logo

Lunární kalendář účesy

15. den v lunárním kalendáři je spuštěn aktivitou, je to den, kdy se vynořilo všechno temné a záporné, protože na obloze je plný Měsíc pod znamením hada. Dnes je nejlepší zapojit se do plánovaných drobných záležitostí, které nemají zásadní význam a nevyžadují komunikaci a vážné úsilí, fyzické i emocionální.

Měsíc viditelnost: 99%

Úplněk

Časová energie binge. K tomuto měsíčnímu období je celý svět kolem něj nasycen. Tělo je energeticky připravené na jakékoliv vlivy a změny.

Výlet za kadeřníkem naplánovaný na plný měsíc by byl skvělým řešením. Účesy a účesy, dokonce i ty nejodvážnější a extravagantní, budou na tváři, zlepší vzhled a poskytnou vlasům wellness a zdraví. Ostrizhenny vlasy posílit, urychlit jejich růst, ponechá problém s rozdělenými konce.

Kosmetické procedury naplánované na čas plného měsíce poskytnou nádherný léčebný účinek. Nutriční masky budou velmi užitečné, protože vlasy jsou nyní více než kdy jindy náchylné k nasycení užitečnými látkami. Také dobré výsledky získají barvení, zejména v tmavých odstínech. Barva bude trvat déle a struktura vašich kudrlin nebude trpět.

Návštěva kadeřnického salonu na plném měsíci vás zbaví negativních vlivů ostatních, udělejte potěšení vašemu vzhledu, zlepšíte náladu a pozitivně ovlivníte situaci obecně.

Měsíc v Panně

Není bez výjimky, že Panna je považována za jeden z ženských znamení. Dny, kdy měsíc prochází tímto znamením zvěrokruhu, jsou plné skutečně ženských rysů - opatrnosti, jemnosti, jemného vnímání všeho, co se děje, a zátěže pro krásu.

Proto byste neměli odkládat návštěvu kadeřníka, protože toto období jako jiné není ideální pro všechny typy manipulace s vlasy. Zkrácené účesy budou úspěšné, dokonale si udržují tvar a styl a zlepší váš vzhled. Vlasy po nich budou mít neobvykle zdravý vzhled a dokonce i rozštěpené konce nezhoršují jejich stav po dlouhou dobu. Koneckonců, po ostříhání pod znamením Panny, budou růst velmi pomalu.

Také úspěšné a produktivní jsou jakékoliv manipulace s vlasy, ať už jde o barvení, perming nebo revitalizaci. Vaše kadeře po nich po dlouhou dobu potěší jejich vynikající zdravý stav.

Vedle zdravého vzhledu vlasů bude návštěva salonu také mít dobrý vliv na váš intelekt, zlepší paměť a usnadní vstřebávání nových informací.

Vliv měsíčního dne

Túry na kadeřník jsou také nejlépe odloženy. Stříhání tohoto dne nepřispívá k atraktivitě, zhoršuje vzhled obecně a zvláště strukturu kudrlin. Také byste neměli dělat nové účesy, protože manipulace s vlasy dnes jen oslabí a zkazí vaši náladu. Nejlepší je opustit složitý účes ve prospěch jednoduchého paprsku nebo prýmku.

Zlepšování a kosmetické procedury také nepřinesou patřičný účinek, stejně jako barvení. Nejsou kontraindikovány, ale účinek těchto prostředků bude dočasný a bude rychle procházet. Barvení, je-li to nevyhnutelné, je lepší vyrábět v tmavých barvách palety.

Z pohledu měsíčního kalendáře může chodit na vlasy mistr v tento den kazit nejen vzhled a náladu, ale také zvýšit riziko vývoje onemocnění. Vzhledem k tomu, že v důsledku střihu člověk ztrácí část energie, která je již na hranici, po srážce se může psycho-emocionální zázemí vážně zhoršit až na mírnou depresi.

Negativní vliv dne:

 • v tomto měsíčním období, nazývaném Satanic, nedoporučujeme dělat účesy a nové účesy;
 • zbarvení také nebude úspěšné, zejména ve světlých odstínech;
 • Curl, narovnání a léčba převedení do jiného času.

Účinek dne v týdnu

Průtok pod vlivem militantního a aktivního Marsu je tento den v týdnu ideální pro řešení hlavních problémů a závažných změn. Zvláště je důležité vědět, který den v týdnu jste se narodili, protože vaše štěstí v tento den bude stokrát silnější.

Jakékoli ošetření vlasů v druhý den v týdnu bude příznivější. Účesy v tento den jsou velmi úspěšné, mění vzhled a dává vitalitu jak vlasům, tak jejich majitelům. Účes po dlouhou dobu tě potěší a ostatní s zdravým leskem a energií.

Úterý je perfektní den, pokud se cítíte unavený nebo přeplněný. Vyvolání vitality a aktivity není tak obtížné - stačí jít do kadeřnictví a obnovit ztracenou fyzickou sílu.

Nedoporučujeme se, abyste v úterý kontaktovali kadeřnickou k transformaci pouze těm, kteří se bojí přinést novinky do svých životů nebo se vyhnout nadměrné aktivitě. Také lidé, kteří se narodili v pátek nebo pondělí, mají odložit návštěvu.

Lunární kalendář účesy pro rok 2019

Nové účesy, čerstvé účesy, péče o vlasy - vaše oblíbená péče o ženy. Není snadné se rozhodnout o změně účesu, proto muži i ženy plánují v předstihu návštěvu kosmetického salonu: dívají se na stylové časopisy, zajímají se o moderní trendy. A samozřejmě, nejvíce kompetentní, nezapomeňte se podívat na měsíční kalendář účesů pro rok 2019, protože postavení nebeského těla předpovídá, jak úspěšný bude účes a jak to ovlivní stav Vašich vlasů. Pokud plánujete výlet stylistovi, bude užitečné, abyste věděli, kdy je lepší mít účes, upravovat tvář, měnit obrázek na základě tabulky lunárních fází. V závislosti na poloze Měsíce v kalendáři může řezání vlasů v roce 2019 mít prospěšný i nepříznivý vliv na osud.

Lunární kalendář účty pro rok 2019 měsíce

Příznivé dny pro týdenní účes:

Účast v pondělí podle kalendáře je den vhodný k řezání vlasů. V tomto okamžiku můžete odstranit obrovské množství negativních emocí a nevyřešených problémů, které se v životě nahromadily. Pondělí je také příznivé pro barvení vlasů.

Střih v úterý podle kalendáře - měsíční kalendář doporučuje jít do kadeřníka, pokud nemáte dostatek fyzické síly nebo vůli vyřešit nějakou důležitou dilema nebo pokud jste mučeni monotónností života.

Stmívání ve středu v kalendáři - to je dobrý den pro stříhání vlasů. Nyní je čas, abyste si našli účes, naučili se něco nového nebo vzrušujícího, setkali se s novými nebo starými přáteli, aby se zvýšil počet výletů a událostí v životě.

Účes ve čtvrtek v kalendáři - účes a barvení vlasů přispěje ke změnám ve vztazích s ostatními, pomůže zvýšit vaši popularitu, růst štěstí a blahobytu.

Stříbrnost v pátek podle kalendáře je den Venuše a den krásy. Když v pátek navštívíte kadeřník, změníte nejen účes, změníte svůj vzhled. Proto pokud jste spokojeni s tím, co vypadáte, v takový den v týdnu by bylo lepší neříznout vlasy. No, pokud je touha po krajnějším - navštívit kosmetický salón v pátek, zejména v době, kdy se Slunce pohybuje pod znamením Libra (24. září - 23. října) nebo Taurus (22. dubna - 21. května).

Účes v sobotu v kalendáři je dobrý den pro práci s vlasy a péče o ně. Vlasy v takový den jsou uzdraveny a současně je od vás odebrána část generických karmických dluhů a hříchů.

Kadeřnictví v neděli podle kalendáře - dnes je lepší neřezávat vlasy - můžete ozdobit křídla svého štěstí. Tento den není špatný jen pro nešťastné nešťastné lidi - možná, že osud bude milosrdenství a poté, co přinese vlasy v pořádku, se štěstí usmívá. Ale aby to bylo zaručeno, bohužel nikdo nemůže.

Mimo jiné se věří, že fáze měsíce ovlivňují růst vlasů. Pokud si rozřezáte vlasy během růstového měsíce, vaše vlasy poroste rychleji než po řezání s ubývajícím Měsícem. Na novém měsíci se astrologům doporučuje, aby navštívili kosmetické salony a makeupové umělce. V těchto dnech může účes dokonce zkrátit život člověka tím, že vezme energii a zdraví. Aby potvrdili svou teorii, tvrdí, že hlavním důvodem plešatosti mužského modelu je to, že první sestrojení dítěte bylo provedeno na ubývajícím měsíci. Ženy s řídkými a slabými vlasy jsou spojeny se stejným pravidlem.

Lunární kalendář účesy

Lunární kalendář účesy informují o vlivu měsíce na růst a zdraví vlasů. Říká vám, kdy je lepší udělat účes, perm, barvit, změnit účes. Pomáhá vybrat ten nejvhodnější den pro cestu do kadeřnictví. Měsíční kalendář účesů zohledňuje vliv měsíčního dne, fáze měsíce, pozice měsíce vzhledem ke zvěrokruhovým konstelácím, den v týdnu na stav vlasů.

Měsíční kalendář účesu pro dnešek

Lunární kalendář pro příští týden

Příznivé a nepříznivé dny pro účesy

Nejlepší dny pro účesy a další experimenty s vlasy jsou 2, 5, 11, 17, 21, 27 měsíčních dnů, nepříznivé - 1, 4, 6, 16, 19, 20, 25, 28 dní.

Pokud si během růstového měsíce stříhnete vlasy, vaše vlasy rychle rostou. Střih na ubývajícím měsíci posílí vlasové kořeny, ale budou pomalu růst.

Nejvhodnější pozice měsíce v znamení zvěrokruhu pro návštěvu holičství je v Taurus, Leo, Virgo, Capricorn a Aquarius, nejvíce nevhodné v Aries, rakovině, Strelec a Pisces.

Nejhorší den v týdnu pro krájení vlasů je neděle. V dalších dnech bude účes úspěšný.

Kalendář účesů pro únor 2019

Dlouho bylo prokázáno, že pokud budete stříhat vlasy podle srážek měsíčního kalendáře, budou silné, zdravé a silné. Proto profesionální astrologové speciálně pro Astrostar.ru sestavili kalendář účesů, které vám pomohou vybrat správný den a zvolit účes, který vám vyhovuje, a potěší vaše oko a zlepší Vaši náladu. V kalendáři účesů je nutné uvést příznivé fáze měsíce, aby se změnil jejich vzhled.

Nyní je vhodný čas vytvořit okouzlující účesy a styling. Vlasy pomalu rostou, barva se rychle umyje a vytváří měkkou pastelovou hru. Barvení je dobré v módních odstínech.

Skvělý den, abyste vytvořili mistrovské dílo stylingu a pravidelných účesů. Návštěva kadeřnice přinese štěstí a blahobyt, i když finanční prostředky mohou být vynaloženy více než obvykle.

Dnes není nejlepší den manželů pro modelové účesy, styling vlasů a barvení vlasů. Jděte do kadeřnictví, pokud souhlasíte s něčím nekomplikovaným.

Dokonce i nejcitlivější mistr tohoto dne vám nebude schopen udělat požadovaný účes. Riskujete, že zaplatíte spoustu peněz za služby kadeřníka a nakonec nezůstanete nic.

Velmi nepříznivé období pro řezání vlasů. Dej hlavu.

Nový styl bude přinášet optimistickou náladu, ale je lepší neřezávat vlasy. Možná jemné zbarvení v jasných barvách.

Nechoďte do kadeřníka, můžete marně vynaložit peníze, rozmazat náladu a vlasy. Dnešní účes může přinést zdravotní problémy.

Pokud se nechcete zbavit skvělých příležitostí ve svém kariérovém a osobním životě, neměli byste si dneska stříhat vlasy. V opačném případě riskujete, že se vyděsíte štěstí.

Dnes bude účes úspěšný, bude vám dlouho účtovat optimismus. Jasné, šťavnaté barvy potěší oko a po dlouhou dobu zůstávají, ale vlasy se rychle zrychlí.

Pokud nechcete zhoršovat vůni a zkazit vlasy, obcházejte kadeřník. Dokonce i po umytí mohou být vlasy tvrdohlavé a křehké.

Špatný den pro účes, nedělejte nic jiného, ​​než je běžná péče o vlasy. Totéž platí i pro nehty.

Je výhodné, aby se vlasy střihly od staršího mistra, malovaly se šedivými vlasy a prováděly jednoduché klasické účesy.

V tento den se zdržujte návštěvy holičství, aby nedošlo k problémům a nemoci.

Přizpůsobení dnes může výrazně zkazit náladu a podkopat zdraví, zítra získejte kadeřník.

Střih dnes škodí vlasům, protože jsou citlivější na účinky na ně. Pokud je to možné, odložte návštěvu kadeřníka.

Neřežte si vlasy a nehty, je lepší, abyste si vlasy ani ne omyly. Vlasy jsou velmi náchylné na zranění. Navíc je dnes lepší změnit obrázek, aby nedocházelo k problémům.

Dnes je příznivý den pro účesy mužů a dospívajících, světlý avantgardní styl. Mějte na paměti, že vlasy po účesu budou rychle růst.

Účast bude přitahovat zlepšený výkon, finanční situaci a nárůst sídla úřadů. Kvůli vaší spokojenosti přinejmenším strávit na vlasy.

Dnešní návštěva kadeřnice je lepší odložit pro příznivější den, protože řezání může mít negativní vliv na celkovou pohodu.

Dnešní účes nebude přinést nic dobrého, pravděpodobně zvýší nervozní excitabilitu, což nakonec necítí dobře.

Dnes, účes může mít nepříznivý vliv na náladu a zdraví, snažit se odložit návštěvu kadeřnictví na další den.

Dnes je pohyblivý, nervózní den, není vhodný pro řezání a obecně pracuje s piercingovými a řezacími předměty. Neřízněte vlasy, aby nedošlo k problémům.

Dnes může být prospěšný účes, ale poškodit vlasy, mohou se stát nezbedným a bez života. Je-li účes pravidelný, pak to nebude přinášet velké škody, pokud si zřídkakdy rozřezáte vlasy, nechte stranou na další den.

Dnes neříkejte vlasy, ani se nevzdávejte stylingu. Den může poškodit vaše vlasy a necítíte se dobře.

Dnes neříkejte vlasy, ani se nevzdávejte stylingu. Den může poškodit vaše vlasy a necítíte se dobře.

Dnes je dobrý den pro řezání, barvení nebo curling vlasů. Projděte si módní magazíny, určitě najdete účes, který je pro vás ideální. Pak můžete bezpečně jít do kosmetického salonu pro úplnou transformaci.

Skvělý den pro účes ve všech ohledech, vlasy budou růst svěží a zdravé, účes přináší pohodu do domu.

Příznivý den pro účesy. Vlasy budou krásně ležet, barva bude nestabilní, ale vlasy budou pomalu růst. Haircut přináší prosperitu.

Stříznutí tohoto dne může výrazně zhoršit vaše zdraví. Dnes je lepší vyhnout se změnám vzhledu.

Měsíční kalendář účesu

Podrobný kalendář krásy pro fáze měsíce od Astro7

Lunární kalendář účesy pro únor 2019

Hlavní zimní prázdniny zmizely a na jaře přijde měsíc. Nabízíme Vám přípravu: změňte dietu, aktualizujte účes a podrobte se postupu proti stárnutí. Výsledkem všech to bude ještě lepší, pokud se ujistěte s astrology lunární kalendář astro7.ru.

Waning Moon (únor 1-4, únor 20-28)

V těchto dnech bude Měsíc klesat a zbavit vás energie a síly každý den. Ale to není důvod, proč ležet na gauči a sledovat televizní pořady, protože je vhodný čas, aby se zbavil všech přebytků. Pokud chcete zhubnout, zajistěte si detox nebo si sedněte na "dietu Buddhy", která je dnes v Silicon Valley módní. V těchto dnech je dobré rozřezat si vlasy pro ty, kteří nerostávají vlasy a jen si udržují vlasy v jednom tvaru - výsledek bude trvat zvláště dlouhý 1-2 únor a 28. února na ubývajícím Měsíci v Kozorohu. Na ústupu Měsíc v Panně, 20. února, naplánujte postupy spojené s obnovou. 1-2, 20. února 28, čistění, peelingy a další postupy čištění obličeje poskytnou vynikající výsledek; Únor 1-4, únor 19-20 - kosmetologie přístroje pro obličej a tělo.

Nový měsíc (5. února)

Na novém Měsíci bude vaše síla nula. Nejde o nejlepší čas na trénink a krásu - z nich bude malý smysl, jenom marně strávíte čas a peníze. Kromě toho je váš kadeřník, kosmetik a manikér také mužem, je unavený a zjevně není v šoku. Jedinou výjimkou jsou postupy, pro které je třeba snížit citlivost na bolest: injekce, epilace, peeling, broušení, piercing a další "vybavení". New Moon tak deprimující, že nebudete mít sílu bolesti.

Voskování měsíce (6. - 18. února)

Na rostoucím měsíci astrologové radí těm, kteří rostou vlasy, aby měli účes. Pokud sníte o dlouhých, hustých a zdravých vlasech, řezte konce 16. až 18. února, kdy měsíc projde znamením Leona. Ve dnech 6.-18. Února jsou všechny experimenty s délkou, tvarem a barvou vlasů dobré - kadeřník bude nahoře, a pokud se vám to nelíbí, budou vaše vlasy rychle růst. Pokud není touha riskovat, experimentujte s stylováním: používejte žehličky, brashingi a další kadeřnické nástroje. Téměř celé období růstového měsíce je dobré pro péči o kůži obličeje a těla, vlasy, nehty. 11-12, 15-16 února, SPA a relaxační masáže poskytnou vynikající výsledky, 11-12 - jakákoliv léčba v salonu nebo doma.

Úplněk (19. února)

Úplněk - původně den žen. Krása procedury v tento den přináší pětinásobný přínos - i po masce okurek, vaše pokožka vypadá dobře upravená a záře, jako by odrážela měsíční světlo. A stále se o sebe postaráte v tuto chvíli poskytne takovou dávku ženské energie, že dlouho nebudete mít fanoušky.

Lunární kalendář účesy

Od starověku lidé věřili, že ve vlasu je obsažena mimořádná síla. Vlasy jsou druh dirigenta mezi obyčejným světem a kosmem, světem energií. Srážka mění nejen vzhled člověka, ale má také přímý vliv na jeho energetické pole, strukturování nebo naopak, což ho poškozuje. Pokud správně vypočítáte optimální den pro řezání vlasů, můžete dokonce zaznamenat některé zřejmé změny ve vašem životě. Proto ve většině zemí a kultur je proces péče o vlasy (a zejména účes) považován za velmi vážný. Mnoho lidí plánuje to v předstihu, na základě volby dne v měsíčním kalendáři. A to není překvapující. Koneckonců, i starí lidé věděli, že Měsíc ovlivňuje procesy na Zemi, zejména na člověka a jeho zdravotním stavu.

Měsíční kalendář účesů je sestaven pro každý měsíční den podle fází měsíce, podle nichž každý může určit optimální čas pro sebe k účasti na kadeřnictví. Tento kalendář je sbírka univerzálních tipů, které jsou řádně strukturované.

Stříznutí v každém dni v měsíci má zcela odlišný účinek na vaše vlasy, a proto na život a pohodu. Každý z nás si všiml, že i když navštěvujeme vždy stejný kadeřník, někdy máme zcela odlišné výsledky. A to záleží jen na tom, které měsíční dny jste provedli manipulaci s vlasy. Proto není možné přeceňovat důležitost účesů měsíčního kalendáře!

Měsíční kalendář účesu

Protože každý měsíční den nese určitou energii sám o sobě, výsledek vašeho střihu (a často události, k nimž dojde v životě) bude velmi záviset na době, kdy se rozhodnete změnit svůj účes.

Níže je podrobný popis každého měsíčního dne. Důrazně doporučujeme, abyste se podívali na účes měsíčního kalendáře pokaždé, když se chystáte navštívit kadeřník.

1 den měsíce: nepříznivý den pro účes, protože riskujete, že se dostanete k novým nemocem. Také v dávných dobách lidé věřili, že první den narůstajícího měsíce může řezání vlasů zkrátit váš život. Další informace →

2 měsíční den: nepříznivý den, může se jednat o hádky s ostatními, problémy v týmu. Další informace →

3 měsíční den: srážka se nedoporučuje, existuje vysoké riziko, že může poškodit vaše tělo. Další informace →

4 měsíční den: ostříhání může vést k duševnímu růstu. Můžete mít bolest v krku, obchodní plány se mohou přerušit a naplánované schůzky se mohou stát neúspěšnými. Na tento den roste měsíc, což přispívá ke zrychlení růstu vlasů, pokud se stále rozhodnete jej vystřihnout. Další informace →

5 měsíční den: účes bude příznivě ovlivnit vaši finanční situaci, zlepší váš emocionální stav. Na tento den roste měsíc, což přispívá ke zrychlení růstu vlasů. Další informace →

6 měsíční den: není žádoucí, abyste si účes. Imunita a zdraví se mohou zhoršit. Další informace →

7 měsíční den: velmi negativní den pro účes. Mohou existovat konflikty v práci a skandály s blízkými, zhoršení zdraví. Další informace →

8 měsíční den: dobrý den pro účes, podporuje zdraví, štěstí a dlouhověkost. Další informace →

9 měsíční den: účes může způsobit zdravotní potíže, způsobit nové nemoci. Další informace →

10 měsíců v měsíci: je lepší, aby se nedocházelo ke srážení tohoto dne, vznik nových onemocnění je možný. Další informace →

11 měsíční den: účes vám zlepší vaše zdraví, budete se akutněji a intuitivně cítit ve světě. [Více informací →] []

12 měsíční den: je lepší se vyhnout řezání. Může přilákat neštěstí a problémy. Další informace →

13 měsíčník: příznivý pro účes, je pravděpodobné, že uzdraví vaše tělo. Další informace →

14 měsíční den: účes může přitahovat a přivést k depresi v morálním aspektu. Další informace →

15 měsíční den: je lepší odmítnout účes v tento den kvůli možným zdravotním problémům, které může přilákat. Další informace →

16 měsíc: Zdraví se může zhoršit, objeví se problémy se srdcem. Další informace →

17 Měsíční den: Den plného měsíce je vždy vhodný pro účes, kromě situací, kdy máte ve svém životě zásadní změny. Další informace →

18 měsíční den: účes může způsobit zdravotní potíže, riskujete ztrátu bohatství. Den, kdy měsíc ubývá, což přispívá k pomalejšímu růstu vlasů. Další informace →

19 lunární den: jsou možné zdravotní problémy, zdržujte se kadeřnictví. Další informace →

20 lunární den: psychoemotický stav se může zhoršit. Další informace →

21 měsíců měsíce: srážení tohoto dne je příznivé, zlepšíte své zdraví a hmotný stav. Další informace →

22 měsíc: zdraví se může zlepšit, ale pravděpodobnost vzniku nadměrné hmotnosti. Další informace →

23 Měsíční den: zdržujte se řezání, protože po něm můžete mít spoustu nepříjemných situací. Další informace →

25 měsíční den: výlet do kadeřnictví je lepší zrušit, mohou se jednat o zdravotní problémy. Další informace →

26 měsíční den: nepříznivý den pro účes, případné zhoršení zdraví. Další informace →

27 měsíční den: účes v tento den pomůže posílit vaše charisma, přilákat štěstí do vašeho života. Další informace →

28 měsíční den: účes je kontraindikován! Může zkrátit váš život! Další informace →

29 měsíční den: účes přispěje k šťastnému životu, radosti a blahu. Další informace →

30 měsíční den: může se stát neštěstí, zdržet se tohoto dne. Další informace →

Při použití materiálů z webu prosím zadejte odkaz na zdroj.
Měsíční kalendář © 2005 - 2019 | Kontaktujte nás

Lunární kalendář účesy

Nejlepší čas na krájení vlasů:

 • Chcete-li, aby vaše vlasy rostly rychleji a mají silné kořeny, pak je upravte během rostoucího měsíce.
 • Pokud chcete zpomalit růst vlasů a posílit vlasové kořeny, upravte je během zeslabeného měsíce.

Nestříkejte vlasy:

 • Během nového měsíce.
 • 9. měsíc.
 • 15. měsíc (vyhodnoťte své zdraví a lunární fázi pro znamení zvěrokruhu při výběru tohoto dne).
 • 23. měsíc.
 • Během měsíčního a slunečního zatmění nestojí za řezání vlasů.

Zodiac znamení jsou nejdůležitějším faktorem pro výběr správného času pro účes.

 • Měsíc v barvě - urychluje růst vlasů se ztrátou jejich kvality. Toto období je obecně nepříznivé pro stříhání, protože se snižuje imunita a zvyšuje se pravděpodobnost výskytu onemocnění.
 • Měsíc v Taurus, Kozoroh a Panna je příznivý čas pro růst vlasů. Použití chemikálií pro řezání (curling, barviva atd.) Projde bez následků.
 • Nejlepší čas je, když je Měsíc v Panně.
 • Měsíc v Gemini - dělá vlasy nezbedné, ale pokud chcete udělat zvlnění, je to ten správný čas.
 • Měsíc v Blížencích a Librách. Dobrý růst vlasů po řezání. Zdraví srsti zůstává nezměněno.
 • Měsíc v Vodnáři. Zdraví srsti zůstává nezměněno. Pokud je to možné, vyvarujte se účesů.
 • Měsíc v rakovině a rybách zpomaluje růst vlasů. Dobrý čas pro ty s křehkými a suchými vlasy. Účes nemá tvar, nesourodé vlasy nejsou vhodné pro styling.
 • Měsíc v Leu je vhodný pro zbarvení vlasů. Zdraví srsti zůstává nezměněno. Pokud máte husté vlasy, nedělejte perm.
 • Měsíc ve Střele je nepříznivý pro účesy. Účes nemá tvar, nesourodé vlasy nejsou vhodné pro styling. Ale v těchto dnech vlasy rostou rychleji.
 • Měsíc ve Scorpiu nemá vliv na zdraví vlasů. Vlasy se stávají tvrdšími a silnějšími. Jedná se o velmi nebezpečnou fázi měsíce pro řezání vlasů, protože to může ovlivnit vztah s vaším partnerem.

Dlouhodobé sledování lunárních fází a vztah mezi zdravím vlasů vede k závěru, že nejlepší čas pro řezání je úplný měsíc.

To je způsobeno skutečností, že naše tělo jako biologická struktura je velmi závislé na přirozených rytmech. Období úplného měsíce je okamžik, kdy je vše naplněno energií měsíce. Během úplňku je tato energie vyloučena z našeho těla, jinak, pokud nepomůžeme tento proces, stagnuje. Proto se doporučuje očistit energii tím, že odříznete vlasy (jen ořízněte špičky).

Neměli byste však zapomenout na sledování vašich osobních rytmů a na péči o své zdraví. Pro některé lidi může být čas plného měsíce kritický, takže je nejlepší vybrat jiný den pro účes.

Ideální čas pro účes je úplný měsíc v Leo nebo Panně.

Lunární kalendář účes. Horoskopické účesy - Online výpočet.

Pravidelné účesy mohou jak omezit energetický potenciál, tak přilákat bohatství a zdraví. V Tibetu je již dávno obvyklé rozdělit měsíc na příznivé a nepříznivé dny podle lunárního horoskopu účesů, barvení vlasů pro změnu vzhledu. To platí zvláště pro účes (i když jen chcete oříznout špičky), které ve vhodných dnech přispěje ke stabilitě materiálu, vizuálním přitažlivosti, fyzickému zdraví a pomůže vám lépe pochopit tajemství lidských schopností.

Horoskopické účesy budou provádět výpočet nejlepšího dne pro příznivé návštěvy holičství. Zadejte datum a město v měsíčním kalendáři účesů.

Vypočítané pro město: Moskva, 55 ° 45 's., 37 36' E, UTC +3)

19. února 2019, 08:55, Moskva (UTC +3).

15 Měsíc den c (18. února 15:56)

Zbarvení: tmavá barva vlasů je nejlepší ochranou před jakýmkoliv nepříjemností a žalem, nedoporučuje se pouze pro majitele velmi světlých přírodních vlasů.

Co dělat s vlasy: Pokud je to možné, narovnejte vlasy, zbavte se jakýchkoli projevů vlnobití. Rovné vlasy nejlepším způsobem, jak pomoci přilákat pozitivní toky energie. Patnáctý den měsíčního kalendáře je velmi důležitý, protože nyní jsou všechny plány, které byly po dlouhou dobu žádoucí, splnit. Slova se překvapivě změnila v aktivní. Také den může být nebezpečný kvůli skutečnosti, že na pokraji jsou vytáhnuty četné pokušení a tajné touhy, jejichž realizace nepřinese radost. Proto by měly vlasy zůstat rovné, aby nechytili proudy takové "špatné kvality" energie. Pokládání by mělo být co nejvíce stručné a přizpůsobit jeho majitele vlně racionalismu. Pak je zajištěn pozitivní postoj a příznivý průběh dne.

Fáze měsíce v Leu je velmi příznivá doba pro účes. To výrazně zlepší vzhled vlasů, což jim pomůže a silkví. Navíc každá změna vzhledu v těchto měsíčních dnech pomůže radikálně změnit způsob života a přizpůsobit svůj rytmus.

Měsíc bez kurzu (od 19. února 16:51 do 19 února 17:46)

Je zcela nežádoucí mít účes během období "Měsíce bez kurzu" - to je zvláštní stav Měsíce, když se mu podaří vytvořit poslední důležitou stránku s jakoukoli planetou, než se přesune k dalšímu znamení Zodiaka. Všechno, co se děje během prázdného měsíčního období, obvykle nenajde své logické řešení ani dokončení, a proto je lepší odložit nebo navštívit kadeřníka v jiném čase.

Druhá rostoucí čtvrtina měsíce

Voda je prvek druhé fáze měsíce. Její patronka Thetis (nejstarší dcera moře božstva Nerea a královna Měsíce Selena).

Druhá fáze růstu je charakterizována zvýšením tělesné energie, zvýšením fyzického, emočního stavu a zvýšením aktivity. Ti, kteří chtějí, aby jejich vlasy rostly rychle, by měly být v tomto měsíčním cyklu zkráceny.

Kromě toho se vlasy stávají dobře citlivými na komplex živin a vitamínů. Proto se doporučuje, aby v této fázi měsíce používaly různé vitamínové masky pro posílení vlasů, snadno absorbovaly všechny cenné složky, které tvoří různé masky. Další podrobnosti.

Máte dobrý blog) Vždycky jsem četl s potěšením.

Lunární kalendář účesy

Skutečnost, že Měsíc má velký vliv na stav vlasů, lidstvo zaznamenalo před tisíci lety. Naši pozorní předkové věnovali pozornost skutečnosti, že v jednom dni vlasy dělají vlasy silné a hedvábné a na ostatních - vybledlé a vyčerpané. Oni také viděli, že zdraví a vzhled vlasů závisí převážně na barvení a výběru účesu. Tato pozorování byla zaznamenávána, analyzována a pečlivě předávána z generace na generaci. Takže došlo ke srážením měsíčního kalendáře.

Jaký je účes měsíčního kalendáře

Lunární kalendář účesů - komplexní systém poznatků o vlivu na stav vlasů má lunární den, měsíc fáze, pozice měsíce ve vztahu k souhvězdí zvěrokruhu, stejně jako den v týdnu.

Z hlediska kosmické energie je každý den Země jedinečný, protože je ovlivněn velkým počtem faktorů. Vedle pozice měsíce přispívá magie čísel (včetně narozenin a náboženských dat) k energii dne.

Jeden den je vhodný pro účes, ale není vhodný pro barvení vůbec. Další den je vhodný pro řezání suchých konců, ale nedoporučuje se měnit účesy. Tam jsou takové dny, ve kterých jsou případy s vlasy přípustné, a tam jsou ty, kdy je lepší se vůbec dotknout vlasů vůbec.

Zkušení kadeřníci v praxi uvidíte, kolik měsíc ovlivňuje stav našich vlasů. Proto v práci vždy zkontrolujte, zda se na lunárním kalendáři srážejí. Rozhodnete-li se nechat ostříhat nebo obarvit špatný den, ale s největší pravděpodobností nebude odradit (je to jejich chleba), ale slouží svým přátelům jen v pravý čas.

Proč je důležité mít na měsíci účes?

Vliv měsíce na vlasy - jen špička ledovce. Ve skutečnosti Měsíc zcela ovládá energetickou bilanci člověka. Proto je to ona, která řídí naše zdraví a náladu. Měsíc je navíc schopen změnit náš osud.

Od starověku se věřilo, že vlasy slouží jako druh průvodce mezi vesmírem a námi. Když jsme Swifts nejsou na lunárním kalendáři, riskujeme rušit tento subtilní odkaz přerušit výměnu energie s vesmírem, na vznikají negativní. Ale pokud zvolíme správný den, změnit účes přinese štěstí a bohatství, budou usnadňovat vzájemné porozumění s ostatními, přidejte pěkné osobní životní události.

Fáze měsíce a účinek na růst vlasů

V jednom cyklu měsíc prochází 4 hlavními fázemi: klesající měsíc, nový měsíc, vzestupný měsíc a úplňku. Je to fáze, která určuje odezvu vlasů na procedury salonu. Pokud se chystáte změnit svůj účes nebo barvit vlasy v jiné barvě, je lepší konzultovat měsíční kalendář a vybrat ten nejvhodnější den.

Střih na rostoucím měsíci

Chcete-li pochopit, v jaké fázi je měsíc, stačí se podívat na oblohu za bezbolestného počasí. Rostoucí měsíc připomíná písmeno "E": jeho ostré konce jsou otočeny doleva. V celém měsíčním kalendáři se jedná o nejvhodnější období pro účesy, ořezávání, zbarvení vlasů. Pokud jste dlouho snili oživení vašeho vzhledu, je to nejvhodnější okamžik.

Rostoucí měsíc je symbolem mládí, novinkou, reinkarnace. Je zaměřena na akumulaci energie, při absorbování všechno, co je užitečné a pozitivní. Avšak i během růstového měsíce jsou příznivé a nepříznivé dny. Například, účes je nejlepší dělat ve dnech Leo a Virgo. Ve dnech Panny se také doporučuje perm. Ale ve dnech Pisces a rakoviny je lepší opustit jakoukoli manipulaci s vlasy.

Každý, kdo roste vlasy, měsíční kalendář doporučuje, aby se na růstovém měsíci nakrájely konce, když se zrychlí obnovení buněk. Po střihu se vlákna okamžitě zpevní a rostou rychleji. Vlasy se začínají rozbíhat a vypadávat. Stávají se tlustšími a poslušnějšími.

Barvení na mladém měsíci poskytuje jasnější a sytější barvy. Barva se udržuje velmi dobře i při každodenním mytí. Také toto období měsíčního kalendáře je ideální pro procedury osvětlení. Zbarvení obvykle vede k narušení struktury vlasů a jejímu vysychání. Současná fáze měsíce aktivuje metabolické procesy v pokožce hlavy, zlepšuje výživu kořenů. Proto vlasy i po zesvětlení zůstávají naživu a krásné.

Chcete-li navštívit kadeřníka na rostoucím měsíci, doporučujeme, pokud si přejete:

 • drasticky změnit obrázek;
 • rychle rostou vlasy;
 • zlepšit stav vlasů

Jakékoli experimenty s barvou a délkou budou úspěšné, ať už je to módní kancelářský účes nebo odvážné zbarvení. Nicméně, můžete zůstat na světle aktualizovat účes nebo wellness zdobení vlasů. Postup bude v každém případě prospěšný nejen pro samotné vlasy, ale i pro vaši energii. Bude vás naplňovat pozitivním přístupem, přidáním odhodlání a důvěrou v sebe, bude stimulovat pozitivní změny v životě.

Střih na klesajícím měsíci

Ubývající nebo starý měsíc je jako písmeno "C". Jeho ostré konce směřují doprava. Toto je období ztráty, vyhynutí, vyčerpání životně důležité energie. V tuto chvíli se doporučuje zbavit se nadbytku, ale pevně držet toho, co stále potřebujeme. Řezání vlasů na ubývajícím měsíci riskujeme, že narušíme rovnováhu vnitřních sil a způsobíme nemoc a selhání.

Je zřejmé, že ani lakované účesy a nejjednodušší styling v této době nejsou tak krásné jako s rostoucím Měsícem. Vlasy rychle ztrácejí objem a tvar, vlasy vypadají pomalu a nenápadně, obtížně se zvlňují.

Většina lidí se domnívá, že veškeré účesy v těchto dnech měsíčního kalendáře jsou přísně zakázány. To však není zcela pravdivé. Doporučujeme vám, abyste si na zříceném měsíci, pokud chcete:

 1. Zpomalte růst vlasů. Rychlý růst vlasů není vždy zábava. Když budete nosit krátký účes nebo nosit barvu, která se výrazně liší od vašeho přirozeného odstínu, často musíte aktualizovat svůj účes. A přináší jisté nepříjemnosti. Zvláště pokud jedete na dovolenou nebo na dlouhou cestu. Pokud navštívíte kadeřník na starém měsíci, růst vlasů se zpomalí a budete méně chtít jít do salonu.
 2. Zlepšete vlasy. Při pomalém růstu se vlasy krmí intenzivněji. Jsou méně náchylné k rozbití a ztrátě. Snížené riziko lupů.
 3. Změňte své vlastní energetické pozadí. Zde funguje pravidlo: mínus na mínus dává plus. Pokud jste velmi nemocní nebo jste v hluboké depresi, přispějete ke snížení situace v tomto období lunárního kalendáře. Spolu se svými vlasy odříznete mrtvou hmotu, snižujete negativní hodnotu a upravíte své bio pole.

Nicméně obecně platí zákaz srážek na klesajícím měsíci. Prudce změnit vlasy by nemělo být. Nový účes není pravděpodobné, že by klesl tak, jak to chcete. S barvením stojí také za to čekat. Konečný výsledek může být velmi odlišný od myšlenky a samotné barvivo netrvá dlouho na vlasu.

V těchto dnech měsíčního kalendáře se lépe věnuje péči: vytvářet zpevňující a vyživující masky na vlasy a pokožku hlavy.

Střih v novém měsíci

Stav vlasů v novém měsíci je velmi žádoucí. Střihy, styling nebo barvení v tomto okamžiku jsou nežádoucí. Nemají požadovaný účinek a dokonce ani nepoškodí vlasy. Vlasy vyžadují péči a všechny postupy by měly mít mimořádně zdravou povahu. Je povoleno lehce odstranit délku, abyste se zbavili suchých konců.

Úplný měsíc

Pokud se v měsíčním kalendáři objevil prázdný kruh, přišel úplný měsíc - je čas na nebývalý růst energie a nasycení všech procesů. V takový den je naše tělo otevřené jakémukoli vnějšímu vlivu, činnost mozku je aktivována, reakce těla se zhoršuje.

Zdá se, že je čas udělat účes. Avšak s ohledem na nekontrolovatelnost toku energie je lepší nechat se riskovat a odložit postup. Pouze silné osobnosti, které jsou připraveny na výrazné změny ve svém vzhledu, si zaslouží, aby se na úplňku střihovaly nebo malovaly. Například nakrájené dlouhé vlasy na čisté "ježko" nebo reinkarnovat z blondýnky na brunetku. Nicméně i tato transformace je lepší převést na jiný den. Mimochodem, Měsíc v Aquarius je pro to skvělý!

Dny týdne a lunární účes

Zajímavé je, že v měsíčním kalendáři je velkou důležitostí věnována nejen fáze měsíce, ale i dny v týdnu. Každý den v týdnu nese určitý energetický potenciál a svým vlastním způsobem ovlivňuje jak stav vlasů, tak náš osud jako celek.

Střih v pondělí

V mnoha kulturách je pondělí považován za den, který je pro všechny podniky naprosto nevhodný. Měsíční kalendář účesů, naopak, považuje pondělí za nejlepší čas na manipulaci s vlasy. Jakýkoli postup bude úspěšný. Aktualizovaný vzhled bude inspirací pro skvělé úspěchy.

Je obzvláště vhodné, abyste si v pondělí nakrájeli suché konce nebo lehce ořezali vlasy. Spolu s dalšími centimetry projdou nepříjemností a prázdnými zážitky. Po ukončení procedury se budete cítit lehce a jasně, můžete se soustředit na důležité věci. Všechno, co uděláte, získá nový význam.

Výjimka: lidé narozený v úterý nebo v sobotu, dnes je lepší odmítnout změnu účesu.

Střih v úterý

Úterý je čas na změnu. Nudíte se a chcete čerstvé pocity? Nebo naléhavě potřebujete zdroj energie k dokončení nějaké důležité věci? - Jdi do salonu. Nepoznáte pozitivní účinek postupu na stav vlasů, ale budete se moci uvolnit a přejít od negativní vlny k očekávání něčeho krásného a magického.

Výjimky jsou ty, které se narodily v pondělí nebo v pátek. Půjdu do kadeřnictví v úterý není žádoucí.

Střih ve středu

Ve středu by se měli jen lidé, kteří se narodili ve čtvrtek, obávat jejich vzhledu. Zbytek dne je dovoleno dělat cokoli s vlasy: oříznout konce, provést módní účesy, zvlnit nebo přebarvit v jiné barvě.

Podle měsíčního kalendáře mají jakékoliv změny v účesu ve středu pozitivní vliv na paměť, zlepšují duševní schopnosti. Také návštěva tohoto dne v kadeřnictví je užitečná pro ty, kteří chtějí přidat svůj román a odvahu.

Čtvrtý účes

Účes ve čtvrtek slibuje všem hodně štěstí. Vlasy po proceduře se stávají zdravějšími a krásnějšími. Tím, že změníte účes v tento den, můžete také změnit svou společenskou pozici: zlepšit vztahy s ostatními, získat podporu vlivných lidí a stát se centrem pozornosti. Nejvíce plachý účes nebo barvení ve čtvrtek pomáhá uvolnit se, stane se více aktivní.

Páteční účes

Tipy měsíčních kalendářních účtů v pátek jsou nejednoznačné. Ti lidé, kteří jsou zcela spokojeni se svým vzhledem a současným stavem věcí, je lepší nic nezměnit ve svém vzhledu. A pro ty, kteří touží po změně, je naopak doporučeno začít s pohledem: krájení vlasů nebo jejich barvení v jasnější barvě. Střihy, vyrobené v pátek, podporují vznik osobního života.

Střih na sobotu

Sobota je ideální pro péči o vlasy i pro globální změny obrazu. Nezáleží na tom, jestli jste přišli jen k odstranění rozdělených konců nebo rozhodli o zajímavém účesu. V každém případě tento postup zpevní vlasy a zvětší jejich ztrátu.

Říká se, že v sobotu spolu s našimi ostruženými vlasy odhodíme některé naše hříchy a bolestivé zážitky.

Střih v neděli

Řezání vlasů v neděli bylo vždy považováno za špatné znamení. Naši předkové byli přesvědčeni, že když řezáváme vlasy v ten den, mistr si vzal naše štěstí. Snižováním délky vlasů v neděli ztrácíme zdraví a pozitivní postoj.

Avšak ti, kteří již sužují neštěstí, měsíční kalendář, naopak, doporučuje, aby ho v neděli snížili. U takových lidí může být nedělní střih bodem zlomu: černý pruh konečně skončí a bude nahrazen úžasným a jasným pásem nečekaného štěstí.

Měsíc a prvky - příznivé dny pro účesy

Měsíční kalendář účesů bere v úvahu nejen fáze měsíce a dny v týdnu, ale také upozorňuje na znamení zvěrokruhu, v němž je měsíc najednou. Při plánování návštěvy kadeřníka je velmi důležité vědět, který ze čtyř prvků v označení je Měsíc.

Například, znamení Země (Kozoroh, Býk, Panna) jsou skvělé pro účesy. Dokonce i nepatrná změna délky činí vlasy silnější a silnější. Pro pěstování je lepší mít účes na rostoucím Měsíci a zpomalit růst vlasů a posílit je - na ubývání.

V příznaky vody (rakovina, škorpión, ryby) je užitečné ořezávat vlasy při pěstování. Ale umýt si vlasy nebo kudrlat v těchto dnech je velmi nežádoucí.

Doporučuje se provést perm, když je Měsíc v Panně, Taurus nebo Leo. Také není v Aquarius zakázáno, ale výsledek může být velmi zajímavý.

Prvek Země (Kozoroh, Býk, Panna)

Měsíc v Capricorn je skvělá příležitost k obnovení pořádku na hlavě a současně v myšlení. Každá léčba je povolena, včetně bělení vlasů.

Měsíc v Taurusu je skvělý pro změnu účesů. Navíc, jak na mladém, tak na starém měsíci. Vlasy se zlepšují a každý účes nebo styl vypadá dobře a dlouhou dobu se udržuje.

Měsíc v Panně je také skvělý pro experimentování s vlasy. Jak bylo zmíněno výše, pod znamením Panny dostanete krásné kudrlinky. Curling nezkazí vlasy a udržuje se dobře.

V některých variacích měsíčního kalendáře se v těchto dnech nazývají neplodné a manipulace s vlasy jsou riskantní. V praxi tyto obavy nejsou potvrzeny, ale astrologové stále doporučují být opatrnější. Pokud se rozhodnete změnit, dbejte na změny stavu vlasů a pohody.

Prvek vody (Rakovina, Štír, Ryby)

Měsíc v rakovině není vhodný pro vytváření modelových účesů, které vyžadují kompetentní styling. Bez ohledu na to, jak stojíte u zrcadla s kadeřníkem a vysoušečem vlasů, vaše vlasy tvrdohlavě vyrazily z vašich vlasů, vypadají nedbale.

Podle lunárního kalendáře je ve dnech, kdy dochází k úbytku měsíce v rakovině, rozumné mírně ořezat vlasy tak, aby zpomaloval jejich růst. Pak začnou vlasy lépe absorbovat živiny, zesílit a zesílit.

Měsíc ve Štíru je symbolem nesouladu. Střih nebo barvení v těchto dnech představuje velký přínos pro zdraví vlasů. Současně však nelze předpovědět, jak bude tento postup ovlivňovat váš osobní život: zlepší ho nebo naopak zvýší problémy a konflikt s opačným pohlavím.

Měsíc v Pisces je období, kdy je lepší vzdát se nejen návštěvě kadeřníka, ale dokonce i domácímu mytí hlavy. Střihy neposkytují požadovaný efekt, styling a perm neudrží. Jakýkoli zákrok je plný lupů a těžkého vypadávání vlasů.

Prvek ohně (Beran, Leo, Střelec)

Měsíc v Aries - kontraindikace pro jakékoli procedury. Je povoleno pouze zpevňující masky. Střih bude buď oslabit vlasy, nebo nepříznivě ovlivní vaši imunitu.

Moon in Leo - v těch dnech, kdy sedíte na křesle u kadeřníka, se nemusíte obávat jejich vzhledu. Bez ohledu na změny, které máte na mysli, bude výsledek v pohodě. Salonete opustíte ve vysokých náladách. Strihající vlasy dokonale obepínají obličej, stylování trvá dlouhou dobu a barvení vypadá, že je nasycená a odolná. Dokonce i mávání je extrémně silné: namísto světlých vln uvidíte silné elastické kudrlinky. Pokud tento výsledek nepotřebujete, počkejte trochu s kudrlinkou.

Nicméně, z hlediska vlivu postupu na další osud člověka, Měsíc v Leu není nejlepší kombinace. Lidé s velkým množstvím problémů, takový účes za den, pomůže zbavit se smůlu. Ale úspěšná osoba, může uhodnout nedorozumění.

Měsíc ve Střelci nemá nejlepší vliv na stav vlasů. Vlasy vypadají špinavě a vlasy se zpátky příliš rychle. Ale účes během tohoto období nese silné kouzlo. Poskytuje hodně štěstí, finanční pohodu, pomáhá dosáhnout uznání a propagace v práci.

Prvek vzduchu (Blíženec, Váhy, Vodnář)

Měsíc v Blížencích - doba velkých účesů a účesů. Po krájení vlasů v takový den rychle roste, ale navenek se mění jen málo.

Měsíc v Librách, stejně jako v Blížencích, podporuje vytváření světelných účesů a volumetrického stylingu. Je zřejmé, že účes v takovém dni zlepšuje funkci mozku a má pozitivní vliv na vidění.

Měsíc v Vodnáři je příležitostí pro statečné muže a neúnavné experimentátory. V těchto dnech nejvíce kreativní účesy vycházejí s třeskem a oblíbené klasické účesy nejsou nejlepší. Energie Vodnář přitahuje změny, které mohou být dobré, a ne tak. Je důležité, abyste se nepociťovali a vnímali jakýkoli incident s humorem.

 • Kalendář účesu
  • Únor 2019
  • Března 2019
  • Duben 2019
  • Květen 2019
  • Červen 2019
  • Červenec 2019
  • Srpen 2019
  • Září 2019
  • Říjen 2019
  • Listopad 2019
  • Prosinec 2019
  • Leden 2020
  • Únor 2020
 • Horoskop 2019
  • Leden 2019
  • Únor 2019
  • Března 2019
  • Duben 2019
  • Květen 2019
  • Červen 2019
  • Červenec 2019
  • Srpen 2019
  • Září 2019
  • Říjen 2019
 • Oblíbené sekce
  • Horoskop pro rok 2019
  • 2019 které zvíře?
  • Horoskop pro dnešek
  • Horoskop pro zítra
  • Horoskop pro týden
  • Měsíční kalendář
  • Kalendář účesu
  • Zahradní kalendář
 • Náhodná citace

  "Fanatismus je znamením potlačené pochybnosti.
  Pokud je člověk skutečně spravedlivý, je naprosto klidný a může diskutovat o opačném pohledu bez náznaku nelibosti.

Pro Více Informací O Suché Vlasy