logo

Noční krémová maska

Moderní dívky věnují velkou pozornost nejen jejich kůži, ale i vlasům. Každý z nich chce mít dobře upravené a krásné vlasy. Pro to, vlasy vyžadují pečlivou péči, kterou maska ​​Numero je schopna poskytnout dnes. Tento produkt byl vyvinut ne tak dávno, ale byl již aktivně zakořeněn na regálech v koupelně moderních žen.

Přínos a akce

Numero je krémový výrobek, který vám umožní vyřešit mnoho problémů s vlasy, postarat se o jejich krásu a zdraví. Aktivní součásti masky dokonale vyživují kudrlinky, zpevňují jejich kořeny a chrání před křehkostí.

Kromě toho je uvažovaný kosmetický přípravek schopen obnovit poškozenou strukturu vlasů. Při pravidelné aplikaci masky je možné dosáhnout rychlého pozitivního účinku. Výrazné zlepšení stavu vlasů lze pozorovat doslova po první léčbě. Pruhy získají odolnost, sílu, poslušnost a pružnost.

Výhody masky Numero zahrnují:

 • unikátní kompozice, s níž je možné ovlivnit vlasy a kůži hlavy v komplexu;
 • snadné použití;
 • rychlý výsledek;
 • příjemná vůně, která zůstává na vlasy dlouho po vyprání masky;
 • maska ​​může být použita po dlouhou dobu, hustá konzistence výrobku a velké balení umožňuje dosáhnout úsporné spotřeby i při častém používání.

Na videu - Noční maska ​​na vlasy:

Italská maska ​​Numero má složitý účinek díky přítomnosti takových užitečných složek, jako jsou:

 1. Ovesný extrakt. Jeho úkolem je vyživovat a zvlhčovat vlasy a také aktivovat jejich rychlý růst, regenerovat poškozenou strukturu. Ovesný extrakt je také skladem stopových prvků a vitaminů, které jsou pro vlasy velmi potřebné.
 2. Aodiametikon. Jedná se o polymer, který obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin. Jsou schopni poskytnout silnou výživu kořenů. Komponent umožňuje dosažení vynikajících výsledků při ošetření matných, křehkých a poškozených kadeří.
 3. Chlorid cetrimonium. Tato složka patří do kategorie antiseptických prvků. Jeho činnost je zaměřena na zastavení reprodukce mikroorganismů. Jako součást masky působí tato složka jako konzervační látka, jejíž účinek je zaměřen na prodloužení provozu kosmetologického činidla.
 4. Kyselina citronová. Je schopna bělit a vyčistit prameny. Je také přirozenou antiseptikou. Kyselina citronová ovlivňuje mazové žlázy a řídí proces tvorby kožního mazu. Kyselina navíc dodává masce příjemnou vůni a normalizuje obsah tuku pramenů.

Odrůdy a ceny

Maska Numero je prezentována v několika formách, z nichž každá má přímý dopad.

Brelil Numero Oat mask

Tento kosmetický přípravek je prezentován ve formě krému. Má jasný efekt obnovy a zlepšuje stav pramenů po několika použití. Hlavní složkou je extrakt z ovesu. Díky němu dokáže rychle a efektivně regenerovat přirozenou sílu a lesk vlasů.

Maska má příjemnou strukturu, díky níž se snadno aplikuje a opláchne, a poté ponechává na vlasu příjemnou vůni. Používáte-li produkt pravidelně, činí vlasy silnými a eliminuje ušpiněné konce.

Produkt je realizován ve láhvi o objemu 1000 ml, takže to bude stačit po dlouhou dobu. Cena masky je 500 rublů. Je také možné zakoupit zkušební verzi v hodnotě 310 rublů.

Brelil Karite krém

Tento výrobek se může pochlubit úspěšným tandem součástí - avokádovým olejem a bambuckým máslem. Užitečné vlastnosti avokádo jsou již dlouho zapojeny do oblasti kosmetologie, protože složení tohoto ovoce obsahuje mnoho užitečných složek. Jeho šťavnatá buničina může mít výživný nebo zvlhčující účinek.

Ale druhá složka - bambucké máslo - je vůdce mezi všemi užitečnými přísadami v oblasti kosmetologie. Obsahuje složky, jako jsou kyseliny olejové, stearové a kyseliny palmitové. Díky němu pokožka omlazuje a získává elasticitu. Pro vlasy jsou tyto komponenty velmi potřebné, protože jsou schopny je chránit před takovými negativními vlivy jako je barvení, curling, nedostatek vitamínů a nemoci z minulosti.

Na fotografii - Brelil Karite Cream:

Mask Brelil Karite Cream podává nejlepší komponenty, takže můžete v krátké době obnovit zdraví nejnechutnějších a křehčích vlasů. Produkt můžete zakoupit za cenu 500 rublů za 1 l. Sondu můžete koupit za 310 rublů.

Ale jak správně používat masku na vlasy z kefíru, vajec a kakaa, abyste dosáhli nejlepšího výsledku, který je podrobně popsán v tomto článku.

Jak používat masku na zjasnění vlasů se skořicí, pomáhá pochopit informace z článku.

Jaké recenze o masce pro vlasy z kefír a droždí existují, pomůže porozumět informacím z článku: https://opricheske.com/uxod/maski/dlya-volos-s-drozhzhami-kefirom.html

Ale jak udělat masku na vlasy s brandy a medem, stejně jako jak je správně používán. podrobně popsané v tomto článku.

Brelil Numero krása maska ​​s olejem Macassar

Tento lék je založen na složce, jako je makassarový olej. Jedná se o novou složku určenou pro péči o vlasy. Není to produkt zpracování makassových rostlin, ale pouze směs oleje přírodního původu. To může zahrnovat komponenty, jako je ylang-ylang olej, kokos, kukuřice, lopucha.

Použijete-li tuto směs ve své čisté formě, bude to poměrně tlusté a viskózní, takže bude velmi obtížné ji vypláchnout. Ale jako součást masky Numero jsou tyto komponenty mnohem pohodlnější, pokud jde o aplikaci.

Další přísada, která se používá k vytvoření masky, malby. Jeho úkolem je vytvářet vlasy lesk a sílu, stejně jako krmení hlubších vrstev pramenů. Maska má pastovitou konzistenci, takže se snadno aplikuje na vlasy a vymyje. Po aplikaci můžete cítit pocit lehkosti a vlhkosti a samotné vlasy jsou dobře upravené a lesklé. Můžete si koupit masku za cenu 500 rublů.

Jak používat

Na předčistění vlasů by měla být použita řada masky. Před zpracováním pramenů může být trochu suchý na malý pohár vody. Můžete si vzít masku s prsty z nádoby nebo použít speciální lžíci, která je dodávána v soupravě. Vezměte produkt v požadovaném množství, aby pokryl vlasy po celé délce.

V tomto případě je třeba věnovat zvláštní pozornost tipům, protože jsou nejvíce poškozeny. Maska se může nanášet na kůži hlavy třecím pohybem. Je-li typ vlasu mastný, je nutné se vyvarovat kontaktu s kompozicí na kůži hlavy, protože to může vést k opačnému výsledku. Doba působení masky bude 10-15 minut. Vzhledem k rozsahu traumatických pramenů může být doba trvání postupu zvýšena na 30 minut.

Na videu - maska ​​na vlasy očíslovaná oats:

Po uplynutí stanovené doby musíte produkt vyjmout čistou vodou. Po nanesení masky Numero budou vlasy mnohem lepší. Vysoušení vlasů vysoušečem vlasů je nežádoucí, ať se to stane přirozeně. Pokud budete chrnit vlhké kudrlinky, můžete jim velmi poškodit. Proto používejte masku Numero jako klimatizaci. Poté bude muset být ihned po aplikaci nanesen.

Ale jak udělat masku pro vlasy černého chleba a jaký výsledek může vyplývat z jeho použití, je uveden v tomto článku.

Můžete také zajímat, co tvoří a jak se maska ​​cibule s medem používá pro vlasy.

Jaká maska ​​pro suché vlasové lupy je nejpopulárnější a co se z ní skládá je podrobně popsána na fotografii.

Ale jaká maska ​​proti lámavosti a průřezu vlasů je nejlepší a nejsnadněji provést, je to uvedeno v článku.

Která maska ​​na vlasy s extraktem z červeného pepře je nejlepší a jakou složku tvoří, je zde uvedena v článku.

Recenze

 • Angelina, 24 let: "Koupila jsem masku Numero před šesti měsíci. Mám dlouhé vlasy, ale jen se neustále rozdělují. Pokaždé, když půjdu do kadeřníka a řez je, jsem unavená. Přítel mi doporučil tento produkt. Aplikoval jsem ho dvakrát týdně. Celkový průběh terapie bude 1 měsíc. Tentokrát mi stačilo dát vlasům sílu, zdraví a luxusní vzhled. "
 • Maria, 35 let: "Moje vlasy jsou velmi husté, to je nemožné, ale také zmatené. Rozhodla jsem se koupit masku Numero, protože moje vlasy začaly vypadat jen ošklivě. Sledoval všechny doporučení, které byly uvedeny v pokynech a byl příjemně překvapen výsledkem i po první aplikaci. Látky se staly tak měkkými a živými, jako kdybych právě laminování provedl. Po 1,5měsíčním kurzu jsem si všiml, že prameny začínají růst rychleji, jejich objem se zvyšuje a objevuje se lesk a měkkost. "
 • Tatiana, 43 let: "Jelikož mám šedé vlasy, musím barvit vlasy pomocí trvalých barviv. Ale po tom se výrazně zhoršila vzhled mých vlasů. Začaly vypadat, přirozený lesk zmizel, byly nudné a neživé. Maska Numero mi pomohla vrátit prameny síly a zdraví. Jedná se o jedinečnou drogu, která může v krátké době vyřešit řadu problémů spojených s vlasy. Zpočátku jsem použil masku tak, jak měla, a poté, co prošla terapeutickým kurzem, jsem ji začal používat jako balzám. Nyní můžu klidně namalovat a neměj starosti o stav vlasů ".

Numero barva je jedinečný kosmetický výrobek, který dokáže vyřešit několik problémů najednou - křehkost, rozštěpení, spád. Navíc pravidelné používání nástroje povede k tomu, že vlasy budou poslušny a zdravé námrazy vypadnou. Vyberte si svůj výrobek s přihlédnutím k typu vlasů a problému, který chcete řešit maskou Numero.

Masky pro vlasy Brelil Numero

Masky Breil from Numero - skutečný objev mezi profesionálními produkty péče o vlasy. Řada kosmetiky je zastoupena několika typy výrobků. Jejich zaměření na řešení problémů je zdůrazněno přírodními složkami.

Italská značka Numero je již dlouho známa a milována v kosmetických salonech díky své vysoce kvalitní vlasové kosmetice. To znamená, že tato značka vyřeší spoustu problémů s kudrlinami.

Řada kosmetických výrobků je zastoupena širokou škálou výrobků: masky, šampony, balzámy, sérum a další. Každý typ make-upu se hodí pro určitý druh vlákna a najde řešení mnoha problémům, od ztráty lesku až po ztrátu vlasů. Níže uvádíme řadu masky pro vlasy řady Brelil.

Přehled finančních prostředků

Brelil Numero "Ochranná maska ​​na vlasy s ovesným extraktem"

Pomůže se zbavit se problémů, které vznikají při použití curlingu, vysoušeče vlasů a žehlení, a to: suchost, zlomení, stratifikace vlasové kutikuly, elektrifikace.

Zabraňuje rozdělení konců. Uděluje vlasy příjemné, lehké a lesklé vlasy. Obsahuje látky, které chrání proti působení tepla, zejména: ovesný extrakt, bílkoviny, vitamíny a minerály.

Brelil Professional Numero "Maska pro ochranu barvy vlasů s extraktem z granátového jablka"

Určeno pro barvené a tónované kadeře. Zaručuje uchování barvy, zabraňuje praní a vyblednutí pigmentů. Podporuje zvlhčující a vyživující vlasy, vytváří neviditelnou ochrannou vrstvu, která je chrání před nepříznivými účinky počasí.

Maska má příjemnou ovocnou vůni, snadno se aplikuje, neteče. Inovativní vzorec pro vytvoření tohoto produktu je použití přírodních složek, jmenovitě: extraktu z granátového jablka a komplexu cenných olejů.

Brelil Numero "Maska pro kudrnaté vlasy s olivovým olejem"

Kudrnaté vlasy, samozřejmě, vypadají velmi působivě a nedbale. Ale je to na první pohled. Pouze majitelé tohoto typu vědí, jak obtížné se o ně starají. Koneckonců, jsou zlobí, ve vlasech špatně, prakticky nedržují svůj tvar.

Tato maska ​​pomáhá vypořádat se s kudrnatými zámky, její měkký vzorec je nezvyšuje, ale zároveň zjemňuje, vyživuje a vytváří struktury.

Brelil Numero "vyhlazující maska ​​na vlasy s avokádovým olejem"

Tento produkt je vhodný pro ženy, které sní o rovných a hladkých pramenech. Maska má opravný účinek bez vytváření váhového efektu. Jejich jemný vzorec jemně ovlivňuje všechny vlasy, lepí váhy dohromady. Na úkor toho, co se dosáhne maximální hedvábnosti a zrcadlového lesku vlasů. Nástroj odstraňuje statický efekt a slouží jako tepelná ochrana.

Složení masky je obohaceno o speciální stopové prvky, vitamíny, aminokyseliny, avokádový olej a kyselinu citrusovou.

Před aplikací masky je nutné provést test citlivosti: na kůži za uchem vynechte trochu peněz, počkejte několik minut, pokud nedošlo k zarudnutí a svědění, neváhejte a nepoužívejte.

Jak podat žádost?

Způsob aplikace je stejný pro všechny výše uvedené kosmetické výrobky:

 1. Umyjte si vlasy obvyklým způsobem šamponem.
 2. Masáž pro aplikaci produktu na mokré kadeře.
 3. Šířte po celé délce a věnujte pozornost tipům.
 4. Nechte působit na pár minut.
 5. Opláchněte důkladně vodou.
 6. Vysušte a pokračujte v instalaci.

Brelilové masky mají kontraindikace: přítomnost kožních lézí, tendence k alergickým reakcím, období kojení.

V závislosti na stávajících potížích s vlasy je třeba pečlivě zvolit způsob, jak se o ně starat. Koneckonců každá žena je jedinečná. Co je skvělé pro jednoho, neposkytuje výsledky ostatním vůbec. Mezi profesionální masky z Numera je určitě něco pro každou dámu. Proto byste měli testovat jejich vliv na sebe.

Maska na vlasy Numero

Maska na vlasy, kterou vydala italská firma Brelil, se již před několika lety objevila na domácím trhu s výrobky pro péči o vlasy a od našich žen již dostala mnoho pozitivní zpětné vazby. Maska, která je založena na extraktu z ovesu, se ukázala být účinným prostředkem pro posílení a výživu vlasů.

Tento krémový nástroj současně řeší nejrůznější úkoly týkající se zdraví a krásy vlasů. Vyživuje prameny, posiluje jejich kořeny a zabraňuje křehkým a nehybným vlasům. Dalším důležitým směrem působení kosmetického přípravku je intenzivní obnova struktury poškozených vlasů. Pravidelné užívání maskovacího krému poskytuje rychlý a velmi nápadný výsledek. Zřetelné zlepšení vzhledu účesu se dosáhne doslova po prvním postupu pomocí masky Numero. Kudrlinky se stávají pružnějšími, silnějšími, učenějšími a pružnějšími, a zároveň získávají lesk a objem.

Výhody tohoto kosmetického přípravku zahrnují:

 1. jedinečná kompozice, která poskytuje komplexní účinek na pokožku hlavy a vlasy;
 2. snadné použití;
 3. rychle zřetelný výsledek;
 4. příjemná nenápadná vůně masky, která se po dlouhé době uchovává na suchých vlasech;
 5. možnost dlouhodobého používání. Vzhledem k husté konzistenci smetanového výrobku a velkého balení maska ​​trvá dlouhou dobu i při častém a pravidelném používání.

Složení masky

Zřejmý výsledek používání italských prostředků a jejich složitý účinek na vlasy jsou vysvětleny účinným složením složení masky.

Složení léčivých přípravků zahrnuje:

 • ovesný extrakt, který živí i zvlhčuje vlasy, aktivně stimuluje rychlý růst vlasů a obnovuje poškozenou strukturu. Ovesný extrakt je navíc zdrojem mnoha stopových prvků a vitaminů, které jsou velmi užitečné pro kudrlinky;
 • amodimethicone, což je polymer s vysokým obsahem aminokyselin, které poskytují zvýšenou výživu kořenů. Tato látka poskytuje vynikající výsledky při ošetřování křehkých, matných a suchých pramenů s poškozenou strukturou;
 • Cetrimonium Chloride, který je také součástí masky. Tato látka je silným antiseptikem, který zastavuje reprodukci mnoha mikroorganismů. Ve složení masky Cetrimonium Chloride působí jako konzervační látka, která prodlužuje životnost kosmetického přípravku;
 • kyselina citrónová, která lehce rozjasní a čistí vlasy a také působí jako přírodní antiseptikum. Kyselina citronová ovlivňuje funkci mazových žláz regulující sekreci kožního mazu. Proto maska ​​Numero má další příjemný účinek - normalizuje obsah tuku ve vlasech.

Způsob použití

Italská ochranná maska ​​se aplikuje na čisté vlhké prameny a je rovnoměrně rozložena po celé své délce. Doporučuje se jemně masírovat pokožku hlavy a vlasů, které vyžadují speciální výživu. Během několika minut můžete výrobek vypláchnout teplou vodou.

Je žádoucí, aby se pozitivní účinek zvýšil, aby se maska ​​Numero nevyplatila až do konce, takže na vlasu zůstala tenká vrstva vlasů. To poskytne prameny s dodatečnou ochranou proti škodlivým účinkům vnějších faktorů. Tenký film vytvořený na vlasy chrání vlasy před znečištěním a ultrafialovým zářením. Výsledkem je, že účes není tak rychle znečištěný a udržuje zdravý, dobře upravený vzhled.

Krémová maska ​​Numero pro vlasy: funkce aplikace, recenze a doporučení

Italská společnost Brelil se nedávno objevila na trhu výrobků pro péči o vlasy. Ale už v tak krátké době se může pochlubit obrovským množstvím nádherných a pozitivních recenzí. Společnost se rychle stala známou na světovém trhu, kurz je zaměřen pouze na kvalitu. Vývoj profesionální řady Numero radikálně změnil koncept masky obecně. Krémové masky této značky jsou vytvořeny speciálně pro hlubokou výživu kořenového systému, ochranu struktury vlasů před vnějšími negativními účinky a ošetření nejslabších zámků.

Krémová maska ​​Brel pro vlasy: hlavní typy

Masky od Breil - vynikající prostředek jemné péče o vlasy s keratinem. Využití takových prostředků netrvá dlouho. Doma, je to také snadné, než si můžete slušně ušetřit peníze.

Hlavní typy masky z Numera s regeneračním účinkem jsou uvedeny níže.

Brelil Numero Oat mask

Regenerační vlasový krém s ovesným olejem. Oves se podílí na rychlém přirozeném obnovení lesku a síle kudrlin. Viditelně zlepšuje jejich stav po prvním použití. Pokud jde o hustotu, maska ​​se podobá zakysanou smetaně. Je poměrně snadné aplikovat a také umýt.

Brelil Karite krém

Složení obsahuje avokádový olej a bambucké máslo. Avokádo je již dlouho používáno v kosmetologii - je to skutečný poklad vitamínů a antioxidantů. Přírodní extrakt tohoto tropického ovoce je cenným přírůstkem jakéhokoli kosmetického přípravku. Avokádo poskytuje pečlivou výživu a zvlhčující vlasy. Bílové máslo (bříza) je v čele existujících přírodních složek. Jeho základem jsou mastné kyseliny. Kombinace avokádového oleje a bambuckého másla oživuje vlasy po tak závažných účincích jako je chemické barvení a perm, sezonní avitaminóza. Tato maska ​​dokáže přeměnit nejslabší vlasy na oslnivý úspěch.

Brelil Numero krása maska ​​s olejem Macassar

Zásada - makassarová směs. Tato směs obsahuje obrovské množství, bohaté na vitamíny a bohaté složky oleje. Další přísadou produktu je karoten, který je zodpovědný za sílu vlasů a jejich lesk. Karoten proniká hluboko do kořenů vlasů a vyživuje je z hlubin. Kadeřnice mají zdravý a dobře upravený vzhled. Z vnější strany se maska ​​podobá pastě.

Pravidelné používání masky vám umožní dlouhou dobu zachránit vlasy před mnoha problémy a neústupným vzhledem.

Masky z Numero jsou k dispozici v maloobchodě. Cena za ně je poměrně nízká. Tento nástroj lze zakoupit v nádobě o objemu 300 nebo 1000 ml.

Brelil Numero maska ​​na vlasy: co očekávat

Hlavním účelem Brelila Numera je obnovit strukturu vlasů. Účinek součástí masky je již znatelný po prvních postupech. Co přesně výrobce slibuje a jaký efekt by se měl očekávat?

Vliv krémové masky na kadeře:

 • Vzhled lesku.
 • Poslušnost.
 • Výživa oslabila vlasy.
 • Eliminace účinků "vysušených vlasů".

Maska vytváří vzhled "tenkého filmu", který slouží k ochraně vlasů před vnějšími negativními faktory, jako jsou UV záření. Dlouhé vlasy zůstávají čisté a uklidňující. Maska Numero má příjemnou jemnou vůni, která nenápadně zůstává nějakou dobu na suchých vlasech. Směs má konzistenci tenké kysané smetany, ve vzhledu - žlutá se zelenavým odstínem. Hmotnost sklenice je docela působivá - 1 kg, balení 300 ml je méně obvyklé. To znamená, že to stačí na velmi dlouhou dobu. Vzhledem k jeho viskozitě je při jeho aplikaci poměrně ekonomický.

Během skladování směs neztrácí své vlastnosti a vypadá stejně jako po otevření nádoby.

Jak používat masku Numero správně

Výrobce netiskne přesné pokyny pro používání výrobku. Ale neměli byste být příliš rozrušeni. Jak ukazuje praxe a zkušenosti zákazníků, maska ​​může být použita dvěma způsoby.

Použití nástroje dvěma způsoby:

 1. Maska Numero může být použita místo klimatizátoru. Aplikuje se na již umyté vlhké vlasy po dobu 3 - 4 minut. Tento postup můžete provést jednou za tři dny.
 2. Provést kompletní ošetření vlasů jednou týdně. Používá se v zásadě stejně jako jiné masky k čištění vlhkých vlasů. Kudrlinky jsou zabaleny do polyethylenového víka a vrchní část je pokryta ručníkem. Maska se uchovává po dobu jedné hodiny a poté se omyje hodně teplé vody.

Chcete-li dosáhnout ohromnějšího efektu, možná kombinací těchto metod.

Krémová maska ​​Numero pro vlasy: recenze

Ve většině případů existují pouze pozitivní body při používání tohoto nástroje. Na medaili však existuje nevýhoda, takže je vhodné vzít v úvahu nejen pozitivní recenze.

Dobré hodnocení zákazníků po použití masky:

 • Vlasy jsou elastické a příjemné na dotek.
 • Vůně dobře a má nádherný vzhled.
 • Kudrliny získávají dobrý přírodní lesk.
 • Snadné hřebenování.
 • Méně vypadněte po několika použití.
 • Objem je poměrně velký - 1000 ml, takže trvá dlouho.
 • Vlasy jsou hedvábné.
 • Pro poškozené vlasy a konce může být doba masky zvýšena - účinek je lepší.

Stojí za zmínku, že struktura a typ srsti jsou individuální. Existují proto případy, kdy nebyl požadovaný výsledek přijat, což je zcela normální.

Příklady některých z nich:

 • Někteří uživatelé poznamenali, že přehánění častého používání masky s ovesem nestojí za to, protože se vlasy začínají užívat a v důsledku toho se nástroj pouze překládá do prázdného.
 • Někteří se domnívají, že Numero dává vlasům trochu těžší.
 • Dámy s krátkými účesy a vlasy malé délky píšou, že maska ​​jim neodpovídá, protože kudrlinky se staly "hladšími" a hladšími.

V každém případě je preferování tohoto nástroje nebo nikoliv čistě individuální záležitost. Někteří ji považují za skutečný nález, jiní nemohou říci nic dobrého. Jak se říká: "Kolik lidí, tolik názorů."

Můžete vyzkoušet účinek masky na vlasy v salonu - Numero je široce používán odborníky a specialisty v tomto odvětví.

Vlasová kosmetika od Numero Brelil (video)

Numero Brelil masky pomohou přidat chic hustotu, přirozený lesk a zbavit se většiny problémů s vlasy. Dobře upravené vlasy učiní váš obraz ještě štíhlejší a tajemnější. Díky samostatné lince Numero - profesionální péče o vlasy se stala možná doma. Zvlášť, když si myslíte, že cena takového zázraku je velmi nízká s keratinem, který zase potěší zákazníky.

Brelil Professional Noční masky na vlasy: italská kvalita s péčí o krásu

Péče o vlasy není snadná a někdy trvá měsíce a roky najít správný výrobek. Faktem je, že rozmanitost trhu vždy neposkytuje požadovanou kvalitu.

Najděte si masku na kadeřnictví, která zároveň bude mít přirozenou kompozici, není snadné. Také jsou finanční prostředky společnosti Brelil Professional a jaké jsou jejich výhody.

Zvláštní vlastnosti

Jedním z nejoblíbenějších produktových řad od firmy Brelil Professional je společnost Numero, ve které jsou zvláště poptávané krémové masky. Jejich hlavní rozdíl od jakéhokoli jiného produktu na trhu je absolutně přirozená, plně vyvážená kompozice.

Kromě masky pro kudrlinky v kompozici vládce Numero je také pleťová voda proti vypadávání vlasů a speciální šampony, které mají pečující účinek.

A co je nejlepší hydratační látka pro tělo, zjistěte tady.

Jaké masky nabízejí kupujícímu výrobce Brelil:

 1. Karite krém. Jako součást tohoto nástroje bylo místo pro extrakt z avokáda a kariteového oleje. Maska proniká hluboko do kořenů vlasů a poskytuje speciální léčebný účinek na suché a poškozené vlasy. Doporučuje se používat produkt speciálně pro suché nebo normální prameny, ale nebude fungovat pro kadeře s vysokým obsahem tuku.
 2. Noční krása maska ​​s olejem Macassar. Zde extrakty keratinu a makassarového oleje mají zvláštní hojivý účinek. Pomocí tohoto nástroje se zlepší hydrolidová rovnováha a přívod krve do kapilár. Díky tomu vlasy získávají přirozený lesk a stávají se hedvábnějšími a měkčími.
 3. Numero ovčí maska. Snad nejoblíbenějším nástrojem mezi celým výrobcem arzenálu s extraktem ovesu. Tento nástroj účinně obnovuje poškozené kadeře, vyživuje je zevnitř a obnovuje přirozený lesk a objem na prameny.

Extrakt z ovesu pomáhá vytvářet kompaktní film na vlasy, který pomáhá chránit kudrnky před vnějším vlivem a vyživuje je zevnitř. Navíc takový nástroj snižuje stav statické elektřiny, což usnadňuje pokovení pramenů.

Pokud potřebujete vytvořit expresivní oční make-up, věnujte pozornost stínu Max Factor. A uvedení závěrečného úderu pomůže mascár maksfaktoru.

Nejrychlejším způsobem, jak vytvořit dokonalý obraz, je nadace Maxfactor.

Výhody a nevýhody produktu

Stejně jako u jakéhokoli kosmetického přípravku mají tyto masky své nevýhody. Fanoušci značky Brelil Professional obvykle berou na vědomí následující problémy s používáním:

 • takové masky mohou poškodit mastné vlasy, takže je třeba je aplikovat nejen na všechny kadeře, ale ve vzdálenosti 10-15 centimetrů od kořenů; jinak se účes bude zdát nešikovný;
 • použití nástroje by nemělo trvat déle než tři měsíce za sebou, protože existuje vysoké riziko závislostí;
 • je možná i individuální intolerance, takže před aktivním použitím stojí za to testovat masku na malé ploše pokožky;
 • výrobní náklady jsou zdaleka nejdostupnější.

Je důležité regulovat dobu používání. Maska s ovestem nebo extraktu z avokáda aplikovaná na kudrlinky by neměla trvat déle než 5 minut. V opačném případě bude účinek použití přesně naopak a vlasy budou vypadat neopatrně rozcuchané.

Výhody a nevýhody kosmetiky Malá víla ocenit tady.

Nevýhody produktu jsou mnohem méně než zásluhy, protože jinak by fondy neměly takovou báječnou popularitu. Nejčastěji se dívky soustředí na možnosti masky.

Produkty Brelil Professional opravdu pomáhají účinně pečovat o vaše vlasy, přetvářet je, zpevňovat a zpevňovat. Nástroj se prodává ve velkých nádobách o objemu 500 ml, takže maska ​​je dostatečně dlouhá.

Použití přírodních extraktů k minimalizaci výskytu alergické reakce.

Zkontrolujte, zda je přítomnost nebo nepřítomnost možných alergií, je docela jednoduchá: na kůži musíte položit malé množství peněz a počkat. Pokud nedojde k svědění nebo popálení, může být výrobek aplikován průběžně.

Snadný způsob, jak obnovit zdraví a lesk na kudrlinky, je bílá maska ​​na vlasy. A jak efektivní je modrá jílová maska ​​v článku.

Rychlou cestou k obnovení zdraví vašich zámků je maska ​​na vlasy vyrobená ze zakysané smetany.

Ceny a recenze produktu

Samozřejmě, většina kupujících je znepokojena otázkou hodnoty. Přibližné ceny pro masky Brelil Professional Numero naleznete v následující tabulce.

Noční maska ​​na vlasy

Každý se snaží vypadat atraktivně. Jedním z faktorů, které dává představu o kráse člověka, je jeho účes. Často poveternostní podmínky, životní prostředí a nevhodná péče o vlasy kazí jejich vzhled a tím i celkový dojem.

Se všemi četnými snahami o zachování krásného účesu, lesku a hedvábných vlasů je účinek buď velmi slabý, nebo naopak. Různé kosmetiky, šampony, četné masky, nebo nepomáhají, nebo mají krátkou akci. Také, vlasy kazí v procesu styling a curling, obzvláště při použití curling, vysoušeč vlasů nebo žehlení.

Poté, co jsme studovali hodně pozitivní zpětné vazby jak od běžných lidí, tak i profesionálů v oblasti vlasového stylingu a péče o vlasy, byla provedena správná volba produktů pro péči o vlasy. Jedná se o profesionální řadu produktů od profesionálních profesionálních vlasových maskách Brelil, řady profesionálních řady Numero.

O výrobci Brelil professional

V řadě Numero je maska ​​na vlasy jedním z nejúčinnějších produktů péče o vlasy. Výrobce vlasových masek Numero professional je již dlouho známý se svými výrobky jak v zahraničí, tak u nás. Mnoho zákazníků, kteří nakupují výrobky této společnosti, opouští pouze pozitivní reakci na výsledky jejich použití.

V rámci šamponů, krémů a vlasových masek používá Brelil pouze přírodní ingredience, které jsou testovány podle evropských norem pro bezpečnost a neškodnost pro lidské tělo.

Společnost Brelil professional se nachází v Itálii a od roku 1973 působí v Evropě a v Asii a dodává své výrobky do více než 45 zemí světa. Výrobky jsou vyráběny pouze v naší vlastní továrně na předměstí Milána, největšího města v Itálii. Vzhledem k využití kvalifikované práce a vynikajících specialistů se kosmetika Brelil vždy vyznačovala svou nesrovnatelnou kvalitou a cenou.

Výrobní technologie a nové metody, které se neustále zavádějí ve výrobě kosmetických přípravků, umožňují italskému výrobci nejen zůstat na vodě, ale také neustále získávat popularitu po celém světě a úspěšně konkurovat ostatním výrobcům podobné kosmetiky.

Co jsou masky na vlasy

Mnoho se zajímalo, co jsou masky na vlasy. To znamená pro péči a ochranu vlasů. Tyto kosmetické prostředky chrání vlasy před vnějšími faktory, které se o ně starají, čímž jsou jemnější, hladší a lesklé. Od Numero vlasové masky mají nutriční vlastnosti nezbytné pro zdraví a lesk našich vlasů.

Aby se zabránilo škodlivým účinkům různých faktorů na tvar vlasů obecně a zvláště na zdraví vlasů, odborníci doporučují používat výrobek, jako je maska ​​na vlasy Brelil numero. Tyto faktory jistě zahrnují, stejně jako různé kosmetiky a metody horkého vlasu styling, a škodlivé účinky životního prostředí.

Noční maska ​​na vlasy

Díky svému složení tyto masky vyhlazují vlasy, dávají mu objem, aniž by to zesílily. Účinek, který dává vlasová maska ​​na vlasy, trvá velmi dlouho, a to i po vyjíždění na ulici nebo následujícího rána po aplikaci. Mnoho profesionálních kadeřníků, stylistů a spotřebitelů kosmetických masek, včetně takových kosmetických produktů pro péči o vlasy, jako je maska ​​na vlasy Breil, si uvědomuje vysokou kvalitu svého zpracování a nádherný účinek, který dávají vlasům.

Maska vlasů Brelil Numero je k dispozici v několika formách:

 • OPRAVU obnovení ovesu.
 • BRILLIANCE s olejem Macadamia.
 • NUTRITIVE regeneruje s výčitkou oleje a avokádem.
 • LISS pro vyhlazení olejem z avokáda.
 • VOLUME, abyste účes dostali hlasitost.
 • BARVA pro ochranu barevných vlasů.
 • CURLY pro kudrnaté vlasy na bázi olivového oleje.

. a mnoho dalších

Celá řada je dodávána v kontejnerech různých velikostí, pro větší pohodlí zákazníků. To znamená, že velké společnosti a organizace, například salony a kadeřníky, nakupují masky ve velkých objemech a pro domácí použití je také vhodný nákup v menších objemech.

Jak používat nástroj? Je to velmi jednoduché. Po šamponování vlasů aplikujte masku, zatímco vlasy jsou mokré. To by mělo být prováděno pečlivě a po celé délce vlasů, a snažil se přinést více problémových oblastí. Je třeba ho nechat namočit po dobu 10-15 minut, poté opláchnout. Nenechte se zmást silným a ostrým zápachem masky při aplikaci. Po umytí se změní na lehkou a jemnou vůni, která zdůrazňuje individualitu.

Brelil Numero vlasová maska: složení

Výrobek obsahuje keratin a směs různých olejů. Keratin je protein, který je nejúčinnějším a nejúčinnějším proteinem, který vyživuje vlasy a obnovuje její strukturu. Samotný protein se nerozpouští ve vodě, ale díky chemickým přeměnám bylo možné jej přidat do kosmetických přípravků, které dodávají vlasům zvláštní lesk, pružnost a hladkost. Zvláště u takových výrobků vyniká vlasová maska ​​Brelil. Keratin je látka, která tvoří nehty a vlasy člověka.

Keratin je vytvořen v těle. Často však jeho množství nestačí na to, aby mělo svůj účinek v plném rozsahu. Z tohoto důvodu vlasy začínají ztrácet svůj lesk a zdraví, konec se začíná rozdělovat a jejich růst se velmi zpomaluje. To je místo, kde externí make-up vlasů pomáhá s pomocí masky, které mají keratin v jejich složení.

Vlastně, co jsou vlasy? Jedná se o živý orgán, pokrytý váhy skládajících se téměř výhradně z keratinu. Na tom, jak hladce a hustě se nachází váhy a závisí na vzhledu a síle vlasů. Pokud jsou váhy řídké, nebo v důsledku zvýšených vnějších vlivů, vlasy, a s nimi celý účes vypadá zcela vybledlý a není dobře upravený.

Zde pro léčbu těchto případů a kosmetické masky s keratinem. Tato stavební látka je ve svém složení ne v čisté formě, ale v rozštěpené molekulární úrovni. Původně je keratin získáván z různých částí zvířat, jako jsou rohy, drápy a vlna. Následně se tyto části podrobí chemickému ošetření, v jehož důsledku se keratin rozkládá na molekulární úrovni.

Různé oleje, které obsahují masku pro vlasy Breil, slouží jak k výživě, tak k ochraně vlasů. Ochranná funkce je zajištěna pokrytím povrchu vlasů tenkou, nepranou vodou, vyživující vrstvou oleje. Mikroskopický film na každé srsti chrání svůj povrch před nadměrnou vlhkostí, uvolněnou jak pokožkou hlavy, tak i zvenčí. V tomto případě se odpařování a opuštění vnitřní tekutiny obsažené ve vlasových buňkách snižuje. Na druhé straně tato účinnost olejů umožňuje zachovat zdraví vlasů. Pokud jsou vlasy zdravé, pak jsou lesklé a měkké.

Očíslování vlasů, instrukce a recenze

Komplexní péče o krásu vašich vlasů je nejen hygienické postupy a pravidelné účesy. Aby byl zajištěn dokonalý vzhled, musíte věnovat pozornost i stavu vlasových folikulů a rychle obnovit poškozenou strukturu vlasů zevnitř.

Skvělý způsob, jak rychle a účinně obnovit vlasy na své dosavadní zdraví, jsou speciální masky na vlasy, které poskytují vynikající lesk a sílu na kadeře.
Jak zajistit zdraví vašich vlasů a obnovit je po barvení nebo stresových situacích pomocí profesionálních vlasových masek od Brelil Numero, náš článek vám řekne.

Produktová řada

Numero je speciální profesionální řada pro zdraví vlasů. Mezi nejobvyklejší výrobky je patrné především účinnost tří masek - vlasových krémů. Přírodní výtažky z ovsa a avokáda činí jejich složení výživnou a účinnou i pro slabé vlasy.
Olej karita a makassar hluboce vyživuje a chrání strukturu vlasů před ultrafialovým zářením a negativními vnějšími faktory. Keratin ve složení jednoho z prostředků už nepotřebuje další reklamu, její účinek pomáhá posilovat vlasy zevnitř, což je neobvykle hladké a lesklé.

Návod k použití

 • Aplikujte na mírně vlhké vlasy.
 • Distribuujte po délce, vyhýbá se kořenové zóně.
 • Vlasy můžete otešit plastovým kloboukem a ručníkem pro lepší účinek.
 • Znamená to, že bude trvat asi 10 minut až půl hodiny.
 • Opláchněte teplou vodou, v případě potřeby použijte pravidelný šampon a kondicionér.

Postup by se měl opakovat nejvýše jednou týdně, doporučuje se provést přestávky mezi kursy a prostředky ke změně, aby se eliminovala možnost závislosti.

Historie značky

Otevření nového podniku, který vyvíjí profesionální produkty péče o vlasy, se konalo v Miláně v roce 1973 a nezůstalo bez povšimnutí ani na světové úrovni. Společnost Brelil Professional se původně zaměřila na kvalitu a vynikající výsledky, takže se značka rychle stala známou na globálním trhu.
Vzhledem k téměř nemyslitelné kombinaci cenové a profesionální péče získala značka kosmetiky svou popularitu nejen mezi předními umělci make-upu, ale také jako vynikající produkt domácí péče o vlasy.

Samostatná linka s názvem Numero je určena pro profesionální péči o vlasy a obnovu.

Charakteristickým znakem série je jeho přijatelná cena, rychlý efekt a hodně pozitivní zpětné vazby po aplikaci. Složení optimálně kombinuje stopové prvky, aminokyseliny a extrakty přírodních složek.

Kysané mléko je neuvěřitelně zdravý mléčný výrobek, který se úspěšně používá nejen v potravinářské a tradiční medicíně, ale také v kosmetice. Kysané mléko pro vlasy je skutečným zdrojem živin, které je naplní zdravím a vitalitou, na recepty masky si vezměte do svého domova.

Krásné a dobře upravené vlasy u žen - slib důvěry. Pokud potřebujete vlasy, aby rostly silnější a rychleji rostly, můžete zakoupit masku na vlasy kvasinek z receptů babičky Agafi.
Recenze zde.

Každá osoba je alespoň jednou ženskou, ale barvila vlasy. Hlavní věcí v této věci je vybrat správnou barvu, aby nedošlo ke zkažení vlastních vlasů. Podívejte se na video, jak si vybrat barviva na vlasy https://ilcosmetic.ru/volosy/okrashivanie/samaya-stojkaya-kraska.html

Mezi nejrůznějšími profesionálními produkty péče o vlasy od firmy Brelil Professional je zvýrazněna nejúčinnější krém z řady Numero, který bude dále projednáván.

Přehled hlavních typů regeneračních masek z Numera

Brelil Numero Oat mask

Tento jedinečný krém na vlasy má výrazný regenerační efekt a může po několika použití výrazně zlepšit stav vlasů. Hlavní účinnou látkou je extrakt z ovesných vloček, který pomáhá účinně a rychle obnovit přirozenou sílu a lesk kadeří.

Maska má příjemnou strukturu, snadno se aplikuje a umyje, takže zanechává vůni. Pravidelné používání výrazně posiluje vlasy, vyrovnává suché a rozdělené konce.

Standardní částka prostředků - 1000 ml, takže to bude trvat dlouho. Cena takové banky je asi 500 rublů, ale můžete si zakoupit menší formát "pro soud". Trubice o objemu 300 ml se prodává za 310 rublů. Můžete si zakoupit v síti velkých kosmetických prodejen, lékáren nebo objednat na internetových stránkách.

Majonéza je lahodný, ale velmi kalorický výrobek, díky čemuž ho mnoho dívek obchází v obchodech. Ukázalo se, že tučná francouzská omáčka může být použita pro dobro exteriéru - dělat masky na kadeře založené na tom. Naučte se z našeho článku nejvíce oblíbené ženy recepty majonéza vlasové masky.

Daria. Maska s ovesným výtažkem byla před dlouhou dobou inzerována přítelem, ale nebylo načase získat to nejlepší. Vždycky jsem věřil, že moje vlasy jsou už dobře upravené a nemám žádné zvláštní problémy. Nakonec je to zázrak - nástroj mi představil ten stejný přítel, takže ho teď používám pravidelně. Dojmy jsou docela kontroverzní, protože podle mého názoru se maska ​​příliš neliší od obvyklého klimatizačního zařízení. Vlasy se staly skvělými, ale jejich stav se nemění natolik drasticky, jak byly popsány revoluční recenze.
Nevím, co se děje, může to být opravdu mnohem patrnější výsledek jen na poškozené vlasy, ale ještě jsem ještě nenapaloval vlastní. Obecně platí, že mezi pozitivními účinky se mi líbí příjemná vůně a skutečnost, že je rychle umyta a nedělá vlasy příliš mastné a těžké jako některé kondicionéry.

Sledujte videohovor o vlasové masce z Numero s extraktem z ovesu

Brelil Karite krém

Takový dobrý duet vhodných složek: avokádo a karite oleje lze sotva považovat za neúčinné. Prosperní vlastnosti avokádo jsou již dlouho používány v kosmetologii, protože toto tropické ovoce je skutečným skladištěm vitamínů a antioxidantů. Jeho šťavnatá buničina jemně vyživuje a zvlhčuje strukturu vlasů, proto jsou přírodní extrakty z avokádu cenným přírůstkem jakéhokoli druhu kosmetiky.

Bílé máslo nebo jeho běžnější jméno - karite dnes zaujímá přední místo mezi všemi užitečnými složkami pro kosmetiku. Jeho složení je bohaté na mastné kyseliny, mezi které patří odrůdy stearové, olejové a palmitové. Tyto komponenty pomáhají pokožce zůstat mladší a pružnější déle a také dobré ochranné funkce proti slunci. Vlasy jsou tyto vlastnosti jsou neméně důležité, a to zejména v důsledku silných vnějších vlivů: chemické barvení a trvalé ondulaci, sezónní beri-beri a po nemoci.

Hair Mask Brelil KARITE Cream absorboval všechny nejlepší vlastnosti těchto dvou složek, a umožňuje rychle transformovat matný a lámavé vlasy k nepoznání.
Náklady na finanční prostředky budou v rozmezí 500 rublů na 1000 ml a 310 na 300 ml. Můžete ho zakoupit v rozsáhlých sítích specializovaných prodejen, ale i v některých lékárnách. Nejrychlejší způsob, jak zakoupit, je objednat na internetových stránkách na internetu, se zaměřením na obchodní pověst a podmínky doručení specificky pro váš region.

Banana - nepostradatelný hydratační krém, dostatečně dlouhý na obnovení rovnováhy vody a soli v kosmetice. Použití masky pomocí banánů, můžete vrátit krásu a péče o vlasy. Přečtěte si o výhodách banánů na vlasy.

Julie Tento nákup mi pomohl vrátit vlasy zpět po jednom neúspěšném barvení. Vždy využívám služeb stejného mistra, ale byla to skutečná forma - major, můj kadeřník se zhoršil a prostě nebyl čas hledat dalšího specialistu. Výsledek - úplně spálené vlasy a hluboký šok z toho, co viděl. Maska pro zotavení doporučila příteli, který měl podobnou situaci. Abych byl upřímný, už jsem se připravoval na to, abych si vlasy zkrátil "jako chlapec" a opravdu nevěřil úspěchu, ale po dvou postupech se všechno zlepšilo.
I "přeexponoval" kompozici na vlasy asi půl hodiny, kořeny zůstaly trochu tlusté, ale celkový vzhled se stal mnohem růžší. Obecně se nyní pomalu zotavujeme ze zkušeného stresu, ale o barvení ještě nemám sen, ale není to problém jít ven na ulici.

Brelil Numero krása maska ​​s olejem Macassar

Jedinečnou hlavní složkou je makassarový olej, který je ve své podstatě spíše novým produktem pro péči o vlasy. Současně se inovace týkají výhradně našich krajanů, neboť v zemi této ingredience v Indonésii byla používána již několik století. Nejedná se o produkt zpracování tajemné závodu v Makassar, ale jen velmi účinnou směs přírodních olejů, které dostal své jméno z malého ostrova stejného jména, kde se narodil legenda a tradice ji používat pro péči o vlasy.

Směs Makassar je ylang-ylang, kokosový, kukuřičný a lopuchový olej dodatečně obohacený vitaminovými složkami. Ve své čisté podobě je to spíše viskózní a mastný přípravek, který bude problematický umyt. Jako součást masky na vlasy od společnosti Numero je tato složka mnohem pohodlnější. Druhá složka - karoten je zodpovědná za lesk a sílu, zatímco přirozeně vyživuje hlubší vrstvy vlasů. Textura masky je pastovitá, snadno se rozkládá po délce vlasů a rychle se vypláchne. Po použití masky je pocit lehkosti a vlhkosti, kudrnaté a dobře upravené.

Objevte neočekávané použití vašich oblíbených koření nejen pro jídlo, ale také pro krásu. Vonné esenciální olej skořice se používá nejen pro příjem voňavých pečiv, ale také pro péči o vlasy. Doporučujeme vám zjistit, zda je skořicový esenciální olej opravdu užitečný pro vlasy a jak je efektivněji používat.

Alina. Využívám výrobky této firmy na dlouhou dobu, často mi barvivy a kadeře vlasy, takže je to pro mě nutnost. Považuji makassarovou masku za "těžké dělostřelectvo" a jeden z nejúčinnějších způsobů, jak rychle a účinně obnovit zdraví vlasů. Používám to zřídkakdy, asi jednou za dva týdny, protože je pro mé už suché vlasy velmi tlusté. Nicméně, maska ​​dokonale změkčuje vlasy po barvení a vrací zdravý lesk. Vynikající nástroj a poměrně levná ve své kategorii.

Je lepší zakoupit profesionální nástroje na osvědčených prodejních místech nebo lékárnách. Cena masky se pohybuje v rozmezí 500 rublů na 1000 ml. Tam je také menší objem - 300 ml, náklady na takový vzorek bude asi 310 rublů.

Olejové složení černého kmínu má zvlhčující a regenerační vlastnosti. Používá se v mnoha kosmetických přípravcích nebo používá se samostatně. Tento olej je často přítomen v receptech na domácí masky. Jak vyrobit masku na vlasy z černého kmínového oleje, dozvíte se z našeho článku.

Noční masky jsou skvělý způsob péče o vaše vlasy, cenově dostupné a efektivní. Použití takového nástroje nevyžaduje hodně času a peněz, ale při pravidelném používání mu umožní okamžitě vyhodnotit výsledek. Vlasy se stávají tlustými a lesklými, nejčastější problémy zmizí a váš obraz bude stylový a dobře upravený, protože zdravé a silné kudrlinky jsou vždy v trendu.

Popis krémová maska ​​na vlasy "Numero" s ovesem: indikace k použití a návod k použití

Značka Brelil poměrně nedávno začala hovořit slovní zásobou dívčí, pro kterou je důležité jejich vlasy. Koneckonců, každá dívka chápe, že vnější krása je soubor komponent, jako je postava, oblečení, obličejové rysy, zdraví kůže, nehtů a vlasů.

Takže i přes svou mládí se značka Brelil podařilo vybudovat se jako výrobce vysoce kvalitních kosmetických přípravků, které jsou založeny pouze na přírodních surovinách. Noční masky jsou navrženy speciálně pro uvolněné a poškozené vlasy.

Tato kosmetika vyživuje vlasy hluboko uvnitř, obnovuje svou strukturu a činí ji živější a silnější. Krémové masky mají ochranný účinek proti vnějším faktorům, které negativně ovlivňují kudrlinky. Dnes budeme třídit maskou Numeru s extraktem ovesu.

Výrobce

Společnost dělá tyto zázračné nástroje Brelil Professional. Italská společnost inspiruje důvěru v módu žen a zvyšuje popularitu a prodej samotných výrobků. Výrobci však udržují svou značku. Proto je 90% recenzí o kosmetice pozitivní, ještě více nadšená.

Jak je uvedeno na obalu masky, hluboce vyživuje vlasy, ale nezpůsobuje je těžké. Naopak, dodává objem a přirozený lesk. Vše ostatní, kudrlinky, jsou pružné a pružné.

Složení "Breil Numero" s ovesem

Skutečnost, že na prvním místě v seznamu je voda, a nestojí za zmínku. Ale projděte seznam dále.

  Myristyl alkohol. Potřebujeme poděkovat společnosti Brelil Professional za to, že používají tento typ alkoholu. Protože je zcela bezpečné pro kosmetické použití. A jeho vlastnosti jsou jednoduché:

 • zvyšuje pěnění;
 • zvyšuje viskozitu.

Je to přirozená složka.

 • Další přísadou masky je Cetrimonium Chloride. Podle odborníků je tato látka bezpečná, pokud je součástí prostředků, které se umyjí. Ve skutečnosti je to naše maska. A Cetrimonium Chloride je určen ke snížení elektrifikace kudrlin, dělá je hladší a poslušnější.
 • Extrakt z ovesu. Jedná se o skutečný sklad vitamínů a příznivých vlastností. Oves živí, chrání, obnovuje, hydratuje vlasy. Je to vynikající protizánětlivý prostředek, díky přítomnosti mnoha antioxidantů ve svém složení. Velmi zklidňuje pokožku hlavy.

  Také kapuce obsahuje:

  • saponiny;
  • alkaloidy;
  • steroly;
  • quercetin;
  • beta-glukan;
  • vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, D, E;
  • proteiny (fenylalanin, stejně jako unikátní avenin a avenalin);
  • minerály (vápník, mangan, fosfor, měď, hořčík);
  • aminokyseliny (arginin, lysin, tryptofan);
  • kyseliny linolové a kyseliny křemičité.

  Skutečný nález pro vás a vaše kadeře.

 • Imidazolidinylmočovina. S ohledem na tuto složku se provádějí zdlouhavé debaty: někteří říkají, že to je zcela bezpečný, jiní argumentují, že imidazolidinylmočovina rozkladu uvolňuje nebezpečných látek jako je formaldehyd. Ale v každém případě výrobci tvrdí, že podíl této složky je velmi malý a nemáme co dělat starosti. Hlavní vlastností tohoto prvku je antimikrobiální účinek.
 • Bohužel, ne bez parabenů ve složení. Velmi mnoho vědců trumpuje o nebezpečích těchto složek.

  Ale nemůžeme říci, že parabeny mají velký vliv na stav vlasů, což je hladké a lesklé. Ale výrobci používají jich kvůli těmto vlastnostem, a vzhledem k tomu, že pouze umožňují kosmetika parabeny udržuje tak dlouho, jak je to možné, protože jejich antimikrobiální účinek.

  Jak vědci nepokusili, stále nemohli vymýšlet podobný prvek, ale s méně negativním dopadem na lidské zdraví. Kyselina citronová. Tato složka se nachází téměř ve všech kosmetických výrobcích. Ještě první funkcí kyseliny citrónové a současně nejdůležitější je úprava pH produktu a mírný účinek konzervace.

  • zvýšená tvorba pěny;
  • exfoliace mrtvých buněk na pokožce hlavy;
  • hluboké čistící vlasy.
 • Geraniol, S.I. 14720. Tato složka je jedna z posledních v seznamu. Jedná se o přírodní aroma, která voní jako růže a ve větší koncentraci má aroma geraniolu dokonce diuretický účinek. A jako součást masky je tato látka vynikající proti houbovým infekcím.
 • Syntetické barvivo C.I poskytuje masku žlutou barvu. 47005 (Žlutá 10), jehož hmotnostní podíl v konečném produktu je zanedbatelný.
 • Indikace pro použití

  Maska na vlasy s ovesem Numero je pro vás nezbytná, pokud se často vlasy vyhříváte nebo vlasy často dodávají barvení. Po těchto postupů, aniž by které, bohužel, nemůžeme si představit sami atraktivní, vlasy vysušuje, posechennymi a veškeré krásy, které jsme tak pilně hledal, to je mrtvé vlasy zcela neviditelná.

  Zde, v tomto případě, se naše maska ​​stává jen spásou. Ale je tu jedna nuance, že poctivý sex ignoruje a pak nerozumí, proč účinek nápravy není patrný. Tato nuance je následující - maska ​​je vhodná pouze pro suché vlasy!

  Pokud jsou vaše vlasy již náchylné k tuku, náprava jen zhorší situaci a vlasy se budou mleté ​​až o několik hodin po jejím umytí. Proto neprocházejte značky a reklamy, ale vyberte přesně to, co vám vyhovuje.

  Návod k použití

  Existují dvě možnosti pro použití masky:

  • jako klimatizační zařízení;
  • jako masku samotnou.

  V prvním případě:

  1. Aplikujte směs jednou za tři dny.
  2. Držte jej na vlasu asi 3-4 minuty.
  3. Pak důkladně opláchněte teplou tekoucí vodou.

  A ve druhém případě:

  1. Naneste na umyté vlhké vlasy.
  2. Po nanesení zabalte plastovou krytku a obalte teplou utěrku.
  3. Udržujte agenta v této pozici po dobu jedné hodiny.
  4. Dále umyjte. Všimněte si, že se musíte velmi dobře vymyt.

  Doporučuje se použít masku nejvýše jednou za sedm dní.

  Kdy čekat na výsledek?

  Hlavní vlastnost masky může být nazývána hlubokými kadeřmi. A skutečně si můžete všimnout účinků po prvním týdnu použití. Dalšími vlastnostmi jsou:

  • přírodní lesk;
  • hladké a poslušné prameny;
  • kadeřnictví.

  Kontraindikace jsou pouze individuální nesnášenlivostí jednotlivých složek produktu.

  Závěr

  Dnes, díky maskám na vlasy Numero, je v domácnosti dostupná profesionální péče. Kromě toho cena tohoto zázraku je docela přijatelná, kvůli které si to mohou dovolit téměř všechny dívky.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy