logo

Stroj na holení hlavy

Bolení hlavy je velmi zodpovědná a náročná úloha. Koneckonců, musíte pečlivě zbavit všech vlasů - a současně se vyhnout řezům. Chcete-li to udělat, musíte vědět, co by mohlo být holicí stroj a jak ho správně zvolit.

Popis

Holičství hlavy je proces, při kterém jsou vlasy zcela odstraněny z povrchu pokožky (a takovým způsobem, že ani vzhled ani ruka nemohou rozpoznat). Chcete-li tento efekt dosáhnout, musíte použít správný nástroj. Nejen kvalita prováděného postupu, ale i jeho bezpečnost závisí na volbě a správném provozu.

Proto je pro muže (a v některých případech i pro ženy) velmi důležité vybrat si nejvhodnější stroj na holení hlavy, který může být pravidelně používán bez obav o jejich bezpečnost a kvalitu výsledku.

Mělo by být zřejmé, že pro tento postup neexistuje žádný speciální stroj. Dnes se holicí hlavy provádí pomocí několika různých zařízení.

Odrůdy

Chcete-li zcela vyhořit vlasy z povrchu hlavy, ať už v holičství a doma, můžete použít následující stroje:

 1. Obyčejný střihač vlasů. V tomto případě nepoužívejte žádné trysky a nůžky na nulu. Dosažení dokonale oholené kůže v tomto případě není možné, protože délka zbývajících vlasů bude nejméně 1 mm. Tento postup nelze dokonce nazývat holicí strojek - je to více ultra krátký účes. Ale v případech, kdy je pokožka hlavy velmi citlivá, když je na ní hodně škody, tato možnost se hodí velmi dobře.
 2. Trimmer je zařízení, které bylo v poslední době na prodej. Používá se k nápravě vousů, k odstranění srsti v uších, nosu a ke korekci a návrhu obočí. Taková široká škála aplikací přiměla člověka k otázce, zda je možné oholit hlavu. Je třeba si uvědomit, že takový postup je velmi dlouhý a je nemožné jej provést pouze v případech, kdy na hlavě prakticky nejsou žádné vlasy. Je lepší dát přednost trimmeru 3 v 1, protože má větší výkon.
 3. Elektrický holicí strojek je již dlouho používán jako holicí strojek pro hlavu. Je lepší upřednostnit ne rotorové modely, ale čisté. Takže se nemusíte bát, abyste po proceduře udělali střih nebo podráždění. V některých případech (například s příliš silnou vegetací na hlavě nebo speciální strukturou lebky) prostě není možné dokončit požadovanou hladkost pokožky pomocí tohoto zařízení. Elektrický holicí strojek se také nedá použít v případech, kdy je pokožka hlavy poškozená nebo podrážděná.
 4. Nebezpečné holící strojky. Ze samotného jména je již zřejmé, že pro použití takového zařízení jako stroje na holení, hlavu doma to nestojí za to, riziko zranění je příliš velké. Ano, a v salonech od jeho použití dnes stále více opouští. Použitím takového stroje však můžete dosáhnout požadované hladkosti hlavy, ale můžete také dostat velké zranění a výsledek bude krátkodobý.
 5. Normální holicí strojek. Takové zařízení pro holení získalo nejoblíbenější příznivce domova postupu. Umožňuje co nejrychleji dosáhnout požadované hladkosti pokožky. Stroj je zcela bezpečný a nevyžaduje speciální dovednosti. A můžete pravidelně holí plešatý - bez pomoci.

Top 20 elektrické holicí strojek

V posledních letech se volba opravdu dobrého holicího strojku stává velkou výzvou. Každý rok se na trh objevuje stále více nových modelů. Je důležité se naučit rozlišovat vážné inovace od čistě marketingových. Naše recenze se pokusí pomoci s výběrem. Hodnocení zahrnuje jak holicí strojky s nízkými náklady, tak prémiové elektrické holicí strojky. K dispozici jsou břitvy pro zkušené muže s tuhými štětinami, stejně jako modely, které mohou být představovány teenagerovi jako první břitva.

Hlavní kritéria pro výběr dobrého elektrického holicího stroje

 • oholení
 • podráždění pokožky
 • spolehlivost
 • cena
 • baterie nebo baterie
 • ergonomie
 • další funkce

Typy pánských elektrických holicích strojků

Rotary

Jejich holicí systém je tvořen dvěma nebo třemi hlavami, skládající se z vnějších disků s řezy a nožemi, které se otáčejí pod nimi. Výhodou rotačních modelů je čistší a hladší oholení dokonce i nerovnoměrně rozrůstajících se štětin, díky vlasovému řezu co nejblíže k pokožce. Mezi rotačními holicí strojek je více modelů vhodných pro tuhé štětiny. Nevýhodou je, pokud je kůže citlivá, mohou břitvy způsobit podráždění (i když existují modely, které lze snadno připsat výjimkám). Jedna z nejlepších společností vyrábějících rotační holicí strojky je Philips.

Oka

Princip činnosti je podobný, ale v tomto případě se nože neotáčí, ale vibrují ze strany na stranu. Ze shora jsou pokryty tenkou kovovou sítí s různými otvory, kterými jsou vlasy přiváděny k nožům. Takové holicí strojky dobře fungují i ​​při třídenních štětinách a dokonce i systémy mřížky jsou lépe vnímány citlivou kůží. Mimochodem, první břitva pro teenagera by měla být také vybrána z dobrých síťových modelů. Typické nedostatky - hlasitá práce a problémové holení v krku. Dobré elektrické holicí stroje vyráběné společnostmi Braun a Panasonic.

Nejlépe populární modely mřížkových a rotačních holicích strojů z roku 2018 jsou uvedeny v našem hodnocení, které je sestaveno z recenzí zákazníků a odborníků.

Vousy a houfnice

Profesionální nůžky na bradu a knír se staly nejžádanějším nástrojem v holičství.

Móda diktuje nové trendy v péči o obličej. Ano, a žádný člověk není proti tomu, aby získal dobrý, vysoce kvalitní nástroj. Stát a tvarovat vousy - profesionální nástroj vám pomůže.

Jsou vytvořeny se současnými trendy, shromažďovanými na základě preferencí znalců kvalitní péče.

Jaký je rozdíl mezi trimerem a psacím strojem?

Ze všech druhů zařízení se stroj vyznačuje multifunkčností. Střihač je velmi podobný principu práce s strojky na stříhání vlasů. Trimmer však má choulostivější úkoly: odstraňuje vlasy malé části od obličeje a v případě potřeby z jiných částí těla, také koriguje délku řezu, modeluje knírek a vousy.

Stroj má velkou vzdálenost mezi zuby, zatímco vzdálenost mezi trimry je mnohem menší. Tato výhoda snižuje riziko poranění kůže během účesu. Minimální délka trimování je 0,5 ml. Stroj nedává takový výsledek.

Hmotnost stroje je výrazně nižší. Díky bateriím mohou vyžínače pracovat bez dobíjení.

Jak si vybrat

Existuje mnoho strojů, existují určitá hodnocení, na internetu je obrovský počet recenzí.

Jak zvolit stroj na holení vousů? Než si koupíte nějaký nástroj, potřebujete odpovědět na několik otázek: proč je třeba? Jaké individuální potřeby by měly uspokojit?

 1. Lehkost a kompaktnost. Pokud je holicí strojka těžká, nespadá do ruky, proces holení je odsouzený k neustálému rozptýlení a nepohodlí.
 2. Upřednostňujete modely se samostřímajícími se čepelky, ušetří vám tak peníze a drahocenný čas.
 3. Dávejte pozor na režim offline a vyzvedněte holicí strojek vhodný pro váš rytmus života.
 4. Řádek řezaných vlasů. V zařízení jsou součástí trysek.
 5. Další funkce usnadňují péči o celou vaši hlavu. Například existují možnosti, které dokonale udržují krásu vousů, zatímco se mohou postarat o knírek, uši, nos.

Pro jaké typy vousů a knírek jsou vhodné

Stroj by měl pomáhat mužům vytvořit svůj vlastní styl. Je lepší, pokud je univerzální, takže holič nemusí být omezen na některé účesy nebo účes, jinak budete potřebovat celý arzenál nástrojů.

Existují různé typy obličeje, vousy mohou zvýraznit zásluhy a skrýt nedostatky na obličeji. Pro čtvercový typ obličeje je vhodná brada s krátkými štětinami po stranách a husté vlasy na bradě a je třeba vytvořit jasné linie lícních kostí.

Pro oválný typ obličeje jsou vhodné všechny stylistické řešení.

Pro obdélníkové pleny s dlouhými vlasy po stranách a krátkou délkou dna.

Pro typ kruhového obličeje jsou stylistické řešení vhodné s oholenými šikmými liniemi na lícní kosti nebo s koncentrovanou hustotou v oblasti brady.

Hodnocení 2017-2018 let nejlepší kleště na vlasy

Nejvyšší hodnocení nejlepších modelů roku 2017:

Philips QC5115

Philips QC5115 je tichý, vysoce kvalitní, lehký a pohodlný pro použití. Možnosti tohoto modelu: nůžky v rozmezí od 0 do 21 mm. Tento produkt má dobré ceny, popis stroje a jeho funkce.

Moser 1591-0052 ChroMini

Moser 1591-0052 ChroMini - splňuje podmínky profesionálního použití, má odnímatelné nože pro lemování a jednu trysku, která vytváří vzory. Jedná se o jeden z nejlepších modelů.

Polaris PHC 2501

Polaris PHC 2501 - tichý, snadno ovladatelný, pohodlný, s atraktivní cenou - 1200 stran. Úroveň střihu odpovídá salonu.

Nejlepší stroje na ořezávání vousů 2018

Moser 1230-0051 Primat

Moser 1230-0051 Primat je určen pro délku 0,1 - 12 mm. Rozdíly v tichosti, vysoké kvalitě hran, spolehlivém motoru jsou široce používány odborníky.

Braun HC 5050

Braun HC 5050 je ergonomický, široké nože, délka řezu 3 - 35 mm. Dobré pro denní péči o vousy.

Rowenta TN-5100

Rowenta TN-5100 je univerzální zastřihovač s vysoce kvalitními nožmi, nastavení od 3 do 29 mm, perfektně řeže vlasy různé tloušťky, pohodlně leží v ruce.

Braun BT 3020

Model Braun BT 3020 je moderní verze, která pomáhá oříznout, oholit a připojit požadovaný obrys. Má ostré ostří, které odstraňují vlasy jakékoliv tloušťky, bez nepohodlí. Trimmer funguje 40 minut při nabíjení baterie po dobu 10 hodin.

Souprava obsahuje:

 1. trimmer;
 2. nabíječka;
 3. štětec pro čištění;
 4. 1 hřeben trysek;

pro malý vous: 1 - 10 mm;

Dobré pro:

 • lehké štětiny;
 • brady, krátké a střední délky;
 1. lehké a kompaktní;
 2. jednoduché nastavení délky;
 3. demokratické ceny.
 1. nespolehlivá sazba účtování;
 2. krátké pracovní období;
 3. baterie

Průměrné ceny v Rusku jsou v rozmezí 1598 rublů. až do 2588 r.

Braun BT 3020 je dobrá volba pro muže, kteří se právě začínají rozvíjet vousy, s tímto trimerem můžete začít své osobní experimenty s lemováním, pak s modelováním průměrné délky.

Philips OneBlade QP2530

Philips OneBlade QP2530 je univerzální asistent péče. Univerzálnost přístroje je omezena na výkon několika funkcí: oholení, oříznutí, vytváření obrysů. S aplikací OneBlade lze provádět jak suché holení, tak holení. Je vodotěsný, po holení dobře umývá vlasy. Pracuje 60 minut, na 4 hodiny.

Souprava obsahuje:

 1. holicí hlavy QP210 / 50, QP220 / 50;
 2. Rukojeť OneBlade;
 3. ochranný kryt;
 4. 4 trysky hřeben;
 5. nabíječku.

Trysky: 4 s rozsahem: 1mm, 2mm, 3mm, 5mm.

Tento model je vhodný pro péči o štětiny jakékoliv délky.

 1. pohodlné holení bez podráždění;
 2. snadné použití;
 3. spolehlivá baterie;
 4. voděodolný
 1. žádná funkce holení pod nulou;
 2. čepele musí být měněny po 4 měsících;
 3. vysoká cena vyměnitelného příslušenství.

Průměrné ceny v Rusku jsou v rozmezí 2280 p. až 3290 r.

Philips OneBlade QP2530 je vysoce kvalitní zařízení, které vyhovuje mužům, kteří dávají přednost účinkům světla nepoškrábnout.

Philips top 3 nejlepší holicí strojky: Philips RQ 1175, Philips AT 750, Philips AT 890.

Panasonic ER-GB40

Panasonic ER-GB40 je všestranný stroj se dvěma funkcemi řezání: suchý, mokrý. Čepele jsou vyrobeny z odolné oceli, šířka čepele 27 mm. Zařízení je vybaveno přepínačem o délce od 1 do 10 mm. Po krájení se vlasy dobře umyjí tekoucí vodou. Práce - 50 minut, nabíjení 8 hodin.

Souprava obsahuje:

 • trimmer;
 • 1 tryska;
 • vyměnitelná čepel WER9606P;
 • stojan;
 • štětec, olej.

Trysky: jeden, s 20 nastavením délky.

 • Během holení nedochází k tahání vlasů;
 • pohodlné nabíjení - sklo;
 • voděodolný
 • malý rozsah nastavení délky.
 • během nabíjení se nenabíjí.

Průměrné ceny v Rusku jsou v rozmezí 2048 p. až 4600 stran.

Panasonic ER-GB40 podle hodnocení zákazníků je velmi dobrá volba, i nadále pracuje i po několika vážných pádech, baterie je nejprve vystavena opotřebení, stává se to asi za 3 roky, ale to může být opraveno nahrazením novým. Panasonic ergn30, vynikající zastřihovač pro ořezání v těžko dostupných místech (uši, nos), je tímto zařízením vybaven.

Remington BHT2000

Remington BHT2000 - má nože vyrobené z nerezové oceli. Čepele jsou samostříbná, mají titanový povlak. Pracuje - 40 minut, zařízení za 14 hodin. Největší délka kroku, která může překonat stroj - 12 mm, minimálně - 3 mm, další nastavení délky účesu: 5,7,8 mm.

Přístroj obsahuje:

 • holicí hlavice se 2 mřížkami;
 • nože;
 • kolečko pro nastavení délky vlasů s 5 polohami;
 • indikátor délky;
 • míra nabíjení;
 • nabíjecí adaptér;
 • hřebenový nástavec;
 • přepínač.

Trysky: hřeben 3-12 mm, 1 holicí tryska.

 • nože odolné proti opotřebení;
 • možnost oholit ve sprše.
 • malá životnost baterie;
 • dlouhé nabíjení.

Průměrné ceny v Rusku jsou v rozmezí od roku 1999 p. až do 3900 r.

Remington BHT2000 není špatný model pro domácí použití, s vynikajícími odolnými čepelkami.

BaByliss E875E

BaByliss E875E - pracuje bez nabíjení po dobu 45 minut, nabíjení - 90 minut. Zařízení pracuje autonomně a ze sítě má mírné vibrace. Má pouze jednu trysku s odstupňovaným rozsahem. Funkce modelu - otočná hlava a přítomnost systému pro rychlé nabíjení navrženého na 3 minuty.

Přístroj obsahuje:

Trysky: 1, nastavení délky - 15, rozsah 0,4 - 5 mm.

Tento model je ideální pro hladké oholení, péči o knírek, štětiny, vousy do 5 mm.

 • rychlý systém nabíjení;
 • krátká doba nabíjení přístroje;
 • Neumřát ani opláchnout vodou;
 • žádná služba.

Průměrné ceny v Rusku jsou v rozmezí 2000 rublů. až 2890 stran.

Podle zpětné vazby od zákazníků od společnosti BaByliss E875E je životnost velmi malá, po 1 roce přestane.

Gillette Fusion ProGlide Styler

Gillette Fusion ProGlide Styler se skládá z nožů Braun a Fusion ProGlide. Břitva vytváří jasné kontury, holí hladce, nezanechává žádné vlasy na obličeji.

Voděodolný, umožňuje jej používat během vodních procedur, běží na bateriích. Vyžaduje správnou péči o nože.

Souprava obsahuje:

Trysky: tři hřebeny 2,4,6 mm, 4 úrovně řezání délky.

Vhodné pro hladké holení, tvarování, péči o štětin a středně dlouhé brady, modelování knírek.

 • stojan na holicí strojek;
 • návrh konstrukce;
 • demokratické ceny.
 • křehké konstrukční trysky pro řezání;
 • bez poplatku ze sítě;
 • životnost.

Průměrné ceny v Rusku jsou v rozmezí 1460 p. do roku 1890 p.

Podle hodnocení zákazníků je Gillette Fusion ProGlide Styler dobrý model, který bude bez problémů sloužit až za půl roku. Uživatelé si uvědomují vynikající kvalitu hladkého holení, poměrně nízkou cenu produktu, vlasy jsou velmi žádoucí.

Moser 1040-0460 Classic A

Moser 1040-0460 Classic A je výkonný rotační stroj, vybaven vysoce kvalitními nožovými bloky z oceli, s celokovovými noži a diamantovým povrchem.

Šířka nerezových nožů 30 mm. K dispozici je jedna speciální hubice s funkcí integrace délky, která je konfigurována pomocí nastavení délky. Zařízení udržuje pracovní rytmus až 80 minut, nabíjí 2 hodiny, má klidný režim provozu.

Souprava obsahuje:

Trysky: jedna integrovaná délka: 0,40, 2, 4, 7, 10, 13, 17, 21 mm.

Vhodné pro péči o knírek, vousy různých délek, které nejsou vhodné pro hladké oholení.

 • vysoce kvalitní značkové zboží;
 • dlouhé nabíjení
 • krátký napájecí kabel;
 • plastový držák nože;
 • cena

Průměrné ceny v Rusku jsou v rozmezí 3388 rublů. až 7421 str.

Moser 1040-0460 Classic A je vysoce kvalitní přístroj z již osvědčené značky. Na základě zpětné vazby od zákazníků lze poznamenat, že plastový držák nože se v tomto zařízení zhoršuje;

Oster 59-84

Oster 59-84 - stroj určený pro práce na okrajích, používaný hlavně profesionály. Je síťový, s odnímatelným nožem z legované oceli, délka řezu: 1,5 - 3 mm. Funguje tiše.

Souprava obsahuje:

Trysky: dva - 1,5 mm, 3 mm.

Vhodná pro práci na okrajích, krku, vousu, knírech.

 • není možnost mokrého čištění;
 • bez účesu
 • cena

Průměrné ceny v Rusku od 5578 p. až 7421 str.

Oster 59-84 se aktivně používá v kadeřnických salonech, holičství, ale může být také zakoupen pro domácí použití, například pro účesy dětí nebo pro modelování knírek, knírek, vousů. Spokojenost s použitím přístroje je zaručena.

BaByliss E835E

BaByliss E835E - zařízení s více funkcemi pro účesy, holicí vlasy. Tento model funguje ze sítě a z akumulátoru. Čepele se ostře elektrochemicky. Zařízení můžete používat ve sprše, protože model je vodotěsný. Funguje - 40 minut, nabíjení - 16 hodin.

Souprava obsahuje:

 • tryska - holicí strojek;
 • 2 hřebenová hubice;
 • přídavný trimr (uši, nos);
 • úzký trimmer;
 • štětka;
 • nabíječka;
 • stát pro nabíjení.
 • 7 mm;
 • 18 mm;
 • pro těžko dostupné místa (nos, uši);
 • 2-14 mm, 3-15 mm pro řezání vlasů a vousů;
 • 0,5-3 mm pro péči o štětiny.

Vhodné pro péči o vousy různých délek, pro tvorbu vousů, pro ořezávání vousů, řezání vlasů v nosu, uších, hlavy.

 • mnoho trysek, funkcí;
 • voděodolný.

Průměrné ceny v Rusku jsou v rozmezí 2490 r. až do 4790 r.

BaByliss E835E je podle zákazníků dlouhá doba, problém zařízení je nespolehlivé upevnění výšky, někdy i zlomení zubů trysek. S řádným používáním zařízení bude trvat dlouhou dobu.

Kelli KL-7000

Kelli KL-7000 - určeno pro stříhání vlasů, odstraňování chloupků z těžko dostupných míst. Pracuje 45 minut, mokré čištění je zajištěno. Dosažená délka 3 - 12 mm.

Souprava obsahuje:

 • ostřikovač;
 • trysky;
 • stojan;
 • hřeben;
 • štětec;
 • olej;
 • napájecí adaptér.
 • pro vousy a knír (4 pozice);
 • pro řezání vlasů;
 • trimátor (nos, uši, obočí);
 • univerzální;
 • plná velikost;
 • pro holicí strojek.

Vhodné pro brady a vlasy, pro odstraňování vlasů v uších a nosu.

Průměrné ceny v Rusku jsou v rozmezí 881 stran. až 1760 r.

Kelli KL-7000 těší zákazníkům za přijatelnou cenu a kvalitní, přístroj je snadno použitelný a velmi praktický.

Závěr

Stroj je důležitým nástrojem v kadeřnických salonech, holičství a dokonce i doma, pokud máte chytré vlasy a pálící ​​touhu, abyste se sami o sebe postarali.

Při výběru nástroje je třeba zodpovědně zodpovědět, aby nedošlo k politování nad ztrátou peněz. Než začnete používat nástroj, je třeba pečlivě prostudovat pokyny, protože často nesprávné používání způsobuje poruchy a nespokojenost s kvalitou.

Využijte více času k získání informací a určitě získáte požadovaný nástroj.

Jak vybrat ten nejlepší holicí stroj?

Typy elektrických nástrojů na holení

Předtím se muži oholili ostrým nůžem, někdy dokonce se sekerou. Pak se ozvalo ostří a obvyklé břitvy. Nyní je trh plný nabídek holicích strojů pro různé chutě, s různými návrhy a modifikacemi. Můžete si vybrat mužský holicí strojek ze dvou typů elektrických holicích strojů - modely mřížky a rotorů.

Elektrické holicí strojek

Mají speciální tenkou síť, která pokrývá nože shora, což při provozu stroje vytváří vibrace. Vlasové štětiny procházejí otvory v oku, odříznou se noži a 1-2 mm na povrchu. Holicí stroje s takovým pletivem nedráždí pokožku, a proto jsou vhodné téměř pro všechny.

Pánské holicí strojek mohou mít možnost mokrého holení, ve kterém je obličej pokryt pěnou nebo gelem, který změkčuje chloupky - taková holicí strojka se sklidí lépe, což usnadňuje holicí proces. Chcete-li se zbavit dlouhého vousu, pomůžete elektrickému síťovacímu břitu. Při výběru nejlepších strojů pro první aplikaci si pamatujte, že nejlepší holící strojek pro první štětinu je síťovina.

Rotační holicí strojky

Hlavní výhodou rotačních holicích strojů je mimořádně hladké holení vlasů. Dosahuje se to díky těsnému nasazení pohyblivých hlav do těla, což zajišťuje dokonalé řezání i velmi krátkých chloupků. Pod hlavičkami jsou ostré nože používané pro tuhé štětiny.

Mezi nevýhody rotačních holicích strojků je patrné, že nejsou vhodné pro všechny typy pleti. Na jemné a velmi náchylné kůži může dojít k podráždění kvůli tahání vlasů některými modely takových holicích strojů, pokud se používají nesprávně.

Kompletní sada

Jak vybrat vhodný stroj pro holení v obchodě? Jak zjistit, která z uvedených holičů je nejlepší? Nejprve musíte vybrat kompletní sadu - s baterií nebo napájením ze sítě, počet náhradních dílů v sadě, kvalita a počet nožů, vyžínače, hřebeny. Při výběru potřebného holicího strojku pro muže musíte zvolit následující vlastnosti:

 • snadné použití;
 • ergonomické holicí stroje;
 • hladké a vysoce kvalitní holení;
 • kvalita samotného stroje;
 • Je možné vyčistit nože ze strniště a nečistot;
 • potraviny;
 • doba dobíjení baterie;
 • další funkce zařízení;
 • cena

Zvažte podrobně hlavní součásti holicího stroje:

Některé nože zařízení jsou pohyblivé a některé jsou v stacionárním stavu. U holicích holicích strojů je síť samo o sobě řeznou částí, takže záhyby, tlačení zabraňují efektivnímu použití. Není možné ostřit pohyblivé nože pro holení sami, protože mají velmi složitý vzor řezného povrchu. Kromě toho tovární pánská holící strojka má kalení, což není možné dělat doma. Pravidelně pomocí holicího strojku je nutné vyměnit nože jednou za rok.

Při výběru elektrického holícího strojku věnujte pozornost počtu statorů. Statory jsou externí nože, které jsou během provozu stacionární. Čím větší je jejich počet, tím účinnější bude holení štětin. Každý nový elektrický holicí stroj pro štětiny má od 1 do 3 statorů.

Často jsou holicí stroje vybaveny samostřímajícími noži. Ale všichni mají svůj život, schopní vyčerpat. Je-li nůž tupý, může jeho použití v budoucnosti vést k nepříjemným pocitům při holení. Proto je rozumné při nákupu stroje na holení okamžitě koupit a příslušenství k němu. Takové rozhodnutí je také rozumné, protože bez ohledu na to, jak dobrý je břitva, může být uvolnění tohoto stroje zastaveno a bude těžké najít detaily.

Trimry a hřebeny

Holicí strojek s trimerem usnadňuje péči o knírek a vousy. Trimmer je odnímatelné nebo zasouvatelné příslušenství ve formě desky s čepelemi na vnější straně stroje. Jeho použití je nezbytné pro muže s knírem. Běžící nože ostří označují jasný okraj knír. Holicí stroje s nastavitelnou délkou štětin jemně ořezávají bradu, boky nebo kníry, pokud je to žádoucí, mohou vyvolat nepatrný efekt. Takto by měl být trimmer zahrnut v celé sadě holícího strojku pro holicí vousy.

Speciální připevnění k elektrickému holicímu stroji ve formě hřebenu vám umožní udržet stejnou vzdálenost mezi kůží tváře a nožů nástroje. Břitva s odnímatelnými trimery a hřebeny pro bradu. Pokud vyjmete vyjímatelné součásti, zařízení bude fungovat jako pravidelné oholení.

Baterie

Přístroj lze napájet jak z elektrické sítě, tak z baterie. Pokud máte v plánu používat holicí strojek při cestování nebo pokud nemůžete najít volnou zásuvku, bude pro vás vhodný přenosný holicí strojek. Výhody této možnosti jsou zřejmé:

 • Břitvy můžete používat kdekoli a kdykoliv.
 • Nabíjení akumulátoru je navrženo pro nepřetržitý provoz až 60 minut.
 • Plně nabité zařízení lze používat bez dobíjení po dobu až tří měsíců.
 • Možnost použití náhradní baterie, pokud nelze nabíjet.
 • Možnost nabíjení ze zapalovače v autě.
 • Indikátor nabití indikuje stav baterie.

Inovace zařízení

Způsob tvorby cen je zpravidla ovlivněn počtem nových možností obsažených ve vybraném modelu.

 1. Přítomnost v plovoucí hlavě elektrické holicí strojek. Každá z lopatek pro holicí stroj je umístěna v nezávislé rovině, která umožňuje dosáhnout nejlepší kvality holení. Používá se pouze v rotačních modelech. Pohyb nožů s menším úsilím pomůže dosáhnout většího účinku.
 2. Použití otvorů různých velikostí a zvýšení jejich počtu na hlavech holicí hlavy umožňuje současně odříznout štětiny různých délek, což zvyšuje čistotu holení.
 3. Automatické čištění nožů holicího stroje od nečistot a vlasů. Použití speciálního roztoku se používá pro co nejlepší čištění kotouče. Pokud pokaždé, když umýt elektrický holicí strojek v obyčejné vodě, zůstanou stále částice tuku, nečistot a přilepených vlasů. Čisticí systém zajišťuje úplné odstranění těchto nečistot. Modelové holicí stroje, které zajišťují čištění, jsou určeny pro tři režimy - normální, ekologické a intenzivní čištění. Výběr režimu lze provést podle požadované rychlosti čištění nebo požadovaného elektrického holicího strojku.
 4. Návrh čepelí. Některé moderní modely zahrnují dvojité čepele, které poskytují dokonce i tuhé zvedání štětin. Použití těchto látek zvyšuje čistotu holení.
 5. Kovový nátěr pro strojní sítě. Nikl může způsobit alergickou reakci, titan, naopak zmírňuje podráždění kůže na obličeji.

Optimální volby

Jak vybrat nejlepší psací stroj? Jak zvolit elektrický holicí strojek pro mokré holení nebo pro suché holení? Pro usnadnění tohoto úkolu byly identifikovány nejlepší holicí stroje a byly rozděleny následující možnosti:

Výhody použití elektrických holicích strojů

Navzdory jednoduchosti a levosti používání běžných holicích strojů mnoho mužů přechází na elektrické možnosti, což se vysvětluje pohodlností, nedostatkem ran na kůži nebo osobními preferencemi.

Dnes budeme diskutovat o všech aspektech týkajících se holicího stroje, o možných variacích a funkčnosti, stejně jako o pravidlech pro výběr skutečně dobrého elektrického holicího strojku, který vám vyhovuje.

Účel a obecný popis

Elektrický holicí strojek je elektromechanické zařízení, které je navrženo tak, aby odstranilo vegetaci z obličeje, aby se vytvořily vlasy, kníry, vousy a linie chrámů.

Jednotka se skládá z nožového bloku, který je reprezentován kotoučovými nebo mřížkovými noži, stejně jako elektromotor, který je umístěn v plastovém pouzdře. Razidla jsou vybavena kartáčovými kartami pro čištění, nabíječkou (přenosnou), dvojicí vyměnitelných pohyblivých bloků a návodem k použití.

Podívejte se na recenzi Philips elektrického holicího strojku:

Pracovní těleso je prezentováno ve formě dvojice nožů: pohyblivé a stacionární. Pevná čepelka přiléhá k pokožce, když pohyblivá čepel odřízne chloupky ve štěrbinách a samovolně ostře se dotýká pevné části.

Ergonomie elektrického holicího strojku vám umožňuje používat výhradně k odstraňování štětin, ale ne k řezání vlasů, které byste měli vědět před zakoupením. Toto pravidlo je totožné pro všechny typy elektrických holicí strojky, které jsou na trhu k dispozici.

Možné možnosti

Když se dozvíte, co je holicí stroj, promluvte si o možných odchylkách týkajících se přenositelnosti, režimu holení nebo návrhu pohyblivé části.

Baterie nebo síť?

Předtím se holicí strojek nemohl pochlubit autonomií, což z něj dělá to nejlepší volbu pro dlouhé cesty nebo služební cesty, protože vlak nemá vždy pracovní zásuvku.

Trh však nezastaví, takže nyní můžete koupit holicí strojek s baterií nebo pracovat v síti. K dispozici jsou také hybridy, které můžete oholit a zapojit, a z baterie.

Abychom neztráceli čas na popis sestavy každé varianty, zaměříme se na výhody a nevýhody, které určují, zda existuje potřeba baterie.

Skutečnost je, že přenosná verze, i když se zdá být užitečnější, ale stojí za to pamatovat, že stejně jako každé zařízení, které běží na baterii, bude břitva dříve nebo později vyčerpána životnost baterie. Budete muset buď koupit nový, nebo trpět starým, který budete muset účtovat několikrát denně.

Pokud často opustíte domov pro cestu nebo práci, pak se přenosný elektrický holicí stroj stane skutečným nálezem pro vás, ale pokud jedete jen několikrát za rok mimo město, neměli byste si koupit takovou holící strojek, protože tendence jsou, že Každé zařízení má omezenou životnost spojenou s nadprodukcí zboží.

Co se týče ceny kabelových a bezdrátových zařízení, v tomto případě mezi nimi není velký rozdíl, protože výrobce může ušetřit na baterii a zároveň snížit cenu. Za prvé, cena není ovlivněna přítomností baterie, ale dalšími funkcemi a "inteligentní" skořápkou.

Proto zvolit elektrický holicí stroj, stavět na potřebě, ne na trendy v módě.

Budete oholení suché nebo mokré?

Naši dědečkové používali elektrické holicí strojky, které by mohly být zkratovány z několika kapek vody a proces suchého holení byl docela bolestivý a neobvyklý.

Nyní vyrábíme elektrické holicí stroje, které mohou pracovat v tandemu s gelem, což muži s citlivou pokožkou odstraňuje nadměrnou vegetaci a nezpůsobuje podráždění na obličeji.

Hlavní výhodou elektrických strojů s možností mokrého holení je odolnost proti vodě. Taková zařízení mohou být používána i ve sprše, aniž by se obávali výboje. Druhou výhodou je mokré čištění, které odstraňuje veškeré nečistoty a vlasy, udržuje čepelky a oči čisté.

Při používání stroje, který podporuje pouze suché oholení, hrozí nebezpečí kombinace holení s elektrickým holícím strojkem pracujícím z elektrické sítě s procesem, například sprchou nebo vanou kvůli možnému vniknutí vlhkosti.

Taková zařízení se mohou rozpadnout až po několika dnech ve velmi vlhké místnosti.

Čištění z nich trvá hodně času, protože je nutné odstranit všechny vlasy malým štětcem a můžete buď vypláchnout vodou nebo ne, nebo to udělat s velkou opatrností.

Připomeňme si, že každá další funkce má svou cenu, takže je nepravděpodobné, že budou mít k dispozici podobné možnosti. Shrneme-li výše uvedené skutečnosti, můžeme usoudit, že holicí strojek s elektrickým holícím strojkem nejen dodává příjemnou funkci, ale také umožňuje rychlejší a lepší čištění pracovního modulu od nečistot.

Rotary nebo oka?

Ne každý majitel elektrického stroje vám bude schopen odpovědět, je to rotační nebo síťovina, zatímco toto rozlišení ovlivňuje jak práci pohyblivé části, tak i celkový design.

Rotační holicí strojky používané před vynálezem počítačů.

Ano, právě ty bzučivé agregáty, jejichž "hlava" je znázorněna ve formě dvou nebo tří velkých oka, pod nimiž byly umístěny nože namontované na ose.

Tato možnost se lišila tím, že byla snadná k čištění, zachytila ​​dokonce i nejtěžší strniště a perfektně odstranila vlasy z obličeje. Ti, kteří používali sovětské varianty elektrického holícího strojku, si možná všimli, že zařízení během holení by mohlo odříznout nejen vlasy, ale také kůži, protože jsem chtěla, abych je odložil a běžný stroj.

Pokrok nezůstává stát, takže si můžeme vybrat mezi rotačními a nůžkami. Stroje na holicí stroje řeší všechny problémy mužů spojené s řezy a silným podrážděním, protože se lopatky v nich neotáčejí, ale vibrují a odříznou vegetaci.

Bezpečnostní síť je odstraněna v dostatečné vzdálenosti, což eliminuje možnost střihů. Pokud však návrhář modelu selhal v průměru buňky, nebudou během holení odstraněny všechny chloupky a při použití pěny (mokré holení) může být síťový povrch zcela ucpaný.

Otáčivý elektrický holicí strojek na holení nebyl vytlačen z trhu, protože se zamiloval do mnoha mužů. Během času byly odstraněny nedostatky a dnes rotační verze může konkurovat mřížce z hlediska pohodlí a kvality holení. Kvalita jedné nebo druhé možnosti však stále koreluje s cenou. Přečtěte si více o tom, jaký typ elektrického holicího strojku si můžete vybrat ve speciálním článku.

Jak vybrat elektrický holicí strojek?

Po popisu hlavních možností návrhu holicího strojku na holicí strojky se budeme dále zabývat výběrovými pravidly, která pomohou uspokojit jakýkoli mužský rozmar, pokud jde o odstranění přebytečných vlasů na obličeji.

Hlavní kritéria

 • Počet čepelí

Nyní trendy na trhu s holicí strojek jsou, že čím více čepele, tím lepší.

V důsledku toho můžete vidět rotační holicí strojky s 6-7 hlavami, které vypadají spíše jako plastový heřmánek než holicí stroj a zachycení oblasti je taková, že po několikanásobném přesunutí pohyblivého dílu můžete oholit nejen štětiny, ale i obočí.

Přesto existují optimální možnosti, které kombinují perfektní odstranění chloupků a malý počet pohyblivých částí.

Stojí za výběr 4-5 nožů - pro rotační i síťové holicí strojek. Takové zařízení snadno odstraní vegetaci, zatímco nemůžete omylem ohodnotit kobylky, samotný design bude méně těžkopádný a v důsledku toho se sníží spotřeba energie, což je důležité pro holicí strojky na baterii.

Většina zařízení v obchodě - přenosná, s vestavěnou baterií. Nicméně, jak bylo uvedeno výše, ne každý člověk potřebuje takové shromáždění, takže začínáme od skutečných výhod.

Pokud používáte konvenční stroj delší dobu, je lepší koupit holicí strojek s holícím strojem. Také funkce mokré holení je vyžadována v případě, že je kůže velmi citlivá.

Rotary je vhodnější pro úplné odstranění tuhých štětin, spíše než pro vytvoření stylového vousu. Taková břitva zachycuje velkou plochu, ale obětuje přesnost a velikost.

Oka je vhodnější pro modelování vlasů na obličeji, úpravu boků nebo obočí.

Nebezpečí spojování elektrického holicího strojku, pracujícího z výstupu, s vodními postupy, způsobuje ochranu jednotky před vlhkostí.

V tomto případě je lepší přeplatit, než získat výbojový proud. Nezapomeňte také, že vlhkost v koupelně může zakázat technologická zařízení.

Z ceny přímo závisí na počtu funkcí, novosti modelu a jeho pohodlí. Když si koupíte levnou volbu, ztratíte nejen funkčnost, ale můžete skončit s holicí strojkou, která se nebude vyrovnávat s hlavním úkolem - vysoce kvalitní odstranění chloupků.

Také by mělo být zřejmé, že levné verze mají krátkou životnost, neboť využívají komponenty nízké kvality.

Pokročilé možnosti a funkce

Aby se výrobky odlišovaly od výrobků na trhu, mnoho výrobců vybavilo své výrobky dalšími funkcemi, které jsou navrženy tak, aby usnadňovaly používání zařízení.

První je funkce zobrazování informací o celkovém stavu jednotky.

Mnoho nákladných možností je vybaveno nabíječkou s obrazovkou. Na obrazovce se zobrazí stav baterie a nožů, opotřebení různých prvků, čas a další.

Přítomnost výstupu informací vám umožní včas zaznamenat poruchu nebo opotřebení pohyblivých částí, což je velmi výhodné.

Druhým je přítomnost trimru. Přítomnost bohatých obličejových účesů nikoho nepřekvapí: stále více mužů a dospívajících rodí vousy, aby vypadali starší, pevnější nebo do módy.

Nicméně přítomnost vousy znamená pečovat o to, což je nemožné bez zvláštních příloh, které pomáhají vousu a knírům požadovaný tvar.

K tomu je holicí strojka vybavena trimerem, který zajišťuje odstranění chloupků na těch místech, kde holicí strojka nemůže pomoci.

Také pomocí trimmer můžete ořezávat whisky nebo kotlety, aniž byste chodili do kadeřnictví.

Nejnovější možnosti holení holicího stroje řeší problémy s podrážděním mužů s chladícím systémem zabudovaným do těla. Tato funkce funguje jako gel po holení, ochlazuje pokožku a snižuje její citlivost.

Výsledkem je, že i po suchém odstranění vlasů se vaše pokožka bude cítit mnohem lépe a pokud se objeví bolest, bude to méně.

Pro zvlášť líný byl uvolněn zajímavý elektrický holicí stroj, který je vybaven speciální nádržkou, která je naplněna mužským holicím gelu.

Výsledkem je, že holicí strojek v průběhu práce nasává pěnu na pohyblivou část a snižuje její spotřebu. Nicméně je třeba si uvědomit, že taková novinka bude drahá, protože se zvýší cena jednotky.

Oblíbení výrobci

Otočili jsme se k nejvýznamnějším výrobcům zařízení, které poskytly trh s nejlepšími holicí stroje.

Philips

Nizozemská společnost, která byla založena v 19. století. Společnost Philips dodává na světovém trhu velké množství různých zařízení, a proto elektrické holicí strojky nejsou výjimkou.

Jednotky jsou dostatečně kvalitní, zřídka rozbité a vybavené velkým množstvím funkcí. Razor modely dobývají trh se zajímavými novinkami, jako je chlazení pohybující se části nebo čištění nožů při nabíjení.

Existuje však řada nedostatků u holicích strojků Philips: vysoká cena samotného stroje a výměnné čepele (částečně díky značce), stejně jako nedostatek náhradních dílů k opravám.

Braun

Německá inženýrská společnost, která byla založena v 20. letech 20. století, vyrábí společnost Brown osobní hygienu a výrobky pro péči o tělo i kuchyňské spotřebiče.

Výroba elektrických holicích strojků přinesla slávu společnosti, takže neměli byste přemýšlet o kvalitě výrobků - je to až par.

Výhody holicího stroje od společnosti Braun:

 • vybavené pokročilými funkcemi;
 • průměrná cena, která odpovídá kvalitě a počtu zaměstnanců;
 • dlouhá životnost.
 • břity jsou těžké a tvarované jako cihla;
 • jednoduše odstraňte jednodenní strniště, ale s holicími vlasy se znovu nenarazíte;
 • pohyblivost hlavy je velmi žádoucí.

Ukazuje se, že společnost dodává dobré vybavení, ale není vždy vhodné používat. Mějte na paměti také velkou váhu, která je spojena s přítomností keramického chladiče a zasouvacího trimru. Vše v jednom - to je dobré, ale není vždy vhodné oholit s obrovským agregátem s nízkou mobilitou.

Panasonic

Jedná se o velkou japonskou společnost založenou v roce 1918, výrobce elektronických zařízení, který není z hlediska výnosů posledním na světě.

Razidla jsou ergonomická, minimalistická a mají pokročilé plnění. Na rozdíl od "hnědého", holicí strojek Panasonic poskytuje dobrou kontrolu nad procesem holení a schopností odstraňovat vlasy z čelisti.

Za zmínku stojí také poměrně nízkou cenu, která se může několikrát lišit od cen produktů předchozích firem.

 • levné modely nemají fixaci hlavy, takže holení těžko přístupných míst je poměrně obtížné;
 • s třídenním tvrdým štětinovým štětcem se s úzkostí potkáte několikrát v samostatných sekcích;
 • při silném stlačení způsobuje podráždění kůže, což je zvláště důležité pro muže s citlivou kůží.

V důsledku toho máme levný holící strojek, který je cenným konkurentem. Pokud je na základě kritéria "cenové kvality", je "Panasonic" téměř ideální volbou, která není zbavena nejnovější funkce.

Remington

Americká společnost, která byla založena v roce 1816 a původně se zabývala výrobou zbraní. Teprve v roce 1937 rostlina vyrobila první elektrickou holicí strojku, po níž výroba přešla na výrobky osobní hygieny.

 • vysoká kvalita;
 • dostupnost pokročilé elektroniky;
 • Vynikající odstranění jednodenních tuhých štětin.
 • špatná kontrola holení;
 • neobvyklé brnění vlasů;
 • břitva nemůže trénovat tři dny ani po několika přístupech (vytáhne vlasy, špatně se oholeje);
 • závažné podráždění kůže;
 • cena je na úrovni strojů od společnosti "Brown", která, ačkoli se liší od dobře promyšleného designu, se oholejí mnohokrát lépe.

Výsledkem je, že se raménka Remington může pochlubit pouze dobrým trimerem, který pomůže vytvořit knír nebo vous. Co se týče ostatních, elektrárna se nedokáže dobře vyrovnat se svými úkoly a nestojí za stanovenou částku.

Rolsen

Ruská společnost, založená v roce 1994. Výrobní prostory se nacházejí v Koreji.
Hlavní výhodou výrobků z "Rolsen" je přesně cena.

Břitva má dobrou konstrukci, průměrnou funkčnost a také distribuovanou na území Ruské federace. Značka poskytuje svým zákazníkům náhradní díly, což je velmi příjemné.

Ale nevýhody tohoto výrobku jsou mnohonásobně větší než výhody. Břitva může zvládnout pouze jednodenní strniště. Dvoudenní nebo třídenní vegetační stroj jednoduše neužívá (začíná tahat vlasy a přeskakovat oblasti). To také zhoršuje sestavu: na kufříku se objevuje zmatek, obálka někdy visí.

Z výše uvedených skutečností můžeme usoudit, že pokud potřebujete velmi levnou verzi holicího strojku, pak se výrobky Rolsen dokonale hodí, ale pokud potřebujete silný a vysoce kvalitní holící strojek, který dokonale odstraní štětiny, měli byste opustit domácí jednotku.

Shrneme-li výše uvedené skutečnosti, můžeme usoudit, že nejlepšími výrobci jsou ti, kteří se osvědčili na trhu a vyrábějí obrovskou škálu různých elektronik.

Philips a Panasonic dodávají na trh ty nejlepší přístroje, které splňují požadavky jak mužů, tak i dospívajících, kteří nedávno získali strniště.

Je třeba říci, že úspora nestojí za holicí strojek, protože cena, jak ukázala studie, ovlivňuje kvalitu odstraňování vegetace. Proto buď vyčleňte dostatečné množství japonského nebo německého zařízení nebo použijte konvenční holicí strojky.

Elektrický nebo konvenční stroj?

Provádíme stručné srovnání elektrického holicího stroju a konvenčního stroje, s přihlédnutím k požadavkům na tyto výrobky. Mluvme o cenovém problému a funkčnosti.

Výhody elektrického holicího strojku

Na základě výše uvedených skutečností je možné formulovat obrovské množství plusů a minus elektrických zařízení.

Jen několik málo bodů je však nejdůležitější, a proto na nich provedeme srovnání.

 1. Jednotka může odstranit vlasy bez předchozího namočení vodou.
 2. Kvalitní elektrický holicí strojček ohoří rychleji strniště.
 3. Přístroj nevyvolává takové podráždění kůže jako běžný stroj.
 4. Elektrický holicí strojek s trimerem vám pomůže snadno modelovat vousy nebo knírek.
 5. Nezahrnuje zranění a řezy na kůži. Zvláště důležité pro starší lidi, na jejichž tváři se tvoří velké množství vrásek.
 6. Vzácná výměna kazety.
 1. Vysoká cena, která neumožňuje získat maximální funkčnost za minimální cenu.
 2. Suché holení ucpává póry na obličeji, což přispívá k akné.
 3. Nebezpečí kombinace holení a holicího strojku s vodními procedurami, protože jednotka bez ochrany před vlhkostí může narazit na proud.
 4. Možnost zlomení, což vede k výrazným nákladům.
 5. Vytváří poměrně silný hluk, který může ráno rušit domácnost.

V důsledku toho nákup elektrického stroje nese s sebou velký odpad, a to jak v počáteční fázi, tak i v následujících, v případě poruchy.

Tato jednotka však poskytuje maximální komfort a přitom stráví minimální čas a poskytuje další funkce, které vyžadují technologicky vyspělý svět.

Všichni odborníci ve prospěch stroje

Promluvme si o obvyklém holicí stroj, který má řadu pozitivních a negativních vlastností. Tradiční holicí strojky byly používány dlouho před vznikem mechanických strojů, nemluvě o elektrických zařízeních pro holení.

 1. Oděvuje vlasy u kořene, na rozdíl od elektrického stroje.
 2. Mokré holení čistí póry pokožky, což eliminuje vzhled akné.
 3. Stroj nevyžaduje elektrickou energii pro nabíjení nebo použití.
 4. Je to mnohokrát levnější než jakékoliv elektrické holicí strojky. Vyměnitelné čepelky mají také desetkrát nižší cenu než náklady na kazety.
 5. Stroj může používat jak teenager, tak starší člověk, což nelze říci o elektrickém stroji.
 1. Silné poškození kůže, poranění a rány.
 2. Po použití holicího strojku se vlasy vyvíjejí do pokožky.
 3. Dobré holicí strojky s velkým množstvím nožů jsou poměrně drahé a dokonce i ten nejhorší elektrický holicí strojek je utěsněn desetkrát rychlejší.
 4. Pro holení je třeba použít gel a lotion, bez něhož je odstranění štětin téměř nemožné, což způsobuje další odpad.
 5. Jakýkoliv holicí strojček je nebezpečný pro děti, které se mohou vážně zranit.
 6. Dokonce i nejdražší stroj není vybaven čisticím systémem ani indikátorem opotřebení. Proto se kdykoliv může ostří otřít, takže vždy potřebujete zásobu náhradních dílů nebo jednorázových strojů.

Na základě počtu pro a proti, měli byste věnovat pozornost trauma a křehkosti strojů.

Neustálý kontakt pleti s čepelky způsobuje hrubé, přetrvávající problémy s řezy a těžko dosažitelnými díly, které je obtížné vyříznout běžným strojem.

Pokud vezmeme v úvahu funkčnost, stroj ve všech ohledech ztratí břitva ve středním segmentu ceny, což vám nejen umožní rychle odstranit strniště, ale také vyzvednout knír, chrámy nebo obočí.

Dospěli jsme tedy k závěru, že budoucnost je stále ještě pro elektrické automobily, které vám umožní vychutnat si úspěchy vědy a techniky. V průběhu let se funkčnost zařízení zvýší, což se netýká konvenčních strojů, u kterých můžete pouze zvýšit počet lopatek.

Vysoká cena značkových elektrických holicího strojku v důsledku dlouhé trvanlivosti, která více než zdůvodňuje všechny náklady. Proto doporučujeme analyzovat předložené informace a udělat správnou volbu.

Pro Více Informací O Suché Vlasy