logo

Macadamia vlasový olej - (Macadamia léčivé oleje Léčba)

Ahoj všichni! Rozhodla jsem se také zúčastnit soutěže.

Mám několik málo jasných favoritů, ale je tu jedna nesmyvashka, která mi navždy vydobyla srdce a vlasy.
Seznamte se...

Macadamia léčivé olejové léčby od značky Macadamia Natural Oil


Historie nákupů je pozoruhodná. Bylo to asi před třemi lety, a pak jsem se začal seznámit se světem nesmazatelných prostředků. Už jste vyzkoušeli oranžovou smetanou Sunsilk a žlutý sprej Gliss Kur, uvědomil jsem si, že v těchto produktech je něco) Nezbytné pro mé vlasy.

Vyzkoušejte olej nessamivku. V té době byly oleje od Fructis a L'Oreal Elseve na vrcholu popularity. Ale když jsem znovu přečetl, pravděpodobně všechny recenze, které jim pak byly k dispozici, jsem si uvědomil, že je lepší okamžitě vzít Kerastase nebo Macadamia Natural Oil. A ne někde, ale prostřednictvím cizího IM. Pak byl kurz stále "lahodný".

Zbývá vybrat značku... a rozhodla jsem se o Macadamii. V její prospěch bylo, že v přídavku bylo možné vzít masku téže společnosti ve 100 ml zkumavce. To značně šetří rozpočet. Kerastase nemá takové miniformáty. Také jsem objednal slavný hřebík Macadamia Natural Oil.

Cena... V době nákupu mi cena ropy mi činila 1080 rublů. pro 125 ml.

Ceny nyní v Ruské federaci:

 • 300 ml - 6 899 r.
 • 125 ml - 3 459 r.
 • 30 ml - 1 349 r.
 • 10 ml - 449 p.

Ano, chci si uvědomit, že tento olej je již vyráběn ve 4 svazcích, což je velmi výhodné: pro známost si můžete vybrat malou částku a stále to stačí na dlouhou dobu.

Tak trochu o másle

Jak vidíme, v kompozici oleje s názvem Macadamia, Macadamia ořech sám je jen čtvrtý po silikones a argonový olej. Ovšem efekt se z toho nezhoršuje.

Konzistence a chuť

Pro mě je Macadamia jedním z důvodů, proč je můj oblíbený. To je pro mě skutečná aromaterapie! Vůně oleje je orientální, koláče, hořká vanilka. Bližší k mužům je teplý, drahý parfém. Eh, obecně je škoda, že Macadamia Natural Oil neuvolňuje takovou vůni odděleně, jak to dělá Orofluido. Koupil bych. Ale prozatím jsem koupil Orofluido)


A tady jsem si nedávno všiml, že mi poslední minule mého vůně Thierry Mugler Angel mi připomíná tento olej. Možná můj nos je něco mátl, ale stále existuje nějaká podobnost, i když v Angelovi slyším víc čokolády a koláče)


Konzistence oleje je poměrně tlustá, barva je světle žlutá. Zde je srovnání s Orofluidou

Jak vidíte, Macadamia je méně tekutá a nenasycená.

Láhev je vyrobena z tmavého skla, pro které je důležité. A všechny nápisy jsou jednoduše vloženy. Ale po všechny ty roky se nic nestalo, i když olej přežil 2 pohyby)

A teď můj dojem

Olej není snadné, ale můj tenký vlas měří v mírnosti. Stejně, kolik potřebuji. Navíc i trvalé použití po každém praní nezhoršuje stav vlasů. Naopak vlasy se mění. Objeví se lesk. Existuje kumulativní efekt. Nicméně, přehánění s ním není také nutné. Stačí, když stisknu dávkovač úplně na 1 polovinu vlasů

Mimochodem, o dávkovač. V jiných, menších formátech není tento dávkovač oleje vůbec. Obecně platí, že pro mě to není kritické, ale s ním, samozřejmě, pohodlnější. Stupeň deprese lze snadno kontrolovat, incidenty se nikdy nestaly.

Používám tento olej častěji na mokré vlasy + po vysušení na konec... Třepím to silně v dlaních, aby se ohřál. Pak nejprve aplikujte polovinu vlasů a jemně je rozetřete přes hroty a nad nimi. Dokud palmový olej vůbec nezůstane. Pak také opakujte s druhou polovinou vlasů.

Aplikace na mokré dává mi velmi rychlé vysychání. Vše je podle slibů výrobce - vlasy se 2krát rychleji vysuší. Zpočátku mě to podráždilo, vypadalo to, že vlasy byly tak suché, že se okamžitě vyschly. Ale časem se to stalo pro mě jenom plus: spěchal jsem někde po celou dobu, ale předtím jsem nechtěl vysušit. Při mokru se také nepodobají. Ale s rostem rychle vysušené. Po nanesení jsem čekal asi 10 minut, pak mi česal vlasy, byly už polosuché a po 5-10 minutách byly obecně suché a úhledně ležící). A když si na konec dáte trochu více oleje, dostanete lesk.

Nedávno jsem dostal Orofluid olej. Používal jsem ji v létě roku 2016 a vidím, že je lehčí než Macadamia, ale zároveň jsou podobné. Nicméně se mi vůbec nelíbí vůně Orofluido, o níž se nedá říct o přírodním oleji Macadamia, takže s největší pravděpodobností to jen opakuji.

Zbývá jenom pomyslet na to, kam se dostat, protože cenovka na ní je nyní nějaký prostor. Ale nebudu brzy koupit. Nyní mám několik dalších nesmyvashki ve formě otlivantom a dva plné velikosti indelique z japonských značek, které jsou pro mě úplně nové, jdi ke mně. A koupil miniaturní nový olej pro osmý maraton. Brzy to řeknu.) A stále si myslím, že budu koupit Lanza, protože s poškozenými vlasy bez ní v žádném případě již. Ale i po tom všem budu koupit Macadamia Natural Oil - taková rozmačkávání by měla být vždy u mého domova - aromaterapie je nádherná a vlasy se líbí později) V ideálním případě, jak jsem chápala, je dobré, aby mé vlasy střídaly mezi olejem a sérami s keratinem dva měsíce). Neustále nanášení keratin - těžké pro můj tenký vlas, potřebuji přestávku. A úplně bez nesmazatelné péče je nemohu nechat. Proto jsou tyto oleje velmi užitečné.

Macadamie zůstala se mnou docela dost. A to je možná jeden z mála nástrojů, které používám s potěšením až do konce.) To je přímý ukazatel pro mě. Jsem nesmírně rád, že jsem se rozhodl objednat 125 ml najednou.

Léčivý olej Argan a makadamie z Macadamia Natural Oil

Macadamia Natural Oil je americká značka pro vlasovou kosmetiku založenou na použití makadamového ořechového oleje a arganového oleje. Olej Macadamia obsahuje hodně kyseliny palmitové, proto je považován za velmi populární složku kosmetiky pro kůži a vlasy. Arganový olej se získává ze semen arganového stromu, který roste pouze v Maroku, je považován za nejdražší rostlinný olej na světě. Jedná se o nejužitečnější vlasový olej.

Jako opravdový maniak na vlasy jsem prostě nemohl pomoci, ale zkusit tento senzační olej, a to navzdory skutečnosti, že to přišlo do mých rukou (dostal jsem tři sáčky tohoto oleje), což stačilo téměř na tři měsíce používání a já měl na něj dojem.

Macadamia Přírodní olej Léčivé olejové ošetření

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Co slibuje výrobce: Léčivá olejová léčba Macadamia - náš omlazující léčivý olej je terapeutický nástroj, který je ideální pro všechny typy vlasů a je zvláště účinný pro suché a poškozené vlasy:

 1. Intenzivní výživa a eliminace účinků matovaných vlasů a kadeří;
 2. Vlasy jsou velmi hladké, zvládnutelné a lesklé;
 3. Přírodní ochrana proti UV záření prodlužuje efekt obnovy barev;
 4. Snižuje dobu sušení sušičky o 40-50%

Při pohledu do budoucna mohu říci, že jsem připraven předplatit každou položku kromě 3, protože nebylo možné kontrolovat její ochranu proti UV záření.

Jak používat: Aplikujte potřebné množství redukujícího oleje na vlhké nebo suché vlasy, rovnoměrně rozdělte po celé délce a nechte tak, aby byly zcela absorbovány. Pro další výživu přidejte malé množství oleje do masky nebo nesmazatelného krému. Může být přidán k jakémukoli barvivu (curling, rovnání) pro zlepšení absorpce a účinnosti. Přidejte 2 dávky (tlak čerpadla) do směsi barviva před aplikací, abyste zvýšili jas, hloubku a sytost barev. Důkladně promíchejte a aplikujte barvivo jako obvykle.

Jak to používám: Doslovně na mou dlaní vyliji kapku oleje, protřepte ji a spusťte ji z horní části dolů s vyhlazujícími pohyby. Dávám to na mokré, ručníky vysušené vlasy, ustupující, viz 15 z kořenů vlasů a můžu je také aplikovat na konce až na konec, jako konečný dotek pro lesk.

Kompozice ropy je poměrně slušná (na obrázku níže), na prvních dvou místech jsou standardní silikony, jako v zásadě a všemi nesmazatelnými prostředky, ale již na třetím místě je arganový olej a ve čtvrté makadamii, což naznačuje poměrně velký počet těchto oleje v kompozici. Vitamín E je přítomen v oleji a ještě důležitější je, že olej neobsahuje alkohol, což znamená, že konečky vlasu nevysuší.

Země původu - USA (Los Angeles), olej jde 10, 30, 125 a dokonce 300 ml. Konzistence oleje je viskózní, hustá a kvůli tomu je velmi ekonomická, mám tři testery o objemu 3 ml. dostatečné pro téměř 3 měsíce použití. Po ochutnání oleje jsem si uvědomil, že to chci ve velkém objemu. Vůně je něco okouzlujícího, kdybych to mohl říct, a já jsem na to okamžitě zvykl, když jsem ji poprvé otevřel, myslel jsem si, že je to rozmazlená, má tolik tartu, těžké a ostré vůně, ale po nanesení byl olej na vlasy už voňavý jinak jsem orientoval a jemně, a nakonec jsem se zamiloval do této vůně, manžel také ocenil vůni (ačkoli po oleji, porazil, miloval všechny zápachy, ten, kdo používá tento olej, to pochopí).

Přesto bych se chtěl zabývat zásluhou oleje Macadamia Natural Oil, protože pro mě tento olej nemá žádné nevýhody kromě ceny, a tak:

 • vlasy jsou světlé a tekoucí;
 • při aplikaci na suché vlasy, okamžitě odstraní všechny vyčnívající "rány", takže vlasy hladké;
 • vlasy jsou velmi snadno hřebeny;
 • tipy na vlasy vypadají zdravě, proč vypadají? Protože to opravdu nezajímá VUT, vizuálně dokonale skryje dělené konce;
 • vlasy jsou krásné a příjemné na dotek;
 • olej, jako by obaloval vlasy, což jim dalo neuvěřitelnou hladkost a lesk.
 • jeho hlavním úkolem je dát vlasům vnější krásu a lesk, tento olej působí.

Oživující vlasové oleje z přírodního oleje Macadamia Professional

Obnovte, zvlhčujte, vytvrzujte a znovu zbarvujte, zahněte a vysušte - ženy z celého světa jsou zapojeny do tohoto procesu. Perfektní vlasy však vyžadují pravidelnou péči s kvalitní kosmetikou a Macadamia Professional Natural Oil je pro tento účel ideální. Šikovné, hedvábné kudrlinky, zdravý lesk a neuvěřitelná měkkost jsou výsledkem použití olejů z Macadamia Professional Natural Oil.

Různé rostlinné oleje jsou již dlouho používány při péči o vlasy. Naplňují vlasy užitečnými látkami a obnovují je zevnitř. Přírodní přírodní oleje jsou nejcennějším zdrojem mikro a makroekonomických prvků.

Macadamia Natural Oil je americká značka, která se specializuje na výrobu přírodních organických produktů s cenným makadamovým olejem a arganovým olejem. Jedinečný poměr těchto olejů činí všechny výrobky tohoto výrobce výhradními vlastnostmi. Kadeřníci z celého světa doporučují přírodní olej Macadamia pro domácí použití.

Kontraindikace

Před použitím jakéhokoli kosmetického přípravku je nutné zkontrolovat, zda nedošlo k alergii. Pro test je třeba dát kapku oleje na zadní straně lokte a počkat několik hodin.

Přehled finančních prostředků

Výživný olej. Výživný vlasový olej

Tento výživný a zvlhčující olej účinně zvládne řadu nejčastějších problémů:

 • dělené konce;
 • suchost a tuhost;
 • matné a "unavené" vlasy;
 • poškození způsobené vystavením tepelným zařízením a barvivům.

V této kouzelné kulce jsou cenné aktivní složky. Jedinečná rovnováha makadamie, arganů, oliv, olejů mongongo.

Pečlivý výběr nejúčinnějšího poměru přísad zajišťuje maximální užitek z použití ošetření výživného oleje. Strukturní složky olejů jsou zabudovány do vlasových buněk a působí zevnitř. Díky tomu jsou vlasy obnoveny a získávají hladkost, měkkost a hedvábnost. Zároveň se olej vyhýbá negativním účinkům přímého slunečního záření. Plátové vlasy získají zrcadlový lesk a lesk.

Použití: několik kapek ošetřujícího ošetření výživného oleje by se mělo třepat do rukou a rozložit s dlaněmi po celém těle. Zvláště pečlivě je nutné vyřešit střed a špičky. Použijte na vlhké pramínky před použitím vysoušeče vlasů nebo jiných stylingových zařízení.

Tipy od stylistů: tento výrobek je jedinečný s dalším vlastnictvím - v případě vážného poškození vlasů může být aplikován na pokožku hlavy lehkou masáží, která se rozděluje po celé délce vlasů. Podporuje regeneraci pokožky hlavy a vyživuje vlasové folikuly.

Macadamia hojivý olejový sprej

Tento nástroj je určen pro:

 • zvlhčující kudrlinky;
 • výživa na úrovni buněk;
 • usnadňuje česání, činí vlasy uklidňující a vyhovující pro styling, zabraňuje zamotání;
 • zajištění pružnosti a zdravého lesku hustých vlasů;
 • vytváření objemu a hustoty vlasů;
 • ochrana před expozicí životního prostředí a používání termických přístrojů.
 • Macadamia hojivý olej sprej dává saténový lesk a překvapivou měkkost vlasům. To dává dokonce těžce poškozené prameny estetický a zdravý vzhled.

Vystavení slunci a vysokým teplotám ničí strukturu vlasů, takže je křehká a porézní. Aktivní složky Macadamie léčivé olejové spreje jsou zabudovány do vlasových buněk a poskytují úplné zotavení na úrovni buněk.

Použití spreje: na dlani naneste malé množství a rozemlejte. Spread Macadamia hojivý olej sprej po celém. Lehká struktura oleje zajišťuje rychlou absorpci a zabraňuje tkaní vlasů. Chcete-li se zbavit zlomených konců, je nutné je důkladně nasytit olejem a sprejem.

Mlha Macadamia olejová beztížná suchá olejová mlha

Mist je speciální lehký olej, který se rychle vstřebává a nevytváří mastný film.

Tento produkt je ideální pro suché a tenké vlasy. Macadamia beztížná suchá olejová mlha má směrový efekt:

 • brání vzniku vlasových sekcí;
 • zjednodušuje proces sušení a stylování vlasů;
 • normalizuje vodní bilanci na úrovni buněk;
 • dává vlasům dobře upravený a zdravý vzhled;
 • neutralizuje nadměrné chlupy vlasů;
 • vytváří ochrannou bariéru proti teplu a ultrafialovému záření.

Macadamia obsahuje organické složky: avokádo, mučenky a hroznové semeno, lískové ořechy, jojobu, argan.

Aplikace: rozstřikujte sprej na mokré vlasy ve vzdálenosti 25-30 cm od hlavy. Aplikujte z kořenové zóny na konce vlasů. Před rozstřikem protřepeme láhev.

Olej pro ošetření olejů Macadamia pro suché a tvrdé vlasy

 • Obnovuje vlasy po barvení a vystavení vysokým teplotám.
 • Vyživuje kudrlinky mastnými kyselinami a vitamíny.
 • Poskytuje hedvábnost a měkkost vlasům bez vzhledu "načechraných".
 • Obnovuje strukturu a pružnost.
 • Má kumulativní účinek z pravidelného používání.
 • Dává vitalitu a zdravé vlasy bez váhy.
 • Zabraňuje statickému efektu během instalace.
 • Posiluje vlasy po celé délce.

Složení oleje je obohaceno přírodními oleji z oliv, makadamie a sladké mandle.

Použití: po umytí hlavy naneste výrobek na mokré vlasy. Pohybující se od středu délky po špičky. Po distribuci hřebenového hřebene. Olej se vstřebává během několika minut bez tuku a účinkem vážení vlasů.

Macadamia vyživující hydratační olej rozprašuje hydratační olejový sprej

Nedostatek vlhkosti ve struktuře vlasů způsobuje spoustu problémů - suchost, křehkost, nedostatek lesku a pružnost vlasů. Všechny tyto problémy zvládnou Macadamia výživný olejový sprej. Tento nástroj vrací lesk, regeneruje poškozenou pokožku hlavy a vlasovou strukturu na úrovni buněk. Řídí vodní bilanci a chrání před slunečním zářením.

Macadamia výživný olejový sprej obsahuje makadamové a arganové oleje.

Rozstřikování je velmi snadné - potřebujete stříkat olej na celou délku vlasů a vložit vlasy. Může být použit na mokré a suché vlasy.

Užitečné vlastnosti makadamie

Tato rostlina pochází z Austrálie. Strom dává ovoce ve formě ořechů, z nichž získávají ropu. Vysoké procento kyseliny palmitové, vitamínů E a B, zinku a mědi v oleji poskytuje své vlastnosti. Macadamový olej z ořechů je perfektně absorbován lidským tělem.

Všechny výhody léčby léčivým olejem Macadamia

 • Komplexní účinek na strukturu pokožky hlavy a vlasů.
 • Výrobce vyrábí pouze organické produkty bez parabenů a jiných agresivních látek.
 • Chrání vlasy, činí kůžičku silnější a dokonalejší.
 • Tyto výrobky doporučuje velké množství stylistů z celého světa.
 • Účinek použití olejů - kumulativní.

Používání ekologických produktů z americké značky Macadamia má mnoho výhod. Oleje se již staly oblíbenými produkty péče o vlasy pro mnohé ženy, o čemž svědčí množství pozitivních recenzí. Získejte péči o salon s nádherným výsledkem, díky Macadamii je mnohem jednodušší.

Macadamia hojivé olejové ošetření

+7 (812) 313-29-92 Po-Pá od 10 do 20; sobota-neděle od 12 do 16

 • CND
 • Cococohoco
 • Komplex Coppola Keratin
 • Crest
D
 • Davines
 • Dermalogica
E
 • Edwin jagger
 • Elemis
 • EOS
 • Estessimo
F
 • Framar
 • Vyčerpá
G
 • Gamard
 • Gehwol
 • Gkhaire
 • Glamglow
 • Greymy
 • Guinot
H
 • Hempz
 • Svatá země
 • Hysqia
I
 • Innovatis
 • Visibobble
 • Montcarotte
 • Morganův Pomade
 • Moroccanoil
 • MT Metatron
N
 • Niophlex
 • Nutraluxe
O
 • Olaplex
 • Opalis
 • OPI
 • Oribe
 • Orofluido
P
 • Paul Mitchell
 • Philip b
 • Philip kingsley
 • Proceanis
R
 • Rahua

404 - Stránka nebyla nalezena

Klepnul jste na nesprávný odkaz.

Úspěšně jste se zaregistrovali!

V blízké budoucnosti obdržíte e-mail s potvrzením registrace v našem online obchodě. Písmeno bude obsahovat uživatelské jméno a heslo pro přístup k vašemu osobnímu účtu. Heslo ve svém účtu můžete kdykoli změnit na kartě "Změnit heslo".

Macadamia Hair Oil - Macadamia Léčivá olejová léčba

Léčivé ošetření oleje

V okrese Moskvy od 3000 rublů

Pokud je až 3000 rublů. - dodání 200 rub.

V Petrohradě z 5000 rublů.

Pokud dojde k tisíci až 5000 rubů. - dodání 250 rub.

Podle regionu z 10 000 rublů.

Pokud je až 10 000 rublů. - náklady na dopravu vypočítává správce

Každý z nich má pořadí 2 kusů

Pouze originální kosmetika

Pouze originální kosmetika

S tímto výrobkem nakupujte:

2530 rub. 2277 rub.

Šampon na vlasy Macadamia

Šampon na vlasy Macadamia

2530 rub. 2277 rub.

Šampon na vlasy Macadamia

PRODUKT V KOŠÍKU

Macadamia omlazující šampon vlasového šamponu

PRODUKT V KOŠÍKU

Macadamia omlazující šampon vlasového šamponu

2530 rub.
2277 rub.

PRODUKT V KOŠÍKU

Macadamia omlazující šampon vlasového šamponu

Kosmetický přípravek pomáhá péče o vlasy, chrání je před přílišným vysycháním a vyhořením na slunci. Má také ochrannou funkci a udržuje ideální stav kudrlin, a to iv případě, že jsou denně vystaveny rovnání žehličky nebo horkému stylu.

Ale co je nejdůležitější - Macadamia robí vlasy dokonce dokonale! Jejich zakřivení, suchost a křehkost zmizí.

Kromě arganového oleje, macadamia vlasů, tento nádherný lék obsahuje minerály, vitamíny E, B, PP. Tato kompozice zajišťuje správný stav pramenů. Stávají se:

 • hladké;
 • plné živé energie;
 • hedvábí;
 • velmi hustá, ale ne těžká;
 • drobivé.

Olej z makadamie pro vlasy je zdrojem životodárné vlhkosti a příznivých živin. Ženy, které produkt používají, opakovaně uvedly, že jejich vlasy jsou hluboce nasycené olejem.

To vede k udržování rovnováhy lipid-voda v struktuře každého vlasu. Rostlinné oleje a vitamíny, které jsou součástí kosmetického přípravku, obohacují kudrlinky. Vlákna dostávají všechny potřebné látky, aby zlepšily svou strukturu na úrovni buněk.

Proto s nepřetržitým používáním oleje získávají kadeře vitalitu, lesk, pružnost, zvláštní přírodní záře a další objem.

Pro které vlasy je vhodné

Macadamia Natural Oil je vhodný pro trvalé použití pro všechny typy vlasů.

Tento kosmetický přípravek je jednoduše nepostradatelný, pokud jsou vlasy vyčerpány. Křehký, rozštěpený na špičkách, přezrážené prameny lze rychle zotavit.

Aplikace

Nástroj se doporučuje používat, začínající od špiček, dále se rozšiřuje na vlasy tak, aby horní část měla méně peněz. Při stálém používání se vlasy stávají hladkými, nejsou špetky špiček, jsou nasyceny živou silou.

Macadamový vlasový olej není vhodný pro jedno použití. Musí se používat neustále. Pak se projevuje kumulativní účinek, díky němuž kudrlinky získávají zdravý dobře upravený vzhled.

Mnoho žen, které se pokusily použít výrobek, považují za nezbytné koupit olej Macadamia pro vlasy. Jedná se právě o nástroj, který pomáhá udržovat prameny v dokonalém stavu. A ještě užitečnější - kombinovat tento produkt s jinými prostředky řady Macadamia.

Macadamia Natural Oil si můžete zakoupit v našem online obchodě! Dobrá péče poskytuje zdraví vlasům!

Olej na vlasy, olej z léčivého oleje Macadamia, 10 ml

Zajištění kvality

100% originálních a certifikovaných produktů

Doba platnosti záruky

Doba použitelnosti u všech výrobků od 12 do 36 měsíců

Doprava zdarma

pro objednávky od 4 000 rub. v Petrohradě, ze 7 000 rublů. přes Moskvu

Online platba

Veškeré zboží lze bezpečně platit online.

Macadamia Přírodní olejová léčivá olejová léčba, 10 ml (US)

Ošetření léčivým olejem z přírodních olejů Macadamia, 10 ml

Olej na vlasy

po aplikaci, vlasy nevypadají mastné, mají hojivý účinek. Pokud zůstanete dlouho pod otevřeným slunečním světlem, vaše vlasy neztrácí pigment, nezmizí. Olej může být použit pro majitele všech typů vlasů. Zvláště účinný olej je určen k ošetření suchých a křehkých vlasů.

Zvlhčování nastává na úrovni buněk, protože struktura zvlnění je plně obnovena. Intenzivní nasycení antioxidanty reanimuje vlasy a komplex vitamínů Léčivé olejové ošetření z Masadamie vnáší do nich zdraví!

Rozdělené konce jsou efektivně laminovány, vlasy se stávají hedvábnými, poslušné při česání!

VÝSLEDEK

 • Pravidelné používání regenerační péče dodá vašim vlasům úžasnou měkkost, hedvábnost a zdravý zářící lesk a naplňuje je silou a krásou přírody!
APLIKACE
 • Aplikujte potřebné množství náhradní péče na vlhké nebo suché vlasy, rovnoměrně rozložte po celé délce a nechte je úplně vstřebat.
 • Olej může být také přidán do jiných přípravků na úpravu nebo péči, nebo přidán do jakéhokoli jiného chemického či jiného chemického (curlingu, vyrovnávání) pro zlepšení absorpce a účinnosti.
 • Přidejte 2 dávky (tlak čerpadla) do směsi barviva před aplikací, abyste zvýšili jas, hloubku a sytost barev.
 • Důkladně promíchejte a aplikujte barvivo jako obvykle.

Macadamia Přírodní olej / Léčivý olej Léčivé ošetření arganovým olejem a makadamií

Koupit Léčivé léčivé léčivé léčby arganovým olejem a olejem z makadamie

Jedinečný terapeutický nástroj pro péči o tenké, slabé a poškozené vlasy. Obsahuje esenciální olej macadamia, který je bohatý na vitamíny. Arganový olej, bohatý na oligo-linolové kyseliny a vitamín E, zvyšuje regenerační efekt a vytváří vlasy dokonalé. Vlasy jsou velmi hladké, zvládnutelné a lesklé. Snižuje dobu sušení sušičky o 40-50%.

Aktivní přísady: olej z makadamového ořechu, arganový olej

Jak používat: Olej naneste na vlhké nebo suché vlasy, rovnoměrně roztírejte po celé délce a nechte je úplně vstřebat.

Podmínky skladování: Skladujte při pokojové teplotě.

v hotovosti po obdržení v místě vydání společností CDEC nebo BOXBERRY

dobírka na poště (dobírka)

online peníze - platební systém:

bankovní karty - Visa, Visa Electron, Maestro, WORLD, Yandex Money, WebMoney, Internetové bankovnictví, Peněženka Kiwi, Telekomunikační operátoři apod., není účtován žádný poplatek

doklad o zaplacení s údaji je vytištěn v okamžiku zadání objednávky a z dopisu, který vám byl zaslán s potvrzením objednávky, nebo z vašeho osobního účtu

* - doručení není k dispozici v neděli.
** - datum dodání dohodnuté s kupujícím v okamžiku potvrzení objednávky provozovatelem

Naše objednávky v Petrohradě lze také získat v bodech vydání (PVZ) - více než 100 ks. Vyberte vhodnou adresu pro přijetí objednávky a zjistěte cenu v košíku v době objednávky. SMS informuje o příchodu objednávky v okamžiku vydání.

* - Datum potvrzení objednávky potvrzuje kupující v okamžiku potvrzení objednávky provozovatelem.

* - doručení není k dispozici v neděli.
** - datum dodání dohodnuté s kupujícím v okamžiku potvrzení objednávky provozovatelem

Naše objednávky v Moskvě lze získat i v bodech vydání (PVZ) - více než 200 kusů. Vyberte vhodnou adresu pro přijetí objednávky a zjistěte cenu v košíku v době objednávky. Zpráva SMS o příchodu objednávky v místě vydání je platná.

* - Datum převzetí se s kupujícím dohodne v okamžiku potvrzení objednávky provozovatelem.

Náklady na dodávku v Rusku (kromě Petrohradu, Moskvy) a do světa se počítají automaticky v okamžiku zadání objednávky (v závislosti na adrese doručení, druhu doručení, době dodání, ceně a hmotnosti položky). Můžete si zvolit nejvhodnější možnost dodání na základě doručení, nákladů a termínů v době objednávky:

Souhrnná tabulka typů zásilek pro ruské, regionální a mezinárodní dodávky:

1 - výpočet nákladů na dodávku se provádí automaticky v koši v okamžiku zadání objednávky (v závislosti na adrese dodávky a hmotnosti zásilky)

2 - pracovní doba pošty (je třeba uvést místo bydliště)

3 - dodací lhůty se automaticky vypočítají v koši v okamžiku zadání objednávky, přičemž se uvádí doba přepravy bez zohlednění doby objednávky a převodu na doručovací službu.

4 - ruský příspěvek 1. třídy - je zrychlená dodávka vzduchu, dodávaná do všech míst Ruské federace. Existuje limit hmotnosti zásilky: 2,5 kg

5 - dobírka - zaplacení objednávky po obdržení poštou. Na pokladně je na poštovně účtována dodatečná poštovné ve výši 2% z částky objednávky. Maximální částka dobírky je 20000 rublů, při zohlednění výše dodávky.

6 - Pošta Ruské federace odesláním pozemku: doručeno do všech míst Ruské federace, kde je možné dopravu po pozemních dopravních prostředcích: na poště. Existuje limit hmotnosti zásilky: 10 kg

7 - Online zasílání zásilek a kurýrní služba: nejlevnější a nejrychlejší dodávka, kterou provádí ruská pošta. Existuje hmotnostní limit: 5 kg. Dodává se pouze do velkých sídel: pošta a kurýr v ruce. Platné oznámení SMS.

Sledování objednávek

Při odesílání objednávek do regionů je k objednávce přiřazeno individuální poštovní číslo, které můžete vidět ve svém účtu. Dále můžete pomocí tohoto čísla sledovat cestu odeslané objednávky (kliknutím na vybranou metodu doručení přejděte na stránku pro sledování objednávky):

Dodání kurýrem není provedeno

Na stanici metra, železniční stanice, staveniště, pole lesních parků, pláže, budovy a stavby, které nemají konkrétní adresu.

V případě překročení hmotnosti objednávky o více než 10 kg mohou být náklady na doručení kurýrem zvýšeny.

Všechny zásilky jsou pojištěny.

Upozorňujeme, že je k dispozici komentář.
Pouze pro registrované uživatele.

Chcete-li odeslat komentář, který potřebujete provést
Přihlaste se nebo se zaregistrujte

 • Mohu si objednat telefonicky?

Objednávky jsou přijímány pouze prostřednictvím webu po registraci.

 • Mohu vidět produkt a vyzkoušet jej ve vašem skladu?

Nemůžete vyzkoušet výrobky, protože Je na skladě. Neexistuje žádný showroom. Produkt můžete vybrat buď podle popisu na webu, nebo testováním v maloobchodních prodejnách města.

 • Může operátor přidat / kombinovat své objednávky, změnit způsob platby nebo doručení?

To není možné, aby se předešlo chybám v verbálním přenosu informací. Můžete zadat novou objednávku.

 • Když jsem doručil objednávku, datum doručení na doručení bylo jedno a při potvrzení objednávky operátor jmenoval pozdější datum odeslání, proč?

Objednávka je dána k práci po potvrzení a / nebo po obdržení platby na objednávku. V tomto okamžiku může být k dodání již pozdější datum doručení.

 • Zaplatil jsem za objednávku a stav v mém účtu se nezměnil, proč?

Platba nám přichází do tří pracovních dnů, můžeme zpracovat v pracovní dny od 9:00 do 18:00. Poté se stav vaší objednávky ve vašem účtu změní na platbu.

 • Dnes je cena jedna, a včera bylo jiné, proč?

Ceny na webu jsou automaticky aktualizovány denně. Proto je možné, že včera byla cena za určitou pozici vyšší než dnes a naopak. Ceny Zboží, které jsou součástí Objednávky potvrzené Prodávajícím, se nemění, pokud není v nabídce Smlouvy stanoveno jinak.

 • Proč placené doručení?

Dodání v obchodě Beautydepot.ru je zaplaceno a závisí na geografii doručení. Na rozdíl od jiných internetových obchodů nejsou náklady na dodávku zahrnuty v ceně každého produktu, proto při objednávání několika položek Kupující ušetří ještě více, a proto nemáme žádné omezení na minimální výši objednávky a Kupující má příležitost umístit objednávku na zboží v hodnotě 1 rubl..

 • Co je parfém (parfum)?

Nejdražší a nejkrásnější produkt všech parfémů - parfém (francouzské jméno - parfém nebo extrait). Parfémy obsahují nejvyšší procento aromatického složení, procentní poměr aromatických olejů (20-40%). Duchy se obvykle používají ve večerních hodinách, při zvláštních a slavnostních příležitostech. Stačí položit několik kapek na vnitřní stranu zápěstí, kolena se ohýbá, na hrudní dutině a vaše oblíbené vůně vás doprovodí všude, od 6 do 12 hodin

 • Co je to toaletní voda?

Toaletní voda (Eau de Toilette) - je roztok alkoholu a vody s průměrným obsahem 80-85% s přídavkem aromatických kompozic, nejčastěji obsahuje od 4 do 7% esenciálních olejů. Trvanlivost toaletní vody je omezena na 2 až 4 hodiny, ale je to ideální denní volba pro letní teplo, kancelářské a jiné situace, kdy silná a rušivá vůně je nevhodná. Toaletní voda může být aplikována nejen na pokožku a vlasy, ale i na oblečení

 • Co je Eau de Parfum / toaletní voda s rozprašovačem?

Eau de parfum (nebo se také nazývá toaletní vůně) je výrobek, který se nachází mezi parfémy a toaletními vodami v koncentraci esenciálních olejů. V parfémovém složení je přítomen 8 až 13% aromatický extrakt v 90% alkoholu Parfémovaná voda se často nazývá denní parfém, protože nahrazuje parfém během dne a udržuje pokožku po dobu až 5 hodin.

 • Co je tester?

Tester je originální lahvička dodávaná výrobcem parfumerie v kartonové krabici (obvykle s demonstrací Testeru / probador) nebo bez krabice, někteří výrobci balení testery bez víčka (víčko) nebo s víčkem. Neexistují žádné rozdíly (kvalita, trvanlivost chuti, komponenty apod.) Testeru z hlavní možnosti

 • Co je vinobraní?

Obvykle jsou to vonné látky, které byly vyrobeny před 5 lety a více. Čím starší je vůně, tím vyšší je hodnota sběru, kterou získává. Nároky na roční produkty nejsou přijaty.

 • Co je to selektivní parfumerie?

Výrobci selektivní parfumerie neinvestují do propagace velké reklamní rozpočty, ale vonné látky jsou určeny pro milovníky skutečných milovníků parfémů. Hlavní rozdíl mezi těmito příchutěmi: jedná se o jejich individualitu, singularitu a rafinovanější, tím lépe. Tedy oni se nelíbí všichni a všichni. Také některé selektivní značky jsou závislé na výrobě monoaromatů, ve kterých je jedna nebo druhá poznámka postavena na podstavci kompozice nebo je přítomna v singulární podobě. Vůně selektivní parfumerie mají vlastní poznámku, vlastní charakteristickou vlastnost, která vás buď háčí nebo odpuzuje.

Léčivé olejové ošetření Macadamia Olej na obnovu oleje 125 ml.

Léčba léčivým olejem z makadamie Regenerace ošetření arganovým olejem a makadamií 125 ml.

Tento terapeutický olej nevytváří vlasy a nevytváří tuky.
Okamžitě proniká do vlasové struktury, hydratuje a intenzivně je vyživuje, nasycuje vitamíny a antioxidanty. Utěsňuje dělené konce, vlasy jsou hladké, zvládnutelné, lesklé.
Maskování zabraňuje ztrátě intenzity a sytosti barev, chrání vlasy před vyhořením. Vhodné pro všechny typy vlasů, zejména pro suché a poškozené vlasy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy