logo

Šampon "Horsepower": recenze, složení, recenze

Autor článku: Nivelichuk Taras, vedoucí oddělení anesteziologie a intenzivní péče, 8 let praxe. Vyšší vzdělání v oboru "Medicína".

Internet je plný názoru a zpětné vazby o používání nástrojů pro klouby nazývaných "Horsepower". A mnoho z nich už bylo dlouho zapleteno a "konská síla" se nazývá nejen produkty této značky, ale všechny ostatní, na jejichž obalu je zobrazen koně. Takže na oficiálním webu http://horseforce.ru byl prezentován pouze balzámový gel. Nicméně, někteří lidé hledají masti na koňskou sílu, což znamená úplně jiný způsob (jiného výrobce).

Balzámový gel "Konská síla"

Při posuzování podle recenzí na různých fórech a posuzování podle složení přípravku, balzámový gel na koně snižuje bolest v kloubech, ale nemá žádné "hojivé" vynikající účinky. Osobně pro mě - autor článku - nebyl jsem schopen zažít účinek zázračné drogy koně, ale mnozí z mých přátel o něm mluví velmi dobře.

Jak se droga pro koně dostala do lékárny, co je o nich tak zvláštní? A proč přesně "kůň" a ne, řekněme, "pes" nebo "slon" moc?

Tento článek je malá studie reflexe. Řeknu hned, že jsem neměl jiné papírové médium než brožuru z obalu balzámu Horsepower. Použil jsem informační zdroje na internetu a chci se podělit o zajímavé informace, které jsem o tomto produktu našel a studoval.

Pokud se rozhodnete koupit společný nástroj "Koňská síla", poraďte se s lékařem: arthrologist, revmatolog nebo ortopedista.

Dále v článku: Proč se kloubní nástroj "horse power" nazývá "horsepower" a jak se lék pro zvířata dostal do lékárny (nebo naopak)? Podíváme se také blíže na složení balzámového gelu Horsepower (vyráběného firmou Horse Force) a také vám řeknu, jak tuto ochrannou známku odlišovat od jiných podobných výrobků.

Vypadá to, že gel "Horsepower"

"Koně": pro lidi nebo pro koně?

Koně jsou také živí a nemocní; a jejich klouby jsou slabým bodem. Oni jsou léčeni stejnými léky jako lidé: dostávají injekce s NSAID a kortikosteroidy, komprese a bláta aplikace jsou prováděny. Proto nevidím nic špatného s používáním "zvířat" léků pro léčbu lidí. Zde vzniká otázka: "Proč?". Vyčerpali jsme léky?

Lehká bouda Timur Shakaya, zakladatel značky "Horsepower". Ve videu uvede rozhovor, ve kterém hovoří o uvedení produktu na ruský trh. I když to byl šampon, ale prostředky pro klouby patří do stejné firmy - Horse Force.

Zvláště zajímavý je okamžik, kdy Timur hovoří o propagaci značky: "Zpočátku jsme dali některé výrobky do obchodů s domácími mazlíčky a poslali tam lidi. A pak jsme je přenesli do lékáren a říkali, že výrobky jsou certifikovány pro lidi. A lidé šli do lékárny. Vytvořili jsme nedostatek produktu... "

Tak, "Horse Power" byl speciálně umístěn v obchodech se zvířaty, aby vytvořil intriku. Pokud navíc zohledníme reklamu, která uvádí, že pro zvířata jsou používána pouze přírodní ingredience, mám dojem, že tyto prostředky nikdy nebyly a nejsou přípravami pro zvířata. Jedná se pouze o marketing "kůň se pohybuje", jak Shakai dal.

Proč je "síla" - "kůň"?

V 20. století dr. ​​Ferschter žil v Německu, který celý svůj život věnoval studiu bylin. Po mnoho let hledal jedinečný lék na onemocnění muskuloskeletálního systému, míchání bylin a olejů.

Jako výsledek, v roce 1927, Walter Fershter dosáhl svého cíle a napsal recept na balzám na třepení kloubů. Vzhledem k tomu, že kaštan koní byl mezi hlavní součásti, výsledný produkt byl nazýván "Kůňový balzám".

Společnost, kterou otevřel, pokračuje v jeho vývoji dodnes a je pojmenován po něm: Dr. Forster.

Logo společnosti Dr. Forster

Společnost, která vlastní ochrannou známku "Konská síla", se nazývá Horse Force. Na oficiálních stránkách však nejsou žádné informace o původu značky, ale také o podrobném složení prostředků.

Co je zahrnuto v nástroji "Koňská síla"?

Na stránkách Horse Force jsou dvě léčebné prostředky pro léčbu kloubů: balzám Tigrovka a balzámový gel na koni. V tomto článku analyzujeme druhý nástroj.

V reklamní brožuře, která se nachází uvnitř obalu, je napsáno, že balzámový gel je naléhavou pomůckou pro bolesti svalů, vazy a kloubů. Následuje seznam účinků:

 • má analgetický účinek,
 • změkčuje pokožku
 • snižuje svalové napětí.

Podívejte se na kompozici.

Účinné látky jsou zcela jasně popsány: máty peprné a levandulové a vitamín E.

Podrobnější složení: Voda, Glycin Soja (Sójový olej), Glycerin, Mentol, Tokoferylacetát, Lavandula Angustifolia (levandule) olej, Penta piperita olej, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Triethanolamin.

Účinek hlavních složek gelu

Dekompozující složení a působení každé složky jsou uvedeny v tabulce:

(pokud tabulka není plně viditelná - přejděte doprava)

Glycin Soja (sójový olej)

Zvlhčuje, obnovuje ochrannou bariéru pokožky a má hojivý účinek.

Dezinfikuje, zabíjí zárodky, uklidňuje a zmírňuje podráždění, tóny, protizánětlivý účinek

Syntetický analog vitaminu E

Výživný, zvlhčující, antioxidační a hojivý účinek

Lavandula Angustifolia (levandulový olej)

Antiseptikum má uklidňující účinek.

Menta piperita olej

Olej z máty z máty

Antiseptikum, antibakteriální, eliminuje podráždění

Emulgátor reguluje viskozitu nástroje

Čistí a hydratuje, rozpouští lipidovou vrstvu na povrchu pokožky

Podle souhrnu tento nástroj skutečně pomůže s malými zraněními nebo svalovým napětím. Díky vazodilatačnímu účinku a zvýšené metabolizaci v místě použití může mít anestetický účinek. Je však nepravděpodobné, že by balzámový gel na koně mohl pomoci v případě ruptury vazů nebo periarthritidy na rameni a rameni. Dlouhodobá úleva od bolesti je jedna věc a léčba nemoci je zcela jinou záležitostí.

Také bych chtěl věnovat pozornost nápisu na obalu: "kosmetická péče o pleť". V sekci farmakologických léků jej nenajdete, protože se jedná o "hygienu a kosmetiku". Možná je něco, o čem bychom měli myslet.

Recenze lékařů a pacientů

Většina lékařů souhlasí s tím, že tento balzámový gel může mít uvedené účinky. Nicméně je téměř všechno proti jeho nekontrolovanému použití, a to ještě bez předběžných diagnostických a laboratorních studií.

Podle recenzí těch lidí, kteří používali balzámový gel gelu koně, dokonale odstraňuje bolesti a tuhost v kloubech a dává pocit lehkosti. Málokdo upozorňuje, že náprava nepomohla. Častěji píšou, že to jen používají.

Zkoušel jsem negativní přehled pouze jednou (i když musí být více). Stárná žena se rozhodla použít "Horse Power", když jí bolelo koleno. O dva dny později nebyla "léčba" kolena viditelná kvůli závažnému otoku. Možná to byla individuální nesnášenlivost komponent.

Obecně vždy "vyzkoušejte" balzám, gel nebo mast (zvláště pokud jsou ve složení esenciální oleje): to znamená, že je nepoužívejte okamžitě intenzivně.

Co může být zaměněno s "původním výkonem koně"?

Na obalu veterinárních léků "Zoo VIP" a "Alezan" je také obraz koně (s jezdcem nebo bez jezdce). Pokud tedy jméno nečtete, pak se tyto prostředky snadno vybírají za "výkon koně".

Je třeba poznamenat, že složení finančních prostředků pro zvířata těchto značek je různorodější. Obsahují více esenciálních olejů, včelích produktů, chondroprotektorů a dalších složek. Také tyto léky jsou prezentovány nejen ve formě balzámu, ale také jako gel, mast a krém.

Podle recenzí na fórech tyto nástroje také pomáhají lidem dobře. Ale jak jsou bezpečné? Je možné jim důvěřovat, pokud v této oblasti nebyl proveden žádný výzkum?

Znepokojivost je způsobena velkým sortimentem výrobků pro klouby koní a vzhled pole "Koně" ve veterinárních internetových obchodech. Často označeno "NEW!" (Nový). Obvykle se ošetřují sekcemi: kočky, psi, ptáci, hlodavci a ryby. Možná je to také další "rytířský krok"?

Použijte balzám pro klouby nazvaný "Koně" nebo ne - to je vaše osobní volba. Posoudit závažnost onemocnění, konzultovat s lékařem, provést kontrolní diagnostické testy.

Buďte pozorní a zdravý!

Autor článku: Nivelichuk Taras, vedoucí oddělení anesteziologie a intenzivní péče, 8 let praxe. Vyšší vzdělání v oboru "Medicína".

Šampon koňských sil, recenze, složení, odborný názor.

Mám katetru vyrovnávací komunity v kontaktu. Jedna ze zainteresovaných dívek se mě zeptala ve skupině: "Mohu použít šampon Horsepower po provedení rovnání keratin?" Na to jsem odpověděl: "šampon koní pro koně, ne pro lidi a nepoužívá se na vlasy z něhož je keratin vyroben, se používá pouze nesulfátový šampon, aby se zachoval účinek rovnání keratinu. " Co naprosto odlišná dáma napsala: "Mistři samozřejmě prodávají to, co je pro ně dražší a výhodnější. Mnoho lidí používá šampon Horsepower a je potěšen účinkem, ne že by to byl váš nesulfátový náhradní přípravek. Neodpověděl jsem jí okamžitě. Ale později napsal tento článek.

Šampon "Koně".

Pokud se podíváte, proč by šampon koní měl být lepší nebo mít stejné vlastnosti jako špecializovaný keratin po šamponu?

O šampónu "Horsepower" říkají mnoho, každý ví. Částečně díky reklamě v televizi s Victoria Bonyou. Dobrá polovina dívek to samozřejmě zkoušela a někdo ještě používá tento šampon. Názory jsou různé. Někdo píše, že je to dobré, někdo se nehodil. Můj názor na šampon je neutrální. Ale jsem si jistý, že za peníze, které stojí, můžete vyzdvihnout šampony, které jsou lépe přizpůsobené vašim vlasům a těmto postupům (vyrovnávání keratinů, barvení, posilování), které jste předtím udělali.

Původ šamponu Horsepower.

Začneme tím, že jméno mluví samo o sobě - ​​koňský šampon. A ne pro lidi. Jako šampon koní zpočátku byl tento výrobek skutečně nádherný, prodával se pouze v obchodě s domácími zvířaty a byl kompletně vyroben z přírodních složek, protože koně netolerují chemikálie. Někdo četl kompozici a rozhodl se to vyzkoušet na sobě, líbil se, řekl své přítelkyni a šel - ústní slovo šlo. Začali používat doslova všechno. A dokonce i s tímto šamponem jsem umyl hlavu a pevně věřil, že je to nejlepší, ale pak jsem nebyl pánem. Ale současně, jiný chytrý člověk-obchodník jízdy čip. A začal si myslet, jak propagovat tento populární šampon masám. A vynalezl: opustil láhev, zachoval si jméno, ale radikálně změnil kompozici. Vzhledem k tomu, že se vyráběl zcela přírodní šampon, který byl šamponem koní, byl velmi nákladný. V důsledku toho by obyčejný spotřebitel nemohl přemýšlet o podvodu - koupí tento šampon v každém obchodě a inzeruje, každý ho používá, recenze jsou dobré, což znamená, že šampon je dobrý.

Ale, bohužel, šampon se stal jako domácnost jako všechny ostatní značky šamponů na regálech obchodů, a to poměrně drahé. A tento zázrak nevyhovuje všem - koňskému šampónu. Když si je koupíte, myslíte si, že je to nádherný výrobek a ve skutečnosti si umyjete vlasy obvyklým šamponem, který je dobře propagován.

Složení šamponu "Horsepower".

Podívejte se na složení obvyklého (nebo dokonce profesionálního) šamponu a srovnejte jej s šamponem Horsepower. Vezměte si šampon "Koně" a podívejte se na kompozici (název značky a společnost nebude psát).

"Koně" Složení: demineralizovaná voda, sodná sůl laurethu, sodná sůl kokoamfoacetátu, chlorid sodný, ketokonazol, kyselina citrónová, polyquaternium-10, parfémová kompozice, methylchlorisothiazolin, methylisothiazolin, methylenfenylcitrát, citrát, citrát, 10%.

Cena šamponu "Koně":

Šamponová party isomethyl, butylfenyl-citronellol, limonen, linalool, parfumerie.

Estel CUREX Classic šampon cena:

Složení šamponů, asi stejné. Čisticí prvky různých šamponů jsou přibližně stejné. Rozdíl v "přísadách", který je určen k šetření vlasů. Nebudu jít do chemie. Podívejte se na to, přemýšlejte a uzavřete závěr. To neznamená, že šampon koní je vyroben výhradně z přírodních složek. Je obtížné zavolat šampon levně, vzhledem k tomu, že seznam složek je nižší než u profesionálního šamponu. A vrátila se k začátku: dívka, která tvrdila v naší skupině, že údajně všichni kadeřníci prodávají, co je pro ně výhodné, je velice chybně.

Výhody šamponu "Horsepower".

Je zřejmé, že prodej šamponu koní je pro mě výhodnější. Ale já jako profesionální to nikdy neudělám, protože bílé vlasy svých oblíbených zákazníků. Navíc znalí lidé říkají, že je nemožné používat takové šampony pro koně.

Pro koně existují speciální šampony, které se prodávají v obchodech s domácími zvířaty. Neměli bychom však zapomínat, že oba tyto šampony nejsou vhodné pro umývání hlavy po vyrovnání keratinu. Používejte speciální šampon, který poskytuje výrobci keratinu.

Závěr.

Obecně platí, že výsledek je následující: dívky, krásné, používají profesionální značkové šampony. Existuje milion z nich, z nichž každá bude levná i drahá. Hlavní věc je, že profesionální šampony mohou být vybrány podle typu vlasů: pro mastnou, suchou, pro kombinovanou a problémovou pokožku hlavy. Milujte sebe a své vlasy. Pro ženu není nic krásnějšího než dobře upraveného vlasu. Všechny profesionální péče o vlasy a "výkon koně". Jsme lidé, ne koně.

Koně pro klouby - složení, návod k použití, forma uvolnění, vedlejší účinky a analogy

Kloubní problémy, jako je osteoartritida nebo artritida, se často vyskytují u starších osob nebo po úrazech. Pomáhá vyrovnat se s artritidou nebo bolestí v páteři může gelovat koňskou sílu pro klouby, což usnadňuje pohyb. Výrobce vyrábí pod značkou "Horsepower" žádný gel pro vnější použití, ale také šampony, balzámy. Lidé jsou zmateni: může gel pro klouby, který byl původně vyroben pro koně, opravdu pomůže?

Gel pro klouby Koně

Tento přípravek z přírodních složek je vhodný pro komplexní léčbu nemocných kloubů, může být použit současně s jinými léky. Výrobci tvrdí, že účinek gelu nastává půl hodiny po aplikaci, ale doporučený průběh léčby je 2 týdny. Výhodou je, že gel není návykový, přičemž zachovává svůj primární účinek. Před použitím doporučujeme poradit se svým lékařem nebo si pečlivě přečíst pokyny.

Složení a formulář pro uvolnění

Koně je k dispozici ve formě gelu nebo gelového balzámu. Prostředky k prodeji v lahvích o objemu 500 ml. Nástroj je zabalen v oranžové nebo jasně zelené kartonové krabici s koněm. Stejný obrázek je na láhvi. Vůně je příjemná s mincovní notou, konzistence je lehká. Barva přípravku je průhledná až sytě zelená. Kůňová masť pro klouby se rychle vstřebává do pokožky a nezanechává nepříjemnou lepivou vrstvu, stopy na oblečení, takže ji můžete kdykoli během dne používat.

Levandulový esenciální olej

Esenciální olej z pepřového oleje

Extrakt z červeného pepře

Má tonický účinek na tkáně, krevní cévy, což umožňuje zlepšit metabolické procesy v kloubech a svalech.

Díky mentolu dochází k příjemnému ochlazení bolavé oblasti po aplikaci. Olej poskytuje pronikání hojivých látek do tkáně.

Starostlivý efekt: změkčuje pokožku, je měkká a sametová.

Odstraní klouby od chronických onemocnění, snižuje otoky.

Obnovuje, obnovuje postižené klouby, chrupavky a svaly, zmírňuje bolest.

Aktivuje krevní oběh, ohřívá svalovou tkáň.

Obnovuje a obnovuje pokožku.

Péče o pokožku.

Vlastnosti léků

Kupující fond Horsepower přitahuje kompozici. Je to přirozené a bezpečné. Současně podle recenzí poskytuje gel pozitivní výsledek. Konská síla pro klouby má následující účinky:

 • aktivuje krevní oběh;
 • zvyšuje amplitudu pohybů a pohyblivost kloubů;
 • zvyšuje svalový tonus;
 • odstraňuje otoky;
 • činí pokožku jemnou a pružnou;
 • zmírňuje zánět;
 • potlačuje bolest;
 • zahájí proces obnovy;
 • zmírňuje stres.

Indikace pro použití

Starší motorová masť byla použita ve veterinární medicíně, ale díky její přirozenému složení ji lidé začali používat. Kůňová masť pro klouby má následující údaje:

 • degenerativní choroby kloubů, které způsobují omezení bolesti a pohybu: artritida, artróza, revmatoidní patologie;
 • choroby páteře spojené s bolestí a jinými nepříjemnými příznaky: osteoartritidy různých typů a stupňů;
 • zánět svalů, který způsobuje horečku, otok, bolest, omezení pohybu;
 • chronické ischias, což vede k neschopnosti provádět jednoduché akce, jako je čištění;
 • rehabilitační období po úrazech a onemocněních pohybového aparátu, během nichž se pacient stěžuje na bolest, tuhost pohybů;
 • poškození vazů, šlach a svalů, se souvisejícími příznaky;
 • zranění a jiné poškození zad, způsobené těžkou fyzickou námahou;
 • bolest ve svalech, vazy po fyzickém tréninku;
 • oteplovací masáž;
 • prevence poškození kloubů a svalů u lidí, jejichž činnost je spojena s fyzickou aktivitou.

Gel horsepower - návod k použití

Krém na koně se používá v mnoha případech, takže používají balzámový gel různými způsoby. Zde jsou některé základní metody pro aplikaci gelu:

 1. Pro odstranění nepříjemných příznaků a léčení onemocnění kloubů. Prostředek tenké vrstvy se aplikuje na očištěnou pokožku v oblasti zánětu. Postup by měl být prováděn 2-3 krát denně po dobu dvou týdnů. Jedná se o minimální ošetření kloubů, které opraví výsledek.
 2. Pro masáže. Po fyzické námaze a vyvrtávání se doporučuje oteplování a léčebná masáž. Chcete-li to provést, vezměte malé množství a opatrně si vhazujte do kůže masážními pohyby.
 3. Komprimovat. Pomáhá ohřát a zmírňovat bolest, například u pacientů s kolenními klouby. K tomu je nástroj nanesen silnou vrstvou na kůži v oblasti zánětu, nahoře na všechno zabaleno přilnavou fólií, ručníkem nebo plenkou. Počkejte půl hodiny a vyjměte komprese. Během této doby je gel zcela absorbován, takže není nutné produkt vypláchnout Postup se provádí nejméně jednou denně po dobu dvou týdnů.

Koně

Návod k použití:

Ceny v on-line lékárnách:

Shampoo Horsepower - kosmetika pro vlasy s viditelným pozitivním účinkem na jejich strukturu a vzhled.

Na výrobu šamponu Horsepower

Navzdory svému jménu a kresbě koně na láhvi je Horsepower určen speciálně pro lidi. Zájem o něj vznikl na pozadí speciálních hygienických výrobků pro koně a reklamní hvězdy Hollywoodu.

Rusko založilo výrobu koňské energie pro vlasy se složením podobným zahraničním analogům. Konopný šampon je prodáván v lékárnách, jeho cena může být srovnávána s jinými profesionálními vlasovými výrobky a je několikanásobně vyšší než ta, která se prodává v obchodech se zvířaty pro koně.

Struktura žíní se liší od člověka. Je velmi drsný a silný se silnou žárovkou. Nejčastěji je kůň hříva (stejně jako kůže) poměrně silně znečištěná, proto ji vyčistit od špíny a kožního mazu vyžaduje silnější čistící vlastnosti šamponu.

Pokud osoba začne používat šampon určený pro koně, stává se hrubší a silnější a zdá se, že vlasy na hlavě se opravdu zvětšily. Ale po krátké době vlasová žárovka nevydrží závažnost vlasové šachty a vlasy začnou vypadávat. To je důvod, proč šampony by měly být použity pouze přizpůsobené pro lidské šampony.

Složení šamponu Koně

Složení výkonu koně je srovnatelné se šamponem pro koně z obchodu se zvířaty, ale je přizpůsobeno tak, aby nepoškodilo pokožku a vlasy lidského těla.

Složení výkonu koně zahrnuje hlavní aktivní složky a pomocné látky. Mezi hlavní součásti patří:

Lanolin chrání pokožku hlavy a vlasů, zadržuje vodu v nich, vytváří ochranný plášť, takže vlasy nepřestávají vlasy vysušovat ani při každodenním používání vlasů Horse Horse.

Kolagen v šampónu pomáhá obnovit strukturu vlasové šachty, jako by se slepily vlasové vločky dohromady. Po použití síly koní se podle recenzí vlasy stávají hladkými a pružnými, snadno se hřebují a nepletují.

Provitamin B5 zabraňuje poškození vlasů při vystavení slunečnímu světlu a vysoké teplotě při sušení foukáním.

Mezi pomocné látky patří destilovaná voda, ve které jsou rozpuštěny všechny ostatní složky, amidopropylbetain, laurylsulfát sodný, chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, kyselina citronová, glycerin, glycerátový kokosový olej, katon, ochucovadlo, kondicionační přísada.

Některé z těchto látek slouží jako konzervační látky v kůži a některé udržují acidobazickou rovnováhu nutnou pro pokožku hlavy.

Laurylsulfát sodný přispívá k tvorbě pěny. Ve velkých množstvích v šamponech jej nepřidávejte, aby nedošlo k poškození kůže hlavy.

Návod k použití Kůň pro vlasy

Šampon se používá k mytí pokožky hlavy a vlasů, je vhodný pro časté použití. Dobře vyvinutý vzorec Horsepower vám umožňuje doporučit pro lidi se suchými, rozštěpenými a poškozenými vlasy.

Před aplikací šamponu byste měli vlasy mokré, aplikovat šampony, pěstovat je masážním pohybem po dobu 1-2 minut a opláchnout teplou vodou. Pokud jsou vlasy velmi špinavé, doporučujeme znovu použít. Pravidelné používání koně podle recenzí dává vlasům zdravý vzhled a pomáhá se vyrovnat s rozdělenými konci.

Kontraindikace

Tento nástroj na praní vlasů nelze použít s jeho individuální nesnášenlivostí.

Konská síla: ceny v on-line lékárnách

Koní mega posilovač mega na nehty 17ml

Šampon koní d / barvené vlasy 500ml

Odolný strašidelný hřebík 17ml

Koněk Ultra-smaltovaný hřebík 17 ml

Koníček Lacquer Forte na nehty 3 v 1 17 ml

Jezdecký lak Resuscitátor pro nehty 17 ml

Konská hmota Maksa Nail Polish Posilovač 17 ml

Koní mega posilovač mega na nehty 17ml

Reanimátor koní pro poškozené nehty 17ml

Konopný šampon proti lupům s ketokonazolem 250ml

Šampon s konopnou lupou forte s ketokonazolem 2% fl. 250 ml ketokonazolu 2%, 100 ml

Šampon kondicionující koně 500ml

Gel tonizující gel na koně 500ml (kaštan-pijavice)

Výživa burenka výživná smetana d / tvář s fitofloranem a peptidy 100ml

Šampon koní d / růst a posílení vlasů s keratinem 250ml

Šampon koní d / barva vlasů kolagen-lanolin-biotin-arginin 500ml

Balzámový gel gel 500ml

Šampon kondicionér santalového konopného koně pro mladé a silné muže fl. 500ml

Sprchový gel s koňským výkonem se santalovým olejem pro mladé a silné muže fl. 500ml

Balzámový kondicionér konservace bioaktivní 500ml kolagen-provitamin b5

Konská maska ​​d / tání vlasů 250ml

Konzervační sérum bez svalové energie pro vlasy 100ml

Horsepower burenka výživná krémová d / ruce, tělo a podpatky s fitofloranem 250ml

Konopný šampon proti lupům s ketokonazolem 250 ml

Konzervační směs olejů pro obnovu a růst vlasů 100ml

Šampon na koně pro růst a posílení vlasů 250 ml

Konzervační gel Balsam-body gel relaxing 500 ml

Horsepower Burenka výživný ruční a tělový krém s fytofloranem 250 ml

Šampon koní pro barvené vlasy 500 ml

Šampon kondicionéru koní 500 ml

Gel na koně 500 ml s extraktem z pijavice a kaštanem koněm

Maska koní tání / vlasy s hyaluronem. kyselý 250ml

Konopný šampon proti lupům 250 ml

Horsepower Burenka Pleťový krém výživný 100 ml

Konská maska ​​tayusch / pete pro objem 250 ml

Šampon koní pro posilování a růst vlasů 250 ml

Nožní gel na koně s gaštanovým a pijákovým extraktem 500 ml

Šampon koní pro barvené a poškozené vlasy 500 ml

Bylinný gel na koně 500 ml

Koní Balzámový vlasový kondicionér 500 ml

Šampon kondicionující koně 500 ml

Ropná směs olejů pro růst a obnovu vlasů 100 ml

Balzám na bázi konopí Collagen / Provitamin B5 500ml

Gel koňovitých d / žil kaštan / pijavice 500ml

Konopný šampon cond. 500ml santalového dřeva z manžela / oleje. dřevo

Maska koní pro ultra regeneraci vlasů na extrakčním lístku hroznů 1000ml

Konopná ultra hydratační maska ​​na aminokyseliny ovesných zárodků a kationtových polymerů 1000ml

Konská maska ​​proti ztrátě vlasů, ultrapevná s extrakt ibiškem a sericinem 1000 ml

Šampon koní s keratinem d / posiluje vlasy 250ml

Gel-balzám na koně 500ml

Informace o léčivém přípravku jsou obecné, jsou poskytovány pro informační účely a nenahrazují oficiální pokyny. Samoléčba je nebezpečná pro zdraví!

Hmotnost lidského mozku je asi 2% celé tělesné hmotnosti, ale spotřebuje asi 20% kyslíku vstupujícího do krve. Tato skutečnost činí lidský mozek velmi náchylný k poškození způsobenému nedostatkem kyslíku.

Nejčastější chorobou je Kourová nemoc. Pouze zástupci kmene Fur v Nové Guineji jsou nemocní. Pacient umírá smích. Předpokládá se, že příčinou onemocnění je konzumace lidského mozku.

U 5% pacientů způsobuje antidepresivum Clomipramine orgasmus.

Podle mnoha vědců jsou komplexy vitamínů pro lidi prakticky nepoužitelné.

Kariéra je nejčastější infekční onemocnění na světě, s níž ani chřipka nemůže konkurovat.

Játra jsou v našem těle nejtěžším orgánem. Jeho průměrná hmotnost je 1,5 kg.

Existují velmi zvědavé lékařské syndromy, například obsedantní požití objektů. V žaludku jednoho pacienta trpícího touto mánií bylo nalezeno 2500 cizích předmětů.

Práce, která není pro člověka líbá, je mnohem škodlivější pro jeho psychiku než nedostatek práce vůbec.

Osoba užívající antidepresiva bude ve většině případů opět trpět depresí. Pokud se člověk potýká s depresí vlastní silou, má každou příležitost navždy zapomenout na tento stav.

Kromě lidí, pouze jedna živá bytost na planetě Zemi - psi - trpí prostatitis. To jsou opravdu naši nejvěrnější přátelé.

Američtí vědci prováděli pokusy na myších a dospěli k závěru, že melounová šťáva brání vzniku vaskulární aterosklerózy. Jedna skupina myší pila čistá voda a druhá - melounová šťáva. Výsledkem bylo, že nádoby druhé skupiny neobsahovaly plaky cholesterolu.

Mnoho léků původně prodávalo jako drogy. Heroin, například, byl původně uváděn na trh jako lék na dětský kašel. Kokain doporučovali lékaři jako anestezie a jako prostředek ke zvýšení odolnosti.

Padající z osla, je pravděpodobné, že zlomíte krk, než padající od koně. Jen se nesnažte toto prohlášení vyvrátit.

Když milují polibky, každý z nich ztrácí 6,4 kalorií za minutu, ale zároveň vyměňuje téměř 300 druhů různých bakterií.

Dřív to bylo, že zívání obohacuje tělo kyslíkem. Toto stanovisko však bylo vyvráceno. Vědci prokázali, že při zívání člověk ochladí mozek a zlepšuje jeho výkon.

Muži jsou považováni za silný sex. Nicméně, každý, nejmocnější a odvážný člověk se náhle stává bezbranným a extrémně rozpaky, když čelí problémům.

Složení šamponu Horsepower a pokyny pro jeho použití

Četné televizní klipy a mediální reklamní šampon s názvem Horsepower pro péči o vlasy žen se ujali své práce a mnozí se již rozhodli prožít kouzelný šampon pro krásu vlasů.

Krásná elegantní hříva koní se silnými vlasy může obrátit více než jednu ženu, ale také snít o tom, že se stane majitelem takových vlasů. Podívejme se, jaký je tajný šampon koní.

Popis a použití

Příběh popularizace produktů péče o hřívu koní začal s krásnou ženskou umělkyní jedné z rolí ve filmu Sex a město Sarah Jessicou Parkerovou, která v jednom z četných rozhovorů objevila tajemství mimořádné krásy vlasů - používala konský šampon.

Na fotografii - Šampon koní:

Jakmile bylo tajemství odhaleno, mnoho fanoušků herečky se ponořilo koupit v obchodech se zvířaty tento nástroj.

Jak víte, poptávka vytváří nabídku a společnosti, které se zabývají vydáváním výrobků pro péči o koně, zvýšily svoji produkci, mnoho výrobků pro péči o vlasy se objevilo pod značkou Horse Power.

Kosmetologové a stylisté vždy doporučují koupit šampony na základě typu vlasů a kůže - pro tvrdé a měkké vlasy, slabé nebo normální. Kůže může být úplně odlišná - od suché až po velmi mastnou, s lupy nebo bez lupů. Proto tyto faktory ovlivňují výběr osobního detergentu.

To se však nevztahuje na zvířata - mají zcela odlišnou strukturu vlasů a kůže a kůže koně se vyznačuje svou tloušťkou a obsahem tuku. Přítomnost velkého počtu žláz pro pocení a ztuhlé vlasy awn - to je, jak se liší od člověka.

Na videu - šampon koní a jeho složení:

Čisticí prostředky pro koně jsou určeny především k tomu, aby se zbavili vlasů potu a nečistot, ale mají změkčovací účinek, což značně usnadňuje česání hřívu. Abyste se s tím vyrovnali, přidá se k nim alkalické činidlo, které vysušuje pokožku hlavy. Pokud má žena suchou pokožku, použije ji pouze šampon.

Ty ženy, které používají konský šampon, zaznamenávají zlepšení stavu vlasů - stávají se silnými, zdravými, lesklými. Tajemství spočívá v kolagenu - je nutně obsaženo v kompozici, každá vlasová část je pokryta léčivou látkou, vlasy se zvětšují a stávají se odolnějšími.

Řada kosmetiky pro lidi s názvem "Koně" má úžasné vlastnosti - zahrnují lanolin a kolagen, vitamíny a živiny. Je to prostě nezbytné pro nemocné a slabé vlasy.

Při nákupu výrobku se ujistěte, že s prodejcem zkontrolujete jeho účel - zakoupit pouze produkt vytvořený pro lidi, ne pro zvířata.

Výhody použití nástroje jsou následující:

 • Přísady obsažené v šamponu mohou zvýšit tloušťku vlasů a dát jim živý lesk;
 • V některých fondech byl přidán břidlový dehet - akcelerátor růstu vlasů;
 • Absence škodlivých chemických sloučenin - jsou mnohem menší než u běžných prostředků pro mytí hlavy.

Co je nejlepší šampon pro mastné vlasy v současné době existuje. podrobně popsáno v tomto článku.

Jaké je hodnocení profesionálních šampónů na vlasy, je to podrobně popsáno v článku.

Jaké hodnocení šampónů pro ztrátu vlasů pro ženy existuje, je uvedeno zde: https://soinpeau.ru/volosy/shampun/ot-vypadeniya-rejting.html

Ale co je nejlepší šampon pro barvené vlasy existuje v současné době, podrobně popsané v článku.

Druhy a složení

Řada kosmetických pracích prostředků je zastoupena několika typy šamponů a kondicionérů - máchání a speciální nástroj - maska ​​pod stejným názvem pomůže zvýšit dopad.

S keratinem

Aktivuje růst a posiluje vlasy na bázi keratinu. Keratin je získáván z extraktů z ovesu a je velmi oblíbený u mnoha žen. Šampon nezpůsobuje alergickou reakci, má jemný a pečlivý přístup k hlavě vlasů.

Pozitivní vlastnosti:

 • V kompozici chybí silikon, parabeny a sulfátové složky, vysychá pokožku hlavy;
 • Extrakt z ovsených zrn není schopen dráždit pokožku;
 • Velké množství keratinu dokáže dokonale obnovit zdravou strukturu, čisté vlasy z nečistot;
 • Neutrální hodnota kyselosti a alkality;
 • Pravidelné používání kosmetiky posílí vlasové folikuly, obnoví růst;
 • Produkt obsahuje užitečné přísady: avokádový olej, komplex vitamínů, extrakty z kořene kalamusu, lopuchu, kaštanu a lnu.

Jak používat nástroj

 • Umyjte pouze kontaminovanou hlavu;
 • Zřeďte malé množství šamponu vodou, rozdělte hmotu vlasy;
 • Masírování vlasových kořenů, pak opláchněte pod teplou vodou;
 • Opakujte postup.

Silná a hustá pěna odstraňuje veškeré nečistoty a mastnoty dokonale, z této produktové řady můžete použít oplachovací balzám. Lahve 250 ml na 470 rublů je v prodeji.

Klimatizace

Klimatizace. Čisticí prostředek s příjemnou vůní, doporučený pro časté použití k odstranění křehkosti a nudných vlasů:

 • V kompozici je aktivní kolagen - vyhlazující tvrdé vlasy, současně obnovuje strukturu poškozených vlasů, vyživuje je s užitečnými látkami, má vynikající hydratační vlastnosti a pokrývá všechny vlasy ochranným složením;
 • Lanolin chrání pokožku hlavy před častým používáním šamponu;
 • Vitaminy skupiny B odolávají ultrafialovému záření slunce, chrání vlasy před negativními účinky;

Užitečné vlastnosti

 • Zabraňuje zvýšenému suchu pokožky hlavy;
 • Obnovuje kudrliny po celé délce, což usnadňuje snadné česání;
 • Eliminuje nečistoty špiček, aktivuje růst nových vlasů.

Tento nástroj je také třeba před použitím zředit teplou vodou a běžným způsobem ho umýt.

Cena láhve je 500 ml - 430 rublů.

Pro barvené a slabé vlasy

Prostředky pro malované a oslabené vlasy. Navrženo pro obnovení oslabených vlasů po tepelném stylu nebo účinkům barevných kompozic:

 • Lanolin, který se nachází ve wellness šamponu, má za cíl chránit poškozené vlasy;
 • Arginin - schopný obnovit nečinné žárovky, obnovit krevní oběh v kůži a folikulu;
 • Biotin je aktivní stimulátor růstu a posilování vlasů hlavy. Tento šampon bude schopen zastavit aktivní spad a současný kolagen může zvýšit pružnost vlasů;
 • Elastin je určen k udržování pojivových tkání ve zdravém stavu, čímž se vytvoří ochranná vrstva, aby se udrželo požadované množství vlhkosti.

Po několika použitích vlasy získávají zdravý lesk, obnoví se pigmentace a samotné chloupky budou husté a silné.

Šampon pro prodej v láhvi 500 ml pro 430 rublů.

Léčba lupů s aktivním ketokonazolem

Nástroj je navržen tak, aby potlačil výskyt odlupovacích vah a lupů. Ketokonazol je antimykotikum užívané k inhibici růstu lupů a výskytu seborrhy, dokonale snižuje množství podkožního tuku, což vede k normalizaci kůže. Kompozice obsahuje přírodní kyselinu citronovou, která přispívá k dalšímu potlačení mikroflóry.

Na prodej láhev o objemu 250 ml za 480 rublů.

Prostředky pro děti "Pony". Šampon je určen k praní oslabených vlasů dětí - nejsou žádné oční dráždivé látky, které by dítěti plakaly. V kompozici jsou výtažky z kořene kořene - stimulátor růstu vlasů a extrakt jetelový je schopen obnovit křehké vlasy dítěte.

Pro láhev 250 ml bude muset zaplatit 450 rublů.

Suchý šampon

Suchý šampon. Produkt se prodává ve láhvi 200 ml za 380 rublů. Skvělý způsob, jak rychle dát hlavu do pořádku a dát jí jedinečný lesk a živé vlasy. Kompozice obsahuje suché byliny z heřmánku, proso, šalvěj a kopřivu, kořen lopuchu, chmelové kužele, beta-karoten, obnovující přirozené barvy a pigmentaci.

Vhodný pro použití na příliš mastné vlasy, při nedostatku vody, když potřebujete rychle přinést svou hlavu v pořádku. Suchý šampon se prodává v lahvičce, která se musí před aplikací na vlasy dobře protřepat, postříkat a nechat působit půl hodiny.

Musíte odstranit vysoušeč vlasů, pečlivě ošetřovat vlasy proudem teplého vzduchu. Mnoho kostek používá tento nástroj k vytvoření skvělého vzhledu - vlasy se stávají pružnými a hedvábnými.

Pokyn

Láhve pracího prostředku pečlivě zabalené, není to tak snadné otevřít. Vezměte šampon do rukou, otáčejte dávkovačem ve směru hodinových ručiček, měl by se zvýšit, což vám umožní nalévat určité množství na dlani. Výrobek není určen k přímému použití! Musí být zředěn vodou v poměru 1: 5: jeden díl šamponu a pět vody.

Zředěná hmota se aplikuje na hlavu, masíruje se a dosáhne se tvorby pěny a teprve poté se omyje pod teplou vodou. Po použití jedné lahvičky byste měli po dobu 90 dní přestávku a teprve poté pokračovat v léčbě.

Ale výrobce dodává své výrobky s podrobnými pokyny, není nutné ho porušovat a dělat to, co nezmínil.

Na videu - složení koňských šamponů a návod k použití:

Zjistěte, jaké recenze o Vichy šamponech pro vypadávání vlasů v současné době existují, podrobně popsané v tomto článku.

Jaký dobrý vlasový šampon pro ženy nyní existuje. uvedeném v tomto článku.

Je možné přidávat ricinový olej do vlasového šamponu nebo ne, můžete pochopit, pokud si přečtete obsah tohoto článku.

Co léčebný šampon proti lupům v lékárně je nejlepší, podrobněji v článku.

Můžete také zajímat, jak fungují kapsle na růst vlasů vichy.

Šamponové výkony: recenze lékařů. Složení a návod k použití

Šampon koní je relativně nový produkt, který se na domácím trhu objevil v roce 2011. Od té doby získal popularitu mezi mnoha z dobrého sexu, včetně hvězd showbusinessu. Výrobci šamponů slibují ohromující účinek, zdravé a krásné vlasy. Je to skutečně ten případ a co kupující říkají o koně?

Koníční šampon: Složení

Tento šampon je podobný prostředkům pro koně. Vědci po analýze stavu hřívu koní se rozhodli vytvořit speciální šampon pro lidi, který má spoustu výhod:

 • Šampon poskytuje profesionální péči o vlasy: kondicionování, čištění a laminování;
 • Výrobek má konzistenci v kapalinách, snadno se odmyje a má příjemný čerstvý zápach;
 • Koně podle výrobců pomáhají zbavit se ztrát vlasů, dodávají lesku a objemu, eliminují křehkost.
 • Díky nástroji ztratila elektrifikaci vlasů. Kromě toho jsou méně zmatené a snadněji se hřebeny.
 • Konská síla má hojivý účinek, snižuje zánět a urychluje hojivý proces řezů a ran.
 • Složení šamponu obsahuje užitečné přísady, které ovlivňují vlasy, což jim dává dobře upravený a zdravý vzhled.

Hlavní komponenty výkonu jsou tedy:

 1. Provitamin B5 - vytváří ochranný film na vlasy, který chrání vlasy před teplem a suchostí;
 2. Lanolin - vyživuje pokožku hlavy, zachovává přirozenou krásu a sílu vlasů, reguluje vodní rovnováhu;
 3. Kolagen - vyhlazuje vlasové váhy, zvlhčuje membránu vlasové šachty, chrání před negativními účinky na životní prostředí, obnovuje strukturu pramenů;
 4. Laureth Sulfát sodný - poskytuje dobré pěnění šamponu;
 5. Kokoglukosid je surfaktant pocházející z kokosového oleje a škrobu. Díky této látce je konská síla ideální pro lidi s citlivým typem skalpu;
 6. Hydrolyzát kolagenu - látka, která posiluje prameny a vyživuje vlasy;
 7. Glyceryl Stearate je přírodní emulgátor, který urychluje růst vlasů. Kvůli této látce se vlasy stávají silnými a lesklými;
 8. Dietanolamid mastných kyselin - zvlhčuje pokožku hlavy, zabraňuje suché kůži a lupům.
 9. Kromě těchto složek se často přidávají výtažky propolisu, pšeničné bílkoviny a březový dehet. Díky přírodním složkám se šampon stává ještě užitečnějším.

Šampon koní: návod k použití

Na co je třeba věnovat pozornost je důslednost. Má průhlednou barvu, příjemnou a lehkou vůni. Na rozdíl od koňských šamponů se tento nástroj nemusí ředit vodou.

Doba používání šamponu je druhá. Bez ohledu na to, jak chcete, neustále umyjte vlasy tímto nástrojem se nedoporučuje. V opačném případě vlasy začnou nemilosrdně vypadávat a zlomit. Nejlepší je střídat použití koňských sil a dalších šamponů na vlasy.

Koně se používá stejným způsobem jako běžné šampony: aplikujte na vlhké vlasy, masáž jemnou masáží a důkladně opláchněte vodou. Opakujte postup, pokud je to nutné.

Šampon je vhodný pro časté použití a prodává se v každé lékárně, která je zpřístupňuje všem.

Šampon koňské síly: hodnocení zákazníků

 • Alina, 24 let: Nemám obdarované husté a zdravé vlasy. A v létě vylezou tvrdě. Snažil jsem se všemi možnými prostředky, ale nic nepomohlo. Rozhodl jsem se vyzkoušet výkon, výsledek mě potěšil. Vlasy se stávaly objemné, hedvábné a začaly vypadat méně.
 • Alexandra, 32 let: Poprvé jsem slyšel o šampónu v televizi a rozhodl se to zkusit. Výsledek byl příjemně překvapen: vlasy byly lesklé, hedvábné a snadno se hřebeny. Snažím se používat šampon ne každý den, ale jednou týdně na prevenci.
 • Oksana, 19 let: V lékárně jsem koupil zázračný šampon a byl velmi zklamaný! Kromě propagované značky a ceny mě nástroj nezasáhl. Vlasy byly nudné a zůstaly rozbité a zlomené. Mimochodem, jeho cena ve srovnání s jinými šampony není demokratická.
 • Svetlana, 29 let: neměl jsem rád koňskou sílu: špatně sponuje, efekt rychle prochází, objeví se lupy. Šampon proti lupům ošetřený po velmi dlouhou dobu a rozhodl se, že tento nástroj nebude kupovat.
 • Catherine, 35 let: Šampon jsem opravdu rád: dobrý nástroj za přijatelnou cenu. Po něm jsou vlasy snadno stylizovány, ne zmatené a lesklé. Výrobce neklamal na úkor působení hustých vlasů - jsou mnohem silnější.

Kondicionér kondicionéru: recenze

 • Kristina, 23 let: Nezaznamenala žádný vliv, který výrobce slibuje. Vlasy se rychle stávají mastnými, šampony špatně umyté. Za cenu si můžete koupit mnohem lépe.
 • Alain, 28 let: Mám rád koňskou sílu, já bych to neobchodoval s žádným jiným šamponem. S pomocí šamponového kondicionéru jsem obnovil přirozenou sílu a krásu vlasů, ačkoli každý den jsem dal železné prameny, často suché s vysoušečem vlasů a barvivem. Nikdy jsem neviděl vlasy v tak krásném stavu, jako po použití šamponových kondicionérů. Radím všem!
 • Nadezhda, 42 let: Po použití šamponu se objevila svědivá skalp a lupy. Možná jsem se prostě nezapadala, i když má moje dcera po použití stejný problém.

Šampon koňské síly se vztahuje na profesionální typ prostředků. Vysoce čistí vlasy, dává jim zdravý lesk, hedvábnost a zvyšuje objem téměř o 2krát. Navzdory skutečnosti, že šampon je prodáván v lékárně, není léčivý, ale může minimalizovat ztrátu vlasů a lupy. Navzdory pozitivním vlastnostem má konská síla negativní hodnocení, takže je na vás, abyste rozhodli, zda ji budete používat, nebo ne.

Pro Více Informací O Suché Vlasy