logo

Účesy pro dospívající - tvůrčí originalita

Moderní teenageři jsou velmi zodpovědní při výběru vlasů. Měla by být nejen čistá, ale originální, s důrazem na individualitu člověka. Móda nehybně stojí a nabízí hodně stylových účesů pro teenagery.

Krátké účesy lze právem nazvat klasiky žánru. Jsou vždy módní a mnoho úprav umožňuje zvolit vhodnou volbu pro jakýkoli věk. Každá věková skupina je jedinečná svým vlastním způsobem.

Mladší chlapci dávají přednost více omezeným možnostem, které nebudou způsobovat nepohodlí a je jim snadné se starat. Teenageři se také snaží experimentovat a vyplňovat obrázky pomocí kreativních poznámek.

Účesy pro chlapce 12 let

Kadeřnické guru využívají moderní technologie, které jim umožňují rozšiřovat hranice účesů mužů a přinášejí klasické poznámky. Hlavní věc v této sezóně - nedostatek jasných kontur a vzorů. 12-ti letí chlapci mají právo rozhodnout se, jak vytvořit dynamičtější a atraktivnější model.

Stohování s přítomností krátkých bangů zůstává populární. Mezi ně patří sportovní styl. Vlasy po celé délce zůstávají stejné, s výjimkou oblasti koruny, kde je možné nechat různé délky. Hodnoceni chlapci pro pohodlí a jednoduchost. Jednoduché triky pomohou položit prameny podle potřeby a vypadají vhodné pro každou příležitost.

Varianta kreativy je stylová variace. Budete potřebovat fixační pěnu nebo gel, hřeben a touhu vypadat perfektně.

 • důkladně si umyjte vlasy;
 • hřebíky;
 • aplikujte stylingový agent;
 • chraňte prsty chaotickým způsobem.

Pod silou každého dítěte. Ve všech situacích od školní práce až po večerní procházky.
Chladný účes je vytvořen barvením pramenů a zvýrazněním. Samozřejmě, že ne každý chlap souhlasí s takovou změnou, ale touha být na vrcholu a vystupovat ze šedé školy každodenního života je drasticky změnit.

Přehled účesů a účesů pro dospívající chlapce

S pomocí správně vybraných oděvů a účesů chlapci dokážou ukázat svou povahu a osobnost, zejména pokud jde o teenagery. Pubertalní věk charakterizuje tendence k experimentování a nové myšlenky, změny preferencí a přání. To platí i pro odrůdy srážek pro dospívající chlapce, které jsou podle posledních módních trendů skutečně obrovské.

Rodiče potřebují pochopit, podporovat a řídit zájmy dítěte správným směrem. Teenager má již možnost zvolit si vlastní styling a styl oblečení, stejně jako péči o svůj vzhled. V tomto ohledu mohou účesy pro dospívající chlapce mít různé délky, tvary a styly. Módní a vhodný pro představu o chlapci účes mu umožní správně vnímat sebe jako osobu.

Co jsou to módní účesy pro muže?

Nedávné módní trendy pro účesy pro chlapce říkají, že mladší generace se snaží těžko napodobit dospělé. Pokud uvážíme odrůdy nejoblíbenějších účesů, vidíme to znovu. Nejčastěji se účesy pro mladistvé chlapce projevují nějakou vzpurností, temperamentní povahou a touhou po svobodě. Také mladí muži v tomto věku jsou náchylní k různým trendům a subkulturám, což se odráží i ve účesu.

Stylové účesy pro chlapce 10-14 let

Jakékoli dospívající účesy pro chlapce, které budou chlapci mysli, by měly být vzaty rodiči bez kritiky a nedorozumění. Psychologové považují tento věk za nejvíce "křehký", takže chlapec může neustále měnit své preference, stejně jako hledat sám sebe. Stylisté a vedoucí kadeřníci doporučují, aby si podle módních trendů v současné sezoně vybrali módní účesy pro dospívající chlapce.

Gavrosh

Perfektní účes pro chlapce staršího 12 let, neklidné a aktivní dítě je gavrosh. Je vhodný pro dítě s jakýmkoliv tvarem tváře a typem srsti, ale pro tvar kruhového obličeje je lepší provést ostříhání s asymetrií v liniích. Dlouhé zámky na koruně lze umístit všemi možnými způsoby, experimentovat s obrázky.

Poloviční poloha

Je-li chlapec starý 13 let, preferuje aktivní životní styl, sportovní a mužské aktivity, řezání polokáta je pro něj ideální. Modelový účes zadní části hlavy a chrámů přinese obraz určitou sílu a odvahu, ale zároveň poloviční box dokonale odpovídá klasickému stylu oblékání. Polokáry mohou být vyrobeny pro chlapce s hustými vlasy, čtvercovým a kulatým tvarem.

Tetování vlasů

Vlasy tetování styl je kudrnatý krátký účes pro teenagery, kteří jsou odvážní ve svých projevech a chtějí vyniknout z davu. Oblast koruny může mít různou délku, je důležité ji pouze hladce zmenšit na chrámy, někdy je také okcipitální část krátce vyseknutá. Zde může velitel s pomocí holicího strojku nebo minimální tryskou klipy vytvořit různé kudrnaté obrazy, například blesk, linky, ilustrace superhrdiny. Tento účes je relevantní pro chlapce od 10 let.

Pokud má teenager starší 11 let rád obraz malého rebela, je pro něj hezčí účes. Středně dlouhé vlasy na hlavě s gelem nebo lakem lze nezávisle položit v chaotické poloze, napodobující jehly na jezeře. Můžete doplnit obrázek s jasným rozdělením, často se oholí širší, aby vytvořil určitý kontrast. Pro školní docházku se hedgehog snadno zapadá do veselého klidného tvaru.

Caesar

Tuto možnost upřednostňují chlapci se silnou zdrženlivostí, klid, ale s aktivním životním stylem. Caesar je krátký účes s jasnými liniemi a rovnoměrně broušenými třesy. Pros - to je nedostatek stylingu a časté údržby. Dlouhá délka vlasů navíc nezasahuje do vytváření plánů a úkolů. Ale účes Caesar vyžaduje u kadeřníka neustálou korekci, aby se zachovala délka a okraje.

Kanadský

Stávající účesy pro chlapce ve věku 14 let vedou kanadský účes - klasická verze pro chlapce tohoto věku. U koruny jsou vlasy středně dlouhé, hromadí se s třeskama a jde až k zadní části hlavy. Časová oblast je monotonně redukována na minimální délku. Kobylky a korunky mohou být česané na stranu a vytvářet různé stylové možnosti.

Módní účesy pro mládež 15-18 let

Ve věku 15 let a starší pro chlapce je nejzajímavější doba, protože již můžete snadno ztělesňovat různé preference při výběru účesů a účesů, vyjadřující svůj názor. Zároveň musí rodiče přijmout přirozený proces pěstování a dát dítěti svobodu volby. A stylisté a kadeřníci vzali v úvahu všechny věkové rysy a módní trendy a nabízejí seznam trendových účesů ve věku 15-18 let.

Platforma

Největší excentrický a tvůrčí účes pro chlapce ve věku 16 let a starší je platforma. V tomto případě jsou vlasy v klasickém řezu v oblasti koruny středně dlouhé a v chrámech a zadní části hlavy se zkracuje na maximum, aby se vytvořil hladký přechod mezi úrovněmi účesu. Průměrná délka vlasů v oblasti třesků a korun je uložena pomocí gelu nebo laku. Účes je vhodný pro chlapce s kulatým a podlouhlým tvarem tváře, s masivní bradu a široce nastavenými lícními kosti.

Vysoká a pevná

K dnešnímu dni je vysoká a těsná účes nejoblíbenější klasická verze pro dospívající chlapce. Zpočátku to bylo oficiální střih v Americe u Marine Corps, a dnes mladí muži po celém světě upřednostňují přísný a odvážný účes. Je ideální pro chlapce s měkkými prvky, obdélníkovou, protáhlou a tváří ve tvaru diamantu.

Podříznutí

Podříznutí je účes, který je podobný předchozí verzi, ale v retro verzi. Whisky a na špičce jsou řezány co nejkratší a nárazy a vrchol hlavy jsou lehce otočeny stranou. Střih je vhodný pro chlapce s podlouhlým, obdélníkovým nebo kulatým tvarem, s tlustými a pružnými vlasy.

Britové

Jiný druh retro střihu pro dospívající chlapce a mladé muže. Externě, účes připomíná podkožku, zatímco vlasy mohou být česané k boku, zádech nebo položené chaoticky pomocí prostředků fixačních prostředků.

Chladné účesy televizních hvězd a sportovců jsou často upřednostňovány mladistvými, aby kopírovali, jako je tomu u boxu s účesy. Toto je ostrý styl pro atletické a silné kluky, kteří upřednostňují aktivní životní styl. Box je stejný polokoub, ale kratší a odvážnější. Významným představitelem srážek, boxem je fotbalista David Beckham. Délka vlasu může být v rozmezí 1-4 mm.

Jedná se o univerzální typ účesu, který je vhodný pro chlapce ve věku 10-16 let. Obecně platí, že Bobs jsou odrůdy boby, nebo spíše jeho minimální interpretace. Vlasy jsou rozřezány roztrhaným, vícevrstvým způsobem kolem celé hlavy, délka vlasů závisí na preferencích dítěte. Haircut bob je vhodný pro dospívající s jakýmkoliv tvarem tváře s hladkými nebo kudrnatými vlasy.

Fotografie moderních účesů pro dospívající chlapce

Závěr

Pokud se podíváte na fotografii moderních účesů pro chlapce ve věku 10-18 let, bude jasné, jak různorodá a mnohostranná móda. Kadeřníkům se doporučuje vybrat účesy podle struktury vlasů, jejich stínu, stejně jako tvaru tváře dítěte. A stylisté věnují pozornost tomu, že účes by měl být v souladu s charakterem, zájmy a stylem chlapce oblečení. Tyto stylové účesy umožňují absolutně všem chlapcům najít vhodný účes pro sebe.

6 módních a stylových účesů pro chlapce a mládež

Poslední desetiletí móda pro účesy pro chlapce nám diktuje určité trendy, jejichž hlavní je téměř totožná s napodobováním generace dospělých. Ale nezapomeňte, že vaše dítě je v procesu vnímání sebe jako člověka. Pomozte mu při hledání a nechte jej ukázat svou vzpouru na exteriéru. Účesy mladistvých pro mládež mohou vypadat velmi odvážně, ale vždy elegantní a módní.

Moderní účesy pro chlapce

Každý rok majitelé kadeřnictví doplní seznam dětských účesů pro chlapce s novými kreativními nápady. Jak jinak? Koneckonců, malé dandy, nic lepšího než dospělí. Chlapci jsou imitátoři, takže módní dětský účes by měl maximálně napodobit styl solidního malého muže.

Gavrosh

Jedná se o velmi praktickou a stylovou volbu pro trochu fidget. Gavrosh může být docela kreativní účes pro chlapce, fotografie, kterou vidíte níže.

Kdo je Gavroche?

Střih Gavrosh se hodí všem, bez výjimky. Jediná věc je, pokud má váš chlapec kulatý obličej, pak je lepší upřednostnit asymetrickou verzi tohoto účesu.


Poloviční poloha


Poluboky jsou modelové účesy pro chlapce, které nás potěší svým různorodým výkonem. Během této doby se střely od módních trendů až po klasiku. Děti budou rádi vidět obraz malého Beckhama. Půlkrabice je docela kreativní účes pro chlapce jakéhokoli věku, ale v podobě malého muže to bude vypadat velmi stylově, roztomilé a zábavné.

Kdo bude Polubox?

 • Majitelé hustých vlasů
 • Chlapci ze čtvercového a kulatého tvaru obličeje
 • Účes skryje nedostatek hlubokých očí, kvůli otevřenému čele


Kudrnaté účesy nebo vlasové tetování

Dětské modelové účesy s figurálními vzory jsou móda, kterou si majitelé svého řemesla proměnili v reálné umění. Děti jsou kvůli svobodě tvůrčí volby velmi ohromeny těmito účesy. Kudrnaté účesy jsou často kombinovány s boxem a polokoubením, které společně s stylingem dělá obraz velmi stylový, ne-li chladný, který prostě nemůže, nebude potěšit vaše dítě. Podívejte se na dětský účes pro chlapce na fotografii níže.

Kdo by se hodil kudrnatý účes?

Tetování vlasů je spíše doplněk, pěkný doplněk k hlavnímu účesu, takže je vhodný pro absolutně každého, kdo má krátké lemy a zadní část hlavy.


Účesy pro chlapce

Účesy pro malé kluky vypadají velmi roztomilé a zábavné, ale zároveň velmi stylové a módní. V článku níže naleznete fotky účesů pro chlapce, které jsou klasifikovány podle věku.

Účesy pro chlapce 7-10 let

[dropcap style = "circle"] 1 [/ dropcap] Hedgehog je považován za ideální účes pro chlapce 10 let. Je to velmi jednoduché při jeho spuštění a nebude to trvat hodně času od vás.


[dropcap style = "circle"] 2 [/ dropcap] Udělejte jasné rozdělení na stranu a pokořte si vlasy malým množstvím pěny. Tyto jednoduché manipulace změní vaše dítě na skutečný způsob.


[dropcap style = "kruh"] 3 [/ dropcap] Koktejl je méně odvážná alternativa k irokézu. Mnozí mistři kadeřnictví se odklonili od banality a hřebenali hřeben do boku, takže se zdá, že pokračuje v čele hlavy.

Účesy pro chlapce 11-12 let

[dropcap style = "circle"] 1 [/ dropcap] Dalším jednoduchým a stylovým účesem pro chlapce ve věku 12 let je druh irokézy. Zachycuje poměrně široký rozsah délek a je také velmi jednoduché.

[dropcap style = "circle"] 2 [/ dropcap] Rozložení štýlu grunge se skládá z nápadného a špinavého vzhledu. Street účes vypadá harmonicky spárovaný s roztrhané džíny.


[dropcap style = "circle"] 3 [/ dropcap] Pokud chlapcova účes znamená ořezané chrámy, pak můžete použít vysoký styling. Tento účes je schopen potěšit nepokojnou povahu 12letého chlapce.

Módní účesy pro dospívající

Nesnažte se potlačit vzpurný projev teenagera. Než vstoupí do dospívání, chlapci musí ukázat svůj vnitřní "já" a být chápán. Jako umělec se snaží reprodukovat vnímání světa na jeho vzhledu. Proto je lepší upustit od monotónního kanadského. Chlapec je odrazový můstek pro projev jeho kreativity.

Platforma

Tento účes pro dospívající chlapce je způsob, jak ukázat vaši excentricitu. Hlavní výhodou platformy je řada možností: může být nehorázná, odvážná, romantická nebo jen odvážná a vypadá pevně. Ale vždy zůstává velmi módní a stylový účes.

Kdo je platformou?

 • Chlapci z podlouhlého a kulatého tvaru obličeje
 • Majitelé široké lícní kosti a masivní bradu
 • Střih je schopen mírně snížit váhu, takže snadno skrýt nedostatek plných tváří


Vysoká a pevná

Haircut Vysoké a těsné existovaly od druhé světové války, ale do našeho regionu se dostaly poměrně nedávno. Na západě se tento účes podařilo dlouho hledat a již se mu podařilo přiřadit status klasiky. To je nepochybně nejlepší krátký účes pro dospívající.

Kdo je dobrý a těsný?

 • Kluci s měkkými vlastnostmi
 • Držáky podlouhlé, kosočtvercové a obdélníkové plochy
 • Pro ty štěstí, jejichž vlasy nejsou náchylné k lupům a nadměrnému obsahu tuku


Podříznutí

Velmi oblíbený mezi mladistvými podlouhlými účesy pro chlapce podříznuté. Má poměrně odvážný vzhled, pro kterou se zamilovala do teenagerů milujících svobodu. Podříznutí je také velmi různorodé ve svých projevech.

Kdo by vyhovoval podříznutí?

 • Ty štěstí, jejichž vlasy nejsou náchylné k nadměrnému tuku
 • Držáky kulaté, obdélníkové a protáhlé plochy
 • Majitelé hustých a poslušných vlasů


Účesy pro dospívající

Krátké účesy nepatrně vybledly do pozadí. Teď je téměř každý student ozbrojen vlasovou pěnou a lakem pro fixaci světla. Dospívající účesy jsou projevem vzpurného protestu a mladistvého maximalismu, proto často vytvářejí obraz odvážného a výstředního hooliganu.

Účesy pro chlapce 13-14 let

[dropcap style = "circle"] 1 [/ dropcap] V tomto věku jsou chlapci zcela zodpovědní při výběru účesů. Proto nejlepší možnost může sloužit jako módní styl, štětec. Pokud je to Undercut, Polubox, Britannica nebo jiné účesy, které zahrnují dlouhé bang, pak krásně styl vlasy s gelem nebo pěna a hřeben zpět.


[dropcap style = "circle"] 2 [/ dropcap] Volumetrický styl vždy vypadá módní a stručně, založený na účesu. Ať už je cokoli, fantazie vás upřednostňuje.


[dropcap style = "circle"] 3 [/ dropcap] Který teen nebude spokojen s účesem v jízdním a chladném stylu? Proto se doporučuje věnovat pozornost moderním hudebníkům a půjčovat si styly z nich ve stylu skály. Odvážný a choulostivý styl bude oslovovat každého teenagera.


Účesy pro chlapce 15 let a starší

[dropcap style = "circle"] 1 [/ dropcap] Tato kategorie je téměř jako mladý muž. Dokonalý čas: první termíny, večerní procházky s přáteli a absolvování studia. Vzpurné hledání sebe sama se objevují méně často, ale touha vystupovat směle vystupuje do popředí. Pro takovéto mládež budou účesy retro stylu ideální.


[dropcap style = "circle"] 2 [/ dropcap] Glam-rock styl může dělat chlapci s dlouhými účesy. Ale odvážná povaha projevu nepochybně pomůže získat oblíbenost mezi přáteli a dívkami.


[dropcap style = "circle"] 3 [/ dropcap] V módě dlouhé bangy s kudrlinky a s tím můžete využít a rozvíjet představivost v jejím nošení. Pokud nemáte hravé kudrlinky z přírody, je čas změnit. Vítněte třesk a opravte ho lakem, jak se vám nejlépe líbí.


Vzhled člověka je odrazem vnímání jeho světa, který jemně hraničí s touhou být módní a "ne jako všichni ostatní". Proto hlavní věcí není omezit chlapce při hledání jeho stylu a uvolnit fantazii. Vnitřní stav je přímo závislý na tom, jak vypadá, aby byl chlapec šťastný, pár jednoduše tak, aby mu umožnil být sám.

Účesy pro chlapce 10-12 let (30 fotek)

Za posledních deset let móda pro účesy dětí diktuje určité požadavky rodičům, jejichž hlavní je totožné s imitací dospělých. Při výběru účesu pro syna je důležité, aby si vzpomněl, že v procesu dospívání se dítě musí vnímat jako osoba. To je důvod, proč stojí za to mu pomáhat při hledání a dovolit ukázat svou vlastní odbojnost, což se odráží v jeho vzhledu.

Účes pro teenagera, který je nyní módní

Vysoký ruffled účes pro děti od 10 do 12 let

Hairdress "hedgehog" na chlapce 10-12 let

Vysoký trendový účes pro syny

Účesy pro chlapce 12 let: nápady na fotografické módy

Střih pro vlasy lehkých dětí

Trendový účes pro 12 let této sezóny

Účes ve formě "čepic" pro chlapce 10-12 let

10 let starý chlapec s módním účesem

Účesy pro chlapce 10-12 let: fotky vlasů s bujnými vlasy

Účes pro chlapce ve věku 12 let ve stínu "blond"

Vynikající účesy pro chlapce 10-12 let

Střih s oholenými stranami pro chlapce

12-leté dítě s trendovým účesem

Střih styl "ježek" pro chlapce 12 let

Výsledek po vytvoření účesu u chlapce 10-12 let

Účes s vysokými třesy pro dítě ve věku 12 let

Baby účes s oholenou ozdobou

Módní účesy pro chlapce 12 let: fotografie s blond vlasy

Blondýnka 10 let s účesem

Různé účesy pro děti pro chlapce

Fluffy účes pro člověka 12 let s blond vlasy

Účes s "výškou" ​​pro děti

Kombinace účesu "ježka" a vysokých třesků u chlapce 10-12 let

Vlasy na svěží hlavě chlapce 10-12 let

Stylové účesy pro chlapce 12 let: fotografie s dítětem

Ultra krátké účesy pro chlápka

Jak vypadá krátký účes na 12letém chlapci?

Jeden typ účesu pro 10 letých kluků

Moderní účesy pro chlapce 12-13 let 2019 fotografie

Účes roztomilého chlapce je důležitý nejen pro rodiče. Samozřejmě, ne všechny děti to uznávají, ale je důležité, aby vypadali stylově a získali uznání od svých vrstevníků. Dokonce i když se dítě před očima dospělých vrátila do nosu, slyšeli o tom, že půjdou do kadeřníka, po ostříhání je zaručen dlouhý pohled do zrcadla.

Kromě toho, stejně jako se všemi v módním světě, působí sezónní trendy na kadeřnictví. Například krátké účesy pro chlapce nejsou téměř tak populární jako dlouhé vlasy. Ale oholené postavy vedou mody k potěšení.

A samozřejmě je důležité nejen určit délku a siluetu, ale také najít způsob optimálního stylingu. O tom budeme také diskutovat v našem článku.

Účesy pro dospívající chlapce

Chlapci v mladém věku zažívají jejich formování, odvracejí se od kluků, kteří mají rád auta s kluky s množstvím "dospělých" zálib, včetně roztomilých dívek. Proto je pro mládež tak důležité, aby si zvolila správné účesy pro mládež.
Existuje několik významných bodů při výběru vlasů pro chlapy:

 • tak, aby účes vždy vypadal dobře upravený, musíte umýt vlasy denně nebo alespoň každý druhý den;
 • účes je vybrán podle délky vlasů, řekněme, "kaskáda" je nerealistická pro krátké vlasy;
 • zvážit věk mladého muže, například, chlapec mohawk vůbec nechodí;
 • podívejte se na hustotu vlasů a jejich jemnost, protože ne všichni účesy jsou univerzální.

V sportovním stylu

Kadeřnické guru využívají moderní technologie, které jim umožňují rozšiřovat hranice účesů mužů a přinášejí klasické poznámky. Hlavní věc v této sezóně - nedostatek jasných kontur a vzorů. 12-ti letí chlapci mají právo rozhodnout se, jak vytvořit dynamičtější a atraktivnější model.

Stohování s přítomností krátkých bangů zůstává populární. Mezi ně patří sportovní styl. Vlasy po celé délce zůstávají stejné, s výjimkou oblasti koruny, kde je možné nechat různé délky. Hodnoceni chlapci pro pohodlí a jednoduchost. Jednoduché triky pomohou položit prameny podle potřeby a vypadají vhodné pro každou příležitost.

Varianta kreativy je stylová variace. Budete potřebovat fixační pěnu nebo gel, hřeben a touhu vypadat perfektně.

Je nutné: důkladně umyjte vlasy; hřebíky; aplikujte stylingový agent; chraňte prsty chaotickým způsobem.

Módní v 2019. účesy pro muže s dlouhými vlasy podívat v tomto článku.

Boyish účesy ve věku 14-15 let s fotografiemi zde.

Možnosti pro stylové účesy 2018 pro muže ve věku 16-17 let v tomto článku.

Kanadský

Je to před všemi dětskými účesy pro chlapce: díky dlouhým pramenům můžete vytvořit téměř jakýkoli design - od Iroquoise po konzervativní klasiku. Kanadský bude vypadat originální s kudrnatými vlasy.

Takže v horní části jsou plné kudrlinky a na chrámech a zadní části hlavy jsou všechny kudrlinky odstraněny. Díky tomuto triku si styling zachovává svůj tvar a nerozpadá, jak se to stane, když se kuželka rozřezá na polovinu.

Zkrácený kanadský

Při projednávání stylových účesů pro chlapce často znamenají zkrácený kanadský nebo Quiff. Někdy se také nazývá "falešný Mohawk", protože dlouhé prameny jsou často umístěny nahoru, téměř vzpřímeně. Krátké chrámy a krk pouze zdůrazňují kontrast. Tento modelový účes pro chlapce je vhodný pro všechny typy osob, s výjimkou podlouhlého oválku.

Účes je tak jednoduchý, že dodnes nezanechává špičková místa. Zde jsou vlasy velmi krátce ořezány, jak je vidět na fotografii. Při výběru těchto vlasů je třeba vzít v úvahu tempo růstu vlasů dospívajících a tvar lebky.

Beaver

Vypadá to jako jeho předchůdce, ale u koruny mistr dělá platformu a v chrámech - zaokrouhlí. Takhle si mladí sportovci dávají přednost účesu, protože v létě to není absolutně horko a kromě toho se třesk nevypadá nad oči.

Kap

Tento účes bude správný pro majitele tenkých a rovných vlasů a silné nebo kudrnaté. Technologie ořezávání zahrnuje výrazné ořezávání vlasů na zadní straně hlavy a časové úlomky a horní část hlavy se oříznou mnohem déle.

Nejlepší účesy pro školáky pro rok 2019 v tomto článku s fotografií.

Varianty módních účesů v roce 2019 pro kulaté tváře zde.

Módní účesy pro ty s oválnou tváří, v článku s fotografií.

Variance na irokézu

Zkrácení teen pro chlapce naznačují větší kontrast. Ne, že dospívající lidé snívali o opakování obrazu Elvise - právě tato forma dává jistou svobodu. Pokud je to žádoucí, módní účesy pro dospívající chlapce mohou být tvořeny do hrotů.

Caesar

Děti starší 12 - 13 let již nemají zájem o klasické účesy. Určitě musí být navzájem odlišní, aby zdůraznili svou individualitu a charakter.

Proto usilují o to, aby co nejvíce kreativity vnesly do vlasů.

Od klasik se mírně odstupuje, ale styl "Caesara" odpovídá stylu školní uniformy.

Délka vlasů s takovým účesem je přibližně pět centimetrů. Všechny prameny leží v dopředném směru. Střih musí dělat s třesky.

Přes hlasité jméno, tento účes se hodí bez speciálních technik. Pruhy, které musíte jen hřebenit, pokud jsou špinavé, lehce mastné stylingový gel.

Oholení ostré chrámy

Boom na krátkých stranách s různými postavami se dotýkal každého: od předškoláků až po absolventy. Účesy pro chlapce 12 let a starší z velké části opakují předchozí verzi, s výjimkou oholených linií.

Kudrnatým klukům může být doporučeno, aby vytvořili "čtverec". Není to pro chlapce těžké dát tento účes do pořádku. Umyté vlasy, ozdobené pod "náměstí", stačí jen jemně hřebenit.

Módní a krásné účesy "square" vytvářejí s krátkými třesky. V tomto případě by měla mít účes zaoblený tvar. "Péče" může být profilována, provádět přímou nebo boční oddělení.

Bob a podlouhlý bob

Tento účes dnes získal status unisexu, protože je vhodný jak pro mladé dámy, tak pro kluky. Pánské "bob" účesy poskytují kratší verzi hlavy vlasů: vlasy na koruně jsou o něco delší než na zadní straně hlavy a v blízkosti chrámů. Na rozdíl od ženské verze účesu, u mužů, horní část by neměla být prohnutá, ale vyhlazená.

Tento účes můžete elegantně stylovat nebo mírně prohýbat vlasy a vytvářet tak nějaký neformální vzhled. Hlavní zaměření cibule "bob" je jeho třesk, který dosahuje obočí. Kadeřnice podle vašeho přání může buď přímo brousit, nebo jej vydat tak, že spadne na jednu stranu.

Módní balayazh pro světle hnědé vlasy, viz tady.

Balayage pro ty s tmavými vlasy, přečtěte si tento článek.

Účesy pro čtvercové plochy 2019 v předmětu s fotografií.

"Absolvoval" styling

Tento účes poskytuje nerovnoměrnou strukturu vlasů, která se dokonale dokáže projevit na perličkách nebo blond vlasů.
Střední vlasy jsou takto:
- umyjte si vlasy a česněte si vlasy;
- Táhni bok po boku a všechny ostatní prameny - dopředu;
- počkejte na sušení nebo sušení vysoušeče vlasů, dodržujte směr;
- fixujte pomocí spreje na vlasy.

Pod hrncem

Tento účes bude vhodný pouze pro dospívající s rovné a poslušné vlasy. Vypadá to jako hrnce na hlavě, a to nebylo nic za to, že dostalo takové jméno.

Hřebenatka

Zahrnuje výběr hlavní části vlasů na koruně a v blízkosti čela do tzv. Hřebene. Cokoli pod zvýrazněnou oblastí je zkráceno. Účes vypadá trochu chuligán.

Cascade

Tento účes se provádí v několika vrstvách, což umožňuje různé styly. Mistr dá vlasy ve formě schodů a pak mlýny.

Nejlepší ze všech je, že tento účes je vhodný pro dospívající s vlnitou strukturou kudrlin.

Dlouhá péče

To je správné pro chlapce, kteří chtějí vyniknout. Ale bez denní péče o takový účes nemůže dělat. Pro jeho formování si vybírejte především přímé dělení. Prodloužený bob je příjemný pro mírně kudrnaté a lesklé vlasy.

Poloviční

Tento účes je velmi jasný. Jedna část hlavy je ohnutá pod "ježkem" a druhá s třeskem zůstává dlouhá. Než dostanete takový účes, musíte správně zvětšit vlasy.

Dlouhé okraje

V takových účesích způsobují bangy delší než obočí, ale v takovém případě to zasahuje do teenagerů. Ale pokud naučíte člověka, aby ho neustále vyřezával (pomocí stylingových nástrojů), pak se tomu lze vyhnout.

Pro ty nejodvážnější

Chladný účes je vytvořen barvením pramenů a zvýrazněním. Samozřejmě, že ne každý chlap souhlasí s takovou změnou, ale touha být na vrcholu a vystupovat ze šedé školy každodenního života je drasticky změnit.

Několik tipů na výběr účesů pro mladé muže

 • pro baculaté chlapce, je lepší vybrat luk s třeskem nebo vytáhnout tvář pomocí "asymetrie", účes "cap" bude fungovat dobře;
 • pro oválný obličej si vyberte jakýkoli účes, ale nezapomeňte, že by neměl zasahovat do školy a hrát si ve dvoře;
 • pokud je obličej dlouhý a úzký, neváhejte a požádejte pána, aby provedl bobové účesy (to udělá kulatost);
 • pro trojúhelníkový obličej zvolte "podlouhlý čtverec" nebo dlouhý šikmý třesk;
 • Čtvercový obličej je třeba korigovat pomocí "asymetrie", zatímco lichoběžníkový tvar dokonale odpovídá hlasitosti na koruně a dlouhému třesku.

Teen účesy jsou celé umění. Skvěle vybraný účes umožní zdůraznit charakter teenagera a doplnit jeho luk. Praktický a pohodlný účes nebude mít vliv na dítě během školní a sportovní činnosti.

Jaký strih bude, obyčejný, extravagantní nebo asymetrický, rozhodnete se. Ale hlavní věc je, že by měla odpovídat vnitřnímu přesvědčení teenagera a potěšit ho.

Účesy pro dospívající chlapce. Fotky a jména, módní trendy 2019 pro střední, kudrnaté vlasy, model, stylové pánské, moderní

Krásné fotky účesů pro dospívající chlapce 14-15 let na internetu velké množství. Každý si může vybrat něco klasického, nebo naopak extravagantního. Je důležité mít na paměti, že ne každý účes je vhodný pro konkrétní osobu. Na nejmódnější účesy v novém článku 2019 v našem článku níže.

Jak si vybrat účes pro dospívajícího chlapce

Pro mladistvé je velmi důležité vypadat módní, a tak sledují trendy nejen při výběru šatů, ale také v oblasti účesu. Správně zvolený účes může přidat důvěru a přilákat pozornost vrstevníků. Nesledujte slepě pokyny stylistů. Hlavním úkolem je mít účes pro dítě sám.

Účesy pro mladistvé-chlapce ve věku 14 let, jejichž fotky lze vidět v kadeřnictví pro muže, musíte si pečlivě vybrat.

Chcete-li najít správný účes, musíte zvážit následující faktory:

 • Názor dítěte. V dospívání může sám chlapec rozhodovat o jeho vzhledu.
 • Tvar obličeje. Pro každou formu se hodí určitý účes.
  • Asymetrické účesy s třesky vypadají dobře s kulatým obličejem.
  • Pro čtvercový obličejový tvar se hodí obrovské účesy s třeskymi a klasickým účesem.
  • Pro trojúhelníkový tvar je lepší vybrat účes s objemem na koruně a krátkými chrámy.
  • U oválných obličejů se hodí krátké účesy.
 • Věk dítěte hraje důležitou roli.
 • Tloušťka a délka vlasů.

Některé účesy vyžadují častý styling a dospívající nemají vždy čas a touhu dělat to.

Gavrosh

Střih "Gavrosh" vypadá módní a dává objem vlasů. Díky tomuto účesu vzniká kontrast mezi krátkými vlasy na zadní straně hlavy a dlouhými vlasy na hlavě. Tento účes vypadá krásně na tlustých a kudrnatých kadeřích, vhodný pro jakýkoli tvar obličeje.

Hlavní výhodou je, že to nevyžaduje styling.

Technika provádějící účes "Gavrosh":

 1. Vlasy je třeba umýt a rozdělit na 2 zóny: okcipitální a horní.
 2. Začněte se stříhat zezadu hlavy. Musí být rozdělen na 2 části. Vlasy dole jsou zkráceny. U horní oblasti by měly být vlasy postupně zkráceny a stávat se stejnou délkou jako spodní prameny.
 3. Vlasy nahoře by měly mít stejnou délku jako prameny na čele, čelo a nejdelší na zadní straně hlavy.
 4. Chcete-li, aby se vaše vlasy lépe upravovaly, je lepší vyfiltrovat filigránku.
 5. Nakonec je třeba odstranit všechny nedostatky a vyhnout se účesu.

Caesar

Ideální přímé linie jsou charakteristické pro účes Caesar, takže je vhodný pro majitele rovných vlasů. V závislosti na tvaru obličeje vypadá účes skvěle na oválném obličeji. Chubby by měla takový účes odmítnout.

Existují 2 možnosti pro tento účes: s přechodem i bez něj. Odlišují se tím, že ve srážkách s přechodem v časových a okcipitálních částech dochází k hladkému poklesu délky vlasů. Ve účesu bez přechodu mají vlasy stejnou délku, je vidět jasná linie chrámů a boků.

Technika provádí účes "Caesar" s přechodem:

 1. Určete okraj časové části. Pomocí stroje s tryskou 0 narežte vlasy ze zadní části hlavy a ze spánků.
 2. Z oholených vlasů se zvedněte 1,5-2 cm a přes tuto oblast tryskou 1.
 3. Tryska 2 se používá k odstranění vlasů z krku nahoru.
 4. Dále jsou prameny z horní části kartáčovány na čelo a požadovaná délka je dosažena nožnicemi.
 5. Řada ranků, chrámů a kotlíků je vyrobena i se střihačem.

Vysoká a pevná

Haircut "High and tight" je typ vojenského stylu. Účes je úplně oholilý záhyby a chrámy. Tento účes je vhodný pro osoby s rovnoměrně tvarovanou hlavou. Tento účes poskytuje možnost s třeskem, který dává kouzlo.

 1. Používejte stroj k úplnému odříznutí vlasů od zadní části hlavy a chrámů.
 2. Přechod mezi hranicemi může být ostrá.
 3. Pokud je třeba provést hladký přechod, vlasy se vyrovnají různými tryskami a hřebenem.
 4. Délka vlasů na koruně je od 2 do 8 mm v závislosti na preferencích.

Podříznutí

Střih "Anderkat" pomůže zvýraznit maskulinitu. Je charakterizována nepřítomností přechodu mezi dlouhými a krátkými vlasy. Na oholených chrámech vypadají skvěle různé vzory. "Anderkat" vypadá skvěle u lidí s oválným a čtvercovým tvarem tváře.

Neměli byste dělat tento účes teenageři s kudrnatými vlasy.

 1. Vlasy musí být oholeny proti růstu.
 2. Začněte účes s chrámy. K vytvoření plynulého přechodu můžete použít různé trysky.
 3. Na konci jsou vlasy ořezány z vrcholu hlavy a krku. Mělo by začít s třeskymi, které se postupně odrážejí k zadní části hlavy.

Video zobrazující proces srážek Anderkat:

Délka vlasů nahoře dává účesu objem a měla by být velká, ne menší než 50 mm. Majitelé takového účesu by měli mít stále tvar vlasů. Můžete si vybrat jiný styl (na bocích, zadní a rovné vlasy), které vám pomohou obnovit vlasy.

Pod hrncem

Existují 2 možnosti pro tento účes: rovný, rovné vlasy stejné délky a účes s poklesem délky. Vlasová "hrnce" pomáhá zvýraznit krásu vlasů a přizpůsobit tvar obličeje. Nemusíte je používat každý den. Avšak při růstu vlasů je třeba upravit účes.

Tento účes by se neměl dělat majitelům kudrnatých kudrlin.

 1. Umyjte a hřeben hlavu.
 2. Pásky musí být rozděleny do zón (chrám, krk a třesk). V každé oblasti je třeba zvolit délku vlasů.
 3. Střih by měl začít od krku. Řezání vlasů rovný řez v kruhu.
 4. První prameny by měly být hladké, pak se délka postupně zvyšuje.
 5. Po krájení vlasů v suchu.

Dětské hřiště

Výraznou vlastností účesu "Plošina" je oholená whiskey a čtvercový hladký obrys na koruně. Tento účes dělá závažnost obrazu. Nejlépe je vhodný pro majitele tvrdých vlasů. V takovém případě nebudete potřebovat vlasy předem.

Provést takový účes je poměrně obtížné.

 1. Nejdříve je třeba umýt vlasy a uschnout je vysoušečem vlasů.
 2. Vlasy v chrámech a dolní části krku čistěte psacím strojem.
 3. Dále je třeba řezat oblast koruny na požadovanou délku nožnicemi a hřebenem.
 4. Délka vlasů na horní straně by neměla být větší než 6 cm.
 5. Pokud je účes s přechodem, je nutné provést hladké snížení délky.
 6. Pomocí speciálního plochého plochého hřebenu se na parietální části vytvoří plochý čtvercový povrch. Někteří mistři používají pro tento účel pravidelný klip.
 7. Nakonec je třeba odstranit všechny nepřesnosti a provést okraje.

Haircut "Playground" se nedoporučuje pro muže s plešatými vlasy a kudrnatými vlasy.

Kanadský

Účesy pro dospívající chlapce, 14 let, jejichž fotografie jsou zobrazeny ze všech úhlů, vám umožňují ukázat svou individualitu. K dnešnímu dni je požadován účes "kanadský". Účes rozlišuje oholené chrámy a oparu a objem vlasů na parietální a čelní části. Délka vlasů je hladce vyměněna.

 1. Je třeba rozlišovat vodorovnou čáru od ucha k uchu korunou a vertikální oddělení od časové oblasti.
 2. Kolem čela musíte zvolit řídící vlákno, na němž budou vyrovnány zbytky vlasů na koruně a rozřezány na 2,5-3 cm.
 3. Ořezávat vlasy v časové části v pravém úhlu k úrovni ovládacího prvku.
 4. Proveďte postupné zmenšení délky od přední části k uchu.
 5. Dále musíte udělat stejné rozdělení jako v počáteční fázi, pouze od ucha k uchu přes okcipitální oblast.
 6. V horní části krku jsou vlasy šikmo rozřezány, nižší jsou kratší než ty, které jsou vyšší.
 7. Vlasy v přízemí zůstávají krátké. Stroj můžete používat.

Na konci musíte udělat ztenčení a lemování.

Hitler mládí

Charakteristickým znakem účesu je oholená okcipitální a časová část. Vlasy v parietální oblasti by měly být větší než 5-6 cm. Mezi chrámy a korunou by měla být jasná hranice. Účes není vhodný pro majitele kudrnatých vlasů.

 1. Pomocí psacího stroje se oholena zadní část hlavy a část vlasů na chrámech.
 2. Druhá část vlasů u chrámů a ke koruně hlavy je oříznuta větším nástavcem. Objevuje se takzvané "visor". Dále je regulován plynulým přechodem od spodního okraje vlasu ke zorníku.
 3. Použitím nůžek nahoře musíte dosáhnout požadované délky.

Haircut "Hitler" má několik verzí:

 • s oholeným oddělením;
 • s oholenými vzory na chrámech;
 • ostrá přechodová délka vlasů.

Haircut "Boxing" je oholené chrámy a krk a krátké vlasy v parietální oblasti. Tento účes se dá snadno postarat, dává image sexuality a brutalitě. Vypadá skvěle s majiteli jakéhokoliv tvaru obličeje.

Jak se provádí tento účes:

 1. Je třeba určit linii přechodu z dlouhých na krátké vlasy. Do této hranice jsou vlasy řezány strojem na požadovanou délku.
 2. Vlasy v horní části jsou narezány na požadovanou délku.
 3. Aby se zabránilo ostrému přechodu, musí být vlasy profilovány.
 4. Třpyty jsou odstraněny nebo jsou aplikovány méně vlasů.
 5. S pomocí psacího stroje, aby ohraničení vlasů.

Poloviční poloha

Na rozdíl od účesu "Box", v tomto účesu zůstávají vlasy na vrcholu hlavy delší a okraj je nižší. Růst se stává větší a může se vrátit zpět. Účes se přizpůsobí jakémukoli tvaru tváře, takže je delší.

 1. Je nutné určit linii přechodu vlasů a všeho před ním oholet.
 2. Chcete-li vytvořit hladký přechod z krátkých na dlouhé vlasy, musíte použít ředění.
 3. Okraje se dějí nejen na přechodové čáře, ale také na krku, za ušima a ve spánkové oblasti.
 4. Posledním krokem je zkrátit vlasy na koruně a navrhnout nárazy.

Řezání polokazety nevyžaduje konstantní styling. Snadno se čistí a vypadá více odvážně.

Grange

Grunge není účes sám, ale účes. Obraz ve stylu grunge je spojován s nedbalostí a malým nepořádek na hlavě. Zdůrazňuje zuřivost mladého muže. Střih je jiný, protože na hlavě není žádné rozdělení.

Haircut "Grunge" vypadá skvěle na krátkých a středně dlouhých vlasech. Teenager může experimentovat s obrazem pomocí roztrhaných pramenů nebo dlouhých nerovných okrajových oholených chrámů. Abyste dali neopatrný účes, musíte použít různé stylové nástroje.

Střih "Bob" vypadá skvěle u lidí s oválným tvarem tváře a rovnými hustými vlasy. To se liší tím, že objem je vytvořen na horní části hlavy a zadní části hlavy, nárazy a přední zámky jsou stříhány asymetricky. Takový účes vytváří na jedné straně romantický obraz, na druhé straně zůstává odvážným stylem.

Účes vyžaduje neustálý styling.

Haircut "Bob" má několik odrůd:

Účesy pro chlapce 2019-2020: fotografické účesy pro chlapce různého věku

Moderní děti se velmi liší od bezstarostných a nenáročných dětí, které jsme byli.

To lze pozorovat nejen v chování a vysokém stupni intelektuálního vývoje našich dětí, ale také v tom, jak naše děti ve velmi mladém věku začínají věnovat pozornost tomu, jak vypadají, zda jsou krásně oblečené a jaké jsou jejich účesy.

Domníváme se, že otázky týkající se jejich vzhledu vzrušují více dívek než chlapců, protože od dětství vyrůstají malé princezny, které mají podvědomé vlastnosti mimořádných a nenapodobitelných krás.

Ale ve skutečnosti si moderní kluci velmi často přemýšlejí o svém vzhledu. Zvláštní pozornost budoucích mužů od prvních let platila taková záležitost jako módní účesy pro chlapce.

Inteligentní a pozorní rodiče vědí, že dítě musí být od raného věku vyučováno krásou a péčí. Proto je při výběru krásných a módních účesů pro chlapce ve věku od 2 do 5 let, módní účesy pro chlapce ve věku 6-11 let stejně důležité, aby zjistil, jaký účes by měl udělat pro chlapa v jeho dospívání.

Zeptejte se proč? Je to velmi jednoduché! Módní účesy pro chlapce nejsou jen krásné dětské účesy pro chlapce, které dovolují, aby dítě vypadalo dobře upravené.

Dnešní dětské účesy pro chlapce jsou především projevem individuality vašeho dítěte, je to jeho touha a jeho volba toho, co chce být a jak chce vypadat, jak chce vnímat jiní.

Musíte přiznat, že to vše je důležité pro vytvoření plnohodnotné, soběstačné a šťastné osobnosti vašeho dědice.

Skupina News In Time se rozhodla vyřešit, jaký by byl pro mladou generaci zajímavý kluci z účesů, a jaké módní účesy pro chlapce 2019-2020 by měly být věnovány pozornost rodičům, kteří mají v jejich domě malého vůdce a budoucí šťastný osud.

Nejmódnější účesy pro chlapce v letech 2019-2020: stručný přehled o tom, jak kosit chlapec

Za prvé, okamžitě se zaměříme na velmi důležitý bod: bez ohledu na to, jak vypadají fantazie pro chlapce v letech 2019-2020, může být chlapcovo účes překrásně odlišné.

A ne vždy dětské účesy pro chlapce by měly být ukázkou módních trendů, hlavně je, že dětské účesy, které si vyberete pro chlapce, vyhovují vašemu klukovi.

Za druhé, měli byste se zajímat o ne tak módní účesy pro chlapce 2019-2020, jako krásné účesy dětí, které přitahovaly pozornost vašeho dítěte.

Proto musíte zvolit účes pro chlapce, který bere v úvahu jeho chutě, jen nepatrně upravuje, pokud je to nutné, své myšlenky směrem k nejlepším.

Módní účesy pro chlapce 2019-2020 se mohou lišit v délce a použité technice, protože uplynul čas, kdy byly všechny děti rozřezány stejným způsobem. Z tohoto důvodu jsou experimenty zde velmi relevantní.

Střihy pro děti jsou prezentovány ve skutečně velkém množství, což určitým způsobem komplikuje výběr účesů pro chlapce, které představují nevědomky zmatených rodičů. Jak si vybrat jeden účes, pokud je tolik.

Takže jste se neztratil, a vybral krásný účes pro chlapce 2019-2020, která bude vypadat krásná na čele svého dědice, doporučujeme je odstranit tyto trendy účesy pro chlapce 2019-2020, který nebude dělat to na jeho jednotlivé konstrukční prvky, jako je například typ tváře, tvar hlavy.

Měli byste také vzdát některých účesů, které budou v rozporu s povahou dítěte, jeho chováním a temperamentu, dobře, a nebudou vyhovovat dítěti podle struktury vlasových pramenů, jejich barvy a jemnosti.

Pokud budeme mluvit o tom, co módní účesy pro chlapce 2019-2020 budou populární v blízké budoucnosti, měli byste určitě zmínit řadu populárních účesů, jejichž význam nepodléhá času a módě.

Představíme, jak krásné jsou nejen krásné příklady srážek pro chlapce, ale i pohodlné účesy, které díky své praktičnosti drží už několik let pozici přednosti v seznamu "Nejkrásnějších účesů pro malé muže".

Dnes vám nepovíme, jak se dělají slevy pro děti pro děti od 20 do 20 let, proto vám doporučujeme, abyste se vydali na pracovníka svého oboru, který bez problémů učiní váš nápad realitou.

Budeme oznamovat malý rating, který jsme sestavili, "nejmódnější účesy pro chlapce různých věkových kategorií 2019-2020", které nepochybně budou užitečné pro ty, kteří dosud nerozhodli, jak kosit dítě.

První v tomto seznamu srážek pro chlapce 2019-2020 „budou možnosti, jako například klasický krátkým sestřihem pod vysokým znějícím názvem“ Caesar „slavný a velmi populární Účesy pro“ box ‚chlapců‘ Gavroche „“ poluboks ‚a vlasy‘ ježek " nebo, jak se také nazývá "Bebrik".

Všechny tyto účesy pro malé muže jsou nejen krásné, ale také velmi pohodlné a praktické pro každý den.

Dále náš malý rating "Módní účesy pro chlapce 2019-2020" bude i nadále zajímavější. To je velmi dobře známá a oblíbená účes „cap“, „Bob“, sasual, trendy, jak pro dívky a chlapce, „Bob bob“ a krátké účesy pro kluky s vzorníku vzory, které prostě ohromí hojnost možností a nápadů.

V naší malé žebříčku „trendy účesy pro chlapce 2019-2020“ nemohl dostat ostříhat na kluka dítě „Iroquois“ malé a dospívání, což je právě ve věku od 9-14 jsou velice často vybírají chlapce, kteří chtějí, aby vyjádřili své vnitřní nálada a určitá nesrovnalost s pravidly a pořádkem.

Není to děsivé, hlavní je, že při výběru "Irokézy" skončí všechny takové projevy. Proto vám dokonce doporučujeme nechat vaše dítě mít takový strih, i když se vám to opravdu nelíbí.

Následující trendy účesy dětí 2019-2020 skutečně vypadají velmi kreativně na hlavách dospívajících. Jedná se o trendový účes pro kluky s asymetrií v přední a zadní části vlasů.

Jen opatrně: Asymetrické účesy pro chlapce vyžadují zvláštní péči, takže si musíte být jisti, že se váš syn dokáže vypořádat s cílem sledovat vzhled účesů pro chlapce s asymetrií po celou dobu.

Další účes pro střední vlasy, který bude pokračovat v našem "módním účesu pro chlapce 2019-2020" bude "Strihající pod hrncem". Známý účes? Jistě! Ale stylisté se doporučují, aby si zvolili účes "Pod hrncem" pouze tehdy, když má dítě tlusté a rovné vlasy, jinak je lepší vzít v úvahu další krásné účesy pro chlapce.

Všechny účesy těchto dětí mají mnoho variant, díky nimž můžete experimentovat v různých verzích účesů díky jednomu nebo jinému způsobu stylingu.

Ve věku 9-11 let, stejně jako dospívání, může být chlapec velmi citlivý na to, jak vypadá.

Pokud u zrcadla uvidíte své dítě, doporučujeme vám, abyste pozorovali děje dítěte. Když si všimnete, že něco nefunguje nebo je nepříjemné, nezapomeňte nabídnout vaši pomoc, aby vaše dítě pocíti vaši podporu a péči.

Společně si vyberte účesy a účesy mnohem zajímavější. Nepopírujte si tuto lekci, protože můžete nejen pomoci svému dítěti vybrat krásný účes, ale také zvýšit jeho sebevědomí, se zaměřením na to, že má jeden nebo jiný účes.

Aby nebyl podrobný, tým News In Time se rozhodl shromáždit fotografie moderních účesů pro chlapce 2019-2020. Mezi takovými různými nápady a možnostmi určitě najdete střih, který je vhodný pro vaše dítě.

Moderní účesy pro chlapce 12-13 let 2018 fotografie

Pro ty, kteří mají doma vyrůstajícího člověka, je třeba vědět, že u dítěte od raného věku je nutné vyvolat pocit krásy.
Od dětství musíte své dítě učit, že jeho vzhled je jeho vizitkou, takže se o sebe postará a vypadá, jak to má být, není jen povinností, ale přímým klíčem k úspěchu v životě.
Jednou z důležitých složek krásného a dobře upraveného vzhledu každého chlapa jsou módní účesy pro chlapce, které určují jeho dětinský, ale dospělým způsobem zajímavý styl vzhledu.
Volba jednotlivých srážek pro chlapce dnes není žádný problém, protože děti Trendy účesy pro kluky v roce 2018, je fotografie, která jsou nyní v hojnosti lze nalézt on-line, stejně pohotová rodiče, a ve skutečnosti, Mužík, jaké jsou možnosti účesy pro chlapce v roce 2018 bude důležité pro dětský věk 12-13 let.
Dnes jsou všechny známé módní účesy pro chlapce ve věku 12 až 13 let kombinovány s nejnovějšími módními trendy v oblasti kadeřnictví, takže krásné příklady účesů pro chlapce jsou stejně dobré jako účesy dospělých mužských účesů.

Vlastnosti výběru účesů pro chlapce

Dětské vlasy se výrazně liší od dospělých. Navíc každé dítě má individuální tváře, může se angažovat ve sportovní sekci nebo naopak upřednostňovat uvolněnější hobby. Při výběru srážek zvažte následující skutečnosti:

 • Kvalita a struktura dětských vlasů není vždy vhodná pro účesy pro dospělé - tenké a nezbedné prameny dětí do 12-13 let neumožňují dělat účesy s výraznou strukturou;
 • Chlapci jsou neklidní, takže pro aktivní dítě je lepší vybrat účes, který nevyžaduje spoustu času a úsilí k nastavení;
 • Přizpůsobení účesu by mělo odpovídat věku dítěte. Pokud dítě navštěvuje sportovní sekci, bude pohodlnější řezat jako bob nebo polokánek, které jsou vhodné pro jakýkoli typ a nevycházejí z dětské módy. Pokud chlapce upřednostňuje model lepidla nebo se zapojit do kreslení, můžete zastavit výběr na účes s prodlouženou a výraznou strukturou pramenů;
 • Přizpůsobení účesů pro chlapce ve věku od 12 do 13 let se může lišit v představivosti a individualitě - vlasy již získaly konečnou strukturu, takže je zcela možné zvolit si účesy mužů - podprsenku nebo kreativní účes s asymetrií. Hlavním důvodem je, aby váš chlapík pochopil potřebu pečovat o vlasy, jinak by vypadal nedbalý a přijímal komentáře od učitelů a posměch od vrstevníků;
 • Nezapomeňte konzultovat s dítětem. Střih by měl chlapce určitě potěšit, aby se cítil jistý a přitažlivý;
 • Zvažte tvar hlavy a rysy dítěte. Střih, který vypadá skvěle na obrázku módního lesku, může prostě nevadit vašemu dítěti. Nezapomeňte, že strih "ježek" nebo "krabička" zdůrazňuje všechny nedostatky a asymetrické stříhání s třeskymi, naopak odvádí pozornost k sobě;
 • Chlapci s rovnými vlasy se vejde téměř jakýkoliv účes - poluboks, Hitler mládí, anderkat, čepice nebo bob bude vypadat dobře, ale ten kluk s kudrnatými vlasy muset vybrat klobouk s kroky nebo krátkých voleb účesy, že chlapec stále vypadaly dobře upravený a čistý.

Výběr účesů podle tvaru obličeje

Předtím, než chlapec udělá tento nebo ten účes, je třeba pečlivě studovat jeho fyziologické rysy obličeje. Některé účesy mohou jednoduše zkazit vzhled teenagera.

 • Asymetrické účesy a rány jsou vhodné pro kulaté obličeje. Může být vhodná "uzávěrka", která může organicky zakrývat kulatý obličej.
 • Oválná tvář je nejúspěšnější formou, na kterou si můžete vybrat téměř každý účes. Hlavní věc je, že by měla být praktická a neodvrácená od výkonu každodenních činností.
 • Trojúhelníkový tvar bude vizuálně vypadat proporcionálně s účesem s podlouhlým šikmým třeskem. Klasické čtyřkolky udělají.
 • Obličej ve tvaru čtverce je nejlépe zarámovaný asymetrickými účesy. Maximální množství je lepší soustředit se na korunu.
 • Další objem v oblasti koruny vyžaduje tvář ve tvaru lichoběžníku. Pro něj jsou vhodné i prodloužené účesy s třeskymi.
 • Dlouhý obličej je v souladu s průměrnou délkou vlasů, zejména s účesem bobů.

Pro dlouhé vlasy

Je velmi důležité si uvědomit, že pro tento typ srsti by měla být nejen dlouhá, ale i silná. Účesy pro chlapce pro dlouhé vlasy:

Roztrhané prameny

V tomto účesu nejsou pozorovány žádné jasné linie, takže vypadá trochu neopatrně. Třpyty jsou v tomto případě většinou šikmé a dosahují až po obočí. Stejný účes končí na úrovni brady nebo mírně vyšší.

Boční dělení

Velmi krásný a snadno se postará účes. Podle názvu můžete odhadnout, že rozdělení v tomto případě je posunuto na stranu. Tato volba je vyrobena ze středně dlouhých vlasů. Vypadá to dobře, že je to účes z vlnitých vlasů. Busty spolu se zbytkem vlasů jsou odloženy (který jeden majitel účesu rozhodne). Díky čistým liniím má hlava přísný a elegantní vzhled.

Dandy

Vně, tato možnost je podobná předchozí. Jeho charakteristickým rysem je whisky, velmi pokorně zdobené nebo oholené psacím strojem. Všechny linie v účesu jsou jasné a zároveň velmi hladké. Umístění dělení a nárazů je určeno klientem.

Iroquois

Současně jsou vlasy zcela vyhozeny ze spánků a boků a zbytek je zdvižen a umístěn pomocí prostředků speciálně navržených pro tyto účely. Pokud v malém věku rodiče pomohli dítěti vytvořit tento účes, pak v dospívání se s ním dokáže vypořádat samostatně. Doporučuje se, aby žáci vykonávali takové experimenty během prázdnin, protože tento styl není vůbec vhodný pro školní zdi.

Bob a podlouhlý bob

Tento účes dnes získal status unisexu, protože je vhodný jak pro mladé dámy, tak pro kluky. Pánské "bob" účesy poskytují kratší verzi hlavy vlasů: vlasy na koruně jsou o něco delší než na zadní straně hlavy a v blízkosti chrámů. Na rozdíl od ženské verze účesu, u mužů, horní část by neměla být prohnutá, ale vyhlazená.

Hlavní zaměření cibule "bob" je jeho třesk, který dosahuje obočí. Kadeřnice podle vašeho přání může buď přímo brousit, nebo jej vydat tak, že spadne na jednu stranu.

Chcete-li vytvořit styl, suché a čisté zámky jsou dobře česané a pěna nebo gel je aplikován po celé délce. Beat prameny prsty a hřeben zpět. Ke vlasům měl přirozený vzhled, musí se otřesit, vlasy se uvolnily. Rozdělení může být provedeno, pokud je to žádoucí. Chcete-li vytvořit svazek, můžete použít difuzér. Ujistěte se, že je špička vyříznutá frekvencí 1 měsíčně nebo jeden a půl.

Kanadský

Mladí chlapci mají tendenci napodobovat dospělé ve všem. Vlasy nejsou výjimkou. Kanadský model 2018 vám umožňuje vytvořit téměř jakýkoli design, kde si můžete vybrat jak klasické modely, tak účesy s Iroquois. Vypadá zvlášť stylově na kudrnaté vlasy, i když vypadá bezvadně na rovných pramenech. Účes udržuje svůj tvar dobře a nerozpadá. Tajemství spočívá v tom, že v horní části hlavy nejsou kadeře řezané, díky nimž zůstávají plné kudrlinky. Ale ve spodní části vlasů je odstraněn. Proto účes zachovává složitý tvar a "nerozpadá", jak se děje v případě řezání vlny na polovinu.

Tento model je velmi oblíbený díky své všestrannosti. Je vhodný pro všechny typy tváře a struktury vlasů. Horní část účesu vytváří iluzi hlasitosti. Vypadá to dobře i na vzácných pramenech. Stojí však za zmínku o barvě vlasů, která v případě brunet zdůrazňuje přechodovou délku. Na světlých a veselých pramenech, kanadský nevypadá tak kontrastně.

Krátké kanadské (ostré prameny)

Módní účesy pro chlapce jsou volány jinak. "Ostré prameny" jsou téměř stejné jako krátké "kanadské". Pásky opouštějí malou délku, takže je snadnější položit. Nejlepší možnost pro studentku ve věku 12-13 let, která ho už pozoruje, ale ještě plně nezvládla gel. Modelové účesy pro chlapce jsou zpočátku vyvinuty kadeřníky, přičemž je třeba vzít v úvahu čas, sílu a schopnost silnějšího sexu se starat o sebe. "Ostrými prameny" je oblíbená možnost pro 12letých chlapců (pokud matka má čas pomáhat studentovi sledovat vlasy) a 14 let (pokud vám dospívající ambice dovolují, aby si styling sami).

Caesar

Děti starší 12 - 13 let již nemají zájem o klasické účesy. Určitě musí být navzájem odlišní, aby zdůraznili svou individualitu a charakter.

Proto usilují o to, aby co nejvíce kreativity vnesly do vlasů.

Od klasik se mírně odstupuje, ale styl "Caesara" odpovídá stylu školní uniformy.

Délka vlasů s takovým účesem je přibližně pět centimetrů. Všechny prameny leží v dopředném směru. Střih musí dělat s třesky.

Přes hlasité jméno, tento účes se hodí bez speciálních technik. Pruhy, které musíte jen hřebenit, pokud jsou špinavé, lehce mastné stylingový gel.

Kudrnatým klukům může být doporučeno, aby vytvořili "čtverec". Není to pro chlapce těžké dát tento účes do pořádku. Umyté vlasy, ozdobené pod "náměstí", stačí jen jemně hřebenit.

Módní a krásné účesy "square" vytvářejí s krátkými třesky. V tomto případě by měla mít účes zaoblený tvar. "Péče" může být profilována, provádět přímou nebo boční oddělení.

Kadeřnictví pro chlapce krátký ježek je univerzální - s tímto účesem můžete jít kamkoliv: v mateřské škole (školy), na návštěvu, v kině atd.

Podívejte se na fotografii tohoto účesu pro chlapce - ježek vždycky vypadá neformálně a vzdorně.

Délka vlasů s takovým účesem je většinou krátká, pouze v horní části hlavy, vlasy jsou oholeny o něco déle.

U chlapců s narůstajícími "vzhůru" vlasy mírně navlhčete vlasy gelem a nechte ho uschnout.

Tím vytvoříte na vaší hlavě hezké "jehlice".

Chlapci s rovné vlasy mohou dostat objem s vysoušečem vlasů, a pak pomocí gelu vytvořit "ježek".

Krátký ježko je skvělý účes pro aktivní děti, protože krátké vlasy nepotřebují pečlivou péči a vždy vypadají úhledně.

Nicméně, volba ve prospěch ježek je dodržovat některá pravidla, jinak krátké vlasy a otevřená tvář zvýrazní všechny možné výpadky vzhledu.

 • Vlasy musí být husté a tvrdé, jinak účes nebude mít tvar.
 • Tvar obličeje je oválný nebo trojúhelníkový. Děti se zaobleným obličejem mohou zvýšit délku koruny a klesat u chrámů a pro příliš protáhlou plochu může naopak zkrátit vyčnívající prameny.
 • Je žádoucí mít jasné a pravidelné rysy.
 • Ježek není vhodný pro děti, které nedosahují průměrné hmotnosti. Ježek je kontraindikován pro plné mužské představitele - bude to vyčítat nadváhu.
 • Tento účes nic nezakrývá, protože krátký krk, významná anatomická nerovnost lebky a upřímná úhlení jsou nepřijatelné.
 • S takovým účesem se může stát jen vlas a žádné uši.
 • Masivní a prominentní dolní čelist nebo brada také není kombinována s ježek.

Velké rysy obličeje nejsou samy o sobě kontraindikací pro ježek, ale musí být silné a objemné.

Výkonnostní technika

Před zahájením účesu by měl kadeřník prozkoumat hlavu a zaznamenat anatomické rysy. Sploštěná záda je módní k okrouhnutí s prodlouženými prameny a skrývání nerovností změnou délky o několik milimetrů. Délka samčího ježka dosahuje 4 cm, se ženskými účesy, samozřejmě, je to déle.

Řezu jezdec módní s nůžkami nebo psacím strojem.

 • Promytá vlasová masa je oddělena horizontálním dělením, pak jsou boční a časové laloky odděleny dělením.
 • Vlasy jsou narezány v čelní a parietální oblasti, odříznou si vlasy na svorce prstů. Účes v této části se provádí nožnicemi a hřebenem. Současně je třeba vzít v úvahu možné nerovnosti povrchu hlavy
 • Vlákna jsou oddělena paralelně k první kontrole a řezaná jedna po druhé a parietální oblast.
 • zadní část hlavy může být řezána střihačem nebo nůžkami. Chcete-li to provést, uložte hřeben pod úhlem 40 garusů a potom se smyjte proti růstu vlasů.
 • Se strojem na stříhání vlasů je proti růstu vlasů, začínající od špičky. Když se pohybujete, vrchol zvyšuje úhel mezi tryskou a hlavou.
 • Aby oválný výsledek dosáhl, jsou izolovány prameny různých zón a řezány kolmo na stejnou délku řezů.
 • Zbývá profilovat a ležet. Pro svou jednoduchost je možné ježek položit několika způsoby.

Kudrnaté účesy

Jak vytvořit originální účes z obvyklého účesu? S pomocí kudrnatých kapel se obyčejná polokoule změní na kadeřnické dílo. V nové sezóně nabízejí obrovské množství možností, které potěší děti a budou předmětem pýchy svých rodičů.

Nesnažte se sami vyřezávat spidermana nebo pavučina. Tento účes je docela komplikovaný, takže musíte najít profesionálního mistra. Pamatujte, že malé drobné předměty neuvidí čas nastavený pro práci, což negativně ovlivní náladu kadeřníka a kvalitu obrazu.

Nejjednodušší možností je pás na zadní straně hlavy a nad ušima. Komplikujte obrázek přidáním geometrických tvarů nebo barev. Čím je obrázek větší, tím více času potřebujete k jejímu provedení. Souhlaste s rozvržením s předsedou v předstihu, abyste později nedošlo k nedorozumění.

Čísla jsou odříznuty z jedné strany stejně jako od zadní strany hlavy. Móda pro asymetrii přiměla profesionály ke změně populárního dekorativního prvku. Originální kresby mohou být skryty v dlouhých kadeřích, které spadají na obličej. Pokud jste na druhé straně pokořili vlasy, otevře se obraz.

Kudrnaté účesy vypadají jasně na tmavých vlasech. Můžete experimentovat nejen s obrázky na zadní straně hlavy, ale s tvarem chrámů nebo třesk. Nyní v módě jasné geometrické tvary, které vyrazily atraktivní obličej.

Gavrosh

Tento rok bude opravdovým nálezem pro všechny děti, protože každý z nich chce módní styling. V letošním roce budou důležité krátce zkrácené vlasy s jasným rozlišením na časové špičce. Pro jasnější pohled jsou to krátce řezané chrámy a dlouhé vlasy na koruně. Bangs ve většině účesů zůstanou dlouhé, ale existuje možnost s krátkým. Tento účes vypadá zvláště harmonicky u dětí. Pravděpodobně jste si již všimli, že módní účesy pro chlapce v roce 2018 jsou dlouhé vlasy v centrální části hlavy. V časové části mohou být zkráceny (poloviční krabice) nebo zůstávají dlouhé, jako v tomto případě.

Při tvarování účesu se všechny prameny skládají dopředu a lehce na stranu. Pro milovníky jasného obrazu můžete vytvořit mohawk nebo barvit vlasy v bohatých barvách. Můžete také udělat chaotický nepořádek na vaší hlavě, zvedat všechny prameny na vrchol a pak je upevnit pomocí speciálního dětského gelu.

Tajemství stylových chlapeckých vlasů

Moderní styl pro muže i ženy vyžadují péči, i když ho nosí malý chlapec.

Aby vlasy opravdu krásné, potřebujete:

 • umyjte si vlasy denně nebo jednou za dva dny, jinak vypadají vlasy nepríjemně;
 • zvolit kreativní účes pro dítě, založený na jeho typu vzhledu a struktuře vlasů;
 • Složitý účes, který má být položen každé ráno, jinak módní účes se změní na velmi ošklivý.

Chlapci a chlapci, kteří se rozhodnou snížit vlasy v nejnovějších módních trendech, budou muset věnovat velkou pozornost vlasům.

Možná budete muset pracovat na tomhle třesku, položit ho na bok, zvednout ho nebo si jej přehodit zpět. Veškeré úsilí bude stát za to.

Zachovat zdravé vlasy dětí

Bez ohledu na to, jaký účes zvolíte pro svého chlapce, bude vypadat dobře pouze na zdravých a silných vlasech. A proto pravidelné mytí a česání vlasů není vždy dostatečné. Suché a křehké vlasy mohou být svědky porušení v těle, začátku onemocnění nebo nedostatku prvků. Posilování je nedává smysl, protože dětské vlasy jsou neustále aktualizovány, ale věnujte pozornost stravě dítěte by mělo být, pokud vlasy ztratily vitalitu a lesk.

Vitamíny skupiny B, A, stopové prvky jako je měď, draslík, vápník, mangan, železo, jod, selén, křemík, chrom, zinek a biotin jsou pro vlasy velmi důležité. Mohou být získány v dostatečném množství ze zeleniny a ovoce žluté a zelené barvy, masa, ryb a jater, z mléčných výrobků a mléka samotné a pekařské výrobky z celozrnné mouky.

Suché a nehybné vlasy mohou naznačovat nedostatek tekutiny v těle. V tomto případě bychom měli vyloučit čaje a kávu z dětské stravy (jen zhoršují dehydratace) a dávají malému chlapečkovi více nápojových kompotů, džusů a hladké vařené vody. Také nezapomeňte na první nádobí. Kromě pozitivního vlivu na stav vlasů bude toto jídlo velmi příznivě přijato dětským zažívacím traktem.

Slunce a městský prach nasáklé škodlivými látkami mohou také negativně ovlivnit situaci s dětskými vlasy. K ochraně hlavy před jejich negativním dopadem panama nebo jakákoli jiná čelenka.

Pro Více Informací O Suché Vlasy