logo

Ritty.ru

V každé sezóně se objevují nové barvicí techniky, které mohou překvapit a zapůsobit. V čele všech to jsou barviva na vlasy, které zahrnují nejen nové odstíny, ale také zajímavé varianty založené na základních barvách.

Takže, jaké barvení vlasů, podle odborníků, bylo schopno splnit očekávání moderních módních návrhářů? Podívejte se na přehled nejoblíbenějších značek profesionálních barviv na vlasy a barviv pro domácí použití.

Obsah:

Profesionální špičková barva vlasů

Každý majster si vybírá barvivo na vlasy, které má rád. Je důležité, aby bylo vhodné pracovat s barvami a získat jasný a předvídatelný výsledek. Tato recenze obsahuje nejoblíbenější produkty pro profesionální barvení vlasů pro rok 2019.

Wella Kolestonová Perfektní - prof. Barva na vlasy Vella Coleston, Německo

Je to odolná barva, která vám umožní získat bohatý tón. Je to ztělesnění nepřekonané německé kvality. V paletě jsou různé odstíny. Přírodní barvy jsou obzvláště oblíbené, ale exkluzivní odstíny nejsou ignorovány. Ona je preferována nejen zkušenými stylisty, ale také běžnými zákazníky.

Matrix SoColor - barvivo na vlasy z řady Matrix, USA

Jedná se o jedno z nejoblíbenějších barviv odolných barviv na vlasy, které dokáží vytvářet bohaté a bohaté barvy. Požadovaný odstín se získává patentovanou technologií ColorGrip. Barva rovnoměrně spadá na šedé vlasy a dlouhou dobu udržuje výslednou barvu. Odstíny již obsahují přírodní bázi, vedle barviv se přizpůsobují barvivu na vlasy. Proto je výsledek vždy vynikající. Složení chemického vzorce obsahuje živiny, které obnovují poškozenou strukturu vlasů.

Igora Royal (Igora) - prof. nátěr od výrobce Schwarzkopf (Schwarzkopf), Německo

Určeno speciálně pro odolné barvení. Díky speciálně vyvinutému složení barva neteče a je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Navzdory skutečnosti, že seriál patří k profesionální úrovni, je snadno zakoupen pro domácí použití. Řada Igora Royal zaujímá vedoucí pozici v počtu odstínů a přítomnost mixtonů umožňuje vytvářet jedinečné barvy. Neexistuje štiplavý a nepříjemný zápach čpavku. Barva má lehkou ovocnou vůni. Výrobek obsahuje výrobky pro péči o vlasy a různé vitamíny.

Selektivní profesionálně-italská profesionální barva

Jedná se o profesionální barvu z italské značky, která je prezentována ve stínu. Poskytuje vysoce kvalitní barvení a získávání ultramoderních barev. Nesporným kritériem barvy je stálost barev. Trvalá barva perfektně nabarví přes šedé vlasy. Řada zahrnuje péči o součásti, které vyhlazují strukturu pórovitých vlasů.

Farmavita - profesionální barva, Itálie

Požadovaná italská značka v prostředí kadeřnictví. Barvy na bázi léčivých rostlin a rostlinných výtažků jemně barví vlasy v přírodních odstínech. Výsledkem je bohatá a hluboká barva. Barvy "Farmavita" mají krémovou strukturu, která je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Živinové oleje obsažené ve výrobku snižují negativní vliv chemických prvků na strukturu vlasů a pokožky.

Majirel - francouzské barvivo na vlasy Majirelle z Loreal

Jedná se o nový vývoj společnosti Loreal. Patentovaná vzorec barvy se skládá z mikrokationického polymeru, ionenu G a molekuly Incel, takže barvení neruší strukturu vlasů. Revel Colour (systém pro vývoj barev) zabraňuje rychlému vypláchnutí pigmentů. Krémová struktura laku je velmi vhodná pro použití. Majirel je vhodný pro ty, kteří preferují světlé a syté barvy, nebo naopak vyhrazené, blíže k přirozeným odstínům.

Inoa - francouzské barvy Inoa na vlasy od Loreal

Profesionální lak bez amoniaku od známé značky Loreal. Nemá ostrý a nepříjemný zápach. Základním nátěrem je barvivo monoethanolamin. Pečlivě navržený nátěrový vzorec umožňuje vysoce kvalitní nátěr na šedé vlasy a dokonce i barvu. Nepotřebuje přílišné vlasy a udržuje přirozenou rovnováhu lipidů. Barva obsahuje ochranné prvky, které zabraňují podráždění pokožky a projev alergických reakcí.

Materia - japonská barva

Je to místo čest v žebříčku vlasových barviv. Výrobce barev je japonská společnost Lebel. Nástroj má jedinečné vlastnosti. Poskytuje jednotné zabarvení a ochranu vlasů. Vzhledem k tomu, že výrobek obsahuje minimální procento čpavku a peroxidu vodíku, barva má šetrný účinek. Vysoký obsah barevných pigmentů přispívá k hlubokému a trvalému zbarvení. Lipidy a fytosteroly se podílejí na obnově struktury vlasů.

Keune (Ken) - prof. barva pro salóny, Holandsko

Holandská společnost, která vyrábí barvy pro profesionální barvení. Jsou rozděleny na: čpavek, bez amoniaku a produkty pro barvení SPA. V paletě Keune najdete 107 odstínů (5 - mixton a 80 - primární barvy). Konečný výsledek se vždy shoduje s barevnou paletou barev vlasů. Barva vyzařuje nenápadnou vůni a nedráždí pokožku hlavy. Hedvábné bílkoviny obsažené v základním vzorku změkčují kudrlinky a učiní je poslušnějšími.

Cutrin - profesionální barvy Kutrin SCC-Reflection, Reflection Demi, Reflection Fireworks, Finsko

Oblíbená finská malba mezi kadeřníky a stylisty. Účinně se vyrovnává se šedými vlasy. Aktivní látky pronikají intenzivně do vlasů a zajišťují vysoce kvalitní zbarvení. Složení nátěrů zahrnuje péči o složku - arktický brusinkový vosk. On spolu s včelím voskem dodávají vlasům atraktivní lesk. Výhodou barvy je, že neobsahuje konzervační látky, silikony a amoniak.

Ohňostroj v žebříčku barevných vlasů není posledním místem. Rozsáhlý rozsah barev umožňuje provádět i odvážné experimenty s vzhledem. Výrobci používali jemný program při výrobě barev. Vlasy získávají krásný odstín a zároveň udržují zdravou strukturu.

CHI - profesionální lak na vlasy, USA

Vztahuje se k neamoniakovým barvám. Výrobce produktů je Farouk Systems Group.. V barevné paletě najdete přírodní, popelnaté, měděné odstíny. Iontová barva je vhodná pro barvení šedých vlasů. I přesto, že barva neobsahuje amoniak, může zesvětlit zvlnění až na 12 tónů. Barvení vlasů nastává kvůli vlně dlouhého infračerveného spektra, zvyšující se stupnice penetrace pigmentu.

Video: barvivo na vlasy CHI

Estel De Luxe - Estelle barvy pro profesionální použití, Rusko

Součástí řady profesionálních barev. Vyrobila je slavná ruská společnost LLC Unicosmetic. Barva dokonale barví vlasy, dává jednotnou barvu a zdravý lesk. Díky jedinečnému složení barva dokonale nabarví bílé vlasy. Krémová struktura je rovnoměrně rozdělena mezi vlasy a neteče. Složení barviva je třpytivý pigment. Další ochrana pro kadeře poskytuje péči o emulzi. Je založen na vitaminu, extraktu z kaštanu a chitosanu.

Kydra - profesionální barvy, Francie

Jedná se o řadu jemných barviv na vlasy od francouzského výrobce kosmetiky. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že jeho vzorec obsahuje minimální procentní podíl amoniaku a dalších chemických prvků agresivního účinku. Kompozice je obohacena přírodními složkami, které snižují negativní vliv chemických složek a vytvářejí neviditelný ochranný film. Paleta barev sestává ze 66 aktuálních odstínů, od přirozeného až po exkluzivní. Dokonalé barvy na šedé vlasy.

LondaColor - profesionální vlasové výrobky, Německo

Dlouhotrvající krémová barva vlasů Londacolor Permanent. Oxidační emulze vytváří jednotnou barvicí směs a poskytuje kvalitní výsledek. Barva se nevymaže až osm týdnů. Malování dokonale nabarví šedé vlasy. Složení přípravku LondaColor zahrnuje přírodní vosk a tuky, které poskytují kompletní péči o vlasy a neutralizují škodlivé účinky chemických prvků.

Revlon - profesionální barvy řady Revlon Revlonissimo NMT, Young Color Exel, Orofluido

Oblíbená malba moderních módních návrhářů. Rozmanitá paleta se skládá z třiceti krásných odstínů. Barva je vyvinutá na základě nanomolekulárních technologií. Komplex obsahuje vitaminy E, B3, A, H, které poskytují ochranu před agresivními vnějšími faktory. Barva působí velmi jemně, takže je vhodná pro citlivou pokožku hlavy.

Ollin barva - barvivo na vlasy Ollin, Rusko

Trvalá barva s minimálním obsahem amoniaku. Hlavní barevná paleta zobrazuje 80 módních odstínů, existují také speciální blond -12 tónů a mixton-6 tónů.

Goldwell - profesionální produkt pro barvení vlasů

Stále populárnější barva Goldwell získala důvěru mnoha hailr-mistrů. Profesionální produkt, který vyžaduje školení. V řadě existují tři typy barev: bez amoniaku, odolné, tónování. Výroba Německo. Více než 100 odstínů umožňuje ztělesnit jakoukoli představivost klienta.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití

Mnoho dívek raději provádí doma barvení. Zvláště pro vás umístíme seznam značek vhodných pro domácí použití.

Barva na vlasy Loreal Preference, Loreal Preference, Francie

Tekutá krémová barva má trvalý účinek. Zcela nabarví šedé vlasy. Paleta barev se může pochlubit různými barvami, obsahuje 45 módních a relevantních barev. Za účelem obnovení poškozené struktury vlasů po barvení dodal výrobce speciální balzám na bázi přírodních složek.

Garnier Color naturals, Garnier Color Naturals, Francie

Vysoce kvalitní krémová barva obsahuje tři cenné složky: avokádový olej, bambucké máslo a olivový olej. Krémová struktura snadno použitelná. Barva během procesu barvení neteče. Neexistuje ostrý, nepříjemný zápach čpavku. Díky speciálně vyvinutému složení může barva efektivně nanášet šedé vlasy.

Anthocyanin Druhé vydání, Anthocyan - nová barva s jasnými barvami a laminovací efekt, Korea

Anthocyan - vysoce kvalitní nátěr od korejského výrobce. Základem produktu je kombinace rostlinných extraktů. Přispívají k získání bohatých a jasných odstínů. Paleta barev se skládá nejen z kreativních odstínů, ale také z přírodních tmavých barev. Má nenápadnou květinovou vůni.

Faberlic Krasa - Faberlicová krémová barva rusko-francouzské společnosti Faberlic

Odolná krémová barva, která pomáhá aktualizovat obraz bez poškození vlasů. Výsledné odstíny odpovídají paletě. Udržuje velmi dlouhou dobu, neznečistí a není umyt. Aktivními složkami nátěrů jsou amla olej a arginin. Vzhledem k těmto komponentům se kudrlinky stávají nepřekonatelnou měkkostí. Barvy neobsahují škodlivé chemické složky PDD, které jsou často příčinou alergických reakcí.

Casting Creme Gloss - odbarvování vlasů, L 'Oreal, Francie

Barva na vlasy s jedinečným složením bez amoniaku. Díky jemné kompozici nezpůsobuje podráždění, nezachytí se při obarvení a poskytuje jednotnou barvu. Paleta barev je prezentována v 28 odstínech. Zde si můžete vybrat přírodní i extrémní barvy. Barva nemá nepříjemný, ostrý zápach. Pěkná struktura umožňuje snadnou aplikaci na vlasy. Pro obnovení vlasové struktury vyvinula výrobce speciální balzám na bázi královského želé.

Avon Advance Techniques, Avon Salon péče o vlasy Dye Cream, USA

Krémové barvivo na vlasy, které umožňuje dosáhnout salonního efektu v životních podmínkách. Hlavní paleta obsahuje oblíbené odstíny blond, čokolády a černé barvy. Advance Techniques dye poskytuje trojbarevný systém barvení vlasů. Obsahuje: ochranu, efektivní barvení, včetně šedých vlasů, vysoce kvalitní péči.

Paleta, paleta - barva pro domácí použití, výrobce Schwarzkopf, Německo

Paleta je populární značka barev pro domácí použití. Bohatá paleta barev se skládá z 32 módních odstínů. Barvy jsou rozděleny do třech hlavních typů, v závislosti na úrovni odolnosti: světlé barvení, pololesklé barvení a odolné barvení. Díky inovativnímu komplexu "ochrany barev" se barva ani po dvou týdnech nepoškozuje.

Syoss, Ciec - barvivo na vlasy od výrobce Schwarzkopf, Německo

Barva od německého výrobce SchwarzkopfHenkel je ideální pro použití doma. Ve svém složení vznikají různé přírodní složky, které mají příznivý vliv na stav vlasů: aloe vera, vitamíny skupiny B, pšeničné bílkoviny. Paleta barev se skládá z dvaceti primárních barev.

Rowan, výrobce Acme Color, Ukrajina

Odolná krémová barva s výtažkem popela. Poskytuje vysoce kvalitní zbarvení a jemnou péči o vlasy všeho druhu. Ve své výrobě používá přírodní ingredience a vysoce kvalitní barviva. Paleta je reprezentována třiceti různými odstíny.

Pros: přijatelná cena, odolný. Nevýhody: tekutá konzistence, suché vlasy, nepříjemný zápach.

Vytvořte vlastní hodnocení barvy

Zúčastněte se průzkumu, hlasujte pro svou oblíbenou značku a udělejte své hodnocení barviv na vlasy. Budeme také vděčni za připomínky k zkušenostem s použitím konkrétní barvy.

Vezměte se ke zdi:

Přečtěte si to samé:

Přidat komentář

Jako mistr říkám Goldwell, velmi se mi líbí barvivo, sám jsem maloval a maloval klienty, všichni jsou šťastní!

Zkušenosti s využitím Lebel Materia 2 roky. Proč to tak trvalo - nechtěl sám změnit mistra. Barva nejprve vyvolala dobrý dojem, zvláště správně, že měla marketingovou kampaň. Ale po 2-3 krát jsem si uvědomil, že vlasy jsou hodně žádoucí. Rozhodla jsem se, že se na chvíli zastavím a počkám na slibovaný účinek. Zázrak se nestalo. Nepoužíváte-li tony velmi drahých výrobků péče o barvu, vaše vlasy budou jen ručník. Taková zkušenost jsem neměl ani před rozpočtem. Lebel se jen opravdu dobře staral a pak jsem musel zkusit spoustu prostředků, abych přišel k něčemu. Mohu doporučit sérové ​​Proedit (komplexní použití). Jako salonní procedura je to velmi drahé.
Togi:
- barva sama o sobě vůbec nevzniká (je to možné pouze v salónním režimu nebo se zvláštními prostředky pro styling, ale s takovým arzenálem lze tento efekt dosáhnout jakýmkoliv nátěrem)
- dehydratuje vlasy
- struktura vlasů bez přídavných prostředků - vlek
- rychle umyté. 2-3 tóny za 3 týdny (každý druhý den)
-K malování délek často vůbec neposkytuji rady. Vlasy nejsou obnoveny
- nezachází, jak je uvedeno. Dokonce i lehké výrobky zanechávají velmi dobré výsledky.
- drahé (cenové rozpětí začínají od: kořeny do 100 U.e - dlouhé -200 s.)

- široká paleta a krásné barvy, za předpokladu, že je kompetentní průvodce
- jednotné plnění
-dobře zvládne šedé vlasy
-bez zápachu
-nespaluje pokožku hlavy (ale pokud to přeháněte dokonce i za 5 minut, máte nepohodlí)

Už 13 let umírám vlasy s výrobky Goldwell. Používala celou paletu svých výrobků - topchiku, barvivo, elumen, nectaya. Dlouho jsem hledala jen takovou barvu, která mi nepoškozuje vlasy a zároveň bude trvanlivá je namalovat. Žádný loreali, londa, velice nedosáhne této značky. A to uznávají i samotní kadeřníci. Jediná věc... pokud opravdu chcete mít úžasný výsledek - jděte do salonu k pánovi. Majitelé Real Goldwell se neustále učí. mají mnoho seminářů a workshopů, vědí mnoho nuancí a triků, které závisí na stavu vašich vlasů, struktury, barvy, vašich přání. A proto, když jsem četl recenze jako: "... šel jsem koupit barvu, rozmazaný - žádný účinek...", je to jen legrační, je mi skoro 50 let, ale vlasy vypadají mnohem lépe a krásněji než vlasy mnoha mladých dívek...

Angela, děkuji za komentář. Přidáno doporučené barvivo pro vlasy do našeho žebříčku nejlepších barviv na vlasy pro rok 2019.
Zajistěme nejčestnější hodnocení! Hlasujeme pro oblíbené produkty uvedené v článku a doporučujeme nové položky nebo osvědčené produkty pro barvení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná!

TOP 14 nejlepších barviv na vlasy - 2019 hodnocení

V jednu chvíli bude každá žena požádána, zda má malovat nebo ne malovat? Nejde o opravu, ale o to svěží a hedvábné, které s věkem podléhají šedivým vlasům.

Vlasy Jedna z přirozených dekorací ženy. Někdy chcete změnit svůj obrázek tolik, čímž získáte okouzlující kouzlo hlavy, barvu a jas. A tak žádné šedé vlákno! Aby bylo dosaženo trvalého výsledku, existuje jediná cesta - barvení chemickou barvou. Ale chemie je tak negativní pro strukturu a zdraví vlasů!

Jít do jakéhokoliv supermarketu. Tam uvidíte spoustu krabic a balíků s nástroji pro zbarvení vlasů. Jak porozumět jejich rozmanitosti a co koupit, aby nedošlo k poškození vašeho milovaného? Chcete-li, aby se vlasy svítily jasně, jasně a zdravě?

Budete muset důkladně prozkoumat hodnocení barviv na vlasy a vybrat ten, který je pro vás nejlepší.

Trochu o barvení vlasů

Barvy vlasů jsou různé - bílá, černá, červená! Ale ne o barevné paletě bude nyní diskutováno, ale o vytrvalosti a bezpečnosti. Chemie je věda, která vytvořila mimo jiné množství kosmetiky a elixírů, ale pro někoho není tajemstvím, že často používají agresivní látky, které nejlepším způsobem neovlivňují naše zdraví.

Pokud jde o barvivo na vlasy, pro kvalitní výsledek je obtížné bez amoniaku a peroxidu vodíku.

Lidské vlasy se skládají ze tří vrstev. První z nich, nazývaná kůžička, je určena k ochraně proti mechanickému poškození a skládá se z množství vrstev, které jsou na sobě navzájem vrstvené, jako šupiny na hadovi. Když jsou těsně přitisknuty proti sobě, vlasy vypadají hladce, zdravě a leskle.

Zvýšené váhy zvětšují povrch heterogenní, snadno ohrožené, škodlivé látky pronikají bez problémů a mohou způsobit poškození - vlasy se stávají matné, křehké, suché.

Střední vrstva - to je hlavní část, nazývaná kůra, vypadá jako šroubovité vlákno, těsně propojené. Uvnitř jsou melaninové buňky, které jsou zodpovědné za pigmentaci.

Vnitřní vrstva je medulla, která vyživuje vlasy a procházejí malými vzduchovými bublinami, které zajišťují termoregulaci.

To je důvod, proč udržujeme barvu na hlavě nejméně 30-40 minut, takže chemický proces může projít všemi stupni.

Typy barev

V závislosti na chemickém složení barviva na vlasy je rozdělen do několika typů.

 1. Trvalé (pro trvalé zbarvení). Obsahuje amoniak a peroxid. Pevně ​​a radikálně ovlivňuje strukturu vlasů, mění barvu. Dokonalé barvy na šedé vlasy. Uchovává alespoň dva měsíce. Pravidelné zafarbení amoniakem je škodlivé pro zdraví vlasů, ale při správné péči a hydrataci se vlasy cítí docela dobře.
 2. Poloměrný. Více jemné a jemné barvy. Amoniak je buď v minimálních dávkách nebo je nahrazen bezpečnějším katalyzátorem. Peroxid není vůbec. Náraz hlavně na horní vrstvu vlasů, přes váhy, proniká jen malou částí, ale k osvětlení nedochází v důsledku nepřítomnosti světelné složky. Sedinu žije špatně, vždy "bliká" a vyniká. Tento nástroj může pouze zdůraznit přirozené barvy vlasů, poskytnout jasnější odstín. Rychle vyprané. Ale vlasy neprocházejí chemickou agresí, zůstanou zdravé.
 3. Stínování. V tónování šamponu jsou agresivní látky zcela chybějící, barva jemně pokrývá vnější vrstvu a je velmi nestabilní. Stačí několikrát umýt hlavu a stopa barviva nebude. Pomocí barevných nástrojů můžete přidat barvu k vlasům bez vystavení chemickým "šokům". Pravidelné používání šamponů (asi 2 krát týdně) dosáhne udržitelného výsledku barev.

Můžete barvit vlasy nejen pomocí chemie, ale také pomocí babiček receptů.

Ale péče s použitím přírodní kosmetiky trvá hodně času, zbarvuje šedé vlasy špatně a není vhodná pro všechny. Takže máme moderní ženu, která používá chemický průmysl.

Nejoblíbenější značky a výrobci

Podle průzkumů mezi ženami všech věkových kategorií, které používají produkty péče o vlasy, většina cituje některé z nejznámějších společností. Jsou to "Garnier", "Schwarzkopf", "Vella", "L'rial", "Cios", "Londa". Produkují nejlepší barvu vlasů.

Tyto kosmetické firmy několik desetiletí inzerované v naší televizi, jejich výrobky jsou cenově dostupné, můžete je koupit v každém supermarketu. Samozřejmě, že ženy budou věřit pouze spolehlivým a známým výrobcům, vzhledem k tomu, že jsou nejlepší mezi všemi svými vrstevníky.

Stále více domácích výrobců přichází na trh s barvivy na vlasy, které nejsou nejen nepodstatné vůči zahraničním konkurentům, ale také je mnohdy překonávají. A podle cenové politiky je ještě před několika body, protože všechny suroviny jsou vyráběny v naší zemi. Které značky by měly dávat pozor a nikdy litovat?

 1. Estel. Jedna z nejoblíbenějších profesionálních barev s lehkou krémovou strukturou a unikátní keratinovou složkou používanou v salonech a kadeřnických salonech. Další složky ve formě extraktů a olejů se starají o vlasy a mají léčebné účinky.
 2. Koncept Profy Touch. Profesionální barvivo má měkký a jemný účinek na vlasy. Poskytuje trvanlivost až dva měsíce bez opětovného tonování.
 3. Kapous Professional. Kromě chemiků byl vzorec vyvinut i lékařem a stylistou, který kromě vytrvalosti zajišťoval zdraví a kreativitu. Paleta obsahuje 106 různých odstínů. Přírodní přísady, jako je kakaové máslo, vyživují vlasy, což je lesklé a poslušné. Pobočka společnosti se nachází v Itálii a italové považují značku za "rodinu".
 4. Ollin barva. Odolné domácí barvy, ale s minimálním obsahem amoniaku. Více než osmdesáti odstíny, včetně mixstones.

Hodnocení barviv na vlasy - přehled oblíbených produktů

Představujeme Vám TOP-14 nejlepších barev, které naše půvabné ženy rádi s potěšením.

14. místo. C: Barevná exploze EHKO

Krémová barva německého výrobce umožňuje vysoce kvalitní barvivo na vlasy, nasycené barvy vydrží dlouhou dobu, neumývají. Struktura vlasů je posilována keratinovým a jojobovým olejem.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • barvy na šedých vlasů sto procent;
 • přirozená barva, lesk;
 • jemná péče;
 • nehoří kůži.

Nevýhody:

 • silný zápach;
 • vlasy jsou těžké;
 • barva je tmavší než na obalu.

13. místo. Londa profesionální

Profesionální krémová barva je vhodná pro všechny typy vlasů. Více než sto odstínů můžete získat několik barev, abyste získali krásný tón, ale potřebujete znát správnou technologii míchání.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • barvy na šedé vlasy dobře;
 • očekávaný účinek je dosažen;
 • dlouho drží barvu, není vyprázdněn;
 • k dispozici;
 • nezkazí vlasy;
 • dobrý výsledek s řádným zbarvením.

Nevýhody:

 • nemůžete hádat dotykem, požadovaná barva se ne vždy získá;
 • amoniak, zápach;
 • špatně se rozjasní;
 • suší;
 • bez oxidačního činidla a rukavic.

12. místo. Wella wellaton

Výrobce slibuje intenzivní a trvalou šedou barvu, ale ve skutečnosti to není. Barva se rychle odmyje šedými vlasy. Zbytek barvy je plně v souladu s uvedeným.

Stín je nasycen, vlasy svítí, po nanesení balzám se stává měkkým. Skalp není podrážděný. Po dvou týdnech zbarví barva, ale hlavní tón se dobře drží.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • skvělý výsledek;
 • barva je stejná jako uvedeno;
 • dobrá trvanlivost;
 • nezkazí vlasy, nezasychá;
 • nerozšíří se;
 • během procesu barvení nedráždí;
 • rozjasní tmavší odstín;
 • Včetně vysoce kvalitních rukavic.

Nevýhody:

 • vůně se může udusit;
 • barví kůži;
 • alergie;
 • rychle se objeví šedá;
 • vlasy se ztuhly;
 • neekonomické.

11. místo. Kapous Professional

Profesionální nástroj pro barvení vlasů "Kapus" poskytuje lesk, bohatou barvu a ochranu před škodlivými účinky prostředí. Díky kreatinu ve složení vlasů se rychle obnoví. Jsou chráněny jak během a po procesu barvení.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • dokonale natírá šedé vlasy;
 • bohatá paleta, živé přírodní odstíny;
 • vlasy jsou měkké a poslušné;
 • nízký obsah amoniaku;
 • obsahuje kreatin;
 • ziskovost;
 • eliminuje žloutnutí bělených vlasů.

Nevýhody:

 • v balení pouze barvy, zbytek musí být zakoupen zvlášť;
 • nepochopitelná instrukce;
 • v obchodech, které nemůžete koupit;
 • samotný odstín je rychle vymyt;
 • Pokyn je vytištěn na vnitřní straně krabice.

10. místo. Materia Lebel Cosmetics

Krémová barva z japonské značky "Lebel" vám umožňuje díky jasnému pigmentu dosáhnout jasné a hluboké barvy. Rozlišuje se ve zvýšené pevném stavu, protože je určen pro asijské vlasy a jsou tuhší a hustší. Buďte opatrní, abyste přepsali!

Ale barvy jsou přirozené, vypadají vznešené a drahé.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • pečlivé zbarvení;
 • dlouho neumyty;
 • příjemné vůně;
 • Japonská technologie;
 • dobrá hodnota za peníze;
 • terapeutické

Nevýhody:

 • pouze odborníci porozumí paletě;
 • ne pro domácí použití.

9. místo. Estel DeLuxe

Domácí profesionální krémová barva obsahuje amoniak, proto má vysokou trvanlivost a bohatou barvu. Výrobce upřímně varuje, že některé složky mohou způsobit alergickou reakci, proto doporučujeme provést test na kůži.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • vlasy jsou živé, měkké a hladké;
 • rozumnou cenu;
 • jedna trubka je dostatečná pro dlouhé vlasy;
 • v odstínech blond není žádná žlutost;
 • péče komplex;
 • mnoho různých odstínů;
 • schopnost upravit barvu pomocí mixu.

Nevýhody:

 • barva nestabilní, rychle vymyté;
 • silný zápach;
 • může vyvolat alergie;
 • stín "světle hnědý" se nesedlilo se šedými vlasy.

8. místo. Garnier barva Shine

Výrobce slibuje přirozenou zářící barvu a to je pravda! Péče komplex s brusinkami a arganovým olejem poskytuje luxusní lesk, vlasy vypadají zdravě a naživu. Efekt přetrvává po dobu jednoho měsíce.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • barví vlasy dobře;
 • leží plochá;
 • bez amoniaku;
 • nízký zápach chemie;
 • neteče;
 • rozumnou cenu.

Nevýhody:

 • viditelné šedé;
 • nepohodlná taška s balzám, můžete otevřít jen s nůžkami;
 • suší;
 • někdy způsobuje alergie.

7. místo. Igora královský

Trvalé profesionální barvení vlasů proniká hluboko do struktury, což zajišťuje trvalé barvení. Vlasy jsou lesklé, intenzivní a nasycené.

Pečující komplex založený na oleji z oleje z borovic Moringa vyživuje a posiluje a zároveň chrání před ultrafialovým zářením.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • jasné a podrobné pokyny lze použít doma, a to nejen v kabině;
 • rozumnou cenu;
 • ekonomické výdaje;
 • výborný výsledek;
 • dobře aplikovaný, neteče;
 • syté barvy.

Nevýhody:

 • rukavice a balzám nejsou součástí balení;
 • rychle se odplaví;
 • barví kůži;
 • suší vlasy;
 • silný zápach;
 • barva není stejná jako na obalu.

6. místo. MATRIX Socolor.beauty

Nejoblíbenější barva od americké společnosti "Matrix" poskytuje jednotnou barvu a bohatou paletu barev - více než sto. Jojobový olej se nejen stará o vlasy, ale také ho vyživuje, čímž je pružnější a pružnější.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • bohatá paleta odstínů;
 • odstraňuje žlutou barvu z bělených vlasů;
 • dobrý výsledek a kvalita;
 • velké množství barvy v trubici;
 • necítí kůži;
 • dobře voní;
 • jemné.

Nevýhody:

 • suší;
 • vysoké náklady;
 • nedostupnost, nikoliv pro obecný prodej;
 • ne příliš perzistentní;
 • tón je tmavší, než se očekávalo;
 • nenalézá přesně šedé vlasy.

5. místo. Základní barva Schwarzkopf

Polostatická barva neobsahuje amoniak a peroxid vodíku. Pečlivě barví vlasy, zatímco se o ně starají. Nepřechází hluboko do struktury, a proto ji nezkazí. Barvicí kompozice obklopuje vlasy a vytváří krásný odstín. Nemá trvalý účinek, rychle se vypláchne, stejně jako všechny polostabilní barvy.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • neteče, snadno se aplikuje;
 • syté barvy;
 • nezkazí vlasy, nerozdělí se;
 • bez amoniaku;
 • nemá nepříjemný zápach.

Nevýhody:

 • drahoušku
 • rychle se odplaví;
 • nezbarví přes šedé vlasy;
 • suší vlasy;
 • barva neodpovídá paletě.

4. místo. L'Oreal Professionnel INOA

Nejlepší barvivo v celé řadě "L'Oreal". Při správném použití nemá žádné vady. Vlasy jsou díky oleji lesklé a husté. Barva dodává a vyplňuje vnitřek, vhodná pro porézní a suchou strukturu.

Pro plné zbarvení je nutné smíchat v poměru jedna k jedné s třiceti gramy zvoleného odstínu a přirozenou základní barvou se šedesáti gramy šestistupňového okysličovadla. Pokud nepřidáte základní základnu, šedá barva není zcela namalována, zůstává světlá.

Barva neobsahuje amoniak, ale je odolná. Snadno dává potřebný odstín, ale konečný výsledek bude vždy záviset na původní barvě vlasů, stejně jako na jejich struktuře.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • jemný, lehký a jemný;
 • necítí kůži;
 • nezasychuje vlasy;
 • bez amoniaku;
 • necítí;
 • bohatá paleta;
 • nezanechává na pokožce značky;
 • elegantní lesk;
 • olejová základna.

Nevýhody:

 • drahoušku
 • špatné barvy přes šedé vlasy;
 • rychle vymyt;
 • je nutná další péče o vlasy.

3. místo. L'Oreal Professionnel Majirel

Vedoucí prodeje slavné francouzské značky se stará o vlasy během a po barvení. Speciální součásti chrání vlasy před ultrafialovým zářením, neumožňují vyblednutí na slunci.

Můžete si koupit profesionální barvu online nebo ve specializovaných prodejnách.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • péče komplex;
 • nepřekračuje;
 • barva odpovídá deklarovanému;
 • žádné zbytky na ručníku;
 • vlasy jsou měkké a naživu;
 • silná látka, nerozšíří se;
 • trvá dlouhou dobu.

Nevýhody:

 • vysoké náklady;
 • prodává se pouze ve specializovaných prodejnách;
 • silný zápach čpavku.

2. místo. Selektivní profesionální evo

Cream značka italská značka efektivně změní barvu vlasů, při obnově a stabilizaci struktury. Váhy vnější vrstvy po barvení se navzájem těsně spojují a poskytují bohatý odstín a lesk.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • velká paleta barev;
 • nezkazí vlasy;
 • bez amoniaku;
 • vyhlazuje kůžičku;
 • nepoškrcuje ani nespaluje pokožku;
 • nemá nepříjemný zápach;
 • profesionální zbarvení.

Nevýhody:

 • vlasy se stávají tvrdšími;
 • rychle zmizí z polic, je těžké najít požadovanou barvu;
 • zřídka se objevuje i v salonech;
 • drahoušku

1. místo. L'oreal Casting Creme Gloss

Krémová barva francouzské firmy ošetřuje vlasy pečlivě, je snadno aplikovatelná na mokré vlasy s aplikátorem, netěsní a má příjemnou vůni. Doba barvení - 20 minut.

Barva neobsahuje amoniak, ale má dobrou trvanlivost.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • neteče;
 • jemně ovlivňuje vlasy;
 • ekonomické. Jeden balíček je dost pro dlouhé vlasy;
 • není smrad;
 • bez amoniaku.

Nevýhody:

 • velmi dlouho po promytí;
 • nezbarví úplně přes šedé vlasy;
 • suší vlasy;
 • ne příliš perzistentní, vymyté;
 • špatné skvrny tmavé kořeny.

Jaké vlastnosti je třeba věnovat pozornost

Nejlepší barvivo pro vlasy je ten, který vám dokonale vyhovuje jak ve složení, tak ve stínu. Jaká kritéria jsou při výběru důležitá?

 1. Stálost První úroveň se týká odstínů šamponů, barva, po které se okamžitě vymyje. Druhým je polostátní barva s jemným a pečlivým zabarvením. Prakticky neobsahují agresivní součásti, takže netrvají dlouho na vlasy. Třetí úroveň je nejvíce odolná. Zde barvivo proniká hluboko do vlasové struktury a změní pigmentaci peroxidem vodíku a čpavkem. Číslo úrovně naleznete na straně balení.
 2. Konzistence. Nejvhodnější formou je krém. Nestíhá se, dobře rozložená po celé délce vlasů. Gel je už víc rozmarný, tok, ale zcela zakrývá všechny vlasy. Mousse je lehká pěna, je určena pro tónování. Najdete zde další formy barviv - inkoust, prášek.
 3. Další přísady. Nyní v každém balení najdete balzámový kondicionér, který pomáhá "uzamknout" barvicí pigment uvnitř vlasů. Díky tomu se vnější vrstva vloček vyhladila, vlasy byly lesklé a bohatě zbarvené. Navíc, jako součást barvy samotné, mohou existovat výživné oleje, které se starají jak o pokožku hlavy, tak o vlasy.
 4. Odstín. Vyberte jeden nebo dva tóny světlejší nebo tmavší než vaše přirozená barva. Takže budete vypadat přirozeně.
 5. Datum vypršení platnosti. Nezapomeňte zkontrolovat datum vydání barvy, je vždy na obalu.

Užitečné tipy

 1. Před nákupem barvy v obchodě vyberte značku, přejděte na webové stránky výrobce a vyberte požadovaný odstín.
 2. Pokuste se zakoupit vlasové výrobky v specializovaných kosmetických obchodech. Nezapomeňte zkontrolovat datum vypršení platnosti a integritu obalu.
 3. Věnujte pozornost nákladům. Levné barvy jsou spotřební zboží, zaměřují se na profesionální výrobky.
 4. Vyberte barvivo podle stavu vlasů. Pokud jsou oslabeny, špičky se rozdělí, pak agresivní součásti odolného nátěru způsobí ještě větší škody. Vlasy by měly být ošetřeny pomocí masky nebo kupovat šetrnější prostředky pro barvení.

Závěr

Bez ohledu na barvivo, které si vyberete, hlavní věc je, že je ideální pro vaše vlasy, nepoškozuje, ale naopak zdůrazňuje krásu a přitažlivost. To je pro ženu nejdůležitější, že? Naše hodnocení barvy vlasů vám pomůže změnit svůj obraz a získat důvěru ve své vlastní neodolatelné.

Matka dvou dětí. Během více než 7 let provozuji domácnost - to je moje hlavní práce. Rád experimentuji, neustále se snažím různé prostředky, metody, techniky, které mohou učinit náš život jednodušším, modernějším a bohatším. Miluji svou rodinu.

Pro Více Informací O Suché Vlasy