logo

Lunární dny pro účes

Po dlouhou dobu je obvyklé krájet vlasy pouze v určitých dnech, aby se zlepšila jejich energie, stejně jako hustota srsti a růst. Naši předkové se domnívali, že pokud si ve špatném dni krájete vlasy, může to mít negativní dopad na celý osud člověka.

Poloha měsíce - to je vodítko pro tento postup. Pro účes nebyl vybrán náhodou, protože měsíční fáze zvláštním způsobem ovlivňují osobu. Ovlivňuje měsíc a stav vlasů. Existují dobré dny pro účesy a špatné. Pro tento postup je nutné vybrat pouze příznivé dny a nezáleží na tom, zda si budete muset udělat odpoledne nebo večer.

Lunární měsíc se skládá ze 4 fází:

 • nový měsíc;
 • úplný měsíc;
 • rostoucí měsíc;
 • ubývající měsíc.

Tyto fáze ovlivňují stav těla a vlasů. Dopad měsíce na člověka je vědecky dokázaný fakt. Příznivé dny pro vytváření účesů jsou dny, kdy díky manipulaci stylisty s vlasy začínají růst rychleji a jejich objem se zvyšuje.

Příznivé dny pro účesy

Astrologové říkají, že to není jen Měsíc, který ovlivňuje stav vlasů. Tvrdí, že vlasy jsou jakousi nití, která váže člověka do vesmíru. Podle něj je kosmická energie přenášena člověku, což ovlivňuje jeho zdraví a osud.

Pokud uděláte účes ve vhodných dnech, zlepší se lidské biologické pole a bude mít pozitivní dopad na osud.

Příznivá doba pro účesy:

  Úplněk

Jedná se o nejvhodnější lunární dny pro stříhání vlasů. Pokud se účes uskuteční v plném měsíci, pak se prameny začnou rychle doplňovat a hustota vlasů se zvýší. To jsou příznivé dny nejen pro řezání vlasů, ale také pro barvení. Jedná se o nejlepší den pro absolutní postupy pro vlasy.

Období vzestupného měsíce.

Pokud v tuto chvíli vytvoříte vlasy, růst urychlí pramen, ale jas může zmizet. Spřádání může také ztratit vlhkost. Je-li vlas příliš suchý bez toho, bude to pro ně škodlivé.

 • 5, 8, 11, 13, 14, 19, 21-23, 26-28 měsíčních dnů.
 • Období, kdy je Měsíc v souhvězdí Kozoroh, Libra, Leo, Panna nebo Taurus.
 • Nepříznivé dny na vlasy

  Nepříznivé dny k provedení účesu - to je doba, kdy manipulace s prameny negativně ovlivní jejich strukturu. Budou křehké, rostou pomalu a začne spadnout.

  Astrologové říkají, že řezání v těchto dnech má negativní vliv na lidské biologické pole. Vyčerpává energii, může způsobit nemoci a neštěstí. V těchto dnech je tedy třeba se vyvarovat.

  Špatná doba manipulace s pramenem:

   Ubývající měsíc.

  Pokud si v této fázi natřete vlasy, růst vlasů se zpomalí. Tato doba je však pro depilaci příznivá.

  Nový měsíc

  Tím, že děláte účes v tomto okamžiku, člověk zkracuje svůj život. Takový postup získává vitalitu z toho. Protože po návštěvě salonu jsou zdravotní problémy. V žádném případě nemůže dělat vlasy na novém měsíci u dětí. Pokud chlapci v tomto okamžiku udělají vlasy, pak budou mít plešatost velmi rychle a ostříhání na novém měsíci děvčat způsobí, že jejich vlasy budou tekuté a budou silně ztraceny.

  9, 15, 23 a 29 měsíčních dnů.

  Nejsou to jen nepříznivé, ale i nebezpečné, aby se střih. Pokud máte vlasy v tuto chvíli, prameny budou slabé, objem vlasů zmizí a ztráta vlasů začne. Stříbrnost v těchto dnech bude mít také vliv na osud osoby. Bude strašíno neštěstí a budou se vyskytovat zdravotní problémy.

  Měsíční a sluneční zatmění.

  Pokud si v těchto dnech ořezáte vlasy, trpí struktura vlasů, osud a zdraví člověka.

  Měsíc v souhvězdí Rakovina nebo Ryby.

  Řezání v těchto dnech narušuje strukturu vlasů a zdraví.Nikdy neříkejte prameny sami. Postup, provedený s vlastními rukama, poruší biologické pole a poté, co dojde k neštěstí.

  Je lepší snížit vlasy s odborníky a pouze v příznivém období.

  Střih na určitý měsíční den

  Nyní se podívejme blíže na to, v jakých dnech můžete dosáhnout účesu, a které dny nemáte:

  1. den Tento den je nepříznivý. Zkrácený účes zkrátí životnost, protože energie z Vesmíru bude odříznuta.

  2. den Tento den se nedoporučuje provádět vlasy. To povede k nepříznivé atmosféře v rodině a v práci. Skandály a konflikty neustále vznikají.

  3. den. Nepříznivý čas na účes. Účes, vyrobený ve 3 měsíčních dnech, bude mít za následek vznik materiálních problémů. Manipulace s vlasy na třetí den povede k vzniku problémů a onemocnění.

  4. den. Špatný čas na účes. Postup bude způsobovat fóbie a depresi. Z důvodu srážek v této době také se objeví zdravotní problémy. Za prvé trpí hrdlo a dýchací orgány.

  5. den. V této době pátého dne můžete provést vlasy. Střih, vyrobený 5. měsíc, zlepší materiální stav člověka.

  6. den. Šestý den je nepříznivé období. Střih na 6. měsíčním dni bude mít za následek vznik onemocnění dýchacích cest. Účes v 6. měsíčním dni obecně zhorší zdraví.

  7. den. Střih vlasů 7. měsíc není vhodný. Postup, uskutečněný na 7. den, povede k destabilizaci vztahů s příbuznými a kolegy. Také účes na sedmý den způsobí zhoršení záležitostí a stav imunitního systému.

  8. den. Skvělý čas na vytvoření účesů. Střih na 8. měsíčním dni prodlouží život člověka a posílí jeho zdraví. Účes osmého dne také zvýší sebevědomí a pomůže dosáhnout úctu od ostatních.

  9. a 10. lunární den. Nepříznivý čas na účes. Manipulace s vlasy prováděné 9. měsíční den a 10. den vyvolávají výskyt onemocnění. Účes na devátý den a desátý den zkracuje život.

  11. měsíční den. V tuto chvíli můžete manipulovat s vlasy. Střih na 11. měsíčním dni zlepší strukturu vlasů. Manipulace s prameny na jedenáctý den mohou rozvinout dar jasnovidnosti a intuice a zlepšit fungování mozku.

  12. den. Špatná doba manipulace s vlasy. Střih na 12. měsíčním dni může způsobit nehody. Výlet do salonu v dvanáctý den může způsobit náhlé tragické přerušení života.

