logo

Měsíční kalendářní účesy dnes (19. února)

15. den v lunárním kalendáři je spuštěn aktivitou, je to den, kdy se vynořilo všechno temné a záporné, protože na obloze je plný Měsíc pod znamením hada. Dnes je nejlepší zapojit se do plánovaných drobných záležitostí, které nemají zásadní význam a nevyžadují komunikaci a vážné úsilí, fyzické i emocionální.

Měsíc viditelnost: 99%

Úplněk

Časová energie binge. K tomuto měsíčnímu období je celý svět kolem něj nasycen. Tělo je energeticky připravené na jakékoliv vlivy a změny.

Výlet za kadeřníkem naplánovaný na plný měsíc by byl skvělým řešením. Účesy a účesy, dokonce i ty nejodvážnější a extravagantní, budou na tváři, zlepší vzhled a poskytnou vlasům wellness a zdraví. Ostrizhenny vlasy posílit, urychlit jejich růst, ponechá problém s rozdělenými konce.

Kosmetické procedury naplánované na čas plného měsíce poskytnou nádherný léčebný účinek. Nutriční masky budou velmi užitečné, protože vlasy jsou nyní více než kdy jindy náchylné k nasycení užitečnými látkami. Také dobré výsledky získají barvení, zejména v tmavých odstínech. Barva bude trvat déle a struktura vašich kudrlin nebude trpět.

Návštěva kadeřnického salonu na plném měsíci vás zbaví negativních vlivů ostatních, udělejte potěšení vašemu vzhledu, zlepšíte náladu a pozitivně ovlivníte situaci obecně.

Měsíc v Panně

Není bez výjimky, že Panna je považována za jeden z ženských znamení. Dny, kdy měsíc prochází tímto znamením zvěrokruhu, jsou plné skutečně ženských rysů - opatrnosti, jemnosti, jemného vnímání všeho, co se děje, a zátěže pro krásu.

Proto byste neměli odkládat návštěvu kadeřníka, protože toto období jako jiné není ideální pro všechny typy manipulace s vlasy. Zkrácené účesy budou úspěšné, dokonale si udržují tvar a styl a zlepší váš vzhled. Vlasy po nich budou mít neobvykle zdravý vzhled a dokonce i rozštěpené konce nezhoršují jejich stav po dlouhou dobu. Koneckonců, po ostříhání pod znamením Panny, budou růst velmi pomalu.

Také úspěšné a produktivní jsou jakékoliv manipulace s vlasy, ať už jde o barvení, perming nebo revitalizaci. Vaše kadeře po nich po dlouhou dobu potěší jejich vynikající zdravý stav.

Vedle zdravého vzhledu vlasů bude návštěva salonu také mít dobrý vliv na váš intelekt, zlepší paměť a usnadní vstřebávání nových informací.

Vliv měsíčního dne

Túry na kadeřník jsou také nejlépe odloženy. Stříhání tohoto dne nepřispívá k atraktivitě, zhoršuje vzhled obecně a zvláště strukturu kudrlin. Také byste neměli dělat nové účesy, protože manipulace s vlasy dnes jen oslabí a zkazí vaši náladu. Nejlepší je opustit složitý účes ve prospěch jednoduchého paprsku nebo prýmku.

Zlepšování a kosmetické procedury také nepřinesou patřičný účinek, stejně jako barvení. Nejsou kontraindikovány, ale účinek těchto prostředků bude dočasný a bude rychle procházet. Barvení, je-li to nevyhnutelné, je lepší vyrábět v tmavých barvách palety.

Z pohledu měsíčního kalendáře může chodit na vlasy mistr v tento den kazit nejen vzhled a náladu, ale také zvýšit riziko vývoje onemocnění. Vzhledem k tomu, že v důsledku střihu člověk ztrácí část energie, která je již na hranici, po srážce se může psycho-emocionální zázemí vážně zhoršit až na mírnou depresi.

Negativní vliv dne:

 • v tomto měsíčním období, nazývaném Satanic, nedoporučujeme dělat účesy a nové účesy;
 • zbarvení také nebude úspěšné, zejména ve světlých odstínech;
 • Curl, narovnání a léčba převedení do jiného času.

Účinek dne v týdnu

Průtok pod vlivem militantního a aktivního Marsu je tento den v týdnu ideální pro řešení hlavních problémů a závažných změn. Zvláště je důležité vědět, který den v týdnu jste se narodili, protože vaše štěstí v tento den bude stokrát silnější.

Jakékoli ošetření vlasů v druhý den v týdnu bude příznivější. Účesy v tento den jsou velmi úspěšné, mění vzhled a dává vitalitu jak vlasům, tak jejich majitelům. Účes po dlouhou dobu tě potěší a ostatní s zdravým leskem a energií.

Úterý je perfektní den, pokud se cítíte unavený nebo přeplněný. Vyvolání vitality a aktivity není tak obtížné - stačí jít do kadeřnictví a obnovit ztracenou fyzickou sílu.

Nedoporučujeme se, abyste v úterý kontaktovali kadeřnickou k transformaci pouze těm, kteří se bojí přinést novinky do svých životů nebo se vyhnout nadměrné aktivitě. Také lidé, kteří se narodili v pátek nebo pondělí, mají odložit návštěvu.

