logo

9 receptů z nejlepších masek pro hustotu vlasů

Zdravé, silné vlasy vyžadují pečlivou péči. Pokud se o ně pravidelně postaráte a rozmaznáváte s výživnými maskami, pak bude účes dlouhotrvající, vlasy budou hedvábné a poslušné. Existuje mnoho populárních receptů pro husté vlasy. Nejjednodušší a nejúčinnější jsou shromážděny v tomto článku.

Tlustá a zdravá vlasová příroda neudělala všechny ženy. Existují však dostupné prostředky, pomocí kterých můžete zlepšit vzhled vlasových masek. Nejsou horší a často nadstandardní, pokud jde o skladování kosmetiky.

Použití masky pro hustotu srsti

Příčiny nespokojenosti s jejich vlasy mohou být různé. Někteří lidé mají přirozeně tenké vlasy, jiní trpí tím, že vypadnou nebo zničí vlasy, když je uschnou. Výsledkem je jedno - kapalné, křehké, nudné prameny, které nedržují hlasitost. Tyto problémy lze vyřešit. Stačí použít masky z dostupných a užitečných komponent, které jsou rozděleny do:

 • oteplování - zvýšení mikrocirkulace v krvi;
 • kvasnice - poskytují lesk a vyživují, stimulují růst;
 • protein - obnovení struktury;
 • olej - dávejte objem vlasů a vyživujte pokožku;
 • bylinné - zabraňte ztrátě, posílení a nasycení vitamíny.

Komponenty jsou vybrány tak, aby ovlivnily pokožku hlavy, stimulující přívod krve a růst nových vlasů. Pro tyto účely jsou vhodné masky s 2-3 složkami, které zlepšují a doplňují vlastnosti jednotlivých druhů.

Pravidla použití

Lékařské masky se aplikují 1-2 krát týdně, kurz 10-15 procedur a přestávka 1 měsíc. Můžete kombinovat několik kompozic, střídajících se zahřívací pepř a lehké bylinné masky.

Existují jednoduchá pravidla, díky nimž maska ​​pro hustotu vlasů bude mít prospěch a rychlé výsledky:

 • Před mytí vlasů aplikujte olejové přípravky, výrobky s kávou, mléčné výrobky, med, papriku, skořici, hořčici, česnek a cibuli. Musí být omyty šamponem, aby se umyly malé částice a odstranily se nepříjemný zápach.
 • Želatina, kvasnice a bylinné masky se aplikují na čistou hlavu.
 • Pokud mezi komponenty existují oleje, musí se do kompozice zavést do vodní lázně.
 • Pro zvýšení nárazu na výrobek je hlava pokrytá plastovým uzávěrem nebo fólií a zabalena ručníkem.
 • Je-li složením med a paprika, pak je vhodné testovat alergie. Připravte malou část a aplikujte na kůži. Zobrazí-li se zarudnutí, tento recept zlikvidujte.

Má pozitivní vliv na mikrocirkulaci a stimuluje práci vlasových folikulů.

Samostatně vyrobené masky jsou dobré, protože si můžete vybrat jednotlivce, vhodné pro váš problém, složení. Následující jsou nejpopulárnější a osvědčené recepty znamená, že vlasy jsou tlustší a nádhernější.

Kvasinky s heřmánek pro růst a hustotu

Výborný nástroj pro rychlý růst pramenů, vyživující pokožku a kořeny. Pivovarské kvasnice v briketě, suché nebo v tabletách, udělají.

Rozpusťte droždí ve vodě a nechte na teplém místě. Proveďte infuzi vysušených květu heřmánku a promícháme s kvasinkami. Přidejte šlehač. Otáčejte pramenem a položte ho na hlavu. Zahřejte a počkejte 15-30 minut.

Ropa pro hustotu a objem

Tradiční prostředky pro růst a posílení vlasů, krmení a zabraňují ztrátě.

 • Ropový olej - 4 polévkové lžíce. l

Ohřívejte láhev oleje v horké vodě. Nalijte výrobek do dlaně a protřepte kůži. Rozemlete olej z kořenů na konce hřebenem. Zahřejte si hlavu a udržujte ji nejméně hodinu. Umyjte velkým množstvím šamponu.

Kefír-kolečko pro růst a hustotu

Po ricinovém oleji jsou vlasy hedvábné, poslušné a silné. Kefír posiluje a vyživuje prameny, takže rostou rychleji.

 • Castor - 1 polévková lžíce. l
 • Kefír - 0,5 šálku.

Zahřejte kefír a do něj nalijte olej, promíchejte. Aplikujte na kořeny, zakryjte filmem a nechte 30 minut. Umyjte bylinkovým odvarem (heřmánek, dub, lípa).

Koňak s vejcem

To dělá účes tlustý, posiluje a obnovuje, snižuje ztrátu.

 • Koňak 1 polévková lžíce. l
 • Žloutek
 • Med 1 lžička.

Spojte zahřátý med, teplou brandy a šlehačkou do hluboké misky. Aplikujte pramen masky na řetízek na celou hlavu, nalepte ji filmem a ručníkem. Držte 15-30 minut a poté opláchněte.

Pepř

Aktivně stimuluje růst nových vlasů, což je tlusté a hedvábné.

 • Červená paprika - 1 polévková lžíce. l
 • Med - 4 polévkové lžíce. l

Mel med ve vodní lázni. Přidejte pepř a důkladně promíchejte. Nasaďte si rukavice a masírujte výrobek. Zahřejte hlavu a přidržte směs po dobu 30 minut. Pokud máte pocit silného pocitu hoření, vypláchněte ho.

Kategoricky nemůžete nástroj používat, pokud má kůže vředy, rány, poškození a škrábance.

Hořčice

Stimuluje růst vlasů a zvyšuje krevní oběh. Prvky se stávají silnějšími a silnějšími. Může být aplikován na špinavé vlasy.

 • Hořčice v prášku - 2 polévkové lžíce. l
 • Cukr (zvyšuje pocit pálení) - 2 lžíce. l

Mix hořčice a cukru, rozpusťte horkou vodou do tekutého stavu. Aplikujte na pokožku masážními pohyby. Používejte ohřívací víčko po dobu 30 minut. Mírné brnění a pocit pálení je povoleno. Umyjte šamponem a naneste balzám.

Vitamín

Úkolem této kompozice je vyživovat vlasové folikuly vitamíny potřebnými pro růst a obnovit poškozenou strukturu pramenů.

 • Olivové vitamíny B6, B12, 3 ampule.
 • Žloutek
 • Šampon - 1 polévková lžička. l

Kombinujte žloutek, vitamíny v homogenní hmotě. Zakryjte prameny složením a podržte po dobu 40-60 minut. Důkladně opláchněte.

Želatina pro vzácné vlasy

Želatina nasycuje bílkoviny a vlasy jsou elastické, lesklé, objemné a silné. Zavírá "váhy" a vlasy méně, aby se tlačily.

 • Teplá voda - 3 lžíce. l
 • Želatina - 1 polévková lžíce. l
 • Balzám - 0,5 st. l

Namočte suchou želatinu do teplé vody. Když se bobtnání propojí s balzámem. Rozložte na prameny, neaplikujte na pokožku a kořeny. Kryt s polyethylenem a teplo se vzduchem z vysoušeče vlasů. Nechte 30 až 40 minut. Potom opláchněte vodou.

Cibule s medem

Cibulová šťáva dává lesk, posiluje a stimuluje růst. Med živí potřebnými mikroelementy a dává objem.

Strouhanou cibuli rozetřete a šťávu vytlačte ve tvaru plátna. Roztajte hustý med v teplé vodě a míchat s džusem. Aplikujte na prameny a podržte po dobu 1 hodiny.

Kontraindikace

Domácí kosmetika může způsobit alergie, pokud dojde k individuální intoleranci jedné ze složek kompozice. Nejnebezpečnější jsou masky s paprikou a hořčicí. Jsou velmi dráždivé, vyhřívají pokožku a nemohou být použity pro žádné, dokonce ani minimální poškození kůže.

Opláchněte a otřete vlasy jemně, aby nedošlo k poklesu jedné kapky masky na sliznice. Totéž platí pro formulace alkoholu.

Před použitím zkontrolujte citlivost. Připravte malou část a aplikujte na zápěstí. Umyjte a zkontrolujte reakci kůže.

Olejové masky, které vzácně způsobují alergie, jsou považovány za nej neutrální.

Pomocí těchto receptů můžete vlasy udržet zdravé a husté po dlouhou dobu. Odmítněte v době ošetření vysoušečů vlasů, žehliček a sprejů na vlasy. Poté dosažení požadované bude jednodušší a rychlejší.

Masky pro hustotu a růst vlasů, efektivní recepty doma

Vzácné, tenké vlasy bez objemu nemohou nijak rozrušit ženy, protože jsou krásné a husté vlasy jsou krásným konečným bodem denního obrazu. Hustota vlasů je genetickým faktorem, takže žádné superpřípravky nemohou způsobit, že jsou vlasy silnější než skutečně. Ale posílení, naplnění zdraví, návrat pompou a ochrana před negativním vlivem vnějších faktorů, jsme docela schopni. Domácí masky pro hustotu vlasů jsou ideální.

Nejúčinnějšími prvky masky pro hustotu vlasů jsou rašelina, kolečka a kokosové oleje, bylinné odvarky, kvasnice, cibule a česnek. Přítomnost těchto produktů v domácích maskách opravdu posiluje vlasy, urychluje krevní oběh v hlavě a stimuluje růst vlasů.

Velmi důležitá je správná technika nanášení masky na tloušťku vlasů. Deset minut před zahájením procedury se doporučuje masáž hlavy pokožku intenzivně pohybovat. Během aplikace byste měli také udělat masáž, jen lehčí v kruhových pohybech. Rehabilitační kurz zahrnuje osmnáct až dvacet procedur, které by se měly provádět 1-2 krát týdně. Poté je důležité, aby vám vlasy odpočívaly asi dva nebo tři měsíce a znovu prováděli léčbu a obnovu. Ujistěte se, že testovanou přípravku testujete na přítomnost alergických reakcí. Masky nadměrné expozice by neměly být v naději, že budete mít větší efekt. To povede k závislostem pokožky na použitých účinných látkách a nakonec přestane poskytovat pozitivní výsledek.

Tipy pro péči o vlasy.

 • Chraňte si vlasy častěji, zvláště před spaním a praní, ať je to dřevěný hřeben.
 • Časté diety a dietní omezení pro vlasy samozřejmě nepomáhají.
 • Stačí, když jednou nebo dvakrát týdně umýtte hlavu, časté mytí je vypouští, zvláště s nesprávně zvolenými výrobky péče.
 • Nikdy nepůjděte do postele s mokrými vlasy, zkuste je umyt pár hodin před spaním (s dlouhými vlasy), aby se mohli vyschnout bez použití vysoušeče vlasů.

Masky pro hustotu a růst vlasů (16 receptů).

Kefírová maska ​​s hennou pro všechny typy vlasů.
Akce
Poskytuje objem vlasů, vizuálně je silnější, vrací se do lesku, je měkký a poslušný.

Složení.
Kefír - 200 ml.
Henna - 1 lžička.
Žitný chléb - dva kusy strouhnutí.

Vaření
V henně přidejte kefír a chléb. Směs se ponechá stát po dobu pěti minut a pak se nanáší na pokožku hlavy a celou délku předem promytých a sušených vlasů. Masku podržte půl hodiny pod filmem a ručníkem. Opláchněte teplou vodou jablečným jablečným octem (1 litr vody na litr vody). Aby se zabránilo změně barvy vlasů, blondům se doporučuje provést masku bez přidání henny.

Olej-citrónová maska ​​pro mastné vlasy.
Akce
Vytváří vlasy silnější, vyživuje, čistí, dává lesk.

Složení.
Ropový olej - 2 polévkové lžíce. l
Rostlinný olej - 2 polévkové lžíce. l
Citronová šťáva - 4 lžičky.

Vaření
Smíchejte oleje, zahřejte ve vodní lázni, odstraňte a přidejte citronovou šťávu. Aplikujte na čisté a suché vlasy a masírujte pokožku hlavy. Masku držte pod filmem a ručník na půl hodiny, a pak umyjte šamponem.

Honey-salt maska ​​s koňakem pro všechny typy vlasů.
Akce
Maska dělá vlasy silnější, lesklé.

Složení.
Koňak nebo vodka - 0,75 šálku.
Tekutý med - 1 polévková lžička. l
Mořská sůl - 1 polévková lžička. l

Vaření
Kombinujte všechny přísady a trvejte 14 dní pod krytem na tmavém a chladném místě. Výsledná kompozice se aplikuje pomalu masážními pohyby do pokožky hlavy. Namočte masku pod film a horký ručník na hodinu. Procedura se provádí na neprázdené vlasy. Masku vypláchněte teplou vodou pomocí jemného šamponu.

Žíhaná maska ​​s pepřem pro všechny typy vlasů.
Akce
Maska zvyšuje krevní oběh v pokožce hlavy, stimuluje růst, dává tloušťce vlasů, lesk, výrazně zlepšuje jejich vzhled a stav.

Složení.
Žloutky - 2 ks. (se středně dlouhou délkou vlasu může být množství zvýšeno nebo sníženo).
Prášek nebo tinktury z červeného pepře - 1 polévková lžíce. l

Vaření
Komponenty, které se spojují a vtírají do pokožky hlavy. Zaveďte horní část fólie a obalte horký ručník. Vyčistěte kompozici po čtyřicet pět minut jemným šamponem (dítě můžete vzít). Pokud je maska ​​silně vyplachována, neprodleně. Příště, trochu méně pepře, nebo použijte hořčici.

Maska z vejce a citronu s brandy a olivovým olejem pro všechny typy vlasů.
Akce
Stimuluje růst vlasů, dává jim tloušťku a lesk, dokonale vyživuje pokožku a vlasové kořeny.

Složení.
Olivový olej - 4 polévkové lžíce. l
Koňak - 200 ml.
Žloutka - 1 ks.
Citronová šťáva je jeden středně citrónový.

Vaření
Složky jsou smíchány do homogenní směsi a vtírají do pokožky hlavy, zbytky jsou rozptýleny přes vlasy. Zhora, jak je obvyklé, zabalte s obalem a obalte ručníkem. Po čtyřicet minut vypláchněte masku. V případě potřeby použijte šampon dvakrát.

Maska s lopuchovým olejem pro všechny typy vlasů.
Akce
Obnovuje, vyživuje, dává tloušťku a lesk, zabraňuje ztrátě.

Složení.
Ropový olej - 2 polévkové lžíce. l

Vaření
Zahřejte ropový olej ve vodní lázni, protřepte pokožku hlavy a rozdělte vlasy. Omotávejte horní část fólií a ručník, držte hodinu.
Opláchněte šamponem.

Maska na vajíčka a olej pro všechny typy vlasů.
Akce
Vyživuje, dodává lesk, vlasy jsou tlustší a objemnější.

Složení.
Ropový olej - 2 polévkové lžíce. l
Tekutý med - 1 lž.
Koňak - 1 lžička.
Žloutka - 1 ks.

Složení.
Olej zahřejte a přidejte zbytek ingrediencí. Kompozice se aplikuje na kůži, třepá se do kořenů a pak po celé délce vlasů a věnuje pozornost špičkám. Složení, aby se drželo pod filmem a ručník a půl hodiny. Po uplynutí určitého času myjete vlasy šamponem.

Maska na vlasy s dimexidem.
Akce
Stimuluje růst, zvyšuje tloušťku, dodává lesk, vitamíny a obnovuje metabolické procesy v pokožce hlavy.

Složení.
Ropový olej - 2 polévkové lžíce. l
Olejový roztok vitaminu E - 2 lžičky.
Olejový roztok vitaminu A - 2 lžičky.
Citronová šťáva - 1 lžička.
Roztok Dimexidum - 1 lžička.

Vaření
Ropový olej zahřátý ve vodní lázni. Přidejte vitamíny, citrónovou šťávu do teplého oleje, vše promíchejte a aplikujte roztok Dimexidu. Masku s Dimexidem držte pod filmem a ručník na hodinu, pak opláchněte šamponem.

Vejce-bylinná maska ​​pro husté vlasy.
Akce
V závislosti na typu vlasů si vybereme vhodnou trávu: pro lehké - heřmánek, pro tmavé - kopřivu nebo třezalku, pro červené - měsíček. Maska dává objemu a hustotu vlasům, čistí kůži, vrací hladkost a lesk.

Složení.
Odvar vhodný pro vlasy vlasy - 2 lžíce. l
Žloutka - 1 ks.

Vaření
Za prvé, musíte připravit odvar, recept je obvykle uveden na krabici. Pokud ne, pak: 2 polévkové lžíce. l bylinky nalít vroucí vodu, držet ve vodní lázni po dobu deseti minut, odstranit a trvat na ochlazení, vyčerpat. Infúze kombinovaná s vaječným žloutkem a aplikujte na pokožku hlavy a celou délku čistých a suchých vlasů, zabalte filmem a ručníkem. Po čtyřicet minut vypláchněte masku tekoucí vodou.

Medová-bylinná maska ​​pro hustotu vlasů.
Akce
V závislosti na typu vlasů zvolte vhodnou trávu: pro světlo - heřmánek, pro tmavou kopřivu nebo třezalku, pro červenou - želatinu. Maska dává objemu a hustotu vlasům, čistí kůži, vrací hladkost a lesk.

Složení.
Odvar vhodný pro vlasy vlasy - 2 lžíce. l
Tekutý med - 1 polévková lžička. l

Vaření
Za prvé, musíte připravit odvar, recept je obvykle uveden na krabici. Pokud ne, pak: 2 polévkové lžíce. l bylinky nalít vroucí vodu, držet ve vodní lázni po dobu deseti minut, odstranit a trvat na ochlazení, vyčerpat. Zkombinujte infuzi s medem a aplikujte na pokožku hlavy a celou délku čistých a suchých vlasů, obalte fólií a ručníkem. Po čtyřicet minut vypláchněte masku teplou vodou.

Kvasková maska ​​pro všechny typy vlasů.
Akce
Vytvoří vlasy tlustší, vyživuje, dává lesk. V závislosti na typu vlasů zvolte vhodnou trávu: pro světlo - heřmánek, pro tmavou kopřivu nebo třezalku, pro červenou - želatinu.

Složení.
Pekařské kvasnice - 1 polévková lžíce. l
Odvar vhodný pro vlasy vlasy - 2 lžíce. l
Žloutka - 1 ks.
Ropový (nebo mandlový) olej - 2 polévkové lžíce. l

Vaření
Za prvé, musíte připravit odvar, recept je obvykle uveden na krabici. Pokud ne, pak: 2 polévkové lžíce. l bylinky nalít vroucí vodu, držet ve vodní lázni po dobu deseti minut, odstranit a trvat na ochlazení, vyčerpat. V infuzi přidejte nakrájené droždí a šlehač. Vše promíchejte a nechte na teplém místě po dobu čtyřiceti minut. Poté do kompozice přidejte olej. Aplikujte na pokožku hlavy masážními pohyby a rozložte po celé délce vlasů. Obalte plastovým obalem a obalte ručníkem. Po čtyřicet minut opláchněte hlavu teplou vodou, v případě potřeby použijte šampon. Jako kondicionér je efektivní použití hotového bylinného odvaru.

Kakaová maska ​​pro všechny typy vlasů.
Akce
Vyživuje, dává lesku a objemu, zesiluje, odráží tmavé vlasy,

Složení.
Kakaový prášek - 1 lžička.
Žloutka - 1 ks.
Kefír - ½ šálku.

Vaření
Součásti směsi masky a použití ve třech přístupech. Vizuálně rozdělte směs na tři části. Aplikujte první část kompozice na pokožku hlavy a nechte suchou, pak druhou a pak třetí. Poté zabalte hlavu obalem a ručníkem. Po čtyřicet minut vypláchněte masku teplou vodou.
Vlasy by měly být suché a čisté.

Olej-alkoholová maska ​​pro růst a hustotu pro všechny typy vlasů.
Akce
Posiluje, léčí pokožku hlavy, zesiluje.

Složení.
Rostlinný olej - 2 polévkové lžíce. l
Alkohol - 2 polévkové lžíce. l

Vaření
Připojte součásti a protřepte směs do kořenů dvakrát týdně. Držte po dobu třiceti minut, pak si umyjte vlasy šamponem. Opláchněte teplou vodou, okyselte citrónovou šťávou a octem (na litr vody - poloviční šťávu a lžíce octa).

Olejová maska ​​s esenciálními oleji pro všechny typy vlasů.
Akce
Posilujte vlasy, dezinfikujte vlasovou pokožku hlavy, naneste lesk, zpevněte a uklidněte. Pro hustotu je třeba upřednostňovat esenciální oleje z máty, levandule, rozmarýnu, šalvěje, bazalky.

Složení.
Jojobový olej (nebo lopuch, ricín) - 2 polévkové lžíce. l
Mincovní esenciální olej - 3 kapky.
Lékařský olej z levandule - 5 kapek.

Vaření
Jojobový olej je vyhříván a kombinován s esenciálními oleji. Třejte kompozici do kořenů a roztáhněte po celé délce vlasů pomocí dřevěného hřebene. Z výše uvedeného je možné nosit sprchovou hlavici pro pohodlí. Umyjte masku šamponem za hodinu.

Maska matice pro všechny typy vlasů.
Akce
Dává tloušťce a lesk vlasům, čistí, stimuluje růst nových vlasů, jejichž folikuly jsou v klidu.

Složení.
Piniové oříšky - 1 hrst.
Nějaká teplá voda.

Vaření
Smrtíme ořechy talířem v houbičce, přidáme trochu vody. Když se dostanete kaše, vložte ji do trouby a zahřejte na 150 stupňů, po dobu půl hodiny. Mělo by existovat maso připomínající mléko. Toto mléko by se denně mělo třepat do kořenů a pokožky hlavy. Průběh léčby je dva měsíce. Pak stejnou přestávku a opět kurz.

Almondová maska ​​pro všechny typy vlasů.
Akce
Stimuluje vlasové folikuly a růst vlasů, dává objem a hustotu.

Složení.
Oloupané mandle - hrstka.
Teplá voda (některé).

Vaření
Ořechy lusky v mush, přidání vody do procesu. Je třeba vytvořit krémovou hmotu. Aplikovat strukturu na vlasy a udržet hodinu. Opláchněte s tekoucí vodou.

Chcete-li zvýšit účinnost masky pro tloušťku vlasů na bázi olejů (lopuch, ricín, mandle, jojoba), můžete přidat tři kapky cedrového esenciálního oleje.

Masky pro hustotu vlasů

Tlusté a dobře upravené vlasy vždy přitahují pozornost ostatních, takže je to sen všech žen. Bohužel ne všichni zástupci krásné poloviny lidstva, příroda obdařená elegantními vlasy. Moderní kosmetické salony postupují divy. Nicméně, není nutné přeplňovat majitele kadeřnictví. Vynikající výsledky lze dosáhnout pomocí domácí masky pro hustotu vlasů.

Ve skutečnosti skutečnost hustoty není tak důležitá, objem dává účes atraktivní vzhled. Ve všech nástrojích pro hustotu vlasů vyráběných ve výrobě jsou škodlivé součásti. Některé z nich mají vliv na kutikulární vrstvu vlasů a zvedají prameny z kořene. V důsledku toho vypadají vlasy více objemné, ale struktura je rozbitá a kudrlinky jsou zranitelné a křehké. Kosmetické přípravky obsahující silikon mají obalující účinek, který přispívá k ucpání, lupům a nedostatku živin. Jako výsledek, žena dostane vizuálně silné, ale křehké a nudné prameny. Mezi různorodou kosmetikou jsou přípravky založené na přírodní henně, působí také obklopujícím, ale nepoškozují. Nedostatek takových prostředků je nepřiměřeně vysokými náklady.

Top 5 bylinkami pro zvýšení hustoty vlasů

Není třeba platit velké peníze, existuje mnoho lidových receptů na zvýšení hustoty vlasů, které lze připravit samostatně. Faktem je, že některé vlasové folikuly jsou v pasivním stavu, speciální výživné masky aktivují folikuly a jejich hustota se zvyšuje.

Masky pro zahušťování a husté vlasy

V analýze ženských fór o kráse hlavy vlasů bylo zjištěno několik receptů, které získaly nejpříznivější hodnocení. Pro efektivnější dopad následujících směsí se doporučuje změnit druhou směs, aby se zabránilo návyku, a potom se nástroj nezmění.

Pro správné použití masky jsou některé odstíny. Další informace o tom.

Následující popisuje efektivní masky na vlasy pro hustotu

 1. Olejová maska
  Pro přípravu budete potřebovat 20 ml ricinového oleje, tolik lopuchu a citronové šťávy z poloviny citrusu. Vše důkladně promíchejte. Hlavní část směsi je aplikována na kůži, zbytek je rozložen podél délky pramenů. Udržujte masku až 2 hodiny.
 2. Výživná maska ​​založená na kuřecích vejcích
  Vsejte celé vejce směšovačem nebo směšovačem, dokud se nevytvoří hustá pěna, pak přidáme několik kapek vitaminu A. Ošetřete pokožku hlavy připravenou směsí, zabalte fólii a nechte půl hodiny.
 3. Nekonvenční maska ​​s avokádem a pivem
  Smíchejte poloviční avokádo, přidejte do drti 30 ml čerstvého piva. Smíchejte směs do kořenů a namažte prameny. Nechte pracovat po dobu 30 minut. Opláchněte šamponem a opláchněte roztokem piva 1: 3.
 4. Kiwi maska ​​pro zesílení vlasů
  Odstraňte kůru ze 2 zralých kiwi, zalijeme do brambor. Přidejte 30-50 gramů škrobu, můžete mouku. Třeste toto "těsto" do kořenů a nechte 20 minut.
 • Maska na bázi prášku z hořčice, která stimuluje růst nových, zdravých vlasů

Hořčičný prášek se musí zředit teplou vodou, aby se vytvořila kaše. Přidejte na něj špetku jemného cukru a promíchejte. Směs je určena pro tření do kůže, kudrlinky potřebují nakládat s jakýmkoli rostlinným olejem. Uchovávejte na hlavě po dobu 20 minut.

 • Maska založená na Henna pro husté kadeře
  Pro přípravu je nutné hennu prášek rozpustit v horké vodě za míchání, přidat 30 ml základního oleje a trochu přírodního medu z včel. Droga se rozdělí na hlavu vlasů a ponechá půl hodiny.
 • Koňaková maska ​​na vlasy, pro hustotu
  Cognac obsahuje alkohol, pomáhá zlepšovat krevní oběh pokožky hlavy a stimuluje práci folikulů. Pro směs budete potřebovat 20 ml kefíru, potřebujete trochu zahřát. Vložte polovinu koňaku a trochu medu do teplého kefíru. Doba expozice není delší než hodina.
 • Kakao - maska ​​pro husté tmavé prameny
  Smíchejte 100 ml kefíru, 15 gramů kakaa a kuřecího vajíčka. Věnujte pozornost: pro tukové prameny je lepší používat pouze bílkoviny, žloutky jsou vhodnější pro suché. Všechny složky se dobře míchají. Po 30 minutách si umyjte vlasy.
 • Heřmánek pro hustotu světlých kadeří
  Pro masku budete potřebovat nasekané květy heřmánek, můžete použít jednorázové sáčky na vaření bylinného čaje. Nalijte obsah do nádoby a zakryjte vroucí vodou a nechte 10 minut. Přidejte kukuřičný žlutek a 30 gramů medu. Chraňte směs asi půl hodiny.

Masky pro hustotu vlasů - recenze

Anastasia Volková, Berezniki

Zde se shromažďují skutečně zajímavé masky pro hustotu, obzvláště se mi líbila směs kiwi. 1 kiwi ležel v chladničce, protože jsem dostal masku, proceduru jsem udělal. Efekt je opravdu znatelný a nebyly zde žádné problémy s instalací. Ze sebe mohu dodat, vlasy jsou perfektně stylovány po proceduře.

Elena Tsvetková, Vilyuisk

Už dlouho používám kakaovou masku, přidávám další malý pytlík želatiny. Existuje důležitá nuance, tato směs není absolutně vhodná pro blondýnky.

Ksenia Prokhorova, Kaliningrad

Chcete-li zlepšit výsledek, můžete použít odvar. Po každé masce a šamponování hlavy vypláchnu vlasy odtučněním z kopřivy, bobkového listu nebo heřmánku.

Recepty masky pro hustotu vlasů doma

Každá žena může udělat masky pro hustotu vlasů doma. Mají příznivý účinek na strukturu, odstraňují vlasové folikuly ze spánku, odstraňují nadržené částice, podporují růst, zabraňují předčasné plešatosti, vyživují žárovky, dodávají sílu kudrlinky a vracejí je do přirozeného záření.

Domácí masky pro poskytnutí hustoty vlasů

Doma, s vlastními rukama, můžete připravit efektivní prostředky k posílení vlasů, k zahuštění a výraznému zrychlení růstu.

Nádherné husté vlasy - sen každého ženy, a každý z nás se o to snaží. Pokud obviňujete dědičnost, že máte řídké, křehké a tenké vlasy a nečiníte nic, zůstanou tenké, neatraktivní a vzácné. A pokud budete pravidelně používat jednoduché recepty pro přípravu nástrojů pro hustotu vlasů, určitě budete s výsledkem spokojeni.

Maska pro hustotu a růst vlasů

Nejlepší maska ​​pro hustotu vlasů a zrychlení růstu je připravena na základě kávy s přídavkem heřmánku a ylang-ylangového čaje. Vhodné pro lehké, tmavé a křehké kadeře.

Složení komponent:

 • ylang-ylang;
 • heřmánkový čaj - 1 polévková lžíce. l;
 • káva důvod - 1 polévková lžíce. l

Při přípravě roztoku je nutné všechny připravované přísady smíchat, nechat stát, pak rozložit na kudrlinky, držet co nejvíce a umyt obvyklým způsobem.

Tip!

Pokud doplníte směs několika kapkami oleje z čajovníku, budou kudrlinky silnější a rostou rychleji.

Maska pro objem a hustotu vlasů

K tomu, aby se dá účes přizpůsobit, je možné a připravit účinnou masku na základě odvaru dostupných bylin vhodných pro jednotlivé vlastnosti a medu. Heřmánek je vhodný pro lehké kudrnaté vlasy, tmavovlasé ženy by měly užívat žaludku nebo kopřivu, pro růžovlasé krásy se doporučuje želva.

Budeme potřebovat:

 • složení bylinné - 2 polévkové lžíce. l;
 • med (sladký jantar) - 1 polévková lžíce. l

Složení se doporučuje připravit podle pokynů uvedených na obalu nebo v ní obsažených. Pak je kombinován s medem a roztírá se na čistě umyté vlasy. Po 40 minutách je možné trochu víc, omýt nanášený lék s hlavou se šamponem a opláchnout letní vodou.

Maska pro husté vlasy s vejcem

Mnoho masky se připravují s přidáním vajec. Neexistuje žádná nehoda, protože lecitin, který je součástí vaječného žloutku, rozmnožuje vlasy, zajišťuje potřebnou výživu a má pozitivní vliv na strukturu kadeřnic. S pomocí drogy, která obsahuje žloutek, můžete vytvořit kadeře tlusté, účinný nástroj je schopen odstranit plešové oblasti.

Chcete-li připravit masku, je třeba zásobit:

 • 1 žloutek;
 • kefír - 125 ml;
 • kakaový prášek - 1 lžička.

Všechny přísady důkladně promíchejte a protřete do vlasových folikulů. Nejprve se část hotové hmoty aplikuje na kudrlinky a teprve poté, co vyschne první vrstva naneseného prostředku, zbývající množství se rozdělí. Omotat hlavu a zabalit jej kapesníkem nebo ručníkem. Doba trvání procedury je 0,5 hodiny.

Pokud použijete masku 2 krát za 14 dní, účes bude nádherný. Pro konsolidaci výsledků je nutné provést z 15 na 20 postupů.

Maska pro posilování kudrlin a pro hustotu

Efektivní maska ​​pro vypadávání vlasů.

Vezměte:

 • voda - 2 polévkové lžíce. l;
 • hořčice (prášek) - 2 lžíce. l;
 • 1 žloutku;
 • jakýkoli olej (lněné semínko, lopuch, dokonce slunečnice nebo mandlový olej) - 2 polévkové lžíce. l

Směs se nanáší na hlavu, snaží se nedotýkat se špiček a nechá se 15 minut - 1 hodina. Pokud nevyhoří a vy jste všichni ve snu o luxusní šveste, pak je lepší vydržet hodinu.

Když poprvé použijete masku, stačí 15 minut, protože se zdá, že je hlava zapálená. Poté, co jste trochu zvykli, můžete prodloužit dobu trvání. Nástroj nepoškozuje, ale naopak posiluje kudrlinky a používá se k urychlení růstu vlasů.

Maska pro zesílení vlasů s hořčicí

Hořčičná maska ​​pro hustotu vlasů obnovuje průtok krve, ohřívá hlavu, vyživuje kořeny.

Potřebujeme:

 • hořčičný prášek - 40 g;
 • horká voda - 50 ml;
 • žloutek;
 • granulovaný cukr - 2 lžičky.

Vše promíchejte tak, aby nebyly žádné hrudky a aplikujte na prameny. Zahalte teplý šátek, držte masku. Doba trvání postupu závisí na tom, jak jste tolerantní k vypalování. Po opláchnutí produktu na kadeře použijte balzám. Majitelé suchých a křehkých kadeřníků nesmí provádět tento postup více než jednou za sedm dní a pro tučné nebo normální kadeře je optimální počet procedur za týden dva.

Maska pro hustotu vlasů s lopuchovým olejem

Při přípravě výživných a opravářských nástrojů vlastním rukama se nesmíme zmínit o takovém zázračném prostředku jako lopuchový olej. Zabraňuje procesu vylupování, vyživuje kudrlinky, vytváří stimulační účinek na vlasové folikuly. To vše je klíčem pro lesklé a husté vlasy. Recept na tloušťku vlasů s lopatkovým olejem je jednoduchý.

Musí skladovat komponenty:

 • lopedkový olej - 2 polévkové lžíce. l;
 • přírodní sladký med - 1 lžička;
 • Žloutek - 1 ks.

Spektakulární a jednoduchý recept získal pozornost mnoha žen. Hotová směs se nejprve vloží do žárovek a pak se rovnoměrně nanáší na kadeře. Pak se dají dohromady, můžete vázat pryžový pás, zabalit do polyethylenu a nechat masku po dobu 1 hodiny. Nezasahujte do trvání a až do 1,5 hodiny. Omyjte lék obvyklým způsobem a opláchněte vodou.

Účinnost závisí na počtu kurzů. Pro dobrý účinek je potřeba strávit 15-17 procedur.

Maska pro hustotu vlasů. Ropový olej + lék Dimexidum

Jaká je podstata přípravku Dimexidum? Přidává se, aby se zvýšil účinek výrobků obsažených v masce.

Potřeba:

 • vitamíny A, E - 2 lžičky;
 • olej - 2 polévkové lžíce. l;
 • citronová šťáva - 1 lžička;
 • demiksidnym droga - 1 lžička.

Vše se promíchá a přidá se dimexid na samém konci. Maska podržte po dobu 1 hodiny, pak se vypláchněte. Je třeba provést 8-9 postupy.

Pro vaše informace!

Chcete-li dosáhnout nejrychlejšího růstu vlasů, můžete přidat cedrový olej do libovolného složení.

Maska pro zahusťování a husté vlasy s mandlemi

Efekt masky je poměrně rozsáhlý. Stimuluje růst, zahušťuje vlasy, dodává lesk, odstraňuje vlasové folikuly z klidu.

K receptu:

 • hrst oloupaných mandlových ořechů;
 • trochu vody.

V maltě nasypte ořechy, nalijte je do nádoby, přidejte vodu a promíchejte. O hodinu později se umyjte.

Maska pro hustotu vlasů s medem

Efektivní masky pro hustotu vlasů jsou připraveny na bázi kefír, kvasnice a hojení medu.

K tomu potřebujeme:

 • droždí - 2 lžičky;
 • sladké jantar (med) - 3 polévkové lžíce. l;
 • jogurt, kefír nápoj nebo koumiss - 0,5 lžíce.

Všechny produkty jsou smíchány a kvasnice se přiblíží 1 hodinu. Po přípravě se činidlo aplikuje na vlasy, zabalené filmem a šálou. Po jedné hodině se vlasy umyjí vodou a opláchnou se odvar z bylin nebo vody, okyselené jablečným jablečným octem.

Maska pro dosažení hustoty a lesku vlasů

Domácí recepty jsou někdy nápadné v jejich jednoduchosti. Kdo by si myslel, že k posílení pramenů, můžete připravit masky, které zahrnují zeleninu. Nejen, že působí na růst pramenů, ale také zlepšují strukturu, vytvářejí kudrnaté vlasy lesklé a husté. Vlasy nevypadají tak nudné, šedé a bez života, jako předtím. Domácí médium pro hustotu a lesk vlasů, recept s rajčaty je velmi jednoduchý.

Požadované přísady:

 • rajčata v jakémkoliv množství.

Řekněte rajčata na jemně strouhanou strupku a protřejte směs na kůži. Pramínky také navlhčují zeleninovou buničinou. Po 20 minutách opláchněte.

Maska pro husté vlasy

Je možné přidat objem na tenké a ztracené kudrlinky pomocí masky, která obsahuje sůl, dobrý koňak a med. Prvky se stávají silnějšími a získávají přirozený lesk.

Vezměte přísady:

 • med - 1 polévková lžíce;
 • hrubá sůl - 1 polévková lžíce;
 • dobré brandy - 1 polévková lžíce.

Smíchejte požadované přísady, nalijte do skleněné nádoby, těsně uzavřete víko a pošlete na tmavé místo, kde se naplní. Po 2 týdnech můžete použít připravené prostředky. Maska je potřeba držet po dobu jedné hodiny, po které se promývací kadeře bez šamponu. Maska pěnuje, takže na radu kosmetiků může být použita místo šamponu.

Kvasinková maska ​​pro husté vlasy

Jednoduché masky lze připravit přidáním kvasinek. Posilují strukturu a urychlují růst vlasů.

Nutné pro masku:

 • kvasnice - 30 g;
 • mírně zahřáté mléko.

Kvasinky jsou zředěny mlékem a naneseny po celé délce pramenů, aniž by se zapomínalo na tření kudrlin v žárovkách. Po 40 minutách se maska ​​vypláchne.

Maska pro zesílení vlasů s pepřem

Lidová maska ​​pro hustotu vlasů je jednoduchá a výsledek je účinný. Výsledkem je zvýšení krevního oběhu, zlepšení vzhledu nití a stimulace jejich růstu.

Měli by být:

 • žloutky - 2 vejce;
 • 1 polévková lžička. l červená paprika.

Zmícháme přísady, aplikujeme na kůži, zabalíme hlavu kapesníkem. Počkejte 45 minut a opláchněte. Maska může spálit. V takovém případě by měl být okamžitě vymyt.

Maska pro husté vlasy s kefírem

Aplikujete účinný nástroj po dobu 3 měsíců, zjistíte, že vaše kadeře se množí a zesílí.

Připravit:

 • kakao - 1 lžička;
 • kefírový nápoj - 0,5 st.;
 • vejce.

Všechny složky je třeba důkladně promíchat a třepat část produktu do vlasových folikulů. Po vysušení počáteční vrstvy opakujte postup a použijte následující vrstvu. Opakujte, dokud náprava přestane. Po 25 minutách můžete opláchnout pomocí jemného šamponu. Po umytí se doporučuje vlasy opláchnout odtučněním dvoustěnné kopřivy.

Maska pro zvýšení hustoty vlasů s brandy

Rychlá maska ​​zvýší tloušťku, vytvoří zvlněný vzhled, vrátí vzhled a obohatí pokožku živinami.

Pro domácí opravné prostředky potřebujete:

 • 4 polévkové lžíce. l olivový olej;
 • žloutek;
 • 200 ml brandy;
 • šťáva stlačená z 1 citronu.

Smíchejte všechny přísady, naneste homogenní směs na kadeře a po 40 minutách opláchněte. Pokud se poprvé nepodaří, můžete si vlasy opět umýt pomocí uklidňujícího šamponu.

Recepty masky pro hustotu vlasů se skládají z dostupných ingrediencí. V jejich přípravě není nic obtížného. Pokud chcete mít inteligentní a husté kudrlinky, určitě použijte masky. Níže si můžete přečíst recenze z aplikace.

Masky pro hustotu vlasů: recenze

Kateřina, 24 let

Pravidelně používejte brandy masku. Vlasy byly lesklé, tlusté. Ale předtím, než jsem se nemohl chlubit jeho vlasy, kadeře byly tenké.

Pro mastné vlasy jsem našla vhodnou masku. Vařte ho z hořčičného prášku, cukru a žloutku. Samozřejmě, nejdříve jsem si nemohla zvyknout na pocit pálení, ale co se nedá udělat pro získání silných a krásných kudrlin.

Luxusní krása mých kadeří dá masku s medem. Elegantní, husté kudrlinky se nyní krásně skládají na ramenou a leží ve vlnách. Pravidelně připravuji jednoduchou masku, protože je snadná a nevyžaduje žádné speciální součásti.

Světlana, 24 let

Maska s přípravkem Dimexid mi pomohla urychlit růst kudrlin a zvýšit jejich počet. Do směsi přidám více cedrového oleje, což způsobuje růst pramenů.

Pro dezert, video: Maska recept na rychlý růst a hustotu vlasů doma

Další videa: Recepty masky pro hustotu a růst vlasů se zakysanou smetanou doma

Domácí masky pro hustotu a krásu vlasů - nejlepší recepty

Takové problémy, jako je ztenčení, suchost, nedostatek objemu, neruší dívku stejně jako rozptýlené vlasy. Masky pro hustotu vařené doma pomáhají dělat vlasy silné. Přírodní lidové recepty nezvýší množství vlasů na hlavě, protože hustota je pouze genetickým faktorem. Ale takové vlasové výrobky dobře fungují proti vypadávání, v důsledku toho přestanou stříkat a probouzet dormantní žárovky, což způsobí proces rychlého růstu, což znamená, že se vlasy stávají silnějšími. Navíc k obnovení hustoty domácí recept dělá tenčí chlupy silnější, obnovují poškozené konce, oživují barevné prameny.

Tipy a pravidla pro použití masky

Domácí maska ​​pro hustotu vlasů je vyrobena z čerstvých a přírodních produktů. Obecně platí, že lidové masky jsou připraveny s rukama najednou, s dlouhodobým ukládáním, prostě ztrácejí své vlastnosti.

V závislosti na složkách mají efektivní masky v přípravku individuální vlastnosti:

 1. Při použití v receptu želatiny je předem namočen s vodou v poměru 1: 3, kde užívá 1 díl želatinových granulí a 3 díly kapaliny. Po otoku je asi o čtvrt hodiny později, roztavená želatina, která neumožňuje vařit, a pak se již mísí s hlavní hmotou.
 2. Pokud připravujete olejovou masku pro zvýšení tloušťky vlasů, všechny oleje, s výjimkou esterů, se doporučují zahřát na komfortní teplotu, nevarujte;
 3. Kvasinkové masky se připravují téměř stejným způsobem jako želatina, v samostatné nádobě se suché kvasnice nalije vodou (kefír, bylinný odvar) a nechá se stát alespoň 20 minut, aby se dostaly nahoru a poté se smíchaly s hlavní hmotou;
 4. Před použitím jakékoli masky pro zvýšení hustoty vlasů je důležité seznámit se s kontraindikací, která je k dispozici, a testovat alergie. Za přítomnosti nesnášenlivosti, aby se nepoškodilo, je vhodné použít jinou léčebnou látku;
 5. Maska vařená doma rozmazaná hlavně na čistou hlavu. Stojí za to začít používat od kořenů, postupně klesat na konec;
 6. Aby léčba vlasů byla účinná, hlava je po ošetření se směsí zahřátá teplem. Nejprve si obléknou plastovou tašku nebo sprchovou čepičku a nahoře ji zakryjí ručníkem nebo kapesníkem;
 7. Doba expozice nejméně 40 minut, pokud chcete, můžete odjet na noc;
 8. Recepty na hustotu srsti by měly být použity v průběhu 10 postupů po přestávce.

Video: Jak udělat vlasy silnější doma

Domácí masky pro hustotu vlasů

Nejlepší masky pro hustotu jsou ty, které jste si sami připravili. Provádějí potřebnou péči o vlasy podle vašich potřeb. V podstatě pomáhají eliminovat vzácnost vlasů, vytvářet kudrnaté kudrlinky, často se používají k rychlému růstu. Na bázi kakaových olejových přípravků se například zvyšuje pomp.

Důležité redakční rady

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli kterým jsou všechny problémy na etiketách označovány jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Ale nejhorší je to, že se tato látka dostane do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme vám, abyste upustili od používání finančních prostředků, které tyto látky obsahují. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Maska pro hustotu a růst

Výsledek: složení s esenciálními oleji se používá pro zrychlený růst, vlasy všech odstínů.

Komponenty:

 • 7 kapek výtažku ylang-ylang;
 • 7 kapek čajovníku;
 • 2 polévkové lžíce. l hustá káva;
 • 30 ml odkapání heřmánku.
Příprava a způsob aplikace:

Vaření heřmánek, trvejte na, filtr. Kombinujte všechny ingredience a nechte vařit čtvrt hodiny. Hotová kaše se nejprve aplikuje na pokožku hlavy, pak se rozprostírá podél délky pramenů. Přiklopte nejméně 50 minut a poté důkladně opláchněte.

Maska pro hustotu a proti ztrátě

Výsledek: ovoce se často používá při ošetřování vlasů, například citrusy pomáhají tonizovat žárovky tím, že zastaví vypadávání vlasů, koňak zlepší regeneraci a obecně tento recept výrazně zvýší tloušťku.

Komponenty:

 • 4 polévkové lžíce. lžíce;
 • 1 oranžová;
 • 2 vejce.
Příprava a způsob aplikace:

Vepřte vejce na pěnu, citrusové kousky s kůrou. Vše promícháme, přidáme alkohol, aplikujeme. Dali jsme si sprchový uzávěr a froté ručník, počkejte 35-40 minut, dobře umýt.

Maska pro hustotu a objem

Výsledek: účinný produkt medu pro hustotu díky mnoha částem, vyživuje, obnovuje a zvlhčuje.

Komponenty:

 • 3 polévkové lžíce. l byliny:
 • pro červenou neplodnost;
 • pro blondýnky - heřmánek;
 • pro tmavovlasé - Hypericum;
 • 40 ml medu.
Příprava a způsob aplikace:

Vaříme vhodnou trávu podle pokynů na obalu. Připravená směs s včelím výrobkem. Dobře namočíme hlavu a prameny výsledného roztoku. Film zabalíme. Po 45 minutách vypláchněte.

Maska pro hustotu a posílení

Výsledek: jak víte, hořčičná maska ​​pomáhá při pádu a růstu a také řeší problém s přesností vlasů.

Komponenty:

 • 3 polévkové lžíce. l hořčičný prášek;
 • žloutek;
 • 30 ml vody;
 • 40 ml olivového oleje.
Příprava a způsob aplikace:

Olivový olej je mírně zahřátý, smíchán se šlehačkou. Samostatně míchat hořčici a vodu, kombinovat se základnou. Směs je rozdělena přes hlavu, začíná od kořenů a směřuje dolů ke koncům. Doba expozice pod kapotou je od čtvrt hodiny do 1 hodiny, vše závisí na stupni hoření.

Maska pro zesílení a zesílení

Výsledkem je jednoduchá maska, která výrazně zvýší tloušťku zvlnění vlasů.

Komponenty:

 • 4 polévkové lžíce. l sójový protein;
 • 3 polévkové lžíce. l práškový cukr;
 • vody nebo odvaru.
Příprava a způsob aplikace:

Protein je zředěn kapalinou do stavu husté smetany, míchat prášek. Na zvlněné prameny a kořeny naneste kaše. Sbalte s polyethylenem po dobu 45 minut. Dobře opláchnuté.

Maska pro hustotu a lesk

Výsledek: Několik lidí ví o používání rajčat v kosmetičkách, ale tady je příkladem, vlasová maska. To pomůže vrátit lesk lesku. Potřebujete pouze zralé rajčata. Libovolný počet rajčat, v závislosti na délce vlasů, tři jemně nastrouhaný nebo rozemlet v mixéru. Pokrýváme celou hlavu a prameny s připraveným džusem. Po 30 minutách důkladně opláchněte.

Pro jemné vlasy

Výsledek: dodává vlasům lesk a objem.

Komponenty:

 • 50 gr. zlato
 • 250 gr. koňak;
 • 1 polévková lžička. hrubá sůl.
Příprava a způsob aplikace:

Produkty jsou smíchány, umístěny ve skleněné nádobě, těsně uzavřené, trvají 14 dní. Finální roztok se aplikuje na pokožku hlavy a po délce kadeří se hodinu hodíme pod filmem. Umyjte obvyklým způsobem.

Pro mastné vlasy

Výsledek: ricinový olej vyživuje, dodává zářivost, dává tloušťku, čistí kožní mazu.

Komponenty, 50 ml olejů:

 • lopucha;
 • kolečko;
 • a 1/2 citronu.
Příprava a způsob aplikace:

Připravte teplou základnu, spojte ji s citrusovou šťávou. Zpracováváme suché čisté prameny v délce, masírujeme je. Po uplynutí 45 minut vyjměte teplý uzávěr, odstraňte směs.

Pro suché vlasy

Výsledek: vynikající hydratační krémy - masku olejů. Míchá se s lopuchovým olejem, vyživuje, plní s vitamíny, obnovuje hustotu.

Komponenty na 20 g. oleje:

 • kokosový ořech;
 • mandle;
 • lopucha;
 • a 5 kapek rozmarýnu.
Příprava a způsob aplikace:

Základní oleje se mísí, teplo, kapalný éter. Výsledná směs zpracovává celou hlavu, navinutou na hodinu. Dobře se šamponem vymyjte.

Super hustota - recept z olejů

Výsledek: směs kokosového oleje vyživuje a opravuje poškozené prameny.

Komponenty na 35 gr. oleje:

 • jojoba;
 • kokosový ořech;
 • 1 lžička. koňak;
 • 1/4 citronu;
 • 5 kapek extraktu z máty.
Příprava a způsob aplikace:

Vytváříme olejový roztok, zahřejeme, obohacujeme éterem a koňakem. Výsledná kompozice nejprve namazá vrchol a potom rozdělí hřeben podél délky. Dostáváme hodinu pod kapucí, důkladně umyjeme hlavu.

Z vejce

Výsledek: vaječná maska ​​je vynikajícím řešením, které dodává účesu objem, lesk a hustotu.

Komponenty:

 • pár vajec;
 • 200 gramů vody.
Příprava a způsob aplikace:

Beat vejce, promíchejte vodou, důkladně promíchejte. Výsledný roztok se opláchne hlavou nebo jemně nanáší na každé vlákno odděleně. Ohřejeme se 60 minut.

Video recept: Maska na vaření vlasů doma

Z medu

Výsledek: přidává tloušťku, aktivuje aktivní růst.

Komponenty:

 • 120 ml vodky;
 • 40 gr. zlato
 • 1 polévková lžička. l mořská sůl.
Příprava a způsob aplikace:

Všechny produkty jsou hnětače, zavřené v nádobě, 14 dní v temném chladném místě trvají na tom. Po nějaké době použijeme roztok s masážními pohyby a zahřejeme ho teplem. Počkejte hodinu, umyjte se.

Z hořčice

Výsledek: ve společnosti s žloutenkou přestane vypadávat, zvyšuje rychlost znovuzískání, takže kadeře jsou silné a silné.

Komponenty:

 • 40 gr. hořčičný prášek;
 • 50 gr. voda;
 • 1 polévková lžička. l cukr;
 • žloutek.
Příprava a způsob aplikace:

Hořčice zředěná teplou tekutinou, promíchejte s cukrem a žloutek. Zpracováváme celou hlavu a prameny, zabalíme je do plastů a ručník alespoň čtvrt hodiny. Odstraníme.

Z Dimexidum

Výsledek: zvyšuje tloušťku, dodává lesk, vyživuje se vitamíny, zahajuje proces rychlého růstu.

Komponenty:

 • 2 lžičky. vitamín: retinol a tokoferol;
 • 1 polévková lžička. l citronová šťáva;
 • 50 gr. lopucha;
 • 1 lžička. Dimexidum.
Příprava a způsob aplikace:

Ohříváme základní olej, kombinujeme je s vitaminovým koktejlem, džusem a dimexidem. Natřeme pod filmem 55 minut.

S kvasnicemi

Výsledek: zlepšuje hustotu tím, že zastavuje alopecii a zlepšuje růst, poskytuje lesk.

Komponenty:

 • žloutek;
 • 1 polévková lžička. l kvasnice;
 • 50 gramů mandlového oleje;

20 ml odvaru z:

 1. Nettle listy pro tmavé vlasy;
 2. Heřmánek pro blondýnku;
 3. Marigold pro červené oči.
Příprava a způsob aplikace:

Vaření odvaru podle pokynů v balení. Naplňte je kvasnicemi a nechte kvažit. Mandlový olej kombinuje s zbitým žloutkem, kvasnicemi a procesními vlasy od kořene až po špičku. Nosíme pod víčko 55 minut.

Z chleba

Výsledek: recepty na chléb zastavují plešatost, zesilují vlasy.

Komponenty:

 • 50 gr. žitná drť;
 • ½ litru kefír.
Příprava a způsob aplikace:

Drobek je namočen fermentovaným mléčným výrobkem, nechá se stát 30 minut až do úplného otoku. Mash v vidličce na ovesné vločky, uložit na korunu, zbytek na délku. Oblečte teplý klobouk po dobu jedné hodiny, umyjte se.

S kefírem

Výsledek: směs hlíny a mléčných výrobků zlepšuje stav pokožky.

Komponenty:

 • 1 polévková lžička. fermentovaný mléčný výrobek;
 • 2 lžičky. jíl jakýkoli;
 • 2 kusy černého chleba.
Příprava a způsob aplikace:

Chléb je namočený v fermentovaném mléčném výrobku, rozdrtíme si s hlínou, hýbáme v kaši. Aplikujte na kořeny av délce po 45 minutách umyjte.

Ropový olej

Výsledek: vrací lesk a hustotu, zlepšuje růst pramenů, vyživuje pokožku.

Komponenty:

 • žloutek;
 • 40 gr. lopucha;
 • 2 lžičky. koňak;
 • 30 ml medu;
 • 2 lžičky. aloe šťáva
Příprava a způsob aplikace:

Ohříváme olej, kombinujeme ho s ostatními produkty, zpracováváme korunu a celou délku pramenů. Oděvujte sprchový uzávěr a ručník 1,5 hodiny. Byly vypláchnuty obvyklým způsobem.

S želatinou

Výsledek: zesiluje vlasovou hřídel, čímž se vlasy stávají objemnějšími a silnějšími.

Komponenty:

 • 3 díly kapaliny;
 • 1 díl želatiny;
 • 2 lžičky. ricinový olej;
 • 2 lžičky. lopucha
Příprava a způsob aplikace:

Zředíme želatinu vodou ve výše uvedených poměrech, promícháme v olejích a naneseme rovnoměrně na hlavu a prameny. Natočte film a ručník na hodinu. My se umyjeme.

S koňakem

Výsledek: sloučeniny koňaku posilují kořeny, zabraňují ztrátě.

Komponenty:

 • 200 ml brandy;
 • žloutek;
 • citron;
 • 5 lžící. l olivy.
Příprava a způsob aplikace:

Všeme mícháme, zpracováváme prameny a 50 minut zahřejeme na ohřátý uzávěr. Opláchněte šamponem vodou.

S pepřem

Výsledek: zlepšuje průtok krve, vyživuje folikuly, aktivuje růst, zvyšuje objem a lesk.

Komponenty:

 • pár žloutků;
 • 1 polévková lžička. l červená paprika.
Příprava a způsob aplikace:

Bít žloutky, nalijte pepř v nich, dobře hněte. Zpracováváme korunu a kudrlinky, zabalíme filmem a kapesníkem. Po uplynutí 40 minut může být kompozice vypláchnuta, se silným pocitom pálení může být dříve, aby nedošlo k popálení.

S lukem

Výsledek: maska ​​cibule byla vždy známá svým pozitivním účinkem na vlasy. Eliminuje alopecii, zlepšuje růst, dodává lesk.

Komponenty, 1 polévková lžíce. l:

 • majonéza;
 • cibulová šťáva;
 • zlato
 • olivový olej.
Příprava a způsob aplikace:

Z žárovky získáváme čerstvou šťávu, kombinujeme ji se zbývajícími součástmi. Výsledná směs se vtírá do kůže, zbytek se rozděluje růstem. Zašroubujte hlavu na hodinu. Umyjte, abyste odstranili nepříjemnou vůni cibule, můžete si opláchnout hlavu vodou s levandulovým esenciálním olejem nebo jiným.

Video recepty: Nejlepší domácí masky pro hustotu vlasů

Recenze na používání populárních receptů

Pravidelně používejte masku na vlasy, které jsou náchylné na tuk, zcela spokojen s výsledkem. Mazové žlázy začaly pracovat mírněji, vlasy jsou poslušnější, lesklé av objemu se stávalo více.

Veronica, 30 let

Používám medové a vaječné masky a střídám je. Jsem spokojen s výsledky, prameny jsou silnější, účes je lesklý a objemný, rostoucí rychleji.

Konečně jsem zvládl problémy s vlasy! Nalezli prostředky k obnově, posílení a růstu vlasů. Používám ji už 3 týdny, výsledek je tam a je to úžasné. více >>>

Pro Více Informací O Suché Vlasy