logo

TOP 9 nejlepší barvy vlasů 2018

Přetvoření vlasů vám umožní rychle a snadno změnit svůj obraz - některé ženy mají tendenci zbavit se šedých vlasů, které se objeví, jiné lehce opravují svou přirozenou barvu a jiní mají kardinální přístup ke změně jejich vzhledu. V kosmetických obchodech dnes najdete širokou škálu podobných výrobků, od nejlevnějších až po profesionální výrobky, které budou muset vyklouznout. Nenechte se zmást v takové rozmanitosti pomůže náš článek.

Shrnutí hodnocení:

Pravidla pro výběr barviv na vlasy

Je velmi důležité věnovat pozornost původu barviv. Nejběžnější produkty, které obsahují takové přírodní látky jako Basma nebo henna. Patří sem heřmánek, lopuch, čaj a tak dále. Přírodní prostředky mají určité nevýhody, z nichž nejzávažnější je neschopnost předpovědět, jaká barva bude dosažena po dokončení postupu. Profesionální make-up umělci doporučují používat takové výrobky v případě, že je třeba mírně přizpůsobit přirozené barvy vlasů.

Pro nejčastější použití jsou vhodné barviva založená na fyzikálních barvách - neprocházejí hluboko do struktury vlasů, ale poskytují účesu bohatou barvu a zdravý lesk. Barviva tohoto typu si rychle vymyjí vlasy, takže je musíte pravidelně používat. Neposkytují objasňující komponenty, takže při závažné změně barvy tyto prostředky nebudou fungovat.

Jiný typ barviv na vlasy jsou výrobky s chemickými barvivy a jsou různé typy odolné a polozrezné. První typ je dobře vstřebáván do vlasů a trvá dlouhou dobu. S jejich pomocí můžete získat téměř jakýkoli odstín, barvy jsou vyráběny ve formě krémů, pěn, gelů a masky. Jejich složení obvykle obsahuje posilující a výživné látky, které snižují negativní dopad na vlasy.

Barva barvy by měla být vybrána individuálně - pro to budete muset použít radu prodávajícího nebo se obrátit na profesionálního umělce makeupu, který vám poradí určitou barvu barvy. Na obalu je vyznačen speciální digitální kód.

Jak můžete vidět, výběr barvení vlasů je spousta. Při sestavování našeho hodnocení jsme se snažili zohlednit všechny, navíc jsme vzali v úvahu uživatelské a odborné recenze a hodnotu za peníze.

Nejlepší barviva pro šedivé vlasy

3. Cream Londa

Tato značka má široký rozsah barev, takže každá dívka si bude moci zvolit nejvhodnější barvu pro sebe bez kontaktu s kosmetickým salonem. Barva je ideální pro všechny typy vlasů, její konzistence je taková, že je nástroj snadno aplikovatelný na vlasy. V průběhu procedury nebude kapat ani odtéct. Doporučuje se, aby se aplikoval na suché nevyléčené vlasy a to je prováděno zvláštním štětcem, počínaje kořeny vlasů. Po dokončení barvení je barva nasycená, hluboká a trvalá - vlasy budou udržovat svůj odstín po dobu jednoho nebo dvou měsíců.

V kompozici je látka, jako je Vitaflection, což je mikroskopická odrážející koule, která nepronikují hluboko do struktury vlasů, díky nim se jim podaří dosáhnout přirozené a zdravé záře. V barvě není amoniak, který obvykle vážně poškozuje vlasy, způsobuje vzhled rozdělených konců. Obsahuje lipidy - speciální látky, které vyživují vlasy a udržují je vlhké. Před prvním použitím je vhodné zkontrolovat reakci kůže na tuto kompozici - na to se barva aplikuje na ohyb v lokti a po dobu dvou dnů se udržuje. Pokud se neobjeví svědění nebo zarudnutí, může být tento výrobek použit.

 • Příjemný zápach barvy;
 • V kompozici nejsou agresivní látky;
 • Navíc vyživuje a chrání vlasy, takže je měkká;
 • Kombinování se stává mnohem jednodušší;
 • Nevytvoří se žádné dělené konce.
 • Může se objevit alergická reakce.

2. Krémová barva ESTEL

Tato značka se objevila na ruském trhu s kosmetikou již dávno, ale již získala popularitu u běžných uživatelů. Kompozice plně vyhovuje nejvyšším mezinárodním normám - výrobce používá pro výrobu pouze laky nejkvalitnějších materiálů, takže tento nástroj je široce rozšířený jak v kosmetických salonech, tak i jako barva pro domácí použití. Paleta barev této značky obsahuje 140 odstínů, takže výběr správné barvy není příliš obtížné. Barvení se provádí v souladu s barvou uvedenou na obalu.

S pomocí této značky můžete nejen změnit svůj vzhled, ale také zajistit dobrou péči o vaše vlasy - barva obsahuje keratinový komplex, který obnovuje vlasy po celé délce. Po nanesení vlasů se stává měkkým, lesklým, barva je přirozená a živá. Šedé vlasy jsou natřeny rovnoměrně, barva nevypadá z vlasů při aplikaci, v kompozici není amoniak, náklady jsou zcela přijatelné.

 • Vždy probíhá prodej;
 • Vysoká odolnost;
 • Péče o vlasy;
 • Silná krémová konzistence;
 • Pohodlné použití a oplachování.
 • Ne tak příjemná vůně.

1. Krémová barva Garnier

Tato značka je na trhu již více než 60 let a během této doby vzniklo velké množství kompozic. Díky těmto inkoustům můžete rychle a snadno vytvářet nový vzhled, dodat vlasům zdravý lesk, zbavit se šedých vlasů a poskytovat jim dobrou péči. Podle odborníků a běžných uživatelů je tato barva naprosto bezpečná. Ve složení jsou nutriční složky, kterými se vlasy naplní vitalitou. Ve složení nátěrových hmot není téměř žádný amoniak a existují produkty, které jsou zcela zbaveny této látky. Barva striktně odpovídá barvě, která je uvedena na obalu. Souprava je dodávána také se speciální maskou, která dodatečně pečuje o vlasy po nanesení barvy.

Tento výrobek léčí jemně vlasy, ale je lepší chránit kůži rukou - pro tento účel se speciálními rukavicemi prochází barva. Barva je smíchána v souladu s doporučeními výrobce, nesmí být narušena sekvence přidávání součástí. Barva během míchání se může trochu změnit, ale to by se nemělo děsit, protože to neovlivní konečný výsledek.

 • Výsledkem je použití přirozené a krásné barvy;
 • Vynikající hodnota za peníze;
 • Perfektně osvětluje vlasy, odstín přesně odpovídá uvedenému.
 • Vlasy mohou být trochu tvrdší než dříve.

Nejlepší světlé barvy

3. Krémová barva Wella Professionals

To je jedna z cenově nejdostupnějších barev v roce 2018. Barvivo je vyrobeno se všemi nejmodernějšími požadavky, je přípustné pro použití se všemi typy vlasů, protože v procesu barvení vlasů nebudou poškozeny. Výrobek obsahuje velké množství změkčujících olejů a řadu dalších komponent, jejichž působení je zaměřeno na obnovení struktury vlasů. Obsah amoniaku je minimální, takže jeho negativní dopad je neutralizován živinami. Barva je považována za zcela hypoalergenní. V jeho složení je provitamin B5, který obklopuje vlasy po celé délce a dobře chrání barvu před spálením pod ultrafialovým zářením.

Paleta je široká, otevírá velké možnosti pro dívku, aby si zvolila stín. V sadě je vedle samotné barvy také speciální balzám, sérum a jednorázové rukavice na ochranu kůže rukou. Všechny barvy vypadají přirozeně, je téměř nemožné odlišit je od skutečné barvy vlasů. Dobře to natírá, dlouhou dobu drží vlasy, dobře se vyrovná s extrémními zatíženími, nepoškozuje vlasy. Pro dosažení dobrého účinku musí být barva smíchána a aplikována v souladu s pokyny.

 • Hustá konzistence;
 • Dobrá odolnost proti nátěru;
 • Cena je ve střední kategorii.
 • Asi o měsíc později mají některé dívky pocit sucha na pokožce hlavy.

2. Schwarzlepf krémová barva

Jedná se o jednu z nejpoužívanějších barev vlasů v roce 2018. K dispozici jsou jak profesionální produkty, tak nástroje pro domácí použití. Rozmanitost barev je široká, takže každá dívka si může vybrat nejvhodnější odstín. Konzistence je poměrně hustá, připomíná krém, v laku jsou speciální barvicí částice, které pronikají hluboko do struktury vlasů a umožňují dlouhou dobu zachování dané barvy.

Vzhledem k tomu, že všechny barvicí pigmenty pronikají hluboko do vlasů, nástroj nemusí být dlouho držen, půlhodina je dostatečná pro to, aby všechny prvky byly dobře absorbovány. Ve složení jsou také pečující složky, jsou schopny dále posilovat vlasy, vyživovat je a chránit je před křehkostí. Barva je poměrně jasná a nasycená díky obsahu sójových bílkovin a orchidejí, které dodávají vlasům přirozený lesk a udržují je v dobré kondici. Během šamponování nebudou slunit ani se vymyjí.

 • Přijatelné náklady;
 • Odolná barva;
 • Rozsáhlý rozsah barev.
 • Mnoho účinných látek, které mohou vyvolat alergickou reakci.

1. Barva L'Oreal Paris

Neobsahuje amoniak, takže tento nástroj je ideální pro slabé a tenké vlasy, nedává je křehký a kvůli živinám obsaženým v nátěru brání děleným koncem. Díky tomuto složení si vlasy uchovávají požadované procento vlhkosti, nezačne klesat. Paleta obsahuje asi 30 odstínů, obsahuje jak tradiční barvy, tak poměrně jasné a ne zcela obyčejné, například švestky.

Tato kompozice je vhodná pro profesionální i domácí použití. Barva má lehkou strukturu, je snadné ji položit na vlasy, nezačne tokat, má příjemnou vůni. Nástroj bude dokonalým řešením pro ženy, které pravidelně dělají perm a potom barvivo. Je vhodná pro tonizaci hrotů vlasů po předchozím zbarvení. Zahrnuto je vše, co potřebujete k provedení tohoto postupu - samotná barva, rukavice, balzám, který vyživuje vlasy po barvení s obsahem extraktu z mléčného mléka. Tato látka vám umožňuje barvit vlasy bez toho, aby jim to bylo nejmenší. Tento nástroj není vhodný pro dívky, které mají alergické reakce na jiné barvy, protože obsahuje extrakt z henny, což je docela silný alergen.

 • Použil;
 • Používá se jak doma, tak i v salonu krásy;
 • Spolu s barvou je vše potřebné pro proceduru;
 • Dobře vyživuje a hydratuje vlasy.
 • Odmyje se za čtyři až pět týdnů, kvůli němuž je nutné provést rebarvení.

Špičkové profesionální barvy

3. Malování MATRIX

Určeno pro použití v podmínkách kosmetického salonu a domácího barvení. Hlavní charakteristikou této kompozice je nepřítomnost čpavku, která může způsobit vážné poškození vlasů. Profesionální kadeřníci také zaznamenávají rozšířenou barevnou paletu barev. S jeho pomocí získáte hlubokou a intenzivní barvu, navíc poskytuje kompletní péči o vlasy. Tato kompozice je vhodná pro vlasy, které předtím nebyly podrobeny barvení a účesům, které byly zpracovány pomocí umělých barviv.

Amoniak v tomto nátěru je nahrazen ethanoly - alkoholy zvyšují vlasové váhy, aniž by poškodily její strukturu, všechny pigmenty pronikají hluboko do vlasové šachty, což umožňuje, aby kompozice byla rovnoměrně rozložena a dobře absorbována. Kompozice obsahuje ceramidy, které mohou vyživit a obnovit i vážně poškozené vlasy. Paleta obsahuje 64 barev. Před barvením je žádoucí provést test na citlivost pokožky hlavy, měli byste použít také ochranný tukový krém. Na vlasy se barva nemusí dlouho držet - pro to, aby všechny aktivní složky působily, stačí 20 minut.

 • Dobrá pověst společnosti;
 • Vzorec barvy neobsahuje amoniak;
 • Široký výběr barev;
 • Lze použít pro všechny typy vlasů;
 • Jednotná barva.
 • Do této společnosti musí patřit také oxidační činidlo nebo aktivátor, neboť reakce na kompozice jiných výrobců může být neočekávaná;
 • Je těžké najít ten správný odstín.

2. Syossová barva

Tato barva je na trhu více než 20 let, přestože patří k profesionálním kompozicím, liší se za přijatelné ceny. Vyrábí se výhradně z přírodních složek, díky nimž nejsou nejen poškozené, ale také obnovené vlasy, jejich struktura se stává hustší, oni sami získávají zdravý vzhled a přirozený lesk. Kompozice obsahuje extrakt z aloe vera, množství esenciálních olejů získaných z výtažků z rostlin, mnoho vitamínů.

Docela mnoho odstínů, kromě toho, výrobce neustále vyrábí nové barvy. Tato barva má velké množství různých sérií, některé jsou co nejblíže k přírodním odstínům, jiné se liší výjimečným vzhledem. Barva je charakterizována nejvyšší kvalitou.

 • Vlasy po barvení zůstávají silné, měkčí, ne zmatené, takže jsou snadno hřebeny;
 • Kompozice je poměrně odolná, trvá několik měsíců i za podmínek každodenního mytí hlavy;
 • Dobrý skrývá šedé vlasy;
 • Konzistence je silná, barva padá rovnoměrně a neteče;
 • Hypoalergenní složení a přiměřená cena.
 • Přírodní sloučeniny zcela vylučují obsah amoniaku, protože mnoho lidí si myslí, že tento nástroj není příliš stabilní.

1. Malovat Kapous Professional

Jedná se o jednu z nejlepších barviv na vlasy pro rok 2018, ve výrobním procesu prochází speciální kontrolou kvality, což je absolutně bezpečné pro vlasy a pokožku hlavy. Technologie tvorby je řízena lékařskými odborníky a profesionálními stylisty, díky nimž produkty plně vyhovují všem uvedeným požadavkům. Nástroj lze aplikovat doma. Paleta je široká, můžete snadno najít správný odstín. Vlasy po barvení se stávají sytými barvami, šedé vlasy jsou zcela skryty.

Barva obsahuje pouze přírodní ingredience, které obsahují extrakt ze ženšenu, bílkoviny rostlinného původu, hedvábí, které prošlo procesem hydrolýzy, keratin a další výživné látky.

 • Univerzálnost;
 • Snadné použití;
 • Dostupnost;
 • Dobře udržuje časté šamponování.

Nakonec užitečné videa

Takže jak vidíte, rozmanitost barevných kompozic může být skutečně narušena. Pokud si vyberete správné barvivo pro vlasy, pak budete moci získat krásnou barvu a poskytnout další výživu vašim vlasům. Pokud máte stále určité otázky nebo chcete vyjádřit svůj názor na tuto nebo tuto složku, máte k tomuto článku komentář.

Články

Při hledání ideálního obrazu ženy ochotně experimentují se změnou svého obrazu. Než se změníte tón, chci vědět, jaká barva vlasů je nejlepší a kvalitní. Každý rok se objevují nové barvicí techniky, překvapivé, působivé znalosti vysoce kvalitní kosmetiky. Základem jsou nejen nové barvy, ale také zajímavé možnosti založené na základních barvách. Chcete-li zjistit, které barvivo na vlasy je lepší, musíte pochopit jeho odrůdy, složení a kvalitní vlastnosti.

Profesionální barvy: vlastnosti a odrůdy

Barvicí produkty jsou dostupné na trhu v různých barvách, s nejnižším obsahem amoniaku, s trvanlivostí a plným šedým nátěrem. Kroužky po postupu se stávají tuhými kvůli dalším složkám obsaženým ve složení. Existují určitá kritéria výběru, na základě kterých jsou vybrány profesionální nástroje.

 • Stabilita (plné, částečné plnění, osvětlení, dočasné tónování).
 • Vliv na strukturu pramenů (profesionální, lékařské, kosmetické).

Z třídy barvy závisí na tom, jak hluboce barvící pigmenty pronikají do každého vlákna, jaký bude stupeň malby a dlouhé trvání výsledného výsledku. Barviva se dělí podle složek. Například z přirozené známé henny, Basma. Některé ženy chtějí změnit stín se silnou infuzí heřmánku, čaje, kávy a vysvětlení dává citrónovou šťávu. Toto zabarvení může způsobit nepředvídatelné výsledky.

Fyzikální formulace barviv zahrnují jemné výrobky, které jemně pronikají do struktury pramenů a snadno se umývají. Chemické složky pronikají hluboko do struktury každého vlasu.

Nejlepší barvivo na vlasy - kritéria výběru

Každá žena chce mít krásný a zdravý účes. Nesprávně zvolené barvivo může nejen zkazit vzhled, ale také poškodit zdraví. Kvalitní profesionální kompozice není díky přírodnímu složení levná.

Při výběru barviv je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Profesionální formulace vyžadují konkrétní výběr barvení, stejně jako rozvíjející se složení. Profesionální zbarvení je jemné, proto se doporučuje používat pro volné nebo bez života.

Stálost

Profesionální nástroje jsou odolnější - méně jasné od slunce, barva je částečně a rovnoměrně odmyta. Zástupci profesionální série nabízejí bohatou a bohatou barevnou paletu, mezi nimiž je snadno vybrán potřebný tón. Mnohé značky nabízejí odstíny, které jsou určeny pouze k ředění jiné barvy a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení (korektory nebo směsi). Na rozdíl od konvenčních, levných výrobků, profesionální vyžadují další nákup oxidačního činidla.

Dlouho trvající nová barva pramenů po lakování dává trvalý - to je odolné barvivo, pronikající na všechny vlasy, kutikulární barvu, díky čemuž pigmenty snadno lakují přes šedé prameny a uchovávají krásný, dobře upravený tón po dobu 30-40 dní. Permanent není úplně odmyt, stačí zakončit kořeny jednou za dva měsíce, aby se zachoval krásný výhled.

Barvicí pigment obsahuje nebo neobsahuje amoniak. Neopodstatněná struktura nekoná agresivně, avšak obsahuje i jiné tuhé součásti. Při výběru prostředků pro barvení je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinky chemických složek.

Amoniak znamená snadné a rychlé nanášení, efektivně lakování nebo rozjasnění pramenů ve dvou tónech. Úlohou amoniaku je vytvářet alkalické prostředí, které umožňuje vytvářet podmínky pro oxidaci barviv a také uvolňování kůžičky, což umožňuje, aby se kompozice dostala do kůry každého vlasu. Báze amoniaku agresivně ovlivňuje váhy chloupků a můžete je dočasně vrátit do původního stavu jemným ošetřením.

Výrobci často používají náhradu - monoethalamin, i když tato složka neuvolňuje strukturu pramenů tak účinně jako amonná báze. Prostředky na bázi monoethylaminu jsou částečně trvalé - vlasy jsou méně poškozené, udržují si během celého procesu barvení alkalické prostředí.

Částečně stálé látky částečně pronikají do pramenů, ale nesmí tónovat šedé vlasy. Hue trvá 20-30 dní. Přímo působící barvy obalují prameny a zajišťují trvanlivost až sedm dní. Životnost závisí na frekvenci mytí hlavy.

S pomocí jasných barviv brunetka se stává blondýnou a radikálně se měnící vzhled. Vysoký obsah amoniaku a peroxidu vodíku neopouští strukturu vlasů bez struktury. Dočasné barvení tonery nebo tonery nepoškozuje kudrlinky, pokrývá strukturu vlasů filmem. Po použití šamponu můžete vrátit přirozený tón.

Konzistence

Změna barvy pramenů nastává pod vlivem oxidačních procesů. Barvicí pigment a oxidant z jedné profesionální řady se smíchá před aplikačním postupem a počáteční tón se projevuje chemickou reakcí a zůstává na kadeřích.

Hlavními složkami rezistentního činidla jsou amoniak (nebo jeho analogy), peroxid, pigmenty (oxidační barviva) a báze barviva. Konzistence na barvení se děje: gelovitý, mastný, podobný krému.

Další přísady

Moderní výrobci profesionální kosmetiky se snaží vyhnout se přidávání amoniaku v základním složení. Nedávno se barvy založené na terapeutických olejích, které dodávají lesku a krásu kudrnatým, se staly populárními. Kyselina ovoce se používá jako dezintegrační látka, pod vlivem které se vločky jednotlivých vlasů otevírají, pigment penetruje hluboko, a pak se částice uzavřou organickými pryskyřicemi.

Peroxid vodíku má silný oxidační účinek oxidací přírodního pigmentu a barviva. Peroxid sklízí kůžičku, takže se často používá před barvením tvrdých nebo šedých pramenů. V neředěné formě se peroxid nepoužívá, ale je smíchán s prostředky.

Chemické sloučeniny - aminophenoly, aminy, stejně jako hydroxybenzeny tvoří během oxidace nové barevné sloučeniny. Přetrvávající reakce přicházejí do styku s keratinem a zůstávají v konstrukci.

Základna je potřebná k rozpuštění složek, vytvoření směsi barviv, ochraně za zvlnění a jejich úpravě během barvení. Většina základů jsou pečující a léčivé látky, speciální soli.

Doba použitelnosti

Při nákupu barevného výrobku je třeba věnovat pozornost nejen značce, barvě, ceně, ale také trvanlivosti. Je žádoucí, aby výrobce byl známý nebo měl dlouholeté zkušenosti s výrobou nátěru.

Prodloužený výrobek může mít nežádoucí důsledky. Chemické reakce, ke kterým dochází při smíchání různých složek a kompozic s prodlouženou skladovatelností, často vyvolávají podráždění pokožky a alergickou vyrážku. Před zaplacením zboží se musíte podívat na datum vydání a zakoupit pouze čerstvý kosmetický přípravek.

Správná barva, která vám vyhovuje

Budoucí odstín by měl správně zdůraznit přírodní krásu a záleží na typu barvy vzhledu každé dívky. Ostré experimenty nejsou vždy úspěšné. Například, od brunetky, která má být přebarvena v červené nebo měděné barvě, bude těžké. To bude vyžadovat silné profesionální nástroje, čištění předchozího malování.

Slavná značka

Mnoho značek a výrobců kosmetických přípravků na vlasy je známo díky svým vlastnostem kvality. Slavné značky: Estelle vlasové barvivo (Estel), Wella, Igora, Majirel, Matrix SoColor, Farmavita (Farmavita).

Barva na vlasy Estelle je známá pro své dlouhodobé a vysoce kvalitní ošetření salonem, ale může být použita i samostatně doma. Wella je řada barviv s trvalým účinkem a bohatým odstínem. Matrix SoColor je oblíbená barva barvivů vyráběných v USA, která obsahuje bohaté, intenzivní kontrasty. Přírodní látky se přizpůsobují struktuře pramenů, rozšiřují se šedivými vlasy a dlouhou dobu zanechávají výslednou barvu.

Profesionální německá barva Igora od firmy Schwarzkopf je vytvořena pro trvalé barvení, díky své husté konzistenci se nerozkládá nad hlavou a je rovnoměrně rozložena. Italské barviva Farmavita vytvořená na bázi léčivých rostlin, výtažků, olejů. Nevýhodou je rychlé stmívání palety v důsledku husté kompozice.

Majirel je nový vzorec pro společnost L'Oreal Paris, která zahrnuje polymery z mikrokationu. Kosmetické společnosti Faberlik, Avon, Oriflame vyrábějí vlastní barvy na přírodní bázi pro domácí použití. Jedno balení obsahuje potřebné produkty pro míchání.

Žena musí vybrat konkrétní výrobek, značku a výrobce nátěrů. Pokud se během aplikace objeví nepohodlí, výskyt vedlejších reakcí na barviva nebo kompozitní složky, barva je nahrazena jiným výrobcem.

Jak vybrat barvu - důležité nuance

Před výběrem profesionálních produktů je nutné určit přirozené barvy, tón pleti, šedivé vlasy a také testovat pokožku na alergie nebo citlivost. Každý balíček obsahuje informace pro výběr požadovaného tónu. Například profesionální, lékařské nebo kosmetické. Profesionální nástroje se používají v kosmetických salonech, jsou odolnější a jemnější ve vztahu ke kudrlinkám a pokožce hlavy. Díky jeho složení je zajištěno hluboké pronikání do struktury pramenů.

Henna je dobrým příkladem terapeutického pigmentu přírodního původu, nicméně někteří výrobci přidávají speciální odrůdy bylinek, ricinů a lopuchu pro udržení zdravé pokožky hlavy. Levná barviva zůstává na vlasy po dobu dvou až tří týdnů, v závislosti na šamponování. Kozmetické tonikum, tonery mírně mění vzhled a díky slabému složení se rychle odmyjí.

Definice barvy vlasů

Nejlepší barva vlasů - vhodná pro všechny parametry vzhledu - pro oči, tón pleti. Tónování barevných pigmentů je zvoleno "podle barvy očí" - to je významná vlastnost, která je při výběru profesionálního produktu brána v úvahu.

Kombinace barev očí a vlasů:

 • Brown-eyed fit káva, kaštan, červené, ohnivé, měděné palety, stejně jako dovolil teplý tón blond.
 • Se šedivými očima je žádoucí vyloučit černou nebo tmavou barvu, která zvyšuje věk. Ideální volby by byly blond blond.
 • Černé oči u žen jsou vzácné, nicméně ideální odstín pramenů bude čokoláda nebo černá.
 • Modré nebo modré oči. Ženy jsou vhodný med, pšeničné barvy, karamel, měď nebo bledě.
 • Zelené oči musí být namalovány v červeném, ohnivě červeném odstínu, aby zdůraznily jejich oči. Tmavé, černé nebo popelové tóny jsou vyloučeny.

Žena by měla předpokládat budoucí barvu vlasů, v případě potřeby se můžete poradit s mistrym kosmetického salonu.

Stanovení tónu pleti

Barva vlasů závisí také na odstínech, tónech pokožky (teplá, studená, neutrální). Blond barvy kůže jsou vhodné pro majitele teplé pokožky, s chladným tónem pleti nebo - růžová bledost - tmavé, gaštanové barvy. Neutrální paleta kombinuje různé podtóny kůže, takže pro takové ženy je vhodná jakákoli barva.

Určení procenta šedých vlasů

Hluboká šedá je natřena blondýnskými, stříbrnými stříbrnými odstíny. U některých žen jsou barvy růžového toneru vhodné pro stříbrné vlasy. Malování tmavých odstínů šedých vlasů by mělo probíhat rovnoměrně. To znamená, že první věc, kterou je barva aplikována na kořenovou zónu, zůstává po dobu 1 minuty a poté se rozdělí po celé délce pramenů. Barviva jsou komerčně dostupné. Speciálně navrženo pro intenzivní malování šedých pramenů.

Barvené nebo nelakované vlasy

Pro zbarvení dříve obarvených vláken je vybrán stejný odstín barvivového pigmentu. Pokud se žena rozhodne drasticky změnit odstín, například od brunetky, která se změní na blondýnu, potřebujete důkladné mytí se speciálními chemikáliemi. Bez úplného odstranění předchozího pigmentu nedojde k žádnému kvalitativnímu novému výsledku. Nikdy nebarvené vlasy mohou být aktualizovány se stínováním šamponů a přidáváním lesku tonery.

Přehled nejlepších barev vlasů

Profesionální série jsou zastoupena různými výrobci: Kydra, Keune, Paul Mitchell, Green Light, Constant Delight, La Biosthetique.

Kydra Nature je barva, stejně jako francouzsky vyráběné tónování gelů, které neobsahují amoniak, proto je možné barvit všechny typy vlasů. Přírodní pigmenty poskytují dlouhotrvající barvy i jemný efekt. Paleta obsahuje 24 barev: přírodní, opálová, popelová, kaštanová, mahagonová, červená, zlatá palety a čtyři čisté barvy.

Série Keune jsou reprezentovány jasnými kontrasty Color Craving, barvami pro barvy mužů - Color Man, polostálným barvivem bez amoniaku - Semi, profesionální linkou Tinta a také odstínem. Neobvyklé, nasycené barvy umožňují experimentovat s barvami. Vzhledem k přítomnosti hedvábných bílkovin se produkty používají pro barvení všech druhů vlasů a poskytují péči a hydrataci. Výživné polymery usnadňují česání a také zaručují jemný vliv.

Italská řada zelených světel je reprezentována více odstíny linky Tonality. Jedná se o absolutní nepřítomnost amoniaku, schopnost rozjasnit až čtyři tóny, stejně jako kompletní malování šedých pramenů. Jedinečná paleta se skládá z 50 odstínů. Hlavní charakteristiky: hloubka, jas a brilantnost získaných odstínů, trvanlivost výsledku, správné barvení mužů.

Konstantní potěšení - série z Itálie, je zastoupena perzistentními krémovými barvivy s vitamínem C, kašmír, Crema Colorante Vit C aloe vera se používá pro profesionální postup při změně barvy, produkt má jemnou krémovou texturu, rychle a rovnoměrně rozložen na kudrlinky. Díky pigmentaci zůstává barva účesu dlouhá a intenzivní. Zvláštní komplex pomáhá konsolidovat pigmenty jak zvenčí, tak i zevnitř každého vlasu, což přispívá k trvalému zbarvení. Účinně namalované na šedé a barva zůstává šťavnatá a světlá. Péče o doplňky změkčují účinek barvivového pigmentu. Díky velké paletě barev může každá žena najít pro sebe ten správný odstín.

La Biosthetique (Francie) je inovativní, cenově výhodný nátěrový systém pro int a Tone Advanced barvivo na vlasy. Vylepšená technologie mikropigmentace umožňuje jasnou a intenzivní barvu. Barvy této řady se vyznačují hladkým povrchem, trvanlivostí, barevnou hloubkou a oslňujícím leskem. Primární kompozice - přírodní komponenty (aloe vera, glycerin, d, bisabolol, kokosový olej), o kterou se barvivo rovnoměrně přes všechny prameny, vynikající malby šedé vlasy. Každá dívka si může vybrat samostatný výrobek libovolné řady barviv.

Užitečné tipy a triky

Výběr palety barev by měl být řešen vážně s přihlédnutím ke všem funkcím těla. Velký výběr představuje jemné barvy, které jsou pečlivě malované, stejně jako péče o kudrlinky.

Při radikální změně obrazu, přebarvení z tmy na světlo, vyžaduje speciální mycí prostředky. Po ukončení procedury je vyžadována klimatizace s použitím masky nebo balzámů.

Co je nejlepší barvivo na vlasy?

Dnes jsou pulty kosmetických obchodů naplněny širokou paletou produktů pro zbarvení vlasů. A je pro zákazníky poměrně obtížné pochopit rozmanitost zboží, aby bylo možné rozhodnout, který výrobek - profesionální nebo obvyklý, aby upřednostnil.

Nejlepší barvivo na vlasy by mělo splňovat řadu požadavků. Namísto toho, aby byla dostatečně odolná, je dobré lhát na vlasy a mít minimální traumatický účinek na prameny. Profesionální kosmetika tyto požadavky splňuje více, o čemž svědčí četné průzkumy a recenze zákazníků. Zjistěte, které barvivo na vlasy je lepší a jak si vybrat správné barvivo.

Profesionální barvy: vlastnosti a odrůdy

Všechny barviva na vlasy lze rozdělit do tří hlavních kategorií:

 1. Odolná barva;
 2. Polotovary;
 3. Tón znamená.

Trvalá barva. Tato skupina je dále rozdělena do dvou podskupin: trvalá a polostátní.

 • Amoniak a peroxid vodíku jsou přítomny v trvalých barvách. Tento komplex účinných látek a je zodpovědný za stabilitu barvení. Peroxid vodíku aktivně zesvětluje přirozený pigment vlasů a čpavek zajišťuje průnik barvicí složky do hloubky vlasové šachty. S pomocí trvalého barviva můžete radikálně změnit barvu vlasů a zcela eliminovat šedé vlasy a poskytnout vlasům bohatou barvu. Toto zabarvení je poměrně odolné, barva se dlouho neožouvá a neztrácí jas. Současně agresivní působení účinných látek ničí strukturu vlasů, jsou matoucí, suché a bez života.
 • Polosmělečné barviva ovlivňují vlasy mnohem opatrněji, ale jejich účinek není tak trvalý. Proto se často nazývají tónováním barev, protože jsou schopny správně obnovit hlavní barvu vlasů nebo je změnit na 1-2 tóny. Takové barviva neobsahují peroxid vodíku, proto nejsou vhodné k osvětlení, jsou schopny natřít šedé vlasy, pokud jejich počet nepřesáhne 50%.
 • Pololesklé barviva jsou považovány za nejbezpečnější vlasy. Dávají krásný a rovnoměrný odstín, ale nejsou schopni radikálně měnit barvu nebo vysoce kvalitní barvu na šedých vlasech, protože obsahují minimální množství amoniaku. V důsledku nepřítomnosti škodlivého účinku zůstávají prameny silné a zdravé.
 • Tón znamená. Taková barviva vůbec neobsahují amoniak, což ovlivňuje trvanlivost barvení. Barva se rychle vyplaví a originální barva vlasů se vrátí po několika šamponovacích procedurách. Takové výrobky však poskytují přirozenou barevnou saturaci a díky bezpečnému složení je možné je používat častěji a udržovat požadovaný odstín.

Jak si vybrat kvalitní, dobré barvivo na vlasy?

Mnoho z nás si užije sledování skutečně populárního programu "Test Purchase". Jeho tvůrci pomáhají Rusům vybrat vysoce kvalitní zboží. Jeden z pozemků tohoto programu byl věnován profesionálním barvivům na vlasy. Během přenosu byl vybrán a odevzdán do specializované laboratoře pro výzkum několik vzorků populárních barviv.

V důsledku toho se ukázalo, že nejlepšími barvivy na vlasy v programu "Test Purchase" jsou profesionální výrobky od známých kosmetických značek L'Oreal a Cios. Ve stejném programu byli potenciálním kupcům dán pokyny, jak vybrat správnou kvalitu barvy. Takže při výběru barviva dodržujte několik důležitých pravidel:

 • Než si koupíte, přejděte na oficiální webové stránky výrobce, podívejte se na paletu barev prezentovaných a vyberte vhodnou volbu pro sebe.
 • Pokuste se zakoupit barvivo na vlasy ve specializovaných prodejnách profesionální kosmetiky. Při nákupu zkontrolujte těsnost obalu nátěrové hmoty. Kromě toho musí obal obsahovat číslo šarže. V případě potřeby požádejte o certifikát shody, který zaručuje autenticitu a kvalitu výrobků.
 • Věnujte pozornost ceně. Dobrá barva nemůže být levná! Profesionální nástroje jsou 2 až 3 krát dražší než běžné barevné kompozice.
 • Při výběru barvy použijte služby prodejce-konzultanta, měl by se seznámit se všemi nuancemi používání tohoto výrobku, jeho složením, silnými a slabými stránkami a pomáhá najít nejlepší volbu v poměru "cena-kvalita".

Vyberte barvivo podle typu vlasů a jejich stavu. Věnujte pozornost složení barviva. Pokud jsou vlasy poškozené a suché, je lepší opustit použití agresivních odolných barev a jít o měkčí a příznivější možnosti. V obrovském sortimentu kosmetiky je snadné se zmást, profesionální kadeřník - stylista nebo naše hodnocení nejlepších vlasových barviv, které vám přinášíme, vám pomohou s výběrem.

Přehled nejlepších barev vlasů

Odborníci nedávno provedli průzkum 700 ruských žen různého věku. Účelem studie je zjistit, který z nejlepších barviv na vlasy a které známé ženy preferují.

Podle výsledků průzkumu se na vrcholu objevily produkty společnosti Garnier, druhá byla L'Oreal a Schwarzkopf se umístila na třetím místě. Podívejme se podrobněji na základní vlastnosti a výhody barviv obsažených v hodnocení nejoblíbenější kosmetiky.

1. Garnier

Série Nutrisse Crème. Známá kosmetická společnost vyvinula řadu barviv, jejichž paleta je zastoupena 14 odstíny. Je to odolná krémová barva s jemnou krémovou strukturou, která usnadňuje aplikaci na vlasy. Složení barviv zahrnuje ovoce, keratin a živiny.

Unikátní patentovaný vzorec dobře chrání před vysycháním a jemně pečuje o vlasy a udržuje jejich zdravý a zářivý vzhled. Součástí barvy je speciálně navržená úprava balzámem s avokádovým olejem, která dává hladkému, měkkému a hedvábnému nití.

Krémová barva má příjemný, jemný zápach a dobře šedé vlasy. Mnoho zákazníků se domnívá, že to jsou nejlepší barvy vlasů pro blondýnky. A to je pravda, protože v této sérii jsou prezentovány především nasycené přírodní odstíny (zlaté, blonďaté, měděné, medové).

Barevné přírody. Řada nástrojů ovlivňuje bohatost různých odstínů (více než 30) a trvanlivost. Jas barev nezmizí ani po 8 týdnech po barvení. Inovativní kosmetika vytvořená na bázi přírodních složek - olivového oleje, karitu a avokáda. Účinně vyživují vlasy a udržují si jejich měkkost a přirozený lesk.

Série Olia. Jedná se o perzistentní smetanové barvy, jejichž hlavní výhodou je nepřítomnost amoniaku a dalších agresivních látek. Paleta se skládá z 25 různých tónů. Speciální barva obsahuje čtyři přírodní oleje: kamélie, slunečnice, passionflower a alba.

Poskytují intenzivní zvlhčování, podporují hlubokou penetraci barvivového pigmentu, hladí a utěsňují váhy v poškozených vlasech. Tato komplexní péče vytváří efekt laminace, spolehlivě chrání vlasy před škodlivými účinky a zaručuje 100% výsledek barvení.

2. L'Oreal

Série předvoleb. Paleta barev z agentury L'Oreal představuje více než 30 odstínů. Jedná se o nejrůznější varianty - od světlé blond až po bohaté červené a lesklé černé barvy. Barvy této série zajišťují trvalé barvení, které udržuje saturaci barev až 8 týdnů.

Mikrosféry s pigmentem poskytují podobnou trvanlivost, jejich miniaturní velikost umožňuje hluboce pronikat do struktury vlasů a dosáhnout jednotnosti a barevné hloubky. Složení barevných nástrojů zahrnuje živiny, komplexy vitamínů a keratiny, které poskytují výživu, zvlhčení a ochranu vlasů. Dodává se s balzámem pro péči, který fixuje barvu a činí vlasy měkkou a zvládnutelnou.

Casting Creme Gloss - oblíbená řada barevných nástrojů složená ze 28 odstínů. Jedná se o barvy bez čpavku, které poskytují nejjemnější a jemnější zbarvení. Speciální formula s péčí a nutričními komponenty poskytuje hluboké barvy a současně chrání a posiluje vlasy zvenčí a zevnitř.

Použití barvy zaručuje bohaté, jasné odstíny a 100% šedé zbarvení vlasů při zachování zdraví vlasů. Výrobky z této série jsou snadno použitelné doma. Jejich lehká, krémová struktura se dobře hodí na vlasy a nadbytek se snadno odstraní.

Barva voní dobře, neteče a je vyplavena až po 5-6 týdnech. V balení je zabalený balzám s královským želé, který dodává vlasům hladký a lesklý lesk.

Série Excellence Creme se vyznačuje maximálním mírným nárazem, který je dosažen díky speciálnímu ochrannému séru. Měl by být aplikován na vlasy bezprostředně před barvením. Hlavní složení barviva je obohaceno cennými prokeramidy, které spolehlivě posilují vlasy a vyživují je po celé délce. Sada obsahuje také balzám a masku, které fixují výsledek barvení a tvoří vlasy živé a lesklé.

3. Schwarzkopf

Základní řady barev. Výrobky společnosti Schwarzkopf představují řadu smetanových inkoustů bez amoniaku založených na přírodních rostlinných složkách. Obsahují výtažky bílého čaje a lychee, které zaručují jemné zbarvení, výživu a ochranu vlasů.

V důsledku toho jsou kudrlinky transformovány, vypadají hladce a lesklé a těší se bohaté, hluboké barvě. V této sérii jsou prezentovány více než 20 různých odstínů.

Každý obal s barvou je doplněn opevněným kondicionérem, který se nanáší po hlavním barvení, spolehlivě chrání a posiluje vlasy od kořene až po špičku a činí je poslušným a objemným. Barevné spektrum je živé a přirozené, zvolený odstín je poměrně odolný a dlouhodobě udržuje vlasy.

Perfektní pěna. V této sérii barev bez amoniaku je prezentováno 22 odstínů. Poskytují hlubokou, jasnou barvu a poskytují vlasům luxusní, lesklý lesk. Kosmetika je obohacena orchidejí a sójovými extrakty, které jsou zodpovědné za ochranu a výživu pramenů.

Výrobky v této řadě jsou hospodárné a mají jemnou a nenápadnou vůni. Barva je dodávána se speciálním balzámem, jehož objem je dost pro zpracování i těch nejdelších pramenů.

4. SYOS

Profesionální výkon. Tato krémová šedá byla vyvinutá německou kosmetickou firmou, která je specifická pro efektivní barvení vlasů doma. Pro snadné použití jsou lahve s lakem vybaveny speciálními aplikátory. Složení barviv obsahuje speciální komplex živin obohacený bílkovinami z pšenice a provitaminy.

Barvicí pigmenty pronikají hluboko do vlasové šachty, poskytují intenzivní, trvalé zbarvení a dlouhé zadržování nasycených barev.

ProNature. Toto je nejlepší profesionální barvivo na vlasy od značky SYOSS, protože má minimální obsah amoniaku a zaručuje jemnou a jemnou péči. Paleta této série obsahuje 12 přirozených odstínů od studeného světla blond blond až po zářící modrou barvu.

Barviva obsahují zvýšenou koncentraci barevných pigmentů, která zajišťuje jas a stálost barev, zatímco přirozené rostlinné výtažky z ginkga a aloe vera obnovují strukturu nití zevnitř a zajišťují jejich nasycení vitaminem a nutričními složkami.

5. Wella

Odolné krémové barvy od společnosti Vella, vytvořené na inovativním kyslíku, zajišťují dlouhotrvající zachování sytosti barev a zajišťují měkkost, pružnost a přirozený lesk vlasů.

Kokosový extrakt, který je součástí výrobku, obaluje každý vlas s neviditelnou bioprotektivní fólií, která chrání před vnějšími a mechanickými vlivy a podporuje sílu a zdraví pramenů.

Příjemná a jemná struktura barvy usnadňuje její rozložení po celé délce vlasů, zaručuje trvalé barvení a ochranu před škodlivými účinky ultrafialového záření.

6. Estelle (Estel)

Professional DeLuxe - řada profesionálních barviv, poskytující efektivní péči a ochranu vlasů. Barvy této série mohou být použity jak pro hlavní barvení, tak jako tónování.

Patentovaný vzorec založený na komplexu chromoenergie umožňuje dosáhnout dokonalého vyrovnání vlasů, obnovení struktury a chrání prameny před jakýmikoli negativními účinky.

Po barvení vlasy zůstávají silné, měkké a nasytí se barevným a zářivým leskem. Barva je ideální pro odstranění šedivých vlasů, je snadná pro domácí použití, protože její měkká struktura umožňuje snadné nanášení a rovnoměrné rozložení na prameny.

7. Londa

Londacolor Professional je řada barviv s mikrokuličkami, které pronikají hluboko do struktury vlasů a poskytují trvanlivost a jas barvy. Produkty Londy mají nejbohatší výběr barev.

Paleta barev je reprezentována více než 90 různými odstíny, včetně nejvíce neuvěřitelných tónů, které mohou uspokojit nejbohatší představivost. Formula barviv je obohacena přírodními oleji a vosky, které vytvářejí spolehlivou ochranu a péči a dělají vlasy silné, zdravé a lesklé.

Lehká, krémová struktura zajišťuje jednotné nanášení barviva, dokonale ladí šedé vlasy, zaručuje trvalé výsledky a dlouhou zadržování hlubokých, nasycených barev.

Hodnocení nejlepších barev vlasů potvrzuje jejich účinnost a trvanlivost. Uživatelé jsou ohromeni skutečností, že nejlepší profesionální barviva poskytují nejen radikální změnu barvy a úplné zbarvení šedých vlasů, ale také podporují zdraví vlasů a chrání je před škodlivými účinky.

Výsledkem je, že vzhled vlasů se mění dramaticky, vypadá dobře upravený, hladký, silný a lesklý, snadno se hřebčí a zapadá do účesu.

Samozřejmě, že každá preference je odlišná, ale mezi množstvím prezentovaných výrobků si každý může vybrat produkt, který nejlépe vyhovuje typu a struktuře vlasů a umožňuje pozoruhodný a trvalý výsledek z barvení.

Podívejte se na video: Které barvivo na vlasy je lepší? Garnier, Syoss, paleta. Přezkoumat

Podívejte se na video: Příběh mých vlasů, barvení vlasů a můj výběr

Hodnocení aplikací

Recenze č.1

Již několik let používám barviva na vlasy L'Oreal. Mají speciální řadu výrobků bez amoniaku, což je ideální pro mé tenké a suché vlasy. Má barva je světlá blond, bez barvení, vypadám jako šedá myš. Ale po nanesení barvy právě změnily.

Vždycky jsem zvolil zářivé zlaté odstíny, vlasy mi vypadaly prostě brilantní a já se změnila v velmi zajímavou blondýnu.

Barva se perfektně hodí na vlasy, aplikuji ji sama, nezpůsobuje podráždění a prameny vypadají dobře upravené a objemné. Samozřejmě, nátěr bez amoniaku není tak odolný a rychle se vypláchne, ale je to bezpečné a můžete si vlasy tónovat častěji.

Zkontrolujte číslo 2

Neustále tónuju vlasy, pro které používám pouze profesionální a vysoce kvalitní barviva. Barvení se vyrábí v kabině jeho stálého mistra. Doporučila mi tyto výrobky jako nejjemnější a nejbezpečnější vlasy pro zdraví.

Dávám přednost produktům od společnosti Schwarzkopf, jejich barva je pro mě ideální. V řadě výrobků jsem pro sebe našel dokonalý odstín a neustále si barví vlasy zlatým čokoládovým tónem.

Barva je poměrně odolná, má jemný a jemný zápach, na něj se nanáší balzám, po níž vlasy začnou svítit, jako po procesu laminace. V důsledku toho jsou vlasy plné síly a zdraví a vypadají skvěle.

Zkontrolujte číslo 3

Nedávno objevená barva Estelle. Před tím neustále barvila vlasy s levnou, trvalou barvou, z níž se stala suchá a křehká, ztratila svou sílu a vypadala jako houba.

Kadeřník mi doporučil, abych mi vlasy uzdravil doma s maskami a pak přešel k barvení profesionálními výrobky od Estelle. Poprvé si barvu vlasy barvila v salonu. Byl jsem spokojen s výsledkem, vlasy měly krásné, bohaté barvy a vypadaly luxusní.

Byl tam živý lesk, stal se hladký a měkký. Teď budu používat Estelle po celou dobu, a já sám budu vlasy vlasy doma.

Top 10 nejlepších barev 2018: pro domácí a profesionální použití

Související články

Top 10 elektrické zubní kartáčky 2018: nejlepší pro váš sněhobílý úsměv

Top 10 nejlepších korejských kosmetických přípravků v roce 2018

Top 10 nejlepších zvlhčovačů pro období 2017-2018: pro zdravý mikroklima bytu a domu

Moderní kosmetický průmysl představil zástupcům nejlepší poloviny lidstva příležitost jak přidat barvu k pramenům, tak úplně změnit barvu vlasů. Nicméně nejširší nabídka zboží nejen přispívá k pokusům o vzhled, ale také někdy hádají ženy. Jaký produkt lze použít k dosažení požadovaného výsledku a zachování zdraví kudrlin? Hodnocení nejlepších barviv na vlasy, které jsou na trhu v roce 2018 známé, má pomoci při obtížné volbě.

Co potřebujete vědět o barvách


Vyberte si nejlepší barvu, dejte kudrlinky požadovaný odstín a nepoškozujte jejich strukturu - to je celá věda, kterou vlastní profesionální kadeřník. Pokud chcete dosáhnout dobrého výsledku doma, musíte se podrobněji podívat na vlastnosti kosmetického přípravku.

Bělící prostředky se používají k odstranění přirozeného pigmentu - melaninu. Zesvětlují kudrlinky na 6-8 úrovních. Pozor! Časté používání způsobuje nenapravitelné poškození vlasů.

Trvalé léky mohou výrazně změnit barvu a zvládnout šedé vlasy. Pigment zůstává na vlasu po dobu až tří měsíců, poté postupně začíná mizet.

Demipermanentní (polovitivní) barviva obsahují deriváty amoniaku (ethanolamin) a udržují se na pramenech déle než měsíc. 1,5 až 3% oxidů je dostatečný pro aktivaci.

Tónovací prostředky nemohou změnit tón vlasů, jejich cíl - poskytnout světlý odstín nebo zvýšit barvu přirozených kudrlin. Neobsahuje amoniak ani jeho náhražky. Takové nástroje lze snadno vyčistit a nepoškozovat prameny.

Oxid vodíku

Pokud změníte barvu vlasů, nezapomeňte, že barva sama o sobě není schopna dodat pramenům trvalý odstín, protože barvicí proces je chemická reakce. K tomu je třeba použít peroxid vodíku - oxidační činidlo. Čím vyšší je jeho skóre, tím dlouhodobější je výsledek:

 • 1,5-2 procent: pro odolné tónování;
 • 3 procenta: pro bělené nebo přirozené vlasy, stejně jako pro malování světle šedých vlasů;
 • 6 procent: zbarvení a vyčištění až dvou tónů;
 • 9 procent: zbarvení a vyjasnění až čtyř tónů;
 • 12 procent: zbarvení a vyjasnění na pět tónů.

Je to důležité! Nezapomeňte, že vysoké procento okysličovadla má negativní vliv na vlasy. Nikdy nepoužívejte oxidant z jednoho výrobce a barvivo od druhého výrobce.

Nejlepší barvicí na vlasy (domácí) získaly nejlepší hodnocení v roce 2018

Výrobky pro domácí použití lze snadno zakoupit v kosmetickém obchodě a jejich cena nepoškodí rodinný rozpočet. Nezapomeňte však, že takové univerzální výrobky obsahují 6-9% oxidu vodíku, což má nepříznivý vliv na zdraví kudrlin - křehkost, suchost a průřez.

10. Vícenásobný krém, Joanna

Polský výrobce kosmetiky se nedávno objevil na ruském trhu, ale jeho výrobky již byly milovány za dobrou kvalitu a nízké náklady. Neexistovala žádná výjimka a trvalá barva, určená k tomu, aby kadeře poskytla trojrozměrný odstín, který trvá až 2,5 měsíce. Nástroj dokonale maskuje dokonce sto procent šedých vlasů.

Balení obsahuje trubičku s barvivem, 6% oxidační látku a masku obsahující keratin, obnovující přirozenou strukturu a zvýšení síly a pružnosti kadeří. Průměrná cena je 215 rublů.

Výhody:

 • náklady;
 • UV filtr;
 • nedostatek amoniaku;
 • hustá struktura směsi;
 • hluboké syté barvy.

Nevýhody:

 • může vyvolat alergie - nezapomeňte před zahájením testu otestovat;
 • mnozí se nelíbí vůně výrobku.

9. Přednostní reference, L'oreal

Výrobky francouzského koncernu L'oreal jsou již dlouho referenčním kritériem pro vlasové výrobky. Použití nátěrového nálepku Preference, které je určeno pro barvení doma, proto nebude mít "překvapení" ve formě rozdílu mezi skutečnou barvou a uvedenou na obalu.

Ženy používající tento výrobek tvrdí, že navzdory amoniaku ve složení nepoškozuje vlasy. Naopak, prameny vypadají zdravě a leskle (samozřejmě podle pokynů pro přípravu směsí a použití). Pevnost barvy - až dva měsíce! Velký plus: při vyplachování výrobku nezanechává špinavý načervenalý odstín. Průměrná cena je 420 rublů.

Výhody:

 • nasycené odstíny s přílivem;
 • balzám pro 6 aplikací v sadě;
 • sto procent pokrytí šedých vlasů.

Nevýhody:

8. Perfektní pěna, Schwarzkopf

Pokud jste nikdy neměli v ruce kadeřnický kartáč a domníváte se, že jednotné zabarvení je výsadou profesionálního mistra, věnujte pozornost výrobku od společnosti Schwarzkopf. Používejte to stejně snadno jako běžný šampon. Díky jemné pěně je produkt ideálně aplikován, rychle se rozptýlí a neteče.

Složení Perfect Mousse nezahrnuje amoniak - nahrazuje se ethanolaminem, který vytváří film po celé délce pramene. Proto s novou barvou nebudete mít takové negativní účinky, jako je křehkost a poréznost kudrlin. S nenávistnou šedou vlasovou pěnou se také zachází. Průměrná cena je 325 rublů.

Výhody:

 • příjemné vůně;
 • snadné použití;
 • ekonomické využití.

Nevýhody:

 • studené odstíny někdy dávají zrzka;
 • odpor - jeden měsíc;
 • světle tónuje několik tónů tmavších, než je uvedeno na obalu.

7. Olia, Garnier

Podle společnosti Garnier je tento nový výrobek prvním barvivem, který je založen na základních olejích: kamélie, passionflower a slunečnice. Během svého vytvoření byla použita patentovaná technologie: díky vlivu aktivačních olejů zabarvovací pigmenty pronikají hluboko do struktury vlasů, čímž je výsledek nasycený a odolnější.

Výrobek neobsahuje amoniak. Při aplikaci najdete příjemné překvapení v podobě jemné vůně květů s náznaky jasmínu, hrušky, jablka a patchouli. V paletě - 25 tónů, od světlé až po černé. Průměrná cena je 270 rublů.

Výhody:

 • mírná expozice;
 • složení;
 • odolnost;
 • odpovídající barvu na obalu a výsledek.

Nevýhody:

 • přítomnost minerálních a ropných vazel;
 • možných alergických reakcí.

6. Herbatint gelová barva

Produkt s velmi neobvyklou konzistencí - obvyklý výrobce amerického krému nahradil gel vhodnějším prostředkem, který se získává smícháním ingrediencí. Je velmi snadné aplikovat takový nátěr - neteče a je rovnoměrně rozložen.

Kompozice je obdivuhodná. Namísto amoniaku se používá ethanolamin, který přispívá k ochraně vlasů. Komponenty zahrnují vitamíny, aloe vera, čarodějnice, ořechy a echinacea. V roce 2017 označil francouzský spotřebitelský institut produkt Herbatint za nejbezpečnější barvivo mezi výrobky pro barvení vlasů na vlasy. Průměrná cena je 750 rublů.

Výhody:

 • příjemné vůně;
 • pohodlná konzistence;
 • odolnost;
 • nedostatek parabenů a alkoholu.

Nevýhody:

 • cena;
 • špatně umyla z kůže;
 • možné alergie.

Nejlepší barviva na vlasy (profesionální)

Profesionální nástroje se vyznačují dlouhou životností, širokým výběrem barev a možností použití různých oxidů (od 1,5 do 12%). Kompozice zahrnuje stabilizační látky. Zpomalují chemickou reakci interakce s kyslíkem, udržují strukturu vlasů a podporují jednotné barvení. Navíc se mohou palety odstínů (jedna série) smíchat. Tyto výrobky však mají vysoké náklady a jsou prodávány pouze ve specializovaných prodejnách.

5. De Luxe Sense, Estel Professional

Demipermanentní náprava od ruské společnosti, která úspěšně vyrábí výrobky již více než 15 let. Kromě 60 základních barev obsahuje řada korekcí bez amoniaku, které pomáhají zvýšit sytost nebo neutralizovat nežádoucí odstíny. Zahrnuté v panthenolu a olivovém oleji chrání zdraví kudrlin.

Navzdory tomu, že pigmenty nepronikují do hlaveň vlasů, barva trvá až dva měsíce, což je záznam pro zbarvení barvy. Dobrá zpráva pro blondýnky: bohatá paleta světelných odstínů vám umožní zvolit si jakýkoli odstín - od medu až po studenou platinu bez nejmenšího náznaku žlutosti. Průměrná cena je 310 rublů.

Výhody:

 • odolnost;
 • příjemné vůně;
 • použití 1,5% oxigenátoru;
 • ziskovost;
 • cena

Nevýhody:

 • nevhodné pro šedé vlasy;
 • může způsobit suchou pokožku hlavy.

4. Igora Royal Absolutes, Schwarzkopf

Podle odborníků je toto barvivo nejlepším nástrojem pro šedé vlasy, které obsahují velké množství pigmentu. Je vhodná pro ženy, které již oslavily 40. narozeniny. Royal Absolutes nabízí 100% překrývající se stříbrné prameny a zvláštní péči o zralé kudrliny, včetně biotinu, kolagenu, křemíku a karnitinu.

Portfolio Igora obsahuje 20 módních nuancí dokonale smíchaných. Technologie s vysokým rozlišením zvyšuje penetraci pigmentu a poté fixuje barvu těsněním povrchu vlasů. Průměrná cena je 620 rublů.

Výhody:

 • dokonalý hit ve stanoveném tónu;
 • dlouhodobý výsledek (až 3 měsíce);
 • jemné barvení dokonce pórovité kudrlinky;
 • olej jako součást kyslíku.

Nevýhody:

3. LuoColor, L`Oreal Professionnel

Nový produkt od společnosti L`Oreal za pouhých 20 minut pomůže vytvořit mnohostrannou jasnou barvu a současně zachová si efekt přirozené heterogenity kudrlin. Specialisté francouzské společnosti vynalezli novou technologii "Shine Protection": částice, které odrážejí světlo, které tvoří kompozici, přispívají k lepšímu odrazu světla, a tím i brilantnímu lesku vlasů. Vzorec je obohacen výživným hroznovým olejem.

Barvivo se používá spolu s 7,5% oxidem, díky němuž produkt nejen dodává barvu, ale také rozjasňuje 2-3 tóny. Hustota směsi neumožňuje proudění, znečištění pokožky a oděvu. Paleta obsahuje 50 odstínů: béžová, hnědá, červená, měděná, zlatá, jasanová, švestková a přírodní. Průměrná cena je 850 rublů.

Výhody:

 • barví více než 70% šedých vlasů;
 • má gelovou strukturu;
 • neškodí kudrlinkám;
 • dlouho se neumývají.

Nevýhody:

2. ColorEvo, Selective Professionnel

Italské profesionální barvivo, které obsahuje inovativní složku Ceraflux® - komplex ceramidů, mastných kyselin a bílkovin, poskytuje jemný účinek bez poškození vlasů. Zachovává přirozenou rovnováhu vlhkosti, dává houževnatost a pružnost. Ani sluneční paprsky, ani agresivní tvrdé vody nemají negativní vliv na výsledek barvení - vlasy si zachovají svůj odstín a šumivý lesk po dlouhou dobu.

Bohatost palety 170 tónů uspokojí chutě i těch nejnáročnějších krás. Fanoušci extravagantních barev oslaví 68 koncepčních odstínů - od růžové až po jasně modré, a blondýnky budou potěšeny perličkami a perleťovými odstíny, které dokonale neutralizují žlutou barvu na dříve odbarvených vlasech. Průměrná cena je 520 rublů.

Výhody:

 • přítomnost korektorů-mixtonů;
 • oxidační emulze s příjemnou vůní;
 • neprůhledný jednotný povlak;
 • odolnost.

Nevýhody:

1. Colorance, Goldwell

Na otázku, jaká barva je lepší a jemnější na vlasy, mnoho profesionálních kadeřníků odpovídá jednoznačně - je to demtimulární produkt od německé společnosti Goldwell. Má příjemnou nenápadnou vůni. Při kreslení nebude problém. Specialisté společnosti Goldwell vyvinuli speciální aplikátor na lahve, s nímž je snadné zvládnout složení pramenů. Ale nezoufejte, pokud nemáte toto šikovné zařízení - stačí použít směs s rukama jako masku.

Jemné tónování se vytváří na kyselém základě (pH 6,8) a zjemňuje pokožku, což dává vlasům zrcadlový lesk a snadné česání. Cena je 1 200 rublů.

Výhody:

 • aminokyseliny a UV filtr;
 • použití 2% oxidu;
 • odolnost;
 • nedostatek amoniaku;
 • paleta 70 odstínů.

Nevýhody:

 • nesnaží silně šedé vlasy.

Základní pravidla pro barvení

Koupit nejlepší barvivo na vlasy - to neznamená získat úžasný výsledek. Abyste nebyli zklamáni výrobkem, o kterém čtete pozitivní recenze a zachováváte zdraví vlasů, musíte při malování dodržovat důležité doporučení.

 1. Týden před zahájením léčby použijte čisticí šampon - odstraní zbytky stylingových přípravků a vlasy budou náchylnější k barvám.
 2. Spuštění barvení nebo osvětlení s vysokým obsahem oxidu nezapomeňte na ochranu pokožky hlavy. Používejte speciální produkty, které se nanáší na kůži nebo přidávají do barviva. Nepoužívejte pro tyto účely mastné krémy nebo oleje - oslabují chemickou reakci.
 3. Odolné barvení na špinavých suchých vlasech, tónování - čisté a mírně vysušené ručníky.
 4. Světle hnědá - nejvíce zákeřná. Nikdy nepoužívejte neutrální hnědý k ošetření světlých nebo šedých vlasů. V nejlepším případě dostanete špinavý šedý tón, v nejhorším případě - zelené vlasy. Abyste tomu zabránili, přidejte ke kompozici červený pigment a ještě lépe - obraťte se na svého kadeřníka.
 5. Bezprostředně po postupu nanášejte neutralizační činidlo s kyslou PH (od 3,5) na kadeře. Zavírá vlasovou kutikulku a zabraňuje rychlé ztrátě pigmentu. Pro tyto účely můžete také prameny opláchnout vodou octovým nebo citrónovým džusem.

Postupujte podle těchto tipů - a další změna obrázku nebude mít vliv na zdraví vašich vlasů. A účastníci dnešního žebříčku nejlepších barviv na vlasy budou skvělými asistenty při dosažení požadované barvy. Možná máte vlastní tajné barvy? Budeme rádi, pokud s námi sdílíte tyto informace.

Pro Více Informací O Suché Vlasy