logo

Hot maska-komprese na vlasy "Burdock" od Floresan

Na sérii nástrojů Burdock od společnosti Floresan již řekla v přezkumu řasového oleje. Pravá příležitostná. V tomto přehledu začnu podrobný příběh o tom, jak jsem na mé hlavě pálil moje zvýšené listy. Několik let jsem rozvíjel vlasy a skutečnost, že před pár měsíci se mi začalo doslova rozpadat, samozřejmě to vyděsilo.

Boj začal komplexně: koupil jsem vitamíny, aktualizované výrobky péče, koupil jsem nový masážní kartáč s přírodními štětinami. Hlavní sázka na sérii nástrojů pro vypadávání vlasů od firmy Floresan. Můžete je vidět na fotografii, zleva doprava: Koncentrovat denní noční lopuchu, Hot Compress Mask Burdock a nesmazatelné sérum pro plešatě Rapek. Byl tam další šampon z burgundy, ale nevidím žádný důvod, který by o tom musel vyprávět zvlášť. Šamponem je šampon. Je dobrý, měkký, ale ne více. Celá série, obecně plus vitamíny, plus masáž se štětcem, daly výsledky i za to, co jsem očekával.

Takže, abych začal léčit vlasy a řasy před 3 měsíci, pokračuji i dnes. Vypadá to takhle.

1. Po umytí vlasů (obvykle každý druhý den) se aplikuje maska ​​s horkým ostružinem. Intenzivně zahřeje a dráždí pokožku hlavy, což zlepšuje krevní oběh. Pak po 10-15 minutách. maska ​​vypláchnutá šamponem.

2. V dalším kroku aplikuji koncentrát Day-Night na kořeny mírně vysušených vlasů. Nezdarí vlasy a dokonce zpomaluje proces znečištění.

3. Proces česání vlasů se trochu změnil. Teď pokaždé, když si pokořím vlasy, jemně si myslím hlavu po cestě.

4. Několik hodin před šamponováním hlavy znovu štětcem a pak aplikujte gelové sérum na plešatost.

Určitě jsem nezkusila jednu masku pro rychlý růst vlasů. Vše s různým úspěchem. Ovšem efekt horké masky Burdock zatajil i můj nejoblíbenější první nástroj - Amla olej. Podle mého subjektivního názoru je maska-komprese Burdock nejúčinnější maskou pro vypadávání vlasů, kterou jsem kdy zkoušel!

Floresan sám tento nástroj umisťuje jako aktivátor růstu vlasů. No, nevím, jak dobře je Burdock jako maska ​​pro rychlý růst vlasů, protože jsem nedělala srovnávací měření a dokonce po dobu 3 měsíců je stále těžké vidět jasný výsledek. Ale určitě mohu říci, že vlasy nejen rostou v délce, ale jejich množství se také pomalu zvyšuje. Na chrámech a na zádech se nové vlasy, i když jsou stále krátké, aktivně ubírají. Spad byl velmi rychle zastaven.

Vlastní vlasy vypadají velmi dobře. Jsou měkké, poslušné, ale z nějakého důvodu se začaly starat trochu znovu. Jsem hlavně potěšen, že vlasy aktivně zvyšují svůj objem a už se nepropraskávají. Víte, že pocit husté hromady vlasů mezi prsty je mega-příjemný! Cítíš se téměř jako královna.

Nyní více podrobností o samotné masce Rapek:

* Hot mask Burkock je opravdu horké. Jako součást maskovaného červeného pepře a dokonale ohřeje pokožku. Ale buďte opatrní, pokud ji použijete, pokud se maska ​​dostane na obličej a oči, nelze se vyhnout silnému pocitu hoření. Přizpůsobil jsem se, aby na hlavu dal duši klobouk, zabraňuje tomu, aby se maska ​​dostala na pokožku čela a očí. A samozřejmě, aby se umyla lopata masky Compress není rozumnější pod sprchou, ale s vlasy ve vaně.

* Maska je hustá, s bylinkovým zápachem. Třepím to hojně do kořenů a po 5-7 minutách skalp doslova hoří. Potřeba vydržet 10-15 minut. Po vyprání masky bude topný efekt trvat dalších 40 minut.

* Vyčistěte šampon na rtěnku z horké masky. Vlasy nejsou těžké, ne lesklé.

Obecně platí, že skvělá domácí maska ​​pro vypadávání vlasů, lepší než jakýkoliv salon. Při pravidelném používání si všimnete, že výsledek je zaručen. A ještě lépe, když použijete jiné skvělé prostředky na burku. O nich také jistě řekněte.

Děkujeme vám za pozornost k recenzi!

Nahrávání navigace

Efekt - BOMB-1! LOTS PHOTO Aktivátor růstu vlasů z Floresanu Recenze z pokračování: 38 komentářů

Skvělá recenze! Dnes zkusím tuto masku, včera jsem ji koupil a masku klimatizace téže společnosti. Moc se mi to líbí, vlasy jsou lesklé, poslušné

Je dobré, že vám pomůže maska. Mám stejný hřeben, velmi se mi to líbí (již dva roky je pravda a pravda)

Dobrá maska! Také si to užil!

Díky za radu! nyní zkuste také. _))))

Snažil jsem se masku pepře (nepamatuji se na výrobce), jsem obeznámen s vypalovacím efektem, ale takový zatím neexistuje!

Sea-s, Tatyana.Tatyanochka, rád, že naše názory na tuto kosmetiku tak shodoval! Amatérská kosmetika, česání a pravda - poklad! JullianSun, na zdraví! Ráda být užitečné!

Nat31, na délku vlasů se nevztahují, jen v kořeně rub?

omalan, většinou v kořenech tření, velmi hojný. A zbytky jsou již rozptýleny ve vlasech, připínány je a pod čepicí. Zpočátku se bála, že by pepř mohl vysypat špičky, ale pak jsem si uvědomil, že všechno je v pořádku. Vlasy jsou měkké.

Zajímavý článek Nedávno se začalo používat speciální olej pro růst vlasů ze Střední Asie s extrakty z červeného pepře a kořenu lopuchu, z něhož není žádný hořák. Pak nějak napíšete

Jsi tak malovaná, že jsi chtěl běžet na masku! A pokožka hlavy není nadměrná, dobře, nebo nezanechává nepohodlí? Právě kvůli tomu se bojím použít červenou papriku.

No, to přišlo

Přesvědčen Nezapomeňte ho koupit!

Pchole, záměrně jsem hledal masku s červeným pepřem. Zpočátku jsem opravdu věřil v ní. Julie, po proceduře nejsou žádné nepříjemné pocity. Kůže tedy není suchá a není mastná - normální. Nejvíce nepohodlnou věcí v průběhu procedury je to, že pokožka hlavy je trochu zahřátá, ale je zcela přijatelná. Po ukončení procedury, když je hlava již čistá, opláchnu ji pokojovou vodou, trochu se ochladí.

Dobrá maska) Chtěl bych zkusit, ale máme pro 93 hřivny. Líbí se mi, že přeplatím, není lov. Lepší oleje budou růst vlasy)

Oksanochka, jo 93 hřivny. je pro ni velmi drahé, že je získána přeplatka

Můžete vidět skvělou masku, zvláště dobrou pro ty, kteří se snaží co nejdříve růst dlouhé vlasy, řekněme, na nějakou dovolenou nebo oslavu

Ani jsem o takové masce nevěděl! Soudí podle vašeho názoru, je to velmi dobré a stojí za to koupit)

moje oblíbená maska a s hořčicí neobtěžujte!

Donna Helenová, ano, prostě jsem si nechala vlasy. Doufám, že mi to pomůže maskovat. Škodlivé Anně, rozhodně stojí za to vyzkoušet Lilovaya Lisu, je škoda, že jsem masku s hořčicí nesplnila, ráda bych zkusila

dobrá maska Je škoda, že na Ukrajině je pravda mnohem dražší.

Vaše vlasy jsou nádherné!

Irina ArtNov, děkuji! Tak pěkné.

Jen elegantní nástroj! Moje tchyně ji používají již řadu let a vždy velmi chválí. A pravdou je, že její vlasy se staly velmi, velmi dobré

Olya, jsem rád, že ty a tchyně sdílí své nadšení!

Existuje taková maska, nebudu ji používat v žádném případě. Zatím je testován pouze aktivní olej z rajčatového pepře.

Čechy, a jak to je? Dobře?

Nat31, jako posilující činidlo, není špatné, ale růst nezpůsobuje stimulaci. Jsem však jen na začátku, takže je příliš brzy na závěr.

Bohemia, možná ano, abyste zhodnotili růst, potřebujete pár měsíců. Hodně štěstí!

Chci to, ale nenajdu to (

Lena, apt. Dobrý lékař na B.Slavě (pr. Říjen 123)

Nádherná maska! Matka to používá

Nezapadla mě

Dashutka123, :) Natasha-ka, škoda, ale pro mě je to přijatelné. Přestože může být vaše kůže velmi citlivá.

Vezmu si na své rady 2 měsíce. Maska je skvělá. Vlasy jsou silnější!

Floresan Hot maska-komprese "rak"; Maska-kondicionér proti pádu "Ropa" - recenze

Ahoj holky Řeknu ti o maskách na vlasy z jedné linie Floresanovskaya. Zde jsou:

450ml plechovka se šroubovacím uzávěrem.

POPIS: Maska s výrazným oteplovacím účinkem je určena pro intenzivní péči o oslabené vlasy, posílení kořenů a aktivování růstu vlasů. Bohatá v účinných látkách, maska ​​vyživuje a obnovuje vlasovou strukturu po celé délce. Extrakt z pepře zvyšuje mikrocirkulaci krve, která umožňuje cílené pronikání léčivých doplňků, probuzení i spánek kořene v aktivním životě. Aktivní komplex složený z lopuchového oleje, vitaminu E, D-panthenolu snižuje ztrátu vlasů a aktivuje růst vlasů.

Jak používat: aplikujte na vlhké vlasy, intenzivně masírujte pokožku hlavy a nechte 10-15 minut. Opláchněte šamponem. Používejte 2-3krát týdně.

Složení: Aqua, cetearylalkohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Metosulfate, ceteareth-20, glycerin, Arctium Majus extrakt, ceteareth-6, dimethicon, Didecene hydrogenované, glycin SOIA olej, glycinu, Hydroxylované lanolin, PEG-4 Rapseedamide, Capsicum annuum extrakt, Abies sibirica jehly Extrakt, Humulus lupulus extrakt, tokoferol acetát, panthenol, fenoxyethanol, methylparaben (a), ethylparaben (a), propylparaben (a) butylparaben, Parfém. GOST R 52343-2005

Maska je hustá, ale textury jsou jemné, bílé barvy, je velmi výhodné přenést a rozložit vlasy, protože to nehrozí, okamžitě obaluje a nasává vlasy. Vzhledem k hustotě najednou ji potřebujete poměrně trochu, takže tok je malý. Chovám to asi hodinu (dávám to na mokré, nezmrzlé vlasy), během této doby není žádné nepohodlí, cítím trochu teplo. Pokud masíte pokožku hlavy - "pečte" více hmatatelné. Jediná věc, kterou jsou kmeny, je velmi intenzivní pach, vegetativně hořký. Máte to unaveni.

Maska má výrazný pečující účinek, vlasy se ještě před umýváním stávají hladkými, měkkými, nasycenými. Je lehce omyt, pak se praní jako obvykle šamponem + maskou nebo balzamem. Obecně platí, že tato maska ​​je dobrou alternativou k olejům a jiným domácím prostředkům. Je to vhodné a efekt je.

Stejná banka, pouze v menším objemu - 250 ml. V kartonové krabici uvnitř inzerátu vložte tuto řadu prostředků. Patří pod vzorec 81.

Popis:
- Díky formulaci "Tři majetek" sestávající z lopuchového oleje, extraktu z kořenů lopuchu a chmelových korunků působí maska ​​klimatizace ve třech směrech.
- Obnovuje poškozené vlasy, vyživuje oslabené kořeny a stimuluje růst vlasů.
- Speciální kondicionační komponenty poskytují lesk, jas barvy, objem a snadnost při česání vlasů.
- Použijte masku-kondicionér společně s jinými prostředky řady "Burdock" a rychle získáte očekávaný výsledek.

Použití:
Aplikujte masku rovnoměrně na čisté, vlhké vlasy, nechte 5-10 minut a poté opláchněte vodou. Doporučeno pro každodenní použití.

Složení:
Aqua, Oslava Alkohol, methylchlorisothiazolinon.

Maska je velmi podobná předchozí - stejná struktura, barva, vůně. Přestože se mi zdá víc, zdá se mi.

Používá se po umytí. Vlasy se obklopují velmi pevně, takže je nutné je opláchnout dlouhou a pečlivě, aby se zabránilo účinkům neprázdných přilepených vlasů. Nakonec, nic vlastního - vlasy normálně česané, lesk. Obvyklý prostřední balzám. Mně se mi líbilo méně než maskovací komprese. Na úkor snížení ztráty vlasů, neřeknu nic, protože jej občas používám nepravidelně a není pravděpodobné, že budu kupovat znovu.

[Upravený autorem 17. února 2015]

Pomoc Tele2, sazby, dotazy

Masky s horkými vlasy - aktivátor růstu: lopuch Weis, recenze Floresan. Jak vyrobit masky na vlasy v salonu a doma.

Domácí nebo profesionální maska ​​s vysokým obsahem vláken je skvělý prostředek, který obnovuje poškození kudrlin. Horký postup se obvykle provádí v kabině nebo doma.

Ženy v salonu
lopuchový účinek na vlasy
horká maska

Kosmetologický průmysl nabízí jak profesionální nástroje, jako je Weis, tak možnosti rozpočtu. Například horká maska ​​s názvem "Burdock". Podle hodnocení je tento nástroj hojivým aktivátorem růstu vlasů.

Maska "lopuchu" obsahuje součásti, které se během procesu zahřívají. V důsledku toho je tento vlasový produkt účinnější než výrobky při pokojové teplotě.

Tepelné výhody

Masky, které obnovují strukturu vlasů "Ropa" a Weis ovlivňují současně vlasy i kořenovou zónu hlavy. Při použití nástroje není suchá suchá. V důsledku toho je výskyt suchých lupin zcela vyloučen.

Při hodnocení podle recenzí maska ​​"Burdock" zlepšuje krevní oběh, takže horký postup má pozitivní vliv na růst vlasů.

Tento kosmetický přípravek je užitečný v následujících případech:

 • tip bundle;
 • silné srážení;
 • nedostatek lesku;
 • zamotání při česání;
 • vážné poškození, zlomení.

Podle recenzí se doporučuje, aby maska ​​Burdock byla pravidelně používána, pokud je to nutné pro ošetření a obnovu poškozených vlasů. Aby se zabránilo vzniku takových problémů, doporučují se horké relace pro preventivní účely.

Tato maska ​​se vyrovná s křehkými tipy a je velmi užitečná pro dlouhé prameny, které nemají čas dostat dostatek výživy.

Tyto názory na oblíbené obnovující maska ​​pro vlasy dívky píší, že po průběhu léčby využívající „Řepík“ znamená zmizí problém roztřepené konečky vlasů a prameny jsou pružné a odolné.

Aby byl Floresan "Burdock" maskovací komprese co nejúčinnější, doporučuje se ke směsi přidat éterické a zeleninové výlisky. Zpětná vazba naznačuje, že obohacené masky pomohou vyřešit problémy s nadměrným tukem a suchými vlasy.

Pokud jsou vlasy suché, přidejte do produktu olivový olej, kokosový olej, broskvové oleje a estery: modrý heřmánek, ylang-ylang. Chcete-li odstranit lupy vhodný esenciální olej čajového stromu nebo cedru. Olej z citronu, grapefruitu, pomerančů a dalších citrusových plodů vám poskytne vynikající výživu na kadeře.

Pro tukové prameny je vhodný bergamotový olej. Chcete-li urychlit růst, používají se esenciální oleje z eukalyptu, máty peprné a skořice. Požadované množství na jeden porceřovací prostředek není větší než 2 až 3 kapky esterů nebo jedna čajová lžička rostlinného oleje.

 • přítomnost ran nebo škrábanců na pokožce hlavy;
 • silná citlivost kůže;
 • alergický na jakoukoli složku.

Efektivní nákupní produkty

Mnoho recenzí píše o masce Weis. Tento aktivátor růstu vlasů je považován za silný a vysoce účinný prostředek. Existuje však mnoho dalších produktů, které si zaslouží zvláštní pozornost.

Vynikají poměrnou cenou a slušnou kvalitou. Každá dívka si může dovolit tyto nástroje zakoupit v téměř každém kosmetickém obchodě nebo lékárně:

 1. Horké komprese Floresan - "Burdock".
 2. "Nettle chmel" Floresan.
 3. Bylinná klinika Zelená planeta.
 4. "Red pepper" ruské pole.

Recepty na vaření

Mnoho z nich. kteří se pokoušeli o maskovací látku Weis, se stali fanoušky tohoto aktivátoru. Ale někteří věří jenom prostředky, které si samy připravují doma.

To bude vyžadovat:

 • olivový, mandlový olej (1 polévková lžíce)
 • . Na výběr je esenciální olej (4-5 kapek).

Kromě mandlového a olivového oleje jsou užitečné také meruňkové, řepicový, hroznový, lopuchový a olej z pšeničných klíčků. Vše závisí na vašich osobních preferencích.

Musíte být opatrní s étery, abyste se nepopálili. Jedna lžíce rostlinného oleje nevyžaduje více než 2-3 kapek esterů. Způsob aplikace je poměrně jednoduchý.

 1. Smíchejte vybrané oleje, mírně zahřejte ve vodní lázni. Směs by měla mít takovou teplotu, že se může stěží dotknout pokožky, ale nespálit ho.
 2. Smíchejte směs do kořenů, masírujte hlavu po dobu 3-5 minut a poté rozložte zbytky kompozice podél délky pramenů.
 3. Nasaďte plastovou čepičku nahoře a zahřejte teplým ručníkem. Doba expozice od 20 do 60 minut. Vysoušeč vlasů, čím delší doba expozice.
 4. Po uplynutí stanovené doby opláchněte kompozici tekoucí vodou se šamponem. Vlákna budou muset být opakovaně mýdla, protože poprvé se olej nevymaže.

Známe důvody, proč to pomáhá.

Hlavní dekorací dívky jsou její zdravé a tlusté vlasy. Ale dosažení takového účinku není tak snadné. Neustálý vliv větru, negativní teploty, barvení a vysoušeč vlasů negativně ovlivňuje strukturu vlasů. Hot masky jim pomáhají znovu získat sílu a urychlit růst vlasů. Mohou být implementovány jak v kabině, tak doma.

Hot masky jsou směs několika druhů olejů rostlinného původu, které je třeba aplikovat na kořeny pramenů a kadeří pouze ve formě tepla. Dokonce i když se olej zahřeje na pokojovou teplotu, bude mnohem lépe ovlivňovat vlasy.

Užitečné prvky horké masky mají aktivní účinek na vlasy, hluboce vyživují a nasycují kadeře se všemi potřebnými součástmi. Kromě toho horké masky vyživují nejen prameny, ale také pokožku, čímž eliminují suchost a loupání.

Když kombinujete masku s masáží hlavy, můžete dosáhnout dvojitého účinku: aktivovat vlasové folikuly a urychlit krevní oběh v buňkách. To má pozitivní vliv na růst vlasů. Při pravidelném používání horkých masek můžete obnovit vysušené, poškozené prameny a postarat se o ně.

Stačí stačit několik podobných manipulací a všimnete si, jak vaše vlasy ožily, rozštěpené konce a křehkost zmizí. Hot masky vám poskytnou účes flexibilitu a poslušnost.

Na videoklávu s maskou:

Na vlasy a epidermis hlavy mají pozitivní účinek a rostlinné oleje obsažené v horkých maskách. Některé z nich mají antiseptické vlastnosti. Používejte je k péči o citlivou a podrážděnou pokožku hlavy. Hot masky budou vynikající prevencí vzniku houbových chorob.

Neexistují žádné jasné doporučení pro výběr konkrétního oleje. Toto pravidlo můžete dodržet: trakční a hustá struktura oleje by měla být použita k péči o suché, tvrdé vlasy, ale u tenkých a tlustých pramenů je lepší používat lehké oleje.

Na video - horké masce jsme aktivátor růstu vlasů:

Jak to udělat

Proces tvorby horkých mastek doma nezahrnuje nic komplikovaného. Zde vše definuje recept, který jste použili k výrobě jednoho nebo jiného produktu. Ve skutečnosti je mnoho z nich. Každý z nich má svůj vlastní hojivý účinek.

Který je nejlepší, pomůže pochopit obsah článku.

Jak se to děje, můžete si přečíst v tomto článku.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět

Když jsme v metru nebo v davu na ulici, podíváme se divoce na lidi kolem nás, přičemž si všimne detailů oblečení, vzhledu a účesu.

Velmi špatně "beaty" v očích bezstarostnosti ve vzhledu, zvláště pokud jde o hlavní bohatství ženy - její kudrlinky. Kosmetický průmysl nestojí za to, pokud je dívka zklamaná některými způsoby, jak bojovat proti lupům, suchu, křehkost a dalším problémům, které doslova padly na hlavu, a pak byste se měli obrátit na nový výrobek - masky s horkými vlasy.

Z čeho jsou vyrobeny a jak jsou používány

Výhody olejů na bázi rostlinných složek jsou známy všem: jsou vtírány do kůže, saturují je s užitečnými přírodními složkami a vitamíny a bohatě zvlhčují.

Stejný princip vlivu na prameny: vyzdvihněte olej, který se dokáže vypořádat s problematickými vlasy, smíchat a zahřívat. Tento nástroj je dobrý sám o sobě, ale při zahřívání alespoň na pokojovou teplotu je jeho účinek výrazně lepší.

Aplikujte masku tak, aby celá struktura vlasů byla namočená a nasycena životně důležitými složkami, rovnoměrně rozloženými po celé délce od kořenů. Výsledkem je, že vlasy získají "správnou" dietu, je snadnější hřeben, získat přirozený lesk, zesílit a podle toho vypadat zdravěji.

Kombinace masky a masáže hlavy, zlepšuje krevní oběh v kožních buňkách, jsou aktivovány vlasové folikuly.

Hlavní věc není přehánět

Zjistěte, zda je gel pro laky na nehty škodlivý.

Výhody a ublížení

Příznivci názoru, že existují pouze dva přístupy k hlavě vlasů žen: přímý - zkroucený, zvlněný - vyrovnání, zklamání čeká. Ve skutečnosti jsou šťastní majitelé normálních zdravých vlasů - jednotek.

A dívky, které potřebují zvláštní péči a péči - stovky tisíc. Nervózní práce, různé stresující situace, spěch, kvůli kterému sušíme hlavy se sušičem vlasů, špatnou ekologií, levnými šampony a barvivy - to vše vede ke zhoršení stavu našich zámků.

Skalp samotný se stává podrážděným, žárovky jsou slabé, vlasy roste nudné, vypadnou a vypadají lupy. Kromě nepohodlí, které žena zažívá v tomto okamžiku, je z estetického hlediska také tenké křehké a rozštěpené vlasy také odporné dojem.

Jaké problémy řeší masku:

 • Vyživuje strukturu vlasů výživnými přísadami.
 • Podporuje zdravý lesk.
 • Bojuje proti lupům, suchu, rozštěpeným špičkám a křehkost.
 • Neumožňuje ztrátu vlasů.
 • Stimuluje růst.
 • Odstraňuje negativní účinek častých sušiček, chemických postupů.
 • Péče o citlivou pokožku hlavy.

Najděte perfektní odstín kadeří z palety barvy Garnier pro vlasy pomůže.

Co je nejlepší gel na nehty.

Ale musíte být opatrní při této léčbě, pokud existuje:

 • Individuální nesnášenlivost komponent, doprovázená alergickými reakcemi.
 • Endokrinní problémy.
 • Kardiovaskulární a kožní onemocnění.
 • Hypertenze.

Olej nepřehřívejte, aby nedošlo k spálení pokožky.

Jednoduše umyjte špetkou soli.

Dokonalá manikúra pro každou příležitost vám pomůže. V paletě se snadno nachází vhodná barva.

"Horký" růstový promotor

V kosmetických salonech používejte hotové přípravky, jejichž "horký" účinek se omezuje na hoření. Například Weis masky pro růst vlasů, dobře osvědčené v Rusku, obsahují velké množství pepře, mnoho žen si stěžuje na silný dráždivý účinek a pocit pálení, ale pozoruhodné změny jsou zaznamenány. Obsahuje také vitamín E a kyselinu mléčnou.

Weis aktivní lopatka s lopatkou s pepřovým extraktem se aplikuje postupně:

 1. Sdílejte vlasy na nejvíce totožných velikostech (od 8 kusů).
 2. Rovnoměrně rozetřené, těsně zabalené do fólie.
 3. 10-15 minut s proudem horkého vzduchu (při minimálním výkonu) zahřívejte vlasy fólií.
 4. Odstraňte kokony, omyjte zbytky masky. Navíc naneste nezmazatelnou látku, která snižuje riziko negativních účinků faktorů prostředí na vlasy.

Nejlepší jsou olivové a lopuchové oleje, které jsou bohaté na změkčovadla. Rostlinný olej posiluje žárovky.

Jak si vybrat hypoalergenní řasenku, je podrobně popsáno. A ženy s citlivou kůží to nemohou bez pomoci.

Hedvábný obal

Série Constant Delight obsahuje bílkoviny z hedvábí. Popularita této ingredience v kosmetologii je díky pozitivnímu účinku na strukturu vlasů. Účinek hedvábného obalu je nepravděpodobné, že se po prvním postupu objeví, ale po prvním mytí vlasů určitě ucítíte rozdíl: kudrlinky budou lesklé a tekoucí.

Postup se provádí v několika krocích:

 1. Umyjte si vlasy šamponem obsahujícím hedvábné bílkoviny.
 2. Úplně je nepotřebuje, ale vlhkost musí být odstraněna.
 3. Aplikujte na celou délku.
 4. Pro hřeben.
 5. Nechejte 6 - 8 minut.
 6. Vypláchnout.
 7. Vysušte ručníkem.
 8. Naneste sérum magnólie na pokožku hlavy. Masáž Rozemlet celou délku. Držte jej 2 minuty.
 9. Vypláchnout. Utírejte ručníkem.
 10. Malé množství peněz (několik kapek) se třepí v dlaních a šíří se prameny. Nevyplachujte!
 11. Po položení poslední položky, která se má opakovat, položte nástroj na špičky.

Série konstantních potěšení

Odstranění vrásek doma dovolí.

Léčba doma

Existuje spousta receptů na přípravu horkých mask doma, ale postup přípravy tohoto nástroje se nemění:

 1. Olej nebo olej jsou vybrány v závislosti na problému, který je třeba opravit.
 2. K ohřáté hmotnosti není přidáno nic, s výjimkou jiných rostlinných a silicích.
 3. Směs není přímo ohřívána a umístěna ve vodní lázni. Kapacita by neměla být kovová.
 4. Teplota ohřevu by neměla být vyšší než 50 stupňů, jinak dojde k silnému spálení.
 5. Plynulé kruhové pohyby namazávají pokožku hlavy, pak třepí směs do kadeří na špičky.
 6. Po nanesení je třeba hlavu obalit fólií, plastovým pytlíkem nebo plastovým kloboukem a stát nějakou dobu, aby oleje mohly důkladně namočit prameny.
 7. Po zákroku se maska ​​vypláchne velkým množstvím tekoucí tekoucí vody, můžete použít šampon.

Opakujte 1-3krát týdně po dobu jednoho měsíce. Přerušení mezi postupy by mělo být 60-90 dní.

Když se rozdělí, promícháme 1 polévkovou lžíci. kokosové oleje a broskvové semena, 3 polévková lžíce. lopuch a kokosový olej. Přidejte 0,5 lžičky geranium esenciálního oleje.

Pro objem použijte 1 lžičku. rostlinný olej, 1 polévková lžička. len a jojobu, 3 polévkové lžíce. argon.

Pro nasycení vitaminem je stejné množství hroznového oleje, pšeničných klíčků, jojoby a ricinového oleje. Do směsi se přidá několik kapek jalovce a cedrového dřeva.

Pro křehkost, pro posílení mixu olivového oleje a avokáda.

Hotové masky na řemeny mají složitý účinek na strukturu vlasů, ale pokud se tento terapeutický výrobek používá nesprávně, můžete způsobit ještě větší poškození vlasů. Při častém používání se vlasy u kořenů stávají mastnými a těžkými, plešatost se objeví ještě rychleji. Je lepší snížit počet procedur na 5-6 za měsíc.

Ropný olej se umyje, pokud se do vody přidá sůl.

Recepty na maskovací peří jsou uvedeny v.

Celý postup trvá asi 60 minut a luxusní "hříva" bude trvat mnohem déle. Receptura je následující:

 1. 30 gr. lopuchový olej se zahřeje na vodní lázni na teplotu, která je optimální pro aplikaci na pokožku hlavy.
 2. Vtírá do pokožky hladkými pohyby.
 3. Zbytky jsou aplikovány na špičky.
 4. Hlava je pokryta teplým ručníkem, můžete nejprve zabalit vak nebo speciální klobouk.
 5. Za hodinu držte masku a pak ji umyjte.

Udělejte si módní manikúru snadné.

Naši předkové obdařili vlasy se speciálními magickými schopnostmi, bylo věřeno, že dlouhé, dobře upravené opletky mohou chránit celou rodinu dívky před zlými kouzly a zlým zrakem. Dnes se těmto legendám věnuje velká pozornost, ale krása kadeří je důkladně sledována. Cosmetology nabízí širokou škálu produktů a služeb pro péči o vlasy.

Jednou z těchto inovací jsou masky s horkými vlasy, mezi něž patří recepty na všechny problémy spojené se stavem kudrlin. Velkou výhodou těchto masek je jejich dostupnost: výrobky na bázi prodejen stojí trochu, a pro domácí použití můžete sami vyrobit směs.

Pravá příležitostná. V tomto přehledu začnu podrobný příběh o tom, jak jsem na mé hlavě pálil moje zvýšené listy. Několik let jsem rozvíjel vlasy a skutečnost, že před pár měsíci se mi začalo doslova rozpadat, samozřejmě to vyděsilo.

Můj odvážný tým pro boj proti vypadávání vlasů!

Boj začal komplexně: koupil jsem vitamíny, aktualizované výrobky péče, koupil jsem nový masážní kartáč s přírodními štětinami. Hlavní sázka na sérii nástrojů pro vypadávání vlasů od firmy Floresan. Můžete je vidět na fotografii, zleva doprava: Koncentrovat denní nočník a nezmazatelné sérum z plešatiny Rapek. Byl tam další šampon z burgundy, ale nevidím žádný důvod, který by o tom musel vyprávět zvlášť. Šamponem je šampon. Je dobrý, měkký, ale ne více. Celá série, obecně plus vitamíny, plus masáž se štětcem, daly výsledky i za to, co jsem očekával.

Takže, abych začal léčit vlasy a řasy před 3 měsíci, pokračuji i dnes. Vypadá to takhle.

1. Po umytí vlasů (obvykle každý druhý den) se aplikuje maska ​​s horkým ostružinem. Intenzivně zahřeje a dráždí pokožku hlavy, což zlepšuje krevní oběh. Pak po 10-15 minutách. maska ​​vypláchnutá šamponem.

Hot mask-compress Ropa: informace od výrobce

2. V dalším kroku aplikuji koncentrát Day-Night na kořeny mírně vysušených vlasů. Nezdarí vlasy a dokonce zpomaluje proces znečištění.

3. Proces česání vlasů se trochu změnil. Teď pokaždé, když si pokořím vlasy, jemně si myslím hlavu po cestě.

4. Několik hodin před šamponováním hlavy znovu štětcem a pak aplikujte gelové sérum na plešatost.

Určitě jsem nezkusila jednu masku pro rychlý růst vlasů. Vše s různým úspěchem. Ovšem efekt horké masky Burdock zatajil i můj nejoblíbenější první nástroj - Amla olej. Podle mého subjektivního názoru je maska-komprese Burdock nejúčinnější maskou pro vypadávání vlasů, kterou jsem kdy zkoušel!

Hot mask-komprese Ropa

Floresan sám tento nástroj umisťuje jako aktivátor růstu vlasů. No, nevím, jak dobře je Burdock jako maska ​​pro rychlý růst vlasů, protože jsem nedělala srovnávací měření a dokonce po dobu 3 měsíců je stále těžké vidět jasný výsledek. Ale určitě mohu říci, že vlasy nejen rostou v délce, ale jejich množství se také pomalu zvyšuje. Na chrámech a na zádech se nové vlasy, i když jsou stále krátké, aktivně ubírají. Spad byl velmi rychle zastaven.

Hot mask-komprese Ropa

Hot mask-komprese Ropa

Vlastní vlasy vypadají velmi dobře. Jsou měkké, poslušné, ale z nějakého důvodu se začaly starat trochu znovu. Jsem hlavně potěšen, že vlasy aktivně zvyšují svůj objem a už se nepropraskávají. Víte, že pocit husté hromady vlasů mezi prsty je mega-příjemný! Cítíš se téměř jako královna.

Tak vypadají vlasy teď. Mírně znepokojen.

Nyní více podrobností o samotné masce Rapek:

* Hot mask Burkock je opravdu horké. Jako součást maskovaného červeného pepře a dokonale ohřeje pokožku. Ale buďte opatrní, pokud ji použijete, pokud se maska ​​dostane na obličej a oči, nelze se vyhnout silnému pocitu hoření. Přizpůsobil jsem se, aby na hlavu dal duši klobouk, zabraňuje tomu, aby se maska ​​dostala na pokožku čela a očí. A samozřejmě, aby se umyla lopata masky Compress není rozumnější pod sprchou, ale s vlasy ve vaně.

Hot mask-komprese Ropa

* Maska je hustá, s bylinkovým zápachem. Třepím to hojně do kořenů a po 5-7 minutách skalp doslova hoří. Potřeba vydržet 10-15 minut. Po vyprání masky bude topný efekt trvat dalších 40 minut.

* Vyčistěte šampon na rtěnku z horké masky. Vlasy nejsou těžké, ne lesklé.

Obecně platí, že skvělá domácí maska ​​pro vypadávání vlasů, lepší než jakýkoliv salon. Při pravidelném používání si všimnete, že výsledek je zaručen. A ještě lépe, když použijete jiné skvělé prostředky na burku. O nich také jistě řekněte.

Burdock Hot mask-komprese aktivátor růstu vlasů, 450 ml může Floresan (Floresan)

Maska s výrazným oteplovacím účinkem je určena pro intenzivní péči o oslabené vlasy, posiluje kořeny a aktivuje růst vlasů. Bohatá v účinných látkách, maska ​​vyživuje a obnovuje vlasovou strukturu po celé délce. Extrakt z pepře zvyšuje mikrocirkulaci krve, která umožňuje cílené pronikání léčivých doplňků, probuzení i spánek kořene v aktivním životě. Aktivní komplex složený z lopuchového oleje, vitaminu E, D-panthenolu snižuje ztrátu vlasů a aktivuje růst vlasů.

Složení: Aqua, cetearylalkohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Metosulfate, ceteareth-20, glycerin, Arctium Majus extrakt, ceteareth-6, dimethicon, Didecene hydrogenované, glycin SOIA olej, glycinu, Hydroxylované lanolin, PEG-4 Rapseedamide, Capsicum annuum extrakt, Abies sibirica jehly Extrakt, Humulus lupulus extrakt, tokoferol acetát, panthenol, fenoxyethanol, methylparaben (a), ethylparaben (a), propylparaben (a) butylparaben, Parfém. GOST R 52343-2005

Výrobce: Floresan LLC, Rusko

Koupit Burdock Hot Mask-komprese aktivátor růstu vlasů, 450 ml plechovky Floresan levné v našem obchodě je snadné - stačí nám zavolat nebo objednat produkt na našich webových stránkách. Dodání zboží do Moskvy, Moskevské oblasti, regionů, do práce, do nemocnice na požádání v době dohodnuté s vámi je možné. Také objednávky zasíláme poštou do Ruska. Pokud je zadaný produkt dočasně na skladě - bez problému, zavolejte a objednávku doručíme zvlášť pro Vás!

Jak jsem rostla vlasy s nástroji ze série "Burdock" z Floresanu

Pěstování dlouhých a hustých vlasů je cílem mnoha dívek, zejména těch, kteří se stejně jako ti, kteří se na tomto místě shromáždili, chtějí pečovat o své kudrlinky. A rádi bychom co nejrychleji dostali luxusní vlasy.
Sleduji také tento cíl, proto se neustále snažím o nové prostředky k urychlení růstu vlasů. V tomto příspěvku chci mluvit o tom, jak jsem na jaře vyrostla a jaké výsledky mám nakonec.
Jak jste už z názvu pochopili, řeč v publikaci půjde do prostředků řady "lopuchu" z Floresanu.

Všichni víme, že komplexní péče má pozitivní vliv na vzhled a stav našich vlasů. Rozhodla jsem se použít integrovaný přístup k dosažení cenných centimetrů délky. Tentokrát jsem si vybral výrobky jednoho výrobce, který je kombinován do celé série zaměřené na snížení ztrát vlasů a urychlení růstu.
Série produktů na bázi vlasů "Burkock" je založeno na extraktech z lopuchu, pepře, kopřivy a chmelových šišin, které jsou speciálně navrženy tak, aby zabraňovaly a snižovaly nadměrné ztráty vlasů, pomohly stimulovat růst a léčit pokožku hlavy. Intenzivní léčebný cyklus série "Ropa" se skládá ze tří etap a je navržen na jeden měsíc. Vaše vlasy získávají přirozený lesk a plynulost, ztráta vlasů je omezena.

Série obsahuje 7 produktů:

Šampon

Klimatizační maska

Aktivní olej z pečeně

Koncentrace "Burdock" den-noc

Alopecia sérum

Olej pro utahování obočí

Komprese horké masky

Získala jsem horkou masku, koncentrovala den-noc a (oh moje bůh) sérum pro prevenci plešatosti (Myslím, že výrobce dostal trochu nadšení s tímto názvem produktu). Všiml jsem si, že výrobky byly velmi, velmi nízké. Jejich cena se pohybuje od 120 do 180 rublů v našem místním obchodě.
Již v procesu psaní příspěvku jsem viděl, že balení finančních prostředků se trochu změnilo a obnovilo (viz foto výše). Moje sklenice ve starém designu.
Po únorovém maratonu jsem začal používat peníze z řady "Burdock". Prakticky po každém praní jsem použil masku:

Hot mask-pack "Rapek"

Vzhled:

Maska je zabalena do tlusté plastové nádoby tmavé bílé barvy s jasně zeleným víkem. Na něm můžete vidět barevné nálepky s názvem produktu, logem výrobce a obrazem lopuchu. Rovněž se uvádí, že výrobek je "novinkou".

Podobnou nálepku lze vidět na samotné sklenici.

Uvedené na obalu a popis produktu (způsob použití, informace o výrobci), jakož i jeho složení:

Složení masky není nejužitečnější, není přirozené. Sulfáty, silikony, konzervační látky, parabeny jsou zde. Ale užitečné složky nejsou jen málo v kompozici, ačkoli nejsou v prvních polohách, ale přinejmenším do odorantu. Nemám strach z chemie ve formulacích, protože nemám problém se skalpem, zřídka svědění nebo lupy. Ale já bych to zneužíval. Je třeba důkladně očistit pokožku hlavy, používat čas od času hluboké čištění šamponu a drhnutí pokožky hlavy. Vyčíslujte "utilitu":

Glycerin - složka udržující vlhkost, rozpouštědlo, denaturovaný alkohol. Zvlhčující, ochranný, zvlhčující účinek. Rozpouštědlo, regulátor viskozity, emulgátor.
Extrakt z kořene Arctium majus - extrakt z lopuchu
Glycin soja olej - hydratační, ochranná funkce, emolentní, zpomaluje proces stárnutí, vyživuje a regeneruje pokožku.
Extrakt Capsicum annuum - chilli paprička, má antimikrobiální, antioxidační, ochranné vlastnosti. Používá se pro vlasy proti lupům a výživu vlasových kořenů, v kondicionérech.
Abies sibirica jehlový extrakt - jedlový extrakt. Používá se v kosmetice ve formě výtažků, olejů apod. Vyztují, omlazuje, vyhlazuje a má protizánětlivé účinky. Používá se také v kosmetice jako ochucovadlo.
Extrakt Humulus lupulus - chmel, má uklidňující, antimikrobiální, tonizační účinek.
Panthenol hydratační

Účinnost "vytápění" se dosahuje pomocí extraktu kapsika.
Mimochodem, složení mé verze masky se liší od "aktualizované" verze a ne k lepšímu. Zde je složení aktualizované masky:

Aqua, Arctium Majus výtažek z kořene (extrakt lopuchu), Urtica dioica extrahovat Abies (kopřiva extrakt), Butyrospermum parkii Oil (bambucké máslo), otáčivý Extract (chmelový extrakt), Cocos nucifera olej (Kokos), cetearylalkohol, Cetrimonium chlorid, Olej z osiva Camelina sativa Acetát (vitamin E), kyselina benzoová, kyselina sorbová, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol, parfum.

Konzistence a aroma:

Maska je světle béžová krémová látka, poměrně hustá, ale ne zcela homogenní. V tomto případě nenajdete v sobě hrudky, jen malé nepravidelnosti.

Výrobek je aplikován bez problémů, průtok je standardní pro tento typ výrobku. Je také normálně omyta, nikdy jsem ji neměla tak, že po masce jsem nehrál moje vlasy, navzdory skutečnosti, že v procesu používání jsem se stěhoval pryč od cesty, kterou výrobce navrhuje.

Ukázky použití:

Zde začíná zábava.
Od 1. března jsem tuto masku aplikoval prakticky na každé umývání, s výjimkou vyšší moci a týdenní přestávku od produktů na růst vlasů.
Nejprve jsem vyzkoušel tuto masku podle doporučení výrobce, tedy před umytí vlasů šamponem.

Jak používat: aplikujte na vlhké vlasy, intenzivně masírujte pokožku hlavy a nechte 10-15 minut. Opláchněte šamponem. Používejte 2-3krát týdně.
V očekávání příjemného oteplování jsem použil masku na pokožku hlavy a... Necítil jsem nic. Maska se sotva zahřála, pocit tepla byl tak lehký, že jsem si ji stěží všiml. Ale heirmaniaci se nevzdávají!
Příště jsem aplikoval masku ještě před šamponováním, ale již na vlhkou pokožku hlavy (zvlhčoval jsem kořeny stříkací pistole). Výsledkem bylo také smutné, slibný topný efekt nebyl dodržen, světlo teplo není počítáno. Ale heirmaniaci se stále nevzdávají!
Třetí čas jsem použil masku po šamponu, a hle, ihned se začala pečeme. Výhřevný efekt tohoto "horkého komprese" je v rozporu s jménem velmi, velmi měkký. Maska potřebuje čas k "houpání" a přináší teplo na pokožce hlavy. Pečeme po 5 minutách, efekt se stává intenzivnější do 15. minuty expozice. Ale nečekala jsem na oheň na hlavě.
Nemám málo zkušeností s používáním vyhřívacích mask a mám s čím něco srovnávat. Pravděpodobně mnozí si užívali pepřové masky z komplimentu. Pečou to někdy silnější, ale necítím žádné potíže s tím, že bych ho vůbec použil.

Vraťme se k horkému kompresi. Stručně:

maska ​​se zahřeje (a díky za to)
to voní dobře
snadné použití a distribuci
být poměrně ekonomicky využíván, měl jsem na to dost na 3 měsíce
kořeny nevykrmujte, po použití nejsou vlasy znečištěny rychleji než obvykle
tepelný účinek přetrvává po vypláchnutí
rozpočet a velký objem

maska ​​slabě, méně intenzivně než jiné podobné výrobky
potřebuje čas na "houpání", stejný kompliment se zahřeje téměř okamžitě
ne nejužitečnější kompozice

Cena: cca 170r.
Objem: 450 ml.

Souběžně s maskou jsem použil jak tonikum na růst, tak proti vypadávání vlasů. Jak jsem řekl, koupil jsem 2.

Zpočátku jsem vstoupil do své péče:

Koncentrace "Burdock" den-noc

Rozhodl jsem se začít s ním, protože podle popisu mi připadal účinnější a účinnější než další tonikum (o něm dále).

Koncentrát "Burkock" je fyziologický roztok ve vzorci pro změkčování gelu. Navržené pro prevenci a snížení nadměrné ztráty vlasů pomáhají stimulovat jejich růst a léčit pokožku hlavy. Aktivní komplex extrahovaného kopřivy a lopuchového oleje posiluje vlasové kořeny a obnovuje jejich funkci. Při pravidelném používání se aktivuje růst vlasů, což pomáhá snížit vypadávání vlasů. Doporučuje se kombinovat s šamponem a maskou-kondicionér řady "Burdock".

Vzhled:

Koncentrát byl zabalen do kartonové krabice. Označte ve stejném stylu maskou. Krabice také obsahuje popis prostředků a složení:

Projděte hlavní užitečné komponenty:

Extrakt z kořene Arctum majus - extrakt z lopuchu
Extrakt Hummulus lupulus - extrakt z chmele
Extrakt Capsicum annuum - extrakt z kapsiku
Glycerin - změkčovadlo, zvlhčovač
Lanolin - Zahušťovadlo, emulgátor, změkčovadlo, vyživuje pokožku, léčí, omlazuje. Zlepšuje stav vlasů, dodává jim lesk a hedvábnost.
Panthenol - hydratační přípravek, kondicionér vlasů, regenerace a hojení pleti, posiluje vlasy.
Mannan - hydratační přípravek, regenerace pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu, utahuje a tónuje pokožku, změkčující účinek, anti-celulitida, odlučovač vlhkosti.
Abies sibirica jehlový extrakt - extrakt siberianské jedle
Složení aktualizované verze koncentrátu je odlišné (lze jej nalézt na oficiálních stránkách výrobce).

Uvnitř hezké kartonové krabičky byla taková plastová průhledná láhev:

Je vyroben z hustého plastu, je příjemné ho držet v ruce. Postřikovač je naprosto standardní, ale neaplikuje jemně, kapky nejsou jako nezmazatelné vlasové kondicionéry, ale větší. Možná je to kvůli důslednosti.

Konzistence a chuť

V lahvičce je světle zelená kapalina. Je to tlustší než voda, dokonce se zdá, že výrobek je mírně gélový, nebo spíše mírný náznak, že výrobek je gel (výrobce varoval o tom v popisu). Nicméně je stále tekutý.

Koncentrace mastné, s bylinkovou vůní, ve které jsou poznámky z lopuchu. Vůně je docela aktivní, ale ne nevzhledné nepříjemné. Na vlasy to trvá maximálně 15-30 minut, pak z toho nebude žádný náznak.

Ukázky použití:

Tento lék jsem aplikoval na pokožku hlavy během prvních 2 týdnů ráno a večer. Doporučuje výrobci, aby tak učinil. Navzdory skutečnosti, že trvání kurzu, které je uvedeno na obalu, je několik týdnů, já, jako zoufalý člověk, který chtěl vlasy co nejrychleji růst, i nadále používal tento výrobek a pokračoval v aplikaci před tím, než skončila láhev. Složení výrobku je poměrně neškodné, proto jsem si zvolil právě takovou dobu použití.
Navzdory jeho mastné povaze je výrobek spíše lehký, vlasové kořeny nejsou přetížené ihned po aplikaci, zvláště pokud použijete koncentrát na vlhkou pokožku hlavy po umytí. V takovém případě nemám pocit, že na kořenech vlasů něco stříkám. Po aplikaci jakýchkoli speciálních efektů ve formě pocitu hoření nebo lehkého tepla jsem se necítil, i přes extrakt pepře v kompozici.
Ale přesto mi připadá nepatrná olejovitost, všimla jsem si, že druhý den nejsou vlasy vůbec viditelné. To přispívá právě k koncentrátu. Použil jsem sólovou masku a takový účinek nebyl.
Dokonce ani nevím, co ještě psát o tomto nástroji, nezpůsobilo mi žádné zvláštní emoce a nerozlišovalo se od netypických harakteristikami. Tónové a tonické, co jiného můžete říct?
Chcete-li shrnout své dojmy o tomto nástroji:

rozpočtu
neutrální chuť
pohodlné balení

vlasy se znečišťují rychleji než obvykle

Objem: 100 ml.
Cena: asi 120 rublů

A teď máte otázku, proč nehodnotím efektivitu? Protože chci to udělat s vámi
Takže jsem aplikoval masku a soustředil jsem se asi na 1,5 měsíce a to z toho přišlo. Budu posuzovat nárůst pouze fotografie, protože nejsem kamarádka s měřicí páskou (maratony jsou výjimkou).

Kvalita vlasů na druhé fotografii je strašná a noční můra, nebyla to nejlepší den života v mých vlasů, přinejmenším tento obrázek byl vzat těsně před účesem, aby se konkrétně vyhodnotil účinek používání výrobků z řady lopuchu. Pokud se domníváme, že se jedná o nárůst o 1,5 měsíce, pak mě vůbec nevzbuzuje. Nevidím, že se zvětšily ani centimetry. Pouze jedna maska ​​s hořčicí z komplimentu mi dala velkou podporu.

Po účesu jsem pokračovala v růstu vlasů prostředkem kosmetiky a zavedla sérum do mé péče.

Sérová prevence plešatosti "Ropa"


No, jméno séra, trochu strašidelné od něj

Podle popisu výrobce je zamýšleno zabránit spadu, takže jsem ji použil po koncentraci, abych zachoval takový efekt.

Sérum z plešatiny "Rape" je solný roztok s výkonným aktivním komplexem extraktů z lopuchu, pepře a kopřivy. Speciálně vyvinutý vzorec je zaměřen na vlasové kořeny, přičemž je třeba vzít v úvahu jejich vlastnosti a strukturu. Pravidelné používání séra významně snižuje množství vypadávaných vlasů v jakémkoli stádiu plešatosti. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte šampon a masku-kondicionér série "Ropa".

Vzhled

Sérum vypadá přesně jako koncentrát - kartonová krabička, láhev, sprejová láhev - vše je stejné. Rozdíl je pouze u nápisů na obalu, jelikož názvy výrobků jsou odlišné.

A teď je v rubrice "najít 10 rozdílů" se složením koncentrátu den-noc.

Kompozice, jak vidíte, je jiná, ale jen mírně. Kdybych se podíval na složení obou výrobků před nákupem, rozhodně bych neužíval dvě lahvičky najednou. (ale v té době jsem spěchal v obchodě).

Konzistence / chuť

Uvnitř plastové láhve je stejná světlá barva kapaliny. Ve srovnání s koncentrátem je sérum žlutěji barvené (koncentrát je nazelenalý) a mastnější, a je tu i náznak konzistence gelu.

Její aroma je stejná jako v předchozím léku - bylinné, spíše aktivní, s poznámkami z lopuchu.

Dojmy použití

Sérum jsem použil jednou denně, obvykle po mytí nebo večer. Podle pokynů výrobce se nanese a masíruje po dobu 3-5 minut. Navzdory skutečnosti, že v popisu, že výrobek může mát a pečeme (což jsem čekal), bylo varování, že sérum nezpůsobilo žádné pocity. Zdálo se mi, že jsem použil normální tonikum bez tepelných účinků.
Stejně jako koncentrát sérum přispívá k častějšímu mytí vlasů, protože se kořeny rychleji znečišťují. Není divu, protože sérum je mastnější.
A co je nejdůležitější, lze říci, že sérum a koncentrát jsou totožné. Podle vlastností je to naprosto stejný způsob. Proto budou i klady a zápory stejné.

rozpočtu
neutrální chuť
pohodlné balení

vlasy se znečišťují rychleji než obvykle

Cena: 120-130 rublů
Objem: 100 ml.

Nyní zkontrolujte, zda se tyto faktory liší. Také jsem použil sérum po dobu asi 1,5 měsíce, přičemž jsem nadále používal masku. První fotka byla pořízena po srážce, druhá - nová.

A tady už vidím dobrý výsledek, to je asi 2 cm. Trochu, ale to je víc než to, co se mnou bez stimulace roste. Znamená to, že syrovátka je účinnější než denní koncentrát? Nevím. Možná jsem dosáhl tohoto efektu kvůli dlouhému používání masky a toniků a možná sérum opravdu fungovalo lépe.

Mohu poradit s řadou "racku" a pomohl jí růst vlasy? Je těžké odpovědět, ale pravděpodobně ne. Maska mi připadala spíše průměrná a dokonce i slabá (ve srovnání se stejnou komplimentou, která hoří). Přínos těchto toniků i pro mě zůstává v pochybnostech, ale z těchto dvou bych ještě doporučil volbu séra, protože výsledek byl z něj působivější. Poradil bych tuto sérii těm, kteří chtějí vyzkoušet něco nového pro růst vlasů, a ne utratí spoustu peněz na to.
Samozřejmě bych velmi rád nazval tento příspěvek "jak růst vlasy 9 cm za 3 měsíce," ale bohužel, ne s těmito prostředky.

Pro Více Informací O Suché Vlasy