logo

Stroj pro intimní účesy mužů

Odstranění chloupků z oblasti publika může způsobit podráždění nejen u žen, ale i u mužů. Stále více a více zástupců silné poloviny dostává stroje pro intimní účes, který jim pomáhá vypadat atraktivně pro opačné pohlaví.

Zvláštní funkce

Příroda stanovila, že muži mají na těle mnohem větší vegetaci než ženy. Navzdory touze většiny vypadat brutálně, mnozí nepovažují odstranění vegetace z zraněné oblasti za odsouzené.

Existuje několik faktorů, které naznačují, že je třeba sledovat intimní oblast. V této oblasti je třeba zacházet s bohatou vegetací z těchto důvodů:

 • pro hygienické účely;
 • aby oblast vkusu byla atraktivní. Mnoho žen má rády dobře upravené kluky;
 • pokud člověk nosí plavecké kufry, tento postup bude pro něj nezbytný;
 • odstranění vegetace v intímních místech usnadňuje proces udržování čistoty. Je snazší léčit vodu;
 • Pomocí intímního účesu získáte sexy výraz. Pohlavní orgán se ve srovnání s pozadím ve formě hustých vlasů zvětšuje vizuálně.

Stojí za zmínku, že důvěrné účesy mužů jsou už dlouhou dobu. Zástupci silné poloviny ze starověkého Egypta a Indie upřednostňovali odstranění vegetace z celého těla za účelem dodržování hygienických norem a ne šíření různých infekcí.

Následující typy srážek jsou velmi populární:

Střih "baby" je úplné odstranění veškeré vegetace z oblasti slabiny. Muslimští válečníci se často uchýlili k zachování hygieny. Brazilský účes se nijak neliší od předchozí verze, s výjimkou přítomnosti rovných a krátkých chloupků nad základnou penisu. Tento styl je vhodný pouze pro muže, kteří mají dlouhý penis a hustou vegetaci.

Pomocí "přízvuk" můžete vizuálně zvětšit délku reprodukčního orgánu. Střih je tvarem čtverce krátkých oříznutých vlasů. Ale vzhledem k "klínu" můžete vizuálně zesílit člena. Chcete-li vytvořit takový účes bude muset holit vlasy nad základnou, vytvářet obraz kužel.

Haircut "Napoleon" odborníci radí použití mužů, kteří mají reprodukční orgán střední velikosti. Je to odstranění vegetace na šourku a samotném penisu.

Muži také často opouštějí běžecký pás na pubech, vyřezávají korunu, srdce, různé symboly a geometrické tvary. Zpravidla se takové srážky mohou provádět v profesionálním salonu, ale někteří muži se sami podrobují stříhání a elektrické holicí strojek.

V obchodě si můžete zakoupit různé typy nástrojů pro intimní účesy mužů. Razidla už dávno prošli na pozadí. Byly úspěšně nahrazeny elektrickým holicí strojkem a trimerem, aby se zabránilo vegetaci v oblasti slabin. Každý si může s vlastním rukama provést intimní účes s použitím psacího stroje a šablony.

Zvolit trimmer pro tělo není obtížné. Mnoho výrobců nabízí modely pro práci v intímních místech. Pokud porovnáte takové zařízení s holicí strojkou, musíte pochopit jeho princip fungování. Toto zařízení nemůže poskytnout stejný účinek jako čepel. Jejím cílem je vytvořit perfektní účes, kde mají všechny vlasy stejnou délku.

Žádná nůžky nemohou poskytnout stejný účinek, jaký garantuje trimmer. K dispozici jsou univerzální trimery, které vám umožní vytvořit model intimní účes spolu s kresbami. Potřebujete provést revizi pouze pomocí stroje nebo pinzety.

Navzdory skutečnosti, že tato technika nevytváří hladké oholení, muži ji často používají k vytváření důvěrných účesů, protože eliminují možnost výstřihů a podráždění. Použití trimru nevyvolává zvětšení chloupků do pokožky, což způsobuje spousty problémů těm, kteří používají jednoduchý holicí strojek.

Elektrický holicí strojek pro důkladné účesy odstraní vlasy v kořene. Výrobci nabízejí modely, které podporují suché a mokré holení, což snižuje pravděpodobnost zánětu. Teleskopické modely, které jsou vhodné pro použití i v těch nejnáročnějších místech, jsou rozšířené. Elektrické holicí strojek, které jsou navrženy pro práci na těle, se často nazývají ženich.

Hodnocení výrobců

Chcete-li vytvořit vysoce kvalitní účes podkolenky, musíte správně vybrat speciální stroj. Mnoho výrobců vyrábí zařízení tohoto druhu, ale jen několik z nich dokázalo získat důvěru zákazníků.

 • Značku Braun nabízí svým zákazníkům kvalitní zařízení. Výrobce vyrábí holicí strojek pro tělo, pomocí něhož je možné umístit nejen intímnou zónu, ale i oblast podpaží, ramen a zad. Některé modely jsou vybaveny volbou "automatický trimmer", ve kterém je pro každou délku několik režimů. Funkce oholení za mokra umožňuje použití nožů. Vodotěsné pouzdro a možnost využití ve sprše činí tuto značku oblíbenou mezi výrobci strojů pro intimní účesy.
 • Společnost Philips vyvinula řadu zařízení, pomocí kterých si každý může udržet svou atraktivitu. Značka má trimmery, které pracují offline. Přístroj má vysokou úroveň bezpečnosti, nezpůsobuje alergie a podráždění.

Doba lesku: zvolte ženský trimmer pro oblast bikin

Léto, slunce, moře, pláž... Chci se cítit jako Aphrodite, vycházející z pěny a ne plachý se změní v pareo. Coco Chanel řekl: "Luxusní je, když je špatná strana tak krásná jako tvář." A nechte Madame mluvit o oblečení, krása pokožky hraje v této věci důležitou roli. Nerovnoměrnost je také součástí tohoto stylu, dokonce i na takových ojedinělých místech, která nikdo nevidí. Naplňuje vnitřní sílu, důvěru v neodolatelnou. Nic, co mistr salonu není k dispozici každému z nás. Abyste se ujistili, můžete to udělat bez zrcadla, mýdla a vody. Pro oblast bikin je potřeba použít samici.

Specifičnost bikiniho trimru

Pokud chcete koupit zastřihovač pro intimní zónu, měli byste pochopit: toto není holicí strojek, nikoli obráběcí stroj nebo epilátor. Jedná se o další nástroj pro odstranění chloupků. Břitva a stroj budou řezat chloupky na okraji pokožky, epilátor jednoduše vytáhne kořen. Zdá se, co jiného chcete? Je dosažena ideální hladkost, výsledek na správném místě, jak se říká, je zřejmý. Všechno by bylo skvělé, ale pro kůži je to skutečný šok. Vzpomínáte si na reklamu "Jsem to já, váš žaludek a já jsem naštvaný"? I ona je podrážděná a vysílá signál ve formě bolesti, svědění a škaredých červených teček. Kromě toho se můžete oříznout otevřením brány pro infekci.

S trimerem se to nestane. Lopatky tohoto malého střihu se nedotýkají kůže, takže vlasy stříhaly malým zbytkem 0,2-0,8 mm. Ano, bezchybná hladkost v tomto případě nefunguje. Bolest, podráždění a zvětšení chloupků jsou zcela vyloučeny, což je skutečný dárek pro citlivou jemnou zónu. Postup je snadný a příjemný. Žehlička na bikiny je navržena tak, aby byla osobní péče v těžko dostupných místech bezpečná a pohodlná. Šířka řezné části je tedy pouze 20-35 mm a rukojeť je ohnutá v malém úhlu pro maximální přesnost pohybu. A věřte mi, že pokožka s pozůstatky vlasů 0,2-0,5 mm vypadá esteticky příjemná.

Bikini - trimmer nezpůsobuje podráždění kůže

Snadné použití a rychlé výsledky - slogan jakéhokoli trimru. S ním utrácet:

Princip fungování je jednoduchý. Na základní holicí hlavici noste trysku - trimru pro linii bikin. Ořezává vlasy na stanovenou minimální délku. Pokud souprava obsahuje vyměnitelné trysky - hřebeny, nanášejí se nad tryskací tryskou a získávají další délky, například 3 mm a 5 mm. "Třešničkou na dortu" se stává poslední fáze, kdy jsou trysky odstraněny a hlavička holicího strojku "pod nulou" prochází podél obrysů.

Hřeben - trychtýřový hřebík nepoškrábe pokožku

Přístroje se vyznačují typem péče:

 • suché. Nesmí se používat na mokré pokožce;
 • mokrý, když lze provádět postup na mokré pokožce.

Často se vyrábějí ženské trimery s baterií. Jsou zahrnuty do sítě po dobu 12-16 hodin, podrobnější informace jsou uvedeny v pokynech. Nabíjení trvá v průměru 30 minut, to stačí na jeden účes. Některé modely fungují bez dobíjení po dobu 45-60 minut. Podle recenzí se s častým používáním zastřihovač vyřeší za 10-15 minut. Zvláště pokud je určen k mokrému holení, když probíhá procedura ve sprše. Opojené a ohebné vlasy se mnohem snazší odstranit.

Trimmer s baterií pracuje bez dobíjení po dobu nejméně 30 minut

Před prvním použitím je zastřihovač nabíjen 24 hodin. Při následných nabíjeních dodržujte čas nastavený výrobcem.

Další možností je zařízení s napájením z baterie, častěji AA (R06, které se nazývá prstový typ). Rozměry řezné mřížky zpravidla nepřesahují 20 mm, díky čemuž se oholí déle. To nemá vliv na kvalitu, není podráždění. Tyto modely snadno zapadají do kosmetické tašky a ve správnou dobu jsou vždy po ruce. Příkladem je řezačka Veet Sensitive Precision pro použití na suchou pokožku. Nebo řada modelů Philips BikiniGenie, které se liší pouze v celé sadě. Na rozdíl od přípravku Veet udržují suché a mokré oholení.

Třídičky s bateriemi se snadno zapadají do peněženky

Bateriové trimmery jsou vhodné pro milovníky cestování. Do zásuvky není žádný nástavec, takže je snadné se o sebe postarat kdekoli. Tyto trimry jsou vybaveny oboustrannou tryskou pro odstranění bodových vlasů. V oblasti bikin je dobré použít na záhyby pokožky.

Žádná tryskácí tryska nepoškodí pokožku. Přístroj se proto používá bez dalších krémů, gelů nebo lotionů.

Výběr modelu pro modelování intimní oblasti

Než si koupíte trimmer, určte, jaké úkoly má vyřešit. Ačkoli někdo zvolí psací stroj, protože se jim líbilo pole nebo vzhled zařízení. Vždycky vypadá velmi krásně, jako žena. Ale je lepší se přiblížit jako člověk: podrobně zvážit druh potravin a vybavení.

Při nákupu věnujte pozornost tomu, zda má trimmer indikátor nabití baterie. Zobrazí se, kdy je zařízení připraveno k použití.

Typy trimrů

Podle recenzí většina z nás vybírá akumulátorové trimmery pro oblast bikin. Nejdříve díky holicí části 25 až 35 mm široké. Bikini plocha je velká. Střihač je již poměrně časově náročný a s úzkou čepeľou až 20 mm je postup ještě delší. Modely baterie se také používají k odstranění vlasů a podpaží nohou. Navíc existuje výrazný rozdíl v nákladech. Zpočátku je takový trimmer samozřejmě dražší. Ale koneckonců, bude možné jej zapnout každé 2-3 dny. Náklady na bateriové zařízení se nemění a zařízení s baterií vyžaduje neustálou investicí. Jedna věc je zapnout po dobu 5 minut, aby se okraje nebo oholení knírek. Dále je to zpracování intimní zóny, která bude trvat asi 30 minut. Vzhledem k tomu, že potřebujeme nákladné alkalické baterie, bude nejpravděpodobněji zastřihovač nabývat místo trimera. A pak - ahoj, červené skvrny!

Akumulátorový trimmer se sadou trysek, které zvládnou jakékoliv úkoly v oblasti bikin

Například vynikající recenze obdržel model Remington WPG 4035 Ultimate. Tento luxusní nástroj s pogumovanou rukojetí se používá ve sprše, je povolen i pěnou. Různé trysky, které zvládnou jakýkoli úkol v jemné oblasti. Holicí strojka je zvláště zajímavá - má velmi ostré čepele s antibakteriálním povrchem nanosilveru. Zařízení o hmotnosti 120 gramů je připraveno pracovat po dobu 30 minut bez zastavení, aby výsledek uspokojilo. A to vše bez bolesti, jemně as absolutním komfortem.

Je žádoucí, aby hygienický trimmer měl antibakteriální povlak nožů.

Pokud stále zůstáváte na kompaktní verzi baterie, stojí za to zvážit návrhy seriózních značek. Ve svých modelech je ostrost čepelí součástí reputace společnosti, takže proces řezání je rychlejší. Například Braun vytvořil elegantní a atraktivní bikinistickou zónu uvolněnou stylu Silk-epil FG 1100 o velikosti kuličkového pera. Nepřetržitý provoz ze standardní baterie AAA (R03, nazývaný také malý Mizinchikov) je 120 minut. Speciální upevnění ve tvaru T pomůže vytvořit jasné obrysy v oblasti bikin. K dispozici je také speciální ultra přesná hlava pro odstraňování bodů a 2 hřebeny pro délky vlasů 5 a 8 mm. Je navržena tak, aby odstranila vlasy na suché pokožce, nezpůsobuje podráždění a následné zvětšení vlasů. A ano, navíc existuje 10 samolepek, které vytvářejí pikantní vzor.

Při výběru modelu je lepší důvěřovat osvědčené značce.

Levné přístroje z baterií ve většině případů, koupit pro odstranění obličeje. Recenze jsou nadšená, protože můžete udělat krásné obočí s několika pohyby. Postup v oblasti bikin je častěji kritizován. Je třeba poznamenat, že účes je dlouhý a špatně kvalitní. Je pravda, že mnozí očekávají efekt zastřihování, stejně jako po epilátoru, ale za mnohem nižší cenu. Nebudou přecházet na taková zařízení z jiných způsobů depilace, ale připouštějí, že existuje možnost win-win pro dovolenou. Ve stejnou dobu a její manžel může potěšit, ořezávání vlasy linie na krku a chrámy.

Trysky různé potřeby

Svaz ovlivňuje cenu, a proto byste mu měl věnovat náležitou pozornost.

  Například, pokud pouze tryska má zájem o trimr, není zapotřebí platit za model s pokročilými funkcemi. Nicméně, ne všechny ženy (tajně, i muži) milují zcela hladkou oblast bikin. Pak zvolte možnost s výměnnými tryskami - hřebeny. Jsou snadno spojitelné a nejdůležitější je změna délky účesu, například 2-4 mm nebo 3-5 mm. Pohodlná, pokud je tato tryska jedna, ale s nastavením. V takovém případě se délka během procedury mění, a to prostě odhalit požadovanou úroveň.

Trim trim určuje, které úkoly péče mohou být vyřešeny

Se speciálními vzory je snadné provést intimní účes sami.

S tenkou vertikální tryskou je vhodné vymezit přesné obrysy při vytváření intímního účesu

Kupující poukazují na to, že je velmi žádoucí mít v obalu kufřík. Okamžitě to nedává důležitost. Pak se ukázalo, že je jednodušší skládat trimmer s tryskami do krásného pytle a viset přes smyčku na háku, než se zápasit s tím, kam to všechno položit. Kromě toho, v případě, že je vhodné nosit s sebou trimmer bez ohledu na to, kam jdete.

Je vhodné skladovat trimru s vyměnitelnými tryskami ve speciálním krytu

Existují modely s osvětlením pracovního prostoru, ale to je více vzrušující s cílem odstranění chloupků na obličeji. U bikinové zóny není funkce duležitá.

Před nákupem je třeba držet zařízení v ruce. Měl by dát příjemný pocit, protože musíte pravidelně užívat. Modely pro mokré holení jsou často dostupné se silikonovými vložkami na rukojeti. Takové podložky jsou příjemné na dotyk a zabraňují tomu, aby se zařízení v průběhu procedury sklouzlo.

Pokud jde o výběr společnosti - výrobce, známé obchodní značky jsou stále považovány za spolehlivé. Pokračují ve zlepšování svých výrobků a vytváření nových modelů. Například společnost Remington představila model WPG4020C poháněný baterií prstů a může být vyčištěn pod vodou. Panasonic uvolnil trimmer ES246AC v roce 2017, jehož baterie je nabíjena po dobu 45 minut. Zatímco si můžete koupit nové položky pouze od zahraničních prodejců. Kvalitní výrobky spadají pod značku Veet. Bohužel má spoustu falešných podvodů. Proto jsou recenze buď velmi dobré (o originálních modelech), nebo velmi špatné. Kupující poznamenává, že nákup nových reklam je lepší v prvních měsících prodeje, nejlépe v certifikovaných střediscích. Kvalita a bezpečnost v intimním obchodě jsou důležité, je lepší použít originální výrobky osvědčených značek. Takové nákupy navíc podléhají oficiální záruce výrobce s možností kontaktovat servisní středisko.

Recenze populárních modelů

Remington WPG 4035 Ultimate... Velkým plusem je to, že toto zařízení lze použít ve sprše, neboť se voda nebojí... Stříhací stroj je velmi kompaktní a lehký. Pohodlně v ruce při použití. Celý postup trvá doslova 10-15 minut, protože se přístroj vyrovná s úkolem. Mohu říci, že tento trimmer je mnohem lepší než běžný brit. Nevyvolává podráždění, ve formě červených teček se počet zvětšených chloupků výrazně snížil. Tento spotřebič se bude v mé koupelně pyšnit.

Amyr04ka

http://irecommend.ru/content/teper-mozhno-ne-boyatsya-otkrovennykh-kupalnikov-trimmer-vernet-vam-uverennost-s-svoem-prevo

Braun Silk-epil FG 1100... Nejprve jsem si myslel, že je to zbytečná věc. Používala jsem holicí strojku s gelovými podložkami a všechno mi vyhovovalo. Rozhodla jsem se zkusit ořezávačku, nakonec jsem se jí líbil. Obecně chci říci, že používání trimmerů je mnohem hospodárnější než nákup kazet na strojích a kvalita holicího stroje Braun není daleko za sebou. Nepoužívám to každý den, ale vždycky ho užívám na výletech. Mohou vždy odstranit náhle vypadané vlasy, upravovat tvar obočí malou tryskou. Mimochodem, ona také odstraní chlupy na obličeji, úplně bezbolestná... Vzala s sebou trimmer k moři, cestoval do příbuzných, do nemocnice, do země, do vlaku. Vždy mě zachránil... Souprava má také tašku pro ukládání zařízení, je velmi kompaktní a vše se tam hodí, takže téměř vždy mám v kapse tašku...

hrjunasja

http://irecommend.ru/content/druzhba-dlinnoyu-v-2-godaČím je lepší - trimmer nebo epilátor

Veet Sensitive Precision. Osobně se mi hodně líbila - a to i přesto, že mám velmi citlivou pleť (přiznám se, že jsem se o ni staral, když jsem ji poprvé použil), neexistují žádné podráždění, zčervenání. Skvělá věc!

Tatyana

http://www.ozon.ru/context/client_opinion/ClientGuid/a6c838f6-72be-4120-aa3c-885536483fab/

Philips BRT 381/15... Nejdřív jsem nerozuměl, proč jsem potřeboval tuto techniku ​​zázraku, ale když jsem ho poznal lépe, ocenil jsem ho... Vlasy jsou úplně odstraněny bezbolestně, trimmer nemůže být řezán, takže je ideální pro hluboké odstranění chloupků. Dalším plusem této metody je to, že vám nepřináší absolutně žádnou bolest...

Malya_91

http://irecommend.ru/content/epilyatsiya-bez-boli-i-porezov

Bez ohledu na kvalitu mají žací lišty společnou nevýhodu, bohužel nevyhnutelné - s časem, kdy se čepele stávají tupými a síťka se vyčerpává a rozbíjí. Signálem jejich nahrazení je podráždění pokožky nebo tahání vlasů. Výrobci v pokynech doporučují pravidelně měnit síť a nože, ale ve skutečnosti je téměř nemožné je koupit. Spotřebitelé říkají, že v takových případech se zařízení jednoduše změní na nový.

Porovnejte: trimátor nebo epilátor

Pokud je navržen ventilátor epilátoru, který ho nahradí trimerem, pravděpodobně odmítne. A vést hlavní argumenty:

 • Střihač není holý. Epilátor táhne vlasy z kořene a zanechává zcela hladkou pokožku. Drobné pozůstatky chloupků o délce 0,5 mm se proto vyděsují a s číslem 0,8 mm vykresluje mozok obrázek zarostlého pole s hustým ostnatým strništěm;
 • trimmer je třeba neustále oholet. S epilátorem můžete zapomenout na postup po dobu 2-4 týdnů, po opakovaném použití vlasy roste menší. S trimerem to nefunguje, musíte mít tvar každé dva dny.

Samozřejmě je to pravda. Pokud se však zeptáte lékaře, co je lepší, rozhodně bude výběr pro trimmer. Účinky epilátoru jsou podráždění, vrozené chloupky a pekelná bolest během postupu. S trimerem je vše měkké, příjemné a absolutně bezbolestné. Navíc nám příroda vědomě obdařila vegetaci na takovém místě - je to štít proti infekcím ve svatých svatých. Vrozené chlupy se změní na pupeny a hrozí, že způsobí potíže. Minimální pokrytí vlasů po zastřihovači vám ponechá pokožku klidnou, zdravou a chráněnou. Pokud jde o délku - Remington BKT4000, například, opustí pouze 0,2 mm, které jsou téměř nepostřehnutelné.

Někdo si vybírá kompromisní možnosti: epilátor s holicí přílohou - trimerem. Nicméně, udělat si intimní účes bude obtížné. Rozměry epilátoru neumožňují manévrování s klenotní přesností. A s trimerem je to snadné.

Přední výrobci vědí, že tyto dvě zařízení se dokonale doplňují. Například Braun, k vodotěsnému epilátoru Silk-épil 7 7-561 se všemi druhy trysek, přidal styler pro oblast bikiny. Majitelé epilátoru mohou udělat totéž - doplnit svůj arzenál o krásu malým mobilním nástrojem.

Epilátor a trimmer pro oblast bikiny se dokonale doplňují

Používáme a pečujeme

Při použití trimru nejsou žádné potíže. Například u modelů Veet na baterii:

 1. Otočte dolní část proti směru hodinových ručiček a kryt odstraňte.
 2. Vložte baterii a zavřete víčko ve směru hodinových ručiček, dokud nezaklapne.
 3. Pokud je souprava dodávána s několika tryskami, použijte nejširší oblast bikin. Nahoře ji položte na hubici - hřeben, abyste vlasy upravili na požadovanou délku.
 4. Otočení těla zahrnuje trimr. Existují i ​​další možnosti pro zařazení do společnosti Philips. Pak jednoduše položte tlačítko na pouzdro do polohy "Zapnuto". Stejně jako všechna zařízení s bateriemi budou hlučné.
 5. Aplikujte nástavec na kůži a posuňte trimr proti směru vlasů, mírně vytáhněte kůži. Poté, pro lepší výsledky, jsou předávány v různých směrech, protože chloupky rostou různými způsoby.
 6. Poté odstraňte hřeben, abyste konečně odstranili zbývající vlasy tryskou - trimerem.

Trimmer pohyby zpočátku zaměřené proti růstu vlasů

V modelu baterie postupujte stejně, prostě nevkládejte baterii do pouzdra. Pokud je při sběrači připevněna holicí přípravek, je opatrně procházen pokožkou po použití trimru pro maximální hladkost.

Pokud oblast bikin vyžaduje dlouhodobou korekci, nejprve se doporučuje použít trysku s nejdelší délkou vlasu.

Video: jak používat zařízení

Pravidla čištění jsou jednoduchá a musí být uvedena v návodu k obsluze. Vše závisí na tom, jak je věrný přístroj k vodě. Obvykle existují tři typy:

 • pro chemické čištění. Můžete olovit pouze suchou pokožku. Dodává se s malým štětcem, které odstraňuje chloupky z čepelí. Má tvrdé štětiny, aby to bylo rychlé a snadné;
 • pro mokré čištění. Může být použita na zvlhčené pokožce. Po čištění vyjměte řeznou hlavu štětcem a opláchněte ji teplou vodou. Po vysušení se na lopatky přidá kapka mazacího oleje. V tomto případě není možné tělo snížit do vody;
 • voděodolný. Můžete použít ve sprše s použitím pěny, a pak dost propláchnout pod tekoucí vodou a dobře vyschnout. Ideální, ale za cenu těch nejdražších.

Plastové trysky - hřebeny se omyjí teplou vodou a suší. Pro hygienu ošetřenou antiseptikem. Po každém použití zařízení je nutné provést čištění.

Plastové trysky - hřebeny dobře umyté teplou vodou

Bezpečnostní opatření pro modely s bateriemi

Při použití bezdrátových trimrů existuje řada malých bezpečnostních požadavků:

 • při zapínání sítě k nabíjení musí být ruce, trimmer a napájecí adaptér suché;
 • připojení je povoleno k síti s napětím 220-240 V, není-li v návodu specifikováno jinak;
 • nenaklánějte trimr v těsné blízkosti vody;
 • vypněte zařízení před připojením síťového adaptéru;
 • Použijte trimmer pouze tehdy, když je odpojen napájecí kabel. Během nabíjení baterie neprovádějte tyto kroky.
 • neotáčejte, neohýbejte kabel, neotáčejte ho kolem přístroje;
 • Nezakrývejte trimmer zapojený bez dozoru.

Ve skutečnosti jsou hlavními výhodami trimiterů nad jinými způsoby depilace absence podráždění a pohyblivosti. Je důležité a příjemné, aby si žena uvědomila, že je dobře ošetřena na všech místech. Vždycky. A pokud vznikne nouzová situace, bylo pro ni vytvořeno zařízení, které umožní během několika minut přinést ideální stav. Pravá dáma to vždycky dává do kabelky - jen pro případ.

Jak vybrat stroj pro intimní účes

Intimní účes vyžaduje přesnost a pohodlí. Trimmer - malé zařízení pro korekci chlupaté oblasti oblasti bikin, podpaží a dalších citlivých oblastí těla splňuje tato kritéria. Spolehlivý a efektivní nástroj je vybrán na základě hodnocení výrobců a hodnocení zákazníků. Měla by brát v úvahu individuální charakteristiky jejich pokožky.

Typy strojů pro intimní účesy

Intimní stroje na úpravu vlasů doplňují sadu nástrojů pro péči o tělo, vytvářejí čisté linie v bikinách a vyrovnávají se s nežádoucími vegetacemi na těžko dostupných delikátních oblastech. Takové zařízení by mělo být zakoupeno z pěti důvodů:

 1. Snadnost a dostupnost použití.
 2. Vlastní korekce a vytvoření požadovaného intimního účesu bez omezení a dodatečných nákladů.
 3. Bezpečnost konstrukce zařízení, která vylučuje řezy a snižuje pravděpodobnost podráždění.
 4. Snadné použití.
 5. Muži a ženy jsou nabízeny širokou škálu modelů do 5 tisíc rublů.

Domácí trimry nemají přísnou klasifikaci. Jsou rozděleny do dvou velkých kategorií - s tryskami a bez nich. Každá z nich zahrnuje stroje pro práci v mokrém a suchém prostředí. V závislosti na konstrukčních vlastnostech jsou zvažovány čtyři typy zařízení:

 1. Přímo pro design bikin. Zpravidla v sadě 2-3 dodatečných trysek. Návrh nástroje zahrnuje alternativní práci širokých a úzkých čepelí. S jeho pomocí se koriguje linie bikin, ve veřejné zóně se vytvoří vzorek. Stroj pro návrh bikin Gezatone DP501 má dvě ostří různé šířky a trysku pro holení
 2. Kombinované přístroje - odstraňte a vyrovnejte vlasy na všech jemných oblastech: bikiny, podpaží, přes rty, ve stehnech, nosní dírky. Menší než původní typ. Často mají tvar, který připomíná holicí strojek nebo zubní kartáček. Veetový trimmer má vhodný tvar a velikost, což přispívá k kvalitativnímu odstranění nežádoucí vegetace ve všech těžko dostupných oblastech
 3. Tryska trysky. Dodává se s epilátorem nebo holicí strojkou. Pohodlí tohoto zařízení je, že nemusíte kupovat dva samostatné automobily. Není vhodný pro všechny, protože čepel může být velmi široký pro intimní oblasti. Malé zařízení Philips Bikini Perfect kombinuje funkce epilátoru a trimru.
 4. Trimmer je nejjednodušší a nejdostupnější typ nástroje pro návrh bikin. Jedná se o holicí strojek se sníženou čepelí, který je připevněn ke speciální zátce pro zvedání chloupků. Malá šířka stroje pro řezací nástroje dělá intimní účes bezpečnější a přesnější. Podobné nástroje vydané společností Veet, Gillette a Carelax

Galerie: ženské trimery

Galerie: mužské modely zařízení pro jemné účesy

Jak zvolit zastřihovač pro linii bikin

Upozorňujeme, že důvěrné účesy žen a mužů nemají žádné zásadní rozdíly. Rozdíl spočívá v designu a barevném provedení modelů, což z nich činí pro určitého spotřebitele atraktivnější, takže při výběru trimru se zaměřte na technické vlastnosti a vybavení výrobku.

Vhodný nástroj má ergonomický design, snadno se upevní do ruky, povrch těla neklouzne, takže pohyby během stříhání jsou jasné a bezpečné. Tento indikátor se zhoršuje, pokud se stroj spouští pouze ze sítě - musíte pracovat s omezenou amplitudou pohybu. V případech, kdy jsou takové podmínky nepřijatelné, potřebujete traktor na silnici, je lepší upřednostňovat modely s bateriemi nebo bateriemi.

Zařízení s bateriemi stojí 1,5 až 4 tisíc rublů. Nabíjejí se ze sítě a používají se autonomně po dobu 30-40 minut. Když je výkon baterie nižší, zařízení se používá při připojení přes síťovou zásuvku. Modely na bateriích AAA vyžadují pravidelnou výměnu baterií, ale nezávisí na dostupnosti elektrické energie, jsou vhodné pro cestování a stojí méně - 600-2 tisíc rublů.

Důležitým výběrovým kritériem je počet trysek, které přicházejí s trimerem. Pro pravidelné zkrácení vlasů v bikinách pro hygienické účely je vhodný přístroj s 1-2 tryskami, šířkou 20-30 mm a hloubkou holení 0,3-6 mm. Pokud na lince bikiny upřednostňujete odstranit všechny nežádoucí vegetace, ve veřejném prostranství uděláte čisté účesy nebo vytvářejte obraz, poté zvolte modely s 3-5 tryskami.

Muži a ženy s dlouhými a hustě rostoucími vlasy v intimních oblastech by měli věnovat pozornost modelu s hřbetními tryskami různých velikostí. Pomohou vytvořit požadovanou délku při vytváření designu bikin a rychle odstraní vegetaci z těch oblastí, které vypadají nejméně esteticky příjemné.

Nezapomeňte! Pomocí trimera nedělají depilaci - stroj odřízne tyčinku u kořene, folikul zůstává na svém místě, vlasy stále rostou. K dosažení potřebné hladkosti pomocí shaking, voskování, chemické odstranění, stejně jako laser nebo fotoepilace. Použití trysek s hřebenem různých velikostí pomůže dosáhnout přesnosti při provádění intímních účesů

Většina trimrů se používá ve vlhkém prostředí. Na obalu s takovými zařízeními je označen vodní reset, ale buďte opatrní - odpor některých modelů proti vlhkosti je omezen a umožňuje praní pouze hlavní holicí hlavy. Informace o tom naleznete v příručce pro psací stroj.

Rozhodujícím faktorem ve prospěch nákupu určitého nástroje jsou náklady. Podle recenzí odběratelů jsou vyžínači nekvalifikovaných a málo známých značek prakticky nekvalifikovaní v kvalitě - zařízení s různými náklady mají stejně vysoké známky.

Video: recenze trimru Kemei KM-9801

Tipy pro použití bikini clipper

Použití trimru pro intimní oblast vyžaduje dodržování následujících pravidel:

 • před zapnutím přístroje vyčistěte pokožku;
 • nepoužívejte stroje ve vodovodní síti;
 • pokud souprava neobsahuje trysky ke zkrácení dlouhých vlasů, narežte je nůžkami a použijte standardní strih;
 • v oblastech, kde je odstranění pod kořenem, ošetřete kůži dezinfekčním prostředkem;
 • krájení chlupů proti růstu.

Pokud nemáte možnost sprchovat před zahájením procedury, použijte ručník navlhčenou horkou vodou na páru z kůže. Aplikujte tkaninu na oblast, která má být ošetřena, po dobu 1-2 minut a před použitím přístroj utřete.

Chcete-li udržet stroj v chodu, pravidelně jej vyčistěte nebo vyčistěte nože speciálním štětcem dodávaným s nástrojem. Neskladujte střihač v koupelně nebo v jiné vlhké místnosti, protože kovové části konstrukce budou v průběhu času rzi. Intimní strihací stroj je vhodný pro zkrácení vlasů před depilací voskem nebo cukrovou pastou.

Intimní trimovače vlasů - nutnost nebo luxus

Dnes je otázka vytvoření atraktivní oblasti bikin významná pro obě pohlaví. Kromě toho, že jemný účes řeší problém nepohodlí a hygieny, vypadá také esteticky příjemné. Je to trimmer pro intimní zónu, která pomůže mužům a ženám v těchto úkolech.

Intimní střihač vlasů - je to skoro ne slušivý, rozhodně není epilátor a samozřejmě není holicí strojek

Ukhozhennost - nedílná součást stylu, vzhledu, umožňující cítit se určitým způsobem. Dokonce i když jde o taková místa, která nikdo nevidí. Střihač pro intimní plochu usnadňuje a usnadňuje nejen vytvoření atraktivního intimního obrazu, ale i jeho udržování. A nyní muži a ženy stále více přemýšlejí o tom.

Samozřejmě, vždy existují, tam jsou a tam budou lidé, kteří obhajují přirozenost jemné zóny. Myslí si, že od té doby, co příroda vytvořila vlasy, není třeba ji odstranit. Avšak i ve starověkém světě si lidé uvědomili, že přítomnost vlasů na pubech a genitální oblasti je hlavní příčinou nepříjemného pachu. Proto se dívky a ženy zbavily nechtěných vlasů všemi možnými způsoby. Zásada mnoha starověkých metod je brána jako základ epilace v moderním světě. Nicméně, drtivá většina možností spojených s nepříjemnými pocity ve formě podráždění, rostoucí chloupky nebo bolest. Abyste předešli těmto nežádoucím důsledkům, měli byste použít trimmer.

V podstatě je bikini zastřihovač malý, ručně držel vlasy v jemné oblasti. Pracuje téměř stejně jako běžný stroj pro krátký účes. Pouze tady jsou vlasy vyříznuty co nejblíže k pokožce. Navíc velikost tohoto zařízení umožňuje snadné manévrování, vytváření kreativních intimních účesů.

Tabulka: Charakteristické rysy zařízení pro oblast bikin

Lékaři nedoporučují úplné odstranění chloupků z intimní oblasti (s holicí strojkou, voskem, cukrovou pastou), protože to může negativně ovlivnit stav mikroflóry samice.

Mužské a ženské intimní vozy

Úspěšní a silní muži používají trimery pro lesk v jemné oblasti na roveň s ženami. Koneckonců, nejen běžný arzenál nástrojů v podobě holicího strojku, střihače vlasů a styláře, umožňuje člověku vypadat skvěle každý den. Dnes, trimmer získává impuls jako nezbytný nástroj pro ty, kteří chtějí zdůraznit krásu jejich těla.

Pánské trimmery jsou určeny především k tvarování knírek a vousů, odstranění chloupků v nosu a uších. Nicméně, pro intímný účes tak lehké a ovladatelné přístroje jsou dokonalé. Samčí stroj pro jemné účesy se používá k odstranění srsti na hrudi, podpaží a slabinách.

Intimní trimery mužů se liší spíše designem než funkcím. Trimry pro silnější sex mají větší tělo a zdrženlivý, stylový design.

Vývojáři zařízení pro ženy vzali v úvahu zvláštní citlivost kůže spravedlivého pohlaví, na rozdíl od muže. Použití takových trimrů je mnohem více na úkor dalších příloh. Kromě toho jsou dámské intimní střihače dostupné v jasnějších barvách a zdobené čistě dívčími způsoby.

Mohu říci, že design, styl a krása provedení nějaké věci nebo zařízení jsou pro každou ženu velmi důležité. Prostě se automaticky podíváme na to, co vypadá dobře, pak ji vezmeme do rukou, cítíme, co jsme pro nás udělali, a zamilujeme se do budoucího nákupu. A pak to napadneme - bude nám vyhovovat parametry nebo ne. Takže s trimerem pro intimní účes. Je krásná, lehká a dokonale se hodí do tvé ruky. Proto každá žena, která si až do tohoto okamžiku použila trimmer svého otce nebo manžela, protože si sama koupila ženské trimmer, okamžitě pociťuje příjemný rozdíl. A já vím pár z těchto osob osobně. A ani nemají podezření na existenci ženského protějšku. Jednoduše, jednou přizpůsobit se účesu intimní zóny pomocí ostřikovače, je obtížné ji změnit pro něco jiného. Moji přátelé se po mluvení se mnou rozhodli hledat pomocníka mezi ženskými zařízeními pro jemné účesy.

Kritéria pro výběr zastřihovače pro intimní oblast

Modely s výsledkem vysoké kvality, malými rozměry a hmotností, které mohou dlouhodobě pracovat samostatně, jsou ve zvláštní poptávce. Abychom se nemýlili s volbou, stojí za to zvažovat každý parametr zvlášť.

To je jedno z hlavních kritérií. Je to na náklady intimního trimera, že je věnována pozornost nejprve. Můžete si vybrat stroj pro intimní účes na jakékoliv peněženky v rozsahu od 600 do 4000 rublů. Obvykle je dražší přístroj, tím lépe je, má více různých funkcí a udržuje baterii delší dobu. Samozřejmě, výrobce hraje důležitou roli při tvorbě cen.

Typ provozu motoru

Existují dva typy strojů:

 • rotační. Taková zařízení jsou považována za odolná a výkonnější. Mohou pracovat poměrně dlouho bez přerušení a poruch. Tyto trimery jsou mnohem dražší a používají je profesionální řemeslníci;
 • vibrační. Provoz vibračního motoru je téměř stejný jako rotační motor. Ale je to méně výkonné, a proto každá půlhodina vyžaduje přestávku v práci.

Typ napájení

Trimmer je kompaktní přenosné zařízení. A protože je důležité, aby mohl pracovat autonomně. Současně není možné, aby každé zařízení fungovalo v síti. Existují zařízení, která jsou zcela závislá na bateriích nebo vestavěné baterii. Při použití takových důvěrných ořezávačů může dojít k situaci, kdy skončí přidělený čas a účes ještě nebyl zarámován. Budete muset přístroj odložit, abyste našli náhradní baterii nebo počkat, až se nabíjení obnoví. Proto dobrý trimmer nabízí několik možností výživy.

Ze sítě

Trimry s napájením ze sítě - možnost rozpočtu. Navíc jsou výkonné a odolné. Schopnost pracovat pouze ze sítě však způsobuje nepříjemnost. Takové zařízení je vázáno na síťovou zásuvku, a proto ztrácí důležitou vlastnost - je vždy po ruce.

Z baterie nebo baterií

Trimery pro jemnou oblast - přístroje s malým výkonem s malými motory. Většina žen si právě vybere takové přístroje, protože jsou přenosné, pohodlné a použitelné bez elektřiny. Kromě toho, nedostatek připojení k zásuvce vám umožní postarat se o sebe kdekoli. Je však třeba připomenout, že rychlost takového zařízení závisí na zbývajícím náboji: čím menší je, tím pomalejší funguje trimmer.

Intimní stroj na baterii může pracovat od 30 do 60 minut. A při systematickém použití může trimmer zvládnout tento úkol během 10-15 minut. Nabíjecí intimní střihač má širší holicí plochu - od 25 do 35 mm. Proto je čas na zpracování mnohem méně. Zvláště pokud je možné použít střihání ve sprše: mokré, parní vlasy lze snadno odstranit. Poplatek se zotaví z 3 až 10 hodin a pak zpět do bitvy.

Zatímco v zařízení s bateriemi potřebujete neustále investovat peníze. Zpracování intimní plochy pomocí trimovače se provádí nejméně dvakrát týdně a trvá nejméně půl hodiny. A s největší pravděpodobností po každé relaci budete muset vložit nové baterie. Navíc velikost nožů v intímních trimerech na akumulátorech není obvykle větší než 25 mm, což je důvod, proč se věnuje mnohem více času na holení. Takové zařízení však nezávisí na kapacitě baterie a době nabíjení a dnes si můžete zakoupit baterie v každém obchodě.

Kombinované

Intimní model trimování s možností napájení z baterie kombinuje výhody jiných zařízení. Důležité je věnovat pozornost základním parametrům:

 • kapacita baterie - čím více, tím delší je zařízení autonomní;
 • Typ baterie:
  • vyměnitelné - se ztrátou kapacity, můžete bezpečně nahradit novou;
  • vestavěný - to trvá déle, ale není možné jej vyměnit sami, a náklady na výměnu v servisním středisku budou ½ ceny za zařízení;
 • doba nabíjení;
 • životnost baterie;
 • přítomnost indikátoru nabíjení - umožní čas nabíjení baterie.

Materiál čepele, kvalita a technologie

Čím lepší jsou nože, tím dražší je trimmer. Nejčastěji je možné splňovat řezné prvky z obyčejné nebo nerezové oceli. V dražších modelech jsou nože dodatečně pokryty keramikou, uhlíkem, titanem nebo diamantovým prachem, což prodlužuje životnost dílů. Titanové čepele například poskytují vynikající výsledky při účesu a dlouhodobě si zachovávají ostrost. Titanem potažené řezné prvky jsou velmi silné a vždy ostré.

Funkce intimního střihu zlepšuje samočinné ostří. V rozpočtových modelech trimery po roce aktivní práce se lopatky stanou nepoužitelnými. A výměna nožů bude stát alespoň 40% nákladů na zařízení. Proto při výběru stroje pro důkladné účesy byste měli věnovat pozornost vzorkám se samočinným ostřím. Funkce samočinného ostření bloku nože zajišťuje dlouhou dobu ostrost řezných prvků. Ořezání s takovou užitečnou volbou bude snadné a bezbolestné, aby se zabroutily vlasy.

Co potřebujete vědět o vychystávání

Dokončení intímního trimru - velmi důležitý parametr, který je třeba vzít v úvahu při výběru správného zařízení. Modelové trimery pro intimní účes se mohou značně lišit. Můžete najít jednoduchý stroj bez dalšího příslušenství, který provádí pouze jeden typ účesu. Ale tam jsou ty, kde balení obsahuje 6-7 typy výměnných trysek, které vám umožní péče nejen o citlivé oblasti, ale také o jiné části těla.

Čím širší je balík zařízení, tím výnosnější je jeho nákup.

Typy důvěrných špiček, které mohou být součástí balení:

  širokou trysku. Toto je hlavní nástavec pro trimování bikin, který odstraňuje chloupky na otevřených oblastech pokožky na minimum;

Úroveň vlhkosti

Mnoho modelů intímních trimrů obsahuje na obalu slova "reset vody". Nicméně, to není vždycky věřit. Koneckonců, ne každé zařízení pro mokré zpracování jemné zóny vykonává svou práci dobře. A úroveň odolnosti proti vlhkosti se může lišit:

 • suchý účes. Existují vzorky, které lze aplikovat výhradně na suché vlasy a pokožku. Vlhkost na takovém intimním trimru je absolutně nepřijatelná. Čistění pracovního prostoru bude proto také suché se speciální štětkou. Takové modely jsou levnější;
 • částečná odolnost proti vlhkosti. Existují zařízení s částečnou odolností proti vodě - pouze ve vztahu k hlavě holicího strojku. Lze jej čistit štětcem nebo opláchnout pod tekoucí vodou. Taková zařízení mohou být použita pro práci s mokrými vlasy;
 • Absolutně odolné proti vlhkosti. Úplně nepromokavé vzorky umožňují kombinovat depilaci se sprchou. V takových zařízeních jsou tělo i nože zcela chráněny před vlhkostí. A protože mohou být použity ve sprše a čistí se pod vodou. Cena intimních trimrů odolných proti vlhkosti je však poměrně vysoká.

Jaký stupeň ochrany před vodou bude prioritou - je na rozhodnutí uživatele. Nicméně čím vyšší úroveň ochrany, tím vyšší jsou konečné náklady na zařízení.

Než jsem začal pracovat na tomto článku, nemyslel jsem ani na to, že červené tečky nejsou normální. Před prvním těhotenstvím jsem v podstatě neviděl potřebu nějak léčit intimní zónu. Ale před porodem v mateřství jsem se rozhodla začít používat holící strojek. Efekt je samozřejmě výborný - hladkost je perfektní. Druhý den však kůže prochází pouhou pekelnou agonií - objevují se zanícené ohniská, uvnitř každého z nich je zvlněný vlas. Často je tento obrázek doplněn kapkou bílé hnisavé hmoty. Jenom hrůza obecně. A řešit toto je velmi obtížné. Zánět musí být odstraněn antiseptiky a každá rána je ošetřena odděleně. Mimochodem, 3 dny po holení se opět objeví trny. A nemám pocit, že budu znovu v červených vředů.
A pak zjistím, že existuje taková věc - intimní zastřihovač. Samozřejmě, okamžitě začnou vyřešit všechny hlavní problémy. Po přečtení uživatelských recenzí jsem si vybral obrovské množství informací, rozhodl jsem se, že si budu stále koupit trimru Philips HP6379. Používám ho výhradně jako trimmer. Myslím, že zařízení je příliš malé pro zpracování tak velké plochy jako nohy. Trvá to příliš dlouho. S vytvořením krátkých klasických účesů se jemná zóna dokonale vyrovná. Nepoužívám přílohy. Šablony - příliš málo času na to. Střihač je velmi snadno demontovatelný a umytý. A doba práce je hodinu dlouhá - obecně krása. Jediným negativním je to, že nefunguje ze sítě. Obecně. To znamená, že pracuje a počká 10 hodin, dokud nebude účtován.
Ale obecně, dnes jsem s mým nákupem velmi potěšen. Přemýšlím dokonce o tom, že dám takovéto přístroje svým vlastním malým sestrám. Jsem si jist, že to ocení za důstojnosti.

Šířka pracovní části

To je velmi důležitý parametr, který stojí za to věnovat zvláštní pozornost. Dnes nabízí výrobci dva typy trimrů:

  se širokou hlavou od 25 do 35 mm. Takové modely mají větší záchvaty, a proto je depilace velkých otevřených ploch rychlejší. Bude však docela těžké provést přesnou kresbu;

Hmotnost a tvar

Před nákupem je třeba držet v ruce důvěrný trimmer. Měl by se cítit pohodlně, protože ho bude muset pravidelně užívat. Navíc malé rozměry, nízká hmotnost a ergonomický tvar poskytují pohodlný proces ořezávání a řezání vlasů. Je výhodné si vzít s sebou lehké malé auto na odpočinek a na výlety. Mělo by však být zřejmé, že příliš světlo zařízení bude vibrovat a příliš těžké bude vaše pneumatika.

Tělo trimování by mělo být vyrobeno z odolného plastu s pogumovanými, silikonovými vložkami. Takové podložky jsou příjemné na dotek a poskytují spolehlivou fixaci stroje v ruce, což zabraňuje sklouznutí přístroje během postupu.

Díky ergonomické rukojeti, lehce zakřivené, je dosaženo maximální volnosti a přesnosti pohybu. Současně se zařízení hodí dobře do ruky a usnadňuje práci s těžko dostupnými místy, jako je: vnitřní část stehna, sklopení podložky.

Dostupnost a rozsah podpory služby

Úřední záruku na trimmer s možností kontaktování servisního střediska lze získat pouze po zakoupení původního zařízení od důvěryhodného výrobce. Navíc pouze takové zařízení může být bezpečné a má zaručenou kvalitu. Nejspolehlivější jsou známé značky, které vyrábějí stále více a více moderních modelů trimrů každý den. Je však důležité pamatovat na přítomnost celého podzemí pro výrobu falešných zařízení pro intimní účesy vyrobené pod značkami dobře zavedených výrobních společností. Proto musíte koupit intimní zastřihovač pouze v autorizovaných prodejních centrech. Tyto nákupy jsou zakoupeny se zaručenou životností a bezplatnou opravou v případě poškození.

Jak používat trimmer pro oblast bikiny

Vysoce kvalitní vlasy, ale rychle rostou. Proto používejte trimmer každé 2-3 dny. Pro usnadnění a urychlení procesu stojí za to vědět o některých nuancech.

Příprava

Před zahájením procedury pro vytvoření intímního účesu je důležité provést následující kroky:

 1. Přečtěte si pokyny k použití. Obsahuje seznam trysek s popisem jejich režimů použití a také popis, jak řádně používat trimmer, jak správně ukládat, jaké bezpečnostní opatření je třeba dodržovat při práci s přístrojem.
 2. Zajistěte hladký provoz:
  • naplňte intimní zastřihovač po dobu několika hodin podle pokynů výrobce;
  • Priborchik s bateriemi vybavenými novými bateriemi;
  • připojte zařízení k elektrické síti do zásuvky.
 3. Pokud jsou vlasy velmi dlouhé, pro správnou a bezbolestnou práci je třeba je zkrátit nožnicí nebo největší tryskou.
 4. Doporučuje se mít teplou sprchu - parní vlasy lze jednodušeji odstranit. Pokud není možné použít sprchu, přiložte na požadovanou oblast pokožky teplou vlhkou utěrku.
 5. Rozhodněte se o požadované délce a vyberte požadovanou přílohu: hřeben - pro ořezávání, holicí strojek - pro absolutní hladkost, šablonu - pro tvůrčí intimní účes.

Proces střihu

Při první aplikaci je vhodné začít pracovat s tryskou pro maximální délku vlasů. To vám pomůže porozumět zařízení a v případě potřeby jej opravit. A pak pokračujte do velmi depilace. Zvažte proces pomocí příkladu řezačky Veet Sensitive Precision:

  Pokud je souprava dodávána s několika tryskami, bikiniová zóna je nejširší. V našem případě je to nástavec na čísle 4. Nad ním se položíme hřebenový nástavec, který ořezá vlasy na požadovanou délku. Toto je příloha číslo 2. Všechny přílohy mají univerzální držák, mění se rychle a snadno. K tomu není třeba číst instrukce.

Jak po práci vyčistit

Po každém použití musí být zařízení vyčištěno. Pravidla čištění jsou jednoduchá a musí být uvedena v návodu k obsluze. Vše závisí na tom, jak je věrné zařízení na vodu:

 • pro suché čištění, pokud lze ošetřit pouze suchou pokožku. Dodává se s malým štětcem s tvrdými štětinami, které umožňuje rychle a snadno vyčistit přístroj od přilepených chloupků.
 • pro mokré čištění, pokud je povoleno na zvlhčené pokožce. Nejdříve odstraňte vlasy, odstraňte holicí hlavu a opláchněte je pod dobrým proudem vody. Po vysušení ostří naneste speciální olej. V tomto případě není možné tělo snížit do vody;
 • voděodolné, když můžete aplikovat ve sprše. Stačí spláchnout pod tekoucí vodou a důkladně vysušit.

Plastové trysky, hřebeny, bez ohledu na typ intimního stroje, jen opláchněte teplou vodou, vysušte a ošetřete antiseptikem.

Jak uložit

Ujistěte se, že v kufříku je umístěn intímný stroj na stříhání vlasů a příslušenství, aby se chránil před poškozením, prachem a nudnými čepelemi. Někteří výrobci doporučují mazání lopatek jednou za dva týdny, a to i v případě, že se trimátor nepoužívá. Poté spusťte pracovní trimru olejem po dobu jedné nebo dvou minut. To přispívá k lepšímu mazání řezných prvků a zvyšuje životnost intimního zařízení.

Kupující poukazují na to, že je velmi žádoucí mít v obalu kufřík. Při výběru zastřihovače se tato nuance mnohými neberou v úvahu a ani neuvažují o systému úložiště zařízení. Při začátku používání se ukázalo, že prostě není místo pro uložení trimru a všechny detaily pro něj. Je mnohem snazší skládat trimmer s tryskami do krásného pytle a pověsit ho přes smyčku na háku, než se zápasit s tím, kam to všechno položit. Kromě toho, v případě, že je vhodné nosit s sebou trimmer bez ohledu na to, kam jdete.

Fotogalerie: kompletní sada intimních trimrů

Co dělat, pokud neříznete

Bez ohledu na kvalitu mají trimmery běžnou nevýhodu - v průběhu času se nože stávají tupými a síťka se vyčerpá a praskne. Takové rozpad je vyjádřen za zčervenání ošetřované oblasti pokožky nebo tahání vlasů. Výrobci v návodu k obsluze doporučují, aby čas od času vyměňovaly řezné prvky. Ale opravdu je nemožné dostat je. Proto se nejčastěji v takových případech stříhací stroj jednoduše změní na nový.

Přehled nejoblíbenějších modelů podle Yandex.Market

V současné době nabízejí prodejny velký výběr různých vyžínačů za různé ceny od různých výrobců, které jsou určeny k výkonu různých funkcí. S ohledem na toto hodnocení si můžete vybrat jemnou zónu, která odpovídá vašim přáním, potřebám a příležitostem.

Při sestavování tohoto seznamu nejznámějších a nejčastěji používaných intimních strojů na stříhání vlasů byly použity informace na požádání "Nejlepší trimmery pro Yandex Market Bikini". A co je velmi překvapivé, je nedostatek modelů žacích triček s hodnocením 5 z 5. Existuje pouze jedno zařízení, které získalo tak vysoký rating. A to je v seriálu Universal Trimmer.

První místo v našem hodnocení s hodnocením 5 z 5 je správně obsazeno Remington NE3750. Má diskrétní styl, velmi ergonomický a skvělý pro muže.

Pokud jde o toto zařízení, najdete recenze:

Výhody: Dobrá cena, hodně trysek pro různá místa, poháněná jednou baterií.

Nevýhody: Je zdaleka nejlepším řešením kombinace krytu baterie a spínače.

Komentář: Používám další stroj Remington přibližně pět let, jsem velmi potěšen. Tento stroj je určen pro jiné účely, jednodušší vzhled a design. No, levnější, resp. Vše vyhovuje, a to jak v tryskách, tak v jiných vlastnostech. Je napájen baterií typu prstů (AA). Přepínač funguje takto: zapnout, musíte otočit spodní část; vypnout - otočit zpět. Pokud se příliš otočíte zpět, můžete úplně odšroubovat kryt. Celkově je to trošku. Osobně jsem na to zvyklý potřetí.

Bezlepkin Alexander

https://peredpokupkoy.ru/otzyvy-remington-ne3750/

Pluses: Za peníze - vše je perfektní

Nevýhody: Při pohledu ven.

Komentář: Dala mu manžela na svou profesionální dovolenou. Je vidět, že je shromážděna pro slávu, je také příjemné držet ji v ruce. Když se vlasy v nosu a obočí vyrovnají třesku, tak i můj manžel se mu podaří rozřezat celý tlustý vous, ačkoli je umístěn jako trimmer. Obecně jsem dal pět, aby se vyrovnal s takovou zátěží)

Tutova Alexandrina

https://peredpokupkoy.ru/otzyvy-remington-ne3750/

Video: přehled nejoblíbenějších ozdob pro muže Remington NE3750 podle Yandex.Market

Druhé místo bylo okamžitě sdíleno třemi produkty pro ženy, které získaly hodnocení 4 z 5.

Braun FG 1100 SilkFinish. Umožňuje vytvářet čisté tvary v jemné oblasti, lze je použít k úpravě tvaru obočí. Tato recenze o tomto zařízení naleznete:

Bikini zastřihovač v mém arzenálu je nezbytná věc, bez níž se necítím pohodlně. Koneckonců pouze trimr je schopen vytvořit potřebný obraz v oblasti bikin. Z tohoto důvodu jsem dostal Braun FG 1100. Pracuje tiše z baterie. Často používám trimmer s tryskou v sadě 2 kusů různých délek. Součástí dodávky je i trimovací tryska pro odstranění bodového vypadávání vlasů, kterou lze použít na obličeji, kartáč na čištění lopatek, pouzdro a baterii. Po použití trimru na pokožce nikdy nedošlo k podráždění. Můj střihač vlasů se nestřílí, jak se v některých recenzích říká (měl jsem pravděpodobně štěstí s trimerem). Stříkací trysku lze vypláchnout vodou. Kdo se neodváží k odstranění chloupků, doporučuji tento trimr.

Nuhsa

http://irecommend.ru/content/khoroshii-trimmer-4

Výhody: rozumná cena, velikost - věc pro bikiny, pohodlné tašky pro uložení

Nevýhody: nevhodné pro velmi tvrdé vlasy, krátkodobé

Předtím byl problém holení TAM velmi akutní, došlo k strašlivému zlosti a velikost holícího strojku se nevyrovnávala. Tento trimmer (nebo groomer, jak se nazývá) je jen chytrá věc, pro oblast bikiny, velikost je perfektní. A cena je poměrně nízká. Používám pouze hlavní trysku, pro bikiny jsem nerozuměl přesnému bodu)) (Jaký je bod holení obočí, pokud se můžete vytahovat pomocí kleští? Bylo by lepší vyrobit další trysku s epilátorem, takový malý epilátor jen nestačí na některých místech) Pokud ne noste zátky, to znamená použít holou čepelí, pak se dobře oholejte v oblasti bikin, nezanecháváte žádné štětiny, zatímco na rozdíl od holičů není podráždění, i když škrábne kůži. Překážíte-li, může se však stále objevit podráždění. Ale! Nepoužívejte jej nikde jinde než v choulostivých místech, na hrubých vlasech, rychle se stává nudným a přestane se oholet a zároveň se škubne vlasy. A to se stává naprosto náhle, to je to, co jsem se oholil, to je všechno. S omezovači to zkracuje o 3 a 5 mm, pokud se nemýlím. Použil jsem první trimmer, jak jsem chtěl, aby "oholel" nohy jednou a dokonce i moje matka by řezala vlasy)), v důsledku toho se rychle stal blunt. Používám druhou výhradně pro zamýšlený účel, doufám, že to bude trvat déle, ačkoli, podle hodnocení, na to moc nepočítám. Ale v každém případě, i když si koupíte novou každou šest měsíců, stojí za to, je to rozhodně výhodnější než břitva. Koupili jsme přibližně 700-800 rublů. S druhým jsem měl také nějaký nálepkový formulář pro design bikin). Nepotřebuji je, ale někdo by se o ně mohl zajímat.

sk0rpi0nka

http://irecommend.ru/content/absolyutno-nezamenim-dlya-kazhdoi-zhenshchiny

Gezatone DP 503. Jednoduše použitelné, ergonomické zařízení s možností použití s ​​holicí pěnou. Tento model dostává velmi dobré recenze:

Výhody: tělo odolné proti vlhkosti, poskytuje hladké oholení, ergonomický design

Nevýhody: nebyly nalezeny

Dobrý den! Tento trimmer mi byl představen v roce 2010. Byl jsem okamžitě varován, že při výměně trysek musíte být opatrný, aby nedošlo k náhodnému přerušení upevňovacího prostoru. Při použití všech trysek, jak se ukázalo, nepotřebuji to s konstantním použitím. Používám jeden velký s čepelky a lešticí síť. Jiní také testovali všechno. Obočí se podařilo úplně oholit - připoutání obočí, a to navzdory skutečnosti, že je k dispozici určitá délka. V intimní oblasti kudrnatých vlasů se snadno dělá, pokud je to žádoucí, a fantazie. Nabíjení se udržuje dobře. Já klidně vezmu se mnou na týdenní výlety bez nabíjecího zařízení. Kůže neublíží, nezanechává podráždění, vrozené vlasy, resp.

Masya001

http://irecommend.ru/content/ne-zamenimyi-pomoshchnik-2

Výhody: těleso odolné proti vlhkosti, poskytuje hladké oholení, ostré čepele

Nevýhody: nebyly nalezeny

Po obvyklém holení jsem vždy měla silné podráždění, takže častěji odstraňuji vlasy z vosku nebo cukru, ale nemám vždy čas na takové procedury, jenom v takových chvílích se tento břitvyk zastaví. Střihač je vyroben z kvalitního plastu, odolného proti vlhkosti, takže ho držím v koupelně, aniž by se strach, že zařízení bude trpět. V ceně je velmi pohodlný stojan (je to také nabíječka), nemusíte přemýšlet o tom, kam ho uložit. Trimmer má až 6 tipů: - pro holení; - pro účesy; - hřeben s různými dlouhými zuby (2, 4, 6, 8, 10 mm); - pro modelování; - pro obočí; - obočí přestane. Ze všech trysek používám pouze trysku na holení a hřeben trysek. Holicí hlava je poněkud podobná běžné pánské holicí strojce, ale na rozdíl od mužského holení, odstraňuje vlasy mnohem lépe. Síť zabraňuje tomu, aby se kotouče dostaly do kontaktu s pokožkou, takže nedochází k podráždění, hlavním faktorem je oholení vlasů proti růstu, tažení pokožky dobře, poté pokožka po holení zcela hladká. Používám kartáčovou hlavu, když potřebuji odstranit vlasy z vosku a rostly příliš dlouho, je velmi vhodné, aby byla s touto kartáčovou hlavou připevněna požadovaná délka. Myslím, že zbytek trysek mi bude v budoucnu užitečný, může být nutné někoho ořezat. Mezitím čekají v křídlech.

Peaceforall

http://irecommend.ru/content/brite-bez-razdrazheniya-kozhi

Philips HP6379. Trimmer s možností praní, autonomní baterie 60 min. Hřeben je navíc ošetřen ionty stříbra. Zpětná vazba je většinou pozitivní:

Výhody: multifunkční, ergonomický design

Nevýhody: v síti nefunguje

Dlouho jsem chtěl nový epilátor, starý kerdyk přišel a pokaždé, když jsem si stěžoval svého manžela, jak se mi nelíbila holicí strojek. A můj milovaný, jako skutečný kouzelník, mi představil tuto jednotku na příští dovolenou. Nejdřív jsem byl smutný, samozřejmě - chtěl jsem epilátor, a to byl trimmer! Takže, co nám výrobce slibuje? Strihání, ořezávání, holení a epilátor V soupravě je několik trysek - samotný trimr, epilátor, bezpečnostní holicí strojka a tenká tryska pro obrysy a obočí, další hřeben pro trimr, jak uvádí výrobce stříbrnými ionty. bonus na to všechno dobré jsou šablony pro intimní účesy a celá věc by měla být složena do kosmetického tašku (tak otrhaného z deshmanského hadru). Nezapomněl jsem na to, s některými přílohami, které můžete použít ve sprše, ale ne s epilační hlavou, bohužel Upřímně Přiznávám, že nikdy nepoužívám trimmer, protože nemám ozdobu vlasů, nemám rád přebytečné vlasy na těle :-) Nejoblíbenější pro mě je epilátor a obočí. Nyní se jedná o minus.Je hlavní nevýhoda pro mě je, že jednotka pracuje pouze na bateriích, to znamená, pokud máte pocit, že poplatek se vyčerpá během procesu epilace, zapojte ji do sítě a pokračujte v procesu nebude fungovat., a trimmer dabuje strniště na obličeji))) (ale samozřejmě síla nestačí na tyto manipulace) Obecně jsem spokojen s úkoly, které jsem udělal na 5 +, je to pohodlné v ruce krásný stručný design.

kaka_alexs

http://irecommend.ru/content/strizhetbreet-i-vydiraet-na-ura

Doplněk: pro intímní účesy je epilační tryska a šablony

Nevýhody: Nevyhazujte hladce! Je třeba držet 30krát na jednom místě, aby se všechny vlasy oholily! Snažil jsem se, že tip obočí je velmi zklamaný! krátké chlupy zůstanou, zcela holí. Jakmile se dotkla hlavy břitvy, téměř se rozpadla.

Komentář: Koupil jsem ji půl roku a konečně můj manžel mi dal dárek k narozeninám, ale byl jsem zklamaný. Obočí nelze ořezávat, vlasy se obléknou s obtížemi. A ukázalo se, že nefunguje od zásuvky. Vypusťte po půl hodině a vše, počkejte dalších 10 hodin, když je nabíjeno! Je mi velmi líto, že jsem neposlechl předchozí recenzi (((vyberte jiný model

Novikova Olga

https://peredpokupkoy.ru/otzyvy-philips-hp-6379/

Fotogalerie: nejlepší ženské trimery

Zbývající modely dostaly hodnocení nižší než 2. Proto nevidím žádný důvod, proč bychom je měli zvážit.

Pro Více Informací O Suché Vlasy