logo

Londa viditelná oprava

Poškozené vlasy vyžadují zvláštní pozornost a to není tajemství. Suché, křehké a vyčerpané potřebují zvlhčující, regenerační terapii a konsolidaci výsledku. To vše poskytuje nový nástroj pro obnovu vlasů s panthenolem z revoluční řady Visible Repair Londa.

Je známo, že panthenol je mistrem mezi dalšími komponenty při poskytování rychlé pomoci vlasům. Vzorec tohoto výrobku obsahuje také silný hydratační komplex a také podporuje vysokou úroveň ochrany vlasů před agresivními vlivy prostředí. Kompozice obsahuje mandlový olej, známý pro jeho obnovovací vlastnosti. Silk bílkoviny jsou vynikající příležitost, aby se vlasy neuvěřitelně hladké, měkké a poslušné. Tento nástroj se doporučuje použít ihned po barvení nebo jiném chemickém zásahu na vlasy alespoň jednou týdně. Energie a síla vlasů jsou ve vašich rukou!

Aktivní složky - hedvábné bílkoviny, mandlový olej.

Použití: Aplikujte na mokré vlasy. Nechte zapnout po dobu 5-10 minut. Vypláchnout.

Objem: 750 ml
Výrobce: Německo, Londa Professional

Recenze (12)

8 příspěvků

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

  tatyana30stm
   28. listopadu 2018, 18:04

  Komentář: Druhý prof. nápravu na začátku mé péče.
  Zpočátku byl účinek nápadný - vlasy se po rovnání železa stávaly poslušnějšími, hladšími, lesklejšími, než načechranými. Ale čím víc zdravé a dobře upravené mé nelakované, nízkoporézní vlasy se staly, tím méně by se jim ta maska ​​hodila. A po přechodu na CGM kvůli silikonům v kompozici jsem musel tuto masku dát své blonďavé příteli.

  Výhody:
  +ideální pro obnovu barvených (zejména bělených), poškozených, suchých vlasů;
  + poměr cena / kvalita;
  + moc ekonomická spotřeba;
  + příjemný nenápadný zápach;
  + dává lesk, hladkost vlasům;
  + nedostatek chmýří.

  Nevýhody
  - obsah silikonů v přípravku (nevhodné pro CGM);
  - neodpovídá zdravým, nenatřeným a nízkoporézním vlasům.

  Beauty blog o kosmetice a make-upu

  Nejlepší maska ​​pro poškozené vlasy Londa Profesionální Visible Repair Léčivý hedvábný mandlový olej

  Naučil jsem se o masce na vlasy "Londa Profesionální viditelná opravna léčivého hedvábného mandlového oleje" zcela náhodou. V té době jsem ani nevěděl o své existenci a kolik může změnit život mých vlasů!

  Nejprve budu mluvit o svém typu vlasů a souvisejících problémech, a teprve potom o účincích masky.

  Všechno začalo od chvíle, kdy jsem se rozhodla růst vlasů, ale nebyla jsem s jejich vzhledu spokojená... protože předtím jsem provedla četné experimenty s barvením vlasů: bělené, obarvené v tmavých barvách...

  Když jsem experimenty zastavil s vlasy, začal jsem je pěstovat jen... a časem jsem se přesvědčil, že moje vlasy jsou krásné pouze tehdy, když nebyly namalovány

  Moje první problémy začaly, když začaly růst kořeny vlasů a rozdíl se stal znatelným... ne, v barvě, v té době byly vlasy barveny v barvě, která byla nejblíže k domácímu, ale v rozdílu mezi zdravými a barvenými vlasy! Špičky byly suché... křehké... a rozdělené konce, což bylo nejvíce otravné!

  Řekl jsem tomuto příběhu mému pánovi a poradila mi, abych koupil masku, která dokáže obnovit dokonce bělené vlasy a ujišťovala mě, že s vlasy dokážu snášet přesně...

  V té době, i když jsem zkoušel mnoho různých maskách, rozhodl jsem se koupit tenhle... protože nemám co ztratit.

  Dal jsem za to 900 rublů, ale mistr mě ujistil, že nádoba je velká - 750 ml a spotřeba je sama o sobě malá, mělo by to být přesně na jeden rok!

  Tak se to stalo! Přesně o rok později, nádoba skončila...

  Londa Profesionální viditelná oprava Léčivý hedvábný mandlový olej

  Londa Profesionální viditelná oprava Léčivý hedvábný mandlový olej

  Londa Profesionální viditelná oprava Léčivý hedvábný mandlový olej

  Výsledek

  3 zázraky, které se za měsíc staly mými vlasy:

  1. Všiml jsem si, a to nejen já, že vlasy mi začaly svítit v doslovném smyslu! Znáte můj postoj k reklamním trikům, ale přesně s touto maskou to prošlo!

  2. Vlasy již nejsou zmatené, a dokonce i ta část z nich, která byla ještě zbarvená... a především to trpí.

  3. A co je nejdůležitější - vlasy se přestaly rozštěpovat a zbývající rozdělené konce nejsou tak křehké a suché!

  Díky této masce jsem klidně zvětšila vlasy mé přirozené barvy a teď se jim líbí jejich vzhled, který se soudí s komentáři... zvláště po mém videu.

  Aplikace

  Existují dva způsoby:

  1. Aplikujte masku na vlasy... a po 5-10 minutách je opláchněte vodou.

  2. Aplikujte masku na vlasy, pokryjte celofánem a nahoře s ručníkem a nechte 30-40 minut.

  Pokud máte vlasy v "deplorable" stavu, pak si myslím, že je lepší použít druhou metodu.

  A pro ty, kteří chtějí zlepšit své vlasy, stačí první.

  Kvůli mé netrpělivosti v takových postupech se sám omezím pouze na první metodu... a přesto to dalo dobrý výsledek.

  Je důležité, aby se maska ​​snadno vyplachovala a nezanechala na vlasu pocit tíže, jak tomu obvykle bývá, když používáte takové masky.

  Dolní řádek: jedná se o jedinou masku, která se v daném případě dokázala dokonale dokázat, a to vše, co výrobce uvedl:

  "Viditelná opravná léčba Exklusivní salonní vzorec, obohacený o panthenol, poskytuje okamžitou hlubokou regeneraci poškozených vlasů zevnitř. Prostředky pro obnovu, posilují vlasy, dávají jim jemnost, lesk a dobře upravený vzhled. "

  Závěr: Nemohu říci, jak se maska ​​bude chovat pro ty, kteří mají mastný typ vlasů... ale jsem si jist, že to vyléčí suché, křehké a poškozené vlasy! Ale mnoho chloupků se stalo tak v zimě!

  A nakonec řeknu... že kromě masky alespoň dvakrát za měsíc vlasy ozdobím o 2-3 cm. Některé z těchto 2 cm vypadají jako "smrtelné" na délku vlasů, ale jen se na ně vzdají, vaše vlasy zakaždým končí začíná zdravá budoucnost!

  A pamatuj, vlasy nejsou život! Můžete je zkrátit, opět prodlužovat

  A jaké masky jste potěšili a dali pozitivní výsledek?

  37 komentář (ov) "Nejlepší maska ​​pro poškozené vlasy Londa Profesionální viditelná oprava léčivého hedvábného mandlového oleje"

  Děkuji moc, nahrál! Pravděpodobně jsem se nikdy nepokusil tuto masku, všechno ostatní je na polích))) Určitě zkusím)

  Prosím!))) Také jsem musel zapomenout na všechny ostatní nástroje, které jsou na poličku)

  No, je to nutné)) Mám stejné, už si koupím druhou banku. A koupil jsem ji náhodou, v obchodě s profesionální kosmetikou, když jsem ušetřil peníze a v Moltobene nebylo žádné peníze. A teď je to můj první masthead - moje vlasy jsou dlouhé, tenké, barvené v blondě po mnoho let. Můj kadeřník začal s touto maskou chválit stav vlasů. Cítím, že se mi líbí lépe jak Moltobene, tak i skutečný profesionál.

  To je všechno, jen málo lidí o tom ví, a kdybych nebyl radován, tak bych utrpěl tolik! Proto považuji to za jediné spasení pro ty, kteří mají barvené vlasy a pro ty, kteří rostou)! A to je jediná maska, z níž jsem viděl výsledek!)

  A tak po této masce můžete udělat hlasitost. Pokládat, neočekává, že vlasy padnou po dobu půl dne pod svou váhu?

  Pro mě je těžké odpovědět, protože mám vlastní vlasy na sobě...

  Je skvělé, že vám pomohla tolik!
  Neměl jsem takový nadšení, já jsem ho také užíval po celý rok, zatímco jsem vlasy barvil zářivě červeně. Nemám žádnou trpělivost, takže jsem to nechal jen pár minut, možná proto nebyl silný účinek. Nebo možná byla barva těžší, úplně zabila vlasy.

  Ano, všechno je možné, a dokonce ani tehdy nemyslím, že by maska ​​měla pomáhat všem za všech okolností! Všechno je individuální a váš případ! A to nevylučuji)

  Mimochodem, maska ​​je vhodná pro přirozené vlasy, většinou ji mám několikrát týdně, moje vlasy jsou hladké a lesklé.

  "Nemám žádnou trpělivost, a tak jsem odešla jen pár minut" - protože když si vezmete sprchu, můžete jej rozmazat a pokračovat v procvičování podpatků apod. V každém případě bude trvat 15 minut :))

  Udělal jsem to jen :)) a pořád celou sprchu - 10 minut

  Wow, zavěšuji na teplou vodu asi 30-40 minut, standardně) Pokud jste velmi rychlí, samozřejmě, pak budete za 15-20 minut. A pokud tam není absolutně dost času - a nebudu začít, protože i tak, jsem suchý bez vysoušeče vlasů))

  Mám sprchu, nekoupejte, a tak je to vše vyjádřené

  Také nemůžu strávit ve sprše po dobu půl hodiny)))) Proto se omezuji na první způsob použití masky po dobu 5-10 minut)

  Ach, děkuji!) Budu muset zkusit, prostě jsem vybělela na vlasy

  "Můžete zkusit, rozhodně se to nezhorší!" - to je přesně to, co jsem si řekl před nákupem)!

