logo

Nejlepší elektrické holicí strojek pro ženy

Odstranění nežádoucích vlasů je záležitostí úzkostlivého, každá žena má svůj názor na tuto záležitost. Někdo preferuje, aby se jednou a navždy zbavil zbytečného strniště a uchýlil se k fototerapii. Jiní dávají přednost tomu, aby se v dnešní době shazovaly s tak drahými postupy, které odstraňují chloupky s cukrovou pastou. Příznivci tradičního holení se strojem nebo epilátorem jsou také málo.

Jaký je rozdíl mezi holičkami a holicími strojky pro ženy?

Snahy žen obnovit krásu jsou nesrovnatelné s časem stráveným muži na jejich vzhledu. Mezi zástupci silnějšího pohlaví existují výjimky, ale obecně musí žena udělat více procedur, aby se cítila pohodlně. Tento seznam zahrnuje odstranění chloupků. Pokud se člověk necítí v rozpacích vlasy, které vyrůstají na nohách, pak je nepravděpodobné, že žena bude chápána ostatními, pokud v tomto případě nepoužívá holicí strojek.

Zatímco muž vyhoří pouze obličej, žena se musí oholit vlasy z nohou, podpaží a intimních míst. Mezitím vlasy rostou rychleji a v různých směrech. Hlavním rozdílem mezi holicí strojkou a holicí strojkou pro muže je přítomnost většího počtu lopatek, aby nedošlo k vynechání jediného vlasu. Dámský elektrický holicí strojek má také významný rozdíl od mužské verze: je určen speciálně pro měkké vlasy a hrubý strniště na obličeji muže se nedokáže vyrovnat.

Nejlepší elektrický holicí strojek pro ženy

Chcete-li vybrat ten nejlepší elektrický holicí strojek pro ženy, potřebujete znát řadu důležitých parametrů zařízení:

 • Holicí systém: rotační a síťovina. Elektrický holicí strojek se síťovacím systémem je vhodný pro majitele citlivé pokožky a rotační - pro ty, kteří mají nejvyšší hladení oholení jako prioritu.
 • Dávejte pozor na to, zda je zařízení napájeno nebo má baterii. Druhá možnost je vhodná pro cestovatele, kteří je potřebují vzít s sebou.
 • Kvalita holení přímo závisí na počtu holicí hlavy. Moderní dívčí holicí strojek jsou v průměru vybaveny třemi hlavami.
 • Kromě množství je důležitý i účinek holicí hlavy. Mohou být fixní nebo plovoucí. Ve druhém případě bude pro vás snadněji dosaženo nepřístupných míst.
 • Pokud jste zvyklí na holení s použitím krémů - vaše verze ženského elektrického holicího stroje pro mokré holení.
 • Přítomnost trimru bude zajímavou přídavnou volbou a je užitečná například pro oblast bikin.

Co by měla být dobrá žiletka

V současné době je v prodeji obrovský počet typů holičů pro ženy. Na jedné straně je zařízení jednoduché, ale je stále užitečné znát pár okamžiků při výběru:

 • Počet čepelí. Všechno zde je jednoduché - čím více ostří, tím je hladší oholení.
 • Přítomnost mazacího pásu. Tato volba vám ušetří podráždění a zajistí bezpečnější holení.
 • Microcrest Moderní modely strojů vybavených tímto doplňkem, které zvedají chloupky a pomáhají je oholit.

Opotřebitelné a jednorázové holicí strojky pro ženy

Výběr žiletky může být bezpečně přiřazen kategorii "věčných" otázek. Co dáváte přednost - opakovaně použitelný nebo jednorázový holicí strojček? Výhody jednorázového stroje lze počítat s nízkou cenou, která neublíží tomu, aby se zařízení hodilo několika způsoby použití a umožní vám koupit nový. Negativní body: podráždění a křehnutí kůže. Opakovaně použitelné stroje přitahují vysokou kvalitu holení a dlouhou životnost. Mezi nedostatky: takový stroj není levný a vyměnitelné kazety jsou těžké najít.

Gillette

Jedna z nejstarších společností, která pro ně vyrábí holicí strojky a příslušenství, se může pochlubit přítomností jednorázových a opakovaně použitelných dámských strojů ve svém sortimentu. Žiletka Gillette Venus (Gillette Venus) se stala oblíbeným vynálezem společnosti. Tento model má pohodlnou pogumovanou rukojetí, pomocí které můžete oholet vlasy i pod sprchou bez strachu z pádu. Kromě toho je holicí strojka vybavena oválnou hlavou, která pomáhá oslovit těžko dostupné místa.

Schick

Tato opakovaně použitelná holicí strojka vytvořila to, o čem mnozí ženy snili. Model Schick Intuition má navíc k lopatkám speciální nádobu, která obsahuje gelové mýdlo. Jakmile se voda dostane do holicího strojku, nástroj zpěňuje, aby usnadnil holení. Tato volba je skvělá pro oblast bikin, nemůžete se obávat zvětšení vlasů.

Francouzská společnost BIC se proslavila především papírenským zbožím, ale také vyrábí kvalitní holicí strojek. Bohužel v sortimentu značky existují pouze jednorázové stroje bez možnosti výměny hlavy. Jeden z populárních modelů této značky je Miss Soleil, což je stroj s průhlednou růžovou rukojetí. Holičství tohoto zařízení nezpůsobuje podráždění, ale ostří jsou velmi ostré a musí být používány velmi opatrně.

Elektrický holicí strojek pro ženy

Hodně dívek nerozumí holičům, preferují elektrické spotřebiče pro holení a odstranění chloupků. Elektrický holicí strojček pro ženy odstraní nechtěné chlupy rychleji as menším úsilím. Nezáleží na tom, zda přístroj pracuje na baterii nebo v síti, můžete si s sebou vzít na výlet. Přístroje tohoto typu jsou vhodné i pro citlivou pokožku, nedráždí ji.

Brown

Mezi ženskou holicí strojkou Braun (Brown) je vyzdvihnout řadu Silk Epil. Většina modelů této řady je epilátor a vytahuje vlasy z kořene. Nicméně tato zařízení se snadno mění na ženské holící strojek, a to výměnou trysky. Tato část přeměňuje zařízení na síťový holicí strojek, na konci je hřeben pro uchopení vlasů. Tryska pro epilátor může být použita k oholení vegetace nohy a holicí strojek pro citlivé oblasti.

Remington

Dámské zařízení s moderním stylovým designem Remington Cordless Ladyshaver je určeno pro suché a mokré oholení vlasů. Přístroj se nebojí vody, takže jej lze použít ve sprše. Břitva, která má dvě hlavy, pracuje na síti, ale může pracovat i na baterii po dobu půl hodiny. Komfortní horní část znamená použití odšťavovače v oblasti bikin.

Philips

Nizozemská společnost Philips (Philips) je jedním z předních výrobců spotřebního zboží. Univerzální holicí strojka Ladyshave pomáhá odstranit nechtěnou vegetaci po celém těle. Výhody přístroje jsou: schopnost práce s baterií, 2 druhy holení a pohodlné uchopení. Sada obsahuje speciální kryt, který chrání síťku břitvy.

Kde koupit a kolik stojí

Můžete si koupit dámský holící strojky v každém obchodě s hardwarem, ale získání náhradní kazety pro znovu použitelný holicí strojek není snadné. Zpravidla se vyměnitelné jednotky objevují v online obchodech nebo na společných místech nákupu. Cena jednorázového stroje se pohybuje od 20 str. kus a opakovaně použitelný - od 650 str. Co se týká ženských elektrických holicích strojů a epilátorů, je lepší si je koupit ve velkých obchodních řetězcích, protože na internetu existuje velká šance, že se dostanou do falešného. Průměrná cena ženského elektrického holicího strojku je 2500 rublů.

Video: Který je lepší, strojní nebo elektrický holicí strojek

Recenze

Natalia, 21 let: Jako každá žena, je důležité, abych cítil dobře a že moje kůže zůstává citlivá. S druhým úkolem jsem se dlouhou dobu potýkal s podrážděním. Několik modelů holičů jsem použil a bezpečně propadl. Holičství s elektrickým holicí strojkem způsobuje také nepříjemné pocity. Zatímco voskování vlasů je moje ideální volba.

Anna, 32 let: Koupil jsem si jako dárek střihač vlasů z obchodu, všiml jsem si elektrického holicího strojku. Předtím jsem nevěděla, co je to ženské žiletky, vždycky jsem koupil levné jednorázové stroje. S elektrickým zařízením je odstraňování vlasů rychlejší a není podrážděn! Také se mi líbí fakt, že v soupravě je baterie, můžu bavit se mnou k moři.

Elena, 28 let: Pokud porovnáte způsoby holení nežádoucích vlasů, pak bych dal svůj hlas na opakovaně použitelné stroje. Jakmile jsem zapomněla odebrat epilátor se mnou na dovolenou, musel jsem se okamžitě dostat ze situace. Oko na levném stroji, které jsem koupil, což mě příjemně překvapilo. Ohoje hladce, nedráždí pokožku. Používám ji už tři roky a čas od času nahrazuji kazety.

Nejlepší dámské holicí strojky a holicí strojek

Klasické oholení je snadný a rychlý způsob, jak získat hladkou pokožku 1-2 dny, ale abyste holily správně a bez podráždění, je třeba vzít v úvahu všechny nuance.

 • 1. Výhody a nevýhody
 • 1.1. Jak si vybrat holicí strojky pro ženy
 • 1.2. Jaká pěna je lepší pro holení
 • 1.3. Jak si vybrat a který gel je lepší
 • 2. Použití opevněných holicích krémů
 • 3. Jak se holit bez podráždění
 • 4. Péče o oči po holení
 • 5. Často kladené otázky a odpovědi na ně.
 • 5.1. Jak se holit během těhotenství?
 • 5.2. Má volba holícího strojku na tempo růstu chloupků?
 • 5.3. Jaký je nejlepší pěnový nebo holicí gel?

Výhody a nevýhody

Použití holicí strojky neztrácí popularitu kvůli svým zásluhám.

 • Lékaři nezakazují holení během těhotenství;
 • okamžitý výsledek;
 • rychlost postupu;
 • Vhodný pro všechny části těla.

Holení má však nevýhody, které nutí ženy hledat alternativu:

 • hladkost pokožky se udržuje 2-3 dny, pak se musí postup opakovat;
 • po holení špičaté se tvoří tmavá "konopí";
 • čepele snadno traumatizují epidermis;
 • vrozené vlasy nebo podráždění je možné.

Jak si vybrat holicí strojky pro ženy

Ženský stroj se liší od mužského designu. Výrobci se snažili, aby to bylo pohodlné, krásné, módní. Mohou být rozděleny do jednorázových a opakovaně použitelných. Druhá možnost je dražší. Takže vysoce kvalitní dámská holicí strojka má následující možnosti:

 1. Pogumovaná rukojeť, která nedovolí, aby stroj vypadl z mokrých rukou.
 2. Plovoucí hlava s čepelemi, které odstraňují chloupky i na těžko přístupných místech, po křivkách těla.
 3. Odnímatelná kazeta by měla mít minimálně 2-3 ostrých, rovnoměrných čepelí, v tomto případě budou hřídele na vlasy odříznuty najednou, nebude nutné několikrát provádět jedno místo.
 4. Speciální vestavěný proužek s uklidňujícím gelem. Okamžitě ovlivňuje ošetřenou pokožku, snižuje nepohodlí. Tyto pásy často často vykazují stupeň opotřebení ostří.

Na regálech obchodů s kosmetickými výrobky najdete různé produkty pro holení. Nejlepší stroje pro ženy jsou od Gillette, Schick, Veet a BIC. Výrobci nabízejí klasická zařízení různých barev, stejně jako modely vybavené podložkami s holícím gelu.

Jaká pěna je lepší pro holení

Nesprávně zvolený výrobek může vysušit nebo způsobit podráždění. Proto je třeba dbát na to, aby ženské holicí pěny obsahovaly více pečujících ingrediencí - esenciální oleje a minimální parfémy.

 1. Před nákupem musíte určit typ pleti. Různé kosmetické výrobky jsou vhodné pro citlivou a mastnou pleť.
 2. Konzistence dobré pěny by měla být jednotná. Je rovnoměrně rozložen po povrchu kůže.
 3. Není třeba šetřit peníze na pěnu, protože závisí na kvalitě depilace, stejně jako na čase pro proceduru.

Často výrobci, kromě holičů, uvolňují dodatečné prostředky před nebo po depilaci, takže můžete okamžitě zakoupit soupravu. Dobře prokázané pěny Veet, Gillette.

Jak si vybrat a který gel je lepší

Spolu s pěnou na holení používají ženy speciální gel nebo krémy na holení. Předpokládá se, že jsou vynakládány ekonomičtěji a zajišťují lepší kontakt mezi lopatkami a kůží.

 1. Všechny pomůcky pro holení jsou vybrány podle typu pokožky.
 2. Skládá se z látek, které vytvářejí pěnu, změkčují folikuly. Je třeba si uvědomit, že v různých stupních suší kůži, takže kompozice musí obsahovat zvlhčující, pečující, antibakteriální složky.
 3. Pro vlastníky zvláště citlivé pokožky byly vytvořeny hypoalergenní možnosti.

Rozsah Gillette a Veet má nástroje pro různé typy. Cítí dobře, postarají se o tělo během depilace. Podle názoru žen se prostředky Avon a Oriflame hodí dobře na zadané úkoly. Některé dámy používají kosmetiku na holení, jejich složení a vlastnosti se neliší od žen, ale mají agresivnější účinek, výrazný pach.

Použití opevněných holících krémů

Použití krémů po holení obohacených vitaminem C a F je dobré. Vitamin C je silný antioxidant a vitamin F má protizánětlivý a hojivý účinek. Použití krémů obsahujících tyto látky má příznivý účinek na pokožku: zmírňuje podráždění, zvlhčuje, podporuje nejrychlejší zotavení pokožky, tónuje, zvyšuje ochranné funkce a eliminuje pigmentaci.
Tyto vitamíny jsou součástí mnoha výrobků pro péči o obličej nebo tělo. Mohou být používány ženami a muži. Jejich pravidelné používání udržuje elasticitu, svěžest pokožky a zpomaluje její stárnutí.

