logo

Přehled masky Koně

Maska Horsepower obnovuje zdraví poškozených vlasů. Dívky, které trpí suchými a křehkými kadeřemi, jsou vyzývány, aby pravidelně používaly tuto masku. Zvažte podrobnosti a pokyny pro použití.

Hlavní součásti

Maska na vlasy nemůže být sama o sobě užitečná. Musí existovat komponenty, které vyživují pokožku hlavy. Značka obsahuje následující komponenty:

 • kyselina hyaluronová je vysoce účinná třída. Kudrnatá se intenzivně hydratují a regenerují po vážném poškození. Kromě toho je zajištěno snadné vyčesávání, zabránění spletence. Už nebudete rušeni rohožemi ani ráno;
 • aminokyselin a vitamínů. Zpevněte bazální část kadeřnic, stimulujte růst, chráňte prameny před negativními účinky ultrafialového záření, zabraňte vysoušení, odlomte špičky;
 • jojobový olej Poskytuje kudrlinky s léčivým přírodním voskem, který obnovuje prameny zvenčí a léčí se škodlivými účinky barviv;
 • mandlový olej Chrání prameny před ultrafialovým zářením, obnovuje vlasy, poškozuje chemické permutáty;
 • kyselina citrónová. Vytváří zdravé, lesklé vlasy, zabraňuje tvorbě lupů, houbám pokožky;
 • kyselina mléčná. Uchovává vlhkost v tyči a chrání ji před odtokem. Kyselina bojuje proti škodlivým bakteriím, čistí skalp z mrtvých buněk;
 • pepřový extraktor. Jedna z nejcennějších součástí - zlepšuje funkci vlasových folikulů, stimuluje růst kudrlin, je zodpovědná za bohatství a lesk. Kudrlinky vypadají "jako v reklamě."

Před tebou není úplná kompozice. Výrobci dodali talířovou masku živin značky silikony a sírany. Nicméně se nebojí těch, kteří se drží hotové kosmetické péče. Recenze potvrzují účinnost tohoto nástroje.

Užitečné vlastnosti a účinek

Výhody tavicí masky:

 • vyživuje epidermis s vitamíny;
 • obnoví těžce poškozené kadeře se zničeným barvením a tepelným účinkem struktury;
 • snižuje ztrátu;
 • stimuluje růst;
 • zlepšuje stav špiček, zabraňuje rozbití;
 • zvyšuje hlasitost;
 • zasahuje do vypouštění.

Kontraindikace

Hlavní kontraindikací je možná alergie na složky masky. Před použitím nezapomeňte na oblast zápěstí umístit masku. Pokud se reakce nezobrazí - neváhejte použít intenzivní nástroj.

Nedoporučujeme používat masku pro ty, kteří pečují o přírodní produkty. Sírany a silikony ve složení sníží vaše úsilí péče o vlasy a nebudete cítit účinek buď z masky, nebo z vašich peněz.

Postupná aplikace

Nyní hovoříme o tom, jak používat produkty. Po přesvědčení, že při absenci kontraindikací směle pokračovat v užívání.

 1. Použijte masku na čisté, čerstvě umyté a mokré kadeře. Nezapomeňte, že směs se nejprve aplikuje na špičky a potom se rozdělí po délce. Pokud máte mastné kadeře - vyhněte se nadměrnému kontaktu s kořeny. To se týká i těch, které mají tlustá vlákna pouze v kořenech.
 2. Počkejte 10 minut.
 3. Masku vypláchněte teplou vodou (vyhněte se silnému tlaku, stejně jako horká a studená voda).

Pěkný bonus pro milovníky péče o zámky bude jemná vůně, která zanechává tavící masku.

Frekvence a pravidla

Abyste se vyhnuli mastným účinkům, použijte masku "Konská síla" s pepřem nejvýše jednou týdně. Negativní zpětná vazba pochází převážně od těch, kteří se na takové doporučení nedrží.

Pokud máte suché vlasy, udržujte masku trochu déle než zadaný čas. Snažte se však nepřekračovat dobu expozice po dobu delší než 30 minut.

Nečekejte po dvou žádostech o úplné obnovení poškozených špiček. Silně poškozené vlasy v nejkratším čase nemohou obnovit ani nejdražší nástroj.

Proto máte buď trpělivost, nebo jít do kadeřnictví. Rychlý efekt se dosahuje pouze chemickými prostředky.

Vylepšení výsledků

Stejně jako ostatní výrobci má tento výrobek také doporučení. Maska bude vykazovat nejlepší efekt v kombinaci se šamponem stejné značky. Recenze také zajišťují, že sdílení podobných produktů má větší efekt.

Nezapomeňte, že jakýkoli nástroj s prodlouženým používáním je návykový. Nedoporučuje se používat výrobky delší než 2 měsíce za sebou. Střídání několika produktů vás potěší vynikajícím vzhledem a zdravými vlasy.

Po dobu regenerace a ošetření kadeřnic snížit tepelnou expozici. Pokuste se používat omezené kadeření, žehlení, vysoušeče vlasů a další faktory, které nepříznivě ovlivňují vlasy. Odmítnout rozšíření, postup "zvyšování", povolení.

Jinak vaše úsilí bude marné. Hodnocení zákazníků jsou vždy pozitivní s jakýmkoli nástrojem, když jej uživatel používá správně a podle očekávání. Maska na vlasy "Koně" není výjimkou.

Recenze - pro nebo proti

Koupila jsem masku "Koně" náhodou. V lékárně jsem viděl, kolik to stojí a myslí si, že tento nástroj bude účinný, a to zejména zpětná vazba od lékařů a specialistů je stejně pozitivní. Ale pro mé prameny se maska ​​neodpovídala. Obvykle používám linku "Natura Siberika" a sírany ve složení vysychají prameny.

Miluju původní řádek! Používám 5 let šamponu a masku na vlasy. Z náměstí na lopatky narostla. Velmi potěšení - kudrlinky jsou hladké a poslušné. Mimochodem, cena je dostačující.

Koupil jsem zkušební masku značky. Ale myslela jsem si, že kromě šamponu to účinek nebude tak nápadné. A tak se to stalo: jakmile jsem koupil šampon, kudrlinky z jednoho postupu se změkčily a byly luxusnější.
Pravidelně používám kadeřnickou žehličku a žehlení, ale prameny se staly déle po celý den delší. Chcete-li růst vlasů řádně padne. Doporučuji, není divu všude, že takové dobré recenze!

Maska "Koně" - recenze, typy a vlastnosti aplikace

Jen před několika lety byla luxusní hříva pro ženu luxusní, ale dnes je to nutnost. Krásné vlasy mohou být vytvořeny i pro dívky, které mají přirozeně vlasy, které nejsou vůbec tlusté, ale oplet není silný. Koneckonců, kolik technik dnes nabízí kadeřnictví a salony. V ceníku najdete keratinizaci vlasů, laminování a Botox. Pokud jsou vlasy velmi tenké a řídké, můžete dokonce zvětšit prameny a do pasu vytvořit krátký ježkový pytlík.

Ale to je, když mluvíme o procedurách salonu. Je možné výrazně zlepšit kvalitu vlasů doma? Mnoho recenzí o masce "Horsepower". A obecně jsou tyto výrobky značně propagovány. To je to, co budeme hovořit o produktech v tomto příspěvku. Co očekávat od použití, jak správně aplikovat, zda maska ​​Horsepower pomůže proti vypadávání vlasů, recenze s doporučeními - to je to, co vás čeká v tomto článku.

Velmi dobré jméno série produktů

Než se obrátíme k recenzím o rozmrazující se masce koní a popisu produktu, nemůžeme chválit obchodníky, kteří pracovali na reklamní strategii pro tuto produktovou řadu. Jak můžete pochopit, kůň hříva je natolik krásná a tlustá, geneticky položená na koních. Vše, co je potřebné k tomu, aby se hříva stala a vypadala skutečně luxusní, je obvyklá péče ve formě praní a česání. Proto slibovat z jakýchkoli prostředků stejný účinek jako hříva koně je stejná jako slibovat někoho barvu tygra nebo tloušťku vlasů jako nork.

Zatím, od dávných dob, existují příběhy o tom, jak dobře jsou nástroje vyvinuté specialisty na zvířata pro zvířata. Například krém, který rozmazává vemání krávy, zpomalí pokožku. Šampon, který umývá koně, vám pomůže získat nádherné vlasy. Tato bájesloví a obchodníci využili výhodu a dali jméno svým výrobkům. A ani jedno krásné cizí slovo na etiketě neříká slovanskou ženu víc než frázi "horsepower". Navíc reklamní podpora produktů byla velmi ambiciózní. Výsledkem je, že dnes, ne-li každý, pak 9 z deseti dívek jistě ví o existenci produktů péče o vlasy nazvaných "Koňská síla".

Vzhled

Recenze vlasové masky "Horsepower" mají především vliv na vzhled a design obalu. Zákazníci pozitivně poznamenávají, že výrobce dodává kromě plastových nádob a lahví i papírové obaly. Není výjimkou a maskou "Horsepower" s pepřem.

Podle recenzí spotřebitelé také oceňují tvar sklenice s maskou. Je vyroben z tlustého plastu, víko se snadno otáčí a pod ním leží opakovaně použitelná plastová membrána. Jak dívky poznamenávají, je velmi výhodné, že šířka krku sklenice není úzká, jako u mnoha výrobců, ale spíše široká, což je vhodné nejen pro malou ruku.

Konzistence

Konzistence vlasové masky připomíná velmi silnou kysanou smetanu nebo lehce roztavené máslo. Obrazově řečeno, pokud vložíte lžičku do nádoby s produktem, nespadne. Taková hustá konzistence však nezasahuje do nanášení a šíření masky po celé délce vlasů. Pod vlivem teplých rukou a vlhkosti produkt plně ospravedlňuje jméno "tání", protože se skutečně začíná tát, stává se měkčí a kapalinou.

Podle recenzí má tavící maska ​​Horsepower velmi příjemnou nenápadnou citrusovou vůni. Po odmytí masky zůstane váš vlas příjemnou vůní, která zůstane u vás alespoň 10-12 hodin.

Co je v kompozici

Je smysluplné studovat složení výrobků bez minimálních znalostí technologií chemického průmyslu. Pokud tedy v šamponu nebo masce na vlasy není žádný sulfát, produkt se špatně umyje nebo umyje. Označení označená jako "E" jsou často kódová čísla dlouhých chemických sloučenin, zcela neškodná. Ale mnoho z nich považuje přítomnost jakéhokoli označení "E" nebezpečnosti.

Maska na vlasy by neměla být užitečná. Jeho hlavním účelem je vyživovat a zvlhčit pokožku hlavy a zvlhčit vlasy. Ve skutečnosti jsou naše vlasy mrtvé buňky, které zatím vypadají jinak.

Složení produktu je poměrně standardní pro nutriční masku. Pokud chcete najít tajné ingredience, které činí masku "Koně" skutečně efektivní, pak je nenajdete v kompozici. Na rubové straně štítku v seznamu prvků masky najdete vitamíny, aminokyseliny, jojobový olej, mandlový olej, extrakt z pepře, kyselinu hyaluronovou. Oleje dokonale vyživují vlasy, vitamíny saturají pokožku hlavy.

Jak užitečná kyselina hyaluronová a extrakt z pepře

"Tajná složka" maska ​​"Konská síla" může být nazývána kyselina hyaluronová a pepř. Použití kyseliny hyaluronové ve všech kosmetických výrobcích je však nyní módní, ale není zcela opodstatněné. Kyselina hyaluronová je při vstřikování co nejúčinnější. Ukázalo se tedy, že můžete aplikovat krémy na pokožku, masky na vlasy a další produkty s kyselinou hyaluronovou, avšak v tom bude velmi malá účinnost. Na druhé straně pravidelné aplikace kyseliny hyaluronové stále přispívá k udržení vlhkosti. Proto s pravidelným používáním masky vytváří kumulativní efekt.

Co se týče účinku červeného pepře, je dobře známo, že tato přísada masky zlepšuje přívod krve kořenům vlasů. Poměrně obyčejný domácí recept na tření lopuchového oleje s červeným pepřem ve vlasech, který vždy dává výsledek v podobě nového růstu vlasů. Samozřejmě, použití masky slibuje větší efekt než domácí výrobky pro péči o vlasy.

Typy masky "Koně"

Výrobce je zvyklý uspokojovat a obohatit nás s obrovským počtem typů výrobků, ne proto, že se skutečně liší, ale aby měli větší šance prodat. Pokud je šampon zastoupen jedním typem, pak kupující není tak zajímavý. Ale pokud firma nabízí šampon pro hustotu, pro lesk a pro barvené vlasy, pak pravděpodobnost, že si koupí výrobek této značky, se velmi zvětšuje. Je nepravděpodobné, že bude pro vás neočekávaná zpráva, že se tento produkt ve skutečnosti liší pouze vůní nebo barvou.

Značka Horsepower nepoužívá takový marketingový balíček. Proto v lékárně nenajdete širokou škálu šamponů a masky. Ve skutečnosti je maska ​​jediná výživná, tavící, s extraktem z pepře a kyseliny hyaluronové v kompozici. Je však určen k boji proti vypadávání vlasů, křehkým a suchým špičkám, posílení a vyživování kudrlin.

Co říkají o produktu

Chtěli byste vědět, co dívky myslí a říkají o masce "Koně"? Recenze nástroje téměř všichni, jako jeden, pochvalný. Zde jsou některé pěkné komentáře, které můžete najít:

 • vlasy jako po laminování;
 • maska ​​nejen vyživuje, ale také zvlhčuje vlasy;
 • přítomnost olejů a aminokyselin v kompozici poskytuje výrazný pečující účinek;
 • vlasy vypadají nejen lesklé, ale také přestávají být zmatené, je snadné hřeben, drahý lesk vypadá, jako po procedurách salonu;
 • Maska poskytuje vynikající zvlhčující účinek, což je zvláště patrné na suchých špičkách;
 • opravdu vhodné pro všechny typy vlasů, po aplikaci vlasů náchylných na tuk, nezačněte uvolňovat více tuku;
 • kvalita je docela srovnatelná s drahými profesionálními maskami, ale je levnější.

Podle recenzí je maska ​​"horsepower" účinná proti vypadávání vlasů. Musíme si však pamatovat, že tento výrobek má kumulativní efekt. Nezapočítáváte přidání hustoty po první aplikaci.

Kdo nemusí být vhodná maska

Podle recenzí se maska ​​Ultra "Horsepower" líbí téměř každý, kdo ji vyzkoušel. Nicméně, mezi hlasitým potleskem, můžete slyšet hlasy nesouhlasu. Některé dívky mají alergie na maskování komponent. Abyste předešli smutným důsledkům po použití, aplikujte trochu na kůži zápěstí. Pokud po 20-30 minutách nedošlo k žádné reakci, může být tato maska ​​rozhodně použita.

Je dokázáno, že si vlasy zvyknou na výrobky, s nimiž se starají. Z tohoto důvodu doporučují trichologové každé dva až tři měsíce výměnu šamponů, balzámů a masky.

Když je lepší nekouřit

Jistě, tato maska ​​nevyhovuje vám, pokud jste nedávno provedli proceduru keratinizace vlasů.

Také opatrnost může být věnována děvčátkům, které mají rádi přirozené nebo přirozené odvarky. Maska "Horsepower" obsahuje sírany a silikony. Z nich neexistuje žádná újma těm, kteří používají konvenční produkty péče o vlasy. Ovšem účinek lidových masek a odvarů se sníží na nic.

Pokud máte velmi volné konce a máte velké naděje na "Horse Power", je hloupé počkat na výsledek dva nebo třikrát po aplikaci.

Jak udělat vlasy krásné

Podle recenzí maska ​​"Horsepower" pomůže dokonce i při vypadávání vlasů, ale není to všelék. Zvažte následující vlastnosti péče o vlasy a vaše prameny budou vždy krásné, bez ohledu na kvalitu a cenu použitých produktů péče.

Nevyfoukněte vlasy za sucha. Ideální schéma pro vysychání vlasů je následující: osušte prameny ručníkem a počkejte, až vlasy vysuší při pokojové teplotě. A pouze když jsou prameny jen mírně vlhké, osušte je a upravte je studeným vzduchem.

Bez ohledu na to, jaké moderní železo používáte a kolik by vás to stálo, tento nepostradatelný atribut pro styling je stále velmi suché vlasy. Použijte to jen zřídka, jak můžete.

Užitečné tipy pro používání produktu

Vlasová maska ​​"Konská síla" podle recenzí doporučuje používat s jinými výrobky ze stejné série. Kombinované použití šamponu a masky dává velmi dobrý účinek. Pokud je to možné, společně s maskou získáte šampon nebo sprej na vlasy ze stejné série.

Podle recenzí je tuková maska ​​na vlasy naprosto výživná. Abyste zabránili nadměrným mastným vlasům, nepoužívejte jej více než jednou týdně. Kromě toho, pokud vaše vlasy mají tendenci k tvorbě kožního mazu v kořenech, pak nedávejte masku na kořeny vlasů. Správný vzorek pro použití masky "Konská síla" je následující. Aplikujte výrobek na špičky a lehce ho rozložte na zbývající délku vlasů. Nechte masku 15-20 minut. Pokud jsou vaše vlasy náchylné k suchu, můžete prodloužit dobu aplikace. Ale neudržujte masku déle než 30 minut. Po opláchnutí chladnou nebo teplou vodou pod příliš vysokým tlakem.

Objem masky je 250 ml. Podle recenzí se cena masky Horsepower pohybuje od 450 do 600 rublů v závislosti na místě nákupu. Samozřejmě, že tento výrobek nemůže být nazýván levnou nebo dokonce průměrnou cenovou kategorií, ale na druhou stranu je třeba koupit velké množství pozitivních odpovědí a vyzkoušejte masku "horsepower" z vypadávání vlasů. Hodnocení svědčí ve prospěch nákupu produktu a mnoho dívek považuje cenu za zcela odpovídající pro tuto kvalitu.

Maska na vlasy "Horsepower"

Senzační řada kosmetiky pro vlasy s názvem "Koně" pro maximální efektivitu. Je určen speciálně pro lidi, takže není nutné ho identifikovat s veterinárními léky. Zvláště zázračná maska ​​Koně proti vypadávání vlasů.

Unikátní výkonnost vlasové masky

Je snadné se ujistit, že je to maska, která je nejúčinnějším kosmetickým přípravkem, protože je nasycena užitečnými složkami, které za 10 minut plně vyživují vlasy.

Vlastnosti celé řady "Koně"

Formula na kosmetickou koňskou sílu obsahuje lanolin a kolagen, ale v užitečném množství. Kromě toho pokyny na obalu uvádějí další cenné přísady: vitamíny, stopové prvky, které dokonale oživují oslabené chloupky.

Tento vývoj kosmetiček pro profesionální péči o vlasy

I když lahev zobrazuje koně, nástroj je určen výhradně pro lidi a při každodenním používání. Toto provokativní jméno je pro společnost Horse Force převrat.

Inovativní vzorec je zapotřebí pro ty, kteří pečují o zdraví vlasů:
- když jsou kadeře suché, křehké a nudné;
- pramínky jsou oslabeny žehličkami a vysoušečem vlasů;
- intenzivně vypadnout.

Celá série se prodává pouze v lékárnách a eliminuje vzhled padělků. Dokonce i koňská síla budete kupovat lak na vlasy pouze tam a spolu s dobrou fixací plně vyživuje a chrání vlasy. Šampon, maska, kondicionér balzám, vitamíny této značky vrátí sílu a mládí na vaše kadeře.

Dopad finančních prostředků:
- potraviny;
- zhuštění a zpevnění kudrlin;
- zlepšení mikrocirkulace;
- účinky proti stárnutí;
- zajištění přirozeného lesku;
- zvýšení objemu;
- vyrovnání a vyhlazování dělených konců;
- prevence vypadávání vlasů posilováním cibule;
- restrukturalizačních pramenů, chemicky ošetřených nebo natřených;
- zlepšení kůžičky.

Tavení masky na vlasy Koně

Výživná maska ​​pro řadu vlasů Horsepower

Přednosti masky:
- zastavit ztenčení vlasů;
- stimuluje růst vlasů;
- eliminuje negativní výsledky z kadeřnické chemie;
- léčí pokožku hlavy.

Přírodní bioaktivní látky a rostlinné výtažky ve složení této certifikované masky jsou zárukou obnovy poškozených pramenů a jejich hustoty a ty, a ne v kabině, jim vrátíte zdravou barvu, hedvábnost a lesk.

Kompozice je vhodná pro všechny typy pokožky a vlasů:

1. Kyselina hyaluronová - přírodní složka s hydratačním účinkem usnadňuje česání, udržuje potřebnou úroveň vlhkosti ve vlasech až do dalšího praní.

2. Extrakt z pepře zvyšuje přívod krve cibulím, zlepšuje výživu a tím i jejich růst.

3. Ochranný vitaminový komplex Sepikap MR dělá rozměry hedvábný, svěží a sálavý, oživuje cibuli a zastavuje ztrátu vlasů, okamžitě se vstřebává, neváží vlasy.

4. Jojobový olej obohacuje zámky s léčivými aminokyselinami, omlazuje vitamín E (přírodní antistatický prostředek) a přírodní vosk, který obnovuje kůži a vlasy, šetří prameny ovlivněné barvením, zvýrazněním a máváním.

5. Mandle olej dobře hydratuje, dokonale vyživuje prameny, posiluje je a odstraňuje lupy. Zvláště užitečné jsou jeho vitamíny F, B, A, stejně jako stopové prvky s barevnými kadeřemi a po chemických permeatech. Chrání buňky před ultrafialovým zářením. Stimuluje růst silných vlasů.

6. Kyselina citronová - Citron v této masce zlepšuje barvu vlasů a poskytuje zdravý lesk, eliminuje přebytečný tuk a s sebou vypadá lupy a houby.

7. Kyselina mléčná napíná póry bez stopy podráždění, protože je přirozenou složkou pokožky. Jeho antimikrobiální vlastnosti škodí škodlivým bakteriím. Rovnoměrně zachovává vlhkost. Exfoliuje mrtvé buňky, omlazuje povrch vlasů.

Způsob aplikace vlasových masek Koně

Po nanesení masky koňské vlasy budou zdravé vlasy

Způsob aplikace masky "Horsepower" pro vlasy je poměrně jednoduchý:
- čisté, ale stále mokré vlasy po dobu 10 minut pokryjeme tuto kompozici z trubice;
- můžeme dát masku pouze na rozdělené konce;
- opláchneme prameny vodou a budeme se radovat nejen v silnějších a hezčích kadeřích, ale také v jejich příjemné vůni.

Zvláštní péče po aplikaci masky

Zlepšete účinnost masky šampon vlasy horsepower

Šampon vlasů "Horsepower" dokonale umýt vlasy a profesionálně leští vlasy, protože je také klimatizací s příjemným zápachem svěžesti.

Konopný šampon pro růst vlasů má speciální zpevněný vzorec. Umožní vám růst kudrlinky až o 4 cm za 1 měsíc. Tato šamponová látka, obohacená aktivními látkami, rozšiřuje vlákna přirozeně, jen je plně vyživuje.

Muži preferují koňský šampon pro vypadávání vlasů. Jeho přirozené stimulátory probouzejí spící cibuli a klíčí, opakovaně zvyšují hustotu vlasů. Doporučujeme vám číst příčiny vypadávání vlasů u mužů, abyste se ochránili před touto chorobou včas.

Tento šampon čistí vlasy co nejvíce, což znemožňuje úplné odstranění lupů. Je to složitost, která poskytuje stabilní a rychlý výsledek.

Kapsule a vitamínové koňské síly

Efektivní kapsle pro růst vlasů obsahují silný komplex vitamínů, niazanu, biotinu, pantothenic a kyseliny listové, stejně jako minerály: mangan, zinek, železo, měď. Dokonalá rovnováha těchto zázračných komponent zaručuje prodloužení pramenů bez umělých drahých rozšíření.

Použití kapslí zlepšuje celé tělo, zlepšuje pleť a náladu, protože biotin je krásu vitamínu. Kapsule na vlasy - to je nejlepší biologicky aktivní doplněk stravy. S ním za 1 měsíc posílíte folikuly, zastavíte ztenčení kadeřnic, získáte příležitost rychleji rozvíjet prameny.

Populární vitamíny pro vlasy koně

Jejich multivitamínové vzorce jsou různé a jsou zaměřeny na konkrétní výsledek:
- revitalizace a probuzení folikulu;
- zvyšuje hustotu vlasů;
- oživení a zvýšený růst;
- dává kudrlinky lesk, hedvábnost, nasycení odstínů.

Kondicionér na vlasy

Po masce je velmi užitečný účinek vlasového balzámu s kolagenem, provitaminem B5

Poskytne profesionální péči po promytí šamponem kondicionéru stejné série. Jejich současné použití poskytuje bezkonkurenční výsledek.
Přírodní bioaktivní složky tohoto produktu a léčebné výtažky ze sekvence, hřebenatka, řešetlák řek, lopuch, tymián a přeslička jsou zvýrazněny bílkovinami pšenice.
Balejte co nejrychleji hladké ceramidové desky, obnovte poškozené chloupky, zabraňte jejich vypadnutí.

Samozřejmě, že výsledek aplikace masky na vlasy na koňskou sílu urychlí šampony a balzámy stejné série. Měli byste nejen vnější vliv krásy kudrlin, ale také používat speciální kapsle a vitamíny "Koně", stabilizují účinek masky a zároveň posilují imunitní systém.

A teď vám nabízíme, abyste sledovali videozáznam o masce "Horsepower" pro vlasy:

Nebylo by zbytečné sledovat video přezkoumání šamponu a balzámu koňské síly:

Maska na vlasy Výkon tavícího výkonu

Každá žena se vždycky pokouší vypadat dobře zdobená a stylová, a to pomocí nejrůznějších metod a prostředků. Značné množství času se věnuje procedurám, jejichž účelem je provést perfektní vlasy. Dříve bylo možné urychlit růst, posílit a zvětšit objem kudrlin pouze pomocí salonních procedur nebo jednoduchých lidových prostředků. Nedávno se na trhu objevilo mnoho léků, jejichž použití je ohromující a obvykle jsou snadno použitelné, nevyžadují zvláštní přípravu a jsou cenově dostupné. Mezi prostředky příznivě vystupuje vlasová maska ​​Horsepower tání výživné, recenze, které říkají účinek práce po prvním použití. Pruhy získávají nádherný zdravý lesk, poškozené vlasy jsou obnoveny, ztráta se zastaví, v některých případech můžete dokonce sledovat, že nové začínají růst.

Složení masky Horsepower

Složení rozmrazovací a výživné masky obsahuje perfektně vybrané přírodní složky, z nichž každá odpovídá za určitý proces.

Hlavní komponenty výkonu koně:

 • vitamíny, aminokyseliny (posilují kořeny, mají stimulující účinek na růst, zvlhčují všechny vlasy, zabraňují křehkosti a excizií špiček);
 • kyselina hyaluronová (intenzivně zvlhčuje a regeneruje poškozené pramínky, zabraňuje zamotání vlasů, usnadňuje česání a styling kudrlinky);
 • kyselina citrónová (zmírňuje lupiny, dává přirozený lesk);
 • jojobový olej (živinová složka Horse Power se obnovuje po škodlivých účincích barvy);
 • mandlový olej (poskytuje ochranu proti UV záření, zabraňuje poškození chemickými permutovanými látkami);
 • extrakt z pepře (aktivuje práci kořenových žárovek, charitativní účinek na růst, dodává lesk a objem);
 • kyselina mléčná (zabraňuje suchu, dokonale čistí pokožku hlavy, odstraňuje mrtvé kožní buňky).

Kromě těchto složek v kompozici rozmrazovací masky Horsepower lze zjistit silikon a několik druhů síranů, které ovlivňují vzhled kadeří.

Funkce aplikace

Než začnete zlepšovat stav zámků pomocí koně, měli byste být obeznámeni s několika kontraindikacemi. Hlavním důvodem odmítnutí rozmrazené směsi živin je alergie na některé složky. Je snadné zkontrolovat účinek masky na tělo, na několik hodin aplikujte koně na jemnou kůži zápěstí. Pokud se neobjeví zarudnutí nebo vyrážka, můžete bezpečně pokračovat v postupu.

Pravidla pro použití nutriční masky Konská síla jednoduchá:

 1. Umyjte si vlasy, osušte je ručníkem a trochu vysušte.
 2. Aplikujte tavící směs (nejprve položte na kořeny trochu živiny, pak se špičkami prstů nebo speciální štětkou, která se rozdělí po celé délce pramenů a snaží se to dělat rovnoměrně);
 3. Pro mastné kudrlinky je malá opatrnost - snažte se, aby nedošlo k položení masky na kořeny, jinak by se prameny zrychlily ještě rychleji.
 4. Počkejte 10 minut.
 5. Umyjte hmotu a ujistěte se, že není silný tlak vody.

Četnost postupů by neměla překročit jedenkrát týdně. Pokud se rozmrazovací a vyživující maska ​​koní pro vlasy používá častěji, pak se rychle zvyknou na komponenty a účinek pokaždé nebude tak hrozivý.

Pros, nevýhody masky na vlasy

Koně mají v masce mnoho výhod a jedním z nejdůležitějších je koupit nekvalitní falešný papír, který může poškodit kudrlinky, protože je možné nakupovat výživné a rozmrazovací látky pouze v lékárně. Cena masky na vlasy je poměrně vysoká, ale je to kvůli přirozenosti složek, které se v takových přípravcích vyskytují jen zřídka.

Hlavní výhody koní pro vlasy:

 • Směs živin je zcela připravená k použití (není třeba míchat další komponenty);
 • schopnost provádět postup s výkonem koně doma na vlastní pěst;
 • efekt tavicího masku je patrný pouze v 2-5 aplikacích;
 • ztráta se úplně zastaví;
 • dokonce se obnoví vlasy s vážným poškozením;
 • růst řetězce je stimulován;
 • objevuje se luxusní lesk, jako po drahých salonech;
 • užitečné látky rozmražování a výživná konská energie rychle pronikají do buněk folikulů a vlasů;
 • žádné další kosmetické přípravky se nevyžadují, maska ​​poskytne pramínky vše potřebné.

Neexistují téměř žádné nevýhody masky koně, ale, jak říkají dámy v recenzích, tavící prostředek je poměrně drahý. Další nepříjemná nevýhoda - kudrlinky se rychle zvyknou na výživové složky a pokud neposloucháte doporučení výrobců a aplikujete sílu koně mnohem častěji, dříve či později bude účinek na vlasy úplně zmizet, budou vypadat po pravidelném šamponování.

Nevýhodou je také neslučitelnost tavicího roztoku s rostlinnými přípravky na přírodní bázi. Některé komponenty směsi živin Horsepower zabraňují práci součástek obvyklého šamponu nebo balzámu, ani samotná maska ​​nebude mít zvláštní vliv.

Analogové výkony koně

Maska Koně s tavícím a nutričním účinkem má mnoho analogů, někdy není tak účinná, ale přesto má příznivý vliv na kudrlinky.

Fusion

Feature Fusion - její součásti jsou zcela přirozené, takže je zcela vyloučena negativní reakce těla (alergie). Dalším přínosem živin je to, že to netrvá dlouho, než to masírovat, to trvá jen několik minut. Směs můžete použít doma bez pomoci, protože vše, co potřebujete, je použít Fusion po celé délce kadeř a okamžitě ji vypláchnout. Účinek je zarážející - vlasy se okamžitě stávají příjemně měkkými a lesklými a pravidelné používání stimuluje rychlý růst.

Estelle

Dalším vynikajícím příkladem masky Horsepower je nástroj Estelle, který může v několika málo aplikacích zlepšit stav pramenů, opravit poškozené tkáně, posílit kořeny a ovlivnit růst. Kromě velkého množství živin, jejichž unikátní vzorec umožňuje snadno proniknout do tkaniny pramenů, má Estelle maska ​​na vlasy vynikající vlhkost. Po několika procedurách dokonce vlasy, které jsou silně ovlivněny curlingem nebo chemickým účinkem barviva, se zcela regenerují a stávají se zdravými.

Brerel

Komponenty masky - přírodní extrakty, které se rychle vyrovnávají s téměř všemi problémy vlasů. Lupiny, vyškrtnuté špičky, suchost a křehkost zcela zmizí. Užitečné látky pronikají nejen do struktury zámků, ale také aktivují práci kořenů, což má pozitivní vliv na růst pramenů. Posledním přínosem pro použití směsi je to, že kvůli některým látkám obsaženým v masce, vlasy výrazně zvyšují svůj objem a vypadají dobře upravené jako po drahých salonech.

Kde koupit Koně a jaká je cena

Koupit krmivo kogenerace může být téměř každý specializovaný obchod a v některých lékárnách. Níže ukážeme seznam obchodů, kde můžete objednávat online a zajistit dodávku. Ale věnujte pozornost jeho nákladům a podmínkám.

Můžete si koupit výživnou masku Horsepower v:

 • Internetový obchod Laboratoř zdraví a krásy za cenu 480 rublů.
 • Lékárna kůže centrum zdraví za cenu 481 rublů.
 • Online lékárna ZdravZona nabízí 452 rublů.

Recenze na výsledky z masky na vlasy

Fanoušci na masce Horsepower rozmrzel výživné hodně, ačkoli to se objevilo ne tak dávno v lékárnách bodů. Dámy rádi využívají výrobek k péči o zámky a sdílejí své zobrazení na síti. Pozitivní zpětná vazba na vlasy Maska získaná díky efektivním účinkům. Ženy v přehledu říkají, jak snadné a jednoduché se vyrovnávají s problémy s vlasy. Dokonce i vlasy poškozené četnými mechanickými účinky jsou obnoveny a současně se zvyšuje rychlost růstu a zvyšuje se objem.

Zpětná vazba od Valentiny (28 let):

Dlouho jsem se snažil najít perfektní nákupní produkt, aby se postaral o svou hrdost - luxusní kudrlinky, které po aplikaci barvy začaly rychle ztrácet svůj lesk, staly se suché, nepříjemné na dotek, spadly do celých skvrn. Poté, co jsem se zmínil o kosmetičce, zjistil jsem, že existují masky, které se skládají ze součástí, které jsou pro vlasy užitečné a jsou zcela připravené k použití. Nemohl jsem odolat a koupil si sklenici koňské síly, která vyživuje tání. Po první procedu, kterou jsem vykonal, se vráťte zpět. Několik dalších použití mého oblíbeného léku - a zapomněl jsem na to, že jsem vypadl. Skutečnost, že měkkost a hedvábnost jsou zpět - a není třeba říkat, moje vlasy nikdy nevypadaly tak nádherně.

Ženy, které již zoufale potřebují zlepšit stav vlasů, a ti, kteří chtějí, aby jejich vlasy vždycky vypadaly svojí vzhled a leskly se zdravím, by rozhodně měly používat masku Horse Power Melting. Hlavní věc zde není přenášet se a dodržovat všechny požadavky uvedené v pokynech, až poté, co luxusní kudrlinky potěší svou hostesku a způsobí nadšené a závistivé názory ostatních.

Maska "Horsepower" - vyrůstají nádherné hřívy!

V boji o dlouhé a zdravé vlasy musíte vyzkoušet spoustu kosmetiky. Často najdete tipy pro použití balzámu "Horsepower", který, jak se říká, neuvěřitelně posiluje vlasy a podporuje jejich růst. Co je tento nástroj a zda ho použít - bude popsáno v článku.

Série "Koňská síla" se již dlouho objevila na regálech. Jméno slibuje dívkám dlouhé a luxusní vlasy - skutečná "hříva". Řada problémů s kudrlinky určenými k vyřešení masky.

Popis prostředků

Maska konského vojska "Konská síla" se týká kategorie farmaceutické kosmetiky. Země původu je Rusko, výrobcem je farmaceutická společnost LLC Zeldis-Pharma. Existuje několik typů tohoto nástroje:

 • Konská sila "tavící" konská síla - pro oslabené a rozštěpené konce;
 • "Tavení" živiny s kyselinou hyaluronovou a extrakt z TM pepře k urychlení růstu.

Oba produkty jsou k dostání v nádobách o objemu 250 ml. Prostředky jsou vynakládány velmi ekonomicky díky "rozmrazovacím vlastnostem". Funguje to jednoduše: stačí jen vzít malý kousek masky (je to docela hustý) a aplikovat ji na vlasy.

Jakmile se ve vlasech začne "roztavit", obalí každý vlas zvlášť a obdarí ho vitality.

Barva produktu je žluto-bílá, perleťová, vůně je příjemná, stejně jako v celé této sérii, s lehkou citrusovou poznámkou. Je pravda, že na pramenech to bude trvat ne více než 3-4 hodiny.

Také známá pro ultra-regenerační vlasovou masku "Horsepower" Horse Forse s extraktem z hroznů. Tato maska ​​je vyrobena v Itálii, výrobce - TARGET S.r.l. Používá se pro poškozené, křehké, barvené nebo zkroucené zámky.

Množství prostředků - až 1000 ml, takže maska ​​trvá velmi dlouho. Její textura je světlá a vzdušná, barva je růžově růžová a vůně je sladká, ovocná, hroznová a poměrně vytrvalá.

Fondy na dobu určitou - pět let.

Složení

Maska na vlasy nemůže být sama o sobě užitečná - to vše závisí na součástech. Složení "rozmrazování" zahrnuje tyto živiny:

 • Kyselina hyaluronová - často používaná ve vysoce účinných kosmetických přípravcích. Díky ní jsou kudrlinky aktivně navlhčené a pak obnoveny. Dalším efektem je snadné česání.
 • Komplex aminokyselin a vitamínový koncentrát. Vyplňují zámky (bazální část), stimulují růst, chrání před vysycháním, odbouráváním a škodlivými účinky ultrafialového záření na vlasy.
 • Kyselina citronová - zabraňuje lupům, dělá prameny drobivé, lesklé a zdravé.
 • Kyselina mléčná - zachovává vlhkost ve vlasech, čistí pokožku mrtvých buněk.
 • Oleje - mandlové a jojobové. První také chrání proti ultrafialovému záření a obnovuje poškozené vlasy. Z druhého vlákna získáte léčivý přírodní vosk, poskytující zdravý lesk a ošetření škodlivými účinky barev.
 • Součástí masky "Melting" s pepřem je extrakt z pepře - užitečný nástroj, který zvyšuje vlasy u kořenů, přispívá k jejich pompání, lesku a aktivnímu růstu.

Zde je neúplná kompozice. Výrobce do kompozice a silikony přidal sírany.

Složení italské masky s extraktem z hroznů je přírodnější. Přírodní ingredience jsou na prvním místě. Ale obecně jsou kompozice podobné, pouze italské obsahuje více užitečných aminokyselin a olej z hroznových semen. To je nejcennější nástroj v kosmetologii. Je známá pro stimulaci buněčných regeneračních procesů, takže poškozené vlasy budou obnoveny a zdravější.

Jaké problémy maska ​​vyřeší?

Tavicí maska ​​"Horsepower" je podle výrobce určena pro matné, odřezané, oslabené a přehozené vlasy. Po jeho použití jsou kudrlinky lesklé a pružné - stejně jako v reklamě. Také po aplikaci vlasů bude snazší styling - můžete experimentovat s obrázky každý den. Maska má takový účinek:

 1. Vyživuje vlasy a pokožku vitamíny.
 2. Snižuje ztrátu.
 3. Podporuje aktivní růst.
 4. Obnovuje poškozené prameny.
 5. Snižuje poškození vlasů.
 6. Zlepšuje stav a vzhled tipů.
 7. Zvyšuje pomp.

Maska na osivo hroznů pracuje mnohem stejným způsobem. Výrobce slibuje, že:

 1. Regeneruje vlasovou strukturu zevnitř.
 2. Zrychluje krevní oběh tak, aby vlasové folikuly dostávaly dostatek kyslíku a živin.
 3. Posiluje kořeny.
 4. Zrychluje růst vlasů.
 5. Chrání prameny před vysokými teplotami.
 6. Umožňuje česání, odstraňuje statické.
 7. Chrání barvu proti vyluhování.

Obě masky mají kumulativní efekt. Podle recenzí se jedná velmi dobře, vyřeší všechny uvedené problémy. Vlasy se změní na hladké, měkké a zářící plátno.

Způsob použití

Kontraindikace

Hlavní kontraindikace je alergie na všechny složky přípravku.

Před použitím se ujistěte, že provedete test: aplikujte malou masku na kůži zápěstí a počkejte. Pokud se objeví pocit pálení, zarudnutí - nástroj nelze použít.

Také masku "Horsepower" nepoužívejte pro ty, kteří se o vlasy starají pouze s přírodními šampony a balzamy. Silikony a sírany obsažené ve složení budou zničit účinek a v důsledku toho nebudete cítit výhody jak svých prostředků, tak masky.

Pokud vaše vlasy mají tendenci být tlusté, maska ​​zvýší tento efekt. Je lepší ji opustit nebo dát na špičky. Majitelé suchých vlasů se však nemají strach. Pro světlé nebo barvené vlasy neexistují žádné kontraindikace: maska ​​není lakována.

"Koňská síla" je maska, kterou dokládají tisíce dívek. S největší pravděpodobností bude perfektně fungovat na vašich vlasech, bude svítit a plnit s dlouho očekávanou silou a jemností!

Maska na vlasy "Horsepower"

Tajemství zachování hedvábných pramenů bylo předáváno od matky k dceři po staletí. Ale časy se mění, nové emulze, sérum a další kosmetika přicházejí na trh, které pomáhají ženě zachovat a zvětšovat krásu jejích vlasů a zachytit obdivné pohledy mužů.

Abyste byli majiteli chytré hlavy vlasů, můžete použít rozmrazovací masku "Horsepower". Ona je doporučována profesionálními kadeřníky a dívky o ní nechávají jen dobré recenze.

Lékaři také tento výrobek schvalují, považují za vysoce účinný a nebojí se ho doporučovat.

Jedinečné řešení

Ve všech příběhách princezny a čarodějů nejen nádherné šaty na podlaze, ale také oplet do pasu. Toto je obraz krásy zakořeněné v našich myslích. Nicméně, ne každý si může dovolit takový luxus. Zatímco někteří obviňují genetiku a říkají, že všechno závisí na rodičích, jiní změní svůj vzhled sami!

Dokonce i ve vašem bytě můžete provádět procedury jako módní salon, hlavní věcí je vybrat správné suroviny. Odborníci doporučují v této situaci využít inovativních prostředků "Horsepower". V kosmetologii je známa už dávno, ale již se jí podařilo získat pozornost zástupců krásné poloviny lidstva.

Osvědčená účinnost

Tento úžasný nástroj je schválen i lékaři. Odborníci se obracejí, když zjistí, že začínají být plešatí. Všimnou si, že vlasy reagují na absolutně všechno: déšť nebo sníh, změny klimatu, stresující situace. A na hřebenu av koupelně po umývání najdete i pozůstatky bývalé luxusní hlavy vlasů. V takových případech si vychutnávají recepty babičky ze série: "Umyjte si hlavu kopřivou, nebo se protřejte žloutkem". Dlouhé husté vlasy zůstávají v paměti, dokonce i vlasové zvlhčovače, pěny apod., Nepomáhají, protože objem se zcela změnil, začíná panika.

V tomto případě odborníci radí drogu, která se tání ve vlasech, jako zmrzlina - maska ​​"horsepower".

Zvláštní funkce

Spotřebitelé jsou spokojeni s texturami, která se snadno vstřebávají a nedávají mastnou lesk. Při aplikaci se pokožka, jako by znovu začala žít, cítila lehká a pohodlná. Na první pohled se zdá, že maska ​​je velmi hustá a bude obtížné je vypláchnout vodou, ale ve skutečnosti je to taková hustota, která pečlivě zabalí každou srst a obnoví ji.

Můžete jej používat neomezeně často, takže je nemožné ublížit.

Kde koupit

Maska na prodej v lékárnách, protože má některé léčebné vlastnosti. Podle dermatologů by měla být získána a aplikována v kombinaci se šamponem a balzamem této značky. Samozřejmě to není kouzelná hůlka, která stačí k tomu, aby jednou změnila celou strukturu chloupků, ale poprvé se objevuje laminační účinek a jakýkoli účes vypadá po pokládce vysoce kvalifikovaným odborníkem. Strands se stávají objemnými, měkkými a poslušnými. Jsou snadno hřebeny, v případě potřeby se usuší a narovnávají. Kromě toho se může provádět pomocí běžného hřebene bez dalších zařízení.

Speciální přísady

Jednou z nejúčinnějších složek je kyselina hyaluronová, která je v moderním světě rozšířena. Jeho hlavní vlastností je hydratační. Kromě toho udržuje stabilní vlhkost, což je velmi důležité pro udržení krásy kadeř.

Dalším důležitým prvkem je extrakt pepře, který normalizuje krevní oběh vlasových kořenů a urychluje regenerační proces. Mnoho spotřebitelů tuto drogu upřednostňuje vůči všem ostatním.

Obnova není možná bez vitamínového komplexu a komplexu aminokyselin. V tomto případě se používá jedinečná ochranná kompozice, díky níž se prameny podobají hedvábnému materiálu a snadno se hřebou, i když jsou mokré.

Pěkný bonus

"Koňská síla" pomáhá zmírnit statické napětí. Po použití nedochází k elektrifikaci a to ušetří dívčí nervy. Hostesky dlouhých kudrlin, které teď mají vlasy na vlasy, si na to velmi rychle zvyknou. Dříve se člověk musel shromáždit "krásou" v koblihu nebo na plátně, protože nebyl držen žádný účes, nezachránily pěny a laky, o kterých je známo, že poškozují strukturu a vedou k části špiček.

Po aplikaci se vyřeší ještě jeden problém - pokožka hlavy je hladká. Podle lékařů je to kombinace živin, které vracejí přirozený lesk a zdraví. Takže pokud by někdo chtěl jít a odevzdat se kadeřníkovi, který by snížil hodnotu 10 centimetrů, pak je nyní řešení - od použití masky, prameny jsou zdravé, rekonstruované a rychle rostou. Nůžky lze odložit.

Balení je ukazatel kvality

Každý výrobek lze posuzovat podle toho, jak je zarámovaný. Značka Horsepower oceňuje své jméno a dělá vše tak, aby produktový sortiment nabízený spotřebiteli byl vysoce kvalitní a se zajímavým designovým řešením, aby mohl být produkt příjemně zvednut. Za to dostává pouze pozitivní zpětnou vazbu od spotřebitelů. Všechny jsou ukryté v kartonové krabici, která obsahuje všechny potřebné informace. Zde můžete vidět, co je vyrobena z kosmetiky, a dozvíte se, jak ji správně aplikovat. Malý katalog poskytuje představu o celé řadě řady této společnosti.

Při každé jízdě bez tavicí masky je nezbytná "Konská síla". Proto musíte být připraveni na to, že s vámi bude cestovat. Moře a jasné sluneční světlo nezbaví vaše vlasy, ale maska ​​spolehlivě ochrání a účinně zvládne dočasné potíže. Uvnitř plechovky je tenká plastová zátka, kterou lze snadno vyjmout. Během používání v stacionárních podmínkách není nutné, a na cestě tento prvek bude sloužit věrně.

Kamkoli jdete, vezměte si produkt s sebou a nechte ji pečovat o vlasy kdykoli a kdekoli.

Toto video obsahuje recenzi masky na vlasy.

Maska "Koně" - recenze, typy a vlastnosti aplikace

Jen před několika lety byla luxusní hříva pro ženu luxusní, ale dnes je to nutnost. Krásné vlasy mohou být vytvořeny i pro dívky, které mají přirozeně vlasy, které nejsou vůbec tlusté, ale oplet není silný. Koneckonců, kolik technik dnes nabízí kadeřnictví a salony. V ceníku najdete keratinizaci vlasů, laminování a Botox. Pokud jsou vlasy velmi tenké a řídké, můžete dokonce zvětšit prameny a do pasu vytvořit krátký ježkový pytlík.

Ale to je, když mluvíme o procedurách salonu. Je možné výrazně zlepšit kvalitu vlasů doma? Mnoho recenzí o masce "Horsepower". A obecně jsou tyto výrobky značně propagovány. To je to, co budeme hovořit o produktech v tomto příspěvku. Co očekávat od použití, jak správně aplikovat, zda maska ​​Horsepower pomůže proti vypadávání vlasů, recenze s doporučeními - to je to, co vás čeká v tomto článku.

Velmi dobré jméno série produktů

Než se obrátíme k recenzím o rozmrazující se masce koní a popisu produktu, nemůžeme chválit obchodníky, kteří pracovali na reklamní strategii pro tuto produktovou řadu. Jak můžete pochopit, kůň hříva je natolik krásná a tlustá, geneticky položená na koních. Vše, co je potřebné k tomu, aby se hříva stala a vypadala skutečně luxusní, je obvyklá péče ve formě praní a česání. Proto slibovat z jakýchkoli prostředků stejný účinek jako hříva koně je stejná jako slibovat někoho barvu tygra nebo tloušťku vlasů jako nork.

Zatím, od dávných dob, existují příběhy o tom, jak dobře jsou nástroje vyvinuté specialisty na zvířata pro zvířata. Například krém, který rozmazává vemání krávy, zpomalí pokožku. Šampon, který umývá koně, vám pomůže získat nádherné vlasy. Tato bájesloví a obchodníci využili výhodu a dali jméno svým výrobkům. A ani jedno krásné cizí slovo na etiketě neříká slovanskou ženu víc než frázi "horsepower". Navíc reklamní podpora produktů byla velmi ambiciózní. Výsledkem je, že dnes, ne-li každý, pak 9 z deseti dívek jistě ví o existenci produktů péče o vlasy nazvaných "Koňská síla".

Vzhled

Recenze vlasové masky "Horsepower" mají především vliv na vzhled a design obalu. Zákazníci pozitivně poznamenávají, že výrobce dodává kromě plastových nádob a lahví i papírové obaly. Není výjimkou a maskou "Horsepower" s pepřem.

Podle recenzí spotřebitelé také oceňují tvar sklenice s maskou. Je vyroben z tlustého plastu, víko se snadno otáčí a pod ním leží opakovaně použitelná plastová membrána. Jak dívky poznamenávají, je velmi výhodné, že šířka krku sklenice není úzká, jako u mnoha výrobců, ale spíše široká, což je vhodné nejen pro malou ruku.

Konzistence

Konzistence vlasové masky připomíná velmi silnou kysanou smetanu nebo lehce roztavené máslo. Obrazově řečeno, pokud vložíte lžičku do nádoby s produktem, nespadne. Taková hustá konzistence však nezasahuje do nanášení a šíření masky po celé délce vlasů. Pod vlivem teplých rukou a vlhkosti produkt plně ospravedlňuje jméno "tání", protože se skutečně začíná tát, stává se měkčí a kapalinou.

Podle recenzí má tavící maska ​​Horsepower velmi příjemnou nenápadnou citrusovou vůni. Po odmytí masky zůstane váš vlas příjemnou vůní, která zůstane u vás alespoň 10-12 hodin.

Co je v kompozici

Je smysluplné studovat složení výrobků bez minimálních znalostí technologií chemického průmyslu. Pokud tedy v šamponu nebo masce na vlasy není žádný sulfát, produkt se špatně umyje nebo umyje. Označení označená jako "E" jsou často kódová čísla dlouhých chemických sloučenin, zcela neškodná. Ale mnoho z nich považuje přítomnost jakéhokoli označení "E" nebezpečnosti.

Maska na vlasy by neměla být užitečná. Jeho hlavním účelem je vyživovat a zvlhčit pokožku hlavy a zvlhčit vlasy. Ve skutečnosti jsou naše vlasy mrtvé buňky, které zatím vypadají jinak.

Složení produktu je poměrně standardní pro nutriční masku. Pokud chcete najít tajné ingredience, které činí masku "Koně" skutečně efektivní, pak je nenajdete v kompozici. Na rubové straně štítku v seznamu prvků masky najdete vitamíny, aminokyseliny, jojobový olej, mandlový olej, extrakt z pepře, kyselinu hyaluronovou. Oleje dokonale vyživují vlasy, vitamíny saturají pokožku hlavy.

Jak užitečná kyselina hyaluronová a extrakt z pepře

"Tajná složka" maska ​​"Konská síla" může být nazývána kyselina hyaluronová a pepř. Použití kyseliny hyaluronové ve všech kosmetických výrobcích je však nyní módní, ale není zcela opodstatněné. Kyselina hyaluronová je při vstřikování co nejúčinnější. Ukázalo se tedy, že můžete aplikovat krémy na pokožku, masky na vlasy a další produkty s kyselinou hyaluronovou, avšak v tom bude velmi malá účinnost. Na druhé straně pravidelné aplikace kyseliny hyaluronové stále přispívá k udržení vlhkosti. Proto s pravidelným používáním masky vytváří kumulativní efekt.

Co se týče účinku červeného pepře, je dobře známo, že tato přísada masky zlepšuje přívod krve kořenům vlasů. Poměrně obyčejný domácí recept na tření lopuchového oleje s červeným pepřem ve vlasech, který vždy dává výsledek v podobě nového růstu vlasů. Samozřejmě, použití masky slibuje větší efekt než domácí výrobky pro péči o vlasy.

Typy masky "Koně"

Výrobce je zvyklý uspokojovat a obohatit nás s obrovským počtem typů výrobků, ne proto, že se skutečně liší, ale aby měli větší šance prodat. Pokud je šampon zastoupen jedním typem, pak kupující není tak zajímavý. Ale pokud firma nabízí šampon pro hustotu, pro lesk a pro barvené vlasy, pak pravděpodobnost, že si koupí výrobek této značky, se velmi zvětšuje. Je nepravděpodobné, že bude pro vás neočekávaná zpráva, že se tento produkt ve skutečnosti liší pouze vůní nebo barvou.

Značka Horsepower nepoužívá takový marketingový balíček. Proto v lékárně nenajdete širokou škálu šamponů a masky. Ve skutečnosti je maska ​​jediná výživná, tavící, s extraktem z pepře a kyseliny hyaluronové v kompozici. Je však určen k boji proti vypadávání vlasů, křehkým a suchým špičkám, posílení a vyživování kudrlin.

Co říkají o produktu

Chtěli byste vědět, co dívky myslí a říkají o masce "Koně"? Recenze nástroje téměř všichni, jako jeden, pochvalný. Zde jsou některé pěkné komentáře, které můžete najít:

 • vlasy jako po laminování;
 • maska ​​nejen vyživuje, ale také zvlhčuje vlasy;
 • přítomnost olejů a aminokyselin v kompozici poskytuje výrazný pečující účinek;
 • vlasy vypadají nejen lesklé, ale také přestávají být zmatené, je snadné hřeben, drahý lesk vypadá, jako po procedurách salonu;
 • Maska poskytuje vynikající zvlhčující účinek, což je zvláště patrné na suchých špičkách;
 • opravdu vhodné pro všechny typy vlasů, po aplikaci vlasů náchylných na tuk, nezačněte uvolňovat více tuku;
 • kvalita je docela srovnatelná s drahými profesionálními maskami, ale je levnější.

Podle recenzí je maska ​​"horsepower" účinná proti vypadávání vlasů. Musíme si však pamatovat, že tento výrobek má kumulativní efekt. Nezapočítáváte přidání hustoty po první aplikaci.

Kdo nemusí být vhodná maska

Podle recenzí se maska ​​Ultra "Horsepower" líbí téměř každý, kdo ji vyzkoušel. Nicméně, mezi hlasitým potleskem, můžete slyšet hlasy nesouhlasu. Některé dívky mají alergie na maskování komponent. Abyste předešli smutným důsledkům po použití, aplikujte trochu na kůži zápěstí. Pokud po 20-30 minutách nedošlo k žádné reakci, může být tato maska ​​rozhodně použita.

Je dokázáno, že si vlasy zvyknou na výrobky, s nimiž se starají. Z tohoto důvodu doporučují trichologové každé dva až tři měsíce výměnu šamponů, balzámů a masky.

Když je lepší nekouřit

Jistě, tato maska ​​nevyhovuje vám, pokud jste nedávno provedli proceduru keratinizace vlasů.

Také opatrnost může být věnována děvčátkům, které mají rádi přirozené nebo přirozené odvarky. Maska "Horsepower" obsahuje sírany a silikony. Z nich neexistuje žádná újma těm, kteří používají konvenční produkty péče o vlasy. Ovšem účinek lidových masek a odvarů se sníží na nic.

Pokud máte velmi volné konce a máte velké naděje na "Horse Power", je hloupé počkat na výsledek dva nebo třikrát po aplikaci.

Jak udělat vlasy krásné

Podle recenzí maska ​​"Horsepower" pomůže dokonce i při vypadávání vlasů, ale není to všelék. Zvažte následující vlastnosti péče o vlasy a vaše prameny budou vždy krásné, bez ohledu na kvalitu a cenu použitých produktů péče.

Nevyfoukněte vlasy za sucha. Ideální schéma pro vysychání vlasů je následující: osušte prameny ručníkem a počkejte, až vlasy vysuší při pokojové teplotě. A pouze když jsou prameny jen mírně vlhké, osušte je a upravte je studeným vzduchem.

Bez ohledu na to, jaké moderní železo používáte a kolik by vás to stálo, tento nepostradatelný atribut pro styling je stále velmi suché vlasy. Použijte to jen zřídka, jak můžete.

Užitečné tipy pro používání produktu

Vlasová maska ​​"Konská síla" podle recenzí doporučuje používat s jinými výrobky ze stejné série. Kombinované použití šamponu a masky dává velmi dobrý účinek. Pokud je to možné, společně s maskou získáte šampon nebo sprej na vlasy ze stejné série.

Podle recenzí je tuková maska ​​na vlasy naprosto výživná. Abyste zabránili nadměrným mastným vlasům, nepoužívejte jej více než jednou týdně. Kromě toho, pokud vaše vlasy mají tendenci k tvorbě kožního mazu v kořenech, pak nedávejte masku na kořeny vlasů. Správný vzorek pro použití masky "Konská síla" je následující. Aplikujte výrobek na špičky a lehce ho rozložte na zbývající délku vlasů. Nechte masku 15-20 minut. Pokud jsou vaše vlasy náchylné k suchu, můžete prodloužit dobu aplikace. Ale neudržujte masku déle než 30 minut. Po opláchnutí chladnou nebo teplou vodou pod příliš vysokým tlakem.

Objem masky je 250 ml. Podle recenzí se cena masky Horsepower pohybuje od 450 do 600 rublů v závislosti na místě nákupu. Samozřejmě, že tento výrobek nemůže být nazýván levnou nebo dokonce průměrnou cenovou kategorií, ale na druhou stranu je třeba koupit velké množství pozitivních odpovědí a vyzkoušejte masku "horsepower" z vypadávání vlasů. Hodnocení svědčí ve prospěch nákupu produktu a mnoho dívek považuje cenu za zcela odpovídající pro tuto kvalitu.

Pro Více Informací O Suché Vlasy