logo

Dehtová maska ​​na obličej proti mastným leskům, akné a kožním nepravidelnostem

Bílá bříza, tak nádherně chválená klasikou, byla uctívána za své prospěšné léčebné vlastnosti. Viskózní, tmavá, olejovitá tekutina, s ostrým, specifickým zápachem, byla prvním Slovanským antiseptikem. Dnes dehtová mýdla pro tvář se úspěšně používá k řešení různých problémů pokožky. Účinně znamená hluboké čištění všech typů pokožky, snadno nahrazuje profesionální peeling nebo hardwarové postupy.

Použití dehtového mýdla pro kůži

Užitečné dehtové mýdlo díky bohatému chemickému složení:

V kosmetologii se používají terapeutické vlastnosti mýdla:

 1. Proti věkem nebo slunečním světlem;
 2. Z kožního roztoče na obličeji;
 3. Obnovení zdravé barvy;
 4. Zlepšení struktury pokožky;
 5. Zúžení pórů;
 6. Zrychlení regenerace buněk po úrazech a popáleninách;
 7. Dermatitida, psoriáza;
 8. Při komplexní léčbě akné a pustul;
 9. Odstranění mrtvých buněk epidermis.
 • individuální nesnášenlivost;
 • suchá, citlivá pokožka;
 • gestační období.

Metody použití mýdlového roztoku na obličej

Pomocí zázračné léčby je možné vytvořit téměř všechny kosmetické, pečující a léčebné produkty. Doporučuje se umýt obličej mýdlem v čisté formě pouze pro dermatitidu a velmi těžké záněty, v jiných případech jej zředit bylinkovým odvarem a získat domácí gél. Pěna tvořená zředěním vodou bude skvělou základnou pro masky, peelingy a křoviny. Pokud se však smícháte se zinkovou maskou, dostanete antiseptický přípravek, který lze přes noc ošetřit lokálně akné. Také k odstranění zarudnutí a zánětu je snadné otřít suché mýdlové hobliny do povrchu postižené pokožky a nechat po dvou / čtyřech hodinách po stírání vlhkou bavlněnou podložkou.

Důležité redakční rady

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli kterým jsou všechny problémy na etiketách označovány jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Ale nejhorší je to, že se tato látka dostane do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme vám, abyste upustili od používání finančních prostředků, které tyto látky obsahují. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Indikace: problém kůže na obličeji, jako je klíšťata, psoriáza, dermatitida, záněty, hnisavé útvary, zvýšená sekrece podkožního tuku, škrábance, rány. Kontraindikace - alergické reakce, desquamation a suchost dermis.

Bezpečnostní opatření - nástroj nepoužívejte pravidelně déle než měsíc, pro ošetření a prevenci vyžadují pouze dvě nebo tři aplikace za měsíc.

Mytí obličeje

Je třeba umýt obličej mýdlovým deštěm proti akné po dobu dvou až tří týdnů a zároveň vyloučit jakékoliv agresivní účinky - drhnutí, loupání, opalování, solária. Po aplikaci (dvakrát denně) umyjte studenou vodou a poté otřete tonikem nebo lotionem (bez alkoholu a kyseliny acetylsalicylové). Hydratujte a vyživujte si lehké krémy a emulze pro obnovení rovnováhy pH, jinak je zaručena suchost a loupání. Pro prevenci použijte mýdlo jednou týdně nebo aplikujte hustou pěnu na nově objevené akné. Chcete-li vyloučit použití dekorativní kosmetiky ucpávání pórů, zvolte s označením anticomedine.

Čištění obličeje

Pro všechny druhy epidermis se používá pro suché a citlivé - jednou za dva měsíce, pro mastnou a kombinovanou pleť - třikrát za měsíc. Osoba potřebuje připravit, odstranit kosmetiku, páru s kompresí nebo pomocí bylinné lázně. Pak je hustá mýdlová pěna rozložena kruhovým pohybem po celém povrchu oválu, s výjimkou očních víček a nasolabického trojúhelníku. Opláchněte deset / patnáct minut po aplikaci studenou vodou. Čištění doma se doporučuje v noci, takže během spánku má kůže čas, aby se zotavil. Doporučujeme vyzkoušet polysorb proti akné.

Recepty na domácí masku s mýdlem

Přírodní recepty péče o pleť vám umožní zvládnout problémy s akné a akné. Doma můžete hlouběji vyčistit pokožku, zabránit následnému zánětu těla.

Maska s mýdlem z akné

Výsledek: v boji proti akné a pustulám je efektivní použití baktericidního přírodního mýdla.

Složení:

 • 5 gr. mýdlo;
 • 10 gr. šedá / žlutá jíl;
 • 4 kapky esenciálního oleje z oregano.

Příprava a způsob aplikace: Pach pěstite kosmetickou hlínou a voňavou tekutinou. Chcete-li tkaninu parovat s kompresí pět minut, naneste hotovou pastu v souvislé vrstvě. Nechte působit déle než dvanáct minut, vypláchněte výrobek a otřete problémové oblasti boridovým alkoholem.

Video: Nástroj pomáhal zbavit se akné doma

Maska s mýdlem z černých skvrn

Výsledek: hluboce čistí kanály, odstraňuje mastné zátky, zužuje rozšířené póry postupu extraktem z březového dehtu.

Složení:

 • 5 gr. mýdlo;
 • 2 tablety bílého uhlí.

Příprava a způsob aplikace: drcení sorbentu na prášek, kombinace s pěnou vytvořenou z mýdla. Otřete obličej micelární kapalinou a podržte ji sedm minut nad bylinkovým lázní a poté rozdělte připravenou hmotu na bradu, nosní křídla a čelo. Počkejte až osm minut, můžete dokončit mytí studenou vodou s přírodní kyselou šťávou pro zúžení vyčištěných kanálů.

Maska s dehtovým mýdlem z pigmentových skvrn

Výsledek: efektivně využíván z pigmentace, aby se obnovily krásné i rovnoměrné recepty na stín. Aktivní složení výrobku vám umožňuje používat jej nejvýše dvakrát měsíčně.

Složení:

 • 5 gr. mýdlo;
 • 10 gr. zakysaná smetana;
 • 5 gr. tvaroh.

Příprava a způsob aplikace: důkladně rozetřete tvarohovou hmotu se zakysanou smetanou, abyste získali jednotnost, přidejte mýdlovou, hustou pěnu. Distribuovat masku z dehtu po odstranění make-upu, v tenké vrstvě, podél linií toku lymfy. Po patnácti minutách opatrně odstraňte zbytky, utřete tonikem nebo lotionem.