Měsíční kalendář účesu

Měsíční kalendář, na základě kterého se provádí účesy, dnes získává záviděníhodnou popularitu. Byl vytvořen ve starověku, kdy lidstvo stavělo celý svůj život podle lunárních fází.

Co je Lunární kalendář účesů a proč?

Kalendář byl vytvořen s ohledem na staleté pozorování vlivu měsíce na vlasy, jejich zdraví a růst. Vzhledem k tomu, že kadeře jsou významnou součástí obrazu osoby, vyžadují pravidelnou péči. Silný a dobře upravený, přitahují pozornost, dělají exteriér čistší. Měsíční kalendář účesů 2019 vám pomůže vybrat vhodný čas pro vytvoření nového účesu a barvení vašich pramenů.

Účel

Zpravidla člověk cítí dopad lunárního cyklu - zvýšený nebo naopak nevyvážený stav. Vliv nebeského těla je poměrně velký a jeho projevy jsou různé. Dlouho připisuje kouzelným schopnostem vlasů, které váží člověka a jemné hmoty. Starověké věštky si všimly vliv fází měsíce na růst kudrlin a moderní vědci pouze potvrzují "objevy" starožitností. Kvůli tomu se rok od roku vytváří speciální kalendář, který naznačuje úspěšné a nepříznivé termíny pro účesy.

Vybrané období návštěvy kadeřníka ovlivňuje celé tělo jako celek. Fáze ubývajícího měsíce zpomalí růst pramenů. Aktualizace účesů na rostoucím měsíci podporuje rychlý růst, pozitivní vliv na tón imunitního systému, obnovení tělesných buněk. Postupy pro péči o vlasy v novém měsíci mohou mít škodlivý vliv nejen na stav pramenů, ale také na pozitivní energii člověka, zkrácení života.

Dlouhodobé připomínky tuto skutečnost potvrzují. Pokud se první děrování uskuteční u dítěte v období úbytku měsíce, potom bude chlapec mít plešatost dříve a dívka bude "nadána" s řídkými a křehkými vlasy.

Fáze měsíce a jejich vliv na růst vlasů

Lunární kalendář účesů má čtyři fáze: zabíjení měsíce, nový měsíc, fázi vzestupného měsíce, úplňku. Nejvhodnější doba k návštěvě kosmetického salonu je samozřejmě doba růstového měsíce. Toto je ideální období, které se vyznačuje zvýšeným růstem pramenů, obnovením buněk, zrychlením metabolických procesů.

Obzvláště užitečné pro řezání vlasů jsou 1. a 2. čtvrtletí cyklu. V tomto období se doporučuje navštívit kadeřník:

 • pokud chcete provést prudkou změnu obrazu, experimentujte s účesem, vytvořte něco nového, neobvyklého pro vás. Rostoucí měsíční fáze vítá původní a neobvyklé srážky. Ujistěte se, že aktualizace tohoto stylu bude během tohoto období úspěšná;
 • pokud chcete dosáhnout maximální délky v krátkém čase. Strihání během tohoto období urychlí potřebné procesy a požadovaný výsledek bude dosažen podstatně rychlejší;
 • pokud jste vlastníkem tenkých pramenů, které je třeba posílit. Účinek během této fáze má pozitivní vliv na kvalitu kudrlin, zvyšuje jejich hustotu a objem.

Nicméně, účesy v období ubývajícího měsíce mohou být také populární. Účast na kadeřnictví v této době se doporučuje v následujících případech:

 • brzdění růstu pramenů, aby návštěvy kosmetických salonů na minimum. To může být užitečné při cestování do střediska nebo na dlouhou cestu. Není-li čas nebo příležitost k tradiční péči;
 • aby vlákna přirozeného lesku a hedvábnosti. Pomalý růst je kompenzován kvalitativním zlepšením celkového stavu vlasů;
 • k odstranění prasknutí a spadnutí pramenů.

Zbývající fáze jsou velmi nepříznivé pro jakoukoli manipulaci s účesem. Jedná se o období intenzivního vzájemného působení mezi měsíčním a solárním tělem, což může mít za následek zdravotní potíže.

Měsíční kalendář a dny v týdnu

Lunární kalendář účesů 2019 navrhuje přesné termíny, které charakterizují příznivé a nežádoucí dny k návštěvě kadeřníka. Pokud však nemáte příležitost seznámit se s aktuálními daty, můžete použít základní pravidla pro sestavení kalendáře:

 1. Pondělí je tradičním měsíčním dnem, který zaručuje rychlý růst a posílení vlasů. Lidé, kteří se narodili v úterý a v sobotu, by se ale neměli vyvarovat toho dne.
 2. Úterý je den pod záštitou Marsu. Je neutrální pro vytváření účesů. Nebudete mít negativní výsledek, nicméně byste neměli spoléhat na rychlý růst. Lidé, kteří se narodili v pondělí a pátek, by dnes neměli navštívit salon krásy;
 3. Středa je den vládnoucí souhvězdí Merkura. Toto období je příznivé pro obnovu vlasů, pozitivní vliv na rozvoj paměti a duševní schopnosti. Upozornění v tomto období by mělo být ukázáno lidem narozeným ve čtvrtek;
 4. Čtvrtek je mimořádně úspěšný den pro nový účes, který nejenom změní obraz k lepšímu, ale také pozitivně ovlivní zdraví pramenů. Spolu s ozdobenými kadeřníky z vašeho života dojde k problémům. Střih na tento den slibuje štěstí a štěstí v budoucnu;
 5. Pátek je den, který je na milost Venuše. Účesy, prováděné během tohoto období, přispívají ke zlepšení osobního života a slibují příjemné známosti pro jednotlivé lidi;
 6. Sobota je ideální čas na péči o kadeře. Různé masky a ošetření přinesou maximální užitek;
 7. Neděle je nepříznivé období, spolu s oříznutými vlasy může člověk postrádat své štěstí.

Interakce měsíce a znamení prvků

Měsíční kalendář účesů 2019 se opírá o vzájemné působení nebeského těla se znaky prvků. Dokonce i úspěšná fáze vzestupného měsíce nemusí mít očekávaný účinek, pokud by toto období podporovalo nepříznivé znamení. Vodoznaky nejsou považovány za nejlepší vylepšené účesy pro satelity. Zvláště nešťastné jsou dny, kdy je měsíc v souhvězdí Raka a Ryby. Pokládání v tomto okamžiku neobsahuje formulář a rychle se "rozpadá". Ořezané vlasy ztratí objem a stanou se velmi tenkými.

Příznaky požáru přispívají k kvalitativnímu a estetickému zlepšení vlasů. Stejně jako hříva ušlechtilého lva, budou vaše vlasy svěží a lákavé a jakékoliv změny v obrazu budou jen k lepšímu. Dávejte si pozor na souhvězdí Aries, "díky" které prameny mohou vyblednout a být křehké. Střelec ukazuje neutrální postoj k účesům, ale návštěva kadeřnice během tohoto období může způsobit lupy.

Vzdušné konstelace způsobují, že jsou vlasy načechrané a světlé. Kromě toho dochází k posílení vlasů, opravám buněk. Jakýkoliv styl v tento den je obzvláště úspěšný. Avšak souhvězdí Vodnáře je výjimkou z obecného leteckého prvku. Stříznutí během tohoto období může způsobit hojné vypadávání vlasů.

Známky Země mají pozitivní vliv na manipulaci s kudrlinky. Pokládka během tohoto období bude vypadat ohromující a bude trvat celý den. Tyto dny jsou obzvláště dobré pro řezné tipy - vlasy budou vypadat dobře upravené a čisté po dlouhou dobu. Návštěva salónu krásy, kdy se Taurus nachází v souhvězdí, přinese úspěch nejen při aktualizaci obrazu, ale také při finančních záležitostech.

Lunární kalendář účesy pro rok 2019

Nové účesy, čerstvé účesy, péče o vlasy - vaše oblíbená péče o ženy. Není snadné se rozhodnout o změně účesu, proto muži i ženy plánují v předstihu návštěvu kosmetického salonu: dívají se na stylové časopisy, zajímají se o moderní trendy. A samozřejmě, nejvíce kompetentní, nezapomeňte se podívat na měsíční kalendář účesů pro rok 2019, protože postavení nebeského těla předpovídá, jak úspěšný bude účes a jak to ovlivní stav Vašich vlasů. Pokud plánujete výlet stylistovi, bude užitečné, abyste věděli, kdy je lepší mít účes, upravovat tvář, měnit obrázek na základě tabulky lunárních fází. V závislosti na poloze Měsíce v kalendáři může řezání vlasů v roce 2019 mít prospěšný i nepříznivý vliv na osud.

Lunární kalendář účty pro rok 2019 měsíce

Příznivé dny pro týdenní účes:

Účast v pondělí podle kalendáře je den vhodný k řezání vlasů. V tomto okamžiku můžete odstranit obrovské množství negativních emocí a nevyřešených problémů, které se v životě nahromadily. Pondělí je také příznivé pro barvení vlasů.

Střih v úterý podle kalendáře - měsíční kalendář doporučuje jít do kadeřníka, pokud nemáte dostatek fyzické síly nebo vůli vyřešit nějakou důležitou dilema nebo pokud jste mučeni monotónností života.

Stmívání ve středu v kalendáři - to je dobrý den pro stříhání vlasů. Nyní je čas, abyste si našli účes, naučili se něco nového nebo vzrušujícího, setkali se s novými nebo starými přáteli, aby se zvýšil počet výletů a událostí v životě.

Účes ve čtvrtek v kalendáři - účes a barvení vlasů přispěje ke změnám ve vztazích s ostatními, pomůže zvýšit vaši popularitu, růst štěstí a blahobytu.

Stříbrnost v pátek podle kalendáře je den Venuše a den krásy. Když v pátek navštívíte kadeřník, změníte nejen účes, změníte svůj vzhled. Proto pokud jste spokojeni s tím, co vypadáte, v takový den v týdnu by bylo lepší neříznout vlasy. No, pokud je touha po krajnějším - navštívit kosmetický salón v pátek, zejména v době, kdy se Slunce pohybuje pod znamením Libra (24. září - 23. října) nebo Taurus (22. dubna - 21. května).

Účes v sobotu v kalendáři je dobrý den pro práci s vlasy a péče o ně. Vlasy v takový den jsou uzdraveny a současně je od vás odebrána část generických karmických dluhů a hříchů.

Kadeřnictví v neděli podle kalendáře - dnes je lepší neřezávat vlasy - můžete ozdobit křídla svého štěstí. Tento den není špatný jen pro nešťastné nešťastné lidi - možná, že osud bude milosrdenství a poté, co přinese vlasy v pořádku, se štěstí usmívá. Ale aby to bylo zaručeno, bohužel nikdo nemůže.

Mimo jiné se věří, že fáze měsíce ovlivňují růst vlasů. Pokud si rozřezáte vlasy během růstového měsíce, vaše vlasy poroste rychleji než po řezání s ubývajícím Měsícem. Na novém měsíci se astrologům doporučuje, aby navštívili kosmetické salony a makeupové umělce. V těchto dnech může účes dokonce zkrátit život člověka tím, že vezme energii a zdraví. Aby potvrdili svou teorii, tvrdí, že hlavním důvodem plešatosti mužského modelu je to, že první sestrojení dítěte bylo provedeno na ubývajícím měsíci. Ženy s řídkými a slabými vlasy jsou spojeny se stejným pravidlem.

Lunární kalendář účesy

Lunární kalendář účesy informují o vlivu měsíce na růst a zdraví vlasů. Říká vám, kdy je lepší udělat účes, perm, barvit, změnit účes. Pomáhá vybrat ten nejvhodnější den pro cestu do kadeřnictví. Měsíční kalendář účesů zohledňuje vliv měsíčního dne, fáze měsíce, pozice měsíce vzhledem ke zvěrokruhovým konstelácím, den v týdnu na stav vlasů.

Měsíční kalendář účesu pro dnešek

Lunární kalendář pro příští týden

Příznivé a nepříznivé dny pro účesy

Nejlepší dny pro účesy a další experimenty s vlasy jsou 2, 5, 11, 17, 21, 27 měsíčních dnů, nepříznivé - 1, 4, 6, 16, 19, 20, 25, 28 dní.

Pokud si během růstového měsíce stříhnete vlasy, vaše vlasy rychle rostou. Střih na ubývajícím měsíci posílí vlasové kořeny, ale budou pomalu růst.

Nejvhodnější pozice měsíce v znamení zvěrokruhu pro návštěvu holičství je v Taurus, Leo, Virgo, Capricorn a Aquarius, nejvíce nevhodné v Aries, rakovině, Strelec a Pisces.

Nejhorší den v týdnu pro krájení vlasů je neděle. V dalších dnech bude účes úspěšný.

Kalendář účesů pro únor 2019

Dlouho bylo prokázáno, že pokud budete stříhat vlasy podle srážek měsíčního kalendáře, budou silné, zdravé a silné. Proto profesionální astrologové speciálně pro Astrostar.ru sestavili kalendář účesů, které vám pomohou vybrat správný den a zvolit účes, který vám vyhovuje, a potěší vaše oko a zlepší Vaši náladu. V kalendáři účesů je nutné uvést příznivé fáze měsíce, aby se změnil jejich vzhled.

Nyní je vhodný čas vytvořit okouzlující účesy a styling. Vlasy pomalu rostou, barva se rychle umyje a vytváří měkkou pastelovou hru. Barvení je dobré v módních odstínech.

Skvělý den, abyste vytvořili mistrovské dílo stylingu a pravidelných účesů. Návštěva kadeřnice přinese štěstí a blahobyt, i když finanční prostředky mohou být vynaloženy více než obvykle.

Dnes není nejlepší den manželů pro modelové účesy, styling vlasů a barvení vlasů. Jděte do kadeřnictví, pokud souhlasíte s něčím nekomplikovaným.

Dokonce i nejcitlivější mistr tohoto dne vám nebude schopen udělat požadovaný účes. Riskujete, že zaplatíte spoustu peněz za služby kadeřníka a nakonec nezůstanete nic.

Velmi nepříznivé období pro řezání vlasů. Dej hlavu.

Nový styl bude přinášet optimistickou náladu, ale je lepší neřezávat vlasy. Možná jemné zbarvení v jasných barvách.

Nechoďte do kadeřníka, můžete marně vynaložit peníze, rozmazat náladu a vlasy. Dnešní účes může přinést zdravotní problémy.

Pokud se nechcete zbavit skvělých příležitostí ve svém kariérovém a osobním životě, neměli byste si dneska stříhat vlasy. V opačném případě riskujete, že se vyděsíte štěstí.

Dnes bude účes úspěšný, bude vám dlouho účtovat optimismus. Jasné, šťavnaté barvy potěší oko a po dlouhou dobu zůstávají, ale vlasy se rychle zrychlí.

Pokud nechcete zhoršovat vůni a zkazit vlasy, obcházejte kadeřník. Dokonce i po umytí mohou být vlasy tvrdohlavé a křehké.

Špatný den pro účes, nedělejte nic jiného, ​​než je běžná péče o vlasy. Totéž platí i pro nehty.

Je výhodné, aby se vlasy střihly od staršího mistra, malovaly se šedivými vlasy a prováděly jednoduché klasické účesy.

