logo

Olej na vlasy Fructis

Některé dívky vědí z první ruky, jaké to je mít nemotorné, křehké a matné vlasy. Nejčastěji tento problém předjímá představitelům krásné poloviny lidstva, kteří příliš aktivně používají žehličky nebo curlingové žehličky pro rovnání pramenů, vysoušečů vlasů a stylistů pro horké curlingové prameny. Pokud by nezamedzili speciální kosmetické přípravky na ochranu kudrlin před horkým stylingem, tento problém by nebyl znám, ale bohužel málo lidí ví o metodách tepelné ochrany nebo je příliš líné, než je použít.

Zejména pro ženy s takovým problémem vydal Garnier oleje na vlasy Fructis, které budou moci pomoci majitelům křehkých kadeří, umístit vlasy do pořádku a poskytnout požadovaný lesk a potřebné zdraví. Z celé řady jsou nejlépe považovány rozprašovače oleje Transformation a SOS Recovery.

O značce

Granier byla založena před sto a jedenácti lety, to vše začalo s malou produkcí, ale nyní se pod názvem této značky vyrábí obrovské množství kosmetických přípravků na vlasy, obličej a tělo. Label garnier je správně považován za jeden z obrů na trhu s kosmetickými výrobky.

Při výrobě zboží používá společnost pouze organické látky: oleje, rostlinné výtažky a přidává k nim různé vitamínové doplňky a minerály, které přispívají ke zvýšení účinnosti produktu. Poté, co je připravena, odborníci provedou řadu testů na účinnost a hypoalergenitu a poté schválí zboží k prodeji.

Vlastnosti a výhody

Tyto elixíry jsou poměrně univerzálními prostředky a jsou vhodné pro absolutně jakýkoli druh vlasů. Suché a křehké prsteny se stávají více hydratovanými a živými, zatímco tuky udržují svou čistotu a zdravý lesk delší dobu. Olejnatá pokožka hlavy také skončí, protože elixír zlepšuje práci mazových žláz. Dívkám s barevnými prameny se bude tento nástroj líbit, protože pomůže barvám zůstat nasycený a jasný.

Elixíry mají neuvěřitelně příjemný zápach, který je trvale uložen na vlasy a lehká struktura, která se neusazuje do tlusté vrstvy vlasů.

Společnost Garnier vyrábí oleje-elixíry ve velkých lahvích, které jsou poměrně hospodárné a spotřebovávají je po dlouhou dobu. Lahvička s rozprašovačem je neuvěřitelně pohodlná a pomáhá rovnoměrně rozdělovat produkt.

Složení

Mezi složky olejů této značky najdete obrovské množství minerálů, olejů a vitamínů. Oni hydratují a vyživují vlasy, dává jim sílu, lesk a krásu. Silikon, který je také součástí elixírů, pomáhá chránit vlasy před vnějšími poškozeními a ultrafialovými paprsky. To se děje kvůli skutečnosti, že tato látka tvoří jakýsi ochranný film kolem každého vlasu. Silikon zabraňuje vypadávání mastného a nepříjemného lesku pokožky hlavy.

Také další složkou je alkohol, který jemně čistí vlasy a odstraňuje přebytečné kožní mazu, v důsledku čehož je hlava pomaleji znečištěná.

Vlastnosti a očekávaný efekt

Přepracování elixírů a obnovení sóje změkčují kudrlinky a přispívají k jejich lepšímu česání. Při každodenním používání jsou produkty schopny plně obnovit a zlepšit poškozenou strukturu vlasů a dát jim krásný vzhled. Když jsou vlasy dostatečně nasycené všemi vitamíny a oleji, stávají se odolnějšími a zabraňují tak poškození.

Olej poskytuje hlubokou výživu díky tomu, že vitamíny proniká přímo do struktury. Při stříkání na vlasy je vytvořen tenký neviditelný film, který je chrání před vnějšími faktory, které jim mohou poškodit. Díky ní vypadá účes jako celek mnohem objemnější a vlasy se nebudou cítit těžké. Olej vyplňuje záhyby a dutiny, pomáhá obnovit křehké prameny a rozštěpené konce.

Jak používat

Protože elixíry jsou poměrně univerzální prostředky, mohou být použity různými způsoby. Naneste je na suché i vlhké prameny.

Mnoho dívek používá olej jako hydratační a výživný prostředek ke zlepšení růstu a kvality vlasů. Rozprostře se rozstřikují na kořenech před umytí hlavy. Jiné, po sušení, rozstříkejte elixír na vlasy, které jsou po šamponování lehce navlhčené, aby se usnadnily splétané splétané prameny. Někteří chtějí použít olej jako pomocné hydratační pro špičky, zabraňující této části.

Chcete-li účes vypadat více objemově a krásněji, nabízí výrobce přímo olej několik minut před pokládkou. Je důležité si uvědomit, že byste se nikdy neměli dotýkat pokožky hlavy, abyste získali lepší vzhled.

Některé dívky, zejména v létě, aplikují elixír během dne na větší vlhkost v horké sezóně.

Doporučení výrobce

Společnost Garnier dává některé pokyny před použitím oleje pro vlákna Fractis. Při distribuci spreje by měla být velmi opatrná, aby se v žádném případě nedostala do očí. V případě, že k tomu dojde, je třeba je vypláchnout velkým množstvím studené vody.

Nezapomeňte zkontrolovat životnost zakoupeného oleje. Všechny elixiry Fructis mají po výrobě 36 měsíců. Měli bychom si uvědomit, že po otevření ropy je třeba jej používat po dobu jednoho roku, pak bude mít maximální účinnost a poskytne vám nejlepší výsledek.

Nástroj by měl být vždy mimo dosah dětí.

Kolik a kde koupit

Společnost Garnier není výrobcem profesionální kosmetiky, takže výrobky této značky lze nalézt v téměř každém obchodě.

Cena tohoto elixíru se pohybuje od 250-340 rublů, v závislosti na místě nákupu, za sto padesát mililitrů láhev, což stačí po dobu nejméně pěti měsíců konstantního používání.

Recenze

Díky složení obohacené minerály, přijatelnou cenou a velkým množstvím peněz se mnoho dívek již podařilo koupit a použít ji pro svůj zamýšlený účel. Spotřebitelé zanechali hodně pozitivní zpětné vazby ohledně tohoto produktu. Dívky jsou potěšeny tím, že elixír dobře zvlhčuje suché a křehké vlasy, pomáhá jim zotavit se a také chrání strukturu před poškozením a vnějšími faktory. Je také třeba poznamenat, že olej neváží prameny a nedělá je příliš tlustý a normalizuje práci mazových žláz pokožky hlavy.

Dívky s kudrnatými zámky jsou potěšeny tím, že nástroj jim pomáhá snadno vyčistit zamotané kadeře po umytí.

Olej na vlasy Garnier Fruitis a jeho vlastnosti

Na francouzské značce Garnier, která existuje již více než 100 let na kosmetickém trhu, se podařilo získat milost milionů žen po celém světě. Značka je zastoupena ekologickými produkty, které se skládají převážně z přírodních surovin.

Ale největší plus je kombinace nízké ceny a vysoké kvality. V řadě najdete olej na vlasy Garnier Fruktis. Náš dnešní článek je věnován.

Olej z firmy Garnier: popis, složení a užitečné vlastnosti

Olej-elixír "Transformace" je všestranný nástroj vhodný pro vlasy všech typů a typů: mastné a suché, barvené a přirozené, poškozené a oslabené.

Tato univerzálnost je způsobena bohatým složením a nutričními vlastnostmi oleje. Mastné chloupky změní tento nástroj na normální, tím, že uklidí produkci kožního mazu, suché budou živit potřebnou tekutinou a obnoví poškozené, saturují je užitečnými prvky a budou mít příznivý vliv na strukturu.

Fruktis olej přichází ve formě spreje - to je možná nejvhodnější forma. Díky tomu je možné produkt rovnoměrně rozložit na kadeře a vyloučit nadměrné použití, které je plné zbytečného tuku a neestetického vzhledu. Ale na druhou stranu tento výrobek má lehkou strukturu a nezanechává žádné značky na oděvu a prameni.

Je také třeba poznamenat, že spotřeba ropy je poměrně ekonomická. Proto 150 ml lahvička vydrží dlouhou dobu, a to iv případě, že používáte přípravek pravidelně.

Garnier Fruit Hair Oil je oblíbeným produktem mezi dívkami

Zvláštní pozornost si zaslouží kompozici. Garnier Fructis vlasový olej obsahuje mnoho užitečných látek, z nichž hlavní jsou oleje: argan a kamélie. Právě tyto komponenty vyživují, zvlhčují a dodávají vlasům lesk.

V kompozici jsou 2 látky, které způsobují jak negativní, tak i pozitivní emoce. To je alkohol a silikony. První v tomto konkrétním případě slouží jako nástroj, který vyčistí kudrlinky z přebytku mazu, prachu a jiných nežádoucích látek. Silikony (v oleji je několik typů) jsou nezbytné pro vytvoření ochranného filmu a chrání chloupky před negativními účinky vnějších faktorů.

Můžete vidět informace, že tyto komponenty jsou zcela neškodné a bezpečné. Ale abych byl upřímný, toto tvrzení se snadno "zlomilo". Faktem je, že silikony mají tendenci se hromadit ve vlasech, což je velmi nežádoucí. Samozřejmě, že 1-2 krát nebude škoda, ale s pravidelným používáním po chvíli můžete čelit nepříjemným následkům. Proto stojí za to vážit výhody a nevýhody.

Shrnuto, můžeme rozlišit několik vlastností oleje od společnosti Garnier:

 • potraviny;
 • ochrana;
 • obnovení;
 • hydratační;
 • objem;
 • zvýšit estetiku.

Doporučení pro používání ropy Fructis

Garnier Fruit Hair Oil je velmi snadné použití.

Je velmi jednoduché používat olej na posílení vlasů Garnier Fruit.

Zde doporučujeme výrobce:

 • Krmení kudrlin a v budoucnu je lepší je vyčistit, je třeba aplikovat produkt na vlasy půl hodiny před praním.
 • Chcete-li vrátit lesk, měkkost a snadnější česání, olej by měl být ošetřen již čistými a mírně vysušenými vlasy.
 • Není dost objem? Tento problém také pomůže vyřešit problém s olejem. Stačí je rozložit po celé délce (vyhýbat se pokožce hlavy) bezprostředně před pokládkou.
 • Olej Fructis lze použít k ochraně kadeřních před sluncem, studeným větrem a různými stylingovými produkty. Je nutné zpracovávat prameny po celý den v libovolném vhodném čase.

Kde koupit, ceny a recenze

Garnier Fruktis vlasový olej se prodává v každém kosmetickém obchodě. Cena se liší v závislosti na maloobchodě, ale obvykle nepřesahuje 350 rublů.

Stejně jako u ostatních produktů má tento olej pozitivní i negativní hodnocení. Pozitivní názory jsou ještě víc. Mnoho dívek píše, že se jim podařilo výrazně zlepšit stav kudrlin, posílit je a růst. Po použití tohoto výrobku se stali doslova naživu, získali přirozený lesk a měkkost. Hlavním plusem je nedostatek mastného lesku, olej padá na prameny jako lehký sprej, aniž by je váží a nezakrývá mastnými skvrnami.

Garnier Fruit Hair Oil není drahý, můžete si koupit online

Vůně výrobku je příjemná, je vhodná pro použití, trvá dlouhou dobu. Z negativních recenzí, pokud je sestavíte dohromady, se ukáže následující: buď olej jednoduše neodpovídal jednotlivým vlastnostem, nebo byl nesprávně použit, a to ve větším množství, než doporučuje výrobce. Obecně platí, že názor na olej Fruktis je pozitivní a je bezpečné přiřadit rating "5" na pětibodovou stupnici.

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Olejový elixír Transformace pro všechny typy vlasů. Lehký a bez hmotnosti vzorec rychle absorbuje, obaluje a okamžitě vyživuje všechny vlasy. Brilantní a měkké na dotek, vaše vlasy jsou okamžitě transformovány a září se zdravím. Multifunkční aplikace. Způsob aplikace: PŘED ŠAMPONEM: Aplikujte malé množství oleo-elixírové transformace na mokré vlasy pro hlubokou výživu. PŘED VLOŽENÍM: Roztírejte malé množství oleje a elixírů přes celou délku vlasů před stylováním pro snadné česání a ochranu vlasů. VŽDY KDY DNE: Aplikujte malé množství oleje a elixíru na suché vlasy pro vzácný lesk

Účel kosmetiky:

Hmotnost výrobku s obalem (g):

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Jak používat vlasový olej "Garnier"?

Pokud zůstane stav vlasů hodně žádoucí, pak musí být ve vašem arzenálu přítomen olej. A pokud nevíte, který z nich je nejlepší koupit, přejděte na nástroj "Garnier Fructis Transformation". Vyhodnoťte jeho účinnost, zkontrolujte fotografii před a po použití, stejně jako recenze.

Trochu o výrobci

Společnost Garnier byla založena ve Francii a existuje již více než 110 let. Dnes je tato značka jedním z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších na světě. Společnost vyrábí širokou škálu produktů pro péči o pokožku a vlasy. Je snadné zvolit vhodnou možnost, protože výrobci vzali v úvahu všechna přání a vlastnosti různých typů kůže a vlasů.

Při vytváření všech prostředků se věnuje zvláštní pozornost kompozici. Výrobci se pokoušejí používat pouze bezpečné složky, mezi nimiž se často vyskytují přírodní látky, například oleje, rostlinné nebo ovocné výtažky. Mnoho produktů je obohaceno o vitaminy a minerální komplexy. Všichni procházejí řadou testů, které potvrzují bezpečnost a účinnost.

Něco o nástroji

Olejový elixír "Garnier" může být nazván univerzální, protože je absolutně vhodný pro všechny typy vlasů: suchý, barvený, mastný, normální, kombinovaný a dokonce oslabený a poškozený. Suché kadeře získají potřebnou vlhkost, tuky se stanou normální díky normalizaci mazových žláz, poškozené nebo oslabené kadeře získají požadovanou ochranu, stejně jako dobrá výživa, namalované nebudou v průběhu času ztlumeny díky zachování barvy.

Olej-elixír má vhodnou formu - sprej. To vám umožní usnadnit a co nejkomfortnější použití a rovnoměrně rozložit složení na povrchu. Konzistence kompozice je mastná, ale zároveň lehká a příjemná. Žádné skvrny tuku nezůstávají. Objem jedné lahve je 150 mililitrů. Vzhledem k tomu, že sprej činí spotřebu kompozice ekonomickou, vydrží dlouhou dobu, a to i při pravidelném a častém používání.

Složení

Elixir obsahuje spoustu užitečných komponent. Za prvé stojí za zmínku přirozené kamélie a arganové oleje. Po pečlivém zkoumání kompozice je možné detekovat několik typů silikonů v něm. Někteří se s nimi zacházejí negativně, ale marně. Silikony jsou zcela hypoalergenní a bezpečné a umožňují vytvářet tenký film na povrchu každého vlasu a poskytují další objem a ochranu. A tyto komponenty stále ještě příjemněji kreslí a narušují vznik tuku. Olej obsahuje UV filtry, které chrání před negativními účinky ultrafialového záření, což je obzvláště důležité v létě. Také elixír obsahuje alkohol, který za prvé poskytuje čištění, za druhé, odstraňuje přebytečný kožní mazu.

Efekt

Olej-elixír může být bezpečně nazýván multifunkčním, protože má dopad ve více směrech najednou. Recenze a fotky to potvrzují.

 • Plná výživa. Kompozice obsahuje několik živin, které pronikají strukturou vlasů, a proto dosahují svého cíle. Výsledkem je, že všechny vlasy dostávají vše, co je potřebné pro normální růst.
 • Zlepšené podmínky. Slovo "transformace" ve jménu není marné, protože kadeře se správným a pravidelným používáním se skutečně změnily. Přijmou ohromující přirozený zdravý lesk, přirozenou měkkost a dobře upravený a zdravý vzhled. V důsledku tohoto dopadu jsou postupy, jako je kladení a česání, značně zjednodušeny. Pokud budete studovat fotografii před a po použití, pochopíte, že stav se skutečně změní k lepšímu.
 • Ochrana. Po aplikaci nejtenčího filmu na povrch vlasů chrání kudrlinky před negativními vlivy.
 • Obnova struktury od kořenu ke špičce. Komponenty zaprvé vyplní prázdné prostory a tím obnoví integritu konstrukce. Za druhé, váhy jsou lepeny dohromady, což umožňuje zbavit se problému rozštěpených konců.
 • Film, který vzniká po aplikaci, dodává kudrlinkám extra světlý objem, ale nezvyšuje jejich tloušťku.
 • Hydratační. Přírodní oleje poskytují hydrataci, ale kudrlinky nejsou mastné.
 • Kudrliny získávají lehkou a velmi příjemnou vůni.

Aplikace

Elixir "Garnier Transfiguration" lze použít několika způsoby:

 1. Olej můžete umýt před pracím mycím krémem a dalším čištěním. Jednoduše rozšiřte složení na povrch vlasů, počkejte alespoň půl hodiny a poté pokračujte v mycím postupu.
 2. Aplikujte kompozici po šamponování, aby se kudrlinky staly lesk a měkkost, stejně jako usnadňují česání.
 3. Na kadeře byly objemné, stejně jako ve fotografických časopisech, aplikujte nástroj před stylizací. Squeeze malé množství kompozice na ruce a distribuovat to po celé délce, začínat od kořenů a klesat na špičky. Ale složení pokožky hlavy by nemělo být aplikováno, protože silikony mohou ucpat póry a narušit mazové žlázy, stejně jako zasahovat do přístupu kyslíku.
 4. Kromě toho lze elixír použít kdykoliv během dne.

Použití oleje může být jak suché, tak mokré vlasy. Přesné množství použité kompozice bude záviset na délce kadeří. A pokud chcete, můžete produkt aplikovat pouze na špičky pro intenzivní zvlhčení.

Doporučení a zvláštní pokyny

 • Pokud se olej dostane do očí, okamžitě je opláchněte velkým množstvím vody.
 • Datum vypršení Garnier Fruit Transformation je 3 roky, ale pokud otevřete balení, použijte olejový elixír po dobu 18 měsíců.
 • Držte stříkací pistoli mimo dosah dětí!

Náklady na

Pokud jste inspirováni recenzemi a fotografií vlasů po použití výrobku a rozhodli jste se ho koupit, pak cena za láhev 150 mililitrů bude asi 270-300 rublů.

Recenze

Nabízíme studium recenzí:

 • "Viděl jsem fotky kudrlin dívčích pomocí nástroje na internetu a rozhodl se zkusit tento sprej taky. Výsledek byl překvapen a potěšen. To jsou opravdu úžasné změny. Kadeřnice jsou měkké, lesklé, krásné, poslušné. Jsou hřebeny a balení velmi rychle! Jsem potěšen! "
 • "Rozhodl jsem se koupit Garnierovu olej, když jsem o tom studoval mnoho recenzí. Inspirován a fotky, takže jsem skutečně doufal. A moje naděje byly oprávněné. Moje vlasy byly vždy tenké, slabé a nudné, ale po prvním použití Garniera jsem si všiml, že se změnily. Vznikla lesk, hedvábnost, hlasitost. Teď ti doporučuji elixír všem mým přítelkám a děkuji mně. "
 • "V poslední době jsem použil olej, ale tento efekt byl zaznamenán hned (na fotografii to bylo zvláště patrné). Nikdy jsem nelitoval, že jsem se rozhodl koupit tento nástroj. Konzistence je příjemná, bez mastných vlasů, bez váhy. Pouze přirozený lesk, příjemná měkkost, poslušnost. Produkt se mi líbí velmi, stal se pro mě záchranářem. "

Znovu zkontrolujte fotky a názory na nástroj "Garnier Fructis Transformation", abyste se ujistili, že je účinný.

Olej na vlasy fructis

Snímání šperků pro vaše vlasy?

Garnier Fructis vytváří 1e olej-elixír pro všechny typy vlasů s drahocenným arganovým olejem

Průhledná, bezvadná struktura oleje je okamžitě absorbována, neváží a nezanechává žádný mastný pocit.

1. Hluboká výživa
2. Jednoduchý styling a ochrana vlasů
3. Vzácný lesk

Brilantní a měkké na dotek, vaše vlasy jsou přeměněny na špičky. Vynikající orientální vůně dělá péči radost a zůstává lehkým závojem na vlasy.

Bez vážení. Bez tuku.

Použití:
Tři způsoby:
1. Před šamponem pro hlubokou výživu
2. Během stylingu pro snadné česání a ochranu vlasů
3. Každá denní doba pro vzácný lesk.

Objem: 150 ml.
Výrobce: Francie, Garnier

Hodnocení (33)

50 příspěvků

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

  tatyana30stm
   20. ledna 2019 13:12
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0

  Komentář: Dobrý rozpočet lepkavý!
  Jako dělník pracuje velmi dobře se svými úkoly.
  Ve formě nezávislých prostředků nemusí mít dostatečné pečující vlastnosti pro příliš poškozené vlasy. Ale jako konečný dotek po zbytku produktů péče, funguje to perfektně.
  Nedávno získala verzi s aktualizovanou kompozicí - stal se bohatší.
  Složení fotografií:

  Aroma zůstává stejná - sladká a ovocná. Konzistence je shodná s předchozími verzemi.
  Vlasy se stávají měkčí, hřebeny vlasů a lesk lepší)))

  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0

  Komentář: Perfektní masový trhový olej!
  Dává vlasy:
  - dobře upravený vzhled;
  - měkkost;
  - lesk;
  - usnadňuje česání;
  - velmi hospodárné náklady.

  Na mém vlasu působí více, když je aplikován na mokré.

  Nelíbí se mi jen to, co nevím, jestli můžete kompozici důvěřovat. Nevěřím, že za tuto cenu dodávají skutečnou, podle všech pravidel, arganový olej.
  Ale já budu znovu koupit, jak to funguje. Postupem času se mi vlasy nepotřebují.
  Při teplotě 34-38 stupňů - to vám nezachrání ze sucha, potřebujete něco silnějšího nebo s hydratačním účinkem.

  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0

  Komentář: Jeden z oblíbených olejů zatím! Vzpomínám si s extrémně teplými pocity.
  - změkčuje;
  - dává lesk;
  - vyhlazuje střelbu;
  - chrání na 4 - 5;
  - to voní dobře;
  - poměr cena / objem = kvalita.

  Hodně repliku z masového trhu!

  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0

  Komentář:
  Butter Fruits Elixir transformace, o které jsem nejprve rád vyschlé špičky (viz 10, pro které jsem dal tekutinu) do stavu slámy po dobu 5 dnů
  Za prvních 3 dní jsem byl potěšen, všechno se mi líbilo
  Ale v den 5 se její vlasy staly jako drátěný, nafouklé a tvrdé

  Včera jsem použil číselný kód, který neobsahuje alkohol a všechno se stalo normálním, špičky jsou měkké a nejsou vypouklé, takže problém je, že v ovoci je alkohol (

  Samozřejmě, že jsem věděl, že to může vysušit, ale ne za 5 dní.

  • Líbí se vám tip?
  • ano 1 ne 2
  • Líbí se vám tip?
  • ano 2 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 1 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0

  Komentář: Prostředky, které poskytují výživu a lesk na přirozené vlasy. Na 150 ml jsem dal 260 rublů.

  Okouzlující vůně, která bohužel dlouhodobě nezůstává na vlasu.
  Měkkost a lesk vlasů.
  Ochrana proti suchu, oddíl. (Z existující části samozřejmě nepomůže.)

  Oblékla jsem si vlasy, ne úplně vysušila. Ústup od kořene, viz 15, věnujte pozornost tipům.

  Ropa mi usnadňuje hřeben, dává lesk a měkkost. Používám po každém mytí.

  • Líbí se vám tip?
  • ano 1 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 2 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 2 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 3net 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0

  Komentář: Výhody:
  - příjemný zápach
  - ziskovost
  Nevýhody:
  - suší vlasy

  Bottom line: Vím, že mnoho lidí má rád tento olej, ale zdá se, že se mi to nevztahuje na typ vlasů :)

  Kdo zobrazuje vlasový olej "Fruktis" a jak ho používat?

  Jasné zdraví a krásu vlasů - sen každého dívky a skutečné pýchy, pokud má štěstí, že je vlastníkem těchto.

  Bohužel, ne každý se může pochlubit elegantními, hustými, lesklými kadeřemi, ale nezoufejte, protože nyní existují jednoduché a cenově dostupné metody k dosažení požadovaného efektu - olej.

  Olej nezmazatelný znamená pevně vstoupil do našeho života a stal se důležitým krokem v péči o vlasy. Ale co si vybrat?

  Výhody a nevýhody

  Nikdy předem nemůžete říci, zda to nebo ony způsob, který vám vyhovuje, nebo ne, protože to závisí na mnoha faktorech. Například na typu vlasů (mastné / suché / normální) nebo na samotný problém (suchost, ztráta, rozdělení). Okamžitě pochopíte, jestli to není vaše: kudrlinky budou neopatrné, jejich přirozený lesk zmizí, budou vyžadovat další mytí mnohem rychleji, bez něhož budou vlasové kořeny mastné a konce budou zavěšeny "polštářky".

  • Okamžitý efekt.
  • Příjemný zápach.
  • Neváhejte.
  • Neovlivňujte frekvenci praní.
  1. Mají pouze kosmetický efekt.
  2. Kompozice obsahuje silikony.

  Elixir "Transfiguration"

  Jasně žlutá lahvička okamžitě přitahuje vaši pozornost k obchodním regálem. Pohodlný dávkovač zajišťuje ekonomickou spotřebu, takže peníze budou trvat déle. Tam je jasná květinová vůně, která je trvale zachována na vlasy, ale je snadno přerušena parfémy. Samotný vlasový olej Fructis je čistý, mastný, ale poněkud vodnatý, snadno rozložený do vlasů.

  • Cyklopentasiloxan.
  • Dimethiconol.
  • Argania spinosa olej / Argania spinosa jádrové oleje.
  • Olivový olej Camellia oleifera.
  • Limonen.
  • Linalool.
  • Benzylalkohol.
  • Geraniol.
  • Citronellol.
  • Hexyl cinnamal.
  • Parfém / vůně.

  Kompozice obsahuje silikony, takže milovníci přírodních produktů by si měli vybrat něco jiného. Nicméně, ti, kteří nejsou principiální složení, tento olej-elixír Fructis bude ideální volbou. Výrobce doporučuje třepení požadovaného množství výrobku mezi dlaněmi a pak jej aplikovat buď na mokré nebo ručníky vysušené vlasy. Elixir nevyžaduje oplachování.

  Co vám tedy přinese?

  1. Vlasy se okamžitě stávají lépe upravenými vzhledy. Účinek bude patrný po první aplikaci.
  2. Lámání kudrlin je mnohem snazší.
  3. Chrání před ohněm při použití vysoušeče vlasů nebo curlingu pro zkroucení nebo narovnání vlasů.
  4. Objeví se oslnivé lesk.
  5. Neváží a neovlivňuje frekvenci praní.
  6. Pokud jste majitelem suchého typu, nebudete jej moci přehánět množstvím použitého elixíru Fructis. A funguje to jinak, pokud je váš typ vlasu mastný.

  Zdravé tipy Zpevňující sérum

  Jasně oranžová láhev okamžitě zaujme vaše oko a dá vám pozor na sebe. Samotné sérum je čirá barva, poměrně tlustá a mastná konzistence, ale snadno se aplikuje a omyje vlasy, rovnoměrně rozptýlená a neteče.

  Výrobce doporučuje aplikaci produktu na vlhké nebo ručníky vysušené vlasy. Používejte jako nesmazatelnou péči. Existuje ovocná vůně, ale je nenápadná a rychle zmizí.

  Výsledkem je, že sérum vyhladí a narovnává vlasy, stanou se dobře upravenými a příjemnými na dotek, poskytnou lesk a utěsní dělené konce. Pěkný bonus bude za přijatelnou cenu.

  • Cyklopentasiloxan.
  • Dimethiconol.
  • Parfém / vůně.
  • Eugenol.
  • Limonen.
  • Linalool.
  • Benzylalkohol.
  • Benzyl calicylát.
  • Alfa-isomethul ionon.
  • Butylfenylmethylpropion.
  • Citronellol.
  • Hexyl cinnamal.
  • Amyl cinnamal.
  • Phullanthus emblica ovocný extrakt.

  Ve složení bohužel existují silikony, nicméně je díky tomu, že zpevňující sérum "Fructis" poskytuje okamžitý účinek po prvním použití.

  Kontraindikace

  Neexistují žádné kontraindikace k použití, s výjimkou individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek, č. Měli byste upozornit, že pokud jste majitelem mastných vlasů, nemusíte zneužívat oleje, protože existuje riziko vážení vlasů. A výrobce nedoporučuje používat produkty Fructis nezmazatelné péče na kořeny, jinak budou téměř okamžitě vypadat opuštěné.

  Díky kvalitní péči se vaše vlasy výrazně změní, budou měkké a husté na dotek, a bláznivý lesk vás jen oslepí. Pokud vás příroda neobohacuje elegantním, hladkým, tekoucím, jako hedvábí, kučery, nezoufejte. Při pravidelném používání olejů a jejich správné volbě se váš sen dokonalých vlasů stane realitou.

  Olej na vlasy Garnier Fruitis a jeho vlastnosti

  Na francouzské značce Garnier, která existuje již více než 100 let na kosmetickém trhu, se podařilo získat milost milionů žen po celém světě. Značka je zastoupena ekologickými produkty, které se skládají převážně z přírodních surovin.

  Ale největší plus je kombinace nízké ceny a vysoké kvality. V řadě najdete olej na vlasy Garnier Fruktis. Náš dnešní článek je věnován.

  Olej z firmy Garnier: popis, složení a užitečné vlastnosti

  Olej-elixír "Transformace" je všestranný nástroj vhodný pro vlasy všech typů a typů: mastné a suché, barvené a přirozené, poškozené a oslabené.

  Tato univerzálnost je způsobena bohatým složením a nutričními vlastnostmi oleje. Mastné chloupky změní tento nástroj na normální, tím, že uklidí produkci kožního mazu, suché budou živit potřebnou tekutinou a obnoví poškozené, saturují je užitečnými prvky a budou mít příznivý vliv na strukturu.

  Fruktis olej přichází ve formě spreje - to je možná nejvhodnější forma. Díky tomu je možné produkt rovnoměrně rozložit na kadeře a vyloučit nadměrné použití, které je plné zbytečného tuku a neestetického vzhledu. Ale na druhou stranu tento výrobek má lehkou strukturu a nezanechává žádné značky na oděvu a prameni.

  Je také třeba poznamenat, že spotřeba ropy je poměrně ekonomická. Proto 150 ml lahvička vydrží dlouhou dobu, a to iv případě, že používáte přípravek pravidelně.

  Garnier Fruit Hair Oil je oblíbeným produktem mezi dívkami

  Zvláštní pozornost si zaslouží kompozici. Garnier Fructis vlasový olej obsahuje mnoho užitečných látek, z nichž hlavní jsou oleje: argan a kamélie. Právě tyto komponenty vyživují, zvlhčují a dodávají vlasům lesk.

  V kompozici jsou 2 látky, které způsobují jak negativní, tak i pozitivní emoce. To je alkohol a silikony. První v tomto konkrétním případě slouží jako nástroj, který vyčistí kudrlinky z přebytku mazu, prachu a jiných nežádoucích látek. Silikony (v oleji je několik typů) jsou nezbytné pro vytvoření ochranného filmu a chrání chloupky před negativními účinky vnějších faktorů.

  Můžete vidět informace, že tyto komponenty jsou zcela neškodné a bezpečné. Ale abych byl upřímný, toto tvrzení se snadno "zlomilo". Faktem je, že silikony mají tendenci se hromadit ve vlasech, což je velmi nežádoucí. Samozřejmě, že 1-2 krát nebude škoda, ale s pravidelným používáním po chvíli můžete čelit nepříjemným následkům. Proto stojí za to vážit výhody a nevýhody.

  Shrnuto, můžeme rozlišit několik vlastností oleje od společnosti Garnier:

  • potraviny;
  • ochrana;
  • obnovení;
  • hydratační;
  • objem;
  • zvýšit estetiku.

  Doporučení pro používání ropy Fructis

  Garnier Fruit Hair Oil je velmi snadné použití.

  Je velmi jednoduché používat olej na posílení vlasů Garnier Fruit.

  Zde doporučujeme výrobce:

  • Krmení kudrlin a v budoucnu je lepší je vyčistit, je třeba aplikovat produkt na vlasy půl hodiny před praním.
  • Chcete-li vrátit lesk, měkkost a snadnější česání, olej by měl být ošetřen již čistými a mírně vysušenými vlasy.
  • Není dost objem? Tento problém také pomůže vyřešit problém s olejem. Stačí je rozložit po celé délce (vyhýbat se pokožce hlavy) bezprostředně před pokládkou.
  • Olej Fructis lze použít k ochraně kadeřních před sluncem, studeným větrem a různými stylingovými produkty. Je nutné zpracovávat prameny po celý den v libovolném vhodném čase.

  Kde koupit, ceny a recenze

  Garnier Fruktis vlasový olej se prodává v každém kosmetickém obchodě. Cena se liší v závislosti na maloobchodě, ale obvykle nepřesahuje 350 rublů.

  Stejně jako u ostatních produktů má tento olej pozitivní i negativní hodnocení. Pozitivní názory jsou ještě víc. Mnoho dívek píše, že se jim podařilo výrazně zlepšit stav kudrlin, posílit je a růst. Po použití tohoto výrobku se stali doslova naživu, získali přirozený lesk a měkkost. Hlavním plusem je nedostatek mastného lesku, olej padá na prameny jako lehký sprej, aniž by je váží a nezakrývá mastnými skvrnami.

  Garnier Fruit Hair Oil není drahý, můžete si koupit online

  Vůně výrobku je příjemná, je vhodná pro použití, trvá dlouhou dobu. Z negativních recenzí, pokud je sestavíte dohromady, se ukáže následující: buď olej jednoduše neodpovídal jednotlivým vlastnostem, nebo byl nesprávně použit, a to ve větším množství, než doporučuje výrobce. Obecně platí, že názor na olej Fruktis je pozitivní a je bezpečné přiřadit rating "5" na pětibodovou stupnici.

  Olejový elixír pro vlasy Fructis Transfiguration - recenze

  Negativní recenze

  Dobrý den milá dívky! Abychom tento nástroj okamžitě odůvodnili, stojí za to poukázat na to, že nic nebylo slíbeno. Jak můžete vidět, na balíček nejsou žádné zázračné účinky, pouze měkkost, snadná instalace, ochrana před tepelnými účinky. Kromě toho je cena velmi atraktivní. Nasaďte nástroj pouze na špičky, abyste snížili úzkost od plnohodnotného narovnání. Přirozeně nebyl nalezen žádný zvláštní efekt - hroty zůstaly suché, bez měkkosti. Vlasy nejsou tlustší, neexistuje žádný obvyklý olejový film.

  Neexistují žádné mínusy, ale v žádném případě neexistují žádné pluses - jen figuríny. Obecně lze říci, že elixír může být popisován jako naprosto zbytečná plýtvání penězi, existují lepší náhrady.

  Vůně příjemné, ekonomické

  Peklo skočí vlasy. pokud to přeháníte, může se stát tučným, tučným, lehce přehnaným, nepohodlným plamenem

  Jak se máš? Dobrý den) Dobrý den! Večer v chatě)

  Podívejte se, jaká sláma z mých vlasů vypadala jako ovoce... (na obrázku níže, vlasy po použití na 25-30 minut) A je to za slova, co jsou suché na dotek! Foto po "masce", další denVše jako obvykle, jasně, v podstatě + mnoho fotografií

  Nikdy jsem nepozorovaně sledoval mé vlasy, balzám + kokosový olej mě vždycky hodil)

  Ale právě nedávno obarvila vlasy, tak růžové, růžové. Po obarvení všechno bylo 5 !, super-master, super-výsledek! Vlasy nebyly v té době suché, je to vidět na samém začátku. obecně po barvení, nejsou příliš poškozené, protože jsem se ani nezjasnila, protože blondýnka a barva vypadá tak dobře. Takže nejsem hříchu na barvení vůbec, + požádal mistr, aby přidal další "restaurování" na barvu, (Na fotografii výše, barva není viditelná, špatné osvětlení, ale struktura. To bod! To je sláma)

  Zjistil jsem, že to nebylo špatné, a dokonce i sliby výrobce byly velmi přesvědčivé, říkají, jemné a lesklé vlasy a můžete je použít i různými způsoby! Je možné jak na mokré vlasy, tak na suchu a jako masku. Snažil jsem se na suché vlasy, doslova trochu, pozhamkala, česaná. tukové. No, myslím, zdá se, že není příliš nápadné. Udělal jsem to 4-5 krát a ne, dobře, prostě žádný účinek. No, samozřejmě se lesknou, ale jsou mastné, všichni oslepení ((

  na mokrých bobiích, myslím, "co když se jen zhorší, ale olej bude také, ale jen jsem si umyla hlavu" se nestalo obecně.. konzistence - olivový olej Složení (silikony a všechny ostatní nosy)

  a pak jsem se jednoho dne rozhodl, že ji použiji na minutu 20-30 před umýváním. Umyla jsem hlavu (známý šampon, nejčastější, ale známý, milý a už dávno testovaný balzám) Ale i na mokrých vlasech, pokud ji držíte rukama, můžete cítit suchu. Na 1 foto vlasu po 1-2 dnech použití, po 2 po 3-4 dnech

  Několik dnů aplikace 3 až 4 dny aplikace

  Horor není moc pěkný

  Nikomu neříkám. lesklo 00000000000, bylo mě odebráno spíše než já (slaměk a jediný

  Vůně příjemné, pohodlné láhve, hospodárné

  Dočasný efekt, vyschne vlasy

  Chci napsat recenzi o tomto "nádherném" oleji.

  Používám ho více než rok. Poprvé jsem se za něj modlil, protože mě vlastně změnil v vlasy. Vyhlazené dělené konce, leskly. Mimochodem. moje vlasy jsou velmi zvlněné a pórovité, vyžadují neustálou péči a pozornost.

  Nevím, co se stalo s ropou, ale po pouhém půl roce užívání nestačilo, aby mi přestalo pomáhat. kachna začala vysychat vlasy.

  Banda slámy - tady je pro tebe elixír, tady je tvoje transformace.

  Snažil jsem se ho aplikovat na mokré a suché vlasy, ale poté, co byla pohlcena, vlasy se u každé aplikace zhoršovaly a zhoršovaly.

  Možná je to vlastnost vlasů, ale nelíbilo se mi to.

  Velký objem, vhodná láhev

  Dočasný účinek, mastný, vysychá konce vlasů, silikony v kompozici, jen dekorativní účinek

  Testuji různé produkty péče o vlasy po dlouhou dobu. Všechny druhy masky, šampony, balzámy, tekutiny, oleje, tzv. "Nezmazatelné" atd. Během této doby mám své oblíbené. Ale dnes to bude otázka nástroje, který nikdy neprodám ani neposkytnu radu nepříteli - Transformaci oleje a elixíru Fructis.

  Žlutá stylová sklenice na poličce okamžitě přitahuje pozornost a touhu házet do koše. Tak se se mnou objevil olej-elixír. Objem nástroje je poměrně velký - 150 ml. Cena je více než cenově dostupná - asi 5 běloruských rublů. Tento nástroj by byl dost dlouho na to, kdyby se po několika způsobech použití nedostal do koše.

  Takže začneme všechno v pořádku.

  Na láhvi v samém centru se nachází obrázek a nápis arganový olej. Níže - pro všechny typy vlasů. okamžitě podává, usnadňuje česání

  Arganový olej je opravdu ve složení, je na třetím místě, ale vedle něj jsou silikony a spousta nepochopitelných chemických složek.

  Na úkor "okamžité moci" bych tvrdil. Jaký vliv stále existuje, ale je to dáno pouze silikony ve složení. Kombinování usnadňuje - pravda.

  Nemůžu si všimnout vůně. Pro mě byl jen odporný! Taková sladká sladká a silná, že i hlava začala bolet. No, konzistence, olejová silikonová kapalina.

  Při aplikaci na vlasy se okamžitě vstřebává, zabere to čas. Na začátku vlasy visí lepkavá a nepochopitelná, pak se pohltí a vše se zdá být docela slušné. ALE Trvá asi hodinu a vlasy, na kterých se tento olej stává, jsou jako sláma: suché, zamotané a jejich vzhled, aby to mírně řečeno, není příliš. A teď sedíte a přemýšlíte: "Proč jsem žil v klidu? Koneckonců, vlasy před olejem-elixír byly mnohem lepší, než se staly po jeho použití" Dívky, a tento účinek se stal po VŠECHNÝCH APLIKACÍ! Je strašné si představit, co se stane s vlasy, pokud je budete používat neustále. Láhev tedy jde přímo do koše.

  Výhody:

  objem, praktický dávkovač, cena

  Nevýhody:

  po dlouhém použití vlasy velmi vysušují

  Podrobnosti:

  Dlouho jsem chtěl napsat recenzi o vlasovém oleji Fructis Transfiguration.

  Podíval jsem se na to, kolik z nich bylo již vyslán a hodil tento nápad. Ale dnes jsem se rozhodl uskutečnit své plány pouze tehdy, kdyby měla být recenze nadšená, ale dnes se můj názor dramaticky změnil k lepšímu.
  Za prvé, používám olej této společnosti několik měsíců. Bublina není malá, zásobník je vhodný a ekonomicky spotřebovaný. Cena se líbí - to je podplatné. První láhev byla použita asi za půl roku, možná o něco víc. Aplikuje se na vlasy často, ošetřené suché konce tak mluvit tvrdě. Myslím, že z oleje určitě nebude škoda. První láhev skončila, okamžitě získala druhou a pak začala: vlasy se staly velmi suchými a křehkými. Samozřejmě všechno rozumím, barvení a všechno, ale s druhou lahví se staly jako slaměk. Dlouho to nedokázalo pochopit, co se stalo, spoustu možností. Samozřejmě všechno bylo možné hrát v komplexu, barvení + dlouhé používání oleje. Ale kdo teď není namalován? Používám slušnou barvu L'Oreal. Nepoužíval jsem to už 2 týdny, moje vlasy se začaly rozbít méně. Ropa je velmi dobrá věc, ale ne tohle. Nikdy bych si nemyslela, že když budu krmit vlasy, tak je konečně vyschnu!

  Neutrální recenze

  Ve skutečnosti nechci jít do džungle a studovat každý dopis v složení tohoto nástroje důkladně, takže se mi podaří s malým odvoláním. Poprvé jsem viděl tento olej na poličce v koupelně mé sestry. Vždy jsem byl přitahován všemi druhy jasných sklenic a balením všech druhů výrobků pro péči. A tady mezi bledými balíčky jsem narazil na to. Okamžitým otevřením víka a stisknutím nástroje na ruku a pak na vlasy jsem si uvědomil, že je to příliš. A ano, trochu jsem šla a moje vlasy byly trochu tlusté, ale. CO JE JEHO SMELL, prostě skvělý. To byl první plus. Po nanesení vlasů se změkčila, cítila lahodnou a snadno se hřebla. Jak nás výrobce slibuje. Byla jsem potěšena, tak jsem si ji také koupila a já nelituji

  Výhody:

  aroma, textura, výsledek

  Nevýhody:

  vysoká cena a malý objem

  Ahoj všichni! Tato recenze bude užitečná pouze pro dívky, takže muži projíždí. Dnes bych vám rád pověděla o vlasovém elixíru "Garnier Transfiguration".
  Poprvé jsem tento olej viděl od přítele. První věc, která přilákala tuto chuť. Je tak příjemný, tenký, lehký, vyzývavý, že chci okamžitě hledat stejný parfém. Pravděpodobně uplynul týden a možná i víc a začal jsem hledat tento olej v obchodech. Řeknu hned, ne každý obchod má to. Našel jsem to v obchodě "Pink Panther", nebo analogu tohoto obchodu "Girlfriend". Stalo se tam 530-550 rublů. dostatečně velké množství pro láhev o objemu 150 ml. Trochu jsem si myslela, že jsem se rozhodla nechat tuto láhev a najít někde levnější. Hledání byla poměrně dlouhá. Opakuji, že ne každý obchod má tento výrobek, a pokud existuje, pak více než 500 rublů. Měl jsem štěstí. Procházka skrz prodejnu "Tape" jsem našel tento olej. Nebyla tam žádná dobrá sleva a stálo mě 230 rublů.
  Když jsem se vrátil domů, měl jsem dobrý nápad, jak ho používat. Pro sebe jsem se rozhodl, že nejlepším způsobem, jak ho aplikovat, je na vlhké vlasy po šamponování.
  Při zahájení používání chci okamžitě zaznamenat pohodlný dávkovač. a samozřejmě tato vůně. Bastard jsem od něj. Olej přidejte na mokré vlhké vlasy s trochou oleje. A samozřejmě jsem nezapomněl, že pokud máte dlouhé vlasy, je lepší použít olej na úrovni uší nebo mírně vyšší. Ale ne z kořenů. Z těchto vlasů bude mastná a nebude vypadat hezky. Čekala, až se olej vstřebá a usuší vlasy. Je to neuvěřitelné, ale po tomto oleji jsou vlasy lehké, hladké, lesklé. Reálná transformace!

  Komentář: Produkt se mi líbil, i když jsem na něj nevěřil.

  Olej je v plastové láhvi s praktickým dávkovačem, který vydává kontrolované množství produktu. Silikonová olejová konzistence; vůně sladká, orientální, těžká.

  Distribuované znamená dobře. Zpočátku se zdá, že vlasy jsou mastné, ale olej je absorbován a nezanechává žádné rampouchy, stačí mu dát čas. Lehce maskuje dělené konce, usnadňuje česání suchých i mokrých vlasů. Přináší lesk a měkkost. Vůně na vlasy trvá asi půl dne, ale po aplikaci není tak obsesivní.

  Máslo je úsporné, používal jsem ho dva měsíce a strávil jsem čtvrtinu láhve.

  Obecně: pokud nejste zmateni přítomností silikonů, neexistují žádné zvláště silné problémy s vlasy a potřebujete také ekonomickou možnost, pak si myslím, že tento nástroj je docela dobrý.

  Dobrý masový trhový olej, který jsem hned nerozuměl.

  První dojem byl: Ach bože, jak se vaše vlasy vysychají!

  A tento olej jsem odložil 6 měsíců.

  Pak se rozhodla dát druhou šanci a nasadit ji na suché vlasy. A výsledek mě udeřil!

  - příjemně voní na vlasy

  Teď se mi to líbí!

  Rozmazal jsem to. Vybral ze sady, ale mimo jiné vypadal lépe. No, mohu to říct bez něho horší než s ním. Vyhlazuje se dobře, špičky se nestříkají, nezavírají jekly současně, vypadají mnohem lépe. A tento olej je tak ekonomický. Domnívám se, že dříve kazí než konec. Vůně je velmi nenápadná a těžko si ji všimnu. Ale umývání rukou po něm není snadný úkol =) Pouze korejská pěna pomáhá...

  Pozitivní recenze

  To je jen strašidelné vlasy!

  Testoval jsem skvělý olej od firmy Garnier Fructis déle než šest měsíců. A já to nezměním.

  Popis výrobce:

  Lehká, ne vážící vzorec s arganovým olejem se rychle vstřebává, obaluje a okamžitě vyživuje všechny vlasy. Brilantní a měkké na dotek, vaše vlasy jsou okamžitě transformovány a září se zdravím.

  Použijte olejový elixír před tím, než si umyjete hlavu k hluboké výživě, před stylováním pro snadné čištění nebo kdykoliv pro vzácný lesk a jemnost vlasů. Okamžitě se živí. Usnadňuje styling. Vrací se do vlasů.

  1. Vyživuje okamžitě
  2. Usnadňuje styling
  3. Přináší vlasy lesk

  Plastová láhev má dávkovač. Stačí 2 kliknutí.

  Samotný olej je lehký, tekutý, voní dobře)

  Aplikuji tento olej po každém mytí vlasů. Od středu po špičky. Vlasy se okamžitě přeměňují. Staň se hladký, měkký, poslušný. Kombinovat je není obtížné.

  Na fotografii jsou vlasy stále mokré:

  Neexistují prakticky žádné rozdělené konce. Skvělý drotář!

  Koupil jsem ten stejný Fructis, i když jsem si vybral, spěchal mezi ním a L'Oréal. A musím říct, že žádné politování! Úžasné maslitse, vůně. jen létat! Musíme Fructis zvlášť myslet na uvolnění parfému! Kvůli jedné vůni ji chcete dát co nejčastěji! Zároveň je naprosto nelepivá, nevytváří špinavé vlasy při aplikaci po umytí, dodává lesk a usnadňuje hřeben. některé výhody! Zkoušel jsem to ještě jako masku před umýváním, ale doufám, že mě to zde nezklame.

  Naučil jsem se o tomto oleji-elixír na irecommende. Četla jsem hodně ocenění a rozhodla se ho koupit. Koupil jsem ji v kosmetice pro magnet skladu na 180 p. Olej je určen pro okamžitou výživu, takže je lesklý a měkký na dotek.

  Vzhledem k tomu, že moje vlasy jsou křehké a řezané, chyba, při které se bělení stává častá po dobu 5 let, se tento olej stal pro mě nepostradatelný, protože po nanesení vlasy mi svítí a učiní je poslušnějším, což usnadňuje hřeben, hroty vypadají dobře upravené. Dávkování 2-3 doléhám, mám dost, nejprve jsem si dala špičky a pak se nedotýkám vlasových kořenů. Dávám přednost použití tohoto oleje na mokré vlasy, jak jsem psal výše, je to více poslušná a po umytí jsem obvykle Nemůžu je dát.

  Olej je v plastové lahvičce, olej je absolutně průhledný.

  Na láhvi je napsáno o způsobu použití.

  Promluvme si o výhodách:

  • Peníze jsou vynakládány ekonomicky, po dobu 4 měsíců jsem stále ještě více než polovina.
  • Vůně oleje je sladká, líbí se mi to.
  • Dávkovač je vhodný. Nikdy nebyl příliš daleko.
  • Arganový olej je na 3. místě, který hydratuje a vyživuje vlasy.
  • ne těžké

  Nevýhody pro sebe, nenašel jsem.

  Výhody:

  Velmi příjemná vůně, snadné česání

  Nevýhody:

  Nenašla jsem

  Najednou jsem velmi často barvila vlasy a to mi na nich zanechalo stopu. Nyní jsou spálené, nudné a prostě nemožné je pokrýt bez použití pomocné kosmetiky.
  V poslední době jsem viděl tento skvělý olej na prodej. Obecně jsem měl vždy silnou nedůvěru k vlasovému oleji. Zdálo se mi, že po jejich použití vypadaly vlasy mastné. Ale přesto jsem převzal riziko a získal tento nástroj pro sebe.
  Můj dojem z ropy je velmi pozitivní. Nejprve jsem měl rád jeho vůni. Když jsem začal používat olej na vlasy, byl jsem velmi příjemně překvapen. Olej již během aplikace rozkládá vlasy. Kombinovat je po aplikaci je potěšením.
  Celkovým dojmem můžu říci, že se mi olej velmi líbil a jsem připraven doporučit to svým přátelům a známým.

  Mám také toto máslo! Miluji ho. protože jeho hodnota se vyrovná s úkolem

  Slyšel jsem o tomto nástroji hodně pozitivní zpětné vazby)

  Olej na vlasy, o který jsem dlouho chtěl, a konečně, když jsem chodila s maminkou do obchodu, přesně jsem to narazil. I když jsem si myslel, že si koupím podobný olej, jen od Gliss Kur.

  Začnu popisovat samotný lék:> je to žlutý olej s velmi příjemným a nenápadným zápachem, vhodný dávkovač - správné množství oleje se shromažďuje bez přebytků, proto je výrobek velmi hospodárný.

  Akce: Tento olej lze aplikovat třemi způsoby, před mytí vlasů, na suché nebo mokré vlasy před stylováním nebo kdykoliv v případě potřeby. Aplikuji to pouze na mokré vlasy před stylováním. U suchých vlasů není účinek tak dobrý.

  Po aplikaci: Vlasy, na moje překvapení, s tímto olejem schnou mnohem rychleji (vlasy mi vysychají přirozeným způsobem), stávají se hladké, plné (suché od přírody), lesklé, snadno se hřebeny a vůbec těžké. Na mém vlasu, tento nástroj produkuje účinek dobré výživné masky na vlasy. A opravdu se mi tento efekt líbí.

  Nevýhody pro sebe, nenašel jsem. Kupte jej znovu vícekrát.

  Děkuji všem za čtení)))

  Ahoj všichni) Koupil jsem tento olej zcela náhodou, když jsem šel po Letualulu a narazil na to. A protože nikdy nedokážu klidně projít vlasy, přirozeně jsem ji okamžitě získala)

  Samotný výrobek jde jako přísada pro vlasy, to znamená, že může být aplikována bezprostředně před pokládkou. Zpočátku jsem se bála, myslela jsem si, že mi roztříští vlasy a pak bych celý den chodil s mastnou hlavou. Ale pak jsem převzal riziko. Ale spěchám si, že se nedotýkám kořenů, aplikuji jen na délku a velmi pečlivě na špičky. Myslel jsem si, že jen moje nožnice mi pomohou na suché konce, ale ne) Po použití tohoto výrobku opět (už i hle!) Stal se měkký.

  Chtěl bych také poznamenat, že vůně ropy je prostě neuvěřitelná, vůně velmi chutná. A také dobře svítí vlasy. Láhev je vhodná, protože je vybavena speciálním dávkovačem a pro všechny vlasy mi stačí 4 výplně oleje, takže spotřeba je malá, dost dlouho na to. Kompozice obsahuje arganový olej, a pokud nám výrobce neklame, je pro vlasy velmi užitečný.

  V kompozici je přítomna chemie. Proto jej používám pouze pro délku a pro kořeny dávám přednost více přírodním olejům (kolečko, lopuch, lněné semínko).

  Takže jsem byl příjemně spokojen s produktem, neměl jsem lítost, že jsem ho koupil trochu. A cena je víceméně přijatelná - 100 hřiven. Doporučuji všem))

  A opět o péči o vlasy. Proč nekoupit pro ně dlouho trpělivost. Že s námi ženy nebudou jen vlasy netrpělivé. Ale co dělat? Jak říká: "Krása vyžaduje oběť."

  Teprve zde jsem napsal recenzi o kondicionéru kondicionéru od výrobce Garnier Fructis. Když jsem to zkoušel, byl jsem potěšen a tady jsem narazil na olejový elixír na vlasy a rozhodl jsem se, že ho určitě koupím a zkusím to. Udělala. Vzhledem ke složitosti mých vlasů se otáčejí, někdy nafouknou, pak jsou rovnoměrné kudrlinky, pak se všechny strany vydaly, pak prostě nemohu.

  Láhev tohoto koření není malá 150 ml. Třepání není nutné, otevřete a stříkáním, nástroj je okamžitě připraven k použití. Perfektně stříkané. Skládá se z ovocných olejů a extraktu z čínské kamélie. Vůně velmi hezké a chutné, sladce vonné. Hodně to na vlasy není potřeba, náklady jsou velmi ekonomické. Tento elixír je mírně mastný a co se týče mě, hlavním úkolem není přehánět, ale zároveň je to velmi lehké na vlasy. Jakmile ji položíte, rozložte jej na vlasy nebo rukama, pamatujte si na vlasy nebo je dobře nasypte. Okamžitě pocítíte, že vlasy jsou měkčí.

  Na láhvi se říká, že zabraňuje křehkosti, která nasycuje vitamíny a obnovuje strukturu vlasů od kořene až po špičku. Možná je to tak, nebo možná to jen dělá je měkké a elastické, nemůžu říct, protože moje vlasy jsou barvené blond, nemohou být zcela obnoveny stejně. Ale tento elixír se mi opravdu líbil. Vlasy jsou po něm opravdu živé. Proto ji doporučuji k použití. Koupit a užívat s potěšením, doufám, že se vám to líbí.

  Miluji tento vlasový olej. Super aroma, nerodí vlasy s mírným užitím, vlasy lesknou a vyživují je. Poprvé nepřijímám, užívám to s potěšením;)

  Výhody:

  Velmi měkké vlasy, dobře upravené, pohodlné dávkovač

  Nevýhody:

  Podrobnosti:

  Dobrý den!)

  Myslím, že mnozí si již všimli, že jsem milovníkem všech výrobků na vlasy. Začalo to poté, co jsem je zničil a já jsem byl strach, že se na ně podívám. Vzhledem k tomu, že špičky vlasů byly ve velmi špatném stavu, musel jsem se starat o nějaký nesmazatelný olej, abych trochu ochotně dostal vlasy.

  Rozhodla jsem se ji zakoupit od společnosti Garnier, protože tento výrobce mě nikdy nezklamal. Získal olej-elixír "Transfiguration".
  Vlasy po první aplikaci výrazně lepší. Jsem na mokrých vlasech, ustoupím z kořene asi 20-25 cm. Jediný tlak mi stačí na všech špičkách. Hlavní věc není přehánět! Vzhledem k tomu, že vlasy budou mastné.

  Nedoporučuji používat tento olej těm, kteří mají krátké vlasy!

  Používám je po každém šamponování, vlasy jsou velmi měkké, lesklé a poslušné.

  Radím vám vyzkoušet olej, myslím, že se mnozí budou líbit!

  Co používám v péči o vlasy v okamžiku: Maska pro růst vlasů.

  Výhody:

  výživné, drahé

  Nevýhody:

  Podrobnosti:

  Stejně jako mnoho žen, mám typ vlasů, kořeny jsou mastné a hroty vlasů jsou suché, takže bylo vždy obtížné hřebenit, ale s použitím oleje z elixíru Garnier se všechno změnilo k lepšímu.))) Náš olej je jen na špičkách a po měsíce používání, špičky viditelně zotavují, vypadají živě, méně rozdělují a vypadají dobře upravené. Líbila jsem se také lahvičku, kompaktní, jasná, zásobník je dobře lisovaný. Olej má příjemnou absorpční strukturu a vůni. Vůně oleje trvá dlouhou dobu. Za cenu bych neřekla, že je drahá, ale může být použita dlouho, protože pro zvlhčování stačí dvě nebo tři odbočky. Radím všem!

Pro Více Informací O Suché Vlasy