logo

Tónované barvivo - výhody a nevýhody

Neexistuje žádná žena, která by alespoň jednou v životě nechtěla změnit svou přirozenou barvu vlasů. Jsme náchylní k změnám a moderní barvicí techniky nám umožňují nejen maskovat šedé vlasy, ale také vytvořit individuální obraz, který nejlépe vyhovuje našemu vnitřnímu stavu.

Ale mnozí se zdrží barvení, protože vědí o nebezpečí, která barva způsobuje vlasy. Naštěstí dnes máme celý arzenál benigních léků, které dokážou opravit přirozený odstín bez přílišného poškození struktury vlasové šachty. Jedná se o barvení vlasů.

Co je tónování

Jak se tonizování liší od malby, pokud nakonec oba postupy mění barvu vlasů? Ve skutečnosti jsou to zcela odlišné procesy. Základem barvení je chemická reakce, která začíná v době míchání barvicího prostředku s oxidačním činidlem. Je to ona, která je destruktivní pro každou vrstvu keratinu pokrývající všechny vlasy.

Při tónování balzámem je škodlivý účinek minimální, protože pigment zůstává pouze na povrchu vlasů, aniž by pronikl hluboko do něj. Je samozřejmé, že při každém praní dochází k jejímu odchodu a po 2-4 týdnech se vlasy dostávají do původního odstínu.

Intenzivní tónování nazývané barviva pro barvení vlasů bez amoniaku. Chemická reakce je v tomto případě velmi slabá, protože nejagresivnější složka amoniaku je nahrazena jeho jemnějšími deriváty.

Nástroj jen lehce uvolňuje povrch, který dovoluje konsolidaci barevných pigmentů v horní vrstvě, takže barva trvá déle - až 4 až 6 týdnů.

Výhody a nevýhody

Pokud je však barvivo pro barvení vlasů tak dobré a bezpečné, pak proč mnoho lidí nadále mučí vlasy odolnými prostředky? Ve skutečnosti je šetrný účinek téměř jediný plus tonikum. A má mnohem více nevýhod:

 • barva rychle klesá a během několika týdnů je zcela vymyta;
 • barva se shoduje s uvedenou pouze na šedých a světlých vlasech;
 • je možné změnit přirozený odstín pouze o 2-4 tóny;
 • při interakci s přírodním pigmentem může poskytnout nepředvídatelný odstín;
 • barva nerovnoměrně klesá na poškozené vlasy;
 • barva bez čpavku také kazí vlasy a nadměrně ji osuší;
 • opakované zbarvení se vyskytuje každé 2-4 týdny;
 • není schopen malovat přes velmi šedé vlasy;
 • z vyčištěných je snadno vymyta a rychle se na ně tlumí.

Je to důležité! Slabá barva po dobu několika dní po nanesení může barvit lůžko a oblečení a čistění takových skvrn je docela obtížné.

Nemá smysl používat tónování barev, chcete-li změnit barvu radikálně nebo je třeba úplně vymalovat světle nebo šedé vlasy. Většina z nich je během těhotenství kontraindikována, protože obsahují další chemické látky, které jsou pro tělo škodlivé. Nemohou být doporučeny pro silně oslabené nebo poškozené vlasy - budou muset být nejprve ošetřeny.

Tónovací činidla

V moderních obchodech najdete různé nástroje pro tónování vlasů. Jedná se o speciální šampony, odstínové balzámy, barvy bez amoniaku. Každý z těchto nástrojů má své vlastní výhody a vlastnosti použití.

Šampon

Šampon odstínu je produkt péče, nikoli barvivo. Nemůže výrazně změnit odstín a slouží pouze k udržení jeho intenzity. Obsah barevného pigmentu v něm je minimální a nástroj aplikujte 2-3x týdně.

Speciální stříbrné šampony se používají k neutralizaci červené barvy, která zůstává vždy po bělení tmavých vlasů. Obsahují purpurový nebo modrý pigment, který eliminuje nežádoucí barvu.

Starší ženy často používají tyto šampony ke zvýšení přirozených šedých vlasů a dodávají jim stříbrný lesk.

K dnešnímu dni je jedním z nejlepších odstínů šampón z obavy "Rocolor" z řady Color Light, představovaný deseti krásnými odstíny, kde je růžová, červená a fialová. Pěkný bonus je účinek laminace, který je dosažen vytvořením tenkého ochranného filmu kolem každého vlasu.

Tónovaný balzám

Hlavní rozdíl mezi tónováním balzámu a šamponem je ve vyšší koncentraci produktu. V dobrých balzám jsou také pečující složky: vitamíny, esenciální a rostlinné oleje. Poskytují při barvení ochranu při holení, poskytují jí lesk a pružnost.

V žebříčku tintových balzámů se nejčastěji jedná o první pozice:

 1. Soloton z Estele. Bohatá paleta odstínů umožňuje vybrat správnou barvu pro zvýšení intenzity jakékoliv barvy, stejně jako pro získání přirozených a světlých trendových barev.
 2. "Tonic" od "Rocolor". V paletě tohoto výrobce získává vysoce kvalitní tonizující balzám více než 40 odstínů. V závislosti na barvě a stavu vlasů trvají až 4-6 týdnů a zároveň vůbec nezkazují vlasy.
 3. "Irida" z obavy "Neva". Jeden z nejlevnějších, ale zároveň velmi účinných prostředků. Jejím základním plusem je balení v jednorázových sáčcích, které se snadno dají po silnici. Stálost barev je průměrná - trvá až 4 týdny. Kompozice obsahuje glycerin, kapalný keratin a silikon.
 4. Color-Lux z Belity. Balzám běloruského výrobce, dobře osvědčený v SNS. V paletě 12 přirozených odstínů, jejichž složení je obohaceno bambuckým máslem a olivami. To se však odráží v přetrvávání barvy a už po pár týdnech zmizí.
 5. Fara je další populární balzám ruského výrobce, který nabízí 16 nasycených barev v přírodních a červených barvách. Rychle a bezpečně barví vlasy, ale je také snadno vymyt. Můžete však koupit několik odstínů a pravidelně měnit barvu vlasů.

Je to důležité! Časté používání odstínů vlasů na vlasy. Doporučuje se používat je 2-3krát měsíčně.

Díky šedým a předbarveným vlasům je pigment mnohem rychlejší. Proto je nutné použít šampony a balzámy pro praní, které zvyšují stabilitu barev a také je chránit před přímým vystavením ultrafialovému záření.

Barva amoniaku

Pro intenzivní tónování vlasů s barvou je lepší používat profesionální výrobky bez amoniaku. V nich je ve srovnání s domácností koncentrace barvivového pigmentu výrazně vyšší a jeho částice jsou menší, proto je barvivo schopno proniknout hlouběji. Kromě toho se okysličovadlo prodává samostatně, což vám umožňuje zvolit požadovaný poměr míchání se zaměřením na původní odstín a stav vlasů.

Ale to je obtížnost práce s profesionálními barvami doma. Chcete-li vybrat nejlepší možnost, musíte mít základní znalosti v oboru barvení a pochopit, jak chemická reakce barvení probíhá.

Čím víc radikální se barva liší od původního, tím méně je pravděpodobné, že tónovaná barva bude mít požadovaný výsledek.

Je relativně bezpečná barvení vlasů doma s následujícími produkty:

 1. Vella, profesionální řada Color Touch. Barva bez čpavku, která představuje paletu barevných nasycených barev. Kompozice obsahuje keratin, který utěsňuje pigment a zvyšuje stabilitu odstínu.
 2. "Koncept" řádek Profy Touch. V závislosti na koncentraci použitého oxidačního činidla může být použita pro perzistentní barvení nebo intenzivní tonizaci, obohacená cedrovým olejem, vitaminem C a chitosanem. Poskytuje stín neuvěřitelný lesk a pružnost.
 3. "L'Oreal", řada Majirel - nejjemnější tonizační barva, která neobsahuje ani peroxid. Díky moderním technologicky vyspělým vzorcům je však poměrně odolná a dokonce je schopna malovat přes šedé vlasy. Přirozená barva může měnit pouze 2-3 tóny.
 4. Estel, linka Sence je reprezentována paletou 56 odstínů, která může být také použita pro odolné barvení. Ale při použití oxidačního činidla až do 3% je dosaženo intenzivního tonování s minimálním poškozením vlasů. Obohatené kapalným keratinem, vitamíny, panthenolem.
 5. "Matrix", linka Color Sync. Kromě intenzivního tónování poskytuje efekt laminace. Vlasy po barvení dokonale hladké a dokonale zapadají do vlasů. V paletě 76 odstínů, mezi které patří ultramoderní: oranžová, zelená, fialová, atd.

V kosmetických obchodech si můžete také koupit domácí čpavkové nátěrové hmoty od takových známých výrobců jako Garnier, Londa, Vella, Palet, Cies a další. Při nákupu nezapomeňte zkontrolovat paletu odpovídajících odstínů, abyste se ujistili, že zvolená barva je vhodná pro vaše vlasy.

Lidové prostředky

Mírně změňte přirozený odstín vlasů, můžete použít časově testované "recepty babičky". Ale nezapomeňte, že lidová metoda funguje pouze na dříve nenatřených vlasy. Pokud jste již použili trvanlivou barvu, musíte ji nejprve odstranit mytím, ale poté se odstín nemusí přesně podle očekávání.

 • Cibule Husk S jeho pomocí mohou být světlé a hnědé vlasy zlaté. Chcete-li to udělat, nalijte sklenici vařené vody dvě lžíce lusku, vařte na nízké teplotě po dobu 15-20 minut a nechte v thermos na několik hodin. Naplňte vývar, zředte teplou vodou na půl litru a důkladně navlhčete čisté vlasy. Omyjte složení za 1-2 hodiny bez šamponu.
 • Heřmánkový odvar. Je schopen zesvětlit blond vlasy na 1-2 tóny. Abyste to udělali, dvě lžíce květin by měly být vařeny po dobu 10-15 minut při nízkém teple, napněte a opláchněte tímto dekractem hlavy po každém praní. Efekt se objeví za 2-3 týdny.
 • Ořechová kůže. Její odvar můžete dát svým vlasům elegantní odstín kaštanu. Nalijte sklenici kůry s půllitrem vroucí vody a vaříme nejméně 30 minut. Bujón navlhčete vlasy pečlivě, zabalte a namočte 1-2 hodiny. Opláchněte je tekoucí vodou bez šamponu. Při častém používání může vysychat vlasy.

Mnoho dalších způsobů tónování s přirozenými pigmenty je snadné najít na internetu. Většina z nich je tak neškodná, že je povoleno používat i během těhotenství a laktace, kdy nelze použít chemické barviva.

V obchodech lze stále nakupovat přírodní barviva - hennu a basma. Intenzivně zbarvují vlasy a mohou změnit přirozený odstín i několika tónů. Ale musí být používány po chemických inkoustách nejdříve po 3-4 týdnech, a když je barva unavená tím, že je dostává ven, je velmi obtížné.

Péče o domácí zvířata

Většina barevných balzámů poskytuje vlasům potřebnou péči již během tónování, což je určitý plus. V tomto případě jsou jediným nezbytným prostředkem dalšího odchodu tepelný sprej a krém proti slunečnímu záření, který lze podle potřeby použít.

Při intenzivním tónování s neamoniakovými barvami potřebuje vlasy obnovu a další výživu. Pro její péči doporučujeme použít šampon a kondicionér pro barevné vlasy a také alespoň jednou týdně - regenerační masky.

Mnozí příznivci neamoniakálních barev preferují domácí masky pro profesionální, považují je za užitečnější a přirozenější. To je pravda, ale rostlinné oleje rozpouštějí pigment a vymyjí se ve velmi krátkém čase. Proto je lepší ještě používat speciálně navržené pro zvýšení barevného odporu finančních prostředků.

Barviva na tónování vlasů

Vlasy pro ženu je její pýcha. Koneckonců po dlouhou dobu byly od dávných dob dlouhé a dobře upravené kudrlinky považovány za symbol krásy dívky.

Nyní, v éře změn a módních přeměnek, existuje tolik prostředků, jak změnit barvu této krásy, že někdy se zvědaví, jak mohou být tyto výsledky dosaženy tím, že za tím přišli zkušení holičáři.

Ne tak dávno se vlasy začaly módovat, což kardinálně řeší problém změny barvy pramenů.

Jak se tónování vlasů liší od zbarvení a jak se to dělá?

Profesionální kadeřníci vám radí, abyste si vlasy nezbarvili agresivním nátěrem, ale abyste provedli korekci barev s tonikem.

Tónování není schopno drasticky změnit barvu vlasů, ale je více nasycené a jasné.

Toto zafarbení je polo-trvalé barvy, je to nejjemnější. Porovnáte-li s analogy amoniaku, nezničí strukturu kadeřnic, neovlivní jejich suchost, protože nepronikuje hluboko uvnitř, jejich účinek je omezen na vnější vrstvu.

Po nanesení vlasových šupinek jsou zarovnány a prameny vypadají hladce a lesklé. Ukázalo se, že pomocí tonování nelze nejen změnit barvu, ale také zlepšit stav vlasů. Efekt po tomto zbarvení trvá měsíc.

Výhody a nevýhody

Existuje mnoho produktů, které jsou k prodeji pro tento postup, přicházejí v podobě barev, masky, balzámy, tonikum nebo barvivo na vlasy.

Hlavní výhodou je, že barva s tímto barvením neruší keratinovou strukturu kadeří a rostoucí kořeny jsou celkem zdravé. Dokonce i u barvených vlasů dochází k velmi rychlému vymývání tónování, což umožňuje často měnit barvu pramenů.

A tato metoda barvení chrání proti frustraci - pokud se odstín nehodí, může být snadno vyprázdněn a překreslený jiným tónem. Pomocí tónování můžete změnit obrázek pro oslavu svátků nebo celou dovolenou a pak se vrátit k předchozí barvě.

Ale nevýhody tohoto způsobu malování jsou také k dispozici:

 • neosvětluje šedivé vlasy;
 • zvolený odstín není na tmavých kadeřích viditelný;
 • pokud jste nedávno provedli zvýraznění nebo odlehčení pramenů, pak je lepší nechat tónovat, protože se může objevit neočekávaný odstín;
 • Výrobky na tónování vlasů jsou levnější než barvy, ale jsou mnohem dražší než ty, takže úspora při barvení nebude fungovat;
 • zesvětlující vlasy s tonikem nebudou fungovat, pro tyto účely je lepší lakovat s oxidačním činidlem;
 • Existuje určitá zvláštnost použití tónování - to, na rozdíl od barviva, zůstává na pokrývkách hlavy, to se stává obzvláště patrné během horkých období, kdy se odráží z vlasů potu.

Tonování je skvělé pro ty, kteří rádi experimentují s jejich vzhledem, ale při jejich používání byste měli vědět, že:

 • nelze jej kombinovat s jinými barvami nebo hennou;
 • po tonizaci je nutné použít speciální přípravky pro péči o kadeře, protože to není terapeutické léčivo a prakticky nemá vliv na vlasy.

Výhody a poškození tónování

I při častých změnách barvy barva použitá v něm nepoškodí, takže může být aplikována na ženy v pozici, která kojí nebo trpí alergickými reakcemi.

Jedním z nejhorších scénářů po tonizaci je částečná ztráta přirozené pigmentace vlasů. Oxidační činidlo je přítomno v tonici a může zesvětlit obnovené vlákna intenzivněji než předchozí. Z tohoto důvodu se doporučuje používat paletu barvy vlasů Indola, Garnier, Schwarzkopf nebo Cies, z nichž si můžete vybrat.

Tonic nezpůsobuje žádnému poškození vlasů, ale také nemá žádný terapeutický účinek na ně.

Jediná věc, která by měla být před aplikací testována předem na nepostřehnutelné části pokožky, aby nebyla pochyb o reakci na možnou alergii.

Na základě výše uvedených skutečností můžeme konstatovat, že tonizování je kontraindikováno a dokonce nemá smysl dělat, pokud:

 • na vlasech jsou šedé vlasy, nebude je úplně nabarvit;
 • henna byla předtím aplikována na vlasy;
 • od okamžiku vyzdvižení nebo upřesnění nejméně jeden týden neprošel;
 • jsou zde poškozené kadeře. V tomto případě je lepší aplikovat tonikum po jeho ošetření, jinak se může ozývat tón s jiným odletem;
 • Je vysoká citlivost na tonické složky.

Jak malovat

Ve většině případů je tento postup důvěryhodný pro odborníky, ale pokud je to nutné doma, pak se postup míchání a nanášení laku téměř úplně zopakuje, stejně jako při použití běžného barviva.

Obvykle se barva na tonizaci zředí dvěma způsoby:

 1. barvivo a oxidant jsou důkladně promíchány. Jejich poměr se udržuje podle doporučení výrobce, které jsou uvedeny na obalu;
 2. považováno za příznivější směs, přizpůsobené pro domácí podmínky. Pro jeho přípravu se užívá 1 čajová lžička barvy na tonizaci, pak jedna tabulka l. oxidant, šampon a balzám, a na konci výsledné kompozice se přidá trochu vody a přivádí se do požadovaného množství prostředků.

Tónovací činidlo se aplikuje pouze 10 minut, během kterého je barvivo fixováno na kadeře, voda, která tvoří barvu, eliminuje nerovnoměrné zabarvení.

Oxidátor umožňuje barvivo na vlasy působit přímo na vlasy a kudrlinky - malovat v požadované barvě. Přečtěte si v našem článku, jak si vybrat oxidanty pro barviva na vlasy.

Pro zesvětlení vlasů nevede k ošklivému žlutému odstínu, potřebujete znát pravidla pro aplikaci barvy. O barvách, aby zde tmavé vlasy ulehčily.

Nyní je málo lidí, kteří zanedbávají příležitost důkladně parní tělo, takže recepty na domácí kosmetiku budou stejně důležité jako kdykoli předtím. Pro vás video, jak učinit užitečnou masku a tělový kartáček https://ilcosmetic.ru/uhod-za-litsom/maski-uhod-za-litsom/bannye-dlya-tela-i-litsa-luchshie-retsepty.html

Nejlepší barvivo pro tónování vlasů

Výběr prostředků pro takový proces je impozantní, ale existuje několik vedoucích společností, jejichž použití dává skutečně požadovaný tón, pokud se správně aplikuje.

Pro vyjasnění

Kapózní barvivo má příjemný účinek na vlasy. Chcete-li získat světlý odstín, můžete nejprve zbarvit prameny prášku stejné firmy a pak připravit barvu v poměru 1: 2 tonikum a oxidant.

Ve své paletě je nabízeno několik světelných tónů, aby se vytvořil optimální odstín pro vaše vlasy. Měli byste tedy míchat několik barev najednou, protože 10,1 je téměř průhledná a 9,1 dává popelovou barvu. Poznávání s touto barvou je lepší začít s výletem do kadeřníka, kde zkušený pán určí ty nejlepší rozměry a povědí vám, jak je příště chovat doma.

Ropový olej je jedinečný fytoaktivační prostředek. Obsahuje přírodní bílkoviny, inulin, mastné a éterické oleje, minerální soli, četné vitamíny. Proto i naše babičky používaly recepty na lopuchové masky, aby vlasy leskly a objemy.

Pro melirovannyh

Je nutné aplikovat barvu, což znamená, že je určeno pro barvené nebo bělené vlasy. Současně není možné použít lopuchový nebo ricinový olej, který je obvykle doporučován pro posílení kudrlin, protože mohou poskytnout žlutý odstín.

Poprvé, kdy chcete zvýraznit, by měl provádět odborník, prokáže pokrok správného barvení a doma je můžete reprodukovat sami, vyhýbat se znepokojujícímu pokusu získat vlasy zelené nebo fialové barvy.

Jako tonikum můžete použít osvědčené barvy:

 • Estel. Její perleťové a perleťové odstíny při vzájemné kombinaci nabízejí požadovaný tón. Pro přípravu tónové kompozice je třeba smíchat barvu a 1,5% oxidační činidlo v poměru 1: 2. Jako tonikum se navrhuje přidat 1 díl lesklého gelu od téže společnosti obohacené keratinem. Nebo zkuste balzám Estel.
 • Schwarzkopf Blondme. Tento nástroj lze použít pro tónování a pro zesvětlení kudrlin. Díky tomu můžete vytvořit 6 různých odstínů světla. Od chladu až po exkluzivní teplé tóny.

Lupiny - problém mnoha lidí. Jedním z účinných způsobů, jak se zbavit tohoto problému, jsou šampony. Můžete si zakoupit lékařský šampon proti lupům v lékárně nebo koupit profesionální výrobky v kosmetickém obchodě.

Sledujte video: profesionální tónování vlasů

Velké množství existujících olejů vám umožňuje vybrat si tu, která je nejvhodnější pro mastné nebo suché vlasy, s jejich ztrátou nebo nadměrnou křehkostí, abyste se zbavili rozštěpených konců a dalších problémů. Oleje pro růst a hustotu srsti lze zakoupit v lékárně.

Doma

Tónování se provádí nezávisle. Je-li zvolen správný tón, nedojde k žádnému nepříjemnému. Před aplikací přípravku se doporučuje ošetřit pokožku hlavy tukovým krémem. Tato technika vám umožní umýt tonikum, který se náhodou dostal na kůži. Při práci s touto barvicí kompozicí není nutné nosit rukavice, její aktivní složky nejsou tak agresivní jako u běžných barev. A není aplikována na špinavé vlasy, ale na čerstvě umyté a dosud nevysušené prameny.

Po uplynutí určité doby expozice přípravku na vlasy se omyje pod tekoucí vodou a na ně se rozdělí maska ​​nebo balzám, aby se výsledek opravil.

Všechno zjednodušuje použití tónovaných balzámů a šamponů, nejsou tak odolné jako barvy, ale nevyžadují speciální aplikaci a obnovu vlasů.

Prostředek "Tonic" od firmy Rokolor je levný volbou pro změnu barvy vlasů. S ním můžete neustále experimentovat.

Pro dívky, jejichž chutě a nálady jsou stejně proměnlivé jako podzimní počasí, je schopnost zvolit správnou barvu ze stovek stávajících odstínů dočasného barviva na vlasy skutečnou spálenou.

Profesionální

Známá kosmetická značka nezůstala zbavena tónování a nabídla své výrobky pro delší expozici.

Wella Color Touch je oblíbené barvivo pro změnu barvy vlasů. Jeho jedinečné složení umožňuje přizpůsobit kudrlinky a vyhlazovat každý pramen. Jasné a odolné odstíny dodají vašim vlasům zajímavou barvu a lesk. Tónování obsahuje keratin, který chrání prameny před ztrátou vlhkosti.

Majirel L'Oreal - nejlepší barva pro tonizaci. Může se používat velmi často, zatímco vlasy netrpí, ale pouze mění odstíny. V barvě není amoniak a peroxid, takže nepoškozuje zámky. Jeho tonizující složení zůstává mimo vlasy a dodává mu lesk a hedvábnost. Dokonce skrývá šedé vlasy. Široká škála barev umožňuje každodenní nátěr.

Doporučujeme také, abyste si přečtěli podrobněji o měděných odstínech barvy vlasů.

Bez amoniaku

Tyto benigní fondy našly mnoho fanoušků.

Londa Professional intenzivně tónuje a osvěžuje barvu vlasů. Poskytuje hloubku přirozenému tónu a dává vícebarevnému odstínu barevným pramenům. Skočí s šedými vlasy o 50%. Vosk a keratin obsažené v něm eliminují poréznost kudrlin a bojují s dělenými konci.

Paleta barev Londakolor se skládá ze 41 odstínů. Při aplikaci vlasů je rovnoměrně rozložen. Pro intenzivní tónování se doporučuje, aby byla tato barva smíchána s 1,9% nebo 4% oxidačním činidlem. Aplikuje se na vlhké čisté vlasy a inkubuje se čtvrt hodiny.

Paleta barvy barvy Koncept se skládá z více než 80 odstínů. Vytvořeno pro barvení a stínování vlasů. Je certifikován v Evropě, liší se obsahem vysoce kvalitních složek, jako je vitamin C, chitosan, cedrový olej, glukóza a další. Nejvýznamnější je však komplex "ViPL". Společně dávají kudrlinkám požadovaný odstín a starají se o ně. I když barva a bezammiachnaya, ale má vysokou odolnost.

Dnes, amoniak barva Capus rychle získává popularitu. V paletě barev byla zastoupena hodně odstínů. Stejně jako malba Ollyn od domácích výrobců, které obsahují minimální množství amoniaku.

Podívejte se na video: jak zesvětlit a zbarvit vlasy

Recenze

Katharina, 24 let. Neustále experimentuji s mými vlasy, vlasy a barvou předávám stav mé duše. Po více než jeden rok jsem se maloval sám, po dlouhou dobu vypadaly vlasy tenčí.
Kadeřnice proto navrhla jeho nahrazení tónováním. To je natřeno častěji, ale kudrlinky jsou živější a na nich je lesk. Kromě toho se někde objevil hlas. Odstíny při smíchání jsou zcela odlišné, takže se nemusíte nudit

Oksana, 29 let. Vybrala jsem Kapousovou barvu pro tónování. Aplikuje-li se na vlasy, je dobře rozptýlená, nedopíje se při stárnutí, není silná vůně. Po použití ji vypláchnu a aplikuji posilující balzám ze stejné firmy. Když jsem poprvé udeřil vznikající závan vlasů, teď jsem na to zvyklá. U kořenů mám vlastní větve a když se je dotýkáte po tónování, máte pocit, že jsou velmi měkké. Nyní odfarbuji svůj odstín vlasů pouze s touto barvou a stále mám stejný výsledek - dobře upravené vlasy příjemné barvy.

Tónování - ideální pro neustálé experimenty s barvou vlasů. S pomocí toho ženy mohou po několika pokusech najít "svůj" stín, aniž by poškodily kudrlinky. To je dobrá volba pro ty, kteří neustále sledují nejnovější módu a zápas s ní, mění svůj obraz bez uznání, včetně barvy vlasů. Barvy pro tónování poskytují trvalý efekt než jiné prostředky tohoto plánu, a pokud je to nutné, mohou být snadno odmyty.

Snad nejdůležitější věcí, na kterou je třeba během těhotenství věnovat pozornost, je srst. Během těhotenství jsou oslabeny a ztrácejí svůj lesk. Je však možné barvit vlasy během těhotenství? Můžete se dozvědět o barvení vlasů pro těhotné ženy z tohoto článku.

K zachování krásy vlasů odborníci vynalezli barviva. Chcete-li vybrat nezbytné, měli byste pečlivě prozkoumat složení barviva na vlasy.

Tónovací barvivo na vlasy: perfektní barva bez amoniaku

Yana Ilinskaya

Krása a životní styl přímo z Evropy (Praha, Česká republika).

Účinky trvalého barvení jsou známy každému dívce, které alespoň jednou experimentuje s barvou vlasů: kudrlinky se stávají suchými a křehkými, vyžadují intenzivní péči a neustálé zbarvení kořenů. Proto se najednou stalo populárním tónováním - kouzelným neamoniakovým barvivem, které změní odstín vlasů bez negativních důsledků a tónování barviv na vlasy.

Zjistili jsme, jak se tonizování liší od barvení, jak to správně dělat, proč takový způsob získání nové barvy vlasů nevyhovuje všem a co je tónování kompozice lepší zvolit, pokud se stále rozhodnete pro barvení bez amoniaku!

Zásada působení tónovaných barev

Obvyklé barvivo na vlasy obsahuje zpravidla amoniak v jeho složení - silnou látku, která ničí strukturu vlasů a odstraňuje z ní přirozený pigment. Umělá barva nahrazuje přirozenou barvu: takto dochází k barvení.

Tonizační barvivo na vlasy působí jinak: jeho pigment neprochází do struktury vlasů, ale spíše jej obklopuje ven a přidává potřebný odstín k přirozené barvě vlasů.

Vše o tónování barev vlasů: Vaše dotazy - naše odpovědi

Stejně jako každá kosmetická služba má vlasové tónování své výhody a nevýhody. Experti SalonSecret odpověděli na nejoblíbenější otázky týkající se tohoto typu barvení.

Jak dlouho trvá tónování?

Vzhledem k hlubokému proniknutí do vlasů trvá obarvení amoniaku dlouhou dobu - až tři nebo čtyři týdny, pak musí být barva obnovena - zejména u kořenů.

Dřívější tónovací kompozice byly vypláchnuty poměrně rychle, ale moderní technologie a správná aplikační technika umožňují tónování barev trvat až 3-5 týdnů!

Irina Zhokhová, stylista a tvůrčí partner značky Redken, tvrdí, že trvanlivost a jas barvy tónování barvy závisí na této důležité nuance:

"Doporučuje se používat tónovací barvu na čisté, suché vlasy. Pokud jsou vlasy mokré, voda se stane přirozeným blokátorem barevného pigmentu a odstín se může vymyt mnohem rychleji. "

Irina Zhokhová

Věnujte pozornost tomu, když tonizujete v kosmetickém salonu!

Zbarví tmavé šedé vlasy?

Tónování barvy může změnit barvu vlasů v rozmezí od jednoho do tří tónů, ale jeho složení se nedaří velmi dobře se šedými vlasy. Je to všechno o principu akce: protože tónování barviva nepronikuje dovnitř vlasů, šedé vlasy budou nějak jasnější než všechny ostatní vlasy - ačkoli budou mít jiný odstín.

Potřebuji tónovat rostoucí kořeny po tónování?

Kdo se alespoň jednou nezlobil kvůli stálé potřebě zbarvení kořenů rostoucích po barvení? Tónování se vyrovnává s tímto problémem na "jeden, dva, tři!": Kompozice tónovací barvy je vymyta nejen rychle, ale rovnoměrně, takže se nepředpokládají příliš světlé nebo příliš tmavé kořeny!

Je možné provést tónování po zvýraznění nebo osvětlení?

Osvěžující sloučeniny, zejména pokud je aplikujete v kosmetickém salónu, ale samy o sobě, často poskytují nežádoucí žloutnutí. Abyste se s tím vyrovnali, pomáhá tonizovat barvu, která může být používána neustále a zároveň bez poškození vlasů.

Správně zvolený nástroj pomůže jemně upravit stín, bojovat s žlutostí a přidávat "teplo" nebo "chlad" do kudrlin.

Je možné dosáhnout přirozeného odstínu vlasů s tonizací?

Mnozí se neodváží na amoniak barvivo, protože se obávají, že budou mít příliš světlou nebo nepřirozenou barvu vlasů. Tónování také řeší tento problém: kvůli mírnému nárazu bude tónování poskytovat velmi lehký a přirozený odstín vlasů - pokud samozřejmě není žádný úkol "zvýraznit" kudrlinky s neonem!

Je možné provést tónování během těhotenství?

Těhotným ženám se často nedoporučuje, aby barvily vlasy: silné složky barvy čpavku mohou mít špatný vliv na zdraví dítěte a samotné zabarvení způsobené "hormonální explozí" během tohoto období může dát neočekávaný výsledek - ne dlouho nebo darovat barvu, která je uvedena na balení.

Tónování neovlivňuje pohodu dítěte, takže může být vynikající cestou pro nastávající matky, které chtějí změnit svůj obraz v této důležité době života!

Existuje mnoho barevných možností pro tónování kompozic?

Někdo si myslí, že možnosti tónování barev jsou silně omezeny malou paletou. Není tomu tak - rozmanitost odstínů není o nic méně jasná než v paletě barev amoniaku! Můžete si vybrat z přirozených tónů a můžete se zeptat salonního stylistky, aby na něco složitého a neobvyklého tónování něco namíchal.

Přehled profesionálních barev pro tónování vlasů

Tónovací kompozice jsou různé - v závislosti na cílech a cílech této služby. Někdo se chce poprvé pokoušet změnit odstín vlasů, někdo je spokojen s přirozenou barvou, ale chce přidat jas, a někdo plánuje zachovat sytost barvy již namalované pravidelnými kadeřníky! Naši odborníci nám řekli, jak používat profesionální barvivo pro barvené vlasy.

Barva na vlasy

Tónování barvy je bezpečný kosmetický výrobek, pomocí kterého můžete změnit odstín vlasů a dát jim zdravý vzhled. Nejčastěji kompozice neobsahuje amoniak, takže je zcela neškodná a nemá žádné kontraindikace.

Tónování vlasů je skvělou alternativou k plné barvě. Důvodem pro tuto popularitu je, že barvivo pro tónování je bezpečné, stejně jako samotný postup. Pomocí tónování můžete obnovit obraz, vytvořit si originální vzhled a poskytnout vlasům zdravý vzhled.

Kapous

Tento výrobek má šetrný účinek na vlasy, protože má složení bez amoniaku. Chcete-li získat světlý odstín, první prameny rozjasní prášek stejného výrobce a pak připravte barvivo v poměru 1: 2 = tonikum: oxidant.

Paleta nátěrových barev obsahuje několik světelných tónů.

A ačkoliv barva je vhodná pro domácí použití, je nejlepší vyhledat pomoc zkušeného mistra. Bude schopen navrhnout poměry a říci, jak používat barvivo doma. Barva je založena na lopatkovém oleji. Funguje jako fytoaktivační látka. Obsahuje:

Londa profesionální

Tato barva přispívá k intenzivnímu tónování, což dodává svěžímu vzhledu barvě pramenů. Aktivní ingredience produktů dělají přirozený tón hluboký a poskytují vícebarevné odstíny barevných kadeří. Barva účinně řeší 50% šedou. Kompozice obsahuje vosk a keratin. Odstraňují pórovitost a rozdělují konce.

V řadě je 41 odstínů. Při nanášení nátěrové hmoty se snadno rozdělí do vlasů.

Matrix Socolor Beauty

Jedná se o profesionální tónovanou barvu vyvinutou italskou společností Matrix. Má bohatou paletu barev, mezi nimiž jsou přírodní i světlé odstíny. Vlastnost výrobku - nízká cena a vysoká životnost.

Matrix má navíc přirozenou kompozici, takže neexistují žádné kontraindikace.

Kompozice obsahuje ceramidy a 3 unikátní oleje: jojobu, olivy a lopuch. Dye je ideální pro ženy, které chtějí v jednom postupu zbavit šedých vlasů. Naneste barvu na suché vlasy, vypláchněte po 10-20 minutách.

L'oreal

Tento nástroj je ideální pro domácí tónování. Neobsahuje amoniak, takže barva nemá žádné kontraindikace. Kromě toho vytváří bohatý odstín vlasů, její aktivní složky posilují prameny, dávají zdravou záři. Vzorec barviva se stará o prameny a vyživuje je živinami.

Ve vývoji byly použity následující komponenty:

Aplikujte barvu na mokré prameny a omyjte 10-15 minut tekoucí vodou.

Keune

Jedná se o tónovací kompozici bez čpavku, která vám umožňuje udržet barevnou stálost až na 8-12 cyklů mytí hlavou. Takže tato malba by měla být přičítána udržitelnému tónování. Čistící odstín se postupně vyskytuje. Základ získal purpurové pigmenty, které vám umožňují získat krásné chladné barvy. Paleta obsahuje 40 odstínů, které se doporučují pro dodávání přirozeného za studena do světelných pramenů.

Vzhledem k husté konzistenci barvy je jeho pohodlné použití dosaženo doma. Skladujte skladbu po dobu 20 minut. Po tónování vlasů se jejich lesk zvyšuje a struktura je zhutněna.

Používáte-li čistý barevný tón barvy této série, můžete oživit barvu vlasů, zvýšit lesk, zvýšit hladkost a zvlnit kudrlinky.

Kompozice obsahuje následující komponenty:

Estel

Kosmetická barva pro tónování vlasů Estelle je lepší koupit ve specializovaném obchodě. V paletě je asi 70 odstínů. Existují jak přirozené, tak jasné tmavé tóny. Barva je absolutně neškodná a nemá žádné kontraindikace, protože ve složení není amoniak.

Kompozice obsahuje složky, jako je keratin, extrakt z švestky a avokádový olej. Díky nim jsou vlasy poslušné, hladké a hedvábné. Aplikujte výrobek na vlhké vlasy a opláchněte tekoucí vodou za 20-25 minut.

Wella barevný dotek

Toto je populární tónovací barvivo, s níž můžete rychle změnit odstín vlasů. Má jedinečnou kompozici, která vyhladí a vyhladí všechny vlasy, což je zvláště ceněno dívkami s nezdravými kadeřemi. V paletě je široký výběr odstínů: blond bez žloutnutí, jasných, hnědých odstínů. Jádrem produktu je keratin.

Vyberte si vysoce kvalitní barvivo - je to obtížná věc. Je důležité pečlivě prozkoumat složení výrobků, aby nedošlo ani k většímu poškození kudrlin a současně získal potřebný odstín. A před použitím barviva musíte provést test alergie, abyste zabránili nepříjemným účinkům tónování.

Přehled nejlepších barev pro tónování vlasů doma s uvedením palety barev

Tónování je velmi populární procedura kadeřnictví.

Tento typ barvení vám umožní lehce změnit barvu pramenů v krátkém čase a výsledek bude poměrně jemný a nezpůsobí poškození vlasů.

V moderních obchodech a kosmetických salonech se pro tento účel představil obrovský výběr všech druhů barev.

Jak si vybrat a použít tyto odstínové produkty, stejně jako typy barviv pro tónování vlasů bude popsáno v tomto článku.

Jaké barvy tónují vlasy?

Při tónování majster nepoužívá tvrdé trvalé barviva, ale lehké tónové přípravky, které nepronikují hluboko do struktury vlasů, ale pouze malují povrchovou vrstvu.

Díky této funkci je výsledek barvení poměrně krátký. Po několika vyplachováních vám nový odstín opustí vlasy, ale pokud chcete, lze tento postup opakovat.

Vzhledem k tomu, že v tomto procesu se používají především šetřící a neškodné chemikálie, lze tento proces opakovat poměrně často (na rozdíl od trvalé změny barvy).

Přehled oblíbených nástrojů

Jak jsme již uvedli, takové výrobky s mírným stupněm působení jsou dnes více než dost. Nejoblíbenější a nejoblíbenější mezi spotřebiteli jsou takové barvy na tónování vlasů a šamponů:

  Estel Profesionální SENSE DE LUXE. Lehké krémové barvivo z profesionální linie, které často používají odborníci v kosmetických salonech.

Obsahuje 56 různých tónů, takže si všichni budou jistě moci zvolit verzi, která se jim líbí, mezi různorodým výběrem.

Toto povrchové barvivo obsahuje ve svém složení cenné oleje a panthenol, které chrání vlasy při barvení a zvlhčují vlasy a pokožku hlavy. Jeho cena je v průměru asi 300 rublů. Tónování barvy Londa Color. Další nádech nástroje demokratické hodnoty. Balení takového nátěru vám také bude stát asi tři stovky rublů.

Jak výrobce slibuje, taková kompozice poskytuje poměrně intenzivní tónování, které může trvat až dva až tři týdny.

Výběr odstínů od tohoto výrobce je také poměrně rozsáhlý - od zlatých až po hluboké tmavé barvy. Wella Color Touch. Nástroj od osvědčeného výrobce, který je mezi odborníky velkou poptávkou. Perfektní pro domácí použití.

Barva neobsahuje amoniak a jiné škodlivé nečistoty, ale obsahuje cenné výživné a zvlhčující přísady, a proto má příznivý vliv na stav vlasů.

Tato paleta obsahuje několik desítek skutečných odstínů. Průměrná cena tohoto nástroje je již poněkud vyšší a začíná od 600 rublů.

Matrix Color Sync. Tonic ve formě krémové barvy, která se velmi snadno aplikuje na vlasy.

Vhodné pro obarvené i přírodní prameny.

Pomáhá napravit barvu a zlepšit odstín získaný trvalým zbarvením.

Cena tohoto krému se pohybuje na úrovni 600 rublů. Kapous Magic Keratin. Základem působení tohoto barviva je speciální vzorec obsahující keratin.

Toto jedinečné složení umožňuje nejen změnu tónu vlasů, ale také zajištění dobré péče o vlasy.

Dává průměrný výsledek odporu.

Není nebezpečný pro vlasy a nezpůsobuje alergické reakce.

Můžete si ho koupit za 250-300 rublů. L'OREAL Dia Richesse. Tónovaný krém od slavné francouzské značky je ideální pro přirozené a barvené vlasy.

Umožňuje maskovat vzhled šedých vlasů.

Neobsahuje amoniak a jiné škodlivé chemikálie.

Je zobrazena v různých odstínech.

Průměrná cena tohoto barviva činí 450 rublů.

Samozřejmě, to nejsou všechny typy barviv, které dnes existují. V řadě výše uvedených výrobců a dalších značek existuje mnoho dalších podobných výrobků.

Výběr palet a barev

Tyto krémy a barvy jsou popsány výše v desítkách různých odstínů.

Zde jsou některé běžné případy:

  Pro přirozené vlasy si můžete zvolit některý z produktů, které jsou k prodeji, aby se změnil tón. Hlavní věc je, že odstín barvy se radikálně neodlišuje od přirozeného tónu vlasů.

Nezapomeňte, že použití toniků je nemožné, například k osvětlení velmi tmavých vlasů a provedení dalších významných změn. Vyberte možnost, která se liší od přirozené barvy a můžete získat velmi efektivní a krásný výsledek. Pro barevné vlasy je také množství tónování. Mohou doplnit použití trvalých barev, což mírně mění výsledný odstín.

Vzhledem k tomu, že tonizace je jemný postup, může se provést okamžitě po barvení a následně se opakovat tak často, jak je potřeba. Pro melirovannyh a bělení vlasů tónování může být skutečnou spásou. Pokud během osvětlení nemáte přesně ten odstín blond, o kterém jste snili, můžete tento výsledek snadno odstranit pomocí barevných odstínů.

Použití tonizačních barviv může pomoci odstranit nepříjemný účinek žluté barvy, který je často pozorován při ostřejším osvětlení vlasů. Chcete-li odstranit tento nežádoucí účinek a poskytnout vlasům ušlechtilou chladnou barvu, můžete použít tónovaný nátěr s jasným, perleťovým nebo stříbrným efektem.

Takové odstíny studené skupiny zakryjí žlutou barvu a vytvoří obraz atraktivnější a přirozenější.

Jak můžete vidět, barvivo zbarvení lze použít na téměř všechny typy vlasů, bez ohledu na barvu, strukturu a individuální vlastnosti. Takové bezpečné způsoby barvení je možné použít i na dostatečně oslabených a poškozených vlasech, stejně jako na prameny, které prošly četným zbarvením a osvětlením.

Pokyny pro provedení postupu

Pro správné zesílení je třeba přísně dodržovat pokyny, které jsou připojeny k jednotlivým produktům stínování. Univerzální recepty zde nejsou, protože každá barva má své vlastní vlastnosti.

Výrobky se zpravidla používají na suché vlasy (po celé délce nebo na jednotlivých pramenech), jsou uchovávány poměrně krátce (obvykle asi 15-20 minut) a důkladně odmyté.

Pokud si nejste jisti svými kadeřnickými dovednostmi, je lepší svěřit proces tónování profesionálům.

Užitečné video

Další informace o barvách na barvení vlasů ao postupu samotném z videa naleznete také:

Závěr

Tónovací barvy jsou opravdu velmi snadné a poskytují skvělý výsledek. Taková šetřící barviva nezpůsobí vážné poškození struktury vlasů, zatímco vám umožní snadno měnit a vyzkoušet různé obrazy.

K udržení takového výsledku nebude trvat dlouho, což znamená, že budete moci přeměňovat a vytvářet nové styly účesu tak často, jak budete chtít.

Přehled nejoblíbenějších tónovaných barev

Tónování barvy je ideální způsob, jak obnovit odstín pramenů, změnit obvyklé barvy, barvit vlasy.

Jaké jsou barvy pro tónování?

Tónovací barvy jsou bez amoniaku, lehce šetřící činidla, která mají o něco nižší trvanlivost než klasické trvalé barviva. K jejich výhodám lze bezpečně přičíst:

 • Široká paleta barev;
 • Pečlivý dopad - nepoškozujte strukturu pramenů, nesušte konce vlasů;
 • Bezpečnost - takové barviva lze používat během těhotenství a kojení;
 • Snadné nanášení - před nanášením na prameny musí být barva zředěna oxidačním činidlem;
 • Žádný nepříjemný chemický zápach.

Je to důležité! Před aplikací jakékoli barvy, včetně tónování, je třeba provést test na alergie.

Seznam barev s tonizujícím efektem

Chcete-li vybrat ten nejlepší tonizační nástroj, podívejte se na seznam nejoblíbenějších šetrných barviv, sestavených zkušenými barevníky.

Syoss Oleo Intense

Syoss Oleo Intense může být nazýván jedním z nejlepších inkoustů na tónování vlasů. Obsahuje oleje (včetně arganového oleje) a různé vitamíny, které poskytují extra péči o prameny.

 • Zpětná vazba: "Koupil jsem Syoss Oleo Intense právě pro experiment. Předtím byla dlouhou dobu natřena odolnými barvami, ale rozhodla se, že bude vyzkoušet jemnější postupy. Nástroj je poměrně tlustý, neteče, vůně je velmi hezké a jen se aplikuje. Je pravda, že k vytlačování oxidu z trubice bylo zapotřebí velkého úsilí. Nyní o kvalitě barvení. Barva vyšla jednotná, plně odpovídá deklarovanému jménu (to trvalo černé a kaštanové) a trvá dlouhou dobu. Šedé vlasy byly natřeny úplně a vlasy se staly jemnější a jemnější. "

Evgenia, 32 let

Estel Sense De Luxe

Estel Sense De Luxe je šetrná barva z Ruska. Nyní jsou fondy této společnosti velmi žádané a jsou přítomny ve všech kadeřnických salonech. Co je důležité, tato účinná profesionální barva se vyznačuje nejen vynikající kvalitou a vysokou trvanlivostí, ale také její přiměřenou cenou. Podle hodnocení, tón trvá 8 týdnů, vlasy zůstávají zdravé a hedvábné. Kromě toho obsahuje mnoho vitamínů a užitečného keratinu, protože Estelová barva je ideální pro tenké, slabé, poškozené nebo suché vlasy.

 • Recenze: "To je nejlepší prostředek pro bělené vlasy, který jsem kdy zkoušel. Barva je měkká, odolná, absolutně nepoškozuje vlasy. Stín vypadal velmi krásně, s jasným přetečením. Kvalita tohoto nástroje je také potěšena. Vlasy začaly vypadat mnohem lépe, dostaly objem, o kterém jsem si představoval - je to přesně stejný jako po rekonstrukci. A nejzajímavější - barva trvala až do dalšího zbarvení! Určitě jsem neočekával takový účinek z amoniaku! Obecně se mi líbilo.

Matrix Socolor Beauty

Profesionální dabingové výrobky od italské firmy Matrix jsou zastoupeny bohatou paletou. Tyto barvy se často používají v salonech, protože jsou příznivě odlišeny od ostatních konkurentů nízkou cenou a zvýšenou trvanlivostí. Další důležitou výhodou Matrix Socolor Beauty je jejich složení. Obsahuje ceramidy a 3 unikátní oleje - jojobu, olivu a lopuch. A ještě jedna věc - s tímto nástrojem můžete skrýt silné šedé vlasy v jedné relaci.

 • Recenze: "Po aplikaci trvalých barviv jsem se rozhodla vrátit se do společnosti Matrix Socolor Beauty. Jsem spokojen s výsledky. Barvivo se spotřebuje velmi šetrně - jedna láhev je dostatečná pro dlouhé vlasy. Pracuje s oxidy od 3 do 12%. Jsou potěšeni silnou strukturou, stejně jako nedostatek chemického zápachu. Barva vycházela velmi krásně, po dlouhou dobu. Vlasy po tónování se změkčily a leskly. "

Matrix Color Sync

Tonizační krémová barva Matrix Color Sync - další produkt společnosti, která má velkou poptávku. Může být použita nejen pro jemné malování, ale i pro domácí laminování. Složení nástroje obsahuje mnoho živin, protože je vhodné oslabené, matné, křehké a přezrážené prameny. Je třeba také poznamenat, že barvivo účinně maskuje šedé vlasy. A v sérii Matrix Color Sync je bezbarvý prostředek pro péči o vlasy, který poskytuje kudrlinám lesk a hladkost.

 • Recenze: "Nejdřív se můj přítel setkal s touto barvou a pak jsem ji zapadl." Nástroj není levný, ale stojí za to. Navíc pro krátké vlasy je dostatek a půl trubice. Aplikuje se velmi jednoduše, neškodí zdraví pramenů, nezpůsobuje alergie a podráždění, má příjemnou vůni. Stín se přesně ukázal na obalu. Měla jsem několik šedých chlupů, ale oni úplně malovali. Vlasy po malování nejsou spálené, živé a hedvábné ".

Victoria, 18 let

Londa Professional je další skvělý výrobek, který vám umožňuje odbarvit přírodní nebo barvené vlasy. Pomocí této barvy můžete rychle obnovit stávající odstín - nástroj vám poskytne hloubku vlasů a multidimenzionality a bude se vyrovnat se šedými procenty o 50%. Dalším důležitým faktorem je vosk a přírodní keratin. Obě tyto komponenty činí vlasy méně porézní a pomáhají se vypořádat s dělenými konci. Mezi další výhody barviv této společnosti lze bezpečně přičíst dostupnou cenu, různorodou barevnou paletu (více než 40 světelných a tmavých odstínů) a pohodlnou formou uvolnění. Nástroj absolutně neteče a rovnoměrně znečišťuje všechny vlasy, což značně usnadňuje postup při barvení domů.

Je to důležité! Jasný oxidant se dodává ve světlých odstínech barviva, takže nejsou vhodné pro původně suché a slabé vlasy.

 • Recenze: "Londa Professional je skutečný nález pro mé tenké a náchylné k pramenům. Namašil jsem to tak dávno, ale už jsem byl schopen porozumět - to je nejlepší barvy. Za prvé, nástroj vám umožňuje zbarvit zarostlé kořeny bez použití jasného prášku, o němž jsem nesmírně spokojen. Za druhé, struktura vůbec nevykazuje - kvalita vlasů po tonizaci se několikrát zlepšila. Barvení je snadné, trvá 30 minut. Tón trvá velmi dlouho. "

Chcete změnit barvu bez nejmenšího poškození zdraví vlasů? Ujistěte se, že si koupíte Non Ammonia od Kapous! Složení této profesionální barvy neobsahující amoniak zahrnuje vitamíny a regenerační oleje (argan a jojoba), které nejenže nepoškozují vlasy, ale také jim dodávají další péči. Kromě toho tyto produkty neobsahují parabeny ani škodlivé SLS. Kapusové barvy jsou vhodné jak pro salón, tak pro domácí tónování, ale doporučuje se s ním seznámit se z salonu. Je to zkušený mistr, který bude schopen určit poměr toniků a oxidantů, které budou vyhovovat vašim vlasům.

 • Recenze: "Dlouho jsem tónoval vlasy. Pro sebe jsem si vybral Kapus - bez amoniaku, který se hodí dobře na vlasy, nespaluje kůži a nemá nepříjemný chemický zápach. Na konci malby nutně aplikuji hydratační balzám stejné firmy. Výsledky jsou úžasné - vlasy jsou na dotek mnohem měkčí, barva vypadá jasně a hladce, objevují se lesk. Doporučil jsem to kolegyni - je také velmi potěšena. Ujistěte se, zkuste to!

Viz také: Hodnocení barviv na vlasy bez amoniaku - seznam nejlepších

Wella barevný dotek

Oblíbené barvivo, které usnadňuje změnu odstínu pramenů. Jedinečné složení přípravku pomáhá vyhlazovat a vyhlazovat všechny vlasy, což jistě potěší majitele nezdravých vlasů. Také Wella Color Touch nabízí velký výběr různých odstínů - zde je blond bez žloutnutí a mnoho jasných barev. Další důležitou výhodou je, že keratin, speciální látka, která chrání prameny před silnou ztrátou vlhkosti, je založena na tomto léku.

 • Svědectví: "Už několik let používám Wella Color Touch, od tenkých barev se mi tenké vlasy stávají suchou slámou. Míchám barvu 3% emulzí, naneste ji na mokré vlasy a počkejte 25 minut. Pak jsem dala trochu vody do dlaně a vytrhala kompozici. Sedím s touto pěnou po dobu 5-7 minut a pak se omýt vodou. Tuto techniku ​​aplikace mi doporučil profesionální mistr. Víš, ona se plně ospravedlňuje. Barva je vyrovnaná, trvá déle než měsíc a vlasy samy netrpí vůbec. "

Tipy pro barvení tónování barev Wella Color Touch:

Tato tonizační barva se liší v měkké úsporné akci. Může být použito tak často, jak je potřeba - vlasy nebudou postiženy, ale pouze nahrazují odstín. Výhodou širokého sortimentu to umožňuje! Složení fondů neobsahuje peroxid a čpavek, takže pouze obaluje prameny a dává jasný lesk. Navíc Majirel odstraňuje šedé vlasy, což je neuvěřitelně důležité.

 • Recenze: "Vždycky jsem byl maloval v blondýně, protože postup vykreslování byl dlouho znám. V poslední době můj výběr stále více klesá na barvu Mazhirel. Výrobce tvrdí, že obsahuje UV filtry, nevyschává vlasy a poskytuje trvalou barvu. V zásadě je všechno přesně to. Jsem velmi potěšen! Kompozice se snadno míchá a stává se hustá, což je velmi výhodné pro vlastní aplikaci. Pásky po postupu nejsou zmatené, zůstávají měkké a vlhké. Když používáte speciální šampony, barva trvá asi měsíc. "

Garnier barevné lesk

Garnier's Color Shine je barvivo na bázi oleje, které dodává vlasům krásné barvy, masky šedivé vlasy a poskytuje zvláštní péči. Po použití tohoto barviva se vlasy stávají lesklé a hedvábné, snadno se hřebou a méně rozdělí. To vše je možné díky přírodnímu složení, které je založeno na extraktu z brusinek a výživných olejích.

Pozor! Použití aplikace Garnier Color Shine může nejen tónovat vlasy v pravém stínu, ale také opravit výsledek neúspěšného zbarvení s jinými léky.

 • Recenze: "Zoufale pro změnu, ihned jsem šel do obchodu pro barvení vlasů. Ale z nějakého důvodu se bála natřít trvalým lékem. Koupil Garnier Color Shine - úsporný přípravek pro tonizaci, který obsahuje přírodní argonový olej. Výsledky barvení nás potěšily - vlasy se staly jasnými, lesklými a neuvěřitelně měkkými. Barva zmizela zhruba za měsíc, což umožnilo, aby byly vlasy překresleny v zcela odlišném odstínu. Obecně je to dokonalý nástroj pro módní experimenty. "

Valeria, 24 let

Schwarzkopf Nectra Color

Potřebujete nejlepší odstín barvy? Podívejte se na řadu šetřících barevných inkoustů Nectra Color, jejichž hlavní rozdíl je extrémně vysoká trvanlivost. A opravdu, pigment trvá asi měsíc! Současně výrobek neobsahuje kapku amoniaku nebo jeho derivátů. Nahradil ho nektary z oleje a květů.

 • Svědectví: "Začal jsem užívat Nectra Colour během těhotenství a kojení, ale nemohl jsem přejít na jiné barvivo. Nástroj mi zcela vyhovuje. Maluje na šedých chlupách, nezasychá kudrlinky, trvá více než 3 týdny pod podmínkou šamponu po 2 dnech. Ano, a tato barva je poměrně nenákladná. Součástí balení je také vše, co potřebujete k malování. "

Základní barva Schwarzkopf

Základní barva značky Schwarzkopf je jemná barva určená k tónování vlasů doma. Prostředky mají spíše hustou konzistenci, a proto je možné je umístit přímo z láhve na míchání. Složení této barvy zahrnuje výživné a regenerační složky - přírodní oleje, čajový extrakt a liči.

 • Recenze: "Hlavní výhodou této barvy je její úcta k vlasům - vůbec se nerozdělí a vypadají 100% plné. Výrobek voní velmi hezky, obsahuje hydratační balzám. Máte-li šedé vlasy, musíte je udržet o něco déle, ale přišel jsem k tomu experimentálně. Barva zůstala světlá po dobu asi 3 týdnů - pro mě je to vhodné, jelikož stále musíte zbarvovat rostoucí kořeny. "

Paleta je vynikající tónovací barvivo s vysokou kvalitou a nízkou cenou. Paleta obsahuje 20 různých odstínů - jasná, nasycená, trvalá. Mezi složky barvy - vitamíny skupiny B, které obnovují vlasy po barvení.

 • Recenze: "Mám rád změnu odstínu vlasů, ale nebudete experimentovat s dlouhotrvajícími barvivy. Je dobré, že produkty Palat jsou v prodeji. S jejich pomocí jsem dokázal ulehčit tmavohnědou barvu na několika pozicích. Moc se mi líbí, že prameny po takovém postupu nevypadají, nerozdělují se, vypadají velmi krásně. Také bylo zjištěno, že barva na obalu se zcela shodovala s výsledkem. Dobrá barva - doporučuji. "

Pro tónování společnost Faberlik vyrábí celou řadu krémových inkoustů bez amoniaku s vysokou trvanlivostí a nepřekonatelnou kvalitou. Kompozice výrobku je přirozená a paleta barev je poměrně široká.

 • Recenze: "Nikdy jsem nepoužil finanční prostředky této společnosti, ale jakmile mi přítel dal trubku bez amoniaku a trvá na tom, že bych ji měla malovat. Jsem otevřen všem pokusům, takže jsem rád uspořádal salon doma. Barva byla mrazivý kaštan - bohatý, velmi světlý a neuvěřitelně stylový. Víš, ta barva byla pro mě perfektní. Kombinuje všechny vlastnosti, které oceňuji (přístupnost, trvanlivost, bezpečnost). Teď už přemýšlím o úplném přechodu na benigní léky. "

Koncept Profy touch

Koncept Profy touch je poměrně běžné tónované barvivo s evropskými certifikáty kvality. Základem tohoto nástroje jsou mimořádně užitečné složky - glukóza, komplex ViPL, cedrový olej, vitamin C, chitosan atd. Všechny tyto látky přispívají k dodatečné hydrataci a výživě vlasů.

 • Recenze: "Vyzdvihla jsem více než rok, ale když jsem si všiml, že se mé vlasy nezměnily k lepšímu, začal jsem hledat bezpečnější alternativu. Master doporučuje vyměnit odolné barvy. Samozřejmě je třeba je používat o něco častěji, ale vlasy se stávají měkkými, silnými a lesklými. Kromě toho začaly kadeře růst méně tuku - to je také velký plus. A abych zachránil své vytvrzené špičky, pravidelně používám hydratační sprej. "

L'Oreal Casting Creme Gloss

Profesionální produkty L'Oreal jsou představovány několika řádky najednou. Jedním z nich je Casting Creme Gloss, jehož paleta je zastoupena mnoha atraktivními odstíny. Barviva v této sérii obsahují jak chemické, tak přírodní složky (oleje a želé). Díky této kompozici barva neškodí vlasům, jako je například amoniak. Obsahuje speciální hydratační balzám, který poskytuje základní péči. Jedinou nevýhodou - Casting Creme Gloss není schopen malovat velké množství šedých vlasů.

 • Recenze: "Casting Creme Gloss nemá nepříjemný chemický zápach, nerozšíří se a neumožňuje efektivně tónované i šedé vlasy. Rychle se omyje pokožkou, ale zůstává na vlasu po dobu alespoň 1 měsíce. Jsem potěšen tímto nástrojem - a kvalitou, cenou a pečlivým dopadem a jak se moje prameny starají o tónování. Mimochodem, zkusil jsem odstín černé vanilky - barva se ukázala být stejná jako na obrázku. "

L'Oreal Professionnel Dia Richesse

Dalším produktem značky jsou barvy inkoustu L'Oreal Professionnel Diarichesse, které jsou prezentovány v přírodních barvách. Charakteristickým znakem těchto prostředků je úplná absence vlivu regrown kořenů. Tónovací film vytvořený na pramenech po nanesení přípravku pokrývá vlasy jemně a rovnoměrně. To zcela skrývá přechod mezi barvami.

 • Recenze: "Pokud se staráte o zdraví vlasů, zastavte se v tomto tónovacím nástroji. Používám jej více než rok - již jsem vyzkoušel několik odstínů. Všechny z nich přinášejí vynikající a krásné výsledky. Barva je vyplavena až po 2 měsících, dokonale se mi to hodí. Samozřejmě, tento nástroj není vhodný pro zásadní změnu odstínu. Díky tomu můžete přizpůsobit a zlepšit stávající barvu. Vlasy po aplikaci Professionnel Dia Richesse vypadají nádherně. Doporučuji to všem! "

L'Oreal Professionnel Inoa

L'Oreal Professionnel Inoa je měkký tónovaný nátěr, který dokonale vyplňuje šedé vlasy a má poměrně vysoký odpor. A co je nejdůležitější - tento nástroj nepoškozuje stav vlasů. Skládá se z několika přírodních olejů, které činí vlasy měkkou, silnou a lesklou.

 • Recenze: "V životě jsem se snažil obrovské množství barvy, ale v poslední době dávám přednost tónům vlasů neinvazivními prostředky. Jedním z nich je Professionnel Inoa L'Oreal. Barva je skvělá - obsahuje olej, který má zvlhčující účinek. Snad ze všech barev L'Oreal je to nejlepší. "

Veronica, 19 let

L'Oreal Professionnel Dialight

Poslední možností společnosti je společnost L'Oreal Professionnel Dialight. Jedná se o jemnou barvu určenou pro tonizování poškozených a supersensitivních vlasů. Základem tohoto barviva je kyselé pH, které zajišťuje efekt laminace. Dialight dokonale osvěží barvu vlasů, protože se poměrně často používají v salonech pro ombru a balayazhu.

 • Recenze: "Po přečtení recenzí na internetu jsem se rozhodl koupit Dialoreovou barvu od společnosti Loreal. Nástroj je dokonalý! Zkoušel jsem perlový odstín a mléčný sorbet - barva je hladká, jasná, trvalá a krásná. Barva zcela nabarví pěstované kořeny a nevyžaduje použití čističe. "

Jak tón vlasy, vidět tady.

Jak můžete vidět, tónování barev je reprezentováno poměrně širokým rozsahem a zaslouží si nejvyšší pozornost moderních módních návrhářů. Po přezkoumání hodnocení šamponů pro barvené vlasy můžete snadno vybrat nejlepší nástroj a postupovat podle hlavy vlasů podle všech pravidel a předpisů.

Viz také: pravidla pro tónování a péči o vlasy (video):

Pro Více Informací O Suché Vlasy