logo

Libriderm Panthenol Šampon pro obnovu vlasů

Citlivá pokožka hlavy. Dehydrované, tenké, oslabené vlasy.

Silné, silné, lesklé, hladké vlasy. Žádné svědění a podráždění pokožky hlavy.

Vlastnosti

Libriderm Panthenol regenerující vlasový šampon (Regenerační šampon pro regeneraci regeneračního panthenolu) pro suché poškození všech typů vlasů.

Díky vysoké koncentraci panthenolu, šampon Liberiderm Panthenol účinně obnovuje vlasy, zpevňuje strukturu, vyhlazuje pokožku, pomáhá zadržovat vlhkost. Při pravidelném používání šampon uklidňuje citlivou pokožku hlavy, nezpůsobuje podráždění, odstraňuje odlupování a lupy.
Péče o pleť Librederm Vitamin Care Panthenol šampon pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu a nepoškozuje suché oblasti - je ideální pro vlasy, které jsou mastné u kořenů a suché na špičkách. Vaše vlasy jsou zvlhčené, hladké, hedvábné a silné.

 • Panthenol ve vysoké koncentraci (3,5%) obnovuje vlasy a pokožku hlavy, zlepšuje metabolismus, vyživuje, posiluje, vyhlazuje;
 • avokádový olej obnovuje vlasy, vrací objem a sílu, stimuluje růst vlasů, chrání před škodlivými účinky UV záření;
 • citrón, který dodává vlasům lesk.

Způsob použití

Naneste šampon na mokré vlasy, pěnu. Opláchněte důkladně vodou. Opakujte podle potřeby.

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Šampon s panthenolem vysoké koncentraci (3,5%) pro intenzivní péči o typy vlasů, zejména pro tenké, oslabené, mastnou na kořeny a suchou na špičce. Při pravidelném používání šamponu se zvyšuje hlasitost, zlepšuje se struktura vlasů po celé délce, normalizuje stav citlivé pokožky hlavy. Neobsahuje umělé parfémy, barviva a parabeny!

Účel kosmetiky:

Kosmetický model:

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Recenze šamponu Liberterm s panthenolem, cena

Krása vlasů závisí nejen na dobře zvolené formě, ale do větší míry na tom, jak zdravé a dobře upravené vlasy vypadají. Proto je nejcennějším místem v koupelně šampon.

Mnoho lidí si myslí, že je nutné získat několik prostředků najednou, aniž bychom se zvláště zamysleli nad tím, zda jsou vhodné pro naše kudrlinky. Ačkoli obecně toto není tak špatné rozhodnutí. Koneckonců, jen vyzkoušeli výrobky různých značek, můžete si vybrat perfektní produkt.

To je podle recenzí spotřebitelů arzenál produktů péče o vlasy Librederm. Ve své skladbě se jako hlavní složky používají především přírodní látky, zatímco málo chemických složek.

Série šamponů libriderm: aplikace, recenze, ceny

Koncept "správně zvoleného šamponu" lze interpretovat přísně vědecky, ale nejdůležitější je, že má příznivý účinek na stav pokožky hlavy a strukturu pramenů.

Lidé, kteří se potýkají s nepříjemným situaci, kdy je použití přípravků pro péči o vlasy, vedl ke vzniku suchých, křehkých zámky, nebo naopak jejich mastný, měli byste dávat pozor na výrobky Librederm ruskou společnost.

Ve velkém sortimentu výrobků od tohoto výrobce jsou prezentovány jako univerzální šampony, které se používají pro denní a lékařské ošetření. Pomáhají řešit konkrétní problémy. Například odstranit ohnisky podráždění na pokožce hlavy nebo obnovit strukturu vlasů.

Odrůdy šamponů od firmy Librederm, cena

Analýza pozitivní zpětné vazby od spotřebitelů s použitím produktů společnosti Librederm umožnila vyčíslit řadu důvodů, proč kosmetika této značky má zaslouženou popularitu:

 • možnost výběru šamponu pro všechny typy vlasů, včetně zohlednění stávajících problémů;
 • přírodní složení. Společnost Librederm využívá přírodní složky jako základ pro výrobu řady kosmetických výrobků;
 • Celá řada prostředků péče, zejména těch, které se obnovují, se vyznačuje hojivým účinkem a efektivně čistí vlasy a pokožku hlavy od nečistot.

Před nákupem produktů od firmy Librederm si můžete přečíst recenze o výhodných vlastnostech šamponů, které se liší podle účelu jejich použití. Takže pokud se vyskytne problém se zhoršením vlasů (rozštěpení, vypadávání), pomohou s ním vyrovnat hybridní malíři s vitamínem F. Během horkých letních měsíců využívají ženy vlasy s vysokou koncentrací D-panthenolu k udržení krásy vlasů.

1. Prostředky Librederm s terapeutickým účinkem.

 • Šampon s kyselinou hyaluronovou. Kromě kyseliny hyaluronové je její složení obohaceno arganovým olejem a extraktem aloe vera. Nástroj pečlivě čistí vlasovou pokožku před znečištěním a vyživuje vlasy vlhkostí. Spotřebitelé ve svých recenzích zaznamenali výrazný pokles projevů podráždění kůže na hlavě. Struktura vlasů se zlepšuje. Použití libridermu kyseliny hiberuronové pomáhá plně obnovit ztracenou elasticitu pramenů během 1 měsíce.
 • Šampon s keratinem. Tenké vlasy poškozené kroucením, zbarvením a vyrovnáním potřebují zvláštní ochranu před vnějšími vlivy. Keramický šampon se vyrovná s tímto úkolem, který má stejné vlastnosti jako přírodní bílkoviny. Konkrétně se jedná o ochrannou funkci, která obklopuje všechny vlasy užitečnými součástmi. Výsledkem pravidelného používání je obnovení elasticity kadeří. A takové složky, jako jsou povrchově aktivní látky (povrchově aktivní látky), oves, glycerin, limonen pomáhají nalézt lesk, který ztratí vlasy. Hodnocení zaznamenalo dobré čistící vlastnosti produktu, stejně jako výrazné zlepšení struktury poškozených pramenů v důsledku pravidelného používání šamponu.
 • Šampon se zinkem. Péče o vlasy se zinkem působí na kůži, když se objeví lupy. Pečlivě čistící pokožku malých šupin epidermis, šampon libriderm obnoví ztrátu vlasů. V hodnocení zákazníků zaznamenávají potřebu pravidelného užívání drogy po dobu 3 týdnů. Konečná léčba lupů se dosahuje po 3 ošetřeních.
 • Podobný účinek má také šampon od liberdermu s přírodním dehtem. Postupné čištění odumřelých buněk pokožky vede k úplnému odstranění lupů. Existují však kontraindikace pro použití šamponu. Nedoporučuje se používat, pokud jsou vlasy vážně poškozené nebo vyčerpané.

2. Shampoos Librederm pro jemnou péči o vlasy.

Zásobování s vitamíny A, E. Překryté zámky vyžadují pečlivé čištění a výživu pokožky hlavy. K péči o takové vlasy mohou spotřebitelé koupit AEvit, který obsahuje vitamíny A, E, stejně jako panthenol, glycerin, přírodní ricin a avokádový olej.

Výsledky použití těchto léčivých přípravků jsou v přehledech považovány za pozitivní. To znamená, že rozdělené konce pramenů zmizí, křehkost a suchost vlasů klesají. Kromě toho jsou kudrlinky lesklé a snadno se vejde do účesu.

Šampon Vitamin F. V rámci doplňku vitamínu F z Liberdermu existují složky, které eliminují nadměrný obsah tuku v pokožce hlavy. A také kvůli obsahu konopného oleje v šamponu, babassu v kombinaci s D-panthenolem, dokonce i suché, tupé kadeře získávají zdravou záři a obnovují se poškozené konce pramenů.

V recenzích spotřebitelů, kteří pravidelně používají šampony s přídavkem vitamínů, dochází také k výraznému snížení ztrát vlasů.

Spotřebitelská zpětná vazba o univerzálních a terapeutických šamponech

Moje vlasy jsou od přírody velmi tenké. Proto není výběr péče tak snadný. Kůže na hlavě, pokud se něco nestane, je snadno podrážděno. Jako výsledek, věčné bílé váhy na oděv a prameny. Problém byl vyřešen poté, co začal pravidelně používat šampon Librederm s keratinem. Od něj jsou všechny vlasy doslova nasyceny vlhkostí. A protože výrobek obsahuje panthenol, moje kudrlinky získaly zdravý lesk a pružnost. Cena šamponu s obsahem 5% keratinu činí až 500 rublů.

Líbí se mi šampon Librederm s vitamíny AEvit. Hlavní aplikací je obnovení poškozených vlasů. Mohu říci, že díky tomuto nástroji se mi podařilo vyřešit problém rozdělení. Svobodný člověk s vitamínem F dělá stejný dobrý dojem. Často si přebarvuji kudrnaté vlasy, takže se snažím zabránit poškození jejich struktury. "AEvit" je asi 300 p.

Poté, co mi bylo doporučeno používat zinkový mrazák (pro všechny typy vlasů), se mi nakonec podařilo zbavit se lupů a zvracet. Navíc účinek terapeutického účinku se projevuje po první aplikaci. To je asi 3 týdny, již není potřeba. A během přestávky můžete použít jiné šampony této značky. Například s panthenolem, pro citlivou pokožku hlavy. Cena láhve 250 ml je téměř 500 r.

Na příznivé vlastnosti regeneračního šamponu s 250 ml pantenolu

O užitečných vlastnostech panthenolu jsme slyšeli hodně. Ale skutečnost, že ve skutečnosti - to je organický alkohol, rozpadavé po aplikaci na vlasy na panthenolové kyseliny a vitamín B5, ne každý ví. Stejně jako skutečnost, že všechny vitaminy ze skupiny B jsou zodpovědné za udržování zdraví a růstu vlasů. A v seznamu výhod panthenolu - účinná výživa, restaurování, ochrana pokožky hlavy a kudrlin.

Regenerační šampon s panthenolem z libra derm doporučený výrobcem pro použití se suchými, poškozenými vlasy a citlivou pokožkou hlavy, náchylný k podráždění, odlupování. Ideální lék pro kombinovaný typ srsti jsou suché konce pramenů, ale mastné u kořene.

Aktivní složky šamponu:

 • panthenol (koncentrace 3,5%). Normalizuje metabolické procesy, vyživuje pokožku hlavy, obnovuje strukturu vlasů;
 • kyselina citrónová. Vlasy získávají přirozený lesk;
 • avokádový olej. Poskytuje obnovu pramenů pružnosti, ochranu před ultrafialovými paprsky.

Cena - 393 s. pro láhev o objemu 250 ml.

Mám rád "měkkost" panthenolu regenerujícího šamponu. Myslím proces odchodu. Po něm vlasy snadno česaly a stály se hedvábné. Ale ne načechraný. Vlákna získají objem. Ideální pro jemné vlasy. Cena za produkt vynikající kvality těsně nad 300 p.

Mám dlouhé vlasy, takže požadavky na péči jsou vysoké. Na radu kamaráda koupil šampon Librederm s přidáním panthenolu. Použijte 2 měsíce. Velmi potěšeno. Zaznamenávám méně pádu chloupků. Pásky nejsou zamotané, snadno se vejdou do účesu. Moje kudrlinky lesknou zdravým leskem. Produkty Librederm si zaslouží vynikající známky. Navíc není rychle spotřebováván. Jedna lahev na dlouhé vlasy trvá 2 měsíce.

V šamponu Panthenol dosahuje obsah účinné látky 3,5%, což je považováno za vysokou koncentraci vitaminu. To je důvod, proč nástroj má příznivý účinek na nejhlubší vrstvy pokožky a může výrazně zlepšit strukturu vlasů. Koupil jsem šampon na doporučení lékaře. Velmi spokojen s výsledkem. Koneckonců, muži mají také problémy s vlasy kvůli škodlivým účinkům externích negativních faktorů: dlouhodobé vystavení otevřenému prostoru pod horkým sluncem nebo škodlivým pracovním podmínkám. Doufám, že budem mít hustou hlavu vlasů do stáří, a proto se snažím řádně pečovat o vlasy.

Závěr

Značka Librederm nabízí pro profesionální péči o pleť a vlasy 10 profesionálních sbírek. Šampony s vitamínovými doplňky, kyselinou hyaluronovou a panthenolem jsou tradičně velmi žádané. A jediný nástroj Miceclean s micelární vodou v této řadě, určený k čištění kadeřnic po komplikovaném stylingu, již získal sympatie zahraničních spotřebitelů, o čemž svědčí i recenze na zahraničních webových stránkách.

Libriderm Panthenol Šampon pro obnovu vlasů

Citlivá pokožka hlavy. Dehydrované, tenké, oslabené vlasy.

Silné, silné, lesklé, hladké vlasy. Žádné svědění a podráždění pokožky hlavy.

Vlastnosti

Libriderm Panthenol regenerující vlasový šampon (Regenerační šampon pro regeneraci regeneračního panthenolu) pro suché poškození všech typů vlasů.

Díky vysoké koncentraci panthenolu, šampon Liberiderm Panthenol účinně obnovuje vlasy, zpevňuje strukturu, vyhlazuje pokožku, pomáhá zadržovat vlhkost. Při pravidelném používání šampon uklidňuje citlivou pokožku hlavy, nezpůsobuje podráždění, odstraňuje odlupování a lupy.
Péče o pleť Librederm Vitamin Care Panthenol šampon pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu a nepoškozuje suché oblasti - je ideální pro vlasy, které jsou mastné u kořenů a suché na špičkách. Vaše vlasy jsou zvlhčené, hladké, hedvábné a silné.

 • Panthenol ve vysoké koncentraci (3,5%) obnovuje vlasy a pokožku hlavy, zlepšuje metabolismus, vyživuje, posiluje, vyhlazuje;
 • avokádový olej obnovuje vlasy, vrací objem a sílu, stimuluje růst vlasů, chrání před škodlivými účinky UV záření;
 • citrón, který dodává vlasům lesk.

Způsob použití

Naneste šampon na mokré vlasy, pěnu. Opláchněte důkladně vodou. Opakujte podle potřeby.

Liebriderm šampon panthenol recenze

Díky tomuto pleťovému krému je snadné vzít make-up, není nutné potřísnit pokožku nebo oči, aby se maska ​​vyčistila. Velmi pohodlné a snadné

23335 | 17.17 17:01 | Olga

Přípravek dokonale hydratuje a připravuje kůži pro aplikaci kosmetiky.

№ 23700 | 12.27.17 23:37 | Anna

Krém odstraňuje vrásky pod očima, zmírňuje otoky a eliminuje modřiny. Můj zavěšený víčko se utišil, pohled se otevřel

№ 23701 | 12.27.17 23:39 | Anna

Krém dokonale hydratuje pokožku. Odstranil všechny odlupování a zarudnutí. Kůže získala zářivost

Liebriderm šampon panthenol recenze

Vysoká koncentrace panthenolu (3,5%)! Panthenol má regenerační účinek na pokožku hlavy a každý vlasy nejen vně, ale i uvnitř: zlepšuje výměnu látek pokožky hlavy, normalizuje mazových žláz; vyživuje a posiluje vlasové kořeny; obnovuje strukturu silně poškozených vlasů; zahušťuje a posiluje všechny vlasy, má vyhlazující účinek; udržuje vlhkost uvnitř vlasů, zabraňuje nadměrnému vysoušení, křehkost, delaminaci a průřezu.

Aplikace: Naneste šampon na dobře navlhčené vlasy a pokožku hlavy, masírujte a důkladně opláchněte. Opakujte postup, pokud je to nutné.

Objem: 200 ml
Výrobce: Rusko, Librederm

Recenze (3)

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

Charakteristika řady šamponů Liberoderm: recenze, indikace pro použití a výhody detergentů

Výrobky ruské společnosti Liberiderm se objevily na trhu před několika lety a okamžitě přitahovaly pozornost spravedlivého pohlaví. Terapeutické a kosmetické přípravky obsahují rostlinné výtažky, vitamín-minerální komplexy, kyselinu hyaluronovou, D-panthenol a další účinné látky.

Řada šamponů Liberderm doporučuje pro každodenní péči a obnovuje zdraví poškozených pramenů. Vlastnosti inovativních produktů vám pomohou vybrat správný výrobek.

Výhody a výhody

Na trhu kompozic pro péči o kadeře jsou výrobky mnoha ruských výrobců. Jaké je tajemství popularity kosmetických výrobků značky LIBRIDERM?

Pozitivní aspekty:

 • optimální kombinace ceny a kvality. Lékařské a kosmetické prostředky mají přiměřenou cenu, obsahují mnoho užitečných složek;
 • minimální množství syntetických látek. Nelze nalézt naprosto přirozený šampon na poličce kosmetiky nebo lékárny. Šampony Liberiderm obsahují malé procento neškodných chemických složek;
 • široký výběr produktů pro řešení různých problémů pro všechny typy vlasů;
 • možnost aplikace na každodenní péči o vlasy, aktivní zlepšení pokožky a kudrlin;
 • vysoká koncentrace účinných látek v každé řadě inovativních produktů;
 • vynikající čistící vlastnosti, jemná péče o vlasy.

Charakteristika šamponů společnosti LIBRIDERM

Lékařské a kosmetické výrobky kombinují pečující a hojivé přísady. Každý typ čisticího prostředku je určen k řešení konkrétního problému. Existují univerzální produkty. Vyberte si!

Pro citlivou rovnováhu pH pokožky

Výrobek jemně čistí citlivou pokožku, perfektně promyje poškozené zámky. Křehká kompozice je vhodná pro použití mezi kursy používajícími šampony z čirého a zinku.

Kompozice s jemnou strukturou vhodnou pro každodenní použití. Inovativní výrobek neobsahuje vůně, parabeny, umělé barvy.

Složení:

 • měkké povrchově aktivní látky na bázi ovesného extraktu;
 • kyselina citrónová;
 • D-panthenol;
 • výtažky z aloe vera, passionflower, šípka;
 • glycerin;
 • čistící přísady.

Akce:

 • jemné čištění je výsledkem použití ovsených povrchově aktivních látek získaných zvláštním zpracováním zrna;
 • Šampon udržuje optimální hladinu kyselosti pokožky, vytváří ultrajemnou pěnu, nedráždí zředěnou pokožku.

Pravidla pro aplikace a aplikace:

 • naneste malé množství na mokré kadeře, masírujte 3-5 minut, opláchněte;
 • v případě silného podráždění pokožky rozpusťte čajovou lžičku očistné látky v poloviční sklenici vody, navlhčete pokožku, prameny, lehká masáž a umyjte vlasy.

Cena láhve 250 ml - od 250 rublů.

Zjistěte vše o vlastnostech a aplikaci aloe šťávy na vlasy.

Nejlepší recepty na masky na vlasy s lopuchovým olejem jsou popsány v tomto článku.

Keratin

Aktivní látka je vhodná k regeneraci tenkých, oslabených chloupků poškozených po chemickém zakončení, barvení. Dívky, které pravidelně kladou prameny železem, curlingem nebo vysoušečem vlasů, by měly věnovat pozornost účinnému čističi s keratinem.

Nedostatek přírodních bílkovin - příčinou zničení kutikuly. Keratin - cenná látka, která je totožná s přírodními bílkovinami, chrání vlasy před škodlivými účinky.

Aktivní složky:

 • keratin - 5%;
 • D-panthenol;
 • glycerin;
 • limonen;
 • ovsná povrchově aktivní látka;
 • čistící přísady.

Výhody:

 • neexistují škodlivé chemické složky;
 • nástroj neváží prameny;
 • D-panthenol snižuje podráždění, zlepšuje elasticitu vlasů, posiluje vlasové folikuly;
 • keratín obaluje pruty, cementuje kutikulu, zabraňuje vyluhování bílkovin, vyhlazuje váhy;
 • čistící prostředek jemně odstraňuje všechny typy znečištění, neporušuje acidobazickou rovnováhu epidermis;
 • po nanesení kudrlin jsou čisté, měkké, lesklé.

Výsledek pravidelného použití:

 • obnovení struktury vlasových šachet, návrat lesku, pružnost;
 • zmizení "pampelišního efektu";
 • hydratační vlákna a epidermis.

Cena za 250 ml - od 420 rublů.

Tar

Lékařský a kosmetický přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů, s výjimkou velmi tenkých, "vyhořelých" během chemie. Tar - nepostradatelný přípravek pro léčbu lupů.

Nejlepších výsledků získáte s použitím čisticího prostředku s březovým dechem, když jsou vlasy velmi mastné. Nástroj jemně odstraňuje částice lupů, nečistot, prachu, nahromadění tuku z pokožky a pramenů. Kompozice neobsahuje agresivní chemické složky, parabeny, barviva.

Aktivní složky:

Použití:

 • správně navlhčete vlasy, aplikujte trochu čistící směs, roztáhněte prsty po kůži a prameny, masírujte hlavu;
 • umyjte kudrlinky teplou vodou, znovu zpracujte po dobu 3 minut, opláchněte.

Výsledek:

 • zmizení lupů;
 • vlasová regenerace;
 • posilování vlasových folikulů;
 • prevence nadměrné ztráty vlasů;
 • zrychlení procesů regenerace pokožky;
 • normalizace mazových žláz.

Láhev obsahuje 250 ml čisticího prostředku, cena - od 360 rublů.

Zinkový šampon

Univerzální produkt pro péči o vlasy jakéhokoliv druhu. Jemné čištění lupů, akumulace kožního mazu. Pravidelné používání zabraňuje nadměrnému odlupování stratum corneum, uvolní ošklivé šupiny na hlavě a ramenou.

Prostředky neobsahují parabeny, barviva, umělé vonné látky. Inovativní produkt společnosti LIBRIDERM si zaslouží hodně pozitivní zpětné vazby.

Libriderm Zinc je vhodný pro péči:

 • pro ředění, ředění vlasů;
 • s matnou barvou volných pramenů;
 • pro čištění epidermis se zvýšenou tvorbou nadržených oddělení;
 • s výrazným ředěním pokožky hlavy;
 • pro barevné kadeře.

Aktivní složky:

 • pyrithion zinečnatý;
 • kyselina citrónová;
 • glycerin;
 • alantoin.

Použití:

 • Pásky navlhčené teplou vodou, ošetřete malým množstvím čistícího přípravku, lehkou masáž, odstraňte tekoucí vodou;
 • znovu aplikovat emulzi, porazit pěnu, zpracovat všechny oblasti vlasů, počkat 3-5 minut, opláchnout.

Objem lahve - 250 ml, cena - od 380 rublů.

Hyaluronová

Inovovaný produkt se nedávno objevil v řadě výrobků pro čištění od firmy Libriderm. Studie potvrdily vysokou kvalitu fondů, pozitivní vliv na pokožku, vlasy.

Kyselina hyaluronová je aktivní složka, která maximalizuje vlhkost pokožky a vlasových šachet. Jemná textura, hustá pěna, aktivní čistění z nečistot, sekrety pokožky - to je inovativní šampon, který se stará o všechny typy vlasů.

Aktivní složky:

 • kyselina hyaluronová;
 • arganový olej obsahující tokoferol a retinol;
 • polynenasycené mastné kyseliny;
 • aloe vera se znatelným protizánětlivým účinkem.

Naučte se vše o přípravcích na vyrovnávání keratinu v kabině.

Na této adrese byl napsán zajímavý článek o barvení ombre doma.

Jděte na http://jvolosy.com/uhod/vitaminy/centrum.html a přečtěte si o používání Vitamin Centrum pro krásu vlasů.

Použití:

 • lehce navlhčete prameny, aplikujte čajovou lžičku čisticí směsi, jemně masírujte pokožku, opláchněte;
 • v případě potřeby opakujte postup.

Výsledek po měsíci použití:

 • dobře navlhčené, elastické kudrlinky;
 • snížení podráždění pokožky;
 • saturace kořenů živinami;
 • zlepšení vzhledu vlasů.

Objem 250 ml, cena - 350 rublů.

Vitamin F

Ideální výrobek bez silikonu, parabenů, syntetických vůní nedělá kůži těžší, jemně čistí, vyživuje pokožku a obnovuje strukturu vlasových tyčí. Doporučeno pro péči o kombinované prameny (mastné kořeny plus suché špičky). Vhodný k čištění oslabených pramenů.

Často děláte chemii, malovat kudrlinky, používat zařízení pro termočlánky? Věnujte pozornost zdravotnickému a kosmetickému produktu obohacenému užitečnými látkami.

Aktivní složky:

 • vitamin F;
 • konopný olej;
 • babassu olejový extrakt;
 • ricinový olej;
 • D-panthenol;
 • kyselina citrónová.

Použití:

 • navlhčete kudrlinky, rozpusťte trochu šampónu ve vodě nebo aplikujte na kůži, masírujte prsty, opláchněte;
 • v případě silného znečištění, hojné lupy, znovu zpracovat zámky, počkejte pár minut, opláchněte kudrnaté studenou vodou.

Cena láhve 250 ml - od 260 rublů.

AEVIT

Při výběru čistícího prostředku s jemným účinkem věnujte pozornost produktu obsahujícímu vitamínový komplex, cenné oleje, zvlhčující přísady. Produkt od společnosti Liberiderm se doporučuje pro péči o volné, přezrážené prameny.

Zástupci hezkého pohlaví, kteří používali inovativní prostředky společnosti Liberiderm Aevit, zaznamenali intenzivní výživu, hydrataci, jemné čištění dehydrovaných, křehkých chloupků. Kompozice neobsahuje škodlivé složky, které vysušují epidermis.

Aktivní složky:

 • retinol (vitamin A), tokoferol (vitamin E);
 • avokádový olej;
 • panthenol;
 • glycerin;
 • ricinový olej se hydrogenuje.

Použití:

 • Používejte šampon jako obvykle. Opakujte proces, pokud jsou vlasy silně znečištěné;
 • čistící prostředek vhodný pro dlouhodobé použití.

Akce na pokožce a pruty:

 • komponenty těsní kůžičku, vyhlazují váhy;
 • Avokádový olej usnadňuje hřeben, hydratuje vlasy;
 • konce koncových částí, pokožka je aktivně zvlhčena;
 • efekt pampelišky zmizí, neposlušný mop vyčnívajících pramenů se změní na měkkou vlnu zdravých vlasů;
 • regenerace buněk je aktivována;
 • křehkost, suchost prutů, kůže je snížena;
 • vrací jemnou záře kudrlin.

Objem 250 ml, cena - od 300 rublů.

Prohlížení videa obnovujícího šamponu Liberterm s panthenolem:

Líbí se vám tento článek? Přihlaste se k odběru aktualizací stránek prostřednictvím RSS nebo zůstaňte naladěni na Vkontakte, Odnoklassniki, Facebook, Twitter nebo Google Plus.

Přihlaste se k aktualizacím prostřednictvím e-mailu:

Řekněte svým přátelům!

1 KOMENTÁŘ

Koupím šampon Liberderm Vitamin F. Opatrně mi vlasy, dokonce i oslabené, je dobře popíjejí poprvé. A po něm vlasy nejsou tak suché.

Šampon s panthenolem proti vypadávání vlasů a pro růst vlasů

Panthenol (dexpanthenol) je uměle vytvořený vitamín skupiny B. Kyselina pantothenová je nezbytným prvkem našeho těla. Podílí se na regeneraci sliznic a tkání, obnovuje poškozené oblasti pokožky, proto šampon s panthenolem má pozitivní vliv na pokožku hlavy a vzhled vlasů.

Panthenol na vlasy

Změna vzhledu vlasů k horšímu je možná z mnoha důvodů: stres, kožní onemocnění, hormonální změny, používání agresivních stylingových výrobků atd. Příznivé vlastnosti šamponu mají hojivý účinek, a pokud člověk nemá vážné onemocnění, pak lék může zvládnout mnoho problémů pokožky hlavy:

 • Výživa a hydratace. Bez dostatečné vlhkosti se ztrácí lesk, hedvábnost a pružnost. Provitamin B5 ovlivňuje podrážděnou a dehydratovanou pokožku hlavy, po které bude mnohem snazší položit vlasy.
 • Růst a objem. Panthenol pro růst vlasů postihuje vlasový folikul, zpevňuje ho, zrychluje růst a dokáže zvlhčit vlasy o 10%.
 • Odstraňování lupin. Přípravek zklidňuje podráždění na pokožce hlavy, odstraňuje svědění a zvlhčuje, a proto se také používá k prevenci lupů.
 • Struktura obnovy. Má terapeutický účinek uvnitř vlasů, narovnává mikroskopické nepravidelnosti a eliminuje křehkost.
 • Zabraňte spadu. Šampon panthenol proti vypadávání vlasů může zpomalit nebo úplně zastavit alopecii.

Indikace

Šampon vitaminu B5 lze použít k nápravě problémů s vlasy nebo k zamezení jejich výskytu. Indikace pro použití:

 • zvýšená mastnost;
 • svědění;
 • suchost
 • lupy;
 • spád;
 • průřez a zlomení;
 • ztráta lesku;
 • poškození agresivním stylem;
 • pomalý růst.

Kontraindikace

Kyselina pantothenová, která je v našem těle, je součástí šamponu, proto je hypoalergenní a nemůže být poškozena. Pokud však máte pocit nepohodlí během šamponu nebo po něm, přestat používat. Je třeba si uvědomit, že lék nepomůže, pokud jsou v těle přítomny systémové patologické stavy (metabolické onemocnění, závažné infekce nebo maligní nádor).

Jak si vybrat šampon s panthenolem

Je možné obnovit zdraví vlasů a lesk se správnou volbou šamponu. Před nákupem se musíte rozhodnout o několika bodech:

 • Typ vlasů Každý produkt je vhodný pro konkrétní typ: suchý, mastný, normální nebo smíšený.
 • Léčba nebo prevence. Vyberte nástroj založený na osobních cílech.
 • Značka Nekupujte drahé nástroje v pochybných obchodech, abyste se dostali k falešným a neubližovali vám vlasy ještě víc.

Librederm

Šampon od ruského výrobce Librederm je ideální pro majitele mastných vlasů v kořenech a suchých koncích. Nástroj je oblíbený díky svým vlastnostem a složení:

 • Jméno: Librederm Panthenol Regenerating
 • Cena: 356 s.
 • Vlastnosti: konzistence je průhledná a gelovitá, téměř bez zápachu. Obnovuje strukturu silně poškozených kadeřníků, zvlhčuje a dává tloušťku. Koncentrace panthenolu je 3,5%. Objem - 250 ml.
 • Pros: úsporná spotřeba, snadno pěna a vyplazuje, vyživuje a posiluje kořeny.
 • Nevýhody: bez klimatizačních a balzámových pramenů se nafoukne; vysoké náklady.

Kapous

Pro každodenní péči o normální a barvené vlasy vhodný šampon od značky Kapous. Díky němu bude každá kučera vypadat hedvábně a lesklá, takže tento výrobek je zařazen do hodnocení nejlepších:

 • Název: Brilantní lesk
 • Cena: 272 s.
 • Charakteristiky: v kompozici nejsou žádné sírany a parabeny, v důsledku toho produkt nepeří příliš. Konzistence je průhledná a není tlustá a praktická. Objem - 250 ml.
 • Pros: nezanechává vůni, vlasy jsou lesklé a hladké, dobře vypláchne masku.
 • Nevýhody: vypadá tučný na špičkách, rychle se spotřebuje na dlouhých vlasech.

Belita

Běloruský výrobce Belita Vitex doporučuje majitelům řady High Style majitelům suchých a poškozených pramenů. Cenově dostupná cena a dobré složení rozlišují tento šampon od ostatních:

 • Název: Zpevnění s D-panthenolem
 • Cena: 120 rublů
 • Vlastnosti: obsahuje panthenol a keratin, které posilují vlasy a dodávají jim lesk a pružnost. Objem - 500 ml.
 • Pros: mírně tekutá, příjemná vůně, zvlhčuje a nevysušuje pokožku, dobře pěná a čistí.
 • Nevýhody: v oblasti kořenů se rychle stává mastný.

Video

Recenze

Margarita, 18 let

Před univerzitou dělám styling každý den s vysoušečem vlasů a curlingem, což je důvod, proč mé vlasy spadly a začaly vypadávat. Koupit šampon s panthenolem mě zachránil. Vybral jsem levnou (Belita) a po 2 týdnech se moje vlasy začaly objevovat méně a méně na hřebenu. Ani jsem nevěřil, že to bude fungovat, ale výhody jsou tam a výsledek mě dělá šťastným.

Vzhledem k neustálému stresu v práci jsem si všiml, že na hlavě se objevily červené skvrny a lupy. Účes je krátký, takže můj problém byl pro všechny jasný. Kolega doporučil koupit šampon Liberderm panthenol, který rychle pomohl. Třetí měsíc nedochází k lupům a svědění, proto doporučuji tento nástroj, alespoň pro prevenci.

Šampon Libriderm Panthenol obnovující 250 ml (Librederm, Panthenol)

POZOR POZOR!

popis

Šampon regenerující panthenol je vhodný pro všechny typy vlasů a dokonce i pro citlivou pokožku hlavy. Důkladně promyje vlasy, zlepšuje strukturu vlasů po celé délce a normalizuje stav citlivé pokožky hlavy.

Panthenol má regenerační účinek na pokožku hlavy a každý vlasy nejen vně, ale i uvnitř: zlepšuje výměnu látek pokožky hlavy, normalizuje mazových žláz; vyživuje a posiluje vlasové kořeny; obnovuje strukturu silně poškozených vlasů; zahušťuje a posiluje všechny vlasy, má vyhlazující účinek; udržuje vlhkost uvnitř vlasů, zabraňuje nadměrnému vysoušení, křehkost, delaminaci a průřezu

TYP KŮŽE
APLIKACE

Naneste šampon na dobře navlhčené vlasy a pokožku hlavy, masírujte a důkladně opláchněte.
Opakujte postup, pokud je to nutné.

Vysoce výkonný šampon Librederm Panthenol

Na vysokou účinnost šampónů Panthenol lze slyšet recenze z různých zdrojů. Tato skutečnost není překvapující.

Faktem je, že přípravky od firmy Librederm se používají proti ztrátě poškozených vlasů a při odstraňování lupů a při léčbě pokožky hlavy.

Toto široké spektrum účinku je dáno jedinečnými vlastnostmi panthenolu. Podle svého organického vzorce je toto léčivo sloučeninou kyseliny panthenolové a provitaminu B5.

Vitaminy této skupiny jsou životně důležité pro činnost lidského těla.

Farmakologické vlastnosti Panthenolu

Dnešní trh s kosmetickými výrobky pro péči o vlasy představuje obrovský počet položek od různých firem.

Každý produkt je určen pro velmi specifický účel. Společnost Librederm se dlouhodobě zabývá výrobou kosmetiky.

Její sortiment zahrnuje šampony, spreje, masky a balzámy obsahující panthenol.

Společnost se specializuje na výrobu léků pro oslabené vlasy, proti lupům a vypadávání vlasů.

Všechny výše uvedené a další užitečné vlastnosti léků jsou vysvětleny přítomností panthenolu. Praxe ukazuje, že šampony jsou velmi často používány pro léčebné účely.

Šampon Liebriderm Panthenol je určen pro dospělé. Výrobky péče a hygieny pro děti neobsahují tuto drogu.

Odborníci předepisují použití šamponu v následujících situacích:

 1. zhoršený růst vlasů;
 2. vypadávání vlasů;
 3. podráždění pokožky hlavy.

Pod značkou Librederm najdete prostředky k odstranění hlavních onemocnění a patologií, které postihují vlasy. Složení každého absolvuje všechny předepsané testy a testy.

Při použití přípravků obsahujících panthenol je nutné přísně dodržovat předepsaná pravidla.

Pokyny k použití jsou vždy k balení.

Přínosný účinek

Panthenol je součástí přípravků, které se používají proti plešatosti a seborrhei.

Specialisté Librederm nacházejí takové rozměry, že terapeutické látky působí s maximální účinností na vlasy poškozené barvením, chemickými perm a dalšími postupy.

V takových případech je velmi důležité vyplňovat trhliny na povrchu vlasů, opravit poškození a uklidnit povrch.

Přijaté recenze naznačují, že dopad je v souladu s očekáváními. Současně jsou všechny vlasy obaleny filmem, který výrazně zvyšuje objem kudrlin.

Důležitá kvalita panthenolu spočívá v tom, že chrání vlasy před poškozujícími účinky ultrafialového záření, poklesem teploty a dalšími vlivy prostředí.

Současně stimuluje růst vlasů a zabraňuje vzniku lupů.

Šampon a další kosmetika od firmy Librederm obsahující panthenol mají univerzální terapeutické a profylaktické vlastnosti.

Při analýze příchozích recenzí produktů společnosti Librederm konzultanti zaměřují pozornost žen na potřebu správného užívání drog.

Návod připojený k šampónu obsahuje podrobné informace o aplikaci.

Panthenol Spray

Sprej, který se vyrábí pod značkou Librederm, obsahuje až 5% panthenolu. Tento lék se používá proti vypadávání vlasů.

Sprej, ve srovnání se šamponem, má lehčí strukturu a nekombinuje kudrlinky.

Složení tohoto kosmetického přípravku zahrnuje následující složky:

Lékařský postup se omezuje na skutečnost, že na vlasy odděleny rozstřikem. Pak se špičkami prstů třel do kůže.

Pokud je procedura prováděna večer, můžete si ráno umýt vlasy. V létě se sprej používá jako ochrana před slunečním zářením, mořskou vodou a dehydratací kadeří.

Masky a balzámy

Masky a balzamy obsahující panthenol zaujímají vedoucí pozice v kosmetických přípravcích Librederm spolu se šamponem.

V souladu s osvědčenými technologiemi se balzám aplikuje po barvení vlasů a perm.

Při pravidelném užívání balzámu s panthenolem jsou dosaženy následující výsledky:

 • folikuly jsou posíleny;
 • zvyšuje flexibilitu kadeřnictví;
 • ztráta vlasů se zpomaluje;
 • suché prameny jsou naplněny vlhkostí.

Masky a balzámy mají obecný léčebný účinek na kudrlinky. Podporujte očištění lupů.

Tekutý panthenol

Řešení panthenolu je považováno za nejúčinnější nástroj pro účinky na vlasy. V katalogu kosmetické firmy Librederm dnes není.

A můžete ji koupit pouze v lékárnách. Vedle hlavního komponentu je v kompozici přítomna voda a kyselina citronová.

Toto řešení je dobré pro vypadávání vlasů. Při použití na kadeře vytváří ochranný film.

Po aplikaci roztoku se odstraní svrbivá hlava a odlupování pokožky se zastaví. Lupiny se znatelně zmenšují. Pravidelné používání tohoto řešení eliminuje křehkost pramenů a části špiček.

Šampon s panthenolem

Seznam nejoblíbenějších produktů pro péči o vlasy obsahuje šampon od firmy Librederm, který obsahuje panthenol.

Denní praxe ukazuje, že šampon dobře pomáhá nejen proti vypadávání vlasů, ale také při odstraňování dalších potíží.

Pokud se podíváte na recenze, které lidé odjíždějí po použití šamponu, můžete se dozvědět o následujících výsledcích:

 • zastavit vypadávání vlasů;
 • lupy zmizí;
 • kadeře rostou rychleji.

V tom není zvláštní tajemství. V panthenolovém šamponu je vybrána určitá kombinace látek, která poskytuje uvedené účinky.

Péče o kadeře by měla být se znalostí všech dostupných jemností a vlastností. Šampon proti lupům s panthenolem má určité složení.

Stejně jako lék na obnovu suchých a poškozených vlasů. Pokyn, který je třeba pečlivě přečíst, poskytuje věcné rady ohledně použití šamponu.

Jasně vysvětluje specifické situace a podmínky užívání drogy.

Je to jedna věc, když vlasy potřebují jen hygienickou péči a odstranění nahromaděné nečistoty a mastnoty.

Šampon se používá zcela jinak, pokud kadeře vyžadují hojení a obnovení.

Když se vlasy roztříští a intenzivně vypadnou, je obtížné to vypadat krásně. V takových situacích je šampon s Panthenolem schopen poskytnout první a velmi účinnou pomoc.

Recenze potvrzují, že doporučení odborníků ohledně použití terapeutického šamponu namísto obvyklých, přinášejí skutečné výsledky.

Jakákoli instrukce obsahuje obecná doporučení, která vyhovují všem. Současně je známo - jakákoli regulace musí být přizpůsobena svým individuálním vlastnostem.

V režimu léčby se doporučuje používat šampon s panthenolem značky Librederm 2 krát týdně.

Při prohlížení recenzí naleznete další tipy. Dvakrát týdně promyjte kudrlinky šamponem Panthenol se zdravými vlasy.

Je-li nutná intenzivní léčba srsti, je možné užívat procedury užívající různé léky každý druhý den.

Toto by mělo být provedeno před první pozitivní výsledky. A teprve poté pokračujte v běžném režimu péče o vlasy.

Tyto pokyny se objevily jako důsledek praktických akcí a je nutné s nimi zacházet opatrně.

Podmínky použití

Panthenolový šampon, stejně jako všechny ostatní detergenty, se aplikuje na mokré vlasy. Přehledy na této straně obsahují tipy na používání teplé vody.

Malé části šamponu se třou do kůže hlavy. Vynaložit velké úsilí by nemělo být, aby se zabránilo poškození folikulů.

Pěna vytvořená na kadeřích by měla být rovnoměrně rozložena po celé délce a držena v tomto stavu několik minut.

Taková pauza je nutná, aby se všechny živiny a vitamíny absorbovaly do pokožky. Poté je třeba pěnu vypláchnout teplou vodou.

Vysoká koncentrace panthenolu v šamponech působí příznivě na kůži a na každém vlasu nejen zvenčí, ale také pronikající do její struktury.

Další mechanismus obnovení vlasů je jednoduchý. Metabolismus se zlepšuje v kůži a vlasové kořeny se zpevňují.

Mazové žlázy začínají fungovat normálně. Při použití šamponu bychom neměli zapomínat na masky, balzámy a kondicionéry, které obsahují panthenol.

Pro Více Informací O Suché Vlasy