logo

Různé profesionální masky na vlasy "Londa"

Společnost Londa vyrábí od roku 1880 profesionální kosmetiku pro péči o vlasy a od samého počátku své existence nastavila kurz pro výrobu vysoce kvalitních výrobků. Nyní značka patří společnosti Henkel a aktivně se zabývá vývojem inovativních produktů, které jsou populární mezi stylisty a spotřebiteli. Zvláštní pozornost veřejně zasloužené masky na vlasy "Londa". Seznamte se s touto kategorií produktů podrobněji.

Tajemství popularity

Jaké je tajemství takové vysoké popularity masky na vlasy Londa? Všechno je elementární - důvod spočívá v jejich účinnosti a dostupnosti. Kosmetika obsahuje cenné komponenty, je vyvinutá vědci společně s lékaři, ale můžete si koupit výrobky za přijatelnou cenu. Výrobci se ujistili, že jejich zákazníci si mohou dovolit mnoho zákazníků, protože spíše úspěšně spojují efektivitu nákladů a efektivitu.

Masky lze zakoupit v nádobách o objemu 250 nebo 750 ml, což je velmi výhodné.

Výhody

Společnost Londa se neustále vyvíjí, nabízí spotřebitelům inovativní řešení pro péči o kadeřnictví a zlepšení stávajících výrobků.

V katalogu naleznete masky pro řešení všech problémů, s nimiž se nejčastěji setkávají moderní ženy. Výrobky mají směrový efekt, který vám umožňuje lépe vidět vlákna a lépe se léčit.

Mezi další výhody kosmetiky patří:

 • přítomnost cenných olejů, panthenolu, hedvábných bílkovin a dalších příznivých látek v kompozici;
 • vysoká účinnost;
 • snadné použití;
 • ziskovost - maska ​​je poměrně silná;
 • možnost profesionálního a domácího využití.

Přehled produktu

Výrobky firmy Londa mají různé účely. Ve sbírce jsou masky pro hlubokou výživu, restaurování po chemických barvách a barvení, vyhlazení, udržování barvy. Prostředky působí nejen na povrch chloupků, jejich účinné složky pronikají do hlubokých vrstev a poskytují účinný účinek na zničené buňky.

Díky přírodním olejům a dalším užitečným komponentům se kudrlinky dávají po celé délce péče, jsou poslušnější, lesklé, jemnější a dobře upravované.

Seznamte se s oblíbenými maskami blíž.

Velvet Oil Treatment

Profesionální produkt, který je schopen okamžitě obnovit a vylepšit. Charakteristickým znakem Velvet Oil je, že je vhodný pro všechny typy vlasů.

Složení je obohaceno jedním z nejcennějších olejů - arganu. Působí na vlasovou šachtu a kutikulu, naplní póry vzniklé v důsledku poškození, zarovná prameny, je pružný, lesklý a poslušný. Vitamin E chrání proti negativnímu vlivu vnějších faktorů, spouští metabolické procesy, zvlhčuje a vyživuje.

Maska je vhodná pro poškozené a barevné kadeře, nejenže regeneruje strukturu, ale také chrání barvu před loužením.

Viditelné opravné ošetření

Maska pro poškozené vlasy "Londa" s panthenolem je vysoce účinná. Intenzivní složení, které obsahuje pšeničné bílkoviny a mandlový olej, dokáže hluboce hydratovat a vyživovat suché kudrlinky postižené tepelnými a chemickými účinky.

 • Panthenol, který je analogický s vitamínem B, podporuje regeneraci buněk vnitřní vrstvy vlasů. Kromě toho obaluje každý prvek transparentní fólií, která chrání před horkým vzduchem a ultrafialovým zářením.
 • Hedvábné bílkoviny naplní póry v kutikulích, leští kudrlinky a vytvoří je pružnější.
 • Mandlový olej účinně bojuje se ztrátou vlasů a začíná intenzivní růst.

Pravidelné používání tohoto nářadí umožní, aby vaše vlasy byly dobře upravené a krásné, pomohou zbavit se lupin a nadměrného obsahu tuku v kořenech.

Viditelná opravná maska

Produkt je určen pro intenzivní regeneraci velmi suchých a nehybných kadeří. Může být použit v oblasti opakovaného a neúspěšného zbarvení s trvalými složeními, častým používáním vysoušeče vlasů nebo jiných zařízení pro horký styling. Tyto postupy mohou vážně poškodit strukturu pramenů a dokonce zastavit jejich růst.

Odstranění všech nepříjemných důsledků pomůže patentované technologii Radialux, která se používá v masce. Pracuje na principu magnetu, přitahuje ionty k trhlinám a dutinám vlasů a naplňuje je.

Kompozice dále obsahuje panthenol, který provádí regenerační, ochranné a zvlhčující funkce. Pokud nástroj pravidelně používáte, efekt bude viditelný po týdnu.

Intenzivní maska ​​pro hlubokou hydrataci

Nástroj bude skutečná spása pro majitele velmi suchých a dehydratovaných kadeří. Nedostatek vlhkosti vede k matné barvě, křehkosti, ztrátě pružnosti, delaminace špiček. Tato maska ​​pomůže vyhnout se všem těmto důsledkům. Jedná se o další přípravek pro péči, který je vhodný pro použití nejvýše dvakrát týdně, v opačném případě by kudrlinky mohly být mastné u kořenů.

Aktivní složky kompozice jsou extrakty z grapefruitu a makadamového ořechového oleje. Maska intenzivně hydratuje kadeře, obnovuje rovnováhu lipidů, zabraňuje ztrátě.

Obsahuje také mangový extrakt, který obsahuje vitamíny C a A, organické kyseliny. Tento komplex obnovuje strukturu na buněčné úrovni, díky níž se vlasy stávají měkčím, hladším a lesklejším, začínají růst rychleji.

Elegantní jemnější léčba I-Salon

Máte tvrdé prameny, kterým se šampon a balzám nedokáže vyrovnat? Tento produkt vám pomůže disciplínu vašeho účesu! Maska byla vytvořena speciálně pro vyhlazení a změkčení velmi nezdravých vlasů. Dokonce i kudrnaté a vlnité prameny.

Aktivní složky - pšeničné klíčky a oleje z avokáda - vyživují a zvlhčují, regulují mazové žlázy, nasycují buňky kyslíkem a podporují jejich regeneraci, bojují proti exfoliaci špiček.

Mikro-ionty Radialux hladce a měkčí vlasy, takže je poslušný, lesklý a měkký.

Post-barevná úprava barevných odstínů

Tento stabilizátor masky je určen speciálně pro barevné kadeře. Unikátní vzorec výrobku rychle odstraňuje zbytky chemikálií, které mohou poškodit strukturu pramenů, stabilizovat pigmenty a doslova "utěsnit" je v kutikulích a zablokovat výstup. Barva získává dvojitou ochranu, není vymaštěna z vlasů a nemění stín od účinků vnějších faktorů.

Pokud se rozhodnete barvit vlasy bílou, můžete si být jisti, že nástroj zabrání vzniku žlutého tónu. Přípravek je navíc obohacen extraktem z ginkga a olejem z meruňkových jader.

Maska je dodatečným zdrojem výživy, vhodná pro všechny typy vlasů, doporučená k okamžitému použití po barvení a každodenní péči.

Principy aplikace

Můžete vybrat ty správné peníze od společnosti Londa sami nebo po konzultaci s kadeřníkem. Je třeba vzít v úvahu typ vlasů a jejich stav, aby se získal ten nejvhodnější.

Když je maska ​​ve vašich rukou, nebuďte líní, abyste si přečetli pokyny, které podrobně popisují podmínky použití. Některé produkty jsou určeny pro každodenní péči, zatímco jiné jsou pro další, a tato skutečnost by měla být vzata v úvahu.

Popis kosmetiky také naznačuje možné kontraindikace, potřebujete se s nimi seznámit, abyste se nepoškodili. Základní pravidla použití:

 • Masku je třeba aplikovat na čisté vlasy. Předobjedete je ručníkem, aby nedošlo k odtoku vody.
 • Distribuované prostředky závisí na typu, na pokožce a vlasy nebo pouze v délce. Pro rovnoměrné použití použijte hřeben s dřevěnými hroty.
 • Doba expozice se může lišit od 10 do 60 minut. Neobnovujte ji podle svého uvážení, může to vést ke zvýšení obsahu tuku v kořenech a lepených pramenech.
 • Kompozice umyjte teplou vodou, po aplikaci není nutné použít balzám.

Závěry

Masky od společnosti Londa obdržely dobrou zpětnou vazbu od spotřebitelů a profesionálních stylistů. Oni pečují o všechny typy vlasů co nejjednodušší a nejúčinnější. Pravidelné používání produktů se zbaví většiny problémů, kterým čelí dívky každý den.

Specialisté společnosti dokáží kombinovat přírodní ingredience a inovativní vývoj, což dává vynikající výsledky. Vychutnejte si vlasy kvalitní kosmetikou a vychutnejte si jejich atraktivní vzhled a zdraví.

Londa Hair Mask

Transformace doma je možná. Londa vlasová maska ​​dává účesu dobře upravený vzhled, lesk a lesk jako po návštěvě salonu.

Zvláštní funkce

Londa je německá značka známá po celém světě. Společnost se specializuje na vlasové výrobky. Nástroje jsou navrženy pro profesionální úroveň, ale jejich snadné používání umožňuje jejich použití doma.

Výrobky značky se vyznačují dokonalou kvalitou, přiměřenými cenami a šikovným výsledkem, o kterém věří věrní fanoušci.

Schéma používání produktů je jednoduché. Prostředky by měly být aplikovány na umyté mokré vlasy, ustupující od kořenů o pár centimetrů, aby se zabránilo vážení účesu. Minimální doba expozice je 5 minut, maximální je od 10 do 15 (v závislosti na typu masky). Pak by měly být vlasy důkladně opláchnuty.

Intenzivní péče Londa "Professional" obsahuje sérii několika mask určených pro různé účely.

Obnova

"Visible Repair Intensive Mask" - prostředek k obnově poškozených vlasů. Je to skutečná spása pro kudrliny pokazené změnou barvy, praní a další agresivní procedury.

Hlavní složky jsou bílkoviny z hedvábí a mandlový olej.

Bylinné složky přípravku vyživují a nasycují všechny vlasy užitečnými látkami. Radionuxové mikroiony působí na poškozené oblasti a obnovují strukturu vlasů. Panthenol je terapeutická látka určená ke zlepšení a změkčení pramenů.

Po nanesení přípravku se vlasy stávají silnějšími a pružnějšími, snadno se hřebou a získávají zdravý lesk. Výsledek je patrný po několika postupech.

S panthenolem

"Visible Repair Repair" - produkt podobný výše zmíněné masce, ale s hustší konzistencí a větším objemem. Účinek účinných složek produktu je rovněž zaměřen na transformaci poškozených pramenů. Brilantní, měkké a "živé" kadeře po nanesení produktu, které jste zaručili.

"Maska pro intenzivní hydrataci" - nástroj vytvořený pro suché vlasy.

Bez ohledu na důvod suchosti, produkt dodá každému vlasu jemnost a hydrataci. Je ideální pro ty, kteří zneužívají instalaci horkovzdušné sušičky, rovnačky nebo curlingu. To pomůže vrátit vlasy hladký a dobře upravený vzhled po horkém létě, protože paprsky slunce také mají negativní vliv na účes.

Mikro-ionty Radialux pronikají hluboko do vlasů, vyplňují ztracenou elasticitu a vyrovnávají povrch.

Extrakt z medu a manga se nejen stará o kudrlinky, vyživuje je, ale také poskytuje ochranu před agresivními faktory prostředí. Dávají také příjemnou ovocnou vůni, která změní použití masky na SPA proceduru skutečného potěšení.

Vyhlazení

"Elegantní vyrovnávací vyrovnávací léčba" - produkt zaměřený na "zkroucení" nespravodlivých pramenů.

Hlavními přínosnými složkami jsou pšeničné klíčky a olej z avokáda. Stejná unikátní technologie Radialux a přírodní komponenty vyhlazují kadeře, dávají jim pružnost, pružnost a hladkost zrcadel.

Pro barevné vlasy

"Intenzivní maska ​​barevného záření" - produkt, který zachovává krásu barevných pramenů.

Lipidová pomerančová kůra a exotický extrakt z moučníku vyživují všechny vlasy a naplňují ji silou a energií. Nástroj také chrání vlasy před UV zářením, což je zvláště důležité v létě.

Maska udržuje jas a hloubku výsledného odstínu. Současně dává kadeřům jemnost a brilantní lesk.

Stabilizovat

"Barevná stabilizační maska ​​barvy" je další produkt vytvořený pro ty, kteří chtějí změnit. Složení produktu je podobné složce složek předchozí masky. Tuto možnost se však doporučuje použít ihned po malování.

Nástroj odstraňuje částice chemických barviv, které částečně zůstávají na prameni po postupu. V tomto případě maska ​​uchovává barevný pigment a "utěsňuje" ho uvnitř každého vlasu. To zabraňuje rychlému ztrátě saturace tónu.

Výsledkem použití produktu jsou jasné, hladké a lesklé vlasy.

Může být aplikován ihned po barvení a jako denní ošetřovatel.

Stínování

"Barevné oživení Blonde Stříbrná maska ​​"- speciální produkt značky, který byl vytvořen speciálně pro blondýnky. Po vyfarbení světlým tónem se často vznáší šlechtická blondýnka a objeví se nevzhledný nažloutlý odstín.

Tato maska ​​pomůže vrátit vlasy do nádherné barvy a dobře upraveného vzhledu. Speciální pigmenty a extrakt levandule neutralizují odstín "kuřecí" a dodávají pramenům příjemný chladný tón. A pečující komponenty si udržují vitalitu a zdravý lesk kadeř.

Pro nejefektivnější výsledky se doporučuje použít nástroj v kombinaci se šamponem "Blonde" Silver ".

S arganovým olejem

Velvet Oil je nový výrobek v sortimentu značky. Návrh masky je vyroben v čokoládově hnědých tónech, což usnadňuje jeho odlišení od ostatních výrobků. Hlavní aktivní složky jsou vzácný a drahý arganový olej, stejně jako cenný vitamín E.

Výrobek je doporučen pro porézní, suché a křehké vlasy. Olej ze vzácných plodů arganie napájí a posiluje všechny vlasy.

Vitamin E poskytuje ochranu před negativními účinky vnějších faktorů. Po zákroku jsou kadeře lesklé, jsou rozptýleny měkkými vlnami, stávají se silnými a pružnými.

Recenze

Výrobky Londa jsou jednoznačně uznávány jako jeden z nejlepších produktů pro péči o vlasy. Zákazníci berou na vědomí snadné použití, příjemnou a nenápadnou vůni masky, snadné použití a distribuci vlasů.

Ale nejpůsobivější výsledek z používání produktů. Je patrné, že po prvním postupu je kumulativní účinek. Nástroje splňují všechny sliby od výrobce a opravdu mění vlasy.

Nejvíce nadšené recenze se týkají masky "Visible Repair". Po použití produktu se vlasy stávají lesklé, měkké a hedvábné. Dokonce i velmi poškozené, porézní a suché prameny mají dobře upravený "elegantní" vzhled. Oni už nejsou zmateni, snadno se hřebou. V tomto případě vlasy "nezasazují rampouchy", ale jsou rozptýleny světelnými vlnami.

Při drobných zraněních se zákazníkům nedoporučuje, aby položili masku na kořenovou část účesu, aby se vyloučila váha. Toto by mělo být provedeno pouze v případě, že jsou vlasy po celé své délce špatně poškozené, začínající od kořenů.

Dívkám se také nedoporučuje používat masku po malování. Aktivní složky a oleje urychlují vyluhování barvivového pigmentu.

Naštěstí má Londa produkt speciálně určený pro barvené prameny a má také mnoho pozitivních recenzí. Jedná se o masku "Barva záření". Po použití je vlasy také měkké, drobivé a lesklé.

Samozřejmě, že barva (obzvláště tmavá) znamená, že se nedoporučuje. Tento efekt však nemůže poskytnout žádný produkt na péči (pokud neobsahuje barvicí pigmenty). Ovšem ve srovnání s jinými výživnými maskami nástroj neurychluje vyluhování barvy.

Deep Moisture je také velmi populární. Vlasy po toku jako hedvábí se stávají hladkými a poslušnými. A měkkost, pocit vlhkosti a zdravá záře - to vše dává použití tohoto produktu.

Argan se také zamilovala do zákazníků. Nástroj poskytuje vlasům snadné česání, dobře upravený vzhled, hladkost a pružnost.

Dívky, které si po aplikaci masky stěžují na rychlou kontaminaci vlasů, doporučují ostatním zákazníkům, aby po proceduře důkladně umyl prameny.

V tomto videu - recenze společnosti Londa Professional "Visible Repair Line for damaged hair".

Top 3 masky od Londy pro poškozené vlasy

Mezi výrobci kosmetiky se Londa vyznačuje dlouhou historií a profesionálním přístupem k vývoji vlasových produktů. Tato společnost má několik linek určených pro poškozené vlasy. Jedná se o husté, výživné masky, které si zaslouží vynikající zpětnou vazbu od zákazníků. Zjistěte více o třech nejoblíbenějších maskách od společnosti Londa.

Londa Professional je proslulá nejen barvami a stylingovými výrobky, ale také výrobky pro péči o vlasy, zejména masky na vlasy. Tyto výrobky v cenovém rozmezí od 900 do 1800 str. Jsou vyráběny v tubách 200 a 750 ml plechovek. Velký obal trvá šest měsíců nebo rok v závislosti na délce vlasů. Zvažte 3 nejoblíbenější masky od společnosti Londa, které si zaslouží uznání kupujících.

Londa Profesionální sametový olejový maska

Zahrnuty do řady drog pro těžce poškozené vlasy. Hlavní účinnou látkou Velvet Oil Musk je arganový olej, který obnovuje vlasy po barvení. Je určen pro všechny typy vlasů, které potřebují péči a obnovu.

Účinné látky:

 • arganový olej - obnovuje;
 • Vitamin E - silný antioxidant, chrání vlasy před stárnutím a ultrafialovými paprsky;
 • Panthenol - zlepšuje vzhled a strukturu vlasů.

Konzistence je velmi hustá, ale dokonale přiléhá k pramenům. Snadno se umýt. Poskytuje objem, který po aplikaci dlouho nezmizí.

Vůně ušlechtilé, ale nenápadné, vůně vypadá jako drahý parfém. Pramínky jsou perfektně hřebeny, proudí, dokonale přizpůsobitelné instalaci. Existují recenze, které po nanesení pramenů nástrojů jsou rychle a rychle znečištěné.

Pokud po nanesení masky vypadají vlasy těžké a mastné, opláchněte je důkladně jemným šamponem. Při příštím uložení do skladu se dostanete 5 cm od kořenů.

Londa Profesionální maska ​​pro intenzivní hydrataci

Prostředky pro hluboké zvlhčování suchých vlasů. Obnovuje strukturu křehkých vlasů a rozděluje je na koncích. Vhodné pro suché, obarvené a křehké vlasy z přírody. Vyživuje, posiluje, obnovuje elasticitu. Doporučeno pro lehké bělené vlasy.

Skládá se z:

 • med - pečuje o pokožku hlavy a vlasy;
 • mangový extrakt - má hojivý účinek.

Podle recenzí je droga spotřebována ekonomicky. Ale příliš mnoho peněz je vytaženo z měkké trubky najednou. Vůně je lehká, ovocná, po mytí přetrvává. Neváží prameny.

Mezi přísadami je antistatický prostředek, takže při stylování nejsou vlasy zmatené.

Viditelná maska ​​pro opravy

"Žlutá" linka od společnosti Londa, která je navržena tak, aby maximalizovala obnovovací vlákna. Maska s panthenolem posiluje vlasy zevnitř a dává jim skvělý vzhled. Vhodné pro péči po uplynutí doby platnosti. Stejně dobré pro všechny typy vlasů.

Aktivní složky:

 • panthenol - obnovuje vlasy venku a uvnitř;
 • Vitamín B5 - pro snadné oddělení vlákna;
 • mandlový olej - zrychluje růst, dává dobře upravený vzhled;
 • hedvábné proteiny - zvlhčují a vyživují pokožku hlavy;
 • Radiální mikroiony naplňují nerovnou strukturu vlasového hřídele.

Zpětná vazba naznačila kumulativní účinek léku - každé použití vlasů se stává lepším.

Stejně jako v předchozích maskách jsou v kompozici silikon a parabeny, které se nebudou líbit milovníkům přírodní kosmetiky. Nicméně, recenze jsou jen pozitivní a zda stojí za to vyzkoušet, je na vás.

Jak podat žádost?

Produkt je distribuován na mokré, čisté vlasy a po 5-10 minutách se vypláchne. Poté můžete uschnout hlavu pomocí vysoušeče vlasů - živiny posilují vlasy a nemají strach z horkého vzduchu. Vhodné pro časté použití.

Masky firmy Londa jsou moderní profesionální výrobky s vynikajícími obnovovacími vlastnostmi. Každá z těchto masek proniká hluboko do struktury vlasů a dodává jim zářivý, zdravý vzhled. V závislosti na poškození pramenů můžete vybrat nástroj, který řeší konkrétní problém.

Londa Visible Repair Profesionální maska ​​pro poškozené vlasy: popis a složení

Každý den se ženský účes podrobuje různým zkouškám: sušení foukáním, stylizace s horkým stylizátorem, barvení, perm, sluneční paprsky, nepříznivé povětrnostní podmínky a mnoho dalších faktorů. Poté se vlasy stávají zranitelnějšími, ztrácejí svou atraktivitu a lesk. Bohužel se ne vždy ukazuje, že najdou čas a peníze na pravidelné návštěvy kosmetických salonů pro restaurátorské procedury.

Německá společnost Londa Professional se již dlouho stala vůdčí osobou v oblasti péče o vlasy. Speciálně navržená ochranná maska ​​Londa Visible Repair pomáhá vlasům nalézt hedvábnost, zbavit se lámavosti a vyživovat životně důležitou energií.

Krásné, dobře upravené vlasy poskytují majiteli nejen atraktivní vzhled, ale i skvělou náladu, protože je tak příjemné, že se jako zrcadlo líbí. A elegantní kudrlinky, naplněné zdravým leskem, si zasluhují blízké záběry ve filmech.

Činnost, popis a složení

Londa Visible Repair Professional provádí své činnosti na třech úrovních:

 • normalizuje strukturu;
 • vyživuje a hydratuje;
 • poskytuje dlouhodobou ochranu.

Maska Londa Visible Repair s panthenolem je vhodná pro všechny typy vlasů a pokožku hlavy. Výrobce nejprve doporučuje použití tohoto nástroje pro poškození kadeří, které byly vystaveny i nejsilnějšímu chemickému útoku.

Londa Visible Repair poskytuje následující efekt:

 1. výživy a hydratace (kořeny, vlasové folikuly, vlasy);
 2. odstranění dělených konců;
 3. snadné česání;
 4. úplné obnovení struktury;
 5. snížení rychlosti nasolení hlavy.

Speciálně vybrané komponenty masky pronikají hluboko do struktury vlasů, obnovují poškozené oblasti a nasytí je potřebnými prvky. Vlhkost přetrvává uvnitř každého vlasu, což eliminuje problémy jako zlomení a rozštěpení.

Maska má pozitivní vliv na pokožku hlavy: zabraňuje lupům, snižuje různé záněty, bojuje s ekzémem. Vlasy začínají růst rychleji a stávají se pružnějšími. Její účes je lehce stylový, působivé měkké kudrlinky, plné lesku.

Hlavní složky kompozice a jejich působení:

 • kyselina panthenolová léčí vlasové buňky;
 • mandlový olej zvyšuje růst, zvyšuje flexibilitu;
 • Vitamín B5 dodává hedvábnost a lesk;
 • Mikro-ionty Radialux vyplňují dutiny a trhliny ve vlasech;
 • hedvábné bílkoviny zvlhčují a vyživují.

Použití

Londa Visible Repair se často doporučuje jako nejlepší prostředek k obnově vlasů po agresivní chemické expozici. To je zcela pravda, ale neměli bychom zapomínat, že ne vždy obraz a perm jsou jedinými viníky, které oslabují strukturu.

Každý den je hlava vystavena slunečnímu záření, změnám teploty a praní v chlorované vodě. Absolutně všechny vlasy, dokonce ani takové, které nikdy nebyly obarveny, vyžadují zvláštní péči. Je velmi důležité, aby bylo pravidlem používat vlasy k udržení vlasů.

Způsoby použití masky Londa Visible Oprava:

 1. Standardní metoda. Maska je rovnoměrně aplikována masážními pohyby na čisté vlhké vlasy. To je vypláchnout v 10-15 minut s teplou vodou.
 2. Zvláště intenzivní a výživná metoda. Vhodné pro silně poškozené vlasy. Je nutné aplikovat masku, jako v prvním případě, ale pokrýt ošetřenou část hlavy celofánem (zvýšit účinek, zahřívat ji pomocí vysoušeče vlasů), pak obalit hlavu ručníkem a počkat 30-40 minut. Pak opláchněte teplou vodou.

Textura je velmi příjemná a voňavá, celý postup přináší maximum potěšení. Maska je aplikována velmi lehce po celé délce vlasů, struktura je krémový gel, náklady na jeden postup jsou malé. Londa Visible Repair je bez problémů vymyta, vlasy po zákroku nejsou váženy.

Nástroj nepoužívejte víc než dvakrát týdně. Doporučuje se, aby na kořenovou část vlasů nebyla vložena maska, pokud nejsou poškozeny. V tomto případě může existovat pocit vážení a snížení vizuálního objemu.

Kontraindikace

Mezi hlavní kontraindikace patří osobní citlivost nebo netolerance alespoň jedné ze složek kompozice. Doporučujeme nepoužívat Londa Visible Repair bezprostředně po barvení: může dojít ke zrychlení vyluhování barviva.

Produkty Londa Professional jsou určeny pro použití v showroomech. Snadné používání a efektivní výsledky již dlouho udělaly uvolněné finanční prostředky na domácích pultech mezi zákazníky.

Výsledek použití je viditelný po prvním postupu a neustálé používání produktů pro obnovu vlasů vede k kumulativnímu účinku. Sliby výrobců nejsou prázdná slova, prostředky jsou skutečně účinné, což potvrzují četná zpětná vazba od zákazníků po celém světě.

Maska Londa Visible Repair opravdu získává nejpozoruhodnější zpětnou vazbu od těch, kteří již testovali své vlastnosti na sobě. Vlasy jsou plné vitální energie i po velmi vážném stavu. Účes dostane zdravý a dobře upravený vzhled a kudrlinky se stanou lehkými, nasycenými lesklým leskem.

3 pravidla pro použití masky Londa

Londa vlasové masky používají jak mistry v salónech, tak i ti, kteří se o vlasy starají doma. Tímto způsobem vysoce kvalitní profesionální kosmetika není drahá a dává vynikající výsledek.

Profesionální řada péče o vlasy: Hydratační žlutá maska

Londa, stejně jako jiné profesionální značky, vyrábí nástroje s pravítky. Linka obsahuje jeden nebo dva produkty.

 1. Color Radiance - maska ​​pro barvené vlasy londa s extraktem z mořského ovoce;
 2. Viditelná oprava obsahuje opravnou tekutinu a profesionální prostředek pro poškozené kadeře s mandlovým olejem a hedvábným extraktem;
 3. Deep Moisture - maska ​​pro suché vlasy s medem a mangem pro hluboké hydrataci.

To je nejoblíbenější vlasová maska ​​londa professional. Vyhráli mnoho fanoušků a jsou dobré pro domácí použití.

Použití Londa masky pro poškozené, barvené vlasy s panthenolem: cena a kvalita

Některá profesionální kosmetika je obtížně použitelná doma. Produkty od společnosti Londa jiné. Používá se také jako každá jiná kosmetika pro spotřebitele. Nejúčinnější při běžném používání. Zvedněte přísně podle pokynů a charakteristik pramenů. V opačném případě nemáte jen požadovaný výsledek, ale můžete také poškodit vlasy.

 • Aplikujte vlasovou masku Lond na umyté mokré vlasy (pokud není v pokynech uvedeno jinak);
 • Nepřekračujte nebo nepodceňujte dobu expozice na kadeřích;
 • Používejte tak často, jak je uvedeno v pokynech. Čím častější používání povede k těžším pramenům a zlomí je.

Profesionální maska ​​na vlasy Londa nejlépe odhalí své vlastnosti pouze ve spojení s jinými týmiž řadami. Jedna kompozice nemůže vyřešit problém.

Recenze

Uživatelé uvádějí jak pozitivní, tak i negativní stránky těchto kompozic. Například Londa's Visible Repair Masc dává vynikající výsledek jen tehdy, když vlasy suší vysoušečem vlasů. S přirozeným sušením, kudrlinky nevypadají dobře upravené. Také, negativní strana se nazývá větší objem, který prodává (750 ml). To je nepříjemné, pokud kosmetika není vhodná.

Londa Professional - masky na vlasy

Obnovte oslabené nebo poškozené vlasy zakoupením profesionální masky Londa! Objednejte si zásilku ✈ v elektronickém obchodě ➦ Market vlasů - volejte ☎: +7 (499) 394-49-67.

Masky "Londa" okamžitě vracejí vitalitu vlasů a zdravý lesk!

Po agresivních chemických postupech a horkém stylu se vlasová struktura stává porézní: kudrlinky jsou nudné, splétají se, dělí se. Značka z Německa vyrábí masky s jedinečnými vzorci, které vám umožňují posílit oslabené vlasy na strukturální úrovni:

 • Londa Velvet Oil - arganový olej, který je součástí, okamžitě uzdravuje a obnovuje poškozenou kůžičkovou vrstvu vlasů.
 • Maska Londa Visible Repair pro poškozené vlasy s mikroiony Radialux je nenahraditelná při nouzové rehabilitaci oslabených vlasových šachet.
 • Elegantní vyhlazování je produkt s oleji z avokáda a pšeničných klíčků, vyhlazující kudrlinky, takže je hedvábný a zářící.
 • Intenzivní hydratační hydratační přípravek s pantenolovým, medovým a mangovým džusem. Živí nad suchými křehkými špičkami a uvolňuje elektrifikaci.
 • Londa Color Radiance s oranžovými stromovými lipidy a kapucí z ovoce z passion fruit - určená pro barvené vlasy. Zachovává jas vlasů, utěsňuje barevné pigmenty uvnitř vlasové šachty, posiluje porézní strukturu vlasů.

Při objednávání od nás získáte originální zboží vyrobené v Evropě za velmi atraktivní cenu. S celkovou objednávací hodnotou přes 3000 rublů dodáváme zboží v Moskvě zdarma!

Bonusový program

Registrovaní zákazníci účtují 4% částky šeku na bonusový účet v "osobním účtu". Bonusové ruble jsou účtovány na všech produktech (s výjimkou speciálních nabídek) a mohou platit až 50% dalšího nákupu.

Londa vlasová maska

Velmi mnoho zástupců krásné poloviny lidstva se pravidelně setkává s řadou problémů spojených s jejich kudrlinky, a v takovém případě byste měli věnovat pozornost masce pro vlasy Londa.

Slavná německá společnost Londa je na Olympus slávy již více než sto let a nabízí vysoce kvalitní kosmetické přípravky pro profesionální péči o vlasy.

Londa je především známá svými barvicími kompozicemi, ale řada dalších designů je také velmi populární.

Zvláště pozoruhodné jsou masky určené pro silně poškozené vlasy, které v krátké době vrací přirozený lesk na kadeře a naplní je energií.

Profesionální kosmetika této značky je kvalitativně novou úrovní péče o vlasy.

Tyto směsi s panthenolem pro těžce poškozené kadeře obsahují celý komplex vitaminů a minerálů, které jsou nezbytné pro obnovu normálního fungování kořenového systému. Londa nabízí masky určené pro barevné vlasy.

Jejich pravidelné použití pomáhá saturovat barvu kudrlin s více přirozenými tóny.

Vysokou kvalitu těchto profesionálních kompozic potvrzují četné recenze těch žen, které prožily svou účinnost.

Hlavní rysy

Jakákoliv profesionální maska ​​na vlasy by měla mít účinný účinek nejen na kořenový systém, ale i na strukturu vlasů.

V tomto smyslu je Londa téměř ideálním nástrojem, který v krátké době pomáhá poškozeným vlasům úplně se zotavit a znovu lesknout přirozeným leskem.

Složení masky z Londy zahrnuje pouze přírodní ingredience, které po zpracování zachovávají všechny užitečné vlastnosti.

Takové sloučeniny obsahují některé esenciální oleje, které napomáhají naplnění vlasů živoucí vlhkostí, stejně jako bílkoviny, které jsou odpovědné za normalizaci práce kořenového systému.

Maska Londa zvláště účinně obnovuje kadeře, které byly poškozeny v důsledku kroucení, vyrovnání nebo chemické expozice barvy.

Mají stejný kvalitativní účinek jak na suché, tak na mastné typy vlasů, a v každém případě umožňují vlasům vrátit pravou mládí.

Při pravidelném používání těchto prostředků s panthenolem se kudrlinky na hlavě stanou elastickými a snadno se hřeblí.

K úplnému obnovení poškozených vlasů to bude trvat několik týdnů, což potvrzují i ​​recenze od skutečných lidí.

Londa nabízí několik typů profesionálních masky pro poškozené vlasy.

Zvláštní pozornost by měla být věnována kompozicím pro barevné kadeře, které pomáhají udržovat si vlasy bohatou barvu po dlouhou dobu.

Každá maska ​​od firmy Londa je vyvíjena za účasti profesionálních lékařských specialistů, což zaručuje jejich bezpečnost a nepřítomnost vedlejších účinků.

Kompozice pronikají hluboko do struktury vlasů, takže i tenké a zvlněné kudrlinky začínají oživovat a naplňovat energií.

Tyto masky zabraňují nadměrnému vypadávání vlasů. Vzhledem k jejich aktivnímu vlivu na vlasové folikuly a žárovky začíná růst nových kudrlin.

Maska s panthenolem pomáhá pramenům rychle získat hustotu a objem. Charakteristickým rysem všech maskách od Londy je nejen rychlé naplnění kudrlin s přirozenou energií, ale také maximální živá nasycení jejich barvy.

Rychlost a neuvěřitelná účinnost těchto kompozic potvrzují recenze těch osob, které zažily účinky těchto profesionálních kosmetických prostředků na péči o poškozené prameny.

Druhy a pravidla aplikace

Londa nabízí několik účinných mask, které pomáhají aktivně obnovit poškozené vlasy.

Řada Visible Repair zahrnuje přírodní mandlový olej a koncentrát bílého hedvábí, který naplňuje i vlasy s živou silou, které ztratily svou atraktivitu v důsledku pravidelného barvení a chemických permutů.

Tato maska ​​je stejně vhodná jak pro suchý, tak pro mastný typ vlasů. První efekt nastává doslovně po několika aplikacích.

S pravidelným používáním se kudrlinky stávají lesklé a pružné, snadno se hřebují a pečují.

Série Deep Moisture Intensive poskytuje řadu nejrychlejších obnovení vlasů.

Ve své kompozici obsahuje maska ​​dostatečné množství přírodního makadamového oleje a koncentrovaného extraktu z grapefruitu.

Kompozice podporuje aktivní zvlhčení dokonce suchých kadeří. Maska s pravidelným používáním dává dlouhodobý účinek.

Je třeba poznamenat, že tato řada obsahuje takovou aktivní složku jako mikroiony Radialux, které jsou zodpovědné za vyrovnání vnějšího povrchu kadeří.

Tato maska ​​se vyznačuje příjemnou ovocnou vůní, která zůstává ve vašich vlasech po dlouhou dobu. Aplikujte přípravek na mírně zvlhčené vlasy, rovnoměrně rozdělujte celou délku kadeřnic.

Dobré recenze obsahují sérii Color Radiance, která je bohatá nejen na nejrůznější skupiny vitamínů, ale také na všechny druhy aktivních stopových prvků a přírodních olejů.

Tato maska ​​je zvláště důležitá pro barvené kadeře, které neustále potřebují odpovídající výživu.

Tato kompozice pomáhá vlasům rychle naplňovat vitalitu a zdravou energii a účinek jejich použití i sytost barev zůstávají dlouhou dobu.

Je třeba poznamenat, že maska ​​s pravidelnou aplikací chrání kadeře před agresivními účinky ultrafialového záření.

Profesionální kosmetické kompozice Londa je skutečně vysoce kvalitní regenerační efekt, který trvá dlouhou dobu.

Tyto masky jsou aplikovány na poškozené vlasy až třikrát týdně po dobu jednoho měsíce, po které je třeba udělat krátkou přestávku.

Chcete-li zlepšit obnovovací účinek, po nanesení přípravku na vlasy se doporučuje pečlivě zabalit teplý ručník.

Masky s panthenolem sestávají pouze z vysoce kvalitních přírodních složek, v některých případech mohou obsahovat také vysoce kvalitní silikonové složky, které jsou pro tělo naprosto bezpečné.

Tento výrobek můžete zakoupit v libovolném kosmetickém obchodě, přičemž každý obal obsahuje pokyny s podrobnými doporučeními výrobce, jak je používat.

Profesionální řada péče o vlasy: Hydratační žlutá maska

Londa, stejně jako jiné profesionální značky, vyrábí nástroje s pravítky. Linka obsahuje jeden nebo dva produkty.

 1. Color Radiance - maska ​​pro barvené vlasy londa s extraktem z mořského ovoce;
 2. Viditelná oprava obsahuje opravnou tekutinu a profesionální prostředek pro poškozené kadeře s mandlovým olejem a hedvábným extraktem;
 3. Deep Moisture - maska ​​pro suché vlasy s medem a mangem pro hluboké hydrataci.

To je nejoblíbenější vlasová maska ​​londa professional. Vyhráli mnoho fanoušků a jsou dobré pro domácí použití.

Použití Londa masky pro poškozené, barvené vlasy s panthenolem: cena a kvalita

Některá profesionální kosmetika je obtížně použitelná doma. Produkty od společnosti Londa jiné. Používá se také jako každá jiná kosmetika pro spotřebitele. Nejúčinnější při běžném používání. Zvedněte přísně podle pokynů a charakteristik pramenů. V opačném případě nemáte jen požadovaný výsledek, ale můžete také poškodit vlasy.

 • Aplikujte vlasovou masku Lond na umyté mokré vlasy (pokud není v pokynech uvedeno jinak);
 • Nepřekračujte nebo nepodceňujte dobu expozice na kadeřích;
 • Používejte tak často, jak je uvedeno v pokynech. Čím častější používání povede k těžším pramenům a zlomí je.

Profesionální maska ​​na vlasy Londa nejlépe odhalí své vlastnosti pouze ve spojení s jinými týmiž řadami. Jedna kompozice nemůže vyřešit problém.

Značka "Londa" je součástí velké německé firmy "Henkel". Specializací značky je výroba profesionální kosmetiky pro péči o vlasy a barvení. Řada prostředků stanovených výrobcem je poměrně rozsáhlý a zahrnuje: Péče balzám po barvení, barvy na vlasy, profilovací a styling gely, šampony, kondicionéry, oxidační činidla, bělící prostředky, a další. Poměrně populární značky značek jsou praktické a levné vlasové masky.

Profesionální masky "Londa" jsou vyráběny na bázi silic, příznivých kyselin, panthenolu a dalších komponent pro profesionální péči. Největší pozornost je věnována regeneračním maskám výrobce. Profesionální složení těchto výrobků umožňuje vrátit vlasový lesk, hladkost a hluboké zotavení po barvení nebo bělení. Maska pro hluboké obnovu a sytosti vlasů obsahuje ve svém složení panthenol, který působí přímo na vlasové struktury, a vitaminové komplexy, minerální látky a oleje pomoci nasycení vlasy je důležitou složkou pro úplné uzdravení.

Maska "Londa Professional Treatment" je speciálně navržena pro suché, poškozené a barvené vlasy. Jak víte, postup barvení není nejbezpečnější a prospěšný pro vlasy. Časté pravidelné barvení silně poškozuje vlasy, ovlivňuje nejen jejich strukturu, ale i růst. Profesionální masky pro péči pomáhají nasytit barvené vlasy s užitečným vitamínovým komplexem, aby obnovili své dosavadní zdraví a lesk. Tyto nástroje jsou ideální pro pravidelnou péči a poskytují viditelný výsledek až po dlouhém používání.

Výhody masky pro obnovu Londa

Ozdobná maska ​​Londa pro profesionální hloubkovou péči je určena pro barvené vlasy a může být vhodná pro poškozené a silně usušené vlasy, bez ohledu na barvu a frekvenci barvení. Profesionální nástroj se liší od běžných masek v hlubokém působení na kořenový systém vlasů, nikoliv na horní kouli. Komponenty masky pronikají do vlasů, ovlivňují nejen kořen, ale i strukturu. Užitečné bílkoviny a vitamíny, které tvoří profesionální nástroj, vyživují a vyživují vlasy, které ztratily vlhkost po barvení.

Kromě toho je maska ​​tohoto typu také perfektní pro vlasy poškozené kvůli pravidelným permům. Maska bude schopna rychle vrátit ztracené vitamíny na suché vlasy, obnovit rovnováhu vody a normalizovat práci kořenového systému. Když „Londa“ maska ​​jako primární prostředek pro péči o vlasy, je třeba vzít v úvahu, že redukční činidlo je vhodná nejen pro suchou, ale i pro mastnou a dalších typů vlasů.

Typy a použití masky

Společnost Londa přináší do pozornosti krásné poloviny lidstva různé série pro obnovu poškozených vlasů. Jedním z nejznámějších je řada Londa Visible Repair, vytvořená na bázi přírodního mandlového oleje, stejně jako jedinečný koncentrát hedvábných bílkovin. Tato kompozice působí na vlasy a na žárovky, plní je energií a obnovuje lesk.

Masky této série pro profesionální péči lze nalézt na regálech kosmetických prodejen, přičemž jejich náklady jsou v rámci dostupného rozsahu. Kromě toho se maska ​​prodává v nádobě o objemu 750 ml, která se bude uchylovat k dlouhému pravidelnému používání a hlubokému oživení. Příjemná vůně a hustá konzistence s oleji a bílkovinami mohou rychle vrátit vlasový lesk a hladkost, takže první výsledky budou patrné po několika týdnech použití. Masku tohoto typu lze pravidelně používat 2-3x týdně. Aplikuje se na čisté mírně vlhké vlasy a nechá se stát 60 minut, poté se omyje teplou čistou vodou.

Další populární sanitka řady pro suché a poškozené vlasy je intenzivní intenzivní vlhkost. Maska z této řady, díky své bohaté kompozici a hlubokému působení na kořeny, se vztahuje více na další péči než na hlavní. Hlavními přísadami pro vytvoření nástroje byly přírodní makadamový olej a extrakt z grapefruitové šťávy. Díky přírodnímu oleji maska ​​dobře hydratuje kudrlinky a pomáhá obnovit normální vlhkost. Příliš časté používání produktu však způsobí, že kudrlinky jsou mastné a nečisté. Proto je optimální počet využití prostředků - 1-2 týdně. Na rozdíl od jiných prostředků by se prostředky řady Intenzivní hydratační vlhkost měly aplikovat na vlasy maximálně 20-30 minut, aby nedošlo k jejich překonání.

Výrobky řady Color Radiance jsou známé díky rychlému působení a ochraně vlasů po barvení. Maska této série obsahuje v jejím složení vitaminy, aminokyseliny, stejně jako mikroiony účinných látek, které nejen obnovují strukturu poškozených kadeří, ale budou je chránit i před chemickou expozicí v budoucnu. Tento nástroj také činí barvu kadeří bohatou, jasnou a poskytuje ochranu před přímým slunečním světlem. Pro hluboké oživení a ochranu stačí produkt používat 2-3 krát týdně pro čisté, umývané vlasy. Doba expozice - 30 minut.

Jak zvýšit účinek masky

Chcete-li dosáhnout maximálního účinku při používání profesionálních mastek pro péči o barvené a poškozené vlasy společnosti Londa, musíte vzít v úvahu některá pravidla pro používání produktů. Nejprve se maska ​​aplikuje na čisté, mírně vlhké vlasy. Výrobek můžete aplikovat prsty, jemně třepat vlasové kořeny a vatovou podložku. S pomocí hřebene se vzácnými zuby by měl být nástroj rovnoměrně rozložen po celé délce vlasů s hladkým a pomalým pohybem.

Abyste dosáhli co nejlepšího účinku, aby se oleje a komponenty hluboce vstřebaly do vlasů, doporučujeme po nanášení na sprchovací víčko nebo plastový obal a zabalte vlasy teplou utěrkou. To pomůže vytvořit skleníkový efekt, v němž mohou oleje a vitamíny rychle a aktivně proniknout do struktury vlasů.

Kromě toho byste neměli nezávisle zvyšovat dobu expozice masky. Více není vždy lepší. Při dlouhodobé údržbě obnovovací masky mohou být vlasy mastné a mastné díky éterickým olejům, které tvoří jejich složení.

Londa produkty pro péči o kudrnaté vlasy mají mastnou konzistenci, příjemnou sladkou vůni, která se vstřebává a zůstává na vlasu po dlouhou dobu. Přes tlustou konzistenci jsou fondy dobře aplikovány, rovnoměrně rozloženy po celé délce, zatímco maska ​​je ekonomicky spotřebovaná a dlouhá doba postačuje.

Beauty blog o kosmetice a make-upu

Nejlepší maska ​​pro poškozené vlasy Londa Profesionální Visible Repair Léčivý hedvábný mandlový olej

Naučil jsem se o masce na vlasy "Londa Profesionální viditelná opravna léčivého hedvábného mandlového oleje" zcela náhodou. V té době jsem ani nevěděl o své existenci a kolik může změnit život mých vlasů!

Nejprve budu mluvit o svém typu vlasů a souvisejících problémech, a teprve potom o účincích masky.

Všechno začalo od chvíle, kdy jsem se rozhodla růst vlasů, ale nebyla jsem s jejich vzhledu spokojená... protože předtím jsem provedla četné experimenty s barvením vlasů: bělené, obarvené v tmavých barvách...

Když jsem experimenty zastavil s vlasy, začal jsem je pěstovat jen... a časem jsem se přesvědčil, že moje vlasy jsou krásné pouze tehdy, když nebyly namalovány

Moje první problémy začaly, když začaly růst kořeny vlasů a rozdíl se stal znatelným... ne, v barvě, v té době byly vlasy barveny v barvě, která byla nejblíže k domácímu, ale v rozdílu mezi zdravými a barvenými vlasy! Špičky byly suché... křehké... a rozdělené konce, což bylo nejvíce otravné!

Řekl jsem tomuto příběhu mému pánovi a poradila mi, abych koupil masku, která dokáže obnovit dokonce bělené vlasy a ujišťovala mě, že s vlasy dokážu snášet přesně...

V té době, i když jsem zkoušel mnoho různých maskách, rozhodl jsem se koupit tenhle... protože nemám co ztratit.

Dal jsem za to 900 rublů, ale mistr mě ujistil, že nádoba je velká - 750 ml a spotřeba je sama o sobě malá, mělo by to být přesně na jeden rok!

Tak se to stalo! Přesně o rok později, nádoba skončila...

Londa Profesionální viditelná oprava Léčivý hedvábný mandlový olej

Londa Profesionální viditelná oprava Léčivý hedvábný mandlový olej

Londa Profesionální viditelná oprava Léčivý hedvábný mandlový olej

Výsledek

3 zázraky, které se za měsíc staly mými vlasy:

1. Všiml jsem si, a to nejen já, že vlasy mi začaly svítit v doslovném smyslu! Znáte můj postoj k reklamním trikům, ale přesně s touto maskou to prošlo!

2. Vlasy již nejsou zmatené, a dokonce i ta část z nich, která byla ještě zbarvená... a především to trpí.

3. A co je nejdůležitější - vlasy se přestaly rozštěpovat a zbývající rozdělené konce nejsou tak křehké a suché!

Díky této masce jsem klidně zvětšila vlasy mé přirozené barvy a teď se jim líbí jejich vzhled, který se soudí s komentáři... zvláště po mém videu.

Aplikace

Existují dva způsoby:

1. Aplikujte masku na vlasy... a po 5-10 minutách je opláchněte vodou.

2. Aplikujte masku na vlasy, pokryjte celofánem a nahoře s ručníkem a nechte 30-40 minut.

Pokud máte vlasy v "deplorable" stavu, pak si myslím, že je lepší použít druhou metodu.

A pro ty, kteří chtějí zlepšit své vlasy, stačí první.

Kvůli mé netrpělivosti v takových postupech se sám omezím pouze na první metodu... a přesto to dalo dobrý výsledek.

Je důležité, aby se maska ​​snadno vyplachovala a nezanechala na vlasu pocit tíže, jak tomu obvykle bývá, když používáte takové masky.

Dolní řádek: jedná se o jedinou masku, která se v daném případě dokázala dokonale dokázat, a to vše, co výrobce uvedl:

"Viditelná opravná léčba Exklusivní salonní vzorec, obohacený o panthenol, poskytuje okamžitou hlubokou regeneraci poškozených vlasů zevnitř. Prostředky pro obnovu, posilují vlasy, dávají jim jemnost, lesk a dobře upravený vzhled. "

Závěr: Nemohu říci, jak se maska ​​bude chovat pro ty, kteří mají mastný typ vlasů... ale jsem si jist, že to vyléčí suché, křehké a poškozené vlasy! Ale mnoho chloupků se stalo tak v zimě!

A nakonec řeknu... že kromě masky alespoň dvakrát za měsíc vlasy ozdobím o 2-3 cm. Některé z těchto 2 cm vypadají jako "smrtelné" na délku vlasů, ale jen se na ně vzdají, vaše vlasy zakaždým končí začíná zdravá budoucnost!

A pamatuj, vlasy nejsou život! Můžete je zkrátit, opět prodlužovat

A jaké masky jste potěšili a dali pozitivní výsledek?

37 komentář (ov) "Nejlepší maska ​​pro poškozené vlasy Londa Profesionální viditelná oprava léčivého hedvábného mandlového oleje"

Děkuji moc, nahrál! Pravděpodobně jsem se nikdy nepokusil tuto masku, všechno ostatní je na polích))) Určitě zkusím)

Prosím!))) Také jsem musel zapomenout na všechny ostatní nástroje, které jsou na poličku)

No, je to nutné)) Mám stejné, už si koupím druhou banku. A koupil jsem ji náhodou, v obchodě s profesionální kosmetikou, když jsem ušetřil peníze a v Moltobene nebylo žádné peníze. A teď je to můj první masthead - moje vlasy jsou dlouhé, tenké, barvené v blondě po mnoho let. Můj kadeřník začal s touto maskou chválit stav vlasů. Cítím, že se mi líbí lépe jak Moltobene, tak i skutečný profesionál.

To je všechno, jen málo lidí o tom ví, a kdybych nebyl radován, tak bych utrpěl tolik! Proto považuji to za jediné spasení pro ty, kteří mají barvené vlasy a pro ty, kteří rostou)! A to je jediná maska, z níž jsem viděl výsledek!)

A tak po této masce můžete udělat hlasitost. Pokládat, neočekává, že vlasy padnou po dobu půl dne pod svou váhu?

Pro mě je těžké odpovědět, protože mám vlastní vlasy na sobě...

Je skvělé, že vám pomohla tolik!
Neměl jsem takový nadšení, já jsem ho také užíval po celý rok, zatímco jsem vlasy barvil zářivě červeně. Nemám žádnou trpělivost, takže jsem to nechal jen pár minut, možná proto nebyl silný účinek. Nebo možná byla barva těžší, úplně zabila vlasy.

Ano, všechno je možné, a dokonce ani tehdy nemyslím, že by maska ​​měla pomáhat všem za všech okolností! Všechno je individuální a váš případ! A to nevylučuji)

Mimochodem, maska ​​je vhodná pro přirozené vlasy, většinou ji mám několikrát týdně, moje vlasy jsou hladké a lesklé.

"Nemám žádnou trpělivost, a tak jsem odešla jen pár minut" - protože když si vezmete sprchu, můžete jej rozmazat a pokračovat v procvičování podpatků apod. V každém případě bude trvat 15 minut :))

Udělal jsem to jen :)) a pořád celou sprchu - 10 minut

Wow, zavěšuji na teplou vodu asi 30-40 minut, standardně) Pokud jste velmi rychlí, samozřejmě, pak budete za 15-20 minut. A pokud tam není absolutně dost času - a nebudu začít, protože i tak, jsem suchý bez vysoušeče vlasů))

Mám sprchu, nekoupejte, a tak je to vše vyjádřené

Také nemůžu strávit ve sprše po dobu půl hodiny)))) Proto se omezuji na první způsob použití masky po dobu 5-10 minut)

Ach, děkuji!) Budu muset zkusit, prostě jsem vybělela na vlasy

"Můžete zkusit, rozhodně se to nezhorší!" - to je přesně to, co jsem si řekl před nákupem)!

S mými vlasy trpím 26 let) a zatím nemohu říci, že jsem našel úžasný nástroj. Ale chci zkusit londu a vilu, z nějakého důvodu se mi zdá, že v nich je něco pro vlasy, dávku štěstí)

Ano, je velmi těžké zjistit, co vám opravdu vyhovuje a dává pozitivní výsledek! Je spousta peněz, ale málo dobrých)

Zítra jdu jít za ní!)))

Podívejte se do specializovaných obchodů, kde je všechno kadeřník)

Tato maska ​​mi vůbec nezapadala. dělá z mých světle hnědých nenatřených tenkých vlasů loofah. Frustrovaná, začala si s ní oholit nohy a pak ji prostě odhodila, banka je obrovská. Jeho struktura je také nepříjemná - silikonový silikon, miluji tání. Ale struktura by utrpěla. pokud mi pomohla.

Ano, všechno je velmi individuální, nejspíš jste neseděla ani kompozici, ani strukturu, ani akci, kterou měla mít... A stane se to...

Olga, řekni mi, prosím, jak používat masku po každém mytí vlasů nebo méně? Díky!)

Ne, po každém praní není nutné, 1-2 krát týdně)!

skajite pojalusto, etot maska ​​tolko dlya blandinok ??

Ne, to vy!) Je vhodný pro všechny barvy vlasů!)

Ujistěte se, že vyzkoušejte tuto masku! Chci se podělit o svůj objev. Vždy se zeptala jejích pánů, jaké superfundy si koupí, aby její vlasy vypadaly jako reklama. Všechno, co mi poradili, mě nepřineslo blíž. Jednou jsem šel do obchodu a mluvil s konzultantem, řekl, že špičky jsou suché, hýčkané, vypadají bez života a zkazují vše. Poradila mi řadu Lakme za poškozené vlasy a podělila se o své zkušenosti. Má velmi suché vlasy, dokonce i v kořenech, tak suché, že je může umývat jednou za 10 dní, jsou velmi kudrnaté a dokonce i Lakme produkty se s ním vyrovnávají. Po takové reklamě jsem nemohl pomoci, ale koupit šampon a balzám (tekutina)! Tyto nástroje překonaly mé očekávání. Nebrala jsem si vlasy na vlasy po dobu 10 měsíců (podle doporučení mistrovského mu začalo plavat a během této doby nebyly rozděleny vlasy.) To se nestalo dříve (abych byl spravedlivý, změnil jsem pána), ale ještě jsem si nekoupila masku, ale stejný poradce ona říká, že ona je ještě lepší.Ty mají jen silikon na konci vlasů (to není umýt), ona se vyrovná s tipy na 5. Obecně jsem velmi potěšen s tímto make-up, teď mám hlavní makeup.If někdo snaží mít na paměti, Nemám balzám (tekutinu) na kořeny, protože Moje vlasy začínají tloucovat rychleji, dávám to svému příteli, líbila se i kosmetice a také se mi líbila tchyně, její vlasy nebyly dokonce jako koudel, ale jako drát, ale má šampon + masku, je velmi šťastná, říká měkká a hedvábná, hodí se dobře.

Pro Více Informací O Suché Vlasy