  S mými vlasy trpím 26 let) a zatím nemohu říci, že jsem našel úžasný nástroj. Ale chci zkusit londu a vilu, z nějakého důvodu se mi zdá, že v nich je něco pro vlasy, dávku štěstí)

  Ano, je velmi těžké zjistit, co vám opravdu vyhovuje a dává pozitivní výsledek! Je spousta peněz, ale málo dobrých)

  Zítra jdu jít za ní!)))

  Podívejte se do specializovaných obchodů, kde je všechno kadeřník)

  Tato maska ​​mi vůbec nezapadala. dělá z mých světle hnědých nenatřených tenkých vlasů loofah. Frustrovaná, začala si s ní oholit nohy a pak ji prostě odhodila, banka je obrovská. Jeho struktura je také nepříjemná - silikonový silikon, miluji tání. Ale struktura by utrpěla. pokud mi pomohla.

  Ano, všechno je velmi individuální, nejspíš jste neseděla ani kompozici, ani strukturu, ani akci, kterou měla mít... A stane se to...

  Olga, řekni mi, prosím, jak používat masku po každém mytí vlasů nebo méně? Díky!)

  Ne, po každém praní není nutné, 1-2 krát týdně)!

  skajite pojalusto, etot maska ​​tolko dlya blandinok ??

  Ne, to vy!) Je vhodný pro všechny barvy vlasů!)

  Ujistěte se, že vyzkoušejte tuto masku! Chci se podělit o svůj objev. Vždy se zeptala jejích pánů, jaké superfundy si koupí, aby její vlasy vypadaly jako reklama. Všechno, co mi poradili, mě nepřineslo blíž. Jednou jsem šel do obchodu a mluvil s konzultantem, řekl, že špičky jsou suché, hýčkané, vypadají bez života a zkazují vše. Poradila mi řadu Lakme za poškozené vlasy a podělila se o své zkušenosti. Má velmi suché vlasy, dokonce i v kořenech, tak suché, že je může umývat jednou za 10 dní, jsou velmi kudrnaté a dokonce i Lakme produkty se s ním vyrovnávají. Po takové reklamě jsem nemohl pomoci, ale koupit šampon a balzám (tekutina)! Tyto nástroje překonaly mé očekávání. Nebrala jsem si vlasy na vlasy po dobu 10 měsíců (podle doporučení mistrovského mu začalo plavat a během této doby nebyly rozděleny vlasy.) To se nestalo dříve (abych byl spravedlivý, změnil jsem pána), ale ještě jsem si nekoupila masku, ale stejný poradce ona říká, že ona je ještě lepší.Ty mají jen silikon na konci vlasů (to není umýt), ona se vyrovná s tipy na 5. Obecně jsem velmi potěšen s tímto make-up, teď mám hlavní makeup.If někdo snaží mít na paměti, Nemám balzám (tekutinu) na kořeny, protože Moje vlasy začínají tloucovat rychleji, dávám to svému příteli, líbila se i kosmetice a také se mi líbila tchyně, její vlasy nebyly dokonce jako koudel, ale jako drát, ale má šampon + masku, je velmi šťastná, říká měkká a hedvábná, hodí se dobře.

  Londa Visible Repair Profesionální maska ​​pro poškozené vlasy: popis a složení

  Každý den se ženský účes podrobuje různým zkouškám: sušení foukáním, stylizace s horkým stylizátorem, barvení, perm, sluneční paprsky, nepříznivé povětrnostní podmínky a mnoho dalších faktorů. Poté se vlasy stávají zranitelnějšími, ztrácejí svou atraktivitu a lesk. Bohužel se ne vždy ukazuje, že najdou čas a peníze na pravidelné návštěvy kosmetických salonů pro restaurátorské procedury.

  Německá společnost Londa Professional se již dlouho stala vůdčí osobou v oblasti péče o vlasy. Speciálně navržená ochranná maska ​​Londa Visible Repair pomáhá vlasům nalézt hedvábnost, zbavit se lámavosti a vyživovat životně důležitou energií.

  Krásné, dobře upravené vlasy poskytují majiteli nejen atraktivní vzhled, ale i skvělou náladu, protože je tak příjemné, že se jako zrcadlo líbí. A elegantní kudrlinky, naplněné zdravým leskem, si zasluhují blízké záběry ve filmech.

  Činnost, popis a složení

  Londa Visible Repair Professional provádí své činnosti na třech úrovních:

  • normalizuje strukturu;
  • vyživuje a hydratuje;
  • poskytuje dlouhodobou ochranu.

  Maska Londa Visible Repair s panthenolem je vhodná pro všechny typy vlasů a pokožku hlavy. Výrobce nejprve doporučuje použití tohoto nástroje pro poškození kadeří, které byly vystaveny i nejsilnějšímu chemickému útoku.

  Londa Visible Repair poskytuje následující efekt:

  1. výživy a hydratace (kořeny, vlasové folikuly, vlasy);
  2. odstranění dělených konců;
  3. snadné česání;
  4. úplné obnovení struktury;
  5. snížení rychlosti nasolení hlavy.

  Speciálně vybrané komponenty masky pronikají hluboko do struktury vlasů, obnovují poškozené oblasti a nasytí je potřebnými prvky. Vlhkost přetrvává uvnitř každého vlasu, což eliminuje problémy jako zlomení a rozštěpení.

  Maska má pozitivní vliv na pokožku hlavy: zabraňuje lupům, snižuje různé záněty, bojuje s ekzémem. Vlasy začínají růst rychleji a stávají se pružnějšími. Její účes je lehce stylový, působivé měkké kudrlinky, plné lesku.

  Hlavní složky kompozice a jejich působení:

  • kyselina panthenolová léčí vlasové buňky;
  • mandlový olej zvyšuje růst, zvyšuje flexibilitu;
  • Vitamín B5 dodává hedvábnost a lesk;
  • Mikro-ionty Radialux vyplňují dutiny a trhliny ve vlasech;
  • hedvábné bílkoviny zvlhčují a vyživují.

  Použití

  Londa Visible Repair se často doporučuje jako nejlepší prostředek k obnově vlasů po agresivní chemické expozici. To je zcela pravda, ale neměli bychom zapomínat, že ne vždy obraz a perm jsou jedinými viníky, které oslabují strukturu.

  Každý den je hlava vystavena slunečnímu záření, změnám teploty a praní v chlorované vodě. Absolutně všechny vlasy, dokonce ani takové, které nikdy nebyly obarveny, vyžadují zvláštní péči. Je velmi důležité, aby bylo pravidlem používat vlasy k udržení vlasů.

  Způsoby použití masky Londa Visible Oprava:

  1. Standardní metoda. Maska je rovnoměrně aplikována masážními pohyby na čisté vlhké vlasy. To je vypláchnout v 10-15 minut s teplou vodou.
  2. Zvláště intenzivní a výživná metoda. Vhodné pro silně poškozené vlasy. Je nutné aplikovat masku, jako v prvním případě, ale pokrýt ošetřenou část hlavy celofánem (zvýšit účinek, zahřívat ji pomocí vysoušeče vlasů), pak obalit hlavu ručníkem a počkat 30-40 minut. Pak opláchněte teplou vodou.

  Textura je velmi příjemná a voňavá, celý postup přináší maximum potěšení. Maska je aplikována velmi lehce po celé délce vlasů, struktura je krémový gel, náklady na jeden postup jsou malé. Londa Visible Repair je bez problémů vymyta, vlasy po zákroku nejsou váženy.

  Nástroj nepoužívejte víc než dvakrát týdně. Doporučuje se, aby na kořenovou část vlasů nebyla vložena maska, pokud nejsou poškozeny. V tomto případě může existovat pocit vážení a snížení vizuálního objemu.

  Kontraindikace

  Mezi hlavní kontraindikace patří osobní citlivost nebo netolerance alespoň jedné ze složek kompozice. Doporučujeme nepoužívat Londa Visible Repair bezprostředně po barvení: může dojít ke zrychlení vyluhování barviva.

  Produkty Londa Professional jsou určeny pro použití v showroomech. Snadné používání a efektivní výsledky již dlouho udělaly uvolněné finanční prostředky na domácích pultech mezi zákazníky.

  Výsledek použití je viditelný po prvním postupu a neustálé používání produktů pro obnovu vlasů vede k kumulativnímu účinku. Sliby výrobců nejsou prázdná slova, prostředky jsou skutečně účinné, což potvrzují četná zpětná vazba od zákazníků po celém světě.

  Maska Londa Visible Repair opravdu získává nejpozoruhodnější zpětnou vazbu od těch, kteří již testovali své vlastnosti na sobě. Vlasy jsou plné vitální energie i po velmi vážném stavu. Účes dostane zdravý a dobře upravený vzhled a kudrlinky se stanou lehkými, nasycenými lesklým leskem.

  Londa Professional z kolekce Visible Repair

  Nezmazatelný balzám hydratuje a opravuje poškozené vlasy.

  Maska vrací zdravé a krásné vlasy do suchých, bez života, dá jim jemnost a lesk.

  Nezmazatelný balzám intenzivně vyživuje poškozené vlasy a má antistatický účinek.

  Kondicionér obnovuje a vyživuje oslabené vlasy a dodává mu jemnost a lesk.

  Šampon obnovuje a vyživuje volné vlasy a vyhlazuje jejich strukturu.

  Produkty Prostředky Londa Professional z kolekce "Visible Repair" za přijatelné ceny v internetovém obchodě KrasotkaPro

  Hledáte kde koupit londa profesionální výrobky z kolekce "viditelné opravy" za nízké ceny v Rusku? V našem katalogu najdete vysoce kvalitní výrobky se zárukou, kterou lze zakoupit velkoobchodně a maloobchodně od známých ruských a zahraničních výrobců. Seznam značek se liší od masového trhu po prémiové. Objednejte londa profesionální produkty z kolekce "viditelné opravy" online a získejte to po několika dnech díky naší expresní dodávce v Ruské federaci a velkým městům Běloruska a Kazachstánu.

  Prostředky obnovy řady Londa Visible Repair

  Výrobky zahrnuté v sérii Londa Visible Repair pomáhají:

  • Obnovení struktury vlasů;
  • Zajistěte ochranu proti prasknutí a suchu;
  • Přeměňte vlasy na hedvábný a měkký.

  Jaké jsou výhody řady Londa Visible Repair?

  Visible Repair od společnosti Londa je speciální řada vytvořená speciálně pro poškozené vlasy. Vzorec těchto jedinečných produktů je založen na hedvábných bílkovinách a mandlovém oleji. Kompozice také obsahuje jojobový olej a péči, nutriční komponenty, které pomáhají obnovit vlasy po perm. Vzorec obsahuje unikátní komponentu Radialux - to jsou mikroiony, které vyplňují dutiny v příliš pórovitých vlasech a pantenol s ochranným a posilujícím účinkem. Díky hodnotným vyživujícím olejům jsou vlasy plné energie a obnovují vitalitu, začínají snadněji hřebeny a oslňující lesk.

  Výrobky v řadě působí neuvěřitelně pečlivě a pronikají vlasy zevnitř, což pomáhá hluboce obnovit strukturu.

  Co je ve frontě?

  Například šampon Visible Repair podporuje jemné čištění vlasů, poskytuje obnovu a výživu vlasům, zaručuje měkkost, lesk a dokonalou rovnoměrnost vlasů.

  Série obsahuje také revitalizační sérum se čtyřmi hodnotnými oleji a hedvábnými bílkovinami a regenerační maskou. Doporučuje se okamžitě koupit Londa Visible Repair v komplexu a pravidelně si rozmazlovat kadeře s restorativními postupy.

  Pravidelné používání produktů umožňuje obnovit vlasy s maximální účinností, bez ohledu na jejich počáteční poškození.

  Nabízíme nákup série nástrojů za nízké ceny a rychlé dodání. Dodáváme zboží podle vašeho výběru v celém Rusku a je možné provést kurýrní dodávku a dobírku.

  Toto video není k dispozici.

  Sledujte frontu

  Fronta

  • Smazat vše
  • Vypněte

  Londa Professional Visible Repair. Linka pro poškozené vlasy. Recenze vlasové kosmetiky

  Chcete uložit toto video?

  • Stěžte si

  Nahlásit video?

  Líbí se ti to?

  Nelíbilo se to?

  Textové video

  Objednací linka Londa Professional Visible Repair v našem online obchodě: https://estel.m-cosmetica.ru/categori.
  V tomto videu řekne odborná stylistka Londa Professional a trenérka experta M-Cosmetics (https://estel.m-cosmetica.ru) Ekaterina Logunová o řadu výrobků pro péči o poškozené vlasy Londa Professional Visible Repair.
  Trvalé barvení a stárnutí tenké struktury vlasů. Konstantní pokles teploty, ultrafialové světlo, curlingové žehličky, kleště dokončují obraz stálého stresu, v němž jsou naše vlasy umístěny. Ale není tu síla odmítnout tuto škodu, která alespoň na chvíli dává tento lesk. Ale vždy existuje cesta! A to jsou výrobky Visible Repair firmy Londa Professional pro poškozené vlasy.

  Visible Repair je sbírka pro okamžité obnovení a výživu slabých a poškozených vlasů po barvení.
  Linie obsahuje hedvábné bílkoviny a mandlový olej. Podívejme se blíže na každý produkt:

  1. Šampon pro poškozené vlasy Londa Visible Repair https://estel.m-cosmetica.ru/products.
  Šampon obsahuje panthenol, který účinně obnovuje poškozené vlasy.

  2. Kondicionér pro poškozené vlasy Londa Visible Repair https://estel.m-cosmetica.ru/products.

  Již po prvním použití kondicionéru se vlasy stávají měkkými, příjemnými na dotek, elastické, nezaměnitelné a snadno se hřebčí.

  3. Nezmazatelný balzámový kondicionér pro poškozené vlasy Londa Visible Repair
  https://estel.m-cosmetica.ru/products.

  Balzám nezamrzují vlasy, nezpůsobují je, aby se drželi spolu. Nástroj snižuje elektrifikaci vlasů, má antistatický efekt. V důsledku toho si vlasy udržují svůj tvar, vypadá zdravý lesk a měkkost.

  4. Intenzivní maska ​​pro poškozené vlasy Londa Visible Repair https://estel.m-cosmetica.ru/products.

  Maska proniká hluboko do poškozených oblastí vlasů, obnovuje je a dodává vitalitu. Vlasy jsou měkké, hladké, elastické a lesklé.

  5. Balzám na vlasy Londa Visible Repair
  https://estel.m-cosmetica.ru/products.

  Hlavním rysem tohoto balzámu je posílení struktury vlasů.

  6. Sérum pro poškozené vlasy Londa Visible Repair https://estel.m-cosmetica.ru/products.

  Sérum obsahuje bílkoviny z hedvábí, které výrazně dodávají vlasům lesk, podporují snadné česání. Unikátní mandlový olej naplní vlasy vitální vlhkostí a spolehlivě ji chrání před různými vlivy prostředí.

  Londa Professional. Pokyny pro péči o vlasy: barevná paleta barvy, foto, šampon, vosk, kondicionér, stylingové produkty

  Produktová řada Londa Professional pro péči o vlasy byla vyvinutá a vyráběna německým podnikem HENKEL. Sortiment společnosti zahrnuje domácí a profesionální produkty. Výběr produktů vám umožňuje vzít v úvahu schopnosti různých kategorií uživatelů a zvolit správné výrobky pro všechny typy vlasů.

  Londa Professional - výhody produktů péče o vlasy

  Londa Profesionální péče o vlasy ve srovnání s podobnými výrobci přináší novou technologii. Působí na intelektuální úrovni pomocí aktivních pozitivních iontů. Jedná se o charakteristickou vlastnost produktů koncernu.

  Účinky účinných látek jsou zaměřeny na poškozené oblasti pokožky hlavy a pokožky hlavy. Neodpovídají na zdravé oblasti. Terapeutické a regenerační látky se vstřebávají v požadovaném množství a přebytek se neutralizuje a promyje vodou.

  Linky produktů Londa Professional pro péči o vlasy jsou poměrně rozmanité.

  Výhody těchto produktů zahrnují:

  • široká škála hledících prostředků;
  • široká paleta barev a odstínů barev;
  • vysoká kvalita finančních prostředků;
  • rozumnou cenu;
  • široká oblast distribuce na globálním trhu.

  Katalog výrobků: šampony, masky, kondicionéry, vosk, barvivo na vlasy

  Produkty Londa Professional jsou zastoupeny produkty péče o vlasy:

  • šampony;
  • masky, oleje, vlasové krémy;
  • klimatizace;
  • vosky, gely a laky pro styling;
  • stylové pěny a pěny;
  • prostředky pro leštění a regeneraci;
  • Blondorany;
  • oxidační činidla;
  • činidla;
  • barvy vlasů;
  • obnovení balzámů a sér.

  Londa Velvet Oil

  Londa Professional (péče o vlasy pomocí produktů od firmy je jednoduchá a cenově dostupná) představuje řadu olejů z Velvet Oil pro obnovu vlasů. Účinek kosmetického přípravku se provádí na úrovni mikroionů pomocí technologie RADIALUX, která zajišťuje nezávislou detekci poškozených částí vlasů.

  Terapeutické složky léku proniknou do poškozené struktury tkáně, upevní ji a chrání ji před vnějším vlivem.

  Hlavní složky drogy jsou:

  Chemické složení oleje nevytváří vlasy těžší, jemně vyživuje a obnovuje kořenové žárovky po kroutí, malování nebo jiných negativních činitelích. Minimální dávka je 2-4 kapky na 1 aplikaci, v závislosti na délce vlasů, nevyžaduje oplach.

  Doporučuje se, aby byl přípravek používán jako maska ​​na noční vlasy s dvojnásobným dávkováním, které se promyje ráno.

  Ekonomická spotřeba oleje je zajištěna pevným dávkovačem v nádrži o objemu 100 ml, což umožňuje dlouhé používání nástroje a zabraňuje vysoušení obsahu lahvičky. Aromatické citrusové a květinové složky a těkavé látky přispívají k rychlé absorpci, sušení a uvolnění příjemného zápachu.

  Londa Visible Repair

  Řada Londa Visible Repair je určena pro třístupňovou obnovu problematické struktury vlasů:

  • eliminace pórovitosti;
  • výživu poškozených oblastí;
  • trvalá podpora obnoveného stavu.

  Linka obsahuje 7 druhů léků různých směrů:

  1. Šampon Visible Repair, s regeneračním, čistícím a vyživujícím účinkem. Dodáváno v lahvích o objemu 0,25 l a 1 l.
  2. Balzámový kondicionér Visible Repair obnovuje poškozenou strukturu vlasů, usnadňuje snadné česání a eliminuje elektrifikaci vlasů. Aplikujte po umytí vlasů a neumývejte. Do láhve 0,25 l.
  3. Expresní kondicionér pro rychlou obnovu vlasů po celé délce. Visible Repair je dodáván v balení po 0,25 l.
  4. Viditelný Opravný balzám pro poškozené konce opravuje zraněné vlasy a zastavuje další poškození. Objem - 350 ml.
  5. Viditelná maska ​​pro opravy obnovuje pružnost a lesk vlasů. Dodáváno v plastových trubkách, 200 ml. Doporučené použití paralelně s nástrojem pro obnovení vnitřní struktury vlasů.
  6. Prostředky Visible Repair bohaté na panthenol obnovují vnitřní vlákna vlasové tkáně, regenerují buňky. Plastový kontejner obsahuje 0,75 litru prostředků.
  7. Sérum Visible Repair se používá s výrazným poškozením vlasů. Účinek přípravku je vylepšen komplexním použitím s regenerační maskou.

  Londa elegantní hladší

  Londa Professional se stará o tvrdé a suché vlasy pomocí řady Sleek Smoother.

  Akce poskytuje přírodní oleje z avokáda a pšeničných klíčků:

  • vyživují kudrlinky;
  • hydratovat vlasy;
  • dělat prameny poslušný při česání a styling.

  Pravítko je reprezentováno:

  1. Šampon zjemňuje a čistí vlasy. Objem - 0,25 litru.
  2. Balzám vyživuje, dává lesk a obnovuje poškozenou strukturu vlasů, vyrovnává kudrlinky. 0,2 l tuby
  3. Vyhlazovací činidlo se používá před tepelným vystavením vlasům bez následného oplachování. Plastová nádoba o objemu 0,75 l

  Vlhkost londa hluboká

  Série Londa Deep Moisture Care poskytuje:

  • hydratace vlasů;
  • potraviny;
  • prevence zranitelnosti.

  Komplex vitamínů a minerálů, které tvoří základ šamponů, kondicionérů a masky, zvlhčuje a vyhlazuje strukturu vlasů, nasytí je užitečnými látkami.

  1. Šampon hydratuje, jemně čistí a vyživuje živiny. Kapacita - 1 a 0,25 litru.
  2. Kondicionér pro zpevnění vlasových kořenů je dodáván v objemu 1 l, což je expresní kondicionér s podobným účinkem 0,25 l.
  3. Pro okamžitou výživu a úpravu je nabízen sprej o obsahu 0,25 litru.
  4. Maska pro obnovení struktury vlasů se používá pro intenzivní hydrataci. Tuba - 200 ml.

  Londa péče o pokožku hlavy

  Linka Londa Scalp Care je navržena tak, aby eliminovala problémy s vlasovými žárovkami. Řada šamponů a sér je zaměřena na samostatné ošetření problémů s kůží a vlasy.

  Čisticí a zpevňující šampony Londa Scalp Care jsou rozděleny do pěti typů:

  • šampon pro hluboké čištění pro všechny typy vlasů - 1 l;
  • šampon pro mastné vlasy - 0,25 l;
  • šampon pro citlivou pleť - 0,25 l;
  • zpevňující šampon, pro kořeny - 0,25 l;
  • šampon proti lupům - 0,25 l.

  V kombinaci se šampony se doporučuje použít několik typů zpevňovacího séra:

  • pro citlivou pokožku hlavy a vlasy - 60 ml (6 ampulí po 10 ml každé);
  • proti lupům - 60 ml (6 lahviček o objemu 10 ml);
  • pro zpevnění poškozených vlasů - 60 ml (6 lahviček o objemu 10 ml).

  Energie tonikum Londa Scalp Care osvěžuje a uklidňuje pokožku, zabraňuje poškození a vypadávání vlasů.

  Londa působivý svazek

  Řada působivých svazků je navržena tak, aby přidávala objem jemným vlasům na bázi přírodního bambusového a schisandrového oleje.

  2 typy výrobků poskytují péči o tenké vlasy, vytvářejí zdravý lesk a poskytují výrazný vzhled účesu:

  • šampon (1 l a 0,25 l);
  • mousse kondicionér (0,25 l).

  Londa sluneční jiskra

  Kondicionér Sun Spark chrání proti slunečnímu záření UV záření a poskytuje výživu vlasům.

  Šampon Sun Spark na bázi makadamového oleje a extraktu mandarinky jemně čistí a regeneruje strukturu vlasů poškozenou sluncem. Výše prostředků - 0,25 litru.

  Londa barevný záblesk

  Pro péči o barevné vlasy byla vyvinuta řada Londa Color Radiance.

  1. Maska (250 ml) - aktivní maska ​​k ochraně barevného pigmentu a vlasového lesku.
  2. Stabilizační maska ​​(250 ml) - stabilizační maska ​​zajišťuje zachování barvy vlasů po barvení.
  3. Kondicionující sprej (250 ml) - kondicionér sprej změkčuje vlasovou strukturu a zvyšuje účinek šamponu, chrání vlasové tkáně před poškozením slunečním zářením.

  Londa Curl Definer

  Kudrnaté produkty péče o vlasy představují řádek Londa Curl Definer:

   Hlavním prvkem lotionu Conditioner Lotion (1 l) je extrakt olivového listu Definer, který podporuje zdravý stav kudrnatých zámků a je vhodný pro všechny mastné vlasy.

  Londa Curl Definer: popis pravítka

 • Starter (0,25 l) - prostředky pro prevenci poškození vlasů chemikáliemi pro chemickou vlnu. Aplikace drogy na vlhké vlasy před curlingem chrání žíly z kořenů vlasů před negativními účinky chemických činidel. Podporuje vytváření silných a stejných kudrlin.
 • Post Perm Stabilizer (1 l) - kondicionér, použitý po curlingu, neumývaný. Regeneruje poškozené částice vlasů, vrací do nití přirozený lesk a pružnost.
 • Barvy vlasů od společnosti Londa: paleta barev

  Londa Professional nabízí širokou škálu barev a odstínů v sortimentu barev. Paleta profesionálních barev má 91 odstínů barviv, od světlé až po bohaté černé.

  Všechny barvy vzájemně ovlivňují vlasy. V kombinaci s ochrannými a regeneračními prostředky zachovávají strukturu a zabraňují poškození vlasů.

  Názory odborníků: jak efektivní jsou prostředky

  Produkty Londa Professional patří do profesionální třídy a jsou uznávány světovými stylisty. Majitelé upřednostňují produkty společnosti, protože poskytují kvalitní péči o stav vlasů. Je založen na šetrných metodách barvení, curlingu a stylingu, které jsou efektivní pro všechny typy vlasů.

  Londa Professional představuje řadu produktů pro péči o vlasy, které uspokojí potřeby každého zákazníka. Mikro-iontový vyhledávací systém RADIALUX pro problematické oblasti byl odborníkům vysoce oceněn a uznáván jako jedinečná metoda pro léčbu problémů v oblasti trichologie.

  Video o kosmetice péče o vlasy Londa Professional

  Řada produktů pro poškozené vlasy Londa Professional Působivý objem:

  Londa Profesionální řada hydratačních vlasů řady Londa Professional:

  Londa Visible Repair Repair - výrobky pro opravu a péči o vlasy

  Objevte obnovu vlasů na buněčné úrovni! Profesionální nástroje Londa Visible Repair - vracení síly vlasů, zdraví a elasticity! Dodání kurýrem v Moskvě a Petrohradě. ✓ Odlety do regionů Ruska.

  Regenerace buněk, revitalizující slabé vlasy

  Londa Professional vyvinula unikátní regenerační vzorek s mikroiony Radialux, které naplní zraněné oblasti chloupků, vyhlazuje strukturu a učiní je elastickou. Zahrnuje také vývoj panthenolu pro hydratační, mandlový olej a hedvábné proteiny, které posilují a obohacují vlasové tyčinky živinami.

  Rozmanitost redukčních produktů

  Pro komplexní péči o porézní unavené chloupky (po perm a dalších agresivních procedurách) jsou v tomto řádku uvedeny následující produkty:

  • Šampon pro obnovu vlasů - jemně čistí a vyrovnává strukturu.
  • Klimatizační jednotky (umývatelné a nesmazatelné) - zvlhčují, rozkládají a změkčují prameny.
  • Intenzivní Visible Repair maska ​​pro okamžitou regeneraci a výživu - naplní silou a leskem.
  • Sérum na vlasy, které zvyšuje účinek masky a posiluje nejvíce postižené oblasti povrchu vlasů.
  • Nezmazatelný balzám pro špičky, aby se zabránilo jejich rozštěpení.
  • Visible Repair Repair je nejlepší volbou pro poškozené vlasy.

  Londa Visible Repair - péče o poškozené vlasy

  Londa Visible Opravy poškozených vlasů

  Linka Visible Repair je určena speciálně pro poškozené, porézní vlasy a vlasy vystavené chemickému napadení. Radionuxové mikroiony jsou přitahovány k poškozeným oblastem, jako je magnet, obnovují strukturu vlasů, naplňují mikrotrhlinky v kutikulích a vyrovnávají povrch vlasů.

  Čím více poškození, tím více mikroionů Radialux absorbuje vlasy. Vytvořené na základě speciálně vybraných ingrediencí, jako je pantenol, produkty řady Visible Repair péče o vlasy chrání a posilují od kořene až po špičku. Tento vzorec poskytuje okamžitě lesk, měkkost a snadné česání vlasů.

  • Cena
  • Popularita
  • Jméno
  • Nové položky
  • Dostupnost

  pro intenzivní obnovu vlasů a výživu

  Londa Care Visible Repair Nezmazatelný balzámový kondicionér pro poškozené vlasy 250ml.

  Londa Care Visible Repair Nezmazatelný balzámový kondicionér pro poškozené vlasy 250 ml.


  Expresní kondicionér pro poškozené vlasy od Londa Professional je určen pro intenzivní regeneraci a hlubokou výživu vašich vlasů.
  Díky jedinečné technologii Mikro-iontů Radialux okamžitě působí kondicionér Londa express přímo na poškozené oblasti vlasů, obnovuje jejich strukturu, vyrovnává povrch a poskytuje jim fantastickou sílu, pružnost a pružnost.
  Hedvábné proteiny, které tvoří expresní kondicionér, zabraňují zamotání vlasů, poskytují fantastický lesk, vlasy jsou příjemnější na dotek, chrání je před lámavostí a ztrátou vlhkosti.
  Mandlový olej aktivuje metabolické procesy na pokožce hlavy, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, plní vlasy životodarnou vlhkostí a spolehlivě je chrání před nepříznivými účinky prostředí.

  Výsledek:
  Pravidelné používání kondicionéru Londa express naplní vaše vlasy krásou a zdravím, což jim dodá fantastický lesk, měkkost a hedvábnost.

  Složení:
  Hedvábné bílkoviny, mandlový olej, panthenol.

Pro Více Informací O Suché Vlasy