logo

Keratin vlasové rovnání - recenze

Pokud má dívka kudrnaté kudrlinky, určitě je jednou rozhodne napraví (každou vteřinu, podle statistik). A přichází zde speciální procedura, která může narovnat kudrlinky i po perm. Takže, co potřebujete vzpomenout na keratin vlas rovnání?

Obsah článku:

Pros keratinové vlasové rovnání - fotky před a po proceduře

Tento postup umožňuje narovnat vlasy bez použití chemických sloučenin.

Pros keratinové narovnání:

 • Snadné česání. Každé ráno nemusíte stát za zrcadlem a pokoušet se zkombinovat nesourodé vlasy. Pramínky jsou jednoduše skládané a dokonce i mokré vlasy okamžitě česané.
 • Postup je vhodný pro všechny typy vlasů. A to znamená, že majitel hustých vlasů si může také dovolit tento postup, aniž by se obával, že vlasy nějak ztratí.
 • Vlasy začnou svítit a stávat se hladkou. To je nepochybně jedna z nejdůležitějších výhod, protože lesklé vlasy jsou dobře upravené vlasy.
 • Pokládka zůstává v původním stavu i v dešti nebo ve větru. Pokud víte, že musíte chodit na čerstvém vzduchu, nemusíte se bát, protože vlasy narovnány pomocí rovnováhy keratinu se nezavřou vítr a nestane se jako svazek sena kvůli dešti.
 • Dlouhodobý účinek. Keratin rovnání může "držet" vlasy až na pět měsíců.
 • Ochrana před expozicí životního prostředí. Znečištěný vzduch, městský prach a sluneční paprsky nebudou pro vaše vlasy hrozné.
 • Vlasy se zastaví.
 • Můžete také zapomenout na "moc" na hlavě, která se v zimě tak často tvoří pod každým ženské kloboukem.
 • Pokud jste udělali perm a nelíbilo se výsledek, pak za dva týdny můžete napravit situaci pomocí keratinu rovnání.
 • Snadná korekce. Korekce narovnání je mnohem rychlejší než samotný postup a je mnohem levnější.

Nevýhody postupu - nevýhody keratinového vyrovnání vlasů

Stejně jako u jakéhokoli kosmetického postupu má keratinové vyrovnávání vlasů nevýhody:

 • Je zakázáno umývat hlavu 72 hodin poté, co jste provedli vyrovnávací proceduru. Tato položka se nelíbí mnoho čisticích prostředků.
 • Pokud prší venku a právě jste opustili salon, doporučujeme použít deštník, jinak bude účinek postupu zkažený.
 • Možné alergické reakce spojené s intolerancí jednotlivých složek složení usměrňovače.
 • Během tří dnů se nemůžete dopustit mechanického "násilí" nad vlasy. A to znamená, že opraty, trámy, ocasy a vše ostatní budou muset být opuštěny.
 • Postup je spíše nepříjemný, protože může dojít k roztržení očí, protože přípravek obsahuje formaldehydy, páry, které dráždí sliznice.
 • Pokud se postup provádí v nevětraném pokoji, hrozí nebezpečí otravy formaldehydem. Tento jev může dokonce vést k rakovině.
 • Po nějaké době se konce vlasů odlomí, nucené jít a ořezávat konce vlasů.
 • Může dojít k vypadnutí mastných a špinavých vlasů.
 • Hlasnost vlasů se sníží.
 • Pokud máte velkou hlavu hustých vlasů, efekt nebude trvat dlouho.
 • Postup není rychlý. Pokud jste vlastníkem dlouhých vlasů do pasu, měli byste se připravit na to, co budete sedět na křesle mistra 3 až 5 hodin.

Indikace a kontraindikace pro keratinové vyrovnání vlasů - doporučení kosmetologů.

Mnozí věří, že takový postup je téměř neškodný, ale existuje seznam indikací a kontraindikací tohoto postupu (nemluvě o výše popsaných nevýhodách).

Co byste měli vzít v úvahu před odjezdem do salonu?

Indikace:

 • Vlasy, které potřebují narovnat a lesknout.
 • Kudrnaté vlasy, špatně styling a česání.

Kontraindikace:

 • Škody na pokožce hlavy. Pokud máte dokonce i ty nejmenší zranění na hlavě, měli byste opustit postup pro rovnání vlasů keratinu.
 • U některých onemocnění pokožky hlavy byste se měli poradit s lékařem.
 • Pokud vypadnou vaše vlasy, měli byste opustit postup - poté, co se vlasy stávají těžšími, což znamená, že vlasové folikuly nebudou dobře držet vlasy, což může vést k ještě silnějšímu vypadávání vlasů.
 • Pokud krmíte nebo nosíte dítě, pak přesně musíte opustit postup narovnání.
 • Lidé v prekancerózním stavu by také neměli postupovat.

Pokud se vám líbí náš článek a máte na to nějaké myšlenky, sdělte nám to. Je pro nás velmi důležité znát svůj názor!

Krevní vyrovnávání vlasů. Typy, recenze, ceny

Moderní stylisté doporučují opustit každodenní styl a vytvořit kreativní vyrovnání vlasů. Jednou návštěvu kosmetického salonu můžete zapomenout na žehlení a styling produktů po dobu několika měsíců.

Podstata postupu

Během vyrovnání keratinu jsou vlasy vystaveny speciálním kompozicím, které po dlouhou dobu udržují zámky v požadované poloze. Ve skutečnosti je princip takového postupu poněkud připomíná známý perm. Jediný rozdíl spočívá v tom, že pro fixaci pramenů se používají měkčí kompozice na bázi kapalného keratinu. Kudrlinky jsou pokryty vrstvou speciálních nástrojů a pak uloženy v určitém směru (v tomto případě jsou zarovnány pomocí železa).

Kdo má dělat?

Krevní vyrovnávání vlasů je jen bohatstvím pro dámy, které nemají čas na každodenní styling. Navíc tento postup pomůže zkrotit kudrnaté kudrlinky nebo neomylné kudrnaté zámky. Ano, a dívky, které mají přirozeně vlasy, bude užitečné: vlasy budou hladké a čisté.

Zvláště zřetelný účinek je pozorován na barevné prameny. Stylisté tvrdí, že použití speciální kompozice umožňuje uchovat požadovanou barvu mnohem déle. Navíc při použití techniky rovnání na bázi keratinu můžete současně obnovit vlasy po vystavení agresivním složkám chemických barviv.

Podobný postup bude nezbytný v létě, zejména před svatbami. Možná, že každá žena se shodne, že není vhodné, aby si s vámi odpočinula. Ano, a tráví čas na plavání místo plavání na dovolené nějak nevhodné. Keratin rovnání vyřeší tento problém a užít si dovolenou bez obav.

Výhody

Obrovská popularita zpráv o kráse způsobuje, že stále větší počet žen si myslí o možnosti takového postupu. Proč tedy vlasové stylisty a jejich klienti rád vyrovnávají vlasy s keratinovými přípravky? Není to těžké pochopit svými nepopiratelnými výhodami:

 • Kudrny po takovém vyrovnání se stávají zdravějšími a silnějšími.
 • Samotný postup je poměrně jednoduchý, takže pokud si přejete, můžete doma keratinové vlasy vyrovnávat.
 • Výsledek je dlouhodobě uložen, čímž je eliminována potřeba každodenní instalace.
 • I po oslabení účinků zůstávají vlasy zvládnutelnější a pružnější než před zahájením léčby.

Nevýhody

Bohužel řada výhod vyrovnání keratinu nemůže změnit některé negativní aspekty spojené s tímto procesem. Za prvé, vlasy budou vždycky ponechány pouze v uvolněném stavu, takže nebudou vykazovat záhyby. Kromě toho by měla být péče o vlasy změněna na jemnější. Některé složky šamponů a masky mohou přispět ke zničení vrstvy keratinu.

Za druhé, kreativní vyrovnání vlasů má některé kontraindikace. V podstatě jsou všechny spojeny s účastí karcinogen-formaldehydu v procesu. Jeho účinek na tělo je extrémně nežádoucí pro těhotné a kojící ženy. Pokud byly vlasy předtím podrobeny chemickému permu, je také lepší odmítnout postup.

Účinek narovnání keratinu

Po zarovnání se zvláštní složení vlasů dostane zcela odlišně: je hladké, lesklé, elastické a měkké na dotek. Chloupky ležely úhledně, nikdo z nich se nevytratil z účesu.

Jedna procedura po dobu 3-6 měsíců může nahradit vysavač na vlasy. Kudrlinky si zachovávají svou původní pozici v jakémkoli počasí a dokonce i po spánku. Mytí hlavy také úplně nijak neovlivňuje styling: jednoduše vyschnout vlasy vysoušečem vlasů nebo přirozeným způsobem a vrátí se do stejného tvaru jako před úpravou vody.

Pokud kontaktujete kosmetický salon s přáním využít rovnováhu keratinu, nejspíše vám nabídnou několik možných technik. Faktem je, že obecný název postupu kombinuje různé techniky. Obecně lze rozdělit na dva typy: zarovnání s keratinem nebo japonskou technikou.

První skupina zahrnuje americké a brazilské vlasy. V podstatě jsou tyto metody téměř totožné. V obou případech se používá keratinová kompozice, ale americká technologie eliminuje použití formaldehydu (z tohoto důvodu je dražší).

Co se týče japonského narovnání, má více společného s chemickým permem. Do procesu se podílejí látky jako hydroxid sodný a thioglykolát amonný. Tento postup je mnohem méně populární, ale dává trvalejší výsledek. Při správné péči může účinek trvat šest měsíců nebo déle.

Jak se postup provádí

Vyrovnávací proces se skládá ze tří hlavních etap, z nichž každá hraje důležitou roli v kvalitě výsledku:

 • Jakékoli krevní vyrovnání vlasů začíná přípravou kudrlin na proceduru. Omyjí se speciálním šamponem, který je čistí nečistotami a činí je náchylný k vyrovnávacímu prostředku.
 • Dále jsou vlasy ošetřeny směsí keratin-protein (v případě japonské techniky to může být chemické složení). Aplikace produktu by měla být rovnoměrná a spojitá a vzdálenost od kořenové zóny by neměla přesáhnout 1 cm.
 • Plně zpracované vlasy se suší foukáním a kulatým kartáčem. Pak jsou kudrlinky zarovnány do žehlení zahřáté na 230 stupňů. Vysoká teplota přispívá ke skládání bílkovin v prostředku, čímž se spojí na povrch pramenů.

Keratin vlasové rovnání doma

Pokud nemůžete navštívit salon krásy, ale existuje touha dostat i lesklé kudrlinky, můžete vyzkoušet tento postup sami a bez zvláštních nákladů. Chcete-li to udělat, stačí použít jeden osvědčený recept:

 • Směs v hrnci a 1 polévková lžíce. l škrob a med, přidejte k nim 2 polévkové lžíce. l zakysanou smetanou a jedním žloutkem.
 • Ve výsledné hmotě nalijte 50 ml mléka.
 • Kompozice je mírně zahřátá ve vodní lázni, dokud není tlustá.

Maska, připravená k použití, by měla být v textuře poměrně hustá. Doporučuje se, aby nebylo silně vytápěno, takže součásti neztrácejí své užitečné vlastnosti. Domovská procedura se provádí ne tak jako brazilská rovnání vlasů: kompozice se aplikuje na kudrlinky a uchovává se asi 40 minut pod plastovým uzávěrem. Poté musí být omyt jemným šamponem a vlasy musí být vysušeny a zploštěny.

Vyrovnaný tip péče o vlasy

Nejpřísnější opatření by měla být dodržována během prvních 3 dnů po ukončení léčby. Je nutné úplně omezit vlasy od vlhkosti. To znamená, že po dobu 72 hodin nelze kudrlinky umýt a není doporučeno navštívit bazén nebo saunu.

