logo

Blog o kráse a módě

Blog o kráse a módě

Maska na vlasy - nejlepší 11 nejlepších receptů doma

Dobrý den milí čtenáři!

Pokud jsou vaše vlasy zdravé, budou určitě zářit a krásně svítit. Faktory, jako například:

 • špatná ekologie
 • nezdravá strava
 • použití usměrňovače, vysoušeč vlasů, curling iron
 • časté zbarvení
 • kouření a jiné negativně ovlivňují je

Stávají se křehkými, nudnými.

Chcete-li obnovit přirozený lesk a lesk na vlasy, musíte pravidelně vytvářet speciální masky z přírodních složek a opláchnout si vlasy.

Ačkoli po prvním použití můžete vidět výsledek, ale pokud provádíte masky po celou dobu (alespoň měsíc), pak vaše kadeře budou vypadat skvěle a ne horší než po drahých salonech.

Pro nejlepší efekt a udržení výsledků doporučuji vypláchnout citronovou nebo octovou vodou, různé bylinky (šalvěj, heřmánek, máta, plantain, pampeliška, petržel, břízy), odvar z čaje nebo kávy, pivo.

Správná aplikace

Maska pro lesk a hladkost vlasů funguje skvěle, pokud budete postupovat podle těchto doporučení:

 1. Po nanesení masky je lepší nepoužívat vysoušeč vlasů, curlingu nebo rovnačku.
 2. Umyjte si hlavu pouze teplou vodou.
 3. Nezapomeňte zkontrolovat pokožku kvůli individuální nesnášenlivosti a alergickému složení masky. Dejte malou směs na zápěstí a počkejte 25-30 minut. Pak se podívej na reakci kůže. Pokud se neobjeví žádné potíže, pálení, zarudnutí, můžete nástroj použít.
 4. Všechny složky důkladně promíchejte, aby se zabránilo hromadě. V případě potřeby použijte mixér nebo mixér.
 5. Všechny ingredience zahřejte na 40 stupňů ve vodní lázni. Nezahřívejte éterické oleje a vejce. Estery ztrácejí všechny své příznivé vlastnosti a vejce se může naklonit.
 6. Nejčastěji jsou masky pro lesk aplikovány pouze na délku vlasů, nikoliv na kořeny.
 7. Po nanesení nezapomeňte zahalit kudrlinky s plastovým pytlíkem a ručníkem.
 8. Masochka uchovávejte 30-60 minut.
 9. Nejlepším účinkem po mytí je opláchnout oplachováním v domácnosti.
 10. Přirozeně se vysouší bez vysoušeče vlasů.
 11. Do 1-2 krát týdně.
 12. Počet procedur - 10-15.

Recepty masky pro kadeře

Masky na vajíčka

 1. Tento výrobek na vlasy se velmi snadno připravuje a hlavní věcí je, že posílí kořeny dobře a vytvoří kudrlinky lesklé. Vezměte žloutek a 1 čajovou lžičku šamponu. Mícháme, dáme nejprve trochu peněz na pokožku hlavy a masáž. Poté distribuujeme po celé délce. Po 15 minutách opláchněte hlavu a použijte domácí omývání.
 2. Použijte žloutek, abyste přidali lesk na kadeře: 2 žíly se mísí se dvěma polévkovými lžícemi. zlato Šířte masku na prameny po dobu 30 minut.
 3. Pro recept potřebujeme 2 žloutky, 2 tabulky. lžíce kokosového oleje, 1 čajová lžička jablečného octa. Aplikujte směs na kadeře po dobu 30 minut. Po takovém masochka budou vlasy hedvábné, hladké, lesklé.
 4. V 1 tabulkách. l želatinu přidejte 5-6 polévkových lžic teplé vody, rozpusťte ji ve vodě, aby nebyly žádné hrudky. Dále přidejte žloutek a 2 polévkové lžíce. šampon. Tato maska ​​držíme na pramenech 60 minut.

Masky pro kadeře s oleji

 1. Chcete-li, aby vaše kadeře nejen svítí, lesklé, ale také zastavit ztrátu, zvýšit růst, používat rostlinné oleje. Můžete si užít olivový olej, rajčata, mandlový olej a hořčici, broskvovu, hroznu, kokos a další. Maska je velmi jednoduchá. Stačí si vzít olej a zahřívat ve vodní lázni až o 40 stupňů. Dále se aplikujte na kořeny, na délku a na špičkách. Můžete ji držet na hlavě po dlouhou dobu (od 1 hodiny), aby byly vlasy dobře nasycené, a pak důkladně opláchněte hlavu, aby se olej vypral.
 2. Chcete-li vyživovat kudrlinky s užitečnými vitamíny a minerály a činit je lesklé, vezměte několik polévkových lžic olivového oleje (v závislosti na délce) a 1 table.l. zlato Rozložte směs na prameny po dobu 30-40 minut.
 3. Chcete-li léčit, vyživovat, zvlhčit kudrlinky, přeměnit se na krásné, lesklé, hladké, můžete s pomocí této kompozice: vzít 2 stoly. lžíce kokosového oleje, 1 polévková lžíce medu a brandy, 1 lžička. citronová šťáva. Směs se nanese na prameny po dobu 45 až 60 minut. Dále umyjte masku a opláchněte hlavu oplachováním v domácnosti.

Želatinová

 1. Rozmazlovat vlasy domácími maskami, které zlepšují její vzhled, poskytnou lesk a lesk. Pro tento recept musíte vzít 1 stůl. lžíci želatiny, 6 lžící teplé vody a jednoho stolu. lžíce balzámu. Želatinu rozpusťte ve vodě tak, aby nebyly žádné hrudky. Přidejte balzám a naneste na kadeře tuto směs po dobu 60 minut.
 2. Zastavte vypadávání, přidejte lesk, upravte kudrnaté vlasy, zvlhčujte přípravou receptury: 1 stůl l. želatinová směs v 6 tabulkách. lžíce teplé vody k rozpuštění. Dále smíchejte želatinu s 1 polévkou lžičky. lžíce kokosového oleje, 1 čajovou lžičku. jablečný jablečný ocet a med. Rozloženou směs rozdělíme na zámky a držíme 30-40 minut.

Se zakysanou smetanou

Vezměte pár stolů. lžíce domácí smetany (můžete nahradit kefír nebo přírodní jogurt). Nakažte zakysanou smetanu smetanou na všechny délky a nechte 30 minut.

Po umytí opláchněte oplachováním v domácnosti.

Vitamin Masochka

Pro zářivost, lesk, hladkost, hedvábnost připravte následující recept: koupit aloe šťávu, vitamíny B1, B2, B3, B6, B12 v lékárně v 1 ampulce. Vezměte 2 stoly. Lžíce balzám, míchat s vitamíny a aloe. Rozložte směs na prameny a nechte 15 minut.

Kondicionéry

Abych vlasy byly poslušnější, hladké, lesklé a hedvábné, doporučuji po opláchnutí použít oplachy. Existuje mnoho receptů máchání pro různé chutě a pro různé typy vlasů. Jak je připravit a aplikovat je zde.

Nejlepší recepty na masky pro lesk a lesk vlasů: dělat kudrlinky neodolatelné

Když jsou vlasy dobře upravené a zdravé, v jakémkoliv světle (umělé nebo slunečné), hrají krásně se zvýrazněním, leskem a radost z lesku a lesku. Je nepravděpodobné, že by si někdo myslel, že podléhají křehkost, odtrhávání nebo pádu. Curls vypadají hladce, rovnoměrně, jedno plátno, tak krásné a vzrušující odrážející světlo. Má vaše vlasy takovou vlastnost? Po holičství, kde se na mou hlavu nalili celé lahve specializovaných profesionálních výrobků, ano, téměř všechny kudrlinky svítí a svítí. Po umytí vlasů šampony, ošetření zámků s balzamy a kondicionéry, které jsou plné nepochopitelných chemických vzorců, můžete také dosáhnout lesklých vlasů. Ale jak dlouho je to všechno? V den, maximálně dvě. Chcete-li zabránit tomu, aby tato vlastnost nikdy neopouštěla ​​vaše prameny, vám pomůže běžná domácí maska ​​na vlasy, která bude leskat z nejběžnějších potravin s přídavkem bylin, kosmetických a silic.

Efekt masky pro přidání lesku vlasům

Tajemství masky na vlasy je jednoduché: jedná současně ve dvou směrech a dosahuje jednoho výsledku - přirozeného záření pramenů. Toho lze dosáhnout pravidelným použitím stejných prostředků. Samozřejmě, i po prvním postupu bude výsledek znatelný, ale bude muset být ještě posílen několika dalšími maskami, jinak se prameny znovu ztratí. Takže zázračné masky, které se vracejí do vlasové práce na dvou frontách.

 • Prvky jsou vyhlazovány působením účinných látek tvořících tyto masky. Každá srst je pokryta malými váhy, jako u ryb, pouze tam je mnoho dalších. Při nesprávné péči o prameny se nafouknou, leží nerovnoměrně, na sebe vrstvou. Jelikož jsou v takovém postavení, nemohou odrážet světlo, výsledkem je otupělost a nenápadnost a dokonce i zmatek a potíže s česnutím. Domácí masky pro vlasový lesk obsahují ve svém složení takové aktivní složky, které jemně vyhlazují váhy každého vlasu tak, aby ležely rovnoměrně, těsně vedle sebe. Po několika procedurách se můžete snadno stát majitelem skvělé, dokonale hladké kaskády lesklých vlasů.
 • Barva kudrlin je jasná a nasycená, i když je maska ​​po barvení. Domácí reparaci vlasů pomocí masky je možné díky tomu, že jejich účinné látky ovlivňují pigmentaci kadeřnic, čímž jsou několikrát nasyceny. To platí pro barevné a běžné prameny. Pokud získají jasnou barvu, odrážejí světlo, takže kudrlinky začínají hrát s fantastickým zábleskem ve slunečních paprscích. Takto je vlasový lesk poskytován doma.

To je obecný mechanismus působení takových masky. V praxi jsou ty složky, které jsou součástí jejich složení, kromě toho aktivně vyživují vlasové kořeny, brání vypadávání vlasů a často léčí rozdělené konce. Ale je to hladkost a lesk vlasů - to jsou hlavní úkoly, které úspěšně a efektivně řeší takové prostředky. Masky lze snadno připravit doma, aniž byste museli věnovat příliš mnoho času, úsilí a peněz.

Zároveň ušetříte peníze a můžete si být naprosto jisti bezpečností použitých prostředků, protože je 100% přirozený. Při použití domácího léčiva pro vlasový lesk jsou jednoduché: technologie jejich přípravy se neliší od desítek dalších kosmetických masek.

Objevte Amla, která pomůže urychlit růst vlasů, posílit kořeny a zklidnit všechny vlasy. Všechno o zázračném závodě zde >>

Blonde tipy na péči o vlasy naleznete zde >>

Masky pro domácí použití

Masky, které dokáží poskytnout vlasům doma zářivý vzhled, mají v technologii jejich použití několik málo slabých odstínů. Znalost těchto malých triků pomůže prodloužit záření pramenů po delší dobu a barvu kudrlin bohatých a jasných. Takže se snažte přísně dodržovat níže uvedená doporučení, aby později nebyly žádné nepříjemné zklamání v nečinnosti masky na vlasy.

 • Domácí léky budou potřebovat podporu ve formě vhodné, správně vybrané řady výrobků pro péči o vlasy, aby jim pomohly dosáhnout lesku. Kondicionéry, balzámy, šampony by měly být označeny "pro lesk", "pro lesk", "pro vyhlazení", "pro bohatou barvu".
 • Při aplikaci masky minimalizujte používání vysoušečů vlasů, žehliček, kadeřnických žehliček, kleští a jiných termických nástrojů pro styling a péči o vlasy.
 • Vyloučte teplou vodu z procedury šamponování: pro tento účel používejte pouze teplou vodu nebo dokonce pokojovou teplotu.
 • Při přípravě přípravku nezapomeňte zkontrolovat, jak na ni kůže reaguje. Při použití produktů, jako jsou vejce nebo med, jsou často alergické reakce. Individuální nesnášenlivost některých potravin a olejů může být kontraindikací pro použití masky. Chcete-li zkontrolovat, zda jsou v produktu přítomny alergeny, namažte zápěstí a analyzujte své pocity: není spálenina, svědění a nepohodlí - pro vás je poskytován lesk vlasů.
 • Je lepší porazit součásti masky na vlasy se směšovačem nebo směšovačem, aby se v něm nenacházely žádné nerozbitné hrudky. V opačném případě to vede k tomu, že kusy ingrediencí vyschnou, nejsou vypláchnuty během oplachování a uvízly v prameni, což významně komplikuje proces česání.
 • Kosmetika, rostlinné oleje, kefír, med v složení masky se nejdříve zahřívají ve vodní lázni v různých nádržích. Za tímto účelem nalijte použitou kapalinu do smaltované misky a položte ji na okraje hrnce s vařící vodou, která se ohřívá na pomalém ohni. 5-7 minut bude stačit k ohřevu hmotnosti na požadovanou teplotu (35-40 ° C). Není nutné přivést je do horkého stavu, protože v takovém případě mohou utrpět vajíčka jako součást masky (rotují se) nebo esenciálních olejů (ztrácejí většinu svých příznivých vlastností a přicházejí do styku s vysokými teplotami). Ano, a skalp může neúmyslně spálit, pokud se maska ​​ukáže příliš horko.
 • Pokud masky přidat do vlasů lesk patří nutriční složky, mohou být použity na kořeny, ale častěji je nutné zacházet pouze s kudrlinami. Za prvé, palmy jsou bohatě namazány zázračnou směsí, pak jsou ruce žehlé od shora dolů. Pro rovnoměrnější rozložení hmoty na vlasy jej můžete hřeben s hřebenem.
 • Pokud jsou prameny dlouhé, měly by být lehce uchyceny (ne utažením) s barretou nebo gumičkou.
 • Dalším krokem je skrýt maskovanou hlavu pod teplým vakuem. Je vyrobena z jakéhokoliv filmu nebo obalu (vhodného polyethylenu a celofánu). Ze shora pro větší spolehlivost můžete zabalit ručníkem.
 • Doba trvání takového domácího screeningu je obvykle 30 minut. až do 1 hodiny, v závislosti na tom, jaké složky byly použity v složení masky.
 • Jednou z nejdůležitějších fází tohoto postupu je opláchnutí hlavy po masce. Chcete-li dosáhnout skutečně krásného, ​​zdravého vlasu, musíte znát malé tajemství. Majitelé světlých kadeří poslední opláchnutí by mělo být provedeno s přidáním heřmánek, brunet a hnědovlasý - s odvarky z dubové kůry nebo kopřivy. To zvýší účinek masky a pak bude vypadat dvakrát tak dlouho.
 • Po všech provedených manipulacích je velmi důležité vysušit hlavu přirozeným způsobem, a ne s vysoušečem vlasů.
 • Frekvence postupů se vybírá vždy jednotlivě. Záleží na tom, jak dlouho trvá účinek aplikované masky na lesk vlasů. Pokud jste s výsledkem spokojeni a lesk přetrvává dlouhou dobu, použijte nástroj jednou týdně. Pokud se prameny stále rychle vyblednou, buď zvýšíte frekvenci aplikace masky na dvakrát týdně, nebo jednoduše nemáte rád složení vašich kadeří a musíte ji změnit.
 • Nezapomeňte, že po 10 až 15 postupech by měly být vlasy relaxovány a dočasně používat jiné prostředky.

