logo

Top 10 nejlepších barev pro zesvětlení vlasů

Rozhodli jste se stát blonďatou a chtěli byste získat stylovou blondýnu bez žloutnutí? Odstranění tohoto problému pomůže vysoce kvalitní barvě k osvětlení vlasů.

Příčiny žloutnutí

Odborníci identifikují několik důvodů pro vznik žloutnutí během objasnění:

 • Použití neprofesionální barvy špatné kvality. Pokud si nejste jisti svým výběrem, obraťte se na zkušeného barevníka;
 • Nedostatek základních znalostí a dovedností. Když se rozhodnete ušetřit peníze při návštěvě kosmetického salonu, vystavujete se riziku, že budete trávit ještě více pracovních sil a peněz na nákup tonizujících balzámů a čistících šamponů;
 • Porušení techniky přípravy barvené kompozice a správnosti její aplikace na kadeře. Barevným splachováním barvy může dojít k neočekávanému výsledku;
 • Těhotenství, kojení a menstruace. V této době v ženském těle dochází k různým hormonálním změnám, které ovlivňují konečný výsledek;
 • Opláchněte vlasy vodou z vodovodu. Tekoucí voda obsahuje obrovské množství rez, solí a jiných škodlivých nečistot, které dávají blonďatému žlutavému tónu;
 • Barvení vlasů bez zbarvení. Pokud blondýnky a majitelé lehkých blonďatých vláken to mohou dovolit, pak ženy a brunetky s hnědými vlasy sotva mohou bez takového postupu. Faktem je, že tmavé kudrlinky mají velmi odolný přirozený pigment, který je téměř nemožné odstraňovat barvou;
 • Pravidelné opláchnutí bylinných odvarů;
 • Kompozice pro barvení konfliktu. Každý ví, že barvu nelze aplikovat na hennu nebo basma - to může vést nejen k žlutému, ale i k zelenému a purpurovému odstínu;
 • Kreslení na pramenech masky na bázi olejů.

Jak vybrat správnou barvu pro osvětlení?

Při výběru nejlepšího světelného prostředku nezapomeňte zvážit několik důležitých nuancí:

1. Typ barviva. Světlejší barva má několik typů:

 • Prášek - ideální pro odstranění odolného pigmentu, obsahuje agresivní složky, které mohou vést k nadměrnému vysychání pramenů;
 • Krém - má poměrně silnou konzistenci, díky níž se produkt snadno aplikuje a neteče;
 • Olej - nejjemnější barvivo, neobsahuje amoniak a je rovnoměrně rozloženo po celé délce vlasů.

2. Složení. Aby postup osvětlení neublížil stav vašich vlasů, zastavte na benigních produktech bez amoniaku a peroxidu vodíku. Je pravda, že tyto barviva mohou změnit barvy na více než 2 barvy, takže je mohou používat pouze světlé hnědé dívky. Ale pro tmavé vlasy budou potřebovat silnější formulace obsahující speciální chemické složky. Ale musíte se ujistit, že procento těchto látek není příliš vysoké.

Tip! Chcete-li změkčovač změkčit a provést proceduru bez poškození vlasů, přidejte olej nebo extrakty rostlin. Mají výživné, zpevňující a hydratační vlastnosti, stejně jako neutralizují agresivní složku.

Přehled nejlepších blesků

Moderní kosmetologický trh nabízí obrovské množství světelných barev. Který z nich je nejlepší? Nabízíme Vám 10 nejlepších kvalitních produktů.

Jeden z nejoblíbenějších výrobců, vyrábějící odolné barvy s malým množstvím amoniaku. Paleta Garnier obsahuje 8 krásných odstínů - 2 studené a 6 teplé. Mezi nimi jsou největší poptávka platinová blondýnka, perly a krémová perla. Hlavní výhodou barviv této společnosti je přítomnost přírodních olejů (olivový, jojobový a pšeničný klíč), které dodávají pramenům lesk a hedvábnost.

Garnier vyrábí také čistič barev Color Shine - bez amoniaku s brusinkovým extraktem a arganovým olejem, určený pro snadné vyčištění (ne více než půl tónu) a neutralizaci žloutnutí po použití odolných barviv.

V řadě této značky je přítomna Revlonissimo NMT Super Blondes - super výkonný nástroj s jasným efektem, pomocí něhož můžete změnit odstín pramenů o 5 pozic najednou. Barva obsahuje bílkoviny a estery, které dávají vlasům pružnost a krásnou čistou barvu. Paleta Revlonissimo NMT Super Blondes má několik zajímavých možností - jahody, šampaňské, slunečné blondy atd.

Tento produkt je také zahrnut v počtu profesionálních. Dye Igora Royal vám umožní získat stabilní a hlubokou barvu za velmi přijatelnou cenu. A co je nejdůležitější - výsledný odstín se vždy shoduje s tónem uvedeným na obalu.

Matrix Color Sync

Další oblíbená světelná barva určená pro světlo (2 barvy) a jemné vyjasnění kudrlin bez strašlivého žloutku. Tato kompozice je vhodná pro majitele světlých nebo blond vlasů. Paleta barev naleznete v tomto článku.

Značka, známá po celém světě, vyvinula skvělý nástroj pro své fanoušky - Loreall Paris Casting Sunkiss odolné bleskové barvy. Hlavní charakteristikou tohoto barviva je plná připravenost k použití - nemusíte vypočítávat poměry a směs smíchat v samostatném obalu. Stačí natlačit obsah trubice na prameny a rovnoměrně se rozdělit od kořene ke špičce. Formát gelu umožňuje provádět malování bez zvláštního poškození zdraví vlasů, protože v něm je několik užitečných látek (camelový olej, ochranný kondicionér a termoaktivní prvky).

V kolekci Loreal jsou tóny světle hnědých, lehkých a také tmavých vlasů, takže můžete snadno vybrat požadovanou barvu. Barvivo se spotřebuje poměrně ekonomicky - jedno balení je dostatečné pro 2 barvení.

Tipy pro čtenáře! Paint Loreal - typy barev, palety a recenze

Je to důležité! Loreall Paris Casting Barva Sunkiss obsahuje agresivní chemikálie, takže při manipulaci nezapomeňte na rukavice. Také se ujistěte, že zahřejete hlavu se speciální hlavou - bez vystavení teplu, nástroj nemusí pracovat.

Profesionální lak, díky němuž můžete vlasy osvětlit 4-6 tóny bez účinků žluté barvy. Paleta obsahuje mnoho velmi krásných odstínů - stříbro, zlato, popel, perla atd. Každý z nich dává čistě nasycený výsledek. Je zajímavé, že barviva Schwarzkopff mohou být také použity jako preventivní opatření. Přirozené složení produktů (vitamíny + želé s obsahem biologicky aktivních látek) nejen "vyčistí" blondýnu, ale také vyživuje prameny, posiluje je zevnitř, vrací jim sílu a lesk.

Vyčišťovače této značky umožňují měnit barvu až o 8 pozic a současně zajišťovat krásný rovný odstín bez jakéhokoli náznaku nažloutlé podtóny. Barva má šetřící efekt - nejenom maluje, ale také pečuje o prameny, chrání je před vysycháním, poskytuje jemnost, laskavost a hedvábnost. V řadě společnosti Syoss existují 4 typy médií - od středního až po ultra čistící prostředek.

Velmi dobré prostředky ruské výroby, oblíbené mezi moderními mistry. V souladu s touto značkou existují jasné, barevné a tónované kompozice, které mají šetrný účinek. S barvou Estel Deluxe se vlasy stávají měkkými a poslušnými a žloutnutí působí dlouho.

Bbcos White Meches Bělení

Tato sbírka barviv je ideální pro jemné a vysoce kvalitní osvětlení tmavých vlasů. Dodržování všech pravidel umožňuje omezit negativní dopad agresivních komponent na minimum. Dalším charakteristickým znakem barviv Bbcos White Meches Bleaching Barva je přítomnost krémového aktivátoru a zjasňujícího prášku, který je určen pro zpracování regrown kořenů.

Vysoce kvalitní krémová barva bez škodlivých přísad. Bohužel je téměř nemožné ho najít na volném trhu, ale tento nástroj se používá velmi často v salonech. Skládá se ze 3 velmi důležitých složek - péče o pleť, bělící prášek a výživné sérum.

Tip! Dokonce i když se vám podaří koupit barvivo Goldwell Silklift, nesnažte se sami používat. Faktem je, že jakákoli odchylka od pokynů a nesprávný výběr pomocných látek může vést k velmi nepříjemným výsledkům.

Tipy pro gramotnost

Chcete-li ochránit vlasy před účinkem žloutnutí, poslouchejte rady zkušených barevníků.

Tip 1. Pravidelně odbarvené bělené vlasy se speciálními balzámy, šampony nebo jemnými barvami stříbra, modré, perlové a fialové. Tyto roztoky jsou vysoce koncentrované, takže nemohou být aplikovány v hotové podobě - ​​vlasy mohou být šedé. Nezapomeňte přidat nejběžnější šampon (poměry jsou uvedeny v pokynech).

Tip 2. Koupit speciální šampon pro bělené vlasy - bude mít čistý, zářivý tón.

Tip 3. Chcete-li zajistit rovnoměrné zbarvení celé hlavy vlasů, spusťte proceduru vlasy v zadní části hlavy a poté jděte do chrámů a do oblasti v blízkosti čela. Aplikujte směsí liberálně, nesnažte se zachránit. Doba expozice kompozice zaznamenává po zpracování posledního kroucení.

Tip 4. Chcete-li si s sebou dlouhou dobu nechat blondýnu bez žloutnutí, použijte pro mytí pouze filtrovanou vodu. Je také vhodné použít oplach z lehce okyselené vody (1 lžička citronové šťávy pro 1 kapalinu).

Tip 5. Připravte zjasňující směs bezprostředně před aplikací na vlasy. Dlouhodobý kontakt se vzduchem vede k oxidaci směsi a má špatný vliv na konečný výsledek.

Tip 6. Pokud jsou vlasy poškozené a oslabené, je nutné projít ošetřovacím kurzem a řezat konce. Nejlépe pro tyto účely jsou vhodné regenerační a posilující masky s keratinem, bílkovinami, vitamíny, elastinem, kolagenem a dalšími užitečnými složkami. Pokud si přejete, můžete použít domácí výrobky - na bázi kefír, medu, černého chleba, zakysané smetany, želatiny atd. Pro zvýšení efektu si vezměte vitamíny pro vlasy, nehty a kůži.

Tip 7. Při míchání barviv na vlasy se ujistěte, že ve směsi nejsou žádné hrudky - barva bude nerovnoměrná.

Tip 8. Před aplikací přípravku na hlavu proveďte test alergií. Chcete-li to provést, naneste malé množství hotové barvy na vnitřní záhyby loketní nebo zadní strany zápěstí. Pokud se po čtvrtinu hodiny na ošetřované ploše neobjeví zčervenání, vyrážky a další nežádoucí jevy, pokračujte v postupu.

Tip 9. Při plavání v bazénu nezapomeňte nosit speciální čepici. Bleach - hlavní nepřítel blonďat!

Tip 10. Proveďte postup pouze odborníky.

Doporučení ohledně správného zesvětlení vlasů chemickými barvivy:

Recenze

Závěrem jsme zjistili recenze běžných žen, které byly zbarveny v různých barvách.

 • Tatyana, 35 let: "Snila jsem, že se ze školy stává blonďatá. A asi 30 let jsem se rozhodl, že je čas ztělesnit tento sen. Mám přirozeně světlé blond vlasy, které vám umožní bez bělení. Pro zbarvení si vybrala paletu z barvy Shvartskopf "platinová blond". Jak slíbil výrobce, barva vyšla bez žloutnutí. Výsledkem je prostě vynikající - krásný a jasný blond s platinovým tónem. Maluji tuto barvu dlouhou dobu - více než 4 roky. Bála jsem se, že vlasy nebudou odolávat takovému zatížení, ale v tomto ohledu ma barva nedovolila. Doporučuji to všem. "
 • Margarita, 26 let: "Zvýrazněte třetí rok barvou Revlon Super Blond (barva - popelka blond). Toto profesionální barvivo je ideální pro barvení doma, protože nemám problémy s malbou. To znamená, že je příjemně šílený - stín bez žloutnutí, krásný a velmi odolný. Barva navíc poskytuje další péči. Pokud se chcete stát blonďatým, můžete si vybrat tento nástroj! ".
 • Catherine, 40 let: "Jsem blonďatá s 20 lety zkušeností, proto jsem se dokázal pečlivě zabývat problémem žloutnutí. Během posledních několika let jsem používala Estelle. Barva je opravdu velmi dobrá - vlasy jen svítí! Samozřejmě, že jsem pravidelně oblékala různé masky, ale samotný nástroj také vyživuje a zvlhčuje. A poslední plus v prasátko - dostupnost a hospodárnost! ".
 • Sofie, 28 let: "Opravdu se mi líbila Bbcos White Meches Bělení blesku bez amoniaku. Jenom barvím v kabině a to jen znamená. Výsledek je vždy vynikající, směs nikdy selže. Zatímco většina blondýnek, o kterých vím, že hledají léky na žlutou barvu, si užívám svou čistou a krásnou stříbrnou blondýnu. Pokud byste na tento problém zapomněli, zastavte své rozhodnutí o produktech této společnosti. "
 • Polina, 28 let: "Během příští bělení v salonu jsem měla vlasy silně spálené, a tak jsem se od té doby maloval. Vybrala jsem si měkké barvivo, abych vlasy od Garniera odlehčila. Snažil jsem se jak perlou, tak platinovou blondou - líbil jsem se oba tóny. Skutečnost, že barva nejen nepoškozuje strukturu vlasů, ale také posiluje kořeny (díky oleji) je také povzbudivá. "

Viz také: Jak se zbavit žloutnutí ve vlasech, pokud se již objevilo (video)

Amoniak a jemné barvy pro blondýnky

Barviva pro barvení světlých a bělených vlasů: přehled barviv čpavku a čpavku od populárních výrobců.

Výrobci kosmetických přípravků na vlasy vyrábějí více než 40 různých odstínů blond. Barva na blond vlasy, určená pro přirozené blondýnky a ženy s bělenými kadeřemi. S jeho pomocí se můžete zbavit nechtěných žlutých vlasů po zvýraznění a bělení, obnovit přirozené blond vlasy, lesk a lesk nebo změnit stávající odstín.

Paleta odstínů pro blond vlasy

V každé paletě barev barev každý odstín má individuální číselné číslo ve formátu - H.XX. První číslice od 1 do 10 označuje úroveň hloubky tónu, číslo po bodovém odstínu nebo barevný odstín.

Pro lakování blond vlasů jsou všechny barvy vhodné s prvním číslem v paletě od 8 do 10, kde:

 • 8.XX - světlá blond;
 • 9.XX - blond;
 • 10.XX - velmi světlá blond.

Nejvyšší řada profesionálních barev palety jsou ultrablokové odstíny navržené pro zesvětlení vlasů až do 4 odstínů bez použití blondonoranu. Pro tónování bělených vlasů nejsou vhodné.

Klasifikační odstíny pro blond vlasy:

 1. Ashové tóny jsou velmi světlé blond: 10,1, 10,18, 10,16; Blonde: 9.1, 9.16, 9.18; světlá blondýnka: 8. Číslo 1 za bodem znamená čistý odstín popelu, 18 - perličkový, 16 - asy-fialový.
 2. Zlaté tóny - X.3 (zlaté), X.13 (jasně zlaté), X.73 (béžovo-zlaté).
 3. Měděné tóny - X.4 (měď), X.34 (zlatá-měď), X.74 (hnědá-měď), X.45 (měď-červená).
 4. Tónová béžová - X.7 (hnědá), X.76 (hnědá a fialová).
 5. Fialové odstíny - X.66.
 6. Růžové tóny - X.65.

K získání sněhově bílých vlasů barikanti v profesionálních salonech mísí několik barev v různých poměrech. Obvykle jsou to odstíny purpurové, hnědé a perleťové.

Jedná se o odstíny - X.65, X.76, X.66.

Přehled oblíbených barev pro blondýnky

Pro osvětlení blond vlasů na 1 - 2 tóny a zbavení se nežádoucích žlutých vlasů se používají chemické čpavkové barviva. Pokud chcete změnit odstín vlasů bez osvětlení, pak pro tyto účely bude vhodná jemná barva bez amoniaku.

Zesvětlující barvivo na vlasy bez amoniaku - transformace a péče

Většina žen na celém světě má tendenci mít blond vlasy. Nechte každou ženu přirozenou blondýnu, ale tuto barvu si můžete dovolit pomocí chemikálií. V tomto případě nejsou vždy věnovány náležitou pozornost a péči. Agresivní barvy nemilosrdně zasypávají, mýdlové vlasy. Existuje nástroj, který může způsobit menší škody při účinném zbarvení? Pochopte tento problém.

Jaká barva si můžete vybrat pro objasnění

Majitelé vlasů s dlouhými vlasy mají štěstí, že se stanou ideálními blondami mnohem jednoduššími. Je možné odmítnout standardní chemickou barvu obsahující složky amoniaku. Dokonale se s tímto úkolem vyrovnáte i přirozené zjasňovače. Barva vlasů bez amoniaku bude alternativou.

Přítomnost tmavých kudrlin - důvod, proč se důkladně zamyslet nad výběrem světelné kompozice. Lidové recepty, které se dokážou vypořádat s opravdu temným pigmentem, nemohou. Standardní barvy vlasů výrazně rozmazávají kadeře. Stojí za to přemýšlet o zlatém středu. K dispozici je čisticí prostředek bez čpavku, který může být opatrnější s vlasy a vyrovnává se s nenáviděnou tmavou barvou.

Silné a slabé stránky barvy bez amoniaku

Nová generace barviv vám umožní opustit agresivní chemikálie na bázi amoniaku. Koneckonců, mají nadměrně negativní dopad na stav kudrlin. Barvivo k zesvětlení vlasů nyní namísto zničení čpavkových složek založených na působení ovocných kyselin. Perfektní, inovativní vzorec je pečlivě ovlivněn, poskytuje další péči.

Při výběru barevných prostředků neobsahujících amoniak nejčastěji věnujte pozornost jejich výhodám:

 • zesvětlující barvivo na vlasy bez amoniaku bude mít při barvení šetrnější účinky na prameny;
 • Často přidáváním barvicího prostředku jsou různé přírodní složky, které poskytují péči (vitaminy, extrakty, oleje);
 • barvy palety jsou blízké přirozené;
 • střední odolnost poskytne příležitost rychle se rozloučit s neúspěšnou variantou barvení

Barvivo na vlasy bez amoniaku má několik nevýhod:

 • skromná paleta odstínů;
 • čistič vlasů je poměrně drahý;
 • nestabilní efekt.

Dávejte pozor! Barva na vlasy neobsahující amoniak může barvit přes šedé vlasy, zvýšit sytost přirozené barvy pramenů, neporušuje integritu konstrukce. Komplex součástí péče poskytuje pečlivý postoj v procesu zbarvení, má příznivý vliv na kudrlinky.

Křehkost barvy může být nazývána pozitivní a negativní vlastností. Nepoužívaná barva rychle zmizí sama o sobě, aniž by jí vlasy poškodily. Úspěšný výsledek bude muset být aktualizován přibližně jednou měsíčně.

Dámy s tmavou pigmentací bezsmělného bezammiachny čisticího prostředku na vlasy nemohou pomoci s aspirací stát se blonďatou. Změna tónu nastane v 3-6 odstínech. Proto je třeba odpovědět na otázku, zda je možné zesvětlit vlasy barvou bez čpavku z hořící brunetky negativní, používat efektivnější metody.

Omezená volba je dána skutečností, že neamoniakální činidla mají mírný barevný účinek. Přispívá k identifikaci přirozené barvy hnědých vlasů, zvyšuje hloubku, barva nasytí odstín, dává krásný lesk, zdravé záře.

Vysoká cena často brání spravedlivému sexu v používání této možnosti. Mnoho lidí dává přednost tónování, jemné blondování.

Možnosti působení na různé vlasy

Ženy, které se nejprve rozhodnou pro barvení bez amoniaku, by měly nejprve důkladně prozkoumat své prameny a jejich stav. Nejlepším řešením je kontaktovat zkušeného odborníka. Dobrý správce správně vybere potřebné kombinace.

Barva bez čpavku neporušuje celistvost pigmentu, ale pouze jej pokrývá. Nesprávný přístup k výběru odstínu dokáže dát neočekávaný výsledek. Učinit správnou volbu je možné pouze s ohledem na pravidla barvy.

Více informací o složitosti světlení v závislosti na struktuře vlasů, které jsou dříve natřeny nebo přirozené, tipy na postup v sekci Zesvětlení podle typu vlasů.

Dávejte pozor! Navzdory skutečnosti, že v nátěru není žádná složka amoniaku, je nutné během používání provést potřebná opatření. Barevnost po permu, poškozená pokožka hlavy je nepřijatelná.

Nezávislé využití se provádí s přihlédnutím k hlavním doporučením:

 • Nejlepší volbou je odstín co nejblíže původní barvě;
 • Barvení se provádí na suchých kadeřích, a proto je přítomnost stylingových výrobků nebo jejich stop na nich nepřijatelná;
 • Před zahájením procedury se doporučuje, aby se nepouštěla ​​do hlavy 2-3 dny, takže odstín klesne rovnoměrně;
 • Tónování kořenů se provádí ve dvou fázích: 15 minut expozice přímo k převrácené části, 15 minut po celé délce;
 • Jemně zrnité vlasy vyžadují menší expozici barvicí kompozici a silné, tuhé, naopak. Proto v závislosti na struktuře kadeří můžete nastavit čas procedury o 5-10 minut;
 • Dodatečná izolace zvýší intenzitu, rychlost zbarvení;
 • Možnosti palety palety jsou schopny barevné prameny s více než uvedenou intenzitou;
 • Přírodní teplé odstíny s charakteristickým zlatým leskem, vymalované ashenovými květy, mohou překvapit světle zeleným leskem;
 • Zlaté paletové možnosti spadají s nejmenší účinností, tón je mnohem lehčí;
 • Zvláštní pozornost je třeba věnovat barvení šedých vlasů. Je lepší nepoužívat tónování, odstíny s červenavými pigmenty mohou způsobit nepřirozenou, nadměrně jasnou barvu.

Fotografie před a po

Bezbarvý odbarvující vlasové barvivo bez amoniaku

Je nemožné poradit a uložit "nejlepší" neamoniakum. Je třeba vyzkoušet. Výsledek na stejných kadeřích se může lišit v závislosti na aktuálním stavu. Zvažte nejpopulárnější barviva než čpavek.

L'Oreal (LOREAL)

Bezbarvý amoniak z L'Oreal bude dokonale zdůrazňovat hloubku tónu, udržovat přirozený vzhled kudrlin, dává krásný dobře upravený lesk. Nedokáže pomoct se k radikálně odlišné barvě, úplně malovat přes šedé vlasy. Efekt perzistence až 8 týdnů. Snadné použití, perfektní pro domácí použití.

Garnier (Garnier)

Barvivo na vlasy bez amoniaku od firmy Garnier dává dokonalou nasycení do přirozených odstínů. Jasný lesk, dobře upravený vzhled, krásný vzhled. Společnost věnuje velkou pozornost pokročilému vývoji, takže nejrůznější řady jemné péče. Ochranné komplexy, příjemné aroma, balzám pro péči po vyfarbení v sadě, činí barvu zvlášť v poptávce. Série barev bez amoniaku Shine vyžaduje přísné dodržování tonality. Menší odchylky jsou možné v polovině tónu. Při dodržování doporučení budou vlasy vypadat přirozeně, při barvení nebudou žádné překvapení, kořeny se vrátí zpět, aniž by se jejich vzhled zhoršil. Perzistenční účinek až 6 týdnů.

Wella

Barva na vlasy bez amoniaku Vella byla vytvořena speciálně pro profesionální použití. Harmony ceny, kvalita vám umožní vybrat si ve své prospěch. Různé odstíny odlišují produkty od ostatních. Kvůli vosku, keratin v kompozici dosahuje měkkých účinků. Reflexní prvky zaručují úplnou ochranu před slunečním zářením. Hustota konzistence poskytuje snadné použití. Plné malování šedých vlasů je možné s dalším použitím emulzní kompozice obsahující peroxid vodíku. Efekt perzistence je 1 měsíc.

Estelle

Estelle je inovativní vývoj miluje mnoho. Série bez amoniaku není výjimkou. Má maximální vliv péče. Komplexní péče obsahující přírodní výtažky, oleje poskytuje účinnou ochranu vlasů. Doporučuje se pro použití zkušenými řemeslníky, dobře zbarvenými. Kosmetika Estelle respektuje velké množství kadeřníků. Perzistenční účinek až do 1 měsíce.

Snaha o dobře upravený vzhled bez poškození vlasů vyžaduje pečlivější výběr kosmetiky. Bezbarvové nátěrové barvy jsou skutečné nálezy pro ženy, které chtějí přidat saturaci barev, lesk na vlasy, lehce osvětlit a osvěžit prameny. Tmavovlasé krásy by se neměly pokoušet experimentovat a okamžitě získávat efektivnější prostředky.

Další informace o jemném osvětlení vlasů v domácnosti naleznete v následujících článcích:

Můžete také použít lidové prostředky. Kromě osvětlení posilujete vlasy, naplňte je vitaminem a výživovými složkami.

Užitečné video

Toto video odhaluje tajemství barvení barvou bez amoniaku.

Autor navrhuje vlastní verzi bezpečného zbarvení blesku.

Nejlépe zesvětlující barvy vlasů

Postup odlehčování vlasů je nemožný, i když nevýznamný, ale zničení struktury vlasů. A jestliže dříve bylo možné vyblednout kudrlinky pouze za cenu sušení, nyní výrobci nabízejí jemnější a efektivnější metody. Moderní světelné barvy, prášky a tonika umožňují rychle zesvětlit vlasy o 4-7 tónů, i když původní barva je tmavá. Složení finančních prostředků přidává oleje, rostlinné výtažky, kondicionační složky, které pomáhají minimalizovat škodlivé účinky oxidačních složek. Je snadné drasticky změnit obrázek, stačí zvolit správný nástroj a postupovat podle pokynů v návodu.

Zjistili jsme seznam nejlepších zjasňovacích barviv na bázi vlasů na základě odborných hodnocení odborníků a zpětné vazby od skutečných kupujících. Naše doporučení vám pomohou při výběru, nejlepších požadavcích a přáních. Existuje mnoho konkurentů v oboru kosmetiky, ale vybrali jsme si nejlepší výrobce a doporučujeme jim věnovat zvláštní pozornost:

 1. Syoss
 2. ESTEL
 3. NEXXT
 4. L'Oreal v Paříži
 5. Schwarzkopf
 6. CHI
 7. Konstantní potěšení
 8. Londa profesionální

Top 5 zbarvení bezbarvého čpavku

Chcete-li se stát jasnou blondou, není nutné vlasy vystavovat těžkým chemickým činidlům. Bezbarvové odlehčovací barvy neposkytují nejhorší výsledek a zároveň nezkazují vlasy. Jejich jedinou nevýhodou - rychle se odplaví.

L'Oreal v Paříži

Colorista Bleach krémová barva je vhodná pro vyjasnění až 4 tónů. V jeho složení není žádný čpavek a speciální vzorec může dělat i hnědovlasé blondýny, ale kardinálně nezmění barvu a zcela neodstraňuje šedé vlasy. Výrobek lze aplikovat na celou délku pramenů nebo pouze na kořeny. Cena: 400 s. / 154 ml.

 • zdůrazňuje hloubku tónu;
 • podporuje přirozený vzhled vlasů;
 • dělá prameny hladké a lesklé;
 • účinnost trvá až 8 týdnů.
 • přehozené suché vlasy;
 • aby se stala blonďatá, je třeba strávit nejméně dva postupy pro objasnění.

Brelil Professional

V barvě Colorianne Shine No Ammonia se objevuje několik odstínů pro osvětlení - blond (7,0), velmi světlé blond (9,0), různé variace tmavě blond. Odolná barva na bázi arganu, makadamie a olejů ze Síchuanského pepře neobsahuje amoniak. Speciální složení zaručuje vysokou propustnost pigmentů a aktivních složek ve struktuře vlasů. Zesvětlující pigment se používá ve směsi s vývojářem oxidačního činidla. Cena: 435 s. pro 60 ml.

 • neutrální vůně;
 • malá spotřeba;
 • Jemně postihuje vlasy.
 • rychle vymyt;
 • oxidační emulze musí být zakoupena zvlášť;
 • vysoké náklady.

Matrix

Hodnocení prvních 5 světelných barev bez čpavku pokračuje v řadě nástrojů Color Sync od značky Matrix. Ti, kteří se chtějí stát blonďatou, se hodí k číslu 10 a písmena poblíž čísel označují odstín vlasů (lehký / zlatý / mocha blond). Složení zjasňujícího produktu je ceramidy a není přítomen amoniak. Produkt umožňuje provádět různé druhy tónování nebo zasklení. Cena: 561 s. / 90 ml.

 • jemně se stará o chloupky, obnovuje strukturu porézních poškozených oblastí;
 • dává prameny lesk, zdravý vzhled;
 • poskytuje krásnou, bohatou barvu;
 • rovnoměrné barvy;
 • žádné pocity hoření při použití.

Garnier

Dobrou barvu bez amoniaku pro blondýnky představila značka Garnier v řadách Olia a ColorShine. Obzvláště populární je Garnier Olia, odstín 10,1 - blbý blond. Trvalá barva 60% tvoří přírodní oleje.

Výrobce tvrdí, že po zesvětlení se vlasy stávají o 17% více lesklé, o 35% měkčí. Produkt poskytuje maximální sílu barev. Aplikace opatrného séra zvyšuje efekt. Cena: 360 p. / 160 ml.

 • dobře voní;
 • rozjasní na požadovaný odstín;
 • snadná aplikace díky sametové struktuře;
 • Příjemně ovlivňuje pokožku hlavy.
 • ne všechny odstíny jsou vhodné pro šedé a bělené vlasy;
 • suché prameny, zejména špičky jsou ovlivněny;
 • po několika týdnech, barva zmizí a zmizí.

Schwarzkopf Professional

Čistič bez amoniaku z této značky je představen v lince Igora Vibrance. Pro dívky byly vytvořeny 5 odstínů blond. Složení světelné barvy obsahuje olej Mona de Tahiti, který fixuje pigment ve struktuře vlasů a vyhladí kutikulární vrstvu. Inovativní multi-tónový systém technologie Pure-Color Technology vytváří hluboké barvy a vícerozměrné lesk. Cena barviva: 640 p. / 60 ml.

Rozjasňující barvivo na vlasy: co neškodí?

Některé dámy nesprávně myslí, že všichni muži jako blondýny úplně. Často se tedy tento stereotyp řídí, slabá polovina světové populace má tendenci mít lehké kudrlinky a za jakou cenu se to stane, mnozí se neobtěžují. Samozřejmě, to se netýká všechno daleko, pro některé jsou blond vlasy jednoduše na obličeji a vzhled se tak stává výraznějším.

Správně vybrané světelné látky pomohou stát se opravdu roztomilou blondou

V tomto případě byly krásné krásy velmi šťastné - koneckonců, osvětlení v několika tónech by zde neškodilo. Majitelé černého pramene se však budou muset pokusit změnit účes v dokonalé světelné barvě. Neexistují žádné obyčejné lidové způsoby, jak se vyrovnat, pouze chemické barviva mohou porazit tmavý pigment.

Je lepší zesvětlit vlasy s jakou barvou, aby se jí mnohem méně poškodilo a aby se dosáhlo rovnoměrné a krásné barvy, bude pokračovat.

Vybíráme světelný prostředek

Dye Brightener Dye - volba pro ty ženy, které chtějí dlouhou dobu dát vlasům světlý tón.

Nejprve je třeba věnovat pozornost přítomnosti peroxidu vodíku a amoniaku v kompozici. V závislosti na počáteční barvě vlasů se zvolí její procento - čím tmavší a tvrdší jsou vlasy, tím vyšší procento.

Dávejte pozor! Není nutné vybrat směs s velmi vysokým procentním podílem, pokud jsou vaše kadeře měkké a pigment není příliš tmavý. To je plné hořících pramenů, které nakonec vedou k lámavosti a vypadávání vlasů.

Barvivo na vlasy pro osvětlení může být bez obsahu amoniaku. To je výhodnější možnost, ale stále chrání před poškozením. A tady je třeba vědět, že takové kompozice jsou vyčištěny o 1-2 tóny, takže sotva zvládnou velmi tmavý pigment.

Ve svém vlastním složení může barvivo na vlasy obsahovat další užitečné přísady, které vyživují a chrání vlasy a zároveň neutralizují účinky chemie. Takže nástroj může být nasycen extrakty bylin, olejů a bílkovin.

Pokud je účes suchý a poškozený - neměli byste provádět osvětlení, zpočátku byste měli uklidit vlasy

Všechny barevné nástroje lze rozdělit do tří skupin:

 • Krém - perfektně rozložený podél pramenů, to vše se nerozšíří.
 • Prášek - působí pevněji, černý pigment je výborně znečištěný, často se používají k zvýraznění.
 • Olej - bez amoniaku, protože je šetrnější.

Profesionální lak se používá hlavně kadeřníků, ale některé z nich jsou komerčně dostupné. Náklady na tyto kompozice jsou vyšší než běžné.

Dávejte pozor! Světlejší vlasy doma s barvivem by se měly provádět pouze v tomto případě, pokud byl předtím proveden test citlivosti. Pokud se zjistí zarudnutí, vyrážka a podráždění, nesmí být za žádných okolností ohrožena.

Hlavní aspekty před malbou

Barvení se provádí pouze na zdravých kadeřích

 1. Před tím, než si vlasy zbarvíte barvou, ujistěte se, že zvolená barevná schéma je vhodná pro váš vzhled, odpovídající barvě pleti a vlastnostem obličeje.
 2. Buďte připraveni na to, že chemie ovlivní stav vašich vlasů.
 3. Po vyčištění vyžaduje systematické vyfarbování regrown kořenů, musí to být provedeno alespoň jednou týdně, jinak to bude vypadat nedbalé.
 4. Nedávejte zámkům zabarvení v tomto případě, pokud jsou velmi tenké a oslabené - může to vést k jejich ztrátě. Stejně byste se měli vyvarovat postupu a po provedení chemických opatření.
 5. Nezapomeňte na tuto anotaci - to jsou hlavní pravidla, ze kterých byste neměli odcházet. To platí zejména o době, kdy jsou finanční prostředky drženy na prameni, protože jestliže je člověk zvyšuje, existuje riziko spálení kudrlin.
 6. Bělené vlasy jsou v péči velice rozkošné. Požádá o neustálé nanášení výživných mask a hydratačních balzámů.

Připravte se na každodenní zbarvení kořenů

Oblíbené světelné prostředky

Jaký druh barvy ulehčit vlasy doma, aby získal hladký a krásný tón? Tato otázka žádá stovky žen.

Níže jsou nejobvyklejší značky, které vedly v posledních letech prodeje.

 1. Garnier (Garnier)

Garnier je populárnějším nástrojem.

Barva z této značky dnes, podle mnoha žen nejlepší. To vše díky své měkkosti, kterou dosáhne přítomností extraktů z pšenice a olivového oleje, také jojobový olej, který zvlhčuje a chrání prameny. Sada obsahuje speciální balzám, který chrání barvu a vyživuje kudrlinky po vystavení chemii.

Barvy jako písečné blond a přírodní blond, platinová blond a super světlo jsou populární. Nástroj má konzistenci krémového gelu, díky níž lze kompozici snadno aplikovat s vlastními rukama. Nevýhodou je, že kompozice není dostatečně odolná, ale současně negativní vliv chemie na kadeře je malý.

Měkké a prakticky bez nebezpečí, funguje bez bezbarvých prostředků - Color Shine a kvůli přítomnosti brusinkového extraktu a araganského oleje vypadají kadeřnice po barvení lesklé a hedvábné.

Pokud potřebujete stabilní výsledek, pak Garnier pomůže 100% barev. Tento nástroj nejenže navždy zachovává barvu, ale také dodává lesku a zářivost pramenům. Garnier Nutrisse Creme krémová barva poskytne hlubokou a trvalou barvu, která zároveň zlepší zdravotní stav pramenů v důsledku přítomnosti živin a příznivý zápach bude mít doplněk ovoce.

Barevné produkty z L'oreal - osvědčená metoda pro získání trvanlivého a roztomilého barevné schéma.

Rozjasňující vlasy s L'oreal barvou také provádí spousta žen. Může se zbarvit i tmavé a šedé vlasy. Ve svém složení má esenciální oleje, pšeničný protein, kolagen, který se stará o prameny.

 1. Paleta (od společnosti Schwarzkopf)

Foto: Paleta poskytuje trvalou barvu a jemnou péči.

Tento nástroj může zesvětlit prameny o 2-4 tóny, a to díky oranžovému extraktu. Představuje bohatou paletu barev, takže bez ohledu na to, jakou ženu bude možné vybrat správnou barevnou schématu.

Světelné světlo společnosti Wella Color Touch funguje dostatečně měkké, protože obsahuje keratin a vosk.

S tímto nástrojem, účes slunečního záření není strašidelný

Malovat přes šedé vlasy a malovat Wellaton po dobu jednoho měsíce. Je velmi pohodlné, protože má tlustou strukturu. Vzhledem k obsahu látek odrážejících světlo budou kadeře chráněny před UV zářením a hojivé oleje, kyslíková báze a sérum B5 budou pečlivě pečovat o ně.

7 způsobů, jak zesvětlit vlasy bez barviva

1. John Frieda Sheer Blonde Go Blonderová linie

Každý produkt ze 400 rublů. Existují dárkové soupravy v hodnotě asi 1 000 rublů.

V roce 1998 byla britská společnost jako první na kosmetickém trhu propuštěna řada výrobků pro péči o fairy-ové víly. Dále - více: produkty Sheer Blonde Go Blonder se narodily, jejichž cílem bylo zesvětlit vlasy jedním nebo dvěma tóny.

Užitečné ve složení: kyselina mléčná, extrakty heřmánek, citrón, kurkuma, šafrán, slunečnice.

Použití: Používejte šampony a kondicionéry stejným způsobem jako běžné produkty péče. Frekvence aplikace a doba expozice se mění podle potřeby. Osvěžující sprej lze aplikovat na určité části vlasů nebo na celou délku, spojující tepelné účinky vysoušeče vlasů nebo slunce. Rozjasňující vlasy jsou větší, tím vyšší je teplota expozice.

Co hledat: fóra tvrdí, že nejsilnější z těchto tří je sprej - obsahuje 4% peroxidu vodíku. Ale, jak výrobce slibuje, bude vlasy odlehčovat pro tři až pět aplikací. Rozprašovací objem - 100 ml, šampon a kondicionér - 250 ml.

Kde koupit: v obchodech "Riv Gosh" a obchody péče o kosmetiku na vlasy.

2. Olej na zesvětlující olej FarmaVita

Italská láhev slušný objem 500 ml. Výrobce, aby přiznal, používá lásku lidí k péči o vlasy na bázi oleje. Slibuje osvětlení až tří nebo čtyř barev a péče o strukturu vlasů.

Užitná ve složení: výtažky z rozmarýnu, máty peprné, levandule, kopřivy, tymiánu, eukalyptu, fenylu, kmínu, stejně jako antistatické a kondicionační přísady.

Použití: ve spojení s aktivátorem. Smíchejte jednu část oleje se dvěma díly oxidačního krému Developer stejného výrobce a aplikujte na suché nevyléčené vlasy. Doba expozice - 5-45 minut. Monitor vizuálně. Umyjte teplou vodou.

Co hledat: stejně jako většina přírodních blesků, nebude vás barvit v platinovém blondě, ale dá váš vlasům teplý zlatý nebo medový tón.

Kde koupit: v internetových obchodech.

3. Davines BioLamination Finest Pigments

Od 4 000 rublů

A opět lék pro italské! Existuje až čtyři produkty pro blondýnky: od tmavé až po velmi světlé blondýnky. Efekt je podobný barvě laminace Sebastian: barvivo pokrývá vlasy ochrannou fólií, která utěsňuje barevný pigment ve vlasech. Objem - 280 ml.

Užitečné složení: barvicí pigmenty rostlinného původu, získané z extraktů rataniya, listů vlašských ořechů, kurkuma, šafrán.

Aplikace: potěší svou jednoduchostí: aplikujte na čisté vlasy po dobu 5-20 minut a opláchněte.

Co hledat: vhodné pro tonizaci již rozjasněných vlasů, ale díky vzhledu jasného lesku a zlatého odstínu může vizuálně rozjasnit přirozené světle hnědé vlasy o jeden nebo dva tóny.

Kde koupit: v internetových obchodech.

4. Kydra Blonde krása odlehčovací olej

A opět váží láhev v 500 ml. Výrobci lákají s měkkým a vysoce kvalitním barvivem a schopností rozjasnit vlasy čtyřmi tóny.

Užitečné ve složení: proteiny pšenice a sóji, kukuřičný olej a exotický extrakt sigezbeki Madagaskaru.

Aplikace: jedna dávka oleje je smíchána s jednou nebo dvěma dávkami okysličovadla. Důkladně promíchejte, aplikujte na vlasy a nechte 5 až 30 minut v závislosti na požadovaném stupni objasnění. Masírujte a opláchněte šamponem.

Co hledat: je nutné zakoupit oxidant od stejného výrobce. Pro objasnění s polonovým tónem potřebujete číslo 0, až dva tóny - č. 1, až tři - č. 3.

Kde koupit: v internetových obchodech.

5. L'Oreal Professionnel Blond Studio Sunkissed zesvětlující olej

Z 3500 rublů

1000 ml obří čistič. Opět ropou a příslibem vytváření přirozeného účinku slunečních pramenů. Výrobce říká, že produkt je určen pouze pro profesionální použití. Jaká auta čekají na někoho, kdo se odváží vyzkoušet si nástroj doma, neurčuje.

Užitečné složení: extrakt ze zeleného čaje a heřmánek.

Aplikace: smíchejte olej a smetanový oxidant v poměru 1: 2, aplikujte na suché nevysušené vlasy. Doba expozice - od 10 do 30 minut, v závislosti na požadovaném výsledku. Po určité době důkladně opláchněte teplou vodou.

Co hledat: velmi hospodárná spotřeba - až 25 aplikací. Použijte krémový oxidant L'Oreal Professionnel 6% nebo 9%.

Kde koupit: v online obchodech a prodejnách produktů L'Oreal Professionnel.

6. Organické přírodní zesvětlovač na vlasy Organické magické dobroty

Od 1 200 rublů

Blondé pozdravy ze Spojených států. Jediný zcela přírodní kosmetický přípravek pro objasnění uvažovaných látek. Dobrá pro vlasy - vyživuje a posiluje. To jasně naznačuje úsměv slunce na štítku.

Užitečné ve složení: rozmarýn, heřmánek, grapefruit, levandule, mango, pomeranč Valencia, citronová tráva, výtažky mořských hnědých řas, echinacea, ginkgo biloba, sójové boby a sójové bílkoviny.

Aplikace: aplikujte na vlasy jako nesmazatelný balzám a spojte tepelné účinky vysoušeče vlasů nebo slunce.

Co hledat: výrobek není zastoupen na ruském trhu. Výrobce si flirtuje a neříká, kolik tónů může vaše vlasy zesvětlit.

Kde nakupovat: v zahraničních internetových obchodech.

7. L'Oreal odlévání SunKiss Brightening Gel

Prostředky, které jsou snadné najít a nemožné zapomenout. V nuly L'Oreal již vydala Solar Sublime jasné želé, ale výroba byla uzavřena. A v roce 2014 společnost vydala vysvětlující gel, který je umístěn na police každé prodejny Rive Gauche a L'Etoile. Objem - 100 ml.

Užitečné ve složení: olej z kamélie, extrakt z citrónu a ochranné přísady.

Aplikace: gel lze aplikovat na suché a mokré vlasy, na špičkách - vytvořit zvlněný ombre na samostatných pramenech pro velmi kaliforské melírování nebo po celé délce. Gel se při zahřátí aktivuje - jen zahřeje vlasy vysoušečem vlasů nebo jít ven do slunce. Není třeba vypláchnout! Doporučuje se používat každé dva až tři dny k dosažení požadovaného účinku.

Co hledat: existují tři odstíny: pro nejsvětlejší, blond a světle hnědé vlasy. Rozdíl v intenzitě vyjasnění - nezapomeňte pochopit označení. Bohužel v kompozici existuje peroxid.

Kde koupit: v Rive Gauche, L'Etoile obchody a kosmetické obchody péče o vlasy.

Barvy na vlasy bez amoniaku: top 10 značek

Barviva bez amoniaku jsou ideální pro ty, kteří pravidelně barví vlasy a obávají se jejich bezpečnosti. Nedávno byla výroba barvicích prostředků pro vlasy bez přídavku amoniaku považována za nemožnou a počet společností vyrábějících takové zboží by mohl být počítán na prstech. Nyní se situace zlepšila a na regálech obchodů najdete několik barev bez amoniaku od různých výrobců. Nyní stojí za to zjistit, jaká je lepší formulace bez amoniaku a jakou možnost zvolit pro barvení.

Něco o nátěrech bez čpavku

Amoniak je chemická sloučenina dusíku a vodíku. Látka se přidává tak, aby vlasy byly rychleji namočené pigmentem barviva. Ano, tato barva se nezmizí ani měsíc po prvním malování. Ale je tu nuance: sloučenina amoniaku ničí strukturu vlasů na molekulární úrovni. Výsledkem jsou bezvládné, slabé a křehké prameny, které nelze aplikovat.

Barviva na vlasy bez amoniaku používají jeho deriváty, které jsou mnohem měkčí. Většina výrobců používá ethanolamin. Vzhledem k velké velikosti molekuly látky téměř nepronikují do vrstev pokožky, ale pomáhají kvalitě barvit vlasy.

Barvivo bez amoniaku je skutečnou spásou pro ty, kteří jsou unaveni neustálým podrážděním pokožky hlavy a obarvenými vlasy. Ano, není tak odolný jako amoniak, ale schopnost současně malovat a léčit to může být odpuštěno. Většina salonů již přešla na takové barvicí kompozice.

Nejlepší značky barev bez amoniaku

Několik výrobců zcela opustilo používání amoniaku ve svých produktech. Jejich barvy jsou bezpečné, neobsahují toxické látky a alergeny. Ti, kteří již dávno chtěli přejít z kompozic na barvení amoniaku na méně benigní, by určitě měli přečíst tento seznam.

L'oreal Casting Crème Gloss

Produkty L'oreal již dlouho vyrábějí barvy vlasů bez amoniaku. Důvěryhodnost kupujících získala dostupnou cenu a dobrou kompozici. Paleta se skládá ze 30 odstínů, z nichž jsou jasné a přirozenější a klidnější tóny.

Krémové barvivo je snadno rozptýleno mezi vlasy a nerozšíří se. L'oreal Casting Crème Gloss se můžete bez problémů zabarvit. Výrobek necítí drsný, má lehkou nenápadnou vůni. Součástí jsou také pečující součásti, které léčí poškození v různých vrstvách vlasů a hluboce zvlhčují.

Matrix Color Sync

Tato značka je o nic méně populární než výrobky L'Oreal. Barvivo na vlasy má také dobrou kompozici a širokou paletu barev, ale fanoušci Matrix Color Sync to nejen ocení. Díky svým speciálním komponentám barvicí kompozice utěsňuje váhy, čímž vlasy jsou hladké a rovnoměrné. Tento efekt se nazývá "zasklení". Z důvodu utěsnění váhy se barva dlouho neumyje a zůstává tak jasná a nasycená.

Matrix Color Sync dokonale ladí přes šedé vlasy a dobře tónuje. Výsledkem správného používání laku - lesklé a dobře upravené vlasy s bohatým a rovnoměrným odstínem.

Estel Sense De Luxe

Tato značka je obzvláště oblíbená u kadeřníků a majitelů kosmetických salonů. V paletě 75 barev, které lze vzájemně smíchat, aby bylo dosaženo přirozenějšího výsledku. Barvicí struktura nespočívá v ceně, neuznává kvalitě dražším kolegům. Estel Sense De Luxe nepatří do kategorie superrezistentní, jasnost barvy bude postupně vypláchnuta, ale světlý odstín vlasů zůstane po dobu až 2 měsíců.

Barva je ideální pro barvení po celé délce a pro tónování jednotlivých pramenů. Díky jemnému složení přitahuje produkt dívky s tenkými křehkými vlasy a citlivou pokožkou hlavy. V Estel Sense De Luxe byly přidány keratin, vitamínový komplex, výživné oleje a panthenol, které ošetřují vlasy a zjemňují a lépe upravují vlasy.

Garnier barva Shine

Společnost dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky pro péči o vlasy, a proto je třeba si uvědomit, že jsou bez amoniaku. Barva má mastnou strukturu, která je dobře rozložena do vlasů a neteče. Jedna z výhod Garnier Color Shine - mnoho odstínů a nádherné vlasy po barvení.

Existuje však nevýhoda: výrobek firmy Garnier není vůbec odolný. Po dvou týdnech začne jasná barva rychle klesat a budete muset znovu namalovat hlavu. Některé dívky, které si vybraly jasné odstíny, si stěžovaly, že barvené vlasy po umytí potříslily utěrkou. S největší pravděpodobností je záležitost v přirozeném složení: v laku nejsou jednoduše žádné součásti, které by umožňovaly dlouhou dobu držení. Ale výživné oleje a brusinkový extrakt vyléčí vlasy poškozené žehličkami a čpavkovými barvivy.

Schwarzkopf Nectra Color

Společnost vyrábí produkt pod sloganem "zcela neškodný a odolný". Jasný odstín trvá měsíc (což je již dostatečně dlouhé pro barvy bez amoniaku) a v kompozici nejsou žádné toxické látky. Bio oleje a květinový nektar pronikají strukturou vlasů, léčí je zevnitř a dodávají jim hladkost a hedvábnost.

Existují však významné nedostatky. Barevná paleta není tak široká jako u jiných firem a světlé barvy někdy zcela nezbarví vaše vlasy. Ale tmavé odstíny jsou různé saturace a hloubky. Nectra Color je ideální pro ty, kteří preferují barvení vlasů v tmavých odstínech a blondýny si mohou vybrat jiný výrobek.

CHI Infra No Lift

Výrobek je prémiová kategorie, ale plně ospravedlňuje jeho hodnotu. Revoluční vzorec umožňuje současné barvení a ošetření vlasů. A to není trik na trhu! Výsledek po barvení je srovnatelný s vysoce kvalitní biolaminací. Kromě hladkých a dobře upravených vlasů se dívka dostane do nového světlého odstínu.

Široká paleta barev umožňuje vybrat perfektní barvu, ať už je klidná, přirozená nebo světlá a neobvyklá. CHI Infra No Lift je dobře distribuován, maľuje všechny vlasy. Barvicí kompozice se dokáže vyrovnat i s pórovitými a poškozenými vlasy, na kterých je obarvena druhá barva. Ideální jak pro profesionální, tak i pro sebe-barvení.

Kapous Non Ammonia

Nástroj je součástí série Magic Keratin a je vyroben v Itálii. Mnoho dívek, které se pokusily o různé značky neamoniakálních vlasových barviv, se nakonec usadily na Kapousovi.

Kompozice obsahuje keratin, který umožňuje současně barvit a laminovat vlasy. V barevné paletě 60 tónů, které lze vzájemně smíchat. Každý si může vybrat vhodnou barvu, existují jak přirozené světlo, tak tmavé barvy, stejně jako různé odstíny červené, fialové a perleťové.

Cutrinova reflexe demi

Barva vyrobená kosmetickou společností ve Finsku získala srdce mnoha ženských fanoušků v Rusku. V kompozici není amoniak, ale je zde malinový vosk a polymery. Díky pečujícím komponentám je barva hladká, zvlhčená a dobře upravená.

V paletě 57 odstínů dobře promísí. Barva a oxidant se prodávají samostatně, takže je důležité, abyste nezapomněli koupit obě součásti. Barvící kompozice je poměrně úsporná a oxidační činidlo může být odebráno v litrech, takže Cutrin Reflection Demi je vynikající pro použití v kosmetických salonech.

Mild Tech "selektivní"

Barva vyrábí italská společnost TRICOBIOTOS. Specialisté vyvinuli speciální vzorec, který zaručuje, že zbarvení vlasů odpovídá balení na obalu (v případě potřeby s předběžným vysvětlením a přípravou vlasů). Jako součást žádného čpavku, ale je zde výtažek z bavlny a přírodního arganového oleje. Díky speciální formulaci barva dokonale zvlhčuje, vyhlazuje vlasové váhy a dělá prameny silné a lesklé.

Paleta barev je rozdělena do řady: přírodní, zlatá, měděná a další. To vám umožní pohodlně mísit barvu v podobném rozsahu barev. Celkem v paletě více než 60 odstínů.

Londa profesionální

Vyrábí se v Německu známou kosmetickou společností. Bezbarvý nátěr dokonale maskuje šedé prameny, tón je jasný a nasycený, není potřeba přebarvit. Kompozice obsahuje keratin a vosk, které doslova spárují váhy na vlasy a dělají je super hladké a dobře upravené.

Stejně jako většina profesionálních barev se prodává odděleně od oxidačních činidel. Pro kosmetické salony je vhodná velká oxidační banka, pro domácí použití doporučuje výrobce koupit malé lahve o objemu 60 ml. To je velmi výhodné, mnoho lidí používá profesionální barvu Londa Professional pro vlastní barvení.

Výhody a nevýhody kompozic bez amoniaku

Navzdory bezpečnosti je barvivo pro vlasy bez amoniaku poměrně specifické a má výhody i nevýhody. Hlavní výhody:

 • neexistuje ostrá, dusivá amoniaková "chuť";
 • barva nezničí vlasy zevnitř, nedráždí pokožku hlavy;
 • ingredience přírodní péče jsou často přidávány do kompozice;
 • můžete kombinovat barvy mezi sebou, abyste získali nové tóny;
 • vysoce kvalitní značky v kompozici nemají toxické látky, takže mohou být natřeny v době plodu nebo laktace.

Ale v masti je několik mouch. Barviva na vlasy bez amoniaku jsou považovány za nestabilní: po 6-8 propláchnutí barva ztrácí saturaci a stává se bezvýrazná. Pokud byly vlasy již dříve natřeny odolnou barvou v tmavých nebo jasných barvách, složení bez amoniaku nebude moci poprvé pokrýt předchozí barvu. Profesionální lak bez přídavku amoniaku je drahý, ale také udržuje vlasy delší - až jeden a půl měsíce.

Zvažte, zda výše uvedené znevýhodňuje závažné nedostatky - vyřešit dívky, které hledají perfektní barvicí kompozici. Ale většina si myslí, že pro zdravé a krásné vlasy, můžete trochu přeplnit a aktualizovat barvu častěji.

Pro Více Informací O Suché Vlasy