logo

Masky pro růst vlasů doma. 15 nejlepších maskách

Existuje mnoho důvodů pro zhoršení stavu vlasů, v důsledku čehož mohou vypadat vlasy, vyčerpat a zpomalit růst. Také špatný účes může být důvod, proč potřebujeme rychle růst vlasy. Řeknu najednou, že nemůžeme skákat nad naši hlavu stejným způsobem jako u rostoucích vlasů, neměli bychom očekávat, že vlasy budou růst o 5 centimetrů nebo dokonce o 10 za měsíc, jak často píší na internetu. To znamená, že pokud v průměru vlasy rostou až na 1 cm měsíčně, pak mohou být masky pro růst vlasů a další prostředky růstu zvýšeny na 2 cm za měsíc.

Rychle rostou vlasy, musíte se k tomuto cíli přiblížit komplexně:

 1. Snažte se vést zdravý životní styl. Pijte 1,5-2 litrů čisté vody denně, snažte se jíst vyváženou stravu, jíst více sezónní zeleniny a ovoce a také nezapomínejte na bílkoviny, je velmi důležité pro vlasy.
 2. Cvičení. Doporučuje se zapojit se do nějakého sportu nebo alespoň cvičit denně. Fyzická aktivita zlepšuje krevní oběh, což vede k lepšímu výživě vlasových kořenů.
 3. Krmení těla zevnitř. Během regenerace vlasů je vhodné krmit vlasy zevnitř, užívat komplexní vitamíny pro vlasy nebo samostatně vitamíny a stopové prvky. Například vitamíny B podporují růst vlasů, zejména B6, B12 a B7 (biotin), vitamín A a E jsou nepostradatelné pro růst vlasů. Věnujte také pozornost Omega-3, zinku, selénu, hořčíku a vápníku.
 4. Kvalitní péče o délku vlasů. Pokud chcete rychle růst vlasy, neměli byste jen stimulovat růst vlasů, ale také nezapomeňte na péči o délku. Po každém praní aplikujte na vlasy masku nebo kondicionér, použijte nesmazatelná činidla, pokud vysušíte vlasy, musíte použít tepelnou ochranu.

Vlastnosti použití masky doma

 1. Před aplikací masky na vlasy by neměly být stylingové produkty (lak, pěna, gel).
 2. Masku zabijeme bezprostředně před aplikací, protože trvanlivost domácí masky je velmi krátká.
 3. Pokud jste maskovaní používali farmaceutické vitamíny v ampulích, měli byste je otevřít těsně před aplikací masky, protože velmi rychle ztratí své vlastnosti.
 4. Při nákupu olejů pro domácí masky je nutné zvolit nerafinované oleje a lisovat za studena.
 5. Téměř všechny domácí masky je třeba zahřát: obal s plastovým obalem nebo se nasadit na sprchový kryt a nahoře položit na teplý vlněný klobouk nebo zabalit s teplým ručníkem, můžete stále zahřát vše se sušičem vlasů.
 6. Všechny domácí masky jsou vyrobeny podle kurzu, 10-15 procedur, s frekvencí 2-3krát týdně. Poté budete potřebovat měsíc přestávku, a pokud je to nutné, můžete kurz opakovat.
 7. Ne všechny domácí masky jsou vhodné pro použití během těhotenství a laktace, zejména masky s esenciálními oleji, kyselinou nikotinovou a dimexidem.

Recepty na domácí masky na vlasy

V srdci většiny masky pro rychlý růst vlasů jsou složky, které způsobují podráždění pokožky hlavy. To znamená, že maska ​​způsobuje průtok krve na pokožku hlavy a již s krví se všechny živiny (vitamíny, minerály, stopové prvky) dostanou do vlasových folikulů a vyživují je vše potřebné.

Neměli byste čekat na efekt bezprostředně po první masce, je nutné absolvovat kurz masky pro vyhodnocení výsledku z konkrétní masky. Při pravidelném používání můžete po dvou až třech měsících vidět výsledek a jako bonus po takových maskách budou vaše vlasy vypadat silněji, zdravěji as přirozeným leskem.

Maska s kyselinou nikotinovou pro růst

Kyselina nikotinová je nejlepším nástrojem pro růst vlasů, který si můžete snadno koupit v lékárně a za malou cenu. Kyselina nikotinová jako činidlo pro zpevnění je dokonce doporučována trichology při komplexní léčbě vypadávání vlasů. Extrakt z aloe vera je vynikající hydratační přípravek, který se dobře stará o pokožku hlavy a propolisová tinktura má hodně užitečných látek na vlasy.

 • 2-3 ampule kyseliny nikotinové;
 • 2-3 ampule extraktu z aloe;
 • 1 čajová lžička propolisové tinktury.

Otevřete ampule a vyjměte obsah injekční stříkačkou a do ampulí přidáním tinktury propolisu. Aplikujte masku na pokožku hlavy na částečky pomocí pipety nebo kartáče pro barvení vlasů. Ohříváme a držíme masku 40-60 minut a myme si hlavu jako obvykle.

Olejová maska ​​pro výživu a růst vlasů

Olivový olej - jeden z nejlepších olejů na vlasy má řadu užitečných látek. Hořčičný olej má oteplovací účinek, dobře stimuluje metabolismus a zvyšuje krevní oběh v pokožce hlavy, čímž zvyšuje růst vlasů. Známý éterický olej je považován za nejlepší olej, který stimuluje růst vlasů, o jeho vlastnostech jsou legendy.

 • 1 lžíce hořčičného oleje;
 • 1 polévková lžíce olivového oleje;
 • 5-8 kapek rytmu esenciálního oleje.

Základní oleje lze ohřát ve vodní lázni a potom přidat maslo do teplých olejů. Maska nanesená na pokožku hlavy, izolovaná a udržovaná co nejdéle, nejméně 1,5 hodiny.

Maska na bázi farmaceutických vitaminů pro růst vlasů

Všechny vitamíny B, které jsou součástí masky, posilují vlasy, zlepšují krevní oběh, podporují růst vlasů a nasycují živiny. Zlepšují pružnost vlasů, vytvářejí pružnost, lesk a hedvábnost, chrání je před škodlivými účinky slunečních paprsků, čímž zabraňují suchu a křehkým vlasům.

Vitamíny A a E v oleji jsou vitamíny mládí a krásy, jsou ideální pro péči o vlasy. Vitamin A stimuluje obnovení struktury vlasů, poskytuje ochranu proti volným radikálům a také činí vlasy silnými a elastickými. Vitamin E podporuje obnovu buněk, zvyšuje průtok krve, což vede ke zlepšení oběhu na místní úrovni, pomáhá bojovat proti vypadávání vlasů, podporuje růst a obnovu vlasů.

Maska se aplikuje po mytí vlasů!

 • 1 ampulka kyseliny nikotinové, vitamín B3;
 • 1 ampule vitaminu B1;
 • 1 ampule vitaminu B6;
 • 1 ampule vitaminu B12;
 • 1 ampule extraktu z aloe;
 • 3-5 kapek vitaminu A a E v oleji;
 • 1 polévková lžíce (s kopečkem) balzám na vlasy.

Balz zvolí přirozenější složení. Za prvé, šampon mé hlavy, ale bez silikonů, protože silikony zabraňují proniknutí účinných látek masky. Aplikujte masku na mokré vlasy, nejdříve na pokožku hlavy, a poté roztáhněte po délce vlasů. Ohříváme, udržujeme 1-1,5 hodiny a co je nejdůležitější, je důležité důkladně umýt masku z vlasů.

Maska s dimexidovými vlasy

Dimexid je léčivý přípravek, který se však často používá v domácí péči o vlasy. Zvyšuje propustnost kůže a pomáhá přivádět další účinné látky do hlubších vrstev tkání. To znamená, že všechny složky masky působí v lepší a hmatatelnějším efektu masky z vypadávání vlasů a urychlení růstu. Dimexid má lokální dráždivý účinek, zlepšuje krevní oběh a s krví do kořenů vlasů lepší živiny.

 • polovina čajové lžičky Dimexidum;
 • 1 lžička olivového oleje;
 • 1 lžička ricinového oleje;
 • 3-5 kapek vitaminu A a E v oleji;
 • 5 kapek oleje z bobkového oleje nebo rozmarýnu.

Smícháme všechny přísady a aplikujeme masku na pokožku hlavy, izolujeme a udržíme 40-60 minut a pak myjeme hlavu šamponem.

Maska pro posilování a růst vlasů

Tinktura chilli papriček je dráždivá složka masky, zlepšuje krevní oběh pokožky hlavy, zlepšuje výživu vlasových folikulů, vlasy se stávají silnějšími a rostou lépe, můžete si přečíst další informace o vlastnostech tinktury chilli papriček zde: http://volosomanjaki.com/uxod- za-volosami / nastojka-krasnogo-struchkovogo-perka-dlya-volos-ot-vypadeniya-volos-dlya-ukrepleniya-i-uskoreniya-rosta /

 • 2 lžíce tinktury chilli papriky;
 • 2 polévkové lžíce základního oleje (olivový, ricinový);
 • 5 kapek vitaminu A a E v oleji;
 • 3-5 kapek oranžového silice.

Smíchejte všechny přísady masky a naneste na pokožku hlavy, aniž by to ovlivnilo délku vlasů. Nechte masku po dobu 1-1,5 hodiny a myjte vlasy jako obvykle.

Výživná maska ​​pro růst vlasů

Tato maska ​​je vhodná jak pro pokožku hlavy, tak i pro vlasy. Všechny přísady masky jsou velmi užitečné pro vlasy, zaměřené na posilování, výživu a zvlhčení. Jojobový olej je nejjednotnější olej ze všech rostlinných olejů, v jeho složení je ještě více vosku než olej a je ideální pro péči o vlasy. Jojobové olejové masky jsou v zimě nepostradatelné, protože olej snižuje antistatický účinek.

 • 1 lžíce medu;
 • 1 polévková lžíce olivového oleje;
 • 1 lžička lopuchového oleje;
 • 1 čajová lžička jojobového oleje;
 • 5 kapek vitaminu A a E v oleji;
 • 1 ampule extraktu z aloe.

Olej lze ohřívat ve vodní lázni a potom přidat další zbytky. Nejprve aplikujeme masku na pokožku hlavy a pak po délce vlasů ji zahřejeme, udržujeme ji na vlasu po dobu nejméně jedné hodiny a pak ji myjeme na hlavu.

Maska zázvor pro růst a tloušťku vlasů

Hlavní složkou masky je zázvor, který je slavný přítomností vitamínů a mikroelementů v jeho složení, jeho léčebné vlastnosti nelze přeceňovat. Zázvor zlepšuje krevní oběh, což vede k lepšímu výživě vlasů, vlasy posilují a urychlují jejich růst.

 • 1 lžíci zázvorové šťávy
 • 1 lžící jojobového oleje
 • 1 polévková lžíce ricinového oleje
 • 5 kapek vitaminu A a E v oleji

Zázvor je lepší na roštu a stlačit džus přes gázu, ohřívat oleje (ve vodní lázni), přidat vitamín A a E, a na konci zázvorovou šťávu. Aplikujeme masku na částečky na pokožce hlavy, udržujeme masku 40 minut nebo déle, doporučujeme ji zahřát. Pak mi umyjte hlavu jako obvykle.

Maska ricínového oleje

Rostlinný olej po stovky let známý pro své příznivé vlastnosti pro vlasy. Pravidelným používáním ricinového oleje budou vlasy silnější, silnější a získávají přirozený lesk.

 • 2 lžíce ricinového oleje;
 • 1 čajovou lžičku mletého zázvoru (můžete mít syrové a strouhané, ale suchý zázvor se zahřívá silněji);
 • 1 lžičku aloe šťávy nebo 2 ampule extraktu z aloe.

Smíchejte všechny přísady a aplikujte na pokožku hlavy, zahřejte a nechte 40 až 60 minut. Poté důkladně umyjte hlavu dvakrát nebo třikrát šamponem, protože je obtížné vyčistit ricinový olej.

Maska s hlínou pro posílení a růst vlasů

Tato maska ​​je ideální pro mastnou péči o vlasy. Jíl důkladně čistí pokožku všech nečistot, upravuje mazové žlázy, posiluje folikuly a stimuluje růst nových vlasů.

 • 1 lžíce modré hlíny;
 • 1 lžíce minerální vody nebo odvar ze bylinků;
 • 1/2 lžíce medu;
 • 3 - 5 kapek silice nebo mátou.

Maska je vyrobena před mytí vlasů a aplikována pouze na pokožku hlavy. Nejdříve zředíme hlínu, pak do ní přidáme med a kapkají na ni esenciální oleje a důkladně promícháme. Maska nanesená na pokožku hlavy, pokud jsou špičky vlasů suché, můžete na špičkách aplikovat základní olej, potom zahřát a udržet vlasy po dobu 30-60 minut.

Skořicová maska

Tato maska ​​je jedinečná v tom, že obsahuje jak skořicový prášek, tak esenciální olej skořicové. Skořice zahřeje pokožku hlavy, stimuluje tok krve do vlasových folikulů a také vyživuje s příznivými látkami. Rostlinný olej obsahuje mnoho vitaminu A, který urychluje regeneraci kožních buněk a urychluje růst vlasů (obsah vitaminu C) a vlasy jsou měkké a elastické. Konopný olej posiluje vlasy, prochází vlasy k aktivnímu růstu, léčí lupiny a seborrhea.

 • 1 polévková lžíce skořice (prášek);
 • 1 polévková lžíce řepkového oleje;
 • 1 polévková lžíce konopného oleje;
 • 5-8 kapek skořicového esenciálního oleje.

Smíchejte všechny přísady do skleněné nádoby, můžete ji zahřívat ve vodní lázni. Aplikujte masku na pokožku hlavy po dobu 40-60 minut. Po vypršení mého času jako obvykle.

Hořčičná maska

Hořčice je součástí přírodní oteplování pro domácí masku. Ropový olej - obsahuje mnoho užitečných látek, které vaše vlasy potřebuje každý den, a také stimuluje růst vlasů, obnovuje poškozenou strukturu vlasů, obnovuje lesk a vitalitu vlasům.

 • 2 lžíce hořčice;
 • 2 lžíce teplé vody;
 • 2 lžičky cukru;
 • 2 lžíce lopuchového oleje;
 • 1 žloutek.

Hořčičný prášek se rozpustí s vodou, dokud se nerozpustí jednotná konzistence a zbývající složky se přidávají. Maska se aplikuje pouze na pokožku hlavy od 20 minut do 1 hodiny. Pak důkladně opláchněte masku šamponem a ujistěte se, že na délku přidáte balzám nebo masku, protože hořčice vysychá délku vlasů.

Zpevňující maska ​​na vlasy

Tinktura neplodu vhodná pro péči o všechny typy vlasů, posiluje vlasy, podporuje jejich růst a reguluje mazové žlázy. Tato maska ​​se nedoporučuje, pokud máte citlivou pokožku hlavy.

 • 1 polévková lžíce tinktury z červeného pepře;
 • 1 polévková lžíce tinndula tinktury;
 • 1 polévková lžíce ricinového oleje;
 • 1 lžíce medu;
 • 1 žloutek.

Smíchejte všechny přísady do skleněné nádoby a aplikujte na pokožku hlavy. Stojíme od 40 minut do 1 hodiny a myme si hlavu jako obvykle s použitím šamponu a kondicionéru nebo masky.

Maska urychluje růst vlasů

Dýňový olej obsahuje velké množství vitaminu E, beta keratinu a polynenasycených kyselin, což podporuje regeneraci buněk pokožky hlavy, urychluje růst vlasů, zvyšuje jejich hustotu a zabraňuje jejich ztrátě. Díky kyselinám tvořícím olej se vlasy stávají elastickým a hladkým. O dimexidu jsme také napsali, že jde jako průvodce.

 • 2 lžíce dýňového oleje;
 • 1 čajová lžička Dimexidum.

Smícháme olej s dimexidem a aplikujeme na pokožku hlavy, izolujeme a necháme masku po dobu jedné hodiny, můžete ji držet déle.

Výživná maska ​​na vlasy

Cognac je dirigent pro další složky masky: med, máslo a žloutek, jejichž účinnost si naše babičky stále váží.

 • 1 polévková lžíce brandy;
 • 1 polévková lžíce olivového oleje;
 • 1 lžíce medu;
 • 1 žloutek.

Smíchejte všechny přísady masky, aplikujte nejdříve na rozkrojení hlavy a poté aplikujte na délku vlasů. Maska by měla být izolována a držet po dobu 1-1,5 hodiny a pak si umýt vlasy.

Recenze na masky pro růst vlasů

V období menopauzy se moje vlasy začaly velmi rozpadat, nic dlouho nepomohlo, začala jsem se snažit vytvořit masku s tinkturou červené papriky, z této masky jsem dostala svědivý a suchý pokožku hlavy. Pak jsem začal vyrábět masky založené na oleji (olivový, ricínový) a Dimexide, po chvíli jsem si všiml, že vlasy začaly růst, objevilo se mnoho nových vlasů.

Mám nepravidelné období, mám ošetřovaný gynekolog a endokrinolog. A samozřejmě to všechno se odráží v mých vlasech, jsou vyčerpány a vypadnou, zkusil jsem spoustu věcí, ale to byla maska ​​na bázi kyseliny nikotinové, která mi pomohla, abych nezůstal bez vlasů. A teď jsem líný o tom, jak vyrábět masky, vezmu dvě ampulky kyseliny nikotinové a po promytí si ji prohrabám do mého vlasu na mokré vlasy.

Po anestezii a zákroku se moje vlasy začaly strašně plížit, vyřezávám je více než 10 cm a zpevňuji a rostou. Maska se zázvorem (surovým) a zázvorovým esencím mi pomohla hodně, a hlavně, všechny přísady masky jsou přirozené a víte, co jste si položili na pokožku hlavy.

Po absolvování jsem si rozřezal vlasy pod náměstí, které jsem velmi litovala a začala růst vlasy. Zkoušel jsem spoustu domácích masek, nejvíce se mi líbily masky s tinkturou červené papriky a na bázi jílu.

Nejlepší recepty pro domácí masky růstu vlasů

Ženy vždy sní o krásném účesu, aby dosáhly svého cíle, vyzkouší mnoho výrobků prodávaných ve specializovaných prodejnách. Ne každý dbá na skutečnost, že příroda je bohatá na všechny látky, které jsou pro lidské tělo cenné a plné.

Maska pro růst vlasů doma může poskytnout mnohem efektivnější výsledek než nákladný nástroj. Dlouhé, dobře upravené vlasy, nasycené přírodními vitamíny, budou vypadat živé a ohromující díky své hedvábí.

Domácí masky pro růst vlasů

Přírodní oleje, léčivé byliny, vitamínové a minerální látky se stávají základem terapeutické kosmetiky. Domácí masky pro růst a hustotu vlasů jsou vždy snadněji použitelné a efektivnější než módní chemikálie. Takové postupy neztrácejí čas a nevyžadují velké výdaje.

Před aplikací jakýchkoli prostředků je nutné znát pravidlo jeho použití:

Je třeba přísně dodržet stanovenou dobu, jinak je možné nejen dosáhnout tohoto účinku, ale naopak poškodit.

Je třeba naslouchat pocitům a předejít alergické reakci.

Postup musí být opakován několikrát, protože požadované výsledky lze dosáhnout pouze systematickým použitím masky.

Med a vejce jsou silné alergeny, proto je třeba je používat opatrně.

Masky musí být provedeny v pořadí podle priority. Nezůstávejte na jednom. Integrované využívání finančních prostředků přinese nejlepší výsledky.

Recepty masky pro růst vlasů doma jsou vždy velmi ekonomické, což neovlivňuje jejich účinek. Začněme účinnými recepty.

Maska pro rychlý růst vlasů

Příčiny pomalejšího růstu vlasů mohou být různé, ale vždy přinášejí potíže, takže musíte použít efektivní opatření. Maska na chleba pomůže snést kořeny vitamínem B.

Složení:

 • litr vařené a ochlazené vody;
 • čtvrtinu černého chleba.

Efektivní a rychlá maska ​​je vyrobena na špinavých vlasech. Předem je nutné namočit chleba, uvolněný z kůry, v teplé vodě. Vložit celý obsah po dobu jedné hodiny, aby chléb dal své užitečné položky. Odstraňte zbývající pevné části a aplikujte výslednou kapalinu na kořeny. Třepejte hlavu dobře do směsi a vytvořte efekt koupele. Trvá to třicet minut, než půjdeš s maskou na hlavě. Vlasy se dobře omyjí speciálními nástroji. K masce lze přidat další přísady. Ženy se suchými vlasy by měly přidávat různé esenciální oleje a mastné vlasy - citrónovou šťávu. Tento postup pomáhá posilovat vlasové kořeny a posiluje je, a také jim dává atraktivní vzhled.

Maska na růst vlasů s hořčicí

Složení:

 • hořčičný prášek, jedna lžíce;
 • sto mililitrů kefír.

Při přípravě produktu je nutné udržovat hořčici v kefíru po dobu nejméně patnácti minut. Výsledná hmota by měla být aplikována pouze na kořenovou oblast, aniž by došlo ke kontaktu s hroty vlasů a exponované kůže. Nejlepší je použít něčí pomoc. Poté musíte dosáhnout tepelného účinku, tj. Zabalit hlavu po dobu patnácti minut. Mírný pocit pálení je považován za normální. Pokud maska ​​vytvoří silné nepohodlí, měla by se okamžitě vymyt. Nedovolte popáleniny a alergické reakce. Opláchněte hlavu pouze vodou bez použití čisticího prostředku. Na konci procedury můžete použít gel. Hořčičná maska ​​pro růst vlasů může být použita jednou za šest dní.

Maska pro posilování a růst vlasů s pivem

Účinné masky jsou vyrobeny z pěnového nápoje. Jeho obsah přispívá k růstu, lesku a zdraví vlasů.

Složení:

 • půl litru piva;
 • Dva sta gramů žitného chleba.

Je nutné si připravit nádobí, ve kterých bude pohodlné pracovat se směšovačem a nalijte pivo do něj. Zde je umístěn žitný chléb a ponechá se hodinu, dokud není plně namočen. Poté je nutné celý obsah bičovat, dokud nebude hladký, pomocí mixéru. Maska by měla být aplikována na čisté vlasy po dobu čtyřiceti minut a poté je opláchnout. Použití tohoto nástroje bude činit vlasy více poslušnými a lesklými, a také přispěje k jejich růstu.

Maska pro růst vlasů s pepřem

Nejlepší masky pro vypadávání vlasů jsou vyrobeny z pepře, protože probouzí pokožku hlavy, která vám umožní nasytit žárovky potřebnými silami a vyživovat je.

Složení:

 • jedna míra pepřové tinktury;
 • žloutek;
 • míra lopuchu nebo rostlinného oleje;
 • míra citronové šťávy;
 • měřit med.

Všechny složky musí být smíchány, dokud nejsou homogenní. Výsledná směs se aplikuje na všechny kudrlinky a nezapomínejte na kořeny. Teplo se vytváří pomocí celofánu a šátku. Je třeba chodit s maskou na hlavě asi hodinu, pokud to nezpůsobí nepříjemné pocity a pak se umyje.

Růstová maska ​​pro růst vlasů

Ropový olej se doporučuje, aby urychlil růst vlasů. Pro suché a nehybné vlasy je tento nástroj vhodný.

Složení:

 • ropový olej;
 • tekuté mýdlo;
 • med;
 • cibulová šťáva.

Všechno je přijímáno stejně. U středně dlouhých vlasů bude potřebovat jednu lžičku každé komponenty. Všechno je důkladně promícháno a kadeře jsou rozmazané s výsledným řešením. Je nutné použít prostředky s hromadnými pohyby. Pomocí masky můžete chodit až dvě hodiny a pak opláchněte hlavu citrónovou šťávou, abyste neutralizovali vůni cibule.

Maska pro růst vlasů s vejcem

Velmi často existují domácí recepty na vaječné výrobky. Takové masky jsou nezbytné pro růst a posílení žárovek.

Složení:

 • jedno vejce;
 • medu a rostlinného oleje, je lepší používat olivy ve stejných poměrech. Pro vlasy o průměrné délce dvou čajových lžiček.

Všechny složky prostředků jsou důkladně promíchány a aplikovány na hlavu. Teplo je vytvořeno pro vlasy. Maska musí být udržována od dvaceti minut do půl hodiny. Poté je třeba hlava dobře opláchnout. Masku lze opakovat dvakrát za deset dní.

Maska s přípravkem Dimexidum pro růst vlasů

Dimexid lze zakoupit v lékárně. Aby nedošlo ke zkažení vlasů, musíte jasně dodržovat recepturu. Důsledky nesprávného použití mohou být spálení. Nástroj je nejlépe zředěn v poměru 1 ku 3, pak se stává více neškodným.

Složení:

 • ropový olej;
 • ricinový olej;
 • dimexid;
 • vitamíny A a E;
 • několik kapek některého z éterických olejů.

Všechny ingredience se odebírají v jedné čajové lžičce. Základna ve formě olejů se zahřeje a poté se smísí s ostatními složkami. Po nanesení vlasů vzniká tepelný účinek. Je nutné omytí masku za dvacet minut.

Maska pro růst vlasů s vitamíny

Je nutné vědět, že ne všechny vitamíny mohou být vzájemně kombinovány. Na základě níže uvedených preparátů budou masky nejúčinnější.

Připravit:

 • B vitaminy číslované 2 a 6;
 • vitamín C doplněný B9;
 • dobře kombinované v jedné masce vitamíny A, E, C;
 • Vitamin C může být také kombinován s vitamínem E.

Každá z těchto masek pomůže obohatit vlasy a dá jim dobrý make-up pro růst. Před aplikací přípravku na hlavu byste měli zkontrolovat alergickou reakci na jemné kůži za uchem. Maska se aplikuje na suché předem vyprané vlasy. Mix se aplikuje na vlasy a vytvoří se termální efekt. Maska musí být uchovávána od třiceti do padesáti minut. Léčba je patnáct. Můžete to zopakovat za měsíc. Tento nástroj můžete použít až třikrát týdně.

Maska pro růst vlasů s medem

Složení:

 • vaječný žloutek;
 • medová lžíce;
 • citronová šťáva

Všechny složky musí být smíchány a aplikovány na předem umýt vlasy. Obalte si hlavu s něčím teplým a vypadá jako hodina. Vlasy jsou dobře omyté teplou vodou. Přípravek lze přidat do tinktury pepře. V tomto případě bude účinek lepší, ale může dojít ke spálení. Nástroj je vhodný pro urychlení růstu vlasů.

Kvasinková růstová maska

Složení:

 • suché kvasnice, jen jedna polévková lžíce;
 • jedno vejce bílé.

Recepty na domácí masku jsou velmi jednoduché a droždí jsou opravdu výjimkou. Protein by měl být důkladně rozbitý téměř na pěnu a do ní vložen suché droždí. Výsledná směs se na hlavě aplikuje masážními pohyby. Vlasy musí být pokryty, aby se vytvořil tepelný účinek a držet po dobu jedné hodiny. Vlasy jsou dobře promyty šamponem.

Maska olejů pro růst vlasů

Složení:

 • ropový olej;
 • ricinový olej;
 • olivový olej;
 • vitamín E.

Je velmi efektivní používat oleje pro růst vlasů. Žárovky nejen živí, ale také přispívají k jejich posílení. Aby byla maska ​​účinnější, měla by být směs olejů mírně zahřátá a pak by měl být přidán vitamín E. Po nanesení na hlavu a zahřátí je nutné držet činidlo nejméně hodinu. Tato maska ​​by měla být dobře umyta v teplé vodě pomocí šamponu.

Cibulová maska ​​pro růst vlasů

Efektivní a rychlá maska ​​na bázi cibule má nepříjemný zápach, ale je velmi účinná.

Složení:

 • kaše ze dvou cibulek;
 • lžíce medu.

Cibule je třeba rozdrtit do stavu kaše, odstraňte přebytečnou šťávu. Vše promíchejte jednou lžící medu a aplikujte na vlasy. Maska na hlavě by neměla trvat déle než čtyřicet minut. Mnoho lidí doporučuje vypláchnout produkt bez šamponu pomocí citrónové šťávy, abyste se zbavili nepříjemných pachů.

Maska na růst vlasů se skořicí

Složení:

 • jeden protein;
 • vařená a ochlazená voda;
 • nakrájená skořice, jen jedna lžíce;
 • olej, můžete použít olivový olej;
 • zlato

Přípravky na bázi skořice, připravené vlastními silami, pomáhají posilovat vlasy a posilují růst. Bojte s bílkovinou vodou, pak do té míry vložte skořici, med a máslo a vše promíchejte až do hladkosti. Maska je určena pro celé vlasy a neublíží zámkům. Vytvoří teplo celofánem a šálou. Můžete jít s maskou od půl hodiny do tří. Umyjte teplou vodou a mýdlem nebo šamponem.

Masky pro růst vlasů: recenze

Přes silnou a trvalou vůni pomáhá cibulová maska ​​nádherně. Použil jsem ho dva měsíce a výsledek je zřejmý. Pro všechny kouzla je to naprosto neškodné.

Vitamínová maska ​​mi pomáhá hodně, zvláště když jsou vlasy barveny. Zkoušel jsem gely a balzámy, ale zastavil jsem se u vitaminů: rychle, levně a efektivně.

Veronica, 19 let

Dokud nebyla navržena kvasinková maska, měla strach, že by vůbec nic nepomohlo. Vlasy vypadají, nudné, jen katastrofa. Uplynul měsíc a všechny problémy skončily. Doporučuji to všem.

Pro dezert, video - recepty masky pro růst vlasů doma

Domácí masky pro růst vlasů - osvědčené recepty

Všichni sníme, abychom rychle rostli krásné dlouhé a zdravé vlasy a domácí masky na růst vlasů nám s tím mohou pomoci.

Typy masky pro růst vlasů

1. Ohřev, takové masky zvyšují krevní oběh v oblasti vlasových folikulů, čímž stimulují růst vlasů.
Topné komponenty ^
- hořčice;
- pepř (tinktury pepře);
- zázvor;
- škoricový a skořicový silicový olej;
- koňak;
- cibule, česnek a křen.

2. Výživné, obsahují přísady, které pozitivně ovlivňují vlasové kořeny. Díky těmto maskám získává vlasy kompletní "výživu", která má také příznivý účinek na růst vlasů. Kromě toho tyto masky zpevňují vlasy, silnější a zdravější.

Živiny v domácích růstových maskách:
- med;
- výživné oleje;
- vitamíny (A, E, B atd.)
- bylinné odvarky a infuze;
- aloe;
- vajíčka.

3. Domácí masky používající speciální komponenty jako je dimexid a kyselina nikotinová.

Dimexid má vysokou penetrační schopnost, proniká hluboko do pokožky a zvyšuje pronikající schopnost jiných látek.

Kyselina nikotinová - rozšiřuje krevní cévy a zvyšuje mikrocirkulaci krve pod kůži, tok krve do žárovek stimuluje růst vlasů a zpevňuje je.

A teď jdeme přímo do receptů na domácí masky pro růst vlasů.

Zahřívání masky

Domácí maska ​​na růst vlasů s hořčicí

- 2 polévkové lžíce. hořčice suchá;
- 2 polévkové lžíce. ropový olej;
- žloutek;
- 1 lžička cukru

Směs hořčice s horkou vodou rovnoměrně rozdělíme, přidáme žloutek, lopuchový olej a cukr. Cukr je zapotřebí pro oteplování, čím více cukru, tím silnější bude maska.

Aplikujeme hotovou masku pouze na pokožku hlavy, snažíme se dostat co nejméně na kořeny a kolosy, protože hořčice skočí vlasy. Pokud jsou vaše vlasy mastné u kořenů, mohou být aplikovány na kořenovou část. Pro zbytek vlasů můžete použít jakýkoliv základní olej (olivový, mandlový, atd.),

Po nanesení masky zabalíme hlavy do celofánu a teplého ručníku. Měli byste pocit mírného pocitu pálení. Pokud je hoření velmi silnou maskou, okamžitě ji omyjte, aby nedošlo k popálení kůže.

Doba expozice masky 15-20 minut, pokud je maska ​​teplá, může být ponechána hodinu. Pak omyjte vlasy šamponem.

Domácí maska ​​pro růst vlasů se zázvorem

Nejjednodušší je, aby se na trati stroužil čerstvý zázvor a stlačte džus. Pak masírujte šťávu do pokožky hlavy masážními pohyby. Masírujte zázvorovou šťávou po dobu 10 minut, která postihuje všechny oblasti pokožky hlavy, pak zabalte vlasy ručníkem a nechte hodinu.

Další recept:
- 1 polévková lžička. zázvorová šťáva;
- 1 polévková lžička. med;
- 1 lžička šťávu z aloe nebo vody.

Smíchejte všechny přísady a aplikujte na pokožku hlavy. Místo medu můžete použít žloutkový vaječný žloutkový doplněk, pokud si přejete, můžete přidat 1 lžičku. základního oleje. Maska se vnesla do pokožky hlavy, udělala masáž a nechala hodinu.

Domácí maska ​​pro růst vlasů s pepřovou tinkturní

Tinktura z pepře je vynikajícím oteplovacím prostředkem, ale musíte s ním být nesmírně opatrní a vyhýbat se kontaktu s očima nebo sliznicemi.

Složení:
- 1 polévková lžička. pepřová tinktury;
- 1 polévková lžička. lopuch nebo ricinový olej;
- 1 polévková lžička. vlasový balzám.

Smíchejte přísady a aplikujte na pokožku hlavy, masírujte, není potřeba. Aplikujte směs na částečky jemnými pohyby a obalte hlavu. Doba expozice pepřové masky závisí na pocitů, je žádoucí uchovat si nejméně 15 minut.

Můžete použít i jiné varianty pepřové masky, například je možné je smíchat s kefírem a jinými rostlinnými oleji, žloutky a medem.

Domácí masky na růst vlasů s česnekem

Recept 1.
- několik stroužků česneku;
- trochu olivového oleje.

Česnek se čistí a důkladně rozemletí, aby se vytvořila kaše, smíchá se s olejem a aplikuje se na pokožku hlavy, přidržte po dobu 30 minut.

Recept 2.
- pár česneku;
- 1 polévková lžička. zlato

Aplikujte masku na čisté, mírně vlhké vlasy s masážními pohyby a nechte hodinu. Aby se zabránilo nepříjemnému zápachu, mohou být vlasy opláchnuty citronovou vodou (2 lžíce citronové šťávy na 1 litr vody).

Recept 3.
- česneková kaše (1 lžička)
- 1 lžička med;
- 1 lžička aloe šťáva;
- 1 žloutek.

Všechny složky jsou důkladně promíchány a naneseny na kořeny, ponechány po dobu 40-60 minut.

Zahřívá domácí masku růstu vlasových skořic

Upozornění: tato maska ​​může lehce zjasnit přirozené vlasy.

Recept 1.
- 1 polévková lžička. med;
- 1 lžička prášek ze skořice;
- 1 žloutku;
- 1 polévková lžička. lopuchový olej.

Dokončená maska ​​může být použita jak na kořeny, tak na celou délku, maska ​​je nejen schopna urychlit růst vlasů, ale také je výrazně posiluje.

Recept 2.
- pol poháru kefír;
- 1 žloutku;
- 1 polévková lžička. prášek ze skořice;

Aplikujte masku na čisté vlhké vlasy, masírujte pokožku hlavy a pečlivě rozdělte směs podél délky. Poté potřebujeme plastový sáček a teplý ručník. Můžete vypláchnout bez použití šamponu, teplé vody.

Cibulové masky pro růst vlasů

Cibule jsou považovány za jednu z nejlepších složek pro vlasy, ale cibulové masky mají nepříjemné následky - vůni. Pokud stále chcete růst dlouhé vlasy a rozhodnout se o cibulových maskách, doporučujeme si přečíst článek "Jak se zbavit cibule".

Chcete-li udělat cibulovou masku, vezměte jednu cibuli a rožte ji a pak stlačte džus přes gázu. Potřebujete použít šťávu, protože je méně zápachu. Cibulový džus může být třepán ve své čisté podobě nebo v tandemu s jinými přísadami, jako je med, šťáva z aloe nebo oleje. Maska držte alespoň hodinu.

Cibulové masky pomohou zesílit nový růst vlasů a posílit kořeny. Při pravidelném používání získáte zdravé, husté a dlouhé vlasy.

Domácí maska ​​pro růst vlasů s brandy

Varianty masky s koňakem, tam je obrovské množství, prostě musíte vyzvednout své oblíbené ingredience, a brandy dělá všechno pro vás.

Recept 1.
- 1 polévková lžička. l koňak;
- 1 polévková lžička. med;
- 1 polévková lžička. lopuchový olej.

Recept 2.
- 1 polévková lžička. koňak;
- 1 žloutku;
- 1 lžička citronová šťáva.

V obou případech se komponenty smíchají a aplikují na pokožku hlavy, pokud nejsou vlasy příliš suché, můžete je aplikovat po celé délce. Doba expozice masky je 1 hodina.

Domácí maska ​​pro růst vlasů s vitamíny a oleji

Honey výživné masky pro růst vlasů

Med obsahuje obrovské množství živin, vitamínů a minerálů. Použití čistého medu může vyřešit mnoho problémů s vlasy.

Medové masky musí být aplikovány na čisté, vlhké vlasy.

Recept 1.
- 1 polévková lžička. med;
- 1 polévková lžička. ropový olej;
- Vitamín A a E v oleji, každá 5 kapek.

Recept 2.
- 1 polévková lžička. med;
- 1 polévková lžička. cibulová šťáva;
- 1 žloutek.

Recept 3.
- 2 polévkové lžíce. med;
- 1 polévková lžička. jakýkoli základní olej;
- 2 polévkové lžíce. kefír;

Výživná maska ​​s aloe aktivuje růst vlasů

Aloe se dobře mísí s cibulovou šťávou, medem, základními oleji a dalšími složkami. Aloe džus hydratuje vlasy, vyživuje pokožku hlavy, má výživné vlastnosti.

Recept 1.
- 1 polévková lžička. aloe šťáva;
- 1 polévková lžička. cibulová šťáva;
- 1 lžička. brandy a med.

Smícháme všechny přísady a hodíme na vlasy pod víčkem.

Recept 2.
- 1 polévková lžička. aloe šťáva;
- 1 polévková lžička. citronová šťáva;
- žloutek;
- česneku.

Masku aplikujte pouze na pokožku hlavy, zahřejte ručníkem a podržte jej nejméně 1 hodinu.

Domácí maska ​​pro růst vlasů s dimexidem

- 1 hod. Dimexid;
- 1 polévková lžička. ropový olej;
- 1 polévková lžička. olivový olej;
- 1 polévková lžička. l broskvový olej;
- 1 lžička. Vitamín A a E v oleji.

Složky jsou důkladně smíchány, zvláště s přípravkem Dimexidum, neboť má odlišnou strukturu, na rozdíl od olejů, je nutno neustále mísit masku při aplikaci. Nedovolte přípravku Dimexidum na pokožce hlavy ve své čisté formě - může způsobit popáleniny. Výsledná směs se třese do pokožky hlavy a hodinu pod ručníkem. Opláchněte šamponem vodou. Přečtěte si více o účincích a použití masky dimexidu zde.

Maska s kyselinou nikotinovou pro růst vlasů

Nikotinová maska ​​je jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších, podle mnoha dívčích se zde nachází princip činnosti, stejně jako vlastnosti použití kyseliny nikotinové.

Nejjednodušším způsobem je každodenní potřísnění 1 ampulky kyseliny nikotinové v pokožce hlavy ve své nejčistší podobě. Pokud chcete zvýšit efekt, může být kyselina nikotinová smíchána s aloe šťávou nebo bylinným odvarem. Průběh užívání kyseliny nikotinové by neměl přesáhnout 1 měsíc.

Malý plán připomínání domácí masky pro růst vlasů

Nyní musíte najít recept na domácí masku pro růst vlasů. Stojí za zmínku, že každá maska ​​je individuální, nemusí vám vyhovovat, takže se nebojte zkusit nové recepty. Pokud už máte zkušenosti s použitím domácí masky pro růst vlasů, dejte se s námi v komentáři :)

Komponenty pro masky pro velmi rychlý růst vlasů: hořčice, dimexid, vitamíny, pepř, pivo a další

Chcete-li růst elegantní dlouhé kadeře, potřebujeme integrovaný přístup:

 • správná výživa;
 • zdravý životní styl;
 • správné metody péče.

No, pokud bude obsahovat domácí masky recepty, poměrně jednoduché k použití, ale velmi efektivní.

Masky pro velmi rychlý růst vlasů doma

Obvykle se používají masky k zesílení růstu, které zahrnují ohřívací složky, jako je hořčice, cibule a pepř, které vyvolávají aktivní tok kůže na pokožce hlavy. Poskytuje folikulům další výživu s hodnotnými látkami a vlasy se začnou aktivně rozvíjet.

Pokud jste nenalezli žádnou složku z receptu doma, nebojte se, protože existuje mnoho těchto receptů a můžete si vybrat, co se vám líbí.

Jednoduché a účinné lidové recepty masky pro rychlý růst vlasů

Pro velmi rychlý růst s hořčicí

Hořčice je skvělým pomocníkem při dosahování požadovaného růstu. Pomáhá také eliminovat přebytečný tuk.

Pro přípravu směsi potřebujete:

 • dvě lžíce suchého hořčičného prášku;
 • dvě polévková lžíce rostlinného oleje;
 • dvě čajové lžičky cukru;
 • dvě lžíce horké vody.

Nejdříve je nutné smíchat všechny přísady a pak přidat vodu. Aplikujte masku nejen na vlasy, ale na pokožku hlavy. Abyste zabránili tomu, aby hroty trpěly nadměrnou suchostí, namažte je zahřátým rostlinným olejem. Zahřejte si hlavu celofánem a ručníkem.

Podržte 15-60 minut v závislosti na reakci pokožky hlavy. Pak opláchněte vodou a opláchněte šamponem. S mastnými vlasy můžete vytvořit masku každých pět dní, pokud jsou normální - jednou týdně, a pokud jsou suché, to ne více než jednou za 10 dní.

Maska pro růst vlasů s dimexidem

Dimexidum, který lze snadno koupit v lékárně, se obvykle používá k léčení popálenin rychleji. Studie prokázaly, že zvyšuje propustnost buněčných membrán, takže masky s jejich použitím mohou proniknout do samotných kořenů.

Existuje mnoho masky s dimexidem. Zde jsou dva nejoblíbenější recepty pro růst:

 1. - dvě čajové lžičky Dimexidum, čerstvé citronové šťávy, tekutý vitamín E a vitamín A.
 2. - Čajová lžička Dimexidum, lžíce lopuchu a ricinového oleje, jedna čajová lžička vitaminu A a E, několik kapek některých esenciálních olejů.

Obě masky je třeba aplikovat na kořeny. Hlava je zabalena s polyethylenem a navinutá s ručníkem nahoře. Držte se hodinu po opláchnutí vodou.

Tyto masky je nutné provádět jednou za týden za dva měsíce. Na jeden týden vám dovolují růst pramenů 1,5 centimetrů.

Maska pro růst vlasů s vitamíny

Farmaceutické vitamíny v kapalné formě jsou oblíbené součásti masky. Pro vlasy jsou nejúčinnější vitamín E a vitamín A. Právě s nimi jsou vyrobeny nejoblíbenější masky. Nabízíme Vám jeden z možných receptů.

Připravit:

 • čajová lžička vitaminu E a A;
 • čajová lžička lopuchového oleje;
 • dvě lžíce suché hořčice;
 • vaječný žloutek;
 • dvě lžíce teplé vody.

Přísady se smíchají, složení se aplikuje na vlasy a pokožku, zabalí a podržte po dobu nejméně 10 minut, pokud masku poprvé uděláte. Budete cítit pocit pálení, ale to je normální reakce. Časem můžete prodloužit dobu trvání a postupně dosáhnout až hodinu.

Výsledky jsou velmi dobré - vlasy rostou aktivněji a líbí se atraktivním leskem.

Maska pro růst vlasů s pepřem

Díky dráždivému účinku dokresluje tinktura červeného pepře dokonale proces růstu vlasů.

Pro přípravu směsi potřebujete:

 • lžíce tinktury červeného pepře;
 • polévková lžíce ricinového oleje;
 • 1-2 lžíce pravidelného vlasového balzámu.

Naneste ho štětcem nebo tampónem a ne na vlasy, ale na pokožku hlavy. Pak obalte hlavu polyethylenem a zahřejte ručníkem. Pečeme, ale doporučujeme trpět nejméně hodinu a pak ji umyjte teplou vodou.

Maska pro růst vlasů na pivu

Skutečnost, že pivo posiluje vlasy, je již dlouhou dobu zaznamenáno. Může se však použít i na růst vlasů.

Je nutné smíchat stejné množství piva a odvar z kopřivy, opláchnout směs s výslednou směsí a protřít ji do kořenů. Zahřejte a podržte po dobu 30 minut.

Pravidelné užívání umožňuje zrychlovat růst vlasů, zlepšit jejich sílu a také zbavit se lupin.

Cibulová maska ​​recept

Cibule mají schopnost dráždit a stimulovat pokožku hlavy, takže efekt těchto masky je dobrý. Jedinou nevýhodou je vůně. Přestože dobré výsledky, které tento recept dává, se více než překrývají.

Chcete-li vytvořit masku, musíte cibulku crčit, rošt s medem v poměru 3: 1. Kompozice musí být třepána do kořenů, aby se ohřála hlava. Držte 40-60 minut.

Hlava můžete vypláchnout citronovou šťávou po promývání kompozice.

Maska s kefírem a skořicí

Pokud chcete urychlit růst vlasů a současně je vyléčit, můžete použít užitečnou kombinaci kefír se skořicí.

Musíte smíchat půl šálku kefír s žloutkem, přidejte malou lžíci skořice. Vše důkladně promíchejte a rovnoměrně rozdělujte vlasy. Držte po dobu 30-60 minut.

Chcete-li zlepšit účinnost masky, je lepší používat přírodní produkty.

Olejové masky

Po dlouhou dobu se oleje používají pro péči o vlasy. Ve vyhřívané formě dokonale vyživují pokožku hlavy a saturají je pomocí užitečných součástí.

Olej dokonale zapadá do vlasů a dodává jim lesk a extra hlasitost. Ropa, ricín a olivový olej mohou být použity pro růst vlasů - jsou nejoblíbenější v receptech.

Nejjednodušší recept je následující: vezměte si půl šálku oleje, aplikujte na vlasy, zabalené celofánem a teplým ručníkem. Takovou masku můžete vypláchnout za hodinu, ale také můžete s ní jít spát. Opláchněte šamponem a teplou vodou.

Další maska ​​je složitější, ale stále účinnější. Chcete-li jej připravit, vezměte dvě polévková lžíce olivového oleje a lopuchového oleje a 10 kapek vitamínů E a A. Smíchejte komponenty a teplo. Směs se nanáší na vlasy a přidržuje se hodinu.

Masky s esenciálními oleji

Esenciální oleje jsou často přidávány do masky olejem, což zvyšuje jejich účinnost.

Olej je dobrý pro růst vlasů:

Chcete-li urychlit růst vlasů, musíte zvolit základní rostlinný olej a poté přidat k němu výběr takových kombinací esenciálních olejů:

 • 4 kapky rozmarýnového oleje, 2 kapky borovice, šalvěje, levandule;
 • 2 kapky šalvěje a rozmarýnu, kapka grapefruitového éteru.
 • 2 kapky éteru květu, 4 kapky skořice a rozmarýnového oleje.
na obsah ↑

Maska na zázvorové kořeny

Chcete-li připravit, musíte na roštu na jemné struhadle obtékat kořen zázvoru, vytlačte šťávu z výsledné hmoty. Musíme si vzít jednu čajovou lžičku této šťávy a smíchat ji se třemi lžícemi nějakého rostlinného oleje.

Olej může být použit:

Vlastnosti přípravy a použití masky

Je velmi důležité vybrat kompozici, která je pro vás vhodná.

Nezapomeňte, že recepty, které obsahují dráždivé složky, jako je hořčice nebo podobně, mohou vyschnout Vaši pokožku hlavy. Před aplikací přípravku pokořte vlasy a snažte se rovnoměrně aplikovat nástroj.

Domácí masky lze aplikovat na špinavé a čisté vlasy. Je to pohodlnější, než to umyjete. Doporučujeme vždy nosit speciální klobouky a zahřát si hlavu ručníkem.

Po umytí je vhodné opláchnout vlasy pomocí bylinných odvarů:

Masky se aplikují jednou nebo dvakrát týdně v průběhu 8 až 10 procedur. Pak si můžete odpočinout a dokončit kurz znovu.

Většinou masky pro urychlení růstu vlasů jsou zaměřeny na stimulaci krevního oběhu pokožky hlavy. Krev a lymfa přicházející do žárovek poskytují vlasům kyslík, cenné živiny.

Oblíbené masky s:

Jak předem zjistit alergickou reakci na masku před aplikací na vlasy?

Jak zjistit alergickou reakci na masku před aplikací na vlasy?

Ahoj, upřímně řečeno, já sám jsem nikdy nezažil alergickou reakci na masku, ale myslím, že byste se měli podívat na složení masky, pokud jste alergičtí na komponenty, pak byste se jim měli zdržet

Pracují masky?

Ahoj, ano, vyzkoušel jsem ty masky sám a za měsíc přijatý + 4cm

prosím, řekněte mi, že první maska ​​opravdu funguje?

Co tím myslíš, masky s olejem ucpávají póry, po nich musíš určitě drhnout. Zkuste něco vodnatého, například Esvitsinové mléko nebo koncentrát s peptidy Dr. Oga (Dr.Oga) Dokonce i když vlasy nejsou tlusté a fungují dobře.

Kolikrát jste použili masku s pepřem?

Zavolejte mi, prosím, prosím 8 (905) 209-39-95 Anton.

Masky pro růst vlasů doma

Maska pro růst vlasů. Pokud se vlasy pomalu zvětšují, rozpadají nebo spadnou, je nutné pro ošetření použít speciální léčivé přípravky. Můžete je zakoupit v lékárně nebo si vyrobit čerstvé jídlo, esenciální oleje, byliny. Jakákoliv připravená maska ​​pro růst vlasů doma je výhodnější než zakoupená. Je vyroben z přírodních složek, má jasnou kompozici a viditelný výsledek i po 2-3 aplikacích.

Typy masky pro růst vlasů

V závislosti na použitých součástech, složení nebo způsobu použití lze všechny domácí masky rozdělit na:

 1. Mastná. Připravuje se ze směsi esenciálních olejů, které se rychle vstřebávají do pramenů. Oživují růst kadeřin zevnitř díky výživným a hydratačním látkám.
 2. Vitamin A. Připravené na bázi přípravků obsahujících vitaminy a léčivé přísady. Prostředky jsou snadno dostupné v každé lékárně, jsou levné.
 3. Stimulace. Připravené z produktů, které stimulují vlasové folikuly. Díky složení kudrlin obnovují zdraví, začínají růst rychleji.
 4. Lidové. Recepty jsou známy z dob babiček, testovány podle času. Pro vaření používejte běžná jídla: cibule, kefír, chléb.
 5. Jednoduché. Připravte se na 2-3 minuty, rychle nasaďte a omyjte teplou vodou.
 6. Nejúspěšnější. Zajišťuje zvýšený růst tlustých kudrlin po 2-4 aplikacích. Vykazují dobré výsledky i na tenkých nebo slabých vlasech. Tento efekt poskytuje suchou hořčici, čerstvý hořčičný prášek a některé komponenty.
 7. Pro velmi rychlý růst tlustých kudrlin. Vliv složek se vyskytuje po celé délce, včetně kořenů a bazálních žárovek. Účinek je patrný po 3-4 týdnech. Prameny rostou rychleji, vypadají leskle a zdravě. Přečtěte si více: nejlepší masky na vlasy.

Mastná

Tyto domácí masky jsou vyrobeny z olejů zakoupených v lékárně nebo v kosmetickém obchodě. Lahvičky stojí 20-40 rublů a pak se uchovávají na chladném místě. Každý recept vyžaduje 5-7 kapek. Směs oleje stimuluje krevní oběh, proniká do struktury a oslabí vlasové folikuly.

Zde je několik receptů, které jsou navrženy tak, aby v měsíci byly kudrlinky 4-5 cm delší:

S ricinovým olejem. Doporučuje se ho zahřát a vyměnit do kořenů. Je žádoucí ohřát hlavu po dobu 30 minut se starým ručníkem, což není škoda škrábat mastnými skvrnami. Odstraňte zbytky šamponu s velkým množstvím teplé vody. Účinnějším receptem je smíchat čajovou lžičku ricinového oleje, přírodní citronovou šťávu a teplou vodku. Vodka zahřeje vlasové folikuly, citrónovou šťávu obsahuje vitamín C. Základní složky směsi oleje zlepšují vzhled pramenů a podporují jejich intenzivní růst. Kompozice drží asi hodinu.

Se lopuchovým olejem. Ropová maska ​​posiluje prameny, zvyšuje jejich růst o 4 až 4 centimetry za 4 týdny. Receptura je jednoduchá: míchat 2 lžíce másla a žloutek, rozložit ji na mokré zámky s dlaní. V případě potřeby je žloutek nahrazen lžící zahřáté vodky. Tato směs se třepá do kořenů 2-3 krát týdně s vatovou podložkou.

S olivou. Do šťávy se přidá lžička olivového oleje, vylisovaná z velkého citronu. V noci v kudrlích protíráme kapalinu, zavíráme celofán.

S rakytníkem. Smíchejte 1 díl rakytníka, levandule, lopuchového oleje. Přidejte 5 kapek borovice a grapefruitu. Aplikujte na mokré pramínky, držte je až do vyplachování po dobu 30 minut.

Nejúčinnější masky pro růst vlasů

Nejúčinnější a nejúčinnější masky pro zvýšení intenzivního růstu pramenů jsou směsi se skořicí, vejci nebo kvasnicemi. Tyto složky poskytují probuzení vlasových folikulů a intenzivně vyživují kořeny. Vzhledem k hydratačnímu a vyživujícímu účinku směsi kudrlinky rostou rychleji, staly se o 5-6 cm delší.

Zde jsou nejúčinnější recepty:

Skořicí. Doporučuje se použít prášek a ředit ho teplou vodou na konzistenci mastné kysané smetany. Receptura na rostoucí prameny je jednoduchá: 1 dezertní lžičku zředěného skořicového prášku a 1 lžičku tekutého medu. Přidejte 5-7 kapek skořicového oleje z lahve lékárny, lžíce základního lopuchového oleje. Vše promíchejte, rozetřete prameny dlaní nebo štětcem. Ohříváme starým ručníkem, držte jej 40-50 minut. Je nutné odstranit lepivou kompozici šamponem a balzám.

S vejcem. Maska vajec pomáhá urychlit růst vlasů, má zvlhčující a vyživující účinek. Je nutné míchat v misce lékárnu glycerin s vajíčkem. Pak přidejte lžíci 9% octa, 10 ml ricinového oleje. Kompozice se ohřeje, vtírá do kořenů a špiček. Zbytky lze aplikovat po celé délce. Po 30 minutách umyjeme výživným šamponem, sušíme prameny přirozeným způsobem.

Kvasinková maska. Směs droždí vhodná pro muže, kteří jsou náchylní k plešatosti. Pomáhá nejen růst dlouhých kudrlin, ale také zabraňuje vypadávání vlasů. Bude to trvat půl balení čerstvých kvasnic, 1/2 šálku hustého kefíru a celé lžíce medu. Smícháme všechny produkty, necháme je zahřát na 40 minut, dokud nebudeme pěny z bublinek. Rozdělte hřeben shora dolů, uzavřete těsný obal. Po 40 minutách se umyjte, když je vše absorbováno.

Jednoduché

Jednoduché domácí masky nevyžadují dlouhé vaření, velké množství přísad. Připravují se a okamžitě aplikují na mokré zámky, omyjí se teplou vodou bez šamponu nebo balzámu. Tento efekt se projeví po 3-4 aplikacích. Kudrlinky měsíčně rostou o 3-5 centimetrů, zlepšují strukturu a vzhled vlasů. Nejčastěji se používá čerstvý med, chleba nebo odvar z listů kopřiva.

Zde jsou nejjednodušší recepty pro domácí masky:

Z jogurtu. Budete potřebovat půl sklenky tohoto fermentovaného mléčného nápoje, žloutek a lžíce medu. Smícháme produkty, aplikujeme s dlaňou na mokré zámky. Nechte směs namočit po dobu 40-60 minut, vypláchněte bez šamponu.

S medem a heřmánek. 30 gramů suchých heřmánkových květin nalijte půl šálku vroucí vody, trvá 20 minut. Přidejte lžíci medu, zadekte vlasy do vlasů. Moje hlava za hodinu. Můžete jednoduše rozložit medoviny, a nechat ho v noci pod plastovou taškou.

Z kopřivy. Listy z kopřivy jsou předem sušeny, rozdrceny rukama nebo nožem. Hotová bylina je prodávána v lékárně, stojí 15-30 rublů za balení 20 pytlů. Recepty na vývar vyžadují přípravu 100 gramů drcených listů. Naplňte je 500 mililitry horké vařící vody, nalijte 500 ml stolního octa 6%. Vařte na nízké teplotě po dobu 20 minut, vychladnout. Odstraňte výsledné mléko do pokožky po dobu 10 dnů. Nástroj může být použit pro děti, pokud vlasy dívky rostou špatně nebo vypadnou.

Nejlepší masky pro růst vlasů

Nejlepší domácí maska ​​pro růst hustých kudrlin je získána z hořčice nebo hořčičného prášku. Kompozice s hořčicí způsobuje intenzivní nával krve k oslabeným vlasovým folikulům, urychluje růst pramenů. Masky proti vypadávání vlasů s hořčicí pomáhají zastavit intenzivní plešatost, zejména u mužů. Aplikujte směs opatrně, zejména na suché vlasy. Hořčice vysušuje pokožku hlavy, často způsobuje hoření a brnění. Udržování směsi po dobu delší než 30 minut se nedoporučuje.

Hořčičná maska ​​se provádí následovně:

 1. 2 lžíce hořčice smíchané s 2 polévkovými lžíčky nerafinovaného rostlinného oleje. Přidejte 2 čajové lžičky granulovaného cukru, pár polévkových lžiček vody. Zmíchněte a protřete špičky prstů do pokožky hlavy. Obalíme hlavu hustým celofánem, pak hustým ručníkem. Držte 15 minut, umyjte šamponem. Metoda hořčice provádíme pravidelně každých 5 dní. Po 1 měsíci vlasy roste o 5-6 centimetrů.
 2. Recepty s hořčičným práškem pomáhají rychle a bez problémů růst kudrlinky. 2 polévkové lžíce suchého prášku zředěné horkou vodou, abyste získali hustou kapalinu. Přidejte 2 lžíce granulovaného cukru, žloutku a veškerého esenciálního oleje. Aplikujte na pokožku hlavy, izolujte celofán. Umyjte 20-25 minut s hydratačním nebo výživným šamponem.

Lidové

Lidové léky pomáhají rozvíjet zdravé kudrlinky s běžnými výrobky. Tyto recepty jsou předávány z generace na generaci, byly používány po dlouhou dobu. Směs se snadno připraví, ingredience budou v kuchyni každé hostesky. Budete potřebovat žitný chléb, cibuli nebo kefír.

Lidové masky se ukázaly jako vynikající:

Z chleba. Vezmeme 2-3 plátky žitného chleba, namočíme do vody až do rozpadu. Mash ruce v mush, přidat k tomu 3-4 kapky vonícího éterického oleje. Třešiny v hlavě třímeme mezi pramenem, zakryjeme starým ručníkem. Ze shora položíme plastový vak na teplo. Po 1 hodině opláchněte vodou a poté šamponem.

Cibule. Třejeme jednu velkou cibuli. Stlačíme šťávu z cibule ručně, promícháme s roztaveným medem. Med musí potřebovat asi 3 lžíce. Třepíme kořeny prsty, zahřejeme šálu. Po 30 minutách opláchněte vodou a rozpusťte citronovou šťávu. Čerstvá citronová šťáva odráží nepříjemný zápach cibule.

Kefír. Oplachování kudrlin a kefír byla praktikována ženami v 18. století. Tento postup posiluje prameny, dává jim zdraví a lesk. Kefír by měl být aplikován po celé délce pramenu, přidáním několika kapek nějakého esenciálního oleje do vůně. Prostředek vypláchněte teplou vodou za půl hodiny.

Pro velmi rychlý růst vlasů

Tyto masky pro rychlý růst vlasů pomáhají posílit prameny kořenů, poskytnout jim zdravý lesk a sílu. Složky směsi zvyšují krevní oběh pokožky hlavy a nutí žárovky probuzení z hlubokého spánku. Horká paprika a želatina intenzivně ovlivňují kudrlinky, přispívají k růstu pramenů měsíčně o 4 až 6 centimetrů. Želatinová kompozice je také schopna obnovit strukturu vlasů, slouží jako prostředek pro jejich lesk a hladkost.

Recepty s červeným pepřem:

 1. Vezměte lžíci mletého horkého pepře, promícháme se čtyřmi lžičkami tekutého medu. Naneste na vysušené prameny, zabalené v těsném celofánu. Skladujte na hlavě 30-40 minut. Často se vyskytuje pocit pálení, někdy i těžký. Mělo by to být trochu trpělivosti. Odstraňte zbytky teplé vody dvakrát. Postupujeme dvakrát týdně večer.
 2. Efektivní pro zrychlenou růstovou směs s pepřovou tinkturní. Bude to trvat 1 lžičku tinktury, lžíci ricinového oleje a trochu balzám na vlasy. Balzám mírně zředěný vodou. Smíchejte přísady a aplikujte produkt na bavlněnou podložku pouze na pokožku hlavy. Je vhodné rozdělit dřevěný hřeben. Dali jsme si klobouk nebo čepici, vydrželi jsme pocit hoření asi hodinu. Umyjte teplou vodou bez šamponu.

Složení pro růst zdravých kudrlin s želatinou:

Recept masky s želatinou na vlasy nejen pomáhá růst tlustých kudrlin, ale také slouží jako prostředek pro domácí laminovací prameny. Je připravena dlouho:

 • Nalijte 2 polévkové lžíce želatinového prášku teplou vroucí vodou. Voda by měla mít 3-4 lžíce.
 • Požádejte želatinu, aby se rozpustila.
 • Přidejte vaječný žloutek, med, 2 lžíce šamponu.
 • Ohříváme na vodní lázni po dobu 3-4 minut, dokud není želatina úplně rozpuštěna. Pokud zůstanou zrna, vyprání je z vlasů bude problematické.
 • Zchladí směs zahušťovat. Aplikujte na vlhké prameny po celé délce, aniž byste zapomněli na špičky.
 • Po hodině vypláchněte vodou.

Vitamínové masky pro růst vlasů

Vyrůstají husté kudrlinky a pomáhají masku s vitamíny a užitečnými složkami. Živiny těchto směsí pronikají hluboko do struktury vlasů, vyživují vlasové folikuly. Potřebné finanční prostředky jsou prodávány v lékárnách, balené v ampulích pro pohodlné použití. Nejčastěji doma dělají roztoky s dimexidem nebo kyselinou nikotinovou.

Recept na kyselinu nikotinovou

Kyselina nikotinová rozšiřuje krevní cévy, aktivuje činnost vlasových folikulů. Díky prospěšným látkám kadeře rostou rychleji, silnější a silnější. Je vhodný pro mastné a suché vlasy, účinněji ovlivňuje prameny při smíchání s ostatními komponentami. Balení ampulky stojí od 20 do 50 rublů.

Rychlá příprava přípravku s vitamíny:

 • smíchejte v polovině čajové lžičky mastných směsí vitamínů E a A se 2 lžícemi lněného oleje;
 • přidejte 1 ampulku kyseliny nikotinové, zlikvidujte vaječný žloutek;
 • míchat až do husté polohy, aplikujte po dobu 1 hodiny;
 • umyjte prameny vodou.

Dimexid Mask Recipe

Dimexid je terapeutické činidlo, které zvyšuje pronikání živin do žárovek a struktury vlasů. Droga stimuluje obnovu elasticity, růstu, má hojivý účinek. Pečlivě ho používejte, abyste nepohodlně nespálili kořeny a pokožku hlavy.

Složení pro vaření:

 • 1 lžička roztoku Dimexidum;
 • 1 polévková lžíce ricinového a lopuchového oleje;
 • 1 mg vitaminu A;
 • 1 mg oleje vitaminu E;
 • 3-5 kapek nějakého esenciálního oleje.

Všechny složky se smíchají a aplikují na kořeny. Teplo se umyjeme za hodinu. Doporučuje se provést test před uchem pro absenci alergické reakce.

Stimulace

Některé produkty mají stimulující účinek na křehké nebo oslabené prameny. Pokud jim uděláte masku, kadeře rostou rychleji. Tento efekt má pivo, brandy, zázvor a kokos. Pivo obsahuje vitamín B, který má pozitivní vliv na strukturu a vlasové folikuly. Cognac vyživuje prameny a zvlhčuje je zevnitř. Kokosový olej vyživuje vlasy bílkovinami a vyvolává intenzivní růst. Zázvor se používá ke stimulaci růstu zdravých kudrlin.

Zde jsou některé recepty domácí masky:

Pivovar. Je vyroben z piva a vaječných bílků. Vezměte si sklenici piva, přidejte 2 bílkoviny. Míchání, nanášejte po celé délce pramene. Sledujeme, že neteče dolů do obličeje, nespadá do očí. Ohříváme hlavu celofánovým uzávěrem. Udržujte kompozici po dobu 2 hodin.

Kokosový ořech. Kokosový olej si můžete koupit nebo připravit sami. Chcete-li to provést, rozlomte matici, rozemlete štěpky pomocí mixéru. Přidejte k němu trochu vody, bránit na police chladničky. Po 3-4 hodinách se na povrchu vytvoří film přírodního oleje. Smícháme 30-40 mililitrů tohoto produktu s banánem, rozmačkaný vidličkou, tři lžíce zakysané smetany. Přidejte 5-6 kapek vitamínů E a A. Smíchejte, naložte na kořeny a po celé délce. Spřádání se musí umýt a vysušit ručníkem. Omyjte směs za hodinu šamponem.

S koňakem. Smíchejte 1 díl koňaku, medu a čerstvé šťávy z aloe. Přidáme vaječný žloutek s vidličkou. Třepíme, teplý polyethylen. Po dvou hodinách se dva nebo třikrát vypláchneme tekoucí vodou. Opakujte postup každý týden.

S zázvorem. Zázvor musí předem rozemlet nebo brousit. Vezměte čajovou lžičku zázvorového prášku, promíchejte s 2 lžícemi základního oleje, ze kterého si můžete vybrat. Třepíme se v kořenech, zahřejeme. Udržujte 1,5 hodiny k vypláchnutí.

Maska růstu vlasů z černé ředkvičky

Oloupejte černé ředkvičky a nakrájíme je jakýmkoli způsobem (mixér, jemné struhadlo, mletí masa). Pak výsledná suspenze musí být stlačena přes gázu a vytlačovat ji tak. Hodinu předtím, než uvažujete o tom, že si umyjete vlasy, vyčistěte výslednou ředkvičkovou šťávu do kořenů vlasů.

Abyste to udělali prospěšně, vložte džus do injekční stříkačky a naneste ji do každé části vlasů. Pokud nemáte po ruce prostředky k broušení, můžete jemně nakrájet ředkvičku a namočit výslednou kaši do vlasových kořenů.

Po aplikaci ředkaté šťávy na kořeny vlasů, můžete pocítit pocit pálení na pokožce hlavy. Nebojte se, je to docela přirozené. Pokud se však pocit pálení stává nesnesitelným, můžete předčasně umýt šťávu z ředkvičky. Díky šťávu z ředkvičky dochází k dobré stimulaci růstu vlasů. Navíc je jim zabráněno vypadat. Pro největší efekt je nutná maska ​​jednou týdně.

Domácí mastenec na růst vlasových petrů

Semena petržele musí být drcena a výsledná "mouka" by měla být třena 2-3krát týdně do vlasových kořenů. Tento postup nezpůsobuje kontaminaci vlasů, ale spíše naopak, pomocí takových akcí můžete odstranit mastnotu z špinavých vlasů.

Ze semen petržele můžete připravit další masku, která je skvělá pro růst vlasů.
Vezměte sušená petrželová semínka a nakrájejte je na mouku. Vezměte jednu lžíci této mouky a promíchejte dvěmi lžícemi lopuchu nebo ricinového oleje.

2-3 hodiny před umytí vlasů, musíte výsledné složení vytřít do vlasových kořenů. Pak se vlasy umyjí běžným šamponem. Tato maska ​​by se měla provádět jednou nebo dvakrát týdně.

Domácí maska ​​pro růst vlasů z cibule a brandy

Chcete-li připravit masku podle tohoto receptu, budete potřebovat cibuli, brandy a suché kořeny lopuchu (lopucha). Mírně nakrájíme suché kořeny lopuchu, vezměte 1 lžíci. lžící a naplňte je vařenou vodou (0,5 šálků). To vše musí být vařeno na nízké teplotě až do úplného změkčení kořenů.

Když k tomu dojde, ochlaďte a filtrujte. Vezměte cibuli a vytlačte šťávu z ní. 2-3 lžíce cibulové šťávy je třeba smíchat s 1 polévkovou lžící brandy a šest lžící čajových listů lopuchu. Výsledná směs musí být vtírána do vlasových kořínků a po hodině si umyjte vlasy šamponem.

Tento typ masky na vlasy může způsobit pocit pálení na pokožce hlavy. Pokud se stane nesnesitelným, můžete do masky přidat lžíci ricinového nebo lopuchového oleje. Tuto masku doporučujeme použít jednou nebo dvakrát týdně.

Receptová maska ​​pro růst vlasů z aloe šťávy a brandy

Z listů aloe potřebujeme stlačit dvě lžíce šťávy a přidat je do jednoho surového žloutku.
Pak přidáme 1 čajovou lžičku medu a 1 polévkovou lžíci. lžíce brandy. Výsledná směs musí být důkladně promíchána a navlhána do vlasových kořenů.

Udržujte tuto kompozici ve vlasech po dobu jedné hodiny a pak si umyjte vlasy šamponem. V některých případech může být vaječný žloutek nahrazen 1-2 lžícemi ricinového nebo lopuchového oleje. Tato maska ​​se doporučuje používat 1-2x týdně.

Domácí recept masky na růst vlasů želatiny

Je nutné ředit jednu lžíci jedlé želatiny v 3-4 lžících horké vody. Výsledné složení je třeba opatrně rozemleté, aby se dosáhlo homogenní pastovité hmoty. Nechte výslednou hmotnost po dobu 15 minut, dokud se želatina nezvětší.

Ve výsledném složení přidejte čajovou lžičku z každého balzámu na vlasy, směs smíchat a aplikujte na vlhké vlasy a jejich kořeny. Musíte na hlavě nosit plastovou čepičku, nebo ji zabalit do plastového obalu a zabalit hlavu nahoře teplým ručníkem. Po 20 minutách čekání je nutné si vlasy umyt šamponem a balzám na vlasy. Tuto masku lze aplikovat dvakrát týdně.

Hodnota takové masky spočívá v tom, že v použité želatině existuje mnoho různých vitaminů a minerálů, které dokáží zajistit plný růst vlasů. Želatina také hraje ochrannou roli, pokrývá vlasy filmem, saturuje je živinami a dodává jim další objem.

Domácí maska ​​na růst vlasů na bázi piva

Lidé již dlouho vědí o léčivých vlastnostech piva, které má ve vztahu k vlasům. Takže maska ​​používající tento výrobek může výrazně urychlit proces obnovy vlasů. Faktem je, že pivo obsahuje chmel, droždí, vitamín B a mnoho dalších složek, které podporují růst vlasů.

Nejjednodušší recept masky s použitím piva je následující. Vezměte si půl poháru teplého piva a promíchejte ho se surovým žloutkem. Takto získaná kompozice by měla být pečlivě nanesena do vlasových kořenů a nanesena na celý povrch. Tato maska ​​trvá 20-25 minut. V tomto případě by měly být vaše vlasy zabaleny do plastového obalu a zabaleny teplým ručníkem. Když je čas zapotřebí, jen si umyjte vlasy.

Existuje další recept na domácí pivní masky. Zahřejte podlahu poháru piva a mícháme s dvěma lžícemi ricinového nebo lopuchového oleje. Výsledná směs musí být aplikována na vlasy po celé délce a nechat je tam po dobu 20-25 minut. Po této době si umyjte vlasy šamponem. Tento recept je vhodný zejména pro velmi suché vlasy. Pokud máte mastné vlasy, pak je třeba pivo rovnoměrně promíchat s jogurtem nebo kefírem.

Domácí maska ​​pro růst vlasů z chmele a měsíčku

Chcete-li připravit následující recept lidového léku pro intenzivnější růst vlasů, musíte mít chmelové šišky, sušené květy měsíčku a suché břízy. To vše musí být rozdrceno na prášek. Nakonec byste měli mít každou položku lžíce. Pak je naplníme sklenicí teplého piva a necháme směs naplnit po dobu 2 hodin.

Po namáhání výsledný roztok vyčistěte do vlasových kořenů. Tento postup by měl být proveden 20-25 minut před šamponováním. Doporučujeme tento postup opakovat 2 nebo 3 krát týdně. Toto řešení můžete připravit pro budoucí použití. Uchovávejte jej v uzavřené nádobě v chladničce po dobu nejvýše 1 týden.

Domácí maska ​​na pivo a kořist vlasů

Chcete-li urychlit růst vlasů, můžete rovnoměrně promíchat pivo s čerstvě vymačkaným kopřivovým džusem nebo odvar z listů. Chcete-li připravit tento vývar, musíte si vzít 2 lžíce suchých a nakrájených, nebo 3 lžíce čerstvých listů z kopřivy, nalijte na ně 1,5 šálků vařící vody a ponechte na nízkém ohni po dobu půl hodiny. Po vaření ochlaďte a napněte vývar. Tato směs by měla být třena do vlasových kořenů po dobu 20-25 minut před umytí.

Při přípravě masky na vlasy z piva byste měli vědět, že pro blond vlasy je potřeba lehké pivo. To je způsobeno skutečností, že tmavé pivo může mírně barvit barvu vlasů.

Masky pro urychlení růstu vlasů: špičkové recepty

Přírodní masky pro urychlení růstu vlasů obsahují aktivátory a živiny. Komplexní účinek žárovek na hořící tinktury, cibulovou šťávu, zázvor zvyšuje metabolické procesy v buňkách, probuduje "spící" kořeny a způsobuje spoušť krve.

První výsledky jsou patrné po 3týdenních postupech.

Cibulová maska ​​s lopuchou. Stlačená šťáva z velké kořenové zeleniny se smíchá se stékáním lopuchu 1: 1 nebo extraktu z listů zředěného lžící bruslí. Kompozice se intenzivně vtírá do pokožky a ponechává hodinu. Postup se provádí denně po dobu nejméně dvou týdnů.

Mezi přírodní aktivátory masky vedou k urychlení růstu vlasů na bázi hořčice. Klasický recept:

 • jemný prášek - neúplná lžíce;
 • žloutek;
 • písek písku.

V závislosti na pocitích se mohou podíly jednotlivých složek lišit. Pokud jsou prameny suché a křehké, hořící směs se zředí horkým olejem. Alternativní složení:

 • fermentovaný mléčný výrobek (kefír, zakysaná smetana) - 2 l;
 • 1 lžička. prášek a med;
 • kapka libovolného etheru.

Jak rychle rozvinout šle

Pivo je přidáváno do masky k rychlému růstu vlasů. Obsahuje slad, kvasnice, skupinu vitamínů B, řadu stopových prvků. Nejaktivnější složky jsou v tmavém nefiltrovaném nápoji.

- 2 bílé jsou šlehající se sklenkou piva, které zůstane na hlavě na hodinu.

- K polovičnímu sklenici slabého alkoholu se připojí 1 polévková lžička. tinktury horkého pepře z lékárny, propolisu nebo medu a 1 žloutku.

- 2 smrekové kužely a 90 g rozdrcených listů březové s vrcholem naplněným tmavým nápojem (100 ml), v den infúze. Filtrovaný roztok se před každým praním třese do kořenů po dobu 3 minut.

- V termosku nalít na lžíci kořenů lopuchu a kalamusu, nalil tmavé horké pivo, stárl po dobu 2 hodin. Infuze, která byla nanesena do hlavy, je ponechána přes noc. Postup se provádí 2 dny před výsledkem.

Super masky pro růst vlasů se zázvorem a oleji

Kořeněná koření obsahuje esenciální oleje, vitamíny A, C, B, mnoho stopových prvků, cenné aminokyseliny. Zázvor dobře póry, odstraňuje mastnotu, aktivuje žárovky.

 1. Pro směs se smísí 1 litr. lopuch, sezam, kokosový olej se zázvorovou šťávou. Nástroj se aplikuje pod film, který je půl hodiny starý.
 2. Zpevněte krevní oběh: lopuchový olej, aloe, med, žloutek a rum, které se užívají ve stejném poměru. Pro efekt přidáme lžíci horké kořenové šťávy.
 3. On je čistě třel do kořenů po dobu 15 minut odešel pod filmem. Pokud prameny vypadnou, je lék užíván denně.

Zázračná maska ​​s ricinovým olejem

Bublina se zahřívá ve vodní lázni, obsah se vtírá do epidermis, ve věku od 30 minut do několika hodin. Pro usnadnění aplikace na prameny je lepší odkapat na vzácný hřeben a hřebenit si vlasy. Olej je špatně umytý. Aby se odstranila lepivost, citronová šťáva se přidává do vody při opláchnutí. Účinek je patrný po několika týdnech. Můžete to udělat jednoduše tím, že jej mícháte s lžičkou silného alkoholu a citronu.

Olejové masky pro růst vlasů:

 1. Tinktura horkého pepře, pár lžící koncentrovaného heřmánku, lopuchu nebo kopřivu se přidává do ricinového oleje.
 2. Vezměte 2 lžíce ricinového a lněného oleje, ampulku tokoferolu, 3 kapky éteru Bey.
  Na lopuch a kolečko ve stejném poměru doplnil šťávu z citronu.

Co nabízí kosmetický průmysl?

Výrobci kosmetických přípravků vytvářejí profesionální masky pro urychlení vlasů.

 • Linka Vichy je neustále aktualizována novými produkty. Novinka - Derkos Neogenetic s účinnými látkami ovlivňujícími krevní oběh.
 • Minoxidil z lékárny se vyrovná iu androgenní alopecie. Krystalická látka podporuje vznik nových vlasů, stimuluje činnost folikulů.
 • Bar Cream Plus s provitaminy, keratiny, oleje se snadno aplikuje a umyje.
 • Otium s kyselinou mléčnou, bílkoviny, panthenol je ceněn svou kvalitou a rychlými výsledky.
 • Efektivita není horším nezmazatelným aktivátorem "MedicoMed" s praslíkem, šťávou z aloe, zázvoru, rozmarýnem. Analog - Attirance.
 • Alerana je vhodná k léčbě alopecie. Koncentrovaný produkt obsahující rostlinné výtažky, opevněné doplňky působí jako maska ​​pro zlepšení růstu vlasů. Floresa pomáhá v počáteční fázi plešatosti.
 • Ve spreji "BUTY" má všechno k růstu a udržení zdravých pramenů. Keratin, přírodní sloučeniny, rostlinné extrakty aktivují folikuly a zajišťují výživu.
 • Vzhledem k obsahu kyseliny mléčné a bílkovin působí latimilk na aktivitu žárovek a chrání před ultrafialovým zářením.

Masky pro zrychlený růst vlasů ze skladu pracují lépe, když jsou kombinovány se správně zvoleným šamponem. Výrobci tvrdí, že po 30 dnech se prameny stanou delšími o 5 cm. Abyste se ujistili, že slova jsou pravdivá, je lepší vyzkoušet si doma a profesionální výrobky na sobě a porovnat výsledky.

Video: maska ​​pro růst vlasů

Závěr

Všechny tyto výživné nebo stimulující masky jsou navrženy tak, aby zvyšovaly růst vlasů, aby byly silné a dlouhé. Před použitím je žádoucí stanovit stav pramenů pro testování alergií. Je třeba používat domácí léky 1-2x týdně. Pravidelné použití pomáhá při růstu kudrlinky o 4 až 5 cm po dobu jednoho měsíce v závislosti na typu a struktuře pramenů.

Doufáme, že výše uvedené metody vám pomohou zbavit se problémů s vlasy, zvýšit růst kudrlin. Rádi vás budeme informovat o vašich názorech na masky a dekorační látky používané doma. Pokud znáte jiné způsoby, jak vyrobit domácí masky, sdělte si své recepty v komentářích. Někdo přinese tuto výhodu. Pomůže obnovit zdraví a nalézt požadovanou délku pramenů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy