logo

Lunární dny pro účes

Po dlouhou dobu je obvyklé krájet vlasy pouze v určitých dnech, aby se zlepšila jejich energie, stejně jako hustota srsti a růst. Naši předkové se domnívali, že pokud si ve špatném dni krájete vlasy, může to mít negativní dopad na celý osud člověka.

Poloha měsíce - to je vodítko pro tento postup. Pro účes nebyl vybrán náhodou, protože měsíční fáze zvláštním způsobem ovlivňují osobu. Ovlivňuje měsíc a stav vlasů. Existují dobré dny pro účesy a špatné. Pro tento postup je nutné vybrat pouze příznivé dny a nezáleží na tom, zda si budete muset udělat odpoledne nebo večer.

Lunární měsíc se skládá ze 4 fází:

 • nový měsíc;
 • úplný měsíc;
 • rostoucí měsíc;
 • ubývající měsíc.

Tyto fáze ovlivňují stav těla a vlasů. Dopad měsíce na člověka je vědecky dokázaný fakt. Příznivé dny pro vytváření účesů jsou dny, kdy díky manipulaci stylisty s vlasy začínají růst rychleji a jejich objem se zvyšuje.

Příznivé dny pro účesy

Astrologové říkají, že to není jen Měsíc, který ovlivňuje stav vlasů. Tvrdí, že vlasy jsou jakousi nití, která váže člověka do vesmíru. Podle něj je kosmická energie přenášena člověku, což ovlivňuje jeho zdraví a osud.

Pokud uděláte účes ve vhodných dnech, zlepší se lidské biologické pole a bude mít pozitivní dopad na osud.

Příznivá doba pro účesy:

  Úplněk

Jedná se o nejvhodnější lunární dny pro stříhání vlasů. Pokud se účes uskuteční v plném měsíci, pak se prameny začnou rychle doplňovat a hustota vlasů se zvýší. To jsou příznivé dny nejen pro řezání vlasů, ale také pro barvení. Jedná se o nejlepší den pro absolutní postupy pro vlasy.

Období vzestupného měsíce.

Pokud v tuto chvíli vytvoříte vlasy, růst urychlí pramen, ale jas může zmizet. Spřádání může také ztratit vlhkost. Je-li vlas příliš suchý bez toho, bude to pro ně škodlivé.

 • 5, 8, 11, 13, 14, 19, 21-23, 26-28 měsíčních dnů.
 • Období, kdy je Měsíc v souhvězdí Kozoroh, Libra, Leo, Panna nebo Taurus.
 • Nepříznivé dny na vlasy

  Nepříznivé dny k provedení účesu - to je doba, kdy manipulace s prameny negativně ovlivní jejich strukturu. Budou křehké, rostou pomalu a začne spadnout.

  Astrologové říkají, že řezání v těchto dnech má negativní vliv na lidské biologické pole. Vyčerpává energii, může způsobit nemoci a neštěstí. V těchto dnech je tedy třeba se vyvarovat.

  Špatná doba manipulace s pramenem:

   Ubývající měsíc.

  Pokud si v této fázi natřete vlasy, růst vlasů se zpomalí. Tato doba je však pro depilaci příznivá.

  Nový měsíc

  Tím, že děláte účes v tomto okamžiku, člověk zkracuje svůj život. Takový postup získává vitalitu z toho. Protože po návštěvě salonu jsou zdravotní problémy. V žádném případě nemůže dělat vlasy na novém měsíci u dětí. Pokud chlapci v tomto okamžiku udělají vlasy, pak budou mít plešatost velmi rychle a ostříhání na novém měsíci děvčat způsobí, že jejich vlasy budou tekuté a budou silně ztraceny.

  9, 15, 23 a 29 měsíčních dnů.

  Nejsou to jen nepříznivé, ale i nebezpečné, aby se střih. Pokud máte vlasy v tuto chvíli, prameny budou slabé, objem vlasů zmizí a ztráta vlasů začne. Stříbrnost v těchto dnech bude mít také vliv na osud osoby. Bude strašíno neštěstí a budou se vyskytovat zdravotní problémy.

  Měsíční a sluneční zatmění.

  Pokud si v těchto dnech ořezáte vlasy, trpí struktura vlasů, osud a zdraví člověka.

  Měsíc v souhvězdí Rakovina nebo Ryby.

  Řezání v těchto dnech narušuje strukturu vlasů a zdraví.Nikdy neříkejte prameny sami. Postup, provedený s vlastními rukama, poruší biologické pole a poté, co dojde k neštěstí.

  Je lepší snížit vlasy s odborníky a pouze v příznivém období.

  Střih na určitý měsíční den

  Nyní se podívejme blíže na to, v jakých dnech můžete dosáhnout účesu, a které dny nemáte:

  1. den Tento den je nepříznivý. Zkrácený účes zkrátí životnost, protože energie z Vesmíru bude odříznuta.

  2. den Tento den se nedoporučuje provádět vlasy. To povede k nepříznivé atmosféře v rodině a v práci. Skandály a konflikty neustále vznikají.

  3. den. Nepříznivý čas na účes. Účes, vyrobený ve 3 měsíčních dnech, bude mít za následek vznik materiálních problémů. Manipulace s vlasy na třetí den povede k vzniku problémů a onemocnění.

  4. den. Špatný čas na účes. Postup bude způsobovat fóbie a depresi. Z důvodu srážek v této době také se objeví zdravotní problémy. Za prvé trpí hrdlo a dýchací orgány.

  5. den. V této době pátého dne můžete provést vlasy. Střih, vyrobený 5. měsíc, zlepší materiální stav člověka.

  6. den. Šestý den je nepříznivé období. Střih na 6. měsíčním dni bude mít za následek vznik onemocnění dýchacích cest. Účes v 6. měsíčním dni obecně zhorší zdraví.

  7. den. Střih vlasů 7. měsíc není vhodný. Postup, uskutečněný na 7. den, povede k destabilizaci vztahů s příbuznými a kolegy. Také účes na sedmý den způsobí zhoršení záležitostí a stav imunitního systému.

  8. den. Skvělý čas na vytvoření účesů. Střih na 8. měsíčním dni prodlouží život člověka a posílí jeho zdraví. Účes osmého dne také zvýší sebevědomí a pomůže dosáhnout úctu od ostatních.

  9. a 10. lunární den. Nepříznivý čas na účes. Manipulace s vlasy prováděné 9. měsíční den a 10. den vyvolávají výskyt onemocnění. Účes na devátý den a desátý den zkracuje život.

  11. měsíční den. V tuto chvíli můžete manipulovat s vlasy. Střih na 11. měsíčním dni zlepší strukturu vlasů. Manipulace s prameny na jedenáctý den mohou rozvinout dar jasnovidnosti a intuice a zlepšit fungování mozku.

  12. den. Špatná doba manipulace s vlasy. Střih na 12. měsíčním dni může způsobit nehody. Výlet do salonu v dvanáctý den může způsobit náhlé tragické přerušení života.

  13. den. Třináctý den je nejlepší čas pro ženy, které chtějí zvýšit své kouzlo. Střih na 13. měsíční den zvýší šarm a odvolání.

  14. den. Příznivý den pro účesy. Postupy s vlasy, zdokonalené dnes, zlepší blaho člověka, pomohou mu podepsat lukrativní smlouvy a získat úctu ve společnosti.

  15. den. Nepřímá doba. Střih, dokonalý dnes, může zhoršit váš psycho-emocionální stav. Budou existovat fóbie a deprese.

  16. den. Nepříznivý den. Dnešní účes by vedl ke spáchání fatálních chyb a špatných závislostí.

  17. den. Špatný den pro účes. Výlet do salonku na 17. měsíční den může mít za následek výskyt nehod, zdravotních problémů a psycho-emoční poruchy. Účes na sedmnáctém dni může vést ke zničení vztahů s příbuznými a kolegy.

  18. den. Nepříznivé období. Manipulace s vlasy v tento den může způsobit ztrátu vašeho majetku, výskyt onemocnění a způsobit problémy ostatním. Zvláště mohou trpět domácími zvířaty.

  19. den. To je příznivý čas. Střih v 19. měsíčním dni přinese dlouhověkost. Účes devatenáctého dne zlepší strukturu vlasů.

  20. den. Špatný čas. Střih na 20. měsíčním dni skončí s výskytem zdravotních problémů a psycho-emocionální poruchy. Manipulace s vlasy na 20. měsíčním dni mohou také vést k tomu, že osoba bude mít myšlenky na rozpad se životem. Na čas dvacátého dne není nutné vybrat si účes.

  21. den Dobrá doba. Manipulace s vlasy povede ke spokojenosti a kouzlu.

  22. den. Sporná lhůta. Na jedné straně můžete zlepšit svůj finanční stav, na druhé straně - můžete mít problémy s nadváhou.

  23. den. Tentokrát je skvělé pro účes. Po návštěvě salonu se člověk bude cítit šťastně. Zvýší sebevědomí a přitažlivost.

  24. den. Špatný den pro účes. Manipulace s vlasy, vyrobené dnes, povede ke vzniku onemocnění.

  25. den. Nepřímá doba. Střela způsobí zhoršení zraku a oční onemocnění.

  26. den Toto období je dobré pro účesy. Účesy vyrobené dnes přinesou štěstí a zlepší mikroklima v rodině.

  27. den Příznivý den. Střih v 27. měsíčním dni přinese štěstí. Zlepšete vztahy s vaším blízkým.

  28. den. Dobré období. Střih na 28. měsíčním dni zvýší kouzlo člověka, který nezůstane bez povšimnutí ostatními. V tento den ve vlasech nebude jedna vada.

  29. měsíční den. Nepříznivý den. Manipulace s vlasy ve dnech 29 vedou ke snížení lidské energie a zhoršení mozku.

  30. den. Špatné období. Střih bude způsobovat neštěstí a revitalizaci nepřátel.

  Tím, že uděláte účes v příznivých lunárních dnech, má člověk příležitost zlepšit svůj finanční stav, zdraví a zlepšit strukturu vlasů.

  Lunární dny pro účesy

  Správný účes bude přínosný

  Vlasy nejsou jen pro krásu. Jsou to zvláštní přírodní antény našeho těla, které vedou k tělu neviditelnou životodárnou sílu prostoru.


  Pro ošetření vlasů se pečlivě ošetří. Chcete-li snížit vlasy znamená změnit svůj život, bylo to známo už dávno. Není divu, že se s tímto postupem spojuje obrovské množství rituálů.

  PRAVIDLA PRVNÍ:
  Nemůžeš nikým věřit svým vlasům. Měli bychom si uvědomit, že osoba, která vás rozřízne, změní vaše bio pole. Proto, když přijdete do kadeřníka, vyberte energický a veselý pán, pak se váš život po úpravě změní k lepšímu. Starší kadeřník, tím silnější jeho vliv na váš život. Jste-li nezávislou osobou, jste zvyklí na řešení vašich vlastních problémů a nemáte rádi to, když vám něco brání v tom, aby jste si je vybrali, vyberte si mistra svého věku nebo mladšího. Když jste z nějakého zvláštního důvodu nešťastní, má smysl zvolit si velmi starého a slavného čaroděje, a to i za předpokladu, že účes, který učinil, vás bude draho stát. Ale po návštěvě holičství se může změnit váš život. A pokud stále správně počítáte čas návštěvy, nezmění se, ale zlepší se.

  PRAVIDLA DRUHÉ:
  Nejlepší je, abyste si neřízli vlasy. Dokonce i když víte, že kadeřnictví je dobře, neměli byste zanedbávat toto znamení. Kořeny této "pověrčivosti" spočívají ve velmi důležitém problému: pro člověka je velmi obtížné vyléčit se. Každý, kdo zná nejsilnější psychiku. Bez ohledu na to, jak silná a silná vůle může být člověk, je pro něj velice obtížné napravit deformace svého vlastního biopole, protože je přetváří takovou deformovanou energií.

  PRAVIDLA TŘÍ:
  Domníváme se, že je lepší, když jste sníženi osobou stejného pohlaví jako vy. Psychikové říkají, že během účesu měníte éterické, astrální a mentální biologické pole a v důsledku toho snadno podléháme vlivu někoho jiného. Pokud tedy s vámi máte rád mistra jiného pohlaví, může to vést k problémům ve vašem osobním životě.

  ČTVRTÁ PRAVIDLA:
  po řezání vlasů ve vodě neházejte. Dávejte pozor na kadeřník pečlivě, pak až do stáří, udržujte vlasy svěží a zdravé.

  PRAVÁ PRAVIDLA:
  Pokud chcete, aby vaše vlasy rostly rychleji po řezání, měli byste své vlasy dělat během celého měsíce. Pokud chcete, aby vaše vlasy změnily své vlastnosti trochu - například nejste spokojeni s tím, že jsou zmateni, neposlušní - měli byste jít do kadeřníka na ubývajícím měsíci. Ale nezapomínejte, že po takovém účesu budou vlasy velmi dlouhé. Na ubývajícím měsíci je také dobré mít účes, pokud chcete posílit vlasové kořeny a zpomalit jejich rychlou ztrátu.

  PRAVIDLO ŠEST:
  vlasy nemohou být nakrájeny na takzvané satanské měsíční dny (9, 15, 23 a 29 dní podle lunárního kalendáře), stejně jako na dny slunečních a měsíčních zatmění. Po takových postupech se můžeš zhoršit.

  PRAVIDLO SEVEN:
  jak se váš život změní poté, co bude účes ukázat den v týdnu, kdy jste navštívili kadeřník.
  Pondělí je dobrý den pro účes. V této době se můžete zbavit velkého počtu negativních emocí a nevyřešených problémů, které se v životě nahromadily. Den je vhodný pro zbarvení vlasů.
  V úterý je lepší jít do kadeřníka, pokud vám chybí fyzická síla nebo vůle vyřešit nějaký důležitý problém, pokud vám chybí aktivita nebo mučení monotónnosti života.
  Ve středu je dobré dostat účes, naučit se něco nového nebo zajímavého, setkat se s novými přáteli nebo přilákat staré, zvýšit počet výletů, pohybů a komunikace v životě.
  Čtvrtek podporuje změny ve vztazích s ostatními, přispívá k popularitě člověka, zvyšuje jeho štěstí a blahobyt.
  Pátek je den krásy. Když navštívíte kadeřníka v tento den v týdnu, nezměníte si pouze účes, změníte svůj vzhled. Proto pokud jste spokojeni s tím, jak vypadáte tento den v týdnu, je lepší, abyste si neřízli vlasy.
  Sobota je dobrý den pro účes. Vlasy jsou dnes zdravé.
  V neděli je lepší neřezávat vlasy - podle obyčejné víry můžete ozdobit své štěstí. Tento den je dobrý pouze pro chronické poražené - možná, že osud bude milosrdný a po takovém postupu se změní k lepšímu.

  Řezání vlasů v MOUN DAYS:

  První měsíční účes měsíce je obecně nepříznivý.

  Druhý měsíční den - řezání vlasů přiláká vám spory a soudní spory.

  3. měsíc - řezání vlasů způsobí poškození těla a může vás přitahovat k plýtvání.

  Čtvrtý měsíční den - účes přinese nepohodlí a přitahuje melancholii. Způsobuje hrdlo a onemocnění ústní.

  Pátý měsíční den - krájení vlasů povede ke zvýšení vlastnictví, stane se trochu bohatší.

  6. měsíční den - je nežádoucí řezat vlasy - přitáhnete chlad, váš pocit pachu se zhorší a vy můžete skutečně začít nemocně.

  Sedmý měsíční den - řezání vlasů přiláká k vám spory a soudní spory, můžete konflikt s vašim šéfem. Existuje hrozba konfliktu s vaším blízkým. Den spalování podle tibetského kalendáře, den, kdy se řezání vlasů vážně zhoršuje vaše zdraví.

  8. měsíční den - účes bude přitahovat dlouhověkost, dobré zdraví a učinit váš život hoden v očích ostatních (i když ne okamžitě, ale v nadcházejících měsících).

  9. Lunární den - krájení vlasů přitahuje nemoc.

  10. měsíční den je podle dnešních tibetských tradic spalujícím dnem, doporučuje se zdržet se řezání, protože to vás přiláká k nemoci.

  11. měsíční den - účes přinese ostrost pocitů, zvýší vaše předvídavost a vhled mysli.

  12. měsíční den - nelze odstranit vlasy - neštěstí, zranění jsou přitahovány a zvyšuje se pravděpodobnost ohrožení života.

  13. měsíční den - je žádoucí získat účes, protože účes přinese štěstí a prospěch, krásný vzhled.

  14. lunární den - účes bude přitahovat zlepšení aktivity, finanční situace, nárůst majetku a dobrou vůli orgánů.
  15. měsíční den - je bezpečnější se vyhnout řezání, jako zvýšený tlak, bolesti hlavy a vznik pocitů strachu. Pokud nechcete, aby se vám líbilo nemocniční lůžko, zůstaňte daleko od kadeřnictví toho dne.

  16. měsíční den - je lepší se zdržet účesu - budou to neštěstí, chyby. Negativní návyky a zlozvyky se projeví v plném rozsahu, touha po alkoholu se zvýší a schopnost ovládat vášně se sníží. Střih může přilákat zradu.

  17. měsíční den - v důsledku účesu se objeví překážky ve věcech, nastanou onemocnění. V budoucnu je vysoká šance na zranění. Podle východních přesvědčení srážení tohoto dne přitahuje člověka zlomyslné nálady.

  18. lunární den - krájení vlasů povede ke ztrátě majetku, k krádeži, zvířecím mazlíčkům může dojít k onemocnění (cítí nebezpečí, které tě ohrožují a starají se o tebe). Také podle tibetských tradic je to spalný den a řezání vlasů může způsobit vážné zhoršení zdraví.

  19. lunární den - by měl jít do kadeřníka - řezání vlasů prodlužuje život.

  20. měsíční den - není žádoucí snížit vlasy.

  21. lunární den - je žádoucí snížit vlasy - přitahuje krásu a pohodu.

  22. měsíční den - účes vám přiláká možnost získat majetek, ale můžete se zlepšit a získávat extra váhu.

  23. měsíční den - účes přinese krásnou pleť, zlepší vaši pohodu.

  24. měsíční den - velmi špatný den pro řezání vlasů - může způsobit onemocnění. Chcete být zdravý - zdržujte se řezání.

  25. měsíční den - krájení vlasů zvyšuje tlak oka a vede ke zhoršení vidění. V důsledku srážení se oční onemocnění stávají akutnějšími, pravděpodobně jsou záněty a výskyt ječmene.

  26. měsíční den - v důsledku řezání vlasů nebo vytvoření účesu, přitáhnete radost a štěstí pro sebe.

  27. měsíční den - v důsledku řezání vlasů nebo vytvoření účesu přitáhnete radost a štěstí.

  28. lunární den - v důsledku krájení vlasů se zvýší kouzlo vnějšího vzhledu, lidé se vám budou líbit.

  30. lunární den - řezání vlasů může přilákat člověka k hrozbě setkání s neštěstí, nepřítelem, a dokonce přitahuje smrt. Existuje také možnost přilákat automobilovou nehodu.

  Nestačí vybrat dobrý měsíční den a den v týdnu pro účes, musíte také vzít příznivý čas pro růst vlasů, pozici měsíce v zvěrokruhu. Pozice měsíce je vždy zobrazena v měsíčním kalendáři po dobu jednoho roku a můžete se poradit na internetu.

  Dny měsíčního kalendáře jsou příznivé pro stříhání, barvení a vlasy

  Nejlepší měsíční dny pro účesy, barvení a účesy

  5 lunární den: vynikající

  Nejbližší začne 3.10.2019 v 08:37.
  V pátém měsíčním dni budete navštěvováni tvůrčími, byť mírně nepravidelnými myšlenkami a myšlenkami. Nebojte se, specifika přijde později. přečíst celý →

  11 měsíc: výborný

  Nejbližší začne dne 16.3.2019 v 12:02.
  Ať děláte cokoliv v tento den, vyzařujete energii velmi silně, takže se snažte vědět, ne. přečíst celý →

  21 měsíců měsíce: skvělé

  Nejbližší začne 25. 2. 2019 v 00:29.
  Haircut ------- Tento den je příznivý pro zkrácení vlasů. Tím zlepšíte své zdraví a materiální podmínky. Barvení. přečíst celý →

  27 měsíc: vynikající

  Nejbližší začne 03/03/2019 v 06:22.
  Tento den je dobré pro experimenty a pro vše krásné ve vašem životě. Tímto způsobem jsou přitahovány pozitivní energie vesmíru, které vám poskytnou. přečíst celý →

  Dobré měsíční dny pro účesy, barvení a účesy

  12 měsíc: dobrý

  Nejbližší začátek se uskuteční 03/17/2019 v 13:17.
  Tento den není vhodný pro myšlenky na materiál, navštíví vás vysoká, někdy filozofická myšlenka o významu bytí. Nehledě. přečíst celý →