V tento den se zdržujte návštěvy holičství, aby nedošlo k problémům a nemoci.

Přizpůsobení dnes může výrazně zkazit náladu a podkopat zdraví, zítra získejte kadeřník.

Střih dnes škodí vlasům, protože jsou citlivější na účinky na ně. Pokud je to možné, odložte návštěvu kadeřníka.

Neřežte si vlasy a nehty, je lepší, abyste si vlasy ani ne omyly. Vlasy jsou velmi náchylné na zranění. Navíc je dnes lepší změnit obrázek, aby nedocházelo k problémům.

Dnes je příznivý den pro účesy mužů a dospívajících, světlý avantgardní styl. Mějte na paměti, že vlasy po účesu budou rychle růst.

Účast bude přitahovat zlepšený výkon, finanční situaci a nárůst sídla úřadů. Kvůli vaší spokojenosti přinejmenším strávit na vlasy.

Dnešní návštěva kadeřnice je lepší odložit pro příznivější den, protože řezání může mít negativní vliv na celkovou pohodu.

Dnešní účes nebude přinést nic dobrého, pravděpodobně zvýší nervozní excitabilitu, což nakonec necítí dobře.

Dnes, účes může mít nepříznivý vliv na náladu a zdraví, snažit se odložit návštěvu kadeřnictví na další den.

Dnes je pohyblivý, nervózní den, není vhodný pro řezání a obecně pracuje s piercingovými a řezacími předměty. Neřízněte vlasy, aby nedošlo k problémům.

Dnes může být prospěšný účes, ale poškodit vlasy, mohou se stát nezbedným a bez života. Je-li účes pravidelný, pak to nebude přinášet velké škody, pokud si zřídkakdy rozřezáte vlasy, nechte stranou na další den.

Dnes neříkejte vlasy, ani se nevzdávejte stylingu. Den může poškodit vaše vlasy a necítíte se dobře.

Dnes neříkejte vlasy, ani se nevzdávejte stylingu. Den může poškodit vaše vlasy a necítíte se dobře.

Dnes je dobrý den pro řezání, barvení nebo curling vlasů. Projděte si módní magazíny, určitě najdete účes, který je pro vás ideální. Pak můžete bezpečně jít do kosmetického salonu pro úplnou transformaci.

Skvělý den pro účes ve všech ohledech, vlasy budou růst svěží a zdravé, účes přináší pohodu do domu.

Příznivý den pro účesy. Vlasy budou krásně ležet, barva bude nestabilní, ale vlasy budou pomalu růst. Haircut přináší prosperitu.

Stříznutí tohoto dne může výrazně zhoršit vaše zdraví. Dnes je lepší vyhnout se změnám vzhledu.

Měsíční kalendář účesu

Podrobný kalendář krásy pro fáze měsíce od Astro7

Lunární kalendář účesy pro únor 2019

Hlavní zimní prázdniny zmizely a na jaře přijde měsíc. Nabízíme Vám přípravu: změňte dietu, aktualizujte účes a podrobte se postupu proti stárnutí. Výsledkem všech to bude ještě lepší, pokud se ujistěte s astrology lunární kalendář astro7.ru.

Waning Moon (únor 1-4, únor 20-28)

V těchto dnech bude Měsíc klesat a zbavit vás energie a síly každý den. Ale to není důvod, proč ležet na gauči a sledovat televizní pořady, protože je vhodný čas, aby se zbavil všech přebytků. Pokud chcete zhubnout, zajistěte si detox nebo si sedněte na "dietu Buddhy", která je dnes v Silicon Valley módní. V těchto dnech je dobré rozřezat si vlasy pro ty, kteří nerostávají vlasy a jen si udržují vlasy v jednom tvaru - výsledek bude trvat zvláště dlouhý 1-2 únor a 28. února na ubývajícím Měsíci v Kozorohu. Na ústupu Měsíc v Panně, 20. února, naplánujte postupy spojené s obnovou. 1-2, 20. února 28, čistění, peelingy a další postupy čištění obličeje poskytnou vynikající výsledek; Únor 1-4, únor 19-20 - kosmetologie přístroje pro obličej a tělo.

Nový měsíc (5. února)

Na novém Měsíci bude vaše síla nula. Nejde o nejlepší čas na trénink a krásu - z nich bude malý smysl, jenom marně strávíte čas a peníze. Kromě toho je váš kadeřník, kosmetik a manikér také mužem, je unavený a zjevně není v šoku. Jedinou výjimkou jsou postupy, pro které je třeba snížit citlivost na bolest: injekce, epilace, peeling, broušení, piercing a další "vybavení". New Moon tak deprimující, že nebudete mít sílu bolesti.

Voskování měsíce (6. - 18. února)

Na rostoucím měsíci astrologové radí těm, kteří rostou vlasy, aby měli účes. Pokud sníte o dlouhých, hustých a zdravých vlasech, řezte konce 16. až 18. února, kdy měsíc projde znamením Leona. Ve dnech 6.-18. Února jsou všechny experimenty s délkou, tvarem a barvou vlasů dobré - kadeřník bude nahoře, a pokud se vám to nelíbí, budou vaše vlasy rychle růst. Pokud není touha riskovat, experimentujte s stylováním: používejte žehličky, brashingi a další kadeřnické nástroje. Téměř celé období růstového měsíce je dobré pro péči o kůži obličeje a těla, vlasy, nehty. 11-12, 15-16 února, SPA a relaxační masáže poskytnou vynikající výsledky, 11-12 - jakákoliv léčba v salonu nebo doma.

Úplněk (19. února)

Úplněk - původně den žen. Krása procedury v tento den přináší pětinásobný přínos - i po masce okurek, vaše pokožka vypadá dobře upravená a záře, jako by odrážela měsíční světlo. A stále se o sebe postaráte v tuto chvíli poskytne takovou dávku ženské energie, že dlouho nebudete mít fanoušky.

Lunární kalendář srážky pro březen 2019

V každém měsíci jsou zvláštní dny, kdy nějaký podnik končí úspěchem a naopak - když všechno vypadne z našich rukou, cítíme se nemocné a rozbité. Měsíc ovlivňuje mnoho pozemských procesů, stejně jako lidské bioenergetiky. Použijte lunární kalendář pro březen 2019, abyste provedli stylový účes v den doporučeném astrology. Nejen účes, ale i nálada života se změní.

Čas experimentovat

Lidé si již dávno všimli spojení lunárních fází se změnami, ke kterým dochází v lidském těle. Měsíc má pozitivní nebo negativní účinek nejen na obecný psychoemotional a fyzický stav lidí, ale i na růst vlasů a nehtů. Pokud znáte cyklické fáze měsíce, můžete si vybrat salonní procedury, které budou během tohoto období nejúčinnější.

Měsíční cyklický kalendář pro barvení, řezání, chemické vlnění pro březen 2019 je uveden v tabulce.

Pro barvení používejte přírodní barviva: hennu nebo basma. Strihání pomůže zlepšit stav slabých, tenkých chloupků.

Doporučuje se zaměřit se na výživu a obnovu poškozených vlasů. Přírodní masky pro výživu pokožky hlavy a vlasů mohou být připraveny doma. Po každém šamponování nezapomeňte použít balzám.

Série zvěrokruhů a jejich vliv na barvu

Je třeba mít na paměti, že konečný výsledek prováděných postupů je ovlivněn nejen lunární fází. Velký význam, v němž je souhvězdí zvěrokruhu v současnosti na Měsíci.

Měsíční kalendář zvěrokruhu pro příští rok 2019 pro barvení vlasů je uveden v tabulce.

Navíc je kvalita barvení vážně ovlivněna znamením zvěrokruhu. Pokud například majitel označení vodní prvek (rakovina, ryba, škorpión) chce barvit, když je měsíc v ohnivých znameních (beran, lukostřelce, lev), nedojde k žádnému výsledku, v nejhorším případě - poškozené kudrlinky s nepřirozenou barvou.

Tajemství úspěšné transformace jara

V březnu roku 2019, vzhledem k kalendáři lunární fáze, příznivé dny na vlasy padly na rostoucí a plné měsíce:

 • 7-20,03 - růstová fáze.
 • 03 je úplňku.

Při změně délky kudrlinky změníte nejen účes, ale i bohatství. Předpokládá se, že řezání vlasů v období růstu měsíce má příznivý vliv na různé aspekty života člověka, ať už je to práce nebo vztahy s opačným pohlavím. Stylový účes zvyšuje sebeúctu a dává důvěru.

Pokud jsou vlasy tenké, pak je rozřezáme v březnu 2019, podle lunárního kalendáře je nejlepší pro klesající cyklus. Střih bude zpomalovat růst chloupků, roste zpět, stane se silnější a zdravější. Celkový stav chloupků se zlepší, přestanou se rozdělit a vypadnout.

20. března bude zvláštní den - 20. března - den jarní rovnodennosti. Toto je astronomický začátek jara, kdy se příroda probouzí a všechno se mění. Střih na měsíčním kalendáři v tento den změní nejen vzhled, ale i postoj světa jako celku. Energii, energii a sílu k uskutečnění všech plánovaných aktivit.

Dokonalý čas pro účesy a styling v březnu 2019 je úplňku. V tuto chvíli vyjadřuje maximální aktivitu všech biochemických procesů. Astrologové radili plánovat všechny experimenty s účesem pro tento den, protože výsledek překročí očekávání. Formulář bude trvat dlouho, ale nebude se nudit.

Vezměte prosím na vědomí, že v plném měsíci se doporučuje provést pouze střih, protože barvení měsíčního cyklického kalendáře pro březen 2019 nebude fungovat. Měsíc bude pod znamením Váhy, což zabrání kvalitativně a trvale změnit barvu. Nicméně, pokud nemůžete přenést návštěvu do salonu, pokuste se, aby nedošlo k radikálním změnám barvy - nejlepší bude barvení s několika tóny v jednom směru nebo jiném.

Další kosmetické procedury pro březen

Pokud sní o permu, v březnu 2019 budou čísla od 7,03 do 21,03 dobrou volbou. Zvláště spokojeni s výsledky získanými s:

 • 03 až 12.03 - čas, kdy je Měsíc v Taurusu.
 • 03 až 20,03 - nebeské tělo je v znameních Leo a Virgo.

Nepříznivý termín pro chemické vlnění v březnu je 15,03. Navzdory rostoucí měsíční fázi je 15. března extrémně nežádoucím datem jakéhokoliv vlivu na vlasy. Manipulací s kudrlinky riskujete finanční problémy. Navíc, po postupu, možné problémy styling. V nejhorším případě se chloupky rozseknou a začnou vypadat, mohou se objevit lupy. Doporučuje se zdržet se jakýchkoli experimentů dne 22.03 a 24.03, stejně jako 31.03. V těchto dnech bude tělo oslabovat, řezání nebo curling může přispět k exacerbaci chronických onemocnění.

Zvláštní datum je 6,03. V novém měsíci udělat něco s vlasy je nebezpečné. Existuje známka, že řezání vlasů v tento den zkrátí nejen vaše vlasy, ale i váš vlastní život. Astrologové také doporučují přesunout účes na jiný den. V březnu jsou vhodnější dny na opravu délky kudrlin. Věnujte novému měsíci odpočinku, meditaci a plánování pro budoucnost.

Při výběru termínů pro odstranění chloupků na těle (odstranění epilace nebo depilace) se také seznamte s lunárním kalendářem. V březnu 2019 se takové manipulace doporučují provádět v klesající lunární fázi. Vlasy rostou špatně, což dlouhodobě opraví výsledek.

Měsíční rozvrh pro březen, nadcházející rok 2019, obsahuje dostatečný počet dní, aby se stal stylovým účesem, stejně jako celková změna obrazu. Naplánujte si návštěvu salonu v předstihu, s průvodcem měsíčního zodiacálního a fázového kalendáře. Postupy prováděné s vlasy přinášejí štěstí a blahobyt, pomáhají jim najít klid, stejně jako důvěru v jejich schopnosti.

Lunární kalendář účesy

Vítejte!

Vážení návštěvníci! Naše stránky - podrobný měsíční kalendář účesy pro každý den. Můžete snadno zvolit příznivé dny pro účes bez zvláštních astrologických znalostí.

Kalendář účesů - příznivé dny

Mnozí se ptají - proč potřebujeme účesy měsíčního kalendáře? Odpověď na tuto otázku není tak jednoduchá, jak se zdá. Faktem je, že měsíc má obrovský dopad na všechny živé věci. Střih je aktualizace, narození. V době střihu jsou planety určitým způsobem a Měsíc je v určitém znamení zvěrokruhu, tvoří aspekty s jinými planetami. Tyto faktory hrají rozhodující roli v tom, jak se budete cítit po účesu.

Pokud vykopnete hlouběji, zjistíte, že vlasy jsou jakousi anténou, pomocí které udržujeme kontakt s kosmem. Stvoření narozené v určité době přijímá určité schopnosti a podmínky existence. To je určeno postavením planet v době narození (a čas narození je určen karmou). Máme mysl a dokážeme ovládat "narození" nebo "znovuzrození" vlasů. V našem případě, tento účes.

Porovnáním účesu s narozením stvoření není těžké nalézt spojení - je zřejmé, že astrologické faktory ovlivňují tento postup o nic méně než o vzhled nového stvoření. Proto jsme vytvořili měsíční kalendář účesů - takže můžete snadno najít vhodné dny pro účesy v každém roce.

Lunární kalendář účesy

Nejlepší čas na krájení vlasů:

 • Chcete-li, aby vaše vlasy rostly rychleji a mají silné kořeny, pak je upravte během rostoucího měsíce.
 • Pokud chcete zpomalit růst vlasů a posílit vlasové kořeny, upravte je během zeslabeného měsíce.

Nestříkejte vlasy:

 • Během nového měsíce.
 • 9. měsíc.
 • 15. měsíc (vyhodnoťte své zdraví a lunární fázi pro znamení zvěrokruhu při výběru tohoto dne).
 • 23. měsíc.
 • Během měsíčního a slunečního zatmění nestojí za řezání vlasů.

Zodiac znamení jsou nejdůležitějším faktorem pro výběr správného času pro účes.

 • Měsíc v barvě - urychluje růst vlasů se ztrátou jejich kvality. Toto období je obecně nepříznivé pro stříhání, protože se snižuje imunita a zvyšuje se pravděpodobnost výskytu onemocnění.
 • Měsíc v Taurus, Kozoroh a Panna je příznivý čas pro růst vlasů. Použití chemikálií pro řezání (curling, barviva atd.) Projde bez následků.
 • Nejlepší čas je, když je Měsíc v Panně.
 • Měsíc v Gemini - dělá vlasy nezbedné, ale pokud chcete udělat zvlnění, je to ten správný čas.
 • Měsíc v Blížencích a Librách. Dobrý růst vlasů po řezání. Zdraví srsti zůstává nezměněno.
 • Měsíc v Vodnáři. Zdraví srsti zůstává nezměněno. Pokud je to možné, vyvarujte se účesů.
 • Měsíc v rakovině a rybách zpomaluje růst vlasů. Dobrý čas pro ty s křehkými a suchými vlasy. Účes nemá tvar, nesourodé vlasy nejsou vhodné pro styling.
 • Měsíc v Leu je vhodný pro zbarvení vlasů. Zdraví srsti zůstává nezměněno. Pokud máte husté vlasy, nedělejte perm.
 • Měsíc ve Střele je nepříznivý pro účesy. Účes nemá tvar, nesourodé vlasy nejsou vhodné pro styling. Ale v těchto dnech vlasy rostou rychleji.
 • Měsíc ve Scorpiu nemá vliv na zdraví vlasů. Vlasy se stávají tvrdšími a silnějšími. Jedná se o velmi nebezpečnou fázi měsíce pro řezání vlasů, protože to může ovlivnit vztah s vaším partnerem.

Dlouhodobé sledování lunárních fází a vztah mezi zdravím vlasů vede k závěru, že nejlepší čas pro řezání je úplný měsíc.

To je způsobeno skutečností, že naše tělo jako biologická struktura je velmi závislé na přirozených rytmech. Období úplného měsíce je okamžik, kdy je vše naplněno energií měsíce. Během úplňku je tato energie vyloučena z našeho těla, jinak, pokud nepomůžeme tento proces, stagnuje. Proto se doporučuje očistit energii tím, že odříznete vlasy (jen ořízněte špičky).

Neměli byste však zapomenout na sledování vašich osobních rytmů a na péči o své zdraví. Pro některé lidi může být čas plného měsíce kritický, takže je nejlepší vybrat jiný den pro účes.

Ideální čas pro účes je úplný měsíc v Leo nebo Panně.

Lunární kalendář účes. Horoskopické účesy - Online výpočet.

Pravidelné účesy mohou jak omezit energetický potenciál, tak přilákat bohatství a zdraví. V Tibetu je již dávno obvyklé rozdělit měsíc na příznivé a nepříznivé dny podle lunárního horoskopu účesů, barvení vlasů pro změnu vzhledu. To platí zvláště pro účes (i když jen chcete oříznout špičky), které ve vhodných dnech přispěje ke stabilitě materiálu, vizuálním přitažlivosti, fyzickému zdraví a pomůže vám lépe pochopit tajemství lidských schopností.

Horoskopické účesy budou provádět výpočet nejlepšího dne pro příznivé návštěvy holičství. Zadejte datum a město v měsíčním kalendáři účesů.

Vypočítané pro město: Moskva, 55 ° 45 's., 37 36' E, UTC +3)

19. února 2019, 10:46, Moskva (UTC +3).

15 Měsíc den c (18. února 15:56)

Zbarvení: tmavá barva vlasů je nejlepší ochranou před jakýmkoliv nepříjemností a žalem, nedoporučuje se pouze pro majitele velmi světlých přírodních vlasů.

Co dělat s vlasy: Pokud je to možné, narovnejte vlasy, zbavte se jakýchkoli projevů vlnobití. Rovné vlasy nejlepším způsobem, jak pomoci přilákat pozitivní toky energie. Patnáctý den měsíčního kalendáře je velmi důležitý, protože nyní jsou všechny plány, které byly po dlouhou dobu žádoucí, splnit. Slova se překvapivě změnila v aktivní. Také den může být nebezpečný kvůli skutečnosti, že na pokraji jsou vytáhnuty četné pokušení a tajné touhy, jejichž realizace nepřinese radost. Proto by měly vlasy zůstat rovné, aby nechytili proudy takové "špatné kvality" energie. Pokládání by mělo být co nejvíce stručné a přizpůsobit jeho majitele vlně racionalismu. Pak je zajištěn pozitivní postoj a příznivý průběh dne.

Fáze měsíce v Leu je velmi příznivá doba pro účes. To výrazně zlepší vzhled vlasů, což jim pomůže a silkví. Navíc každá změna vzhledu v těchto měsíčních dnech pomůže radikálně změnit způsob života a přizpůsobit svůj rytmus.

Měsíc bez kurzu (od 19. února 16:51 do 19 února 17:46)

Je zcela nežádoucí mít účes během období "Měsíce bez kurzu" - to je zvláštní stav Měsíce, když se mu podaří vytvořit poslední důležitou stránku s jakoukoli planetou, než se přesune k dalšímu znamení Zodiaka. Všechno, co se děje během prázdného měsíčního období, obvykle nenajde své logické řešení ani dokončení, a proto je lepší odložit nebo navštívit kadeřníka v jiném čase.

Druhá rostoucí čtvrtina měsíce

Voda je prvek druhé fáze měsíce. Její patronka Thetis (nejstarší dcera moře božstva Nerea a královna Měsíce Selena).

Druhá fáze růstu je charakterizována zvýšením tělesné energie, zvýšením fyzického, emočního stavu a zvýšením aktivity. Ti, kteří chtějí, aby jejich vlasy rostly rychle, by měly být v tomto měsíčním cyklu zkráceny.

Kromě toho se vlasy stávají dobře citlivými na komplex živin a vitamínů. Proto se doporučuje, aby v této fázi měsíce používaly různé vitamínové masky pro posílení vlasů, snadno absorbovaly všechny cenné složky, které tvoří různé masky. Další podrobnosti.

Máte dobrý blog) Vždycky jsem četl s potěšením.

Pro Více Informací O Suché Vlasy