logo

Lunární kalendář účesy

Lunární kalendář účesy informují o vlivu měsíce na růst a zdraví vlasů. Říká vám, kdy je lepší udělat účes, perm, barvit, změnit účes. Pomáhá vybrat ten nejvhodnější den pro cestu do kadeřnictví. Měsíční kalendář účesů zohledňuje vliv měsíčního dne, fáze měsíce, pozice měsíce vzhledem ke zvěrokruhovým konstelácím, den v týdnu na stav vlasů.

Měsíční kalendář účesu pro dnešek

Lunární kalendář pro příští týden

Příznivé a nepříznivé dny pro účesy

Nejlepší dny pro účesy a další experimenty s vlasy jsou 2, 5, 11, 17, 21, 27 měsíčních dnů, nepříznivé - 1, 4, 6, 16, 19, 20, 25, 28 dní.

Pokud si během růstového měsíce stříhnete vlasy, vaše vlasy rychle rostou. Střih na ubývajícím měsíci posílí vlasové kořeny, ale budou pomalu růst.

Nejvhodnější pozice měsíce v znamení zvěrokruhu pro návštěvu holičství je v Taurus, Leo, Virgo, Capricorn a Aquarius, nejvíce nevhodné v Aries, rakovině, Strelec a Pisces.

Nejhorší den v týdnu pro krájení vlasů je neděle. V dalších dnech bude účes úspěšný.

Měsíční kalendář

Získejte měsíční kalendář pro každý den! Chcete žít v souladu s přírodou? Naučte se o vlivu Měsíce na události v lidském životě. Kalendář účesu.

Kalendář účesu

Pro dobrý účes zvážíme několik parametrů:

1) Stav měsíce je důležitý (který měsíc roste nebo klesá, nový nebo plný). Je lepší snížit vlasy na rostoucím měsíci (pak rostou rychleji).

2) Účesy fungují dobře v úplňku (vliv měsíce je +/- jeden nebo dva dny)

3) Je lepší navštívit kadeřník, když je Měsíc v Taurus, Leo, Virgin, Libra Signs.

Není nutné řezat vlasy (a obecně provádět manipulace s vlasy: perm, styling, masky, zbarvení), když je Měsíc v znamení Kozoroha, Pisce, Beran, Blíženec a Rakovina.

Znamení Kozoroha však může být perfektní pro účesy pro muže a ženy, které si chtějí dlouhou dobu udržet tvar účesu. Koneckonců, Capricorn pomáhá zajistit, aby se vlasy nestaly delší.

Na úkor Měsíce ve znamení Štíra, různé zdroje se drží protichůdných názorů. Rozhodněte se sami. Pokud riskujete, pak sledujete výsledek, pak pochopíte, jak se tato doba dotýká vás. Podobná situace s obdobím, kdy Měsíc v Vodnáři.

To je věřil, že ve vodních příznaků - rakovina, ryby, Štír - dokonce i mytí vlasů je žádoucí vyloučit.

3) Příznivé pro účesy jsou:

Lunární dny 3, 4 a 23 se v některých zdrojích doporučují pro řezání vlasů, v jiných se považují za nepříznivé.

Chcete-li barvit vlasy, zvolte období růstového měsíce, jinak může barva rychle vyčerpat a vlasy ztratí jas.

Doba růstového měsíce je také vhodnější pro výživné vlasy.

Pro vlnu, stav měsíce - rostoucí nebo klesající - na tom nezáleží. Ideální čas je, když je Měsíc v Panně.

Období, kdy je Měsíc v Leu, je dobré pro zkroucení tvrdých vlasů, které se obtížně zvlňují, a pro tenké a měkké vlasy nemusí výsledky curlingu potěšit.

Podrobné popisy účinků znamení, měsíčních dnů a stavu měsíce na účesy lze nalézt v Příručce životních rytmů.

Přihlaste se ke zkušebnímu kurzu a stáhněte si bezplatnou demo verzi kalendáře "Rhythms of Life":

V kalendáři "Životní rytmy" jsou k dispozici podrobné tabulky pro barvení, kadeřnictví vlasů, stejně jako pro péči o vlasy a pokožku, manikúru a pedikúru, depilaci a mnoho dalších krásu. Přečtěte si více o kalendáři "Rhythms of Life" a recenzích pro první uživatele.

Objednejte kalendář účesů na jeden rok (spolu s podrobným kalendářem pro 7 oblastí života: zdraví, jídlo, rodina, domov, krása, životní styl, podnikání). A můžete vždy předem naplánovat čas nahrávání na kadeřník, vybrat nejlepší čas pro péči o vlasy a tělo. Staňte se ještě krásnějším v kalendáři "Rytmy života"

Lunární kalendář účesy

Nejlepší čas na krájení vlasů:

 • Chcete-li, aby vaše vlasy rostly rychleji a mají silné kořeny, pak je upravte během rostoucího měsíce.
 • Pokud chcete zpomalit růst vlasů a posílit vlasové kořeny, upravte je během zeslabeného měsíce.

Nestříkejte vlasy:

 • Během nového měsíce.
 • 9. měsíc.
 • 15. měsíc (vyhodnoťte své zdraví a lunární fázi pro znamení zvěrokruhu při výběru tohoto dne).
 • 23. měsíc.
 • Během měsíčního a slunečního zatmění nestojí za řezání vlasů.

Zodiac znamení jsou nejdůležitějším faktorem pro výběr správného času pro účes.

 • Měsíc v barvě - urychluje růst vlasů se ztrátou jejich kvality. Toto období je obecně nepříznivé pro stříhání, protože se snižuje imunita a zvyšuje se pravděpodobnost výskytu onemocnění.
 • Měsíc v Taurus, Kozoroh a Panna je příznivý čas pro růst vlasů. Použití chemikálií pro řezání (curling, barviva atd.) Projde bez následků.
 • Nejlepší čas je, když je Měsíc v Panně.
 • Měsíc v Gemini - dělá vlasy nezbedné, ale pokud chcete udělat zvlnění, je to ten správný čas.
 • Měsíc v Blížencích a Librách. Dobrý růst vlasů po řezání. Zdraví srsti zůstává nezměněno.
 • Měsíc v Vodnáři. Zdraví srsti zůstává nezměněno. Pokud je to možné, vyvarujte se účesů.
 • Měsíc v rakovině a rybách zpomaluje růst vlasů. Dobrý čas pro ty s křehkými a suchými vlasy. Účes nemá tvar, nesourodé vlasy nejsou vhodné pro styling.
 • Měsíc v Leu je vhodný pro zbarvení vlasů. Zdraví srsti zůstává nezměněno. Pokud máte husté vlasy, nedělejte perm.
 • Měsíc ve Střele je nepříznivý pro účesy. Účes nemá tvar, nesourodé vlasy nejsou vhodné pro styling. Ale v těchto dnech vlasy rostou rychleji.
 • Měsíc ve Scorpiu nemá vliv na zdraví vlasů. Vlasy se stávají tvrdšími a silnějšími. Jedná se o velmi nebezpečnou fázi měsíce pro řezání vlasů, protože to může ovlivnit vztah s vaším partnerem.

Dlouhodobé sledování lunárních fází a vztah mezi zdravím vlasů vede k závěru, že nejlepší čas pro řezání je úplný měsíc.

To je způsobeno skutečností, že naše tělo jako biologická struktura je velmi závislé na přirozených rytmech. Období úplného měsíce je okamžik, kdy je vše naplněno energií měsíce. Během úplňku je tato energie vyloučena z našeho těla, jinak, pokud nepomůžeme tento proces, stagnuje. Proto se doporučuje očistit energii tím, že odříznete vlasy (jen ořízněte špičky).

Neměli byste však zapomenout na sledování vašich osobních rytmů a na péči o své zdraví. Pro některé lidi může být čas plného měsíce kritický, takže je nejlepší vybrat jiný den pro účes.

Ideální čas pro účes je úplný měsíc v Leo nebo Panně.

Měsíční kalendářní účesy dnes (19. února)

15. den v lunárním kalendáři je spuštěn aktivitou, je to den, kdy se vynořilo všechno temné a záporné, protože na obloze je plný Měsíc pod znamením hada. Dnes je nejlepší zapojit se do plánovaných drobných záležitostí, které nemají zásadní význam a nevyžadují komunikaci a vážné úsilí, fyzické i emocionální.

Měsíc viditelnost: 99%

Úplněk

Časová energie binge. K tomuto měsíčnímu období je celý svět kolem něj nasycen. Tělo je energeticky připravené na jakékoliv vlivy a změny.

Výlet za kadeřníkem naplánovaný na plný měsíc by byl skvělým řešením. Účesy a účesy, dokonce i ty nejodvážnější a extravagantní, budou na tváři, zlepší vzhled a poskytnou vlasům wellness a zdraví. Ostrizhenny vlasy posílit, urychlit jejich růst, ponechá problém s rozdělenými konce.

Kosmetické procedury naplánované na čas plného měsíce poskytnou nádherný léčebný účinek. Nutriční masky budou velmi užitečné, protože vlasy jsou nyní více než kdy jindy náchylné k nasycení užitečnými látkami. Také dobré výsledky získají barvení, zejména v tmavých odstínech. Barva bude trvat déle a struktura vašich kudrlin nebude trpět.

Návštěva kadeřnického salonu na plném měsíci vás zbaví negativních vlivů ostatních, udělejte potěšení vašemu vzhledu, zlepšíte náladu a pozitivně ovlivníte situaci obecně.

Měsíc v Panně

Není bez výjimky, že Panna je považována za jeden z ženských znamení. Dny, kdy měsíc prochází tímto znamením zvěrokruhu, jsou plné skutečně ženských rysů - opatrnosti, jemnosti, jemného vnímání všeho, co se děje, a zátěže pro krásu.

Proto byste neměli odkládat návštěvu kadeřníka, protože toto období jako jiné není ideální pro všechny typy manipulace s vlasy. Zkrácené účesy budou úspěšné, dokonale si udržují tvar a styl a zlepší váš vzhled. Vlasy po nich budou mít neobvykle zdravý vzhled a dokonce i rozštěpené konce nezhoršují jejich stav po dlouhou dobu. Koneckonců, po ostříhání pod znamením Panny, budou růst velmi pomalu.

Také úspěšné a produktivní jsou jakékoliv manipulace s vlasy, ať už jde o barvení, perming nebo revitalizaci. Vaše kadeře po nich po dlouhou dobu potěší jejich vynikající zdravý stav.

Vedle zdravého vzhledu vlasů bude návštěva salonu také mít dobrý vliv na váš intelekt, zlepší paměť a usnadní vstřebávání nových informací.

Vliv měsíčního dne

Túry na kadeřník jsou také nejlépe odloženy. Stříhání tohoto dne nepřispívá k atraktivitě, zhoršuje vzhled obecně a zvláště strukturu kudrlin. Také byste neměli dělat nové účesy, protože manipulace s vlasy dnes jen oslabí a zkazí vaši náladu. Nejlepší je opustit složitý účes ve prospěch jednoduchého paprsku nebo prýmku.

Zlepšování a kosmetické procedury také nepřinesou patřičný účinek, stejně jako barvení. Nejsou kontraindikovány, ale účinek těchto prostředků bude dočasný a bude rychle procházet. Barvení, je-li to nevyhnutelné, je lepší vyrábět v tmavých barvách palety.

Z pohledu měsíčního kalendáře může chodit na vlasy mistr v tento den kazit nejen vzhled a náladu, ale také zvýšit riziko vývoje onemocnění. Vzhledem k tomu, že v důsledku střihu člověk ztrácí část energie, která je již na hranici, po srážce se může psycho-emocionální zázemí vážně zhoršit až na mírnou depresi.

Negativní vliv dne:

 • v tomto měsíčním období, nazývaném Satanic, nedoporučujeme dělat účesy a nové účesy;
 • zbarvení také nebude úspěšné, zejména ve světlých odstínech;
 • Curl, narovnání a léčba převedení do jiného času.

Účinek dne v týdnu

Průtok pod vlivem militantního a aktivního Marsu je tento den v týdnu ideální pro řešení hlavních problémů a závažných změn. Zvláště je důležité vědět, který den v týdnu jste se narodili, protože vaše štěstí v tento den bude stokrát silnější.

Jakékoli ošetření vlasů v druhý den v týdnu bude příznivější. Účesy v tento den jsou velmi úspěšné, mění vzhled a dává vitalitu jak vlasům, tak jejich majitelům. Účes po dlouhou dobu tě potěší a ostatní s zdravým leskem a energií.

Úterý je perfektní den, pokud se cítíte unavený nebo přeplněný. Vyvolání vitality a aktivity není tak obtížné - stačí jít do kadeřnictví a obnovit ztracenou fyzickou sílu.

Nedoporučujeme se, abyste v úterý kontaktovali kadeřnickou k transformaci pouze těm, kteří se bojí přinést novinky do svých životů nebo se vyhnout nadměrné aktivitě. Také lidé, kteří se narodili v pátek nebo pondělí, mají odložit návštěvu.

Měsíční kalendář účesu

Měsíční kalendář, na základě kterého se provádí účesy, dnes získává záviděníhodnou popularitu. Byl vytvořen ve starověku, kdy lidstvo stavělo celý svůj život podle lunárních fází.

Co je Lunární kalendář účesů a proč?

Kalendář byl vytvořen s ohledem na staleté pozorování vlivu měsíce na vlasy, jejich zdraví a růst. Vzhledem k tomu, že kadeře jsou významnou součástí obrazu osoby, vyžadují pravidelnou péči. Silný a dobře upravený, přitahují pozornost, dělají exteriér čistší. Měsíční kalendář účesů 2019 vám pomůže vybrat vhodný čas pro vytvoření nového účesu a barvení vašich pramenů.

Účel

Zpravidla člověk cítí dopad lunárního cyklu - zvýšený nebo naopak nevyvážený stav. Vliv nebeského těla je poměrně velký a jeho projevy jsou různé. Dlouho připisuje kouzelným schopnostem vlasů, které váží člověka a jemné hmoty. Starověké věštky si všimly vliv fází měsíce na růst kudrlin a moderní vědci pouze potvrzují "objevy" starožitností. Kvůli tomu se rok od roku vytváří speciální kalendář, který naznačuje úspěšné a nepříznivé termíny pro účesy.

Vybrané období návštěvy kadeřníka ovlivňuje celé tělo jako celek. Fáze ubývajícího měsíce zpomalí růst pramenů. Aktualizace účesů na rostoucím měsíci podporuje rychlý růst, pozitivní vliv na tón imunitního systému, obnovení tělesných buněk. Postupy pro péči o vlasy v novém měsíci mohou mít škodlivý vliv nejen na stav pramenů, ale také na pozitivní energii člověka, zkrácení života.

Dlouhodobé připomínky tuto skutečnost potvrzují. Pokud se první děrování uskuteční u dítěte v období úbytku měsíce, potom bude chlapec mít plešatost dříve a dívka bude "nadána" s řídkými a křehkými vlasy.

Fáze měsíce a jejich vliv na růst vlasů

Lunární kalendář účesů má čtyři fáze: zabíjení měsíce, nový měsíc, fázi vzestupného měsíce, úplňku. Nejvhodnější doba k návštěvě kosmetického salonu je samozřejmě doba růstového měsíce. Toto je ideální období, které se vyznačuje zvýšeným růstem pramenů, obnovením buněk, zrychlením metabolických procesů.

Obzvláště užitečné pro řezání vlasů jsou 1. a 2. čtvrtletí cyklu. V tomto období se doporučuje navštívit kadeřník:

 • pokud chcete provést prudkou změnu obrazu, experimentujte s účesem, vytvořte něco nového, neobvyklého pro vás. Rostoucí měsíční fáze vítá původní a neobvyklé srážky. Ujistěte se, že aktualizace tohoto stylu bude během tohoto období úspěšná;
 • pokud chcete dosáhnout maximální délky v krátkém čase. Strihání během tohoto období urychlí potřebné procesy a požadovaný výsledek bude dosažen podstatně rychlejší;
 • pokud jste vlastníkem tenkých pramenů, které je třeba posílit. Účinek během této fáze má pozitivní vliv na kvalitu kudrlin, zvyšuje jejich hustotu a objem.

Nicméně, účesy v období ubývajícího měsíce mohou být také populární. Účast na kadeřnictví v této době se doporučuje v následujících případech:

 • brzdění růstu pramenů, aby návštěvy kosmetických salonů na minimum. To může být užitečné při cestování do střediska nebo na dlouhou cestu. Není-li čas nebo příležitost k tradiční péči;
 • aby vlákna přirozeného lesku a hedvábnosti. Pomalý růst je kompenzován kvalitativním zlepšením celkového stavu vlasů;
 • k odstranění prasknutí a spadnutí pramenů.

Zbývající fáze jsou velmi nepříznivé pro jakoukoli manipulaci s účesem. Jedná se o období intenzivního vzájemného působení mezi měsíčním a solárním tělem, což může mít za následek zdravotní potíže.

Měsíční kalendář a dny v týdnu

Lunární kalendář účesů 2019 navrhuje přesné termíny, které charakterizují příznivé a nežádoucí dny k návštěvě kadeřníka. Pokud však nemáte příležitost seznámit se s aktuálními daty, můžete použít základní pravidla pro sestavení kalendáře:

 1. Pondělí je tradičním měsíčním dnem, který zaručuje rychlý růst a posílení vlasů. Lidé, kteří se narodili v úterý a v sobotu, by se ale neměli vyvarovat toho dne.
 2. Úterý je den pod záštitou Marsu. Je neutrální pro vytváření účesů. Nebudete mít negativní výsledek, nicméně byste neměli spoléhat na rychlý růst. Lidé, kteří se narodili v pondělí a pátek, by dnes neměli navštívit salon krásy;
 3. Středa je den vládnoucí souhvězdí Merkura. Toto období je příznivé pro obnovu vlasů, pozitivní vliv na rozvoj paměti a duševní schopnosti. Upozornění v tomto období by mělo být ukázáno lidem narozeným ve čtvrtek;
 4. Čtvrtek je mimořádně úspěšný den pro nový účes, který nejenom změní obraz k lepšímu, ale také pozitivně ovlivní zdraví pramenů. Spolu s ozdobenými kadeřníky z vašeho života dojde k problémům. Střih na tento den slibuje štěstí a štěstí v budoucnu;
 5. Pátek je den, který je na milost Venuše. Účesy, prováděné během tohoto období, přispívají ke zlepšení osobního života a slibují příjemné známosti pro jednotlivé lidi;
 6. Sobota je ideální čas na péči o kadeře. Různé masky a ošetření přinesou maximální užitek;
 7. Neděle je nepříznivé období, spolu s oříznutými vlasy může člověk postrádat své štěstí.

Interakce měsíce a znamení prvků

Měsíční kalendář účesů 2019 se opírá o vzájemné působení nebeského těla se znaky prvků. Dokonce i úspěšná fáze vzestupného měsíce nemusí mít očekávaný účinek, pokud by toto období podporovalo nepříznivé znamení. Vodoznaky nejsou považovány za nejlepší vylepšené účesy pro satelity. Zvláště nešťastné jsou dny, kdy je měsíc v souhvězdí Raka a Ryby. Pokládání v tomto okamžiku neobsahuje formulář a rychle se "rozpadá". Ořezané vlasy ztratí objem a stanou se velmi tenkými.

Příznaky požáru přispívají k kvalitativnímu a estetickému zlepšení vlasů. Stejně jako hříva ušlechtilého lva, budou vaše vlasy svěží a lákavé a jakékoliv změny v obrazu budou jen k lepšímu. Dávejte si pozor na souhvězdí Aries, "díky" které prameny mohou vyblednout a být křehké. Střelec ukazuje neutrální postoj k účesům, ale návštěva kadeřnice během tohoto období může způsobit lupy.

Vzdušné konstelace způsobují, že jsou vlasy načechrané a světlé. Kromě toho dochází k posílení vlasů, opravám buněk. Jakýkoliv styl v tento den je obzvláště úspěšný. Avšak souhvězdí Vodnáře je výjimkou z obecného leteckého prvku. Stříznutí během tohoto období může způsobit hojné vypadávání vlasů.

Známky Země mají pozitivní vliv na manipulaci s kudrlinky. Pokládka během tohoto období bude vypadat ohromující a bude trvat celý den. Tyto dny jsou obzvláště dobré pro řezné tipy - vlasy budou vypadat dobře upravené a čisté po dlouhou dobu. Návštěva salónu krásy, kdy se Taurus nachází v souhvězdí, přinese úspěch nejen při aktualizaci obrazu, ale také při finančních záležitostech.

Měsíční kalendář stree ek

Věříte v vliv lunárních rytmů na lidský život?

 • Ano, věřím
 • Ne, nevěřím
 • Pochybnosti, ale spíše ano
 • Pochybnosti, ale spíše - ne

Věříte v vliv lunárních rytmů na lidský život?

 • Ano, věřím (83%, 3446 hlasů)

Celkem hlasů: 4,105

Citáty a aforismy

Kde začít a pomůže

Moje oblíbené

Vezmeme a používáme

UPOZORNĚNÍ! Nové!

Reklamy pro vás

Lidské biorytmy

Nacházíte se v sekci - Informátoři

Online testy

Populární příspěvky

 • Výpočet lidských biorytmů 1352848
 • Výpočet kompatibility biorytmu 651601
 • Výpočet účesů měsíčního dne 280724
 • Výpočet životní úrovně 201970
 • Výpočet Pytagorského náměstí 123936

Vypočítněte své biorytmy

Fráze v latině

Byla nalezena chyba v textu?

Vypočítat slučitelnost

Vyjádřete svůj názor

Věříte v vliv biorytmu na lidský život?

 • Ano, věřím
 • Ne, nevěřím
 • Pochybnosti, ale spíše ano
 • Pochybnosti, ale spíše - ne
 • Nezapomeňte zkontrolovat

Věříte v vliv biorytmu na lidský život?

 • Ano, věřím (77%, 1 461 hlasů)

Celkem hlasovalo: 1 878

Nové články na webu

Moudré myšlenky

Datum: 19. února 2019 Čas: 13:57 (UTC +3)
Moskva (55,75 ° N, 37,38 ° E)
15. měsíční den
Fáze: Rostoucí 2. čtvrtletí
Měsíc v znamení: Leo
Měsíční dům: 12

Doporučení pro účesy na 15. měsíčním dni

Symboly dne: had, šakal

Dnes je nejbezpečnější zdržet se řezání, neboť duševní poruchy jsou možné v důsledku řezání, zvýšeného tlaku, bolesti hlavy a vzhledu pocitu strachu.

Nechcete-li se těšit na nemocniční lůžko, zůstaňte dnes na kadeřnictví.

Také, aby se zabránilo potížím, tento den se doporučuje barvit přírodními barvivy v tmavých barvách.

A naladit na pozitivní energii, pokud je to možné, narovnejte jakoukoliv vlnitost a zakřivení na hlavě.

Střih s měsícem ve znamení zvěrokruhu Leo

Leo je vládnoucí planeta: Slunce.

Leo maskoty: lev, orol, lienka.

Charakter Leo: Výkonný, čestný, vznešený, velkorysý, věrný, ochotný pomoci, energický, vášnivý, má rozvinutý intelekt a osobní magnetismus, široké srdce a silné vášně.

Fáze Měsíce v Leu - ideální čas na návštěvu kadeřníka.

Střih v těchto dnech dělá vlasy krásné, svěží a hedvábné.

Tato poloha měsíce na obloze je považována za příznivou, pokud chcete změnit obraz nebo rytmus svého života, kterému může pomoci jakákoli změna vzhledu.

Tím, že si vyberete ten nejšťastnější den pro účes, uložíte své pozitivní síly a zbavíte se všech negativních, najdete harmonii se sebou i s vnějším světem.

Ideální volbou je, když se doporučení pro konkrétní měsíční den shodují s doporučeními s měsícem v znamení zvěrokruhu. Přednost by měla být považována za doporučení pro konkrétní den měsíčního kalendáře.

Výběr času k návštěvě kadeřníka v měsíčním kalendáři, můžete snadno dosáhnout tlusté a zdravé vlasy, a barvení a perm bude bezchybně držet na dlouhou dobu.

Je třeba vzít v úvahu, že s růstem Měsíce bude barva vlasů trvat déle a jeho barva se ukáže být živější a intenzivnější.

A s klesajícím měsícem se barvení vlasů nedoporučuje, protože barva bude matná a barva se rychle umyje.

Také nezapomeňte, že s rostoucím měsícem budou vlasy rychleji než dříve.

Řezání vlasů a nehtů se nedoporučuje v novém měsíci, protože může vést k nerovnováze energie a přitahovat negativní.

Neexistuje žádná mystika - změna fází měsíce se objevuje současně s hormonálními změnami lidského těla, zejména samičky.

Snažte se dodržovat doporučení měsíčního kalendáře ve všech činnostech pro péči o vlasy a výsledek nebude dávno!

Doporučujeme také seznámit se s výpočty:

Máte-li vlastní webové stránky nebo blog a chceli byste těžit z návštěvníků vašich stránek, diverzifikovat informace na webu a přitáhnout další pozornost na vaše stránky, je dobré řešení.

Nebo se o takové informátory zajímáte?

Lunární kalendář účes. Horoskopické účesy - Online výpočet.

Pravidelné účesy mohou jak omezit energetický potenciál, tak přilákat bohatství a zdraví. V Tibetu je již dávno obvyklé rozdělit měsíc na příznivé a nepříznivé dny podle lunárního horoskopu účesů, barvení vlasů pro změnu vzhledu. To platí zvláště pro účes (i když jen chcete oříznout špičky), které ve vhodných dnech přispěje ke stabilitě materiálu, vizuálním přitažlivosti, fyzickému zdraví a pomůže vám lépe pochopit tajemství lidských schopností.

Horoskopické účesy budou provádět výpočet nejlepšího dne pro příznivé návštěvy holičství. Zadejte datum a město v měsíčním kalendáři účesů.

Vypočítané pro město: Moskva, 55 ° 45 's., 37 36' E, UTC +3)

19. února 2019, 13:52, Moskva (UTC +3).

15 Měsíc den c (18. února 15:56)

Zbarvení: tmavá barva vlasů je nejlepší ochranou před jakýmkoliv nepříjemností a žalem, nedoporučuje se pouze pro majitele velmi světlých přírodních vlasů.

Co dělat s vlasy: Pokud je to možné, narovnejte vlasy, zbavte se jakýchkoli projevů vlnobití. Rovné vlasy nejlepším způsobem, jak pomoci přilákat pozitivní toky energie. Patnáctý den měsíčního kalendáře je velmi důležitý, protože nyní jsou všechny plány, které byly po dlouhou dobu žádoucí, splnit. Slova se překvapivě změnila v aktivní. Také den může být nebezpečný kvůli skutečnosti, že na pokraji jsou vytáhnuty četné pokušení a tajné touhy, jejichž realizace nepřinese radost. Proto by měly vlasy zůstat rovné, aby nechytili proudy takové "špatné kvality" energie. Pokládání by mělo být co nejvíce stručné a přizpůsobit jeho majitele vlně racionalismu. Pak je zajištěn pozitivní postoj a příznivý průběh dne.

Fáze měsíce v Leu je velmi příznivá doba pro účes. To výrazně zlepší vzhled vlasů, což jim pomůže a silkví. Navíc každá změna vzhledu v těchto měsíčních dnech pomůže radikálně změnit způsob života a přizpůsobit svůj rytmus.

Měsíc bez kurzu (od 19. února 16:51 do 19 února 17:46)

Je zcela nežádoucí mít účes během období "Měsíce bez kurzu" - to je zvláštní stav Měsíce, když se mu podaří vytvořit poslední důležitou stránku s jakoukoli planetou, než se přesune k dalšímu znamení Zodiaka. Všechno, co se děje během prázdného měsíčního období, obvykle nenajde své logické řešení ani dokončení, a proto je lepší odložit nebo navštívit kadeřníka v jiném čase.

Druhá rostoucí čtvrtina měsíce

Voda je prvek druhé fáze měsíce. Její patronka Thetis (nejstarší dcera moře božstva Nerea a královna Měsíce Selena).

Druhá fáze růstu je charakterizována zvýšením tělesné energie, zvýšením fyzického, emočního stavu a zvýšením aktivity. Ti, kteří chtějí, aby jejich vlasy rostly rychle, by měly být v tomto měsíčním cyklu zkráceny.

Kromě toho se vlasy stávají dobře citlivými na komplex živin a vitamínů. Proto se doporučuje, aby v této fázi měsíce používaly různé vitamínové masky pro posílení vlasů, snadno absorbovaly všechny cenné složky, které tvoří různé masky. Další podrobnosti.

Máte dobrý blog) Vždycky jsem četl s potěšením.

Lunární kalendář účes. Horoskopické účesy - Online výpočet.

Pravidelné účesy mohou jak omezit energetický potenciál, tak přilákat bohatství a zdraví. V Tibetu je již dávno obvyklé rozdělit měsíc na příznivé a nepříznivé dny podle lunárního horoskopu účesů, barvení vlasů pro změnu vzhledu. To platí zvláště pro účes (i když jen chcete oříznout špičky), které ve vhodných dnech přispěje ke stabilitě materiálu, vizuálním přitažlivosti, fyzickému zdraví a pomůže vám lépe pochopit tajemství lidských schopností.

Horoskopické účesy budou provádět výpočet nejlepšího dne pro příznivé návštěvy holičství. Zadejte datum a město v měsíčním kalendáři účesů.

Vypočítané pro město: Moskva, 55 ° 45 's., 37 36' E, UTC +3)

19. února 2019, 13:52, Moskva (UTC +3).

15 Měsíc den c (18. února 15:56)

Zbarvení: tmavá barva vlasů je nejlepší ochranou před jakýmkoliv nepříjemností a žalem, nedoporučuje se pouze pro majitele velmi světlých přírodních vlasů.

Co dělat s vlasy: Pokud je to možné, narovnejte vlasy, zbavte se jakýchkoli projevů vlnobití. Rovné vlasy nejlepším způsobem, jak pomoci přilákat pozitivní toky energie. Patnáctý den měsíčního kalendáře je velmi důležitý, protože nyní jsou všechny plány, které byly po dlouhou dobu žádoucí, splnit. Slova se překvapivě změnila v aktivní. Také den může být nebezpečný kvůli skutečnosti, že na pokraji jsou vytáhnuty četné pokušení a tajné touhy, jejichž realizace nepřinese radost. Proto by měly vlasy zůstat rovné, aby nechytili proudy takové "špatné kvality" energie. Pokládání by mělo být co nejvíce stručné a přizpůsobit jeho majitele vlně racionalismu. Pak je zajištěn pozitivní postoj a příznivý průběh dne.

Fáze měsíce v Leu je velmi příznivá doba pro účes. To výrazně zlepší vzhled vlasů, což jim pomůže a silkví. Navíc každá změna vzhledu v těchto měsíčních dnech pomůže radikálně změnit způsob života a přizpůsobit svůj rytmus.

Měsíc bez kurzu (od 19. února 16:51 do 19 února 17:46)

Je zcela nežádoucí mít účes během období "Měsíce bez kurzu" - to je zvláštní stav Měsíce, když se mu podaří vytvořit poslední důležitou stránku s jakoukoli planetou, než se přesune k dalšímu znamení Zodiaka. Všechno, co se děje během prázdného měsíčního období, obvykle nenajde své logické řešení ani dokončení, a proto je lepší odložit nebo navštívit kadeřníka v jiném čase.

Druhá rostoucí čtvrtina měsíce

Voda je prvek druhé fáze měsíce. Její patronka Thetis (nejstarší dcera moře božstva Nerea a královna Měsíce Selena).

Druhá fáze růstu je charakterizována zvýšením tělesné energie, zvýšením fyzického, emočního stavu a zvýšením aktivity. Ti, kteří chtějí, aby jejich vlasy rostly rychle, by měly být v tomto měsíčním cyklu zkráceny.

Kromě toho se vlasy stávají dobře citlivými na komplex živin a vitamínů. Proto se doporučuje, aby v této fázi měsíce používaly různé vitamínové masky pro posílení vlasů, snadno absorbovaly všechny cenné složky, které tvoří různé masky. Další podrobnosti.

Máte dobrý blog) Vždycky jsem četl s potěšením.

Lunární kalendář účesy

Nejlepší čas na krájení vlasů:

 • Chcete-li, aby vaše vlasy rostly rychleji a mají silné kořeny, pak je upravte během rostoucího měsíce.
 • Pokud chcete zpomalit růst vlasů a posílit vlasové kořeny, upravte je během zeslabeného měsíce.

Nestříkejte vlasy:

 • Během nového měsíce.
 • 9. měsíc.
 • 15. měsíc (vyhodnoťte své zdraví a lunární fázi pro znamení zvěrokruhu při výběru tohoto dne).
 • 23. měsíc.
 • Během měsíčního a slunečního zatmění nestojí za řezání vlasů.

Zodiac znamení jsou nejdůležitějším faktorem pro výběr správného času pro účes.

 • Měsíc v barvě - urychluje růst vlasů se ztrátou jejich kvality. Toto období je obecně nepříznivé pro stříhání, protože se snižuje imunita a zvyšuje se pravděpodobnost výskytu onemocnění.
 • Měsíc v Taurus, Kozoroh a Panna je příznivý čas pro růst vlasů. Použití chemikálií pro řezání (curling, barviva atd.) Projde bez následků.
 • Nejlepší čas je, když je Měsíc v Panně.
 • Měsíc v Gemini - dělá vlasy nezbedné, ale pokud chcete udělat zvlnění, je to ten správný čas.
 • Měsíc v Blížencích a Librách. Dobrý růst vlasů po řezání. Zdraví srsti zůstává nezměněno.
 • Měsíc v Vodnáři. Zdraví srsti zůstává nezměněno. Pokud je to možné, vyvarujte se účesů.
 • Měsíc v rakovině a rybách zpomaluje růst vlasů. Dobrý čas pro ty s křehkými a suchými vlasy. Účes nemá tvar, nesourodé vlasy nejsou vhodné pro styling.
 • Měsíc v Leu je vhodný pro zbarvení vlasů. Zdraví srsti zůstává nezměněno. Pokud máte husté vlasy, nedělejte perm.
 • Měsíc ve Střele je nepříznivý pro účesy. Účes nemá tvar, nesourodé vlasy nejsou vhodné pro styling. Ale v těchto dnech vlasy rostou rychleji.
 • Měsíc ve Scorpiu nemá vliv na zdraví vlasů. Vlasy se stávají tvrdšími a silnějšími. Jedná se o velmi nebezpečnou fázi měsíce pro řezání vlasů, protože to může ovlivnit vztah s vaším partnerem.

Dlouhodobé sledování lunárních fází a vztah mezi zdravím vlasů vede k závěru, že nejlepší čas pro řezání je úplný měsíc.

To je způsobeno skutečností, že naše tělo jako biologická struktura je velmi závislé na přirozených rytmech. Období úplného měsíce je okamžik, kdy je vše naplněno energií měsíce. Během úplňku je tato energie vyloučena z našeho těla, jinak, pokud nepomůžeme tento proces, stagnuje. Proto se doporučuje očistit energii tím, že odříznete vlasy (jen ořízněte špičky).

Neměli byste však zapomenout na sledování vašich osobních rytmů a na péči o své zdraví. Pro některé lidi může být čas plného měsíce kritický, takže je nejlepší vybrat jiný den pro účes.

Ideální čas pro účes je úplný měsíc v Leo nebo Panně.

Lunární kalendář účesy pro rok 2019

Nové účesy, čerstvé účesy, péče o vlasy - vaše oblíbená péče o ženy. Není snadné se rozhodnout o změně účesu, proto muži i ženy plánují v předstihu návštěvu kosmetického salonu: dívají se na stylové časopisy, zajímají se o moderní trendy. A samozřejmě, nejvíce kompetentní, nezapomeňte se podívat na měsíční kalendář účesů pro rok 2019, protože postavení nebeského těla předpovídá, jak úspěšný bude účes a jak to ovlivní stav Vašich vlasů. Pokud plánujete výlet stylistovi, bude užitečné, abyste věděli, kdy je lepší mít účes, upravovat tvář, měnit obrázek na základě tabulky lunárních fází. V závislosti na poloze Měsíce v kalendáři může řezání vlasů v roce 2019 mít prospěšný i nepříznivý vliv na osud.

Lunární kalendář účty pro rok 2019 měsíce

Příznivé dny pro týdenní účes:

Účast v pondělí podle kalendáře je den vhodný k řezání vlasů. V tomto okamžiku můžete odstranit obrovské množství negativních emocí a nevyřešených problémů, které se v životě nahromadily. Pondělí je také příznivé pro barvení vlasů.

Střih v úterý podle kalendáře - měsíční kalendář doporučuje jít do kadeřníka, pokud nemáte dostatek fyzické síly nebo vůli vyřešit nějakou důležitou dilema nebo pokud jste mučeni monotónností života.

Stmívání ve středu v kalendáři - to je dobrý den pro stříhání vlasů. Nyní je čas, abyste si našli účes, naučili se něco nového nebo vzrušujícího, setkali se s novými nebo starými přáteli, aby se zvýšil počet výletů a událostí v životě.

Účes ve čtvrtek v kalendáři - účes a barvení vlasů přispěje ke změnám ve vztazích s ostatními, pomůže zvýšit vaši popularitu, růst štěstí a blahobytu.

Stříbrnost v pátek podle kalendáře je den Venuše a den krásy. Když v pátek navštívíte kadeřník, změníte nejen účes, změníte svůj vzhled. Proto pokud jste spokojeni s tím, co vypadáte, v takový den v týdnu by bylo lepší neříznout vlasy. No, pokud je touha po krajnějším - navštívit kosmetický salón v pátek, zejména v době, kdy se Slunce pohybuje pod znamením Libra (24. září - 23. října) nebo Taurus (22. dubna - 21. května).

Účes v sobotu v kalendáři je dobrý den pro práci s vlasy a péče o ně. Vlasy v takový den jsou uzdraveny a současně je od vás odebrána část generických karmických dluhů a hříchů.

Kadeřnictví v neděli podle kalendáře - dnes je lepší neřezávat vlasy - můžete ozdobit křídla svého štěstí. Tento den není špatný jen pro nešťastné nešťastné lidi - možná, že osud bude milosrdenství a poté, co přinese vlasy v pořádku, se štěstí usmívá. Ale aby to bylo zaručeno, bohužel nikdo nemůže.

Mimo jiné se věří, že fáze měsíce ovlivňují růst vlasů. Pokud si rozřezáte vlasy během růstového měsíce, vaše vlasy poroste rychleji než po řezání s ubývajícím Měsícem. Na novém měsíci se astrologům doporučuje, aby navštívili kosmetické salony a makeupové umělce. V těchto dnech může účes dokonce zkrátit život člověka tím, že vezme energii a zdraví. Aby potvrdili svou teorii, tvrdí, že hlavním důvodem plešatosti mužského modelu je to, že první sestrojení dítěte bylo provedeno na ubývajícím měsíci. Ženy s řídkými a slabými vlasy jsou spojeny se stejným pravidlem.

Pro Více Informací O Suché Vlasy