logo

Měsíční kalendářní účesy dnes (19. února)

15. den v lunárním kalendáři je spuštěn aktivitou, je to den, kdy se vynořilo všechno temné a záporné, protože na obloze je plný Měsíc pod znamením hada. Dnes je nejlepší zapojit se do plánovaných drobných záležitostí, které nemají zásadní význam a nevyžadují komunikaci a vážné úsilí, fyzické i emocionální.

Měsíc viditelnost: 99%

Úplněk

Časová energie binge. K tomuto měsíčnímu období je celý svět kolem něj nasycen. Tělo je energeticky připravené na jakékoliv vlivy a změny.

Výlet za kadeřníkem naplánovaný na plný měsíc by byl skvělým řešením. Účesy a účesy, dokonce i ty nejodvážnější a extravagantní, budou na tváři, zlepší vzhled a poskytnou vlasům wellness a zdraví. Ostrizhenny vlasy posílit, urychlit jejich růst, ponechá problém s rozdělenými konce.

Kosmetické procedury naplánované na čas plného měsíce poskytnou nádherný léčebný účinek. Nutriční masky budou velmi užitečné, protože vlasy jsou nyní více než kdy jindy náchylné k nasycení užitečnými látkami. Také dobré výsledky získají barvení, zejména v tmavých odstínech. Barva bude trvat déle a struktura vašich kudrlin nebude trpět.

Návštěva kadeřnického salonu na plném měsíci vás zbaví negativních vlivů ostatních, udělejte potěšení vašemu vzhledu, zlepšíte náladu a pozitivně ovlivníte situaci obecně.

Měsíc v Panně

Není bez výjimky, že Panna je považována za jeden z ženských znamení. Dny, kdy měsíc prochází tímto znamením zvěrokruhu, jsou plné skutečně ženských rysů - opatrnosti, jemnosti, jemného vnímání všeho, co se děje, a zátěže pro krásu.

Proto byste neměli odkládat návštěvu kadeřníka, protože toto období jako jiné není ideální pro všechny typy manipulace s vlasy. Zkrácené účesy budou úspěšné, dokonale si udržují tvar a styl a zlepší váš vzhled. Vlasy po nich budou mít neobvykle zdravý vzhled a dokonce i rozštěpené konce nezhoršují jejich stav po dlouhou dobu. Koneckonců, po ostříhání pod znamením Panny, budou růst velmi pomalu.

Také úspěšné a produktivní jsou jakékoliv manipulace s vlasy, ať už jde o barvení, perming nebo revitalizaci. Vaše kadeře po nich po dlouhou dobu potěší jejich vynikající zdravý stav.

Vedle zdravého vzhledu vlasů bude návštěva salonu také mít dobrý vliv na váš intelekt, zlepší paměť a usnadní vstřebávání nových informací.

Vliv měsíčního dne

Túry na kadeřník jsou také nejlépe odloženy. Stříhání tohoto dne nepřispívá k atraktivitě, zhoršuje vzhled obecně a zvláště strukturu kudrlin. Také byste neměli dělat nové účesy, protože manipulace s vlasy dnes jen oslabí a zkazí vaši náladu. Nejlepší je opustit složitý účes ve prospěch jednoduchého paprsku nebo prýmku.

Zlepšování a kosmetické procedury také nepřinesou patřičný účinek, stejně jako barvení. Nejsou kontraindikovány, ale účinek těchto prostředků bude dočasný a bude rychle procházet. Barvení, je-li to nevyhnutelné, je lepší vyrábět v tmavých barvách palety.

Z pohledu měsíčního kalendáře může chodit na vlasy mistr v tento den kazit nejen vzhled a náladu, ale také zvýšit riziko vývoje onemocnění. Vzhledem k tomu, že v důsledku střihu člověk ztrácí část energie, která je již na hranici, po srážce se může psycho-emocionální zázemí vážně zhoršit až na mírnou depresi.

Negativní vliv dne:

 • v tomto měsíčním období, nazývaném Satanic, nedoporučujeme dělat účesy a nové účesy;
 • zbarvení také nebude úspěšné, zejména ve světlých odstínech;
 • Curl, narovnání a léčba převedení do jiného času.

Účinek dne v týdnu

Průtok pod vlivem militantního a aktivního Marsu je tento den v týdnu ideální pro řešení hlavních problémů a závažných změn. Zvláště je důležité vědět, který den v týdnu jste se narodili, protože vaše štěstí v tento den bude stokrát silnější.

Jakékoli ošetření vlasů v druhý den v týdnu bude příznivější. Účesy v tento den jsou velmi úspěšné, mění vzhled a dává vitalitu jak vlasům, tak jejich majitelům. Účes po dlouhou dobu tě potěší a ostatní s zdravým leskem a energií.

Úterý je perfektní den, pokud se cítíte unavený nebo přeplněný. Vyvolání vitality a aktivity není tak obtížné - stačí jít do kadeřnictví a obnovit ztracenou fyzickou sílu.

Nedoporučujeme se, abyste v úterý kontaktovali kadeřnickou k transformaci pouze těm, kteří se bojí přinést novinky do svých životů nebo se vyhnout nadměrné aktivitě. Také lidé, kteří se narodili v pátek nebo pondělí, mají odložit návštěvu.

Lunární kalendář účesy pro rok 2019

Nové účesy, čerstvé účesy, péče o vlasy - vaše oblíbená péče o ženy. Není snadné se rozhodnout o změně účesu, proto muži i ženy plánují v předstihu návštěvu kosmetického salonu: dívají se na stylové časopisy, zajímají se o moderní trendy. A samozřejmě, nejvíce kompetentní, nezapomeňte se podívat na měsíční kalendář účesů pro rok 2019, protože postavení nebeského těla předpovídá, jak úspěšný bude účes a jak to ovlivní stav Vašich vlasů. Pokud plánujete výlet stylistovi, bude užitečné, abyste věděli, kdy je lepší mít účes, upravovat tvář, měnit obrázek na základě tabulky lunárních fází. V závislosti na poloze Měsíce v kalendáři může řezání vlasů v roce 2019 mít prospěšný i nepříznivý vliv na osud.

Lunární kalendář účty pro rok 2019 měsíce

Příznivé dny pro týdenní účes:

Účast v pondělí podle kalendáře je den vhodný k řezání vlasů. V tomto okamžiku můžete odstranit obrovské množství negativních emocí a nevyřešených problémů, které se v životě nahromadily. Pondělí je také příznivé pro barvení vlasů.

Střih v úterý podle kalendáře - měsíční kalendář doporučuje jít do kadeřníka, pokud nemáte dostatek fyzické síly nebo vůli vyřešit nějakou důležitou dilema nebo pokud jste mučeni monotónností života.

Stmívání ve středu v kalendáři - to je dobrý den pro stříhání vlasů. Nyní je čas, abyste si našli účes, naučili se něco nového nebo vzrušujícího, setkali se s novými nebo starými přáteli, aby se zvýšil počet výletů a událostí v životě.

Účes ve čtvrtek v kalendáři - účes a barvení vlasů přispěje ke změnám ve vztazích s ostatními, pomůže zvýšit vaši popularitu, růst štěstí a blahobytu.

Stříbrnost v pátek podle kalendáře je den Venuše a den krásy. Když v pátek navštívíte kadeřník, změníte nejen účes, změníte svůj vzhled. Proto pokud jste spokojeni s tím, co vypadáte, v takový den v týdnu by bylo lepší neříznout vlasy. No, pokud je touha po krajnějším - navštívit kosmetický salón v pátek, zejména v době, kdy se Slunce pohybuje pod znamením Libra (24. září - 23. října) nebo Taurus (22. dubna - 21. května).

Účes v sobotu v kalendáři je dobrý den pro práci s vlasy a péče o ně. Vlasy v takový den jsou uzdraveny a současně je od vás odebrána část generických karmických dluhů a hříchů.

Kadeřnictví v neděli podle kalendáře - dnes je lepší neřezávat vlasy - můžete ozdobit křídla svého štěstí. Tento den není špatný jen pro nešťastné nešťastné lidi - možná, že osud bude milosrdenství a poté, co přinese vlasy v pořádku, se štěstí usmívá. Ale aby to bylo zaručeno, bohužel nikdo nemůže.

Mimo jiné se věří, že fáze měsíce ovlivňují růst vlasů. Pokud si rozřezáte vlasy během růstového měsíce, vaše vlasy poroste rychleji než po řezání s ubývajícím Měsícem. Na novém měsíci se astrologům doporučuje, aby navštívili kosmetické salony a makeupové umělce. V těchto dnech může účes dokonce zkrátit život člověka tím, že vezme energii a zdraví. Aby potvrdili svou teorii, tvrdí, že hlavním důvodem plešatosti mužského modelu je to, že první sestrojení dítěte bylo provedeno na ubývajícím měsíci. Ženy s řídkými a slabými vlasy jsou spojeny se stejným pravidlem.

Lunární kalendář účesy

Lunární kalendář účesy informují o vlivu měsíce na růst a zdraví vlasů. Říká vám, kdy je lepší udělat účes, perm, barvit, změnit účes. Pomáhá vybrat ten nejvhodnější den pro cestu do kadeřnictví. Měsíční kalendář účesů zohledňuje vliv měsíčního dne, fáze měsíce, pozice měsíce vzhledem ke zvěrokruhovým konstelácím, den v týdnu na stav vlasů.

Měsíční kalendář účesu pro dnešek

Lunární kalendář pro příští týden

Příznivé a nepříznivé dny pro účesy

Nejlepší dny pro účesy a další experimenty s vlasy jsou 2, 5, 11, 17, 21, 27 měsíčních dnů, nepříznivé - 1, 4, 6, 16, 19, 20, 25, 28 dní.

Pokud si během růstového měsíce stříhnete vlasy, vaše vlasy rychle rostou. Střih na ubývajícím měsíci posílí vlasové kořeny, ale budou pomalu růst.

Nejvhodnější pozice měsíce v znamení zvěrokruhu pro návštěvu holičství je v Taurus, Leo, Virgo, Capricorn a Aquarius, nejvíce nevhodné v Aries, rakovině, Strelec a Pisces.

Nejhorší den v týdnu pro krájení vlasů je neděle. V dalších dnech bude účes úspěšný.

Měsíční kalendář účesu

Podrobný kalendář krásy pro fáze měsíce od Astro7

Lunární kalendář účesy pro únor 2019

Hlavní zimní prázdniny zmizely a na jaře přijde měsíc. Nabízíme Vám přípravu: změňte dietu, aktualizujte účes a podrobte se postupu proti stárnutí. Výsledkem všech to bude ještě lepší, pokud se ujistěte s astrology lunární kalendář astro7.ru.

Waning Moon (únor 1-4, únor 20-28)

V těchto dnech bude Měsíc klesat a zbavit vás energie a síly každý den. Ale to není důvod, proč ležet na gauči a sledovat televizní pořady, protože je vhodný čas, aby se zbavil všech přebytků. Pokud chcete zhubnout, zajistěte si detox nebo si sedněte na "dietu Buddhy", která je dnes v Silicon Valley módní. V těchto dnech je dobré rozřezat si vlasy pro ty, kteří nerostávají vlasy a jen si udržují vlasy v jednom tvaru - výsledek bude trvat zvláště dlouhý 1-2 únor a 28. února na ubývajícím Měsíci v Kozorohu. Na ústupu Měsíc v Panně, 20. února, naplánujte postupy spojené s obnovou. 1-2, 20. února 28, čistění, peelingy a další postupy čištění obličeje poskytnou vynikající výsledek; Únor 1-4, únor 19-20 - kosmetologie přístroje pro obličej a tělo.

Nový měsíc (5. února)

Na novém Měsíci bude vaše síla nula. Nejde o nejlepší čas na trénink a krásu - z nich bude malý smysl, jenom marně strávíte čas a peníze. Kromě toho je váš kadeřník, kosmetik a manikér také mužem, je unavený a zjevně není v šoku. Jedinou výjimkou jsou postupy, pro které je třeba snížit citlivost na bolest: injekce, epilace, peeling, broušení, piercing a další "vybavení". New Moon tak deprimující, že nebudete mít sílu bolesti.

Voskování měsíce (6. - 18. února)

Na rostoucím měsíci astrologové radí těm, kteří rostou vlasy, aby měli účes. Pokud sníte o dlouhých, hustých a zdravých vlasech, řezte konce 16. až 18. února, kdy měsíc projde znamením Leona. Ve dnech 6.-18. Února jsou všechny experimenty s délkou, tvarem a barvou vlasů dobré - kadeřník bude nahoře, a pokud se vám to nelíbí, budou vaše vlasy rychle růst. Pokud není touha riskovat, experimentujte s stylováním: používejte žehličky, brashingi a další kadeřnické nástroje. Téměř celé období růstového měsíce je dobré pro péči o kůži obličeje a těla, vlasy, nehty. 11-12, 15-16 února, SPA a relaxační masáže poskytnou vynikající výsledky, 11-12 - jakákoliv léčba v salonu nebo doma.

Úplněk (19. února)

Úplněk - původně den žen. Krása procedury v tento den přináší pětinásobný přínos - i po masce okurek, vaše pokožka vypadá dobře upravená a záře, jako by odrážela měsíční světlo. A stále se o sebe postaráte v tuto chvíli poskytne takovou dávku ženské energie, že dlouho nebudete mít fanoušky.

Lunární kalendář účesy

Skutečnost, že Měsíc má velký vliv na stav vlasů, lidstvo zaznamenalo před tisíci lety. Naši pozorní předkové věnovali pozornost skutečnosti, že v jednom dni vlasy dělají vlasy silné a hedvábné a na ostatních - vybledlé a vyčerpané. Oni také viděli, že zdraví a vzhled vlasů závisí převážně na barvení a výběru účesu. Tato pozorování byla zaznamenávána, analyzována a pečlivě předávána z generace na generaci. Takže došlo ke srážením měsíčního kalendáře.

Jaký je účes měsíčního kalendáře

Lunární kalendář účesů - komplexní systém poznatků o vlivu na stav vlasů má lunární den, měsíc fáze, pozice měsíce ve vztahu k souhvězdí zvěrokruhu, stejně jako den v týdnu.

Z hlediska kosmické energie je každý den Země jedinečný, protože je ovlivněn velkým počtem faktorů. Vedle pozice měsíce přispívá magie čísel (včetně narozenin a náboženských dat) k energii dne.

Jeden den je vhodný pro účes, ale není vhodný pro barvení vůbec. Další den je vhodný pro řezání suchých konců, ale nedoporučuje se měnit účesy. Tam jsou takové dny, ve kterých jsou případy s vlasy přípustné, a tam jsou ty, kdy je lepší se vůbec dotknout vlasů vůbec.

Zkušení kadeřníci v praxi uvidíte, kolik měsíc ovlivňuje stav našich vlasů. Proto v práci vždy zkontrolujte, zda se na lunárním kalendáři srážejí. Rozhodnete-li se nechat ostříhat nebo obarvit špatný den, ale s největší pravděpodobností nebude odradit (je to jejich chleba), ale slouží svým přátelům jen v pravý čas.

Proč je důležité mít na měsíci účes?

Vliv měsíce na vlasy - jen špička ledovce. Ve skutečnosti Měsíc zcela ovládá energetickou bilanci člověka. Proto je to ona, která řídí naše zdraví a náladu. Měsíc je navíc schopen změnit náš osud.

Od starověku se věřilo, že vlasy slouží jako druh průvodce mezi vesmírem a námi. Když jsme Swifts nejsou na lunárním kalendáři, riskujeme rušit tento subtilní odkaz přerušit výměnu energie s vesmírem, na vznikají negativní. Ale pokud zvolíme správný den, změnit účes přinese štěstí a bohatství, budou usnadňovat vzájemné porozumění s ostatními, přidejte pěkné osobní životní události.

Fáze měsíce a účinek na růst vlasů

V jednom cyklu měsíc prochází 4 hlavními fázemi: klesající měsíc, nový měsíc, vzestupný měsíc a úplňku. Je to fáze, která určuje odezvu vlasů na procedury salonu. Pokud se chystáte změnit svůj účes nebo barvit vlasy v jiné barvě, je lepší konzultovat měsíční kalendář a vybrat ten nejvhodnější den.

Střih na rostoucím měsíci

Chcete-li pochopit, v jaké fázi je měsíc, stačí se podívat na oblohu za bezbolestného počasí. Rostoucí měsíc připomíná písmeno "E": jeho ostré konce jsou otočeny doleva. V celém měsíčním kalendáři se jedná o nejvhodnější období pro účesy, ořezávání, zbarvení vlasů. Pokud jste dlouho snili oživení vašeho vzhledu, je to nejvhodnější okamžik.

Rostoucí měsíc je symbolem mládí, novinkou, reinkarnace. Je zaměřena na akumulaci energie, při absorbování všechno, co je užitečné a pozitivní. Avšak i během růstového měsíce jsou příznivé a nepříznivé dny. Například, účes je nejlepší dělat ve dnech Leo a Virgo. Ve dnech Panny se také doporučuje perm. Ale ve dnech Pisces a rakoviny je lepší opustit jakoukoli manipulaci s vlasy.

Každý, kdo roste vlasy, měsíční kalendář doporučuje, aby se na růstovém měsíci nakrájely konce, když se zrychlí obnovení buněk. Po střihu se vlákna okamžitě zpevní a rostou rychleji. Vlasy se začínají rozbíhat a vypadávat. Stávají se tlustšími a poslušnějšími.

Barvení na mladém měsíci poskytuje jasnější a sytější barvy. Barva se udržuje velmi dobře i při každodenním mytí. Také toto období měsíčního kalendáře je ideální pro procedury osvětlení. Zbarvení obvykle vede k narušení struktury vlasů a jejímu vysychání. Současná fáze měsíce aktivuje metabolické procesy v pokožce hlavy, zlepšuje výživu kořenů. Proto vlasy i po zesvětlení zůstávají naživu a krásné.

Chcete-li navštívit kadeřníka na rostoucím měsíci, doporučujeme, pokud si přejete:

 • drasticky změnit obrázek;
 • rychle rostou vlasy;
 • zlepšit stav vlasů

Jakékoli experimenty s barvou a délkou budou úspěšné, ať už je to módní kancelářský účes nebo odvážné zbarvení. Nicméně, můžete zůstat na světle aktualizovat účes nebo wellness zdobení vlasů. Postup bude v každém případě prospěšný nejen pro samotné vlasy, ale i pro vaši energii. Bude vás naplňovat pozitivním přístupem, přidáním odhodlání a důvěrou v sebe, bude stimulovat pozitivní změny v životě.

Střih na klesajícím měsíci

Ubývající nebo starý měsíc je jako písmeno "C". Jeho ostré konce směřují doprava. Toto je období ztráty, vyhynutí, vyčerpání životně důležité energie. V tuto chvíli se doporučuje zbavit se nadbytku, ale pevně držet toho, co stále potřebujeme. Řezání vlasů na ubývajícím měsíci riskujeme, že narušíme rovnováhu vnitřních sil a způsobíme nemoc a selhání.

Je zřejmé, že ani lakované účesy a nejjednodušší styling v této době nejsou tak krásné jako s rostoucím Měsícem. Vlasy rychle ztrácejí objem a tvar, vlasy vypadají pomalu a nenápadně, obtížně se zvlňují.

Většina lidí se domnívá, že veškeré účesy v těchto dnech měsíčního kalendáře jsou přísně zakázány. To však není zcela pravdivé. Doporučujeme vám, abyste si na zříceném měsíci, pokud chcete:

 1. Zpomalte růst vlasů. Rychlý růst vlasů není vždy zábava. Když budete nosit krátký účes nebo nosit barvu, která se výrazně liší od vašeho přirozeného odstínu, často musíte aktualizovat svůj účes. A přináší jisté nepříjemnosti. Zvláště pokud jedete na dovolenou nebo na dlouhou cestu. Pokud navštívíte kadeřník na starém měsíci, růst vlasů se zpomalí a budete méně chtít jít do salonu.
 2. Zlepšete vlasy. Při pomalém růstu se vlasy krmí intenzivněji. Jsou méně náchylné k rozbití a ztrátě. Snížené riziko lupů.
 3. Změňte své vlastní energetické pozadí. Zde funguje pravidlo: mínus na mínus dává plus. Pokud jste velmi nemocní nebo jste v hluboké depresi, přispějete ke snížení situace v tomto období lunárního kalendáře. Spolu se svými vlasy odříznete mrtvou hmotu, snižujete negativní hodnotu a upravíte své bio pole.

Nicméně obecně platí zákaz srážek na klesajícím měsíci. Prudce změnit vlasy by nemělo být. Nový účes není pravděpodobné, že by klesl tak, jak to chcete. S barvením stojí také za to čekat. Konečný výsledek může být velmi odlišný od myšlenky a samotné barvivo netrvá dlouho na vlasu.

V těchto dnech měsíčního kalendáře se lépe věnuje péči: vytvářet zpevňující a vyživující masky na vlasy a pokožku hlavy.

Střih v novém měsíci

Stav vlasů v novém měsíci je velmi žádoucí. Střihy, styling nebo barvení v tomto okamžiku jsou nežádoucí. Nemají požadovaný účinek a dokonce ani nepoškodí vlasy. Vlasy vyžadují péči a všechny postupy by měly mít mimořádně zdravou povahu. Je povoleno lehce odstranit délku, abyste se zbavili suchých konců.

Úplný měsíc

Pokud se v měsíčním kalendáři objevil prázdný kruh, přišel úplný měsíc - je čas na nebývalý růst energie a nasycení všech procesů. V takový den je naše tělo otevřené jakémukoli vnějšímu vlivu, činnost mozku je aktivována, reakce těla se zhoršuje.

Zdá se, že je čas udělat účes. Avšak s ohledem na nekontrolovatelnost toku energie je lepší nechat se riskovat a odložit postup. Pouze silné osobnosti, které jsou připraveny na výrazné změny ve svém vzhledu, si zaslouží, aby se na úplňku střihovaly nebo malovaly. Například nakrájené dlouhé vlasy na čisté "ježko" nebo reinkarnovat z blondýnky na brunetku. Nicméně i tato transformace je lepší převést na jiný den. Mimochodem, Měsíc v Aquarius je pro to skvělý!

Dny týdne a lunární účes

Zajímavé je, že v měsíčním kalendáři je velkou důležitostí věnována nejen fáze měsíce, ale i dny v týdnu. Každý den v týdnu nese určitý energetický potenciál a svým vlastním způsobem ovlivňuje jak stav vlasů, tak náš osud jako celek.

Střih v pondělí

V mnoha kulturách je pondělí považován za den, který je pro všechny podniky naprosto nevhodný. Měsíční kalendář účesů, naopak, považuje pondělí za nejlepší čas na manipulaci s vlasy. Jakýkoli postup bude úspěšný. Aktualizovaný vzhled bude inspirací pro skvělé úspěchy.

Je obzvláště vhodné, abyste si v pondělí nakrájeli suché konce nebo lehce ořezali vlasy. Spolu s dalšími centimetry projdou nepříjemností a prázdnými zážitky. Po ukončení procedury se budete cítit lehce a jasně, můžete se soustředit na důležité věci. Všechno, co uděláte, získá nový význam.

Výjimka: lidé narozený v úterý nebo v sobotu, dnes je lepší odmítnout změnu účesu.

Střih v úterý

Úterý je čas na změnu. Nudíte se a chcete čerstvé pocity? Nebo naléhavě potřebujete zdroj energie k dokončení nějaké důležité věci? - Jdi do salonu. Nepoznáte pozitivní účinek postupu na stav vlasů, ale budete se moci uvolnit a přejít od negativní vlny k očekávání něčeho krásného a magického.

Výjimky jsou ty, které se narodily v pondělí nebo v pátek. Půjdu do kadeřnictví v úterý není žádoucí.

Střih ve středu

Ve středu by se měli jen lidé, kteří se narodili ve čtvrtek, obávat jejich vzhledu. Zbytek dne je dovoleno dělat cokoli s vlasy: oříznout konce, provést módní účesy, zvlnit nebo přebarvit v jiné barvě.

Podle měsíčního kalendáře mají jakékoliv změny v účesu ve středu pozitivní vliv na paměť, zlepšují duševní schopnosti. Také návštěva tohoto dne v kadeřnictví je užitečná pro ty, kteří chtějí přidat svůj román a odvahu.

Čtvrtý účes

Účes ve čtvrtek slibuje všem hodně štěstí. Vlasy po proceduře se stávají zdravějšími a krásnějšími. Tím, že změníte účes v tento den, můžete také změnit svou společenskou pozici: zlepšit vztahy s ostatními, získat podporu vlivných lidí a stát se centrem pozornosti. Nejvíce plachý účes nebo barvení ve čtvrtek pomáhá uvolnit se, stane se více aktivní.

Páteční účes

Tipy měsíčních kalendářních účtů v pátek jsou nejednoznačné. Ti lidé, kteří jsou zcela spokojeni se svým vzhledem a současným stavem věcí, je lepší nic nezměnit ve svém vzhledu. A pro ty, kteří touží po změně, je naopak doporučeno začít s pohledem: krájení vlasů nebo jejich barvení v jasnější barvě. Střihy, vyrobené v pátek, podporují vznik osobního života.

Střih na sobotu

Sobota je ideální pro péči o vlasy i pro globální změny obrazu. Nezáleží na tom, jestli jste přišli jen k odstranění rozdělených konců nebo rozhodli o zajímavém účesu. V každém případě tento postup zpevní vlasy a zvětší jejich ztrátu.

Říká se, že v sobotu spolu s našimi ostruženými vlasy odhodíme některé naše hříchy a bolestivé zážitky.

Střih v neděli

Řezání vlasů v neděli bylo vždy považováno za špatné znamení. Naši předkové byli přesvědčeni, že když řezáváme vlasy v ten den, mistr si vzal naše štěstí. Snižováním délky vlasů v neděli ztrácíme zdraví a pozitivní postoj.

Avšak ti, kteří již sužují neštěstí, měsíční kalendář, naopak, doporučuje, aby ho v neděli snížili. U takových lidí může být nedělní střih bodem zlomu: černý pruh konečně skončí a bude nahrazen úžasným a jasným pásem nečekaného štěstí.

Měsíc a prvky - příznivé dny pro účesy

Měsíční kalendář účesů bere v úvahu nejen fáze měsíce a dny v týdnu, ale také upozorňuje na znamení zvěrokruhu, v němž je měsíc najednou. Při plánování návštěvy kadeřníka je velmi důležité vědět, který ze čtyř prvků v označení je Měsíc.

Například, znamení Země (Kozoroh, Býk, Panna) jsou skvělé pro účesy. Dokonce i nepatrná změna délky činí vlasy silnější a silnější. Pro pěstování je lepší mít účes na rostoucím Měsíci a zpomalit růst vlasů a posílit je - na ubývání.

V příznaky vody (rakovina, škorpión, ryby) je užitečné ořezávat vlasy při pěstování. Ale umýt si vlasy nebo kudrlat v těchto dnech je velmi nežádoucí.

Doporučuje se provést perm, když je Měsíc v Panně, Taurus nebo Leo. Také není v Aquarius zakázáno, ale výsledek může být velmi zajímavý.

Prvek Země (Kozoroh, Býk, Panna)

Měsíc v Capricorn je skvělá příležitost k obnovení pořádku na hlavě a současně v myšlení. Každá léčba je povolena, včetně bělení vlasů.

Měsíc v Taurusu je skvělý pro změnu účesů. Navíc, jak na mladém, tak na starém měsíci. Vlasy se zlepšují a každý účes nebo styl vypadá dobře a dlouhou dobu se udržuje.

Měsíc v Panně je také skvělý pro experimentování s vlasy. Jak bylo zmíněno výše, pod znamením Panny dostanete krásné kudrlinky. Curling nezkazí vlasy a udržuje se dobře.

V některých variacích měsíčního kalendáře se v těchto dnech nazývají neplodné a manipulace s vlasy jsou riskantní. V praxi tyto obavy nejsou potvrzeny, ale astrologové stále doporučují být opatrnější. Pokud se rozhodnete změnit, dbejte na změny stavu vlasů a pohody.

Prvek vody (Rakovina, Štír, Ryby)

Měsíc v rakovině není vhodný pro vytváření modelových účesů, které vyžadují kompetentní styling. Bez ohledu na to, jak stojíte u zrcadla s kadeřníkem a vysoušečem vlasů, vaše vlasy tvrdohlavě vyrazily z vašich vlasů, vypadají nedbale.

Podle lunárního kalendáře je ve dnech, kdy dochází k úbytku měsíce v rakovině, rozumné mírně ořezat vlasy tak, aby zpomaloval jejich růst. Pak začnou vlasy lépe absorbovat živiny, zesílit a zesílit.

Měsíc ve Štíru je symbolem nesouladu. Střih nebo barvení v těchto dnech představuje velký přínos pro zdraví vlasů. Současně však nelze předpovědět, jak bude tento postup ovlivňovat váš osobní život: zlepší ho nebo naopak zvýší problémy a konflikt s opačným pohlavím.

Měsíc v Pisces je období, kdy je lepší vzdát se nejen návštěvě kadeřníka, ale dokonce i domácímu mytí hlavy. Střihy neposkytují požadovaný efekt, styling a perm neudrží. Jakýkoli zákrok je plný lupů a těžkého vypadávání vlasů.

Prvek ohně (Beran, Leo, Střelec)

Měsíc v Aries - kontraindikace pro jakékoli procedury. Je povoleno pouze zpevňující masky. Střih bude buď oslabit vlasy, nebo nepříznivě ovlivní vaši imunitu.

Moon in Leo - v těch dnech, kdy sedíte na křesle u kadeřníka, se nemusíte obávat jejich vzhledu. Bez ohledu na změny, které máte na mysli, bude výsledek v pohodě. Salonete opustíte ve vysokých náladách. Strihající vlasy dokonale obepínají obličej, stylování trvá dlouhou dobu a barvení vypadá, že je nasycená a odolná. Dokonce i mávání je extrémně silné: namísto světlých vln uvidíte silné elastické kudrlinky. Pokud tento výsledek nepotřebujete, počkejte trochu s kudrlinkou.

Nicméně, z hlediska vlivu postupu na další osud člověka, Měsíc v Leu není nejlepší kombinace. Lidé s velkým množstvím problémů, takový účes za den, pomůže zbavit se smůlu. Ale úspěšná osoba, může uhodnout nedorozumění.

Měsíc ve Střelci nemá nejlepší vliv na stav vlasů. Vlasy vypadají špinavě a vlasy se zpátky příliš rychle. Ale účes během tohoto období nese silné kouzlo. Poskytuje hodně štěstí, finanční pohodu, pomáhá dosáhnout uznání a propagace v práci.

Prvek vzduchu (Blíženec, Váhy, Vodnář)

Měsíc v Blížencích - doba velkých účesů a účesů. Po krájení vlasů v takový den rychle roste, ale navenek se mění jen málo.

Měsíc v Librách, stejně jako v Blížencích, podporuje vytváření světelných účesů a volumetrického stylingu. Je zřejmé, že účes v takovém dni zlepšuje funkci mozku a má pozitivní vliv na vidění.

Měsíc v Vodnáři je příležitostí pro statečné muže a neúnavné experimentátory. V těchto dnech nejvíce kreativní účesy vycházejí s třeskem a oblíbené klasické účesy nejsou nejlepší. Energie Vodnář přitahuje změny, které mohou být dobré, a ne tak. Je důležité, abyste se nepociťovali a vnímali jakýkoli incident s humorem.

Kalendář účesů pro únor 2019

Dlouho bylo prokázáno, že pokud budete stříhat vlasy podle srážek měsíčního kalendáře, budou silné, zdravé a silné. Proto profesionální astrologové speciálně pro Astrostar.ru sestavili kalendář účesů, které vám pomohou vybrat správný den a zvolit účes, který vám vyhovuje, a potěší vaše oko a zlepší Vaši náladu. V kalendáři účesů je nutné uvést příznivé fáze měsíce, aby se změnil jejich vzhled.

Nyní je vhodný čas vytvořit okouzlující účesy a styling. Vlasy pomalu rostou, barva se rychle umyje a vytváří měkkou pastelovou hru. Barvení je dobré v módních odstínech.

Skvělý den, abyste vytvořili mistrovské dílo stylingu a pravidelných účesů. Návštěva kadeřnice přinese štěstí a blahobyt, i když finanční prostředky mohou být vynaloženy více než obvykle.

Dnes není nejlepší den manželů pro modelové účesy, styling vlasů a barvení vlasů. Jděte do kadeřnictví, pokud souhlasíte s něčím nekomplikovaným.

Dokonce i nejcitlivější mistr tohoto dne vám nebude schopen udělat požadovaný účes. Riskujete, že zaplatíte spoustu peněz za služby kadeřníka a nakonec nezůstanete nic.

Velmi nepříznivé období pro řezání vlasů. Dej hlavu.

Nový styl bude přinášet optimistickou náladu, ale je lepší neřezávat vlasy. Možná jemné zbarvení v jasných barvách.

Nechoďte do kadeřníka, můžete marně vynaložit peníze, rozmazat náladu a vlasy. Dnešní účes může přinést zdravotní problémy.

Pokud se nechcete zbavit skvělých příležitostí ve svém kariérovém a osobním životě, neměli byste si dneska stříhat vlasy. V opačném případě riskujete, že se vyděsíte štěstí.

Dnes bude účes úspěšný, bude vám dlouho účtovat optimismus. Jasné, šťavnaté barvy potěší oko a po dlouhou dobu zůstávají, ale vlasy se rychle zrychlí.

Pokud nechcete zhoršovat vůni a zkazit vlasy, obcházejte kadeřník. Dokonce i po umytí mohou být vlasy tvrdohlavé a křehké.

Špatný den pro účes, nedělejte nic jiného, ​​než je běžná péče o vlasy. Totéž platí i pro nehty.

Je výhodné, aby se vlasy střihly od staršího mistra, malovaly se šedivými vlasy a prováděly jednoduché klasické účesy.

V tento den se zdržujte návštěvy holičství, aby nedošlo k problémům a nemoci.

Přizpůsobení dnes může výrazně zkazit náladu a podkopat zdraví, zítra získejte kadeřník.

Střih dnes škodí vlasům, protože jsou citlivější na účinky na ně. Pokud je to možné, odložte návštěvu kadeřníka.

Neřežte si vlasy a nehty, je lepší, abyste si vlasy ani ne omyly. Vlasy jsou velmi náchylné na zranění. Navíc je dnes lepší změnit obrázek, aby nedocházelo k problémům.

Dnes je příznivý den pro účesy mužů a dospívajících, světlý avantgardní styl. Mějte na paměti, že vlasy po účesu budou rychle růst.

Účast bude přitahovat zlepšený výkon, finanční situaci a nárůst sídla úřadů. Kvůli vaší spokojenosti přinejmenším strávit na vlasy.

Dnešní návštěva kadeřnice je lepší odložit pro příznivější den, protože řezání může mít negativní vliv na celkovou pohodu.

Dnešní účes nebude přinést nic dobrého, pravděpodobně zvýší nervozní excitabilitu, což nakonec necítí dobře.

Dnes, účes může mít nepříznivý vliv na náladu a zdraví, snažit se odložit návštěvu kadeřnictví na další den.

Dnes je pohyblivý, nervózní den, není vhodný pro řezání a obecně pracuje s piercingovými a řezacími předměty. Neřízněte vlasy, aby nedošlo k problémům.

Dnes může být prospěšný účes, ale poškodit vlasy, mohou se stát nezbedným a bez života. Je-li účes pravidelný, pak to nebude přinášet velké škody, pokud si zřídkakdy rozřezáte vlasy, nechte stranou na další den.

Dnes neříkejte vlasy, ani se nevzdávejte stylingu. Den může poškodit vaše vlasy a necítíte se dobře.

Dnes neříkejte vlasy, ani se nevzdávejte stylingu. Den může poškodit vaše vlasy a necítíte se dobře.

Dnes je dobrý den pro řezání, barvení nebo curling vlasů. Projděte si módní magazíny, určitě najdete účes, který je pro vás ideální. Pak můžete bezpečně jít do kosmetického salonu pro úplnou transformaci.

Skvělý den pro účes ve všech ohledech, vlasy budou růst svěží a zdravé, účes přináší pohodu do domu.

Příznivý den pro účesy. Vlasy budou krásně ležet, barva bude nestabilní, ale vlasy budou pomalu růst. Haircut přináší prosperitu.

Stříznutí tohoto dne může výrazně zhoršit vaše zdraví. Dnes je lepší vyhnout se změnám vzhledu.

Měsíční kalendář účesu

Měsíční kalendář, na základě kterého se provádí účesy, dnes získává záviděníhodnou popularitu. Byl vytvořen ve starověku, kdy lidstvo stavělo celý svůj život podle lunárních fází.

Co je Lunární kalendář účesů a proč?

Kalendář byl vytvořen s ohledem na staleté pozorování vlivu měsíce na vlasy, jejich zdraví a růst. Vzhledem k tomu, že kadeře jsou významnou součástí obrazu osoby, vyžadují pravidelnou péči. Silný a dobře upravený, přitahují pozornost, dělají exteriér čistší. Měsíční kalendář účesů 2019 vám pomůže vybrat vhodný čas pro vytvoření nového účesu a barvení vašich pramenů.

Účel

Zpravidla člověk cítí dopad lunárního cyklu - zvýšený nebo naopak nevyvážený stav. Vliv nebeského těla je poměrně velký a jeho projevy jsou různé. Dlouho připisuje kouzelným schopnostem vlasů, které váží člověka a jemné hmoty. Starověké věštky si všimly vliv fází měsíce na růst kudrlin a moderní vědci pouze potvrzují "objevy" starožitností. Kvůli tomu se rok od roku vytváří speciální kalendář, který naznačuje úspěšné a nepříznivé termíny pro účesy.

Vybrané období návštěvy kadeřníka ovlivňuje celé tělo jako celek. Fáze ubývajícího měsíce zpomalí růst pramenů. Aktualizace účesů na rostoucím měsíci podporuje rychlý růst, pozitivní vliv na tón imunitního systému, obnovení tělesných buněk. Postupy pro péči o vlasy v novém měsíci mohou mít škodlivý vliv nejen na stav pramenů, ale také na pozitivní energii člověka, zkrácení života.

Dlouhodobé připomínky tuto skutečnost potvrzují. Pokud se první děrování uskuteční u dítěte v období úbytku měsíce, potom bude chlapec mít plešatost dříve a dívka bude "nadána" s řídkými a křehkými vlasy.

Fáze měsíce a jejich vliv na růst vlasů

Lunární kalendář účesů má čtyři fáze: zabíjení měsíce, nový měsíc, fázi vzestupného měsíce, úplňku. Nejvhodnější doba k návštěvě kosmetického salonu je samozřejmě doba růstového měsíce. Toto je ideální období, které se vyznačuje zvýšeným růstem pramenů, obnovením buněk, zrychlením metabolických procesů.

Obzvláště užitečné pro řezání vlasů jsou 1. a 2. čtvrtletí cyklu. V tomto období se doporučuje navštívit kadeřník:

 • pokud chcete provést prudkou změnu obrazu, experimentujte s účesem, vytvořte něco nového, neobvyklého pro vás. Rostoucí měsíční fáze vítá původní a neobvyklé srážky. Ujistěte se, že aktualizace tohoto stylu bude během tohoto období úspěšná;
 • pokud chcete dosáhnout maximální délky v krátkém čase. Strihání během tohoto období urychlí potřebné procesy a požadovaný výsledek bude dosažen podstatně rychlejší;
 • pokud jste vlastníkem tenkých pramenů, které je třeba posílit. Účinek během této fáze má pozitivní vliv na kvalitu kudrlin, zvyšuje jejich hustotu a objem.

Nicméně, účesy v období ubývajícího měsíce mohou být také populární. Účast na kadeřnictví v této době se doporučuje v následujících případech:

 • brzdění růstu pramenů, aby návštěvy kosmetických salonů na minimum. To může být užitečné při cestování do střediska nebo na dlouhou cestu. Není-li čas nebo příležitost k tradiční péči;
 • aby vlákna přirozeného lesku a hedvábnosti. Pomalý růst je kompenzován kvalitativním zlepšením celkového stavu vlasů;
 • k odstranění prasknutí a spadnutí pramenů.

Zbývající fáze jsou velmi nepříznivé pro jakoukoli manipulaci s účesem. Jedná se o období intenzivního vzájemného působení mezi měsíčním a solárním tělem, což může mít za následek zdravotní potíže.

Měsíční kalendář a dny v týdnu

Lunární kalendář účesů 2019 navrhuje přesné termíny, které charakterizují příznivé a nežádoucí dny k návštěvě kadeřníka. Pokud však nemáte příležitost seznámit se s aktuálními daty, můžete použít základní pravidla pro sestavení kalendáře:

 1. Pondělí je tradičním měsíčním dnem, který zaručuje rychlý růst a posílení vlasů. Lidé, kteří se narodili v úterý a v sobotu, by se ale neměli vyvarovat toho dne.
 2. Úterý je den pod záštitou Marsu. Je neutrální pro vytváření účesů. Nebudete mít negativní výsledek, nicméně byste neměli spoléhat na rychlý růst. Lidé, kteří se narodili v pondělí a pátek, by dnes neměli navštívit salon krásy;
 3. Středa je den vládnoucí souhvězdí Merkura. Toto období je příznivé pro obnovu vlasů, pozitivní vliv na rozvoj paměti a duševní schopnosti. Upozornění v tomto období by mělo být ukázáno lidem narozeným ve čtvrtek;
 4. Čtvrtek je mimořádně úspěšný den pro nový účes, který nejenom změní obraz k lepšímu, ale také pozitivně ovlivní zdraví pramenů. Spolu s ozdobenými kadeřníky z vašeho života dojde k problémům. Střih na tento den slibuje štěstí a štěstí v budoucnu;
 5. Pátek je den, který je na milost Venuše. Účesy, prováděné během tohoto období, přispívají ke zlepšení osobního života a slibují příjemné známosti pro jednotlivé lidi;
 6. Sobota je ideální čas na péči o kadeře. Různé masky a ošetření přinesou maximální užitek;
 7. Neděle je nepříznivé období, spolu s oříznutými vlasy může člověk postrádat své štěstí.

Interakce měsíce a znamení prvků

Měsíční kalendář účesů 2019 se opírá o vzájemné působení nebeského těla se znaky prvků. Dokonce i úspěšná fáze vzestupného měsíce nemusí mít očekávaný účinek, pokud by toto období podporovalo nepříznivé znamení. Vodoznaky nejsou považovány za nejlepší vylepšené účesy pro satelity. Zvláště nešťastné jsou dny, kdy je měsíc v souhvězdí Raka a Ryby. Pokládání v tomto okamžiku neobsahuje formulář a rychle se "rozpadá". Ořezané vlasy ztratí objem a stanou se velmi tenkými.

Příznaky požáru přispívají k kvalitativnímu a estetickému zlepšení vlasů. Stejně jako hříva ušlechtilého lva, budou vaše vlasy svěží a lákavé a jakékoliv změny v obrazu budou jen k lepšímu. Dávejte si pozor na souhvězdí Aries, "díky" které prameny mohou vyblednout a být křehké. Střelec ukazuje neutrální postoj k účesům, ale návštěva kadeřnice během tohoto období může způsobit lupy.

Vzdušné konstelace způsobují, že jsou vlasy načechrané a světlé. Kromě toho dochází k posílení vlasů, opravám buněk. Jakýkoliv styl v tento den je obzvláště úspěšný. Avšak souhvězdí Vodnáře je výjimkou z obecného leteckého prvku. Stříznutí během tohoto období může způsobit hojné vypadávání vlasů.

Známky Země mají pozitivní vliv na manipulaci s kudrlinky. Pokládka během tohoto období bude vypadat ohromující a bude trvat celý den. Tyto dny jsou obzvláště dobré pro řezné tipy - vlasy budou vypadat dobře upravené a čisté po dlouhou dobu. Návštěva salónu krásy, kdy se Taurus nachází v souhvězdí, přinese úspěch nejen při aktualizaci obrazu, ale také při finančních záležitostech.

Lunární kalendář účesy

Skutečnost, že Měsíc má velký vliv na stav vlasů, lidstvo zaznamenalo před tisíci lety. Naši pozorní předkové věnovali pozornost skutečnosti, že v jednom dni vlasy dělají vlasy silné a hedvábné a na ostatních - vybledlé a vyčerpané. Oni také viděli, že zdraví a vzhled vlasů závisí převážně na barvení a výběru účesu. Tato pozorování byla zaznamenávána, analyzována a pečlivě předávána z generace na generaci. Takže došlo ke srážením měsíčního kalendáře.

Jaký je účes měsíčního kalendáře

Lunární kalendář účesů - komplexní systém poznatků o vlivu na stav vlasů má lunární den, měsíc fáze, pozice měsíce ve vztahu k souhvězdí zvěrokruhu, stejně jako den v týdnu.

Z hlediska kosmické energie je každý den Země jedinečný, protože je ovlivněn velkým počtem faktorů. Vedle pozice měsíce přispívá magie čísel (včetně narozenin a náboženských dat) k energii dne.

Jeden den je vhodný pro účes, ale není vhodný pro barvení vůbec. Další den je vhodný pro řezání suchých konců, ale nedoporučuje se měnit účesy. Tam jsou takové dny, ve kterých jsou případy s vlasy přípustné, a tam jsou ty, kdy je lepší se vůbec dotknout vlasů vůbec.

Zkušení kadeřníci v praxi uvidíte, kolik měsíc ovlivňuje stav našich vlasů. Proto v práci vždy zkontrolujte, zda se na lunárním kalendáři srážejí. Rozhodnete-li se nechat ostříhat nebo obarvit špatný den, ale s největší pravděpodobností nebude odradit (je to jejich chleba), ale slouží svým přátelům jen v pravý čas.

Proč je důležité mít na měsíci účes?

Vliv měsíce na vlasy - jen špička ledovce. Ve skutečnosti Měsíc zcela ovládá energetickou bilanci člověka. Proto je to ona, která řídí naše zdraví a náladu. Měsíc je navíc schopen změnit náš osud.

Od starověku se věřilo, že vlasy slouží jako druh průvodce mezi vesmírem a námi. Když jsme Swifts nejsou na lunárním kalendáři, riskujeme rušit tento subtilní odkaz přerušit výměnu energie s vesmírem, na vznikají negativní. Ale pokud zvolíme správný den, změnit účes přinese štěstí a bohatství, budou usnadňovat vzájemné porozumění s ostatními, přidejte pěkné osobní životní události.

Fáze měsíce a účinek na růst vlasů

V jednom cyklu měsíc prochází 4 hlavními fázemi: klesající měsíc, nový měsíc, vzestupný měsíc a úplňku. Je to fáze, která určuje odezvu vlasů na procedury salonu. Pokud se chystáte změnit svůj účes nebo barvit vlasy v jiné barvě, je lepší konzultovat měsíční kalendář a vybrat ten nejvhodnější den.

Střih na rostoucím měsíci

Chcete-li pochopit, v jaké fázi je měsíc, stačí se podívat na oblohu za bezbolestného počasí. Rostoucí měsíc připomíná písmeno "E": jeho ostré konce jsou otočeny doleva. V celém měsíčním kalendáři se jedná o nejvhodnější období pro účesy, ořezávání, zbarvení vlasů. Pokud jste dlouho snili oživení vašeho vzhledu, je to nejvhodnější okamžik.

Rostoucí měsíc je symbolem mládí, novinkou, reinkarnace. Je zaměřena na akumulaci energie, při absorbování všechno, co je užitečné a pozitivní. Avšak i během růstového měsíce jsou příznivé a nepříznivé dny. Například, účes je nejlepší dělat ve dnech Leo a Virgo. Ve dnech Panny se také doporučuje perm. Ale ve dnech Pisces a rakoviny je lepší opustit jakoukoli manipulaci s vlasy.

Každý, kdo roste vlasy, měsíční kalendář doporučuje, aby se na růstovém měsíci nakrájely konce, když se zrychlí obnovení buněk. Po střihu se vlákna okamžitě zpevní a rostou rychleji. Vlasy se začínají rozbíhat a vypadávat. Stávají se tlustšími a poslušnějšími.

Barvení na mladém měsíci poskytuje jasnější a sytější barvy. Barva se udržuje velmi dobře i při každodenním mytí. Také toto období měsíčního kalendáře je ideální pro procedury osvětlení. Zbarvení obvykle vede k narušení struktury vlasů a jejímu vysychání. Současná fáze měsíce aktivuje metabolické procesy v pokožce hlavy, zlepšuje výživu kořenů. Proto vlasy i po zesvětlení zůstávají naživu a krásné.

Chcete-li navštívit kadeřníka na rostoucím měsíci, doporučujeme, pokud si přejete:

 • drasticky změnit obrázek;
 • rychle rostou vlasy;
 • zlepšit stav vlasů

Jakékoli experimenty s barvou a délkou budou úspěšné, ať už je to módní kancelářský účes nebo odvážné zbarvení. Nicméně, můžete zůstat na světle aktualizovat účes nebo wellness zdobení vlasů. Postup bude v každém případě prospěšný nejen pro samotné vlasy, ale i pro vaši energii. Bude vás naplňovat pozitivním přístupem, přidáním odhodlání a důvěrou v sebe, bude stimulovat pozitivní změny v životě.

Střih na klesajícím měsíci

Ubývající nebo starý měsíc je jako písmeno "C". Jeho ostré konce směřují doprava. Toto je období ztráty, vyhynutí, vyčerpání životně důležité energie. V tuto chvíli se doporučuje zbavit se nadbytku, ale pevně držet toho, co stále potřebujeme. Řezání vlasů na ubývajícím měsíci riskujeme, že narušíme rovnováhu vnitřních sil a způsobíme nemoc a selhání.

Je zřejmé, že ani lakované účesy a nejjednodušší styling v této době nejsou tak krásné jako s rostoucím Měsícem. Vlasy rychle ztrácejí objem a tvar, vlasy vypadají pomalu a nenápadně, obtížně se zvlňují.

Většina lidí se domnívá, že veškeré účesy v těchto dnech měsíčního kalendáře jsou přísně zakázány. To však není zcela pravdivé. Doporučujeme vám, abyste si na zříceném měsíci, pokud chcete:

 1. Zpomalte růst vlasů. Rychlý růst vlasů není vždy zábava. Když budete nosit krátký účes nebo nosit barvu, která se výrazně liší od vašeho přirozeného odstínu, často musíte aktualizovat svůj účes. A přináší jisté nepříjemnosti. Zvláště pokud jedete na dovolenou nebo na dlouhou cestu. Pokud navštívíte kadeřník na starém měsíci, růst vlasů se zpomalí a budete méně chtít jít do salonu.
 2. Zlepšete vlasy. Při pomalém růstu se vlasy krmí intenzivněji. Jsou méně náchylné k rozbití a ztrátě. Snížené riziko lupů.
 3. Změňte své vlastní energetické pozadí. Zde funguje pravidlo: mínus na mínus dává plus. Pokud jste velmi nemocní nebo jste v hluboké depresi, přispějete ke snížení situace v tomto období lunárního kalendáře. Spolu se svými vlasy odříznete mrtvou hmotu, snižujete negativní hodnotu a upravíte své bio pole.

Nicméně obecně platí zákaz srážek na klesajícím měsíci. Prudce změnit vlasy by nemělo být. Nový účes není pravděpodobné, že by klesl tak, jak to chcete. S barvením stojí také za to čekat. Konečný výsledek může být velmi odlišný od myšlenky a samotné barvivo netrvá dlouho na vlasu.

V těchto dnech měsíčního kalendáře se lépe věnuje péči: vytvářet zpevňující a vyživující masky na vlasy a pokožku hlavy.

Střih v novém měsíci

Stav vlasů v novém měsíci je velmi žádoucí. Střihy, styling nebo barvení v tomto okamžiku jsou nežádoucí. Nemají požadovaný účinek a dokonce ani nepoškodí vlasy. Vlasy vyžadují péči a všechny postupy by měly mít mimořádně zdravou povahu. Je povoleno lehce odstranit délku, abyste se zbavili suchých konců.

Úplný měsíc

Pokud se v měsíčním kalendáři objevil prázdný kruh, přišel úplný měsíc - je čas na nebývalý růst energie a nasycení všech procesů. V takový den je naše tělo otevřené jakémukoli vnějšímu vlivu, činnost mozku je aktivována, reakce těla se zhoršuje.

Zdá se, že je čas udělat účes. Avšak s ohledem na nekontrolovatelnost toku energie je lepší nechat se riskovat a odložit postup. Pouze silné osobnosti, které jsou připraveny na výrazné změny ve svém vzhledu, si zaslouží, aby se na úplňku střihovaly nebo malovaly. Například nakrájené dlouhé vlasy na čisté "ježko" nebo reinkarnovat z blondýnky na brunetku. Nicméně i tato transformace je lepší převést na jiný den. Mimochodem, Měsíc v Aquarius je pro to skvělý!

Dny týdne a lunární účes

Zajímavé je, že v měsíčním kalendáři je velkou důležitostí věnována nejen fáze měsíce, ale i dny v týdnu. Každý den v týdnu nese určitý energetický potenciál a svým vlastním způsobem ovlivňuje jak stav vlasů, tak náš osud jako celek.

Střih v pondělí

V mnoha kulturách je pondělí považován za den, který je pro všechny podniky naprosto nevhodný. Měsíční kalendář účesů, naopak, považuje pondělí za nejlepší čas na manipulaci s vlasy. Jakýkoli postup bude úspěšný. Aktualizovaný vzhled bude inspirací pro skvělé úspěchy.

Je obzvláště vhodné, abyste si v pondělí nakrájeli suché konce nebo lehce ořezali vlasy. Spolu s dalšími centimetry projdou nepříjemností a prázdnými zážitky. Po ukončení procedury se budete cítit lehce a jasně, můžete se soustředit na důležité věci. Všechno, co uděláte, získá nový význam.

Výjimka: lidé narozený v úterý nebo v sobotu, dnes je lepší odmítnout změnu účesu.

Střih v úterý

Úterý je čas na změnu. Nudíte se a chcete čerstvé pocity? Nebo naléhavě potřebujete zdroj energie k dokončení nějaké důležité věci? - Jdi do salonu. Nepoznáte pozitivní účinek postupu na stav vlasů, ale budete se moci uvolnit a přejít od negativní vlny k očekávání něčeho krásného a magického.

Výjimky jsou ty, které se narodily v pondělí nebo v pátek. Půjdu do kadeřnictví v úterý není žádoucí.

Střih ve středu

Ve středu by se měli jen lidé, kteří se narodili ve čtvrtek, obávat jejich vzhledu. Zbytek dne je dovoleno dělat cokoli s vlasy: oříznout konce, provést módní účesy, zvlnit nebo přebarvit v jiné barvě.

Podle měsíčního kalendáře mají jakékoliv změny v účesu ve středu pozitivní vliv na paměť, zlepšují duševní schopnosti. Také návštěva tohoto dne v kadeřnictví je užitečná pro ty, kteří chtějí přidat svůj román a odvahu.

Čtvrtý účes

Účes ve čtvrtek slibuje všem hodně štěstí. Vlasy po proceduře se stávají zdravějšími a krásnějšími. Tím, že změníte účes v tento den, můžete také změnit svou společenskou pozici: zlepšit vztahy s ostatními, získat podporu vlivných lidí a stát se centrem pozornosti. Nejvíce plachý účes nebo barvení ve čtvrtek pomáhá uvolnit se, stane se více aktivní.

Páteční účes

Tipy měsíčních kalendářních účtů v pátek jsou nejednoznačné. Ti lidé, kteří jsou zcela spokojeni se svým vzhledem a současným stavem věcí, je lepší nic nezměnit ve svém vzhledu. A pro ty, kteří touží po změně, je naopak doporučeno začít s pohledem: krájení vlasů nebo jejich barvení v jasnější barvě. Střihy, vyrobené v pátek, podporují vznik osobního života.

Střih na sobotu

Sobota je ideální pro péči o vlasy i pro globální změny obrazu. Nezáleží na tom, jestli jste přišli jen k odstranění rozdělených konců nebo rozhodli o zajímavém účesu. V každém případě tento postup zpevní vlasy a zvětší jejich ztrátu.

Říká se, že v sobotu spolu s našimi ostruženými vlasy odhodíme některé naše hříchy a bolestivé zážitky.

Střih v neděli

Řezání vlasů v neděli bylo vždy považováno za špatné znamení. Naši předkové byli přesvědčeni, že když řezáváme vlasy v ten den, mistr si vzal naše štěstí. Snižováním délky vlasů v neděli ztrácíme zdraví a pozitivní postoj.

Avšak ti, kteří již sužují neštěstí, měsíční kalendář, naopak, doporučuje, aby ho v neděli snížili. U takových lidí může být nedělní střih bodem zlomu: černý pruh konečně skončí a bude nahrazen úžasným a jasným pásem nečekaného štěstí.

Měsíc a prvky - příznivé dny pro účesy

Měsíční kalendář účesů bere v úvahu nejen fáze měsíce a dny v týdnu, ale také upozorňuje na znamení zvěrokruhu, v němž je měsíc najednou. Při plánování návštěvy kadeřníka je velmi důležité vědět, který ze čtyř prvků v označení je Měsíc.

Například, znamení Země (Kozoroh, Býk, Panna) jsou skvělé pro účesy. Dokonce i nepatrná změna délky činí vlasy silnější a silnější. Pro pěstování je lepší mít účes na rostoucím Měsíci a zpomalit růst vlasů a posílit je - na ubývání.

V příznaky vody (rakovina, škorpión, ryby) je užitečné ořezávat vlasy při pěstování. Ale umýt si vlasy nebo kudrlat v těchto dnech je velmi nežádoucí.

Doporučuje se provést perm, když je Měsíc v Panně, Taurus nebo Leo. Také není v Aquarius zakázáno, ale výsledek může být velmi zajímavý.

Prvek Země (Kozoroh, Býk, Panna)

Měsíc v Capricorn je skvělá příležitost k obnovení pořádku na hlavě a současně v myšlení. Každá léčba je povolena, včetně bělení vlasů.

Měsíc v Taurusu je skvělý pro změnu účesů. Navíc, jak na mladém, tak na starém měsíci. Vlasy se zlepšují a každý účes nebo styl vypadá dobře a dlouhou dobu se udržuje.

Měsíc v Panně je také skvělý pro experimentování s vlasy. Jak bylo zmíněno výše, pod znamením Panny dostanete krásné kudrlinky. Curling nezkazí vlasy a udržuje se dobře.

V některých variacích měsíčního kalendáře se v těchto dnech nazývají neplodné a manipulace s vlasy jsou riskantní. V praxi tyto obavy nejsou potvrzeny, ale astrologové stále doporučují být opatrnější. Pokud se rozhodnete změnit, dbejte na změny stavu vlasů a pohody.

Prvek vody (Rakovina, Štír, Ryby)

Měsíc v rakovině není vhodný pro vytváření modelových účesů, které vyžadují kompetentní styling. Bez ohledu na to, jak stojíte u zrcadla s kadeřníkem a vysoušečem vlasů, vaše vlasy tvrdohlavě vyrazily z vašich vlasů, vypadají nedbale.

Podle lunárního kalendáře je ve dnech, kdy dochází k úbytku měsíce v rakovině, rozumné mírně ořezat vlasy tak, aby zpomaloval jejich růst. Pak začnou vlasy lépe absorbovat živiny, zesílit a zesílit.

Měsíc ve Štíru je symbolem nesouladu. Střih nebo barvení v těchto dnech představuje velký přínos pro zdraví vlasů. Současně však nelze předpovědět, jak bude tento postup ovlivňovat váš osobní život: zlepší ho nebo naopak zvýší problémy a konflikt s opačným pohlavím.

Měsíc v Pisces je období, kdy je lepší vzdát se nejen návštěvě kadeřníka, ale dokonce i domácímu mytí hlavy. Střihy neposkytují požadovaný efekt, styling a perm neudrží. Jakýkoli zákrok je plný lupů a těžkého vypadávání vlasů.

Prvek ohně (Beran, Leo, Střelec)

Měsíc v Aries - kontraindikace pro jakékoli procedury. Je povoleno pouze zpevňující masky. Střih bude buď oslabit vlasy, nebo nepříznivě ovlivní vaši imunitu.

Moon in Leo - v těch dnech, kdy sedíte na křesle u kadeřníka, se nemusíte obávat jejich vzhledu. Bez ohledu na změny, které máte na mysli, bude výsledek v pohodě. Salonete opustíte ve vysokých náladách. Strihající vlasy dokonale obepínají obličej, stylování trvá dlouhou dobu a barvení vypadá, že je nasycená a odolná. Dokonce i mávání je extrémně silné: namísto světlých vln uvidíte silné elastické kudrlinky. Pokud tento výsledek nepotřebujete, počkejte trochu s kudrlinkou.

Nicméně, z hlediska vlivu postupu na další osud člověka, Měsíc v Leu není nejlepší kombinace. Lidé s velkým množstvím problémů, takový účes za den, pomůže zbavit se smůlu. Ale úspěšná osoba, může uhodnout nedorozumění.

Měsíc ve Střelci nemá nejlepší vliv na stav vlasů. Vlasy vypadají špinavě a vlasy se zpátky příliš rychle. Ale účes během tohoto období nese silné kouzlo. Poskytuje hodně štěstí, finanční pohodu, pomáhá dosáhnout uznání a propagace v práci.

Prvek vzduchu (Blíženec, Váhy, Vodnář)

Měsíc v Blížencích - doba velkých účesů a účesů. Po krájení vlasů v takový den rychle roste, ale navenek se mění jen málo.

Měsíc v Librách, stejně jako v Blížencích, podporuje vytváření světelných účesů a volumetrického stylingu. Je zřejmé, že účes v takovém dni zlepšuje funkci mozku a má pozitivní vliv na vidění.

Měsíc v Vodnáři je příležitostí pro statečné muže a neúnavné experimentátory. V těchto dnech nejvíce kreativní účesy vycházejí s třeskem a oblíbené klasické účesy nejsou nejlepší. Energie Vodnář přitahuje změny, které mohou být dobré, a ne tak. Je důležité, abyste se nepociťovali a vnímali jakýkoli incident s humorem.

Pro Více Informací O Suché Vlasy