logo

Maska na vlasy Schwarzkopf

Pro suché vlasy vyžaduje zvláštní péči. To platí jak pro hydrataci s maskami (vlasová maska ​​Schwarzkopf se ukázala jako velmi účinný nástroj), tak i pro čištění. Nemůžete si vlasy umyt častěji 1 krát týdně a je lepší to udělat jednou za 10 dní. Voda na mytí se s výhodou používá vroucí nebo oddělená po dobu alespoň jednoho dne, aby se zabránilo vlivu chlóru na suché vlasy. K šamponům musíte také provést velmi přísné požadavky, protože nesprávný lék může zvýšit pocit suchosti a suchosti na pokožce hlavy. Je lepší používat domácí prostředky nebo přibližné složení k těm, které obsahují minimální množství konzervačních látek a vonných látek.

Obecně platí, že když mluvíme o přirozenosti šamponů, je důležité poznamenat, že většina výrobců používá umělé povrchově aktivní látky ve svých produktech, z nichž nejběžnější je laurylsulfát sodný. A přírodní přísady, jako jsou výtažky z rostlin, medu nebo mléka, se nacházejí v šamponech v minimálních množstvích. Pečlivě přečtěte kompozici na obalu, neříkejte pouze jeho jméno. Šampon bez laurylsulfátu je vhodnější, protože i při pravidelném používání nezvyšuje riziko kožních onemocnění. Je bezpečnější, pokud jde o alergické reakce, které se vyskytují méně často u přírodních látek než u syntetických.

Příčiny suchých vlasů a pokožky hlavy mohou být různé. Někteří žijí s tímto problémem po celý svůj život, protože mají genetickou predispozici. Jiní, kteří přirozeně mají dobré vlasy, často je barví, zabalí je horkými nástroji, používají nevhodné šampony, sedí na tvrdé stravě a skončí suchými vlasy. Co dělat v obou případech? Začněte s tím, abyste si vytvořili správnou výživu a normální životní styl. Je nutno opustit traumatické účinky na vlasy a použít prostředky k jejich obnově.

Jedním z těchto produktů je hydratační maska ​​Schwarzkopf. Bude vrátit kůži normální vlhkost a vlasy - zdravý vzhled. Maska na vlasy od společnosti Schwarzkopf "Saving Recovery" je schopna od prvního použití, aby se suché vlasy staly méně křehké a pružnější, dokonce i špičky jsou méně náchylné k průřezu. Navíc jeho použití usnadňuje následnou instalaci, která přinejmenším částečně opouští sušičky horkých vlasů, kleště a žehličky, což může zhoršit problém suchých vlasů.

Pečlivá a účinná péče o vlasy s maskami od firmy "Schwarzkopf"

Společnost Schwarzkopf byla založena v Německu před více než 100 lety. Nyní je součástí péče o Henkel a nadále vyrábí vysoce kvalitní kosmetiku pro péči o vlasy. Maska na vlasy "Schwarzkopf" je kombinací nejlepších tradic a inovací, přírodních komponentů a nejnovějších poznatků vědců. Sbírka obsahuje produkty pro každý vkus a rozpočet, takže každý spotřebitel si bude moci zvolit vhodnou možnost.

Výhody produktu

Moderní dívky mají málo využití šamponu a kondicionéru, aby udržely zdraví a krásu vlasů. Maska je nedílnou součástí péče. Aktivní složky produktů firmy Schwarzkopf pronikají hluboko do kadeřin, nasycují je živinami, zvlhčují a chrání před negativním vlivem vnějšího prostředí.

Mezi přednosti produktů lze identifikovat:

 • široká škála produktů pro všechny typy vlasů;
 • snadné použití;
 • ziskovost masky;
 • připravenost zboží k použití;
 • důsledné předběžné testování a dodržování mezinárodních norem a předpisů;
 • vysoká účinnost;
 • různé ceny pro kosmetiku.

Sbírka od německé společnosti má profesionální kosmetiku a výrobky domácí péče. Všichni vám umožňují dosáhnout vynikajícího péče.

Pravítka

Společnost podporuje individuální přístup k řešení běžných problémů s kudrlinky. V sortimentu jsou produkty určené k obnově pramenů, udržení optimální rovnováhy vlhkosti, zvýšené výživy a ochrany.

Různé pravítka umožňují kvalitní péči o všechny typy vlasů. Nejoblíbenější produktové řady:

 1. Keratin Restore. Pravítko obnovit vlasy. Obsahuje keratin, totožný s keratinem, který je složen z vlasů. Jeho částice naplňují mikropóry v horní vrstvě pramenů, vyrovnávají je a podporují rychlou regeneraci.
 2. Léčba vláknových sil. Výživné masky této série obsahují panthenol, aby si udržela vlhkost ve vláknech, vitamíny a minerály k posílení, přírodní oleje pro výživu a ochranu vlasů před negativním vlivem vnějšího prostředí.
 3. Excellium Q10 + ošetřující léčba. Prostředky jsou navrženy speciálně pro změkčení vlasů. Obsahují komplex koenzymů Q10 + a omega-3 mastných kyselin. Použití masky dělá prameny hedvábné a lesklé.
 4. Micro Keratin Mask. Zpevňující masky s berberským olejem a mikronizovaným keratinem vytvářejí kudrlinky odolnější vůči ničivému vlivu vnějšího prostředí. Chrání vlasy před poškozením, zabraňují delaminaci špiček, křehkost a suchost.
 5. BC Bonacure Oil. Řada Bonacur je určena pro péči o tenké kroužky. Skládá se z celé řady olejů, které dodávají pramenům vizuální objem bez vážení. Prostředky nezanechávají mastný lesk, dělají prameny hladší, zjednodušují styling.
 6. Scalp Genesis se samovolným oteplováním. Řada produktů, které usnadňují péči o mastné vlasy. Vitamin komplex, který je součástí kosmetiky, upravuje práci mazových žláz, čistí póry pokožky, umožňuje účes zůstat čistý a čerstvý déle.

Hodnocení populárních fondů

Mezi výrobky značky Schwarzkopf mohou běžní spotřebitelé a profesionální stylisté najít vhodné možnosti. Masky mají směrový efekt a umožňují vám řešit konkrétní problémy s prameny a skalpem. Seznamte se s nejpopulárnějšími.

Blondýnka

Blondýnka "Keratin recovery" je určena k péči o jasné vlasy. Může využít dívky, které jsou zvyklé na barvení pramenů a přirozené blondýnky. Aktivní složkou přípravku je keratin. Obnovuje vlasy zevnitř a vytváří na nich ochrannou vrstvu, která zabraňuje zničení pigmentu.

Po nanesení přípravku se chloupky stávají hladké a lesklé, protože částice keratinu vyplňují mikropóry v kutikulích. Vliv vážení chybí.

Je však třeba mít na paměti, že masku nelze použít, pokud má pokožka hlavy nějaké poškození nebo vyrážku.

BC Oil Micro Keratin Mask

Maska se stane skutečným "životním kruhem" pro velmi poškozené a vyčerpané kadeře. Kompozice zahrnuje hydrolyzovaný keratin, který provádí dvě funkce najednou: podporuje regeneraci tkání a chrání chloupky před ničením a dehydratací.

Po nanesení výrobku zůstává na kadeře neviditelná ochranná fólie, která zachovává vlhkost ve vnitřních vrstvách a zabraňuje poškození agresivními vlivy prostředí. Je obzvláště důležité používat tento nástroj v létě, protože rozptýlí ultrafialové paprsky.

BC Prep-léčba

Oteplovací maska ​​je určena k běhání normálních a mastných vlasů. Reguluje produkci kožního mazu a urychluje krevní oběh v pokožce hlavy, což způsobuje zvýšený růst pramenů. Po aplikaci nápravy zůstávají kadeře dlouhou dobu čisté, na kořenech se neleží.

Kompozice je také obohacena o vitamíny B3 a B5, které jsou zodpovědné za pevnost pramenů a jejich pružnost. Nástroj nemá žádné kontraindikace, s výjimkou období laktace u žen.

Oprava léčby Shine

Maska dodává leskům na kudrlinky a dlouhou dobu je upravuje, takže je měkká a poslušná. V pramenech vlhkosti se zpožďuje, rychle se obnoví, eliminuje problém odlupování špiček.

Hlavní účinnou látkou - glycerin stearát - je přirozený emulgátor. Dává kudrlinky měkkost a elasticitu, nasytí je leskem. Masku mohou používat dívky s jakýmkoliv typem vlasů.

BC hluboké výživné ošetření

Maska pro hluboké uzdravení pomůže reanimovat i velmi poškozené chemikáliemi nebo horkými stylovými kadeřemi. Skládá se z celé řady aktivních látek, které spouštějí regenerační procesy na úrovni buněk.

Nástroj poskytuje dlouhotrvající výsledek. Po aplikaci se vlasy stávají elastickými, pružnými, lesklými, bohatými na barvu, snadnějším hřebenem a přizpůsobitelným stylu. Používání přípravku je během těhotenství zakázáno.

BC Fibre Force Treatment

Nástroj obnoví suché, křehké a nehybné kadeře. Obsahuje mikrokeratinu, která lepí váhy, obnovuje integritu ochranné vrstvy pramenů a dodává jim lesk. Kompozice je také obohacena extraktem z panthenolu a marule. Tyto látky regulují lipidovou rovnováhu a podporují rychlou regeneraci tkání.

Plněním pórů keratinovými mikročásticemi se vlasy stávají pružnějšími, pružnějšími a lesklejšími. V něm vlhkost zůstává delší, problém rozštěpených konců zmizí. Vlasy už nejsou zamotané, snadněji se vejde.

Vlastnosti použití

Všechny masky z "Schwarzkopf" jsou plně připraveny k použití, nemusíte nic mixovat nebo přidávat. Na obalu každého výrobku je instrukce, která musí být přísně dodržována.

Obecně platí, že všechny produkty jsou zcela jednoduché:

 • Okamžitě musíte vlasy vypláchnout šamponem. Je žádoucí, aby byl ze stejné série.
 • Přebytečnou vlhkost odstraňujeme z pramenů ručníkem.
 • Použijte malé množství masky na dlani, protřete ji. Léčba znamená celou délku vlasů. Některé produkty se vkládají do pokožky hlavy, zatímco jiné rozdělují a ustoupí od kořenů o 1 cm. Tento odstín je uveden v pokynech.
 • Kompozici udržujeme podle doby doporučené výrobcem. Chcete-li zvýšit efekt, můžete nosit sprchový kryt.
 • Omyjte vodou a usušte pomocí vysoušeče vlasů nebo přirozeně.

Masky "Schwarzkopf" obsahují velké množství účinných látek, nejsou určeny pro trvalé použití. Jedna nádoba stačí na jeden kurz, pak musíte udělat přestávku.

Během léčby použijte prostředky nejvýše dvakrát týdně, to stačí k dosažení požadovaného výsledku.

Shrnutí

Masky "Schwarzkopf" obdržely množství laudativních recenzí od profesionálních stylistů a prestižních mezinárodních ocenění. Spotřebitelé je milovali za vysokou efektivitu, cenovou dostupnost a široký sortiment.

Správně zvolený nástroj vám umožní vyřešit všechny problémy s vlasy, obnovit jejich zdraví a vynikající vzhled.

Schwarzkopf vlasové masky

Masky pro péči o vlasy používají ženy po dlouhou dobu. Dříve byly vyrobeny sami, nyní na trhu kosmetiky představila obrovský výběr tohoto produktu. Jednou z populárních značek, které tyto výrobky vyrábějí, je společnost Schwarzkopf.

O značce

Historie společnosti začala v Německu před více než stoletím. Během této doby tato značka vyhrála celý svět a stala se jedním z předních výrobců kosmetiky pro péči o vlasy.

Společnost vyrábí profesionální produkty pro péči o vlasy i výrobky pro domácí použití.

V současné době se společnost spojila s dalším obrovským problémem společnosti Henkel a vedle produktů péče o vlasy vyrábí také výrobky pro péči o pleť. Továrny této společnosti jsou umístěny po celém světě.

Mezi produkty značky jsou různé šampony, kondicionéry, masky, vlasové barviva, stylingové výrobky, mýdlo, sprchové gely, deodoranty a mnoho dalšího.

Tento výrobek je vyráběn pod různými značkami a je velmi oblíben u spotřebitelů. Důvodem je kombinace vynikající kvality a nízké ceny. Navíc odborníci společnosti každodenně zlepšují své výrobky a využívají v nich inovativní technologie, což také ovlivňuje nárůst poptávky po těchto prostředcích.

Výhody

Vlasy, jako kůže, vyžadují neustálou péči a výživu, aby se zachovala jejich krása, prodloužila se jejich životní cyklus. K tomu, kromě mytí hlavy, potřebují další péči ve formě masky pro vlasy. A skvělé nástroje jsou zde produkty Schwarzkopf.

 • Produkt je připraven k použití, není třeba sbírat ingredience a připravovat kompozici sami.
 • Všechny produkty jsou důkladně testovány a splňují evropské normy kvality.
 • Masky neprotékají při nanášení, snadno se vyplácejí.
 • Velký výběr produktů této orientace vám pomůže vybrat produkt s funkcemi, které potřebujete.
 • Ceny produktů této značky se liší a většina z nich závisí na značce, pod jakou se vyrábí. Tam jsou rozpočtové řady, ale existují dražší produkty, profesionální.

Masky na vlasy Schwarzkopf jsou k dispozici v různých výrobkových řadách této značky. Zde jsou nejpopulárnější typy.

Série profesionální kosmetiky "Bonacure" má ve své sbírce několik odrůd tohoto nástroje. Neobsahují sírany a pečlivě pečují o kadeřnictví.

 • "Zmrazení barvy". Tento produkt je navržen speciálně pro barvené vlasy a pomáhá nejen udržovat barvu, ale také obnovovat prameny po negativním působení barviv. Po aplikaci je vlasy svítí krásou a zdravím, jasná barva se zachová mnoho dní.
 • "Smooth Perfect Treatment". Tento produkt je určen pro intenzivní vyrovnání vlasů. Výborný nástroj pro obnovu kudrlin po rovnání keratinu. Okamžitě okamžitě vrací vrásky, lesk, sílu a hladkost.

Kromě těchto masky existuje řada dalších produktů v sestavě Bonacure. Zde a změkčovací maska ​​a intenzivně redukující činidlo a výrobek poskytující hlubokou hydrataci a výrobky založené na léčivých olejích.

Výrobní cena je asi 900 rublů. pro 200 ml.

V řádu "Essence Ultime" se nachází maska, která zabraňuje žluté barvě na bělených vlasech. Pomáhá udržet barvu blond v původním stavu. Navíc tvoří kudrlinky silné a krásné. Také v této řadě existují masky pro obnovení oslabených kadeří, pro barvené prameny i pro vyčerpané vlasy. Náklady na výrobky - asi 400 rublů na 200 ml.

Schwarzkopf vlasové masky: luxus a lesk vašich kadeř

Kdo nemá sen o zdravém, poslušném vlasu, který by ohromil jeho luxusní vzhled? Inovativní série masky od společnosti Schwarzkopf - Bonacure pomáhají tento úkol "dokonale" zvládnout. Co je produkt, jaké funkce má a jaký vliv má? O tom dál.

Německý výrobce produktů pro péči o vlasy Schwarzkopf byl vždy považován za standard kvality za přijatelnou cenu. Série Bonacure masky, které jsou uvedeny níže, se podařilo zaujmout hodné místo na trhu s kosmetickými výrobky díky unikátnímu složení, které obnovuje i vážně poškozené vlasy.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick (lehká výživa, hydratační)

Složení: voda, extrakt guarových semen, hydrolyzovaný keratin, panthenol, kyselina hyaluronová, glycerin, kyselina mléčná a kyselina citronová atd.

Velmi neobvyklý výrobek, který je ve své struktuře spíš jako pěna než maska.

Kontraindikace: Produkt není vhodný pro majitele vlasů, kteří jsou náchylní k tuku, protože je může těžce vážit.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue (obnovení a napájení)

Složení: voda, hydrolyzovaný keratin, cetearylalkohol, izopropylmyristát, cetylpalmitát, pantenol, kyselina mléčná a kyselina citronová atd.

Maska Bonacure Repair Rescue je ideální pro majitele poškozených nebo oslabených (jako nedostatek vitamínů a agresivních účinků kosmetiky) vlasy:

 • Proteinový komplex aktivně obnovuje kudrlinky, posiluje je.
 • Aminokyseliny obnovují poškozené oblasti vnitřní části vlasů.
 • Komplex QSA vyrovnává úlevu vnitřní části vlasových folikulů.
 • Proteolipidy rekonstruují vnější část vlasů.
 • Panthenol dobře hydratuje.

Výrobek se snadno aplikuje, dobře se vstřebává, zvlhčuje, poslušná a snadno se hřebčí.

Kontraindikace: ne.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Fiber Force (intenzivní regenerace)

Složení: voda, izopropylmyristát, hydrolyzovaný keratin, marulínový olej, pantenol, kyselina citronová atd.

Fiber Force maska ​​bude vyhovovat majitelům hluboce poškozených vlasů, silně oslabených častými barvivy a tepelnými účinky (styling, chemické perm atd.):

 • Keratin obnovuje vnitřní část vlasových folikulů.
 • Lipidy obnovují vnější reliéf chloupků.
 • Mikrokeratinový komplex vyplňuje všechny dutiny v segmentech mezibuněčných vlasů.
 • Kvalita panthenolu hydratuje vlasy a obnovuje normální rovnováhu vlhkosti.
 • Olejový olej Marula urychluje regeneraci vlasů na úrovni membrány.

Kontraindikace: ne.

Použití masky z obnovovací série Bonacur

Měli bychom také zvážit technologii používání masky od společnosti Schwarzkopf zaměřené na obnovu struktury vlasů:

 1. Před použitím masky si umyjte vlasy šamponem z řady Bonacure Repair Rescue nebo Fiber Force.
 2. Použijte malé množství živiny na kadeře a rozdělte prsty po celé délce.
 3. Jemně masírujte pokožku hlavy pár minut. Pro hlubší pronikání keratinu do struktury vlasů noste polyethylenovou krytku (udržuje vás v teple).
 4. Nechejte 10-15 minut a důkladně opláchněte teplou vodou.

Frekvence používání masky by neměla být vyšší než 1-2krát týdně.

Pro extrémně poškozené, křehké vlasy je častější používání masky ze série Opravy záchrany povoleno. Po obnovení optimální rovnováhy vlhkosti kudrlin by se měla vrátit do standardní schématu použití.

Kterýkoliv z výše uvedených produktů řady Bonacur se od společnosti Schwarzkopf liší od výjimečně pozitivních recenzí kvůli jeho kvalitativnímu složení a přiměřené ceně. Správně zvolená maska ​​vám umožní neuvěřitelně změnit stav kudrlin, což je zdravé, hladké a lesklé. Pěkné nakupování!

Masky na vlasy SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Hyaluronic Moisture Kick Treatment Mask je rychle působící, efektivní a profesionální léčba silně suchých, porézních a zraněných vlasů. Dokonale hydratuje a zjemňuje, má příznivý účinek na kadeře a na pokožku hlavy, poskytuje.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Regenerační maska ​​pro normální a tenké poškozené vlasy. Velká koncentrace proteolipidů, totiž komplex hydrolyzovaných keratinů a lipidových složek, umožňuje intenzivně léčit a obnovit buněčnou strukturu vlasů zevnitř a také přírodní hydrobalanci pokožky.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Regenerační maska ​​pro normální a tenké poškozené vlasy. Velká koncentrace proteolipidů, totiž komplex hydrolyzovaných keratinů a lipidových složek, umožňuje intenzivně léčit a obnovit buněčnou strukturu vlasů zevnitř a také přírodní hydrobalanci pokožky.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Maska pro barevné nebo pruhované vlasy. Chrání barvu před poškozením, posiluje barvené vlasy. Kondicionování a vyhlazení povrchu vlasů. To dává šumivý lesk. Intenzivní maska ​​obsahuje hydrolyzovaný keratin, který vyplňuje strukturální zlomky z kůry.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Hyaluronic Moisture Kick Treatment Mask je rychle působící, efektivní a profesionální léčba silně suchých, porézních a zraněných vlasů. Dokonale hydratuje a zjemňuje, má příznivý účinek na kadeře a na pokožku hlavy, poskytuje.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Intenzivní obnovení extrémně poškozených vlasů. Pro sílu, lesk a pružnost vlasů. Vypláchnout. Pokud jsou vlasy velmi silné a silné, ale vážně poškozené, používejte po masce BC FIBER FORCE Stříkací kondicionér stejné řady. Způsob použití:

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Maska poskytuje intenzivní a profesionální péči o kudrnaté, tvrdé, nevyléčitelné a zraněné vlasy. Obsahuje maximální množství keratinu, ovlivňuje vlasy jako keratinizační procedura v salonu, je hladká jako hedvábí a poslušnost a vyhlazuje se po celé délce. Použijte

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Maska pro barevné nebo pruhované vlasy. Chrání barvu před poškozením, posiluje barvené vlasy. Kondicionování a vyhlazení povrchu vlasů. To dává šumivý lesk. Intenzivní maska ​​obsahuje hydrolyzovaný keratin, který vyplňuje strukturální zlomky z kůry.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Zralé vlasy vyžadují zvláštní péči, zvlhčení a omlazení, což umožňuje použití masky BC Q10 + Léčba obnovy času. Intenzivní prostředek proti stárnutí pomáhá odstranit všechny známky stárnutí: poréznost, křehkost špiček, tuhost, tupost a suchost, aby se zvlněná.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

BC Oil Miracle Warming Mask nabízí jedinečný jemný pocit na vlasy. Hluboké zvlhčující vlasy, omotávací maska ​​dává vlasům luxusní lesk, vyhlazuje povrch vlasů. Jak používat: Umístěte lahvičku topné masky pod horkou vodu (40 ° C) a počkejte.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Maska BC EXCELLIUM obnovuje zralé vlasy a chrání je před poškozením. Exkluzivní vzorec s Q10 + a omega 3 snižuje viditelné známky stárnutí, hluboce vyživuje vlasy. Pro hladké, plné vitality vlasů. Jak používat: Aplikujte na vlhké vlasy a omyjte po 5-10.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Intenzivní revitalizační krémová maska ​​pro barvené vlasy BC Color Freeze Treatment je vyvinutá odborníky pro použití na vlasy, která byla vystavena stresu a barvení a vyžaduje další péči a údržbu barev. Složení produktu obsahuje mnoho jedinečných.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Regenerační maska ​​pro normální a tenké poškozené vlasy Recovery Repair BC Rescue Rescue Treatment je inovativní novinkou při rekonstrukci vlasů, která je obzvláště špatně poškozená a stresující. Velká koncentrace proteolipidů, konkrétně komplexu.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Opravárenská maska ​​BC Oil Miracle Barbar Fig Oil Micro Keratin Restorative Mask - to je maximální úroveň péče o křehké suché vlasy. Výrobek je založen na kombinaci drahokam berberského fíku a mikronizovaného keratinu, které umožňují zvlhčení, obnovu a.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Vyhlazující maska ​​s komplexem Hydro-Keratin zvyšuje účinek vyhlazení a saturace vlasů. Má kondicionační efekt. Utěsňuje strukturální vlhkost, dovoluje vlasům dlouhou dobu udržovat hladkost, vypadat silně, jemně a leskne. Aplikace drogového salonu je dokončena.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Schwarzkopf Bonacure Olejový olej Miracle Růžový olej Vlasy Rose Hair & Skalpový olej Léčba pokožky hlavy je zázračný lék na profesionální a domácí péči o unavené, tenké a zralé vlasy, stejně jako vlasy, které jsou systematicky vystavovány stresu. Formula

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Maska vám umožní dát nejodštěvnější a suché vlasy záření, hedvábnost a pružnost, aby byly poslušné a krásné. Nástroj má silnou krémovou konzistenci, lehkou jemnou vůni a vysokou účinnost. Maska hluboce vyživuje a hydratuje kadeře, rekonstruuje vnitřní.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Maska vám umožní dát nejodštěvnější a suché vlasy záření, hedvábnost a pružnost, aby byly poslušné a krásné. Nástroj má silnou krémovou konzistenci, lehkou jemnou vůni a vysokou účinnost. Maska hluboce vyživuje a hydratuje kadeře, rekonstruuje vnitřní.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Maska poskytuje intenzivní a profesionální péči o kudrnaté, tvrdé, nevyléčitelné a zraněné vlasy. Obsahuje maximální množství keratinu, ovlivňuje vlasy jako keratinizační procedura v salonu, je hladká jako hedvábí a poslušnost a vyhlazuje se po celé délce. Použijte

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Zralé vlasy vyžadují zvláštní péči, zvlhčení a omlazení, což umožňuje použití masky BC Q10 + Léčba obnovy času. Intenzivní prostředek proti stárnutí pomáhá odstranit všechny známky stárnutí: poréznost, křehkost špiček, tuhost, tupost a suchost, aby se zvlněná.

Maska na vlasy: Program intenzivní péče

Každý den se naše vlasy stresují: sušíme je vysoušečem vlasů, vyrovnáme je a kroužíme, přitahujeme je těsně gumovými pásy. Slunce a slaná voda, vítr, mráz a dokonce i prašný vzduch metropole jsou vážné testy na zdraví našich vlasů. Chcete-li ochránit vlasy před vnějšími vlivy, vytlačit vlhkost, zachovat nebo znovu získat ztracenou krásu, použijte masky na vlasy.

Jak se staráš o vlasy? Při odpovědi na tuto otázku kadeřníka jste museli zmínit masku. Nebo stylista doporučil používat tento produkt péče. Možná ji začnete používat při čtení našeho článku. Proč jsou všichni odborníci tak jednohlasní a obsahují masku na vlasy v seznamu povinných výrobků? Co lze dosáhnout pomocí masky, jak je správně aplikovat a co se stane s vlasy po programu intenzivní péče? Odborníci společnosti Schwarzkopf odpověděli.

Co je to maska ​​na vlasy?

Maska je intenzivně aplikovaný krém na vlasy, který se po umytí vlasů aplikuje na vlhké vlasy a po určitém čase se opláchne. Složení a účinné složky se liší podle typu a požadovaného výsledku: výživa, hydratace, regenerace. Většina masky obnovují poškozené vlasy zevnitř i zvenku, aktivně zvlhčují v důsledku obsahu rostlinných olejů (argan, meruňkový olej, jojobový olej nebo mandlový olej), bílkoviny a vitamíny. Také kompozice moderních masky často obohacují keratiny a ceramidy, které obnovují vlasovou strukturu. Tyto složky pronikají hluboko do vlasové struktury, obnovují a vyživují je, obnovují sílu a zdraví.

Proč vlasová maska?

Maska je "třešničkou na dortu" v programu péče o vlasy. Její tajemství má intenzivní a dlouhodobý účinek. Díky regeneračním přísadám se rovné vlasy stávají hedvábné a kudrnaté vlasy se stávají pružnějšími a poslušnějšími. Výsledek se projeví ihned po vyprání masky: vlasy nejsou zamotané, snadno se hřebeny a měkké na dotek.

Maska na vlasy, balzám, kondicionér: jaký je rozdíl?

Conditioner - prostředek denní péče o vlasy, měl by být aplikován po každém šamponování. Klimatizační jednotka má lehčí konstrukci, nemusí se dlouho držet. Rychle hydratuje a vyživuje vlasy, usnadňuje česání a stylování. Hlavní funkcí klimatizace je prevence.

Balzám a vlasové masky mají téměř totožné složení. Složení masky je obvykle vyšší obsah oleje. Masky - těžká dělostřelectvo, zvláště účinná pro hydrataci, výživu a obnovu suchých a těžce poškozených vlasů. Rozdíly v složení masky a balzámu jsou tak minimální, že je obtížné oddělit od sebe. Můžete zahrnout oba výrobky do pravidelného doplňkového programu péče o vlasy.

Jak často používáte masku na vlasy?

Najděte střední půdu: masky by neměly být používány příliš často, jinak by byly vlasy těžší kvůli přítomnosti výživných složek. Chcete-li však uspět, musí být maska ​​používána pravidelně. Doporučujeme používat masku jednou nebo dvakrát týdně.

Jak aplikovat masku na vlasy?

 1. Umyjte vlasy jako obvykle a osušte je ručníkem.
 2. Aplikujte masku na mokré vlasy a nechte ji pracovat asi 5-10 minut.
 3. Pokud zvolíte efektivní 1minutovou krémovou masku, postupujte podle pokynů a nezvyšujte čas. Odborníci, kteří vyvinuli vzorec, přesně vědí, za jakých podmínek bude fungovat co nejúčinněji. Zvýšením času nezvýšíte efekt.
 4. Vlasy důkladně opláchněte teplou vodou.

Maska je mimořádně účinná pro péči o vlasy při nepříznivých podmínkách. Posílíte své působení s výrobky ze stejné série, dostanete silné zdravé vlasy, které se nebojí špatného počasí.

Schwarzkopf vlasové masky

O značce

Historie společnosti začala v Německu před více než stoletím. Během této doby tato značka vyhrála celý svět a stala se jedním z předních výrobců kosmetiky pro péči o vlasy.

Společnost vyrábí profesionální produkty pro péči o vlasy i výrobky pro domácí použití.

V současné době se společnost spojila s dalším obrovským problémem společnosti Henkel a vedle produktů péče o vlasy vyrábí také výrobky pro péči o pleť. Továrny této společnosti jsou umístěny po celém světě.

Mezi produkty značky jsou různé šampony, kondicionéry, masky, vlasové barviva, stylingové výrobky, mýdlo, sprchové gely, deodoranty a mnoho dalšího.

Tento výrobek je vyráběn pod různými značkami a je velmi oblíben u spotřebitelů. Důvodem je kombinace vynikající kvality a nízké ceny. Navíc odborníci společnosti každodenně zlepšují své výrobky a využívají v nich inovativní technologie, což také ovlivňuje nárůst poptávky po těchto prostředcích.

Výhody

Vlasy, jako kůže, vyžadují neustálou péči a výživu, aby se zachovala jejich krása, prodloužila se jejich životní cyklus. K tomu, kromě mytí hlavy, potřebují další péči ve formě masky pro vlasy. A skvělé nástroje jsou zde produkty Schwarzkopf.

Jaké vlasové masky od firmy Schwarzkopf existují? Nejlepší rating

Evropská kvalita kosmetických prostředků hovoří sama za sebe. Například německá obchodní společnost Schwarzkopf ("Schwarzkopf") je již mnoho let známá nejen v zemích EU, ale také v SNS. Má spoustu fanoušků a to je hlavní záruka, že finanční prostředky jsou opravdu kvalitní a efektivní.

Masky na vlasy od této značky jsou prvním produktem na pultech kosmetických salonů a kosmetických salonů. Porozumíme tomu, co tyto nástroje od společnosti Schwarzkopf, včetně Profesionální Bonacure, BC Fiber Force a dalších.

Řada finančních prostředků

Pod jménem předložené značky je k dispozici řada ošetřovatelských, profylaktických a terapeutických přípravků, které dokáží vyřešit všechny problémy s vlasy a uspokojit jejich potřeby. Patří mezi ně: masky, barvy, šampony, oleje, kondicionéry, kondicionéry, spreje a balzámy. Existuje několik sérií vlasových masek od Schwarzkopf, které jsou rozděleny do skupin (podle potřeb a typů kadeří):

 1. Obnova (Keratin Restore) - složená z kapalného keratinu, identického s přírodním, vyplňuje všechny mikrotrhlinky vlasů a povzbuzuje proces jejich rekonstrukce.
 2. Nutriční léčba (Fibre Force Treatment) - složená z panthenolu v kombinaci s oleji, vitamíny a minerály, tyto látky poskytují vitalitu vlasů a obnovují rovnováhu hydrolipidů.
 3. Změkčení (Excellium Q10 + třecí ošetření) - kompozice je obohacena koenzymem Q10 a omega-3 polynenasycenými mastnými kyselinami, které vytvářejí kudrlinky hebké a příjemné na dotek.
 4. Zpevnění (Micro Keratin Mask) - maska ​​kombinuje vzácný berberský fíkový olej a mikronizovaný keratin, který tandem chrání vlasy před škodlivými účinky prostředí.
 5. Miracle Light (zázračná světelná úprava) - složená z oleje marula tree, který na povrchu kudrlinky nezanechává žádné mastné stopy a naplňuje je zrcadlovým leskem).
 6. Pro jemné vlasy (Bonacure Oil, "Bonacur") - kompozice je nasycena komplexem cenných olejů, které zvyšují vizuální objem bez vlivu váhy.
 7. Pro tukové prameny (Scalp Genesis Self-Warming Detox) - obsahuje vitaminový komplex, který normalizuje sekreci kožního mazu a zvyšuje krevní oběh v oblasti pokožky hlavy.

Pro předložené masky je několik výhod:

 • rychlé a snadné proplachování (stačí opláchnout kudrlinky vodou);
 • na povrchu vlasů žádné mastné značky;
 • rychlý výsledek (stačí dvě nebo tři aplikace);
 • dlouhodobý účinek (podléhající pravidelnému použití);
 • je ekonomicky vynaloženo (několik kapek pro jednu aplikaci);
 • nevyžadují mnoho času k použití (pouze 5 minut přidržujte účinek na vlasy).

Hodnocení

 • Blondme Keratin Restore Bonding Mask (keratinová regenerační maska ​​na vlasy). Vhodné pro lehké přírodní nebo barevné prameny. Zpevňuje vlasový hřídel zevnitř, tvoří ochrannou vrstvu, která chrání vlasy před vyhořením. Bez vlivu hmotnosti.

Základ kapalného keratinu, který vyplňuje prostor mezi váhy vlasů. Kontraindikace: škrábance, rány a pupínky na pokožce hlavy, tváře a krku. Sun Bonacure Oil Miracle Light Finishing Treatment (Maskovací olej pro jemné vlasy). Ovlivňuje nejen povrch kudrlin, ale i pokožku hlavy. Stimuluje růst vlasů, dává jim lesk a lesk, dává úžasný objem. Olej ze stromu marula poskytuje pramenům vlhkost a výživu a udržuje normální rovnováhu vody.

Určeno pro matné, slabé a tenké kudrlinky. Bonacure olej Micro Keratin Mask (Keratínová a olejová regenerační maska). Poskytuje obnovu slabých a křehkých vlasů. Složené z mikronizovaného keratinu a drahých olejů umožňují těmto látkám vytvářet lehký neviditelný ochranný film, který zachovává rovnováhu hydrolipidů a chrání prameny před přímým slunečním světlem.

Usnadňuje proces česání a stylování. BC Scalp Genesis Self-Warming Detox Prep-Treatment (maska ​​pro normální a mastnou pokožku hlavy). Maska pomáhá normalizovat vylučování mazových žláz a také zvyšuje krevní oběh v oblasti pokožky hlavy. Zlepšuje stav pramenů po dlouhou dobu a řeší problém "špinavých vlasů".

Složení vitamínů B5 a B3, které brání ztenčení vlasů, dodává svěžest a dobře upravený vzhled. Kontraindikace: období kojení. Bonacure Excellium Q10 + Třecí ošetření (změkčující vlasová maska). Chrání kudrlinky před vymývání pigmentu, proto je vhodný pro bělené, barvené a zvýrazněné vlasy. Co možná nejvíce zachová strukturu pramenů z věkových změn, při zachování jejich struktury.

Ve složení nenasycené kyseliny Omega-3 a koenzymu Q10, v tandemu, tyto látky prodlužují mládí vlasů. Kontraindikace: tendence k alergiím. Oprava léčby Shine (Maska, která dodává lesk). Intenzivní produkt, který zajišťuje dlouhodobou úpravu, rekonstrukci a hydratační vlákna. Maska odstraňuje pórovitost vlasů a bojuje s průřezem špiček.

Složení glycerylstearátu je přírodní emulgátor, který změkčuje kadeřnictví a dává jim pružnost. Výrobek je vhodný pro všechny typy vlasů. BC Bonacure Repair Rescue Hluboce vyživující ošetření. Unikátní složení a vlastnosti produktu. Tato maska ​​je určena pro těžce poškozené vlasy. Poskytuje dlouhodobý výsledek, rekonstrukci každé vlasy na buněčné úrovni.

Ochranné komponenty zpevňují prameny od kořene až po špičku a činí je pružnými, pružnými a příjemnými na dotek. Kontraindikace: doba nosení dítěte. Sun Bonacure Fiber Force Treatment (Zpevňující maska). Kompozice přípravku je impregnována mikrokeratinu, která posiluje strukturu vlasů, vyplňuje poškozené oblasti a uzavírá váhy na vlasy. V důsledku toho mají vlasy přirozený lesk a sílu, rozdělené konce zmizí.

Maska zabraňuje ztrátě vlhkosti a má antistatický účinek. Kontraindikace: doba těhotenství.

Podívejte se na video recenzi vlasové masky Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue Deep Nutriční léčba:

Způsob použití

 1. Umyjte si vlasy šamponem (může být z podobného série této značky).
 2. Na dlani aplikujte malou masku, brouste a nataďte se po celém povrchu vlasů.
 3. Nepoužívejte na kořeny.
 4. Pracujte dobře.
 5. Počkejte 5 minut.
 6. Umyjte teplou vodou.
 7. Suché prameny a styling.

Jak často můžete použít a kdy bude výsledek viditelný?

Pro viditelný efekt je nutné masku pravidelně aplikovat 1-2x týdně. Postup aplikace - jedna nádoba (200 ml), po jejím výměně, aby se předešlo závislosti a snížila účinnost. Výsledek těchto masek je viditelný po týdnu nebo za použití a zůstane až do dalšího šamponu.

Závěr

Při použití vlasových přípravků od firmy Schwarzkopf lze pozorovat zlepšení vzhledu vlasů po několika použití. Ve skutečnosti jsou v maskách pouze unikátní ingredience:

 • oleje;
 • keratin;
 • koenzym;
 • vitamíny;
 • aminokyselin a minerálních komplexů.

Tyto kosmetické přípravky jsou navrženy tak, aby řešily všechny problémy s vlasy a jsou vhodně rozděleny do speciálních linií. Časově ověřená kvalita je mottem evropské značky.

Schwarzkopf Professional Masky

Zde si můžete zakoupit originální vlasové masky Schwarzkopf Bonacure. Objednat můžete přímo na webu dvěma kliknutími!

Bonacure Color Freeze barvené vlasy

Kombinace dvou nejdůležitějších možností pro barevné vlasy: restaurování + výživa. Vhodné pro všechny barvené vlasy. Zaručené okamžité výsledky - lesk a síla, stejně jako dlouhodobá fixace barev a udržení zdraví kudrlin. Je důležité poznamenat, že řada je bezsulfátová a poskytuje zdravější přístup k čištění a péči.

Frekvence použití - 1-2 krát týdně.

Masky Bonacure Repair Rescue

Oprava Záchrana v prostředcích překladu - intenzivní zotavení. Vhodná pro jakékoli poškození struktury a "reanimuje" vlasy po neúspěšném barvení, chemii, mechanickém a tepelném efektu atd. Dýchat život do nejvíce "mrtvých" vlasů.

Vlastnosti složení masky:

 • • nejvyšší koncentrace proteolipidů - (privilegium celé série značky), aminokyselin a panthenolu pro vyplnění strukturních mezer a zvýšeného lesku.

Snadno použitelná a ekonomická bezsulfátová maska ​​se stala "musí mít" v mnoha salonech po celém světě, stejně jako u obyčejných spotřebitelů a je bezpečně udržována na vrcholu světové klasifikace redukčních látek.

Bonacure Fiber Force Masks

Profesionální intenzivní regenerace keratinu je nyní k dispozici pro domácí použití! "Oprava" pro těžce poškozené vlasy, a to jak s okamžitým účinkem návratu lesku a krásy, tak s dlouhodobými výsledky s nepřetržitým používáním celé série Bc Bonacure (za 1 měsíc dokonce i nejsilnější vlasy budou "odkazem"). Hydrolyzovaný ve vodě rozpustný keratin zlepšený vzorec + olejový zázrak - s arganovým olejem v kompozici masky je účinnější než jeho analogy obsahující keratin.

Můžete také obrátit pozornost na linku Oil Miracle, která obsahuje vzácný arganový olej.

Schwarzkopf profesionální vlasové masky (Schwarzkopf)

Doporučené produkty

Maska pro poškozené vlasy "Saving Recovery" Bonacure Repair Rescue více.

Obnovovací maska ​​pro křehké a zralé vlasy "Revival" Bonacure Q10 Obnovte více.

Bonacure Color Freeze Maska "Shining Color" pro barevné vlasy je ideálním nástrojem pro další podrobnosti.

Suché a slabé vlasy se rozdělí na konce, zlomí a rychle ztratí více.

Maska "Brazílková ořech" Bonacure Oil Miracle - pomůže vám barevným kudrlinám znovu.

Aktivita lepicích masek BlondMe Keratin Restore Bonding Mask All Blondes je zaměřena na intenzivní detaily.

Oživující Bonacure olejová maska ​​Miracle Barbary Fig Oil Keratin poskytuje intenzivní detaily.

Pro Více Informací O Suché Vlasy