Aby vlasy po rovnání co nejdéle udržely požadovaný tvar, měli byste zcela opustit vlasy, gumičky a další podobné doplňky. Je třeba umýt vlasy jemným šamponem, který neobsahuje sírany. Před koupáním v rybnících je vhodné aplikovat balzám, který je odolný proti vlhkosti. Barvení by nemělo být provedeno dříve než 2 týdny po rovnání keratinu. Nejlepší je to udělat před procedurou, která vám udrží vlasy hladší.

Náklady na

Cena kurzu se může lišit v závislosti na zvolené technice a délce vlasů. Takže americká nivelace bude stát o něco víc než brazilská, pokud si jako příklad použijete rovnováhu keratinových vlasů. Cena v kosmetických salonech je obvykle v rozmezí 6 až 18 tisíc rublů.

Celkové náklady navíc zahrnují náklady na prostředky určené pro následnou péči o vlasy. Odborníci doporučují koupit keratin šampon a balzám ze stejné série (všichni budou potřebovat asi 2 tisíc rublů více).

Přehled postupu

Neexistuje jednoznačný většinový názor na keratinové vyrovnávání kudrlin. Některé ženy tvrdí, že procedura dala úžasný výsledek, ostatní zůstávají nešťastní. Ale to vše závisí na charakteristice struktury kudrlin, stejně jako na profesionalitě pána, který provádí vyrovnávání vlasů. Názory stylistů na toto téma jsou následující: s patřičnou péčí, keratinové vyrovnání vás ušetří z toho, že budete muset stylovat alespoň 4 měsíce.

Hodně mluvíte o postupu, ale pravděpodobně se o tom nemůžete naučit, pokud se nezkoušíte. Keratin rovnání - vaše šance získat vlasy, jako na obálce časopisu.

Tip 1: Hodnocení keratinu vyrovnání vlasů

Chic vlasy

 • Recenze keratin vlas rovnání
 • Jaký je účinek tepelného stříhání
 • Droga "Mezovarton": špatné recenze, důsledky

Dočasné potěšení

Tento postup "MIRACLE" mi doporučil můj přítel. Viděl jsem svůj výsledek vlastním pohledem, je to opravdu zázrak. Téměř okamžitě běžel k salonu a snil o krásných vlasech. A tak se to stalo, můj sen se stal skutečností. Ale po týdnu se moje vlasy vrátily ke svému vzhledu, řeknu víc - všechno se ještě zhoršilo. Důvod nebyl přišel na to, ať už to je špatná kvalita práce pána, nebo dokonce i odpad je keratin vlas vyrovnání!

Jsem potěšen výsledkem

Udělal jsem tento postup předtím v salonech, ale mnozí vysvětlili, že jde o keratinové vlasy. Rovněž jsem slyšel různé recenze na toto téma, ale pozitivnější. Moje vlasy nejsou tak kudrnaté, natolik zlobivé a vystupují v různých směrech. Tento postup trval spoustu času a nebyl příliš levný, ale výsledek se mi líbil. Kvalita vlasů se zlepšila, vznikl lesk. A teď je mohu dát, tak jak to chci, a to předtím nefungovalo.

Keratin rovnání - mé zkušenosti

Osobně jsem před měsícem udělal keratinové vlasy napřímené. Mám vlasy na ramenou, tlusté, ale mírně kudrnaté a křehké. Po zákroku se vlasy znatelně zesílily, byly hladší a nebyly tak načechrané. Bohužel není slíbená dokonalá hladkost. Ale výsledek je spokojen. Minus je drahý postup a na něj se věnuje spousta času. Moje vlasy jsou jemné šampony.

Keratin rovnání

Mám velmi tenké, suché a křehké vlasy. Ráno po promytí vystupujte v různých směrech. Používání vysavače na vlasy ubližuje, vlasy jsou spálené a nejsou naživu. Kadeřnice přítelkyně doporučila, aby se keratinové vlasy vyrovnaly. Po dlouhé době jsem pochyboval, ale rozhodl jsem se. Teď už vůbec nelituji, moje vlasy vypadají leskle, naživu, jako dívky v reklamách. Vlasy se staly více. Po vyrovnání keratinu zůstávají vlasy čerstvé déle a bez mastného lesku.

Moje zkušenost s vyrovnáváním vlasů

Pokusila jsem se o novinku ve vlasovém salonu - rovnání vlasů keratinem. Mám rovné vlasy, ale chtěl jsem hladkost a lesk, jak vidíte v reklamě. Ano, výsledek je viditelný, vyčesávání vlasů během dne, aby se narovnal a odstranil chmýří je mnohem méně. Ano, a zdá se, že lesk se zvětšil. Jdu na druhý týden. Udělám to znovu.

Jak jsem snížil chlupatost vlasů

Mám přirozeně dlouhé a načechrané vlasy. Co jen znamená, že jsem nepoužil, abych snížil jejich plynulost! Slyšela jsem od přítele z Ameriky, že se vyskytuje keratínové vlasové vlasy a aktivně ji dlouhodobě používá. Vzhledem k tomu, že se tato metoda nedávno objevila v Rusku, o ní jsem o tom neslyšel. V salonu mi vysvětlili, že tento postup je schopen vyhladit vlasy a zlepšit jejich lesk po dlouhou dobu. Vyrovnání keratinu trvalo asi hodinu, sotva připomínající obvyklé rovnací žehličky, pouze s použitím speciálních prostředků. Samozřejmě, nedala mi plné vyrovnání vlasů, ale fluffiness výrazně poklesl. Celkově jsem s výsledkem spokojen.

Nenechte se zmást!

Mám husté kudrnaté vlasy, které se při nejmenší vlhkosti začnou tlačit a vypadám jako pampeliška! Od dětství můj sen byl dlouhý, rovný a lesklý, stejně jako v reklamních šamponech. Přišel jsem do internetu na dívku, která ujistila, že může dělat všechno, vypracovala svou práci. Koupil jsem ji. přišla do jejího domu, narovnala mě, dala zvláštní šampon, řekla tři dny, než aby mi umyla vlasy. Udělal jsem všechno, co se očekávalo, aby zvýšil účinek, že by mi neaplila hlavu po dobu 5 dnů. Umyla jsem speciální šampon, který mi dal, když byly vlasy suché, byly suché, bez života a stejně jako kudrnaté jako před narovnáním. Velmi se omlouvám za vynaložené peníze. Teď, když se rozhodnete, pak jen v salonu!

Moje zkušenost s keratinem

Postup při narovnávání keratinu mě velmi potěšil! Předtím, než jí vlasy trpěly dlouhým perimetrem, po kterém jsem už se neodvážil doufat, že se to stalo - namísto zkroucených drátů jsem měl vlasy pro všechny dámy, které jsem věděl zvědavě. Samozřejmě jsem musel změnit řadu kosmetiky pro své nově nalezené vlasy, protože neprofesionální šampon umývá keratin kvůli obsahu různých solí. Nyní však nemusíte narovnávat vlasy a obáváte se, že je budete spálit důkladně.

Keratin vlasové rovnání. Moje zkušenosti

Výsledkem rovnání vlasů keratin je prostě nádherná. Jsem unavená z kudrnatých, suchých vlasů, které jsou obtížně stylové, neustálé narovnávání žehličky je změnilo na postižení. po tomto postupu se stali hladkými a rovnými. Každý den v práci s dokonalým účesem! Tento postup učinil můj život mnohem snazší, teď železo ležela v šatníku jako zbytečné! Když nová služba ztratí svůj účinek, opakuji tento postup. Byla jsem potěšena (abych byl upřímný, v tomto postupu jsem opravdu nevěřil). Takže dívky, které pochybují, radím všem! Nebudeš litovat :)

 • keratin rovnání recenze

Tip č. 2: Keratinové vlasové vyrovnávání vlasů doma

Keratin rovnání doma. Výhody postupu

Keratinové vyrovnání nejen pomůže narovnat kudrnaté vlasy, ale také udržuje odstín vlasů po barvení. Díky schopnosti utěsnit rozkrojené vlasy se začalo používat keratinové složení a majitelé rovné vlasy. Také, pokud jsou vlasy vážně poškozené, pak je obnoví keratin. Po skončení vyšetření byly kreatinové rovnovážné kontroly téměř vždy pozitivní. Ženy byly potěšeny leskem a měkkostí vlasů. Účes byl dokonalý a vlasy zůstaly rovny po dobu 90 dní.

Nespornou výhodou postupu je to, že neexistují žádné kontraindikace. Přesto byste ji neměli držet během těhotenství a kojení.

Keratin rovnání doma. Jak to udělat

V salonech je tento postup velice drahou radostí. Ale pokud si koupíte soupravu na rovnání keratinu, můžete ušetřit hodně.

Postup vyžaduje fén, atomizér, vysoušeč vlasů s keramickým povlakem, hřeben s jemnými zuby a velký kulatý hřeben.

V první fázi je nutné dobře opláchnout hlavu keratinovým šamponem. Vysušte si vlasy ručníkem a hřebenem.

V postřikovacím nástroji je nasazen pro vyrovnávání vlasů. Rozprašovací sprej na každém zvlnění. Nástroj by měl být rovnoměrně rozložen po celé délce vlasů. Chcete-li to provést, po nastříkání hřebejte každý pramen hřebenem s jemnými zuby. Když jsou všechny vlasy zpracovány, musíte počkat 15 minut. Poté jsou vlasy vysušeny sušičem vlasů a kulatým hřebenem. Vysušte každou vlnu dobře. Záleží na tom, jak budou vlasy rovné.

Po vysušení všech vlasů začněte vyrovnávat jejich žehlení.

Na konci procedury aplikujte speciální keratinové vlasové sérum a vychutnejte si výsledek.

Tip 3: Keratinové vyrovnání vlasů: výhody a nevýhody

Při loužení keratinu začíná zničení a oddělení struktury vlasů. Složení keratinové směsi také obsahuje výtažky z léčivých rostlin a formaldehydu. Způsobuje spoustu diskusí o užitečnosti postupu. Přestože kadeřníci tvrdí, že procento látky v masce je minimální, keratinové postupy jsou kontraindikovány těhotným a kojícím ženám, dětem a starším lidem.

Jak se keratin vlas vyrovnává? Za prvé, pán umí hlavu se zvláštním šamponem a důkladně vyschne vlasy. Poté se keratinová maska ​​nanáší po celé délce vlasů a opět usuší. Každý pramen je opatrně narovnán plochým železem zahřátým na 230 stupňů. Při vysokých teplotách se vlasy otevírají a látka proniká hlouběji do folikulu. Účinek lesklých hladkých vlasů bude okamžitě znatelný. Ale zachránit ji budete muset dodržovat pravidla pro péči o vlasy. První tři dny nemůžete umýt hlavu a používat barety a pryžové pásky. Vlasy by měly být omyty pouze speciálními keratinovými šampony a balzamy profesionální řady. Důkladně osušte všechny prameny, a to zejména v noci a nechodíte do postele s mokrou hlavou, jinak se ráno objeví vrásky. Můžete barvit vlasy nejdříve 2-3 týdny po ošetření keratinem.

Nevýhody této péče zahrnují skutečnost, že hodnocení postupu se velmi liší. Někdo byl potěšen účinkem a trváním, někdo naopak musel vypořádat se s důsledky ve formě mastných vlasů, jejich ztráty, specifického pachu. V každém případě před zahájením postupu byste měli konzultovat s odborníkem. Keratin rovnání procedury přísně salon, nesnažte se provádět doma sám. Pokud máte pochybnosti o racionálnosti postupu, začněte s domácí péčí se speciálními výrobky pro péči o vlasy. Takže můžete určit, jak dobře snášíte tuto drogu.

Keratin Hair Straightening, recenze

Dívky, které dělají keratin vlasy rovnání?
Jaká je vaše zpětná vazba?
Kolik je toho dost? Jak se staráš o vlasy?
Chci to zkusit, ale děsivě. ))) najednou bude moje kadeře ještě horší
Otázkou je, kolik to stojí. Délka vlasů k ramenům.
Děkuji

Jsem šťastná, když se keratin napíná slon! Pokaždé, když jsem si umyla vlasy, pomyslela jsem si, že teď už budu kudrnatá a nafoukaná! Ale keratin trval poprvé po dobu 6 měsíců, podruhé už po dobu 8 měsíců. Jak to má být, má hlava bez sulfátového šamponu. Stojí to za to, nevím, proč lidé píšou negativní recenze. Můj bezvládný chlupatý blonďatý vlas ukousl zachráněný keratin! Jsou hladké a dokonce i po keratinu! Takže se mi líbí tento postup!

A napište mi šampon TP, prosím, chci pochopit cenu.

Vezměme v úvahu jednu věc - keratin se umyje, takže za pár měsíců zanechá strukturu suchého vlasu. pak vás nebudou obtěžovat nejen kadeře, ale také se zamyslete nad problémem s vypadáváním vlasů - keratin bude těžký, pokud máte tvrdé, můžete se dobře připojit k folikulu a nespadat. tricholožka mi zakázala provést keratinizaci, ale mám tenké, tenké vlasy, které se jen pokrčují a nehýbe se, ale omlouvám se))), takže ji posiluji. ale jsem daleko od 20 let, takže preferuji experimenty na zlepšení stavu vlasů

No, moje vlasy sypyatsya, vrhnout se po celý rok

Kde se dostat účes a dělat keratin rovnání? Saco Salon recenze

Tyto vlasy jsem usilovně styloval a česal, než přijdete do salonu. Přišel jsem. No, vidíte)

Obecně jsem z toho tak zarmoucený, že jsem se rozhodl, že se keratin bude opět vyrovnávat. A šel jsem na to v Saco v Bolshoy Tolmachevsky Lane. Salon se nachází na tomto místě, v blízkosti galerie Tretyakov, asi sedmnácti let. Do roku 2016 se jmenoval "Lanna Kamilina" a poté, jak se to stalo, prodali, přehnali, odvolali a částečně změnili tým. Saco je britský řetězec salonů, který vytvořil renomovaný kadeřník Richard Ashworth. (V minulosti - tvůrčí ředitel britské školy Vidal Sassoon a pořadatel výroční výstavy Noise.) V Moskvě - dva Saco salony (druhý - na patriarchu). Oba se specializují na vlasy, i když v seznamu služeb je mnoho různých věcí: depilace Lycku, tvarování obočí, masáž, kosmetologie (vlákna, konturování, biorevitalizace). Z obchodních značek - Cellcosmet, Vivescence, Apot.Care, Maria Galland, Japonská La Sincere a Španělská Tegoder. Ztráta vlasů, lupy a seborrhea jsou také ošetřovány zde: diagnostikují (trichoskopie) a dělají mezoterapii pokožky hlavy.

Parkování v kabině není snadné. Vlastně neexistuje nikde :) Možnost dva: buď hledat místo někde v uličkách, nebo dát auto pod okny kabiny. Podle pravidel je nemožné, ale říkají, evakuátoři v této oblasti jsou láskyplní, doposud nikdo nebyl odebrán. I když to - běžíte dobře?)

Nejlepší kosmetika 2018 na vás čeká

Přihlaste se k produktu Beauty Insider - a vyhrajte sadu produktů 40+, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší!

Keratin rovnání já Constantine Dudkin, můj drahý blondýnka s šedo-zelené oči # noseychasneobetom) žádný důvod, proč mluvit, ale já odpověděl zamyšleně skládací, detail - sen o novináře. Před Saco pracoval ve studiu Alexandera Todchuka a Babor Institute of Beauty (tam se ukázalo, že tam jsou kadeřnické služby!). Konstantin říká, že má rád nejvíc barvit svou blondýnku a odrazovat ty, kteří si myslí, že to nedělá - najde správnou barvu a efekt a pak: "No, co jsem ti řekl" :)

Salon využívá americkou keratinu Marcia Teixeira. Čtyřikrát jsem narovnal vlasy - Coco Choco, brazilský Blowout, brazilský Blowout Zero, Keratin Complex Coppola - ale předtím jsem o této značce nevěděl. Říká se, že ve svých kompozicích nejsou deriváty formaldehydu. Hlavní složky jsou bílkoviny získané z vlny novozélandských ovcí, kokosového oleje, rostlinných extraktů. Ale podle recenzí se všechny tyto užitečné kouzlo rychle vymyjí a "chemická část" kompozice zůstává ve struktuře vlasů po dlouhou dobu a činí ji křehkou. A to se údajně z této hlavy vlasů po keratinu zhoršilo než "předtím". Konstantin se domnívá, že to není pravda: hned po vyjmutí keratinu opět čelíte realitě a pamatujete si, co to je. A je to těžké :) V každém případě je rovnání keratinu pro vlasy méně traumatické než denní sušení s horkovzdušnou sušičkou a příležitostné narovnání pomocí kleští. Souhlasím s ním. Zatím není známo, kdo je vážněji ublížen - jsem z dlouhodobě zbytečného stylu nebo vlasů z nějaké chemie.

Když jsem se přihlásil k rovnání keratinu, najednou jsem zjistil, že se nyní nabízí poměrně zřídka. Podle mého názoru to bylo před pěti lety jednoduše všude: v super-drahých studiích a v Masha každých sto metrů. A nyní, i když je služba uvedena v ceníku, volání do salonu potvrdí, že neexistuje. Dočasně nebo vůbec. Opravdu se ptám Konstantina, je to kvůli chamtivosti majitelů salonu? Nakonec si uvědomili, že pokud klient provedl keratin, pak půl roku nepostaví? Konstantin říká, že je nepravděpodobné. Spíše kvůli žíravým výparům se objevují, když mistr vysuší vlasy, na kterých je kompozice aplikována. Vůně je velmi ostrý, je obtížné ho přenést jak klientovi, tak kadeřníkovi. Proto v Saco přešel na keratin Marcia Teixeira. Cítí čokoládu a nikoho neobtěžuje.

Rektifikace obvod classic: umýt si vlasy šamponem, odhalující váhy (to bylo kam umístit keratin), suché, použijte make-up, kreslit fén a kartáčování zcela suchém stavu a „zapolirovat“ utjuzhkom. Moje vlasy pod lopatkami trvaly asi 3,5 hodiny.

Po ukončení procedury se nedoporučuje třídenní mytí vlasů. A po celou tuto dobu musíte pečlivě sledovat, zda nejsou vlasy nasáklé a že nejsou žádné záhyby z dásní, vlasových vláken a uší (nebo zůstanou s vámi na další 3-6 měsíců). Pokud nepotřebujete perfektně rovné vlasy, stačí se zbavit "zbraně" nebo opravit zbarvení, pak je zde speciální "lehká" kompozice, kterou potřebujete mít na vlasy po dobu půl hodiny. A trápení s třídenním moratoriem na hlavu nebude.

Zeptala jsem se Konstantina, aby si odřízl vlasy a zkrátil mu obličej. Ačkoli si to neuvědomujeme, jak jsou kratší, jak budou namontovány s vyrovnáním keratiny a jaká by měla být šířka. Ale věděla jsem přesně, co jsem nechtěl: schodiště na obličeji, jako ve dvou tisících. Ano, mimochodem, od Konstantina jsem se dozvěděl, jak se Saco škrábání a barvení liší od francouzského Jeana Louise Davida, italského Alda Coppola a britského Toniho Guy - je odvážnější z hlediska odstínů a grafických čar. To je, samozřejmě, že dělají zvlněný vzduch - vše, co se vám líbí a líbí se, ale obecně to mohou udělat:

Zlato i

Ženské zábavní místo

 • Domů
 • Různá otevřená podřízená nabídka
  • Citáty
  • Humor
  • Přísloví a slova
  • Dům
  • Zábava
  • Práce
  • Celebrity
 • Krása otevřít podřízené menu
  • Kosmetologie
  • Péče o tělo
  • Masky recepty
  • Péče o vlasy
  • Makeup tajemství
  • Plastická chirurgie
 • Módní otevřené podřízené menu
  • Boty
  • Oděvy
  • Příslušenství
 • Zdravé otevřené podřízené menu
  • Nemoci
  • Chudnutí
  • Pro masáž
  • Gynekologie
  • Léčba celulitidy
  • Lidová medicína
 • Láska a vztahy otevřené podřízené menu
  • Manželství
  • Svatba
  • Vztah
 • Otevřít podřízené menu napájení
  • Diety
  • Jděte správně
  • Recepty otevřou podřízené menu
   • Snídaně
   • Polévky
   • Druhé kurzy
   • Saláty
   • Omáčky
   • Občerstvení
   • Dezerty
   • Pečení
   • Nápoje
   • Rolls
 • Děti otevřete podřízené menu
  • Tipy pro matky
  • Těhotenství a porod
  • Vzdělávání a rozvoj
 • Otevřená podřízená nabídka na výšku
  • Dárky
  • Řemesla
 • Horoskop
 • Tlumočení snů
 • Testy
 • Novinky

Ovládací panel

Nedávné komentáře

 • Chlapec z kanadsko-korejské rodiny dostane brilantní budoucí model | Ženský časopis Pretty Lady na chlapce z kanadsko-korejské rodiny odrazil skvělou budoucnost modelu
 • vapy na záznam Měla bych zkontrolovat telefon svého manžela: Psychologisty Tipy
 • BlackAngel psát Jak se vrstevníky s plastu a bez něj
 • Arina na top šampony vlasů: recenze populárních prostředků
 • OlyaKern_1 psát Jak přežít odloučení: rady psychologa, efektivní způsoby, jak odvrátit pozornost

O ženském webu Zlatíčko I.

Tento zdroj je vytvořen pro dívky a ženy. Zde najdete zajímavé a informativní články o různých tématech. Každá publikace obsahuje fotografie a video materiály.

Ženská stránka "Moje drahá já" je portál, který se skládá z takových populárních sekcí jako: zpravodajství, horoskop, sny, testy, krása, zdraví, láska a vztahy, děti, jídlo, móda, řemesla a další.

Náš ženský portál přináší návštěvníkům optimismus a krásu, která potěší chuť jakékoliv ženy. Recepty kuchařských pokrmů vás znemožní, abyste nezbavili muže a udržovali dobrý, jasný vztah.

Ženský časopis, online vydání "My Sweetheart" je každodenně aktualizováno s příslušnými články o různých tématech. U nás se můžete dozvědět o mnoha nemocech a tradičních lécích, které je mohou léčit. Všechny druhy recepcí masky, které mohou dlouhodobě podporovat mládí.

Keratin rovnání: před a po, klady a zápory

Dívky se často zajímají o stav vlasů před a po rovnání keratinu. A když se dozvěděli o pozitivním výsledku, každý si přeje tento postup zkusit sám. Ve skutečnosti narovnání tohoto druhu má nejen výhody, ale také nevýhody, které je třeba vzít v úvahu před registrací na zasedání.

Článek poskytuje informace o tom, jak vypadají vlasy po rovnání keratinu, recenzí, fotografiích, stejně jako výhody a nevýhody tohoto postupu. To vše je nezbytné pro studium všech módních návrhářů, kteří se rozhodli jít na schůzku s odborníkem nebo si doma strávit.

Co to je?

Předtím, než se dozvíte o stavu před a po keratinu narovnání vlasů, musíte pochopit, o co jde tento postup. Ve skutečnosti to není tak špatné, jak by se mohlo zdát na první pohled. Umožňuje vyléčit kudrlinky a obnovit jejich strukturu. Současně keratinová expozice narovnává vlasy a dodává jim hedvábnou texturu, přirozenou záři a hladkost. Po skončení procedury není struktura vlasů v žádném případě rozbitá a nemění se. Z tohoto důvodu je dnes považována za nejúčinnější a bezpečnější způsob narovnání.

Výhody

Hlavní výhodou tohoto postupu je skutečnost, že po rovnání keratinu nemůžete přemýšlet o tom, jak potřebujete mít čas, abyste se ráno rychle shromáždili a aby si vlasy v pořádku, protože to bude zpočátku vypadat nádherně. Také pozitivní aspekty této služby zahrnují:

 • téměř 100 procent narovnání jakýchkoli vlasů, včetně problémových tvrdých nebo kudrnatých kudrlin;
 • žádné omezení týkající se typu vlasů;
 • zachování ideálního stavu kudrlin po zasedání po dobu 4-5 měsíců;
 • ochrana chloupků před nepříznivými účinky ultrafialových paprsků;
 • možnost vytvoření perfektního účesu pouze česání, což trvá méně než minuta;
 • barevné prameny před narovnáním neztrácejí barvu po postupu po dobu 3-4 měsíců;
 • opakované vyrovnání bude vyžadovat méně času a peněz, protože to bude mnohem jednodušší;
 • Ošetřené vlasy získávají sílu a uzdravují se.

To vše může být dosaženo keratinovým postupem, pokud:

 • Neexistují žádné individuální kontraindikace použití rektifikační sloučeniny;
 • nástroj bude použit prokázaný;
 • splňovat všechny požadavky na péči o kadeře po keratinizaci;
 • provedla správnou fixaci výsledku ihned po zasedání.

Nevýhody

Spolu s výhodami keratinového vyrovnání vlasů (fotografie jsou před a v článku uvedeny) jsou i nevýhody. Jsou velmi důležité vědět, než půjdete na zasedání. Nejdůležitějším negativním bodem je skutečnost, že formaldehyd se používá v postupu, který při časté interakci s vlasy ničí jejich strukturu. Navíc v případě nedodržení bezpečnostních opatření může složení výrobku vést k otravě klienta a velitele, protože v případě vytápění se stává nestálým a bude velmi obtížné se skrýt před jeho nepříznivým účinkem.

Pro které vlasy je vhodné

Některé dívky před a po vyrovnání keratinu mají zájem o to, zda je tento postup obecně vhodný pro jejich typ vlasů. Překvapivě se nezastaví tím, že po skončení zasedání se nic nemění, i když se nástroj z nějakého důvodu ukázal jako škodlivý.

Přestože toto vyrovnání je vhodné pro absolutně všechny typy vlasů, konečný výsledek je jiný:

 • na tenkých a měkkých pramenech efekt zůstane mnohem déle, ale ve stejnou dobu po 3-4 měsících budou vypadat jako uvízlé vlasy, které nebudou příliš viditelné;
 • majitelé tlustých a mastných kadeří se budou moci rozloučit s nadměrným objemem, i když výsledek nebude tak dlouho, jak bychom rádi;
 • normální vlasy budou po určitou dobu vypadat přirozeně lesklé a zdravé.

Pravidla postupu

Dnešní narovnání keratiny, fotka před a po které je v tomto článku, se provádí ve dvou variantách.

 • Američan Je považováno za měkké, složení přípravku obsahuje řadu škodlivých látek, ale jejich náklady budou několikrát vyšší. Výsledek v tomto případě netrvá příliš dlouho a s odchodem vzniknou problémy v průběhu času.
 • Brazilský. Radikální a dlouhodobá náprava vývoje izraelských specialistů je určena majitelům kudrlin. Tato možnost je vhodná, protože neexistují přísná omezení týkající se péče.

Postup narovnání trvá déle než dvě hodiny. Vše závisí na délce kudrlin. Zasedání se skládá ze tří hlavních etap:

 • Mytí vlasů šamponem s účinkem hlubokého čištění a sušení vlasů sušičem vlasů.
 • Aplikace keratinové hmoty od 1,5 cm od konců, suchá.
 • Zpracování pramenů po celé délce železa, zahřáté na 230 stupňů.

Při keratinizaci není kořenová oblast ovlivněna, takže rostoucí chloupky budou velmi odlišné od ošetřených. To je právě potřeba systematických postupů narovnání.

Doma

Když se dívky budou scházet doma, budou se ještě více zajímat o to, jaké podmínky mají ostatní dámy před a po keratinu narovnávat samy. I když se v praxi opakovaně ukázalo, že salonní postupy dávají mnohem lepší výsledky, ženy z módy se stále pokoušejí udržet si to doma. Samozřejmě, můžete to udělat, ale musíte věnovat mnohem více času a peněz.

Postup se provádí doma ve třech výše uvedených krocích. Jediná upozornění - keratinová maska ​​bude nutno zakoupit samostatně, aby se uskutečnila relace, neboť je to klíčová součást.

Kontraindikace

Kvůli uvolnění formaldehydových výparů existuje několik omezení použití tohoto postupu. Pokud má člověk individuální citlivost na tuto látku, lze takové účinky očekávat:

 • popáleniny sliznic;
 • narušení centrálního nervového systému;
 • konjunktivitida;
 • exacerbace bronchitidy, pokud existuje.

Vzhledem k tomu, že lidské tělo reaguje na škodlivou látku ve složení keratinového prostředku kumulativně, může dojít k poškození pouze opakovaným postupem nebo dokonce později. To naznačuje, že ženy během těhotenství a kojení nemohou podat žádost o takový postup. V opačném případě existuje velké riziko poškození zdraví dítěte a jeho stavu. Nepokládejte se také na návštěvy lidí, kteří jsou náchylní k alergiím. Přestože jsou takové reakce poměrně vzácné, neměly by být vyloučeny.

Důsledky

Dítě, které prošly postupem, zpravidla spokojené s výsledkem. Některé z nich však mají důsledky po keratinovém napínání vlasů, recenze, které nejsou zcela pozitivní. Zraněné dámy poukazují na problémy, které jim předběhly po nějaké době a nejčastější jsou.

 • Zhoršení obecné pohody během nebo bezprostředně po zasedání. To je způsobeno individuální reakcí lidského těla na účinnou složku nebo alergií na keratin. V tomto případě jsou opakované postupy striktně zakázány.
 • Zvýšená křehkost a ztráta vlasů. Tento fenomén je pozorován, kdyby před tím dívka udělala poměrně málo chemických permů, často používala horké železo a zvlněná kudrlinky.
 • Opakovaná procedura nepřinesla očekávaný účinek. K tomu dochází v případech, kdy se relace provádí před požadovaným časem a nedodržuje se interval mezi narovnáním.

Zde mohou tyto důsledky po keratinovém vyrovnávání vlasů předstihnout každý zákazník salonu nebo dáma, která provádí všechny stejné činnosti nezávisle. Pokud však dodržujete všechna pravidla, je nepravděpodobné, že se objeví nepříznivý výsledek. Důvody pro tyto výsledky zahrnují také následující body:

 • používání nástrojů nízké kvality;
 • ignorování kontraindikací;
 • vážné poškození a slabost vlasů;
 • zachování nezdravého životního stylu, který výrazně ovlivňuje vlasy.

Fotografické efekty po rovnání keratinu nejsou pro nikoho příliš zajímavé, protože většina dívek doufá jenom o nejlepší výsledek. Ve skutečnosti se jedná o přesně to, co se v mnoha případech děje, ale existují jednotky, které nemají s tímto postupem žádné štěstí.

Vyrovnávání pošty

Správná péče po rovnání keratinu je nezbytná pro zachování výsledků a trvání účinku. Je důležité dodržet to, protože jinak byste mohli rychle zhoršit stav vlasů, ačkoli by měl zůstat elegantní po dobu delší než tři měsíce.

Po rovnání keratinu můžete použít speciální šampony určené speciálně pro takové kadeře. Nepoškodí to přesně, protože se skládají z přirozených rostlinných složek. V každém případě jsou to způsoby výběru. Také věnujte pozornost nesulfátovému šamponu po rovnání keratinu, který má pouze příznivý účinek.

Navíc řádná péče zahrnuje přidělování několika akcí, které nelze v žádném případě udělat, aby nedošlo k zničení keratinu. Patří sem:

 • Vystavení horké vodě. Umyjte si vlasy teplou nebo dokonce studenou tekutinou. Je lepší odmítnout návštěvu lázní a saun nebo navštívit extrémně zřídka.
 • Mytí se síranovými produkty. Jak již bylo uvedeno výše, je nejlepší používat bezsulfátové produkty.
 • Vysoušení vlasů ve zvlněném stavu. Neměli byste jít okamžitě do postele po rovnání mokrými kadeřemi a také je položit pod klobouk nebo je vázat v takovém stavu.
 • Agresivní mechanická manipulace. Keratinové buffanty, vlasy, elastické pásky, které utahují prameny, jsou negativně ovlivněny.
 • Mořská voda. K překvapení mnoha lidí, a to je ničitel látky usměrňovače. Dokonce i tehdy, když jste se usadili krátce před odpočíváním, neměli byste se potápět, aniž byste se potápěli nad hrudníkem. Navíc po každém plavání se doporučuje ošetřit kudrlinky se zvláštním sérem pouze v případě,

Názory kadeřníků

Profesionálové, kteří dlouhodobě pracují v kadeřnictví, si často stěžují na své bezohledné kolegy, kvůli nimž existují negativní názory na keratinové postupy. Bezohlední kadeřníci znamenají lidi, kteří chtějí vydělat více peněz od svých zákazníků a rozdávat levné a nekvalitní prostředky na drahé a efektivní produkty. Z tohoto důvodu je důvěryhodnost metody značně podlomena a je stále obtížnější jej obnovovat pokaždé.

Kadeřníci s rozsáhlými zkušenostmi doporučují klientům, aby používali takové přípravky pro keratinizaci:

Kromě toho poskytují rady ohledně volby způsobu změny vlasů. Odborníci tvrdí, že při neexistenci touhy změnit obraz mohou být dramaticky zvažovány i další postupy, které budou samy o sobě méně nebezpečné a během něhož mu bude velice těžké poškodit návštěvníka. Můžete například vyzkoušet laminování nebo želatinovou masku doma. Přestože tyto metody nezaručují úplné narovnání a jejich činnost je několikrát méně času než v keratizaci, budou muset vynaložit téměř polovinu peněz.

Hodnocení po vyrovnání keratinu

Na závěr stojí za zmínku příklady zpětné vazby od skutečných dívčích, kteří prováděli tento postup s využitím keratinu nebo se k tomuto účelu obrátili na kosmetický salon. Ve většině případů s nadšením poukazují na získaný výsledek a trvání účinku, které je příjemně překvapilo.

Některé dámy se rozhodly pokládat první sezení v salonu odborníkem a druhá, aby ušetřila peníze, je už doma. Naštěstí byl výsledek pro ně docela dobrý a nebyl tak výrazný od salonu. Na základě toho lze konstatovat, že návštěva velitele můţe být ztrátou času.

Zvláště často dívky s kadeři mluví o tomto typu postupu. Časem je tento styl nepříjemný, ale není to tak snadné ho změnit. Dámy s tímto problémem naznačují, že keratin je jediným rozumným řešením. Nakonec se jim podařilo získat požadovaný tvar vlasů a neměli přemýšlet o tom, jak dlouho by měly být česané vypadat slušně. Dívky navíc s nadšením poukazují na hladkost a přirozené záření, které získaly kudrlinky, které nikdy předtím neviděly.

Pro Více Informací O Suché Vlasy