logo

Konstantní potěšení vlasového oleje

Nedávno se stalo velmi oblíbeným používáním produktů na bázi vlasů na bázi oleje, a to není jenom. Mnoho z poctivého sexu ocenilo výhody této metody pomocí vlasového oleje Constant Delight.

Cnosti

Italský výrobce barviv Constant Delight získal velkou popularitu kvůli inovativnímu organickému složení výrobků a různorodé paletě barev.

Více o barvení vlasů s konstantním požitkem - v příštím videu.

V současné době je prezentován ve dvou verzích:

 1. Olio Colorante s olivovým olejem;
 2. Olio Colorante s 5 magickými oleji.

Další informace o neamoniakovém barvivech založených na olivovém oleji naleznete v dalším videu.

Olivový olej - nejčastější způsob výživy vlasů. Proto používáte barvu, jejíž hlavní součástí je:

 1. Dodatečná saturace vitamínu E vlasů po celé délce, která brání rozštěpení konců a způsobuje jim lesk;
 2. Měkké a poslušné vlasy díky obsahu antioxidantů v olivovém oleji;
 3. Přírodní a odolná barva.

Olio Colorante s 5 magickými oleji také pomáhá péče o vaše vlasy a činí to silné a zdravé. Skládá se z následujících olejů: Makadami, avokádo, jojoba, bavlna a argan. Všichni jsou známí pro své léčebné vlastnosti, každý z nich je často používán pro výživné a zvlhčující masky.

Oleje napomáhají hlubokému pronikání barvivového pigmentu do vlasů a zároveň posilují a vyrovnávají, uvolňují pokožku hlavy od sucha a odlupování.

Jsou velkým úspěchem nahradit čpavek, který je obsažen v mnoha barvách.

Amoniak je škodlivý ze dvou důvodů:

 1. Zhoršuje stav vlasů kvůli vlivu na vlasové váhy, což je je suché a houževnaté;
 2. Škodlivý, štiplavý zápach amoniaku během barvení může vést k podráždění sliznic a alergických reakcí.

Proto olej pro barvení bez amoniaku umožňuje udržovat zdravý lesk, měkkost a hladkost vlasů, umožňuje vysoce kvalitní barvivo na vlasy bez poškození a poskytuje jim profesionální péči. Současně má příjemnou vůni, díky níž je barvení mnohem příjemnější.

Absence amoniaku a velké množství přírodních složek ve složení umožňuje obal označit "Organika".

Paleta barev

Paleta olejových barviv Constant Delight se skládá z 9 základních odstínů a dalších 8 skupin. Základní tóny jsou přirozené tóny označené čísly 1,0, 2,0 atd., Od nejtmavších po nejsvětlejší. Patří mezi ně: černá, hnědá, tmavá kaštanová, kaštanová, kaštanově hnědá, lehká kaštanová, světle hnědá, světle hnědá, extra světle hnědá.

Další - to jsou požadované odstíny, které byste chtěli dát sebe. Jsou také označeny dvěma čísly, z nichž první označuje, jak tmavý nebo světlý bude tón, a druhý indikuje další tón, který budete mít. Patří sem následující skupiny:

 1. Ashen;
 2. Přírodní tropické;
 3. Zlatý;
 4. Mahagon;
 5. Měď;
 6. Červená;
 7. Čokoláda;
 8. Iris.

Vlasový olej s konstantním potěšením má vhodný obal o objemu 50 ml, emulzní oxidant má odlišný objem - 100 ml a 1000 ml. První je vhodná pro domácí použití a druhá v podmínkách kosmetického salonu.

Jak se míchat

Při primárním použití se olej zvoleného odstínu smísí s oxidačním činidlem v poměru 1: 1. Pro barvení v hnědých, popílených, čokoládových tónech, stejně jako zbavit šedé vlasy vhodného emulzního oxidačního činidla Constant Delight 6%. Chcete-li získat blond vlasy a jasnější projev červených, červených a fialových odstínů, budete potřebovat oxidant 9%.

Pro opětovné barvení se směs oleje a okysličovadla použije v poměru 1: 1 pro regrown kořeny a 1: 2 pro dříve lakované konce.

Pro efektivnější lakování šedých vlasů je nutné použít základní odstín + přídavný + emulzní oxidant v poměru 1 (25g): 1 (25g): 2 (50g).

Podmínky použití

Navzdory skutečnosti, že olej z konstantních lahůdek je určen pro profesionální použití, mnoho lidí si také vlasy vlasy zbarvuje doma. Díky olejové základně je barva rychle, snadno a hospodárně aplikována.

Před použitím je potřeba

 1. Ujistěte se, že provedete test na alergie;
 2. Připravte keramickou hlubokou desku, polyethylenové nebo pryžové rukavice, speciální štětec a hřeben pro snadnou distribuci nátěru;
 3. Promíchejte olejový a emulzní oxidační prostředek a udržujte správný poměr.

Pokyn

 1. Když první barvení rozdělí výslednou hmotnost z kořenů na špičky. Držte asi 30 minut, pokud nejsou šedé vlasy, nebo 45 minut, pokud jsou přítomny.
 2. Při revitalizaci směsi 1: 1 naneste na převrácenou radiální část a podržte po dobu 20 minut a poté směs 1: 2 na zbývající délku naneste na 10 minut, abyste aktualizovali odstín.

Závěrečná fáze

 1. Opláchněte vlasy dobře pomocí speciálního šampónu "Ochrana barev".
 2. Používejte "barevný stabilizátor" klimatizace.
 3. Suché vlasy a užívejte si krásného stínu.

Celý proces zbarvení se můžete dozvědět v dalším videu.

Použití šamponu a kondicionéru po barvení k fixaci barvy pomáhá "utěsnit" barvivo ve struktuře vlasů po delší dobu.

Recenze

Ti, kteří používali konstantní lahůdky pro barvení, naznačují, že mají příjemnou banánovou vůni a po aplikaci se vlasy stávají hladké a lesklé, jako po výživné masce.

O zákazníkovi názor na olej pro barvení - v příštím videu.

Olej na barvení vlasů s konstantním potěšením: diskutujte o složení, paletě barev a o všech odstínech používání výrobku

Barviva na bázi vlasů založená na olejích - inovativní vynález kosmetologie, který aktivně získává dynamiku popularity. Významným zástupcem takových výrobků je nátěr na bázi nátěrových hmot "Constant Delight", který neobsahuje amoniak a umožňuje co nejšetrnější zbarvení.

Popis prostředků

Italský výrobce Constant Delight se stal oblíbeným díky inovativnímu organickému složení výrobků a bohaté paletě barev.

Značka byla založena v Itálii v roce 2006. Výrobky se prodávají v Rusku a vyrábějí se v severní Itálii.

Výrobce používá nejmodernější technologii, která umožňuje vytvářet vysoce kvalitní a bezpečné produkty.

Barviva na bázi oleje jsou v současnosti k dispozici ve dvou verzích: Olio Colorante s pěti kouzelnými oleji a olivovým olejem. Olivový olej je známý svou schopností vyživovat si vlasy.

Navíc jsou prameny nasyceny vitaminem E, který jim umožňuje dát lesk a zabraňuje vzniku dělených konců. Díky antioxidantům jsou kudrlinky měkké a poslušné.

Amoniak ve složení finančních prostředků tam, takže barva je získána nejvíce opatrný a bezpečný. Nicméně barva může být docela nasycená a barva je schopna malovat přes šedé vlasy. Paleta obsahuje asi 40 tónů pro každou chuť.

Náprava na bázi pěti olejů zahrnuje avokádo, makadamu, jojobu, bavlnu a arganový olej. Každý z nich dokonale vyživuje a hydratuje vlasy. Oleje přispívají k tomu, že barvivový pigment proniká hluboko do struktury pramenů, zároveň je posiluje, potlačuje suchost a odlupuje pokožku hlavy.

Stejným způsobem, oleje ve složení barviv pomáhají nahradit čpavek a ve skutečnosti je to hlavní nevýhoda přetrvávajících barviv na vlasy. Tato látka může vést k suchu a nadměrné tuhost pramenů a také má ostrý ostrý zápach, který může vyvolat alergickou reakci a podráždění sliznic.

Barvivo tak pomáhá pečlivě barvit vlasy bez poškození.

Výhody a nevýhody

Ve srovnání s běžnými barvivy má lakovací olej následující výhody:

 • Nedostatek nepohodlí a podráždění.

Výrobce tvrdí, že je možné použít nástroj i pro alergie, aby se předešlo nepříjemným následkům, doporučuje se provést test.

 • Přítomnost olivového oleje a dalších přírodních složek.
 • Jemná péče o vlasy v procesu barvení, výživy a hydratačních suchých špiček.
 • Malovat šedé vlasy.
 • Dává kudrlinky krásný přírodní lesk.
 • Bohatá paleta tónů.
 • Snadné kreslení a distribuce na prameny.
 • Prezentované odstíny

  Paleta oleje na barvení vlasů Constant Delight obsahuje 10 základních barev a 8 dalších skupin. Základní tóny jsou přirozené, jsou označeny čísly 1,0, 2,0 a tak dále od tmy ke světle. Mezi ně patří černá, hnědá, kaštanová, tmavá a lehká kaštanová, kaštanově hnědá, světle hnědá, světlá a extra světle hnědá.

  Další odstíny, které byste chtěli dostat na vlasy. Označují se dvěma čísly. Zobrazuje, jak bude světlo nebo tmavý tón, druhý - jak se zobrazí další odstín.

  Návod k použití

  Lakový olej byl původně určen k použití v salonu, ale mnoho malířů vlasů a doma.

  Barvivo je poměrně jednoduché, používá se snadno a rovnoměrně.

  Návod k použití Olio Colorante zahrnuje následující kroky:

  • Aby vlasy měly přirozenou barvu, zvolený odstín se smíchá ve stejném poměru s emulzním okysličovadlem o hodnotě 3 nebo 6 procent.
  • K získání červeného, ​​mědi nebo fialového odstínu by se mělo použít oxidační činidlo o koncentraci 9%.
  • Chcete-li odstranit šedé vlasy, musíte použít dva odstíny palety: první z přirozeného rozsahu a druhý z barevné skupiny, ve které je umístěn cílový tón. 50 ml barviva musí být kombinováno se stejným množstvím 6% oxidačního činidla.

  Aplikujte výrobek stejným způsobem jako jednoduchá barva. Nejprve se aplikuje na kořeny, udržuje se 20-30 minut a pak se rovnoměrně rozdělí po celé délce a ponechá dalších 10 minut.

  Poté musíte vlasy šamponem vypláchnout (doporučuje se použít "ochranu barev" od stejného výrobce).

  Video o laku na vlasy Constant Amber bez amoniaku:

  Hodnocení zákazníků

  Olejové barvivo Olio Colorante většinou zaslouží pozitivní hodnocení. Zákazníci si uvědomují příjemnou vůni, dobrou šedou barvu vlasů, snadné použití. Dále se jim líbí skutečnost, že barva nepoškozuje vlasy a dokonce zlepšuje jejich stav, takže jsou lesklé, hladké a poslušné.

  Z mínusů spotřebitelé poznamenávají, že barva je rychle vymyt vlasy, a také není používána velmi ekonomicky. V některých případech může být po nanesení pramenů produktů těžké.

  • Matrix a Garnier;
  • Kerastaz a Estelle;
  • L'Oreal a Londa;
  • Vella a Capus;
  • Redken a Allin a jejich aplikace.

  Kde koupit a kolik je barva

  Barva na bázi oleje Constant Delight se nachází v kosmetických obchodech nebo je objednávána online.

  Kontraindikace a bezpečnostní opatření

  Dye poskytuje pečlivé a bezpečné zbarvení. Je však třeba vzít v úvahu následující opatření:

  • Nevylučujte možnost alergické reakce, proto doporučujeme provést test. Pokud se barva dostane do očí, co nejdříve opláchněte vodou.
  • Dočasné tetování na bázi henny mohou zvýšit riziko alergií.
  • Bezprostředně před nebo po barvení byste měli zabránit chemické úpravě kudrlin.
  • Nepoužívejte olej na vlasy, které byly v kompozici v poslední době barveny kovovými solemi.
  • Nepoužívejte kovovou nádobu nebo předměty k přípravě barvicí směsi.
  • Nepřekračujte doporučenou dobu trvání.
  • Po barvení řádně opláchněte vlasy.
  • Po vaření použijte směs okamžitě. Zbytky nelze znovu použít.

  Účinnost konstantního potěšení

  Ihned po nanesení barviva získáte krásnou jednotnou barvu. Kudrna navíc nalezne krásný lesk, bude živější a hydratovaná. Opakované zbarvení se doporučuje s růstem kořenů. Barva vám umožňuje kombinovat a pečlivé zbarvení a péči o prameny, které jsou dodávány s přírodními oleji.

  Je to pohodlné a snadné použití, přírodní kompozice vám umožňuje dále zlepšit kudrlinky a stane se vynikající volbou pro bezpečné změny.

  Konstantní potěšení Olio Colorante olej pro barvení vlasů 50 ml 4.88 11

  Olio Colorante Olej na stárnutí vlasů je nejnovější olej na bázi amoniaku, který zaručuje nejjemnější péči o vlasy při barvení.

  Barvivo je ideální pro barvení šedých vlasů a dokáže rozjasnit až 2 tóny.

  Vzhledem k obsahu přírodních složek v procesu barvení se olivový olej stará o vlasy, obnovuje poškozenou strukturu a zpevňuje je.

  Po zákroku se vlasy hluboce zotavují a dodávají zdravému lesku.

  Olejová formulace barviva poskytuje jednotné a snadné použití na vlasy. Olivový olej Barva konstantní Delight Olio Colorante lze použít pro:

  • tmavší tóny;
  • tónová skvrna;
  • tónování pruhovaných narovnaných pramenů;
  • malování přes šedé vlasy;
  • zesvětlete vlasy až na 2 tóny.

  Pokyny pro použití olejového barviva Olio Colorante

  Olej se nanáší na suché vlasy. Při míchání nepoužívejte kovové předměty.

  Malování šedých vlasů s Olio Colorante:

  Pro lakování šedých vlasů: 1 díl přírodní základny (25 g) + 1 díl požadovaného tónu (25 g) + 2 díly oxidantu (50 g).

  Rozjasněte vlasy s Olio Colorante:

  Pro zesvětlení vlasů až na 2 tóny se zředí 1: 1 emulzním okysličovadlem (9%) (50 gramů barviva + 50 g oxidačního činidla).

  Pro zesvětlení vlasů až do 3-4 t, zředí se 1: 2 emulzním oxidačním činidlem (9%), 12% (50 gramů barviva + 100 gramů oxidačního činidla).
  První aplikace: rovnoměrně nasypte směs na kořeny, po celé délce a na špičkách vlasů, doba expozice je 25-30 minut. Pokud jsou šedé vlasy větší než 50%, prodlužte dobu expozice na 35 minut. Pro blond odstíny - doba expozice se zvýší na 55-60 minut.

  Opakovaná aplikace: aplikujte připravenou směs rovnoměrně na vrásčité vlasové kořeny a nechte 25 minut. Poté přidá trochu teplé vody a roztírejte nanesenou látku po celé délce a na konci vlasů a nechte dalších 10 minut.

  Dokončovací léčba: po určité době opláchněte vlasy teplou vodou a promyjte šamponem.

  Když si koupíte 40 olejů Olio Colorante současně - paletu jako dárek.

  Paletové oleje pro barvení vlasů Constant Delight Olio Colorante

  Odstíny barvy s olivovým olejem Constant Delight Olio-Colorante:

  • 1,0 černá
  • 1,20 modrá černá
  • 2,0 hnědá
  • 3,0 tmavého kaštanu
  • 4,0 kaštan
  • 4,02 popel hnědý přírodní
  • 4,09 horké čokolády
  • 4.6 mahagon mahagon
  • 4.7 kaštan měď
  • 4.9 intenzivní šumivá duhovka
  • 5,0 kaštanově hnědé
  • 5.004 přirozené světle hnědé tropické
  • 5.02 světle hnědý přírodní popel
  • 5,09 kávy
  • 5.14 Kaštanová Blond Sandra Béžová
  • 5,55 kaštanová hnědá intenzivně zlatá
  • 5.6 kaštanově hnědý mahagon
  • 5,68 kaštanohnědý mahagon
  • 6.0 lehký kaštan
  • 6.004 světlý kaštan přírodní tropický
  • 6,09 čokolády
  • 6.14 lehká kaštanová píseň béžová
  • 6.41 světle hnědého béžového písku
  • 6.7 světle hnědá měď
  • 6,89 světle kaštanové červené duhovky
  • 6.9 světle hnědá intenzivní duhovka
  • 7,0 blond
  • 7.004 přírodní blond tropický
  • 7,02 světle hnědý přírodní popel
  • 7,09 ořech
  • 7.14 Blond Sandre Beige
  • 7,41 světle hnědého béžového písku
  • 7,55 Blonde Intense Golden
  • 7,77 světle hnědé mědi
  • 7,78 světle hnědé mědi červené
  • 8.0 světlá blondýna
  • 8.004 světle hnědý přírodní tropický
  • 8.02 světle hnědý přírodní popel
  • 8.09 cappuccino
  • 8.14 Světlá blondýnka Sandre Beige
  • 8,41 světle hnědého béžového písku
  • 8,69 světle hnědého intenzivního mahagonu
  • 8,75 světle hnědé měděné zlato
  • 8,77 požáru červená
  • 8,89 červeného vína
  • 9,0 extra světlá blondýna
  • 9.004 extra světlé blond přírodní tropické
  • 9.02 extra světle hnědý přírodní. popel
  • 9.14 extra světlá blondýna písková béžová
  • 9,41 extra světlá blond béžová písečka
  • 9,55 extra světlá blondýna zlatá
  • 9,75 extra světlo hnědé měděné zlato
  • 12.0 zvláštní přírodní blondýna
  • 12.11 Speciální blond Sandre Extra
  • 12.21 Speciální blondýna
  • 12,26 speciální blondýna růžová
  • 12.32 Speciální blond matt sohen
  • 12.62 Speciální blond růžový jasan

  Produkce: Itálie.

  Značka: Oficiální webová stránka společnosti Constant Delight

   Kategorie:
  • Barvení
  • KONSTANTNÍ ODDĚLENÍ

  Konstantní Delight Olio Colorante olej na barvení vlasů 50 ml

  Tento olej na barvení byl opravdu příjemně překvapen. Po odkapání (vycházející z černé barvy) byly vlasy dvakrát ročně obarveny čpavkem Matrix (popel), odpor je bohužel minimální, možná kvůli pórovitosti vlasů, základna je žlutavě červená, takže bylo rozhodnuto jemné barvení po dlouhotrvajícím ošetření vlasů bylo příjemné překvapený výsledkem - čistý hnědý odstín hnědý a bez RODSHE, vlasy svítí jako po laminování, a to iv případě, že efekt není zvláště stabilní, pro ty, kteří rostou přirozenou barvou a nechtějí chodit s nešikovnou hlavou, takové tónování je spása.

  Vynikající barva, ale rychle vymyté.

  Sedinu překrývá více než 100%, ale barva je velmi rychle vymyta, dokonce i stopy zůstávají na ručníku. Určitým plusem - stav vlasů je mnohem lepší. V zásadě mi to vyhovuje, navzdory skutečnosti, že je vyplaveno, protože tam jsou více pozitivních momentů (šedé vlasy zbarvení, zlepšení stavu vlasů). Z mínusů, že kořenová barva nebude fungovat, protože barva kořenů se výrazně liší od celkové barvy (vzhledem k tomu, že je barva vyprázdněna), musíte natřít celou délku. Každé 3-4 týdny si barví vlasy.

  Radím všem.

  Používám váš olej pro barvení 2,0 pomocí vlastní značky oxidant 3%, vlasy jsou měkké, barva je rovnoměrná, zdravý vzhled a lesk trvá velmi dlouho! 5+

  Ideální.

  Vážení výrobci, prosím, nikdy nezastavujte výrobu této barvy, umožňuje vám dosáhnout krásné, ušlechtilé barvy, udržet si vlasy ve zdravém stavu. Děkuji za to!

  barevný olej

  Velmi vynikající barvicí olej. Požaduje Selina 100% a není umyt. Mám strašnou alergii na barviva na bázi amoniaku. Tato barva je jen zázrak, používám to jenom. A radím všem. Není drahé, trvalé barvy, vlasy po zbarvení zdraví záře. Důrazně doporučuji. Bylo by víc hvězdiček by dalo nejvyšší hodnocení.

  Trvalé potěšení z barvení vlasů

  Konstantní potěšení Olio Colorante - olej pro barvení vlasů

  Každá žena, která barví nebo rozjasňuje vlasy, je si vědoma negativních účinků barviva. Ale stojí za to použít kvalitní nástroj a dostanete skvělé jasné barvy bez jakéhokoli poškození kudrnat. Jenom takový nástroj je Constant Delight Olio Colorante - speciální olejové barvivo, které pečlivě mění odstín vlasů.

  Jaké jsou výhody?

  Olej na barvení Constant Delight Olio Colorante - stojí za nákup za řadu důvodů:

  • Nový vzorec neobsahující amoniak;
  • V procesu barvení vašich kadeřníků dostanete nejen novou barvu, ale také kvalitní péči;
  • Ve vzorcích se rozumí přírodní a bezpečné kosmetické přísady;
  • Produkt zaručuje plné zesílení a dokonale se rozjasní do dvou tónů bez negativního dopadu.

  Konstantní potěšení olej pro malování palety znamená velmi rozsáhlé a zahrnuje více než 40 tónů.

  Vlastnosti barevného vzorce

  Paleta Constant Delight Olio Colorante vám zaručuje ohromující výběr barev, takže si můžete vychutnat nový vzhled nebo nedostatek šedých vlasů. Hlavní látka ve vzorci znamená - olivový olej, který vyživuje vaše vlasy, naplňuje je užitečnými složkami, je hedvábný a hladký, lesklý, světlý a dobře upravený.

  Mezi výhody tohoto produktu patří nejen absolutní bezpečnost a stabilní barva, ale také praktická gelová struktura v aplikaci. Mějte na paměti, že olej palety Constant Delight nabízí řadu základních odstínů, které se spojují a získávají požadovaný výsledek.

  Použití barviva na vlasy od společnosti Constant Delight získáte:

  • Bohatý tón;
  • Přírodní lesk;
  • Měkkost kudrlin;
  • Bezpodmínečná trvanlivost.

  Vzorec působí jemně, ale zcela nabarví přes šedé vlasy. Můžete si vybrat přirozený tón nebo preferovat jasné experimenty. V každém případě nejsou vlasy poškozeny, ale naopak obnoveny.

  Nabízíme olej pro barvení vlasů za nízké ceny. Poskytneme veškeré doklady, které potvrzují originalitu produktu a co nejdříve zadáme objednávku. Můžete si vybrat doručení kurýrem nebo poštovní službou a zaplatit za to v pohodlí.

  Konstantní potěšení - výhody a rysy olejové barvy

  Hlavní charakteristiku této barvy lze považovat za její složení. Výrobce se zaměřuje na přirozenost kosmetiky.

  Skládá se z přírodních složek a vitamínů, olivového oleje, který pečlivě barví vlasy, aktivně se o ně stará. Vlasy se stávají ušlechtilejšími, hladšími, lesklejšími a dobře vypadajícími.

  Olej na lak Constant Sight má několik výhod:

  • když barvení nezpůsobuje nepohodlí na pokožce hlavy;
  • snadné použití;
  • přírodní složky, vitamíny, olivový olej ve složení kosmetického přípravku;
  • přijímání deklarovaného odstínu v důsledku barvení;
  • jasná barva po procesu barvení trvá dlouhou dobu (ve srovnání s kosmetikou čpavku);
  • velký výběr odstínů, široce zastoupená paleta olejových barev;
  • skryje dlouhé šedé vlasy při malování;
  • pečuje o vlasy, vrací zdravý lesk.

  Dávejte pozor! Navzdory přirozenosti složek a nepřítomnosti alergických reakcí při použití barviva na vlasy Constant Delight by měl být proveden test citlivosti na složky kosmetického přípravku.

  Paleta barev poskytuje ženám možnost výběru nových, jedinečných odstínů, které jsou k dispozici při mixování.

  Žádná barva, ani přirozená, nemůže být perfektní. Kromě výhod je třeba odhalit některé nevýhody:

  • relativně vysoké náklady na kosmetiku;
  • možnost alergické reakce;
  • nízká dostupnost, protože tato barva nemůže být zakoupena v každém obchodě.

  Můžete koupit kosmetiku pro barvení vlasů v obchodech, které se specializují na prodej profesionální kosmetiky.

  Složení barvy

  Barvení dochází kvůli výtažkům přírodních olejů, které jsou součástí barvy, které mají jemné zbarvení.

  Kromě toho výtažky olejů obnovují křehké a rozštěpené vlasy, mají účinek plynulých kudrlin. Výsledek bude patrný po jednom použití.

  Výrobce se pokusil vyloučit ze složení škodlivých složek, které mohou mít nepříznivý vliv na strukturu vlasů, protože součástí kosmetického přípravku jsou přírodní oleje.

  Jak to funguje

  Měli byste vědět! Barva je vyvíjena pomocí inovativních technologií, barvivo v tomto kosmetickém produktu je olivový olej. Díky působení všech složek v komplexu budou vlasy dostávat dobrou výživu a jemnou péči, barva zůstane odolná co nejdéle.

  Jaké vlastnosti má vlasový olej

  Olejová barva dovoluje barvivu proniknout do vlasů co nejhlubší. Je možné nejen profesionální barvení, ale i péči. Protože olej dokonale vyživuje poškozené vlasy. Vlastnosti oleje:

  • Malé částice olejových kapiček naplní poškozenou strukturu vlasů, zatímco se neusazují na povrchu vlasů a nezpůsobí to těžší.
  • Živiny, které tvoří kosmetický výrobek, působí také na povrchu vlasů. Obklopte jej, vytváříte neviditelnou fólii, čímž ji chráníte před negativním dopadem prostředí.
  • Kosmetika na barvení vlasů (Constant Delight s různorodou barevnou paletou) způsobuje zřídka alergické reakce a podráždění.
  Konzultant Vzorec pro barvení vlasů Delight obsahuje eukalyptové a rozmarýnové oleje, které mají příznivý účinek na vlasy a poskytují zvláštní péči.
  • Po nanesení vlasů je lesklý a poslušný, má dobře upravený vzhled.
  • Díky olejové základně je barva snadno rozložena na vlasy.

  Dávejte pozor! Barva na tučné bázi je skvělá pro rozjasnění vlasů pro několik tónů, po použití není žádná žlutost (žlutý odstín).

  Paleta barev "Konstantní potěšení"

  Paleta barev zahrnuje asi 59 variací přírodních, zlatých, tropických odstínů:

  • odrůdy černé;
  • Brown;
  • přírodní tropické;
  • kaštan;
  • iris;
  • zvláštní blondýnka;
  • červená;
  • čokoláda;
  • zlatá.

  Černá:

  Blondýnka:

  • 7/0 blondýna;
  • 8/0 světlá blondýnka;
  • 9/0 extra světlá blondýna;
  • 7/02 světle hnědý přírodní popel;
  • 8/02 světle hnědý přírodní popel;
  • 9/02 extra světlý hnědý přírodní popel;
  • 7/004 přírodní blondýna tropická;
  • 8/004 světlé blond přírodní tropické;
  • 9/004 extra lehké blond přírodní tropické;
  • 5/55 kaštanová hnědá intenzivní zlatá;
  • 7/55 světle hnědá, intenzivní zlatá;
  • 9/55 extra světlá blondýnka intenzivní zlatá;
  • 7/0 blondýna;
  • 7/14 světle hnědá písečná béžová;
  • 8/14 světle hnědá písečná béžová;
  • 9/14 extra světlá blond Sandre béžová;
  • 7/41 světle hnědá béžová písek;
  • 8/41 světle hnědý béžový písek;
  • 9/41 extra světle hnědý béžový písek;
  • 7/77 světle hnědá měď intenzivní.
  Výrobce slibuje úplné zastínění šedých vlasů při použití jakékoli barvy z palety Konstantní potěšení

  Barva kaštanu, odstíny kaštanu:

  • 3/0 tmavý kaštan;
  • 4/0 kaštan;
  • 5/0 kaštanově hnědý;
  • 6/0 světlý kaštan;
  • 5/02 kaštanově hnědý popel;
  • 4/02 jantarová hnědá přírodní;
  • 5/004 kaštan hnědý přírodní tropický;
  • 6/004 světle hnědý přírodní tropický;
  • 6/14 světle hnědé béžové pískovce.

  Mahogany, tmavé a světlé odstíny barvy:

  • 4/6 kaštan mahagon;
  • 5/6 kaštan hnědý mahagon;
  • 8/69 intenzivní světlá blond mahagon.

  Bohaté hnědé odstíny:

  • 2/0 hnědá;
  • 4/09 hořká čokoláda;
  • 5/09 káva;
  • 6/09 čokoláda;
  • 7/09 ořech;
  • 8/09 cappuccino.

  Jasné měděné barvy, odstíny červené:

  • 4/7 kaštanová měď;
  • 6/7 světle hnědá měď;
  • 7/78 světle hnědá měděná červená;
  • 8/89 červeného vína;
  • 4/9 intenzivní šumivá duhovka;
  • 6/9 světle hnědá intenzivní duhovka.

  Blonďaté odstíny:

  • 12/0 zvláštní blondýna;
  • 12/11 speciální blondýna sandra extra;
  • 12/12 Speciální blond písečný ashen;
  • 12/21 speciální blonďatý pískový písek;
  • 12/32 speciální matná blond mat;
  • 12/26 speciální blondýna růžová;
  • 12/62 speciální blond růžové popel.

  Pokyny pro lakování

  Barva je vhodná pro zesvětlení vlasů v několika tónech, dobře barvy na šedé vlasy. V závislosti na požadovaném výsledku se používají různé oxidační činidla: 3%, 6% a 9%.

  Pro lakování je nutné použít pouze plastové, skleněné a silikonové kartáče. Kovové výrobky jsou přísně zakázány.

  Ve vhodném obalu se barviva a oxidační činidlo mísí v požadovaných poměrech. Aplikujte výslednou hmotu štětcem na nezmrzlé vlasy, nejdříve na vlasové kořeny, pak roztírejte barvu po celé délce.

  Chcete-li získat barvy hlavní palety, použije se 3%, 6%, 9% emulzní oxidační CD pro primární jednofarebné barvení (to znamená 1 díl barvy a 1 díl oxidačního činidla). Pro druhotné barvení odeberte 1 díl barvy a 2 části oxidačního činidla (1: 2).

  Barvení šedých vlasů

  Abyste skryli šedé vlasy, použijte 2 odstíny barvy. Je třeba smíchat 1 část hlavního tónu (přirozené základní tóny) s 1 částí požadovaného odstínu. Barva se smíchá 1: 1 a přidá se 2 díly oxidačního činidla 6%.

  Pokud jsou šedé vlasy menší než 50% celkového objemu vlasů, pak se již používá 1 díl 9% oxidačního činidla.

  Tónování a tmavší barvení

  Je možné osvěžit barvu, zesílit a nasytit pomocí olejové barvy. Obvykle se používají základní barvy a univerzální okysličovadlo o tloušťce 6% pro barevný tón, což dodává další hlubší odstín.

  Oxidační činidlo o koncentraci 9% se používá k aktivaci nasycených červených, jasných odstínů mědi.

  Ve světlejším tónu

  Speciální odstíny Blond zředěné 9% oxidačním činidlem nebo 12%. Nesmíte si vybrat barvu barvy, která je lehčí o více než 2 odstíny.

  Doba držení barvy na vlasu

  Doba expozice závisí na typu barveného vlasu a na požadovaném výsledku. Pro lakování šedivých vlasů se barva uchovává po dobu 25 minut, pokud je objem šedých vlasů 100% - čas se zvýší na půl hodiny.

  Při opětovném barvení šedých vlasů je nutné aplikovat barvu na kořeny, poté nechat po dobu 20 minut, po uplynutí této doby, rozložit po celé délce a nechat dalších 10.

  Při barvení šedých vlasů je maximální doba barevných inkoustů 40-45 minut.

  Pro zbarvení v dostatečném tónu, aby vydržela barvu na hlavě po dobu 20 minut. Chcete-li dosáhnout hlubší a silnější barvy (odstín), můžete prodloužit dobu na 25 minut.

  Chcete-li zesvětlit několik tónů, je nutné nechat barvu na vlasy po dobu 45 minut, maximálně po dobu 1 hodiny.

  Jaké názory na barvu převažují v síti

  Z větší části je v síti ovládána pozitivní zpětná vazba od žen o konstantní barvě vlasů. Mnoho žen vybírá tento kosmetický přípravek pro své vlasy kvůli nízkým nákladům a šetřícím účinkům na vlasy.

  Po barvení je poznamenán slabší sex:

  • vlasy se staly živějšími, poslušnějšími, dobře vypadajícími;
  • barva v důsledku barvení se neliší od barvy deklarované výrobcem;
  • trvanlivost - trvá asi měsíc, jako po barvení s amoniakem;
  • příjemné vůně při barvení;
  • nízká cena, dostupnost;
  • mnozí poznamenali snadnost použití, želatinová konzistence barvy vlasů dobře, neteče.

  Firmová barviva Constant - Delight neobsahuje škodlivý čpavek, vdechování par je kontraindikováno během těhotenství.

  Proto můžete svůj obrázek aktualizovat novou paletou barev a ženami, které jsou v zajímavé pozici.

  Mezi pozitivními recenzemi na internetu najdete také názory žen, které nebyly s tímto produktem spokojeny:

  1. Někteří poznamenali, že po barvení se barva ukáže být trochu tmavší, než je uvedeno na paletě. To může být, pokud jsou vlasy oslabeny, ředěny, pokud se barvení objevilo po perm. Protože vlasové kůžičky v tomto případě silněji vstřebávají barvu. V takové situaci je nutné mírně snížit dobu expozice laku na hlavě.
  2. V některých případech ženy zaznamenaly nestabilitu barev, která začala "vymývat" pár týdnů po barvení. Je také spojena s individuálními charakteristikami těla, typem vlasů a mastnou pokožkou pokožky hlavy.

  Barva na vlasy Constant Delight (celá paleta barev) je ideální pro ženy, které se starají o zdraví vlasů, pro ty, kteří chtějí změnit vnější obraz a současně zlepšit, zlepšit vzhled vlasů.

  Barevná paleta Constant Delight, detailní workshop:

  Je možné barvit vlasy během těhotenství pomocí laku Constant Delight:

  Olej pro stárnutí vlasů Constant Delight - paleta, funkce aplikace

  Bezpečnost, maximální výživa a barva, stejně jako snadné použití jsou hlavními požadavky, které ženy kladou na produkty kadeřnictví. Společnost Constant Delight reagovala na pochopení těchto přání a vytvořila inovativní produkt - olej na barvení vlasů Constant Delight. Paleta znamená potěšení z množství přírodních odstínů, včetně 6 možností speciálního blondýna. Co je specifické pro toto barvivo, nuance aplikace a tajemství její trvanlivosti, čtěte dále.

  Co to znamená?

  Olio Colorante 5 Magic Oils se vyrábí v severní Itálii a je vlastněn společností Constant Delight. Navzdory skutečnosti, že kapacity značky se nacházejí v Evropě, jsou výrobky určeny výhradně pro ruského spotřebitele. Evropské normy kvality, inovační komponenty a technologie s každým novým produktem zvyšují poptávku po produktech této značky.

  Jedinečný přípravek patří do kategorie prostředků bez amoniaku pro úpravu barvy vlasů nebo jejich osvětlení. Jedná se o inovativní barvivo, bez škodlivého peroxidu, amoniaku. Výrobce nabízí svým zákazníkům více než 50 "olejových" odstínů, z nichž každá pomůže vytvořit nový obraz pro ženu, dá zvláštní kouzlo a individualitu.

  Pozor! Barvicí olej od firmy Constant Delight umožňuje provádět plné nebo částečné malování bez poškození vašich vlasů. Lék je vhodný pro lakování šedých vlasů a světelných pramenů (ale ne více než 2 barvy).

  Produkt obsahuje bohatou nabídku přírodních surovin, mezi nimi argan, avokádo, jojobu, makadamu, bavlnu a olivové oleje. Společně chrání kudrlinky před ztrátou vlhkosti při malování, naplní je energií a živinami. Po postupu jsou vlasy měkké a hedvábné, lesknou se jedinečným leskem, vypadají živé a zdravé.

  Výhody a nevýhody ropy

  Nástroj od italské laboratoře Constant Delight se liší univerzálností: může být použit pro tónování, částečné nebo plné malování, stejně jako pro bezbarvé a amoniakální bělení kudrlin.

  Značkoví odborníci a ti, kteří používají jedinečné barvivo, zaznamenávají mnoho výhod této novinky:

  • amoniak chybí, jen užitečné složky. Zvláštní úloha je věnována olivovému oleji, podporuje rychlé pronikání barviva do vlasové šachty;
  • kromě barvivového efektu má droga vysoké redukční vlastnosti, zvlhčuje a vyživuje oslabené kudrlinky;
  • Olio Colorante, bohatý na přírodní odstíny;
  • nemá cizí, nepříjemný zápach, jen příjemné oleje;
  • zbarvení není doprovázeno pálením, nepohodlí;
  • barva po natírání je nasycena a zůstává tak dlouho;
  • 100% barev přes šedé vlasy;
  • stín je jednotný na celé délce zámků bez bodů;
  • malované kudrlinky jsou příjemné na dotek a lesklé, jako po dlouhé regenerační terapii;
  • neexistují žádné potíže s používáním nástrojů pro začátečníky;
  • ideální pro vytváření a aktualizaci obrazu doma;
  • cena je poměrně cenově dostupná vzhledem k vysoké kvalitě.

  V experimentech společnosti a uživatelích společnosti Olio Colorante nebyly žádné chyby. O inovaci oleje Konstantní požitky jsou téměř pozitivní.

  Kdo je vhodný pro inovace

  Inovativní olejové barvivo značky Constant Delight je vhodné absolutně všem, dokonce i majitelům dříve namalovaných kudrlin a v přítomnosti šedých vlasů.

  Pokud se rozhodnete obnovit obraz bez ztráty a agresivního vystavení chemikáliím, nanášejte si šedé plochy, stáváte se blondýnem - olejem konstantní lahůdky. Ale nezapomeňte, dramatická změna barvy vlasů nebude fungovat. Lék pomůže objasnit nebo ztmavit prameny pouze ve dvou barvách.

  Je to důležité! Pokud je rozdíl mezi původním a zvoleným odstínem větší než 2 tóny, potom Olio Colorante nebude schopen dosáhnout požadovaného výsledku barvivem na vlasy Olio Colorante.

  Paleta barev

  Společnost Constant Delight připravila pro své fanoušky luxusní paletu odstínů Olio Colorante. V něm najdete více než 50 svěžích trendových odstínů. Pro jasnost a snadnost výběru je na fotografii uvedena paleta oleje na barvení vlasů Constant Delight.

  Co hledat při barvení

  Za prvé, účel malby ovlivňuje malba: poprvé natřeme, aktualizujete barvu nebo barvu na šedých vlasech. Faktem je, že v každém případě výrobce doporučuje různé poměry míšení barviva a aktivátoru. Pojďme se tímto bodem podrobněji zabývat:

  1. Pokud zvolíte tón, který bude tónován nebo trochu tmavší, poměr barviva k oxidačnímu činidlu bude 1: 1. Doporučuje se zvolit oxidační činidlo o 6%.
  2. Chcete-li zesvětlit kadeře, promíchejte 1 díl barviva s 1 dílem oxidu, ale již 9%.
  3. Pro skupinu odstínů "speciální blond" doporučuje výrobce zvýšit množství oxidačního činidla a použít poměr 1: 2. Oxid při užívání nejméně 9%. Délka účinku barvicího prostředku se předpokládá 45-60 minut.
  4. Při přebarvení se poměr barviva sníží na polovinu. Proto budete potřebovat 1 díl barviva na 2 díly oxidantu.
  5. Pro malování velkého množství šedých vlasů odborníci navrhnou následující vzorec: ¼ pigment přirozeného odstínu + ¼ vybraného barviva + ½ oxidačního činidla. Procento oxidu v tomto případě může být 6 a 9%. Například, pokud jsou šedé vlasy četné nebo jsou používány barvy s červenými a měděnými tóny, budete potřebovat vyšší procento oxidu.

  Aby proces zbarvení vlasů s Olio Colorante z značky Constant Delight byl úspěšně korunován a nezpůsobil zklamání, je důležité přísně dodržovat pokyny a doporučení odborníků. Co odborníci poradují společnosti?

  1. Před každým použitím jakéhokoli barviva proveďte rychlý test alergií. Tento krok vás ochrání před nepříjemnými následky (podráždění, otoky a další potíže). To platí zejména pro klienty s hennou tetováním.
  2. Nepoužívejte okamžitě po ustálení, vyrovnávání a podobných procedurách, kde se používají chemické kompozice, aby se uchýlili k malování. Udělejte si přestávku.
  3. Je rozumné přistupovat k procesu vlastníkům barevných kudrlin. Používáte-li barvu, která obsahuje kovové soli, je lepší odložit konstantní olej. Zanedbání tohoto pravidla může vést k neočekávanému, nepříjemnému výsledku.
  4. Během celého procesu používejte pouze sklo a plastové vybavení, nikoliv kovové.
  5. Je přísně zakázáno vydržet složení barviva na vlasu delší, než je stanovená doba.
  6. Pokud by mal obraz menší množství směsi, než byl připraven, zlikvidujte zbytky. Barva struktury není předmětem skladování.

  Rada Opatrně si přečtěte návod před použitím nástroje, proveďte test citlivosti a teprve pak přejděte k transformaci.

  Začínáme

  Je velmi snadné a příjemné natírat zámky s ropným produktem Olio Colorante. Musíte pouze sledovat sled činností a doporučení výrobce, jak je uvedeno v pokynech.

  Technika olejového malování:

  1. Smíchejte oxidační látku a barvivo v poměru doporučeném firmou. Zvažte, můžete být překvapeni, že konzistence barviva (oleje) je zřetelně odlišná ve struktuře od trvalých barev, více kapalných. To je normální, po smísení s oxidačním činidlem bude kompozice mít podobu gelu vhodnou pro aplikaci.
  2. Aplikujte připravenou směs na kořeny, 1-2 cm od pokožky hlavy. Vlasy musí být suché!
  3. V dalším kroku je střední část kudrlin a špiček barevná ve směru od krku k obličeji.
  4. Po 25-60 minutách, v závislosti na způsobu zbarvení, vypláchněte produkt teplou vodou a šamponem. Pokud provádíte barvení kořenem, aplikujte kompozici výhradně na regrown část a 5-10 minut před koncem doby expozice ošetřete zbývající délku pramenů.
  5. Provádějte pohodlné ukládání.

  Konstantní potěšení non-amoniak olej na barvení vlasů je obrovský pokrok v kadeřnictví průmyslu. Tento produkt otevřel ženy s luxusním a trvanlivým odstínům bez rizika. Většina klientů, kteří ji používali, se odmítla vrátit k barvám. To je tak snadné a příjemné, aby barvy vlasů s inovativní barvivo. Vaše volba je na vás!

  Módní odstíny a barvy vlasů, které jsou vhodné:

  Užitečná videa

  Olio Colorante je barvivo bez amoniaku založené na olivovém oleji.

  Natírám vlasy s nátěry Constant Delight 6/75 a 8/75.

  Ash v kávě? - Možná ano. Konstantní lahůdky pro barvení vlasů bez amoniaku

  Žádná sněhová vločka mimo okno a opět se ve mně probudil podzimní fanatik. Zcela spontánně byly fotografie tohoto příspěvku takové, jako je tavení čokolády s kakaovým krémem a javorovým sirupem. Tak útulné a teplé jste nebyli nikam!

  OLEJ NA VLASOVÁNÍ VLASŮ Konstantní potěšení BEZ AMMONIE

  Šel jsem po dobu jednoho týdne kolem této olejové barvy a nakonec jsem nemohl odolat - vzal jsem ji. Spousta dostupných barev v obchodě, paleta šumivých kudrlin, krásný design, brilantní sny... Všechno to dělalo trik a včera jsem odnesl krabici domů.
  Tato malba od známé italské společnosti Constant Delight je reprezentována nástrojem Olio Colorante. Hlavní účinnou látkou je olivový olej, který byl již mnoho let používán v různých kosmetických prostředcích a poskytuje nepřekonatelnou péči o vlasy. Olivový olej dokonale vyživuje a zvlhčuje vlasy, poskytuje jim úžasný lesk, vlasy jsou hladké a hedvábné.
  Ano, ano. Pro mě jsem si vybral stín 7/02 světle hnědého přírodního popela. Byl na mém vlasu popel? Podívejme se na to.

  Olej je bezpečně skrytý v malém cylindrickém láhví vyrobeném z dostatečně odolného, ​​průsvitného plastu, tmavě zlaté barvy. Je opatřena bronzovým šroubovým uzávěrem se závitem. Víčko ukazuje datum vypršení platnosti a na samotné láhvi z přední strany můžete jasně rozlišit název značky, název samotného výrobku a číslo odstínu. Text je napsán v angličtině a duplikován níže v ruštině. Boky, struktura, čárový kód, data dovozců a výrobců jsou kompaktně umístěny. Existuje známka celní unie, období po otevření (v tomto případě 12 měsíců) a po použití v lahvičce uveďte lahvičku.

  Pro mě byla lahev zabalena do krásné krabice, vyrobené ve stejné barevné schémě a designu. Přestože podle velikosti a nápisu "3 flakoni da 50ml" počítala s třemi lahvemi s olejem. Krabička není jen praktickým prostředkem k přepravě malířských a očních bonbónů, ale také skladu užitečných informací. Kromě již poskytnutých informací byla do dvou jazyků přidána podrobná přihláška: ruština a ukrajinština, stejně jako upozornění, pokyny pro nepředvídané situace, včetně podráždění, pálení, zarudnutí, svědění a dalších. Přidány 16 znaků.


  Víko se otevírá velmi tvrdě a to je dobré, protože zaručuje úplnou bezpečnost a bezpečnost oleje během přepravy. Po odstranění víčka můžete prohlížet obsah blíže, a to olejové barvivo. Dříve jsem se s takovými barvivy nemusel vypořádat a nedokázal jsem přesně pochopit, jak můžete barvit vlasy olejem a dokonce dát popel. Ve skutečnosti je toto tajemství jednoduché - olej je smíchán s emulzním okysličovadlem, které se prodává samostatně. Nebojte se, takový duet nepoškodí, protože 1,5 - 3% oxidu je dost.

  S hlubokou jantarovou barvou a tlustou transparentní konzistencí mi olej připomínal hodně javorového sirupu. Byl by to nalil na křupavé vafle, ne-li to vůbec nechutné vůně.


  No, jako bez odvážného partnera, v mém případě to bylo 3% oxidu. Tlustá bílá hmota
  těsně zabalené do plastové nádoby s červeným šroubovým uzávěrem.


  Oxidátor a olej mají různou hustotu a ponoří se do sebe, aby vytvořili velmi krásné,
  fantazie vzory.

  Po míchání se hmota stává želé, trochu jako dětský kakaový krém se špatně rozpuštěnými hrudkami želatiny nebo škrobu

  Míchání a poměry:

  Olejový a emulzní oxidační prostředek míchat v nekovové nádobě. Vezměte v poměru 1: 1, to znamená jednu část produktu + jednu část kyslíku (např. 50 gramů oleje + 50 gramů kyslíku). Jen jsem to chtěla, ale během natáčení jsem pustil otevřenou láhev s olejem a nakonec ztratil 10 gramů. Proto jsem vzal 40 gramů oleje + 40 gramů oxidačního činidla. Jak je uvedeno výrobcem, po smíchání se objevuje želé podobná hmota, typická pro olejová barviva. Tato struktura usnadňuje distribuci produktu přes vlasy (které můj manžel úspěšně zvládal, vystupující od kadeřníků k stylistům) a bez barvení koupelny, dřezu, dlaždice, manžela... Ačkoli nemusíte mít klobouk, to jsem udělal. Jak můžete vidět, není v barvení nic těžkého, pokud je vše pečlivě a podle pokynů. Nejtěžší věc pro mě byla přežití těchto 25-30 minut (optimální doba expozice, při malování šedých vlasů bude nutné prodloužit dobu na 45 minut). Jak jsem šťastná, že jsem neměl šedé vlasy. Vůně je jen neskutečná. Pro mě - něco mezi lukem a kočičí moč, pro svého manžela, inspiroval sdružení s plesnivým sýrem a špinavými ponožkami. Obecně platí, že mučení je stále stejné. Využijte, když je proplachování této vůně ztuhlé, a po vysušení vlasů zcela zmizí.
  Přijměme k výsledkům, objevil se na vlasy dlouho očekávaný popel? Samozřejmě, že se nemusíte spoléhat na stříbrný prach s takovou barvou, jako byla moje, ale chtěl jsem jí dát chlad.

  Před barvením:
  Po barvení:
  Srovnávací koláž:
  Zobrazení:

  Jak můžete vidět - experiment byl úspěšný! Vlasy jsou opravdu trochu šedé, jako kdyby je hvězdy usušily svým jemným, chladným prachem... A také velmi krásně svítí.
  Jaké jsou výhody konstantního lahůdkového oleje na barvení vlasů?
  ● Neobsahuje amoniak.
  ● Obsahuje přírodní přísady a olivový olej.
  ● Zajišťuje maximální jemnost a péči o vlasy a pokožku hlavy.
  ● Má hluboký léčebný účinek.
  ● Obnovuje vlasy v procesu barvení.
  ● Dává lesk.
  ● 46 přirozených odstínů.
  ● Rovnoměrné a snadné použití na vlasy.

  Děkuji všem za čtení! Doufám, že moje zkušenost byla užitečná.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy