logo

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Dove krémové sérum obsahuje komplex rekonstrukce tipů, který spojuje rozdělené konce vlasů a vracení integrity k sobě. Inovační technologie nejenže vyřeší problém dělených konců, ale také zabrání jejich dalšímu vzhledu. Nejlepších výsledků dosáhnete použitím šamponu a balzámu Dove s pojivem s protiskluzovými konci. * podle výsledků instrumentálního testu, pokud je používán ve spojení se šamponem a balzámem s šamponem DOVE Hair Therapy proti rozštěpeným koncovkám.

Účel kosmetiky:

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Krémové sérum proti děleném končetům Dove

Jedná se o úžasný kosmetický přípravek proti dělenému konci, který zabraňuje častým návštěvám kosmetických salonů. Koneckonců, teď se rozhodnete, kdy je čas aktualizovat účes! Miracle Serum ulehčuje česání a léčení rozřezaných špiček, jako by je "upevňovalo" jako zip a zabraňuje vzniku tohoto problému v budoucnu.

Pro pohodlné použití je k dispozici dávkovač čerpadel. Pikantní, příjemně vonící krém je rovnoměrně rozptýlen přes vlasy, působí bez vážení nebo lepení. Díky inovativnímu komplexu Tip Reconstructor spojuje dělené konce s protilehle nabitými částicemi, čímž vrací integritu vlasů. Kompozice je obohacena účinnými přísadami, které vytvářejí kudrlinek měkkost a hedvábnost.

Po několika způsobech použití jemné krémové sérum obnovuje až 80 procent dělených konců a při pravidelném používání vám umožní navždy zapomenout, co to je!

Způsob aplikace: na dlani stlačte 2-3 dny krémového séra a vyčistěte. Naneste na umyté vlhké vlasy od středních až po konce. Neplachujte. Při zasažení očí důkladně opláchněte vodou. Dove krémové sérum proti dělenému konci lze aplikovat denně.

Složení: Aqua, propylenglykol, denaturovaný alkohol, PPG-1-PEG-9 lauryl glykol ether, glycerin, benzoát sodný, sodná sůl C12-15 Ornithin HCL, Polyquaternium-11, Citrulline Hydrolyzed;, Disodium EDTA, Methyisothiazolinone, Disodium Distyrlbiphenyl disulfonát, amyl Cinnamal, Amilcinnamyl, benzylalkohol, benzylbenzoát, butylfenyl Methylpropional, citral, Citronellol, eugenol, Hexyl Cinnamala, Isoeugenol, limonen, Linalool

Krémové sérum proti děleným končetinám Dove Hair Therapy Split končí záchranu

aqua, propylenglykol, alkohol denat., PPG-1-PEG-9-lauryl-glykolether, glycerol, benzoát sodný, C12-15 Pareth sulfát, arginin acetyl tyrosinu, PEG-12 dimethicon, pantothenát vápenatý, zinek glukonát, niacinamid ornitin HCL, Polyquaternium-11, citrulin hydrolyzovaný sojový protein, glukosamin-hydrochloridu, Arctium majus extrakt z kořene, panax ginseng kořen extrakt, biotin, parfum, climbazol, cyklomethikon, hydroxid sodný, akryláty / 10-30 alkyl akrylát zesíťovaný polymer, dimethikonol, čaj-dodecylbenzensulfonát, dvojsodná EDTA, methyisothiazolinone, disodná distyrlbiphenyl disulfonát, amyl CINNAMAL, amilcinnamyl alkohol, benzylalkohol, benzylbenzoát, butylfenyl Methylpropional, citral, citronellol, eugenol, hexyl cinnamala, isoeugenol, limonen, linalool

Jedná se o úžasný kosmetický přípravek proti dělenému konci, který zabraňuje častým návštěvám kosmetických salonů. Koneckonců, teď se rozhodnete, kdy je čas aktualizovat účes!
Zázračné sérum proti.

Jedná se o úžasný kosmetický přípravek proti dělenému konci, který zabraňuje častým návštěvám kosmetických salonů. Koneckonců, teď se rozhodnete, kdy je čas aktualizovat účes!
Zázračné sérum proti děleným končetinám Dove Hair Therapy Rozdělovací konce Záchranné léčebné ošetření usnadňuje pérování a léčení rozřezaných špiček, jako kdyby je "zapínalo" jako zip a zabránilo vzniku tohoto problému v budoucnu.
Pro pohodlné použití je k dispozici dávkovač čerpadel. Pikantní, příjemně vonící krém je rovnoměrně rozptýlen přes vlasy, působí bez vážení nebo lepení.
Díky inovativnímu komplexu Tip Reconstructor spojuje dělené konce s protilehle nabitými částicemi, čímž vrací integritu vlasů. Kompozice je obohacena účinnými přísadami, které vytvářejí kudrlinek měkkost a hedvábnost.
Po několika způsobech použití jemné krémové sérum obnovuje až 80 procent dělených konců a při pravidelném používání vám umožní navždy zapomenout, co to je!

Použití:
Stlačte 2-3 dny krémového séra na dlani a protřete. Naneste na umyté vlhké vlasy od středních až po konce. Neplachujte. Při zasažení očí důkladně opláchněte vodou. Dove krémové sérum proti dělenému konci lze aplikovat denně.

Recenze

Vlasy vypadají naživu.

Nebyl jsem nalezen.

Krém-sérum proti roztřepené konečky Dove Hair Therapy třepení záchranu Leave-On Tretment S Aktivní těsnící Serum I ‚přišel na mysl, stejně jako všechny jeho deklarovaným funkcí je jistě důsledkem dočasné a tak hlasitě, že nefunguje, podle údajů výrobce na obalu, která obnovuje i těžce poškozené vlasy za tři dny :) zde se můžete jen usmát. Konzistence séra, vodnatého krému, vlasů neváží, i když je přehánějí. Vůně je příjemná, lehká, rychle zmizí z vlasů. O vašich vlasech: suché konce, barvené, dlouhé. Moje zkušební doba pro sérový krém je dvacet dní, odstranila jsem všechny extra vlasové produkty (s výjimkou antistatických), abych pochopila, zda funguje nebo ne. Funguje. Vlasy po aplikaci se staly měkkými, hladkými a suchými špičkami. Pokud jde o sekci, sérum vyhlazuje vlasy, účinek trvá až do dalšího šamponu, v mých případech až do následujícího rána. Neexistuje žádný kumulativní výsledek. Láhev samotného séra je velmi pohodlná, nevyklouzá z rukou, dávkovač dodává přesně to, co potřebujete.
Cena je tři dolary.

A vyřešíme konec: 19 nejlepších sér pro suché vlasy končí

Jaký nástroj přetváří vlasy ze slámy na vodopád, jak vyhlazovat váhy a dají elastičnost pramenům? Redaktoři aplikace BeautyHack testovali nástroje pro rozdělené konce a vybrali to nejlepší.

Olej z těl a vlasů Avene Body, Avene

Vůně jako dítě - a já, ošetřovatelská mumie, už tohle miluju. Ale vážně, je to skvělá věc pro ty, na které konvenční oleje vypadají jako těžké lepkavé kecy.

Je to lehké, rychle se vstřebává, váš pokorný služebník se dokonce odvážil, aby se s ním rozmazal před spaním a ani jeden list nebyl zraněn.

Pohodlný rozprašovací sprej chrání před předávkováním olejem a je připraven k sprejovému živinovému elixíru kdekoli - dokonce i na patách, dokonce i na koruně, je pro tělo a vlasy určen dobrý olej (vhodný na dovolenou). A co je nejdůležitější - označení "neléčivé" a "hypoalergenní". První je možnost uplatnit u těch, kteří mají mastnou pleť, bez rizika akné, druhá je příležitostí pro alergiky.

Krémový kondicionér na ochranu vlasů před poškozením Ego Boost, Bed Head

Okouzlující růžová džbánka, pevně založená na stránkách bloggerů krásy, dobrá ze všech stran! Krém-kondicionér s vůní žvýkačky, a Láska je lehký gel textura se rychle vstřebává, nezanechává lepivost, že neváží dolů, což je velmi důležité pro moji jemnou srstí, ne tuk - v létě je obecně „super-Level“. Mezi "bojovníky" bojujícími za hladkost, rovnoměrnost a lesk: glycerin, hydrolyzovaný keratin, lanolin. Krém jsem vložil na mokré vlasy a nechal ho přirozeně vyschnout. Výsledek na 6+ - prameny jsou více hydratované, pružné a dobře upravené, a to i bez kartáčování a vysoušeče vlasů.

Aromacologie Bifázický vlasový olej pro opravu vlasů, L'Occitane

Miluji mnoho "zástupců" této značky, ale řada Aromatologie je zvláštní. Každý z produktů obsahuje pět éterických olejů, jejichž "symbióza" může změkčit, obnovit a naplnit život i nejsuchšími a nejjemnějšími prameny. Olej má poměrně silnou konzistenci příjemné, růžové barvy. K péči o vlasy stačí pár kapek. Aplikuji to na mé ruce, potřísím si ho mezi dlaněmi a jemně stlačím délku a špičky. Hotovo! "Mix" mandlového oleje a ylang-ylangových olejů rozkládá i ty nejobtížnější vlasy, obnovuje přezrážené prameny a chrání tenké kudrlinky, aby se nezlomily. Zkontrolováno: neděláte sbohem dlouho před začátkem podzimní sezóny.

Elixir na vlasy s jablečným výtažkem Red Love Super Serum, Secret Professionnel od fyto

V roce 2016 tento nástroj zaujal všechny najednou. Secret Professionnel od Phyto vydal elixír, který slíbil, že vyřeší 10 problémů najednou (ochrana barev, termoprášení, zvlhčení, restaurování, lesk a mnoho dalších). Důvod, proč důvěřovat značce č. Nejprve existuje opravdový profesionál Patrick Ales, který byl v 60. letech odpovědný za styling Catherine Deneuve a Brigitte Bardot, a poté vytvořil vlastní květinovou značku se zaměřením na péči o vlasy a na obnovu. A za druhé, Super Sérum má kompozici, která se může vyrovnat s utěsněním špiček: arganový olej, extrakt z rostliny ceratonie (posiluje prameny), jablečný extrakt (uměle vypěstovaný odrůda Red Love), který obsahuje vitaminy, antioxidanty a oligoelementy. Nemám dobře zavedenou schématu užívání elixíru: lze jej aplikovat alespoň denně na suché nebo mokré vlasy, aniž byste ji umyli. Bílý krém je bez zápachu, snadno se rozkládá na vlasy, neváží, ale dělá vlákna hedvábnou. Cítí, že se stávají hustšími - po tři týdny pravidelného používání elixíru po řezání nebyly nalezeny rozdělené konce.

Sérum pro obnovu vlasů Síťování Infusion, Moroccanoil

Pokud pravidelně čtete články o BeautyHack, a zejména nadpis "Editor's Choice", pak víte jistě o mé lásce k prostředkům Moroccanoil. Nejprve jsem s žádným z nich ještě neměl krásu a po druhé, kvůli kouzelné vůni bych byl připraven k tomu, aby mi to dokonce odpustil. Příběh o kráse Moroccanoil lze přečíst na odkazu.

Servírování Mending Fusion není jen způsob, jak se zabalit do hezkého vlaku, ale také skutečné spasení pro rozdělené konce. Kromě klasické přísady všech produktů Moroccanoil - arganový olej - vitamíny, extrakty baobabu a proteiny quinoa byly přidány do séra, které intenzivně vyživují i ​​nejvíce poškozené vlasy, čímž jsou hedvábné a zdravě vypadající. Osobně jsem opatrný takovými prostředky trochu opatrný, pro tenké vlasy taková výživa není vždy prospěšná - není stopa objemu. Nástroj však nezklamal: dodával zámky bez zátěže a přesně pomohl odložit další účes. Měl jsem také rád způsob použití: sérum se aplikuje na suché vlasy kdykoliv během dne nebo v noci, což znamená, že nemůžete opustit běžné stylingové výrobky.

Zpevňující anti-Age olej Young.Again, Kevin.Murphy

Pro všechny, kteří věřili, že kosmetické značky nebudou moci pokračovat v anti-stárnutí krémy a tvářích séra, Kevin.Murphy vytvořil inovační olej s důrazem na anti-age. Přestože patří do této kategorie, nástroj je vhodný pro dívky jakéhokoli věku - pružnost a hedvábnost vlasů ještě nikoho nezrušila. Moji šťastní nepotřebují těžké oživení, ale při vysoké vlhkosti s plynulostí musí bojovat - Young.Again přijde na záchranu. Řeknu hned - olej je absolutně beztížný, je velmi obtížné hodně aplikovat a otočit kadeře na rampouchy. Rád ji aplikuji na suché vlasy - dvě kohouty na dávkovači jsou dost, ale lesk je po celý den. Pokud jsou vaše vlasy vážně poškozené nebo jen spadají do kategorie "věku", doporučuji vám, abyste se před použitím stylových přípravků ucházeli o vlhké vlasy vysušené ručníky - účinek bude patrný. Mimochodem, oni jsou zodpovědní za obnovu: extrakt z cukrové třtiny (peeling a leští vlasy), extrakty kamélie listy a immortelle - silné antioxidanty, trio lopucha, citrón a světlicové oleje. Ne bez extraktu z konopí z kaštanu - to byl on, kdo byl zodpovědný za luxusní lesk vlasů jako v reklamě.

Rozdělí končí výživný olej, Lisap Milano

Společnost Lisap Milano, založená v roce 1952, je benchmarkem v trichologickém průmyslu pod značkou Made in Italy. Klíčovou politikou a předpokladem společnosti jsou inovace, vývoj výrobních technologií v měnícím se trhu a hledání ženy jako symbolu krásy, nosiče jedinečné rozmanitosti.

Olej je navržen tak, aby zabraňoval děleným koncem, vlasům byl hedvábný a chránil před vnějšími faktory. Je těžké nazývat tento olej za nápravu, protože na rozdíl od klasiky se nerozlišuje hustou gelovou konzistencí a nevytváří účinek špinavých vlasů. Právě kvůli tomu si vážím - bez mastnoty, lepkavých. A vůně! Kouzelný, s jemným nádechem mužského parfému, který by vás určitě otočil.

Podle instrukcí je třeba dát několik kapek na mokré nebo suché vlasy, neoplachujte. Značka nestanoví četnost použití (používám každý den) a typ vlasů, což znamená, že olej bude vyhovovat všem. Sofistikovaný zásobník omezuje množství peněz, které dostanete, když jej stisknete, což z něj činí ekonomičtější. Uvidíte efekt po 7-10 dnech: tipy se změkčí, vlasy jsou poslušnější, je mnohem snazší je hřeben i po "bun". I když používám olej více na preventivní účely - účinek je viditelný a můj pán to ocenil při příštím zbarvení. Dávám malou kapku na dlani, zahřívám ji a běžím přes suché konce a hýbám. Najdete v kompozici: cyklopentasiloxan (Cyclopentasiloxane), který je zodpovědný za rovnoměrné vyhlazení bez lepivosti, hydratační bílkoviny hedvábí (Hydrolyzed Silk) a vitamín E (tokoferylacetát), které účinně obnovují poškozené vlasy, vyživují suché a křehké konce.

Opravný krém pro křehké a dělené konce Hairista pro Split konec Repair, TIGI

Už jsem ocenil produkty TIGI pro své stylové vlastnosti (přečtěte si zde materiál o našich festivalech). Nastal čas vám říct o odchozí linii, konkrétně o nástroji pro křehké a rozdělené konce.

Jemný krémový přípravek, v textuře a barvě, připomínající jogurtu broskví, vytvořený tak, aby se zabránilo křehkosti rozštěpení vlasů a obnovení. Líbí se mi ji před sušením: krém "pokořuje" nepoddajné chloupky, chrání před vysokými teplotami vysoušeče vlasů a zabraňuje delaminaci - za to "díky" Splitting End Mending Complex.

Rekonstruuje až 80% poškození při křehkosti. Kompozice má navíc velmi silné složky - například hydrolyzovaný keratinový protein, který je v kompozici nejblíže vlasovým proteinům. Prochází hluboko do konstrukce a utěsňuje prázdné prostory. Používám vlhké ručníky vysušené vlasy od středních až po konce.

Opravte Elixir celkové výsledky, tak dlouhé poškození Break Fix, Matrix

Moje experimenty s barvením pokračují. Když jsem se stala vlastníkem objasněných cílů, v praxi jsem pochopil význam výrazu "péče o blondýnky na vlasy je mnohokrát komplikovanější a pečlivější". Abych vypadal zdravě a dobře upravený, používám tento elixír 3-4krát týdně.

Před měsícem, když jsem se zeptal na jasnou myšlenku na růst vlasů, jsem si uvědomil, že se musíte zbavit nesmazatelnými prostředky, které se postaráte, vyživujete se a dáte jemnost. A volba padla na americkou značku Matrix. Od roku 2000 je společnost součástí společnosti L'Oreal. To znamená, že značka má přístup k pokročilým technologiím, podnikovým zdrojům a četným studiím.

Konzistence funkce Break Fix je podobná vlasovému balzámu. Při aplikaci na vlhké vlasy se zdá, že se odpařuje - na dlaních není žádný zbytky zbytků, vlasy rychle pohlcují vše. Pokud máte problémy s česáním po umytí, určitě potřebujete tento nástroj. Aplikuji ji okamžitě a teprve poté, co vezmu hřeben. Kombinování je potěšením a trvá mnohem méně času. Po vyschnutí uvidíte krásný lesk, naprosto dokonalé vyhlazené vlasy a to vše doplní kumulativní efekt obnovy struktury.

Rekonstrukce vlasů Sérum Repair Argan Oil, Skinfood

Pokud hledáte univerzální vlasový produkt, měli byste věnovat pozornost tomuto séru. Konzistence je silná, ale při zahřátí mezi dlaněmi vypadá jako máslo. Není překvapivé - jako součást olejů z jojobových, mandlových, kukuřičných a slunečnicových semen, které chrání vlasy před škodlivými účinky ultrafialového záření, vlhkostí a chladných teplot.

Argan je zodpovědný za obnovu poškozených vlasů: vyživuje je a je měkký a poslušný. Líbilo se mi, že sérum může být použito jako nesmazatelná péče a může být také použita jako maska ​​a nechat ji přes noc.

Výrobce také doporučuje používat výrobek jako masážní olej pro hlavu, ale neodvažoval jsem se, i když textury séra jsou velmi lehké. Navíc jsem byl spokojený s objemem a spotřebou - 100 ml vám bude stačit po dlouhou dobu.

Výživný olej pro vlasy "luxusní zlato" zlatý chuť vyživující olej, Oribe

Luxusní je přesně to, co chci říct o tomto oleji. Za prvé, obal značky Oribe je velmi atraktivní: krásný a stručný design a žádá o vás ve vašich rukou.

Za druhé, vůně. Nemohu popsat, jak krásný je - ovoce - sladké - čerstvé, po kterém mimochodem vlak zůstane dlouho.

Za třetí, jde o kompozici. Zde stojí za to zůstat na tom, aby se podrobněji vysvětlil: zde najdete bio-obnovující bílkovinné a rostlinné komplexy a různé oleje (murumuru, babassu, krambe a shi, oliv a jasmínu, které jsou pro naše uši známé).

Je to díky bohatému složení. Olej je vhodný pro všechny typy vlasů. Skvělá volba pro zimní péči a bělené vlasy! Na svých barevných pramenech se choval dokonale: získal lesk, měkkost, vůni. Takže tento olej má všechny šance vaše nové "oblíbené".

Vyhlazující olej a lesk "Hologram" Tinsel Smoothing Oil, R + Co

Hlavní oleje v kompozici jsou argan a jojoba. Oba z nich nemají žádnou představu, takže se budeme věnovat dalším pozitivním vlastnostem. Nástroj je velmi lehký - nelze jej příliš aplikovat. Vhodné pro všechny typy. Má jen luxusní lesk a také se zdá být trochu silnější - vlasy vypadají zdravě a silně. Bonus - má termoprotektní a antistatický efekt, takže je k dispozici kdykoli během roku. Je spotřebováno velmi šetrně - doslova pár kapek je dost pro mé dlouhé vlasy. A poslední bonus je vůně Dark Waves, která se skládá z kompozice na bázi mandarinky, levandule, bambusu a ananasu. Stojí za to vyzkoušet alespoň díky vůni.

Nezmazatelná péče o křehké a poškozené vlasy Poškození při opravě Hydratační ošetření, Kiehl's

Nezmazatelná péče o křehké vlasy - jak přesný je popis poskytnutý výrobcem. Stalo se tak, že vlasy vypadají dobře, ale po česání se začínají rozbít? A maskuje je "krmiva" a "oleje", a to bezvýsledně? Nejčastěji se to stává po objasnění a častém stylingu. V takových případech potřebujete zvláštní péči.

Moringa olej v kompozici se právě potýká s tímto problémem. Zamiloval jsem se do léku, protože vlasy nemají mastné, vyhlazuje, odstraňuje plynatost, ale udržuje objem. Použijte před odchodem z domu. Tato sklenice musí být vždy pouze u vás (a případy jsou různé).

Krémový tmel pro vlasy Head Mistress, Evo

Evo již získala srdce mnoha, včetně mého. Jsem šíleně zamilovaný do jejich designu - stručné a někdy i zábavné. Tento nový produkt, který byl vydán v srpnu, nenabízí masku, ale bojovat s dělenými konci radikálními metodami.

Těsnicí látka vypadá jako krém s lehkou, nepřilnavou texturou, který voní něco bylinného. Existují dva způsoby použití: na mokré vlasy, které jim dávají jemnost a usnadňují styling nebo po vysušení, aby se odstranila fluffiness. Snažil jsem se oběma způsoby a mohu říct: oba jsou dobří. Vlasy jsou měkké, elastické, drobivé. Pokud jde o rozdělené konce, výrobce ani nepodvedl - po krému vypadají lépe upravené.

Pleťová krém na suché vlasy Nutrizione Istantanea Cream, Kemon

Výživný krém pro špičky ocení všechny, kteří se zajímají o problém suchosti a křehkosti. Zvláštní ovační prostředky způsobí vegany - certifikát ICEA Vegan potvrzuje, že při výrobě této řady značky Kemon nepoužívaly živočišné látky. Obal je vyroben z recyklovaného polyethylenu, což činí z Nutrizione Istantanea Cream ještě šetrnější k životnímu prostředí. Krém dobře vyživuje suché konce vlasů, výrazně prodlužuje dobu mezi účesy. Po použití jsou měkčí a snadněji hřebeny. Doporučuji dívky s dlouhými prameny, které potřebují dodatečnou hydrataci po celé délce.

Sérum na vlasy Sérum Lacte Anti-Frize 48h Lissange Smoothing, Yves Rocher

Toto sérum má příjemnou bylinkovou vůni, která trvá po celý den. Složení - jojobový olej, extrakt okra, slunečnicový olej. Zásobník dávkuje velmi malé množství produktu - 3-4 kapky stačily na vlasy těsně pod rameny. Přímé a nezbedné prameny po sprchování jsou vždy těžké hřebeny, protože jsou zmatené. S tímto sérem tento problém nevznikl.

Elixir na kůži a vlasy s růžovým olejem Legend, Lundenilona

Elixir z Lundenilona je jedním z těch nástrojů, které mohou nahradit několik kosmetiček na vašem poličku najednou. Jeho aplikace je extrémně široká. Může být použit jako maska ​​na vlasy, jako ochranný prostředek pro styling a jako péči o pokožku hlavy a obličeje. Elixír obsahuje olej ze Sasankwa, rýžové otruby, semena habešské hořčice, arnika, pšeničné klíčky, avokádo, mandle, makadamie a jojobu, růžové a ylang ylangové esenciální oleje. V roli konzervačních látek - oxidantů.

Podle výrobce není v lahvičce nic jiného než pro ně. I přes skutečnost, že většina kompozice - olej, když se nanáší na obličej, není žádný pocit tuku. Elixír se po několika minutách pohltí a ponechává příjemný sametový efekt i v létě.

Moje vlasy jsou zvlněná a pórovitá - mohu vám dovolit, abyste aplikovali dostatečné množství péče a ne těžké. Elixír se velmi rychle vstřebává a nezanechává žádné mastné vlasy. Bonus je ochrana před UV zářením (hovořili jsme zde o ochraně SPF). S pomocí elixíru můžete držet relaxační masáž na kůži obličeje a hlavy, což je ještě více všestranné.

Anti-křehké sérum s kokosovým mlékem, OGX

Léto je čas na dovolenou. Bohužel, ale moře a slunce nepříznivě ovlivňují stav vlasů - jsou nudné, křehké a bez života. Ochrana a hydratace, kterou potřebovali! Já, fanouškem různých sér a olejů na vlasy, nemohl pomoci, ale zkusit OGX nápravu a vzít si ji na plavbu! Má hustou strukturu. Konzistence vysoce kvalitního olivového oleje. Po zahřátí kapky velikosti hrachu v dlaních rozdávám sérum na vlasy od špiček do poloviny délky. Přidáte příliš mnoho - riskujete, že vytvoříte efekt zastaralé hlavy. Malé rady pro dívky, které se musí stát rájem majitelů luxusních vlasů: používám sérum jako masku na vlasy. Po rozložení nástroje po celou délku (odstupuje pár centimetrů od kořenů), jdu do postele a ráno ji omývám. Staňte se hedvábím a krásně lesk! Není to zázrak?! A co vůně výrobku! Ach, tato jemná a tak sladká vůně kokosu, která vás mentálně přenáší do oceánu.