Nyní víte, jak udělat vlasy lesk doma, aniž byste museli věnovat spoustu času, úsilí a peněz. Není nic komplikovaného a nadpřirozeného při přípravě masky pro zářivé kudrlinky.

Je velmi důležité, jaký druh receptu masky si budete moci vybrat pro své prameny.

Nejlepší nejlepší recepty masky pro vlasy lesk

Masky - je docela efektivní a efektivní, aby vlasy leskly doma. Pokud chcete, aby vaše kadeře vypadaly opravdu chytře, použijte tyto recepty. Nejčastěji tyto produkty zahrnují heřmánek (doporučený pro blondýnky), kávu nebo kopřivu (užitečné pro brunety), med, vejce, glycerin, oleje na vlasy, želatina a další výrobky jsou velmi dobré. Aktivně nasytí barvu pramenů, aby byly hedvábné a hladké - tak jsou pozorovány dvě podmínky lesku vlasů. Pokud vybraná maska ​​nefunguje, určitě potřebujete vyzkoušet ještě několik receptů, protože vše je individuální v domácí kosmetologii: jedna kompozice nepomohla - druhá může být nejefektivnější.

 • Heřmánek pro blondýnky

4 lžíce stolu sušených heřmánkových květin nalijte 500 ml vroucí vody. Pokryjte mírně, nechte na hodinu, napněte. Vlasy vypláchněte ve výsledné infuzi, neoplachujte a nevyhýbejte se přirozeně.

2 lžíce přírodní kávy vařte 500 ml vroucí vody. Naplňte hodinu, opláchněte vlasy připraveným studeným nápojem z kávy a po hodině fixujte efekt, můžete hlavu vypláchnout pomocí kopřivy.

4 lžíce brandy se šlehačkou se 2 syrovými domácími vejci.

 • Žloutek + castorka + ocet + glycerin

Smíchejte 1 surový žloutek, 2 lžíce teplé rýže a 2 lžíce jablečného octa a glycerinu.

 • Med + olivový olej + cibulový džus

Smíchejte dvě lžíce teplého medu, vyhřívaný olivový olej (přírodní), cibulovou šťávu.

 • Ropový olej + med + brandy + aloe + vitamin A

Směs 1 lžíce teplého lopuchového oleje, teplého medu, brandy, 2 polévkové lžíce šťávy z aloe, 1 čajová lžička olejového roztoku retinol acetátu (vitamín A).

 • Želatina + rostlinný olej

Nalijte 2 polévkové lžíce stolní želatiny se 4 polévkovými lžíčky polévkové lžíce studené vody, ponechte po dobu 20 minut, páru, přidejte 1 polévkovou lžíci rostlinného nerafinovaného oleje.

Maska připravená pro všechny vlasy lesk může vytvořit skutečný zázrak s vaší kudrlinky bez jakýchkoli chemických vzorců a syntetických látek umělého původu, není jasné, jak ovlivnit pokožku hlavy a zdraví kudrlin.

Vlasy tak absorbují znečištění z atmosféry a hromadí toxiny s těžkými kovy, které se dostávají do těla. Je čas vrátit se do kořenů Matky přírody a dát vlasům lesk s přírodními produkty, které si připravíte v domácnosti.

Přehled masky pro přidání lesku vlasům

Každá žena chce mít lesklé vlasy, ale může být obtížné dosáhnout. S věkem, kudrnaté matky kvůli nedostatku melaninu. Jsou ovlivněny různými negativními faktory, jako je slunce, vítr, voda, znečištěný vzduch. Stav vlasů se zhoršuje stresem, chronickými nemocemi, špatnými zvyky, přepracováním nebo nedostatkem spánku. Křehké a tupé kudrlinky se stávají z častého používání stylingových výrobků, curling, žehlení nebo vysoušeč vlasů. Speciální masky vyrobené doma pomohou situaci napravit.

Nejlepší recepty na domácí masky

Dosáhnout hladkosti a hedvábnosti není tak snadné. Různé nezmazatelné formulace skladu poskytují pouze dočasný účinek, který zmizí po šamponování. Salonní procedury jsou poměrně drahé a ne každý si může dovolit. Pouze jedna cesta - použijte domácí masky.

1. Lesk a jemnost vlasů dává nástroj připravený podle následujícího receptu:

 • potravinářská želatina - 1 sáček;
 • Balzám - 10 ml;
 • teplou vařenou vodou - 20 ml.

Želatina se zředí vodou a míchá, aby se zabránilo hromadě. Přidejte balzám ke směsi a položte je na kudrlinky, rozšiřující se po celé délce. Nechte jednat do hodiny, obalte hlavu plastovou a ručníkem. Postup je prováděn 1-2 krát týdně v závislosti na stavu vlasů.

