logo

Profesionální barviva na vlasy: seznam titulů

Dnes je stěží možné najít alespoň jednu ženu, která by neměla experimentovat s jejími vlasy. A to znamená nejen různé účesy a účesy, ale také změnu barvy. Výběr barvy někdy přepážky, mnoho nechápou, proč platit za profesionální kompozice, pokud můžete použít jejich méně nákladné protějšky.

Za prvé, v řadě profesionálních barev více barvy, za druhé, používají méně amoniaku, za třetí, jsou odolnější a úplně barvou přes šedé prameny, za čtvrté, po nich nejsou vlasy tak těžké, díky obsažené v jejich složení oleje a přísady do pečiva.

Bez amoniaku

Léčí se jemnějším způsobem, obsahují užitečné složky, nemají kontraindikace, nemají nepříjemný zápach, ale rychle se umyjí a zcela nezbarví přes šedé vlasy. Zde je seznam barev bez čpavku.

Farmavita

Italská značka, kterou lze koupit v Rusku. Složení této barvy zahrnuje léčivé byliny, bílkoviny a peptidy, vitamíny A, E a B1, In2, In6. Nová technologie Excelsa Hp chrání strukturu vlasů při barvení, poskytuje jádru potřebné hydratační a živiny. Podrobnější informace o přípravku Farmavita na barvivo na vlasy naleznete v tomto článku.

Paleta barev této barvy obsahuje 100 odstínů. Mezi obvyklými přírodními tóny jsou více extravagantní odstíny: ohnivá, fialová, růžová, červená a měděná.

Wella barevný dotek

Tato barva je vhodná i pro slabé a poškozené kadeře. Jejich šetřící barviva jim dodávají lesk, měkkost a hedvábnost bez vážení.

Jeho složení obsahuje keratin a přírodní vosk, který se stará o vlasy a neutralizuje agresivní účinky barevných komponent. Keratin zlepšuje metabolismus, zvlhčuje a zvlhčuje. Vosk dělá jejich barvu jasnější a dává jim lesk.

Paleta barev zahrnuje čtyři oddělené odstíny odstínů:

 • základní, skládající se z 10 odstínů (jako v paletě Wella Kolestonu);
 • Sluneční světla umožňují osvětlit vlasy a obsahují 22 tónů;
 • Plus přidává jas a barvy na první šedé vlasy, sestává ze 16 tónů;
 • Obnovení červené obsahuje 5 odstínů červené barvy, má za následek zvýraznění.

Nouvelle

Barva je určena pro pečlivé čištění vláken bez amoniaku. Obsahuje bylinné extrakty, které poskytují ochranu a ošetření vlasů. Natírá je krásnou barvou.

Může být použit pouze pro zbarvení koní nebo pro zarovnání barvy po předchozím neúspěšném experimentu s odstínem. Pro šedé prameny by se nemělo používat, protože může vytvářet nepřirozený odstín. Efektivní lak nad šedými vlasy pomáhá paletám barev Coral.

Barva je reprezentována širokou paletou odstínů, jsou rozděleny do podskupin:

 • 15 přirozených odstínů;
 • 6 ashen;
 • 3 tóny duhovky;
 • 5 měděných odstínů;
 • 18 zlatých květin;
 • 7 bronzu;
 • 4 dřevo, chladné hnědé odstíny vlasů a mahagon;
 • 8 červených odstínů;
 • 5 fialová;
 • 9 ultra blond.

Kromě nich jsou také barevné korektory a tonické barvy.

L'Oreal Casting Gloss

Užitečné složení laku téměř okamžitě získalo popularitu. Obsahuje včelí rosolovité včelky, které dodávají kudrlinkám hedvábnost a také vyživují s příznivými látkami. Odolné bezammiachny barvivo důkladně natírá prameny, dokonce šedé a vydrží dlouhou dobu.

Produkt, stejně jako paleta barev Breil, je prezentován v 28 barvách, od blond až po modro-černý odstín. Tam jsou také neobvyklé tóny: švestka, matka perla a karamel.

Revlon Professionals

Barva se liší od ostatních barev výsledné barvy. Je schopna úplně natřít šedé prameny a dosáhnout požadovaného odstínu. Jeho složení obsahuje bioaktivní aktivátory, barvicí pigmenty, tekuté krystaly a mnoho dalších užitečných složek. Je to pro vlasy naprosto neškodné. A od té doby, v jaké paletě revolučních barviv na vlasy existuje, můžete si v tomto materiálu přečíst.

Její paleta obsahuje 10 odstínů:

 • světlé barvy;
 • červená a hnědá;
 • tma.

Kaaral Baco Soft

Italský výrobek. Inovativní vzorec této barvy obsahuje barviva nové generace. Barviva bez čpavku nemohou zesvětlit vlasy, více než jeden tón, a to díky tomu, že jsou kudrlinky lehčí ve třech odstínech, díky alkalickým činidlům obsaženým v nich. Lehce zvlňují kudrlinky, aniž by ovlivnily jejich strukturu. Tato barva poskytuje trvalou barvu i na šedých vlasech.

Její paleta obsahuje 37 odstínů: přírodní, zlatá, hnědá, měděná a červená. Navíc je zde pět odstínů, jako v paletě barev Kutrin pro barvení vlasů.

Igora Schwarzkopf

Složení tohoto nátěru má dvě účinné složky: biotin a křemičitany. Není snadné natírat kudrlinky a zvýšit hloubku odstínů, ale také zpomalit stárnutí. Po barvení získávají vlákna objem, stávají se odolnými a pružnými. Barva poskytuje jednotný tón po celé délce dokonce pórovitých vlasů.

Její paleta obsahuje přírodní odstíny, zlaté, čokoládové, červené a perleťové. K dispozici je také celá řada barevných odstínů a kovových odstínů, stíny pro jasnost barev při zvýraznění. Celkem je celkem 95 druhů.

Cutrinova reflexe demi

Výsledkem po barvení je trvalá očekávaná barva. Náhodnost odstínů na vlasu bude 100%. Má dobře šedé vlasy.

Barva je prezentována v 55 šťavnatých barvách. Existují také exotické odstíny: červené slunce, med a havanna.

Estel Professional

Ruská značka, jejíž barva není horší než zahraniční výrobci. Ona, stejně jako lak Kydra, maluje kudrnaté tóny, skryje si šedé vlasy a dlouho se drží na pramenech. Obsahuje keratinový komplex, guaran a zelený čaj. Poslední dvě složky vyživují vlasy a zlepšují jejich stav. Jaká je cena ropy Estelle na ropě, najdete na odkazu.

Barva má 66 odstínů, mezi nimiž jsou zlaté, fialové, tmavě červené a hnědé barvy.

Matrix ColorSync

Barva úhledně zbarví kadeře, dává jim lesk a zářivost, vytváří efekt laminace. Má barvy na šedých vlasech a může dát lesk bez změny tónu. Je třeba také věnovat pozornost matricovému oleji, který se zajímá o vlasy. Veškeré informace o Matrix Hair Oil najdete zde.

Její paleta obsahuje 60 odstínů. Má pastelové, přírodní, měděné, třešňové, čokoládové, perleťové a hnědé tóny.

Co je to profesionální neamoniakální barvivo na vlasy, můžete porozumět přečtením obsahu tohoto článku.

Ale co představuje selektivní barvivo na vlasy, je podrobně popsáno v tomto článku.

Na amoniaku

Mají stabilní a jednotné zabarvení, snadno se aplikují, takže je lze aplikovat sami. Tyto výrobky jsou lepší než jejich neamoniakální protějšky, namalují si šedé vlasy a jsou schopny rozjasnit vlasy třemi tóny.

Londa londacolor

Krémová barva, podobně jako Londa Prof, obsahuje komplex Vitaflection, díky kterému má barva kadeří bohatý odstín. Navzdory šetřícím účinkům si dlouhou dobu drží vlasy.

Barevná paleta barev Londa obsahuje 91 odstínů, od přirozeného tónu až po neobvykle jasné barvy.

Schwarzkopf Palette

Barva na vlasy Schwarzkopf Palette je k dispozici ve dvou odrůdách: krém a pěna. Krémová látka zajišťuje trvalejší zbarvení, pěna se vypláchne po dvou týdnech. Každá z nich je aplikována rovnoměrně.

Krémová barva obsahuje 32 nasycených barev a paleta barvy pěny je prezentována ve 14 barvách.

Keune Tinta Color

Holandský výrobce je lehká barva na bázi čpavku. To dává krásné a trvanlivé barvy. Chladí šedé vlasy a vlasy jsou hedvábné díky bílkovinám, které obsahuje.

Obalí každou srst ochrannou fólií, která udržuje její strukturu. Barva se skládá ze tří složek, kromě obvyklého barviva a okysličovadla také přidává sérum s 5D účinkem, které činí kadeře elastické.

Paleta barev obsahuje 108 odstínů.

Syoss Professional

Německá značka profesionální barvy, kterou lze použít doma. Barva získaná tímto způsobem bude zcela v souladu s určeným odstínem od výrobce. To bude trvat dlouho na vlasy.

Paleta barev sestává z 11 světelných odstínů, 9 gaštanů, 4 červených a 2 černých.

Kapous Professional

Barva je poměrně úsporná. Při malování vytváří efekt laminace. Obsahuje minimální množství čpavku, ale dokonale nabarví šedé vlasy a dlouho zůstává na kadeře.

Barva má bohatou paletu, v ní je 105 odstínů.

Lisap LK Anti Age

Toto italské barvivo má minimální obsah čpavku, z nichž většina tvoří pečující látky, jako jsou ceramidy, jojobový olej, bambucké máslo a kokos. Poskytuje odolný šedý povlak a jasné barvy.

Barvivo je dodáváno ve 115 odstínech, které budou schopné ztělesňovat jakoukoli fantazii dívek, pokud jde o jejich vlasy.

Dikson Color Premium

Také italská značka. Tato barva může reagovat s jakýmkoli oxidačním činidlem. Vlastní patentovanou vlastnost plnění vlasů s užitečnými mikroelementy a jeho povrch je leštěn. Toto barvivo současně ošetřuje vlasy barvením.

Její paleta obsahuje 106 odstínů. Má přirozené tóny a neobvyklé pro vytváření avantgardních účesů.

Barva Wella illumina

Německá barva zcela vyplňuje šedé vlasy. Dává kudrlinky lesk, zatímco působí chabě, brání interakci vlasové kůžičky s barevnými částicemi. Má vysokou trvanlivost. Recenze olejů pro vlasy Wella Oil Reflection najdete zde.

Prezentováno ve 35 odstínech: tmavé, červené a světlé.

Estel De Luxe

Série profesionálních barev vhodných pro oslabení kudrlin, které se po mnoha skvrnách staly tenkou a nudnou. Tento přípravek Estel obsahuje speciální emulzi, která chrání vlasy. Obsahuje chitosan, stopové prvky, extrakt z kaštanu a vitamíny. Díky těmto komponentám má barva hojivý účinek.

Jeho paleta obsahuje 109 základních tónů, 6 červených odstínů, 10 speciálních světel, 5 odstínů pro zvýraznění barev a 10 barevných korektorů.

C: Barevná exploze EHKO

Krémová barva obsahující mandlový protein a keratin. Ona účinně natírá šedé vlasy a zůstává pevně ve vlasech, takže je lesklé a hladké.

Její paleta obsahuje 105 odstínů.

Na profesionálních videokazetách:

Toto přezkoumání seznamu profesionálních nátěrů usnadní výběr vhodného výrobku a udělá malbu příjemnou zkušeností. Zjistíte-li vlastnosti těchto barviv, můžete vzít v úvahu jejich účinek na vlasy a koupit další výrobky péče, které zlepší trvanlivost výsledného odstínu a poskytnou mu jas.

Jasné odstíny: jména nejlepších profesionálních barviv na vlasy

Vyberte perfektní produkt pro zbarvení kudrlinky není snadné, protože musíte zvážit nejen požadovaný odstín, ale také absolutní bezpečnost kompozice. Rozmanitost na trhu se někdy také nehraje do rukou kupujícího, protože je velmi snadné se ztratit ve značkách a jejich klasifikacích.

Profesionální barviva se považují za nejlepší a pomáhají rovnoměrně barvit vlasy bez poškození. Které značky mají nejlepší pověst na trhu a jaké produkty by měly být preferovány?

Hodnocení nejlepších světových značek

Profesionální barvy lze rozdělit do dvou velkých skupin: s obsahem amoniaku a bez amoniaku. Druhý typ je považován za mnohem bezpečnější, tyto výrobky nemají nepříjemný zápach, prakticky nezpůsobují alergie.

Dye bez amoniaku se omývá mnohem rychleji, v průměru se drží na vlasy asi 2-3 týdny. Kompozice s obsahem této komponenty lépe nabarví šedé vlasy a zachovává atraktivní účinek po dobu jednoho měsíce nebo déle.

Článek pomůže zvážit výhody a nevýhody rtěnky Mary Kay. Inovativní vzorec a prémiová barva - tekutý matný rtěnkový pupok.

Vzhledem k tomu, že výrobci se starají nejen o saturaci výsledné barvy, ale také o bezpečnost svých zákazníků, preferují nejpřirozenější, jemné formulace a množství vitamínů mezi složkami. Jaké značky profesionálních barev jsou nyní zejména poptávka na trhu:

 1. Nouvelle. Hlavní hrdost výrobce - bohatá paleta barev. Pouze asi 50 odstínů pomůže ženám změnit barvu vlasů bez poškození struktury pramenů. Přírodní složení bez amoniaku může být také nazýváno výhodou.
 2. L'Oreal Casting Gloss. Nástroj je považován za profesionální, ale můžete ho koupit téměř v každém supermarketu. Šílená popularita kompozice L'Oreal je způsobena skutečností, že barva účinně ovlivňuje kudrlinky, proniká hluboko do jakéhokoliv zvlnění a přeměňuje je. Včelí mléko, které dělá vlasy více hedvábné, patří mezi přísady, ale místo pro amoniak nebylo. Samotná barva téměř nevyvolává alergickou reakci, je důležitá pro transformaci šedých pramenů.
 3. Igora Schwarzkopf. Biotin a oxid křemičitý v kompozici nejen natírají kudrlinky, pronikají hluboko do nití, ale mají také pozitivní účinek na vlasy. Po použití přípravku se vlasy stávají hedvábným a objemným.
 4. Estel Professional. Nejslavnější domácí značka profesionálních výrobků pro kadeřnictví. Výrobce se staral o přirozenost kompozice, takže tam bylo místo pro extrakt zeleného čaje, keratinový komplex a guarana. Kromě účinného barvení kompozice vyživuje vlasy zevnitř, což je více objemnější a odolnější vůči vnějším vlivům.
 5. Keune Tinta Color. Tato kompozice z holandské značky obsahuje amoniak, ale je také obohacena bílkovinami. Kromě obvyklého oxidačního činidla a barviva naleznete v balení třetí trubku se sérem s 5D efektem. Díky tomuto séru se vlasy stávají pružnějšími a barva vypadá co nejpřirozeněji.
 6. Syoss Professional. Německý výrobce nabízí poměrně bohatou paletu, která se skládá ze 26 odstínů. V tomto případě barva obsahuje amoniak, ale pravděpodobnost alergické reakce je minimální. Olej, obohacený o hojivé oleje, se snadno aplikuje a umyje.
 7. Kapous Professional. Obsah amoniaku v této kompozici je minimální, ale nástroj stále účinně natírá šedé vlasy, snadno bojuje proti nerovnosti barev. Po vymytí kompozice se vytvoří laminovací efekt, což je důvod, proč se kudrlinky zdají být co nejkrásnější a zdravější. Samostatná barevná paletová barva Capus.

Hlavní nevýhodou profesionálních barviv na vlasy je jejich cena. Průměrné náklady na balení těchto fondů se pohybují od 450 do 500 rublů. Existuje mnohem méně známá značka, jako je barvivo Chi. Nicméně mnoho takových výrobců má vynikající kvalitu.

Výrobky se používají poměrně snadno, ale jejich hlavní výhodou je úplná bezpečnost vlasů. Ovlivňují prameny a mění barvu pouhých 20-30 minut.

Navzdory skutečnosti, že pravděpodobnost alergické reakce je minimální, před použitím je lepší ještě testovat na kůži. Pro tento nástroj je aplikován na ruku, a pokud vznikne nepříjemný svědění, můžete pokračovat v aplikaci podle plánu.

Pro manikúru déle, prosím, s přesností - zjistěte, proč je gelový lesk na špičkách nehtů prasklý. A proč je gelové polštářky na nehty podrobně popsán v článku.

Abyste vždycky vypadali perfektně, je důležité vědět, proč se krém rolí na obličeji.

15 oblíbených barviv na vlasy a jejich palety

Dnes je na trhu barevných barev zastoupena nejširší paleta výrobců a palety různých barev.

Ženy vždy usilují o dokonalost a jsou velmi sebejisté. Ale vynalézavější a optimističtější lidé vědí, že nejlepší způsob, jak se rozveselit, je změnit svůj účes. Zde je nejsnazší způsob, jak se přeměnit na sobě, abyste zbarvili vlasy.

Dnes je na trhu barevných barev zastoupena nejširší paleta výrobců a palety různých barev. Jako by vlna kouzelné hůlky se může stát spálenou brunetkou, červenohnědou šelma nebo jemnou blondýnou.

Samozřejmě, pokud jste zvyklí vždycky zcela vzdát se rukou kadeřníků, není nutné pochopit odstíny barev, i když je to užitečné. Ale pokud dáváte přednost tomu, abyste si vybrali stylisty, je lepší se naučit navigaci v paletě, která je zpravidla poměrně rozsáhlá.

Paleta barev vlasů

Paleta barev je druh mapy, se kterým můžete navigovat ve všech různých barvách a vybrat vhodný odstín vlasů. Paleta poskytuje jasnější obraz barvy, na rozdíl od barvy. Obvykle jsou umístěny odstíny na speciální lepenkové knížce, která otevírá před sebou řadu různých odstínů barvy, prezentovaných ve formě malých vzorků umělých vlasů.

Výrobci barev používají pro své palety umělé materiály, protože jsou odolnější a odolnější, protože jsou neustále dotvářeny rukama. Jedná se o hlavní výhodu těchto palet - můžete vizuálně ocenit vybraný odstín, pohybovat se, vidět hru barev a všechny půltóny. Fotka na krabičce barvy není schopna toho.

Paleta barev: profesionální a domácí barvení

Výrobci domácích barviv na vlasy mají o něco menší výběr odstínů než profesionální výrobci barviv. Mohou nabídnout až sto a více variant odstínů jedné barvy. Navíc mohou být profesionální barviva vzájemně smíchány a získány všechny nové odstíny. Nebojte se takového velkého množství vzorků a podívejte se pozorně, můžete snadno zvolit.

A možná je to naopak, ale barvy v profesionální barevné paletě jsou nasycené, zářící. To potvrzuje profesionální paleta barvy vlasů společnosti Syoss.

Vzorky barev jsou uspořádány v paletě nikoliv náhodným způsobem, ale podle určitého vzoru. Ideální paleta velkých firem obvykle vypadá, jako byste našli ten správný tón velmi rychle. Níže jsou nejsvětlejší odstíny barvy, které postupně snižují počet tmavší. To znamená, že nejtmavší tóny budou umístěny níže.

Odráží paletu barev vlasů

Barvy pro brunety, blondínky a červené oči obsadí samostatné ostrovy v paletě, proto jste si vybrali váhu, musíte nejdříve rozhodnout o odstínu, ne na tónu. Zde je třeba se zaměřit na svůj typ vzhledu barev. Může být teplý nebo chladný. Správná definice typu barvy zajišťuje, že váš obrázek bude harmonický, a to znamená, že se vám bude líbit výsledek.

Například barva s popínavým odstínem je vhodná pouze pro dívky s chladným typem barvy. A pokud se majitel zlatých vlasů rozhodne barvit s popínavým odstínem, její vlasy získají zelený odstín. Podle toho, teplý odstín nevypadá přirozeně na dívku s chladným typem vzhledu.

Poté, co se rozhodnete pro nezbytný "teplý" nebo "chladný" podtón budoucí barvy vlasů, musíte zvolit její tón. Používáte-li barvivo k domácímu barvení, můžete dostat pouze odstín blízko barvy vlasů tím, že změníte jeden nebo dva tóny nahoru nebo dolů. Výběr profesionální barvy poskytuje větší svobodu volby, protože pro získání požadované barvy lze použít různé oxidační činidla.

S pomocí palety barev každá dívka, ať už je to brunetka, blondýnka nebo rusovlasá, může nezaměnitelně vybrat požadovanou barvu pro sebe a může se v ní nekonečně lišit.

Paleta barev pro blondýnky

Paleta barev pro blondýnky je nejrozmanitější, tyto barvy jsou nejvhodnější pro kardinální barevné experimenty. Blonďatým děvčatům jsou nabízeny zářivé odstíny platiny, studené popelky nebo zlatavé blondýnky. Zlaté kudrlinky jsou ideální pro "jarní dívky" se světlými očima. Ash blond je skvělá volba pro typ "letní".

Odvážná platinová fit sebedůvěru dívky chladný typ barvy. Nejmenší škody na struktuře blond vlasů způsobují odstíny zlaté a platinové palety.

Paleta barev pro brunety

Paleta barev pro brunety je reprezentována hnědým, lilkovým, gaštanovým a červeným odstínem. Paleta černých odstínů přispěje k vytvoření záhadného a mystického obrazu: modrá černá, švestková černá a černá barva křídla.

Obzvlášť pestrá paleta kaštanových odstínů, tady a čokolády, a ořech, a různé odstíny kaštanu a karamelu. Ashy odstíny budou vyhovovat zeleně-eyed dívky a zlatavě hnědé až lískové.

Nejextrémnější je paleta červených odstínů barvy. Držáky studeného typu jsou vhodné barvy od tmavě hnědé až po černé křídla a pro teplý vzhled - od středně hnědé až po bohatou čokoládu a tmavě hnědé.

Paleta barev pro červenou barvu

Červené vlasy by se neměly vztahovat na světlé nebo bohaté tmavé barvy. Paleta kaštanů pomůže učinit obraz přísnější a skromnější. A pro ty, kteří chtějí mít světlejší barvu vlasů - granát, měď, burgundy a bohaté červené odstíny.

Je třeba poznamenat, že různí výrobci mohou mít stejný odstín stejného jména. Například, jasně blond může být nazýván perlou nebo stříbrem.

Barva na vlasy - vyberte si dokonalou barvu

Touha změnit barvu přirozené vlasy, nebo zdůraznit, že je vlastní mnoho žen. Navíc je to skvělý způsob, jak změnit obraz, a moderní kosmetické prostředky barvení a péče o vlasy činí tento proces jako jednoduchý a neškodný pro vlasy.

Moderní produkty barvení vlasů mohou být rozděleny do několika kategorií: odolné nebo trvalé barvy; částečně trvalé měkké barvy; a tónování nástrojů. Výběr barviva závisí na tom, jaký výsledek chcete dosáhnout při barvení vlasů. Některé ženy si vybírají dočasné barvení šamponem, zatímco jiné preferují trvalé zbarvení vlasů.

Trvalé zabarvení je trvanlivější a trvá déle, ale bohužel časté používání takových barviv poškozuje vlasy. Nejvíce trvalé inkousty obsahují amoniak, který má negativní vliv na strukturu a stav vlasů. Ačkoli je to ten, kdo poskytuje hluboké proniknutí barviva do struktury vlasů. To je největší odolnost vůči nátěru. Je možné se zbavit stálého zbarvení jen jedním kardinálem - krájet vlasy a počkat, až vlasy přirozené barvy rostou.

Na rozdíl od stálých nátěrů neobsahují měkké semipermanentní nátěry amoniak. Tato složka v jejich složení je nahrazena jinými, lehčími a tudíž méně destruktivními látkami pro strukturu vlasů. Proto jsou nazývány jemnými. V takových výrobcích barviva neprostupují příliš hluboko do vlasů a postupně se vymyjí. Stejně jako odolná barviva, měkké polostálné obsahují komplex různých přísad, které dodávají vlasům lesk a dobře upravený vzhled. Po každém šamponování se barva s takovým barvením postupně ztrácí na intenzitě a po šesti až desetinásobném promytí zcela zmizí hlava. Jemná barva je vhodná pro ty, kteří nechtějí radikálně měnit barvu vlasů a obracejí se z hořící brunetky na blondýnku nebo naopak.

Tamponové šampony odstraňují pouze povrch vlasů a nepronikují do struktury. Toto je nejvíce nestabilní forma barvení.

Při výběru barviva nebo vlasového šamponu je vždy nutné věnovat pozornost složení přípravku - složky by neměly poškodit vlasy nebo pokožku hlavy. Krásná a přirozená barva vlasů je oblíbeným snem většiny žen, protože správně vybraný odstín zdůrazňuje krásu a hloubku očí, stejně jako zdravou záři pokožky.

Krásné vlasy - husté a lesklé - byly vždy považovány za nejlepší výzdobu ženy. Ale moderní dámy se často nelíbí barva daná přírodou. Ženy se odtamtud pokoušejí změnit, nebo alespoň upravit. Jak to dělat správně, aniž by to mělo vliv na vzhled a vlastní zdraví?

Současným trendem v barvě je snaha o přirozené odstíny. Bez ohledu na to, proč jsou vaše vlasy barvené - od touhy skrývat šedé vlasy nebo s dekorativním účelem - musíte se snažit vytvořit přirozené tóny. Například, blondýnka je lepší dát přednost teplým odstínům - zlatý, jasan-blond, titian. Čistý typ "perhydrol" se vůbec nezapadá do moderní módy, protože vypadá nepřirozeně.

Účes a barva vlasů, odpovídající barvě a tvaru obličeje, zdůrazňují individualitu člověka. Při změně stylu vlasů může dojít ke změně barvy nebo umístění bělených pramenů. Současně bychom však neměli zapomínat, že např. Světelné prameny v přední části vizuálně zvětšují obličejové rysy a naopak.

Paleta barev vlasů - která barva je pro vás vhodná

"A všechno není tak, a to není všechno. ", - sebekritičtější a snaha o dokonalost dívky jsou stále výraznější a hledí do jejich reflexe. Současně nejoptimističtější a vynalézavější ženy chápou, že nejjednodušší a nejdostupnější způsob, jak zvýšit špatnou náladu, je změnit účes.

Taková přecitlivělá a proměnlivá stvoření, jako žena, snímající nejmenší změny v přírodě, v životním prostředí, se snaží transformovat sama sebe například barvením vlasů.

Aby mohla žena přesně upravit svůj obraz, vyrazí do obchodu nebo kadeřníka, kde je prezentována různorodá paleta barev vlasů.

Zde v nádherném paláci krásy získává nejširší paleta barviv na vlasy a okouzlí s tajemstvím barvy a pro ty, kteří se chtějí stát hořící brunetkou s hůlkou kouzelné hůlky a snít o červenohnědé šelmě a sní o blond vlasy.

Složitost však spočívá nejen v výběru přesné barvy z předložené palety barev vlasů, ale také v obtížnosti získat očekávanou barvu. Protože paleta barev vlasů je velmi všestranná. A každá barva (od konkrétního výrobce) má určité vlastnosti, požadavky.

Při výběru barvy a značky barviv na vlasy je třeba vzít v úvahu mezi navrhovanou paletou barviv na vlasy, že paleta barevných vlasů vykazuje pouze přibližný odstín pravděpodobného výsledku. Nová barva závisí nejen na kvalitě laku, prestiži značky, ale na struktuře a typu vlasů.

V této sezóně je paleta barev vlasů zaměřena na váhu kaštanu, tj. všechny odstíny hnědé a zlaté. Ale módní trend je zaměřen na tmavé, tlumené barvy. Bílá paleta barev vlasů je méně zastoupena. Blond, podivně, jděte do stínu...

Paleta barev pro vlasy pro brunety: červená, hnědá, lilek, kaštanové odstíny. Mystický a tajemný vzhled poskytne paletu barev pro vlasy korálového křídla.

Paleta barev barev kaštanových barev je obzvláště bohatá: je velmi světle hnědá a tmavě hnědá, ořechová a čokoládová. Extrémnější je paleta barev pro vlasy červených odstínů.

Paleta barvy vlasů pro červenou: Dívky se slunečnými a přirozeně ohnivými vlasy by se neměly obracet na světlou a bohatou paletu barev palety. Červené vlasy, které chtějí vypadat mírněji, přísněji a obchodněji, odborníci doporučují paletu barvy mědi a kaštanu.

Paleta barev vlasů pro blondýnky: blond krásy mají širší paletu barev, protože jasné barvy vlasů jsou ideální pro většinu kardinálních barevných změn vlasů. Nejméně poškození struktury blond vlasů způsobí paletu barev vlasů zlatých a platinových odstínů.

Takže v této sezóně je paleta barev vlasů široká a mnohostranná. A podle předpovědí vedoucích stylistů budou módní tóny z možné palety barev vlasů od gaštanového až po tlumené červené, což je vhodné pro osvěžení obrazu dívky zvýrazňující nebo zabarvování s měkkými přechodovými tóny.

V souladu s hlavním trendem sezóny - přirozeností - můžete se zlepšit, jemně doplnit přirozenou barvu vlasů v souladu s luxusní paletou barev navrženou pánem.

30 barev a palet vlasů

Ženy vždy usilují o dokonalost a jsou velmi sebejisté. Ale vynalézavější a optimističtější lidé vědí, že nejlepší způsob, jak se rozveselit, je změnit svůj účes. Zde je nejsnazší způsob, jak se přeměnit na sobě, abyste zbarvili vlasy.

Dnes je na trhu barevných barev zastoupena nejširší paleta výrobců a palety různých barev. Jako by vlna kouzelné hůlky se může stát spálenou brunetkou, červenohnědou šelma nebo jemnou blondýnou.

Samozřejmě, pokud jste zvyklí vždycky zcela vzdát se rukou kadeřníků, není nutné pochopit odstíny barev, i když je to užitečné. Ale pokud dáváte přednost tomu, abyste si vybrali stylisty, je lepší se naučit navigaci v paletě, která je zpravidla poměrně rozsáhlá.

Paleta barev vlasů - L'Oreal Excell 10

Paleta barev vlasů

Paleta barev je druh mapy, se kterým můžete navigovat ve všech různých barvách a vybrat vhodný odstín vlasů. Paleta poskytuje jasnější obraz barvy, na rozdíl od barvy. Obvykle jsou umístěny odstíny na speciální lepenkové knížce, která otevírá před sebou řadu různých odstínů barvy, prezentovaných ve formě malých vzorků umělých vlasů.

Výrobci barev používají pro své palety umělé materiály, protože jsou odolnější a odolnější, protože jsou neustále dotvářeny rukama. Jedná se o hlavní výhodu těchto palet - můžete vizuálně ocenit vybraný odstín, pohybovat se, vidět hru barev a všechny půltóny. Fotka na krabičce barvy není schopna toho.

Paleta barev: profesionální a domácí barvení

Výrobci domácích barviv na vlasy mají o něco menší výběr odstínů než profesionální výrobci barviv. Mohou nabídnout až sto a více variant odstínů jedné barvy. Navíc mohou být profesionální barviva vzájemně smíchány a získány všechny nové odstíny. Nebojte se takového velkého množství vzorků a podívejte se pozorně, můžete snadno zvolit.

A možná je to naopak, ale barvy v profesionální barevné paletě jsou nasycené, zářící. To potvrzuje profesionální paleta barvy vlasů společnosti Syoss.

Vzorky barev jsou uspořádány v paletě nikoliv náhodným způsobem, ale podle určitého vzoru. Ideální paleta velkých firem obvykle vypadá, jako byste našli ten správný tón velmi rychle. Níže jsou nejsvětlejší odstíny barvy, které postupně snižují počet tmavší. To znamená, že nejtmavší tóny budou umístěny níže.

Odráží paletu barev vlasů

Barvy pro brunety, blondínky a červené oči obsadí samostatné ostrovy v paletě, proto jste si vybrali váhu, musíte nejdříve rozhodnout o odstínu, ne na tónu. Zde je třeba se zaměřit na svůj typ vzhledu barev. Může být teplý nebo chladný. Správná definice typu barvy zajišťuje, že váš obrázek bude harmonický, a to znamená, že se vám bude líbit výsledek.

Například barva s popínavým odstínem je vhodná pouze pro dívky s chladným typem barvy. A pokud se majitel zlatých vlasů rozhodne barvit s popínavým odstínem, její vlasy získají zelený odstín. Podle toho, teplý odstín nevypadá přirozeně na dívku s chladným typem vzhledu.

Poté, co se rozhodnete pro nezbytný "teplý" nebo "chladný" podtón budoucí barvy vlasů, musíte zvolit její tón. Používáte-li barvivo k domácímu barvení, můžete dostat pouze odstín blízko barvy vlasů tím, že změníte jeden nebo dva tóny nahoru nebo dolů. Výběr profesionální barvy poskytuje větší svobodu volby, protože pro získání požadované barvy lze použít různé oxidační činidla.

S pomocí palety barev každá dívka, ať už je to brunetka, blondýnka nebo rusovlasá, může nezaměnitelně vybrat požadovanou barvu pro sebe a může se v ní nekonečně lišit.

Paleta barev pro blondýnky

Paleta barev pro blondýnky je nejrozmanitější, tyto barvy jsou nejvhodnější pro kardinální barevné experimenty. Blonďatým děvčatům jsou nabízeny zářivé odstíny platiny, studené popelky nebo zlatavé blondýnky. Zlaté kudrlinky jsou ideální pro "jarní dívky" se světlými očima. Ash blond je skvělá volba pro typ "letní".

Odvážná platinová fit sebedůvěru dívky chladný typ barvy. Nejmenší škody na struktuře blond vlasů způsobují odstíny zlaté a platinové palety.

Paleta barev pro brunety

Paleta barev pro brunety je reprezentována hnědým, lilkovým, gaštanovým a červeným odstínem. Paleta černých odstínů přispěje k vytvoření záhadného a mystického obrazu: modrá černá, švestková černá a černá barva křídla.

Obzvlášť pestrá paleta kaštanových odstínů, tady a čokolády, a ořech, a různé odstíny kaštanu a karamelu. Ashy odstíny budou vyhovovat zeleně-eyed dívky a zlatavě hnědé až lískové.

Nejextrémnější je paleta červených odstínů barvy. Držáky studeného typu jsou vhodné barvy od tmavě hnědé až po černé křídla a pro teplý vzhled - od středně hnědé až po bohatou čokoládu a tmavě hnědé.

Paleta barev pro červenou barvu

Červené vlasy by se neměly vztahovat na světlé nebo bohaté tmavé barvy. Paleta kaštanů pomůže učinit obraz přísnější a skromnější. A pro ty, kteří chtějí mít světlejší barvu vlasů - granát, měď, burgundy a bohaté červené odstíny.

Je třeba poznamenat, že různí výrobci mohou mít stejný odstín stejného jména. Například, jasně blond může být nazýván perlou nebo stříbrem.

Seznam TOP-13 značek profesionálních barviv na vlasy

Profesionální laky nejenže dodávají vlasům nový odstín, ale také udržují zdraví vlasů, a aby nedošlo k chybě při výběru, doporučujeme seznámit se seznamem oblíbených vysoce kvalitních značek předem.

Nesprávně zvolené barvivo na vlasy může vést k takovým důsledkům, jako je nepředvídatelný odstín, poškození a ztenčení vlasů.

Chcete-li se zachránit před takovými potížemi, doporučujeme seznámit se se seznamem značek profesionálních barev a zjistit, jak se kvalita výrobků liší od obvyklých.

Profesionální a obyčejná barva. Je nějaký rozdíl?

Všechny barvy jsou rozděleny do dvou tříd:

 • Pro domácí použití
  snadno použitelné, prodávány v supermarketech, běžné kosmetické výrobky a někdy i v obchodech s potravinami.
 • Profesionální
  vyžadují speciální znalosti a jsou určeny pro použití v kosmetických salonech.

Barvy pro domácnost

 • Cena levné;
 • Mají výrazný zápach amoniaku;
 • Balíček obsahuje univerzální mini-set, který okamžitě obsahuje všechny potřebné nástroje pro barvení;
 • Jede se do vlasů, takže barva je obvykle těžké vytáhnout;
 • Poškození struktury vlasů. Pásy vyžadují systematickou léčbu a obnovu;
 • Většina z nich obsahuje soli těžkých kovů. Látky vstupují do těla a mohou způsobit různé nemoci;
 • Někdy obsahují redukční složky, ale v malých, nedostatečných množstvích. To je často marketingový nápad;

Je zajímavé, že v rozvinutých zemích se tato barviva používají pouze pro barvení paruky a chignonů.

Profesionální barviva

 • Cena více;
 • Prodává se bez oxidačního činidla. Tímto způsobem můžete zvolit procento peroxidu (od 1,5% do 12%) individuálně, v závislosti na struktuře vlasů a požadovaném výsledku;
 • Mějte lehký nenápadný zápach;
 • Kvalitativně barevné prameny;
 • Obsahují dobře vyčištěný pigment, méně škodlivých vlasů;
 • Nejoblíbenější paleta barev vlasů je Loreal. Jeho výhody a užitečné tipy pro barvení.
 • Nejlepší způsob, jak vytvořit lehké kudrlinky na středních vlasech, jsou popsány zde.

Výhody profesionální barvy

Rozdíl mezi profesionální barvicí směsí a obvyklou barvou se stává zvláště patrný po několika barvivech. Vzhledem k přítomnosti škodlivých složek v jejím složení, barviva masové tržní třídy časem kazí vlasy, takže je suchý, křehký a bez života.

Kompozice profesionálních nátěrových hmot již obsahuje živiny a regenerační prvky, přestože pigmenty jsou dobře čištěny a způsobují minimální poškození vlasů.

K tomu míchá různá čísla od stejné linky a používá speciální offsety.

Přehled profesionálních barev vlasů

Profesionální barevné směsi jsou vyvíjeny za účasti zkušených kadeřníků a stylistů. Úkolem pracovní skupiny je vždy to samé - vytvořit účinnou, ale neagresivní kompozici, která dává pramenům požadovanou barvu a zároveň maximalizuje zdraví vlasů.

Seznam značek profesionálních barev

Profesionální barvy na bázi amoniaku:

 • Selektivní profesionální evo;
 • Wella Koleston Professionals;
 • Keune;
 • Matrix SoColor;
 • Majirel z L'Oreal;
 • Farmavita;
 • Igora Royal;
 • Materia by Lebel;
 • L'Oreal Professional;
 • Estel Professional;
 • LondaColor.

Jednoduchým spotřebitelem mezi nimi jsou nejznámější barvy Estel, L'Oreal a Londa.

Názvy nejlepších značek benigních neamoniakálních profesionálních barviv na vlasy vypadají takto:

 • Wella profesionální barevný dotyk Plus;
 • Keune;
 • CHI od společnosti Farouk Systems Group.

Hodnocení značky

Hodnocení odborných barviv na vlasy vám pomůže vybrat si ty nejlepší možnosti pro sebe:

 • Selektivní profesionální evo
  poskytuje 100% šedou barvu vlasů, má jemný účinek na strukturu vlasů, pečuje o vlasy, poskytuje přirozenou měkkost a lesk pramenů.
 • Profesionálové Wella Kolestona
  Německá značka, která má bohatou paletu s hlubokými barvami. Výsledkem zbarvení je jasný odstín se zdravým leskem.
 • Matrix SoColor
  Tento produkt je poměrně mladý, ale je již oblíben díky přesnému přizpůsobení barev na finálním produktu. Jemně ovlivňuje prameny, zcela barvy na šedé vlasy.
 • Majirel L'Oreal
  má přirozenou paletu s bohatými barvami. Je to pohodlné při práci díky husté konzistenci.
 • Farmavita
  Profesionální italská barva, reprezentovaná paletou 99 odstínů, pečlivě zbarvuje vlasy, má léčivý účinek, nabarví šedé vlasy s vysokou kvalitou.
 • Igora královský
  ideální pro světelné prameny a rozjasnění. Vytváří vlasy měkké, dává dobře upravený vzhled.
 • Materia Lebel
  Japonská značka, oblíbená u mistrů světové třídy. Vlasy po barvení si zachovávají svou strukturu, jsou elastické, zdravé a plné pigmentu.
 • L'Oreal Professional
  jeho olejová základna obklopuje folikuly a zabraňuje jejich dehydrataci. Zjemňuje vlasy, dává jim trvalou bohatou barvu.
 • Estel Professional
  má velmi vysokou popularitu v důsledku optimálního poměru ceny a kvality.
 • Londacolor
  Poskytuje trvalé barvy a zdravé lesklé vlasy. Má hustou strukturu.
 • Keune
  Tato řada zahrnuje jak stálé, tak poloprvkové směsi. Paleta obsahuje více než sto odstínů.
 • Wella Profesionální barevný dotyk Plus
  polostátní složení, poskytuje čerstvé přirozené barvy, měkkost a zdravý lesk pramenů;
 • CHI od společnosti Farouk Systems Group
  Americký výrobek bez čpavku. Navzdory tomu dobře vymaluje šedé vlasy.

V tomto videu můžete vidět chrastí nesmyslných barev:

Výhody nepřítomnosti amoniaku v barvách

Nepoškozuje prameny

Odolné barvivo obsahuje amoniak a peroxid vodíku. Amoniak ničí vlasovou kůžičku. Peroxid vodíku ničí přirozený pigment. Po takové změně struktury můžete změnit barvu kudrlin na několik tónů. Výsledkem je, že kromě požadovaného odstínu získáme suché vyčerpané vlasy.

Na rozdíl od trvalé látky, semi-permanentní - neobsahuje amoniak a procento peroxidu v něm je minimální. Při barvení bez amoniaku barvivo prostě pokrývá přirozený pigment a nepoškozuje prameny.

Obnovuje

Polostamé barviva obvykle obsahují komplex vitamínů B a rostlinných extraktů. Zachovávají vlhkost vlasů, chrání prameny před slunečním zářením, normalizují krevní oběh, vyživují a posilují folikuly.

Osvěží barvu

Zejména taková malířská směs je vhodná pro tenké, nudné, suché prameny, protože v tomto případě může amoniak způsobit velkou škodu a není přísně doporučen.

Polostatická kompozice je zcela vyplachována maximálně 1,5-2 měsíců. Ale pokud si přejete, můžete upravit barvu dříve - vlasy nebudou trpět tímto. Při vyprání čistého přechodu barev není.

Při neustálém používání barvy stejného tónu se pigment absorbuje do vlasů, takže je nutné pouze zbarvení kořenů.

 • Možnosti pro styling podlouhlého bobu na tenké vlasy, viz náš článek.
 • Jaký je kořenový objem vlasového rouna, stejně jako výhody a nevýhody metody, které si přečtete zde.

Doporučení malování

Použijte následující tipy k výběru správné profesionální barvicí pomůcky:

Zjistěte význam označení

Čísla na obalu lze snadno odhalit odborníkem, ale jsou zcela nepochopitelná pro obyčejného muže na ulici. Ve skutečnosti to je: hloubka tónu, primární barva a další odstín.

Hlavní barvy v paletě každé značky jsou obvykle deset:

 • černá - jde číslo 1;
 • tmavě hnědá - 2;
 • hnědá - 3;
 • světle hnědá - 4;
 • tmavě blond - 5;
 • Blonde - 6;
 • světlá blond - 7;
 • blond - 8;
 • jasně blond - 9;
 • platinová blond - 10.

Hlavní barvy mohou mít takové odstíny:

Na základě úkolu - malování nebo tónování kudrlin - je jasné, který nástroj je lepší koupit.

Pokud plánujete domácí barvivo a pochybujete o volbě barev, zhotovte lehčí odstín. Opravte, že bude mnohem jednodušší než stín tmavé škály.

Podívejte se na složení barviva

Obsahuje amoniak? Barvicí směs obsahující amoniak (trvalá) je agresivnější. Má dobře šedé vlasy, ale má větší vliv na vlasy.

Chcete-li zachovat odstín, je lepší použít jemnou poloprůběžnou barvu (bez amoniaku a peroxidu vodíku). Je méně odolná, ale neškodí a stará se o vlasy.

Čím šedé vlasy máte, tím jasnější bude poslední odstín.

Co hledat

 • Věnujte pozornost integritě obalu a konečné životnosti barviva.
 • Nezapomeňte, že pravidlo "čím dražší, tím lépe produkt" není vždy platné.
 • Vyberte odstín nejen módní, ale vzhled, který vyhovuje vašemu typu barvy na principu "teplý tón pleti - teplý tón vlasu" a naopak.

Kde je lepší vybrat barvu?

Pokud jste ještě nerozhodli o značce a tónu barviva, navštivte specializovanou kosmetiku salon-shop, kde jsou odborní konzultanti. Prodávající si pro vás zvolí vhodnou verzi segmentu průměrné ceny nebo třídy elit, a to na základě vlastností vlasů, možností materiálu a požadovaného výsledku.

Pokud ve městě neexistují takové obchody, zůstává na základě našich doporučení koupit barvu na masovém trhu.

Každá směs barviv je svým vlastním způsobem dobrá, takže si musíte vybrat na základě finančních možností a úkolu.
Pro trvalé vyfarbení zvolte trvalé složení. Více jemně, ale stručně ovlivňuje vlas bezammiachny produkt.

Musíte si zvolit správnou volbu a spustit aktualizaci obrázku.

Rozdíly profesionální barvy od obvyklého: video

Ve vybraném videu mistři našeho barvicí budou hovořit o pravidlech a nuance výběru profesionálních barev.

Profesionální barviva na vlasy. Seznam, výhody a nevýhody značek

Každým rokem představuje kosmetický průmysl své fanoušky s různorodějšími a zdokonalenými výrobky osobní péče.

Nedávno byly výrobky určené pro profesionální zbarvení vlasů zvláště žádané. Ale široká škála populárních nátěrů jen oklamá některé z poctivého sexu.

Nezoufejte! Tento článek umožní přezkoumat vlastnosti a charakteristiky fondů zařazených do seznamu nejkvalitnějších produktů několika států.

Španělsko

Krajina je proslulá nejen svými světlymi plážemi a fascinujícími horskými pásmy, ale také seznamem značek s profesionálními barvivy na vlasy.

V srdci perly Pyrenejí je produkce řady značek, které lze vidět na poli naší vlasti.

"Periche Personal"

Tento nástroj se stal jedním z nejlepších na mezinárodním trhu dekorativní kosmetiky.

"Periche" podporuje vysoce kvalitní barvení každého pramene, což zesvětluje přirozené barvy vlasů o 3-4 tóny. Ideální pro maskování šedých vlasů.

Populární značka má mimo jiné relativně cenovou cenu. Kompozice neobsahuje žádné sloučeniny amoniaku.

Kupující mají dobrý účinek, který trvá až 8-9 týdnů.

Průměrná cena: 320-370 rublů.

Salerm Cosmetica

Produkce jiné španělské značky je trochu horší ve svých schopnostech na předchozí řadu barev, ale to ji nebrání v důvěrném udržování na slušné úrovni.

Ve vztahu ke společnosti Salerm je vyvíjena zvýšená kontrola, která je garantem bezpečnosti spotřebitelů. Také vyrobila vícestupňovou zkušební sérii, která potvrdila vysokou účinnost finančních prostředků.

Barvivo je založeno na barvivu zvaném Cortex, hlavní aktivní složka, která při přímém pronikání hluboko do vlasů zaujímá stabilnější pozici a poskytuje dlouhodobý účinek "Salerm". Amoniak chybí.

Průměrná cena: 450-750 rublů.

Spojené státy americké

Hlavním hráčem na světovém trhu se již dlouhou dobu zabývá výroba barviv na vlasy.

Profesionálové v oblasti medicíny a chemického průmyslu důsledně vyvíjejí nové produkty, které se brzy stanou známými značkami.

Níže je malý seznam fondů, které získaly univerzální uznání žen na několika kontinentech Země.

Revlon Professional

Řada "Revlon" se vyznačuje reprodukcí požadovaného odstínu s vysokou přesností.

Neagresivní pigmenty barviv jsou absorbovány do vlasů a drženy v nich dlouhou dobu. V dobrém kadeřnictví můžete často vidět trubky uvedené značky.

Výrobky obsahují řadu účinných látek, které společně přispívají k dosažení neuvěřitelného výsledku:

 • kapalné krystaly;
 • vysoce kvalitní pigmenty požadované barvy;
 • bioaktivní aktivátory atd.

Souprava obsahuje jak barvivo, tak dvojici jednorázových rukavic se speciálními kondicionéry, které poskytují péči o vlasy na barvené vlasy.

Spektrum odstínů "Revlon" je poměrně rozmanité: v paletě je v současné době 34 palet barev.

Průměrná cena: 650-950 rublů.

"Olaplex"

Ve skutečnosti je nemožné pojmenovat tento výrobek barvou, neboť představuje celý komplex prostředků, které obnovují strukturu kudrlin na molekulární úrovni s maximální péčí a současně je barví pomocí přidaných barevných pigmentů.

Dva procesy se vyskytují současně, takže účinek barvení je opravdu úžasný.

Dávejte pozor! Některé dívky prohlašují, že Olaplex je bezúčelný, aniž by přemýšlel o tom, že primárním cílem profesionálního komplexu je ošetřit poškozené vlasy, což znamená, že barva je drobnou úlohou.

Výsledkem bezpečného zotavení v počátečním stádiu se nezaznamená jen na první pohled, ale na konci požadovaného období zdravé vlasy potěší svého majitele s brilantností, hedvábností a krásou. To je významný rozdíl mezi společností Olaplex a řadou dalších značek.

Je dobré vědět! Nástroj má vliv nejen na vlasy, ale také na mazové žlázy, normalizující jejich práci. Kromě toho se výrazně zlepšuje krevní oběh, což přispívá k dobrému toku k vlasovým kořenům ak jejich aktivnímu růstu.

"Olaplex" neobsahuje komponenty, které mohou v různé míře poškodit člověka:

 • různé aldehydy;
 • sulfáty;
 • Silikonové částice.

Je lepší objednat plnohodnotný komplex 3 lahví, spíše než každá položka zvlášť - ušetří vám to malé množství peněz a ušetříte od dlouhého hledání komponent v různých obchodech.

Průměrná cena: 4200-5000 rub.

Výběr profesionálního barviva na vlasy, seznam značek vám pomůže vybrat ten nejvhodnější.

Jižní Korea

Nemělo by být překvapeno: malý rozsah státních hranic nebrání "rozvoji ekonomiky" "asijského tigra". Jižní Korea má velmi vážný potenciál ve vývoji kosmetiky.

Ale mimořádný zájem kupujících způsobil vzhled neobvyklých barev vlasů pro Evropany, které se vyznačují zvláštním účinkem a složením. Jaká je jejich individualita?

"Richenna"

Produkty této značky budou loajální asistentkou v boji proti šedým pramenům. Obarvené vlasy po procesu získávají hedvábný lesk.

To je způsobeno jedinečností kompozice, která obsahuje aktivní složku - hennu. Jeho výše je zhruba 12 až 13krát vyšší než v evropských zemích, které nepřekvapilo potenciální kupce.

A protože henna je přirozená látka, její účinek na prameny je charakterizován pouze z pozitivní strany.

Vyroben "Richenna" ve formě husté smetany a prášku - každá z forem uvolnění má některé vlastnosti, které je odlišují od sebe.

Pro Více Informací O Suché Vlasy