logo

Profesionální masky na vlasy

Péče o vlasy je pro dívky vždy zvlášť zajímavá. Koneckonců, pouze když si vyberete vhodný šampon, balzám a masku pro sebe, můžete získat krásné a dobře upravené vlasy, i když mají přírodní suché a křehké vlasy. Pro péči o vlasy někdo preferuje domácí prostředky, někdo si vybere jednoduché a cenově dostupné výrobky z masového trhu. A existují ti, kteří si jsou jisti, že pouze profesionální produkty pomohou vyřešit všechny problémy.

Profesionální masky na vlasy nejsou jen krásné fráze. Výrobci, kteří pracují s předními kosmetičkami a slavnými salony, nejsou ochotni riskovat svou pověst tím, že nabízejí dívkám nekvalitní výrobky péče.

Zvláštní funkce

Existuje široká škála produktů pro péči o vlasy. Produkty pro obarvené vlasy a masky s tonizujícím účinkem najdete. Masky odstínů umožňují získat požadovaný tón bez poškození vlasů. Proto jsou často vybírány mladými dívkami, které chtějí trochu experimentovat.

Prostředky jsou vhodné pro vlasy a pokožku hlavy. Ve druhém případě vám umožní co nejdříve zbavit se lupů.

Velmi oblíbené jsou také zvlhčovače a živiny. Jsou vhodné pro porézní a matné vlasy, které jsou unaveny z aktivního vlivu vnějšího prostředí. Mezi produkty nabízenými dnes stojí za zmínku keratinové masky. Chrání kudrlinky před vnějším vlivem a obohacují je vlhkostí. Výsledkem je, že vlasy vypadají dobře upravené a zdravější.

Pro lesk, který dává vlasům zdravý vzhled, je třeba použít profesionální regenerační masky. Obsahují aktivní složky, které dobře léčí vlasy. Takové výrobky se používají k odstranění křehkých vlasů a rozštěpených konců. Pokud je struktura vašich pramenů znatelně poškozena termálními obaly, nevhodnou péčí nebo barvením, pak vám tyto masky pomohou vrátit vlasy do vitality.

Malované kudrlinky si zaslouží zvláštní pozornost. Tyto masky umožňují zachovat barvu vlasů při jejich obnově. Profesionální masky tohoto typu také umožňují zachovat barevnou hloubku a učinit ji zajímavější.

Také mnoho dívek sní o dlouhých vlasech. Ne každý může však tento cíl dosáhnout. Zrychlit růst kudrlin pomocí masky je docela reálné. To není jen krásný příslib od výrobců. Po aplikaci vhodných masky kudrlinky skutečně rostou mnohokrát rychleji. To usnadňuje skutečnost, že účinné složky působí přímo na vlasové folikuly.

Jak můžete vidět, profesionální kosmetika pro péči o vlasy umožňuje co nejúčinnější řešení nejběžnějších problémů.

Lékařská kosmetika

Ale i v moderním světě, mnoho dívek dává přednost tomu, aby opustili nákup kosmetiky, preferovali domů. Motivují to tím, že organická kosmetika se stará o vlasy více. Současně však nezohledňují, že domácí masky nejsou schopny plně saturovat vlasy s pozitivními součástmi.

Takže pro bělené a poškozené vlasy je důležité, aby byly krmeny včas s takovými vitamíny jako E a A. Ale nestačí, aby produkt jednoduše obsahoval tyto vitamíny. Pro jejich asimilaci jsou vyžadovány další komponenty. U stejného vitaminu E potřebujete například vitamín D, jen v tomto případě pronikne hluboko do struktury vlasů.

V léčebné masce je mnoho součástí, které nemůžeme získat z domácích ingrediencí. Například cetearylalkohol, který se získává z přírodního kokosového oleje. To dělá vlasy méně chlupaté, zjednodušuje proces styling a česání.

Zkontrolujte složení a zjistěte, který produkt je nejvhodnější k vyřešení vašeho problému.

Oblíbené značky

Dnes se mnoho výrobců snaží vytvořit nové vzorce a formulace profesionálních šamponů. Proto můžete najít dobrý produkt pro sebe z nových produktů. Podívejme se na několik populárních značek a jejich nejznámějších výrobků. To vám pomůže lépe procházet značky profesionální kosmetiky pro péči o vlasy.

Představujeme Vám recenzi vlasové masky a šamponové řady ING.

Keratin obnovit masku OIL linku

Wella Professional není příliš drahá značka, z níž si mohou dovolit i chudé dívky. Tyto produkty pomáhají aktivně pečovat o poškozené nebo barvené vlasy.

Tato maska ​​je bohatá na různé oleje. Tři nejaktivnější oleje jsou mandle, argan a jojoba. Každá z nich má své výhody. Jojobový olej posiluje vlasy a poskytuje jim plnou a dlouhodobou ochranu. Argan je znám svou výživou a mandle aktivně saturuje vlasy se všemi potřebnými vitamíny.

Výsledkem použití této masky jsou kudrlinky silné, zdravé a hydratované. Doporučuje se, aby byl výsledek zobrazen nejméně jednou týdně. Maska musí být uchovávána po dobu deseti minut předem rozložená po celé délce.

Zadní barový krém Plus

Tato maska ​​z Farmavity je také příjemně potěšena nízkou cenou. Současně je výrobek opravdu velmi kvalitní. Tento výrobek je vhodný pro krmení unavených a přehozených vlasů. Maska se na kadeře velmi snadno aplikuje. Maska se také doporučuje udržovat na vlasy po dobu dvaceti minut. To je velmi jednoduché, s teplou vodou.

"L'Oreal Professionnel Vitamino Color"

Masky z L'Oreal Paris jsou velkou láskou mnoha dívek. Zvláště tato složka vitamínů. Produkt je ideální pro barevné vlasy. O tom, jak negativně barva ovlivňuje stav našich vlasů, možná vědí vše. Proto je velmi dobré, že je tak snadný způsob, jak obnovit kudrlinky. Prostředky pro péči o vlasy poskytují vlasům lesk a hedvábnost. Kromě toho dlouhodobě chrání kadeře před vlivem ultrafialového záření. Takže můžete bezpečně chodit na slunci bez obav, že vám to ublíží.

"Výživné opravy"

Pokud hledáte profesionální nástroj, který bude aktivně vyživovat kudrlinky, doporučujeme věnovat pozornost produktu z Davines. Může se použít po poškození vlasů působením aktivního slunce, vystavení mořské vodě nebo chemickým produktům. Tato živina obsahuje mandlový a arganový olej, který skutečně šetří kudrlinky a činí je zdravějšími. Takové mastné přísady hydratují vlasy od kořenů až po špičky.

"Lush Jasmin a Henna"

Lush opravné prostředky milují mnoho dívek. A masky na vlasy nejsou výjimkou. Jejich jedinou nevýhodou je, že produkt je poměrně rychle spotřebován, takže si musíte koupit nové balení. Ale současně, navzdory nízké účinnosti, tento nástroj rozhodně zaslouží pozornost, protože umožňuje "oživit" vlasy, čímž je živý a zdravý, stejně jako po péči o salon. Ve složení této masky je spousta olejů, stejně jako bezbarvá henna. To vše dohromady dělá i poměrně poškozené vlasy hladké a lesklé.

"Rekonstrukční maska"

Tento produkt od společnosti ToniGuy je nástroj, který milují mnoho osobností a profesionálních modelů. Tito lidé často vystavují své kořeny komplikovaným stylingovým a fixačním postupům, takže musí aktivně obnovit vlasy. Tato maska ​​je dobrá, protože pomáhá vyživovat kudrlinky a zároveň je posilovat.

"Inner Restore Intensif"

Výrobek ze společnosti Sencience je dokonalým prostředkem k oživení pramenů, oslabených barvením a stylingovými postupy. Obsahuje mnoho užitečných vitaminů a dalších důležitých složek. Proto se po několika týdnech svého aktivního použití kudrlinky stávají hedvábnými, lesklými a zdravými.

Nexxt

Tato německá značka je také příjemně potěšená zákazníky. Vysoká cena výrobků je v souladu s kvalitou. Výrobek opravdu činí vlasy zdravějšími. Je velmi snadné aplikovat a okamžitě zvlhčit kudrlinky. Z vysoce kvalitních německých výrobků pro péči o vlasy můžete také přidělit finanční prostředky od společnosti Occuba.

Ollin

Tato společnost naopak aktivně pracuje na zničení zastaralých stereotypů, které uvádějí, že profesionální a vysoce kvalitní kosmetika by měla být určitě drahá. Jedná se o domácí značku, která vytváří efektivní masky pro různé typy vlasů, takže téměř každá dívka může něco najít pro sebe.

"Krása profesionální keratinové terapie"

Tento produkt s jojobovým olejem je dalším prostředkem, který stojí za to vyzkoušet. Navzdory tlusté struktuře a skutečnosti, že produkt účinně vyživuje vlasy a zvlhčuje je, po použití nezůstává mastný ani váží.

Samozřejmě, že seznam výrobků pro péči o tyto výrobky na těchto produktech nekončí. Existuje mnoho profesionálních značek - například Schwarzkopf, Angel, Organický olej. Pokud je to možné, doporučujeme také vyzkoušet italské a korejské produkty pro péči o kadeře. Produkty těchto zemí v poslední době získávají popularitu mezi našimi krajany. Můžete se tedy připojit k počtu milovníků zámořské péče.

Jak používat

Aby profesionální maska ​​fungovala opravdu dobře, musíte ji používat správně. Mnozí, kteří hledají nejvíce zřetelný účinek, začnou masku denně používat. Ale je to také špatný přístup. Směs se nejlépe aplikuje na vlasy jednou týdně. Pro jedno použití potřebujete poměrně malý výrobek, protože i v takových množstvích je vysoká koncentrace aktivních složek. Měl by být aplikován na vlhké, ale již mírně usušené vlasy.

V závislosti na tom, jak maska ​​funguje, musí být distribuována buď po celé délce, nebo věnovat pozornost některým zónám - tipům nebo kořenům.

Recenze

Skutečné recenze dívky a ženy používající profesionální masky - to je to, co vám umožňuje vytvářet nejrůznější hodnocení nejlepších a nejúčinnějších masky na vlasy. Pokud hledáte dobrý produkt, je nejlepší zaměřit se na zpětnou vazbu od zákazníků.

Profesní kosmetika se však velmi liší od domova nebo od té, kterou lze koupit na masovém trhu. Ale tady stojí za to pamatovat, že neexistuje univerzální produkt. Vyberte si produkt podle typu vlasů.

Takže pokud máte kadeře, které ztrácejí objem a začnou svítit téměř okamžitě po umytí, má smysl koupit masku na mastné vlasy. Dívky s křehkými a načechranými kudrlinky si mohou vyzkoušet dobrou hydratační masku. A pokud máte obavy o vypadávání vlasů, pak vám vyhovuje produkt pro oslabené vlasy. Nezapomeňte, že pouze výběrem perfektního produktu péče můžete dosáhnout zřetelného výsledku. V opačném případě vám i ty nejlepší produkty nepomůže.

Top 10 nejlepších profesionálních maskách pro vaše vlasy

Věčná otázka péče o vlasy se týká téměř každé ženy, protože zdravá a atraktivní hlava vlasů je jedním z mnoha vlastností úspěšné a harmonické ženy.

Nicméně z nějakého důvodu neví, že každá dáma ví, že jeden šampon a dokonce i další balzám nestačí na to, aby její vlasy vypadaly perfektně, zatímco zůstaly světlé, živé a zdravé.

Zvláště na to existují masky pro vlasy, na kterých jsou nové vzorce a kompozice, tisíce vědců po celém světě pracují každý den. Masky, díky svým ochranným a výživným funkcím, jsou schopny zabránit škodlivým účinkům ultrafialového záření, větru, studeného vzduchu a deště, vlasy se s jejich pomocí stanou poslušnějšími, silnějšími a nasycenými.

Profesní kosmetika pro péči o vlasy jsou samostatné rozhovory, protože tyto linie představují nejvíce pokročilé objevy v dané oblasti, kompozice těchto výrobků jsou nasycené a koncentrované, což zvyšuje jejich účinnost a prodlužuje dobu používání.

Dnes budeme mluvit o nejlepších profesionálních maskách na vlasy, které stojí za to věnovat pozornost těm ženám, které se opravdu starají o krásu a zdraví svých vlasů.

1. "Keratin Restore Mask, OIL Line" od společnosti WELLA Professional

Otevírá naše top 10 Keratin Restore Mask, která se stala nepostradatelným nástrojem pro naprosto všechny typy vlasů, včetně blond, barvených a poškozených vlasů.

Složení unikátních prostředků zahrnuje tři typy cenných olejů: jojobu, který chrání a posiluje vlasy, argan, nezbytné pro komplexní výživu vlasů a mandle - bohaté na vitamíny, změkčují a dávají oslnivou záři kudrlinky.

Odborníci doporučují tuto masku nejdříve 1-2 krát týdně, distribuovat po celou délku čistých a vlhkých vlasů a poté po 5 až 10 minutách opláchnout teplou vodou.

2. "Back.Bar Cream Plus" od společnosti Farmavita

Vzhledem k rozumné kombinaci ceny a kvality se maska ​​z Farmavity nachází nad jednou z pozic našeho improvizovaného hodnocení. Ideální pro posilování a výživu křehkých a suchých vlasů, je snadno aplikovatelné a snadno se omýt. Obsahuje provitaminy, keratin a přírodní oleje, které mají nejpříznivější účinek na zdraví vlasů.

Chcete-li dosáhnout nejlepšího výsledku: aplikujte masku na mokré vlasy, nasaďte sprchový uzávěr a chodte 15-20 minut, poté opláchněte teplou vodou.

3. "L'Oreal Professionnel Vitamino color" od L'Oreal Paris

Jedna z nejoblíbenějších profesionálních masky pro barevné vlasy. Každý z nás ví o škodlivých účincích barviv na strukturu vlasů, avšak maska ​​L'Oreal Professionnel Vitamino může prodloužit bohatou barvu, poskytnout vlasům nedostatek hedvábnosti a lesku a zároveň vytvořit ochrannou fólii kolem vlasů, která je nezbytná pro snížení UV záření.

4. "Výživné opravy" od firmy DAVINES

Ideální nástroj pro ty, kteří se shromáždili nebo právě pocházejí z dovolené na pobřeží, kde slunce a mořská voda vyschnou a zranit i nejzdravější a nejčerstvější kadeře.

Kompozice obsahuje užitečné oleje - mandlové a arganové - díky němu vlasy dostávají potřebnou výživu, bojují proti volným radikálům a poskytují dlouhotrvající hydrataci velmi špičkám.

5. "Lush Jasmin a Henna", podle Lush

Stejně jako všechny výrobky Lush, tato maska ​​patří do kategorie drahých, a ne kolik je cena za trubku, ale kolik je to kvůli poměrně rychlé spotřebě. Na druhou stranu to stojí za to, zvláště pokud jsou vlasy v naléhavé kvalitě, dá se říci, péče o salon.

Díky řadu změkčujících olejů a bezbarvé henny je maska ​​schopna rychle odstranit poškozené vlasy, aby byly lesklé a hladké.

6. "K terapii aktivní", podle Lakme

Vhodná pro havarijní obnovu porézních a křehkých vlasů, normalizuje rovnováhu vlhkosti a rovněž dobře zabraňuje špičce. Díky aktivní složce, mezi které patří lázeňské komponenty a oligoelementy, stačí masku aplikovat jednou týdně. Jedinou nevýhodou tohoto nástroje je to, že není vhodný pro lidi s tenkými vlasy, protože jim může být těžší tím, že vezmou potřebné množství.

7. "Rekonstrukční maska" od ToniGuy

"Rekonstrukční maska" je jednou z těch, které používají mnohé modely a celebrity, protože to je lepší než mnoho, obnovuje, posiluje a vyživuje oslabené kudrlinky, které jsou nezbytné pro dívky podobných povolání.

Stylisté slavné značky ToniGuy pracují na výstavách takových slavných designérů, jako jsou Matthew Williamson a Vivienne Westwood, takže není těžké odhadnout, že vědí vše o profesionální péči. No, skoro všechny.

8. "Inner Restore Intensif" od Sencience

Vynikající maska ​​od slavné americké značky je nepostradatelným nástrojem pro ošetření porézních, slabých a barevných vlasů. Tento nástroj se může pochlubit záviděníhodnou složkou bílkovin, aminokyselin, minerálů a vitamínů, které za předpokladu, že jsou používány, okamžitě zlepšují česání vlasů, vrací lesk a hedvábnou strukturu.

9. "Maska pro krásné barvy" od společnosti ORIBE

Fanoušci této značky jsou takové celebrity jako Jennifer Lopez, Penelope Cruz a mnoho dalších, což je přímým důkazem její kvality a skutečné efektivity.

Maska obsahuje divoký mangový olej, který se podílí na posilování barevných vlasů, komplexu bio-polymerů a fytoceramidů, které jsou nezbytné pro zvýšení hedvábnosti, hladkosti a ochrany před UV zářením.

10. "Viditelné opravné ošetření" od společnosti Londa Professional

Dobrým nástrojem pro hluboké oživení rozštěpených a poškozených vlasů, doslova po prvním použití, je viditelný efekt: kudrlinky svítí, lepší hřeben a opravdu vypadají krásně.

Nejlépe hodnocení vlasů

Bez ohledu na to, jak jsou příznivé vlivy vlasových barviv nebo permů, jsou všechny zničeny vlasy zevnitř. A pokaždé, když se kudrlinky stmívají, vlasy jsou rozbité, vypadají bez života. Aby se minimalizovaly škodlivé účinky barviv a stylingových výrobků, měly by být masky pravidelně používány. Odlišují se od balzámů a kondicionérů větší koncentrací užitečných látek, zřetelným účinkem po prvním použití a prodlouženým účinkem. Moderní masky dokáží obnovit sílu a lesk dokonce i na nejsuchější a "vyhořelé" kudrlinky.

Vytvořili jsme seznam nejlepších vlasových masek na základě odborných hodnocení odborníků a zpětné vazby od skutečných zákazníků. Naše doporučení vám pomohou při výběru, nejlepších požadavcích a přáních. Existuje mnoho konkurentů v oboru kosmetiky, ale vybrali jsme si nejlepší výrobce a doporučujeme jim věnovat zvláštní pozornost:

Střední cenová kategorie

 1. L'Oreal Professionnel
 2. Matrix
 3. Natura Siberica
 4. Revlon
 5. OLLIN Professional
 6. Hair Company
 7. Estel
 1. Londa profesionální
 2. Lebel kosmetika

15 nejlepších vlasových maskách

Krásné, zdravě lesklé vlasy, jako vzácná dekorace, doplňují ženský obraz a dělají to ještě krásnější. Je pravda, že ne všechny dívky se mohou pochlubit luxusními kudrlinky, darované přírodou, ale kompetentní přístup a správně zvolené postupy péče dělají zázraky - a právě nedávno se ošklivě vyhlížející vlasy doslova zesilují a třpytí se jako čínské hedvábí! A první pomocník v obtížném úkolu péče o ně je maska.

Jak si vybrat dobrou masku na vlasy: odborný názor

Louis Faria, absolvent parížské školy kadeřnictví, stylista a manažer v jednom z salonů Jean Louis David, ví všechno o vlasu a domnívá se, že hlavní věcí je vybrat si masku individuálně. Dobrá maska ​​pro barvené a bělené vlasy by měla být výživná a zabraňovat vyblednutí barev. Pro kudrnaté a suché vlasy byste měli zvolit hydratační masky na keratinovém základě a pro mastné vlasy Louis doporučuje masku se zeleným jílem.

Je však důležité nejen koupit správnou masku, ale i šikovně ji použít. Například, pokud jsou vlasy tenké, směs zůstane jen několik minut, jinak maska ​​bude vážit vlasy a bude obtížné, aby přidaly objem. Pokud jsou vlasy náchylné na tuk v kořenech, při aplikaci masky by se této oblasti nemělo zabránit. A v každém případě by se měla věnovat zvláštní pozornost špičkám, protože to je obvykle nejvíce vysušená část vlasů.

Tip od společnosti Louis Faria: Abyste zvýšili účinnost masky, musíte v okamžiku jejího působení zabalit hlavu do vyhřívaného ručníku - pak se účinné složky směsi snadno proniknou do vlasů a přinese maximální užitek.

A rozhodnout se o nejlepší masce na vlasy, která dokáže vyřešit konkrétní problém s vlasy, vám pomůžeme s hodnocením, s přihlédnutím k názorům odborníků a recenzím běžných uživatelů. Vybrali jsme si ty nejlepší z nejoblíbenějších masky, které jsou v prodeji široce zastoupeny.

10 nejlepších vlasových masek

Charakteristika v žebříčku

Z krásy vlasů velmi závisí na vzhledu každé dívky. Bez ohledu na délku nebo barvu musí vypadat dobře upravené, lesklé a hedvábné. Aby se kudrliny udržely v takovém stavu, musí se jim jen pečlivě starat. Odborníci doporučují nejen brát vážně výběr šamponů a balzámů, ale také poskytnout další podporu pro zdraví vlasů. Tím se míní použití zvláštních prostředků, mezi nimiž jsou nejoblíbenější masky.

Maska na vlasy - prostředek pro intenzivní péči. Obsahuje obrovské množství živin, takže nevyžaduje každodenní použití, například mnoho šamponů. Masky se mohou lišit ve složení, konzistenci, výkonu, nákladech apod. Také všichni mají různé směry:

 • hydratační suché a křehké vlasy;
 • obnovení poškozených kadeří;
 • osvobození od dělených konců;
 • bojovat se ztrátou;
 • zachování syté barvy barvených vlasů atd.

Důležitou výhodou masky - možnost profesionální péče doma. Vybrali jsme ty nejlepší produkty v různých kategoriích. Všichni mají doporučení odborníků nebo kupujících.

Nejlepší masky pro obnovu a růst vlasů

Pro plnou péči o poškozené vlasy je třeba použít speciální nástroje. Jejich složení by mělo zahrnovat speciální pečující složky, které mohou zvýšit růst a zlepšit strukturu vlasů. Například některé oleje, které naplňují horní vrstvu kudrlin, jsou vizuálně krásnější a dodávají lesku. Moderní výrobci mají několik skutečně účinných prostředků k obnově poškozených vlasů. Všichni jsou zastoupeni v našem žebříčku.

3 L'Oreal Professionnel absolutní oprava lipidů

Maska slavné kosmetické značky L'Oreal Professionnel se již zamilovala do mnoha dívek. Je navržen tak, aby maximalizoval obnovu i těch nejvíce poškozených vlasů. Obohacený unikátním komplexem "Lipidium", viditelně posiluje a léčí každý zámek. Velké plus znamená - pohodlné použití. Stačí dát masku na mokré vlasy a nechat ji na 3-5 minut a pak opláchnout vodou. Taková jednoduchá metoda aplikace bude především apelovat na ty, kteří počítají každou minutu. Absolut Repair Lipidium umožňuje snadné česání, bojuje s rozdělenými koncemi, snižuje zlomení a zabraňuje vypadávání. Má také příznivý účinek na pokožku hlavy. Objem 200 ml, hustá struktura.

 • nejvhodnější aplikace;
 • pomalá spotřeba;
 • milá vůně salonu;
 • snadná distribuce;
 • výrazný zvlhčující účinek;
 • dobré změkčení a obnovení vlasů.
 • ne přírodní složení;
 • vysoká cena;
 • vlasy se rychle znečistí.

2 Macadamia DEEP REPAIR MASQUE

Jedním z vůdců mezi prostředky pro oživení je americká makadamská maska. Má jedinečný vzorec, který proniká do každého zvlnění. Vytvořeno speciálně pro slabé, křehké a suché vlasy. Výsledek není příliš dlouhý - je již viditelný po několika způsobech použití. Hluboké oživení a rekonstrukce dělají kudrlinky zdravé, dobře upravené a lesklé. Dívky mluví o znatelné zvlhčování a výživě, které jsou ve složení podporovány užitečnými oleji. Balení 100 ml dostatečně dlouhé. Konzistence masky je střední s perlovými poznámkami. Příjemná jablečná příchuť bude při použití použita. Nejlepších výsledků dosáhnete aplikací přípravku na vlasy po dobu 7 minut a opláchnutí vodou.

 • dobré složení;
 • hluboké zotavení;
 • měkkost a lesk;
 • příjemné vůně;
 • zvlhčující účinek;
 • Ochrana proti UV záření;
 • skvělé recenze;
 • potraviny

1 Natura Siberica SaunaSpa

Maska populárního výrobce Natura Siberica SaunaSpa je nejlepší v kategorii "restaurování". Hlavní rozdíl znamená - užitečnou přirozenou kompozici. Úplně chybí sírany, parabeny a další škodlivé látky. Aktivní složky jsou: olej z pšeničných klíčků, který je zodpovědný za obnovení struktury vlasů, extrakt ženšenu, který zlepšuje stav pokožky hlavy, olej z mořských semen, který dodává neuvěřitelný lesk a zářivost, medunitsa, který má zvlhčující účinek. SaunaSpa se vyrábí v nádobě s odvzdušňovacím víčkem o objemu 370 ml, které trvá přibližně šest měsíců. Konzistence masky je optimální - není příliš mastná, takže nedává kudrlinky těžší a nezanechává nepříjemný vliv na ruce. Aplikujte na mokré vlasy, vyžaduje vypláchnutí po 15 minutách. Ideální pro domácí použití.

 • nejpřirozenější složení;
 • optimální náklady;
 • výrazná hydratace;
 • bojuje spad;
 • rychle zjemňuje vlasy;
 • pohodlné použití;
 • dostatečně dlouho;
 • vynikající konzistence;
 • Nejlepší recenze.

Nejlepší masky na vlasy proti dělenému konci

Rozdělené konce jsou velmi častým problémem mezi dívkami. Vyskytuje se kvůli častým nežádoucím účinkům s vysoušečem vlasů a jinými spotřebiči. Teplo ničí strukturu vlasů, takže je suché a křehké. První známky poškození jsou dělené konce, které značně zkazí vzhled vlasů. K potírání tohoto problému jsou k dispozici speciální nástroje od oblíbených výrobců.

3 Sada hedvábných vlasů Arman Intense Care Pack

Maska pro domácí použití na bázi arganového oleje Saem aktivně bojuje s dělenými konci, zabraňuje stárnutí vlasů a posiluje jejich strukturu jako celek. Důležitou vlastností je ochrana před negativními účinky prostředí. Zaměřuje se na péči o vlasy, stejně jako na jejich zotavení. Textura připomíná vzdušný soufflé nebo jogurt, je velmi příjemný na dotek. Předkládané prostředky jsou ve formě nádoby o objemu 200 ml a mají velmi pomalý průtok díky jednoduchému a rychlému použití. Je nutno dát jen několik minut.

 • užitečné účinné složky;
 • optimální konzistence;
 • rychlá akce;
 • zvlhčující účinek;
 • okamžitá hladkost.

2 Kaaral Purify Hydra Deep Nourish Maska

Slavná kosmetická kosmetika značky Kaaral je super hydratační maska ​​Purify Hydra Deep Nourish Mask. Vytvořeno speciálně pro poškozené, oslabené vlasy. Má jedinečný vzorec založený na královském želé, který bojuje proti suchým a křehkým vlasům. Při použití jednou týdně po nějaké době zaznamenáte úžasný výsledek. Kudrlinky budou vypadat hladce a budou neuvěřitelně měkké na dotek. Rozdělené konce jsou rychle a efektivně utěsněny.

 • boj s dělenými konci;
 • hluboké hydratační;
 • dostatečně dlouho;
 • skvělé recenze;
 • kvalitní.

1 Revlon Uniq One ​​Flower

Následující maska ​​značky Revlon je příkladem optimálního poměru cena / kvalita. Nástroj je vyroben ve formě spreje, které musí být aplikováno na vlhké vlasy a nemusí se odmyt. Důležitou výhodou masky je přítomnost tepelné ochrany. Po aplikaci můžete bezpečně používat jakékoli zařízení bez strachu o poškození vlasů. Revlon Uniq One ​​Flower řeší několik důležitých problémů najednou: dělá snadnější česání, bojuje s rozdělenými konci, dodává lesk a objem, nezbavuje lak, chrání před vysokými teplotami a zjednodušuje styling.

 • nejvýhodnější aplikace (sprej);
 • není třeba vyplachovat;
 • snadné česání;
 • objem;
 • skvělé recenze;
 • tepelná ochrana;
 • lesk;
 • velmi pomalá spotřeba.
 • vlasy se rychle stávají mastnými.

Nejlepší profesionální masky na vlasy

Mnoho dívek preferuje produkty profesionální péče. Mají dobrý rychlý výsledek. Další výhodou je, že účinek na vlasy trvá dlouhou dobu. Profesní masky na vlasy jsou dražší než obvykle, ale mají lepší složení. Níže jsou nejúčinnější prostředky.

2 Kerastase Force ARCHITECT

Profesionální maska ​​Kerastase "Force ARCHITECT" byla vytvořena speciálně pro křehké vlasy. Je navržen tak, aby maximalizoval ochranu před poškozením, stejně jako posílení slabých kadeří. Po použití této masky vypadají vlasy lépe a lépe. Poskytuje neuvěřitelný lesk a eliminuje suchost. Hluboký hydratační efekt zajišťuje hladkost a hedvábnost. Má vysoký stupeň ochrany před vnějšími dráždivými faktory. K dispozici ve sklenicích o objemu 200 ml, které jsou pro průměrné 3 měsíce dost.

 • profesionální péče doma;
 • dělené konce;
 • obnovení poškozených vlasů;
 • opevnění;
 • odstranění sucha;
 • příjemná vůně zůstává na vlasy dlouhá.

1 Matrix Biolage Hydrasource

Maska profesionální kosmetická značka Matrix vytvořená pro hluboké zvlhčující vlasy. Důležitou charakteristickou vlastností Hydrasource je jeho složení. Neobsahuje škodlivé chemické prvky, ale funguje díky takovým užitečným aktivním látkám, jako je aloe vera, rozmarýn atd. Dává vlasům oslnivý lesk, který je hladký a hedvábný. Nástroj má pouze pozitivní recenze zákazníků, protože dává výrazný výsledek po několika použití. Současně se hodí i pro barevné vlasy, které chrání jejich barvu.

 • hluboké hydratační;
 • dobré složení;
 • bojovat se ztrátou;
 • efektivnost;
 • profesionální péče doma;
 • pomalá spotřeba.

Nejlepší masky pro barevné vlasy

Barvené vlasy vyžadují vždy zvláštní péči. Jsou silnější než ostatní, kteří potřebují obnovu a řádnou ochranu. Chcete-li účes vypadat krásně a kudrlinky jsou dobře upravené, odborníci doporučují, abyste si koupili masky speciálně pro barvené vlasy. Nyní je spousta z nich. Vybrali jsme nejlepší nástroje na základě zpětné vazby od zákazníků.

2 Natura Siberica řešetlo

Natura Siberica hluboce obnovující maska ​​ze slavné série "Sea-rack" je také vhodná pro barevné vlasy. Je snadno použitelný, a to i doma. Unikátní kompozice nejen živí, hydratuje a posiluje, ale zachovává původní barvu po malování. Hustá konzistence poskytuje snadnou aplikaci, maska ​​se doslova roztaví na vlasy. Po několika aplikacích můžete vidět úžasný výsledek. Vlasy jsou hladké, nejsou zmatené a vypadají dobře upravené.

 • užitečné složení;
 • příjemná struktura;
 • chutná vůně;
 • skvělé recenze;
 • optimální cena.

1 ESTEL Otium Blossom

ESTEL je jedinečný vzorec specificky určený pro barevné vlasy. Úkolem masky Blossom je zachovat původní barvu po malování a ještě více nasytit. Maska z ESTELu je zaměřena na posílení struktury, hojení a hojení poškozených vlasů. Kakaové máslo spolu s dalšími účinnými látkami proniká dovnitř a zajišťuje maximální zotavení. Kudrlinky vypadají hladce a leskle po první aplikaci. Bojuje se ztrátou a křehkostí.

 • vynikající ochrana barevných vlasů;
 • hluboké zotavení;
 • zvlhčující účinek;
 • vynikající recenze jídla;
 • kupující;
 • dobrá cena

Jak si vybrat masku na vlasy

Existují případy, kdy dívka nakupuje produkty péče o vlasy od jedné řady určitého výrobce. To ale neznamená, že pro ni budou stejně užitečné. Například šampon může mít pozitivní účinek, ale maska ​​je příliš těžká, nebo naopak vlasy suché. Při výběru vhodného nástroje byste měli dodržovat následující pravidla:

 1. Nejdříve musíte určit typ vlasů. Každý nástroj je určen pro konkrétní případ, takže výsledek závisí na správném výběru masky;
 2. Různé oleje (jojoba, argan, atd.) Jsou dobře živné a vhodné pro časté použití;
 3. Tenké a oslabené vlasy potřebují prostředky, jejichž složení je obohaceno keratinem;
 4. Odborníci doporučují získat masky, které řeší konkrétní problém (například pro růst nebo hydrataci). Vyvarujte se univerzálních náprav. jsou méně účinné;
 5. Přítomnost rostlinných výtažků přímo ovlivňuje hladkost;
 6. Věnujte pozornost složení - musí se alespoň z poloviny skládat z přírodních složek;
 7. Koupit produkty pouze od renomovaných výrobců. To pomůže vyhnout se používání nástrojů nízké kvality.

Pořadí nejlepší masky na vlasy v roce 2018

Nejúčinnější metodou pro ochranu, výživu a luxusní lesk vlasy jsou různé masky. Šampony a oplachy prostě umyjí kudrnaté vlasy a dodávají jim jemnost. Prostě je nedokážou plnit všechny potřebné komponenty. Při systematickém používání nástrojů pro vysoce kvalitní péči o vlasy se dokonce i ty nejvíce bezvládné vlasy změní na zdravé chic vlasy.

Kritéria pro výběr a typ masky

Než si vyberete vhodný nástroj pro sebe, měli byste se rozhodnout, který úkol by měl řešit:

 • hydratovat;
 • obnovit;
 • zesvětlit barvené vlasy;
 • odstín a péče;
 • usnadňují česání.

Kromě toho mají masky několik odrůd:

 1. Výživné. Produkty obsahující vysoce kvalitní bílkoviny, přírodní výtažky a vitamíny. Díky jejich použití se vlasy stávají živými a silnými. Nepoužívejte více než jednou za 5-10 dní.
 2. Obnova. Prostředky používané při poškození vlasů kvůli častému znečištění a agresivním účinkům na životní prostředí. Obsahují zvýšené množství vitamínů prvků nezbytných pro normální fungování žárovky.
 3. Posilování. Používá se pro oslabené a zraněné vlasy. Obnovte strukturu a vytvářejte kudrlinky poslušnější. Doporučené pro použití majiteli vzácných vlasů.
 4. Ohřev Prostředky, které zvyšují teplotu pokožky hlavy, zlepšují průtok krve. V důsledku jejich použití se folikuly aktivují a vlasy rostou rychleji a silněji.
 5. Péče. Světlo v texturach znamená, že obsahuje základní vitamíny, které podporují zdraví a vitalitu vlasů. Dávají přírodní lesk na kadeře, které po pravidelném používání jsou dobře česané a přizpůsobitelné stylingu.
 6. Profesionální. Efektivní univerzální léky, které mají ve svém základním složení lepší složení vitamínů a stopových prvků užitečných pro vlasy. Účinně obnovte nejvíce nezdravé a zraněné chloupky.

Jak používat

Obvykle znamená, že se masky na prací hlavu nanáší. Doba použití každého závisí na typu vlasů a složení. Po umytí teplou vodou se struktura chloupků stává pórovitější a užitečné prvky pronikají dobře. Proto, pro správný účinek byste měli zabalit hlavu ručníkem. Masku důkladně umyjte pod teplou tekoucí vodou. Koneckonců špatně odstraněný výrobek z vlasů učiní kudrlinky těžší a dává jim ošklivý mastný lesk.

Nejlepší výrobci

Než se rozhodnete, která firma je lepší koupit výrobek, musíte vědět, že výběr značky bude také záviset na struktuře vlasů a stupni jejich poškození. Oblíbené společnosti, které jsou považovány za odborníky na výrobu kosmetiky, péče o vlasy:

Dlouhodobé zkušenosti a obrovský potenciál nahromaděných poznatků sloužily jako základ pro vytváření vysoce kvalitní kosmetiky. Všechny komponenty používané touto společností ve výrobě jsou rostlinného původu. Jedinečnost masky této značky se projevuje výběrem odborníků pouze těch rostlin, které mají velkou léčivou sílu a budou zaměřeny na udržení krásy a zdraví vlasů.

 • kvalitní výrobky;
 • použití rostlin s maximálními hojivými vlastnostmi.
 • relativně vysokou cenu zboží.

Světově proslulý výrobce, který se vyznačuje vynikající kvalitou a vysokou účinností všech vyráběných kosmetických výrobků. Masky na obličej z této značky mohou být použity jako "resuscitátory", neboť okamžitě obnovují poškozené oblasti vlasů, což dává pramenům atraktivní vzhled.

 • zlepšené masky formulace;
 • špičkové produkty.
 • častý prodej padělků.

Americká značka, vytvářející řady kosmetických přípravků pro péči o vlasy. Prostředky této společnosti mají jedinečné vlastnosti, které v krátké době přetvářily poškozené bolestivé vlasy na luxusní zdravé vlasy. Kosmetika nabízená značkou ovlivňuje strukturu vlasů na buněčné úrovni, dává jim sílu, saturuje potřebné stopové prvky.

 • celková regenerace vlasů na buněčné úrovni;
 • slušné kvality výrobku.
 • relativně vysokou cenu zboží.

Popis a vlastnosti vysoce kvalitních levnějších vlasových masek

Použití zakoupených rozpočtových masek neznamená vždy, že výsledky obnovení vlasů jsou průměrné. Nenákladné produkty péče o vlasy také dobře posilují kudrlinky a chrání je před vnějšími poškozeními.

Kosmetická maska, obnovující a zvlhčující vlasy. Avokádový olej, který je součástí jeho základního složení, hluboce vyživuje a posiluje prameny. Zabraňuje suchým špičkám a zabraňuje vypadávání vlasů. Extrakt z nettle chrání kudrlinky před negativními účinky prostředí. Průměrná cena: od 30 rublů pro jednorázové sáčky.

 • obnovení a posilování efektu struktury vlasů;
 • zabránit děleným koncům;
 • rozpočtu.
 • v některých případech projev alergických reakcí.

Výživná maska, která dokonale upravuje všechny vlasy. Jeho vitaminový komplex přivádí kadeře, pronikající hluboko do struktury folikulů. Při systematickém používání nástroje, zvýšení délky vlasů o 2-3 cm, se měří měkkost. Poslušnost, zdravé, nikoliv rozdělené. Vzorec sedmi éterických olejů intenzivně vyživuje vlasy po celé délce. Průměrná cena: od 85 rublů.

 • intenzivní výživa;
 • snadné a zdravé tipy;
 • optimální cena.
 • slabý lesk.

Prostředek pro zpevnění struktury vlasů proti děleném koncům. Složení základního maskovacího vzorku obsahuje oleje z řasenky a břízy, které efektivně vyživují a zvlhčují vlasy po celé délce, poskytují sílu a zdraví zraněným a bolestivým kudrlům. Průměrná cena: od 85 rublů.

 • posílení a obnovení;
 • rozdělené konce dělené;
 • optimální cena.
 • slabý lesk;
 • v některých případech svědění skalpů.

Prostředek obnovení vitality vlasů přesycených chemickými prvky. Ricinový olej, který je součástí základního vzorce masky, obohacuje strukturu bez života a posiluje tenké prameny. Složky tvořící masku. Obnovte vlasy po perm, aby byly měkké a hedvábné. Průměrná cena: 125 rublů.

 • poslušné a dobře upravené prameny;
 • ochrana před agresivními vlivy prostředí;
 • optimální cena.
 • slabá pomoc se silnou ztrátou vlasů.

Nejúčinnější nástroj pro masku mezi analogy rozpočtu. Jedinečný šetřič vlasů na bázi extraktu placenty. Poskytuje intenzivní výživu a hluboké zotavení vlasových folikulů. Keratin obsažený v nástroji proniká hluboko do folikulů, čímž eliminuje jakékoliv poškození. Bamové máslo spolu s panthenolem léčí a osvěží prameny. Maska neobsahuje hormony, které okamžitě transformují všechny vlasy, usnadňují proces česání a stylingu. Průměrná cena: od 170 rublů.

 • pružnost a přirozený lesk vlasů;
 • obsah základního vzorce výtažku placenty;
 • upozornění na suché špičky.
 • v některých případech svědění a olupování pokožky hlavy.

Popis a vlastnosti léčivých levnějších vlasových masek

Při hledání finančních prostředků v drahých balíčcích od známých značek zapomínáme na přírodní masky na vlasy, které lze zakoupit v každé lékárně za málo peněz. Vysoce kvalitní péče o vlasy s těmito léky může snadno nahradit drahý salon a profesionální nástroje. Nejdůležitější ve své žádosti není být líný, pravidelně se o sebe starat.

Nástroj, který se úspěšně používá v boji proti ukládání pramenů. Vyživuje vlasové folikuly, stimuluje jejich aktivní růst. Větraná pokožka pokožky pokryta 30 minut před umytí vlasů. Průběh aplikace je 1-1,5 měsíců. Průměrná cena: 150 rublů.

 • přírodní prostředek;
 • stimulace růstu vlasů;
 • hluboké výživy.
 • dlouhou dobu používání.

Přirozený prostředek, po jehož aplikaci vlasy svítí přirozeným leskem a nevypadají. Produkt je vhodný pro terapeutické a profylaktické kurzy, pomáhá i po velmi špatných a bolestivých kadeřích. Frekvence užívání drogy - 1-2 krát týdně. Použijte 30-40 minut před umytí vlasů. Průměrná cena: 80 rublů.

 • přírodní složení;
 • žádné alergické projevy po použití;
 • stimulace růstu vlasů.
 • v některých případech projev hypervitaminózy.

Lék, který pomáhá zlepšit růst vlasů, posiluje folikul. Zabraňuje ztrátě a alopecii. Pomáhá růst zdravých sálavých kudrlin, úspěšně kombinovaných při použití s ​​kolečkovým nebo lopursovým olejem. Větraná pokožka pokožky pokrývá 20 minut dvakrát týdně po dobu 2-3 měsíců. Průměrná cena: 35 rublů.

 • stimulace aktivity folikulů;
 • optimální cena.
 • v některých případech, dermatitida a podráždění kůže.

Popis a vlastnosti nejlepších profesionálních masek

Většina masky na vlasy zakoupené v obchodě jsou nižší než profesionální nástroje. Po použití prvotřídních léků jsou všechny vlasy "laminované" a kudrlinky vypadají zdravě a hedvábné. Co je lepší koupit a kolik je profesionální nástroj? Přístup k výběru potřebné masky by měl být individuální, s přihlédnutím k zvláštnostem aplikace každého nástroje a typu vlasů.

Profesionální pro barevné vlasy

Profesionální nástroj zaměřený na obnovu přehnaných kadeřů díky barvení, použití různých tepelných a chemických účinků. Maska se dobře obnovuje, vyživuje se základními vitamíny a mikroelementy, zabraňuje vzniku dělených konců, dává zdravou záři. Eliminuje žloutnutí na bělených vlasech a poskytuje vzácný lesk. Průměrná cena: 600 rublů.

TOP 5 Masky na vlasy - od nejhorších po nejlepší z těch nejlepších

Rozhodla jsem se, že by bylo zajímavé učinit příspěvek o maskách, které mám nyní ve formě hodnocení. A aby bylo všechno objektivnější, aplikoval jsem tyto masky po sobě v péči o vlasy, aniž by měnil všechny další doprovodné prostředky.

 • To znamená, že před každou maskou v mé péči, prvním krokem byla vždy olejová maska ​​na vlasy - lehký olejový elixír Lundenilona.
 • Aplikoval jsem Jindu na vlasové kořeny (ale myslím, že tu vůbec nezahrává, ale abys přesně věděl, co je v mé péči a napsal).
 • Pak jsem si umyla vlasy dvěma šampony: nejprve s šamponem Extra Bylinný šampon Čerstvý mee list + Butterfly Pea od Jindy Herb Co, pak Pharmakarite Intenzivní výživný šampon pro velmi suché vlasy a pokožku hlavy Green Pharma
 • Poté jsem použil jednu z masky z tohoto hodnocení na vlasy.
 • A dokončila péči s ness na špičkách - Elixír s arganovým olejem ARGAN SUBLIME ELIXIR

Předkládám tedy vaší pozornosti hodnocení vlasových masek "od nejhorších po nejlepší" mezi nejlepšími v tuto chvíli.

5 místo - Honey Shop Avokádová maska ​​na vlasy Organic Shop

1. Balení
Není to nejvhodnější sklenice, ale víčko, ale přijatelné a přijatelné, nehty netrpí, snadno se otevírají prsty. Návrh je jednoduchý, ale hezky vypadající.

2. Sliby výrobce

3. Kompozice není dlouhá, ale obsahuje příjemné přísady a neobsahuje silikony, takže existuje naděje. Tato maska ​​funguje nejen na povrchu vlasů.

4. Konzistence a aroma

Konzistence je velmi hustá, pro kterou masku okamžitě plus. Aroma je příjemná, ale voní jako mýdlo (příjemné aromatické mýdlo). Když otevřete nádobu, okamžitě se rozplní vůně. Na vlasy zůstává, ale postupně oslabuje. Obecně platí, že vlasy vyzařují příjemnou vůni, která se možná mírně podobá mýdlu.

5. Zobrazení aplikace
Snadno se aplikuje, maska ​​z vlasů neteče, je snadno distribuována. Bylo to trapné, že by měla být maska ​​držena na vlasy jen 1-2 minuty, držel jsem ji déle (10-15 minut). Při umývání bylo někdy pocit, že celý kluzký efekt zmizel. Je pravděpodobné, že je lepší "nevyplachovat" tuto masku než "vypláchnout".

6. Vizuální efekt

Vlasy po masce vypadají dobře, jsou měkké, příjemné, hladké, ale trochu ne objemné a nekomplikované.
Závěry
Obecně se mi líbila maska, ale chtěla bych více kondicionovat (snadnější česání po aplikaci).

4 Místo - maska ​​Estel Curex Sun Květina restaurování a ochrana

1. Balení
Pohodlný velký plastový jasně oranžový plech se šroubovým uzávěrem, pod kterým je ochranná membrána z průhledného plastu. Je snadné vzít masku z plechovky.

2. Sliby výrobce

3. Kompozice není špatná, s panthenolem a ochranou před UV zářením (což je možná příliš v zimě, ale nebrání tomu, aby maska ​​byla vynikající pomocník v péči o vlasy v této sezóně) a několik silikonů (myslím, vizuální jsou v této masce).


4. Konzistence a aroma

Maska má velmi tlustou strukturu, jak se mi líbí, protože je tak vhodná pro použití, když se maska ​​musí udržovat na vlasu ne 5 minut, ale déle.
Vůně je příjemně světlá, nenarazí do nosu, zůstává ve vlasech, ale jemná.

5. Zobrazení aplikace
Jak jsem psal výše, maska ​​je velmi vhodná k použití, položila si vlasy, mírně vyschla ručníkem, trochu vlasy z vlasů a zapomněla na to 15 minut a dělala si vlastní věci. Z vlasů nehrozí nic. Maska je distribuována přes vlasy, přes tloušťku struktury je velmi snadné.

6. Vizuální efekt není příliš dlouhý! Výsledky okamžitě po první aplikaci. Vlasy jsou hladké, měkké, nevázané, lesklé a krásné, snadno se hřebeny. Zvlhčení je určitě tam a účinek přítomnosti silikonů, taky.


Závěry
Na úkor zotavení, nejsem si jist, ale zachování dobrého stavu (čtení - ochrana) vlasů po celé délce je. A hydratační účinek je velmi důležitou vlastností vlasové masky. Plus skvělý vizuál, který dělá masku velmi, velmi dobře.

3 místo - Ollin Shine Blond maska ​​s extraktem Echinacea

1. Balení
Džbán je velmi krásný, jen pro dívky, které milují vlasy. Víko se snadno odšroubuje, maska ​​jako celek je v ruce velmi pohodlná.

2. Sliby výrobce


3. Líbí se mi složení přítomnosti příznivých složek


4. Konzistence a aroma

Konzistence je tlustá, ale není silná. A mám to trochu ne homogenní (jako někde silnější, někde ne). Myslím, že to může být kvůli vypršení platnosti. Ale naštěstí účinek na vlasy - to neodráží špatně.
Vůně je silně příjemná, nějakého parfému. Vůně zůstává na vlasu, ale zároveň se stává lehčí a příjemnější.

5. Zobrazení aplikace
Líbilo se mi aplikovat masku více na vlhké vlasy než na ručníky. Proto je snadnější distribuovat vlasy a účinek aplikace z nějakého důvodu lépe. Nicméně kvůli heterogenitě konzistence je nutné masku distribuovat podle délky vlasů, jinak by bylo obtížné umýt místo, kde se masky akumulují. Obvykle držím tuto masku na vlasu po dobu 10 minut.

6. Vizuální efekt

Vlasy po aplikaci jsou měkčí než ostatní masky z tohoto hodnocení, zatímco jsou poněkud lehčí a vzdušné. Neexistuje téměř žádný pocit hedvábí a tekoucími vlasy, ale lesk je tam a vlasy jsou velmi snadno hřebeny a téměř nezaměněné během dne. Po aplikaci se cítím zvlhčený, což se mi opravdu líbí.

Závěry
Maska s výtažkem Echinacea na vlasy jsem vychutnávala stejně jako všechny masky z tohoto hodnocení, ale chtěl bych brilantnější a tekoucí povrch.

2. místo - profesionální hluboká hydratační maska ​​Lundenilona

1. Balení
Pohodlná velká roztomilá světlá plastová trubka s maskou má na jedné straně velmi příjemné a užitečné potvrzení. Na druhé straně jsou informace o výrobcích, výrobce, složení, způsob použití, sliby atd.
Víko je velmi pohodlné, snadno se otevírá a zavírá.
Maskovací trubka byla původně umístěna v krásně navržené kartonové krabici, která obsahuje všechny důležité informace o výrobku.
2. Sliby výrobce

3. Složení

Kompozice inspiruje důvěru a naději na splnění všech slibů výrobce. Maska je zaměřena na práci v hluboké rovině a nikoli na povrchu vlasů.

4. Vůně a struktura

Maska v textuře je tlustá, ne kluzká, spíše jako hustý hustý krém.
Vůně masky je velmi chutná, sladká, jako jedlá, příjemná, nelegovaná, ne otravná. Na vlasy zůstávají, ale jsou lehké.

5. Zobrazení aplikace
Podle mého názoru by měla být tato maska ​​aplikována více, v každém případě, na moje vlasy, jako kdyby byla jíst, pokud by se trochu aplikovala. Při aplikaci vlasy jako by absorbovaly masku a staly se silnější a hladší na dotek, ale ne kluzké. Obvykle držím tuto masku na vlasu po dobu 20 minut nebo déle, a pak ji vypláchněte studenou vodou.

6. Vizuální efekt

Vlasy po masce Lundenilona jsou hustší, jak ve vzhledu, tak v pocitu. Oni jsou trochu tvrdší kvůli tomu, ale oni jsou živí, lesklý a hladký. Tipy se také po něm cítí skvěle. Vlasy jsou zmateny minimem, ale stane se, že se objevují uzlíky, nejsou magnetizovány.

Závěry
Líbí se mi maska, s dlouhodobým užíváním to dělá vlasy lepší, dělá vlasy tlustší, hustší, a obecně po něm, vlasy jsou úžasné.

1 místo - Royal Jelly Cream Mask od Kaaral výživné na základě mateřské kaše

1. Balení
Velký bílý plastový plech s pěkným designem, se šroubovacím uzávěrem, slušného objemu. Zdá se, že maska ​​je nekonečná.
2. Sliby výrobce

3. Složení bez silikonů s příslibem královského želé.


4. Konzistence a aroma

Konzistence na první pohled vypadá silně, ale maska ​​je vodnatá.
Ne každý má rád vůni, protože vůně jako barvivo na vlasy a je velmi silná. Ale někteří, divně, je tento zápach potěšen (a já nemluvím o sobě, ale o známých mužích). Já sám jsem k této vůni, která stále ještě vyzařuje vlasy po dlouhou dobu, cítím se dobře. Tato silná vůně je už na mě zvyklá.

5. Zobrazení aplikace
Navzdory skutečnosti, že konzistence této masky není sama o sobě oblíbená, nevyvolává žádné obtíže, protože držím tuto masku na vlasu přesně podle instrukcí, tedy asi 3 minuty. Dávám masku na mokré vlasy, ne suší ručník, samozřejmě se okamžitě pokusí vyklouznout vlasy, protože vlasy se okamžitě stávají kluzkými.
Při spláchnutí pocit, že účinek kluzkých vlasů nezmizí nikde.

6. Vizuální efekt

Maska dodává vlasům nereálný lesk a lesk, čímž je vytváří trochu strukturovanější. Vlasy po této masce jsou velmi poslušné, snadné na hřeben, příjemné na dotek.

Závěry
Maska je tak dobrá, že se stará o vlasy za pár minut a dává jí neskutečný lesk, který jsem dostal na prvním místě v TOP 5.

Závěr

Mám rád všechny masky z aktuálního hodnocení, takže bylo trochu obtížné dát jim místa "od nejhorších po nejlepší", ale snažila jsem se to většinou spoléhat na vizuální pro větší objektivitu, protože hlubší změny ve stavu vlasů lze vysledovat až po čas od začátku používání jednoho nebo jiného prostředku.

Všechny nádherné vlasy a nové příspěvky

Pro Více Informací O Suché Vlasy