  13. den. Třináctý den je nejlepší čas pro ženy, které chtějí zvýšit své kouzlo. Střih na 13. měsíční den zvýší šarm a odvolání.

  14. den. Příznivý den pro účesy. Postupy s vlasy, zdokonalené dnes, zlepší blaho člověka, pomohou mu podepsat lukrativní smlouvy a získat úctu ve společnosti.

  15. den. Nepřímá doba. Střih, dokonalý dnes, může zhoršit váš psycho-emocionální stav. Budou existovat fóbie a deprese.

  16. den. Nepříznivý den. Dnešní účes by vedl ke spáchání fatálních chyb a špatných závislostí.

  17. den. Špatný den pro účes. Výlet do salonku na 17. měsíční den může mít za následek výskyt nehod, zdravotních problémů a psycho-emoční poruchy. Účes na sedmnáctém dni může vést ke zničení vztahů s příbuznými a kolegy.

  18. den. Nepříznivé období. Manipulace s vlasy v tento den může způsobit ztrátu vašeho majetku, výskyt onemocnění a způsobit problémy ostatním. Zvláště mohou trpět domácími zvířaty.

  19. den. To je příznivý čas. Střih v 19. měsíčním dni přinese dlouhověkost. Účes devatenáctého dne zlepší strukturu vlasů.

  20. den. Špatný čas. Střih na 20. měsíčním dni skončí s výskytem zdravotních problémů a psycho-emocionální poruchy. Manipulace s vlasy na 20. měsíčním dni mohou také vést k tomu, že osoba bude mít myšlenky na rozpad se životem. Na čas dvacátého dne není nutné vybrat si účes.

  21. den Dobrá doba. Manipulace s vlasy povede ke spokojenosti a kouzlu.

  22. den. Sporná lhůta. Na jedné straně můžete zlepšit svůj finanční stav, na druhé straně - můžete mít problémy s nadváhou.

  23. den. Tentokrát je skvělé pro účes. Po návštěvě salonu se člověk bude cítit šťastně. Zvýší sebevědomí a přitažlivost.

  24. den. Špatný den pro účes. Manipulace s vlasy, vyrobené dnes, povede ke vzniku onemocnění.

  25. den. Nepřímá doba. Střela způsobí zhoršení zraku a oční onemocnění.

  26. den Toto období je dobré pro účesy. Účesy vyrobené dnes přinesou štěstí a zlepší mikroklima v rodině.

  27. den Příznivý den. Střih v 27. měsíčním dni přinese štěstí. Zlepšete vztahy s vaším blízkým.

  28. den. Dobré období. Střih na 28. měsíčním dni zvýší kouzlo člověka, který nezůstane bez povšimnutí ostatními. V tento den ve vlasech nebude jedna vada.

  29. měsíční den. Nepříznivý den. Manipulace s vlasy ve dnech 29 vedou ke snížení lidské energie a zhoršení mozku.

  30. den. Špatné období. Střih bude způsobovat neštěstí a revitalizaci nepřátel.

  Tím, že uděláte účes v příznivých lunárních dnech, má člověk příležitost zlepšit svůj finanční stav, zdraví a zlepšit strukturu vlasů.

  Dny měsíčního kalendáře jsou příznivé pro stříhání, barvení a vlasy

  Nejlepší měsíční dny pro účesy, barvení a účesy

  5 lunární den: vynikající

  Nejbližší začne 3.10.2019 v 08:37.
  V pátém měsíčním dni budete navštěvováni tvůrčími, byť mírně nepravidelnými myšlenkami a myšlenkami. Nebojte se, specifika přijde později. přečíst celý →

  11 měsíc: výborný

  Nejbližší začne dne 16.3.2019 v 12:02.
  Ať děláte cokoliv v tento den, vyzařujete energii velmi silně, takže se snažte vědět, ne. přečíst celý →

  21 měsíců měsíce: skvělé

  Nejbližší začne 25. 2. 2019 v 00:29.
  Haircut ------- Tento den je příznivý pro zkrácení vlasů. Tím zlepšíte své zdraví a materiální podmínky. Barvení. přečíst celý →

  27 měsíc: vynikající

  Nejbližší začne 03/03/2019 v 06:22.
  Tento den je dobré pro experimenty a pro vše krásné ve vašem životě. Tímto způsobem jsou přitahovány pozitivní energie vesmíru, které vám poskytnou. přečíst celý →

  Dobré měsíční dny pro účesy, barvení a účesy

  12 měsíc: dobrý

  Nejbližší začátek se uskuteční 03/17/2019 v 13:17.
  Tento den není vhodný pro myšlenky na materiál, navštíví vás vysoká, někdy filozofická myšlenka o významu bytí. Nehledě. přečíst celý →

  13 měsíc: dobrý

  Nejbližší začne dne 18.3.2019 v 14:41.
  Velmi příznivý den, abyste je mohli strávit s příbuznými, dáte jim co nejvíce pozornosti, zavolejte své přátele, s. přečíst celý →

  17 měsíc: dobrý

  Nejbližší začne na 02/20/2019 v 18:48.
  Den je velmi příznivý pro vnímání nových informací, je velmi dobré začít něco se učit nebo naučit nové dovednosti. Všechno bude snadné. přečíst celý →

  29 měsíc: dobrý

  Nejbližší start bude 03/05/2019 v 07:14.
  V tento den, ke svému překvapení, můžete si všimnout, že se nebojíte rutinních záležitostí, chcete udělat složité úkoly, které vyžadují. přečíst celý →

  Neutrální měsíční dny pro účesy, barvení a vlasy

  2 měsíční den: normální

  Nejbližší start bude 03/07/2019 v 07:51.
  Den energicky přispívá k jakýmkoli pokusům a uvedení nových myšlenek do života. Budete cítit příliv energie, tvořivosti a kreativity. Nakonec. přečíst celý →

  3 měsíční den: normální

  Nejbližší začne 03/08/2019 v 08:06.
  V tento den budou energie vesmíru aktivně ovlivňovat lidi, možná budete chtít něco neobvyklého a tvůrčího, bude toho hodně. přečíst celý →

  8 měsíční den: normální

  Nejbližší začne 13. 3. 2019 v 09:41.
  Tento den je pro jakékoli experimenty neobvykle úspěšný. Budete se chtít co nejvíce vyjádřit ve společnosti: zda se jedná o veřejnost. přečíst celý →

  9 měsíční den: normální

  Nejbližší začne dne 14.3.2019 v 10:16.
  V tento den můžete cítit nápor negativních energií a myšlenek, staré rozhořčení začne vás přemoci a podráždění se velmi skrývá. přečíst celý →

  14 měsíční den: normální

  Nejbližší začne 19. 3. 2019 v 16:11.
  Tento den dává neomezené příležitosti pro ty, kteří se nebudou líbit sám a budou líní, že něco udělají! Snažte se dostat od něj. přečíst celý →

  18 měsíční den: normální

  Nejbližší začne 21. února 2019 v 20:18.
  Buďte opatrní s vašimi myšlenkami a akcemi, protože prostor je velmi citlivý na 18. měsíční den na všechny energetické sliby. Přemýšlejte. přečíst celý →

  22 měsíc: normální

  Nejbližší začne dne 02/26/2019 v 01:46.
  V tento den je velmi dobré věnovat čas filozofickým úvahám, přemýšlet o významu života nebo o globálních cílech. Můžete. přečíst celý →

  23 měsíc: normální

  Nejbližší začne 2. 2. 2019 v 02:58.
  Tento den je dobré pro kreativní experimenty, sebevyjádření. Můžete najednou pochopit, co je vaše pravé povolání, opustit svou starou práci a. přečíst celý →

  24 měsíční den: normální

  Nejbližší začne dne 02/28/2019 v 04:03.
  V tento den budete mít melancholickou a filozofickou náladu, omezíte kontakty se společností, zůstaňte sami sami. Neboj se. přečíst celý →

  Špatné měsíční dny pro účesy, barvení a účesy.

  1 měsíc: špatný

  Nejbližší start bude 03.06.2019 v 19:03.
  Haircut ------- Nepříznivý den pro účesy, protože riskujete získání nových onemocnění. Také ve starověku lidé věřili. přečíst celý →

  4 měsíční den: špatný

  Nejbližší začne 3.9.2019 v 08:21.
  Haircut ------- Střih může způsobit duševní poruchy. Můžete mít bolest v krku, obchodní plány se mohou přerušit a naplánované schůzky se mohou stát neúspěšnými. přečíst celý →

  6 měsíc: špatný

  Nejbližší začne 3. 11. 2019 v 08:54.
  Zkuste tento den trávit více času sám sami, pokud je to možné, méně kontakt s vnějším světem a lidmi. Přineste. přečíst celý →

  7 měsíční den: špatný

  Nejbližší začne 3. 12. 2019 v 09:15.
  V tento den bude energie kosmu přispívat k uspořádání myšlenek a pocitů, všechny emocionální bouře se uklidní, budete klidnější, přizpůsobíte se. přečíst celý →

  10 měsíční den: špatný

  Nejbližší začne 15. 5. 2019 v 11:02.
  Na 10. měsíční den se intuice stává velmi akutní. Budete schopni najít odpovědi na podvědomé úrovni k otázkám, které jste již dlouho zajímali. Dobře přečíst celý →

  15 měsíc: špatný

  Nejbližší začne 03/03/2019 v 17:41.
  To je jeden z nejlepších a nejpozitívnějších dnů pro všechny nové počátky, dnes vesmír přispěje ke všem vašim činům. Buď přečíst celý →

  16 měsíc: špatný

  Nejbližší začne 20. 4. 2019 v 17:17.
  Tento den bude velmi klidný a energický, můžete si odpočinout v nekonečném závodě a řídit se přísným harmonogramem dne, jen relaxovat. přečíst celý →

  19 měsíc: špatný

  Nejblíže začne 02.22.2019 v 21:45.
  Tento den je nebezpečný z pohledu mezilidských konfliktů, takže se snažte být co nejlépe tolerantní vůči ostatním, udělejte jim ústupky, ne. přečíst celý →

  26 měsíc: špatný

  Nejbližší začne 03/02/2019 v 05:45.
  Tento den není emocionální. Můžete se začít smát bez důvodu, nebo být smutný, násilně vyjadřovat emoci nebo zavírat. přečíst celý →

  Nejhorší měsíční dny pro účesy, barvení a účesy

  20 měsíční den: strašný

  Nejbližší začne dne 23.2.2019 v 23:09.
  Tento den je ideální pro to, abyste si je věnovali, přemýšleli a vytvářeli plány do budoucna. Budete moci objevovat úžasné. přečíst celý →

  25 měsíc: strašný

  Nejbližší začne 03/03/2019 v 04:59.
  Tento den je dobré strávit sám se sebou a vašimi myšlenkami, být pozorný vůči vašim pocitům a pocitům. Milujte to. přečíst celý →

  28 Měsíční den: strašný

  Nejbližší začne 03/03/2019 v 06:51.
  Dnes můžete snadno najít odpovědi na všechny složité a nepřekonatelné otázky, budete v souladu s vámi, s vaším. přečíst celý →

  30 měsíc: strašný

  Nejbližší start bude 03/06/2019 v 07:34.
  Tento den bude mimořádně pozitivní, srdečný a přinese vám mnoho šťastných okamžiků. Dělejte více dobrých skutků, cítíte pozitivní energii, kterou máte. přečíst celý →

  Měsíční kalendářní účesy dnes (19. února)

  15. den v lunárním kalendáři je spuštěn aktivitou, je to den, kdy se vynořilo všechno temné a záporné, protože na obloze je plný Měsíc pod znamením hada. Dnes je nejlepší zapojit se do plánovaných drobných záležitostí, které nemají zásadní význam a nevyžadují komunikaci a vážné úsilí, fyzické i emocionální.

  Měsíc viditelnost: 99%

  Úplněk

  Časová energie binge. K tomuto měsíčnímu období je celý svět kolem něj nasycen. Tělo je energeticky připravené na jakékoliv vlivy a změny.

  Výlet za kadeřníkem naplánovaný na plný měsíc by byl skvělým řešením. Účesy a účesy, dokonce i ty nejodvážnější a extravagantní, budou na tváři, zlepší vzhled a poskytnou vlasům wellness a zdraví. Ostrizhenny vlasy posílit, urychlit jejich růst, ponechá problém s rozdělenými konce.

  Kosmetické procedury naplánované na čas plného měsíce poskytnou nádherný léčebný účinek. Nutriční masky budou velmi užitečné, protože vlasy jsou nyní více než kdy jindy náchylné k nasycení užitečnými látkami. Také dobré výsledky získají barvení, zejména v tmavých odstínech. Barva bude trvat déle a struktura vašich kudrlin nebude trpět.

  Návštěva kadeřnického salonu na plném měsíci vás zbaví negativních vlivů ostatních, udělejte potěšení vašemu vzhledu, zlepšíte náladu a pozitivně ovlivníte situaci obecně.

  Měsíc v Panně

  Není bez výjimky, že Panna je považována za jeden z ženských znamení. Dny, kdy měsíc prochází tímto znamením zvěrokruhu, jsou plné skutečně ženských rysů - opatrnosti, jemnosti, jemného vnímání všeho, co se děje, a zátěže pro krásu.

  Proto byste neměli odkládat návštěvu kadeřníka, protože toto období jako jiné není ideální pro všechny typy manipulace s vlasy. Zkrácené účesy budou úspěšné, dokonale si udržují tvar a styl a zlepší váš vzhled. Vlasy po nich budou mít neobvykle zdravý vzhled a dokonce i rozštěpené konce nezhoršují jejich stav po dlouhou dobu. Koneckonců, po ostříhání pod znamením Panny, budou růst velmi pomalu.

  Také úspěšné a produktivní jsou jakékoliv manipulace s vlasy, ať už jde o barvení, perming nebo revitalizaci. Vaše kadeře po nich po dlouhou dobu potěší jejich vynikající zdravý stav.

  Vedle zdravého vzhledu vlasů bude návštěva salonu také mít dobrý vliv na váš intelekt, zlepší paměť a usnadní vstřebávání nových informací.

  Vliv měsíčního dne

  Túry na kadeřník jsou také nejlépe odloženy. Stříhání tohoto dne nepřispívá k atraktivitě, zhoršuje vzhled obecně a zvláště strukturu kudrlin. Také byste neměli dělat nové účesy, protože manipulace s vlasy dnes jen oslabí a zkazí vaši náladu. Nejlepší je opustit složitý účes ve prospěch jednoduchého paprsku nebo prýmku.

  Zlepšování a kosmetické procedury také nepřinesou patřičný účinek, stejně jako barvení. Nejsou kontraindikovány, ale účinek těchto prostředků bude dočasný a bude rychle procházet. Barvení, je-li to nevyhnutelné, je lepší vyrábět v tmavých barvách palety.

  Z pohledu měsíčního kalendáře může chodit na vlasy mistr v tento den kazit nejen vzhled a náladu, ale také zvýšit riziko vývoje onemocnění. Vzhledem k tomu, že v důsledku střihu člověk ztrácí část energie, která je již na hranici, po srážce se může psycho-emocionální zázemí vážně zhoršit až na mírnou depresi.

  Negativní vliv dne:

  • v tomto měsíčním období, nazývaném Satanic, nedoporučujeme dělat účesy a nové účesy;
  • zbarvení také nebude úspěšné, zejména ve světlých odstínech;
  • Curl, narovnání a léčba převedení do jiného času.

  Účinek dne v týdnu

  Průtok pod vlivem militantního a aktivního Marsu je tento den v týdnu ideální pro řešení hlavních problémů a závažných změn. Zvláště je důležité vědět, který den v týdnu jste se narodili, protože vaše štěstí v tento den bude stokrát silnější.

  Jakékoli ošetření vlasů v druhý den v týdnu bude příznivější. Účesy v tento den jsou velmi úspěšné, mění vzhled a dává vitalitu jak vlasům, tak jejich majitelům. Účes po dlouhou dobu tě potěší a ostatní s zdravým leskem a energií.

  Úterý je perfektní den, pokud se cítíte unavený nebo přeplněný. Vyvolání vitality a aktivity není tak obtížné - stačí jít do kadeřnictví a obnovit ztracenou fyzickou sílu.

  Nedoporučujeme se, abyste v úterý kontaktovali kadeřnickou k transformaci pouze těm, kteří se bojí přinést novinky do svých životů nebo se vyhnout nadměrné aktivitě. Také lidé, kteří se narodili v pátek nebo pondělí, mají odložit návštěvu.

  Lunární den pro účes

  Správný účes bude přínosný

  Vlasy nejsou jen pro krásu. Jsou to zvláštní přírodní antény našeho těla, které vedou k tělu neviditelnou životodárnou sílu prostoru.


  Pro ošetření vlasů se pečlivě ošetří. Chcete-li snížit vlasy znamená změnit svůj život, bylo to známo už dávno. Není divu, že se s tímto postupem spojuje obrovské množství rituálů.

  PRAVIDLA PRVNÍ:
  Nemůžeš nikým věřit svým vlasům. Měli bychom si uvědomit, že osoba, která vás rozřízne, změní vaše bio pole. Proto, když přijdete do kadeřníka, vyberte energický a veselý pán, pak se váš život po úpravě změní k lepšímu. Starší kadeřník, tím silnější jeho vliv na váš život. Jste-li nezávislou osobou, jste zvyklí na řešení vašich vlastních problémů a nemáte rádi to, když vám něco brání v tom, aby jste si je vybrali, vyberte si mistra svého věku nebo mladšího. Když jste z nějakého zvláštního důvodu nešťastní, má smysl zvolit si velmi starého a slavného čaroděje, a to i za předpokladu, že účes, který učinil, vás bude draho stát. Ale po návštěvě holičství se může změnit váš život. A pokud stále správně počítáte čas návštěvy, nezmění se, ale zlepší se.

  PRAVIDLA DRUHÉ:
  Nejlepší je, abyste si neřízli vlasy. Dokonce i když víte, že kadeřnictví je dobře, neměli byste zanedbávat toto znamení. Kořeny této "pověrčivosti" spočívají ve velmi důležitém problému: pro člověka je velmi obtížné vyléčit se. Každý, kdo zná nejsilnější psychiku. Bez ohledu na to, jak silná a silná vůle může být člověk, je pro něj velice obtížné napravit deformace svého vlastního biopole, protože je přetváří takovou deformovanou energií.

  PRAVIDLA TŘÍ:
  Domníváme se, že je lepší, když jste sníženi osobou stejného pohlaví jako vy. Psychikové říkají, že během účesu měníte éterické, astrální a mentální biologické pole a v důsledku toho snadno podléháme vlivu někoho jiného. Pokud tedy s vámi máte rád mistra jiného pohlaví, může to vést k problémům ve vašem osobním životě.

  ČTVRTÁ PRAVIDLA:
  po řezání vlasů ve vodě neházejte. Dávejte pozor na kadeřník pečlivě, pak až do stáří, udržujte vlasy svěží a zdravé.

  PRAVÁ PRAVIDLA:
  Pokud chcete, aby vaše vlasy rostly rychleji po řezání, měli byste své vlasy dělat během celého měsíce. Pokud chcete, aby vaše vlasy změnily své vlastnosti trochu - například nejste spokojeni s tím, že jsou zmateni, neposlušní - měli byste jít do kadeřníka na ubývajícím měsíci. Ale nezapomínejte, že po takovém účesu budou vlasy velmi dlouhé. Na ubývajícím měsíci je také dobré mít účes, pokud chcete posílit vlasové kořeny a zpomalit jejich rychlou ztrátu.

  PRAVIDLO ŠEST:
  vlasy nemohou být nakrájeny na takzvané satanské měsíční dny (9, 15, 23 a 29 dní podle lunárního kalendáře), stejně jako na dny slunečních a měsíčních zatmění. Po takových postupech se můžeš zhoršit.

  PRAVIDLO SEVEN:
  jak se váš život změní poté, co bude účes ukázat den v týdnu, kdy jste navštívili kadeřník.
  Pondělí je dobrý den pro účes. V této době se můžete zbavit velkého počtu negativních emocí a nevyřešených problémů, které se v životě nahromadily. Den je vhodný pro zbarvení vlasů.
  V úterý je lepší jít do kadeřníka, pokud vám chybí fyzická síla nebo vůle vyřešit nějaký důležitý problém, pokud vám chybí aktivita nebo mučení monotónnosti života.
  Ve středu je dobré dostat účes, naučit se něco nového nebo zajímavého, setkat se s novými přáteli nebo přilákat staré, zvýšit počet výletů, pohybů a komunikace v životě.
  Čtvrtek podporuje změny ve vztazích s ostatními, přispívá k popularitě člověka, zvyšuje jeho štěstí a blahobyt.
  Pátek je den krásy. Když navštívíte kadeřníka v tento den v týdnu, nezměníte si pouze účes, změníte svůj vzhled. Proto pokud jste spokojeni s tím, jak vypadáte tento den v týdnu, je lepší, abyste si neřízli vlasy.
  Sobota je dobrý den pro účes. Vlasy jsou dnes zdravé.
  V neděli je lepší neřezávat vlasy - podle obyčejné víry můžete ozdobit své štěstí. Tento den je dobrý pouze pro chronické poražené - možná, že osud bude milosrdný a po takovém postupu se změní k lepšímu.

  Řezání vlasů v MOUN DAYS:

  První měsíční účes měsíce je obecně nepříznivý.

  Druhý měsíční den - řezání vlasů přiláká vám spory a soudní spory.

  3. měsíc - řezání vlasů způsobí poškození těla a může vás přitahovat k plýtvání.

  Čtvrtý měsíční den - účes přinese nepohodlí a přitahuje melancholii. Způsobuje hrdlo a onemocnění ústní.

  Pátý měsíční den - krájení vlasů povede ke zvýšení vlastnictví, stane se trochu bohatší.

  6. měsíční den - je nežádoucí řezat vlasy - přitáhnete chlad, váš pocit pachu se zhorší a vy můžete skutečně začít nemocně.

  Sedmý měsíční den - řezání vlasů přiláká k vám spory a soudní spory, můžete konflikt s vašim šéfem. Existuje hrozba konfliktu s vaším blízkým. Den spalování podle tibetského kalendáře, den, kdy se řezání vlasů vážně zhoršuje vaše zdraví.

  8. měsíční den - účes bude přitahovat dlouhověkost, dobré zdraví a učinit váš život hoden v očích ostatních (i když ne okamžitě, ale v nadcházejících měsících).

  9. Lunární den - krájení vlasů přitahuje nemoc.

  10. měsíční den je podle dnešních tibetských tradic spalujícím dnem, doporučuje se zdržet se řezání, protože to vás přiláká k nemoci.

  11. měsíční den - účes přinese ostrost pocitů, zvýší vaše předvídavost a vhled mysli.

  12. měsíční den - nelze odstranit vlasy - neštěstí, zranění jsou přitahovány a zvyšuje se pravděpodobnost ohrožení života.

  13. měsíční den - je žádoucí získat účes, protože účes přinese štěstí a prospěch, krásný vzhled.

  14. lunární den - účes bude přitahovat zlepšení aktivity, finanční situace, nárůst majetku a dobrou vůli orgánů.
  15. měsíční den - je bezpečnější se vyhnout řezání, jako zvýšený tlak, bolesti hlavy a vznik pocitů strachu. Pokud nechcete, aby se vám líbilo nemocniční lůžko, zůstaňte daleko od kadeřnictví toho dne.

  16. měsíční den - je lepší se zdržet účesu - budou to neštěstí, chyby. Negativní návyky a zlozvyky se projeví v plném rozsahu, touha po alkoholu se zvýší a schopnost ovládat vášně se sníží. Střih může přilákat zradu.

  17. měsíční den - v důsledku účesu se objeví překážky ve věcech, nastanou onemocnění. V budoucnu je vysoká šance na zranění. Podle východních přesvědčení srážení tohoto dne přitahuje člověka zlomyslné nálady.

  18. lunární den - krájení vlasů povede ke ztrátě majetku, k krádeži, zvířecím mazlíčkům může dojít k onemocnění (cítí nebezpečí, které tě ohrožují a starají se o tebe). Také podle tibetských tradic je to spalný den a řezání vlasů může způsobit vážné zhoršení zdraví.

  19. lunární den - by měl jít do kadeřníka - řezání vlasů prodlužuje život.

  20. měsíční den - není žádoucí snížit vlasy.

  21. lunární den - je žádoucí snížit vlasy - přitahuje krásu a pohodu.

  22. měsíční den - účes vám přiláká možnost získat majetek, ale můžete se zlepšit a získávat extra váhu.

  23. měsíční den - účes přinese krásnou pleť, zlepší vaši pohodu.

  24. měsíční den - velmi špatný den pro řezání vlasů - může způsobit onemocnění. Chcete být zdravý - zdržujte se řezání.

  25. měsíční den - krájení vlasů zvyšuje tlak oka a vede ke zhoršení vidění. V důsledku srážení se oční onemocnění stávají akutnějšími, pravděpodobně jsou záněty a výskyt ječmene.

  26. měsíční den - v důsledku řezání vlasů nebo vytvoření účesu, přitáhnete radost a štěstí pro sebe.

  27. měsíční den - v důsledku řezání vlasů nebo vytvoření účesu přitáhnete radost a štěstí.

  28. lunární den - v důsledku krájení vlasů se zvýší kouzlo vnějšího vzhledu, lidé se vám budou líbit.

  30. lunární den - řezání vlasů může přilákat člověka k hrozbě setkání s neštěstí, nepřítelem, a dokonce přitahuje smrt. Existuje také možnost přilákat automobilovou nehodu.

  Nestačí vybrat dobrý měsíční den a den v týdnu pro účes, musíte také vzít příznivý čas pro růst vlasů, pozici měsíce v zvěrokruhu. Pozice měsíce je vždy zobrazena v měsíčním kalendáři po dobu jednoho roku a můžete se poradit na internetu.

  Když můžete v únoru 2019 nakrájet své vlasy, příznivé dny

  Kdy si mám v únoru 2019 podle lunárního kalendáře stříhat vlasy?

  Fáze měsíce v únoru 2019:
  Lunární účes pro únor 2019
  Příznivé dny pro účesy v únoru 2019
  Účinek účesů na lidský stav
  Jak si vybrat kadeřník
  Lunární účes

  Kdy si mám v únoru 2019 podle lunárního kalendáře stříhat vlasy?

  Pravděpodobně každá žena chce vypadat "sto procent", být úspěšná a svůdná, přitahovat názory opačného pohlaví a přimět muže, aby se podívali na vaše směry. Ale kdy je nejlepší čas, aby se nový účes, zvlnění nebo zvýraznění, brondirovanie nebo biolaminace, jakýkoli jiný postup?

  Porozumění tomuto problému pomůže náš měsíční kalendář. Zobrazuje nejpříznivější, neutrální a nepříznivé dny. Uvědomte si, že tento měsíc má nejnepříznivější dny, takže si vyberte vhodný den předem a objednejte si stylistu. Pak se jistě splní vaše tajné sny! Podívejme se podrobněji na to, kdy řešit vlasy v únoru 2019 podle lunárního kalendáře.

  Pokud si rozseknete vlasy s rostoucím měsícem - jejich růst se urychlí a naopak, s klesajícím měsícem - růst zpomalí. Proto předem určete, co byste chtěli - abyste měli možnost měnit váš snímek častěji a experimentovat s novými účesy nebo stále nosit stejný účes po dlouhou dobu.

  Fáze měsíce v únoru 2019:
  Nový měsíc - 5. února 2019
  První čtvrtletí - 13. února 2019
  Celý měsíc - 19. února 2019
  Třetí čtvrtletí - 26. února 2019
  Lunární účes pro únor 2019

  Pozor! Příznivé dny jsou zvýrazněny zeleně, nepříznivě červené, zbytek jsou neutrální. Příznivá je souzena třemi faktory: měsíčním dnem, znamením zvěrokruhu a vzestupným / klesajícím měsícem. Pokud je více plusů, den je příznivý, více mínusů je nepříznivý, zbytek je neutrální.

  Únor 2019 Neutrální a příznivé dny pro stříhání vlasů v únoru 2019

  26, 27 měsíční den
  Dobrá doba pro účesy.

  Měsíc v kozorože
  Účes bude krásný a hodí se vám.

  Ubývající měsíc
  Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

  27, 28 měsíční den
  Snadný den pro stříhání vlasů.

  Měsíc v kozorože
  Střih vám udělá půvab a kudrlinky budou svěží a hedvábné.

  Ubývající měsíc
  V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

  28, 29 měsíční den
  Nepříznivý čas pro řezání kudrlin.

  Měsíc v kozorože
  Nový účes vám vyhovuje. Vypadáš s ní mladší.

  Ubývající měsíc
  Shorn kudrlinky budou pomalu růst.

  29, 30 měsíční den
  Neutrální čas pro řezání kudrlin.

  Měsíc v Vodnáři
  Nový účes vám vyhovuje. V tuto chvíli můžete experimentovat s barvou vlasů. Provádění obvyklých účesů nestojí za to, protože se rychle nudí.

  Ubývající měsíc
  Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

  30, 1, 2
  Skvělý den pro účesy.

  Měsíc v Vodnáři
  Nový účes vám vyhovuje. V tuto chvíli můžete experimentovat s barvou vlasů. Provádění obvyklých účesů nestojí za to, protože se rychle nudí.

  Nový měsíc
  Shorn kudrlinky budou pomalu růst, ale budou silnější.

  2, 3 měsíční den
  Výlet do salonu krásy je lepší odložit na další den.

  Měsíc v Piscích
  Účes bude krásný, ale po něm může dojít ke zhoršení stavu vlasů, dokonce se může objevit i lupy.

  Rostoucí měsíc
  Shornové kudrlinky budou rychle růst.

  3, 4 měsíční den
  Neutrální doba pro stříhání vlasů.

  Měsíc v Piscích
  Účes bude krásný, ale po něm může dojít ke zhoršení stavu vlasů, dokonce se může objevit i lupy.

  Rostoucí měsíc
  Shornové kudrlinky budou rychle růst.

  4, 5 měsíční den
  Nepříznivý den pro stříhání vlasů.

  Měsíc v Piscích
  Krásný účes, který jste poskytli. Ale poté, co se mohou objevit lupy, a vlasy se mohou stát křehkými.

  Rostoucí měsíc
  Na rostoucím měsíci rostou rychle kadeře.

  5, 6 měsíční den
  Skvělý den pro kadeřnictví.

  Měsíc v Aries
  Nepříznivý čas pro řezání vlasů. Po tomto postupu kudrlinky ztratí vzhled.

  Rostoucí měsíc
  Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

  6, 7 měsíční den
  Dobrý den pro vlasy na vlasy.

  Měsíc v Aries
  Špatný čas na účes. Po ní se může poškodit stav vlasů: objeví se rozbité konce, ztrácejí se vlasové kořeny, objeví se lupy.

  Rostoucí měsíc
  Řezání vlasů se rychle zrychlí.

  7, 8 měsíčních dnů
  Neutrální čas pro řezání kudrlin.

  Měsíc v Býku
  Nový účes vám vyhovuje. Po účesu vlasy budou vypadat zdravěji a vlasové kořeny budou silnější.

  Rostoucí měsíc
  Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

  8, 9 měsíční den
  Nepříznivý čas pro řezání kudrlin.

  Měsíc v Býku
  Účes bude krásný a vlasy budou silné a zdravé.

  Rostoucí měsíc
  Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

  9, 10 měsíční den
  Snadný den pro stříhání vlasů.

  Měsíc v Býku
  Nový účes vám vyhovuje. Po účesu vlasy budou vypadat zdravěji a vlasové kořeny budou silnější.

  První čtvrtletí
  Dobrý čas na krájení kudrlin.

  10, 11 měsíční den
  Skvělá doba pro účesy.

  Měsíc v Blížencích
  V tento den můžete barvit a stříhat vlasy. Po řezání vlasy získává objem. S novým účesem budete vypadat o několik let mladší.

  Rostoucí měsíc
  Shornové kudrlinky se rychle zrychlují.

  11, 12 měsíční den
  Příznivý čas pro vlasy na vlasy.

  Měsíc v Blížencích
  V tento den můžete barvit a stříhat vlasy. Po řezání vlasy získává objem. S novým účesem budete vypadat o několik let mladší.

  Rostoucí měsíc
  Shornové kudrlinky budou rychle růst.

  12, 13 měsíční den
  Řezání vlasů je lepší odložit na další den.

  Měsíc v rakovině
  Stříznutí v tento den je kontroverzní. Na jedné straně budou vlasy silné a zdravé a na druhé straně účes rychle ztratí svůj tvar. Je lepší si vybrat jiný den, když se řezání vlasů v únoru bude příznivější pro vaše vlasy.

  Rostoucí měsíc
  Na rostoucím měsíci rostou rychle kadeře.

  13, 14 měsíční den
  Neváhejte jít do salonu krásy a vydejte se na nový účes.

  Měsíc v rakovině
  Střih, vyrobený v tento den, může rychle ztrácet svůj tvar, ale vlasy po něm budou silné.

  Rostoucí měsíc
  V tuto chvíli vlasy rychle rostou.

  14, 15 měsíční den
  Dobrý čas na krájení kudrlin.

  Měsíc v Leu
  Vlasy po účesu budou hedvábné a poslušné. V tento den se doporučuje dostat účes pro ty, jejichž věci se nedaří dobře. Po účesu se vše může změnit k lepšímu.

  Rostoucí měsíc
  Shornové kudrlinky budou rychle růst.

  15, 16 měsíční den
  V tento den se nedoporučuje krájení vlasů.

  Měsíc v Leu
  Po změně vlasů budou vlasy hladké a hedvábné. Astrologové doporučují ostříhání těm, jejichž věci nejdou dobře. Možná, po střihání vlasů se všechno změní k lepšímu.

  Úplněk
  V tento den je účes vhodnější vzdát se.

  16, 17 měsíční den
  Neutrální doba pro stříhání vlasů.

  Měsíc v Panně
  V tento den můžete provádět všechny kosmetické procedury zaměřené na zlepšení krásy.

  Ubývající měsíc
  Vlasy budou růst zpomaleně než na rostoucím měsíci.

  17, 18 měsíční den
  Dobrý čas na návštěvu kosmetického salonu.

  Měsíc v Panně
  Všechny kosmetické procedury provedené v tento den budou užitečné.

  Ubývající měsíc
  V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

  18, 19 měsíční den
  Nepříznivý čas pro řezání vlasů.

  Měsíc ve Váhu
  Řezané vlasy v tento den budou svěží, objemné a účes sám bude velmi krásný.

  Ubývající měsíc
  V tomto období kudrlinky pomalu rostou, ale silnější.

  19, lunární den 20
  Nepřímá změna účesů.

  Měsíc ve Váhu
  Řezané vlasy v tento den budou svěží, objemné a účes sám bude velmi krásný.

  Ubývající měsíc
  V tomto okamžiku se růst vlasů zpomaluje a kořeny se zpevňují.

  20 měsíčních dnů
  Neutrální den pro změnu účesů.

  Měsíc ve scorpii
  Střih v tomto okamžiku bude vaše vlasy silné a krásné. Po manipulaci s vlasy se váš osobní život může zlepšit nebo zhoršit.

  Ubývající měsíc
  Ostružené kadeře budou silnější a budou pomalu růst.

  20, 21 měsíční den
  Skvělý den pro účesy.

  Měsíc ve scorpii
  Kudrlinky odříznuté v tento den mohou přispět ke zlepšení i zhoršování osobního života. Chcete-li něco změnit, můžete mít šanci.

  Ubývající měsíc
  V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

  21, 22 měsíční den
  Dobrá doba pro účesy.

  Měsíc ve Střele
  Změna účesu pomůže zlepšit vztahy s úřady a zaměstnanci, kariérní růst je možný.

  Třetí čtvrtletí
  Shorn kudrlinky budou pomalu růst.

  22, 23 měsíční den
  Řezání vlasů v tento den se nedoporučuje.

  Měsíc ve Střele
  Po úpravě můžete zlepšit vztahy se zaměstnanci a nadřízenými. Je možné zvýšit práci.

  Ubývající měsíc
  V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

  23, 24 měsíční den
  Neutrální doba pro změnu účesu.
  Měsíc v kozorože
  Účes bude krásný a hodí se vám.
  Ubývající měsíc
  Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

  Příznivé dny pro účesy v únoru 2019

  Podívejte se na tuto tabulku, kdykoli budete vědět, kdy se vaše měsíce v měsíci únoru 2019 sníží podle měsíčního kalendáře: příznivé dny jsou 5, 13, 14, 20, 21, 25 a 26, nepříznivé dny - nejsou takové měsíce. V nepříznivých dnech se snažte vyhýbat stylistovi, protože byste to nechtěli. Chcete ztratit energii nebo zničit vzhled neúspěšného účesu?

  Účinek účesů na lidský stav

  S pomocí obyčejného účesu můžete zlepšit pohodu člověka, zachránit ho před negativní energií nebo naopak vyvolat vývoj této nemoci. Řezání vlasů je rituálem v některých církevních obřadech. Podle církevních legend, předtím, než Adam a Eva spáchali hřích, zazářily ve tvaru míče nad hlavou. Spojil lidské biologické pole s kosmem a na hlavě místo vlasů bylo vidět měkké chmýří, jako u novorozenců. Po spáchání hříchu byly paprsky energie na hlavě nahrazeny vlasy. Nyní jsou vlasy nití spojující člověka s kosmem. Díky nim získáváme energii po celý život.

  Samozřejmě, ne všichni moderní lidé věří v legendy, nicméně každý z nás si všiml, že po srážce, mistr zlepšuje náladu, objeví se lehkost. A existují dny, kdy účes nepřináší radost, poté, co se vlasy stanou zlobivými, začínají vypadávat. A tajemství spočívá v tom, že při řezání biopole. Starodávní mudrci v případě nepokojů doporučili, aby vlasy lehce ořezali. Bylo věřeno, že spolu s hroty vlasů byla negativní energie onemocnění odříznuta a tělo se zotavilo rychleji.

  Jak si vybrat kadeřník

  Při řezání vlasů kadeřník ovlivňuje vaše bio pole. Pokud jste si odřízli vlasy od dobrotivého, veselého člověka, pak po vyříznutí vašeho podnikání se zlepší. Pokud kadeřník zažívá, nespokojený se svým životem, stěžuje si na špatný stav vlasů, pak po takovém účesu se vaše vlasy stanou bez života a nudné. Životní zkušenost a věk odborníka také záleží. Abyste necítili rušení při rozhodování, zvolte specialistu, který je mladší než vy, nebo přinejmenším ve stejném věku. Pokud se z nějakého důvodu přičítali poraženým, snažte se udělat účes u zkušeného kadeřníka ve věku. To vám pomůže přivést štěstí zpět k životu.

  Pro tyto účely si určitě vyberete jeden z příznivých dnů. Střih bude úspěšný, pokud s sebou vyříznete pána stejného pohlaví. Nezapomeňte, že s jakoukoli manipulací s vlasy jste ovlivněn velitelem. Pokud vám odborník z opačného pohlaví projeví soucit, může dojít k problémům ve vašem životě. Neříkejte své vlasy. V tomto případě nemůžete opravit své bio pole, to znamená, že uzdravení se nestane a nic se v životě nezlepší. A jestli je biologické pole rozbité, pak oříznutí vlastní, můžete ještě více zhoršit situaci.

  Lunární účes

  Krátký růst přispívá na růstový měsíc. Pokud máte účes na klesajícím měsíci, vlasy budou pomalu růst a vlasové kořeny budou silnější. Tyto faktory je třeba vzít v úvahu při návštěvě kosmetického salonu. V žádném případě by neměl ostříhat, když je měsíc v znameních ryb a rakoviny. Astrologové vám raději dělají účes, když je měsíc v souhvězdí Dívky, Váhy, Lva, Taurus, Kozoroh. Chcete-li zjistit, kdy si můžete krájet vlasy a kdy nemáte, podívejte se na měsíční kalendář měsíce pro účesy pro rok 2019.

  Lunární kalendář účesy a zbarvení pro duben 2019 za den

  Ukazuje se, že návštěva kadeřníka může ovlivnit nejen stav a vzhled vlasů. Nesprávně zvolený čas řezání, stylování nebo zabarvení může negativně ovlivnit naše zdraví, vztahy a dobré životní podmínky. Proto před nástupem do kosmetického salonu se astrologům doporučuje, aby zkontrolovali měsíční kalendář a vybrali pouze příznivé období.

  Lunární kalendář účesy pro duben 2019

  Každý měsíc jsou vhodné a nevhodné dny k návštěvě kosmetického salonu. Kdy mohu dostat účes v dubnu 2019?

  • 1. dubna. Nastal čas pro aktivní práci na sobě. Důvěra ve své činnosti poskytne nový účes. Zlepšení vzhledu vlasů, stejně jako přitahování štěstí vám pomůže zbarvení vlasů.
  • 2. dubna. Ti, kteří se rozhodnou mít účes během tohoto období, mohou vést k nejrůznějším problémům. Barevnost a curling budou úspěšné.
  • 3. dubna. Během tohoto období astrologové radili, aby se zdrželi přijímání důležitých a zásadních rozhodnutí. Den je však vhodný pro zbavování všech nepotřebných. V důsledku toho budete spolu s účesem ponechat všechna negativní nahromaděná během měsíce. Po vytvoření nového účesu přilákáte zvýšenou pozornost ostatním k vaší osobě. V době barvení odpadu.
  • 4. dubna. Dobrý čas na změnu účesů, takže můžete bezpečně stříhat vlasy. Barvení je nyní kontraindikováno, protože nová barva může vyvolat konflikty s přáteli.
  • 5. dubna. Aby nedošlo ke ztrátě vitální energie, měly by se na chvíli opustit srážky. Perfektní účes dnes bude spleť. Při barvení vlasů používejte přírodní barviva.
  • 6. dubna. Dnes, nebeské tělo příznivě odkazuje na ty, kteří chtějí změnit vlasy. Nebojte se stříhat, barvit a stylovat vlasy.
  • 7. dubna. Přeneste plánovanou návštěvu kosmetického salonu dnes. Spolu s ořezanými špičkami pramenů riskujete ztrátu zdraví. Pouze postupy barvení a obnovy vlasů jsou povoleny.
  • 8. dubna. Nepříznivý čas pro změny vzhledu. Nový účes bude vypadat nedbalý a barvení nebo curling bude vaše vlasy slabé a bez života.
  • 9. dubna. Je to příznivý den pro návštěvu kadeřníka. Vše, co dělá dnes, dá zámkům atraktivní a zdravý vzhled. Úspěšné budou experimenty s barvou. Postupy péče přilákají finanční tok.
  • 10. dubna. Jakékoli účesy jsou nyní nežádoucí. Totéž platí pro ostatní postupy - barvení, perm, styling vlasů. To vše povede k oslabení těla.
  • 11. dubna. Spolu s těmi vlasy, které jste si dnes řežili, riskujete, že ztratíte svou životně důležitou energii. Můžete ale změnit barvu kudrlin. Je třeba upřednostnit přirozené odstíny. Jednoduchý styling dodá tělu vitality, které mu teď postrádají.
  • 12. dubna. Střih bude vaše vlasy krásné a zdravé. Počkejte chvíli s obarvením, jinak riskujete provokaci konfliktu s blízkými lidmi. Nebojte se experimentovat s novým stylem.
  • 13. dubna. Dosáhnout účesu dnes není žádoucí. Nový styl bude neutrální. S curling a barvení je trochu počkat.
  • 14. dubna. S dramatickými změnami vzhledu je trochu počkat. Střih bude mít vlasy nudné a oslabené. V takovém období budou mít wellness procedury dobrý účinek.
  • 15. dubna. Střih bude pomáhat dělat vlasy zdravé a atraktivní. Při výběru nového účesu byste měli zvážit možnosti klasického stylingu. Také barvení zámků bude příznivé.
  • 16. dubna Nebojte se jít do kosmetického salonu. Jakékoli manipulace s vlasy během tohoto období jsou nejúčinnější a příznivější.
  • 17. dubna S novým účesem získáte dnes sebevědomí a šanci změnit život k lepšímu. Jediná věc, která by nyní měla být opuštěna - barvení agresivními chemikáliemi. K tomu použijte přírodní barviva - hennu, Basma.
  • 18. dubna. Návštěva kadeřníka v tento den může dlouhou dobu zničit Vaši náladu. Odmítněte složitý styl a kardinál změňte tvar vlasů. Curling a barvení se nezdaří.
  • 19. dubna Bohužel tento den může ukončit účes a styling. Zůstaňte dnes na zdravém ošetření vlasů.
  • 20. dubna. Přilákat pozornost těch, kteří mohou udělat nový účes v tento den nebo barvit vlasy. Pokusy s curlingem nebo pokládkou skončí dobře.
  • 21. dubna. Chcete-li zachovat své zdraví a pohodu, počkejte trochu s výletem do kadeřnictví. Nový účes a účes zbaví tělo životně důležité energie. Mlčení a barvení jsou také kontraindikovány. Dopřejte si vlasy vitamínovou maskou.
  • 22. dubna. Stříbrný účes, který se dnes děje, může vyvolat konflikty a oslabit vaše zdraví. Astrologové vám radí, abyste se vzdali komplikovaného stylingu. Nejlepší je, abyste si dnes nechali vlasy volné.
  • 23. dubna. Ačkoli dnes budete cítit nával síly, je lepší odmítnout chodit do kadeřnictví. Jakékoli postupy pouze zhorší vzhled a stav vlasů.
  • 24. dubna. Nastal čas pro zásadní změny. Proto se vše, co se dnes rozhodnete udělat s vlasy, bude mít příznivý účinek.
  • 25. dubna. Střih a nový styl přiláká ve vašem životě hodně štěstí a financí. Ale změna vašeho obrazu nepřehánějte. Příznivá bude péče o vlasy.
  • 26. dubna. Požadovaný efekt nového strihání nebo stylingu se takový den nedostáváte. Odmítněte navštívit kadeřník, abyste zachovali svou vitalitu a zdravé vlasy.
  • 27. dubna. Po dnešním účesu riskujete uvolnění vlasů. Změna barvy, perm, styl bude příznivá. Pozitivní emoce vám mohou poskytnout postupy péče o vlasy.
  • 28. dubna. Stříbrnost, kterou jste dnes udělali, nejen že tě nebude potěšit, ale může také přitahovat nemoci. V tento den můžete barvit vlasy. Obzvláště úspěšné budou experimenty s tmavými odstíny.
  • 29. dubna. Nedělejte rozhodnutí o vyrážkách. Změna délky, tvaru nebo barvy vlasů v tento den může být neúspěšná. Curling je oslabí a přiláká vám negativy.
  • 30. dubna. Převeďte návštěvu kadeřník. Střih, barvení a perm bude mít negativní dopad nejen na stav vlasů, ale i na tělo jako celek. Použití výživných masek nebo barvení přírodními přísadami zlepší stav vlasů.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy