logo

Vlasová procedura vlasové laminace - výhody a nevýhody, krok za krokem pokyny, kontraindikace

Nádherné vlasy jsou vizitkou každé moderní dívky. Dokonce i nejmódnější styl nebo nejkrásnější účes nebude vypadat velmi výhodně, pokud jsou vlasy oslabeny a špatně poškozeny. Naopak jednoduchý ocas zdravých silných vlasů vypadá nádherně.

Je známo, že je těžké vyléčit již poškozené vlasy, ale je možné je obnovit pomocí postupu laminace vlasů. Jejím úkolem je naplnit poškození zevnitř a zabalit všechny vlasy ochranným filmem z celulózy. Tak vypadají vlasy zdravé, objemné a lesklé. Společnost nabízí několik linek produktů pro laminování vlasů. Ve svém arzenálu a klasické laminaci a biolaminaci a laminování s barvením.

Výhody a nevýhody

Výhody

 1. Provádění laminace znamená Hair Company nevyžaduje mnoho úsilí.
 2. Velký výběr laminovacích produktů.
 3. Když barvení vlasů s použitím efektu trvá mnohem déle. V tomto případě se barva začne omývat až poté, co se ochranná fólie umyla kolem vlasů.

Nevýhody

Zvažte více biolaminace. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že nejenže vyrovnává strukturu vlasů, ale také ji vyživuje pomocí užitečných látek - bílkovin a keratinu. Účinné látky jsou utěsněny pod vlasovou kůžičku. V důsledku toho mají vlasy zdravý dobře upravený vzhled a účinek trvá déle než po normálním laminování.

Co je součástí balení firmy Hair Company?

Řada produktů pro biolaminaci obsahuje produkty:

 1. Šampon
 2. Horká fáze
 3. Booster.
 4. Olej.
 5. Studená fáze
 6. Obnova masky.
 7. Pěna pro styling.

Složení výrobků

Mnoho složek společnosti Hair je rostlinného původu. Základem pro ně je Keratin C100, který příznivě působí na vlasy, naplňuje poškození, zvětšuje objem a vlasy narovnává. Kvůli tomu se vlasy stávají hladké a lesklé.

Návod k použití

 1. Umyjte si vlasy šamponem od Hair Company. Doporučuje se vybrat přesně šampon, který odpovídá typu a struktuře vlasů.
 2. Horká fáze (Hot step). Jejím úkolem je otevřít všechny vlasové váhy a proniknout do jejich struktury, aby bylo možné naplnit všechny škody zevnitř. Je třeba vlasy vyschnout ručníkem. Ve vzdálenosti 5 mm - 2 cm od kořenů aplikujte horkou fázi na vlasy kartáčem. Pečlivě spusťte hřeben podél pramenů. Poté je třeba sbírat vlasy, skrýt je pod celofánovou čepičkou a počkat 10 minut.

Tento nástroj lze použít mimo postup laminace. Navíc se doporučuje používat jednou týdně. To pomůže udržet efekt laminace a pomůže jej zachovat po delší dobu.

 • Pěna. Používá se pro styling a vytváření účesů. Rozložte ji po celé délce.
 • Účinek postupu

  1. Vlasy dostanou dostatečnou vlhkost, stávají se hladké a objemné a veškeré jejich poškození zevnitř jsou plné.
  2. Pásky jsou méně zmatené a mnohem jednodušší na hřeben.
  3. Vlasy se stávají objemnější díky zesílení jednotlivých vlasů o 10-15%.

  Kontraindikace, možné negativní důsledky

  V tomto případě můžete buď odmítnout laminování, nebo přijmout veškerá opatření a chránit kůži, aby se dostala do horké fáze, nebo se obrátit na specialisty v kosmetickém salónu.

  Důrazně doporučujeme pro použití osobami, které jsou alergické na jakoukoliv složku laminovací linky Hair Company.

  Užitečné video

  Podívejte se na video o laminaci vlasů pomocí řady Hair Company:

  Závěr

  Laminování je postup, který má spoustu výhod a umožňuje rychle obnovit poškozené vlasy. To je způsobeno jeho oblibou a pozitivním postojem ze strany spotřebitelů. Zejména finanční prostředky od Hair Company vám umožňují snadno a rychle obnovit vlasy jak doma, tak v salonu.

  Samozřejmě, počáteční péče o vlasy - pečlivý postoj, používání prostředků pro tepelnou ochranu při sušení sušičem vlasů a používání žehliček - umožní zachovat jejich krásu a zdraví. V tomto případě může být laminace použita jako dodatečná ochrana pro strukturu vlasů a během barvení - k prodloužení efektu.

  Bio-laminace vlasů

  Laminování vlasů se stalo poměrně populárním způsobem mezi slušným sexem. To není překvapující, protože každý chce mít zdravé a dobře upravené prameny, které drží objem a snadno padnou.

  Bohužel, ne každý se může pochlubit, protože naše kadeře trpí častým vysycháním s vysoušečem vlasů, množstvím stylingových výrobků a stálým vystavením větru a ultrafialovému záření. Účelem laminování je obnovit poškozené vlasy a chránit před vlivem agresivního prostředí.

  A jeden z produktů pro laminování prezentoval společnost Hair Company.

  Složení prostředků

  Linie vlasové linky Hair Company obsahuje ingredience rostlinného původu, které pomáhají obnovit strukturu pramenů a vytvářejí ochranný film na povrchu vlasů:

  • Keratin
  • Myristati.
  • Sloučeniny lipidů.
  • Ovocné kyseliny.
  • Minerální doplňky.
  • Kvartérní.
  • Silikonové deriváty.

  Zvláštní funkce

  Výrobce popisuje svou linii pro biolaminaci jako inovativní nástroj, který poskytuje druhou životnost poškozeným pramenům.

  Přírodní složky, které tvoří kompozici, vytvářejí na vlasu prodyšný plášť, který je lesklý, hladký a vizuálně silnější.

  Účinek tohoto postupu je srovnatelný s vrstvením papíru a obnovuje nejen strukturu, ale také chrání před škodlivými účinky prostředí.


  Laminování je zaměřeno na:

  • Obnova.
  • Intenzivní zvlhčování.
  • Ochrana.
  • Glitrové kudrlinky.
  • Lehčí česání a styling.
  • Zachování barev pro barvené prameny.

  Způsob použití

  Řada biolaminací je skvělá nejen pro salonní procedury, ale i pro vlastní potřebu. Aplikace nevyžaduje žádné dovednosti a speciální školení.

  1. Umyjte vlasy šamponem. Chcete-li to provést, připravte malé množství přípravku a masírujte ho na předem navlhčené vlasy, poté opláchněte velkým množstvím teplé vody.
  2. Horká fáze spočívá v aplikaci speciálního produktu na vlhké prameny, obalení fólií a zahřátí ručníkem. Pak se vlasy v tomto stavu zahřívají sušičem vlasů po dobu deseti minut. Pokud nemáte příležitost ohřát kudrlinky, prodloužit trvání této fáze na 20 minut. Po uplynutí této doby opláchněte vlasy až do úplného opláchnutí.
  3. Smíchejte olej a posilovač v nekovové nádobě a rozdělte kartáč podél pramenů, přičemž věnujte zvláštní pozornost špičkám. Kompozice ponechte 10 minut, pak pěnu a opláchněte velkým množstvím vody. Nepoužívejte tyto produkty zvlášť.
  4. Chladná fáze se skládá z nanášení regeneračního činidla na kadeře po dobu 7 minut a následném opláchnutí. Je to důležité! Nepoužívejte ho na kořenech.
  5. Chcete-li konsolidovat efekt a poskytnout měkkost zámkům, použijte masku z této řady výrobků. Aplikuje se po dobu 5 - 7 minut s dalším opláchnutím bez použití šamponu.
  6. Sušení a styling účesu se provádí pomocí pěnového regenerátoru

  Kontraindikace

  Pro tento postup existují kontraindikace, kterým byste měli věnovat pozornost před návštěvou salonu:

  Navzdory vysokým nákladům na služby salonu se výrobci starají o spravedlivý sex a vyrábějí výrobky, které mohou být použity samostatně doma. Mezi tyto produkty patří linka pro biolaminaci společnosti Hair Company.

  BIO Laminování vlasů VLASOVÁ SPOLEČNOST

  Perfektně zdravé a dobře upravené vlasy jsou jednou z hlavních složek ženské krásy, což znamená, že je třeba je chránit nejen poté, co během tepelného a chemického poškození během barvení nebo jiných profesionálních postupů, ale také přirozeným vlivem, jako je slunce, životní prostředí, sůl a další.

  Po častém zbarvení silnými barvivy je struktura vlasů zlomená, váhy se odlupují od vlasové šachty a přeměňují je na rozcuchaný ježek. V důsledku toho se vlasy stávají nečistými, nudnými a křehkými a jejich hroty se rozštěpí a rozpadají. Řešením tohoto problému je společnost Bio Lamination Hair!

  Někdy, když jsou známky HAIR COMPANY čteny a vyslovovány jinak, je třeba pochopit, že mluvíme o stejné věci, zde jsou některé z možných možností hláskování a výslovnosti: Hair Company, Hair Company, Hair Company, Hair Company. Stejně často, postup má několik názvů a interpretací, zde jsou některé z nich: vlasová laminace doma, profesionální laminace, bio laminace vlasů, domácí laminace vlasů, laminace vlasů v Itálii, laminace vlasů apod.

  Co je vlasová laminace? Jak funguje technologie?

  Laminování vlasů (BIO Lamination) lze porovnat s vrstvením papíru. Během laminování jsou všechny vlasy obaleny v prodyšném celulózovém filmu, který obsahuje složky rostlinného původu. Výsledkem je, že vlasy zahušťují o 10-15%, což váš účes vizuálně zvětšuje.

  Postup BIO pro lakování vlasů je účinný sám o sobě, ale může být kombinován s barvením a ošetřením vlasů. Existuje několik způsobů, jak kombinovat barvení s vrstvením vlasů, v závislosti na typu použitého barviva.

  1. Použití vlasové barvy QUECOLOR s přímým účinkem

  Laminování, aplikované po barvení vlasů, může výrazně prodloužit "životnost" barvy téměř dvojnásobně. To se děje následovně: laminování aplikované na barvu je vymýváno po dobu 4-6 týdnů a teprve poté se barva začne omývat. Barva vlasů tak zůstane nasycená a prodlužuje se doba do dalšího zbarvení.

  2. Používání vlasové společnosti CREMA COLORANTE nebo GOMAGE

  Doporučuje se barvení vlasů dva týdny před lakováním nebo o dva týdny později, protože je možné částečně vymýtit barvu nebo nedostatečně proniknout barvivem.

  Systém barvení a současného obnovení vlasů od Hair Company používá vážný vědecký vývoj, který umožňuje nejen zabránit negativním účinkům barvení, ale také obnovit vlasy jejich zdravému vzhledu a zvýšit objem vlasů.

  Produkty pro vlasy Laminating HAIR COMPANY

  Je to škodlivé?

  Žádná škoda, jen dobrá! Výrobky používané pro procedury vlasové laminace jsou naprosto bezpečné a bohaté na příznivé látky, které jsou dlouho uloženy uvnitř vlasů. Celulózová fólie chrání vlasy před mechanickým poškozením a vystavením životnímu prostředí. Chrání styling odpuzováním vlhkosti. Zhoršená porézní struktura vlasů je vyhlazena.

  Postup laminace vlasů nemá žádné kontraindikace, může se provádět na vlasy jakékoli délky. Na rovné a kudrnaté vlasy, aby laminace byla přípustná, ale to vlasy narovnat a kudrnaté, ale jednoduše jim dává zdravý a dobře upravený vzhled.

  Nádherné vlasy, které způsobují vzrušený vzhled, jsou k dispozici každému z vás!

  Po zákroku se vlasy stávají zdravými a mají přirozený lesk. Jasná, nasycená barva po barvení vlasů bude trvat mnohem déle, protože postup prodlužuje životnost barvy barvených vlasů.

  Laminace se doporučuje zejména pro poškozené, suché a křehké vlasy, stejně jako vyčerpané barvení a chemické perm. Vizuální efekt postupu je nejpozoruhodnější u silně poškozených vlasů.

  Výsledek postupu laminace nebo biolaminace vlasů:

  1. Vlasy jsou obnoveny zevnitř.
  2. Vlasy jsou dostatečně vlhké, což zabraňuje lámavosti a průřezu špiček.
  3. Vlasy jsou chráněny zvenčí pláštěm, který dodává extra objem a pružnost.
  4. Vlasy nejsou zmatené a stanou se poslušnými, styling je velmi usnadněn.
  5. Pórovitost vlasů je vyhlazena, což dělá účes hladší a vlasy lesklé.

  Typy laminačních vlasů (někdy se tyto pojmy nevykládají správně)

  Bio-laminace vlasových vlasů (Hair Company) - nasycení poškozených vlasů proteinem a keratinem, které vyplňují a cementují dutiny uvnitř poškozené struktury vlasů. Při použití všech produktů řady Double Action (vrstvené vrstvy) jsou účinné látky "zapečetěné" pod kutikulí, čímž se prodlužuje životnost poškozených vlasů. V důsledku toho vlasy získávají objem, sílu, zdravý lesk a zachovávají si barvu delší dobu.

  Vyhýbání vlasů je technologie pro barvení a tónování vlasů. Používají se pouze přímé pigmenty, které poskytují nejvyšší jas a čistotu barev. Barvivo způsobuje minimální poškození vlasů. Na rozdíl od běžných nátěrů, které mají během barvení alkalické médium, je barvivo použité pro eliminaci mírně kyselé.

  Laminování je technologie, při níž jsou všechny vlasy obaleny lesklým filmem, zesílí, získá zdravý vzhled a živý lesk. Barva zůstane mnohem delší šťavnaté, protože nejprve se vymaže laminovací fólie a pak se zbarví.

  Zasklívání, cementování, stínění - tyto termíny skryjí polostátní barvení s nebo bez změny barvy vlasů. Struktura vlasů není skutečně obnovena, s větší pravděpodobností mluvíme o kosmetickém účinku "utěsnění" nepravidelností způsobených měkkým barvivem.

  Možnosti použití vlasových laminačních výrobků:

  1. Klasické BIO-Laminování VLASOVÁ SPOLEČNOST

  Minimální postup laminace umožňuje vyloučení z kroku 3 a kroku 6, protože tyto prostředky jsou doporučeny, ale nejsou povinné. Účinky těchto fondů nemají ochrannou funkci, ale přímo se vztahují k obnově vlasů zevnitř!

  2. Lamination Hair Company + Barvení vlasů

  Barevná laminace a obnovení struktury vlasů s permanentním Hair Light Cream Colorante permanentním barvivem, barvivem QUECOLOR s přímým účinkem a polostředním barvivem Light Gomage.

  Krok 0. Barvení vlasů. Použití vlasové společnosti Crema Colorante nebo GoMage barviva nebo jiné perzistentní profesionální barvivo. Laminování je možné začít ihned po zbarvení, ale doporučuje se počkat jeden nebo dva týdny, vše závisí na konkrétním barvivu a stupni nárazu na strukturu vlasů.

  Krok 1. Vlasový šampon pro váš typ vlasů. Opláchněte vlasy dobře šamponem. Doporučený speciální NS šampon - šampon s přímým vlasem nebo šlehačkou na kudrnaté vlasy.

  Krok 2. Vlasová společnost v horké fázi (horký krok 1) - regenerační prostředek horké fáze založený na přípravku CREATIN C100 250ml. Otevírá vlasové váhy, proniká hluboko do nich a vyplňuje všechny porézní (poškozené) oblasti. Ohřívá pokožku hlavy, rozšiřuje krevní cévy, zvyšuje krevní oběh. Připravuje vlasy pro druhou fázi.

  Jak používat: Použijte horkou fázi k čištění a vlasům sušených na ručníky kartáčem. Jemně česněte vlasy. Nosit kryt celofánu. Ponořte se pod teplo po dobu 10 minut (doma, dejte si plastový klobouk, zabalte ručník kolem hlavy, prodlužte dobu expozice na 20 minut a poté důkladně opláchněte teplou vodou.

  Krok 3. Barvení vlasů. Použití vlasové společnosti QUECOLOR barviva s přímým účinkem nebo alternativou k předběžnému barvení je použití perzistentního barviva Hair Company Crema Colorante nebo GoMage.

  Krok 4. Booster (BOOSTER) a olej (OLIO RICOSTRUZIONE). Mixér a olej smícháme kartáčem do nádoby, dokud nedojde k pěnění. Aplikujte kompozici na vlasy. Nechte expozici po dobu 1 - 5 minut. Jemně masírujte prsty, neoplachujte.

  Krok 5. Vlasová společnost (studený stupeň 2) studená fáze - regenerační činidlo pro studenou fázi na bázi CREATINu C100 250ml. Ztužuje kůži pokožky hlavy, zlepšuje krevní oběh, uzavírá váhy vlasů. Výsledek: objemné, elastické a lesklé vlasy, chráněné před škodlivými vnějšími vlivy.

  Způsob aplikace: Aplikujte rovnoměrně po celé délce mokrých vlasů a na pokožce hlavy jemným pohybem. Držte 5 minut a důkladně opláchněte teplou vodou.

  Krok 6. Hair Hair Regenerating Mask. Penetrující hluboko do vlasů, vyplňuje porézní oblasti a vyrovnává povrchovou vrstvu váhy. Maska poskytuje vlasům pružnost, zdravý lesk, měkkost, usnadňuje česání.

  Jak používat: Aplikujte na čisté vlasy a nechte 5 - 10 minut pracovat, poté důkladně opláchněte teplou vodou. Může se také použít jako samostatný výrobek. Doporučuje se použít jedenkrát týdně k udržení a prodloužení efektu.

  Krok 7. Vlasová regenerační pěna. Rovnoměrně rozdělte pěnu po celé délce vlasů. Pokračujte v instalaci jakýmkoli způsobem, který si vyberete.

  Popis a výběr vlasového barviva HAIR COMPANY

  VlasySpolečnost HAIR LIGHT QUECOLOR Přírodní efekt barva, zvlhčující maska ​​na vlasy s kyselinami, mandlovým olejem a zeleným čajem. Umožňuje vám dosáhnout tří výsledků najednou: barvu, měkkost a lesk. Použití: Podle pokynů je doba expozice 5-30 minut.

  Vlasové přípravky HAIR LIGHT CREMA COLORANTE Perzistentní trvalé barvivo. Profesionální permanentní barvivo na vlasy, které ve svém složení obsahuje přírodní složky a obzvláště exkluzivní multivitamínový regenerační komplex. Minimální množství čpavku umožňuje velmi pečlivý přístup ke struktuře vlasů během barvení. Použití: Smíchejte vlasy Light Crema Colorante s vlasovou emulzí Ossidante v poměru 1: 1,5 (doporučujeme zvolit oxid na nižší úrovni než obvykle) dokud nebude získána homogenní směs. Doba expozice 30-45 minut

  VlasySpolečnost HAIR LIGHT GOMAGE Polostaveným barvivem. Neobsahuje amoniak, parafenylen diamin, resorcinol! Ideální pro: jemné barvení, malování šedých vlasů, zvýšení lesku a intenzita barvy, zvýraznění a zbarvení, "mytí s barvou", obnovení matných a bez života bez vlasů, barvení mužských vlasů. Aplikace: Smíchejte vlasy Light GOMAGE s vlasy Light Gomage oxidační emulze v souladu s instrukcemi. Doba expozice je 15-35 minut, v závislosti na zvolené metodě.

  Pro nejlepší efekt doporučujeme provést barvení barvami firmy Hair Company, protože snížený obsah čpavku nebrání ukotvení aktivních složek uvedených kompozic. Použití barviv jiných značek nezaručuje požadovaný výsledek!

  Hair Laminace Hair Company

  Ve snaze o dokonalou hladkost a lesk jsem před několika lety koupil laminovací soupravu. Doufal jsem, že mi trochu vyhladí kudrnaté vlasy, zpomalí vylupování nátěru a sníží dopad škodlivých faktorů.

  A ano, otevře karty: pak laminace zachránila mé bělené vlasy bez ohledu na to, co. Zradila hustotu a hladkost vlasů, ze kterých byly vlasy příjemně těžké a rovnoměrnější. Spárovaná s elektrickým kartáčováním (vysoušeč vlasů), bylo možné dosáhnout i lesku na suchých, poškozených a depigmentovaných špičkách!
  Vzhledem k tomu, že vlasy po holení rostly, rostly nerovnoměrně. To bylo zvláště patrné při vysychání délky - špičky se zasekly a zabalily celé plátno vlasů, což dávalo nedbalý vzhled. Jako kdyby koltun česal. Maska a olej v dostatečném množství situaci nezachránili. Hroty byly sklovité. Vypadalo to jako nic kromě nůžek nemohla je ovlivnit.
  Začal jsem hledat internet pro záchranu, v té chvíli se objevil vrchol zájmu o narovnání / obnovení keratinu a dalších metod "utěsňování" vlasů. Tak jsem narazil na laminování. Po přezkoumání informací od výrobce jsem koupil na vlastní nebezpečí celý soubor. Po šamponách obchodu to byl první důvěrný krok směrem k profesionálnímu a obecnému systému, přemýšlivou péči.

  Co je vlasová laminace? Jak to funguje?


  Laminování vlasů (BIO Lamination) lze porovnat s vrstvením papíru. Během laminování jsou všechny vlasy obaleny v prodyšném celulózovém filmu, který obsahuje složky rostlinného původu. Výsledkem je, že vlasy zahušťují o 10-15%, což váš účes vizuálně zvětšuje.
  Laminování, aplikované po barvení vlasů, může výrazně prodloužit "životnost" barvy téměř dvojnásobně. To se děje následovně: laminování aplikované na barvu je vymýváno po dobu 4-6 týdnů a teprve poté se barva začne omývat. Barva vlasů tak zůstane nasycená a prodlužuje se doba do dalšího zbarvení.

  Je to škodlivé?


  Žádná škoda, jen dobrá! Celulózová fólie chrání vlasy před mechanickým poškozením a vystavením životnímu prostředí. Chrání styling odpuzováním vlhkosti.
  Nádherné vlasy způsobující vzrušující vzhled jsou nyní k dispozici každému z vás!
  Výsledek postupu laminace nebo biolaminace vlasů:

  1. Vlasy jsou obnoveny zevnitř.
  2. Vlasy jsou zvlhčené, což zabraňuje křehkosti a průřezu špiček.
  3. Vlasy jsou chráněny zvnějšku pláštěm, který dává objem a pružnost.
  4. Vlasy nejsou zmatené a stanou se poslušnými, styling je usnadněn.
  5. Pórovitost je vyhlazena, což činí vlasy hladkou a lesklou.

  První použití mě otřáslo. Vlasy, které neznají dobrou péči, se hodně změnily. Hladká, drobivá, ruka se snadno posunula podél pramenů a stále se objevila lesk. Tipy nepadly. Při každé proceduře se situace zlepšila - vlasy byly méně nafouklé, leželo lépe a lesklo. Udělal jsem to jednou týdně, ale po páté době (tj. Po měsíci použití) se objevila plošina, když laminace přestala zlepšovat strukturu vlasů. Zjevně vyplnily všechny dutiny, utěsňovaly všechny váhy a plenochku po celé délce, které byly konečně fixovány na povrchu vlasů. Bylo to pro mě malé vítězství - vlasy nikdy předtím nevypadaly tak dobře, a to ani z pohledu skutečnosti, že byly poškozeny po celé délce výplachů.


  Laminování pokračovala jednou měsíčně, a pak jednou za pár měsíců kvůli lenosti. Ale po řezání celé délky namalované laminace nebyla pro mě častou procedurou. Faktem je, že účinek na přirozené vlasy není tak zřejmý. Na suché, poškozené a obarvené - rozdíl je ano, viditelný z první aplikace, plus kumulativní účinek (s podmínkou použití plné sady). U přírodních vlasů nejsou všechny speciální efekty tak nápadné, ale o to níže. Podívejme se, co je vlasová laminovací souprava Hair Company!

   Sada nástrojů pro postup vlasové laminace doma:

 • Horká fáze 250 ml: regenerační prostředek horké fáze na bázi CREATIN C100 otevírá vlasové vločky, proniká hluboko do nich a vyplňuje všechny porézní (poškozené) oblasti. Ohřívá pokožku hlavy, rozšiřuje krevní cévy, zvyšuje krevní oběh. Připravuje vlasy pro druhou fázi.
 • Studená fáze 250 ml: regenerační činidlo studené fáze založené na přípravku CREATIN C100 omezuje cévy pokožky hlavy, zlepšuje krevní oběh a uzavírá váhy vlasů. Vlasy jsou objemné, elastické a lesklé, chrání před škodlivými vnějšími vlivy.
 • Obnovující maska ​​250 ml: proniká hluboko do vlasů, vyplňuje porézní plochy a vyrovnává povrchovou vrstvu váhy. Maska poskytuje vlasům pružnost, zdravý lesk, měkkost, usnadňuje česání.
 • Šampon bez základů (pro kudrnaté / rovné vlasy) 200 ml: Šampon speciálně vyvinutý pro kudrnaté vlasy, který jemně čistí, obnovuje vlasy po celé délce, posiluje, vyživuje a zlepšuje lesk. Ideální pro udržení efektu vlasové laminace.
 • Booster (s keratinovým extraktem) 10ks x10ml Double Action Booster: Okamžitě obnoví vlasy s poškozenou strukturou.
 • Obnova oleje 10ks x 10ml "Double Action Olio Ricostruzione": Nejsilnější rekonstruktor, obsahující plnohodnotný koktejl aktivních biologických extraktů, minerálních doplňků a lipidových sloučenin.
  1. Moje sada obsahuje:

  Šampon pro rovné vlasy - Hair Company Double Action Shampoo Ricostruttore Capelli Liscii. Ano, pro rovné, protože pro kudrnatý šampon je to velmi vzácná šelma. Asistent prodeje mě ujistil, že mezi nimi neexistuje žádný výrazný rozdíl, a tak vzala jediný dostupný šampon pro rovné vlasy. Říká se tomu "obnovení", ale nedá se oklamat, hluboce čistící šampon (GOSH nebo SHO). Zároveň velmi jemně umývá.

  Složení: Aqua (voda), ether sulfát, natrium-lauryl-Sulfat, Parfum (vonné látky), kokamidopropylbetain, akrylátové kopolymery, kokamid MEA, distearát, lauramid MIPA, Laureth-10, PEG-15 cocopolyamine, PEG-120, methyl-glukóza, dioreate, imidazolidinyl močovina, kyselina citrónová, hydroxid sodný, tetrasodná sůl EDTA kreatin, CI 47005 (žlutý 10), Methylchloroisothiazolinone, karamel, Methylisothiazolinone šampon vodnaté konzistence, neprůhledné, perleťová, zlatožluté barvy. Pěna dobře vytváří hustou pěnu. Páchne jako něco květinového, není moc silné. Vlhké vlasy po skřípání, ale ne zmatené, jsou drobivé, hladké, pokud držíte ruku, pak se sklouznete mezi prsty. Po použití tohoto šamponu fungují různé sérum a pleťové vody. Masky jsou více absorbovány a zvyšují spotřebu oleje. Vlasy si uchovávají objem a svěžest déle. Mám rád skutečnost, že šampon vůbec nezasychá pokožku hlavy, nevysušuje konce a nezasychá (není horší ani lepší). Silně a jemně čistí. Nakonec, hezké šampon. Ne každý den, ale pravděpodobně výborný pro následující fáze. Režim horké fáze regenerační (fáze 1) - Hair Double Action Ricostruttore Profondo Krok 1 Caldo. Nepoužívá se samostatně, pouze ve studené (druhé) fázi. Docela tekutý, bezbarvý a průhledný výrobek s ostrým zápachem.


  Složení: Propylen Clycol, glycerin, dimethiconkopolyol, PEG-7, Glyceril kokoát, Polyquaternium-22, polysorbát-20, methylparaben, kreatin, Methil, nikotinát, Parfum (vůně) velmi silně peče pokožky hlavy a kůže zčervená z ní. Při použití vypadá hloupě: červené skvrny na čele a na ruce v místech, kde nástroj upadl. Ale po proplachování začne začervenat rychle po močení, po vykynutí, vysušení nebo podráždění. Používejte pouze s rukavicemi! Další červená ruka v ohni

  Aplikuji s kartáčem a vždy nosím rukavice, pak jemně zametím, pin. Vložil jsem si klobouk (nebo obalil hlavu kolem filmu) a zapnul časovač. Výrobce doporučuje udržovat 10-15 minut při vystavení teplu. Proto jsem nastavil odpočítávání po dobu 13 minut a začal jemně oteplovat vlasy se sušičem vlasů. Po uplynutí času vypláchnu horkou fázi bez použití jakýchkoli prostředků. Utěrka a přejdu k další položce. Po použití horké fáze, která zvyšuje váhu vlasů, musíte řídit něco pod nimi. Může to být pigment, olej, keratin, atd. Mám emulzi směsi Hair Company Double Action Olio Ricostruzione a keratinového posilovače s Double Company Booster firmy Hair Company s Keratinovým extraktem. Zesilovač není používán samostatně, ale směs posilovače s olejem může být použita jako tritment nebo maska. Tímto způsobem jsem se nechtěla používat: nedostatečná péče o takový náklad / cenu finančních prostředků. Proto používám pouze při laminování.

  Booster Složení: Aqua (voda), Amodimethicone, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, Parfum (vůně), imidazolidinylmočovina, fenoxyethanol, Cetrimonium chlorid, Trideceth - 10, propylenglykol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, hydrolyzovaný keratin, butylparaben.
  SLOŽENÍ OLEJE: propylenglykol, denatum alkoholu, chlorid cetrimonium, myristylalkohol, parfum, karamel, C.I. 47005, Aqua (voda), Butylenglykol, Hypnea Musciformis Extract. Emulze se připraví následujícím způsobem: obě bubliny (olej a booster) se nalijí do nekovové nádoby a jsou šlehány štětcem (nebo jakýmkoliv nekovovým předmětem). Aplikuji emulzi na mokré vlasy, šitím je a chodím po 5-7 minutách podle pokynů výrobce. Někdy trochu déle. Neumývejte se a přesuňte se na další krok. Cold Phase Regenerative (Phase 2) - Dvoučinná společnost pro péči o vlasy Ricostruttore Profondo Step 2 Freddo. Zdá se, že je používán samostatně pro vyhlazení struktury vlasů, ale nevyzkoušel jsem to. Používám pouze párovanou s horkou fází.

  Složení: Aqua (voda), myristylalkohol, Certimonium chlorid, Amodimethicone, Trideceth-10, fenoxyethanol, propylenglykol, methylparaben, propylparaben, ethylparaben, butylparaben, kreatin, benzofenonu-4, mentol, Parfum (vůně). Samotný nástroj je velmi silný gel, bílý a mírně průhledný. Vůně mentolu, nenápadné, na vlasy nemá moc. Snadno se aplikuje a rozšiřuje, gelová struktura se perfektně sklouzává podél vlasů. Aplikuji na všechny délky a kořeny, já mám. Sbírám a maji vlasy a nechávám 10-15 minut. Studená fáze ochlazuje pokožku hlavy velmi silně, ale pouze na samém začátku neodchází z vlasů. Studená fáze uzavře vlasové váhy s prostředkem uvnitř, vyhladí vlasy a zpevní vlasy. Umyjem je bez dalších prostředků, umyjem je ručníkem a moje vlasy jsou připraveny na poslední krok. Restorative mask - Vlasová společnost Double Action Maschera Ricostruttrice Base E Mantenimento. Podivně strukturovaná maska, která vypadá spíše jako balzám. Nějak vážně (Není tlustá, bílá, lehce průhledná. Voní jako květina, jako šampon. Aplikuje se snadno, klouže přes vlasy a okamžitě se na ně stává méně. Vlasy jako by absorbovaly masku.

  Složení: Aqua (Water), myristylalkohol, Certimonium chlorid, Amodimethicone, Trideceth-10, Kreatin, imidazolidinyl, močovina, Methylchloroisothiazolinone, hořčík, dusičnan, chlorid hořečnatý, kyselina citronová, Parfum (Fragrance). Výrobce doporučuje 5 minut, aby odolal, ale držím 20-30 minut. Umyjte se snadno a rychle. Vlasy po masce jsou příjemně vážené, vyrovnané, sklouzly mezi prsty, vypadají hladší a hustší. Pěkná maska, která může být použita odděleně od laminovací soupravy. Pomáhá udržovat dobrý stav vlasů mezi léčbou. Ale od té doby Mám to odděleně od všech ostatních produktů, skoro nikdy nepoužívám. Někdy, pokud vůbec není líné, nebo pokud jsou vlasy velmi smutné. Po použití masky jsou vlasy příjemné, hladké, dobře tvarované kudrlinky, ale nejsou nasycené, nejsou zvlhčené. Zvláštní pocit, když jsou vlasy příjemné, ale ne jako po masných výživných maskách.


  Aplikuji podle pokynů.


  Za prvé, moje hlava se šamponem, ručník mokrý a jemně (s rukavicemi!) Aplikujte první fázi. Rozkládám se po celé délce vlasů a pokožky hlavy, složených a připoutaných vlasů. Oblékla jsem si sprchovou čepičku a spustila časovač na mém telefonu po dobu 10 minut. Ohřívám vysoušeč vlasů trochu, ne-li lenost. Po signálu časovače vypláchnu kompozici vodou, opláchám vlasy, jemně ji sklopím a namočím ji ručníkem. Nyní můžete použít barvivo nebo péči v závislosti na účelu. Používám péči.


  Smíchám olej s posilovačem na polovinu silikonovým kartáčem, aplikuji celou délku vlasů a vlasovou pokožku, masíruji, pak sbírám a picháním vlasů. Výrobce doporučuje držet po dobu 5 minut, ale snažím se udržet min. 10. Poté se druhá fáze aplikuje na vlasy a neumývejte posilovač oleje. Může být aplikován bez rukavic, nespaluje a ochlazuje ruce a pokožku hlavy. Rozdávám hřeben na vlasy a lehce masíruji špičky. Přitiskl jsem si vlasy a držel 10-15 minut, po kterém jsem si je umyla bez použití šamponu. Blotujte, nasaďte si masku a znovu si zpevněte vlasy.


  Snažím se udržovat masku po dobu nejméně 10 minut. Během všeobecného čištění a hodinu a půl se to ukáže))) Pak omyjte a usušte vlasy obvyklým způsobem. Nejčastěji po laminování suchých vlasů je to přirozené a nepoužívá žádné další prostředky. Někdy používám olej a nesmyvashki, někdy jen stříkat.


  Nyní, na přírodních, suchých a kudrnatých vlasech, se mi líbí spíše soubor než ne. Je vhodné je použít před jakýmkoli událostem nebo dovolenou. Vlasy po každém použití jsou vizuálně lepší: více lesku, hladkost, jsou pružné, hladké a strukturované. Snadnější je shromažďovat v účesy. Zvláště pokud jsou vlasy načechrané jako moje, pak po laminování mohou být ostruhy a antény pod vlastním vlivem snadno vyhlazeny do zbytku vlasů. Neexistuje "halo" kolem hlavy. Stejně tak s délkou, z důvodu získané elasticity, leží v jednom pásu, což je velmi patrné při tkaní pigtailu.


  Po laminování jsou vlasy lehce česané ručně, špičky mají pocit a vypadají úplně zdravé (i když byly velmi suché a matované), vlasy po celé délce jsou příjemné a chladné.
  Vlevo po laminování (vlasy se přirozeně vysuší, nezpůsobí nic dalšího), vpravo po laminování a oleji:


  Ve skutečnosti laminace pomáhá udržovat vlasy v dobrém stavu, trochu se stará, ale účinek je kosmetický, ne léčebný. Dobré pro ty, kteří osvětlují nebo barví vlasy, stejně jako pro ty, kteří mají barvenou délku. Majitelé přirozených vlasů neočekávají mnoho. Jsem s nákupem spokojen, nástroj je megaekonomický! Nepamatuji si, kolik to stojí, internet dává rozdíly v cenách od 1.500 rublů na 6.000, a to závisí na objemu a množství finančních prostředků (ať už budete mít šampon, olej nebo barvu), ale odrazuje každou centu. Chystám se ji použít a neopakovat ji, teď už nemusím laminovat vlasy často.

  Doufám, že příspěvek byl alespoň trochu užitečný.
  Pokud jste něco vynechali, zeptejte se, s radostí vám zodpovím!

  Vlasová společnost Double Action - Italská vlasová lakování

  Získejte lesklé, obnovené vlasy! Koupit profesionální produkty pro Double Action vlasové laminování od italské značky Hair Company. ✓ Volné doručení v Moskvě od 3000 ₽. ✓ Úřední sklad.

  Inovace obnovení vlasů

  Barvení, horký styling, perm nebo narovnání kadeří žehnutím tenké vlasové struktury, čímž se povrchová vrstva více porézní. Váčky začínají vločkovat a nafoukat. Takové prameny, zbavené života, byly obnoveny v kabině za použití laminace.

  Tento postup umožňuje, aby vaše vlasy tlusté, pružné a lesklé, protože každá srst je obalena ochranným biofilmem, lepí váhy a uchovává živiny uvnitř tyče. Ale co když si nemůžete dovolit drahé salonní služby?

  Italská společnost Hair Company Professional se tomuto problému věnuje a vyzbrojená nejnovějším vědeckým vývojem uvolnila nástroje pro hluboké obnovení vlasů v domácnosti. Pomocí balíčků vlasových laminací získáte úžasný efekt ihned po aplikaci:

  • Pruhy obnovené zevnitř získají zdravý lesk a hedvábnost.
  • Vlhké chloupky se stanou pružnějšími, křehkost a špičatá část zmizí (což zvláště osloví ženy, které chtějí růst délku).
  • Ochranný plášť, který obaluje tyčinku, způsobí, že vlasy budou tlustší, nebudou mít kudrlinky nad teplotními extrémy.
  • Zjednodušuje styling vlasů, protože stanou se poslušnějšími.
  • Malované zámky udrží nasycenou barvu dvakrát delší dobu.

  Double Action - obalové ochranné kadeře!

  Chcete-li poskytovat plnou ochranu a ošetření vlasů doma, doporučujeme vám koupit produkty Hair Company Professional (Itálie). Výrobky této značky jsou zcela bezpečné, mají dlouhotrvající účinek a nasytí kadeře užitečnými přírodními látkami. Pro minimální program budete potřebovat:

  1. Čisticí šampon s regeneračním účinkem - je prezentován ve dvou verzích: pro kudrnaté prameny (s panthenolem) a pro rovnou (s olivovým olejem). Je nezbytné pro jemné odstranění zbytků nosných prostředků.
  2. Horká fáze s použitím regeneračního léčiva, která otevírá váhy vlasového hřídele a naplňuje regeneračním keratinem.
  3. Chladná fáze s použitím regeneračního pojidla, které uzavírají kůžičkové váhy a obalují je membránovým filmem. Myristáty, které jsou součástí přípravku, změkčují vlasy, keratin poskytuje kadeřům pružnost a pevnost a ovoce dodávají lesk.
  4. Ochranná maska ​​- dodatečně chrání poškozené prameny, plní je živinami, minimalizuje účinky agresivního prostředí. Můžete použít jednou týdně k prodloužení doby laminace.

  Maximální program pro obnovu bezvládných kadeří po perm, rovnání nebo bělení obsahuje:

  • Booster s keratinovým extraktem Double Action Booster, který se používá ve spojení s regeneračním olejem olio ricostruzione. Směs těchto léčiv se aplikuje na vlasy mezi horkou a studenou fází pro intenzivní hluboké zotavení intercelulárního cementu v poškozených oblastech. Prostředky prodlužují život poškozených vlasů, činí to silné a poslušné.
  • Regenerační pěna pro další hydratační a fixační účesy. Aplikuje se na samém konci laminace, pomáhá při stylování vlasů.
  • Barviva (pro ty, kteří chtějí změnit nebo zvýšit odstín) se používají ihned po horké fázi, což dovolí inkoustu proniknout do vlasové šachty a dlouhou dobu zachovat její barvu.

  Náš internetový obchod nabízí vše, co potřebujete pro laminování vlasů za cenu 10% pod trhem. Objednejte naši certifikovanou kosmetiku z Itálie, dáme vám další vlasy! Dodávka se provádí v Moskvě a ve všech městech Ruské federace.

  Bonusový program

  Registrovaní zákazníci účtují 4% částky šeku na bonusový účet v "osobním účtu". Bonusové ruble jsou účtovány na všech produktech (s výjimkou speciálních nabídek) a mohou platit až 50% dalšího nákupu.

  Hair Laminace Hair Company

  Koupit profesionální laminování z Itálie od společnosti Hair a získat garantovaný výsledek. Celý postup trvá déle než 30 minut a vy jste majitelem zdravých, chráněných a lesklých vlasů!

  Krása a zdraví vlasů je jedním z nejdůležitějších faktorů důvěry a úspěchu pro každou ženu, která si vážně váží. Po mnoha mukách, chemických vlivech a barvení vlasy jen křičí na pomoc. Vaším úkolem je slyšet a pomáhat jim.

  Pokud salonní procedury nemají dostatek peněz ani volného času, nezoufejte. Můžete oživit účes bez opuštění vašeho domova. Díky řadě produktů vlasové společnosti je domácí laminace cenově výhodnější. Svět nestává klidný a unikátní technologie dovolí každé ženě, aby jí vlasy dal druhý vítr doma, vyhýbat se únavnému výletu do salonu!

  Vyberte si laminovací sadu od firmy Hair Company

  V našem on-line obchodě se nachází několik sad setů: minimální, plné a pokročilé, stejně jako nový produkt společnosti Triple Action. Vše závisí na vašich preferencích a dostupnosti finančních prostředků.

  Minimální sada obsahuje:

  • • 1 fáze
  • • 2 fáze
  • • Regenerační maska
  • • Speciální čistící šampon

  Složení kompletní sady je doplněno posilovačem keratinů a regeneračním olejem, které spolupracují. Maximální sada obsahuje regenerační pěnu jedinečnou ve své skladbě.

  Bezpečnost a účinnost postupu laminace

  Není pochyb o účinnosti postupu, uvidíte to po první aplikaci. Perfektně se kombinuje s barvením a ošetřením vlasů. Ale... odborníci doporučují, aby tento postup provedli dva týdny před obarvením nebo den po něm. V opačném případě hrozí částečné vymytí barvy nebo nedostatečné penetrace barevných pigmentů. Všechny laminovací výrobky jsou naprosto bezpečné. Navíc jsou plné komplexu vitamínů a minerálů, které působí k uzdravení vlasů. Membránový film pokrývající vlasy chrání před škodlivými účinky a viditelně vyhladí, poskytuje elastičnost a lesk a trvale zachovává bohatou barvu po barvení.

  Koupit stejný soubor Hair Company není těžké. Stačí, abyste opustili požadavek na našich webových stránkách a co nejdříve zajistíme dodání zboží v Moskvě kurýrem. Pokud nejste v hlavním městě a ve vašem městě, je těžké najít originální produkty od Hair Company Professional, pak můžeme provést dodávku ruskou poštou.

  Pokyny pro vlasovou laminaci VLASOVÁ SPOLEČNOST

  Návrat na seznam HAIR COMPANY (Itálie), Laminování vlasů. Kompletní návod k použití.

  Jedna z hlavních složek ženské krásy je dokonale zdravá, což znamená lesklé vlasy, které je třeba zachránit poté, co se vznesou, popálí a ošetřují chemikáliemi.
  Po opakovaném barvení s obyčejnými barvami, struktura vlasů je rozbitá, váhy vypadnou z vlasové šachty a přemění je do roztrhaného ježka.
  Výsledkem je, že vlasy mají tupou nenápadnou barvu a stávají se křehkými a jejich hroty se rozdělují a přeměňují se na malé mřížky.
  Jak se s tímto problémem vypořádat?

  Bio-laminace (Hair Company) je nasycení poškozených vlasů bílkovinami a keratinem, které vyplňují a cementují dutiny uvnitř poškozené struktury vlasů.
  Při vrstvení všech produktů řady Double Action jsou účinné látky "uzavřeny" pod kutikulí, čímž se prodlužuje životnost poškozených vlasů.
  V důsledku toho vlasy získávají objem, sílu, zdravý lesk a zachovávají si barvu delší dobu.

  Procedura pro laminování vlasů je sama o sobě účinná, ale může být kombinována s barvením vlasů a ošetřením vlasů, ale (!) Barvení vlasů se doporučuje během procesu laminace vlasů buď 2 týdny před laminátem nebo 2 týdny po něm, protože možné nebo částečné vymytí barvy nebo nedostatečné proniknutí.

  Membránový film pokrývá poškozené vlasy, jako by slepil společně rozptýlené váhy.
  Zhoršená porézní struktura vlasů je vyhlazena.
  Po zákroku se vlasy stávají zdravými a mají přirozený lesk.

  Výrobky pro tento postup jsou naprosto bezpečné a bohaté na živiny, které byly dlouho uloženy uvnitř vlasů.
  Neexistují žádné kontraindikace pro postup laminace, může se provádět na vlasy libovolné délky.
  Laminování je přípustné na zvlněných a kudrnatých vlasech, ale vlasy se nerovnávají, ale jednoduše jim dávají zdravý a dobře upravený vzhled.
  Laminování poškozených, suchých a křehkých vlasů, stejně jako vlasy vyčerpané barvením a chemickým perm se doporučuje zvlášť.

  Laminování s barvením vlasů: obnovení struktury a barvení trvalým trvalým barvivem Hair Light Cream Colorante.
  V případě, kdy se postup laminace provádí bez zbarvení, vyřadte "KROK 3".


  KROK 1
  Vlasy se omyjí speciálním regeneračním šamponem, který je vybrán podle typu vlasů:

  Speciálně navržený šampon pro suché, porézní, kudrnaté vlasy.
  Jemně čistí, vyhlazuje a zlepšuje lesk kudrnatých vlasů.
  Obsahuje panthenol - který umožňuje zachovat přirozenou rovnováhu vlhkosti a posílit strukturu vlasů.

  POUŽITÍ:
  Naneste na mokré vlasy, masírujte 1-2 minuty.
  Vypláchnout.
  V případě potřeby opakujte postup.

  Šampon důkladně a zároveň jemně čistí vlasy a pokožku hlavy.
  Účinné látky rostlinného původu poskytují optimální péči o strukturu vlasů.
  Olivový olej udržuje a zvlhčuje vlasy.
  Vitamin B revitalizuje a chrání vlasové vlákno.
  Přírodní polymery obnovují poškozené oblasti vlasů a vyhlazují pokožku, plní vlasy zdravým leskem.

  POUŽITÍ:
  Naneste na mokré vlasy, masírujte 1-2 minuty.
  Vypláchnout.
  V případě potřeby opakujte postup.

  Aplikujte na čistě umyté a dobře natřené vlasy ručníkem a rovnoměrně rozložte složení po celé délce vlasů.
  Namočte 10-20 minut, případně pomocí klymazonu.
  Důkladně opláchněte teplou vodou.

  Doporučuje se pro vlasy s vysokým stupněm poškození.

  Fáze regenerace za tepla, otevírá vlasové váhy a proniká do struktury, vyplňuje všechny poškozené oblasti, čímž vyrovnává a opravuje vlasy zevnitř.
  Keratína obnovuje a chrání, dává vlasům pružnost a ovlivňuje metabolické procesy na pokožce hlavy a vlasy.
  Výsledky vizuální kontroly používání keratinu naznačují vzhled lesku, hedvábnost vlasů a v některých případech i pozastavení ztráty.

  V tomto kroku zvolíte barvivo, které použijete:

  Profesionální permanentní barvivo na vlasy, které ve svém složení obsahuje přírodní složky a obzvláště exkluzivní multivitamínový regenerační komplex.

  Minimální množství čpavku umožňuje velmi pečlivý přístup ke struktuře vlasů během barvení.

  POUŽITÍ:
  Blend Hair Light Crema Colorante s vlasy Light Emulsione Ossidante v poměru 1: 1,5
  (je žádoucí zvolit oxid do úrovně menší než obvykle) až do homogenní směsi.
  Doba expozice 30-45 minut

  Na promyté, barvené vlasy (můžete regenerovat šampon) aplikujte směs posilovače s extraktem keratinu BOOSTER S KERATIN EXTRAKTEM a olejem obnovte OLIO RICOSTRUZIONE v poměru 1: 1 pomocí kartáče v nekovové pánvi, aby se vytvořila pěna.

  Použijte pěnu na poškozené oblasti vlasů, je snadné masírovat.
  Dávejte pozor na obzvláště citlivé oblasti, nechte působit po dobu 5 minut.

  Zpevňující regenerační koncentrát je ideální pro porézní, poškozené, bělené, bělené, ztenčené a oslabené vlasy.

  Keratinový extrakt poskytuje intenzivní a hlubokou péči v kombinaci s regeneračním olejem Olio Ricostruzione.
  Usnadňuje česání vlasů, vrací sílu a lesk na vlasy bez života.
  Obnovuje vlasy zevnitř a vytváří kolem nich ochrannou vrstvu, která zabraňuje dalšímu agresivnímu působení.

  POZOR! BOOSTER NEPOUŽÍVÁ NEZÁVISLÝ PRODUKT.

  Rekonstrukce oleje obsahuje plnohodnotný koktejl aktivních biologických extraktů, minerálních doplňků a sloučenin lipidů.
  Perfektně obnovuje poškozené oblasti vlasů a strukturu jako celek.
  Chrání vlasy fólií s bio membránou, vyživuje a obnovuje hydro-bilanci vlasových vláken.
  Obsahuje extrakt z mořských řas.
  Vynikající odhalení a usnadňuje česání, poskytuje extra lesk.

  Směs oleje s posilovačem může být použita samostatně jako samostatný výrobek jednou týdně.

  Nepoužívejte předem nanesený posilovač oleje.

  Fáze studené regenerace má adstringentní a regenerační účinek.
  Dokonale vyhlazuje strukturu a zavírá váhy, čímž je povrch kůžičky silnější a hustší.
  Pokrývá membránu vlasové membrány.
  Myristáty v kompozici přípravku se používají ke změkčení, změně stavu ovocných kyselin a dodatečnému lesknutí, regeneraci keratinu a zvyšování elasticity. Výsledkem jsou pružné a lesklé vlasy s plně obnovenou strukturou.

  Doba expozice 5-7 minut! Důkladně opláchněte vlasy!

  Aplikujte na čisté vlasy a nechte pracovat 5 až 10 minut bezprostředně po druhé fázi, poté důkladně opláchněte teplou vodou.

  Může se také použít jako samostatný výrobek. Jednou za tři dny.

  Ohromující účinek, obnovení masky pro suché, bělené, bělené, chemicky zkroucené a unavené vlasy, které ztratily svou vitalitu.

  Aktivní ochrana, obsažená v textuře světle krému.
  Poskytuje maximální péči o vlasy.
  Obnovuje vlasy zevnitř a současně chrání před agresivními vlivy prostředí. Hydratuje, vyživuje, změkčuje, upravuje a vyhlazuje povrch vlasů.

  Výsledek: měkké, lesklé a poslušné vlasy.

  Po použití masky přejděte k instalaci pomocí mousse reenactor:

  Hydratační, kondicionující efekt.
  Může být použita samostatně před vysycháním a stylováním vlasů.

  Aktivní složky: silikonové deriváty, kvartérní - pro lesk a plasticitu, myristáty, lipidový alkohol - změkčují vlasy, kreatin - obnovuje, chrání a dává vlasům pružnost.

  Má nepatrný stupeň fixace.

  POUŽITÍ:
  Balónek protřepejte rovnoměrně po celé délce vlasů.
  Provádějte pokládku libovolným způsobem.


  Závěr:
  Pro nejlepší efekt doporučujeme provádět barvení barvami firmy Hair Company, protože snížený obsah amoniaku nebrání fixaci aktivních složek těchto sloučenin.
  Použití barviv jiných značek nezaručuje požadovaný výsledek!

  Pro Více Informací O Suché Vlasy