat 1-2 hodiny a pak se omýt vodou bez šamponu. Pokud sedíte na slunci, objasnění bude ještě intenzivnější. Pro následnou péči nutně potřebují hydratační a vyživující masky.
 • Heřmánkový odvar. Skvělá kombinace objasnění a péče. Koncentrovaný odvar z květů heřmánek by měl být používán jako oplach po každém mytí vlasů. Účinek se objeví po 1-2 týdnech a vlasy získají krásný zlatý odstín a zdravou záři.
 • Skořice s medem. Tato maska ​​může s pravidelným používáním zesvětlit vlasy o 1-2 tóny a významně ji posílit. Aktivuje krevní oběh, vyživuje vlasové folikuly a prodlužuje život vlasů. Čajová lžička mleté ​​skořice smíchaná s lžící medu a stejným množstvím olivového oleje. Chcete-li zvýšit efekt, můžete přidat žloutek. Zahřejte hlavu a držte ji 30-50 minut.

Existují další populární způsoby, jak zesvětlit vlasy doma bez poškození. Samozřejmě, od brunetky až po blondýnku, nebudou vás otáčet, ale změna odstínu na 1-2 tóny pomůže. Bohužel, tyto metody jsou vhodné pouze pro přirozené vlasy.

Pravidla osvětlení

Aby bylo možné vlasy bezpečně vyblednout, není nutné mít vysokou profesionální úroveň. Stačí, abyste použili kvalitní čistič a znáte některé tajemství:

 • Neosvětlete poškozené vlasy - může je beznadějně zkazit. Potřebují intenzivní péči nejméně dva týdny před obarvením.
 • Je velmi důležité zvolit správný odstín. Načervenalé a blonďaté vlasy jsou od přírody téměř nemožné nezávisle přivést do studeného spektra - na nich bude vždy přítomna mírná žlutost.
 • Obarvené vlasy před bělení by měly být ošetřeny mycím prostředkem, aby se odstranil pigment předtím vstřikovaný. O několik dní později je můžete vyfarbovat do požadovaného odstínu.
 • Čím přísněji dodržujete pravidla popsaná v pokynech, tím lepší výsledek bude. Doba expozice a koncentrace prostředků jsou vypočítávány odborníky a není bezpečné sami je měnit.
 • Velmi tmavé vlasy se nemůžou snadno zesvětlit najednou bez poškození. Je lepší provést několik procedur s intervalem 3-4 týdnů, aby měli možnost se zotavit.
 • Po zesvětlení vlasů potřebujete pečlivý přístup a pečlivou péči. Proto je třeba pravidelně aplikovat vysoce kvalitní balzámy a masky.

Pokud je přirozená barva vlasů tmavší než světle hnědá nebo je velké množství šedivých vlasů a rozhodne se být blondýnka, buďte připraveni na to, že kořeny budou muset být zbarveny každých 1-2 týdny, jinak účes vypadá nepřesně. Nezapomeňte také, že curlingové žehličky a žehlička - nejhorší nepřátelé bělených vlasů a dokonce i produkty tepelné ochrany jsou v tomto případě bezmocní.

Pro Více Informací O Suché Vlasy