Jak holit bez podráždění

Dráždění po depilaci u žen je poměrně častým problémem a nutí vás hledat alternativní způsoby, jak odstranit vlasy. Aby se po depilaci tělo mohlo těšit na hladké tělo, spíše než odstranit akné nebo vrozené chlupy, stačí jednat podle určitého vzoru.

 1. Nejprve je třeba zkontrolovat stav čepele. Změňte kazetu, pokud hloupé nebo staré břitvy poškrábání pokožky, stejně jako ty, které jsou nuceny držet na jednom místě několikrát.
 2. Před zahájením depilace je třeba si koupit nebo sprchovat, voda zvlhčí folikuly a ulehčí je odříznout.
 3. Na pokožku je třeba aplikovat pěnu nebo jiné holicí přípravky, které nejsou příliš rozptýleny po povrchu.
 4. Na růst vlasů se provádí čistý holicí stroj, někdy musíte jednat opačným směrem, abyste dosáhli dokonalé hladkosti.
 5. Pěna společně s odříznutými vlasy se odmyje pod tekoucí vodou.
 6. Na konci procedury se aplikuje po holení na pokožku a stroj se omyje a usuší.

Péče o obličej

Po epilaci musí být kůže navlhčena a obnovena z mikroskopických poranění. Pro tento účel použijte krémy po holení nebo tradiční metody. Dobře obnovuje epidermis aloe, máta, heřmánkový odvar.

Pokud po proceduře zůstanou pupínky, zarudnutí nebo zvětrané chloupky, měli byste použít podrážděný krém pro podráždění, který rychle eliminuje příznaky a regeneruje pokožku. Velcí výrobci nabízejí podobné produkty.

Nezapomeňte na některé zákazy:

 1. Použití aftershave na bázi alkoholu je vyloučeno. Alkohol vysušuje pokožku, způsobuje vyrážku. Existuje mnoho neškodných antibakteriálních látek, například peroxid vodíku.
 2. Není nutné poškodit pro-epilační zóny pomocí křovin nebo hrubých žínků. Jednoho dne je lepší opustit syntetické oděvy.

Často kladené otázky a odpovědi

Jak se holit během těhotenství?

Holicí zůstává nejvíce osvědčený a bezpečný způsob, jak odstranit nechtěné vlasy u žen, které čekají na narození dítěte. Postup se řídí standardním vzorem, ale musíte přemýšlet o pohodlí. Je důležité pečlivě zvolit pomocné prostředky - musí obsahovat minimální vůně, mít neutrální vůni.

Má volba holícího strojku na tempo růstu chloupků?

Samotná značka neovlivňuje načasování růstu vlasů. Mnohem důležitější je stav a kvalita lopatek. Hloupé stroje se chovají neopatrně, zanechávají ošklivé konopí, které se rychle stávají špičatými štětinami. Jednoduše vyberte opakovaně použitelný holicí stroj s několika listy tak, aby folikuly příliš rychle rostly.

Jaký je nejlepší pěnový nebo holicí gel?

Každá žena se sama rozhodne, který lék je vhodnější a snadnější. Pokud jde o spotřebu, gel je mnohem praktičtější. Malé množství je obvykle dostatečné k získání spousty pěny. Za cenu, která vyhrává pěnu, je levnější, ale končí rychleji, takže výhoda je sporná.

Jak si vybrat ženské holicí strojek (2018)

Ženská holicí strojka je nejlepší alternativou nejen k běžnému holicímu stroji, ale také k řadě procedur salonu od korekce obočí až po důkladné účesy. Pokud jste stále přemýšleli o nákupu tohoto zařízení, pak stojí za to prozkoumat všechny jeho funkce a vybrat si.

Dnes mnoho žen začalo používat elektrické holící strojky místo běžného stroje, ale pro toto je několik důvodů:
1. Z nich není prakticky žádné podráždění ani na nejjemnější pokožce.
2. Pokud je dobré vyzvednout zařízení pro vlastní potřeby, celý postup nebude trvat dlouho a efekt bude trvat déle.
3. Elektrický holicí strojek pro ženy odřízne vlasy a zaokrouhlí je tak, aby působil měkkost, spíše než poklepání během regenerace.
4. Řezání s elektrickým holicí strojek je téměř nemožné.

Elektrický holicí strojek

Dámské holicí nástroje jsou rozděleny do dvou typů: přímo elektrický holicí strojek a trimmer.

Toto zařízení se skládá z pohodlné rukojeti, ve které je motor instalován, ovládání lopatek a samozřejmě samotných lopatek.

Zastavme se v systému čepelí.

Všechna elektrická holicí zařízení jsou rozdělena na rotační a síťovinu. Rotační břitva dostala své jméno od způsobu pohybu nožů - kolem. Nůž zde je ocelová deska s frézami, které se nacházejí kolem a otáčejí pomocí elektromotoru namontovaného v rukojeti.

Ruční elektrické holicí strojky se otáčejí vysokými rychlostmi v jednom směru, což vám umožní ostře a bezpečně holení. Takové holicí strojky mají zpravidla samoostřící čepele, což značně prodlužuje životnost samotného zařízení. Může jít o několik sekcí holení, ale u ženských přístrojů je obvykle jen jedno. Pánské holicí strojek jsou určeny pro tuhé štětiny, zatímco holicí holicí strojek by měl jemně oholit, nepoškodit jemnou pokožku v intimních oblastech a vlasy žen jsou mnohem měkčí.

Rotační holicí strojky mají dlouhou životnost, odolávají dobrým nákladům.

Elektrické holicí strojky se skládají z několika částí:
• kovová síť;
• pohyblivou holicí jednotku;
• malý motor;
• baterie nebo akumulátory pro aktivaci přístroje.

Toto zařízení dělá vysoce kvalitní holení přes pohyb pohyblivých bloků a pevnou mřížku. Nůž řeší chloupky, které spadají pod síť. Samotné holicí strojky vibrují s konstantní amplitudou, což vám umožní zachytit štětiny a lépe je rozřezat. Čím více bloků mřížky bude oholení účinnější. Ale u ženských elektrických holicích strojků nejčastěji používají 1-2 kusy. Jeden blok čepele perfektně zvládne jemné ženské vlasy. Mimo jiné velké množství holicího strojku výrazně zvyšuje náklady na zařízení, což je naprosto zbytečné.

Je velmi užitečné, pokud dámský elektrický holicí strojek má plovoucí hlavu. Tento nástroj je vhodný k oholení oblasti podpaží a bikin, protože sleduje obrys těla bez poškození pokožky.

Princip fungování takového zařízení je podobný jako stříhací stroj, a nikoli holicí strojek. Tento bod musí být dobře pochopen, má v úmyslu koupit zařízení. Přístroj na stříhání vlasů není vytažen, ani neříznutý na úplnou hladkost, ledaže kit samozřejmě neobsahuje speciální trysku pro postup, ale o to později.

Takže dokonalá hladkost se nedostanete, ale co lze zakoupit za použití trimru, ne elektrického holicího strojku? Za prvé - nedostatek podráždění.

Přístroj je určen pro jemné řezání vlasů malým zbytkem 0,2 - 1 mm nebo více. Ano, můžete a víc, pokud chcete provést intimní účes. V tomto případě se používá speciální tryska.

Existují tři hlavní cíle, pro které je trimmer navržen: ořezávání, styling a holení.

A tak se to dělá. Tryska s příslušnými hřebeny je umístěna na hlavní hlavici holícího strojku. Mohou být různé velikosti a záleží na tom, jak dlouho zůstávají vlasy, například 2,5, 3 nebo 5 mm.

Trimmer může být také vybaven plovoucí hlavou a holicí strojky. Stylistům doporučujeme koupit si takový univerzální stroj. Používá se k vykreslení obrysu "pod nulou".

Způsoby holení

Břitva dobře chráněná před vodou není překážkou ani náhodnému namočení ve vaně, ani sprchování. Jejich kryt je chráněn před vniknutím vody dovnitř.
Buďte opatrní. Některé nejsou určeny k plavání, ale pouze k umývání pracovní plochy holí pod tekoucí vodou. Toto zařízení zcela ponoříte, zakážete ho.

Funkce holení za mokra je dobrá, protože snižuje podráždění a snižuje počet zvětšených štětin - to je důležité pro oblast bikin. Nejlepší je použít speciální zvlhčovače nebo krémy během procesu.

Suché holení také nezaplatí. Je obtížné upravovat obočí nebo vytvořit přímou čáru v oblasti bikin, jestliže kůže zmizí pod holicí gel. A mnoho žen, jejichž kůže není tak citlivá, a obecně raději holí. Taková holicí strojka bude potěšena na výletech, kde není možnost uspořádat plnohodnotnou úpravu vody.

Existují zařízení, která oholí jak suchou tak zvlhčenou pokožku stejně dobře.

Další charakteristiky

Zde můžete s jistotou říci - není mnoho tipů. Ve skutečnosti mohou být přítomny od 1 do 4 kusů. Ale pořád to nikdo nepotřebuje.

Například může být zahrnuto zařízení pro korekci obočí, ale tento postup neděláte a nemáte v úmyslu. Nebo holicí strojka má trysku pro bezpečné a přesné odstranění chloupků 20 mm, ale nepotřebujete to, stejně jako hřeben, abyste vlasy natřeli na stejnou délku, protože jste zvyklí na úplné odstranění vlasů do hladkého stavu. Oboustranné připevnění pro odstranění epilace může být užitečné v případě eliminace jednotlivých chloupků.

Souprava hřeben s dvěma délkami může být nabízena v sadě, ale je to pro ty mladé dámy, které dávají přednost módním obrysům v oblasti bikin. Je velmi výhodné používat zařízení - délka chloupků se dá jednoduše ovládat jediným stisknutím páky.

Zajímavé zařízení - kartáčová hlava. Ona jemně masíruje pokožku a zároveň ji jemně čistí od špíny a nejmenších chloupků. Nesmí být zaměňována s kartáčem, který jde do každého systému holicího strojku a je zapotřebí k suchému čištění nožů.

• Životnost baterie

Indikátor je obzvláště důležitý pro ty, kteří s nimi přijíždějí na silnici. Zobrazuje, kolik zařízení může pracovat bez nabíjení. Životnost baterie v různých holicí strojech se pohybuje od 30 do 120 minut. Zde je důležité představit způsob podávání holicího stroje nebo trimera. Obvykle je pro všechny dámské přístroje autonomní, to znamená, že nepřetržitě pracuje ze sítě. Zařízení baterií mohou být vybavena napájecím adaptérem nebo kabelem USB.

Čas nabíjení ženských holicích strojů je jiný, ale je zpravidla velmi poměrně velký a dosahuje 6-8 hodin.

Razidla mohou mít stacionární stojan pro nabíjení, což je také výhodné.

Časté druhy, které běží na bateriích AA.

Volby

Pro ty dámy, které jsou zvyklé na úplné oholení chloupků, nejen na plochých plochách oblasti bikin, ale také v podpaží, budete potřebovat přístroj s plovoucí hlavou, který bude nejlépe sledovat obrys těla.

Milovníci dělají účesy v oblasti bikin nebo si regenerují vlasy, aniž by je holily "na nulu", budete potřebovat trimmer s několika tryskami.

Ti, kteří jsou zvyklí si koupat a v něm provádět proceduru péče, potřebují zařízení s mokrým způsobem holení.

Dámský elektrický holicí strojek - který z nich je lepší?

Podíl ve společnosti. sítě:

Odstranění přebytečné vegetace z těla je stejně důležitým postupem pro muže i ženy. Pro mnoho lidí se stalo stejně známým způsobem, jako je čištění zubů nebo ranní sprcha. Spolu s odstraňováním voskových vlásků, odstraněním laseru, mnoho žen používá k tomuto účelu speciální elektrický holicí strojek. Ale výběr tohoto zařízení má spoustu jemností, zvláště pro začátečníky. Po přečtení tohoto článku můžete sami zodpovědět otázku: holicí elektrické holicí strojek - který z nich je lepší?

Princip činnosti

Podle principu fungování zařízení je spíše než nůžky než nože. Pokud čepel řeže vlasy na povrch pokožky, elektrický holicí strojček řeže vlasy a povrch pokožky zůstává neporušený.

Existují dva typy elektrických holicí strojky:

 • Rotary. Čepele v rotačním zařízení se otáčejí podél středové osy a stříhávají vlasy, které spadaly dovnitř přes zkosené drážky.
 • Mřížka. Čistý holicí strojek je opatřen zaoblenými čepelemi, které řeže chloupky, které spadají do kovové sítě.
na obsah ↑

Jak vybrat elektrický holicí strojek pro ženy a co je třeba vzít v úvahu?

Není vůbec překvapující, že se ztratíme v oceánu nabídek od různých společností. Regály mají holicí strojky za skvělé ceny as řadou funkcí. Jak si vybrat nejlepší elektrický holicí strojek pro sebe?

Je to důležité! Nejdůležitější moment při nákupu: jak přesně budete používat zařízení?

 • Pokud potřebujete zařízení pro odstraňování vlasů z nohou, intimní oblasti a axilárních dutin, je lepší věnovat pozornost modelu s plovoucími hlavami.
 • Pro ženy, které často cestují, udělá bezdrátový elektrický holicí strojek.

Také při výběru je třeba vzít v úvahu takové faktory.

Pohled břitů, tloušťka vlasů

V prodeji jsou břitvy pracující s vlasy různé tloušťky a délky.

Je to důležité! Nejlepší elektrický holicí strojek pro ženy je vybaven tryskou s pinzetou a může pracovat v několika režimech.

Počet hlav

Zde funguje pravidlo: čím více, tím lépe. Ale modely s velkým počtem kusů jsou poměrně drahé. Proto je optimální poměr ceny a kvality dámský holicí strojky s dvěma hlavami. A výsledek není špatný a náklady nejsou transcendentální.

Pracovní rychlost

Praxe ukazuje, že odstranění různých druhů chloupků je spojeno s určitými režimy provozu zařízení. Například:

 • u jemných chloupků je preferována vysoká rychlost otáčení hlavy;
 • silnější vlasy jsou náchylnější k řezání v mírném režimu.

Je to důležité! Nejlepší možností pro dámy by bylo koupit holicí strojek, který pracuje nejméně ve dvou rychlostech.

Způsob použití

Schopnost používat suché a mokré holení je velkou výhodou zařízení. Například oblast bikin a podpaží jsou velmi citlivá. Pro bezbolestné odstranění chloupků je zapotřebí předběžná úprava pokožky.

Je to důležité! Použitím mokrého holení pomocí speciálních pěn a gelů se můžete vyhnout podrážděnosti.

Druh potraviny

Nenákladné modely zpravidla pracují ze sítě, takže je nemusíte nikdy používat ve sprše. Pokud máte takovou příležitost, doporučujeme zakoupit bateriový nebo bateriově napájený model.

Je to důležité! Při výběru je třeba věnovat pozornost době, kdy je přístroj držen elektrickým nábojem.

Další funkce

Chladicí tryska, masér, pulzace a další funkce snižují nepříjemné pocity při odstraňování chloupků. Ale tyto funkce jsou užitečné pouze pro holicí strojek. Pokud není zařízení vybaveno příchytkami na kleště, pak jsou tyto možnosti zcela zbytečné a neměli byste za ně platit.

Nejlepší ženský elektrický holicí strojek je ten, který vám nejlépe vyhovuje. Proto při nákupu je důležité studovat technické a provozní vlastnosti výrobku a teprve potom rozhodnout.

Pravidla pro používání holicího strojku pro ženy:

 • Opláchněte oblast, která má být ošetřena teplou vodou, utřete ručníkem. Pro suché holení je takový výcvik dostačující. Pokud procvičujete mokré holení, naneste na pokožku speciální pěnu nebo gel.
 • Opatrně a pomalu pohněte holicí strojek přes kůži bez náhlé pohyby a trhání. Potřeba přesunout vlasovou čáru.
 • Po holení ošetřete pokožku speciálním krémem. Podívejte se na odkaz a zjistěte nejúčinnější způsob, jak odstranit podráždění po holení.
 • Zařízení vyčistěte speciálním štětcem, který je součástí balení.

Nejlepší elektrické holicí strojky pro ženy: přehled nejoblíbenějších modelů

Dáváme seznam nejpopulárnějších modelů, díky nimž bude pro vás snadněji určovat nejlepší holicí strojky pro ženy.

Panasonic ES2216PC

Osušuje a hydratuje pokožku stejně dobře. Přístroj nevyvolává podráždění, proto je vhodný pro zvláště citlivou pokožku. Žiletka poskytuje dokonale hladký povrch.

Brown FG 1100

Břitva je vybavena deseti různými tryskami, poskytuje hladké a vysoce kvalitní oholení. Možná kompletní (podle epilátorového principu) odstraňování chloupků. K dispozici je trimmer, který lze použít pro intimní účes. Správně - nejlepší elektrický holicí strojky pro ženy.

Je to důležité! Chcete vytvořit originální intimní účesy doma? Použijte naše tipy, abyste zjistili, který bikini trimmer je lepší.

Panasonic ES246AC

Zvláštností tohoto modelu je hlava s šířkou palce, která zajišťuje odstranění chloupků na nejtěžších místech. Břitva nepořezává jen vlasy, ale zachycuje jejich špičky. Dívka nebude zažívat nepohodlí při růstu vlasů, takže můžete bezpečně říct, že je to dobrý elektrický holicí strojček pro ženy.

Remington WDF 7000

Zařízení je vybaveno dvěma holicími hlavami, které umožňují mokré a suché holení. Zařízení je vybaveno trimerem pro intimní účesy.

Elektrický holicí strojek proti epilátoru: co je lepší?

Ženské holicí holicí stroje se víceméně vyřeší. Jaký elektrický holicí strojček pro ženy je lepší, víte o tom. Mnoho lidí se ptá na otázku: která je vhodnější, epilátor nebo elektrický holicí strojek?

Epilační technologie se liší od holení. Tento účinek na vlasové folikuly je trvale odstranit. Epilace je poměrně vážná a ne nejpříjemnější. Provádí se pouze odborníci v salonech. Dopad na kořeny vlasů se provádí pomocí laseru nebo elektrického proudu.

Je to důležité! Náš samostatný příspěvek vám pomůže vybrat nejlepší model epilátoru. V něm najdete všechny informace o kritériích výběru zařízení, výrobců a modelů. Přečtěte si "Epilátory - které je lepší vybrat?".

Dnes je však epilace nazývána také domácí procedurou pro oškrabávání chloupků pomocí speciálních pinzet. Tento postup se stal velmi populární vzhledem k dlouhodobému účinku "hladké pokožky". Čas potřebný k vytvoření nového vlasového folikulu bude potřebovat hodně. Existuje však mnoho dalších účinných způsobů, jak provádět odstraňování chloupků v intimní oblasti.

Je to důležité! Princip činnosti různých elektroepilátorů je odlišný. Existují modely vybavené disky a pinzety. Disk pevně přitiskne vlasy a vytáhne je z kořene. Pinzety zachycují vlasy ve speciální smyčce a také je vytáhnou. Reklama slibuje účinek hladké pokožky po celý měsíc. Skutečný termín je 1-2 týdny.

Pokud pravidelně používáte epilátor, v průběhu času uvidíte, že vlasy se staly spíše řídké, tenké a měkké. To není špatné, ale nemůžete zavolat příjemné odstranění chloupků. První postup je obzvláště nepohodlný. Takže pokud nevíte, jak vydržet bolest, epilátor bude vypadat jako středověký nástroj mučení.

Je to důležité! Trysky, které snižují nepohodlí (masér, chladicí systém), tento problém řeší pouze částečně. A po depilaci potřebujete speciální péči o pleť.

Dámský holicí strojek: jak si vybrat a používat

Dokonale hladká pokožka těla činí ženu atraktivní a dobře upravenou. Moderní kosmetologie nabízí řadu technik pro odstranění nadměrné vegetace - od pravidelného holení až po různé typy depilace a depilace. Holicí však zůstává nejbezpečnějším postupem pro pokožku: v průběhu jejího provádění se chloupky neodstraní od kořene jako při epilaci, ale jsou odříznuty pouze na požadovanou délku. V závislosti na požadovaném výsledku se používají jednoduché holicí strojky, elektrické holicí strojky a vyžínače. Každé zařízení má výhody a nevýhody. Proto při výběru holícího strojku nejprve zjistěte, za jakým účelem jej potřebujete. A v souladu s tím si prostudujte informace o modelech prezentovaných na trhu a jejich vlastnostech.

Holicí přístroje: funkce pro ženy

Pro postup holení ženy používají následující typy holičů:

 • holicího strojku nebo holicí strojky. Přístroj byl používán po desetiletí a neztrácí popularitu. Břitva přerušuje chloupky blíže k kořenům než elektrický holicí strojek, čímž zajišťuje lepší oholení. Výrobci pravidelně vylepšují tato zařízení přidáním různých možností rychlého a pohodlného holení. Největší nevýhodou holicího strojku je, že vyžadují vodu a speciální holicí výrobky, které nejsou vždy k dispozici. Kromě toho může holicí stroj způsobit podráždění citlivé pokožky. Dámské holicí strojky se liší od holičů nejen v jasných barvách a elegantním designu, ale také za přítomnosti speciálního zvlhčujícího proužku, který zlepšuje klouzání, zabraňuje usazování pokožky a činí proceduru příjemnějším a bezbolestným. Stroj lze použít k odstranění přebytečných vlasů na všech částech ženského těla; Ženské stroje jsou navrženy speciálně pro jemnou pokožku: zajišťují bezpečnost holení a nepřítomnost podráždění po proceduře
 • elektrický holicí strojek Na rozdíl od obráběcích strojů je vždy k dispozici postup holení holicího strojku. Dokonce i přítomnost ručního napájení není nutná, protože většina moderních zařízení má baterie s dobrou kapacitou. Hlavní rozdíl mezi elektrickým holicí strojkem a epilátorem spočívá v tom, že jemně prořízne chloupky na základně a epilátor je vytáhne z kořene. Elektrický holicí strojek poškozuje kůži méně, a proto se doporučuje ženám s vysokou citlivostí a tendencí k podráždění, stejně jako s nízkým prahem bolesti. Žiletky jsou uzavřeny speciálními kovovými oky, skrze otvory, ve kterých vlasy pronikají dovnitř a jsou odříznuty lopatkami. Díky tomu je kůže zcela chráněna před mikrotřískami. Při řezání vlasů se čepel mírně zaoblení špičkou, která při regeneraci způsobuje menší nepohodlí. Elektrický holicí strojek je univerzální a vhodný pro holení nohou, rukou, podpaží a intímních oblastí. Některé modely mají speciální úzké trysky pro práci v těžko dostupných místech; Sada příslušenství, která je součástí soupravy elektrického holicího strojku, činí zařízení univerzální a umožňuje ošetření povrchu nohou, oblasti podpaží a oblasti bikin
 • trimmer. Díky tomu mohou být vlasy zkráceny na určitou délku (od 0,5 mm nebo více). Trimmer se obvykle používá k vytváření účesů a stylingu v intímních místech, stejně jako ke zkrácení vlasů v oblasti bikin. Pomocí trimmeru je z vlasů vyříznuto široké spektrum vzorků a obrazů. Vypadá esteticky a atraktivně. Někdy jsou k přístroji připojeny speciální příchytky pro korekci obočí. Trimmer se doporučuje pro ženy, jejichž pleť je tak jemná a tenká, že dokonce i holicí strojek s holicí strojkou způsobuje podráždění;
 • Trimmer pomáhá zbavit se přebytečných vlasů a vytvořit originální účes v intimní oblasti
 • epilátor Nejlepší volbou by bylo koupit multifunkční zařízení, které kombinuje mnoho možností. Například je důležité provést epilaci dříve, než opustíte, aby se odstranila přebytečná srst po dlouhou dobu, a ne ztrácet čas na pravidelném holení. A v slavnostních a speciálních termínech si můžete udělat krásný obraz v intimní oblasti. Základem multifunkčního zařízení je elektrická holicí strojka a k němu jsou připojeny trimr a epilátor ve formě příloh. Příchytka epilátoru má menší počet malých pinzet než plnohodnotné zařízení, které umožňuje modelování vlasů v oblasti bikin. Tam je také obrácená situace: epilátor nebo trimmer působí jako základní zařízení, a holicí strojka je připojena k tomu.
Epilátor s hlavou holicího strojku a trimovací hlavou je nepostradatelným produktem, pokud jde o jeho funkčnost.

Video: jak vybrat správné břitvy

Vlastnosti elektrických holicí strojky

Mezi všemi elektrickými holicími zařízeními je elektrická holicí strojka nejvšestrannější a nejbezpečnější. Při použití je kůže poškozena méně než z epilátoru a holicí strojček lze aplikovat na celé tělo, včetně oblasti bikin.

Podle principu fungování jsou všechny holicí strojek rozděleny do dvou typů:

 • Mřížka: zaoblené listy se nacházejí za tenkou kovovou sítí s mikro-otvory, které dělají vibrační pohyby a řezané vlasy, které spadají do otvorů. Holicí holicí strojka je považována za nejcitlivější a je vhodná pro citlivou pleť. Není však vždy možné se vypořádat s tvrdými vlasy síťové břitvy, proto na kůži mohou být "pichlavé" oblasti; Většina elektrických holicí strojky pro ženy se týká typu mřížky
 • rotační: žiletky se otáčejí podél středové osy ve speciálních kulatých mřížích se zkosenými otvory a odříznou chloupky, které pronikají dovnitř. Tato metoda je považována za účinnější pro tvrdé vlasy, protože čepele pracují blíže k pokožce a kořenům vlasů. Zrnitost a svědění po holení s rotačním holícím strojkem je běžná věc.

Většina holičů na holičkách v prodejně - netto. To je způsobeno skutečností, že čisté holicí strojky pracují jemněji a lépe se vyrovnávají s tenkými vlasy, stejně jako často vybavené různými tryskami, které jsou v poptávce mezi ženami. Některé ženy však používají samčí modely holičů, včetně rotačních.

Počet otočných hlav a mřížek s lopatkami v elektrickém břitvu se liší. U mužských modelů může jejich počet dosahovat pět nebo více a u ženských modelů je jedna nebo dvě dost, protože vlasy žen jsou slabší a tenčí. Hlavy mohou být plovoucí, tj. Umístěné na pohyblivých úchytech. To vám umožní perfektně opakovat obrysy částí těla, čímž je holicí stroj pohodlnější a čistší. Vysoce kvalitní elektrické holicí strojek pro ženy poskytují systém plovoucích hlav, usnadňující proces holení, zejména v intímních místech.

Pro dospívající dívky s jemnou pokožkou a tenkými vlasy jsou holicí strojky vhodnější pro jemné holení. Holicí strojek musí mít systém plovoucích nožů - to umožní, aby byly všechny povrchy úspěšně ošetřeny.

Plovoucí systém pro montáž na holicí strojku umožňuje opakovat obrysy těla a manipulovat s obtížně přístupnými místy

Užitečné funkce elektrického holicího strojku jsou vodotěsné (můžete jej použít ve sprše), schopnost holení za mokra pomocí pěny nebo gelu, osvětlení a několik vysokorychlostních pracovních režimů pro účinné holení a epilaci.

Podmínky použití

Moderní modely elektrických holicí strojky mají obvykle funkci jak suchého, tak i mokrého holení. Suché holení se provádí bez použití vody a pro mokrou potřebujeme nejen vodu, ale také holicí gel. Mokrá metoda je pro pokožku méně traumatická, kromě hydratačních a dezinfekčních prostředků jsou často součástí holicího materiálu. Mokré holení dráždí kůži méně, než je suchá

Po prvním použití elektrického holicího strojku se na kůži může objevit zarudnutí a podráždění. To je normální doba přizpůsobení pokožky novému zařízení. Pokud však problémy na kůži neprošli, je to příliš citlivé. Proto je nutné změkčit holení speciální kosmetikou. Bylo by moudřejší holit před spaním, pak pokožka bude mít dost času na zotavení.

Pravidla pro používání elektrického holicího strojku pro suché i mokré metody jsou poměrně jednoduché:

 • před mokrým holením musí být povrch kůže ošetřen gelem nebo pěnou; postupujte lépe v koupelně;
 • suché holení může být zmírněno poprášením pokožky maskovacím práškem nebo dětským práškem před zahájením léčby; po ukončení procedury musí být prášek omyt teplou vodou a saponátem; Chcete-li zmírnit proces suchého holení a dodatečně chránit kůži, pomůže dětský prášek
 • Nejlépe se používá holicí gel, spíše než pěna, protože poskytuje hladší holicí strojky. Aplikace produktu na chloupky několik minut před holením z nich zpomalí;
 • pomocí rotačního elektrického holicího strojku odstraňte chloupky s hladkými kruhovými pohyby, u holicího strojku by měly být pohyby postupné - nahoru a dolů;
 • dotkněte se jemně, bez velkého tlaku; pokuste se několikrát držet zařízení na stejném místě;
 • oblast podpaží je lépe ošetřena holicím gelem s holicí strojkou s plovoucí hlavou a pohyby by měly být trhavé, krátké a nasměrované shora dolů;
 • Pro oblast bikin je vhodnější metoda mokrého oholení, protože kůže je zde nejcitlivější a podrážděná. Chcete-li se vyhnout problémům, zaměřte břitvu pouze na růst vlasů a svou volnou rukou trochu vytáhněte kůži - to pomůže krájení vlasů jedním pohybem.

Alkoholové lotiony, které se používají k dezinfekci pokožky po holení, mohou způsobit další podráždění. Je lepší je nahradit následujícími způsoby:

 • směs prášku ze dvou tablet kyseliny acetylsalicylové a dvě polévkové lžíce glycerinu;
 • peroxid vodíku;
 • manganový roztok;
 • roztok chlorhexidinu;
 • směs stejného množství oleje z oliv a čajovníku;
 • studený komprese s infuzí léčivých bylin - heřmánek, neplodnost nebo posloupnost.
Nezapomeňte na zvlhčení pokožky po proceduře - použijte speciální krémy po holení, které obsahují výtažky z aloe, heřmánku nebo neléce

Po holení se doporučuje, aby se nepoškodilo po dobu 20 minut, aby se pokožka dýchala. Oděvy, které jsou v kontaktu s oblastmi pokožky ošetřenými břitvou, by měly být volné a pokud možno z přírodních tkanin.

Zařízení péče

Elektrické holicí strojky a vyžínače vyžadují pravidelné čištění, protože po provedení holení je třeba ze zařízení odstranit ostříhané chloupky, části pokožky a zbytky pomůcek (při mokrém holení).

Péče o elektrický holící strojek obsahuje následující položky:

 • modely elektrických holicích strojků s vodotěsným pouzdrem a funkcí mokrého holení postačují k opláchnutí pod tekoucí vodou, odstranění všech nečistot; Můžete také demontovat holicí strojek, řezací jednotku a umýt ji samostatně;
  Modely mokrých břitů lze umýt tekoucí vodou.
 • po vyčištění vodou musí být zařízení vysušeno a namazáno speciálním olejem, které se obvykle dodává v sadě (může se také nalézt v internetových obchodech). Mazání by mělo být prováděno po každém mytí zařízení, protože voda odmašťuje řezné prvky a vede k jejich rychlému poškození. Použijte několik kapek oleje na nože a zapněte přístroj tak, aby byl produkt rovnoměrně rozdělen; Pravidelné mazání prodlouží životnost přístroje.
 • Z času na čas musíte holicí stroj vyčistit speciálním mycím prostředkem. Za tímto účelem:
  • aplikujte prací prostředek na holicí povrch zařízení;
  • zapněte zařízení a udržujte jej v mírném pracovním stavu, aby se nástroj mohl dostat do všech rohů zařízení;
  • poté vypněte přístroj, odpojte holicí část a důkladně ho opláchněte vodou;
  • vysoušejte součásti a sestavte holicí strojek;
 • Modely se suchým čištěním mají často koš na odpadky. V takovém případě je nutné vyjmout řezací jednotku, vytáhnout odpad z kontejneru a vyčistit mechanismus přístroje speciální štětkou s tvrdými štětinami. Nedoporučuje se síť stříhat holicí strojkou, protože je tak tenká, že je snadno poškozená. Tuto část je třeba důkladně odstranit z vlasů;
  Zvláštní kartáč součástí balení je určen k odstranění chloupků ze zařízení
 • ostřičky by měly být vyměňovány jednou za rok a půl.

Pokročilé modely elektrických holicí strojky mají samočistící funkci. Chcete-li tuto příležitost využít, je nutné přístroj umístit na stanici, aplikovat speciální čisticí prostředek podle pokynů a stisknout tlačítko. Dále bude inteligentní zařízení dělat vše samo o sobě.

Hodnocení elektrických holicích strojků pro ženy

Při koupi holicího strojku je moudřejší upřednostňovat zařízení známého výrobce, které si váží jeho pověsti a vylučuje nekvalitní výrobky. Nejoblíbenější značky na tomto trhu jsou Braun, Philips a Remington. Pokud jde o trimery, jejich přední výrobci jsou Braun, Veet a Panasonic. Cena modelů těchto značek je poměrně vysoká. V každém případě musíte být připraveni na to, že elektrický holicí strojek bude stát podstatně víc než holicí strojek. Ale to bude trvat mnohem déle a zároveň pomůže ušetřit čas a úsilí.

Seznam nejpopulárnějších modelů v roce 2018 pomůže určit schopnosti různých modelů a udělat správnou volbu.

Braun LS 5160 a 5560

Oba modely mají plovoucí zdvih hlavy, mokré a suché funkce holení, zabudovaný trimmer a různé trysky, včetně trysky pro peeling. Model Braun LS 5160 má mnoho trysek, včetně trysky pro peeling

Tato zařízení se liší pouze baterií a cenou. Protože baterie 5560 má lepší baterii, je její cena vyšší. Model Braun LS 5160 se liší od předchozí silné dobíjecí baterie

Philips BRL 140

Funkcí tohoto modelu je plovoucí hlava, která sleduje obrysy těla. Na obou stranách síťky ostřívek se nachází trimmer se zaoblenými hroty, který zajišťuje plynulé klouzání a ochranu proti řezům. Žena během postupu nezpůsobí nepříjemné pocity. Sada obsahuje dodatečné příslušenství a holicí strojky pro holící strojky. Model Philips BRL 140 má zabudovaný trimmer se zaoblenými špičkami a příjemným ergonomickým designem.

Remington WDF4840 a WDF5030

Dva funkční modely, které získaly mnoho pozitivní zpětné vazby od žen. Mají dvě čisté holicí hlavy, zabudované trimery, funkce suchého a mokrého holení a dobíjecí baterii, která umožňuje používání zařízení bez připojení k elektrické síti. Holicí strojka Remington WDF4840 má dvě síťovací hlavy a má ostré a mokré holení.

Hlavní rozdíl mezi modelem WDF5030 a WDF4840 spočívá v tom, že má speciální dvojité oko s otevřenými řezáky a pásem s mandlovým olejem, který hydratuje pokožku během holení. Cena holicího strojku je tedy vyšší než cena předchozí. Elektrický holicí strojek Remington WDF5030 je podobný elektrickému holicímu strojku WDF4840, ale má pás mandlového oleje a vylepšenou holicí síťku.

Braun SilkEpil FG 1100

Mezi trimery jsou úspěšné dva levné modely, jejichž cena v rozmezí 1-2 tisíc rublů je jednou z výhod, protože zákazníci opakovaně říkají, že takové užitečné zařízení by mělo stát víc.

Kompaktní, lehká žiletka pro styling v oblasti bikin a tvarování obočí. Má dobrou sílu, dlouhou dobu drží náboj a vypadá jako pero. Trimmer Braun SilkEpil FG 1100 má dobrou baterii a schopnost oholení za mokra

Tento model lze použít s pěnou a opláchnout pod vodou. Uživatelé si berou na vědomí přesnost holení s tímto zařízením, bezbolestnou pleť a nepřítomnost podráždění v intímních místech. Sada obsahuje také další trysky a šablony pro intimní účesy.

Veet Sensitive Precision

Jedná se o trimru pro citlivé oblasti těla. Je určen pouze pro suché holení, má čtyři užitečné trysky v sadě, účinně pracuje z jedné baterie, bez bolesti a zčervenání se vyskytuje s přebytečnými vlasy a umožňuje zvládnout umění vytvářet intimní účesy. Trimmer Veet Sensitive Precision je určen pouze pro suché holení a dodává se s mnoha dalšími tipy.

Podle recenzí na internetu můžete zjistit, že dokonce i muži kupují střihač Veet: je ideální pro řezání knírek a vousů.

Recenze

Šití holicí strojky Philips Satin Shave Advanced BRL 140 je to, co hledáte! Výhody: Dlouhodobé použití. Čistěte oholení. Nevýhody: Ne)) Téměř měsíc jsem šel najít vhodnou holicí strojku. Přečetl jsem si spoustu recenzí, šel nakupovat, požádal jsem si od prodejců a nakonec jsem ho koupil. Minula jsem na to! Oholení Oholení velmi čisté a čisté, bez alergií. Samozřejmě, pokud se porovnáte s holicí strojkou, ukáže se to velmi dlouho, ale stojí za to. Používám pouze suché holení. Jen tak pohodlné. Nabíjení Koupeno kolem ledna a poprvé účtováno v červenci. Zatímco ji používám dost často. Vyčištění. Dodává se s malým štětcem. Velmi pohodlná a velmi dobrá čistota. S tím nebyly žádné problémy. Dokončení. Bílé úložné pouzdro, ozdobný štítek a čisticí kartáč.

Smirnova-os

https://otzovik.com/review_5478265.html

Využívám ji velmi dlouho. Neexistuje žádné podráždění a to je hlavní výhoda elektrického holicího strojku. A nakupujte lépe v elektronickém obchodě. V běžných obchodech není jejich volba příliš velká, stále více epilátorů narazí. Stává se mimochodem a epilátory takovou tryskou pro oblast bikin. Obecně si kupuji druhý elektrický holicí strojek a jsem velmi potěšen. Jenže je s nimi problém, není prakticky možné zakoupit vyměnitelnou síť a když mé první oko bylo nudné (a to se stalo asi rok po koupi), pak jsem si koupil nový holící strojek. Ačkoli to může být někde takový se zaměnitelnou sítí. Nevím, nepřišel jsem na to. A který z nich koupit, myslím, že rozdíl je malý. Teď mám Remington, jsem s tím velmi spokojen.

iri-irika

http://www.liveinternet.ru/community/make_up/post149563361/

Používám holicí strojky pro ženy. Byl dodán s epilátorem, takže nebudu říkat cenu: Phillips; retikulum; Odehřu se přímo ve sprše, to znamená, že není suché. Žádné podráždění, velmi potěšené.

Pocit

https://eva.ru/static/forums/33/2004_6/153020.html

Mám epilátor s tryskou, jako holicí strojek. S epilátorem také nepřátelé - vlasy rostou. Ale s elektrickým holící strojek, dobrý vztah)) Z mínusů - to nebude fungovat zcela hladce, plus - rychle a bez podráždění. Používám v nouzových situacích, kdy v koupelně není čas na vlasy a oholení vlasů a potřebujete se je okamžitě zbavit. Na dotyk, samozřejmě, se "konopí" cítí trochu, ale vizuálně nic není patrné. A vlasy nevyrůstají.

BERETka

http://www.penzamama.ru/node/17195

Mám elektrický holicí strojek, používám ho asi 5 let. Dnes jsem se na to jen zlobil - byl jsem trochu hloupý a musel jsem se holit s normálním holicí strojkou. Zlo nestačí... Jak jsem žil bez ní. Hlavní nevýhodou je, že když vlasy rostou, pichají a po elektrickém holicí strojce se alespoň nenarazí a nedojde k podráždění.

Lyalka

http://www.penzamama.ru/node/17195

A dlouho jsem si položila pozor na holicí strojky tohoto typu (se sítí). Otec měl jen ty). Existují elektrolýzní stroje s blokem, který lze nahradit mřížkou. Ale předtím, než jsem se narodil, koupil jsem takovou ženu Brownovou a už po 4 roky nedošlo k podrážděnosti))

chudiki

https://must-have.livejournal.com/53989.html

Několik let používám pouze holicí strojek. Zpočátku se objevil epilátor Brown, nějaký jednoduchý, s holicí hlavou. Holičství skvělé všechno, hladké, dobře, nemohl dostat dost. Pak jsem si kvůli okolnostem koupil elektrický holicí strojček s holením dámy, samozřejmě se oholí mnohem horší. Mám hrozné podráždění na pokožce ze všech ostatních typů odstraňování chloupků, holicí strojek - můj spánek a moje ruce nejsou odtud, vždy jsem stříhala běžným holícím strojkem a to se nedá dělat s holicí strojkou.

i_will_be_88_cm

https://kosmetichka.livejournal.com/16807688.html

Žehličky pro ženy nejsou marketingovým krokem pro výrobce, ale zařízení speciálně určená pro jemnou ženskou kůži. Hlavní požadavky na holicí strojek - čisté, vysoce kvalitní holení a bez podráždění na pokožce po proceduře. Příjemným doplňkem funkčnosti je ergonomický design, snadné použití a trysky pro styling většiny modelů. Při hodnocení podle recenzí lze říci, že jasné pochopení toho, zda je přístroj vhodný pro konkrétní ženu, se objeví pouze se zkušenostmi s používáním. Někteří lidé dávají přednost holičům, protože čistota jejich holení, někteří dávají přednost elektrickému holicí strojek kvůli nepřítomnosti podráždění, zatímco jiní vybírají trimery, doufajíc, že ​​se vyvarují svědění a zánětu. Univerzální přístroj kombinuje holicí strojek s vestavěným trimerem a také obsahuje speciální hroty a pinzety pro epilaci. Takové zařízení může být považováno za nejlepší volbu pro ty, kteří dosud nerozhodli o svých preferencích.

Pro Více Informací O Suché Vlasy