logo

Stroj na holení hlavy

Bolení hlavy je velmi zodpovědná a náročná úloha. Koneckonců, musíte pečlivě zbavit všech vlasů - a současně se vyhnout řezům. Chcete-li to udělat, musíte vědět, co by mohlo být holicí stroj a jak ho správně zvolit.

Popis

Holičství hlavy je proces, při kterém jsou vlasy zcela odstraněny z povrchu pokožky (a takovým způsobem, že ani vzhled ani ruka nemohou rozpoznat). Chcete-li tento efekt dosáhnout, musíte použít správný nástroj. Nejen kvalita prováděného postupu, ale i jeho bezpečnost závisí na volbě a správném provozu.

Proto je pro muže (a v některých případech i pro ženy) velmi důležité vybrat si nejvhodnější stroj na holení hlavy, který může být pravidelně používán bez obav o jejich bezpečnost a kvalitu výsledku.

Mělo by být zřejmé, že pro tento postup neexistuje žádný speciální stroj. Dnes se holicí hlavy provádí pomocí několika různých zařízení.

Odrůdy

Chcete-li zcela vyhořit vlasy z povrchu hlavy, ať už v holičství a doma, můžete použít následující stroje:

 1. Obyčejný střihač vlasů. V tomto případě nepoužívejte žádné trysky a nůžky na nulu. Dosažení dokonale oholené kůže v tomto případě není možné, protože délka zbývajících vlasů bude nejméně 1 mm. Tento postup nelze dokonce nazývat holicí strojek - je to více ultra krátký účes. Ale v případech, kdy je pokožka hlavy velmi citlivá, když je na ní hodně škody, tato možnost se hodí velmi dobře.
 2. Trimmer je zařízení, které bylo v poslední době na prodej. Používá se k nápravě vousů, k odstranění srsti v uších, nosu a ke korekci a návrhu obočí. Taková široká škála aplikací přiměla člověka k otázce, zda je možné oholit hlavu. Je třeba si uvědomit, že takový postup je velmi dlouhý a je nemožné jej provést pouze v případech, kdy na hlavě prakticky nejsou žádné vlasy. Je lepší dát přednost trimmeru 3 v 1, protože má větší výkon.
 3. Elektrický holicí strojek je již dlouho používán jako holicí strojek pro hlavu. Je lepší upřednostnit ne rotorové modely, ale čisté. Takže se nemusíte bát, abyste po proceduře udělali střih nebo podráždění. V některých případech (například s příliš silnou vegetací na hlavě nebo speciální strukturou lebky) prostě není možné dokončit požadovanou hladkost pokožky pomocí tohoto zařízení. Elektrický holicí strojek se také nedá použít v případech, kdy je pokožka hlavy poškozená nebo podrážděná.
 4. Nebezpečné holící strojky. Ze samotného jména je již zřejmé, že pro použití takového zařízení jako stroje na holení, hlavu doma to nestojí za to, riziko zranění je příliš velké. Ano, a v salonech od jeho použití dnes stále více opouští. Použitím takového stroje však můžete dosáhnout požadované hladkosti hlavy, ale můžete také dostat velké zranění a výsledek bude krátkodobý.
 5. Normální holicí strojek. Takové zařízení pro holení získalo nejoblíbenější příznivce domova postupu. Umožňuje co nejrychleji dosáhnout požadované hladkosti pokožky. Stroj je zcela bezpečný a nevyžaduje speciální dovednosti. A můžete pravidelně holí plešatý - bez pomoci.

Jak vybrat ten nejlepší holicí stroj?

Typy elektrických nástrojů na holení

Předtím se muži oholili ostrým nůžem, někdy dokonce se sekerou. Pak se ozvalo ostří a obvyklé břitvy. Nyní je trh plný nabídek holicích strojů pro různé chutě, s různými návrhy a modifikacemi. Můžete si vybrat mužský holicí strojek ze dvou typů elektrických holicích strojů - modely mřížky a rotorů.

Elektrické holicí strojek

Mají speciální tenkou síť, která pokrývá nože shora, což při provozu stroje vytváří vibrace. Vlasové štětiny procházejí otvory v oku, odříznou se noži a 1-2 mm na povrchu. Holicí stroje s takovým pletivem nedráždí pokožku, a proto jsou vhodné téměř pro všechny.

Pánské holicí strojek mohou mít možnost mokrého holení, ve kterém je obličej pokryt pěnou nebo gelem, který změkčuje chloupky - taková holicí strojka se sklidí lépe, což usnadňuje holicí proces. Chcete-li se zbavit dlouhého vousu, pomůžete elektrickému síťovacímu břitu. Při výběru nejlepších strojů pro první aplikaci si pamatujte, že nejlepší holící strojek pro první štětinu je síťovina.

Rotační holicí strojky

Hlavní výhodou rotačních holicích strojů je mimořádně hladké holení vlasů. Dosahuje se to díky těsnému nasazení pohyblivých hlav do těla, což zajišťuje dokonalé řezání i velmi krátkých chloupků. Pod hlavičkami jsou ostré nože používané pro tuhé štětiny.

Mezi nevýhody rotačních holicích strojků je patrné, že nejsou vhodné pro všechny typy pleti. Na jemné a velmi náchylné kůži může dojít k podráždění kvůli tahání vlasů některými modely takových holicích strojů, pokud se používají nesprávně.

Kompletní sada

Jak vybrat vhodný stroj pro holení v obchodě? Jak zjistit, která z uvedených holičů je nejlepší? Nejprve musíte vybrat kompletní sadu - s baterií nebo napájením ze sítě, počet náhradních dílů v sadě, kvalita a počet nožů, vyžínače, hřebeny. Při výběru potřebného holicího strojku pro muže musíte zvolit následující vlastnosti:

 • snadné použití;
 • ergonomické holicí stroje;
 • hladké a vysoce kvalitní holení;
 • kvalita samotného stroje;
 • Je možné vyčistit nože ze strniště a nečistot;
 • potraviny;
 • doba dobíjení baterie;
 • další funkce zařízení;
 • cena

Zvažte podrobně hlavní součásti holicího stroje:

Některé nože zařízení jsou pohyblivé a některé jsou v stacionárním stavu. U holicích holicích strojů je síť samo o sobě řeznou částí, takže záhyby, tlačení zabraňují efektivnímu použití. Není možné ostřit pohyblivé nože pro holení sami, protože mají velmi složitý vzor řezného povrchu. Kromě toho tovární pánská holící strojka má kalení, což není možné dělat doma. Pravidelně pomocí holicího strojku je nutné vyměnit nože jednou za rok.

Při výběru elektrického holícího strojku věnujte pozornost počtu statorů. Statory jsou externí nože, které jsou během provozu stacionární. Čím větší je jejich počet, tím účinnější bude holení štětin. Každý nový elektrický holicí stroj pro štětiny má od 1 do 3 statorů.

Často jsou holicí stroje vybaveny samostřímajícími noži. Ale všichni mají svůj život, schopní vyčerpat. Je-li nůž tupý, může jeho použití v budoucnosti vést k nepříjemným pocitům při holení. Proto je rozumné při nákupu stroje na holení okamžitě koupit a příslušenství k němu. Takové rozhodnutí je také rozumné, protože bez ohledu na to, jak dobrý je břitva, může být uvolnění tohoto stroje zastaveno a bude těžké najít detaily.

Trimry a hřebeny

Holicí strojek s trimerem usnadňuje péči o knírek a vousy. Trimmer je odnímatelné nebo zasouvatelné příslušenství ve formě desky s čepelemi na vnější straně stroje. Jeho použití je nezbytné pro muže s knírem. Běžící nože ostří označují jasný okraj knír. Holicí stroje s nastavitelnou délkou štětin jemně ořezávají bradu, boky nebo kníry, pokud je to žádoucí, mohou vyvolat nepatrný efekt. Takto by měl být trimmer zahrnut v celé sadě holícího strojku pro holicí vousy.

Speciální připevnění k elektrickému holicímu stroji ve formě hřebenu vám umožní udržet stejnou vzdálenost mezi kůží tváře a nožů nástroje. Břitva s odnímatelnými trimery a hřebeny pro bradu. Pokud vyjmete vyjímatelné součásti, zařízení bude fungovat jako pravidelné oholení.

Baterie

Přístroj lze napájet jak z elektrické sítě, tak z baterie. Pokud máte v plánu používat holicí strojek při cestování nebo pokud nemůžete najít volnou zásuvku, bude pro vás vhodný přenosný holicí strojek. Výhody této možnosti jsou zřejmé:

 • Břitvy můžete používat kdekoli a kdykoliv.
 • Nabíjení akumulátoru je navrženo pro nepřetržitý provoz až 60 minut.
 • Plně nabité zařízení lze používat bez dobíjení po dobu až tří měsíců.
 • Možnost použití náhradní baterie, pokud nelze nabíjet.
 • Možnost nabíjení ze zapalovače v autě.
 • Indikátor nabití indikuje stav baterie.

Inovace zařízení

Způsob tvorby cen je zpravidla ovlivněn počtem nových možností obsažených ve vybraném modelu.

 1. Přítomnost v plovoucí hlavě elektrické holicí strojek. Každá z lopatek pro holicí stroj je umístěna v nezávislé rovině, která umožňuje dosáhnout nejlepší kvality holení. Používá se pouze v rotačních modelech. Pohyb nožů s menším úsilím pomůže dosáhnout většího účinku.
 2. Použití otvorů různých velikostí a zvýšení jejich počtu na hlavech holicí hlavy umožňuje současně odříznout štětiny různých délek, což zvyšuje čistotu holení.
 3. Automatické čištění nožů holicího stroje od nečistot a vlasů. Použití speciálního roztoku se používá pro co nejlepší čištění kotouče. Pokud pokaždé, když umýt elektrický holicí strojek v obyčejné vodě, zůstanou stále částice tuku, nečistot a přilepených vlasů. Čisticí systém zajišťuje úplné odstranění těchto nečistot. Modelové holicí stroje, které zajišťují čištění, jsou určeny pro tři režimy - normální, ekologické a intenzivní čištění. Výběr režimu lze provést podle požadované rychlosti čištění nebo požadovaného elektrického holicího strojku.
 4. Návrh čepelí. Některé moderní modely zahrnují dvojité čepele, které poskytují dokonce i tuhé zvedání štětin. Použití těchto látek zvyšuje čistotu holení.
 5. Kovový nátěr pro strojní sítě. Nikl může způsobit alergickou reakci, titan, naopak zmírňuje podráždění kůže na obličeji.

Optimální volby

Jak vybrat nejlepší psací stroj? Jak zvolit elektrický holicí strojek pro mokré holení nebo pro suché holení? Pro usnadnění tohoto úkolu byly identifikovány nejlepší holicí stroje a byly rozděleny následující možnosti:

Hnědé holicí stroje: recenze nejvíce spotřebitelů

Holicí pro většinu mužů, zvláště s jemnou citlivou kůží, je podobná každodennímu mučení. Pokud však používáte tento vysoce kvalitní hnědý holicí stroj, můžete zapomenout na pocit pálení a další nepříjemné následky na pokožku.

V důsledku dlouholetého výzkumu a tvrdé práce produkuje výrobce Braun elektrická holicí strojka řadu kvalitních modelů, které jsou potěšením k použití. O holičkách této společnosti a další informace v článku.

Výhody hnědých elektrických holicích strojů

Všechny hnědé holicí strojky mají čistý vzhled a liší se od ostatních, protože díky jednomu přímému pohybu mohou odstranit nejvíce neposlušné a tenké chloupky, které rostou v různých směrech.

Nové holicí strojky jsou vybaveny programem pro čtení tloušťky vlasů na obličeji. Poté se motor stroje může přizpůsobit maximálnímu výkonu a přenést energii přesně tam, kde je potřeba.

Konstrukce holicího strojku je navržena tak, aby pohodlně seděla v ruce a při práci nevyvolávala nepohodlí. Hladký zakřivený tvar a pohodlná ovládací tlačítka zajišťují pohodlné oholení.

Odrůdy a vlastnosti

Nejběžnější a nejoblíbenější muži z modelu řady 3, 7 a 9.

Nejoblíbenější je holicí stroj Brown Series 3. Proč se to děje, navzdory přítomnosti novějších modelů? Vše díky vysokému výkonu a stylovému tvaru. Mřížky s otvory různých průměrů přispívají k ostrému oholení, čímž odstraňují velké i malé vlasy na obličeji. Trojitý pružný holicí systém vám umožní po první cestě získat čistou pokožku, aniž by vám přinášel nepohodlí. Laconický design a vysoká funkčnost jsou charakteristickým rysem této řady holicích strojků.

Hnědé série 7 je také oblíbeno muži po celém světě. Určitá technologie, která umožňuje 30 tisíc vibrací za minutu, se čistě oholeje a kontroluje tloušťku štětin více než 100krát za minutu, aby nedošlo ke snížení účinnosti své práce. Výsledkem je hladká tvář bez podráždění a řezů. Tři řezné prvky efektivně zvedají dokonce i ty vlasy, které se pohodlně vejdou na kůži, a vestavěný trimr umožňuje vytvářet čisté, vyrovnané linie a udržovat čistý tvar vousů, knírek a boků.

Stroj pracuje v pěti režimech. Pro citlivou pleť je lepší zvolit jemný režim a pro silné, silné štětiny je nejvhodnější režim turbo. Modely sedmé linky jsou vybaveny displejem, který zobrazuje úroveň nabití a stupeň čištění.

Holicí plocha se otáčí v různých směrech, což pomáhá čistě oholit oblast krku a brady.

Stroj hnědé řady 9. Jedna z nejnovějších linek. Modely jsou vybaveny čtyřmi holicími prvky, které se štětinami vyrovnají lépe než holicí strojek. Dva tenké mřížky zavírající nože zaručují co nejvíce čisté a pohodlné oholení

Všechny modely této řady premium jsou vybaveny výkonnou lithium-iontovou baterií, která zaručuje vynikající výkon zařízení po dlouhou dobu. Vestavěný LED displej pomůže porozumět potřebám a pochopit provoz zařízení. Bez nadsázky lze tuto verzi nazvat ideálním inteligentním holicí strojkem.

Pokyny uživatele

Před zahájením holení je zapnuto síťové tlačítko. Pro dosažení nejlepších výsledků je nutné, aby řezné prvky byly v pravém úhlu k pokožce. Při přemísťování holícího strojku se doporučuje lehce utáhnout pokožku, abyste dosáhli co nejpřesnějšího oholení. Aby se minimalizovalo podráždění, je lepší holit před praním.

Břitva se čistí na speciální stanici nebo pod tekoucí vodou. Při čištění pod kohoutem musí být spotřebič odpojen od sítě. Čištění by mělo být provedeno po každém holení, aby se řezné prvky udržely v čistotě. Aplikujte malý motorový olej týdně na holicí strojek a trimmer pro mazání.

Cenová politika elektrických holicích strojů Brown je různá. Pokud lze modely Series 3 zakoupit za 500-600 rublů, pak nejnovější modely řady 9 stojí od 4 000 rublů. Cena nemusí vždy znamenat, že zařízení pracuje lépe nebo efektivněji. Někteří zástupci silnějších sexu mají dostatek funkčních a rozpočtových možností. Proto se při nákupu, se nezaměřují na cenu, ale na nezbytné funkce.

Závěrem říkáme, že elektrické holicí strojky Brown kombinují elegantní design a vysokou funkčnost svých modelů za relativně nízkou cenu. Moderní moderní technologie dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Hnědé holicí strojky nejsou horší než vysoce kvalitní břitva, jsou však méně traumatické a vylučují vzhled podráždění na obličeji.

Top 20 elektrické holicí strojek

V posledních letech se volba opravdu dobrého holicího strojku stává velkou výzvou. Každý rok se na trh objevuje stále více nových modelů. Je důležité se naučit rozlišovat vážné inovace od čistě marketingových. Naše recenze se pokusí pomoci s výběrem. Hodnocení zahrnuje jak holicí strojky s nízkými náklady, tak prémiové elektrické holicí strojky. K dispozici jsou břitvy pro zkušené muže s tuhými štětinami, stejně jako modely, které mohou být představovány teenagerovi jako první břitva.

Hlavní kritéria pro výběr dobrého elektrického holicího stroje

 • oholení
 • podráždění pokožky
 • spolehlivost
 • cena
 • baterie nebo baterie
 • ergonomie
 • další funkce

Typy pánských elektrických holicích strojků

Rotary

Jejich holicí systém je tvořen dvěma nebo třemi hlavami, skládající se z vnějších disků s řezy a nožemi, které se otáčejí pod nimi. Výhodou rotačních modelů je čistší a hladší oholení dokonce i nerovnoměrně rozrůstajících se štětin, díky vlasovému řezu co nejblíže k pokožce. Mezi rotačními holicí strojek je více modelů vhodných pro tuhé štětiny. Nevýhodou je, pokud je kůže citlivá, mohou břitvy způsobit podráždění (i když existují modely, které lze snadno připsat výjimkám). Jedna z nejlepších společností vyrábějících rotační holicí strojky je Philips.

Oka

Princip činnosti je podobný, ale v tomto případě se nože neotáčí, ale vibrují ze strany na stranu. Ze shora jsou pokryty tenkou kovovou sítí s různými otvory, kterými jsou vlasy přiváděny k nožům. Takové holicí strojky dobře fungují i ​​při třídenních štětinách a dokonce i systémy mřížky jsou lépe vnímány citlivou kůží. Mimochodem, první břitva pro teenagera by měla být také vybrána z dobrých síťových modelů. Typické nedostatky - hlasitá práce a problémové holení v krku. Dobré elektrické holicí stroje vyráběné společnostmi Braun a Panasonic.

Nejlépe populární modely mřížkových a rotačních holicích strojů z roku 2018 jsou uvedeny v našem hodnocení, které je sestaveno z recenzí zákazníků a odborníků.

Výhody použití elektrických holicích strojů

Navzdory jednoduchosti a levosti používání běžných holicích strojů mnoho mužů přechází na elektrické možnosti, což se vysvětluje pohodlností, nedostatkem ran na kůži nebo osobními preferencemi.

Dnes budeme diskutovat o všech aspektech týkajících se holicího stroje, o možných variacích a funkčnosti, stejně jako o pravidlech pro výběr skutečně dobrého elektrického holicího strojku, který vám vyhovuje.

Účel a obecný popis

Elektrický holicí strojek je elektromechanické zařízení, které je navrženo tak, aby odstranilo vegetaci z obličeje, aby se vytvořily vlasy, kníry, vousy a linie chrámů.

Jednotka se skládá z nožového bloku, který je reprezentován kotoučovými nebo mřížkovými noži, stejně jako elektromotor, který je umístěn v plastovém pouzdře. Razidla jsou vybavena kartáčovými kartami pro čištění, nabíječkou (přenosnou), dvojicí vyměnitelných pohyblivých bloků a návodem k použití.

Podívejte se na recenzi Philips elektrického holicího strojku:

Pracovní těleso je prezentováno ve formě dvojice nožů: pohyblivé a stacionární. Pevná čepelka přiléhá k pokožce, když pohyblivá čepel odřízne chloupky ve štěrbinách a samovolně ostře se dotýká pevné části.

Ergonomie elektrického holicího strojku vám umožňuje používat výhradně k odstraňování štětin, ale ne k řezání vlasů, které byste měli vědět před zakoupením. Toto pravidlo je totožné pro všechny typy elektrických holicí strojky, které jsou na trhu k dispozici.

Možné možnosti

Když se dozvíte, co je holicí stroj, promluvte si o možných odchylkách týkajících se přenositelnosti, režimu holení nebo návrhu pohyblivé části.

Baterie nebo síť?

Předtím se holicí strojek nemohl pochlubit autonomií, což z něj dělá to nejlepší volbu pro dlouhé cesty nebo služební cesty, protože vlak nemá vždy pracovní zásuvku.

Trh však nezastaví, takže nyní můžete koupit holicí strojek s baterií nebo pracovat v síti. K dispozici jsou také hybridy, které můžete oholit a zapojit, a z baterie.

Abychom neztráceli čas na popis sestavy každé varianty, zaměříme se na výhody a nevýhody, které určují, zda existuje potřeba baterie.

Skutečnost je, že přenosná verze, i když se zdá být užitečnější, ale stojí za to pamatovat, že stejně jako každé zařízení, které běží na baterii, bude břitva dříve nebo později vyčerpána životnost baterie. Budete muset buď koupit nový, nebo trpět starým, který budete muset účtovat několikrát denně.

Pokud často opustíte domov pro cestu nebo práci, pak se přenosný elektrický holicí stroj stane skutečným nálezem pro vás, ale pokud jedete jen několikrát za rok mimo město, neměli byste si koupit takovou holící strojek, protože tendence jsou, že Každé zařízení má omezenou životnost spojenou s nadprodukcí zboží.

Co se týče ceny kabelových a bezdrátových zařízení, v tomto případě mezi nimi není velký rozdíl, protože výrobce může ušetřit na baterii a zároveň snížit cenu. Za prvé, cena není ovlivněna přítomností baterie, ale dalšími funkcemi a "inteligentní" skořápkou.

Proto zvolit elektrický holicí stroj, stavět na potřebě, ne na trendy v módě.

Budete oholení suché nebo mokré?

Naši dědečkové používali elektrické holicí strojky, které by mohly být zkratovány z několika kapek vody a proces suchého holení byl docela bolestivý a neobvyklý.

Nyní vyrábíme elektrické holicí stroje, které mohou pracovat v tandemu s gelem, což muži s citlivou pokožkou odstraňuje nadměrnou vegetaci a nezpůsobuje podráždění na obličeji.

Hlavní výhodou elektrických strojů s možností mokrého holení je odolnost proti vodě. Taková zařízení mohou být používána i ve sprše, aniž by se obávali výboje. Druhou výhodou je mokré čištění, které odstraňuje veškeré nečistoty a vlasy, udržuje čepelky a oči čisté.

Při používání stroje, který podporuje pouze suché oholení, hrozí nebezpečí kombinace holení s elektrickým holícím strojkem pracujícím z elektrické sítě s procesem, například sprchou nebo vanou kvůli možnému vniknutí vlhkosti.

Taková zařízení se mohou rozpadnout až po několika dnech ve velmi vlhké místnosti.

Čištění z nich trvá hodně času, protože je nutné odstranit všechny vlasy malým štětcem a můžete buď vypláchnout vodou nebo ne, nebo to udělat s velkou opatrností.

Připomeňme si, že každá další funkce má svou cenu, takže je nepravděpodobné, že budou mít k dispozici podobné možnosti. Shrneme-li výše uvedené skutečnosti, můžeme usoudit, že holicí strojek s elektrickým holícím strojkem nejen dodává příjemnou funkci, ale také umožňuje rychlejší a lepší čištění pracovního modulu od nečistot.

Rotary nebo oka?

Ne každý majitel elektrického stroje vám bude schopen odpovědět, je to rotační nebo síťovina, zatímco toto rozlišení ovlivňuje jak práci pohyblivé části, tak i celkový design.

Rotační holicí strojky používané před vynálezem počítačů.

Ano, právě ty bzučivé agregáty, jejichž "hlava" je znázorněna ve formě dvou nebo tří velkých oka, pod nimiž byly umístěny nože namontované na ose.

Tato možnost se lišila tím, že byla snadná k čištění, zachytila ​​dokonce i nejtěžší strniště a perfektně odstranila vlasy z obličeje. Ti, kteří používali sovětské varianty elektrického holícího strojku, si možná všimli, že zařízení během holení by mohlo odříznout nejen vlasy, ale také kůži, protože jsem chtěla, abych je odložil a běžný stroj.

Pokrok nezůstává stát, takže si můžeme vybrat mezi rotačními a nůžkami. Stroje na holicí stroje řeší všechny problémy mužů spojené s řezy a silným podrážděním, protože se lopatky v nich neotáčejí, ale vibrují a odříznou vegetaci.

Bezpečnostní síť je odstraněna v dostatečné vzdálenosti, což eliminuje možnost střihů. Pokud však návrhář modelu selhal v průměru buňky, nebudou během holení odstraněny všechny chloupky a při použití pěny (mokré holení) může být síťový povrch zcela ucpaný.

Otáčivý elektrický holicí strojek na holení nebyl vytlačen z trhu, protože se zamiloval do mnoha mužů. Během času byly odstraněny nedostatky a dnes rotační verze může konkurovat mřížce z hlediska pohodlí a kvality holení. Kvalita jedné nebo druhé možnosti však stále koreluje s cenou. Přečtěte si více o tom, jaký typ elektrického holicího strojku si můžete vybrat ve speciálním článku.

Jak vybrat elektrický holicí strojek?

Po popisu hlavních možností návrhu holicího strojku na holicí strojky se budeme dále zabývat výběrovými pravidly, která pomohou uspokojit jakýkoli mužský rozmar, pokud jde o odstranění přebytečných vlasů na obličeji.

Hlavní kritéria

 • Počet čepelí

Nyní trendy na trhu s holicí strojek jsou, že čím více čepele, tím lepší.

V důsledku toho můžete vidět rotační holicí strojky s 6-7 hlavami, které vypadají spíše jako plastový heřmánek než holicí stroj a zachycení oblasti je taková, že po několikanásobném přesunutí pohyblivého dílu můžete oholit nejen štětiny, ale i obočí.

Přesto existují optimální možnosti, které kombinují perfektní odstranění chloupků a malý počet pohyblivých částí.

Stojí za výběr 4-5 nožů - pro rotační i síťové holicí strojek. Takové zařízení snadno odstraní vegetaci, zatímco nemůžete omylem ohodnotit kobylky, samotný design bude méně těžkopádný a v důsledku toho se sníží spotřeba energie, což je důležité pro holicí strojky na baterii.

Většina zařízení v obchodě - přenosná, s vestavěnou baterií. Nicméně, jak bylo uvedeno výše, ne každý člověk potřebuje takové shromáždění, takže začínáme od skutečných výhod.

Pokud používáte konvenční stroj delší dobu, je lepší koupit holicí strojek s holícím strojem. Také funkce mokré holení je vyžadována v případě, že je kůže velmi citlivá.

Rotary je vhodnější pro úplné odstranění tuhých štětin, spíše než pro vytvoření stylového vousu. Taková břitva zachycuje velkou plochu, ale obětuje přesnost a velikost.

Oka je vhodnější pro modelování vlasů na obličeji, úpravu boků nebo obočí.

Nebezpečí spojování elektrického holicího strojku, pracujícího z výstupu, s vodními postupy, způsobuje ochranu jednotky před vlhkostí.

V tomto případě je lepší přeplatit, než získat výbojový proud. Nezapomeňte také, že vlhkost v koupelně může zakázat technologická zařízení.

Z ceny přímo závisí na počtu funkcí, novosti modelu a jeho pohodlí. Když si koupíte levnou volbu, ztratíte nejen funkčnost, ale můžete skončit s holicí strojkou, která se nebude vyrovnávat s hlavním úkolem - vysoce kvalitní odstranění chloupků.

Také by mělo být zřejmé, že levné verze mají krátkou životnost, neboť využívají komponenty nízké kvality.

Pokročilé možnosti a funkce

Aby se výrobky odlišovaly od výrobků na trhu, mnoho výrobců vybavilo své výrobky dalšími funkcemi, které jsou navrženy tak, aby usnadňovaly používání zařízení.

První je funkce zobrazování informací o celkovém stavu jednotky.

Mnoho nákladných možností je vybaveno nabíječkou s obrazovkou. Na obrazovce se zobrazí stav baterie a nožů, opotřebení různých prvků, čas a další.

Přítomnost výstupu informací vám umožní včas zaznamenat poruchu nebo opotřebení pohyblivých částí, což je velmi výhodné.

Druhým je přítomnost trimru. Přítomnost bohatých obličejových účesů nikoho nepřekvapí: stále více mužů a dospívajících rodí vousy, aby vypadali starší, pevnější nebo do módy.

Nicméně přítomnost vousy znamená pečovat o to, což je nemožné bez zvláštních příloh, které pomáhají vousu a knírům požadovaný tvar.

K tomu je holicí strojka vybavena trimerem, který zajišťuje odstranění chloupků na těch místech, kde holicí strojka nemůže pomoci.

Také pomocí trimmer můžete ořezávat whisky nebo kotlety, aniž byste chodili do kadeřnictví.

Nejnovější možnosti holení holicího stroje řeší problémy s podrážděním mužů s chladícím systémem zabudovaným do těla. Tato funkce funguje jako gel po holení, ochlazuje pokožku a snižuje její citlivost.

Výsledkem je, že i po suchém odstranění vlasů se vaše pokožka bude cítit mnohem lépe a pokud se objeví bolest, bude to méně.

Pro zvlášť líný byl uvolněn zajímavý elektrický holicí stroj, který je vybaven speciální nádržkou, která je naplněna mužským holicím gelu.

Výsledkem je, že holicí strojek v průběhu práce nasává pěnu na pohyblivou část a snižuje její spotřebu. Nicméně je třeba si uvědomit, že taková novinka bude drahá, protože se zvýší cena jednotky.

Oblíbení výrobci

Otočili jsme se k nejvýznamnějším výrobcům zařízení, které poskytly trh s nejlepšími holicí stroje.

Philips

Nizozemská společnost, která byla založena v 19. století. Společnost Philips dodává na světovém trhu velké množství různých zařízení, a proto elektrické holicí strojky nejsou výjimkou.

Jednotky jsou dostatečně kvalitní, zřídka rozbité a vybavené velkým množstvím funkcí. Razor modely dobývají trh se zajímavými novinkami, jako je chlazení pohybující se části nebo čištění nožů při nabíjení.

Existuje však řada nedostatků u holicích strojků Philips: vysoká cena samotného stroje a výměnné čepele (částečně díky značce), stejně jako nedostatek náhradních dílů k opravám.

Braun

Německá inženýrská společnost, která byla založena v 20. letech 20. století, vyrábí společnost Brown osobní hygienu a výrobky pro péči o tělo i kuchyňské spotřebiče.

Výroba elektrických holicích strojků přinesla slávu společnosti, takže neměli byste přemýšlet o kvalitě výrobků - je to až par.

Výhody holicího stroje od společnosti Braun:

 • vybavené pokročilými funkcemi;
 • průměrná cena, která odpovídá kvalitě a počtu zaměstnanců;
 • dlouhá životnost.
 • břity jsou těžké a tvarované jako cihla;
 • jednoduše odstraňte jednodenní strniště, ale s holicími vlasy se znovu nenarazíte;
 • pohyblivost hlavy je velmi žádoucí.

Ukazuje se, že společnost dodává dobré vybavení, ale není vždy vhodné používat. Mějte na paměti také velkou váhu, která je spojena s přítomností keramického chladiče a zasouvacího trimru. Vše v jednom - to je dobré, ale není vždy vhodné oholit s obrovským agregátem s nízkou mobilitou.

Panasonic

Jedná se o velkou japonskou společnost založenou v roce 1918, výrobce elektronických zařízení, který není z hlediska výnosů posledním na světě.

Razidla jsou ergonomická, minimalistická a mají pokročilé plnění. Na rozdíl od "hnědého", holicí strojek Panasonic poskytuje dobrou kontrolu nad procesem holení a schopností odstraňovat vlasy z čelisti.

Za zmínku stojí také poměrně nízkou cenu, která se může několikrát lišit od cen produktů předchozích firem.

 • levné modely nemají fixaci hlavy, takže holení těžko přístupných míst je poměrně obtížné;
 • s třídenním tvrdým štětinovým štětcem se s úzkostí potkáte několikrát v samostatných sekcích;
 • při silném stlačení způsobuje podráždění kůže, což je zvláště důležité pro muže s citlivou kůží.

V důsledku toho máme levný holící strojek, který je cenným konkurentem. Pokud je na základě kritéria "cenové kvality", je "Panasonic" téměř ideální volbou, která není zbavena nejnovější funkce.

Remington

Americká společnost, která byla založena v roce 1816 a původně se zabývala výrobou zbraní. Teprve v roce 1937 rostlina vyrobila první elektrickou holicí strojku, po níž výroba přešla na výrobky osobní hygieny.

 • vysoká kvalita;
 • dostupnost pokročilé elektroniky;
 • Vynikající odstranění jednodenních tuhých štětin.
 • špatná kontrola holení;
 • neobvyklé brnění vlasů;
 • břitva nemůže trénovat tři dny ani po několika přístupech (vytáhne vlasy, špatně se oholeje);
 • závažné podráždění kůže;
 • cena je na úrovni strojů od společnosti "Brown", která, ačkoli se liší od dobře promyšleného designu, se oholejí mnohokrát lépe.

Výsledkem je, že se raménka Remington může pochlubit pouze dobrým trimerem, který pomůže vytvořit knír nebo vous. Co se týče ostatních, elektrárna se nedokáže dobře vyrovnat se svými úkoly a nestojí za stanovenou částku.

Rolsen

Ruská společnost, založená v roce 1994. Výrobní prostory se nacházejí v Koreji.
Hlavní výhodou výrobků z "Rolsen" je přesně cena.

Břitva má dobrou konstrukci, průměrnou funkčnost a také distribuovanou na území Ruské federace. Značka poskytuje svým zákazníkům náhradní díly, což je velmi příjemné.

Ale nevýhody tohoto výrobku jsou mnohonásobně větší než výhody. Břitva může zvládnout pouze jednodenní strniště. Dvoudenní nebo třídenní vegetační stroj jednoduše neužívá (začíná tahat vlasy a přeskakovat oblasti). To také zhoršuje sestavu: na kufříku se objevuje zmatek, obálka někdy visí.

Z výše uvedených skutečností můžeme usoudit, že pokud potřebujete velmi levnou verzi holicího strojku, pak se výrobky Rolsen dokonale hodí, ale pokud potřebujete silný a vysoce kvalitní holící strojek, který dokonale odstraní štětiny, měli byste opustit domácí jednotku.

Shrneme-li výše uvedené skutečnosti, můžeme usoudit, že nejlepšími výrobci jsou ti, kteří se osvědčili na trhu a vyrábějí obrovskou škálu různých elektronik.

Philips a Panasonic dodávají na trh ty nejlepší přístroje, které splňují požadavky jak mužů, tak i dospívajících, kteří nedávno získali strniště.

Je třeba říci, že úspora nestojí za holicí strojek, protože cena, jak ukázala studie, ovlivňuje kvalitu odstraňování vegetace. Proto buď vyčleňte dostatečné množství japonského nebo německého zařízení nebo použijte konvenční holicí strojky.

Elektrický nebo konvenční stroj?

Provádíme stručné srovnání elektrického holicího stroju a konvenčního stroje, s přihlédnutím k požadavkům na tyto výrobky. Mluvme o cenovém problému a funkčnosti.

Výhody elektrického holicího strojku

Na základě výše uvedených skutečností je možné formulovat obrovské množství plusů a minus elektrických zařízení.

Jen několik málo bodů je však nejdůležitější, a proto na nich provedeme srovnání.

 1. Jednotka může odstranit vlasy bez předchozího namočení vodou.
 2. Kvalitní elektrický holicí strojček ohoří rychleji strniště.
 3. Přístroj nevyvolává takové podráždění kůže jako běžný stroj.
 4. Elektrický holicí strojek s trimerem vám pomůže snadno modelovat vousy nebo knírek.
 5. Nezahrnuje zranění a řezy na kůži. Zvláště důležité pro starší lidi, na jejichž tváři se tvoří velké množství vrásek.
 6. Vzácná výměna kazety.
 1. Vysoká cena, která neumožňuje získat maximální funkčnost za minimální cenu.
 2. Suché holení ucpává póry na obličeji, což přispívá k akné.
 3. Nebezpečí kombinace holení a holicího strojku s vodními procedurami, protože jednotka bez ochrany před vlhkostí může narazit na proud.
 4. Možnost zlomení, což vede k výrazným nákladům.
 5. Vytváří poměrně silný hluk, který může ráno rušit domácnost.

V důsledku toho nákup elektrického stroje nese s sebou velký odpad, a to jak v počáteční fázi, tak i v následujících, v případě poruchy.

Tato jednotka však poskytuje maximální komfort a přitom stráví minimální čas a poskytuje další funkce, které vyžadují technologicky vyspělý svět.

Všichni odborníci ve prospěch stroje

Promluvme si o obvyklém holicí stroj, který má řadu pozitivních a negativních vlastností. Tradiční holicí strojky byly používány dlouho před vznikem mechanických strojů, nemluvě o elektrických zařízeních pro holení.

 1. Oděvuje vlasy u kořene, na rozdíl od elektrického stroje.
 2. Mokré holení čistí póry pokožky, což eliminuje vzhled akné.
 3. Stroj nevyžaduje elektrickou energii pro nabíjení nebo použití.
 4. Je to mnohokrát levnější než jakékoliv elektrické holicí strojky. Vyměnitelné čepelky mají také desetkrát nižší cenu než náklady na kazety.
 5. Stroj může používat jak teenager, tak starší člověk, což nelze říci o elektrickém stroji.
 1. Silné poškození kůže, poranění a rány.
 2. Po použití holicího strojku se vlasy vyvíjejí do pokožky.
 3. Dobré holicí strojky s velkým množstvím nožů jsou poměrně drahé a dokonce i ten nejhorší elektrický holicí strojek je utěsněn desetkrát rychlejší.
 4. Pro holení je třeba použít gel a lotion, bez něhož je odstranění štětin téměř nemožné, což způsobuje další odpad.
 5. Jakýkoliv holicí strojček je nebezpečný pro děti, které se mohou vážně zranit.
 6. Dokonce i nejdražší stroj není vybaven čisticím systémem ani indikátorem opotřebení. Proto se kdykoliv může ostří otřít, takže vždy potřebujete zásobu náhradních dílů nebo jednorázových strojů.

Na základě počtu pro a proti, měli byste věnovat pozornost trauma a křehkosti strojů.

Neustálý kontakt pleti s čepelky způsobuje hrubé, přetrvávající problémy s řezy a těžko dosažitelnými díly, které je obtížné vyříznout běžným strojem.

Pokud vezmeme v úvahu funkčnost, stroj ve všech ohledech ztratí břitva ve středním segmentu ceny, což vám nejen umožní rychle odstranit strniště, ale také vyzvednout knír, chrámy nebo obočí.

Dospěli jsme tedy k závěru, že budoucnost je stále ještě pro elektrické automobily, které vám umožní vychutnat si úspěchy vědy a techniky. V průběhu let se funkčnost zařízení zvýší, což se netýká konvenčních strojů, u kterých můžete pouze zvýšit počet lopatek.

Vysoká cena značkových elektrických holicího strojku v důsledku dlouhé trvanlivosti, která více než zdůvodňuje všechny náklady. Proto doporučujeme analyzovat předložené informace a udělat správnou volbu.

Top 15 nejlepších elektrických holicích strojů pro muže

Nedávno se volba kvalitního elektrického holicího stroje stala skutečným problémem. Každý měsíc se na trhu objevují nové a nové modely. Proto je velmi důležité se naučit rozlišovat skutečné přínosy z marketingových triků podnikatelů. Jak zjistit, co je dobré a co není? Který model je lepší koupit? Abychom našim čtenářům ulehčili život, jsme pro vás sestavili hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Po pečlivém zkoumání našich doporučení budete schopni pochopit, jaké nejlepší roubíky nebo rotační holicí strojky se vám opravdu líbí.

Kritéria pro výběr

Chcete-li vybrat nejlepší zařízení pro holení, musíte pochopit, co stojí za to věnovat pozornost v obchodě. Existuje několik kritérií výběru:

 • snadné použití;
 • ergonomie;
 • kvalita holení;
 • spolehlivost zařízení;
 • přítomnost podráždění po použití;
 • možnost a druhy čisticích nožů;
 • druh potraviny;
 • nabíjecí rychlost (u bateriových zařízení);
 • dostupnost dalších funkcí;
 • náklady

Kromě toho věnujte pozornost počtu nožů a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Nejlepší je upřednostnit keramiku. Tím se minimalizuje pravděpodobná podráždění. Takové modely mohou být použity pro citlivou pokožku, holicí strojek nebude mít žádné nepohodlí.

Typ holení

Prostřednictvím provozu lze celou řadu elektrických holicích strojů rozdělit do dvou velkých kategorií:

 • pouze pro normální suché holení;
 • Aplikace "mokrého" s možností nanášení pěny nebo gelu.

Zajímavý fakt. V roce 2018 výrobce robotů, vysavače, skupina Okami, okamžitě spustil 3 úspěšné modely, z nichž jeden dokončil celkové hodnocení robotů a vysavačů. Nejlepší volba v segmentu na 500 USD (30 000 rublů).

Druhá možnost má jak své výhody, tak i nevýhody. Na jedné straně použití různých prostředků pomáhá zmírňovat štětiny, zlepšuje klouzání a proces je mnohem snazší. Na druhou stranu existují další předpoklady pro reprodukci obrovského počtu bakterií na čepelích zařízení. Po nějaké době se "vlhká" holicí strojka stává jen horkou zátokou bakterií. Jedinou cestou je dezinfekce přístroje po každém použití.

Typy zařízení

Všechny elektrické holicí strojek pro muže jsou rozděleny do dvou velkých skupin: rotační a síťovina. Každá z nich má jak výhody, tak nevýhody. Který je lepší použít pro dosažení nejlepšího výsledku? Rozhodnete se.

Mřížka

Holicí systém se skládá z několika nožů, které vibrují ze strany na stranu. Na vrcholu přístroje je pokrytá tenká kovová síť, která má mnoho otvorů. Prostřednictvím nich se vlasy štětin pohybují k čepelím. Takový systém se dobře vyrovná i se štětinami tří dnů starý. Zpětná vazba uživatelů nám říká, že tyto modely jsou ideální pro muže s citlivou kůží. Prakticky nezpůsobují podráždění. Pokud tedy hledáte první holicí stroj pro dospívajícího, je "síť" nejlepší volbou.

Rotary

Pohyblivý systém těchto modelů se skládá z několika hlav, které jsou externě podobné diskům se štěrbinami. Výtah jsou nože rotující v určitém směru. Takové modely mají jednu výraznou výhodu - velmi hladké oholení. Toho je dosaženo maximálním nasazením a úzkým řezáním nejkratších chloupků. Mezi těmito typy zařízení je mnoho modelů pro tvrdé vlasy.

Rotorové holicí strojky mají samozřejmě negativní body. Nejsou vždy vhodné pro jemnou a citlivou pleť (existují však výjimky). Faktem je, že některé přístroje, které nejsou příliš kvalitní, mohou při nesprávném použití vytahovat chloupky, což způsobí spíše nepříjemné pocity.

TOP 3 elektrické holicí strojek na mokru

A nakonec se zaměříme na specifika. Pro milovníky "mokrého" holení - tři holicí strojek. Hodnocení nejlepších modelů nám pomohlo sestavit recenze odborníků a spotřebitelů.

Braun 9240s řady 9

Jedna ze super břitových nástrojů. Uživatelé ji nazývají nejvyspělejším holičkem na poličkách. Hlavním rozdílem je speciální technologie "Syncro Sonic", která umožňuje skenovat obrysy obličeje a tloušťku stávajících štětin. Nastavení výkonu motoru se provádí automaticky v závislosti na získaných datech.

 • Trimmer má titanový povlak, který zabraňuje časné koroze;
 • Používá se systém DirectCut, který umožňuje odříznutí plodů rostoucích různými směry;
 • nejlepší ochranná technologie pro změkčení pokožky;
 • speciální provedení trimru vám umožňuje řezat vlasy přilehlé k pokožce;
 • Pro hladké oholení jsou 2 mřížky.

Model má zcela vodotěsné pouzdro, takže může být použito jak pro suchý tak i "mokrý" proces, stejně jako pro čištění obyčejnou vodou.

Jediná nevýhoda modelu Braun Series - 9 9240s může být považována za ne příliš atraktivní cenu od 350 dolarů.

Panasonic ES-RT37

Tento model, naopak, má velmi pěknou cenu, asi 70 dolarů. Ale super technologie zde jsou používány mnohem méně. Je to však velmi kvalitní model od renomovaného výrobce. K těmto výhodám patří:

 • přítomnost plovoucí hlavy, poskytující nejvhodnější uložení;
 • možnost ošetření mokré pokožky;
 • provoz baterie, jedna nádrž je dostatečná pro 8-10 procesů;
 • spolehlivé sestavení.

Muži poznamenávají, že používání tohoto zařízení je téměř srovnatelné s použitím běžných holicích strojků s velkým počtem lopatek. Jedinou nevýhodou lze považovat za nevhodný mechanismus pro zapnutí zařízení a skutečnost, že někteří muži měli při kontaktu s tenkou kůží krku mírné podráždění. Ale to, jak se říká, je záležitostí zvyku.

Panasonic ES-LV9N

Tento model má až 5 holicí hlavy a poskytuje tak suché, tak i mokré holení. ES-LV9N-S820 jistě ocení fanoušci různých nejnovějších gadgetů. Ale pro ty, kteří nemají rádi přeplatky za různé "čipy", se takové zařízení nemusí líbit. Navíc náklady na to zbyly hodně, od 370 dolarů. Jaké jsou výhody tohoto modelu?

 • pět hlav zajišťuje nejvyšší kvalitu;
 • výkonný lithium-iontový akumulátor zajišťuje nepřetržitý provoz po dobu 45 minut;
 • doba nabíjení - 45 minut;
 • model vybavený posuvnou částí s trimerem pro holení;
 • kompletní se zařízením je speciální dokovací stanice, ve které probíhá ultrazvukové čištění zařízení;
 • Přístroj je vybaven displejem, který odráží všechny informace o procesu.

Mezi nedostatky, kromě nákladů, lze poznamenat, že po nějaké době budete muset zakoupit speciální kapalinu pro čistící systém.

TOP 3 elektrické rotační břity pro mokré holení

Pokud se jedná o rotační elektrický holicí strojek s mokrým oholením, pečlivě si přečtěte tuto část. Tři docela zajímavé modely z let 2017-2018 jsou shromažďovány zde, ale můžete přidat ještě pár dalších.

Philips S9151

Není divu, že model této společnosti otevírá naše hodnocení. Koneckonců, Philips a Brown jsou uznávanými světovými lídry ve výrobě takových zařízení.

Model S9521 / 31 má také některé zajímavé rysy:

 • řeší jak suché, tak mokré holení;
 • vybavený systémem rotorů tří hlav;
 • napájeno bateriemi: 45-50 minut a 60 pro dobíjení;
 • tam je stanice pro dobíjení a čištění systému;
 • Systém patentovaných nožů se dokonale vyrovnává s vlasy téměř jakékoliv délky;
 • holicí strojek je vybaven dotykovou obrazovkou, kde je k dispozici celý proces;
 • je dodáván s vousy styler;
 • Holicí hlavy se otáčejí v 8 směrech, což nezanechává žádnou šanci ani pro ty nejnebezpečnější chloupky.

Samozřejmě, že tohle velkolepost nemůže být levná. Náklady v oblasti 400 USD proto mohou být považovány za nevýhodné.

Philips S7720 Holicí strojky 7000

Předpokládá se, že pro ošetření citlivé pokožky je nejlepší upřednostnit elektrickou holicí strojku s tryskou ve formě mřížky. Tento model zcela zničí tento stereotyp. Philips S7720 je nejlepším mužským modelem pro ty, kteří se obtížně oholí.

 • optimální klouzání poskytované značkovými kroužky;
 • holicí hlavy se otáčejí v 5 různých směrech;
 • systém čepelí dokáže rozpoznat typ chloupků, zdvihnout je a řezat v blízkosti kůže;
 • vodotěsné pouzdro;
 • existuje systém SmartClean, který poskytuje vysoce kvalitní systém mazání a čištění;
 • ergonomický a stylový design.

Mezi nedostatky lze uvést náklady (asi 265 USD), stejně jako potřeba nákupu náhradních kazet.

Philips S7370

Tento model je jedním z nejmodernějších dodnes. Díky těsnosti pouzdra a přítomnosti systému mokrého holení Philips S7370 / 12 jej můžete používat přímo ve sprše. Speciální mikrogranule, které vytvářejí kroužky, pomáhají minimalizovat vzhled podráždění. Přístroj pracuje pouze z baterie, která je schopna poskytnout ostré oholení po dobu 50 minut. Nabíjení počkejte příliš dlouho, pouze 1 hodinu.

Model má speciální obrazovku. Zobrazuje informace o stavu nabíjení akumulátoru a potřebě měnit lopatky. Sada obsahuje tryskou pro trimování vousů nebo kotlety a pohodlné pouzdro na přenášení. Cena zařízení je přibližně 190 USD.

TOP 3 rotační holicí strojky

Pokud dáváte přednost oholení "suché" a nechcete utrácet další peníze na pěny a gely, následující modely jsou pro vás. Vybírali jsme nejlepší rotační holicí strojky s většinou recenzí od zákazníků.

Philips RQ1175

Průměrná cena tohoto modelu je asi 145-150 amerických dolarů. Přístroj je vybaven pohyblivou holicí jednotkou, která má velmi příznivý vliv na kvalitu procesu. Nanášení porcelánového ostří minimalizuje možnost alergických vyrážek. Zahrnuje špičky pro frézování vousů. Mezi pozitivní momenty uživatelé vydávají výkonnou baterii, která může dlouhodobě udržovat nepřetržitý provoz zařízení. Rovněž potěší přítomnost dodatečných příloh, stylový design. Při diskusích o nedostatcích upozorňuje mnoho mužů, že proces holení je příliš dlouhý a že kvalita materiálů použitých při výrobě zařízení není příliš vysoká.

Philips S5110

Další zajímavý model od populárního výrobce. Jednou z jeho prvních výhod je více či méně přijatelná cena, asi 90 dolarů. Mimo jiné můžete tyto volat:

Systém MultiPrecision umožňuje zvedat chloupky různých délek a zajišťuje nejlepší přizpůsobení;

 • holicí hlavy (3 ks) mají až pět nezávislých směrů pohybu, které zajišťují téměř dokonalé oholení;
 • souprava obsahuje odnímatelný trimr pro simulaci účesů vousů a knírek;
 • moderní indikační systém informuje uživatele o stupni znečištění holicích hlav, stejně jako o úrovni baterie;
 • Jedna hodina nabíjení baterie poskytuje až 40 minut nepřerušeného provozu a pro jednorázové použití stačí připojení k síti pouze po dobu 5-10 minut;
 • hlavy holicího stroje je možné umýt vodou.

Mezi nevýhody tohoto modelu patří neschopnost provést "mokré" oholení, pokud je to žádoucí, stejně jako absence nabíjecího doku v sadě.

Vitek Vt-1377

Tento model je ještě více spokojen s cenou. Cena tohoto zařízení pro holení je pouze asi 20 konvenčních jednotek. To však příliš neovlivňuje jeho výkonnost.

Existují tři "plovoucí" holicí hlavy, které téměř dokonale sledují obrys obličeje. Kromě toho obsahuje sada trimru, takže přinášení vousů v pořádku také nevyvolává problémy.

Trochu čerpali vlastnosti nabíjení. Celý proces trvá asi 2 hodiny a autonomní provoz zařízení trvá 30-40 minut. Přesto je funkce rychlého nabíjení. Zařízení lze čistit pod tekoucí vodou. To je jeden z populárních low-cost modelů v roce 2018.

TOP 3 holicí strojky pro suché holení

Pokud hledáte svůj první holicí strojek nebo jste majitelem citlivé pokožky, věnujte pozornost nejlepším holícím strojům, které jsme pro vás vybrali.

Braun 760cc-4 Series 7

Zajímavé a docela funkční zařízení pro milovníky vibračních holicích strojků. Tam je "plovoucí" hlava, schopná docela čistě holí i ty nejnepřístupnější místa.

 • může pracovat jak z baterie, tak ze sítě;
 • nezpůsobuje podráždění;
 • náhradní díly (spotřební materiál) jsou vždy dostupné na trhu.
 • poměrně vysoká cena od 265 USD.

Panasonic ES-LT8N

Zajímavý a poměrně technologicky vyspělý model japonského výrobce. Cena této jednotky je asi 230 dolarů, což je obecně hodně.

 • Supermobilní 3D systém tří obloukových čepelí dokonale "cítí" všechny nepravidelnosti obličeje;
 • senzor holicí hlavy analyzuje kvalitu a tuhost štětin a automaticky nastavuje výkon a rychlost procesu;
 • tam je čistící stanice, která vám umožní zachovat kvalitu lopatek;
 • elegantní, elegantní;
 • Má robustní kovové tělo a velmi ostré lopatky.

Mezi nevýhody lze poznamenat pouze to, že trimr zařízení má velmi ostré nože a vyžaduje velmi pečlivé ošetření.

Řada Braun 5030s 5

Cena tohoto holicího zařízení je mnohem příjemnější - asi 160 dolarů. Zde jsou 3 nezávislé hlavy, které zajišťují dokonalou hladkost procesu. Informační displej vás upozorní na nutnost nabití nebo čištění holicího strojku.

Pouze 60 minut nabíjení stačí až na 45 minut nepřetržité práce. A pokud není čas nabíjet, můžete zařízení jednoduše zapnout a pokračovat v práci.

Model je vybaven zasouvatelným trimerem pro péči o boky nebo vousy. Mezi negativními aspekty lze poznamenat pouze mírně hlučné ovládání zařízení, ale vůbec neinterferuje.

TOP 3 rozpočtové elektrické holicí strojek

Prakticky všechny modely, které uvažujeme, jsou poměrně vysoké. A co ti, kteří nemají dostatečné finanční prostředky na nákup drahých holicích strojků? Doporučujeme věnovat pozornost dostupnějším modelům uvedeným níže.

Panasonic Es-6003

I přes nízké náklady (až do výše 50 USD) má tento model všechny potřebné funkce. Razor lze použít jak pro suché tak i "mokré" holení, je vodotěsné pouzdro. Tři holicí hlavy s nožemi z nerezové oceli umožňují velmi kvalitní holení. Zařízení je schopno udržovat nabíjení po delší dobu, ale také se nabité docela hodně, až 8 hodin. Zahrnuté jsou příslušenství pro čištění přístroje a také kufřík.

Mezi nedostatky lze zaznamenat poměrně hmatatelnou vibraci, která může zpočátku vytvořit malé nepříjemnosti. Záporným bodem je také to, že zařízení není možné používat ze sítě, když je zástrčka připojena k zásuvce, je jednoduše zablokována.

Philips Hq 6927

Jiný rozpočtový model poměrně dobré kvality, za poměrně rozumné peníze, od 45 dolarů. Zařízení je poměrně kompaktní, lze jej použít pouze jako suché holení. Baterie je schopna udržovat nepřetržitý provoz po dobu 30 minut, po níž může být holicí strojek připojen k síti a pokračovat v procesu. Philips Hq 6927 má pohyblivou hlavu, která zajišťuje maximální přizpůsobení rotorových kroužků.

Mezi nedostatky lze poukázat na nedostatek indikátoru nabíjení, který však nezasahuje do přítomnosti zásuvky v přístupové zóně. Zahrnutá je čisticí kartáček a ochranný kryt, díky nízké hmotnosti je velmi užitečné vzít si s sebou zařízení na výlet.

Remington tf70

Dobře a doplňuje náš seznam jednoho z nejlevnějších modelů čínského výrobce. Cena asi 15-20 dolarů je pro většinu mužů finančně dostupná. Žiletka Remington Tf70 má pouze 2 hlavy a je určena pouze pro suché holení. Baterie je napájena bateriemi, takže si ji můžete vzít i na kempování.

Existují samozřejmě dost nedostatků. Například holicí strojek nelze umýt vodou a model nemá automatický čištění. Ale ona se oholí, překvapivě, perfektně, aby mohly vydržet malé negativní momenty.

Na tomto místě skončilo naše hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Ale můžete je snadno pokračovat sami, přidávat další modely k porovnání.

Pro Více Informací O Suché Vlasy