logo

Leštička vlasů: recenze, hodnocení, funkce, modely a recenze.

Problém rozštěpených konců čelil každé dívce. Kozmetické přípravky, které jsou určeny k potírání tohoto problému, zpravidla neposkytují zřetelné výsledky a zůstává jít na extrémní opatření - ukončit konce, ale v tomto případě trpí délka. Jedinou vhodnou alternativou pro řešení tohoto problému bylo leštění vlasů, které odstraňuje až 90% rozdělených konců.

Charakteristiky postupu

Jedinečné zařízení - stroj na leštění vlasů, skutečná spása pro ty, kteří mají v různé míře poškozené kudrlinky. Díky dostupnosti služba okamžitě získala popularitu, nyní je nabízena téměř v každém kosmetickém salonu a v jakémkoli městě v Rusku.

Tryska na stroji na leštění vlasů může být vhodná pro všechny modely, a to vidíte, je to velký plus. Během zpracování pramenů se prakticky každý dělený hrot odřízne. Na rozdíl od obvyklých nožnicových nůžek je okraj hladký a není uvolněný. Výsledkem je odstranění chlupatosti a vlasy podél její délky jsou hladké. Také leštění může být další finální stupeň po laminování nebo rovnání keratinu.

Kdo je vhodný pro leštění

Postup je prostě nezbytný pro vlasy:

 • pravidelně ošetřený vysoušečem vlasů, kadeřnickými žehličkami a žehličkami;
 • zafarbené a odbarvené;
 • po poškození po perm;
 • suché a křehké;
 • pro dívky, které se snaží o prodloužení a pro které je důležitý každý milimetr vlasů.

Dávejte pozor! Stroj na leštění vlasů by v žádném případě neměl být v kontaktu s tenkými nebo kudrnatými zámky.

Výhody

Skutečnost, že řezané konce nemohou být obnoveny, je známo všem. A jediný způsob, jak vyřešit problém, je účes. Existují však případy, kdy se chloupky rozdělují po celé délce a je obtížné je řezat. To je v tomto případě, že stroj na leštění vlasů přijde na záchranu, s mnoha plusy:

 • prameny zůstávají dobře upravené, hladké měkké až 4 měsíce;
 • po ukončení postupu se odstraní 70 až 90% dělených konců;
 • prameny nejsou zmatené, což usnadňuje česání;
 • je vytvořen dokonale rovný řez, který nelze dosáhnout nožnicemi;
 • vyčistit od 3 do 10 mm, což neovlivní délku.

Nevýhody

 • Nevyhazujte vlasy za ztrátu vlasů.
 • V malém rozsahu, ale objem je stále ztracen.
 • Postup je pro tenké prameny kontraindikován.
 • Na kudrnatých a kudrnatých zámcích je efekt téměř nepostřehnutelný.

Jak se provádí leštění

Jak již bylo zmíněno výše, pro tento postup je zapotřebí speciální stroj na leštění vlasů. Postupné schéma krok za krokem:

 1. Všechny prameny jsou zarovnány se železem nebo stejným účinkem je dosaženo pomocí vysoušeče vlasů a kartáčováním.
 2. Vlasy jsou rozděleny do zón, stejně jako při normálních účesích.
 3. Pokud se účes hodí, to znamená, že má jinou délku, pak mistr zpomalí každý pramen dolů a nese stroj po celé délce.
 4. V jedné délce je zakřivení vytáhnuto. Tímto nastavíte maximální stupeň odstupňování.
 5. Na závěr, pomocí stejné trysky, může majitel vlasy oříznout.

Vlastnosti trysek

Mnoho lidí se zajímá o to, které stroje jsou vhodné pro leštění vlasů, ale bod není ve zvoleném modelu, ale jako tryska.

HG Polishen je nejrozšířenější tryska v Rusku, jejíž výhody zahrnují:

 • silný plast;
 • slavná značka;
 • dostupnost (lze objednat v jakémkoli online obchodě);
 • 6 knoflíků.

Tryska se odřízne od 3 mm do 1 cm poškozených vlasů a pevně se upevní na blok nože stroje o šířce 45-56 mm. Cena je od 1500 do 1700 rublů.

Zdravá srst je další populární domácí tryska. Na oficiálních stránkách značky je málo informací, ale podle jeho majitelů má model špatně kvalitní plast a spojovací materiál. Řezy cca 5-10 mm, vhodné pro blok nože o šířce 45-46 mm. Cena je 1500 rublů.

Hladké vlasy Polishen - tryska pro leštění ukrajinské výroby, což je kompletní analog HG Polishen. Odlišuje se od předchozích kolegů s nízkou cenou (asi 1 170 rublů), ale při objednávání budete muset platit za doručení.

Polisher Universal je dalším analógem HG Polishen, ale domácí výroby. Rozdíly:

 • snížený počet odlučovačů;
 • přítomnost bočních stran;
 • možnost montáže na stroj, kde má nožový blok šířku 45-50 mm.

Cena: 1400-1500 rublů.

Z tohoto přehledu nám bylo jasné, že mezi tryskami neexistuje žádný významný rozdíl a výrobci se snaží napodobit populární model HG Polishen.

Tipy Tip

Při nákupu zvažte následující body:

 • šířka stroje na leštění nožových bloků;
 • kvalita uchycení;
 • počet oddělovačů řetězců.

Přístroj pro leštění vlasů může být libovolný. Výsledek postupu závisí na čistotě a ostrosti lopatek v trysce.

Leštička na vlasy: cena

Moser, profesionální stroj vyrobený v Německu, je vynikající pro broušení pramenů.

Výhodou zařízení nad druhou je vysoká kvalita oceli, takže byste se neměli starat o rychlé zakrývání lopatek. Výsledkem je, že po ukončení procedury získáte perfektní řez poškozených chloupků. Zařízení je univerzální, ale tryska musí být zakoupena samostatně.

Možná, po takové charakteristice, máte zájem o otázku, kolik stojí stroj na leštění vlasů od německé společnosti Moser. Cena za zařízení se tedy pohybuje od 2 000 do 2 500 rublů. Můžete si je koupit prostřednictvím internetu nebo v obchodě s hardwarem.

Stroj na leštění vlasů: recenze

Většina názorů na tento postup je pozitivní. Mnoho dívek provádí leštění v salonech a jedinou radu od nich je najít dobrého mistra, jinak bude výsledek téměř neznatelný.

Někteří lidé z poctivého sexu provedli tento postup doma pomocí trysky HG Polishen. Podle jejich recenzí byly tipy odříznuty dobře, ale pro lepší výsledky je třeba vyplnit ruku.

Co se týče stylistů, doporučují leštění jednou za 60 dní a nezapomeňte sledovat stav vlasů po proceduře. V tomto případě budou muset vlasy leštit mnohem méně.

Doporučení pro péči po proceduře

 1. Umyjte si hlavu šampony bez síranu.
 2. Balzám nezapomínejte.
 3. Zpracujte špičky směsí oleje retinolu a tokoferolu.
 4. O den později utraťte aroma masáž a česání pomocí esenciálních olejů.
 5. Opláchněte si vlasy odtučněním heřmánek.

Z výše uvedeného lze konstatovat, že stroj na leštění vlasů, jehož cena je k dispozici veřejnosti, může změnit naši představu o účesu. Technologie nejen usnadňuje práci pána, ale také snižuje čas strávený v salonu, čímž se péče o vlasy na novou úroveň. Stroj samozřejmě nebude schopen jednou provždy vyřešit problém dělených konců, protože příčiny poškození se mohou lišit: začínáme s nedostatkem vitaminů a končíme expozicí životního prostředí. Postup leštění však může několikrát zlepšit celkový stav vlasů.

Tipy pro výběr leštičky vlasů

Elegantní kudrlinky - přírodní ženské ozdoby. Pokud jsou přesně řezané, vypadají co nejúčinněji. Ukázalo se, že dnes si můžete své vlasy samolibrovat chytrým elektronickým zařízením. Existuje efektivní ořezávání, ale pro tento účel není potřeba ořezávat. Moderní vyrovnávací stroj určitého modelu dnes lze zakoupit levně. Nazývá se stroj na leštění vlasů, je snadné jej zakoupit prostřednictvím internetu v obchodech s domácími spotřebiči nebo kadeřnickým salonem.

Co je leštění vlasů?

Díky jednoduché a cenově dostupné broušení můžete mít perfektně hladké vlasy, které se vůbec nerozdělí. Dnes to není pohádka, ale realita. Jistě jste už slyšeli o horkém účesu nebo jste ho použili. Pomocí tepelných nůžek pánové odstraní extra palce dělených konců. Hotový účes vypadá po laminování a účinek zdravých tipů trvá dlouhou dobu. Zvláště důležité horké vybavení pro vrstvy účesů.

Vylepšená variace stříhání vlasů - to je moderní leštěné vlasy. Jaké úlohy řeší broušení, podívejme se na to dále. Kompaktní zařízení řeže až 10 mm poškozených porézních konců vlasů. Stroj pracuje překvapivě rychle. Pokud je majster ovládá horké nůžky, mohou se hodit vlasy. A auto stříhá všechny vlasy za 30 minut. V nejlepším případě je doba procedury 20 minut. V nejhorším případě, když jsou vlasy značně tlusté a špatně poškozené, bude 40 minut vyčerpáno.

Při správné péči o vlasy se dosáhne dlouhotrvajícího leštění. Důležité je také poznamenat, že strojní technika je zcela neškodná a nepoškozuje vlasy.

V salonu můžete nabídnout několik možností leštění vlasů. Postroj a horké spotřebiče postupně ztrácejí na pozadí, protože vyžadují dlouhou dobu. Leštění strojů je novou a slibnou metodou. Přístroj může být použit doma na sobě, aby získal výsledek podobný péči o salon.

Je třeba poznamenat, že samořezání špiček strojem není nejlepším řešením, pokud v této oblasti neexistují žádné zkušenosti. Postup je ještě lepší jít do salonu, neboť je obtížné pracovat s vlastními vlasy av případě krátkého účesu není vůbec možné vylamovat konce stroje. Pro začátečníky, kteří vidí poprvé lešticí stroj, je obtížné sledovat správný úhel sklonu, přijmout vhodnou polohu těla pro plný pohled na oblast činnosti a správně pracovat s vašimi rukama.

leštění - postup vyhlazení konců vlasů

Výhody a nevýhody stroje na leštění vlasů

Cnosti

Uvádíme hlavní pozitivní momenty, se kterými se všichni domácí mistři setkávají:

 • více leštění jednoho vlákna vám umožní přinést výsledek do ideálu;
 • strojové broušení vytváří bezchybně rovnoměrné řezy;
 • vlasové tyče nejsou vyhřívané povrchem, ale jsou speciálně odříznuty;
 • bez vedlejších účinků suchých vlasů, postup je obecně bezpečný;
 • každá vlákna vlasů je ohnutá, rozdělena na sektory, česaná v procesu pohybu, s tímto přístupem je možné odhalit všechny rozbité skvrny a nechybí ani jedna vada;
 • po skončení procedury dívky zapomínají na ovládání špiček po dobu 3-6 měsíců, což znamená, že stroj má trvalý účinek;
 • při zpracování čistí až 90% všech patched oblastí, takže vlasy vypadají mnohem více esteticky;
 • pomocí stroje můžete získat neuvěřitelně jasné řezy, což je dobré pro neskládací účesy;
 • problém obtížnosti česání vlasů je neutralizován, neboť prakticky přestanou být zmateni.

Nevýhody

Hlavní negativní strany leštícího stroje:

 • negativním rysem je nemožnost broušení s problémem vypadávání vlasů;
 • neleští na volné, vyčerpané vlasy;
 • stroj bude pro kudrnaté dívky k ničemu;
 • Některé recenze říkají, že se můžete stát závislou na leštění vlasů - postup bude vyžadován po celou dobu, účinek je krátký (stroje a trysky neštípávají vlasy a ještě více chmýří špičky).

Tyto body jsou více funkcí než minus. A poslední bod je s největší pravděpodobností spojen s neprofesionálním leskováním vlasů.

vlasy po leštění vypadají dobře upravené

Jak si vybrat leštičku na vlasy?

V prodeji existuje několik druhů leštících přístrojů na vlasy, zvážit jejich hlavní vlastnosti.

Leštička trysek

Lešticí tipy mají různé ceny, protože výrobci je vyrábějí z různých materiálů. Obvyklá volba je plastová. Ale má jinou kvalitu. Tryska je určena pro připojení k zařízení. Jeho šířka je uvedena na obalu.

Leštící trysky jsou navrženy tak, aby ohýbaly jednotlivé prameny tak, aby byly řezné konce stroje odříznuty nožovým blokem. Vysoká rychlost pohybu nožů zajišťuje dokonale rovnoměrný řez každého vlasu. Existuje osvěžující účes, ale neztrácíte drahocennou délku.

Například dnes je na přání HG Polishen tryska, která je vhodná pro většinu strojů a odřezává maximálně 3-10 mm.

Leštička na vlasy

Ne každý je schopen obratně zacházet s břitvou a tryskou, v takovém případě byste měli vybrat hřeben. Leštící hřeben je miniaturní, je příjemné ho držet, všechny odřezané chlupy jsou shromažďovány ve speciálním kontejneru a jsou likvidovány po dokončení veškeré práce.

Provoz přístroje je podobný jako trimmer. Hřebeny jsou dobré, protože nemusíte vlasy narovnávat. Kartáč na vlasy odstraňuje pouze několik milimetrů vlasů, má spoustu pozitivní zpětné vazby.

Například hřebenový leštiček Split Ender je oblíbený, který kvalitativně a rychle odstraňuje rozkrojené vlasy, běží na bateriích, eliminuje potřebu chodit do kadeřnictví často, snižuje délku o 3-6 mm.

Strojní leštička

Zařízení pro odstranění poškozených konců vlasů je leštidlo. Existují drahé a levné modely. Profesionální vozy se prodávají kompletní s několika tryskami.

Pokud máte takové zařízení doma a vědíte, jak ho používat správně, ušetříte peníze tím, že navštěvujete kadeřník méně často. Přístroj je kompaktní, dává vlasům nádherný vzhled od prvního postupu, čepele se nemusí naostřit.

Například Fasiz Machine se nachází v prodeji, odřízne až 6 mm špiček, pracuje na napájení z baterie, takže vodiče neinterferují. Zahrnuje klipy, nabíječku, kartáč a hřeben.

Nejlépe oblíbené lešticí stroje

Fasiz

Dobrý trimovač Fasiz Hair-Trimmer stojí 2400-3000 rublů. Předchůdcem psacího stroje Faces je zastaralý Split Ender. Aktualizovaný model korigoval všechny nedostatky prototypu. Tváře jsou dražší, ale opravdu lepší.

Stroj je vybaven sofistikovaným systémem pro ořezávání pásů. Praktické pouzdro je vyrobeno z plastu a design má také praktické části z kovu.

Moser

Poloprofesionální zařízení Moser Easy Style vyrábí německou značku. Materiál hlavních nožů je vysoce kvalitní legovaná ocel. Stroj stojí 7.600 rublů a běží na baterii.

Můžete použít Moser Easy Style pro muže a ženy. Výrobce dodal sadu 6 standardních trysek různých velikostí. Zařízení je tiché.

Dewal

Přístroj Dewal Jet Clip perfektně řeže a leští vlasy, stojí 3300 rublů. Profesionální stroj zobrazuje úroveň nabití baterie přizpůsobenou trysku HG Polishen. Blok nožů o velikosti 45 mm.

Bez akumulátoru běží stroj 45 minut. Součástí stroje je stojánko nabíjecího zařízení Dival Jet Clip, olej pro mazání, kartáč na čištění, 4 trysky.

Oster

Oster je známý výrobce ze Spojených států, který vyrábí profesionální kadeřnické stroje, včetně leštění vlasů. Stroj Oster 616 je pro všechny příjemný, ale v soupravě nemá žádné vyměnitelné trysky.

Přístroj je zapojen bez baterií. Žádný hluk, neohříván. Cena Oster 616 - 7000-8000 rub. Tento výrobce má mnoho modelů strojů a je zde 8 trysek.

HD Polishen

Inovativní leštička trysek je ideální pro péči o vlasy a funguje dobře s mnoha profesionálními stroji. Pro 4 mm trysky jsou vhodné stroje Wahl, Andis, Wella, Hairway, Rowenta, Ermila, Oster, Harizma, Moser, Jaguar. Pro trysku 5 mm jsou vhodné stroje Wahl a Andis.

Účinek 15-20 minut trvá 2-6 měsíců, tryska odstraňuje všechny přiléhavé konce, zbývají žádné vlasy a vlasy vypadají velmi hladce.

Jak vyrobit stroj na leštění vlasů doma?

Níže naleznete podrobný návod k samolitizování špiček vlasů se strojem doma:

 • umyjte si vlasy dobrým šamponem, nepoužívejte masku, v extrémním případě špatné česání vlasů používejte kondicionér;
 • odborníci rádi používají hluboké čistící prostředky před leštěním, aby odstranili přebytečný tuk - pokud to učiníte, udělejte totéž;
 • když jsou vlasy zcela suché, vyberte ze spodní části výběhu jeden pramen, zbytečné vlasy na horní části hlavy;
 • vytáhněte samostatný pramen pomocí žehlícího nástroje, pokud pracujete doma (řemeslníci v salonu používají speciální hřeben;
 • pak je vybraný pramen položen přesně v pracovní části brusného stroje;
 • Ošetřená oblast je vybrána na základě počátečního stavu vlasů, mohou být více či méně poškozeny, což znamená, že můžete začít broušit od kořenů, středů nebo konců (je důležité politovat pouze problematické oblasti;
 • podél samostatného pramene je třeba 3-5krát provést pracovní část stroje, taková technika pomůže odstranit všechny očíslované části a zasáhnout většinu vlasů;
 • je nutné se pohybovat shora dolů, jinak byste mohli strukturu poškodit;
 • pak byste měli odstranit leštěný pramen, zvolit nový;
 • Vyrovnejte a tříděte 3 až 5krát pro každý pramen zvlášť.

Pokud se provádí leštění v salonu, může kadeřník trochu upravit vlasy, aby změnil účes. Nakonec se aplikuje pečující látka, která maximálně vyrovnává váhu vlasů, takže vypadají jako zářivá hmota.

Kolik stojí polštář na vlasy?

Přibližné ceny trysek, hřebenů a strojů na leštění vlasů:

 • v průměru stojí leštičky 1 400-2 000 rublů;
 • leštění hřebenů stojí 2000-3700 rublů;
 • stroje na leštění vlasů stojí 3000-10000 rublů.

Recenze

Elizabeth, Moskva

Ahoj všichni, jsem kadeřník se zkušenostmi. Chci přidat informace a říct, kdo stroj na leštění vlasů opravdu vyhovuje.

Leštění špiček u domácích nebo salonních strojů je důležité pro dívky, které jsou obeznámeny s těmito problémy: nadměrná suchost vlasů kvůli zdravotním problémům nebo agresivním vnějším faktorům a časté znečištění potenciálně nebezpečnými výrobky.

Doporučuji používat leštící stroje nebo řezné vlasy s horkými nůžkami, pokud se objeví pravidelný účes s termopříslušenstvím - vysoušeč vlasů, žehlička, curlingové žehličky, tepelné vlasové válečky.

Vlasy musí být leštěny po chemických postupech, například chemické vlnění. Je také nutné čas od času vyčistit špičky, pokud existuje předispozice ke zvýšené křehkosti vlasů z různých důvodů.

Pokud máte obtížná data, pomůže vám brusný stroj.

Daria, Ufa

Pracuji v chladném salonu a jsem velmi zkušený v leštičkách psacích strojů. Mohu označit všechna zařízení od výrobce Oster, ukázali se dobře v leštění vlasů. Doporučuji vám věnovat pozornost Oster 76616-910, toto zařízení je napájeno ze sítě, má standardní šířku nože 4,6 cm, to znamená, že jsou přizpůsobeny různým tryskám.

Mohu také chválit německou značku Mozer Easy Style, objednali jsme automobily na internetových stránkách této společnosti. Získali vynikající kadeřnické přístroje, každý doplněný ocelovou lešticí tryskou, a tam bylo 5 trysek pro účesy. Nože jsou vyrobeny z oceli, stroj je napájen baterií.

Máte-li jen málo peněz, pak proveďte rozpočtový stroj Expert Dewal, má několik rychlostí.

Sveta, Rostov-on-Don

Ahoj všichni, několikrát to broušení v kabině. Další špičky jsou odříznuty bez ztráty délky, jen několik milimetrů. Mám asi 5 mm odříznut konce. Nyní se mi zdá, že si pro dům půjdu auto. Udělám leštění sám. Nechci trysku, ne hřeben, jmenovitě psací stroj. Myslím, že je třeba zvolit toto zařízení, které bude řídit charakteristikami: ergonomie, požadovaný typ energie, síla, přítomnost různých režimů, materiál těla a ostří. Vaše recenze mi pomohla při výběru.

Chcete-li úspěšně polštářit vlasy doma, budete potřebovat stříhání nebo stříhání vlasů. A stále potřebujete vysoušeč vlasů nebo žehličku. Také potřebujete dobrý štětec a nezmazatelnou péči. Jak ukazuje praxe, není nutné mít drahocenný stroj, stačí koupit lešticí přílohu a dát ho na libovolnou klipsu.

Leštění vlasů - co to je, leštící stroj, tryska, jak leštit, fotky, recenze

Nedávno se kosmetickým salónům a kadeřníkům začala nabízet nová služba - leštění vlasů. Co to je, jaké výsledky přinášejí a co je pozoruhodné pro ženy - řekněte náš článek.

Rozdělené konce vlasů - problém, který se stará téměř o všechny krásy s účesem o něco delší než "ježek". Jak se zbavit tohoto problému bez odstranění délky?

Rozdělené konce jsou výsledkem mnoha nepříznivých faktorů, jinými slovy experimenty s vlasy, ať už se jedná o barvení, perm, rovnání, sušení a dokonce i mytí. Zdá se, že jediným opravdovým řešením problému je účes, ale ne každá žena módy s tím souhlasí.

Přichází s poměrně novým způsobem, jak obnovit vlasy leštěné.

Leštění vlasů - co to je?

Leštění vlasů je nejrychlejší a nejúčinnější způsob, jak obnovit ukousnuté kudrlinky. Nejdůležitější v postupu je to, že odstraňuje 90 až 100% rozštěpených konců.

Na stroji je umístěna speciální tryska, která se provádí po celé délce řady a jsou tak odstraněny téměř všechny dělené konce.

Leštění vlasů je velmi dobré řešení pro ty, kteří chtějí dát vlasy do pořádku, mají dobře upravený vzhled a nejsou součástí své milované délky.

Výhody a nevýhody postupu leštění vlasů

Stejně jako v každém postupu, leštění vlasů má dvě strany mince pozitivní a negativní. Nemá to smysl skrýt, ale je lepší se okamžitě seznámit se všemi možnými důsledky, abyste mohli rozhodnout, zda je tato nová kadeřnická inovace pro vás vhodná.

Dnes, salony jsou stále více nabízejí takové služby, jako je leštění vlasů. Co je to a jak se tento postup provádí, je třeba vědět, než se uchýlíte k módní metodě zlepšení stavu vlasů

Výhody:

 • Vlasy jsou řezány po celé délce. Pokud jsou vaše vlasy zcela zničeny vašimi zkušenostmi - je to velmi přínosné.
 • Délka nezmizí. To je významný přínos. Koneckonců, co mnoho dívek usiluje o ideální vlasy s ideální délkou (a pro každou má vlastní).
 • Vlasy vypadají mnohem přirozeněji a mnohem lépe upravované, jakmile se po curlingu a olejích.

Ale tady je druhá strana mince. Nevýhody:

 • Vlasy, které vyčnívají po celé délce, jsou nové vlasy rostoucí, místo aby vypadaly, takže leštění vlasů může být považováno za překážku přirozené obnovy vlasů.

A protože při leštění vlasy chytnou od kořenů, stroj odřízne nové jemné vlasy.

Nedostatek leštících vlasů odřezává nové, nezřetelné chloupky.

 • Při použití tupých a špatně kvalitních nástrojů může leštit vlasy jen zhoršit situaci.
 • Před zahájením procedury musí být vlasy vyhlazeny železem, který dodatečně ucpává póry vlasů a poškozuje vlasy vysokou teplotou.
  Viditelně opouští hustotu vlasů a vlasy se stávají tenčí, takže leštění není velmi dobrá volba pro dívky se vzácnými vlasy.

Jak se provádí profesionální leštění vlasů?

Samozřejmě, v jakýchkoli procedurách týkajících se krásy a zdraví, je lepší spoléhat na odborníky. V salonech a kadeřnictví postup pro leštění vlasů sleduje tento algoritmus:

 • Mytí vlasů Profesionální mistr nikdy neučiní proceduru na špinavých vlasech, a to i v případě, že by byla návštěvnická hlava ráno omyta, a přišel na oběd, aby si leskl vlasy.
 • Rovnání vlasů. Před samotným začátkem postupu jsou vlasy zarovnány pomocí žehličky, vysoušeče vlasů a hřebenu, stejně jako ochranné a stylingové přípravky aplikované na vlasy.
 • Všechny vlasy jsou rozděleny na malé části a bodnuté svorky.

Pro pohodlí mistra může být dvě části: vlasy, s nimiž master pracuje právě teď a hlavní část vlasů nebo více částí.

Záleží na způsobu holičství. Hlavní věc je, že pán nezasahoval.

 • Malý pramen o šířce asi 2 až 3 cm, který byl přidělen k práci, byl dále česán.

Kadeřnice na ni vede se strojem se speciální tryskou na obou stranách. Směr pohybu stroje je obvykle zdola nahoru, aby nedošlo k dalšímu roztahování nebo poškození vlasů.

 • Proužky proužky pokračují po celé délce a celé množství vlasů.

Po dokončení je možné, že v ideálním případě dokonce i tipy na váš účes se trochu ztenčí a stanou se méně jednotné. Kapitán může doporučit, aby délka byla oříznuta.

Chcete-li souhlasit nebo ne - vaše volba, ale postup bude vypadat přesněji a úplněji. Nebojte se, protože vaše délka zůstane tak. Řezání vlasů trvá maximálně 1,5 centimetrů.

Co je lepší leštěné vlasy: ručně nebo stroj

Pokud jde o způsob, kterým může být proveden postup leštění vlasů, může se jednat o stroj se speciálním nástavcem nebo o dobře broušené nůžky. Proces leštění bude tedy mírně odlišný.

V podstatě význam postupu, algoritmus jeho implementace se nezmění příliš. Jediným rozdílem je toto. Mechanické leštění vlasů je mírně rychlejší, ale dražší. Manuální leštění bude vyžadovat více času, důvěru od vás, ale o něco méně peněz. Co je lepší - každý si vybere pro sebe.

Je důležité si uvědomit, že výsledek v první řadě závisí na kvalitě nástroje a na profesionalitě pána.

Jak dlouho trvá na vlasy?

Žádný kadeřník nemůže přesně říct, jak dlouho trvá leštění a kolik volného času potřebujete. Samozřejmě, že vás bude sotva trvat celý den, ale neměli byste očekávat, že vás za 15-20 minut uvolníte.

Doba trvání postupu závisí na několika faktorech:

 1. Délka vlasů
 2. Hustota vlasů.
 3. Počáteční stav vlasů, včetně obsahu tuku, znečištění a poškození.
 4. Kvalita nástroje.
 5. Obratnost a profesionalita pána.

Vezmeme-li v úvahu všechno, návštěva kosmetického salonu nebo kadeřnictví se může lišit od 30 minut do 2 hodin. Vypočítejte si čas předem a nenechte kadeřník nucen pospíchat, protože to může ovlivnit kvalitu procedury.

Kolik vlasů leští v kadeřnictví a salonech

Pokud jde o cenu procedury, může se opět lišit v důsledku různých faktorů. Pokud zadáte vyhledávací dotaz na internetu, abyste zjistili, kolik vás bude účes stát, pak můžete narazit na poměrně velký cenový rozsah od 300 rublů... ano, nicméně neexistuje horní limit.

Při výběru nákladů na leštění podle Vaší peněženky je třeba zvážit:

 • Vaše místo bydliště (město nebo obec, hlavní město nebo periferie, centrum nebo předměstí).
 • Umístění salonu, ve kterém budete postupovat (podobně jako v prvním odstavci).
 • Kvalita nástrojů a pomůcek (masový trh nebo profesionální kosmetika a nástroje).
 • Mistrovské kvalifikace, osvědčení, diplomy, jeho jméno a obtížnost dostat se k němu.
 • Dostupnost propagačních akcí, slev, bonusů atd. v konkrétní kabině v určitý den.
Náklady na leštění vlasů závisí na mnoha faktorech.

Je třeba si uvědomit, že někteří mistři, kromě výše uvedených faktorů, mohou měnit cenu v závislosti na délce vlasů, tloušťce, stupni zakřivení a poslušnosti kudrlin. Proto stojí za to diskutovat o všech okamžicích, takže konečná cena leštění není pro vás překvapením.

A obecně je optimální cena leštění vlasů v salonech asi 1000-3500 rublů.

Jak provést leštění vlasů doma

Než začnete provádět leštění vlasů, musíte si umýt vlasy. A nezáleží na tom, budete postupovat doma nebo v kabině. To je nutné, aby se vlasy ještě více nepoškodily.

Algoritmus postupu doma zůstává stejný jako v kabině. Nejdůležitější je nejprve získat asistent v osobě přítelkyně, matky, sestry nebo jiné osoby, s nimiž jste připraveni svěřit osudu svého účesu. V zásadě to můžete udělat bez nich, ale práce budou nudné a je tu možnost vynechat nějakou choulostivou stránku.

Doma můžete leštit vlasy, manuální i mechanické. Rozdíl v těchto postupech je popsán výše.

Pokud se rozhodnete pro mechanické leštění doma, budete se muset postarat o získání vysoce kvalitních profesionálních nástrojů: speciálního stroje nebo trysky. Budeme mluvit o tom, jak si je zvolit později.

Pokud je při mechanickém leštění vše více či méně jasné, mělo by být podrobněji studováno ruční leštění vlasů.

Pro postup bude zapotřebí:

 • hřeben;
 • nůžky (nutně ostré, takže poškozené vlasy jsou úhledně řezané, nepoškozené nebo rozbité);
 • vlásenky, krab nebo jiné, které odstraňují zbytečné vlasy;
 • velké zrcadlo
Pro proceduru doma budete potřebovat nůžky, hřeben, stejně jako barety a zrcadlo

Leštění se provádí pomocí spodních pramenů, takže celá horní část vlasů od ucha k uchu musí být bodnutá tak, aby nedocházelo k rušení.

Dále musíte vzít malý zámek vlasů a vytočit z něj balíček. Když je vlajka připravena, potřebujete trochu suchého vlasu s dvěma prsty zdola nahoru. 2-3x je dostatečný k tomu, aby držel řetězec mezi ukazováčkem a palcem. Takže všechny suché a rozštěpené vlasy, které je třeba odstranit, budou vyřazeny z celkové hmotnosti.

Pomocí nůžek odřízneme přilepené a nejvíce poškozené vlasy. Příliš blízko k postroji není nutné řezat. Stačí natřít pouze poškozenou část vlasů.

Poté, co se s touto etapou vyrovnáváte, musí být rozehřátá, česaná a opakované řezání dělených konců je již na plochém prameni. Pro usnadnění napínacích pramenů můžete použít hřeben.

Celá hlava by tedy měla být zpracována.

Než budete leštit vlasy, musí být narovnány žehličkou (styler)

Potřebné nástroje pro leštění vlasů

Žehlička pro přípravu vlasů pro leštění

Ve skutečnosti, žehlička pro přípravu vlasů pro leštění, můžete použít libovolné. Samozřejmě, v drahých salonech to budou profesionální modely, jako jsou VALERA SWISS'X, BABYLISS, REMINGTON atd. Náklady na takové žehličky se pohybují od 2 do 9 tisíc rublů a někdy vyšší.

Hlavním důvodem při výběru plochého železa je zajistit, aby odpovídal hlavním vlastnostem:

 • Kvalita desek. V žádném případě by neměly být desky kovové, protože kov rozděluje teplo nerovnoměrně a hrozí nebezpečí páření vlasů.

Optimální povlak je považován za keramiku a titan.

 • Čím širší je topná plocha, tím silnější je pramen. Například široký talíř není vhodný pro krátké vlasy, zatímco s dlouhým a hustým zvládnutím jednou nebo dvakrát.
Štítkové desky by měly být hladké.

Ujistěte se, že desky musí být hladké pro dosažení optimálního posuvu. Hrubá deska vytváří efekt brusného papíru a roztrhává vlasy.

 • A plus je iontový povlak, který slouží jako druh antistatického a vlasy jsou hladší.
 • Výkon by v ideálním případě měl být mezi 30 a 170 watty. Pokud je více, pak toto železo nebude trvat dlouho.
 • Pohodlně, pokud bude žehlení mít pracovní ukazatel a regulátor teploty, můžete upravit teplotu a znovu poškodit vlasy.
 • Věnujte také pozornost kabelu. Mělo by se otáčet o 360 stupňů. Takže žehlička bude trvat dlouhou dobu a šňůra nebude šplhat.

Stroj na leštění vlasů

Bruska ve své konstrukci se neliší od běžných strojů. Jediným rozdílem je přítomnost speciální trysky, která nám pomáhá odříznout poškozené chloupky. Bez takové trysky mechanické leštění vlasů je prostě neskutečné.

Při nákupu leštidla na vlasy je třeba vzít v úvahu řadu kritérií

Odborníci doporučují pro tento účel používat Fasiz, Scarlett, Moser EasyStyle, psací stroje Expert Dewal. Cenový rozsah pro ně se pohybuje od 4000 do 7000 rublů.

Z hlavních charakteristik byste měli věnovat pozornost těmto momentům:

 • Na stroji by mělo být zapnuto a vypnuto.
 • Nože na stroji musí být odnímatelné a tato akce by měla být snadná a pohodlná. Je nutné nástroj vyčistit.
 • Kabel by měl být měkký a pružný, nebo stroj může běžet na bateriích.
 • Ideální šířka čepele stroje je asi 3,5 cm.
 • Hmotnost stroje by neměla být příliš světlá, ale příliš těžká. Měli byste být v jejích rukou pohodlně a pohodlně.

Vysoušeč vlasů

Pokud jde o speciální trysky pro leštění vlasů, věnuje se zvláštní pozornost profesionálnímu modelu HG polishen.

Toto uchycení je schopno odstranit a vyleštit až 100% rozdělených konců v jediném postupu, při zachování délky a objemu účesu. A účinek použití této trysky trvá mnohem déle.

Tryska HG polishen se pečlivě aplikuje na barvené vlasy, vlasy po permeabilitě, laminaci, keratinizaci a další ošetření.

Tato tryska je univerzální a vyhovuje téměř všem populárním modelům střihačů a její cena je asi 1600 rublů.

Jak dlouho postup provádí leštění vlasů?

Doba trvání účinku závisí na některých bodech:

 • z nástrojů používaných k manipulaci;
 • ze zkušeností specialisty.
Leštění vlasů: okamžitě po skončení procedury a po 3 týdnech

Výsledkem leštění profesionálním strojem bude vždy trvat déle, než je výsledek manuálního leštění. Nejčastěji jsou účesy upravené a dobře upravené po dobu až 6 měsíců. Pokud však existuje touha prodloužit životnost postupu, postačí vlasům pravidelnou péči:

 1. Pravidelně naneste na vlasy výživnou masku.
 2. Po každém šamponování používejte balzámy a kondicionéry.
 3. Před manipulací s vlasy používejte ochranné spreje a séra.
 4. Vyhněte se poškrábání vlhkých pramenů.
 5. Sledujte výživu nebo použijte speciální vitamín-minerální komplexy pro krásu vlasů.

Výsledky po leštění vlasů, fotografie před a po

Na fotografii před leštěním vlasů je jasné, že konce jsou rozděleny a velmi suché. Začínají se oddělovat od středu.

Leštění vlasů v salonu bude znamenat nejlepší výsledek.

Řešení problému děleného konce v jednom postupu.

Kde koupit vše, co potřebujete pro leštění vlasů

Nákup nástrojů pro leštění hardwaru dnes nebude velký problém. V každém městě je nejméně jeden obchod s profesionální kosmetikou a vlasy nástroje.

Kromě toho existuje mnoho internetových obchodů, kde můžete vybírat ceny zboží a ceny, rychlost dodání a zvolit nejvhodnější volbu.

Velmi riskantní lidé mohou objednat nástroje od společnosti Aliexpress, ale zde musíme být opatrní při výběru produktu. Ujistěte se, že přečtete recenze a postupujte podle hodnocení prodávajícího, aby nedošlo k podvodu.

Můžete jít na bezplatnou vývěsku, jako je Avito, a zvolit si pro sebe možnost, například, bývalé použití, ale ve výborném stavu a za pěknou cenu.

Pokud už není dostatek fantazie o místech, kde jste získali potřebné nástroje, můžete se seznámit s nějakým mistrem, který tuto techniku ​​vlastní a zjistit, kde získal své bohatství. Současně se seznamte s kurzy, kde můžete získat potřebné dovednosti.

Leštění vlasů - jaký je tento postup, foto před a po:

Stroj na leštění vlasů - jak si vybrat. Stroj na leštění vlasů v salonu a doma

Nezáleží na tom, jak se požadavky na obraz žen mění pod vlivem sezónních trendů, zdravý vzhled vlasů zůstává "v trendu" vždy. Hladké, brilantní plátno bez rozbitých konců, zlomené výkresy a další problémy - na co se dívky snaží. Stroj na leštění vlasů na trhu s kosmetickými výrobky slibuje, že s tím pomůže.

Co je leštění vlasů

Před lety se salony a soukromí mistři začali nabízet svým zákazníkům služby řezání horkými nůžkami, které by měly pomáhat zbavit se řezných konců a vytvořit efekt vlasové laminace. To platí zejména v případě vrstvených vlasů, kde nemůžete jen pár centimetrů rozebrat. Stroj na leštění vlasů, který se objevil později, má podobný účel, ale je znám jako vylepšená verze "horkého účesu".

Klíčové výhody broušení stroje:

 • Odstraňte několik milimetrů od špiček, které se začaly rozštěpovat - méně než 10 mm.
 • Zrychlený proces - 20-30 minut před několika hodinami pro nůžky.
 • Výsledek zůstává po dlouhou dobu, pokud řádně pečujete o vlasy po proceduře.
 • S takovým leštěním nemají žádné negativní účinky na vlasy.

Leštění vlasů v salonu

Pokud si pamatujete všechny způsoby broušení, které mohou klientovi nabídnout v holičství, pak to bude nejen postup s použitím stroje, ale také použití horkých nůžek nebo pravidelného ostření, ale podle technologie postroje. Poslední 2 způsoby se používají méně a méně zřídka poté, co strojové leštění vlasů v kosmetickém salonu se rozšířilo. S velmi hustým a poškozeným zdrojem může trvat 40 minut, ale to je nesrovnatelné s ruční práce, která vyžaduje 1,5-2 hodiny. Účinek na vlasy bude zcela záviset na kadeřnictví.

Leštění vlasů doma

Neexistuje žádný zřejmý rozdíl mezi postupem, který mistr vykonává v salonu, a tou, kterou se žena snaží dělat sama, ne, když mluvíme o práci se strojem. Zařízení pro komerční a osobní použití je stejné, algoritmus akce také. Jediným důvodem, proč leštění vlasů doma nemůže zcela nahradit salon, je řada nepříjemností při provádění procedury na sobě. Umístění rukou, úhel sklonu stroje / nůžky, zorné pole - není snadné se k nim přizpůsobit při prvním pokusu. Na krátké vlasy se nepodaří.

Jak polish vlasy

Před zahájením procedury musí dívka umýt vlasy bez použití masky a jiných prostředků, ale můžete použít trochu kondicionéru, pokud jsou vlasy aktivní. Profesionálové doporučují pro takové případy koupit šampon pro hluboké čištění, který maže mastku účinněji než ostatní, takže žádné poškozené vlasy nezůstanou a zůstanou bez povšimnutí.

Hlavní fáze stroje na leštění vlasů vypadají takto:

 1. Z celé sušené (!) Hmoty je dolní vlákno vybráno z okcipitální zóny, zatímco zbytek je vytvrzený nahoře tak, aby nedocházelo k interferenci.
 2. Je vytažen železem (pokud je tento postup doma) nebo speciální hřeben (v kabině) a je umístěn ve speciálním prostoru brusky, kde by měl ležet plochý.
 3. Mistr vybírá místo, odkud začne pracovat (konce, střední délka, kořeny atd.), Vycházející z stavu materiálu před ním. Jsou ovlivněny pouze plochy, které je třeba vyleštit.
 4. Zvolené prameny se pohybují až pětkrát (minimálně 3), aby se odstranily všechny dělené konce, aniž by se nic stalo. Pohyb se tradičně dělá od shora dolů, aby nedošlo k poškození váhy.
 5. Zpracovaný pramen se uvolní, další se vloží do stroje. Kroky 3-5 se opakují pro celou hlavu.
 6. Pokud je to nutné, řídící stroj provádí ořezávání délky, aby aktualizoval účes klienta, a určitě bude věnovat zvláštní péči na špičkách, "utěsní" výsledek.

Co potřebujete na vlasy

Většina žen má nástroje pro narovnání (vysoušeč vlasů s kartáčem nebo plochým železem), protože jsou univerzální a vhodné pro celý seznam stylů, takže jim nemůžete připomínat. Je mnohem důležitější koupit speciální zařízení, bez něhož nemůže být provedeno leštění vlasů - jedná se o stroj se speciální tryskou, která udržuje upravený pramen ve správné poloze. Někteří kadeřníci tvrdí, že pro tento postup potřebujete koupit drahocenný stroj, ale většinou máte tendenci věřit, že můžete dělat se standardním holícím strojkem, doplněným speciální tryskou.

Vysoušeč vlasů

Jméno "HG Polishen" je známo každé ženě, která studovala možnosti domácího leštění špiček, které se začaly rozštěpovat. Existují však další trysky pro leštění vlasů: všechny mají přibližně stejný vzhled, většinou z plastu. Jejich jediný zřejmý rozdíl je šířka, která je vybrána podle parametrů stroje, která je plánována jako "oblečená" pro práci, a materiál:

 • Tryska z legované oceli drží zámek lépe, ale může poškodit vlasy.
 • Jednoduchá ocel vyžaduje časté ostření.
 • Vysoce kvalitní plast je lehký, levný, neškodný, ale krátkodobý.

Rozpěrka na vlasy s rozděleným koncem

Zařízení, které produkuje hlavní akci, nemusí být drahé: dokonce i někteří slavní mistři používají jednoduchý stroj pro účesy mužů. Jediná věc, která je důležitá, je to, že zařízení pro odstranění rozštěpených konců vlasů by mělo odpovídat šířce bloku nože s nástavcem. Podle hodnocení dívek je stejně výhodné používat levné zboží z domácnosti a orientovat se na profesionály. Ty se liší pouze kvalitou oceli, možností výměny lopatek a pokročilejšími funkcemi, které téměř nehrají roli při leštění.

Jak funguje vlasový leštič?

Výhodou broušení se speciálním zařízením přes nůžky je rovnoměrný řez a nepřítomnost kauterizace s horkým povrchem, což snižuje pravděpodobnost nového střihu konců, aniž by došlo k vysychání ani při minimální teplotě. Při provádění tohoto postupu se hlavní náplň dostává na trysku, kde je lanko poháněno a poté, co je deformováno zvláštním způsobem.

Princip stroje při leštění:

 1. Pás je ohnut a rozdělen na několik úseků, současně k sobě během pohybu, v důsledku čehož jsou poškozené hroty viditelné pouhým okem.
 2. Leštící stroj na vlasy je vyříznut zhora a odřízne vše, co je vyrazeno zubatým ostřím. Díky spolehlivé fixaci se nemůže pohybovat do zdravé oblasti, takže délka není ovlivněna.
 3. Pro spolehlivost je pramen vkládán několikrát do trysky tak, aby byl co nejčistší.

Leštění vlasů - klady a zápory

Vizuálně je tento postup úplným přínosem pro ženskou krásu. Půl hodiny stráveného času a perfektní účes, jako kdyby byl z reklamy, je připraven. Pokud zvážíme výhody a nevýhody leštících účesů, pak jsou tyto téměř neprítomné - neškodí. Jediná významná nevýhoda, na níž se holičům zdůrazňuje pozornost, je nepřípustnost jejího chování s aktivní ztrátou vlasů a oslabováním (včetně ztenčení) a nedostatečným smyslem pro ženy s kudrnatými vlasy.

Faktory, které hrají ve prospěch leštění strojem, jsou mnohem více, pokud se postup provádí správně:

 • Není třeba kontrolovat stav tipů po dobu asi šesti měsíců (u některých žen to trvá pouze 3 měsíce).
 • Účinnost odstraňování řezných ploch je přes 90%.
 • Odstranění problémů s zmatením a obtížemi při česání vlasů.
 • Dokonale hladký řez pro nekvalifikované účesy.

Vedoucí kadeřníci jednomyslně tvrdí, že většina dívek potřebuje leštící stroj. Zvláště ti s vlasy:

 • často malované;
 • vystaveny tepelným přístrojům;
 • geneticky náchylné k rozbití;
 • přesunul perm;
 • trpí suchostí v důsledku vnějších nebo vnitřních faktorů.

Jak si vybrat vlasový stroj

Pokud mluvíme o trysce, pak je vybrána hlavně pro šířku a materiál výroby, ale hledat vysoce kvalitní přístroj pro leštění vlasů je obtížnější. Je rozumné věnovat pozornost nejen ceně, ale:

 • typ napájení (síť / baterie);
 • výkon;
 • výrobní materiál;
 • režimy;
 • ergonomie.

Vysoušeč vlasů

Při výběru tohoto nástroje se seznámíte s kvalitou materiálu, což výrazně ovlivňuje náklady. Nezapomeňte zvážit šířku vašeho stroje, přečtěte si seznam podpůrných zařízení (výrobek, který respektuje sebe sama, uvádí je v návodu). Můžete se podívat na následující možnosti:

 • Hladké vlasy Polishen. Materiál pro výrobu trysek - plast, zaměřený na šířku nožového bloku 4,5-4,6 cm. Kromě toho jsou na psacím stroji připevněny nože. Nevýhodou je, že od té doby se do Moskvy dostává pouze prostřednictvím zprostředkovatelů pocházející z Ukrajiny. Cena - od 1500 p.
 • HG polishen 2 je charakterizován nárůstem počtu tlakových desek, které spolehlivěji upevňují pramen a menší vnitřní hrany ho lépe sdílejí. Udržování vlasů během leštění není nutné. Určeno pro blok nože o šířce 4,5-4,7 cm. Cena - 1700-2000 s.
 • SplitRazor - plastová tryska na stroji o šířce 45 mm, technické vlastnosti jsou podobné ostatním. Cena - 1400 s.

Leštička na vlasy

Pokud používáte komplexní konstrukci stroje (holicí strojek) a tryska doma je nepohodlná, můžete zvážit možnost leštění hřeben, který je připraven udělat vše pro vás. Má kompaktní rozměry, pohodlně leží v ruce a řezané plátky zůstávají ve vnitřní komoře, která se po ukončení procedury vyčistí. Přístroj pracuje jako standardní trimmer a při něm není nutné provádět rovnání vlasů před broušením.

 • Spave Ender Pro od společnosti Talavera, která stála za 250 dolarů (v současné době asi 15 000 stran). Americký leštič vlasů ve formě hřebene. Nevýhodou - můžete si objednat pouze v internetovém obchodě. Získala pozitivní zpětnou vazbu od předních zahraničních kadeřníků.
 • Hřebenový leštič Split Ender (1400-2000 stran). Odstraňuje délku 6-13 mm, zdroj energie - baterie AAA, pouzdro z levného plastu. Kopie amerického leštičky na vlasy.
 • Stroj na dělené konce Fasiz (2900-3700 s.). Lepší analogový Split Ender, který má pokročilé funkce: pracuje ze sítě (napětí 220 voltů). Napájení - 60-200 W, nastavení termostatu. Zahrnuje cestovní tašku. Materiál těla - keramika.

Leštička pro dělené stroje

Hlavní zařízení, které provádí postup pro odstranění poškozených oblastí, může být i nejvíce rozpočtu. Profesionální stroje mají jen jednu výhodu - mohou mít speciální trysky pro leštění v sadě, a navíc několika typů. Nejlepší z nich jsou:

 • Mozer EasyStyle. Země původu je Německo, můžete si ji koupit na oficiálních stránkách. Obsahuje ocelovou trysku pro leštění a další 5 různých možností pro účes. Nože jsou z oceli, napájeny bateriemi.
 • Expert Dewal. Rozpočtová verze leštidla, která je účtována ze speciální platformy. Má několik režimů rychlosti.
 • Oster. Všechny vozy této značky jsou vhodné pro leštění vlasů, nejoblíbenější model s názvem 76616-910. Napájecí zdroj, nože o šířce 4,6 cm (vozík tryskami).

Cena polštáře na vlasy

Předvídat náklady na takové zařízení je obtížné, pokud se rozhodnete pro model. Dokonce i profesionální leštička na vlasy může být levná, a jak se funkce rozšiřuje, zvýší se cena. Níže jsou modely s šířkou čepele 46 mm (tj. Pro lešticí hroty). Některé internetové obchody mohou dodatečně účtovat peníze za doručení, a to zejména mimo okresní silnici v Moskvě, která se v této tabulce odráží od té doby vypočítané jednotlivě.

Pro Více Informací O Suché Vlasy