Maska s mýdlem z úhořů

Výsledek: domácí recepty na akné na obličeji odstraňují bolavé útvary, uklidňují zčervenání. V léčebném komplexu, který se používá jednou za devět dní.

Složení:

 • 5 gr. mýdlo;
 • 5 ml oleje z mořského mléka;
 • 10 gr. hrachová mouka.

Příprava a způsob aplikace: Smažte fazolový prášek s březovou pěnou a rostlinným olejem, ředíme koncentrovaným zeleným čajem. K distribuci hotové pasty na kryty po čištění nechte po dobu sedmi / deseti minut. Opláchněte obvyklým způsobem.

Video recept: Tar Tar super lék proti akné doma

Maska pro problémovou pokožku

Výsledek: péče o osobu náchylnou k zánětu a hnisavé útvary nutně zahrnuje očista a antiseptikum. Cenově dostupné mýdlo řeší problém s akné a černými očima, pomáhá zbavit se roztočů pokožky.

Složení:

 • 5 gr. mýdlo;
 • 5 gr. tymiánové byliny;
 • 10 gr. pohankové vločky.

Příprava a způsob aplikace: nalijte horkou mýdlovou mátou do mýdlových štěpků, přidejte obilné vločky a trávu, drcené v prášku. Rozložte na čistý povrch po dobu deseti / dvanácti minut, opláchněte zbytky a léčíte záněty antiseptickým gelem.

Maska pro mastnou pleť

Výsledek: maska ​​s dehtovou mýdlou snižuje vylučování žláz, zabraňuje šíření infekce. Pokud máte demodekózu, použijte léčebný přípravek třikrát týdně po dobu jednoho měsíce.

Složení:

 • 7 gr. mýdlo;
 • 5 kapek esenciálního oleje z patchulů;
 • 10 gr. kávu

Příprava a způsob aplikace: směs rozpustných granulí s hustou pěnou, přidejte listový olej. Rozložte na vyčištěnou dermis, vyhněte se kontaktu s nasolabickým trojúhelníkem a víčky. Po odpočinku devět / deset minut opláchněte a aplikujte zinkovou masti na poklidné oblasti pomocí Q-tipu. Chcete-li zvýšit účinek masky, promývejte dvakrát / třikrát týdně pryskyřičným gelovým gelem.

Uklidňující maska

Výsledek: normalizuje rovnováhu pH, uklidňuje zánět, bělí tkáně. Doporučuje se používat pro suchou pokožku maximálně dvakrát za měsíc bez selhání, následované hydratací.

Složení:

 • 3 gr. mýdlo;
 • 5 gr. plantain;
 • 5 gr. sedmikrásky;
 • 5 gr. yarrow.

Příprava a způsob aplikace: Několikrát suché byliny, aby se mletí v mlýnku na kávu do stavu prášku, přidejte hotovou hojivou pěnu. Chcete-li vymýtit obličej z make-upu, otřete termické prostředky, třecí pohyby pro rozložení přirozené struktury na masážních linkách. Po dvanácti / patnácti minutách můžete postup dokončit.

Čisticí maska

Výsledek: časově uznávané recepty by měly být používány pro hluboké čištění pokožky, odstranění mrtvých buněk. V kosmetologii řeší březový dehet jak estetické, tak terapeutické úkoly péče o pleť. Nezapojujte se do takového postupu pro vlastníky normální a suché epidermis, dostatečné jednou za tři až čtyři týdny.

Složení:

 • 5 gr. tekuté mýdlo;
 • 3 gr. soli;
 • 5 gr. krupice

Příprava a způsob aplikace: v mýdlovém roztoku rozmícháme krystaly mořských solí, vložte semínku. Léčte maskou s čistou dermou z březového dehtu, nechte více než šest minut, potom použijte lehkou zvlhčující emulzi nebo gel.

Video recept: Tar tarová maska ​​pro černé oči, vrásky a černé skvrny v domácnosti

Hodnocení používání mýdla pro kůži

Používání dehtového mýdla k pokožce se stalo, když už byla zoufalá, aby zvedla normální evakuaci ze zánětu. Vůně je samozřejmě specifická, ale můžete trpět dvakrát týdně. Obličej je nyní jasný, neobjeví se žádné pupínky.

Pro čištění obličeje používám pouze mýdlo s březovým dechem. Jen jedna čajová lžička stačí k tomu, aby se dosáhlo takového efektu, jako po rukou profesionálního kosmetička.

Jako teenager začala umyt její tvář mýdlovým deštěm, aby se zbavila červeného akné a čerňů. Pak bylo to nejúčinnější způsob rychlé akce. Teď přidám pěnu do čisticích masek a peelingů, kůže se stává porcelánem, podráždění a dokonce ani zčervenání se nikdy nestalo.

Tar maska ​​na obličej: recepty a použití

Birch dehtové masky pomáhají zbavit se křídel a blackheads. Navíc se používají dehtové masky pro zvedání doma.

Decht - látka pocházející z březové kůry. Černá tekutina se specifickým zápachem je široce používána v tradiční i tradiční medicíně. Decht se používá v čisté formě nebo jako součást různých kosmetických přípravků. Vedle kosmetologie a medicíny je dehet široce používán ve veterinární medicíně a průmyslu. V zemích, kde není vyráběna, ale je vyvážena, je známá jako "ruská ropa".

Jaké jsou užitečné tarové masky pro obličej?

Díky svým jedinečným vlastnostem je dehet používán ve složení léků pro léčbu onemocnění, jako je ekzém, akné, demodikóza.

"Ruský olej" dobře odstraňuje mrtvé buňky z povrchu kůže, pronikající hluboko do pokožky, pomáhá eliminovat zánět zevnitř. Zlepšuje krevní oběh, urychluje regenerační procesy. Je to nejsilnější přírodní antiseptikum, ničí bakterie, parazity a houby. Příznivý účinek na stav mazových žláz odstraňuje nadměrnou mastnou pleť.

Podmínky použití dehtu pro obličej

Stejně jako u jiných kosmetických prostředků má deht několik indikací a kontraindikací k použití. Pozorováním je možné dosáhnout optimálních výsledků a nepoškodit se.

Metody pro použití dehtu pro kosmetické a lékařské účely

 1. Mytí
  Pro mytí je přidáván dehet do tekutého mýdla nebo gelu. Pak se umyjte obvyklým způsobem. Můžete také použít dehtové mýdlo.
 2. Krém s dechtem
  Další způsob, jak použít "ruské máslo" - krém. Chcete-li udělat takový krém, musíte přidat několik kapek dehtu do pravidelného, ​​snadno vstřebaného krému. Krém je připraven.
 3. Mléko s dechtem
  Přidáme dehty do kosmetického mléka a následně použijeme výslednou směs na postižené oblasti pokožky. Efektivní pro akné, akné, záněty.
 4. Dehet ve své čisté formě v léčbě akné
  Čistý dehet aplikovaný na akné s bavlněným tamponem nebo kotoučem. Tato metoda použití dehtu není vhodná pro suchou pokožku, protože pokožka je velmi suchá.
 5. Lotion
  Tento recept je vhodný pouze pro mastnou pleť. Lotion velmi suchá pokožka. Pro přípravu lotionového dehtu smíchaného s alkoholem v poměru 1 ku 10.
 6. Dehtová maska
  V závislosti na problémech, které je třeba vyřešit, existuje mnoho masky s dehtem. Každý z nich bude diskutován níže.

Recepty na masky z dehtu

Birch dehtové masky jsou k dispozici všem. Komponenty masky jsou levné a lze je snadno nalézt v každém obchodě. Tar je také poměrně nenákladný prostředek, lze ho zakoupit v jakékoli lékárně. Masky s ním jsou účinné a vhodné pro řešení různých problémů s kůží tváře. Domácí receptury s "ruským máslem" jsou dobrou alternativou k drahým salonním procedurám, a co je nejdůležitější, za cenu cenou pro každého.

Nicméně před použitím těchto mastek proveďte test alergie. Použijte trochu dehtu na zápěstí a počkejte několik hodin. Pokud nedošlo k žádné alergické reakci, můžete bezpečně používat masky s dechtem.

Čisticí maska ​​s dechtem

Čisticí masky s dechem vhodné pro mastnou pleť náchylnou k akné, komedony, akné. Účinně odstraňují nečistoty z kůže, odstraňují přebytečný tuk, snižují zánět. Dokonale se vyrovnejte s černými tečkami. Aplikujte 1-2 krát týdně.

  Maska dehtového mýdla.

Způsob přípravy a použití:
- aby byla tato maska ​​vyrobena, mýdlo z bavlněného tamponu s dehtovou mýdlou, dokud se nezobrazí bohatá pěna;
- poté rozetřete pěnu po obličeji;
- masku je třeba uchovávat asi 10 minut;
- poté opláchněte studenou vodou. Maska mýdla s dechem a solí. Tato maska ​​je účinná pro akné.

Způsob přípravy a použití:
- Mýdlo rozetřete, přidáme trochu vody a bít až do pěny;
- do výsledné pěny přidávejte jemnou sůl;
- vložte směs na obličej, přidržte asi 20 minut;
- pak opláchněte. Maska mýdla a sody. Tato maska ​​se používá pro černé tečky. Soda, která je součástí masky, umožňuje efektivní vyjasnění.

Způsob přípravy a použití:
- pro vaření, mýdlo na roštovém roštu, roštu, přidávejte vodu, protáhněte, až se objeví pěna;
- přidat sódu do pěny;
- aplikujte na obličej s masážními pohyby a držte jej asi 5 minut;
- po ukončení procedury umyjte.

Zvedací maska ​​s březovým dechem

Masky s účinkem ramen poskytují tváři svěží a zdravý vzhled. Ve svém složení mají složky, které obsahují tuky pro výživu pokožky. Takové masky se vyrábějí 1 krát týdně, ne více.

  Maska s dehet a zakysanou smetanou. Zakysanou smetanou na masku musíte mít přirozené, bez přísad. Smetana v tomto receptu zajišťuje výživu pokožky.

Způsob přípravy a použití:
- Mýdlový dehet na jemné struhadlo, přidejte vodu a bít do pěnové;
- Ve výsledné pěně přidejte lžíci zakysané smetany;
- aplikujte na obličej a nechte 15 minut;
- na konci opláchněte teplou vodou. Maska s dechtem a smetanou. Krém na masku s břízí, přírodní. Ideální je, pokud je odstraníte z plnotučného mléka. V obchodech velmi často obsahují různé přísady nebo rostlinného původu. Věnujte pozornost složení.

Způsob přípravy a použití masky:
- jako v předchozím případě, udělejte mýdlovou pěnu, přidejte do pěny lžíci smetany;
- Aplikujte směs na obličej a krk;
- držte masku po dobu 15 minut;
- opláchněte teplou vodou.

Zde naleznete také jiné liftingové masky pro zvedání obličeje doma, které doporučujeme používat při prvních známkách stárnutí pokožky.

Maska s dehtem pro problémovou pokožku

Tar je široce používán k léčbě problémové pokožky. Odstraňuje nadbytečný mast, snižuje podráždění, vysušuje pupínky. Jeho antiseptické vlastnosti pomáhají zabránit opětovnému objevení se zarudnutí. Po použití dehtových mastek pro problematickou pokožku je její regenerace vylepšena, škoda se léčí rychleji.

  Maskovací dehet a med. Tato maska ​​je vhodná pro mastnou nebo velmi mastnou pleť.

Způsob přípravy a použití:
- výrobu pěnového dehtu z mýdlového dehtu;
- přidat čajovou lžičku medu. Med musí být tekutý;
- Aplikujte směs na obličej a držte jej 10 minut;
- opláchněte studenou vodou. Maska s dehet, olivovým olejem a medem. Tato maska ​​obsahuje olej, který vyživuje pokožku, takže je vhodný pro normální a kombinovanou pleť.

Způsob přípravy a použití:
- Připravte dehtové mýdlo;
- přidejte do pěny jednu čajovou lžičku medu a olivového oleje;
- Aplikujte směs na obličej a držte jej 20 minut;
- umyjte.

Deštová maska ​​pro kožní onemocnění

Dehet díky své antiseptické a antifungální vlastnosti dobře bojuje proti kožním chorobám. Pro domácí ošetření můžete použít následující masky.

  Maska dehtu z demodikózy. K přípravě této masky nebudete potřebovat mýdlo, ale dehet. Druhou složkou masky je síra.

Způsob přípravy a použití:
- Síra a směs dehtu ve stejných poměrech jedné čajové lžičky;
- léčit postiženou kůži s výsledným složením;
- ponechte na pokožce po dobu 20 minut, poté opláchněte teplou vodou. Dehtová maska ​​pro dermatitidu. Pro přípravu této masky bude potřeba rostlinný olej. Olej může mít jakékoli.

Způsob přípravy a použití:
- vyrobit pěnu z mýdlového dehtu analogicky s předchozími recepty;
- do výsledné pěny přidáme lžičku oleje;
- Naneste pěnu na obličej, přidržte 15 minut a opláchněte.

Video o použití březového dehtu

A teď nabízíme sledování videa na vaření dehtové masky pro akné, vrásky a černé tečky. Také tyto masky lze použít k zvedání kůže obličeje doma.

A ještě jedno video o tom, jaké masky pro tvář můžete vyrobit z březového dehtu.

Na závěr. Zůstaňte krásní, nebojte se aplikovat recepty z dehtu z HeyrFase. Jedná se o časově testovaný a více generační nástroj pro péči o pleť a léčbu kožních onemocnění.

Deka maska ​​pro utahování obličeje a krku

Dobrý den milí čtenáři! Pokud je potřeba rychle přinést pokožku, při zvláštních příležitostech nebo přijít do "světla", můžete použít rychlou masku k vyhlazení vrásek z mýdla. Tar deht obsahuje asi 10% přírodního březového dehtu. Dehtové mýdlo nedráždí a nevysušuje kůži, odstraňuje silnou pigmentaci, vyhlazuje pokožku, vyhýbá se úlevě, dobře utahuje pokožku obličeje a krku.

Maska dehtového mýdla se aplikuje na kůži obličeje, krku, dekoltu, vyhýbá se kůži kolem očí a rtů. Jedinou nevýhodou masky je velmi ostrá nepříjemná vůně, ale tato vůně je způsobena přírodními složkami, obsaženými v dehtovém mýdle, a to je také vizitka mýdla z dehtu. Pokud se domácnost bojí pachového mýdla, uložte jej do uzavřené mýdlové mříže a nebude se cítit nepříjemný zápach.

Dehtová maska

Trochu mletého mýdla (asi 1/8 baru) roztřepeme na jemné struhadlo a mícháme s mixérem a postupně přidáme vařenou vodu. Když se pěna stává hustou a stabilní, naneste ji na kůži, dokud není úplně suchá, poté naneste na suchou vrstvu masky druhou vrstvu dehtové pěny a počkejte, až bude úplně suchá. Poté masku opláchněte teplou měkkou vodou a nanášejte na kůži výživný krém nebo zvlhčovač, aby se zabránilo nadměrné těsnosti pokožky, protože mýdlo má účinek sušení. Po uplynutí doby po umytí masky (15-20 minut) se kůže začne utahovat, vyhlazují se vrásky a vytvoří se čirý ovál na obličeji.

Máte-li jen velmi málo času, pak prostě nasypte ruce mýdlem a aplikujte pěnu na obličej a krk, počkejte, až maska ​​uschne, omyjte ji teplou vodou, to je vše!

Obličejová maska ​​dehtového mýdla vyhlazuje nejen vrásky, ale také účinně léčí akné, akné, ekzémy, lupénka, plísňová onemocnění kůže, odstraňuje svědění, pigmentace, urychluje regeneraci tkání, podporuje rychlé hojení ran, zlepšuje průtok krve do tkání kůže, má suchý efekt, dokonce i pleť. Maska dehtového mýdla se může provádět 2-3 krát týdně.

Dehtová maska

Ahoj všichni, přátelé!

Dlouho jsem se připravoval na napsání této recenze, protože všechny informace v ní byly uchovávány v mé rodině, jako jsou tajemství krásy, ale dnes bych chtěl sdílet s dívkami, ženami a babičkami zkušenost, kterou jsem zvládl!

Naše příroda, matka, nám dává všechny nejužitečnější věci a my bychom měli být schopni to také využít! Dnešní revize je věnována kosmetice Nevskaya Degtyarny Cosmetics, která už sama léčí, ale ne všichni ví, že její použití může vytvořit různé produkty pro krásu, léčbu a omlazení pokožky a vlasů!

Takže, začneme, Negskaya Degty Tar mýdlo, vybírám tuto značku, protože podle mého názoru je to nejpřirozenější a nejpřísněji testovaná a za cenu to vůbec není drahé!

Začneme hned "bez vody", co dělat s mýdlem Neva Cosmetics Degtyarny?

 1. Používejte jako mýdlo,
 2. Používejte kromě masky
 3. Vany s mýdlem

A teď podrobně!

Mýdlový dehet

Tam asi každému jasné, jen jsme se koupat toto mýdlo není 1 nebo 2 dny, a minimálně každý den 1,5 měsíce, nezapomeňte hydratují pokožku, protože to je velmi důležité, protože mýdlo sám o sobě je velmi suchá kůže a zpřísňuje. Po 1,5 měsíci používání mýdla Neva Cosmetics se objevuje dlouho očekávaný efekt, čistá kůže, dokonce i pleť! Nebudu o tom psát moc, tady a před sebou stovky recenzí popsali tento zázrak!

Masky používající dehtové mýdlo:

A zde začínají tajemství! Ukážu některé masky, které můžete udělat doma!

1) Maska na tvář "Rejuvenation"

Poskytuje okamžité výsledky, očišťuje pokožku, čistí póry, odstraňuje zarudnutí, utáhne ovální obličej.

Budete potřebovat: Mýdlo Neva kosmetika Degtyarnoe, modrá hlína, olivový olej.

Je to jednoduché, vezmeme si kus dehtového mýdla, hlíny, dáme vše ve vodní lázni, mýdlo se roztaví a přidáme olivový olej. Čekáme a zasahujeme do vidlice, můžete přidat trochu minerální vody.

Použijte tuto masku po dobu 10-12 minut. Vypláchněte! Voila! Neměli byste mít strach, že toto mýdlo, účinek na páření a čištění je zaručeno!

2) Maska pro problémovou pokožku

Může být použit jak pro obličej, tak pro tělo.

Takže budete potřebovat: Mýdlo Neva Cosmetics Tar, čajovníkový olej, krém 10%, lžíce medu (Linden). Ve vodním lázni přiveďte do stavu ovesné kaše, je nutné ho aplikovat téměř horko! Pohotovostní doba: 10-12 minut, ne více!

3) Maska na vlasy

Řekl bych jí magii! Takže budete potřebovat mýdlo Neva Cosmetics Tar, 2 vejce, mandlový olej. Jak připravit tuto masku: Samostatně roztavit mýdlo, potřebujete trochu, rozmícháte 2 vejce odděleně, přidáte 30 kapek mandlového oleje a pak vše dáte dohromady! A teplo platí pro vaše vlasy! Počkejte 20-30 minut v teplém klobouku! Důkladně umyjte, znovu sedněte v čepičce dalších 10-15 minut a poté si můžete umyt vlasy šamponem, nejlépe ovesné vločky!

Vlasy budou perfektní a růst bude velmi rychlý!

4) Zvlhčující maska

Ideální pro zimu! Složení: ovesné vločky, některé dehtové dehtové mýdlo a vejce! Můžete přidat smetanový nebo olivový olej! Všechno je smícháno v mixéru a nanáší se po koupeli na parní plochu! Kůže se dobře namočí! V zimě se můžete zbavit zčervenalosti, peelingu a dokonce i pleti! Čekáme 15 minut a umyjeme!

Koupelny s mýdlem Neva Cosmetics Tar

1) Chci o nich mluvit odlehčovací koupel, na konci dne odstraňuje opuch z nohou, přivádí člověka k rovnováze!

Tak, aby mísy, přidáme k ní 1 čajovou lžičku kávy, 1 lžičku dehtu mýdlových lupínků rozpadat ne moc (pěna), se přidá 20 kapek pomeranče, 20 kapek Ylang IPAH. Přidejte do této směsi 10% smetany a vše dobře promáčte! Po zaplnění lázně položte svíčky, zapněte relaxační hudbu a nalijte směs do lázně! Uleh se do něj 40 minut a cítíš se jako úplně jiná osoba! Jen ujistěte se, že opláchněte vanu po koupeli čisticím prostředkem „Ferry“ proti tuku jak je to možné uklouznutí, koupel je mastná. Buďte opatrní!

2) Koupel s mýdlovou kosmetikou Neva Decht z problémové pokožky.

Grate tar dehtu mýdlo, přidat bříza dehet a 40 kapek cedrového oleje! Zmáčkněte vše a přidávejte do čisté vodní lázně! Doporučuji, abyste přidali 3 lahve minerální vody Esentuki, namočte do takového lázně po dobu 40 minut, pak dobře osušte pokožku s tvrdým froté ručník a vždy noste čerstvé, čisté, pletené oblečení!

3) Koupel s mořskou solí, dehtovým mýdlem a jalovcovým olejem.

Taková lázeň odstraňuje negativní, špatné oko od člověka, odstraňuje veškerou "špínu", tato lázeň se vyrábí na ubývajícím měsíci! Samozřejmě se můžete smát, ale koupel funguje!

P / S / Chtěl bych poznamenat, že vše je individuální, takže před aplikací masky nebo koupelí aplikujte směs na samostatnou oblast pokožky a zjistěte, zda jste na ni alergičtí nebo ne!

A poslední věc, kterou vám chci říct, má drahá, miluju přírodu, je to skladiště všech vitaminů, stopových prvků, pozitivní energie života! Není nutné navštívit drahé salony, aby byly krásné, zdravé a šťastné! Nechte všechno ve svém životě, jak chcete!

Doufám, že můj rozsáhlý přehled vám otevře nový pohled na naši povahu a Dehtové mýdlo!

Birch dehet je zázrak pro lidi a může vyléčit mnoho problémů! Děkuji všem za pozornost! Pokud bude tato recenze zajímavá pro vás, milí dámy, jsem připraveni s vámi sdílet více! Všechno zdraví a dobrá nálada!

Užitečné vlastnosti dehtu pro pokožku hlavy a vlasy

Dřevěná pryskyřice se extrahuje extrakcí z břízy. Je známý pro své protizánětlivé vlastnosti. K tomu, aby měly dehtové masky správný účinek, potřebuje kůži pravidelnou péči.

Tar nebo máslo má silný zápach. Možná se jí nebude líbit většina žen, ale stojí za to vzít v úvahu jeho účinný účinek na pokožku.

Přidáním dehtu do masky se zvýší účinek masky. Je důležité, aby všechny složky byly správně promíchány. Měli byste také sledovat správné použití a odstranění masky.

Použitím dehtu jako součásti masky na vlasy získávají prameny hedvábnost, lesk a pružnost.

Užitečné vlastnosti dehtu pro pokožku:

 • Čištění pórů;
 • Normalizace buněčného dýchání;
 • Odstraňte černé tečky;
 • Odstranění zánětů;
 • Zklidňuje podrážděnou pokožku;
 • Má tažný účinek.

Můžete si připravit dehtovou masku doma. Vaření netrvá dlouho, ale efekt bude úžasný. Po několika dnech vyrážka zmizí.

Čisticí maska ​​s mýdlem a sodou

Dekorativní maska ​​vyžaduje zvláštní pozornost při přípravě a aplikaci. Maska je nejvhodnější pro péči o problémovou pokožku. Měli byste věnovat větší pozornost použití masky osobám se suchou kůží.

Před aplikací dehtu je důležité zkontrolovat reakci pokožky na alergie. K tomu musí být složení aplikováno na zápěstí a uchováno po dobu čtvrt hodiny.

Dekorativní maska ​​dokonale čistí a tónuje pokožku

Nejlepší je aplikovat masku na pálenou plochu. Zvětšené póry pomohou složce proniknout hluboko, což zajistí nejpříznivější účinek. Odolnost proti takovým maskám na obličeji by neměla trvat déle než deset minut.

Maska recept s mýdlem a soda:

 • Připravte dehtové čipy z mýdla;
 • Beat až do pěny;
 • Přidejte sůl a špetku sody.

Před aplikací masky na kůži je třeba zajistit párovací efekt. Poté maska ​​čistí pokožku hlubokým pronikáním do pórů. Tímto způsobem pomůže zúžit póry, které zabrání znečištění kůže. Maska by neměla být aplikována víc než jednou nebo dvakrát za měsíc.

Protizánětlivou masku dehtového mýdla

Mnoho dospívajících a dospělých žen trpí akné v různých částech obličeje. Tento jev má negativní vliv na emoční stav člověka. Maska s tarem pomůže rychle řešit tento problém.

Dek podporuje hluboké čištění pokožky, současně má protizánětlivý a hojivý účinek.

K boji proti akné a akné bylo účinné, je nutné kombinovat použití masky, krémy a toniků. Důležité je také sledovat správnou výživu. Jen komplexní postupy mohou zcela eliminovat podráždění kůže.

Dehtová maska ​​pomůže odstranit nejsilnější zánětlivé procesy.

Anti-Acne Mask Recept:

 • Vytvořte dehetové štěpky z domácího dehtového mýdla.
 • Pěnové mýdlo.
 • Naneste pěnu na problémové oblasti.

Tar tar může být použit jako samostatná součást. Abyste se zbavili černých skvrn, naneste malé množství sody na vrstva dehtové vrstvy pěny. Chcete-li se zbavit akné masky namočit 10 až 20 minut.

Efektivní utahování a čištění dehtové masky

Dehtové mýdlo má nejen antibakteriální vlastnosti. Má také utahovací účinek, který umožňuje prodloužit mládí pokožky. Tyto masky jsou zobrazeny ženám s blednou kůží.

Maska na bázi dehtového mýdla pomůže zbavit se takzvaných "buldokových tváří".

Chcete-li to udělat, musíte správně připravit masku, stejně jako podstoupit plný průběh zotavení kůže. Masku lze použít k péči o obličej, krk a dekoltu. Pokud kůže patří suchému typu, měla by být do masky přidána smetana nebo zakysaná smetana.

Po použití dehtové masky se pokožka stává čerstvá, napnutá a elastická.

Maska recept:

 • Připravte mýdlové hobliny.
 • Chipsy rozetřete a pomalu přidáváte vodu.
 • Naneste hotovou pěnu na problémové oblasti pokožky.
 • První vrstvu nechte vyschnout a poté použijte druhou vrstvu.
 • Nechte masku úplně suchou.
 • Umyjte letní vodou.

Po nanesení masky byste měli použít hydratační nebo výživný krém. Po aplikaci masky po dobu dvou týdnů bude výsledek patrný.

Použití dehtového mýdla pro kůži

Užitečné dehtové mýdlo díky bohatému chemickému složení:

V kosmetologii se používají terapeutické vlastnosti mýdla:

 1. Proti věkem nebo slunečním světlem;
 2. Z kožního roztoče na obličeji;
 3. Obnovení zdravé barvy;
 4. Zlepšení struktury pokožky;
 5. Zúžení pórů;
 6. Zrychlení regenerace buněk po úrazech a popáleninách;
 7. Dermatitida, psoriáza;
 8. Při komplexní léčbě akné a pustul;
 9. Odstranění mrtvých buněk epidermis.
 • individuální nesnášenlivost;
 • suchá, citlivá pokožka;
 • gestační období.

Metody použití mýdlového roztoku na obličej

Pomocí zázračné léčby je možné vytvořit téměř všechny kosmetické, pečující a léčebné produkty. Doporučuje se umýt obličej mýdlem v čisté formě pouze pro dermatitidu a velmi těžké záněty, v jiných případech jej zředit bylinkovým odvarem a získat domácí gél. Pěna tvořená zředěním vodou bude skvělou základnou pro masky, peelingy a křoviny. Pokud se však smícháte se zinkovou maskou, dostanete antiseptický přípravek, který lze přes noc ošetřit lokálně akné. Také k odstranění zarudnutí a zánětu je snadné otřít suché mýdlové hobliny do povrchu postižené pokožky a nechat po dvou / čtyřech hodinách po stírání vlhkou bavlněnou podložkou.

Indikace: problém kůže na obličeji, jako je klíšťata, psoriáza, dermatitida, záněty, hnisavé útvary, zvýšená sekrece podkožního tuku, škrábance, rány. Kontraindikace - alergické reakce, desquamation a suchost dermis.

Bezpečnostní opatření - nástroj nepoužívejte pravidelně déle než měsíc, pro ošetření a prevenci vyžadují pouze dvě nebo tři aplikace za měsíc.

Mytí obličeje

Je třeba umýt obličej mýdlovým deštěm proti akné po dobu dvou až tří týdnů a zároveň vyloučit jakékoliv agresivní účinky - drhnutí, loupání, opalování, solária. Po aplikaci (dvakrát denně) umyjte studenou vodou a poté otřete tonikem nebo lotionem (bez alkoholu a kyseliny acetylsalicylové). Hydratujte a vyživujte si lehké krémy a emulze pro obnovení rovnováhy pH, jinak je zaručena suchost a loupání. Pro prevenci použijte mýdlo jednou týdně nebo aplikujte hustou pěnu na nově objevené akné. Chcete-li vyloučit použití dekorativní kosmetiky ucpávání pórů, zvolte s označením anticomedine.

Čištění obličeje

Pro všechny druhy epidermis se používá pro suché a citlivé - jednou za dva měsíce, pro mastnou a kombinovanou pleť - třikrát za měsíc. Osoba potřebuje připravit, odstranit kosmetiku, páru s kompresí nebo pomocí bylinné lázně. Pak je hustá mýdlová pěna rozložena kruhovým pohybem po celém povrchu oválu, s výjimkou očních víček a nasolabického trojúhelníku. Opláchněte deset / patnáct minut po aplikaci studenou vodou. Čištění doma se doporučuje v noci, takže během spánku má kůže čas, aby se zotavil. Doporučujeme vyzkoušet polysorb proti akné.

Recepty na domácí masku s mýdlem

Přírodní recepty péče o pleť vám umožní zvládnout problémy s akné a akné. Doma můžete hlouběji vyčistit pokožku, zabránit následnému zánětu těla.

Maska s mýdlem z akné

Výsledek: v boji proti akné a pustulám je efektivní použití baktericidního přírodního mýdla.

Složení:

 • 5 gr. mýdlo;
 • 10 gr. šedá / žlutá jíl;
 • 4 kapky esenciálního oleje z oregano.

Příprava a způsob aplikace: Pach pěstite kosmetickou hlínou a voňavou tekutinou. Chcete-li tkaninu parovat s kompresí pět minut, naneste hotovou pastu v souvislé vrstvě. Nechte působit déle než dvanáct minut, vypláchněte výrobek a otřete problémové oblasti boridovým alkoholem.

Video: Nástroj pomáhal zbavit se akné doma

Maska s mýdlem z černých skvrn

Výsledek: hluboce čistí kanály, odstraňuje mastné zátky, zužuje rozšířené póry postupu extraktem z březového dehtu.

Složení:

 • 5 gr. mýdlo;
 • 2 tablety bílého uhlí.

Příprava a způsob aplikace: drcení sorbentu na prášek, kombinace s pěnou vytvořenou z mýdla. Otřete obličej micelární kapalinou a podržte ji sedm minut nad bylinkovým lázní a poté rozdělte připravenou hmotu na bradu, nosní křídla a čelo. Počkejte až osm minut, můžete dokončit mytí studenou vodou s přírodní kyselou šťávou pro zúžení vyčištěných kanálů.

Maska s dehtovým mýdlem z pigmentových skvrn

Výsledek: efektivně využíván z pigmentace, aby se obnovily krásné i rovnoměrné recepty na stín. Aktivní složení výrobku vám umožňuje používat jej nejvýše dvakrát měsíčně.

Složení:

 • 5 gr. mýdlo;
 • 10 gr. zakysaná smetana;
 • 5 gr. tvaroh.

Příprava a způsob aplikace: důkladně rozetřete tvarohovou hmotu se zakysanou smetanou, abyste získali jednotnost, přidejte mýdlovou, hustou pěnu. Distribuovat masku z dehtu po odstranění make-upu, v tenké vrstvě, podél linií toku lymfy. Po patnácti minutách opatrně odstraňte zbytky, utřete tonikem nebo lotionem.

Maska s mýdlem z úhořů

Výsledek: domácí recepty na akné na obličeji odstraňují bolavé útvary, uklidňují zčervenání. V léčebném komplexu, který se používá jednou za devět dní.

Složení:

 • 5 gr. mýdlo;
 • 5 ml oleje z mořského mléka;
 • 10 gr. hrachová mouka.

Příprava a způsob aplikace: Smažte fazolový prášek s březovou pěnou a rostlinným olejem, ředíme koncentrovaným zeleným čajem. K distribuci hotové pasty na kryty po čištění nechte po dobu sedmi / deseti minut. Opláchněte obvyklým způsobem.

Video recept: Tar Tar super lék proti akné doma

Maska pro problémovou pokožku

Výsledek: péče o osobu náchylnou k zánětu a hnisavé útvary nutně zahrnuje očista a antiseptikum. Cenově dostupné mýdlo řeší problém s akné a černými očima, pomáhá zbavit se roztočů pokožky.

Složení:

 • 5 gr. mýdlo;
 • 5 gr. tymiánové byliny;
 • 10 gr. pohankové vločky.

Příprava a způsob aplikace: nalijte horkou mýdlovou mátou do mýdlových štěpků, přidejte obilné vločky a trávu, drcené v prášku. Rozložte na čistý povrch po dobu deseti / dvanácti minut, opláchněte zbytky a léčíte záněty antiseptickým gelem.

Maska pro mastnou pleť

Výsledek: maska ​​s dehtovou mýdlou snižuje vylučování žláz, zabraňuje šíření infekce. Pokud máte demodekózu, použijte léčebný přípravek třikrát týdně po dobu jednoho měsíce.

Složení:

 • 7 gr. mýdlo;
 • 5 kapek esenciálního oleje z patchulů;
 • 10 gr. kávu

Příprava a způsob aplikace: směs rozpustných granulí s hustou pěnou, přidejte listový olej. Rozložte na vyčištěnou dermis, vyhněte se kontaktu s nasolabickým trojúhelníkem a víčky. Po odpočinku devět / deset minut opláchněte a aplikujte zinkovou masti na poklidné oblasti pomocí Q-tipu. Chcete-li zvýšit účinek masky, promývejte dvakrát / třikrát týdně pryskyřičným gelovým gelem.

Uklidňující maska

Výsledek: normalizuje rovnováhu pH, uklidňuje zánět, bělí tkáně. Doporučuje se používat pro suchou pokožku maximálně dvakrát za měsíc bez selhání, následované hydratací.

Složení:

 • 3 gr. mýdlo;
 • 5 gr. plantain;
 • 5 gr. sedmikrásky;
 • 5 gr. yarrow.

Příprava a způsob aplikace: Několikrát suché byliny, aby se mletí v mlýnku na kávu do stavu prášku, přidejte hotovou hojivou pěnu. Chcete-li vymýtit obličej z make-upu, otřete termické prostředky, třecí pohyby pro rozložení přirozené struktury na masážních linkách. Po dvanácti / patnácti minutách můžete postup dokončit.

Čisticí maska

Výsledek: časově uznávané recepty by měly být používány pro hluboké čištění pokožky, odstranění mrtvých buněk. V kosmetologii řeší březový dehet jak estetické, tak terapeutické úkoly péče o pleť. Nezapojujte se do takového postupu pro vlastníky normální a suché epidermis, dostatečné jednou za tři až čtyři týdny.

Složení:

 • 5 gr. tekuté mýdlo;
 • 3 gr. soli;
 • 5 gr. krupice

Příprava a způsob aplikace: v mýdlovém roztoku rozmícháme krystaly mořských solí, vložte semínku. Léčte maskou s čistou dermou z březového dehtu, nechte více než šest minut, potom použijte lehkou zvlhčující emulzi nebo gel.

Video recept: Tar tarová maska ​​pro černé oči, vrásky a černé skvrny v domácnosti

Hodnocení používání mýdla pro kůži

Používání dehtového mýdla k pokožce se stalo, když už byla zoufalá, aby zvedla normální evakuaci ze zánětu. Vůně je samozřejmě specifická, ale můžete trpět dvakrát týdně. Obličej je nyní jasný, neobjeví se žádné pupínky.

Pro čištění obličeje používám pouze mýdlo s březovým dechem. Jen jedna čajová lžička stačí k tomu, aby se dosáhlo takového efektu, jako po rukou profesionálního kosmetička.

Jako teenager začala umyt její tvář mýdlovým deštěm, aby se zbavila červeného akné a čerňů. Pak bylo to nejúčinnější způsob rychlé akce. Teď přidám pěnu do čisticích masek a peelingů, kůže se stává porcelánem, podráždění a dokonce ani zčervenání se nikdy nestalo.

Je hotovo! Nakonec jsem se rozloučil s vráskami! Měl jsem mnoho vrásek na obličeji. Tradiční prostředky nepomohly. Jeden znamená pouze 1 rub. za 2 týdny mi uvolnila vrásky a navíc byla pokožka utažena a osvěžena, používá se... více

Užitečné vlastnosti kosmetických postupů na bázi dehtu

Dehet tar mask připravená na bázi mýdla nebo dehtu doma je nádherný protizánětlivý agent. Pokud postupujete správně, podle všech doporučení můžete co nejdříve získat skvělý efekt.

Dehet má tyto příznivé vlastnosti:

 • vytlačuje z pórů úhoře, špínu a černé body;
 • odstraňuje toxiny a strusky z buněk;
 • podporuje rychlé hojení řezů a ran;
 • normalizuje kyslíkovou rovnováhu na úrovni buněk;
 • vysušuje akné a záněty;
 • má dezinfekční, protizánětlivé nebo antibakteriální vlastnosti;
 • je adjunkt v léčbě psoriázy;
 • zpomaluje proces stárnutí.

Maska dehtového mýdla má hojivý účinek na zanícenou, problémovou pokožku. S touto kosmetikou se můžete snadno zbavit blackheads, černé skvrny a akné.

Kosmetologové doporučují provádět postupy na bázi dehtu pro dospívající, kteří trpí vyrážkami souvisejícími s věkem. Kromě toho se maska ​​na bázi této černé olejové kapaliny připravuje jednoduše a rychle.

Vlastnosti dehtu

Chcete-li dosáhnout pozitivního výsledku z použití masky a dehtového mýdla z akné, akné a zánětu, musíte dodržovat určité nuance směsi. Dehet není běžný výrobek, takže potřebuje zvláštní přístup.

Zde je několik tipů:

 • indikace pro použití dehtové masky: blýska, psoriáza, vyrážka na kůži;
 • kontraindikace: suchá kůže;
 • pro kombinaci a normální pokožku doporučujeme velmi opatrně aplikovat dehet;
 • Před aplikací přípravku Masochka na kůži zkontrolujte, zda jste alergičtí na dehet. Chcete-li to provést, pěňte zápěstí s produktem a držte jej několik minut;
 • aby se dobře otevřely póry, doporučujeme parní obličej před provedením kosmetického postupu. Pak bude účinnost dehtu účinnější;
 • Aplikujte směs podél masážních linek a udržujte pokožku déle než deset minut;
 • Kompozice s dehtem se zpočátku omyje vlažnou vodou a poté studenou vodou. Změnou teplotního režimu se zvýší účinek expozice;
 • po dokončení léčby doporučujeme otřít obličej lotionem nebo tonikem a zvlhčit obličej krémem. Tyto postupy odstraní ostrý zápach dehtu;
 • maska ​​s dehtovým mýdlem se používá ne více než jednou za sedm dní.

Domácí recepty na recepty z močálu

Černá maska

Obličejová maska ​​s dehtem se připraví následujícím způsobem: na malém strouhaní se rozetřete mýdlový dehet a poté rozpusťte čajovou lžičku výsledných čipů vodou a přidejte do směsi 3 čajové lžičky zakysané smetany a lžičku sódy. Důkladně promíchejte až do připravenosti. Pokud je maska ​​příliš tlustá, můžete ji zahušťovat rýžovou moučkou. Směs se aplikuje na problematické oblasti oblasti tváře, krku a dekoltu s masážními pohyby a zůstává tam po dobu 5 minut. Kosmetika se omyje vlažnou vodou.

Masochka proti akné

Aby se připravila dehtová maska, je nutné z močoviny močit pěnu do husté pěny a pak pěnit směs na předem vařenou pokožku. Dehtová maska ​​na obličeji se doporučuje udržet asi dvacet minut a poté zbytky mýdlové hmoty několikrát vypláchnout tekoucí vodou a pak studenou vodou. Zástupci hezkého pohlaví, kteří mají velmi zlobivou kůži, mohou masku aplikovat lokálně (pomocí bavlněného tampónu zvlášť pro každý zánět).

Zvedání

Zpočátku připravte pěnu podle výše popsané metody. Pak použijeme masku na obličej, krk a dekoltu. Po pěti minutách použijte další vrstvu nástrojů a tak dále. Nakonec bychom měli mít pět vrstev. Po nanesení poslední vrstvy počkejte 5 - 10 minut, umyjte vlažnou vodou a utřete ledem na obličej. Postup se doporučuje provést nejvýše 1krát za sedm dní.

Čisticí maska

Z dehtového mýdla děláme hobliny, přidáme do něj trochu soli a pak je zlikvidujeme do pěnivého stavu. Obličejová maska ​​z dehtu a soli čistí póry černých teček a špíny, stejně tak zúží póry a dlouho vás zapomene na černé tečky na obličeji.

Deštná maska ​​z vyrážky (ze syrových brambor a dýně)

Malý kousek dýně nakrájíme na malé kousky a poté konečný výrobek rozdrobíme do stavu pyré. Jemně rošte 2 surové brambory a přidejte je do dýně. Poté přidejte čajovou lžičku tekutého dehtu do směsi zeleniny a dobře promíchejte. Směs je aplikována na pokožku tváře, krku a dekoltu po dobu dvaceti minut. Takže Masochka okamžitě nezasychá na obličeji, ať jdeme po kůži mokrými rukama.

Kosmetika s dehet, medem a olivovým olejem

Tři čajové lžičky medu (zahřáté ve vodní lázni do tekutého stavu) jsou smíchány s lžící olivového oleje. Poté přidejte lžičku březového dehtu ke směsi v tekuté formě. Vše se dobře promíchá do homogenní hmoty. Aplikujte masu na obličej s tlustou rovnou vrstvou, podržte ji po dobu patnácti minut a pak ji umyjte teplou vodou a naneste na pokožku hydratační krém.

Dehtová mýdla na vlasy

Složení mnoha masky pro vlasy a šampony je dehet. Proto trichologové radí ženám s mastnými vlasy, aby si umyli hlavu dehtovým mýdlem.

Aplikujte pouze dehtová mýdla na vlasy by měla být velmi opatrná: Aby nedošlo k nadměrnému osušení konců, mýdla vlasy u kořenů. Pěna se omyje mírně teplou nebo studenou vodou.

Aby nedošlo k přehybu kadeřnic, po proceduře se ujistěte, že na vlasy aplikujte masochku nebo balzámy. Mějte také na paměti, že dehtová látka odstraňuje barvivo z barvených vlasů.

Nedoporučuje se neustále umývat vlasy dehtovým mýdlem. Pro terapeutické účely může tricholog předepsat několik postupů, které trvají od dvou týdnů do dvou měsíců. Pro preventivní účely mám hlavu s dehtem nejvýše dvakrát měsíčně.

Na vlasy z dehtového mýdla zůstává specifický zápach, který lze snadno odstranit pomocí balzámu nebo kondicionéru. Také dokonale zvládne vůni octa. Tabletový ocet se zředí vodou v poměru 4: 1 a poté se opláchne kapalinou.

Jaké jsou užitečné tarové masky pro obličej?

Díky svým jedinečným vlastnostem je dehet používán ve složení léků pro léčbu onemocnění, jako je ekzém, akné, demodikóza.

"Ruský olej" dobře odstraňuje mrtvé buňky z povrchu kůže, pronikající hluboko do pokožky, pomáhá eliminovat zánět zevnitř. Zlepšuje krevní oběh, urychluje regenerační procesy. Je to nejsilnější přírodní antiseptikum, ničí bakterie, parazity a houby. Příznivý účinek na stav mazových žláz odstraňuje nadměrnou mastnou pleť.

Podmínky použití dehtu pro obličej

Stejně jako u jiných kosmetických prostředků má deht několik indikací a kontraindikací k použití. Pozorováním je možné dosáhnout optimálních výsledků a nepoškodit se.

Pro Více Informací O Suché Vlasy