2. Pro doplnění lesku na tmavé vlasy proveďte masku podle následujícího receptu:

 • mléko - 1/4 šálku;
 • kakaový prášek - 2 polévkové lžíce. l;
 • Cognac - 30 ml;
 • žloutek - 1 ks.

Mléko se mísí s kakaem a mírně se zahřeje, aby se prášek rozpustil. Do kompozice se přidává koňak a vaječný žloutek. Všechny součásti jsou smíchány a naneseny na prameny. Nechejte směs na hodinu, zabalte hlavu a poté se umyjte.

3. Pro lesk a zpevnění vlasů se podle tohoto receptu vyrábí maska:

 • žloutek - 2 kusy;
 • voda - 100 ml;
 • olivový olej - 30 ml.

Smíchejte žloutek s olejem a přidávejte vodu. Odečtěte hmota do kořenů a rozšiřte se po celých vlasech. Po 20 minutách zmyjte kompozici studenou vodou bez šamponu. Vejce obsahuje mnoho vitamínů: A, D a E, a také má vynikající čistící a zpevňující vlastnosti. Pravidelné používání této masky zabrání spadnutí a ztenčení pramenů.

4. Chcete-li zdůraznit a zvýšit intenzitu lesku barvených vlasů, podle recenzí pomůže použití masky podle tohoto receptu:

 • zralý banán - 1 ks;
 • měkký avokádo - 0,5 ks;
 • olivový olej - 2 lžíce. l;
 • med - 2 lžíce. l;
 • žloutek - 1 ks.

Banán a avokádo se kůží a mash je, hněte se vidličkou. Med je lehce zahřátý, aby se roztavil. Udržujte hodně na půl hodiny. Hlava je zabalena s polyethylenem, není nutné ji ohřát. Umyjte masku na vlasy velkým množstvím vody a jemným šamponem. Postup je prováděn jednou týdně. Maska dává kadeřům hladkost a hedvábnost, vyživuje je a zvlhčuje.

5. Pro zlepšení lesku a růstu vlasů pomůže maska ​​pro tento recept:

 • Curry listy - 20 ks;
 • kokosový olej - 15 kapek.

Smíchejte součásti a vařte, dokud se nevytvoří černý zbytek. Tato maska ​​na vlasy pomůže urychlit růst vlasů, zabránit vzniku šedivých vlasů a poskytnout jedinečný lesk. Výsledek bude patrný poměrně rychle při použití kompozice dvakrát týdně.

Maska pro lesk a měkkost vlasů je vyrobena na bázi fermentovaného mléčného výrobku. Může to být zakysaná smetana, přírodní jogurt nebo kefír. Produkt se aplikuje na prameny, ponechá se půl hodiny a promyje se šamponem.

 • kokosový olej - 15 ml;
 • kefír nebo kyselé mléko - 3 polévkové lžíce.

Přísady jsou smíchány, naneseny na kůži a prameny. Hlava je ohřátá ručníkem a ponechána působit po dobu půl hodiny, poté omyta šamponovou vodou.

7. Maska na ovocné a pivní vlasy dodá lesk a hedvábnost. Pro jeho přípravu se smísí následující složky:

 • jablko - 0,5 ks;
 • pivo - 100 ml;
 • banán - 0,5 ks;
 • oranžová - 2-3 plátky;
 • vaječný žloutek - 1 ks.

Ovoce se oloupe a mletí v mixéru. Pak přidejte žloutek a pivo. Kompozice se třese do kořenů s masážními pohyby. Tak živiny rychleji pronikají do tkáně a začnou působit. Na hlavu je umístěn plastový uzávěr a zabalen do ručníku. Po 20 minutách vypláchněte šampónovou vodou.

8. Pro dosažení hedvábné a lesklé vlasové masky pomůže s následující recept:

 • aloe šťáva - 1 ampule;
 • vitaminy B1, B2, B3, B6, B12 - 1 ampule;
 • balzám - 2 polévkové lžíce. l

Maska pro vlasový lesk se používá na čistých pramenech. Aplikujte kompozici na kořeny a celou délku po dobu čtvrtinu hodiny, poté omývejte teplou vodou.

9. Maska s koňakem udělá barvu vlasů jasnější a brilantnější:

 • přírodní mletá káva - 1 lžička;
 • vroucí voda - 1 polévková lžíce;
 • Koňak, rum nebo brandy - 2 lžíce;
 • vaječný žloutek - 2 kusy;
 • ricínový nebo olivový olej - 0,5 lžičky.

Káva nalil vařící vodu a přežil asi 5 minut, aby se mohl vařit. Přidejte zbývající složky. Zmícháme směs se směšovačem, dokud se nedosáhne homogenní konzistence. Aplikujte kompozici na umyté vlasy a zabalte. Udržujte agenta na čtvrt hodiny. Opláchněte je jemným šamponem. Opláchněte studeným bylinným odvarem. Má barevný efekt a je vhodný pouze pro tmavé vlasy.

10. Posilovat lesk blond vlasů pomůže použití takové masky:

 • heřmánek - 200 g;
 • vroucí voda - 0,5 l;
 • glycerin - 60 g

Hamburk se nalije vroucí vodou a nechá se naplnit po dobu jedné hodiny. Očistěte nástroj a přidejte glycerin. Aplikujte kompozici na vlasy po dobu jedné hodiny a nezmyjte a nechte je vyschnout přirozeně. Aplikujte každý druhý den. Díky použití vlasy získávají krásný zlatý odstín a fantastickou lesk.

11. Chcete-li potěšit jasné kadeře a dát jim lesk pomůže maska ​​na základě dvou složek:

 • med - 2 lžíce;
 • ricinový olej - 1 polévková lžíce.

Med je ohříván ve vodní lázni a smíchán s ricinovým olejem. Aplikujte agent na kořeny a délku. Maska se nechá působit po dobu 40 minut a pak se vypláchne.

Mask recenze

Mnoho žen již vidělo účinnost masky pro lesklé vlasy, vařené doma, a nechala své recenze:

"Mám přirozeně dlouhé a husté vlasy, ale je tu jedna nevýhoda - nedostatek lesku. V kajutě nebyly žádné peníze na keratinizaci a laminování, a doma jsem používala různé balzámy a masky, protože jsem chtěla dosáhnout hedvábnosti. Účinky ale zmizely den po umytí. Po přečtení recenzí na želatinové masce na jednom místě jsem se rozhodl zkusit to. Všechno jsem udělal jako recept a jako výsledek mám vlasy se zrcadlovým leskem, jako v reklamě. "

"Po trvalém barvení v průběhu několika let mé vlasy začaly těžce klesat a ztratily svůj lesk. Na radu kamarádky začala pravidelně dělat masky s vejci a medem doma. Fallout se zastavil. Pak jsem četl recenze masky curry listů a dělal jsem to měsíc. Výsledek mě zasáhl. Vlasy začaly růst jako plevel a objevil se krásný lesk. "

Catherine, Nizhny Novgorod.

"Mám dlouhé vlasy. V poslední době se staly suchými a nudnými. Začala jsem hledat lesk. Po vyzkoušení několika masek doma jsem si vybral kompozici s banánem a avokádem. Perfektně vyživuje a posiluje vlasy. Po aplikaci si opláchnu hlavu vodou a citronovou šťávou. Bledost a měkkost se objevily, které byly tak chybějící. "

Tatiana, Petrohrad.

"Maska s aloe šťávou a vitamíny mi umožnila obnovit lesk a vlasy poslušný. Tato zázračná léčba posiluje a obnovuje vlasy. Účinek se objevil za měsíc. Budu je používat pro profylaxi v budoucnu. Kromě toho pravidelně připravuji masku s brandy. Pomáhá růst vlasů rychleji a dává jim skvělý lesk. "

Množství kladných recenzí hovoří o vysoké účinnosti formulací domácností. Doporučuje se však, aby masky pravidelně stříkaly na vlasy.

Domácí masky na vlasy

Dnes se má za to, že skutečná dívka a žena by měla mít nádherné a dlouhé vlasy. Co to znamená? Samozřejmě, délka je zde málo důležitá, ale zdravé prameny s leskem a leskem jsou standardem krásy.

Proto mnozí z poctivých sexů někdy utrácejí velké částky peněz na nákup všech druhů domácích chemikálií nebo do kosmetického salonu, kde pro několik tisíc rublů tráví krátkou proceduru péče o vlasy. Dnes se podíváme na šest nejlepších domácích masky na vlasy.

Krásu a zdraví kudrlinky lze dosáhnout levnějšími způsoby. Používejte například užitečné levné komponenty pro výrobu domácí masky na vlasy. Jsou odlišné ve složení a způsobu aplikace. Každá z nich je zaměřena na dosažení určitého pozitivního účinku.

Recepty na masku na vlasy

Leštící masky jsou všestranné a vhodné pro všechny typy vlasů. Jediný rozdíl může být v barvě kudrlin, neboť někdy je nutné přidávat určitou složku do kompozice, která není přijatelná pro jiné odstíny.

Měli byste také objasnit výhody domácí masky:

Pomocí masky nebudete trávit další peníze.

Budete přesně znát složení a nepřidáte součásti, které byste mohli být alergičtí.

Kromě toho, že vám vlasy lesknou, maska ​​vám může pomoci vyřešit další problémy se strukturou kudrlin.

Proto vám budou předloženy nejlepší recepty na masky, které mají nejen užitečný efekt pro přidávání lesku, ale také některé další vlastnosti pro zlepšení struktury a celkového vzhledu kudrlin.

Maska pro lesk a jemnost vlasů

Hladké vlasy nejsou tak snadné. Konvenční šampony tohoto účinku často nelze dosáhnout a používání kosmetických služeb v kosmetických salonech je neekonomické. Můžete najít cestu a připravit užitečnou směs, která přinese strukturu vlasů do zdravého a správného vzhledu.

Maska bude vyžadovat následující složky:

 • potravinová želatina - jako podklad pro stanovení dávkování se používá lžíce složky;
 • teplá vařená voda - 20 ml;
 • vhodný balzám na vlasy - 10 ml.

Nejprve je třeba zředit želatinu podle pravidel. Je namočený v teplé vodě a důkladně se mísí, aby nevytvořil hrudky. Ihned po míchání nalijte balzám. Rozložte směs po celé délce a nechte ji skoro hodinu. Současně se doporučuje položit na hlavu plastový klobouk a zabalit ho velkým froté ručníkem.

Taková maska ​​pro přidání lesku k vlasům může být použita každý týden nebo dokonce dvakrát za 7 dní, vše závisí na vnějším stavu vlasů. Hlavním stavem při přípravě této směsi je sledování množství balzámu. Používá se zde pouze jako asistent, který eliminuje masku pro lepší a snadnější vyprání.

Maska pro lesk a objem

Maska pro lesk tmavých vlasů se může výrazně lišit v složení složek. Chcete-li například dodat lesk a objem na kadeře světla, měli byste míchat komponenty, jako jsou dvě polévková lžíce medu vyhřívaná ve vodní lázni a lžíci ricinového oleje. Po smíchání ingrediencí aplikujte složení na kořeny a rozložte celou hlavu. Nechte 40 minut a opláchněte.

Pokud má dívka tmavé vlasy, je lepší se uchýlit k přípravě takového složení, kde dvě lžíce kakaového prášku působí jako užitečné přísady. Vylije se mlékem (1/4 šálku), zahřívá se až do úplného rozpuštění kakaa. Do kompozice se přidá vaječný žloutek a dvě polévková lžíce brandy. Směs je důkladně promíchána a rozložena po celé délce vlasů a ponechána po dobu jedné hodiny. Můžete pokrýt hlavu ručníkem. Po uplynutí doby, kdy se maska ​​vypláchne. Tento recept je použitelný pouze pro kadeře tmavých odstínů. Chcete-li barvit světelné prameny, můžete použít prezentovanou masku jako přírodní barvu.

Maska pro lesk a posílení

Některé výrobky na vlasy jsou tak snadno připravené, že nevyžadují speciální přípravu. Například můžete vytvořit univerzální masku, která dodává vlasům lesk a posiluje je pomocí jediného vejce. Vezměte jeden žloutek a promíchejte s kapkou šamponu vhodnou pro vás. Smíchejte složení a aplikujte pouze polovinu na vlasové kořeny, provádějte malou masáž hlavy. Prostředek vypláchněte z hlavy a rozdělte zbytek celé délky. Složení lehce pěňte na vlasy a opláchněte vhodným balzámem.

Maska pro lesk a růst vlasů

Použijte stejné žloutky, abyste přidali lesk vlasům a stimulovali jejich růst. Do pěny se rozdrtí dva žloutenky, odděleně taví dvě lžíce medu ve vodní lázni. Smíchejte obě vařené ingredience. Část kompozice je třepána do pokožky hlavy, rozložte zbytek po celé délce. Nechte směs půl hodiny, nemůžete zakrýt hlavu ručníkem. Opláchněte vodou bez šamponu nebo balzámu.

Maska pro lesk a měkkost

Recepty na domácí masky mohou obsahovat použití pouze jednoho produktu. K přidání lesku a měkkosti vlasům můžete použít nízkotučnou kysanou smetanu nebo přírodní jogurt bez přísad a příchutí ovoce. Aplikujte výrobek na kudrlinky a nechte půl hodiny. Pak omyjte vlasy šamponem a balzámem, které jsou vhodné pro vaše vlasy. (Ostatní smetannye vlasové masky)

Také v zakysané smetaně můžete přidat kokosový olej. Lžíce másla vyžaduje tři lžíce mléčného výrobku. Směs je aplikována na pokožku hlavy a pramenů, pokrytá ručníkem a ponechána půl hodiny. Pak se umyjte šamponem.

Maska pro lesk a hedvábnost

Maska recept na lesk a hedvábnost zahrnuje následující komponenty:

 • čerstvá šťáva z aloe nebo zakoupená v lékárně - 1 ampule;
 • 1 ampule vitamínů B1, B2, B3, B6, B12;
 • použitý balzám, vhodný pro váš typ vlasů - 2 lžíce.

Uvedené vitamíny je možné zakoupit v lékárně bez předpisu. Jejich cena je pro průměrného člověka přijatelná. Všechny složky jsou promíchány v balzám a aplikovány na vlasy po mytí. Držte tuto zvláštní masku na čtvrt hodiny a opláchněte ji teplou vodou.

Video - recept na vlasový lesk to udělejte sami

Recenze na používání masky pro lesk

Mám dlouhé husté vlasy. Chci dosáhnout lesku a plynulosti po jediném mytí vlasů a já nechci vynakládat peníze na vyrovnávání keratinu. Používala se maska ​​s použitím želatiny. Opravdu se mi líbily vlasy, jako dívky s reklamou.

Ekaterina, 33 let

Před dvěma lety začala vypadat vypadávání vlasů. Začal jsem používat masky s vejci, a poté nejen přestali vypadávat, ale jejich vzhled se také zlepšil.

Tatiana, 23 let

Pro měkkost vlasů, kromě masky, používám kompozici s citrónovou šťávou. Litr vařené teplé vody a lžíce citronové šťávy. Smíchejte a opláchněte vlasy po hlavním praní. Vlasy získávají lesk a měkkost.

Domácí masky na vlasy - nejlepší recepty a recenze

Zdravé a krásné kudrlinky můžete vidět v libovolném světle, na nich zářivě září světlo, vlasy vypadají jako hladké a rovnoměrné plátno odrážející světlo. Když se podíváme na tuto krásu, málo lidí uvažuje o dalších problémech, jako je průřez, křehkost nebo plešatost. A vy se můžete pochlubit takovou krásou? Samozřejmě, po návštěvě kosmetického salónu, kde se na vaši hlavu nalije litry přípravků na péči, nemají vlasy jinou možnost než být lesklé, ale pro většinu ženské populace je tato možnost ekonomicky nevýhodná. K dispozici je další volba, speciální šampony a balzámy, plus horký styl s kleštěmi také poskytují zářivý efekt, ale na jak dlouho? V takovém případě přejděte na pomocnou masku pro vlasový lesk, kterou lze vyrobit z běžných výrobků doma.

Hlavní příčiny vypadávání vlasů

Ve skutečnosti existuje mnoho důvodů, proč se vlasy stávají nudné a bez života, zhruba řečeno, mohou být rozděleny na vnitřní a vnější. Pokusíme se je brát v úvahu podrobněji.

 1. Genetika. Mnozí trpí nudnými vlasy prostě proto, že jim příroda udělala. V tomto případě neexistuje žádná alternativa, ale pravidelné používání přírodních ručně vyrobených masky přírodního lesku.
 2. Prostředí. Příliš dlouhá doba strávená na slunci bez klobouku nebo v mrazivých suchých pramenech. Výsledkem je, že hladké vlasy se začnou tlačit, rozbít a vypadávat.
 3. Agresivní styling. To zahrnuje nejen použití četných horkých přístrojů, které pomáhají zkrotit kadeře, ale také obsahuje přípravky ve tvaru kolíků, vlasových vláken, kadeřníků vlasů, dokonce i agresivní česání může poškodit celistvost vlasového hřídele a způsobit ztrátu vlasů a lesk.
 4. Nesprávná výživa. Dieta, která obsahuje malé množství vitamínů, mikroelementů a vody, způsobuje poškození vlasů. Aby kudrnaté vlasy měly zdravý lesk, je důležité jíst potraviny bohaté na vitamíny skupin B, C, E a A. V tomto případě se léčba bude provádět zevnitř, vlasy dostanou dobrou výživu, díky níž bude lesk obnoven.
 5. Stres a hormonální selhání. Když selhávají endokrinní a nervové systémy, projeví se to ve stavu celého těla, včetně vlasů. Kudrlinky začínají silně rozpadat, rostou nudné. Abyste tomu předešli, připravte si masku, která zažije vlasy, ale řeší problém pouze vizuálně a ne dlouho. Snažte se věnovat větší pozornost vašemu zdraví, spát víc a být méně nervózní, obzvláště na drobnosti.
 6. Špatný make-up. Zvláště zvláštní, ale špatnou volbou při koupi šamponu ovlivňuje také stav vlasů. Pokud šampon a samozřejmě balzám nezapadá - vlasy ztrácejí vzhled, boje, dělení.
 7. Chemie. Časté ošetření vlasů s barvivy vyčerpává vlasy, což je důvod, proč se zhoršují hodně.

Pravidla pro používání masky

Masky, které mohou obnovit lesk na vlasy, by měly být aplikovány správně, aby nedošlo k žádnému stížnosti na zdroj. Pravidla pro to, jak dělat péči o vlasy, aby trochu leskly, ale je důležité je zvážit.

 • Účinné domácí recepty budou opravdu účinné, pokud použijete šampony a balzám s těmito znaky: "Pro lesk", "Pro matné vlasy", "Pro bohatou barvu".
 • Při použití domácí masky se doporučuje minimalizovat použití vysoušeče vlasů, horkých kleští a jiných "barbarských" vlasových doplňků.
 • Pro mytí hlavy je lepší přidat teplou nebo chladnou, ne horkou vodu. Skutečnost spočívá v tom, že horký proud otevírá pouze měřítka, takže vlasy jsou načechrané, zatímco chlazení dává efekt vyhlazení.
 • Při výrobě mixů domů věnujte pozornost kontraindikaci určitých produktů. Aby léčba nepoškodila, prověřte alergickou reakci a způsobte pokles na křehké oblasti pokožky. Je velmi důležité manipulovat s estery a dalšími produkty rostlinného původu. Jakákoli rostlina je užitečná v umírněnosti a každá z nich může způsobit alergie.
 • Pro míchací masky je lepší použít mixér. To je důležité, protože ve směsi by neměly docházet k hromadě nebo zbytkům složek, které by následně mohly vysušit na kadeře nebo špatně umýt.
 • Výrobky, jako je máslo, kefír a med před mícháním do masky, je důležité, aby se zahřáli tak, že se umístí do vodní lázně. Vaření není nutné, jen teplé na příjemnou teplotu.
 • Nejčastěji se doporučuje použít masku na lesk na vlasovou tkaninu, ale pokud jsou ve složení výživové složky, stojí za to věnovat pozornost kořenům. Procedura pro zpracování vlasů je jednoduchá, každá ruka je rozmazána rukama, hřebenem nebo kartáčem na malování vlasů a v případě potřeby je vyřezána.
 • Po ošetření terapeutickou kompozicí jsou prameny uchyceny na horní části barretů, položí sprchový uzávěr a něco pro teplo, kapesník nebo froté ručník.
 • Minimální doba expozice směsí na hlavu vlasů je 30 minut, v závislosti na složkách.
 • Praní se provádí jako obvykle se šamponem, ale tady je malé tajemství. Po umytí je důležité opláchnout hlavu heřmánkovými bujnými blondami, kopřivami s hnědými vlasy. To posiluje vlasy a zvyšuje účinek masky.
 • Sušením přirozeně. Lehká chlupatost jen vyschlé vlasy je normální jev, padnou dolů.

Domácí recepty masky na vlasy lesk

K návratu záře lidových prostředků není tak snadné, ale je to docela možné. Hlavní věc je trpělivost a vytrvalost, protože účinek není vždy okamžitý, jako po manipulaci salonu. Domácí směsi jsou v každém případě tou nejlepší volbou, protože se skládají ze složek přírodního původu.

Důležité redakční rady

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli kterým jsou všechny problémy na etiketách označovány jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Ale nejhorší je to, že se tato látka dostane do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme vám, abyste upustili od používání finančních prostředků, které tyto látky obsahují. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Maska pro lesk a plynulost

Účinek: směs se používá k zahuštění pramenů a jejich zrcadlení.

Složení:

 • teplá voda;
 • želatina;
 • vlasový balzám.
Příprava a způsob aplikace:

Na základě krátkých vlasů, vezměte 1 polévkovou lžíci. l želatinové granule, 3 polévkové lžíce. l kapaliny a ½ lžíce. l balzám Fermentujte granule vodou, nechte je nafouknout, roztaví se, promíchají se balzámem. Získejte každé vlákno s viskózní kompozicí, odstupte od kořenů asi o 2 cm. Rozmícháme hlavu do plastového sáčku s ručníkem, opotřebovávejte 1 hodinu, omývejte.

Maska pro lesk a hedvábnost

Účinek: vlasy jsou jemné a hedvábné, používané k posílení kořenů.

Potřeba:

 • 1 polévková lžička. l aloegel;
 • 1 lahvička s vitamínem: thiamin, riboflavin, niacin, pyridoxin, kyanokobalamin;
 • 2 polévkové lžíce. l balzám
Příprava a způsob aplikace:

Není nutné používat všechny vitamíny spolu. Balzámová směs s džusy a vitamíny, zpracovává čisté, mokré vlasy. Nechte podlahovou fólii po dobu 40 minut, vypláchněte.

Video recept: Oplachujte pro lesk a hedvábnost vlasů s jablečnou kůrou

Maska pro lesk a měkkost

Účinek: pomáhá v boji proti křehkosti, hluboce vyživuje a hydratuje všechny vlasy. K tomu potřebujete jogurt bez příchutí a přísad. Mléčný výrobek při pokojové teplotě je rozsáhle rozmazaný na prameny, pod 40 min.

Maska pro lesk a hydrataci

Efekt: maska ​​s banánem zachází s tupými kudrlinky, naplňuje je leskem, měkkostí, zlepšuje růst.

Složení:

 • 2 polévkové lžíce. l banánová drť;
 • 2 polévkové lžíce. l zakysaná smetana.
Příprava a způsob aplikace:

Ovoce se mísí s kyselým mlékem, důkladně se hněte, aby nebyly žádné kusy a kusy. Natáhli jsme se do hlavy, vřele jsme naklonili. Po 45 minutách vypláchněte.

Maska pro lesk a objem

Účinek: směs je vhodná pro zářivé tmavé vlasy a světlo, dává světlu vlasům, urychluje růst.

Složení:

 • 60 gr. zlato
 • 20 ml ricinového oleje.
Příprava a způsob aplikace:

Složky se smíchají, zahřívají se v lázni, rozdělují se vlasy. Šaty na šaty po dobu 1 hodiny. Vyčistěte jako obvykle šamponem.

Video: Recept na živé kvasinky, med a kefír doma

Maska pro lesk a růst

Účinek: recept vám umožňuje nejen poskytnout stín lesk, ale také rychle rostou.

Připravte:

 • 2 nebo 3 žloutky;
 • 50 gr. zlato
Příprava a způsob aplikace:

Bít v žloutku pěnu, kombinovat s medem. Polovina směsi se aplikuje na kořeny, druhá polovina na délku. Nahoře sbíráme svazek, promícháme pod čepičkou, izolujeme hodinu. Umyjte velkým množstvím vody bez balzámu a šamponů.

Maska pro lesk a proti ztrátě

Účinek: zastavuje plešatost, přispívá k probuzení latentních žárovek, poskytuje lesk a pružnost.

Složení:

 • 100 gr. nefiltrované pivo;
 • 1 žloutek.
Příprava a způsob aplikace:

Bít žloutek, kombinovat s pivem, aplikovat na kudrlinky po celé délce. Nechte pod kapucí po dobu půl hodiny, umyjte se.

Maska pro lesk a posílení

Efekt: univerzální maska ​​na vajíčka, která má vyztužující účinek na jakýkoliv typ kudrlin.

Potřeba:

 • vejce;
 • šampon
Příprava a způsob aplikace:

Šlehajte vejce, promíchejte šamponem do jednoho šamponu. Polovina výsledného přípravku zpracovává pokožku masáží po dobu 3 minut, opláchne, pak zbytek nanáší na všechny vlasy, dobře pěnu a vymyje.

Pro suché vlasy

Účinek: normalizuje vodní rovnováhu vlasů, bojuje proti úseku a proti lupům.

Složení:

 • ½ plody avokáda;
 • žloutek;
 • 3 polévkové lžíce. l pomerančový džus.
Příprava a způsob aplikace:

Míchat ovoce vidličkou, mísit s kapalnými složkami, aplikovat na prameny. Oblékáme film a vřele zabalíme celou noc. Ráno se opatrně vymyje.

Pro mastné vlasy

Účinek: reguluje funkci vnějších sekrečních žláz, eliminuje nadměrnou salinizaci hlavy, poskytuje lesk.

Je nutné:

 • 2 polévkové lžíce. l citronová šťáva;
 • 2 polévkové lžíce. l banánové pyré.
Příprava a způsob aplikace:

Mash ovoce, míchat se šťávou, zpracovat kořeny a prameny na délku. Nosíme pod uzávěrem půl hodiny, umyjeme.

Pro barevné vlasy

Účinek: uchovává stín, vyživuje, zlepšuje lesk, zjemňuje kudrlinky.

Složení:

 • 1 banán;
 • 50 ml olivového oleje;
 • ½ avokádo;
 • 30 ml medu;
 • žloutek.
Příprava a způsob aplikace:

Ovoce hněte se vidličkou, nalijte všechny kapalné složky, hněte. Získaná kaše obmazyvayem hlavy, dát na 1 hodinu v teple. Umyjte si hlavu.

S koňakem

Účinek: tónuje žárovky, aktivuje růst pramenů, dodává lesku a posiluje.

Komponenty:

 • 2-3 vejce;
 • 4 polévkové lžíce. l alkoholu.
Příprava a způsob aplikace:

Beat vejce, míchat alkohol, znovu porazit. Distribuujeme hmotu na hlavu, zabalíme na 35 minut. Umyjte.

S citronem

Účinek: eliminuje přebytečný tuk na hlavě, řídí práci vnějších sekrečních žláz, vyhladí.

Složení:

 • 1 lžička. kukuřičný olej;
 • 1 lžička. citrusová šťáva;
 • 2 polévkové lžíce. l zakysaná smetana;
 • 1 lžička. kyseliny jablečné kyseliny octové.
Příprava a způsob aplikace:

Zahřejeme kukuřičný olej, mícháme s kultivovaným mléčným výrobkem při pokojové teplotě a zbytek kapalných prvků. Zakryjte si vlasy make-up, držte půl hodiny pod kapucí, dobře se umyjte šamponem.

S medem

Účinek: dává objem a pružnost, matné prameny získávají lesk.

Složení:

 • 50 gr. olivový olej;
 • 60 ml medu;
 • 40 ml cibulové šťávy.
Příprava a způsob aplikace:

Všechny součásti masky důkladně hněte, výsledný roztok je mazán po celé délce pramene, ponechá hodinu. Omyjte šamponovou vodou. Chcete-li odstranit nepříjemnou vůni cibule, opláchněte hlavu vodou s aromatickým levandulovým olejem nebo jiným

S vejcem

Efekt: vyživuje kudrlinky s vitamíny a minerály, podporuje lepší růst, zabraňuje ztrátě a kouzelnému lesku.

Složení:

 • 2 žloutky;
 • 50 ml olivového oleje;
 • 100 gr. vody.
Příprava a způsob aplikace:

Zbijte žloutek, olej a vodu, aplikujte masážními pohyby. Otočíme 25 minut filmem. My se umyjeme.

Video: Recepty založené na vejci, kefír a olivovém oleji doma

S želatinou

Efekt: pokud je vaším cílem ztluštění a tloušťka, je tato maska ​​to, co potřebujete. Želatinová kompozice obklopuje všechny vlasy, vytváří neviditelnou obrazovku, zesiluje je a zvyšuje objem.

Složení:

 • 6 polévkových lžiček. l voda;
 • 1 polévková lžička. l nerafinovaný slunečnicový olej;
 • 2 polévkové lžíce. l želatinových granulí.
Příprava a způsob aplikace:

Namočte želatinu, utopte se na zálivu, spojte s olejem. Namažte korunku a ponechte pod víčkem půl hodiny. My se umyjeme.

S glycerinem

Efekt: dodává neuvěřitelným leskům vlasy, vytváří silnější prameny.

Komponenty:

 • 2 lžičky. jablečný jablečný ocet;
 • 2 polévkové lžíce. l ricinový olej;
 • 2 lžičky. glycerol;
 • žloutek.
Příprava a způsob aplikace:

Kombinujeme teplý olej s dalšími složkami, pokrýváme vlasy. Míchá se pod víčkem po dobu 40 minut. Umyjte si hlavu.

Kakao

Efekt: dokonalá kompozice pro tmavé vlasy, příjemný odstín, posiluje, plní lesk.

Složení:

 • 1 lžička. kakaový prášek;
 • 100 gr. kefír;
 • vejce.
Příprava a způsob aplikace:

Provařte vejce, přidejte fermentovaný mléčný výrobek a prášek. Část masky se aplikuje na kudrlinky, čeká na to, aby se vyschly, položily znovu, takže až do ukončení řešení. Obal pokrýváme polyethylenem, počkáme další půlhodinu, jdeme umyt hlavou.

Z kávy

Efekt: Nabízí příjemnou vůni a stín na tmavé vlasy, nasycené s leskem.

Složení:

 • 2 polévkové lžíce. l mletá káva;
 • 500 ml vroucí vody.
Příprava a způsob aplikace:

Vařte kávu, trvejte na hodinu, projděte si plátno. Následný opláchlý nápoj opláchněte, neumývajte.

Z majonézy

Účinek: zvlhčuje, dává lesk, pružnost, zlepšuje rychlost růstu.

Složení:

 • majonéza;
 • 1 stroužek česneku.
Příprava a způsob aplikace:

Prostřednictvím tisku přeskočte česnek, promíchejte s majonézou, zpracujte prameny. Nechte pod kapucí po dobu půl hodiny, umyjte se.

S olivovým olejem

Účinek: ideální řešení pro oslabený recept na suché vlasy z olejů, obnovuje, hydratuje.

Je nutné:

 • 100 gr. olivový olej;
 • 2 polévkové lžíce. l nealkoholový olej.
Příprava a způsob aplikace:

Smíchejte a nasaďte hlavu po celé délce vlasů. Nosíme pod film 1 hodinu, umýt se šamponem.

Video: Účinky po první aplikaci - olivový olej a avokádo

Ropový olej

Účinek: jako každá jiná maska ​​s oleji, účinně zvlhčuje prameny, zlepšuje růst a léčí rozbité konce.

Komponenty:

 • 2 polévkové lžíce. l aloegel;
 • 20 gr. ropový olej;
 • 1 polévková lžička. l koňak;
 • 30 ml medu.
Příprava a způsob použití:

Zasahujeme do všech složek a distribuujeme výslednou kompozici na kadeře. Nosíme pod teplým kloboukem po dobu 1 hodiny. My se umyjeme.

S kokosovým olejem

Účinek: zvlhčuje, vyhlazuje, obnovuje a nasytí lesk.

Potřeba:

 • 2 polévkové lžíce. l kokosový olej;
 • žloutek.
Příprava a způsob aplikace:

Bít máslo s žloutkem, naneseme směs s každým pramenem, pokryjeme polyethylenem po dobu 1 hodiny. Umyjte studenou vodou a šamponem.

Video: Recept na superšněhlavé vlasy s kokosovým olejem a estery doma

Recenze na používání receptů na lesk

Mám dlouhé vlasy, problémy, jako každý, kdo se rozpadá a zničí. K vyřešení problému používám pravidelně vaječnou masku. Po jejích vypadávání vlasů se téměř nezmění, poslušná, zvlhčená a lesklá.

Když jsem se potýkal s problémem intenzivní ztráty vlasů, dlouho jsem hledal způsob, jak ji zastavit a objevil jsem pro sebe masku na lopuchu. Prvky přestaly být tenké a začaly růst lépe.

Konečně jsem zvládl problémy s vlasy! Nalezli prostředky k obnově, posílení a růstu vlasů. Používám ji už 3 týdny, výsledek je tam a je to úžasné. více >>>

Pro Více Informací O Suché Vlasy