logo

Výběr laserového hřebene proti vypadávání vlasů

Laserový hřeben je poměrně efektivní přístroj, který dokáže vyřešit problém vypadávání vlasů. Díky výzkumu vědci dokázali, že laserová expozice pomáhá aktivovat růst vlasů, eliminovat lupy, posilovat kořeny a léčit pokožku hlavy.

Laserové paprsky zlepšují krevní oběh, což poskytuje více živin. Pravidelně provádějte tento postup, aby vaše vlasy byly krásnější.

Jaký efekt má laserový hřeben?

Zařízení obsahuje laserové zářiče působící na tkáň a přenášející energii. Díky těmto impulzům je možné normalizovat krevní oběh a obnovit poškozené tkáně. Pokud používáte toto zařízení pravidelně, můžete dosáhnout mnoha pozitivních výsledků:

 • zastavit proces pádu;
 • zbavit se lupů a svědění;
 • stimulovat růst kudrlin;
 • aby struktura pramene byla hustší.

Tento nástroj je účinný i v případě silné ztráty. Někdy se používá se silnou plešatostí. To je nepostradatelný nástroj pro vlasy, které jsou vystaveny častému barvení nebo curlingu. Také by měla být používána lidmi, kteří čelí stálému stresu a nedostatku vitamínů.

Přehled laserového kartáče pro ztrátu a růst vlasů

Dnes existuje poměrně málo možností pro laserové kartáče - soliton, ishokan tianshi, atd. Protože každá dívka si může vybrat svůj model dle vašeho vkusu. Také vhodné zařízení může poradit lékaři-trichologovi.

Power Grow hřeben (Growth Magic)

Pomocí tohoto přístroje můžete zlepšit krevní oběh v oblasti pokožky hlavy, zvýšit růst vlasů, posílit prameny, zlepšit jejich zdraví a dokonce i zvládnout bolesti hlavy.

Hlavním prvkem tohoto zařízení je 7 červených diod, které mají vlnovou délku 660 nanometrů, stejně jako 7 modrých diod s vlnovou délkou 470 nanometrů. Kvůli vlivu dvou typů vln lze dosáhnout nádherného efektu.

Zahrnuje také vynikající masážní hřeben, který zvyšuje působení laserových paprsků. Chcete-li zastavit proces vypadávání vlasů, nástroj se používá 15 minut denně.

Ishokan Tiens

Toto zařízení pomáhá stimulovat aktivní body, které mají problémy s průchodem energie. Laserový hřeben má laserový efekt s nízkou intenzitou. Také prováděl vibrační.

Pomocí tohoto nástroje lze dosáhnout velkého množství příznivých účinků. Umožňuje eliminovat křeče a snížit intenzitu bolesti, normalizovat spánek a tlak, snížit tělesnou hmotnost, zvládnout stres, snížit pravděpodobnost vzniku srdečního záchvatu nebo mrtvice.

Toto zařízení je velmi snadné. Díky malému rozměru se hřeben snadno zapadne do ruky, a proto jej můžete bezpečně nosit s sebou. Pomocí tohoto zařízení můžete rychle dosáhnout znatelných výsledků.

Hairmax Lasercomb Comb

Hřeben Hairmax je jediný stimulátor růstu vlasů schválený FDA. Díky jeho použití je možné zabránit procesu vypadávání vlasů a zastavit plešatost bez použití léků. Tento kartáč na vlasy lze zakoupit jednou a používat dlouho bez dalších nákladů.

Klinické studie potvrdily, že nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky. V některých případech použití tohoto nástroje pomohlo nejen zastavit proces ztráty, ale také vypořádat se s podrážděním pokožky hlavy.

Díky jedinečnému zařízení je možné co nejúčinněji přenášet laserové záření na pokožku hlavy.

Laserová štětec Gezatone Laser Hair

Toto zařízení je účinnou metodou boje proti vypadávání vlasů. Pomocí tohoto nástroje můžete posílit prameny, vypořádat se s příznaky lupů, zlepšit kvalitu vlasů, čímž je silnější a silnější. Navíc toto zařízení zastaví proces spadání.

Laserová kartáčka kombinuje účinky laserových paprsků s vibrační masáží. Díky těmto technikám lze dosáhnout různých cílů.

Expozice laseru s nízkou intenzitou umožňuje stimulovat folikuly k produkci nových vlasů. Z tohoto důvodu rostou mnohem lépe a nezpadají moc. Také ozařování laseru přispívá k obnově energetických procesů. Kvůli tomu buňky doplňují zásoby energie, posilují prameny a činí je brilantnějšími.

Jak používat hřeben

Chcete-li maximalizovat účinnost hřebenu, musíte dodržovat pravidla jeho aplikace. Jsou jednoduché, ale vyžadují pečlivé dodržování. Postup by měl být prováděn 3-5krát týdně a doba trvání každého je asi čtvrt hodiny.

Chcete-li získat požadované výsledky, musíte vlasy umyt a vyschnout. Pak můžete zapnout hřeben a začít se držet na kůži. Abyste dosáhli maximálního efektu, musíte se pohybovat opačným směrem k růstu kudrlin. Celkový průběh léčby trvá 1 měsíc.

Účinnost výsledků závisí na počátečním stavu vlasů. Aby nedošlo k poškození kadeří, je třeba pečlivě prostudovat instrukce. Někdy se doporučení mírně liší v závislosti na výrobci.

Je také důležité mít na paměti, že použití laserového hřebene má určité kontraindikace. Patří sem:

 • onkologické nemoci;
 • hemofilie;
 • kožní onemocnění;
 • popáleniny v hlavě;
 • obličejová nervová obrna.

Laserový hřeben nebo Darsonval - což je lepší?

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. Laserový kartáč na vlasy pomáhá lidem, zatímco jiní mají mnohem větší účinek z používání darsonvalu. V každém případě byste se před použitím měli poradit s lékařem.

Recenze

Alain: Používám hřeben Hairmax dost dlouho. Mám rád výsledek - vlasy přestaly vypadávat, staly se silnější a lesklé.

Julia: Opravdu se mi líbí hřeben Gezatone Laser Hair. Díky jejímu použití se mé vlasy staly opravdu silnými a krásnými.

Ulyana: Upřímně jsem si po použití tohoto zařízení neviděl žádný zvláštní efekt. Možná už uplynulo příliš málo času - používám tento hřeben asi 2 týdny.

Co je a jak funguje HairMax LaserComb Laser Comb?

Pokud máte zájem o dobrý stav vlasů, čím dříve začnete používat přípravek HAIRMAX®, tím lepší výsledek získáte. Řízené a nehybné vlasy způsobují významné poškození jak vzhledu, tak psychického stavu. Odložená doba vede k poklesu šance na úspěšné zotavení. V každém případě je více než 90% uživatelů HAIRMAX® spokojeno s výsledky. Je dobře známo, že kožní buňky "milují" světlo. Vlasy nejsou také výjimkou. Oba muži a ženy jakéhokoli věku dosahují pozitivních výsledků pomocí HAIRMAX®.

HAIRMAX® Laser Comb je první a jediné terapeutické zařízení schválené FDA (US Food and Drug Administration), které stimuluje růst vlasů. Samozřejmě to dokazuje léčebné vlastnosti HAIRMAX® jako zařízení, které opravdu pomáhá při prevenci vypadávání vlasů a plešatosti bez použití farmakologické složky. V takovém případě je HAIRMAX® zařízení, které je zakoupeno jednou a provozuje se dlouho bez dodatečných nákladů.


HAIRMAX® Premium Laser Comb

Výhodou používání aplikace HairMax LaserComb

 1. To opravdu funguje a je to dokázáno! Podle výsledků 26ti týdenní studie prováděné mezi kontrolní skupinou trpícími ztrátou vlasů, vybranou náhodně, bylo zjištěno, že průměrné množství vlasů na čtvereční centimetr se zvýšilo o 19 jednotek. Tato skutečnost, potvrzená jak klinickými, tak statistickými metodami, dokazuje skutečnou účinnost přípravku HAIRMAX® při léčbě plešatosti a vypadávání vlasů.
 2. Nebojte se o vedlejších účincích. Všechny provedené klinické studie potvrdily nepřítomnost jakýchkoli nežádoucích účinků přípravku HAIRMAX®. V některých případech uživatelé zaznamenali nejen zastavení vypadávání vlasů, ale i neutralizaci podráždění na pokožce hlavy.
 3. Žádné související náklady. Na rozdíl od mnoha dalších metod léčby vypadávání vlasů a plešatosti, HAIRMAX® je jednorázové investiční zařízení a v budoucnu nevyžaduje žádné náklady.
 4. Žádný lékařský předpis nevyžaduje. LaserComb je zařízení, které lze snadno zakoupit.
 5. Originální hřeben zařízení. Patentované zařízení odnímatelných hřebenů (zubů) umožňuje co nejúčinnější dodávat laserové záření.
 6. LaserComb má certifikát shody s normami EU a směrnicemi CE. Výrobek s označením CE splňuje základní bezpečnostní a environmentální požadavky Evropské unie.
 7. Záruka výrobce. Výrobce poskytuje až 2 roky záruky v závislosti na modelu.

Studium vlivu laserového záření na hřeben Hair Max Laser na růst vlasů

V roce 2008, Dr. Yves Crassis provedl studii o vlivu laserového záření na vlasové folikuly ex vivo. Pro studii byla provedena biopsie skalpu 58 dobrovolníků. Takto získané vlasové folikuly byly umístěny do jamek živným médiem, kde byly vystaveny infračervenému laseru (HAIRMAX®) po dobu 4 minut denně po dobu 10 dnů.

Ve dnech 0, 3, 7 a 10 byly délky vlasových šachet měřeny ve třech skupinách analyzovaných vzorků vlasových folikulů. Současně v těchto dvou skupinách, kde byly vlasové folikuly vystaveny různým dávkám laserového záření, byl zaznamenán výraznější růst vlasů než v kontrolní skupině vzorků. Rovněž jsou ukázány významné rozdíly v růstu vlasů mezi první skupinou folikulů a kontrolou.

HAIRMAX® Laser Comb po dobu 6 měsíců

Individuální výsledek může být odlišný, ale v období od 8 do 16 týdnů byste si měli všimnout prvních pozitivních změn ve Vašem stavu. Tyto změny zahrnují vzhled lesku a zesílení vlasů. 45% uživatelů vidí brzy výsledky - již znatelné po 8 týdnech od zahájení aplikace. Další 45% uživatelů zaznamenává výsledky za období od 8 do 6 týdnů. Malá skupina uživatelů zaznamenává výsledky pouze po 16 týdnech používání.

Dále, v příštích několika měsících, můžete si všimnout, že vlasy se postupně stávají silnějšími, silnějšími a vypadají silněji. Ale i po dlouhém časovém incidentu všichni uživatelé mužského a ženského pohlaví obvykle zaznamenávají stále větší zlepšení stavu vlasů a pokračují v užívání přípravku HAIRMAX®. Naopak, zastavení používání LaserComb vede k postupnému návratu vlasů do původního stavu před léčbou.

Stejně jako si kartáče zuby každý den drží vaše zuby a dásně zdravé, takže laserový hřeben s pravidelným používáním udržuje vaše vlasy zdravé. Aplikace třikrát týdně po dobu 10-15 minut postačuje k dosažení výrazného výsledku po dlouhou dobu.

Laserová terapie s přístrojem HAIRMAX®, prováděná podle doporučení, je absolutně bezpečnou a účinnou metodou léčby vlasů bez vedlejších účinků. Laserová terapie s tímto přístrojem je bezpečná pro domácí použití, na rozdíl od laserové terapie s vysokým výkonem používaným v chirurgii. Přípravek HAIRMAX® lze použít jako samostatnou terapii nebo v kombinaci s jinými typy léčby.

Technologie HAIRMAX

Laserové světlo pokrývá vlasové folikuly, které se v ní koukají.

Vědecké studie ukázaly, že se zvyšuje počet ATP molekul (adenosin trifosfát), stejně tak i aktivita živých buněk. ATP je univerzální držitel a nositel energie. Není pochyb o tom, že laserová energie může být nahromaděna v buněčných mitochondriích a použita k syntéze ATP. Tento proces je podobný fotosyntéze rostlin, která umožňuje růst a růst rostlin.

ATP je místo, kde je energie uložena v buňkách. Všechny buňky v přírodě, rostlině a zvířatech potřebují konstantní tok energie k výkonu svých funkcí. Energie je potřebná pro všechny životně důležité procesy organismů. Tyto procesy probíhají nepřetržitě, například metabolismus, syntéza nejdůležitějších biologických substrátů, hormonů, proteinů, DNA a RNA atd. a přepravu těchto látek.

Jakmile je fosfátová skupina oddělena od molekuly ATP, uvolní se energie. Tato energie se používá tělem pro syntézu proteinů, enzymů, hormonů a dalších látek nezbytných pro život.

Kromě stimulace syntézy ATP ve vlasových folikulích přispívá laserová energie HAIRMAX® k expanzi kapilár a zvýšení mikrocirkulace. Zvýšený průtok krve zvyšuje dodávání živin a kyslíku do vlasových folikulů. Takže nyní vlasové folikuly mají nejen další stavební materiál, ale také dodatečnou energii pro jeho absorpci, což přispívá k výrazné stimulaci růstu vlasů. Zastaví se vlasové zastávky, zvyšuje se průměr, získává zdravý lesk a jejich elasticita se zvyšuje.

Mechanismus působení přípravku HAIRMAX® je spojen s přímým dodáváním energie laseru do vlasových kořenů. Přijatá světelná laserová energie se přeměňuje na biologickou energii a podílí se na syntéze bílkovin, ATP, otevírá draslíkové kanály (efekt podobný Minoxidil), podporuje expanzi krevních cév a zlepšuje zásobení vlasových folikulů krví. HAIRMAX® má léčivý účinek bez použití dodatečných krémů nebo léků, které mohou ovlivnit lidské hormony. A proto je nejen účinná, ale i bezpečná metoda ošetření vlasů.

Kontraindikace

Následující osoby by neměly používat laserový hřeb HAIRMAX®:

 • Má rakovinu
 • Obličejová paralýza
 • Pacienti s hemofilií
 • Těhotné ženy
 • Děti do 12 let

Bezpečnostní opatření

Přípravek HAIRMAX® Comb by se neměl používat v následujících oblastech těla: Oči, oční víčka, uši, ústa, pohlavní orgány. Laserové zařízení nepoužívejte v oblasti dermatitidy / atopické dermatitidy v oblastech spálení.

5 nejlepších laserových hřebenů

Charakteristika v žebříčku

Boj o krásné, silné vlasy je důležitý u žen a mužů. Technologie zpracování laserem jsou již dlouho patentovány a jsou široce používány ve specializovaných klinikách. Laserový hřeben se může stát domácím nástrojem odolným proti vypadávání vlasů nebo dokonce plešatosti. Nízkofrekvenční laserové paprsky, často doplněné o vlastnosti, jako je vibrační nebo infračervené osvětlení, mají pozitivní vliv na průtok krve a vlasové folikuly. Ovlivnění laseru na povrchu pokožky hlavy může probudit "spící" folikuly.

V recenzích se často píše, že po aplikaci hřebenu s laserem dochází k výraznému zvýšení objemu vlasů, zastavuje se ztráta vlasů a reguluje se funkce mazových žláz, což zabraňuje časté mastné kůži nebo suché kůži, která způsobuje lupy. Dosavadní trh laserových kartáčů není přeplněný, ale lze poznamenat zařízení s vyšší kvalitou. Abychom nedopustili chybu při výběru, vytvořili jsme hodnocení nejlepších laserových hřebenů, jejichž vedení je označeno jak recenzemi uživatelů, tak certifikáty shody.

TOP 5 nejlepší laserový hřeben

5 VELFORM POWER GROW COMB

Zařízení proti vypadávání vlasů je dodáváno v nestandardní konfiguraci: kadeřnictví, gumový masér, sada příslušenství pro péči o muže a samotný laserový hřeben. Zařízení kombinuje laserové a infračervené světlo s nízkými frekvencemi. Každý radiátor má svou vlastní vlnovou délku: 650 nm pro laser, 470 nm pro modrou a 660 nm pro červenou.

Na straně přístroje najdete tlačítko zapnutí / vypnutí funkce vibromasáž. V recenzích je často psáno, že masážní funkce dobře eliminuje bolesti hlavy, což je obzvláště důležité po náročném dni. Kvalita laserového hřebenu je potvrzena mnoha evropskými certifikáty. Za zmínku stojí také řada pánských nástrojů ukhodovye ve vysoce kvalitním šitém krytu zámku, a to: hřeben, zrcadlo, pilník na nehty, nůžky na nehty, pinzety na nehty a obočí, holicí strojek a 3 vyměnitelné čepele. Tato sada bude nejlepší dárek pro muže.

4 Gezatone HS 586

Tento model je široce používán, takže hřeben bude snadno najít v obchodě s malými spotřebiči. Laserové paprsky, dlouhé 650 nanowavek, probouzejí růst nových vlasů a také aktivují syntézu vitaminu D. Luminance jsou skutečně jasné, jejich teplo je dobře pociťované kůží. Použití přístroje bude užitečné nejen v období aktivní ztráty vlasů, ale také jako preventivní opatření, které vám poskytne zdravé a lesklé vlasy.

Kombinujte zuby z plastu a v případě potřeby odstraňte pro čištění. Zařízení pracuje ze 2 "malých" baterií. Velikost hřebene je velmi kompaktní a váží pouze 190 gramů. V přehledech se často píše, že první výsledky lze vidět po měsíci, kdy se ztráta vlasů sníží dvakrát a po 2 měsících dochází k úplnému zastavení vypadávání vlasů. Výrobce doporučuje používat laserový hřeben 2krát denně po dobu 10-15 minut - denně.

3 Gezatone HS 575

Gezatone HS 575 je dodáván se 2 hřebeny, základnou dobíjení a nabíjecí šňůrou. V prvním hřebenu jsou zuby umístěny ve dvou řadách na každé straně, ve středu jsou umístěny nízkofrekvenční laserové zářiče, které stimulují syntézu vitaminu D, probouzejí žárovky a vlasy naplní negativními ionty, což způsobuje silné, hladké a pružné vlasy.

Druhý laserový hřeben je ovlivněn mikroprocesem, který prochází gumovými zuby. Intenzita proudu lze nastavit pomocí tlačítek +/- na zařízení. Výrobce doporučuje pro nejlepší výsledek kombinovat hřeben s keratinovými nebo vitaminovými tobolkami. Ve středu je ozonující emitor a po stranách infračervený. Tento štětec reguluje tvorbu mazových žláz, které zabraňují rychlé mastné pokožce v kořenech nebo suchu, což často vede k lupům. Na setu je spousta recenzí, takže než si koupíte, můžete se seznámit s názory těch, kteří si kazetu již koupili.

2 HairMax LaserComb Prima 7

Unikátní laserový kartáč s nejkratším a nejmodernějším designem od známé americké firmy HairMax je co nejsnadněji použitelný a má pouze dvě tlačítka. Zařízení ovlivňuje spací žárovky prostřednictvím symbiózy laserového a světelného záření a lehké biomasy, což nejen přináší příjemné pocity, ale také zlepšuje krevní oběh. Mimochodem, takové zdroje radiace z hřebenu 7.

Klinické testy v Japonsku a Americe, certifikáty, patenty a řada pozitivních hodnocení potvrzují účinnost hřebenu v boji proti vypadávání vlasů. Navíc studie ukázaly, že po použití hřebene se nové vlasy stávají silnějšími a silnějšími. Výrobce doporučuje léčebný postup po dobu 10-15 minut, nejméně 3krát týdně. Při pravidelném používání zařízení jsou první výsledky pozorovány po 1,5 měsících.

1 Lexington HairMax Lux 9

Laserová hřeben nová generace Lexington Hair Max Lux 9 je výsledkem dvacetiletých výzkumných studií vlivu laseru na vlasové folikuly. Zdroje laserového světla - 9 a délka paprsků - 655 nanometrů. Hřeben reprodukuje vibrační manipulace a pípá každých 4 sekundy, což vám připomíná, že zařízení by mělo být prováděno dále. Model je uznán za nejlepší v léčbě raných stadií androgenetické alopecie v co nejkratším čase.

Skutečnost, že hřeben přestává vypadávat a probouzí latentní žárovky, je doložen nejen vědeckým výzkumem, ale také pozitivní zpětnou vazbou od uživatelů. Zařízení je certifikováno Evropskou unií (certifikáty ISO 9001 a 13485), které potvrzují, že splňují mezinárodní bezpečnostní požadavky. Při používání zařízení každý druhý den po dobu 10 minut, první výsledky, ve formě nových krátkých chloupků, lze vidět za měsíc.

Laserový hřeben

Předpokládá se, že ženy se starají více o své vlasy než o muže. Problém vypadávání vlasů však znepokojuje ty i ostatní. Tváří v tvář takovým obtížím se lidé obracejí na specialisty v naději, že najdou příčinu nemoci. Uchovávají se v moderní technologii, aby udrželi zdravou pokožku hlavy a vlasy. Hlavními příčinami onemocnění pokožky hlavy jsou stres, špatná ekologie, špatná výživa a sedavý životní styl.

Jedním z nejúčinnějších metod boje proti plešatosti je použití laserového stroje. Během posledních deseti let doktoři úspěšně používali laserové paprsky s nízkým proudem pro aktivování růstu vlasů. Tento způsob léčby pomáhá léčit kůži, zbavit se houb a urychlit krevní oběh.

Nicméně, ne každý může dovolit klinické postupy. V tomto případě existuje alternativní možnost. Jedná se o laserový hřeben, který můžete snadno používat doma. Jeho výhodou je přijatelná cena ve srovnání s nákladnými postupy na klinice.

Co to je?

Laserový hřeben je inovativní zařízení, které vám pomůže získat luxusní vlasy. V tomto směru se laser používá poměrně nedávno - asi 10 let. Je však třeba poznamenat, že během této doby se ukázala jeho účinnost. Dnes se laser používá pro růst vlasů, pro zlepšení pokožky hlavy, pro odstranění lupů a pro plešatost.

Provoz tohoto zařízení je založen na principu laserové energie. Po pravidelném používání profesionálního hřebene jsou vlasy zdravé, silné, objemné a zářící. Pod vlivem bioenergie se zvyšuje průtok krve a cévní stěny silnější. Výsledkem je, že vlasy rostou rychleji, přestávají vypadávat a získávají zdravý lesk.

Hřeben s laserem - polovodičovým zařízením, které pracuje podle principu světelné diody. LED diody vestavěné do zařízení produkují spektrální záření různých vlastností. Podle výsledků mnoha experimentů bylo jasné, že toto záření ovlivňuje vlasové kořeny. Díky tomu se jejich ztráta zastaví a struktura vlasů se stává silnější.

Výhody a ublížení

Příznivý účinek laserového hřebenu byl potvrzen po řadě experimentů a výzkumu. Proces se děje takto. Epitel je nasycen živinami a kyslíkem a zároveň je obnovena rovnováha vody a soli v pokožce hlavy. To je dobré pro samotné kadeře. Stávají se silnější a zdravější.

Když přístroj pracuje, proud se dodává s minimální intenzitou. Světelný paprsek nemá žádný negativní vliv na lidské tělo.

Jediná věc, která může ublížit, je falešné zařízení. Proto, abyste se ochránili, vždy ověřte, zda má produkt certifikáty a pokyny v ruštině.

Účinnost

Lékaři trichologové již dávno prokázali účinnost laserových kartáčů. Laserové paprsky urychlují mikrocirkulaci krve v pokožce hlavy, díky níž vlasy získávají více živin a kyslíku. Navíc impulsy přispívají k obnově poškozených tkání.

Tento způsob léčby se doporučuje i v nejtěžších případech vypadávání vlasů.

Výsledkem systematického používání tohoto hřebenu s vlasy je následující:

 • vlasové kořeny jsou posíleny;
 • spádové zastávky;
 • svědění a lupy zmizí;
 • vlasy rostou rychleji;
 • procesy výměny se vrátí k normálu;
 • struktura vlasů je zhutněna;
 • se objevuje hustota a objem.

Laser je zvláště vhodný pro ženy, jejichž vlasy jsou poškozeny po trvalém nebo pravidelném tepelném ošetření.

Princip činnosti

Jak jsme již zjistili, princip hřebenů je založen na energii laserových paprsků. Tato energie se přeměňuje na biologickou energii, která je nezbytná pro syntézu proteinů. Je to syntéza bílkovin, která je důležitá pro vznik nových vlasů a pro zlepšení těch, které jsou.

Klinické instituce mají výkonné laserové systémy, které lze používat pouze pod dohledem odborníků. V domácnostech jsou zařízení vybavena menším výkonem a mají nižší stupeň záření. Tím se eliminuje možnost způsobit nějakou škodu osobě.

Laserový hřeben zahrnuje provádění procedur podle systému, vypočtených kurzů. V tomto případě bude účinek poskytnut.

Jak si vybrat?

Hřeben je individuální zařízení. Může být aplikován jak na ženy, tak na muže. K dispozici jsou profesionální a poloprofesionální zařízení.

Abyste si vybrali opravdu kvalitní a pohodlnou věc, měli byste při nákupu věnovat pozornost následujícím ukazatelům:

 1. Velikost Nepodceňujte toto kritérium, protože je velmi důležité. Hřeben by měl mít střední velikost a snadno se vejde do ruky. Souhlasíte, pokud zařízení bude neustále vyklouzávat z rukou nebo bude velmi malé, pak nepohodlí zastíní i ty nejpozitívnější účinky.
 2. Materiál. Před nákupem věnujte pozornost tomu, odkud je zařízení vyrobeno, protože závisí na jeho životnosti. Nejlepší možností je kovoplast.
 3. Intenzita záření. Laserová řada může pokrývat jak velký, tak malý objem vlasů. Vše závisí na osobní preferenci. Proto zvolte model, který vám bude vyhovovat.
 4. Design. Hřebeny s laserem mohou mít jakýkoliv vzhled. Existují různé formy, od kruhového a konce podlouhlého. Nejpohodlnější jsou oválný hřeben. Obvykle mají také další funkce.
 5. Štěriny. Hřeben může mít štětiny uspořádané v řadách nebo v kruhu. V některých modelech můžete zahrnout určité masáže, to znamená, že je možné vybrat režim provozu. Při výběru je třeba hledat štětiny z kvalitního materiálu.
 6. Další funkce. Mnoho modelů může mít výhody, jako je automatické vypnutí, více režimů, žádný šum nebo časovač. Nemají vliv na účinnost zařízení, ale je mnohem pohodlnější používat je.

Nezapomeňte! Nejdůležitější při koupi laserového hřebene je, že prodávající má všechny potřebné dokumenty a certifikáty. To pomůže vyhnout se nákupu padělků.

Jak podat žádost?

Již jsme řekli, že přístroj by měl mít ruský průvodce. Než začnete, pečlivě ji prostudujte a pronikněte do nuance. Poté můžete pokračovat v postupu. Měla by být prováděna na čistých, suchých vlasech. Zapněte hřeben a začněte některé jednoduché manipulace. Nejprve masírujte oblast čela, pak chrámy, jděte na vrchol hlavy a na zadní část hlavy. Hřeben by se měl pohybovat podél masážních linií proti růstu vlasů a zastavit se v každém okamžiku na několika místech. Pohyb by měl být hladký. Celý postup by měl trvat asi 10-20 minut.

V tom případě je to úplné, musíte vzít v úvahu některé doporučení. Takže musíte pravidelně používat hřeben - asi třikrát týdně. Pak se proces nezastaví. Chcete-li se vyrovnat s bohatou ztrátou vlasů, musíte dodatečně mírně stisknout zejména problémové oblasti.

Před zahájením léčby je důležité seznámit se s kontraindikací. Laserové zařízení nelze použít v případech, kdy:

 • existují rakoviny;
 • na kůži jsou spáleniny;
 • existují problémy s srážení krve;
 • jsou kožní onemocnění;
 • dívka je těhotná;
 • věk do 12 let;
 • možnou paralýzu nervového obličeje.

Nezapomeňte! Zvýšení počtu procedur nezvyšuje efekt. Není třeba odchýlit se od frekvence použití specifikované v anotaci.

Nebylo by nadbytečné říci o některých preventivních opatřeních. Vyhněte se čištění uší, očí, víček nebo rtů.

Značky

V současnosti existuje několik modelů laserového hřebene od různých výrobců. Všechny z nich mají mírně odlišné účinky a mají své výhody. Nabízíme Vám nejoblíbenější modely, jmenovitě: Power Grow Comb, Hairmax, Laser Hair, Gezatone. Stručně popište některé z nich.

Výkon rostl hřeben

Obnovuje tok krve, probuduje proces růstu vlasů, posiluje kudrlinky a léčí je. Ze zjevných výhod zde může být zaznamenán takový další účinek, jako zbavit se bolesti hlavy. Také v sadě je dodatečná tryska, díky které je masáž rozšířen vliv paprsků.

Zásady laserového hřebene Power Grow Comb budou vyprávět následující video:

Hairmax Lasercomb

Toto zařízení je vybaveno certifikátem Mezinárodní lékařské asociace. Mělo by se poznamenat pouze jedna ze všech. Zařízení navíc zabraňuje vypadávání vlasů, normalizuje také mazové žlázy, eliminuje lupy a obnovuje růst vlasů v místech plešatých plevelů.

Gezatone Laser Hair

Výhodou tohoto modelu je jeho speciální zařízení. Kartáč na hřebenu může způsobit vibrační efekt. Má několik režimů, které umožňují nastavit úroveň expozice.

Recenze zákazníků a trichologové

V otázce potřeby a důležitosti používání laserových hřebenů z plešatosti jsou názory lékařů rozděleny. Jediná věc, ve které jsou podobné, spočívá v tom, že před zahájením postupu je třeba vzít v úvahu jednotlivé rysy organismu a ne ignorovat kontraindikace.

Odborníci doporučují používat hřeben s laserem jako jeden ze způsobů komplexního řešení problému.

Nečekejte na okamžité výsledky. První pozitivní změny se projeví od jednoho měsíce do šesti měsíců. Přestože jsou výhody používání tohoto zařízení zřejmé.

Pokud jde o kupce, jejich recenze se také liší. Někdo je právě v úctě inovativních technologií. Zaznamenávají zlepšení vzhledu vlasů a jejich posilování. A někteří si stěžují na dobu trvání kurzu a říkají, že rychlé výsledky zde nelze dosáhnout.

Laserový hřeben 3D masér "Péče o vlasy Laser Comb"

Laserový hřeben 3D masér "Péče o vlasy Laser Comb"

Laser Comb 3D Masér je jedním z nejnovějších postupů pro růst vlasů a řešení problémů s pokožkou hlavy.

 • Článek: 4
 • Skladem: Není skladem

Laser Comb 3D Maser "HairMax Care Laser Comb" je účinné a bezpečné zařízení, které se používá k léčbě problémů s vlasy, které brání vypadávání vlasů, plešatost doma. Laserový hřeb "Laser Hair Comb" je považován za nejrevolučnější nástroj dnešního kosmetického trhu, který funguje na základě kombinace moderních technologií laserové terapie a vibrací a je jedním z nejnovějších postupů pro růst vlasů a řešení problémů pokožky hlavy.

Na rozdíl od modelů od jiných výrobců s vlnovou délkou 650 nM (viditelné červené záření) jsou laserové diody s vlnovou délkou 450 nM (zelené záření) dodatečně instalovány na masážním povrchu HairMax Care Laser Comb, jehož kombinovaný efekt má nejlepší terapeutický účinek na pokožku hlavy a vlasy.

Laserový kartáč na vlasy "Hair Care Laser Comb" snižuje bolesti hlavy, stimuluje růst vlasů, zvyšuje krevní oběh, vyživuje a posiluje kořeny, odstraňuje lupy a léčí pokožku hlavy.

Laserová energie, která se používá ve štětcech "Hair Care Laser Comb", je naprosto bezpečná: má nízkou intenzitu a její účinek na tělo je dobře studován.

Laser pro posilování vlasů a pro stimulaci jejich růstu byl aktivně používán již více než deset let a masáž pokožky hlavy díky měkkým vibracím hřebenové hlavy zvyšuje tento efekt.

Laserový hřeben "Laser Hair Comb" je účinným klinicky ověřeným prostředkem proti vypadávání vlasů. Kompaktní a pohodlné, které vám umožní nosit s sebou, abyste se vydali na výlety.

Princip laserového vlasu "HairMax Care Laser Comb"

Laserový hřeben "Laser Hair Comb" pracuje ve dvou směrech. Nejprve laser obnovuje krevní oběh na úrovni mozkových cév, což přispívá ke zvýšení aktivity mozkové kůry a regulaci funkcí centrálního nervového systému, obnovení endokrinního systému a zlepšení imunity.

Laserové diody s vlnovou délkou 650 (viditelné červené záření) a 450 nM (zelené záření) jsou namontovány na masážní ploše laserového hřebene pro stimulaci růstu vlasů, jejichž kombinovaný účinek má terapeutický účinek na pokožku hlavy a vlasy. Současná expozice světelným paprskům a vibracím urychluje krevní oběh, což vede ke zlepšení metabolických procesů.

Měkký, athermický (laserový) laserový hřeben proniká do nejhlubších buněk pokožky hlavy a vlasů. Zrychluje krevní oběh, regulaci endokrinního systému, metabolismus a naprosto zlepšuje kvalitu vlasů. Stávají se hustými, pružnými a lesklými. Zastavte proces pádu. Vlasy se zvětšují o 30 až 50%. Zlepšuje krevní oběh v čelní oblasti až do 20-30%, hlava (temporální, parietální, okcipitální) až 40-60%.

Laser tak obnovuje funkce krevního oběhu, kyslíku a dodávání živin do vlasových folikulů. Je účinný v boji proti vypadávání vlasů. Kromě výrazného zlepšení růstu a kvality vlasů se provádí masáž akupunkturních bodů. Vzhledem k působení na meridiány procházející kraniálními zónami hlavy se zrychluje zvýšení aktivity mozkové kůry a účinně se reguluje funkce centrálního nervového a endokrinního systému a mobilizuje se jeho vlastní odolnost vůči onemocněním těla.

Jako kosmetický efekt laserový hřeben obnovuje funkce krevního oběhu a dodávání kyslíku a živin do vlasových folikulů, zlepšuje kvalitu a aktivně bojuje se ztrátou vlasů. Kromě výrazného zlepšení růstu a kvality vlasů probíhá masáž akupunkturních bodů hlavy.

Indikace použití laserového hřebenu

Vlasy by měly být okamžitě ošetřeny a neměly by se odkládat, a to až později. Koneckonců, čím dřív začnete jednat, tím více šancí vyhnout se úplné plešatosti, obnovit a zlepšit růst vlasů. Pokud chcete mít silné a zdravé vlasy, může vám HairMax Care Laser Comb pomoci:

- vypadávání vlasů v důsledku chronické nadměrné práce a stresu

- vypadávání vlasů způsobené chemickým curlingem nebo častým barvením

- vypadávání vlasů kvůli nedostatku vitaminů a stopových prvků

- oslabené, matné vlasy, mastné a suché lupy, změny spojené s věkem

Nízká úroveň laserové terapie stimuluje regeneraci buněk našeho těla - to potvrzuje více než 3500 vědeckých studií! Ve skutečnosti ve vašich rukou - miniaturní kopie moderních laserových zařízení, která se používá v předních klinikách pro léčbu plešatosti. Jediný rozdíl je, že laserový hřeben je stokrát levnější a mnohem kompaktnější.

Laserový hřebenový masážní stroj "Laserová hřebenka na vlasy"

Hlavním použitím laserového hřebene je proto léčba vypadávání vlasů, a to iv případě androgenetické alopecie. Na specializovaných kosmetických pracovištích používají nejmocnější laserová zařízení. Chcete-li dosáhnout požadovaného efektu, musíte absolvovat několik kurzů laserové terapie. Náklady na takové postupy nejsou levné. Tato metoda léčby samozřejmě není dostupná všem, a proto jako alternativní nástroj používají laserové hřebeny.

Laserový hřeben je skutečný průlom a revoluční metoda na celém světě! Více než milion laserových kartáčů bylo prodáno na světě! Ve Spojených státech byly provedeny klinické zkoušky červeného spektrálního laserového záření, které ve skutečnosti zlepšují krevní oběh v oblasti pokožky hlavy v místě laserového hřebene, pomáhají přirozené deléci skalpových buněk a nezraňují skalp předčasně.

Při běžném používání nebude mít výsledek dlouhý příchod, má příznivý vliv na pokožku hlavy a vlasy, protože normální krevní oběh je klíčem k úplnému vývoji vlasů a trvání jejich životního cyklu. Komplexní efekt laserového hřebene činí vlasy silnější a silnější, stimuluje růst vlasů probuzením vlasových folikulů a tím zvyšuje objem účesu.

Laserový hřebenový masážní stroj "Laser Hair Hřeben RG-LB01" proti vypadávání vlasů prošel klinickými zkouškami v Německu, USA, Číně a Kanadě.

V roce 2012 pouze v Hong Kongu za prvních 6 měsíců bylo zakoupeno 700 000 kusů.
Zkoušky prováděné mezinárodně uznávaným certifikačním orgánem TÜV

Výsledek použití během 3-5 měsíců, ráno a večer po sprchování.

Kontraindikace používání laserového hřebene

Laserová terapie, stejně jako každá fyzioterapie, je kontraindikována u onkologických onemocnění, hemofilie.

Specifikace:

Název produktu: Laserový hřebenový masážní stroj "Laserová hřebenová péče o vlasy" Model: RG-LB01
Značka: Raycome
LED diody: polovodičové LED diody
Počet polovodičových laserů: 12 ks.
Viditelná laserová vlna: viditelná červená laserová vlnová délka 650 nm. a zelené 450 nm.
Výkon laseru (LLL): 4 mW
Frekvence vibrací: 150 Hz +/- 50 Hz
Vibrační výkon: až 30 mW
Hmotnost: 60 g.
Provozní režim: nepřetržitý laser
Úhel divergence paprsku: φx = 0,26rad φy = 0,78rad
Provozní teplota: 5-40 stupňů Celsia
Relativní vlhkost: ne více než 80%
Aktuální: d.c1.5V * 2 250mA
Napětí: 100-240 voltů
Napájení: 2 baterie nebo dobíjecí AA (3,0 V) nebo 3,6 V přes adaptér (bezpečné nízké napětí od síťového adaptéru LutterPartner GmbH, SW-036 100EU)

Dokončení:

1. Zařízení - 1 ks.
2. Adaptér pro síť - 1 ks.
3. Instrukce - 1 ks.

Výrobce: Shenzhen Raycome Health Technology Co., Ltd.


Koupit laserový hřeben "HairMax Care Laser Comb"

Musíme vás upozornit, že levnější laserové hřebeny, které nemají povolení, jsou falešné a nepovedou k jejich očekávaným výsledkům! Používání původního laserového hřebene HairMax Care Laser Comb může dosáhnout požadovaného výsledku. Dejte si pozor na levné fake!

Chcete-li koupit laserový hřeben HairMax Care Laser Laser v online obchodě od firmy SILYET Center, vyberte si vysoce moderní laserové zařízení pro vlasy a pokožku hlavy za atraktivní cenu a se zárukou kvality. Můžete si koupit laserový kartáč "Hair Care Laser Comb" výběrem způsobů platby a dodání, které jsou pro vás výhodné při objednávání. Nebo zaplaťte a vyzvedněte zboží sami z místa vyzvednutí.

Nabízíme laserový hřeben na vlasy "HairMax Care Laser Comb" a další laserové 3D masáže "Raycome" s bezplatným záručním servisem po dobu jednoho roku v Petrohradě, stejně jako s dodávkou po celém Rusku a bývalých zemích SNS. Pokud jste připraveni koupit hřeben laserového masíra, ale máte otázky ohledně aplikace, způsobu platby a dodání zboží, stejně jako podmínky nákupu, záruku na výrobek - kontaktujte naše konzultanty. Naši odborníci vám zodpoví všechny vaše otázky.

Jsme pro vysoce kvalitní výrobky - to je důvod, proč náš internetový obchod od centra Balanova SILYET poskytuje všem typům masérů jedinečnou záruku po dobu jednoho roku. Všechny produkty společnosti RAYCOME - přední světový výrobce laserových masérů - jsou kvalita, spolehlivost a nejnovější technologie.

Laserový hřeben od vypadávání vlasů HairMax LaserComb Professional 12 paprsky

Laserový hřeben - efektivní léčba a obnovení vlasů bez opuštění domova. To je váš zaručený výsledek a zdravé vlasy za měsíc!

 • Popis
 • Odeslání a platba
 • S tímto výrobkem nakupujte

Laser Comb Hairmax Professional 12 - patentované terapeutické zařízení pro léčbu vypadávání vlasů a stimulaci růstu vlasů. Bezpečné nízkofrekvenční záření má pozitivní vliv na růst vlasů a aktivuje spící folikuly. Používá se při komplexní léčbě alopecie a obnově pokožky hlavy. Tento model je vybaven 12 paprsky, díky němu se zlepšuje krevní oběh v oblasti pokožky hlavy a stimuluje také růst. Po měsíci můžete vyhodnotit výsledek Hairmaxu. Vzhled a struktura vlasů se výrazně zlepšuje, účinek je pozorován na samotných kořenech vlasů a dále po celé délce. Za pouhých 8 minut laserové terapie denně budete moci vrátit svému vlasu lesk, objem a sílu. Zařízení pracuje autonomně, může být používáno kdekoli.
Chcete-li dosáhnout zřetelných výsledků, doporučujeme zařízení používat pravidelně po dlouhou dobu. Pokud přestanete používat hřeben, může se vlas vrátit do původního stavu. Je nutné udržovat zdravé vlasy každý měsíc.

Technologie HairMax je patentována v USA a splňuje bezpečnostní požadavky.

Specifikace:
• 12 laserových emitorů
• 8 minut léčby
• Celé pokrytí pokožky hlavy
• Autonomní práce na lithium-iontových bateriích
• LCD displej zobrazující úroveň nabití baterie

Způsob použití:
Zapněte přístroj a aplikujte na čistou pokožku hlavy, jemně přesuňte hřeben, pohybujte se o 1 cm a přetrvávejte na každé sekci po dobu 4 sekund. Celou plochu hlavy ošetřete po dobu 8-10 minut. Používejte 3krát týdně. Pravidelně čistěte laserový hřeben. Odstraňte hřeben, opláchněte jej vodou a osušte ho. Potřete samotný hřeben mírně navlhčeným hadříkem. Umístěte hřeben na své místo.

Souprava obsahuje:
• laserový hřeben s 12 výbojkami;
• baterie;
• stojan;
• adaptér;
• záruční list;
• manuál v 2 jazycích (ruština, angličtina).

Laserový hřeben

Problém vypadávání vlasů je považován za relevantní nejen pro dívky, ale i pro muže. Lidé navštěvují trichology, snaží se najít příčiny onemocnění a maximálně využívají moderní medicínu k udržení zdraví pokožky hlavy a vlasů. Stres, špatná ekologie, nezdravá strava a nedostatek sportu v životě člověka hrají zásadní roli v onemocnění hlavy a plešatosti.

Jednou z nejlepších možností pro obnovu vlasů je laserový stroj. Nízké proudové laserové paprsky používají odborníci již deset let jako způsob, jak aktivovat růst vlasů. Terapie může také léčit kůži, odstranit houby a urychlit krevní oběh. Klinické metody zotavení však nemohou dovolit vše.

V tomto případě existuje analogový - laserový hřeben, který lze použít doma. Má cenově dostupnou cenu (ve srovnání s drahými postupy na klinikách) a doporučuje ji používat lékaři. Doma se snadno používá.

Výhody a ublížení

Laserové hřebeny se objevily poměrně nedávno. Jsou založeny na záření, které má slabý proud. Ovlivňuje pokožku hlavy, přeměňuje ji na biologickou energii. Kvůli tomu dochází ke zvýšení krevního oběhu, metabolické procesy se urychlují a buňka získává více výživy. V důsledku toho jsou vytvořeny předpoklady pro zrychlený růst vlasů.

Pozitivní výsledky prokázaly četné studie - epitel je nasycen látkami a kyslíkem a zároveň je obnovena rovnováha vody a soli v pokožce hlavy. To se projevuje v samotných vlasech: stává se silnější a zdravější.

Uvědomte si, že zařízení bylo vytvořeno vědci. Při pečlivém studiu působení laseru vyvinuli mechanismus, který nemá negativní vliv na lidské tělo: současná projekce má minimální intenzitu.

Při nákupu nezapomeňte věnovat pozornost certifikaci zařízení a dostupnosti pokynů v ruštině. Takže se chrání před paděláním.

Indikace pro použití:

 • infekce kůže houbou (lupy nebo seborrhea);
 • řídké vlasy nebo hojné vypadávání vlasů;
 • plešatiny;
 • bezvládnost a křehkost vlasů;
 • nedostatek vitamínů a minerálů (obvykle další příčinou vypadávání vlasů);
 • změny struktury vlasů způsobené permem, barvením pigmentu nebo zesvětlením;
 • suchost nebo těsnost pokožky hlavy.

Účinek použití

Při dalším používání jsou zaznamenány následující pozitivní účinky:

 • vlasy neklesají - epitel dostává dostatek kyslíku pro posílení vlasových žárovek uvnitř;
 • růst vlasů je aktivován - pomocí laserových paprsků jsou ovlivněny spící folikuly vlasů;
 • povrch a vnitřní vrstvy jsou hustší, dochází k obecnému zlepšení.

Podle mnoha recenzí lze konstatovat, že laserová kartáč na vlasy se vyrovnává s holými místy, stejně jako vypadávání vlasů ve velkých objemech. Podle komentářů žen, paprsky pomáhají kudrlinky, které jsou poškozené chemickými permutami a každodenním používáním vysoušeče vlasů.

Jak si vybrat

Laserový vlasový nástroj je univerzální - je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Profesionální a poloprofesionální mechanismy jsou různé. Abychom se nemýlili s volbou, je třeba věnovat pozornost následujícím kritériím:

 • Velikost Důležitým ukazatelem, protože hřeben by měl být střední velikosti a snadno se vejde do Vaší ruky. Jeden by neměl vyklouznout ani být příliš malý - jinak nejpozitívnější efekt bude zastíněn nepohodlí. Kromě toho byste měli okamžitě znát materiál výroby - to má vliv na životnost. Je lepší, pokud je hřeben z kovu;
 • Intenzita záření. Laserový rozsah může pokrývat větší nebo menší objem vlasů. V tomto ohledu jsou nutné individuální preference;
 • Design. Mechanismy se nacházejí v nejrůznějších formách - od kulatých po klasické podlouhlé. Mělo by být zřejmé, že oválný tvar je moderní a nejvhodnější konstrukce. Tento návrh používá zpravidla další funkce;
 • Tvar štětin. Štětec může mít několik řádků, štětiny umístěné v kruhu, včetně některých masérů. Díky tomu můžete dokonce vybrat režim expozice. Dále je třeba se podívat na materiál štětin;
 • Dostupnost dalších funkcí. Výhody jako automatické vypnutí, více režimů, tichost nebo časovač - ačkoli to není nutné, jsou příjemným bonusem pro léčebné vlastnosti laserové kartáče.

A samozřejmě hlavní věc je dostupnost patentu na prodej zboží z obchodu. Musí být přiloženy certifikáty a pokyny.

Hairmax laserový hřeben s devíti emisory LaserComb Premium

Laserový hřeben, to je jednoduché a bezpečné ošetření pro ředění vlasů.

Léčba využívá laserovou technologii, která se používá na klinikách po celém světě. Tato technologie péče o vlasy se objevila jako výsledek let výzkumu a klinických zkoušek. Celkové zlepšení stavu vlasů je patrné již ve třetím až šestém měsíci.

9 laserových emitorů

Doba léčby - 10 - 15 minut léčby denně.

Životnost přístroje - 10 - 15 let

Obsah balení:

 1. Lexington HairMax LaserComb
 2. druhý vyměnitelný hřeben
 3. Návod k použití
 4. Pouzdro na skladování z umělé kůže

Napájecí adaptér je určen pro použití ve Spojených státech i v jiných zemích. Adaptér automaticky přepíná mezi 110 volty / 60 Hertz (USA) a 240 voltů / 50 Hertz (Evropa)

Výhody laserového hřebene při ošetření pokožky hlavy a vlasů: LaserComb Premium (Premium) - 9 samostatných laserových emitátorů, které umožňují plně zpracovat vlasy hlavy laserovým světlem.

 • Zabraňte vypadávání vlasů
 • Stimulace nového a vysoce kvalitního růstu vlasů
 • Léčba seborrhy, lupů a svědění kůže
 • Energie laseru stimuluje vlasové kořeny, což příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů.

Pokud splníte všechna doporučení týkající se používání technologie Hair Laser Laser Max LaserComb, vede to k efektivnímu výsledku při léčbě vypadávání vlasů, lupů a seborrhy.

Léčba laserem byla velmi drahá, ale navzdory nákladům bylo obrovské množství lidí zájem o léčbu problémů s vlasy.

Po několika tisících provedených a analyzovaných pokusech bylo zjištěno pozitivní působení laserové terapie s nízkou intenzitou a byl vytvořen laserový hřeb - účinný přístroj pro léčbu onemocnění vlasů a pokožky hlavy.

Laser hřeben Laser-komb použijte na čisté vlasy, protože Masové vylučování a lupy zabraňují účinkům laserové energie. Po každé proceduře ošetření je nutné vyčistit laserový hřeben měkkým hadříkem.

Laserová hřebenová hřebenová laserová hřebenka je od výrobce zaručena po dobu 1 roku, a to jak na modelu Compact, tak na modelu Premium.

Laser Comb Laser-Comb Vám umožní ušetřit čas, vybíráte nejvhodnější čas na léčbu a ušetříte velké množství návštěv na klinikách. Pomocí lékařského laserového hřebene na 10-15 minut, 3 krát týdně získáte zdravější vlasy.
Lesklé, zdravé a husté vlasy - sen každého člověka.
Laser hřeben HairMax LaserComb - Všechno je ve vašich rukou.

Co lze očekávat od použití laserového hřebene?

Laserový hřeben LaserComb při správném používání umožňuje sledovat efektivní výsledky prvních týdnů použití. Při léčbě plešatosti s laserovým hřebenem HairMax dosáhnete významných výsledků:

Použití laserového hřebene od 1 do 6 týdnů:

Kvalita vlasů se výrazně zlepšuje, stane se poslušnější, vypadá vlasový lesk, zastaví se ztráta vlasů a problémy s pokožkou hlavy, jako lupy, seborrhea a svědění se začnou léčit.

Použití laserového hřebene Lasercomb od 6 do 12 týdnů:
Klinické studie ukazují, že 45% uživatelů má patrný růst vlasů, vzhled vlasů vellus, vlasový lesk se stává mnohem výraznější. A co je nejdůležitější, vlasy přestávají vypadávat a jsou posíleny účinky laserového hřebene.

Léčba laserového hřebene HairMax po 3 měsících:
90% uživatelů zaznamenalo: Vlasy získaly zdravý a krásný vzhled, staly se poslušné a lesklé, růst vlasů vzrostl a vlasy se zesílily.

Pokračující léčba laserového hřebene Hair Max by měla být pravidelně udržována bez ohledu na pozitivní výsledky a pomocí hřebenového vlasu se bude i nadále posilovat a těšit se svým krásným vzhledem.

Pro Více Informací O Suché Vlasy