Sprej na ochranu vlasů Kemon Actyva Lifa Solare Suchý sprej

V létě v městské džungli musíme pamatovat na ochranu a zdraví našich vlasů - vystavení UV zářením nikomu nezbavuje. Linmon Solare Dry Spray od značky Kemon je skvělý pomocník, který ochraňuje krásu. Lehký sprej se stříká po celé délce, vytváří ochrannou vrstvu a přeměňuje vlasy, což je hedvábný. Nespívá se, nezanechává stopy a netvoří těžší. Chrání před poškozením, vysycháním a křehkostí. Používám sprej jako finální stylingový prostředek ve všední dny a jako ochranný sprej na pláž. Dobře upravené vlasy v každé situaci jsou naší hlavní zbraní.

Krémové sérum proti děleném končetům Dove

Jedná se o úžasný kosmetický přípravek proti dělenému konci, který zabraňuje častým návštěvám kosmetických salonů. Koneckonců, teď se rozhodnete, kdy je čas aktualizovat účes! Miracle Serum ulehčuje česání a léčení rozřezaných špiček, jako by je "upevňovalo" jako zip a zabraňuje vzniku tohoto problému v budoucnu.

Pro pohodlné použití je k dispozici dávkovač čerpadel. Pikantní, příjemně vonící krém je rovnoměrně rozptýlen přes vlasy, působí bez vážení nebo lepení. Díky inovativnímu komplexu Tip Reconstructor spojuje dělené konce s protilehle nabitými částicemi, čímž vrací integritu vlasů. Kompozice je obohacena účinnými přísadami, které vytvářejí kudrlinek měkkost a hedvábnost.

Po několika způsobech použití jemné krémové sérum obnovuje až 80 procent dělených konců a při pravidelném používání vám umožní navždy zapomenout, co to je!

Způsob aplikace: na dlani stlačte 2-3 dny krémového séra a vyčistěte. Naneste na umyté vlhké vlasy od středních až po konce. Neplachujte. Při zasažení očí důkladně opláchněte vodou. Dove krémové sérum proti dělenému konci lze aplikovat denně.

Složení: Aqua, propylenglykol, denaturovaný alkohol, PPG-1-PEG-9 lauryl glykol ether, glycerin, benzoát sodný, sodná sůl C12-15 Ornithin HCL, Polyquaternium-11, Citrulline Hydrolyzed;, Disodium EDTA, Methyisothiazolinone, Disodium Distyrlbiphenyl disulfonát, amyl Cinnamal, Amilcinnamyl, benzylalkohol, benzylbenzoát, butylfenyl Methylpropional, citral, Citronellol, eugenol, Hexyl Cinnamala, Isoeugenol, limonen, Linalool

Krémové sérum proti dělenému konci

Krémové sérum Dove "proti rozštěpení" s inovativním komplexem Tip Reconstrator nejen obaluje a lepí konce vlasů, ale přitahuje rozdělené konce navzájem s pomocí protikladně nabitých iontů.
Jedinečný vzorec Dove výrazně snižuje počet dělených konců a také činí vlasy silnými a elastickými, aby se zabránilo jejich dalšímu rozdělení.
Teď zjistíte, kdy chcete dosáhnout účesu, nikoliv stav špiček vlasů!

Použití: Použijte k čištění vlhkých vlasů. Neplachujte.

Objem: 125 ml
Výrobce: Polsko, Unilever

Recenze (1)

1 příspěvek

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

Proti rozděleným koncům: šampon, krém a sérum

A opět vést ze zámořských internetových polí. Tentokrát máme tři spíše neobvyklé opravné prostředky pro rozštěpení chloupků, vynalezené obyvateli anglicky mluvícího internetu, kteří jsou mazaně na vynálezy: pivní šampon, kokosový krém a olejové sérum. Samozřejmě, zkušení obyvatelé celosvětové krásy sítě nemají spoustu věcí překvapení - a nečtěli to ani neviděli, ale vždy existuje šance. Tak se budeme snažit. A divit se nebo ne divit je osobní věc.

Na internetu v zahraničí, stejně jako v našich ruských, jsou naprosto jisté, že nic nemůže zachránit již rozštěpené konce vlasů. Vystřihněte a pouze řezte! Pokud nechcete řezat, pak zakoupené nákupní prostředky přijdou k záchraně, což bude vizuálně vyhlazovat špičky a nedovolí, aby se část dále rozšířila. Domácí léky jsou dobré pro zabránění rozštěpení konců, pokud jsou vaše vlasy náchylné k tomuto. Pájecí špičky, i vizuálně, je nepravděpodobné, že budou schopny.

Pivní šampon

 • 1 kuřecí vejce
 • 1 sklenice přírodního tmavého piva (ne opevněného),
 • 1 lžička lněného oleje
 • 3-7 kapek silice rozmarýnu (volitelné).

Nechte pivo vypršet a ponechte ho v široké mísišti po dobu několika hodin.

Bite vyčerpané pivo s vejcem v mixéru nebo šlehání. Pokud se vám nelíbí vůně žloutek na vlasy, oddělte ho od bílkovin a vytlačte ho z filmu, který mu dává tvar. Je zodpovědná za takový typický zápach žloutenky.

Rozpusťte esenciální olej v lněném semínce a přidejte a pokračujte v pivo k pivnímu koktejlu. Pokud jsou vlasy velmi špinavé, omyjte je nejprve obvyklým šamponem, ale pokud jsou vlasy dostatečně čisté, můžete použít šampon na suché nebo mokré vlasy. Naneste šampon na dobře česané vlasy, po směru jejich růstu.

Šetrně navlhčete vlasy šamponem a věnujte zvláštní pozornost špičkám. Nechte na hlavě 20-40 minut, poté opláchněte velkým množstvím vody. Pokud jsou vaše vlasy zamotané, použijte lehký kondicionér.

Kokosový krém

 • 2 polévkové lžíce gelu aloe vera (bez alkoholu),
 • 1 lžíce kokosového oleje.

Kokosový olej roztát ve vodní lázni, ale nepřehřívejte se. Nasypte kokosový olej energicky s aloe vera gelem, dokud se nezískají homogenní olejovitá hmota.

Aplikujte na vlasy nebo na všechny vlasy. Nechte 2-3 hodiny, nebo dokonce lépe po dobu 3-5 hodin nebo přes noc.

Olejové sérum

 • 1 lžíce tekutého kokosového oleje,
 • 1 lžíce mandlového oleje
 • 2-3 lžičky arganového oleje,
 • 20-30 kapek ylang-ylangového esenciálního oleje.

Smíchejte všechny základní oleje a do směsi oleje přidávejte estery.

Pokud rozdrvíte kokosový olej na tekutý stav, ujistěte se, že teplota směsi oleje není vyšší než 40 ° C a poté přidávejte ethery. Jinak ztratí své vlastnosti.

Aplikujte na konce vlasů před praním nebo efektivněji naneste velmi malé množství séra na konce suchých nebo mírně vlhkých vlasů ihned po jejich umytí. Nejprve zahřejte několik kapek oleje mezi dlaněmi a poté olej na koncích vlasů aplikujte.

Hotový výrobek skladujte v suchém a čistém kontejneru a ujistěte se, že do něj nevniká voda. Sérum lze také použít k posílení exfoliovaných nehtů.

Pokud je ylang-ylangová příchuť příliš přísná a pikantní, může být zředěna rozmarýnovým esenciálním olejem a mírně nižší koncentrací.

Juravlinka

Krása Makeup Lover's Magazine

Dove řešení poškození terapie vlasů. Série "proti rozděleným koncům"

Mám velmi dobrý postoj k výrobkům Dove Hair, značka má velmi pěkné výrobky - mýdla, krémy, sprchové gely a péči o vlasy, zejména masky. Upřímně řečeno, mezi pravítky nevidím velký rozdíl. Dove má zpravidla silné a velmi měkké šampony, lehké balzámy, kondicionéry, velmi husté mastné masky, lehké spreje. To je to, co jsem zkoušel. Opravdu jsem měl všechny prostředky. Je obtížné říci, jak šampon může ovlivnit špičky vlasů, protože je to pro čištění pokožky hlavy a vlasů. V tomto případě si myslím, že základní péče může být jednoduše nazývána kvalitou a již dodatečné (přesněji nesmazatelné) bude zodpovědné za rozdělení.

Popis šamponu a kondicionéru může být omezen na skutečnost, že je to velmi chladná péče pro každý den. Šampon dodává bohatou pěnu, dobře pokožku pokožku a vlasy; kondicionér vyhladí vlasy, je měkký. Přestože jsou vlasy docela příjemné a hned po šamponování. Pokud jste ve spěchu, můžete kombinovat šampon s nesmazatelnou péčí. Jen z vlasů balzám hladší a měkčí.

Hvězdou sbírky je nepochybně nesmazatelná krémová krém "proti rozštěpení". Jedná se o lehký krém, který připomíná texturu mléka (v zásadě je krémově sérum vhodná definice). Láhev má vhodný odkapávací dávkovač. Krémové sérum má příjemnou vůni, která je uznávána ve všech produktech Dove (krémová příchuť typická pro značku). Krémové sérum se snadno rozdělí mezi vlasy a rychle se vstřebává, neváží. Pracuje dobře na mokré a téměř suché vlasy (ale na mokré je lepší).

Zdá se mi, že jsem viděl tento nástroj v krabičce krásy od Slavy Kirichoka. Obecně platí, že krémové sérum dobře vyhladí a zjemňuje konce vlasů, v chladném počasí je důležité. Vhodné pro ty, kteří považují olej těžký. To je docela rozpočtový produkt a je velmi lehký. To znamená, že se aplikuje a zapomíná - to je o krémovém séru. Používám také krémové sérum někdy uprostřed dne k "osvěžení vlasů". Když je účes trošku smutný, přehrabám si vlasy vzhůru nohama (dávám hlasitost), dávám na dlani trochu peněz, dobře se jí roztírám a "roztahuji" po celé délce vlasů. Pak sbírám vlasy v copu a můžete znovu bojovat. Objem + hladké lesklé vlasy. Tento formát nezmazatelné péče funguje lépe než většina sprejů.

Krémové sérum Dove Hair Therapy proti děleném koncům

Kdo je nový?

Podrobný popis, fotografie, složení, účinek na vlasy!

Nedávno zakoupili dva nové produkty od společnosti DOVE, z nichž jedna je krémová séra proti děleném koncům. Výrobce slibuje, že obnoví i velmi rozštěpené konce pouze ve 3 aplikacích.

Ach, ty sliby pro mě! Kolik jsem je vyzkoušel, tyto zázračné prostředky, nepočítají

Moje vlasy jsou dlouhé, pod lopatkami, jsou silně řezané, dlouhou dobu jsem je neřízla, to je to, co dělám pro nejrůznější reklamní pohyby...

Tak malá láhev Objem 125 ml a v hodnotě zhruba 280 rublů. Drahé... ale co nemůžeš dělat kvůli tvým bičovaným koncům?

Pohodlný dávkovač, jedno kliknutí se objeví ne moc krému. Výrobce doporučuje 2-3 porce, ale pro mě to nestačí. Pro všechny vlasy, od středu délky až po špičky, strávím 5-6 porcí.

Příjemný zápach, nejen během aplikace, ale také zůstává na vlasu.

Informace od výrobce:

DOVE krémové sérum obsahuje komplex rekonstrukce tipů, který spojuje rozdělené konce vlasů a vracení integrity k sobě. Inovativní technologie nejenže vyřeší problém dělených konců, ale také zamezí vzhledu!

Pro dosažení nejlepších výsledků použijte společně s šamponem a kondicionérem Dove proti rozštěpení.

Stlačte 2-3 dny krémového séra na dlani a protřete. Naneste na umyté vlhké vlasy od středních až po konce. Neplachujte. Při zasažení očí důkladně opláchněte vodou.

Dove krémové sérum proti děleném koncům lze aplikovat denně.

Složení (Vím, vím, pro některé je to velmi důležité):

Podle doporučení výrobce používám krémové sérum na mokré vlasy po mytí, jen je usušte ručníkem. 2-3 dávky pro mě nestačí, jak jsem již řekl, používám 5-6, ale nemám všechno najednou, ale dvě části na jednotlivé prameny. Třepím se v dlaních a pak si na vlasy třepím. Vysušil jsem přirozeným způsobem téměř vždycky.

Výsledek na vlasy a mé pocity:

Okamžitě po vysušení vlasů přirozeným způsobem, vlasy, jako by byly lepené na pramenech, jako byste je položili pěnou nebo pěnou. Pro mě to není problém, prostě procházím hřebenem a stanou se lehkými a krásnými vlasy. Pokud si uděláte styl s hřebenem a vysoušečem vlasů ihned po umytí vlasů, toto lepení nebude v zásadě.

Vlasy nejsou tlusté, krém na nich není cítit vůbec.

O rozděleném konci. Nevěřím, že alespoň jeden nástroj je může slepit dohromady, spíše tam bude dočasný kosmetický efekt. Tak to je tady. Efekt je pro mě osobně znatelný, pokud se na každou špičku vlasů nedíváte a podíváte se na stav vlasů jako celku, pak vypadají lépe a zdravěji a lépe. Hroty nejsou štětiny v různých směrech, resp. Je to efekt. Ale vím, že jestli se znovu vrátím do detailů a podívám se na konce, určitě najdu něco

Druhý den efekt zmizí, všechno se vrátí do normálu a rozštěpené konce jsou viditelné i v běžné hromadě vlasů.

Tak jsem se líbil, že používám toto krémové sérum, existuje nějaký kosmetický efekt, je lepší ho aplikovat denně.

Má smysl koupit, pokud máte stejný problém jako já.

Doporučuji vám, abyste se seznámili s dalším novým produktem z Dove - sprchového gelu.

Dove Hair Therapy Krémové sérum na vlasy Proti děleným koncům 125 ml

Popis produktu

Krémové sérum Dove "proti rozštěpení" s inovativním komplexem Tip Reconstrator nejen obaluje a lepí konce vlasů, ale přitahuje rozdělené konce navzájem s pomocí protikladně nabitých iontů.

Jedinečný vzorec Dove výrazně snižuje počet dělených konců a také činí vlasy silnými a elastickými, aby se zabránilo jejich dalšímu rozdělení. Teď zjistíte, kdy chcete dosáhnout účesu, nikoliv stav špiček vlasů! Výrobek je certifikován.

Podobné produkty

OrganicTai Přírodní vlasový šampon "ROYAL LOTUS" 260 ml

Satico maska-péče "Oyumi Shisono" na vlasy, pro dávkování objemu, 500 ml

Pro Více Informací O Suché Vlasy