  13 měsíc: dobrý

  Nejbližší začne dne 18.3.2019 v 14:41.
  Velmi příznivý den, abyste je mohli strávit s příbuznými, dáte jim co nejvíce pozornosti, zavolejte své přátele, s. přečíst celý →

  17 měsíc: dobrý

  Nejbližší začne na 02/20/2019 v 18:48.
  Den je velmi příznivý pro vnímání nových informací, je velmi dobré začít něco se učit nebo naučit nové dovednosti. Všechno bude snadné. přečíst celý →

  29 měsíc: dobrý

  Nejbližší start bude 03/05/2019 v 07:14.
  V tento den, ke svému překvapení, můžete si všimnout, že se nebojíte rutinních záležitostí, chcete udělat složité úkoly, které vyžadují. přečíst celý →

  Neutrální měsíční dny pro účesy, barvení a vlasy

  2 měsíční den: normální

  Nejbližší start bude 03/07/2019 v 07:51.
  Den energicky přispívá k jakýmkoli pokusům a uvedení nových myšlenek do života. Budete cítit příliv energie, tvořivosti a kreativity. Nakonec. přečíst celý →

  3 měsíční den: normální

  Nejbližší začne 03/08/2019 v 08:06.
  V tento den budou energie vesmíru aktivně ovlivňovat lidi, možná budete chtít něco neobvyklého a tvůrčího, bude toho hodně. přečíst celý →

  8 měsíční den: normální

  Nejbližší začne 13. 3. 2019 v 09:41.
  Tento den je pro jakékoli experimenty neobvykle úspěšný. Budete se chtít co nejvíce vyjádřit ve společnosti: zda se jedná o veřejnost. přečíst celý →

  9 měsíční den: normální

  Nejbližší začne dne 14.3.2019 v 10:16.
  V tento den můžete cítit nápor negativních energií a myšlenek, staré rozhořčení začne vás přemoci a podráždění se velmi skrývá. přečíst celý →

  14 měsíční den: normální

  Nejbližší začne 19. 3. 2019 v 16:11.
  Tento den dává neomezené příležitosti pro ty, kteří se nebudou líbit sám a budou líní, že něco udělají! Snažte se dostat od něj. přečíst celý →

  18 měsíční den: normální

  Nejbližší začne 21. února 2019 v 20:18.
  Buďte opatrní s vašimi myšlenkami a akcemi, protože prostor je velmi citlivý na 18. měsíční den na všechny energetické sliby. Přemýšlejte. přečíst celý →

  22 měsíc: normální

  Nejbližší začne dne 02/26/2019 v 01:46.
  V tento den je velmi dobré věnovat čas filozofickým úvahám, přemýšlet o významu života nebo o globálních cílech. Můžete. přečíst celý →

  23 měsíc: normální

  Nejbližší začne 2. 2. 2019 v 02:58.
  Tento den je dobré pro kreativní experimenty, sebevyjádření. Můžete najednou pochopit, co je vaše pravé povolání, opustit svou starou práci a. přečíst celý →

  24 měsíční den: normální

  Nejbližší začne dne 02/28/2019 v 04:03.
  V tento den budete mít melancholickou a filozofickou náladu, omezíte kontakty se společností, zůstaňte sami sami. Neboj se. přečíst celý →

  Špatné měsíční dny pro účesy, barvení a účesy.

  1 měsíc: špatný

  Nejbližší start bude 03.06.2019 v 19:03.
  Haircut ------- Nepříznivý den pro účesy, protože riskujete získání nových onemocnění. Také ve starověku lidé věřili. přečíst celý →

  4 měsíční den: špatný

  Nejbližší začne 3.9.2019 v 08:21.
  Haircut ------- Střih může způsobit duševní poruchy. Můžete mít bolest v krku, obchodní plány se mohou přerušit a naplánované schůzky se mohou stát neúspěšnými. přečíst celý →

  6 měsíc: špatný

  Nejbližší začne 3. 11. 2019 v 08:54.
  Zkuste tento den trávit více času sám sami, pokud je to možné, méně kontakt s vnějším světem a lidmi. Přineste. přečíst celý →

  7 měsíční den: špatný

  Nejbližší začne 3. 12. 2019 v 09:15.
  V tento den bude energie kosmu přispívat k uspořádání myšlenek a pocitů, všechny emocionální bouře se uklidní, budete klidnější, přizpůsobíte se. přečíst celý →

  10 měsíční den: špatný

  Nejbližší začne 15. 5. 2019 v 11:02.
  Na 10. měsíční den se intuice stává velmi akutní. Budete schopni najít odpovědi na podvědomé úrovni k otázkám, které jste již dlouho zajímali. Dobře přečíst celý →

  15 měsíc: špatný

  Nejbližší začne 03/03/2019 v 17:41.
  To je jeden z nejlepších a nejpozitívnějších dnů pro všechny nové počátky, dnes vesmír přispěje ke všem vašim činům. Buď přečíst celý →

  16 měsíc: špatný

  Nejbližší začne 20. 4. 2019 v 17:17.
  Tento den bude velmi klidný a energický, můžete si odpočinout v nekonečném závodě a řídit se přísným harmonogramem dne, jen relaxovat. přečíst celý →

  19 měsíc: špatný

  Nejblíže začne 02.22.2019 v 21:45.
  Tento den je nebezpečný z pohledu mezilidských konfliktů, takže se snažte být co nejlépe tolerantní vůči ostatním, udělejte jim ústupky, ne. přečíst celý →

  26 měsíc: špatný

  Nejbližší začne 03/02/2019 v 05:45.
  Tento den není emocionální. Můžete se začít smát bez důvodu, nebo být smutný, násilně vyjadřovat emoci nebo zavírat. přečíst celý →

  Nejhorší měsíční dny pro účesy, barvení a účesy

  20 měsíční den: strašný

  Nejbližší začne dne 23.2.2019 v 23:09.
  Tento den je ideální pro to, abyste si je věnovali, přemýšleli a vytvářeli plány do budoucna. Budete moci objevovat úžasné. přečíst celý →

  25 měsíc: strašný

  Nejbližší začne 03/03/2019 v 04:59.
  Tento den je dobré strávit sám se sebou a vašimi myšlenkami, být pozorný vůči vašim pocitům a pocitům. Milujte to. přečíst celý →

  28 Měsíční den: strašný

  Nejbližší začne 03/03/2019 v 06:51.
  Dnes můžete snadno najít odpovědi na všechny složité a nepřekonatelné otázky, budete v souladu s vámi, s vaším. přečíst celý →

  30 měsíc: strašný

  Nejbližší start bude 03/06/2019 v 07:34.
  Tento den bude mimořádně pozitivní, srdečný a přinese vám mnoho šťastných okamžiků. Dělejte více dobrých skutků, cítíte pozitivní energii, kterou máte. přečíst celý →

  Lunární kalendář účesy

  Lunární kalendář účesy informují o vlivu měsíce na růst a zdraví vlasů. Říká vám, kdy je lepší udělat účes, perm, barvit, změnit účes. Pomáhá vybrat ten nejvhodnější den pro cestu do kadeřnictví. Měsíční kalendář účesů zohledňuje vliv měsíčního dne, fáze měsíce, pozice měsíce vzhledem ke zvěrokruhovým konstelácím, den v týdnu na stav vlasů.

  Měsíční kalendář účesu pro dnešek

  Lunární kalendář pro příští týden

  Příznivé a nepříznivé dny pro účesy

  Nejlepší dny pro účesy a další experimenty s vlasy jsou 2, 5, 11, 17, 21, 27 měsíčních dnů, nepříznivé - 1, 4, 6, 16, 19, 20, 25, 28 dní.

  Pokud si během růstového měsíce stříhnete vlasy, vaše vlasy rychle rostou. Střih na ubývajícím měsíci posílí vlasové kořeny, ale budou pomalu růst.

  Nejvhodnější pozice měsíce v znamení zvěrokruhu pro návštěvu holičství je v Taurus, Leo, Virgo, Capricorn a Aquarius, nejvíce nevhodné v Aries, rakovině, Strelec a Pisces.

  Nejhorší den v týdnu pro krájení vlasů je neděle. V dalších dnech bude účes úspěšný.

  Měsíční kalendářní účesy dnes (19. února)

  15. den v lunárním kalendáři je spuštěn aktivitou, je to den, kdy se vynořilo všechno temné a záporné, protože na obloze je plný Měsíc pod znamením hada. Dnes je nejlepší zapojit se do plánovaných drobných záležitostí, které nemají zásadní význam a nevyžadují komunikaci a vážné úsilí, fyzické i emocionální.

  Měsíc viditelnost: 99%

  Úplněk

  Časová energie binge. K tomuto měsíčnímu období je celý svět kolem něj nasycen. Tělo je energeticky připravené na jakékoliv vlivy a změny.

  Výlet za kadeřníkem naplánovaný na plný měsíc by byl skvělým řešením. Účesy a účesy, dokonce i ty nejodvážnější a extravagantní, budou na tváři, zlepší vzhled a poskytnou vlasům wellness a zdraví. Ostrizhenny vlasy posílit, urychlit jejich růst, ponechá problém s rozdělenými konce.

  Kosmetické procedury naplánované na čas plného měsíce poskytnou nádherný léčebný účinek. Nutriční masky budou velmi užitečné, protože vlasy jsou nyní více než kdy jindy náchylné k nasycení užitečnými látkami. Také dobré výsledky získají barvení, zejména v tmavých odstínech. Barva bude trvat déle a struktura vašich kudrlin nebude trpět.

  Návštěva kadeřnického salonu na plném měsíci vás zbaví negativních vlivů ostatních, udělejte potěšení vašemu vzhledu, zlepšíte náladu a pozitivně ovlivníte situaci obecně.

  Měsíc v Panně

  Není bez výjimky, že Panna je považována za jeden z ženských znamení. Dny, kdy měsíc prochází tímto znamením zvěrokruhu, jsou plné skutečně ženských rysů - opatrnosti, jemnosti, jemného vnímání všeho, co se děje, a zátěže pro krásu.

  Proto byste neměli odkládat návštěvu kadeřníka, protože toto období jako jiné není ideální pro všechny typy manipulace s vlasy. Zkrácené účesy budou úspěšné, dokonale si udržují tvar a styl a zlepší váš vzhled. Vlasy po nich budou mít neobvykle zdravý vzhled a dokonce i rozštěpené konce nezhoršují jejich stav po dlouhou dobu. Koneckonců, po ostříhání pod znamením Panny, budou růst velmi pomalu.

  Také úspěšné a produktivní jsou jakékoliv manipulace s vlasy, ať už jde o barvení, perming nebo revitalizaci. Vaše kadeře po nich po dlouhou dobu potěší jejich vynikající zdravý stav.

  Vedle zdravého vzhledu vlasů bude návštěva salonu také mít dobrý vliv na váš intelekt, zlepší paměť a usnadní vstřebávání nových informací.

  Vliv měsíčního dne

  Túry na kadeřník jsou také nejlépe odloženy. Stříhání tohoto dne nepřispívá k atraktivitě, zhoršuje vzhled obecně a zvláště strukturu kudrlin. Také byste neměli dělat nové účesy, protože manipulace s vlasy dnes jen oslabí a zkazí vaši náladu. Nejlepší je opustit složitý účes ve prospěch jednoduchého paprsku nebo prýmku.

  Zlepšování a kosmetické procedury také nepřinesou patřičný účinek, stejně jako barvení. Nejsou kontraindikovány, ale účinek těchto prostředků bude dočasný a bude rychle procházet. Barvení, je-li to nevyhnutelné, je lepší vyrábět v tmavých barvách palety.

  Z pohledu měsíčního kalendáře může chodit na vlasy mistr v tento den kazit nejen vzhled a náladu, ale také zvýšit riziko vývoje onemocnění. Vzhledem k tomu, že v důsledku střihu člověk ztrácí část energie, která je již na hranici, po srážce se může psycho-emocionální zázemí vážně zhoršit až na mírnou depresi.

  Negativní vliv dne:

  • v tomto měsíčním období, nazývaném Satanic, nedoporučujeme dělat účesy a nové účesy;
  • zbarvení také nebude úspěšné, zejména ve světlých odstínech;
  • Curl, narovnání a léčba převedení do jiného času.

  Účinek dne v týdnu

  Průtok pod vlivem militantního a aktivního Marsu je tento den v týdnu ideální pro řešení hlavních problémů a závažných změn. Zvláště je důležité vědět, který den v týdnu jste se narodili, protože vaše štěstí v tento den bude stokrát silnější.

  Jakékoli ošetření vlasů v druhý den v týdnu bude příznivější. Účesy v tento den jsou velmi úspěšné, mění vzhled a dává vitalitu jak vlasům, tak jejich majitelům. Účes po dlouhou dobu tě potěší a ostatní s zdravým leskem a energií.

  Úterý je perfektní den, pokud se cítíte unavený nebo přeplněný. Vyvolání vitality a aktivity není tak obtížné - stačí jít do kadeřnictví a obnovit ztracenou fyzickou sílu.

  Nedoporučujeme se, abyste v úterý kontaktovali kadeřnickou k transformaci pouze těm, kteří se bojí přinést novinky do svých životů nebo se vyhnout nadměrné aktivitě. Také lidé, kteří se narodili v pátek nebo pondělí, mají odložit návštěvu.

  Měsíční kalendář účesu

  Měsíční kalendář, na základě kterého se provádí účesy, dnes získává záviděníhodnou popularitu. Byl vytvořen ve starověku, kdy lidstvo stavělo celý svůj život podle lunárních fází.

  Co je Lunární kalendář účesů a proč?

  Kalendář byl vytvořen s ohledem na staleté pozorování vlivu měsíce na vlasy, jejich zdraví a růst. Vzhledem k tomu, že kadeře jsou významnou součástí obrazu osoby, vyžadují pravidelnou péči. Silný a dobře upravený, přitahují pozornost, dělají exteriér čistší. Měsíční kalendář účesů 2019 vám pomůže vybrat vhodný čas pro vytvoření nového účesu a barvení vašich pramenů.

  Účel

  Zpravidla člověk cítí dopad lunárního cyklu - zvýšený nebo naopak nevyvážený stav. Vliv nebeského těla je poměrně velký a jeho projevy jsou různé. Dlouho připisuje kouzelným schopnostem vlasů, které váží člověka a jemné hmoty. Starověké věštky si všimly vliv fází měsíce na růst kudrlin a moderní vědci pouze potvrzují "objevy" starožitností. Kvůli tomu se rok od roku vytváří speciální kalendář, který naznačuje úspěšné a nepříznivé termíny pro účesy.

  Vybrané období návštěvy kadeřníka ovlivňuje celé tělo jako celek. Fáze ubývajícího měsíce zpomalí růst pramenů. Aktualizace účesů na rostoucím měsíci podporuje rychlý růst, pozitivní vliv na tón imunitního systému, obnovení tělesných buněk. Postupy pro péči o vlasy v novém měsíci mohou mít škodlivý vliv nejen na stav pramenů, ale také na pozitivní energii člověka, zkrácení života.

  Dlouhodobé připomínky tuto skutečnost potvrzují. Pokud se první děrování uskuteční u dítěte v období úbytku měsíce, potom bude chlapec mít plešatost dříve a dívka bude "nadána" s řídkými a křehkými vlasy.

  Fáze měsíce a jejich vliv na růst vlasů

  Lunární kalendář účesů má čtyři fáze: zabíjení měsíce, nový měsíc, fázi vzestupného měsíce, úplňku. Nejvhodnější doba k návštěvě kosmetického salonu je samozřejmě doba růstového měsíce. Toto je ideální období, které se vyznačuje zvýšeným růstem pramenů, obnovením buněk, zrychlením metabolických procesů.

  Obzvláště užitečné pro řezání vlasů jsou 1. a 2. čtvrtletí cyklu. V tomto období se doporučuje navštívit kadeřník:

  • pokud chcete provést prudkou změnu obrazu, experimentujte s účesem, vytvořte něco nového, neobvyklého pro vás. Rostoucí měsíční fáze vítá původní a neobvyklé srážky. Ujistěte se, že aktualizace tohoto stylu bude během tohoto období úspěšná;
  • pokud chcete dosáhnout maximální délky v krátkém čase. Strihání během tohoto období urychlí potřebné procesy a požadovaný výsledek bude dosažen podstatně rychlejší;
  • pokud jste vlastníkem tenkých pramenů, které je třeba posílit. Účinek během této fáze má pozitivní vliv na kvalitu kudrlin, zvyšuje jejich hustotu a objem.

  Nicméně, účesy v období ubývajícího měsíce mohou být také populární. Účast na kadeřnictví v této době se doporučuje v následujících případech:

  • brzdění růstu pramenů, aby návštěvy kosmetických salonů na minimum. To může být užitečné při cestování do střediska nebo na dlouhou cestu. Není-li čas nebo příležitost k tradiční péči;
  • aby vlákna přirozeného lesku a hedvábnosti. Pomalý růst je kompenzován kvalitativním zlepšením celkového stavu vlasů;
  • k odstranění prasknutí a spadnutí pramenů.

  Zbývající fáze jsou velmi nepříznivé pro jakoukoli manipulaci s účesem. Jedná se o období intenzivního vzájemného působení mezi měsíčním a solárním tělem, což může mít za následek zdravotní potíže.

  Měsíční kalendář a dny v týdnu

  Lunární kalendář účesů 2019 navrhuje přesné termíny, které charakterizují příznivé a nežádoucí dny k návštěvě kadeřníka. Pokud však nemáte příležitost seznámit se s aktuálními daty, můžete použít základní pravidla pro sestavení kalendáře:

  1. Pondělí je tradičním měsíčním dnem, který zaručuje rychlý růst a posílení vlasů. Lidé, kteří se narodili v úterý a v sobotu, by se ale neměli vyvarovat toho dne.
  2. Úterý je den pod záštitou Marsu. Je neutrální pro vytváření účesů. Nebudete mít negativní výsledek, nicméně byste neměli spoléhat na rychlý růst. Lidé, kteří se narodili v pondělí a pátek, by dnes neměli navštívit salon krásy;
  3. Středa je den vládnoucí souhvězdí Merkura. Toto období je příznivé pro obnovu vlasů, pozitivní vliv na rozvoj paměti a duševní schopnosti. Upozornění v tomto období by mělo být ukázáno lidem narozeným ve čtvrtek;
  4. Čtvrtek je mimořádně úspěšný den pro nový účes, který nejenom změní obraz k lepšímu, ale také pozitivně ovlivní zdraví pramenů. Spolu s ozdobenými kadeřníky z vašeho života dojde k problémům. Střih na tento den slibuje štěstí a štěstí v budoucnu;
  5. Pátek je den, který je na milost Venuše. Účesy, prováděné během tohoto období, přispívají ke zlepšení osobního života a slibují příjemné známosti pro jednotlivé lidi;
  6. Sobota je ideální čas na péči o kadeře. Různé masky a ošetření přinesou maximální užitek;
  7. Neděle je nepříznivé období, spolu s oříznutými vlasy může člověk postrádat své štěstí.

  Interakce měsíce a znamení prvků

  Měsíční kalendář účesů 2019 se opírá o vzájemné působení nebeského těla se znaky prvků. Dokonce i úspěšná fáze vzestupného měsíce nemusí mít očekávaný účinek, pokud by toto období podporovalo nepříznivé znamení. Vodoznaky nejsou považovány za nejlepší vylepšené účesy pro satelity. Zvláště nešťastné jsou dny, kdy je měsíc v souhvězdí Raka a Ryby. Pokládání v tomto okamžiku neobsahuje formulář a rychle se "rozpadá". Ořezané vlasy ztratí objem a stanou se velmi tenkými.

  Příznaky požáru přispívají k kvalitativnímu a estetickému zlepšení vlasů. Stejně jako hříva ušlechtilého lva, budou vaše vlasy svěží a lákavé a jakékoliv změny v obrazu budou jen k lepšímu. Dávejte si pozor na souhvězdí Aries, "díky" které prameny mohou vyblednout a být křehké. Střelec ukazuje neutrální postoj k účesům, ale návštěva kadeřnice během tohoto období může způsobit lupy.

  Vzdušné konstelace způsobují, že jsou vlasy načechrané a světlé. Kromě toho dochází k posílení vlasů, opravám buněk. Jakýkoliv styl v tento den je obzvláště úspěšný. Avšak souhvězdí Vodnáře je výjimkou z obecného leteckého prvku. Stříznutí během tohoto období může způsobit hojné vypadávání vlasů.

  Známky Země mají pozitivní vliv na manipulaci s kudrlinky. Pokládka během tohoto období bude vypadat ohromující a bude trvat celý den. Tyto dny jsou obzvláště dobré pro řezné tipy - vlasy budou vypadat dobře upravené a čisté po dlouhou dobu. Návštěva salónu krásy, kdy se Taurus nachází v souhvězdí, přinese úspěch nejen při aktualizaci obrazu, ale také při finančních záležitostech.

  Příznivé dny pro účesy

  Zdraví člověka se odráží ve stavu vlasů: začnou vypadat ze stresu, nudné a kvůli nemoci se stanou křehkými.

  Vlasy byly vždy vybaveny magickými vlastnostmi - přenášejí vesmírné informace lidem, proto je závislost vlasů na měsíci tak skvělá.

  V tomto článku se budeme snažit pomoci při výběru nejlepších dnů pro stříhání vlasů podle lunárního kalendáře a všech označení.

  Střih na rostoucím a klesajícím měsíci

  Skutečnost, že Měsíc ovlivňuje lidské tělo, věděl i vědce starověkých civilizací, kteří tuto tajemnou planetu zbožnili.

  Moderní vědci to připisují skutečnosti, že lidské tělo, které tvoří 80% vody, reaguje na lunární fáze, jako jsou oceány, s přívaly a proudy.

  Růst měsíce také ovlivňuje růst vlasů, což způsobuje, že krev do vlasových folikulů ve své rostoucí fázi:

  • střih, vyrobený v prvním nebo druhém čtvrtletí měsíčního růstu, bude muset být brzy aktualizován, protože vlasy budou rychle růst;
  • je třeba mít účes na ubývajícím měsíci, pokud se rozhodnete opravit vady, které mají vaše vlasy, jsou například zmateni nebo neuposlechnuti;
  • Chcete-li získat účes, když měsíc klesá, musíte zastavit vypadávání vlasů, kořeny k vytvrzení;
  • pokud máte rádi účes, pak je období lunárního poškození nejvhodnější pro návštěvu salonu, protože vlasy brzy nebudou růst;
  • Pokud se rozhodnete experimentovat s novým účesem, ale nejste si jisti o výsledku, jděte do salonu lépe na rostoucím měsíci, aby v případě selhání vlasy rychle rostly.

  Na typech kaskády na středních vlasech si přečtěte zde. To je opravdu univerzální účes, který je vhodný pro jakýkoliv tvar obličeje.

  Měsíc v příznivém znamení zvěrokruhu

  Když plánujete návštěvu kadeřníka, podívejte se do měsíčního kalendáře a zjistěte, zda je Měsíc ve vztahu k znamení zvěrokruhu:

  • pokud v plánovaný den je Měsíc v Taurus, Virgo, Leo nebo Libra, neváhejte jít na účes;
  • účes, který se provádí od října do března, kdy je Měsíc ve Váhu, má dobrý účinek na vidění a paměť;
  • Měsíc v Panně pomůže účesu zůstat krásným po dlouhou dobu, aby udržel svůj tvar;
  • Měsíc, který prochází znamením Taurus, přidá sílu k vlasům. Budou bujné a lesklé;
  • ostříhání, když je měsíc ve vzduchových štítcích, bude vzdušný a vlasy budou poslušný.

  Odložte účes pokud:

  • Měsíc v znamení Kozoroh, Pisce, Barva, Blíženci, Rakovina;
  • nechtějí lupy - nenechte si vlasy, zatímco Měsíc je v rybách;
  • když je Měsíc v znamení rakoviny, vypadají vlasy po účesu, jsou neposlušné;
  • nalezení Měsíce v Beranu zvyšuje citlivost vlasů na jakékoliv účinky;
  • Kozoroh zpomaluje růst vlasů, takže období měsíce v Capricornu je pro muže dobrá.

  Střih na lunární dny

  V měsíčním kalendáři věnujte pozornost tomu, které měsíční dny chcete získat účes. Tibeťané věří, že můžete změnit svůj osud, pokud si nakrájíte vlasy na správně zvolené měsíční dny. Pro ně je účes je rituál, ke kterému se připravují, pečlivě si vybírá lunární dny pro účes.

  Příznivé dny pro účesy

  Nejlepší pro účesy bude 5, 8, 13, 14, 19, 21, 22, 26, 27, 28 měsíčních dnů. Účesy v těchto dnech dodávají zdraví vlasům, pomáhají zlepšovat život.

  Když se označíte na určitý měsíční den, programujete se na štěstí, prosperitu, přitažlivost, zdraví:

  • chtějí se zbohatnout - řez v 5, 14 a 22 dnech;
  • abyste se stali krásnějšími a podobně jako ostatní, udělejte účes za 13 a 28 dní;
  • chcete dosáhnout umístění svých šéfů a stát se úspěšným v práci - 14. den měsíce naléhavě k holičovi;
  • Dobré zdraví a dlouhá životnost jsou zaručeny v 8. a 19. lunárním dni;
  • stanete se šťastnější a šťastnější, pokud budete stříhat vlasy na 27. měsíční den.

  Nepříznivé dny pro účesy

  • 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 25 a 30 se považují za nepříznivé;
  • dny lunárního a slunečního zatmění jsou také nepříznivé;
  • 9, 15, 23, 29 se nazývají satanské měsíční dny. Soudě podle jména, dobrý účes v tento den nepovede k ničemu.

  Střih po dni v týdnu

  Podle kouzelníků a čarodějů může den v týdnu, kdy byl účes proveden, také změnit váš život:

  • Pondělí V tento den, spolu s vlasy, se zbavíte všeho, co brání;
  • Úterý Účes v úterý přidá energii, pomůže zbavit se temnoty;
  • Středa Střih vlasů v polovině týdne vám ulehčí život, přiláká vám nové přátele;
  • Čtvrtek Ořízněte konce vlasů, abyste získali štěstí a popularitu;
  • Pátek Chcete změnit svůj vzhled - řez v pátek;
  • Sobota Účes v tomto dni vás osvobodí od hříchů, které jste zdědili od svých předků, zlepšíte karmu;
  • Neděle. Ale v neděli je lepší, abyste neměli účes. Spolu s vlasy, zkuste štěstí. V tento den, žádoucí účes pro ty, kteří jsou neustále smůlu drasticky změnit situaci.

  Zjistíte-li to, můžete si podle tohoto schématu bezpečně vybrat příznivý den a odpověď na otázku "Mohu dneska mít účes?" Bude vám zřejmé:

  • pokud jste se narodili v pondělí, pak zvolíte čtvrtek, pátek, sobotu pro účesy;
  • ti, kteří se narodili v úterý, si ve čtvrtek a v sobotu rozřezávají vlasy;
  • Narodili jste se ve středu - odpoledne si vlasy odvážně řezte a ve čtvrtek vyhnete kadeřníkovi.
  • vaše narozeniny jsou čtvrtek, kosení v pondělí a v úterý;
  • Pátek je v harmonii ve čtvrtek, v sobotu;
  • Narozen v sobotu je velký pátek;
  • narozená v neděli je lepší snížit vaše vlasy na úterý a čtvrtek.

  Zjistěte, co přispívá k rychlému růstu vlasů z našeho článku, kde mluvíme o možnostech.

  O tom, jak často můžete barvit vlasy a barvit je různými barvami, najdete zde: http://lokoni.com/okrashivanie/kak-krasit/kak-chasto-krasit-volosy.html - o přírodních a chemických barvách a jejich účincích na vlasy a pokožku hlavy.

  Jak vybrat nejúspěšnější dny pro účes?

  Výběr perfektního dne pro účes není snadný, ale ukážeme vám, jak to lze udělat:

  • Vezměte měsíční kalendář na jeden rok, označte nepříznivé měsíční dny, příznivé, které spadají v neděli, a nechodíte do kadeřnice v dnešní době;
  • Dávejte pozor na dny, kdy bude růst měsíce v Panně, Leo a Váhu, označte mezi nimi příznivý, podívejte se na den, který klesne, vyberte ten, který vám vyhovuje k narozeninám.

  Příklad:
  4. března, 5.6 (vzestupný měsíc v Taurusu) je v pondělí - ve středu. Jedná se o 4, 5,6 měsíčních dnů. Na čtvrtém a šestém dni nezkracujeme vlasy: nejsou příznivé.

  Zůstává 5. března v úterý. Účes tohoto dne přinese materiální bohatství a přidá energii.

  Můžete tomu věřit nebo nevěřit, ale stojí za to vyzkoušet.

  Pokud nemáte kalendář lunárních účesů, podívejte se na měsíc:

  • jeho ohyb vypadá ve stejném směru jako písmeno P - měsíc roste, vlasy jsou oříznuté v tomto okamžiku, vlasy rychle rostou;
  • měsíc připomíná písmeno C - šlo o poškození a to znamená, že růst vlasů se zpomaluje.

  Měsíc vám řekne správný čas k řezání. Snažte se získat účes, konzultovat s Měsícem, jako předchůdci, kteří vždy důvěřovali společníkovi naší planety.

  Kalendář účesů pro únor 2019

  Dlouho bylo prokázáno, že pokud budete stříhat vlasy podle srážek měsíčního kalendáře, budou silné, zdravé a silné. Proto profesionální astrologové speciálně pro Astrostar.ru sestavili kalendář účesů, které vám pomohou vybrat správný den a zvolit účes, který vám vyhovuje, a potěší vaše oko a zlepší Vaši náladu. V kalendáři účesů je nutné uvést příznivé fáze měsíce, aby se změnil jejich vzhled.

  Nyní je vhodný čas vytvořit okouzlující účesy a styling. Vlasy pomalu rostou, barva se rychle umyje a vytváří měkkou pastelovou hru. Barvení je dobré v módních odstínech.

  Skvělý den, abyste vytvořili mistrovské dílo stylingu a pravidelných účesů. Návštěva kadeřnice přinese štěstí a blahobyt, i když finanční prostředky mohou být vynaloženy více než obvykle.

  Dnes není nejlepší den manželů pro modelové účesy, styling vlasů a barvení vlasů. Jděte do kadeřnictví, pokud souhlasíte s něčím nekomplikovaným.

  Dokonce i nejcitlivější mistr tohoto dne vám nebude schopen udělat požadovaný účes. Riskujete, že zaplatíte spoustu peněz za služby kadeřníka a nakonec nezůstanete nic.

  Velmi nepříznivé období pro řezání vlasů. Dej hlavu.

  Nový styl bude přinášet optimistickou náladu, ale je lepší neřezávat vlasy. Možná jemné zbarvení v jasných barvách.

  Nechoďte do kadeřníka, můžete marně vynaložit peníze, rozmazat náladu a vlasy. Dnešní účes může přinést zdravotní problémy.

  Pokud se nechcete zbavit skvělých příležitostí ve svém kariérovém a osobním životě, neměli byste si dneska stříhat vlasy. V opačném případě riskujete, že se vyděsíte štěstí.

  Dnes bude účes úspěšný, bude vám dlouho účtovat optimismus. Jasné, šťavnaté barvy potěší oko a po dlouhou dobu zůstávají, ale vlasy se rychle zrychlí.

  Pokud nechcete zhoršovat vůni a zkazit vlasy, obcházejte kadeřník. Dokonce i po umytí mohou být vlasy tvrdohlavé a křehké.

  Špatný den pro účes, nedělejte nic jiného, ​​než je běžná péče o vlasy. Totéž platí i pro nehty.

  Je výhodné, aby se vlasy střihly od staršího mistra, malovaly se šedivými vlasy a prováděly jednoduché klasické účesy.

  V tento den se zdržujte návštěvy holičství, aby nedošlo k problémům a nemoci.

  Přizpůsobení dnes může výrazně zkazit náladu a podkopat zdraví, zítra získejte kadeřník.

  Střih dnes škodí vlasům, protože jsou citlivější na účinky na ně. Pokud je to možné, odložte návštěvu kadeřníka.

  Neřežte si vlasy a nehty, je lepší, abyste si vlasy ani ne omyly. Vlasy jsou velmi náchylné na zranění. Navíc je dnes lepší změnit obrázek, aby nedocházelo k problémům.

  Dnes je příznivý den pro účesy mužů a dospívajících, světlý avantgardní styl. Mějte na paměti, že vlasy po účesu budou rychle růst.

  Účast bude přitahovat zlepšený výkon, finanční situaci a nárůst sídla úřadů. Kvůli vaší spokojenosti přinejmenším strávit na vlasy.

  Dnešní návštěva kadeřnice je lepší odložit pro příznivější den, protože řezání může mít negativní vliv na celkovou pohodu.

  Dnešní účes nebude přinést nic dobrého, pravděpodobně zvýší nervozní excitabilitu, což nakonec necítí dobře.

  Dnes, účes může mít nepříznivý vliv na náladu a zdraví, snažit se odložit návštěvu kadeřnictví na další den.

  Dnes je pohyblivý, nervózní den, není vhodný pro řezání a obecně pracuje s piercingovými a řezacími předměty. Neřízněte vlasy, aby nedošlo k problémům.

  Dnes může být prospěšný účes, ale poškodit vlasy, mohou se stát nezbedným a bez života. Je-li účes pravidelný, pak to nebude přinášet velké škody, pokud si zřídkakdy rozřezáte vlasy, nechte stranou na další den.

  Dnes neříkejte vlasy, ani se nevzdávejte stylingu. Den může poškodit vaše vlasy a necítíte se dobře.

  Dnes neříkejte vlasy, ani se nevzdávejte stylingu. Den může poškodit vaše vlasy a necítíte se dobře.

  Dnes je dobrý den pro řezání, barvení nebo curling vlasů. Projděte si módní magazíny, určitě najdete účes, který je pro vás ideální. Pak můžete bezpečně jít do kosmetického salonu pro úplnou transformaci.

  Skvělý den pro účes ve všech ohledech, vlasy budou růst svěží a zdravé, účes přináší pohodu do domu.

  Příznivý den pro účesy. Vlasy budou krásně ležet, barva bude nestabilní, ale vlasy budou pomalu růst. Haircut přináší prosperitu.

  Stříznutí tohoto dne může výrazně zhoršit vaše zdraví. Dnes je lepší vyhnout se změnám vzhledu.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy