logo

Vlastnosti a podrobnosti použití oleje na vlasy Avon

Bylo vědecky dokázáno, že krásné ženy jsou úspěšnější kvůli postoji ostatních kolem sebe a vlastní vnitřní důvěře. Dobře upravené vlasy jsou nedílnou součástí krásného obrazu. Hladké, lesklé, zdravé... Oni nejen přitahují pozornost mužů, ale také způsobují vlnu závisti od ostatních žen. Díky vlasovým produktům firmy Avon jsou k dispozici také ošetření salonem.

O značce

Abyste byli krásní, nemusíte trávit čas a peníze na drahé salonní procedury - šampony, emulze, balzámy, oleje značky Avon vám udělají kudrlinky skutečně ztělesněním dokonalosti.

Společnost Avon vyrábí celou řadu výrobků pro péči o vlasy. Můžete si vybrat potřebnou sérii výrobků v závislosti na typu vlasů nebo vyřešit tento nebo ten problém: posilovat žárovky, přidávat objem, pečovat o neurčité nebo barevné vlasy, plnit je vitaminem, zvlhčovat a mnohem více. Díky integrovanému přístupu k péči nebude výsledek příliš dlouho.

Velký sortiment od jednoduchého šamponování až po aplikaci balzámů, masky, spreje a emulze umožňuje každé ženě najít způsob, jak jí vyhovovat.

Obzvláště oblíbené u žen jsou různé oleje pro péči o suché vlasy. Například dvojfázový olej se vyrovná s problémem nadměrně vysušených špiček.

Použití přirozených odvarů bylin, medu, výtažků z květin a ovoce, výživných složek jojoby, ovoce a ořechů činí produkty Avon Mast-keV pro ženy z celého světa.

Veškerá kosmetika společnosti má certifikáty shody, byla vytvořena společná výroba Rusko-Polsko. Rozvoj kvalitnějších formulací a zavádění nových technologií zajišťuje neustálé zlepšování kvality výrobků.

Nepochybnou výhodou společnosti je pořadí výrobků od oficiálního zástupce prostřednictvím katalogu. Zástupce uvede podrobné informace o produktu, vyberte nástroj pro vás, s přihlédnutím k přání zákazníka. Dodávka se uskuteční co nejdříve.

Flexibilní systém slev, propagací, cen, prodejů, dárků s ohledem na přijatelnou cenu finančních prostředků vám umožní koupit celou sérii vašich oblíbených produktů za atraktivní cenu.

Zvláštní funkce

Problém nudných a bez života je pro každou ženu znám. Následující faktory mohou způsobit, že kudrlinky se náhle uschnou a křehčí:

 • Časté šamponování, sušení foukáním, používání horkých žehliček a curlingů;
 • Nepříznivé podmínky prostředí, stres, nedostatek vitamínů a minerálů, nestabilní hormony a nezdravá strava.

Problém suchých špiček je možné vyřešit pomocí speciálních hydratačních a výživných olejů a emulzí vlasů. Avon ošetřovatelské produkty dělají správnou práci.

Jak používat

Používání speciálních olejů pro vlasy může okamžitě zlepšit vzhled vlasů. Výrobek pevně lepí váhy a vlasy se stávají hladkým hedvábím.

Kromě toho je možné použít olej, a to jak na suché vlasy, těsně před rovnání se železem nebo navíjením na střihači, tak i na vlhké prameny, které jsou mnohem hojněji a následně propláchnou.

Při použití pro suché vlasy, správné množství emulze, zpravidla, není větší než dvě nebo tři kapky, by měl být intenzivně třepán mezi dlaněmi a aplikován na prameny, bez tření. Věnujte zvláštní pozornost tipům. Účinek aplikace je okamžitě viditelný - vlasy nejsou elektrifikovány, hroty vypadají vlhké a "živé".

Doporučuje se použít olej před komplikovaným stylingem nebo úpravou vlasů pomocí kadeřnických žehliček, curlingových žehliček potřebných k vytvoření expresivního obrazu.

Pokud použijete výrobek jako masku, v tomto případě je přípravek aplikován na vlhké, čisté vlasy po šamponování. Je třeba poznamenat, že olej by měl být aplikován výhradně na prameny po celé délce, aby se zabránilo kontaktu s kořeny. Nadbytečné vitamíny jsou mnohem horší než jejich nedostatek. Pokud dostanete emulzi na pokožce hlavy, riskujete nadměrné vyživování kořenů. Účes v tomto případě dostane lesk, který, vidíte, nevypadá velmi esteticky příjemný.

Další, podle mého názoru, nejlepším způsobem, jak aplikovat olej, je poté, co jste umyli vlasy, lehce protáhnout do špiček mokrých vlasů. Emulze před zahájením léčby by měla být třepána mezi dlaněmi. Dále lze zámky vysušit pomocí vysoušeče vlasů. Tato aplikace oleje je vhodná pro ty dívky a ženy, které si umyjí vlasy a robí styling ráno před odchodem z domu.

Nejlepší oleje a séra pro vlasy od firmy Avon

Oleje a vlasové sérum se staly nepostradatelnými pomocníky v péči o vlasy. Okamžitý účinek aplikace, příznivý účinek na strukturu vlasů a ochranu před prostředím jsou zjevnými výhodami vlasového oleje. Obnovte a chráňte i vážně poškozené vlasy - přímé jmenování olejů, tekutin a sér od společnosti Avon.

Mnozí z těch, kteří mají dobrý sex, již hodnotili oleje pro špičky vlasů a séra. Trvalé barvení, používání vysoušečů vlasů a žehliček, vystavení životnímu prostředí - všechny tyto faktory nepříznivě ovlivňují stav vlasů a vedou k suchu, křehkost a vzhled rozdělených konců vlasů. Jedná se o olej Avon a sérum na vlasy, které jsou navrženy tak, aby předešly a odstranily výše uvedené problémy.

Nejoblíbenější oleje a séra od firmy Avon

Advance Techniques Série péče o vlasy. Obsahuje několik sér a olejů pro vlasy. Mezi aktivní součásti série lze identifikovat keratin, hyaluron, cenné a vzácné rostlinné oleje: mandle, makadamie, arganové semeno, abrazinový olej, marula, semeno hroznů.

Kontraindikace

Pokud dojde k alergické reakci na jakýkoli kosmetický přípravek, je třeba jeho užívání přerušit. Individuální nesnášenlivost komponentů produktu.

Advance Techniques Celodenní péče o živinové sérum na vlasy

Má složitý účinek na vlasy - eliminuje suchost, zabraňuje vypadávání vlasů a obnovuje lesk a hedvábnost vlasů. Okamžitě vyživuje, chrání před poškozením a vyhladí vlasy.

Složení séra je obohaceno hodnotnými složkami - arganový olej, provitamin B5, vitamín E. Tyto cenné složky pronikají do vlasové struktury a poskytují příznivý účinek.

Jak používat: Aplikujte výrobek na čisté, vlhké nebo suché vlasy ze střední délky. Pečlivě se rozprostírá přes špičky vlasů. Není třeba vyplachovat.

Advance Techniques Hair Sérum "drahé oleje"

Snažte se obnovit a chránit všechny typy vlasů. Pomáhá vyhnout vyschnutí v zimě, chrání jej před náhlymi změnami teploty a suchého vzduchu díky topným zařízením. Naplňuje vlasy vlhkostí a poskytuje lesk a výživu.

Sérum obsahuje komplex čtyř olejů - macadamia, marula, kamélie, mandle.

Aplikujte sérum-olej by měl být po šamponování a používání klimatizace. Je nutné distribuovat produkt ze středu na konce vlasů, vyhýbat se kořenové zóně.

Advance Techniques Hladké hedvábné suché vlasové sérum

Účinně se vyrovná s takovými problémy, jako je ztráta elasticity a lesku, obnoví hladkost vlasů a přirozený lesk.

Sérum obsahuje oleje a hedvábné bílkoviny.

Sérum musí být aplikováno po mytí, před sušením pomocí vysoušeče vlasů nebo pomocí usměrňovače. Rozdělte potřebu na délku vlasů od středu až po špičky. Nevyžaduje oplachování.

Advance Techniques Jemné a normální vlasové sérum "Magic of Hyaluron"

Poskytuje intenzivní lesk, měkkost a jemnost vlasů. Živí vlasy zevnitř a neváží je.

Produkt obsahuje cenné látky: komplex výživných olejů a hyaluronu. Penetrační hyaluron do vlasů je zapuštěn do jeho struktury a naplňuje ho vlhkostí, čímž zraňuje jeho elasticitu.

Aplikujte přípravek jednou týdně po umytí vlasů po použití balzámu. Udržujte na vlasy po dobu jedné minuty a důkladně opláchněte vodou.

Advance Techniques Dvoufázový sérový sprej pro všechny typy vlasů "Drahé oleje"

Poskytuje komplexní péči o vlasy a pokožku hlavy. Hydratuje, vyživuje, chrání vlasy a dodává jim zdravý lesk a zářivost.

Složení sérového spreje je plněno cennými oleji z maruly, makadamy, kamélie, mandlí a hroznů.

Aplikujte sérum na čisté, mokré nebo suché vlasy, které rozdělují celou délku vlasů. Může být také aplikován na kořenovou zónu s lehkým masážním pohybem.

Advance Techniques vlasové sérum "Instant Recovery 7"

Sérum okamžitě působí a obnovuje vlasy na všech frontách: zabraňuje křehkosti, zajišťuje výživu, udržuje vlhkost, obnovuje lesk, měkkost a pružnost vlasů, chrání před teplotními změnami.

Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy od středu délky až po konce a věnujte jim zvláštní pozornost. Není vypraná.

Advance Techniques Sérum pro suché konce vlasů "Shine day after day"

Je zaměřen na obnovení lesku a lesku, zabraňuje rozštěpení vlasů a snadné česání.

Technologie "Multisin", stejně jako oleje a vitamíny poskytují zrcadlový lesk vlasů, jejich hladkost a hedvábnost.

Prostředky se snadno dají a distribuují na vlasy. Aplikuje se po umytí a nevyžaduje oplach.

Advance Techniques Instant Serum 7 Sprej pro poškozené vlasy

Obnovuje a zvlhčuje dělené konce vlasů, zajišťuje jemnost, hedvábnost a hladkost vlasů po celé délce. Okamžitě zlepšuje jejich vzhled a stav bez zeslabení vlasů.

Aplikujte na suché a mokré vlasy a nepotřebujete oplach.

Advance Techniques Kouzelné hyaluronové vlasy plněné sérum

Vyrovnává se s tenkými a nepoddajnými vlasy, které ztratily svůj lesk, pružnost a objem. Tento nový produkt dělá vlasy hustší a obnovuje strukturu živin. Jako výsledek - husté, pružné, objemné a měkké kudrlinky se zrcadlovým leskem.

Aktivní složkou je hyaluron - látka pocházející z kyseliny hyaluronové. Je schopen proniknout hluboko do struktury vlasů a zajistit přepravu vody a živin.

Sérum lze použít k masáži pokožky hlavy a vlasů. Aplikujte na čisté, vlhké vlasy, aniž byste umyli výrobek.

Mezi velkým množstvím výrobků, které nabízí společnost Avon, sérum a oleje zaujímají zvláštní místo - působí okamžitě a nevytvářejí vlasy těžší. Dobře upravené, tlusté a hedvábné kadeře - to je nesporná výhoda jakékoli ženy. Nyní, aby se tento efekt stal jednodušším a dostupnějším díky flexibilní cenové politice a efektivním produktům společnosti Avon.

Avon vlasové oleje (Avon) - znatelný výsledek po první aplikaci!

Každá žena je velmi laskavá k jejímu vzhledu. Samozřejmě, účes v našem obrazu hraje významnou roli.

Dobře upravené a zdravé kudrlinky jsou ornamentem a pýchou spravedlivého sexu. Chcete-li udržet vaše vlasy krásné a zdravé, existuje mnoho různých způsobů péče o ni.

Tento článek se zaměřuje na vlasové oleje ze slavné značky "Avon".

Avon vyrábí celou řadu intenzivních vlasových restaurování již několik let. Vlasové oleje z této společnosti jsou vyráběny v malých průhledných lahvích s dávkovačem, který je vhodný pro ekonomickou spotřebu peněz.

Je třeba poznamenat, že všechny oleje vyrobené touto společností by měly být aplikovány na mokré prameny, takže účinek živin bude větší.

Složení

Dobré výsledky v péči jsou dosaženy díky přítomnosti následujících olejů v séru:

 • Mandle - posiluje vlasy, čímž je silnější a silnější;
 • makadamie - dobře vyživuje vlasy, takže je měkká;
 • arganová kosti - tvoří ochrannou vrstvu, dává lesk;
 • kukuřice - vyživuje a obnovuje;
 • Habešský - díky němu kudrlinky jsou měkké a poslušné;
 • Marula - dokonale zvlhčuje, vyhladí a dodává lesk;
 • hroznový - zvyšuje ochranné funkce, chrání před škodlivými účinky prostředí.
 • Vlasový olej Avon by měl být použit v případě, že vlasy jsou často vystaveny teplu, suchu a křehkost, nebo prostě zabránit děleným koncem a zlepšit vzhled.

  Advance Techniques Series Serum

  "Září den za den"

  Výrobek je založen na přírodních olejích, pomáhá se zbavit plynatosti a péče o poškozené špičky.

  Má příjemnou květinovou vůni, nezanechává tučný lesk, vyhlazuje a usnadňuje česání.

  "Komplexní péče"

  Nasycené různými oleji dokonale reanimuje dokonce i těžce poškozené kadeře, což je živé a lesklé. Dobře hydratuje vlasy a nezanechává mastný lesk.

  "Hladkost hedvábí"

  Tento olej pro vlasy Avon je ideální pro suché prameny. Ve složení hedvábných bílkovin má příjemnou vůni, vlasy po aplikaci získávají hedvábnou hladkost.

  Oleje v séru jsou dobře chráněny před negativními účinky vysoušeče vlasů a usměrňovače.

  "Instant Recovery 7"

  Dobře zvlhčuje, aniž se zatěžuje a nevytváří vlasy mastné. Také se dokonale vyrovná a dělá prameny lesklé a poslušné.

  "Drahocenné oleje"

  Sérum z této série je vhodné pro všechny typy vlasů, je obzvláště vhodné použít v zimě, kdy jsou vlasy vystaveny mrazivému vzduchu, a v místnostech je velmi suchý z topných a topných zařízení.

  Skládá se z komplexu různých olejů (macadamia, marula, kamélie, mandle). Poskytuje lesk a chrání před škodlivými účinky prostředí a udržuje vlhkost obsaženou v struktuře vlasů.

  Výhody a nevýhody

  Na rozdíl od jiných podobných výrobků vyráběných různými kosmetickými společnostmi výrobky Avon příjemně překvapí kupující s rozumnou cenou, i když mnohé z nich nejsou kvalitní nižší než dražší značky.

  Ale obecný dojem o olejích této společnosti je docela dobrý, díky kombinaci "cenové kvality" tolik dívek dává přednost produktům značky Avon.

  Způsob použití

  Nejlepším účinkem by měl být přípravek aplikován ihned po hlavní péči.

  Abyste zabránili vysychání vlasů po šamponování, měli byste si zvolit nesulfátový šampon, přínosem je, že nyní existuje dostatek možností.

  On není tak agresivně působící na vlasy, v kompozici přirozenější a měkčí.

  Dále je třeba položit na kadeře oblíbený balzám, držet několik minut, opláchnout teplou vodou, vysušit ručníkem.

  Použitý olej používáme na mírně vlhkých zámcích. V závislosti na délce dávkovače upravte množství, které potřebujeme. Pro vlasy střední délky stačí dvě nebo tři kohoutky.

  Pokud po vysušení prameny vypadají mastné a těžké, pak příště budete muset použít menší množství produktu.

  Hodnocení zákazníků

  Podle zákazníků mají oleje z Avonu účinek po prvním použití.

  Vlasy se okamžitě stávají lesklé, měkké, dobře upravené, snadněji se hřebeny, a mnoho z nich je potěšeno příjemnou vůní.

  Mnozí zákazníci používají oleje jako fixační prostředek: po nanesení na mokré vlasy se na měkkých kadeřích natáhnou lépe.

  • z Matrix a Garnier;
  • od Kerastaz a Estelle;
  • výrobci Constant Delight a L'Oreal;
  • z Maroccanoil a Londa Velvet Oil;
  • od Vella a Capusa.

  Kde a za jakou cenu koupit

  Produkty společnosti Avon můžete zakoupit prostřednictvím oficiálních zástupců této společnosti prostřednictvím katalogu nebo online na oficiálních stránkách společnosti.

  Bude spolehlivější, a tak budete chráněni před nákupem falešného zboží.

  Samozřejmě, mnoho obchodů s kosmetickými výrobky prodává produkty této společnosti, ale nikdo je zde neomezuje za příplatek, takže kromě toho, že riskujete, že si koupíte falešný výrobek, můžete také zaplatit za výrobek několikrát více, než na oficiální webové stránce nebo při nákupu od obchodního zástupce.

  Mimochodem, ceny olejů této společnosti jsou velmi cenově dostupné: částka se pohybuje od 150 do 200 rublů.

  Bezpečnostní opatření

  Než začnete používat oleje, pečlivě prostudujte složení přípravku, a pokud jste alergičtí na jakoukoli složku, je lepší, abyste tento nástroj nepoužívali.

  Pokud se po uplynutí této doby kůže stane červenou nebo svědící, pak není bezpečné používat tento výrobek. Neberte své zdraví lehce!

  Účinnost prostředků, doba trvání kurzu

  Účinnost přípravku je zpravidla viditelná ihned po první aplikaci.

  Chcete-li obnovit špatně poškozené vlasy, doporučujeme používat oleje každých pět dní po dobu jednoho měsíce. V případě potřeby lze kurz opakovat.

  Olej nemá negativní vliv na vlasy, takže i při konstantním používání vlasy nepoškodí.

  Naopak, ti, kteří neustále používají tyto vlasové produkty, poznamenávají, že problémy s rozdělenými konci zmizely, vlasy se výrazně zlepšily a samotný účes vypadá dobře upravený a krásný.

  Je vždy potěšením, aby každá žena si uvědomila, že vypadá bezchybně. Když se na sebe dívá na obdivné pohledy, funguje lépe než jakékoliv antidepresivum, zvyšuje sebedůvěru, dává dobrou náladu a sílu pro nové úspěchy.

  Proto je naším úkolem, dokonce i nejdůležitějším nutností, udržet naše zdraví a náš vzhled ve vynikajícím stavu.

  Stačí vybrat produkt pro svůj typ vlasů, pravidelně ji používat podle pokynů a užívat si výsledek!

  Avon vlasový olej

  Všechny vedoucí kosmetické společnosti neustále pracují na zlepšení složení a vlastností kosmetiky. Společnost Avon neustále vyvíjí nové produkty pro péči o kadeře, aby svým zákazníkům nabídla co nejvíce řešení pro zachování a udržování krásy účesů. Reputace společnosti jako přední značka na trhu s kosmetickými výrobky a důstojnosti výrobků potvrzují svědectví tisíců spotřebitelů po celém světě.

  Avon Hair Oil je skutečný komplex několika olejů, které se navzájem doplňují a ošetřují prameny po celé délce a hloubce vlasů. Obsahuje oleje z kamélie a marguly, stejně jako makadamové a mandlové oleje. Pro vlasy jsou drahé oleje velmi důležité. Výrobek je také bohatý na arganový olej a poskytuje komplexní péči o vlasy.

  Oleje Camellia a marula dodávají lesku na prameny, obalují a chrání před vnějšími agresemi, například z horkého vzduchu ve vysoušeči vlasů, styling pomocí vlasové clony nebo vlasy, chlorované vody v bazénu apod.

  Makadamové a mandlové oleje procházejí hluboko uvnitř, vyživují se zevnitř a obnovují rovnováhu lipidů.

  Uvnitř můžete udržovat vlhkost s arganovým olejem. Dává pružnost a pružnost, obnovuje strukturu. Ne všechny prostředky se mohou pochlubit cenným arganovým olejem ve svém složení.

  Je velmi příjemné používat vlasový olej - jeho zásluhou jsou jemná struktura a nenápadná vůně, která přeměňuje proces péče o mini SPA proceduru, zaručuje komplexní péči o vlasy na vlasy.

  Jak používat sérum?

  Stručně umístěte láhev s produktem do teplé vody, abyste aktivovali užitečné látky. Použijte vhodnou dávkovací lahvičku, naneste několik kapiček na dlani, uvolněte a jemně roztáhněte na vlhké kadeře. Sérum na vlasy se nanáší na mokré, ale na mokré čištění pramenů.

  Pro účes střední délky postačí dva nebo tři kliknutí na dávkovač. Pokud je překonáte množstvím oleje, bude těžší se umyt, vaše vlasy budou vypadat mastné a stažené, a to navzdory výhodám produktu a vysoké absorpci.

  Pokud je jako prostředek péče doporučeno aplikovat produkt na mokré vlasy, zvláště na špičky, doporučuje se před stylováním stříkat na suché prameny - to dodá další lesk, vyhlazuje kudrlinky a učiní je poslušnými a zároveň chrání před poškozením horkými nástroji.

  V recenzích některé dívky doporučily, aby si na špinavou hlavu aplikovaly olej před vypráním jako masku, některé - okamžitě po umývání na mokru. Někdy se prostředek aplikuje na suché prameny. Vyzkoušejte různé možnosti a experimentálně zjistěte, co je pro vás to pravé. Volba času vhodného pro proceduru je také ponechána na vaše uvážení, můžete provádět proceduru ráno, před zahájením práce nebo studiem nebo si užívat procedury odchodu večer.

  Každý výrobce ví, že reputace se vytváří po dlouhou dobu a je velmi snadné je zničit, takže najdete podrobné pokyny pro použití na každé trubce.

  Zvláště doporučujeme používat olej pro vlastníky suchých, křehkých a poškozených vlasů. Pro poškozené vlasy jsou oleje životně důležité. Pomáhají lepidlům rozdělit, uklidnit je a dělat je lesklé. Nejlepším výsledkem je však dosažení, pokud předřezáte suché bezvládné konce a aplikujte výrobek na čerstvé prameny.

  Pro barvené vlasy jsou také vhodné drahé oleje - jejich použití je nezbytné pro zachování lesku a barvy. Budou také nasycení odstínu.

  Hodnota produktu

  • vlasové sérum je komplex užitečných složek;
  • má jemnou nenápadnou vůni;
  • produkt poskytuje komplexní péči o vlasy;
  • vhodné pro všechny typy vlasů;
  • nasycený jednou z nejcennějších látek - arganový olej.

  Pro vlasy, komplexní péče začíná šamponem a končí sérum, emulze a obecně váš pečlivý postoj. Nezapomeňte, že při výběru výrobce kosmetiky je jeho pověst a recenze pro spotřebitele nesmírně důležité!

  Sérum nebo olej?

  Po znameních mé babičky jsem během těhotenství neřezal vlasy. Po porodu nebyl čas pro kadeřníky. Celkově se ukázalo, že za více než 2 roky jsem jednou zkrátil své tipy. Samozřejmě, to mi nezakrylo vlasy. Podle jejich povahy jsou tučné, ale tenké. Do konce se začaly ještě ztuhovat, stávaly se suché a křehké. Takže bylo rozhodnuto koupit vlasový olej.

  Nemáte mnoho zábavy s kosmetickými obchody, a tak jsem objednal olej od společnosti Avon za použití služeb zástupce. Výrobek se nazývá "komplexní vlasové výživné sérum". Nevím, co způsobilo jméno séra, protože je to olej. Cena byla 159 rublů.

  Kompozice, stejně jako v mnoha produktech této společnosti, ohromí každého chemik. Na třetím místě však byl propasinový olej propasínů, ve středně arganovém oleji a blízko konce - tokoferol-acetát a kukuřičný olej.

  Navzdory skutečnosti, že pokyny říkají, že si prostě položily vlasy, dal jsem jen špičky, což mě zmateno jejich suchostí. U kořenů vlasů a bez oleje mastné. Tak jsem použil olej asi měsíc.

  Strávil se mírně, takže dokonce i 30 ml stačí několik měsíců. Efekt byl. Hroty jsou lesklé a hedvábné. Ale tento efekt je čistě kosmetický, příští den vše vypadá jako obvykle. Měsíc po koupi se mi podařilo dostat se do kadeřnictví, kde jsem bez lítosti vyřízl všechny vlasy, které jsem neměl rád. Používám teď olej, ale mnohem méně často.

  Stále doufám zlepšit stav vlasů. Hodnocuji 7. Velké množství chemie ve složení je vyrovnáno účinkem. Každý může rozhodnout, co je pro něj důležitější.

  Avon vlasový olej

  Pokud po umytí suchým vlasem s ručníkem a nanesením kokosového oleje bude textury produktu vyhlazovat strukturu vlasů a vytvářet struktury kadeřnic. Hlavní věc není usušení vlasů vysoušečem vlasů: nesmíme zapomínat, že to není stylingový výrobek. Toto je máslo. Během aplikace vyživuje a stará se o vlasy.

  K masce na vlasy lze přidat i kokosový olej Avon Advance Techniques. Umyjte si vlasy šamponem, stlačte masku na dlani a přidávejte několik kapek oleje. Míchejte prstem a naneste na vlasy. Natočte vlasy ručníkem nebo nasaďte celofánovou čepičku, nechte ji na chvíli a užijte si účinek, jaký je v proceduře salonu Hot Oil. Získejte celý rituál péče o vlasy doma.

  Třetí možnost: kokosový olej jako základ pro pokládku. Vzhledem k struktuře oleje kartáč, s nímž styl vyhotovujete, pečlivě vyhlazuje strukturu vlasů, zatímco olej obklopuje vlasy a chrání je před tepelnými účinky. To také pomůže odstranit statické. V zimě - perfektní.

  Pokud jsou vaše vlasy velmi tenké, rovné a příliš tlusté, může být pro ně těžké - je lepší používat je nejvýše 1 - 2 krát týdně.

  Objednejte Avon Advance Techniques Hair Serum zde!

  Katalog AVON si můžete prohlédnout zde!

  Přihlaste se k Avonovi Rusko zde!

  Sérum Avon Dry Tip - kompletní přehled produktů

  Poskytování vlasů zdravému, dobře upravenému vzhledu je obtížné. Pravidelné dopady, které narušují přirozenou rovnováhu, jsou všude. Použití tepelného, ​​mechanického stylu, vliv negativních projevů vnějšího prostředí - vše se odráží. Pečlivě chránit kudrlinky pomáhají péči o výrobky, které poskytují bariéru negativním faktorům. Jedním z těchto produktů je Avon Hair Serum.

  Složení séra

  Pozitivní vlastnosti produktu jsou důsledkem dobře zvoleného složení. Základem kompozice jsou přírodní oleje, jejichž vzácné vlastnosti byly opakovaně potvrzeny. Mezi ně patří:

  • hroznový - silný antioxidant, chrání před různými vnějšími projevy;
  • mandle - posiluje, obnovuje strukturu;
  • argan - zpomaluje stárnutí, vytváří lipidovou membránu;
  • makadamie - zlepšená výživa, změkčení, udržování elasticity;
  • kukuřice - napomáhá procesům regenerace, vyživuje, hydratuje;
  • Camellia - stimuluje lesk, hladkost, odstraňuje zmatek;
  • Habešský - vyvolává ochranné funkce, změkčuje;
  • Marula - silné zvlhčování, udržování hladkosti, lesku.

  Tato kombinace součástí poskytuje dokonalou rovnováhu vlastností. Výsledkem je křehkost, vysušení, zesílení a opakovaná péče. Maximální účinnost je pozorována proti dělenému konci: uzavřené poškození zastavuje proces zničení.

  Efekt

  Sérum na vlasy je produkt, který poskytuje účinné obnovení problémových vlasů. Společnost Avon nastavuje nástroj jako inovativní a je schopen poskytnout zámkům spolehlivou péči. Jedinečné složení zaručuje širokou škálu příznivých účinků.

  Prostředky pronikající do vlasové šachty stimulují buněčný metabolismus. Vylepšené vnitřní procesy přinášejí přirozené posilování kudrlin. Díky složitému prospěšnému účinku je růst vlasů urychlen.

  Každé sérum obklopuje chloupky a chrání je před různými negativními vlivy. Vlasy se stávají bariérou, která zabraňuje mechanickému a tepelnému zničení. Zřetelněji příznivý účinek je patrný na rozdělených koncích. Rozdělíme hůl dohromady, nedovolíme, aby se ničivý proces zhoršil. Lze říci, že nastane okamžité obnovení narušeného prostoru.

  Díky komplexnímu složení přípravku získávají vlasy potřebnou hydrataci a výživu. Existuje nasycení prutů, což příznivě ovlivňuje vzhled kudrlin. Lepení, hladkost, pružnost. Vlasy vypadají dobře upravené bez váhání a lepivosti.

  Obecně jsou zaznamenány následující pozitivní změny v hlavě srsti:

  • změnil vzhled kudrlin;
  • poslušnost, hladkost, lesk;
  • změkčuje pokožku hlavy, prochází těsnost, sucho, zmizí lupy;
  • mikrokrouhnutí krve zvyšuje, ovlivňuje růst, vzhled vlasů;
  • pravidelné používání zvyšuje pozitivní účinek dalších možností péče (šampon, balzám, maska).

  Důležitý bod! Komplex užitečných vlastností získaných v důsledku použití séra závisí na frekvenci používání přípravku, dodržování pravidel použití.

  Největší efekt zaznamenají majitelé suchých, mírně poškozených pramenů. Prostředky jsou pro prstence nenahraditelné a jsou vystaveny pravidelnému tepelnému vlivu. S tendencí k pufrování bude také užitečné stratifikace léku. Sérum poskytuje účinnou všestrannou péči o problémové vlasy.

  Fotografie před a po

  Návod k použití

  AVON séra jsou léky, které nevyžadují oplachování. Je snadno použitelný: aplikace se vyskytuje rychle, doba není zbytečná a čeká na dobu expozice. Prostředky jsou distribuovány na čisté suché nebo mokré kadeře. Láhev je vybavena dávkovačem, který pohodlně měří množství produktu. K použití bude vyžadovat:

  1. Stlačte požadovanou částku peněz do dlaně (obvykle stačí 1-3 kohouty).
  2. Lehce brousí sérum v rukou.
  3. Rovnoměrně rozdělte výrobek na prameny, držte ruce od středu délky až po špičky.
  4. Zajistěte maximální pozornost problémovým oblastem (jemně masírujte, otírejte kompozici).
  5. Volitelně upravte styl.

  Sérum má termoprotektivní vlastnosti. Díky jemnému obalování filmu vlasů se nepřehřívá. Použití vysoušeče vlasů nebo žehlení pro stylování nepoškodí poškozené zámky.

  Pozor! Nástroj je doporučen nejméně 1 krát týdně po očistění vlasů. Při častějším mytí vlasů se doporučuje použít sérum po každé úpravě vody.

  Průměrné náklady

  Všechny AVON sera jsou k dispozici v malých objemech (30 ml). Produkty různých sérií se liší podle složení a účinku. Cena léků stejného objemu se mírně liší. Typicky se číslo liší v rozmezí 150-200 rublů na láhev.

  Náklady závisí na místě, době nákupu produktu. Různí zástupci společnosti měří ceny mírně. Pravidelně se konaly různé propagační akce.

  Minimální cena je uvedena pro možnost "Shining day after day" - 150 rublů. Advance Techniques, "Instant Recovery 7" se nacházejí ve středním cenovém rozpětí - 170-180 rublů. Nejdražší: "Komplexní péče", "Hladkost hedvábí" - 200 rublů každý.

  Výhody a nevýhody

  AVON sera mají pro vlasy následující výhody:

  • dát živý, zdravý vzhled;
  • poskytují lesk bez pocitu mastnoty;
  • usnadnit česání;
  • zamaskovat nadměrné chmýří;
  • chránit suché, rozdělené konce od zničení;
  • nehmotné tyče;
  • Nelepte vlasovou síť.

  Příjemná vůně, příjemná konzistence k použití, stručný, ale elegantní vzhled láhve a balení, praktický dávkovač jsou základní bonusy, které přitahují zákazníky. Ergonomický obsah zajišťuje hospodárnou spotřebu produktu.

  Porovnáním očekávání s deklarovanými účinky výrobce se sérum Avon nevyrovná skutečnému ošetření problémových oblastí vlasů. V důsledku toho se rozsah průřezu nezmenšuje, nedochází k obnově poškozených špiček. To je významná nevýhoda výrobku. Kupující se také stěžují na malé množství sér. I když jsou náklady hospodárné, ale při každodenním používání lahve láhev nestačí po dlouhou dobu.

  Při porovnávání objemu s cenou mnoho odkazuje na nadhodnocení. Podobné léky s vysokým obsahem látky v kontejneru budou levnější k nákupu.

  Po podrobném vyšetření séra Avon je jasné, proč jsou vybrány jako prostředek další péče. Produkty mají kvalitní složení, vysokou účinnost, snadné použití.

  Užitečná videa

  Sérum na vlasy Arganový olej od firmy Avon.

  Přehled řady "Vzácné oleje z Avonu".

  lllokony

  o kráse a zdraví vlasů

   Domů »Péče» Avon Hair Oil

  Avon vlasový olej

  Dříve si hedvábí stálo za zlatou cenu, za dobrou klapku, mohli dát krásný kůň a nyní se přidávají hedvábné bílkoviny do sér a šamponů na vlasy! Miluji toto sérum pro to, co dělá moje vlasy hladké)

  Výhody: - vlasy jsou snadno hřebeny, lesklé a hedvábné vlasy, vlasy jsou hladké, vlasy jsou zdravé, vlasy jsou zvládnutelnější, snadné a pohodlné použití, můžete krásně vyzdvihnout prameny, vůně dobře

  Když jsem koupil šampon Smoothness Silk, dal jsem ji matce, protože se k ní přiblížil mnohem víc než já. A po nějaké době jsem se rozhodl objednat stejné sérum a já si to nechám pro sebe.

  • Výrobce. Avon
  • Směr Sérum pro nepoddajné vlasy.
  • Aktivní přísady Silk bílkoviny.

  O mých vlasech. Malované Dlouho Mastné. Špičky nejsou suché. Náchylné ke ztrátě. Lupy č.

  Fľaštička. Sérum je v krásné lepenkové krabici, obdélníkové krabici s obrazem nejsvětlejšího růžového hedvábí a láhev je miniaturní. Sklo. Se šedo-růžovou rytinou, která obsahuje základní informace.

  Láhev má velmi pohodlné šedé čerpadlo, které dodává správné množství produktu. Je třeba poznamenat, že mechanismus je silný, funguje správně. Také sérum je opatřeno průhledným víkem. To je obrovský přínos. Spolehlivá ochrana během přepravy je vám poskytnuta.

  Hlasitost 30 mililitrů. Velmi úsporné.

  Od výrobce.

  Složení.

  Vůně. Přesně to samé jako šampon. Standard pro tuto řadu výrobků pro péči o vlasy. Chemické Salon. S mírnou kyselou vůní. Já osobně cítím jablko-švestkovou příchuť. Obecně je aroma příjemná. Ne otravné. Dlouho se držela na vlasy. Asi 10-12 hodin.

  Konzistence. Tekutina. Transparentní mastná. Ale velmi pohodlné.

  Efekt. Sérum jsem dal na trochu mokré vlasy. Na mé vlasy pod lopatkami není spotřeba séra poměrně velká. Asi 2-3 kliknutí na čerpadlo stačí.

  Po séru jsou vlasy doslova oslňující. Vypadají velmi zdravě! A co je nejdůležitější, je hladkost! Žádná vlasy se necítí být na místě! Hladké a hedvábné dokonalé. Pokud po použití šamponu ze stejné série byly vlasy hladké a drobivé, pak šampon + sérum snižuje účinek drobivosti. Vlasy jsou hladké a příjemné. slick Tady je.

  Je také důležité poznamenat, že po sérových vlasy je velmi snadné hřebenit. Pokud jsou vaše vlasy velice zmatené, ujistěte se, že toto sérum na poznámku. Navíc tento účinek trvá až do dalšího šamponu. Tedy tři dny. A toto sérum dokonale odstraňuje efekt plynulosti. Duo a hříva lva!

  Nebylo pozorováno žádné rychlé znečištění vlasů. Lupy také. No, možná, pokud sérum položíte na kořeny, pak budou podobné potíže.

  Také jsem si všiml pěkného bonusu. Toto sérum je vynikající styl fixace. Pokud aplikujete sérum na vlasy, pak opletení otisky nebo kroužky zkroutí, pak se vydrží déle než obvykle. Velmi příjemné překvapení.

  Obecně jsem s tímto sérem velmi spokojen! Šťastný jako slon! Doporučuji to všem.

  Cena asi 120-250 rublů. Jsem v pořádku

  Položka č. 69666

  Nejsem zástupce firmy Avon. Soudě podle produktu Objektivně podle mých pocitů. Neznehodnocuji a nezměňuji hodnocení.

  Hladké vlasy. Chcete odstranit "efekt dowan"? :) + fotka

  Doplňky: lesklé a hedvábné vlasy, vlasy vypadají přirozeně, vlasy hladké, vlasy hladké a uklidňující, na vlasy načechlé, dobře voní, lepí konce

  Dobrý den všem!

  Mám rád všechny druhy drotářů a zkoušel je dobře, hodně! Něco jako, něco ne. Dnes se mi podělí o revizi vlasového séra od firmy Avon. Nařídil jsem to okamžitě, jak se objevilo v katalogu. A opravdu se mi to líbilo!

  Výhody:

  - Balení a objem. Skleněná lahvička s praktickým dávkovačem. Objem je malý, pouze 30 ml, ale prostředky jsou vynakládány ekonomicky.

  - Textura Kluzná, průhledná, kapalná, mastná.

  - Aplikace Dávám si kapku na dlaně, roztříštím a jemně ji rozšiřuji o vlasy. Mám pořád jednu kapku po celé délce. Nepřehánějte, jinak bude účinek špinavý, mastný vlas!

  - Efekt. Hlavní sérum tohoto séra bych nazval ODSTRANĚNÍ. Pro ty, kteří znají Oduvan po usušení vlasů, ocení tento nástroj. Sérum vyhlazuje vlasy. Zjemňuje, dodává lesk. Neumožňuje zamlžení vlasů během dne.

  Nevýhody:

  - Žádná terapeutická akce. Nikdo nás slibuje, ale bylo by to pěkné. Body pro toto neodstraní Toto znamená čisté vizuální efekt.

  Doporučit aspoň zkuste!

  Děkujeme vám za pozornost!

  Čekám na něco víc, pro mě účinek obvyklého vlasového balzámu

  Výhody: kompaktní a snadno použitelné

  Nevýhody: vyschne vlasy, je obtížné koupit na volném trhu

  Ahoj všichni!

  Chci mluvit o nyní populární masce, nebo spíše termín maska ​​od Avon.

  Objednala jsem prostřednictvím kamarádů mé matky v katalogu.

  Náklady v oblasti 200 rublů pro 4 ampule s objemem 15 ml. (za 400 rubl bych si mohl koupit profese 500 ml masku, ale to už není o tom).

  Výrobce slibuje:

  Ale nic slibuje, jen píše, jak používat nástroj.

  Chcete-li najít alespoň nějaký popis na internetu, musel jsem strávit asi 10 minut, zjistil jsem, že je na webu třetích stran obecně

  Thermomask je produkt pro péči o vlasy, který je vhodný pro všechny typy vlasů. Kompozice je užitečný a výživný arganový olej z Maroka. Tento olej je již dlouho známý svými magickými vlastnostmi obnovy poškozených rohovky (z čeho se tvoří naše vlasy). Proto je tato maska ​​prostě nutná pro poškozené vlasy.

  Složení:

  Všechno dobré je na konci.

  Způsob použití:

  umístěme ampuli na 1 minutu v horké vodě, poté ji aplikujeme na již vyprané vlasy po dobu 1 minuty a opláchneme.

  Občas mám celou ampuli, zřejmě nevím, jak ušetřit peníze ekonomicky.

  Balení: velmi pohodlné, snadno se otevírají a zavírají.

  Konzistence: velmi tenké, nedoporučuji, abych hodně stlačil, protože všechno vyteče z rukou).

  O efektu:

  Aplikoval jsem 3 ampule podle pokynů, účinek je stejný jako u běžného vlasového balzámu.

  Vlasy jsou lesklé a lehce měkké než obvykle. A to je všechno!

  I perederzhala první lahvičku v horké vodě a maska ​​výrazně sušila končí.

  Strávím poslední ampulku ne podle pokynů, bude to déle. Doufám, že dopad bude alespoň některé.

  Nebudu je kupovat už a nedoporučuji. Věřím, že pokud výrobce slibuje účinek za minutu, musí dodržet své sliby.

  200 rublů za 60 ml je drahé, zvláště u společnosti Avon.

  500 ml masky od Estelle a Cara vás bude stát méně.

  Děkujeme, že jste se zastavili!)

  Má péče o vlasy je tady.

  Recenze Aireku - zde.

  Proč jsem proti leštění vlasů - zde.

  Oleje - neocenitelný dárek přírody pro krásu vlasů! Kdo by s tím tvrdil? Šampon "drahých olejů" AVON je důkazem toho! ❖❖❖ (+ fotografie, vzorky, kompozice)

  Dívky, ahoj všichni!

  Dnešní mé recenze se chci věnovat síťovému produktu péče o vlasy - šampon Avon.

  Mám pozitivní postoj k produktům Avon, nekupuji je v krabicích, ale často si kupuji šampony pro můj typ vlasů ze série Advance Techniques. Moje vlasy nejsou zlobivé a nezasahují proti chemickým složkám šamponů, takže když chci ušetřit peníze, Avon mi pomůže.

  V lednu letošního roku společnost vydala novou řadu přípravků na péči o vlasy Advance Techniques "Vzácné oleje s vynikající výživou" s komplexem Nutri 5.

  Produktová řada Advance Techniques pro péči o vlasy "Vzácné oleje s vynikající výživou" s komplexem Nutri 5 je vhodná pro všechny typy vlasů, ale její nejhodnotnější, nejúčinnější a nejúčinnější účinek bude na suché, poškozené, bez života, barvené, tenké a křehké vlasy..

  Složení výrobků obsahuje 5 přírodních olejů, které mají příznivý účinek na vlasy v komplexu:

  • Marula olej - vyhladí a hydratuje;
  • kamélie olej - dává vlasům lesk, usnadňuje česání;
  • Olej z makadamie - má změkčující, regenerační, protizánětlivé a zvlhčující vlastnosti, dává vlasům pružnost a hedvábnost, má výživný účinek na vlasy a pokožku hlavy;
  • Almondový olej - posiluje a zjemňuje vlasy, obnovuje jejich strukturu;
  • Hroznový olej (semeno hroznů) - chrání před vlivy prostředí.

  O mých vlasech:

  Textura je normální (mé vlasy nejsou tenké a nejsou tlusté, mírně kudrnaté). Malované v blondýně. Každý den jsou mé vlasy vystaveny nejen negativním faktorům prostředí (slunce, vítr, déšť apod.), Ale také mechanickému namáhání stylingového zařízení - vlasy. Takže se mi zdá, že řada vlasových výrobků řady "drahých olejů" by měla vypadat dobře.

  Seznámení se série Advance Techniques "Vzácné oleje, vynikající výživa" v komplexu Nutri 5 jsem se rozhodl začít nakupovat šampon a balzám na kondicionér a pokusit se je použít společně. Dnes vám řeknu o šampónu.

  Šampon pro všechny typy vlasů "Drahé oleje"

  Vzhled produktu ❖❖❖

  Avon se snažil (zachytil vlnu), podle mého názoru ideální kombinace klasické černé a olejové barvy - žluté zlato dává šamponovému balíčku (mám strach ze slova) módní vzhled.

  Balíček je vyroben z černého plastu střední tvrdosti a má zavěšené víko.

  Zdá se mi - všechno je hodné. Zjistěte, jak dobře vypadá šampon v koupelně na polici mezi ostatními výrobky.

  A spárován s balzámovým kondicionérem.

  Konzistence šamponu, vlastnosti

  Šampon má hustou mastnou texturu. Následně - velmi hospodárné použití.

  Zdálo se mi, že se pěna trochu horší než ostatní, testovala jsem šampony ze série Advance Techniques. Ale když šlehání na vlasy dává tlustou a velmi jemnou pěnu.

  Barva, parfém ❖ ❖ ❖

  Průsvitná kapalina s nádechem světle žlutého odstínu oleje.

  Aroma pro mě je kouzelná. Ačkoli jsem se nedávno přestěhoval od východních gurmánských příchutí, ale tohle se vzpamatuje, jakmile otevřete láhev. Zdá se mi, že se v ní protínají poznámky sladkého hroznového vína, ořechů a sladkost vanilkových cukrovinek. Aroma je velmi příjemná, viskózní, teplá, obklopující, opojná. Pokud nepoužíváte jiné přípravky po šamponu, pak její vůně zůstává na vlasy dlouhou dobu a sama se cítila.

  Pocity při použití šamponu na vlasy a po ❖ •••

  Vlasy čistí dobře, snadno se vypláchou. Vlasy pod vodou mohou být česané prsty, protože nejsou tvrdé, ale spíše měkké a pružné. A v zásadě je možné bez balzámu kondicionéru (pokud není čas). Ale díky tomu je efekt jistě ještě lepší.

  Po přirozeném vysychání jsou vlasy živé, měkké, hladké, lesklé, neplačují, neelektrní (i když nyní nosím čelenku). Hroty vlasů ve stejném dobrém stavu jako samotné vlasy po celé délce. Nicméně tento šampon mi trochu změnil způsob čištění vlasů, obvykle mi vlasy dvakrát týdně umyjí, teď musím své vlasy umyt ne méně než o dva dny později, protože v šamponu jsou oleje, které mi vlasy velmi dobře zvlhčují.

  Objem: Koupil jsem vzorek v objemu 250 ml. Ale už jsem viděl, že v 5 katalogu vydala společnost 400 ml.

  Výrobce: Rusko.

  Cena v Bělorusku: 25 000 rublů s 21% slevou zástupce (nebo 95 rubl Ruska).

  Nenalezl jsem pro sebe žádný dobrý šampón, proto doporučuji tento šampon těm, kteří mají poškozené (barvené) a vyživující vlasy, dívky s mastnou strukturou vlasů a nepoužívají chemické sloučeniny, tento šampon není pro vás!

  Děkuji všem za pozornost k recenzi a dobrým nákupům!

  Dobrá, lehká vlasová maska ​​s příjemnou vůní a hodnotou.

  Výhody: lesklé a měkké vlasy, vlasy snadno hřebeny, dlouhotrvající lesk a vůně vlasů

  Dnes chci mluvit o maskovací masce od společnosti Avon, která za cenu 150 rublů (se slevou a ještě méně) dává vlasům hladkost, vyživuje špičky a má velmi příjemnou vůni.

  Objednával jsem je jako obvykle, bez práce, líbí se mi aroma a symbolická cena.

  • Maska má příjemnou a lehkou strukturu, spíše jako balzám, snadno se rozdělí do vlasů.
  • Normální spotřeba, pro mou délku vlasů, nádobu o objemu 125 ml. Stála 4x.
  • Nepotřebuje to dlouho držet na vlasy, stačí pár minut.
  • Příjemná vůně zůstává na vlasu po celý den.
  • Vlasy se skutečně stávají hladší (já, jako majitel pórovitých vlasů, myslím, že to je hlavní výhoda).
  • Hroty vlasů se stávají více nasycenými, i když použití přidání. prostředky (sérum, sprej, olej atd.) maska ​​nezbavuje.
  • Vlasy se rychleji nečistí.
  • Maska usnadňuje česání, vlasy jsou uklidňující a měkčí.

  Jsem velmi potěšen, že za levné cenu jsem dostala velmi slušný produkt. Samozřejmě, podle vlastností péče, tato maska ​​nemůže být porovnána s mým oblíbeným od společnosti REDKEN a vlasy, které vyžadují kapitálovou péči, nejsou asistentem. Ale pokud jsou vaše vlasy v dobrém stavu, velmi doporučuji.

  Ujistěte se, že vyzkoušejte další masky z tohoto řádku.

  Děkuji všem za pozornost!

  Maska pro barvené vlasy (a nejen) HAIR Avon naturals vlasová péče. Může po aplikaci USE dát vlhkost a barvu? Jak to používám? I MINUS MASK.

  Výhody: * přiměřená cena, * příjemné aroma, * příjemná vůně, + dodává lesk vlasům, + dokonale zvlhčuje, dobře česané vlasy, lehká struktura

  Ahoj všichni, v této recenzi zjistíte, zda stojí za to koupit tuto masku, ať už to pomůže vašim vlasům, nebo to zhorší.

  Líbilo se mi udělat vlasové masky, prohledávat internet, kontrolovat je a nechcete nakupovat, protože jsem nějakým způsobem neměl příjemnou zkušenost s nákupem a rozhodl jsem se, že je už nepoužívám. Ale když jsem se podíval na katalog Avon, byla to dobrá nabídka. nebo za kompliment nebo za poloviční cenu, nepamatuji se přesně, ale rozhodl jsem se ji objednat, potřebovala jsem vlasy samozřejmě zvlhčující, protože 2 měsíce po barvení se mi staly bez života, nudné a slaměné.

  Avon naturals péče o vlasy

  Maska na vlasy Vlhkost a barva, granátové jablko a olej z kamélie

  Tato maska ​​má nízké pH.

  Trubice : 125 ml. Jednoduchý design

  Bílá maska ​​střední tloušťky, aplikovaná velmi dobře a hladce na vlasy

  Maska je obecně určena pro barvené vlasy, ale můj třes není barven a dokonce je to jako pero po něm, velmi měkké, jako vzduch. Myslím, že to může být použito, a ne pro barevné.

  Potřebujete aplikovat na čisté vlhké vlasy, přidržet 1-3 minuty, nasadit na mokré čisté vlasy a výsledek je stejný, poprvé jsem držel masku 5 minut a výsledek byl normální, ale chtěl jsem vidět, co se stane, kdybych to držel trochu víc. Příště jsem ji držel 20 minut a účinek se stal mnohem lepší, vlasy se staly lesklé.

  Masku vypláchněte teplou vodou bez šamponů a balzámů.

  Musím tuto masku koupit?

  Samozřejmě ano!

  • První věc, kterou jsem měl rád, byl výsledek! Maska dává kouzelnou hydrataci, vlasy jsou měkké a dobře upravené, ale velmi voní
  • Je vhodný pro barvené vlasy a není barven.
  • moje vlasy se milují rychle špinavé a po dvou dnech jsou špinavé a mastné a po této masce můžu chodit po dobu 3 dnů a vypadají to, jako by jsem je právě vypil včera
  • mínus: rozdělené vlasy se začínají vylévat ve všech směrech.

  Radím vám, abyste tuto masku zakoupili a vyzkoušeli.

  Podívejte se také na recenzi vlasů

  PALETOVÉ STŘÍBRY 258 KVĚT

  KARTÁČE MALVA fotografie, kde štětec a dokonce i video!

  Falešné kosmetiky mají také videa

  Moja ztráta - 23 KG

  ★ Setkání s bouřlivým potleskem MULTIFUNCTION Avon oil! Relaxujte ve vaně, ráji ve vlasech a buzz na kůži! ★ Chcete ho poznat lépe? ★ Přijďte se podívat! ★ Seznamte se s vámi! ;) Spousta fotek! ★

  ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Ahoj drahí čtenáři! ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

  Na začátku zimy jsem potkal tento luxusní olej. Z našeho prvního setkání jsem si uvědomila, že to byla láska.

  Nechci nalít vodu, chci se okamžitě dostat k práci.

  Avon Planet Spa olej pro péči o krásu "Brazilské poklady"

  Cena: 340 rublů (bez slevy)

  Objem: 150 ml

  Složení:

  V první řadě sezamový olej. U Avon, tak také na prvním místě! Jste překvapeni? Jsem ano)) Pak všechno, ale zde Avon jako vždy)))

  Sliby výrobce:

  Poskytuje pokožce jemnost a jemnost, dokonale zvlhčuje. Aplikujte výrobek na celé tělo a ponořte se do pocitu nezapomenutelné blaženosti.

  Způsoby použití:

  Pro péči o tělo naneste na kůži.

  Chcete-li připravit lázeň, přidejte 1-2 kapsy.

  Pro péči o vlasy naneste malé množství přípravku na vlhké vlasy a pokožku hlavy, po 10-15 minutách důkladně omyjte vlasy šamponem.

  Vzhled

  Plastová barva rybízu. Barva již přitahuje pozornost.

  Zlatý barevný kryt. Můžete jej otevřít dvěma způsoby: odšroubovat / otočit nebo odklopit / odemknout.

  Když je víko zavřené. olej neplívá, neteče.

  Všechny důležité informace jsou uvedeny na obalu.

  Vůně a konzistence

  Mastná, průhledná žlutá konzistence.

  Vůně je neuvěřitelně příjemná, ani chemická ani neobtěžující. Aroma je tak sladká, luxusní. Páchne jako nějaké bobule, ale nechápu co.

  Tento nástroj chce používat každý den, ruce a dosah pro ně. Je to potěšení použít, jako třeba koupání.

  Výsledky

  Tady chci všechno vyřešit.

  ★ Péče o tělo ★

  Používám tento olej večer před spaním. Olej se snadno aplikuje, absorbuje se velmi rychle. Ráno na to nemám olej, protože se obávám, že na oblečení nechává olejové skvrny. Tento olej je dobře absorbován, ale olej je stále)))

  Po aplikaci se pokožka okamžitě stává hladká a jemná, zvlhčená a sametová. Je příjemné se jí dotknout. Vůně zůstává po celou noc, dokonce i v dopoledních hodinách můžete cítit blaho. Efekt jemnosti a plynulosti trvá téměř den! Obvykle v zimním období každý večer pokožka je tak suchá, že se chci koupat v krémách a olejích. Po použití tohoto prostředku večer není taková suchost a suchost.

  ★ Péče o vlasy ★

  Poprvé jsem se bála, aby mi to dala na vlasy. No, jaksi po těle jsem si tento olej pořád koupil)), ale jakmile jsem vzal risku a nikdy mě nelitoval))

  Oleje si vlasy (bez zahřívání ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě), čekala 15 minut a umyla vodou. Z výsledku zůstal nadšený.

  Když olej ještě umyjete vodou, cítili jste, jak jemné a hedvábné jsou vaše vlasy. Když jsou vlasy suché, uvědomíte si, že vaše vlasy jsou LUXUSNÍ. Jsou snadno hřebeny. ne elektrolyzujte.

  Olej snadno vypláchněte běžným šamponem. Vlasy poté, co není rychlejší znečištění.

  ★ Pro koupel ★

  Mám rád namočenou ve vlažné vodě, pěnou, solí nebo olejem, takže často používám tento nástroj pro takové účely.

  Rád se dostávám do koupelny a užívám si nejjemnější vůni.

  Po koupeli s tímto olejem jsem na pokožce nenalezl žádné zvláštní změny. Pak jsem zjistil, že pluses mají jen chuť.

  Avon Planet Lázeňský olej pro kosmetickou péči Brazilské poklady od Julie DOPORUČUJE!

  Děkuji všem za pozornost!

  Moje vlasy nikdy nebyly tak měkké. Skvělé všestranné s úžasnou vůní

  Výhody: chutná vůně, vlasy po něm lesknou, snadno se vyplachují, nejsou drahé, vyživují, pomáhají v boji s dělenými konci, zvlhčují

  Řeknu hned, že jsem velkým fanouškem série Avon Planet SPA. A proto jsem nemohl koupit nový - olej pro kosmetickou péči.

  Stejně jako u všech výrobků této řady má olej velmi krásný balíček.

  Podle slibů výrobce je tento olej univerzální - vhodný k použití jako přípravek na péči o pokožku na pokožku, vlasy a také na koupání.

  Základem tohoto nástroje je sezamový olej, který je již dlouho známý svými vynikajícími kosmetickými vlastnostmi: hydratuje, vyživuje, zjemňuje, vyživuje pokožku vitamíny A a E a také obnovuje strukturu oslabených a poškozených vlasů. Kromě sezamového oleje je v kompozici přítomen i vitamin E. No, podle tradice, výrobce přidal tam trochu chemii, ale co bez ní?

  První věcí, kterou jsem použil na olej, byla srst. A moje vlasy jsou STRAW (díky mé lásce k pece a vysoušeč vlasů). Pokyny, které se doporučují aplikovat na vlhké vlasy a pokožku na hlavě po dobu 10-15 minut, ale už jsem si už zvykl udržovat olej delší, a tak jsem nechal olej na vlasy po dobu 40-60 minut. Olej vypláchněte dostatečně snadno - použijte pouze šampon 1 krát! Výsledek - vlasy ožily, dokonce i suché, dělené konce leskly! Obzvláště nápadná je měkkost vlasů - jako dítě :)

  Nyní dodatečně používám tento olej jako praní na konce vlasů. Třepím do dlaní malé množství oleje a aplikuji ho na vlhké, zvrásněné vlasy. Pokud ho nepřehneme olejem, na vlasy nebude nadbytek tuku.

  Pro péči o pleť na těle, po sprchování aplikuji olej na vlhkou pokožku. Olej se absorbuje velmi rychle - po dobu 5 minut. Kůže po tomto oleji je nádherná - měkká a sametová! Kromě toho na pokožce po dlouhou dobu udržuje vůni oleje.

  A aroma oleje je prostě neskutečná! Vynikající bobule příchuť!

  Pro Více Informací O Suché Vlasy