logo

Kerastazový vlasový olej

První příklady kosmetické společnosti Kérastase - dceřiná společnost francouzské společnosti L'Oreal - se setkaly se spotřebiteli na počátku šedesátých let minulého století.

Tato značka se původně specializovala na problematiku péče o vlasy a kůže hlavy patřící do třídy luxusu.

Před dvěma lety se na světovém trhu objevil jedinečný výrobek - kerastasis elixir final hair oil, který brzy získal pověst jednoho z nejlepších výrobků pro péči.

Multifunkční elixír elixír kerastázového oleje

Tento produkt, který je určen pro péči o všechny typy vlasů, je nepochybně oblíbený v elixírové řadě.

Jak vyplývá ze statistik spotřebitelských recenzí, ve většině případů ospravedlňuje naděje, které jsou na ně kladeny, na rozdíl od nových výrobků, které rozšířily sérii.

Složení

Jedinečné vlastnosti multifunkčního oleje pro všechny typy vlasů, zabalené do plastové lahve zlaté barvy, jsou vysvětleny harmonickou kombinací olejů:

 • Kukuřice. Tato složka, která má výrazný antioxidační účinek, je schopna zvýšit ochranné funkce pokožky a zmírnit ji nadměrnou suchostí.
 • Argans. Tento olej z nepaměti je považován za téměř prospěšný pro vlasy. Rozsah jeho příznivých účinků zahrnuje takové funkce, jako je posílení vlasových folikulů, stimulace růstu, účinná obnova poškozené struktury, ochrana před škodlivými účinky ultrafialového paprsku.
 • Camellia. Tato složka má vynikající regenerační účinek a schopnost vyživovat a hydratovat vlasové folikuly a tyčinky.
 • Semena pentaklerie (strom známý jako prakaxi). Tento jedinečný výrobek se často nazývá přírodním analogem silikonu - efektivně tak vyhladí strukturu vlasů, což je při česání neobvykle hladké, lesklé a zcela zamotané.

Vlastnosti

Olej pro všechny typy vlasů má:

 • Velmi příjemná nenápadná vůně kamélie. Po aplikaci na vlasy je téměř neviditelný.
 • Absolutní průhlednost.
 • Lehce mastná konzistence, která umožňuje rychle vstřebat a dokonale rozdělit olej do vlasů, což jim dává mimořádnou hladkost, měkkost a hedvábnost.

Multifunkční olej:

 • Dokonale hydratuje a vyživuje kudrlinky všech typů.
 • Vrací elasticitu k křehkým nadměrně vysušeným pramenům.
 • Má antistatický efekt. Po aplikaci se kučely přestanou elektrizovat.
 • Příznivý účinek na koncích vlasů, který brání jejich sekci.
 • Posiluje vlasové folikuly a zabraňuje vypadávání vlasů. Pravidelné používání oleje činí vlasy mnohem silnější.

Zveme vás, abyste se seznámili s produkty společnosti L'Oreal, přečtěte si článek Loreal autosunburn.

Jak používat

Olej pro všechny typy vlasů není pro nic nazvaný multifunkční. S ním můžete provádět řadu manipulací, které jsou neuvěřitelně výhodné pro zdravé i oslabené prameny.

 • Stav suchých a poškozených pramenů se výrazně zlepší výživnou maskou kerastázového oleje, která předchází postupu jejich praní. Několik kapek oleje se protáhlo špičkami prstů a aplikovalo na kořeny vlasů a otíralo je energickými masážními pohyby. Díky masáži, která stimuluje nával krve do hlavy, se účinnost efektu unikátního komplexu olejů zvyšuje několikrát. Po dokončení masáže si vezmou hřeben se vzácnými zuby a v kombinaci s prameny přispívají k rovnoměrnému rozdělení oleje po celé délce. Poté postupujte tak, abyste vytvořili účinek sauny. Hlava je zabalena kusem plastové fólie a zahřívá se kloboukem, ručníkem nebo teplou plenou. Po uplynutí jedné hodiny postupujte podle obvyklého postupu mytí vlasů.
 • Racionálnějším způsobem je použít olej jako kondicionér, který nepodléhá proplachu. Čerstvě umyté kudrlinky jsou mírně sušené, zabalené ručníkem. Poté se na dlani vytlačí dvě kapky hojivé látky, protáhnou se mezi prsty a aplikují na mokré kadeře. Pohyby prstů mohou být česané nebo bičovány. U mokrých vlasů se olej aplikuje snadněji a jeho spotřeba se sníží. Šetrné dívky by si to měly vzít na vědomí.
 • Díky vysoké účinnosti výrobku pro každodenní péči o kudrlinky stačí pouze jedna kapka kerastasového oleje. Přítomnost vhodného dávkovače eliminuje možnost chyby při odstraňování produktu z lahve. Jedním kliknutím se dostane jen taková část oleje, která postačí na zvládnutí všech vlasů. Kerastazový olej se používá na sušených a již položených kadeřích. Tím je ušetří elektrifikace a "efekt pampelišky" na hlavě.
 • Pomocí kerastazového oleje můžete ušetřit kudrlinky z vysokých teplot při používání kadeřnického žehličky, vysoušeče vlasů nebo curlingu. K tomu došlo pár kapiček oleje, které se protáhly mezi prsty, rozložené po celé délce vlhkých pramenů. Olejová fólie, která okamžitě obaluje všechny vlasy, zabrání prasknutí a tepelnému poškození pramenů.
 • Chcete-li dát lesku zrcátko a dodatečně přivádět jednotlivé špičky pramenů, olej se aplikuje buď na ně, nebo ze středu délky. Aplikovat tukovou látku na celou délku kudrlin je v tomto případě nepraktické: můžete jim dát poněkud neuspokojivý vzhled.

Více o produktech L'Oreal naleznete v článku "L'Oreal Shading Shampoos".
Podívejte se na videoklip klasického kerastazového oleje na vlasy Elixir ultime

Všechny druhy oleje Kerastaz

Multifunkční olej pro všechny typy vlasů dlouho nezůstal jediný produkt obsažený v jedinečném pečovacím komplexu vyvinutém specialisty společnosti Kerastaz. V současné době řada elixirových olejů ultima má čtyři unikátní produkty, které kromě základního oleo-komplexu obsahují i ​​jen jejich vlastní složky.
Průměrná cena každé produktové řady elixir ultima je přibližně stejná a pohybuje se v rozmezí 1 500 až 1 800 rublů.

Pro poškození

Olej určený k ošetření poškozených a suchých kadeří, zabalených do láhve zeleně.

Tvůrci ocenili olej neobvyklou, ale příjemnou vůní dřeva a citrusů.

Jeho jedinečnou přísadou je Moringi Leaf Extract, tropický strom rostoucí v Asii a několika afrických zemích.

Přítomnost tohoto extraktu zvyšuje ochranné vlastnosti oleo-komplexu, který je základem produktu.

Díky němu kudrlinky dostávají dodatečnou ochranu před agresivními účinky okolního klimatického prostředí a také získávají pevnost v důsledku obsahu železa, hořčíku, vápníku a silných antioxidantů - vitamínů A a C.

Marina:

Díky oleji na poškozené vlasy od společnosti Kerastaz jsem dokázal obnovit strukturu jejich kadeřnic, které byly postiženy četnými skvrnami a kadeřemi. Když se používají jako nesmazatelná kondicionér, stanou se hedvábnými, neuvěřitelně poslušnými, snadno se hřeblí. Když je láhev u konce, dostanu další.

Antonina:

Stav mých vlasů, který ztratil svůj lesk a zoufale se rozdělil v důsledku častého používání vysoušeče vlasů a curlingu, mě dlouho znepokojoval. Naštěstí jsem se podařilo získat nádherný produkt - kerastazový olej, elixír, který je pro nejkrásnější kudrnaté vlasy. Po prvních procedurách získal můj nudný pramen již zapomenutý lesk a začal vypadat více volumetricky. Po chvíli jsem byl překvapen, že jsem pochopil, že už nemám problém rozdělit.

Pro malované

Produkt, který je určen pro péči o barevné prameny, může být rozpoznán růžovou barvou láhve a poměrně silnou konzistencí, která ji odlišuje od celé řady olejů na péči (tato látka není vhodná pro všechny vlasy).

Vrcholem jeho chemického vzorce je přidání extraktu z listů císařského bílého čaje.

Vzhledem k vysokému obsahu antioxidantů ve složení extraktu a dosažení redukčního účinku, který má olej na poškozenou strukturu barevných kadeří.

Dalším účelem tohoto výrobku je zachovat a prohloubit barvu barevných pramenů.

Výsledkem je, že potřeba příliš často barvit vlasy je eliminována a traumatický účinek agresivních barevných kompozic bude muset být uchvácen mnohem méně často.

Daria:

Používám olej pro barevné vlasy v poslední době. Považuji za pozitivní okamžik svého dopadu skutečnost, že barva s prameny se nyní neodstraňuje tak rychle jako dříve. Neměl jsem rád obtížnost použití produktu: olej je tak silný, že je obtížné ho rovnoměrně rozložit po celé hlavě.

Alexandra:

Nový výrobek pro barvené vlasy zůstává nespokojený: váhy jsou těžké, obtížně aplikovatelné a jsou velmi drahé. Za tuto cenu můžete efektivněji a méně problematičtěji získat finanční prostředky.

Zjistěte si zde o L'Orealu tu nejvhodnější pěnu z barviva na vlasy.

Pro tenké

Olej, vytvořený pro péči o tenké a oslabené kudrlinky, je zabalen do láhve purpurové.

Jedná se o nejlehčí produkt celé linie s konzistencí připomínající vodu.

Obohacený růžovým extraktem a vitamínem E dokonale chrání kudrlinky před negativním vlivem klimatických faktorů, naplňuje je silou, užitečnými a živinami, zabraňuje průřezu špiček.

Galina:

Máslo na jemné vlasy je obecně potěšeno: bez vážení světlých pramenů jim dává lesk a dobře upravený vzhled. Já se mi opravdu nelíbí jeho vůně: v něm je parfém alkoholu.

Elena:

Tento produkt je v teplé sezóně opravdu dobrý. V zimě přispívá pouze k elektrifikaci kudrlin, které zpracovala.
Přečtěte si, jak vyrobit kávové masky na vlasy.

Kde koupit olej?

Koupit všechny oleje řady elixír poslední obyvatelé velkých měst mohou v obchodech, salonech prodávat profesionální kosmetiku.

Populace malých měst, s největší pravděpodobností, bude muset objednat on-line.

Množství online obchodů nabízí několik možností platby za objednané zboží: plastovou kartu, převod platby na bankovní účet nebo elektronickou peněženku. Ve velkých městech je kuriéřská služba, která poskytuje hotovostní platbu.

Olej na vlasy společnosti kerastaz je kvalitní výrobek, který může poskytnout opravdu profesionální péči o vaše zámky.

Vysoká cena je odůvodněna vysokou hospodárností produktu.

Jedna láhev stačí na několik měsíců pravidelného používání.
Jak si vybrat krém pro unavené nohy a křečové žíly najdete zde.
Jak používat ortopedické děliče pro nohy, přečtěte si zde.

Kerastase Elixir Ultime řada vlasových olejů - profesionální péče ve vašem domě

Oleje na vlasy Kerastaz od L'Oreal - skutečné nálezy pro ženy, které chtějí vidět vlasy krásné, dobře upravené a zdravé.

Přípravky jsou vyráběny ve Francii, což svědčí o jejich vysoké kvalitě a souladu s mezinárodními standardy kosmetické péče.

V tomto článku se podrobněji podíváme na oleje Kerastaz pro vlasy, zjistíme jejich složení a účel, naučíme se aplikovat, náklady a další důležité informace.

Popis a aplikace, formulář pro uvolnění

Zvažte více hlavních olejů pro značku vlasů Kerastaz.

Ihned poznamenáváme, že objem všech olejů této značky je 125 ml a uvolňovací forma jsou plastové transparentní lahve různých barev.

Pro malované

K péči o barevné vlasy je olej určen v růžové lahvičce.

Automaticky se předpokládá, že barvené vlasy jsou přinejmenším poněkud poškozené, takže tento olej lze aplikovat také na nelakované, ale slabé, poškozené vlasy.

Pod vlivem této drogy, potřeba barvit vlasy často zmizí, což je samozřejmě poslední přínos.

Produkt obsahuje vzácnou složku - extrakt císařského bílého čaje. Díky této složce má olej antioxidační vlastnosti a výrazně obnovuje kudrlinky.

Při pravidelném používání je možné zabránit vyluhování barviv a zabránit tak barvení.

Pro poškození

Tento výrobek je balen v elegantní láhvi se zeleným odstínem. Vůně produktu je také přirozená - velmi příjemný citrus s dřevěnými notami.

Na základně je speciální oleo-komplex, díky čemuž je zajištěna komplexní péče o oslabené a těžce poškozené kadeře.

Navíc je prostředek obohacen o minerální složky: hořčík, vápník, železo, vitamíny.

Kerastase vlasový olej má vynikající zvlhčující a změkčující vlastnosti, je schopen chránit kadeře před nepříznivými vnějšími vlivy, což je nejlepší nástroj pro každodenní použití.

Pro tenké

Kerastazový olej v láhvi lila je určen pro péči o jemné vlasy.

Hlavní složkou je speciální extrakt z tisíciletí růží. Kromě toho obsahuje také tokoferol, který je nezbytný pro výživu a posilování pramenů.

Olej je vhodný pro použití na suché vlasy a nanáší se před umytí hlavy usnadňuje česání pramenů.

Od ultrafialového záření

K ochraně vlasů před vystavením horkému slunci výrobci vyráběli Kerastazový olej s celou řadou užitečných látek: keratiny, polymery, přírodní oleje, vitamíny.

Kompozice má také speciální UV filtry - látky, které zabraňují pronikání slunečního světla do struktury pramenů.

Spolu s ochranou před sluncem produkt také vyživuje prameny, chrání je před vysycháním, obnovuje díky keratinům a posiluje je.

Aplikuje se na mokré i suché kadeře: účinek aplikace se nijak neliší.

Pro všechny typy

Tento olej - hlavní linka. Jeho účel je univerzální: nástroj současně posiluje vlasy, vyživuje a obnovuje, zabraňuje průřezu, poskytuje lesk a hedvábnost.

Jako součást několika různých olejů:

 • kukuřice;
 • argans;
 • prakaksy;
 • kamélie.

Všechny složky splňují svůj vlastní úkol a společně vytvářejí jedinečný komplex, který podporuje vlasy, posiluje a vyvíjí mnoho dalších užitečných funkcí.

Srovnání s analogy

Společnost L'Oreal je známa daleko za hranice Francie kvůli vysoké kvalitě svých kosmetických přípravků.

Vývojáři značky používají při vytváření nejen nejnovější technologie, syntetické vysoce účinné látky - polymery a keratiny, ale také lidové recepty, které obsahují přírodní bylinné přísady.

Přípravky nezanechávají mastný film, jsou snadno použitelné a jsou vhodné pro každodenní péči - všechny tyto a mnoho dalších výhod výhodně odlišují produkty Kerastazu od podobných výrobků.

Jak požádat

Prostředky mohou být použity pro zpracování jak sušených, tak i mokrých pramenů. V každém případě aplikace drogy uvolní hlavu vlasů ze statické elektřiny, odstraní zhoubný vzhled a přidá objem.

Při pokládce pomocí tepelných přípravků se doporučuje používat produkty Kerastaz. V tomto případě lék chrání prameny před negativními účinky vysoké teploty a sušení.

Olej se nanáší před pokládkou na mokré kadeře v malém množství a opatrně rovnoměrně rozdělí.

Pokud chcete, aby vaše vlasy svítily a tipy vypadaly zdravě, aplikujte výrobek buď pouze na koncích, nebo od středu délky.

V tomto případě je nežádoucí aplikovat na celou délku a na kořeny, protože účinek účesu se může stát nedbalostí.

Je třeba ji velmi energicky otírat, aby se zvýšil krevní oběh pokožky hlavy, a tím se maximalizuje účinek masky.

Hřebenový výrobek se rozšiřuje vlasy a pak obalí kolem hlavy s filtrem, čímž vznikne "saunový efekt". Pro větší efekt se doporučuje zahřát hlavu shora s kloboukem nebo ručníkem.

Maska by měla být uchovávána na vlasy po dobu půl hodiny, po které byste si měli vlasy obvyklým způsobem omýt.

Pokud chcete drogu aplikovat bez následného opláchnutí, mělo by to být provedeno na mokrých čistých pracích pracích. Před nanesením oleje nezapomeňte vlasy trochu uschnout.

Chcete-li výrobek používat jako klimatizaci po mytí, stačí pár kapek. Výrobek by měl být vytlačen do dlaně, natažen a okamžitě aplikován.

Pohyb může být jak řízení, tak vyhlazení. Všimněte si, že při aplikaci na vlhké vlasy bude spotřeba finančních prostředků hospodárnější a lék bude lépe aplikovat.

Pro denní péči stačí pouze jedna kapka: zhodnoťte efektivitu produktu. Jedním kliknutím poskytuje dávkovač přesnou část, která je potřebná pro jeden postup.

Recenze

Oleje na vlasy z řady Kerastaz získaly mnoho ocenění online. Zákazníci berou na vědomí vysokou kvalitu léčiv a zdůrazňují jejich účinnost.

Mnoho žen si všimlo, že jejich vlasy díky použití přípravků Kerastaz se staly silnějšími, silnějšími, zdravějšími a krásnějšími než předtím.

V důsledku použití přípravků Kerastaz si většina žen všimla výrazného poklesu křehkosti pramenů, vzhledu elasticity a síly v kadeřích.

Zákazníci také poznamenávají, že vlasy reagovaly na povětrnostní jevy: slunce, mráz, vysoká vlhkost.

K výše uvedeným skutečnostem se nedá pomoci, ale přidáním lesku, který se zdá vlasům, jako výsledek i týdenního používání přípravků Kerastaz. Tuto skutečnost si všimli mnozí.

Většina žen také zaznamenala mírné česání: majetek, který nebyl pozorován před použitím přípravků Kerastaz.

Kde koupit a za jakou cenu

Průměrná cena Kerastazových vlasových olejů dnes činí 2000-2500 rublů. Je to dost drahé, protože výdaje na finanční prostředky jsou poměrně ekonomické a kvalita - na výšku se ukazuje jako zisková.

Přinejmenším určitě levnější než řada profesionálních ošetření péče o vlasy v salonu.

Můžete si zakoupit výrobky v obchodech prodávající profesionální kosmetiku pro kadeřnictví a salony. Kromě toho existují drogy Kerastaz a v obchodech s VIP kosmetikou.

Pokud žijete v malém městě, je nejlepší objednat si svůj oblíbený produkt v online obchodě.

Oleje na vlasy Kerastas: jak si vybrat a jak používat?

Pokud se vaše vlasy výrazně zhoršily, měli byste koupit olej. Existuje mnoho takových nástrojů, ale oblíbená a osvědčená značka Kerastas si zaslouží zvláštní pozornost.

Společnost Kerastaz se specializuje na výrobu široké škály výrobků pro péči o vlasy a dlouhodobě zaujímá výklenek na kosmetickém trhu. Olej si zaslouží zvláštní pozornost. Jsou k dispozici pro několik různých druhů vlasů, stejně jako k řešení různých problémů. Podrobněji o každém konkrétním nástroji řekneme.

Pro poškozené vlasy

Pokud jsou vaše kadeře poškozené a ztrácejí zdravý lesk, měli byste si koupit olej Kerastase Elixir Ultime Immortal Moringa.

Složení

Hlavním prvkem tohoto nástroje je výňatek z nesmrtelné Moringy nebo takzvaného Stromu života. Navíc je tento elixír obohacen živinami, jako je železo, vápník, hořčík a vitamíny C a A.

Efekt

Při pravidelném používání tohoto nástroje budou kudrlinky díky zdravé výživě získávat zdravý vzhled a přirozený lesk. Po nanesení na každé vlasy zůstává neviditelný tenčí film, který lepí váhy, vyplňuje stávající prázdné prostory a také chrání před negativními vlivy. Navíc kudrlinky získávají lehkou příjemnou vůni s jemnými tóny citrusových plodů.

Aplikace

Tento olej lze aplikovat jedním z následujících čtyř způsobů:

 1. Pokud chcete poskytnout výživu a ochranu kudrlinám před jejich sušením, pak bezprostředně před tímto postupem aplikujte složení od středu vlasů až po jejich konce.
 2. Pro zajištění dokonalého stylingu rozdělte složení sušených kudrlin a položte je. Nástroj dává objem vlasů, ale současně zachovává přirozenost.
 3. Pro každodenní péči jednoduše aplikujte olej v jakékoliv vhodné době a rozšiřujte ho po celé délce vlasů.
 4. Chcete-li vyčistit kudrlinky a odstranit z povrchu všechny zbytky pokládky a jiné prostředky, jednoduše aplikujte kompozici před šamponováním.

Recenze

Recenze ukazují, že vlasový olej Kerastase Elixir Ultime Immortal Moringa je opravdu účinný. Mnozí říkají, že kudrlinky se staly brilantnějšími a krásnějšími, a to je patrné ostatním. Konzistence je velmi pohodlná, aroma je příjemná a absolutně neinterační. Navíc je nástroj vhodný pro všechny typy.

Náklady na

Cena jedné lahve o objemu 125 mililitrů je asi 1600-1900 rublů.

Pro jemné vlasy

Olej "Kerastaz Elixir Ultime s Millenium Rose" - multifunkční nástroj pro citlivé a tenké vlasy.

Složení

Složení tohoto produktu obsahuje extrakt z tisíciletí růží a jedinečnou složku Oleo-Complexe, obsahující vše, co potřebujete pro posilování a výživu.

Efekt

Tenké kudrlinky vypadají bez života a oslabují, stejně jako jsou vystaveny jakýmkoliv nepříznivým účinkům. A tento nástroj vám umožňuje plně vyživovat a efektivně posilovat všechny vlasy.

Aplikace

Existuje několik způsobů, jak je použít:

 1. Aplikujte směs denně pro pravidelnou údržbu.
 2. Pokud chcete položit kadeře, aplikujte nástroj po vysušení. Hladkost, extra hlasitost a lesk se objeví.
 3. Olej můžete použít jako nesmazatelný kondicionér před sušením při sušení. Kompozice by měla být aplikována na kadeře, počínaje od středu a postupně se pohybovat směrem ke špičkám (tato zvláštní zóna potřebuje zvláštní ochranu).
 4. Před mytím použijte kompozici pro další čištění od nečistot a stylingových výrobků.

Recenze

Recenze tohoto nástroje jsou rozdělena. Někteří jsou spokojeni a zaznamenávají změny k lepšímu. Jiní však věří, že prakticky nemá žádný vliv a cena je značně nadhodnocená. Konzistence je příliš tenká, někteří si všimli vůně alkoholu. Navíc nástroj v některých případech suší kudrlinky.

Náklady na

Cena produktu činí asi 1700 rublů za balení 125 mililitrů.

Pro barevné vlasy

Barvení je poměrně agresivní procedura, po které je nutná zvýšená péče. A olej "Kerastaz Elixir Ultime s císařským čajem" jej poskytne.

Složení

Kompozice obsahuje unikátní Oleo-Complexe, stejně jako extrakt císařského čaje.

Efekt

Imperiální čajový extrakt vám umožňuje šetřit barvu vlasů a zabraňuje vyluhování barviv a dodatečně vyživuje kudrlinky a nasycuje je potřebnými látkami.

Aplikace

Pokud se rozhodnete tento nástroj koupit, budete příjemně překvapeni jeho všestranností a různými způsoby použití. Za prvé, kompozice lze použít pro styling, nanášení po vysušení pomocí vysoušeče vlasů. Za druhé, nástroj vám poskytne každodenní plnou péči, pokud bude aplikován každý den, například před odchodem z domu nebo po umytí hlavy. Za třetí, kompozice může hrát roli nezmazatelného kondicionéru, který se používá bezprostředně před sušením. A za čtvrté, olej umožní odstranit z povrchu vlasů nejen znečištění, ale i zbytky prostředků používaných pro fixaci.

Recenze

Jak ukazuje recenze, nástroj je velmi vhodný při aplikaci, protože má lehkou strukturu a rychle se vstřebává. Po použití jsou kudrlinky zdravé, lesklé a měkké, snadno se hřebou a hodí. V tomto případě se nepozoruje účinek vážení a aroma je velmi příjemná a lehká. Také mnozí, kteří se rozhodli koupit nástroj, poznamenali, že jedna láhev je dost dlouhá doba.

Náklady na

Cena jedné láhve 125 mililitrů je asi 1600-1800 rublů.

K ochraně před slunečním zářením

Přímé sluneční záření na vlasy je škodlivé, takže pokud často strávíte dlouhé hodiny na slunci, měli byste si koupit olej Kerastase Soleil Huile Celeste.

Složení

Složení této značky výrobků "Kerastas" zahrnuje ceramidy, polymery, kationty, komplex vitamínů, přírodní výživné oleje, lipidy, bílkoviny, zvlhčující přísady a UV filtry.

Účinnost

Tento olej je vhodný pro naprosto všechny typy vlasů. Při aplikaci na kadeře je složitý účinek. Za prvé, jsou chráněny před negativními účinky ultrafialového záření. Za druhé, hydratační přísady chrání před vysycháním v důsledku odpařování vlhkosti. Zatřetí, polymery a ceramidy zlepšují adhezi jednotlivých stupnic a tím obnovují strukturu a zpevňují horní vrstvu. Za čtvrté je k dispozici nezbytná plná výživa. Přehledy potvrzují účinnost ve všech uvedených oblastech.

Aplikace

Kompozice lze aplikovat na vlhké kudrlinky a suché. Nástroj můžete použít po expozici slunce, ale přesto je lepší udělat to před sluncem.

Recenze

Recenze ukazují, že tento vlasový olej opravdu chrání před negativními účinky ultrafialového záření. Kudrlinky se stávají lesklé, nevyblednou na slunci, nevysušují a také získávají měkkost a lesk téměř okamžitě po aplikaci. Mnoho lidí si všimne praktického dávkovače, lehké aroma a příjemnou texturu, stejně jako nákladovou efektivitu.

Koupit láhev 125 ml může být pro 1700-1800 rublů.

Pro všechny typy vlasů

Pokud potřebujete univerzální přípravek na vlasy, zakoupte olej Kerastase Elixir Ultime.

Složení

Kompozice obsahuje několik výživných přírodních složek: arganový a kukuřičný olej, olej z kamélie a dřevo Pracaxi.

Účinnost

Tento nástroj může být bezpečně nazýván nejen univerzální, ale také multifunkční, protože poskytuje správnou a úplnou výživu vlasům, chrání je, posiluje a zvlhčuje. Komponenty proniknou do struktury a obnoví je. Kromě toho na povrchu kudrlin je neviditelná nejtenčí ochranná fólie, která dovoluje vzduch a neinterferuje s přirozeným dýcháním.

Aplikace

Složení můžete před vypraním použít k čištění, po vysušení za účelem vytvoření účesu, pro každodenní péči nebo jako kondicionér před sušením vysoušeče vlasů.

Recenze

Recenze jsou pouze pozitivní. Mezi výhody, které zaznamenávají snadnost použití, účinnost, příjemná vůně a hospodárnost.

Náklady na

Koupit láhev 125 mililitrů může být v průměru 1600-1800 rublů.

Vyberte olej Kerastaz, který je vhodný pro vaše vlasy!

Drahé a dobré: Kerastase Elixir Ultime všestranný dekorující olejový olej na vlasy

Ahoj všichni! Dnes vám řeknu o nástroji, který bych označil za "drahý a dobrý". Protože to byla jeho cena, která mi nedala příležitost zkusit tento zázrak už dlouhou dobu. Které věci tvoří na oficiálních stránkách 58 dolarů. Ale v reálném světě (v mém městě Minsk) je cena velmi neklidná a pohybuje se od 23 do 40 dolarů.

Jak jsem našel tento olej? Stejně jako všichni ostatní, když jsem začal péči o vlasy, projížděl jsem po celém internetu a vždycky jsem to procházel. Ale co jsem tehdy pochopil, když jsem na hlavě rozmazal vajíčka a zakysanou smetanou? To je pravda, nic. Tak jsem klidně spal. Pak jsem začal číst recenze a dívat se na péči o dívky, které ji mají - Kerastase Elixir Ultime nezmazatelný vlasový olej. Není to špatné, pomyslela jsem si a poprvé jsem to chtěla, ale v roce 2010 jsem ve městě neměl ani jedno a já jsem na to jistě zapomněl. Když vlna přirozené péče zmizela a on se přišel změnit - profesionální péče, vše padlo na místo. Chápal jsem - potřebuji! A pak jsem začal hledat různá místa, na kterých bych si mohl objednat olej (mimochodem je výhodnější koupit v MI), ale narazil jsem na reklamu krásné dívky, která ji prodala v rovnováze (asi 70 ml za 12 dolarů). První myšlenka v mé hlavě - ANO, UŠILLA KUSH! A tak se stalo, teď je to číslo 1, který bude s námi navždy

Proč miluju tento olej? Především je pro mě důležitá chuť. Koneckonců to není šampon, který skončí za 1 měsíc. Bude tam dostatek oleje s denním použitím přesně 1 rok (objem 100 ml). Aroma je velmi jemná, sladká, teplá, okouzlující. Jeho struktura je tlustá, ale její struktura není lepkavá, dokonce bych říkala světlo, kluzké a beztížné, je perfektně rozptýlená přes vlasy a jako by je obklopovala. Pokud po sprchování máte vlasy v malých rohožích a jsou zamotané, pak se s tímto olejem snadno vyrovná. Mám tenké a porézní vlasy a pro mě ideálně 1 plný tisk. Pokud použijete více, vlasy budou samozřejmě absorbovány, ale po několika hodinách se dostanou do jemných pramenů. Takže jít s nimi příliš daleko je skutečný. Ale není tam žádná jemná linie, jasný vzorec: 1 stisk = nádherné vlasy.

Sliby výrobce:
Technologie Oleo-Complex je jedinečnou kombinací 4 živných olejů rostlinného původu: Pracaxi olej, kukuřičný olej, argonový olej a olej Camellia. Díky technologii Oleo-komplex se mění vlasová hmota
Obnova
Pracaxi olej je bohatý na živiny lipidy a nasycené mastné kyseliny, posiluje strukturu vlasů, urychluje buněčnou obnovu vlasů.
Napájení
Olej z kukuřičných jader obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních živin a antioxidantů, intenzivně vyživuje a obohacuje vlasy zevnitř.
Ochrana
Arganový olej je bohatý na vitamíny A, D a E v kombinaci s komplexem Omega 9 ve vysoké koncentraci vytváří neviditelnou ochranu na povrchu vlasů, dává jemnost a lehkost.
Shine
Olej Camellia, zdroj vitaminu F a komplexu Omega 3 a 9, dodává vlasům kouzelný lesk, látka vlasů se stává hladká a hedvábná. Použití:
Úplně lehká struktura oleje, když je v ruce vtírána, se přemění na hedvábnou látku, která neváží ani nejtenčí vlasy. Produkt je multifunkční a je ideální pro každodenní použití.
Před použitím šamponu
Proveďte 1 až 2 kliknutí na čerpadlo a rozemlejte dlaně. Masáž aplikujte na pokožku hlavy a rozdělujte na suché vlasy po celé délce. Elixir účinně odstraňuje nečistoty na povrchu pokožky hlavy a vlasů, připravuje se na použití šamponových lázní.
Před položením
Proveďte 1-2 cvaknutí na čerpadlo, brouste v dlaních. Před stylováním aplikujte délku vlasů vysušených ručníkem a věnujte zvláštní pozornost citlivým oblastem.
Po položení
Proveďte 1-2 cvaknutí na čerpadlo, brouste v dlaních. Po stylingu aplikujte na délku a konec vlasů, přičemž věnujte zvláštní pozornost citlivým oblastem.
Během dne
Proveďte 1-2 cvaknutí na čerpadlo, brouste v dlaních. Aplikovat na vlasy na délku a na špičkách, věnovat zvláštní pozornost citlivým místům. Nedoporučuje se aplikovat na kořenovou zónu. Neplachujte. Takřka jsem si vždycky dala olej na čisté, vlhké vlasy, počínaje od konců vlasů, pak jsem vlasy vysypala sušičem vlasů. Je velmi výhodné použít, protože dispenser je velmi adekvátní a nedává litrhodně peněz. Můžu zřídkakdy aplikovat na suché, je také snadno absorbovány a nebudou je vážit. Ale nerozumím bodu použití oleje pro tepelnou ochranu po sušení sušičem na vlasy.

Analyzujeme složení:
1. Cyklopentasiloxan - "prchavý" silikon, který se nehromadí na vlasu.
2. Dimethiconol je silikonový polymer, který umožňuje snadno distribuovat oleje po celé délce vlasů.
3. Zea Mays kukuřičný olej - kukuřičný olej - vyživuje vlasy, zabraňuje suchu, křehkým vlasům, vlasy září.
4. Arganový olej z jaderného oleje - arganový olej - vytváří ochranný film na vlasy, obnovuje a dodává sílu vysušeným a poškozeným vlasům, což je činí poslušnými, měkkými a hladkými.
5. Olej ze semen Camellia Kissi - Olej Camellia - ochranný a výživný pro suché vlasy, zajišťuje zadržení vlhkosti (omega-9).
6. Pentaklethra Macroloba Seed Oil - Pracaxi Olej je známý svým kondicionačními vlastnostmi.
7. Linalool - vůně, dává zařízení květinovou vůni lilie z údolí.
8. Alfa-Isomethyl Ionon je vůně, která se vztahuje k přírodním nebo syntetickým látkám, které příjemně pachují kosmetiku.
9. Limonen je bezbarvá kapalina s citrónovou vůní, která je odolná vůči tepelným účinkům.
10. Kumarín - parfém napodobuje vůni kokosu, másla, karamelu.
11. Benzylalkohol - používaný jako konzervační prostředek a vůně, také dává viskozitě prostředku a vůni ylangylanu a jasmínu.
12. Parfém / vůně - parfém. Jak vidíte, na prvních 2 místech silikony, pak 4 cenné oleje a vonné látky. Nic mě nevyděsilo a nevyužilo ho s potěšením.

Moje dojmy: Za prvé, skleněnou nádobu. Četl jsem to moc nepohodlně, vytáhl z rukou, atd. No, nevím, nikdy jsem neměla takovou věc a je hezké mít na překližce tak krásnou diamantovou nádobu. Obchodníci se snažili co nejlépe, balení je tak mnohostranné, jako plást.

Olej je skvělý vyhladí vlasy, v naší vlhkosti 99%, samozřejmě se točí na kudrlinky na ulici, ale nevycházejí v různých směrech, a pokud jsou potom převlečeny zpět na původní plátno. Nezáleží na tom, jak jste tento olej používali k suchu, vlhkosti, před praním, v každém případě bude mít vlasy lahodný lesk. Vůně oleje trvá 1-2 hodiny a není v rozporu s parfémem.
Vlasy na dotek a vizuálně husté, dobře upravené, to je olej, který opraví chyby jakýchkoli chybných prostředků. Silné dělostřelectvo pro slabé dívky. Jsou měkké a lehké a hlavně drobné.
Foto vlasů ihned po sušení:

Do konce dne vypadají vlasy krásně, ale pokud nosíte akrylovou blůzu, odstraňte vlasy pod kabát a vrchní část má také klobouk. V zimě na 1. místě zdraví, spíše než krása, pak můžete získat trochu elektrizující vlasy. To je pravděpodobně jediný negativní problém, který bych zdůraznil.
Ale jestli je budete hřebenit, všechno bude jako byste právě použili olej. A jako bonus, tento olej udržuje řez ve vynikajícím stavu po dlouhou dobu (neřezal jsem ho téměř 4 měsíce).
Vlasy po 9 hodinách:

Nejsem zklamán nákupem, naopak, je šíleně šťastná a čestně dává její místo na polici po zbytek svého života, zatímco má vlasy. A pokud si myslíte, že je to nutné nebo ne. Důrazně doporučuji vyzkoušet, protože je velmi obtížné se dostat do mých oblíbených) Má dobrou náladu, je to pro tebe jaro? A samozřejmě krásné, krásné vlasy!

Kerastase vlasový olej

Jak funguje olej:

Tento nástroj tedy funguje jak pro externí, tak pro vnitřní efekty:

Výhody

Popularita tohoto multifunkčního produktu přišla náhodou. Existuje mnoho recenzí od zákazníků, na základě kterých bylo možné pochopit, jaká je výhoda tohoto produktu oproti ostatním kosmetickým přípravkům podobného směru:

 • namísto několika kosmetických přípravků, které jste museli dříve koupit (oleje, sprejové přípravky a tekutiny na vlasy), můžete nyní použít jeden - Kerastase olej;
 • Absorpce - okamžitá, na vlasu zůstává nejtenčí vrstva, z níž nevypadají jako mastná nebo těžká;
 • ekonomická spotřeba - díky jedinému kliknutí můžete dokonce zpracovat dlouhé a tlusté kudrlinky, takže láhev o objemu 125 g postačí po dobu alespoň 2 měsíců;
 • Má skutečně kouzelnou, nádhernou vůni, ve které je pestrá řada květinových odstínů s lehkým ořechovým zápachem. Je to vůně čerstvého větru, který pochází z tropických amazonských lesů naplněných nektarem exotických rostlin;
 • Stylový a sofistikovaný design produktu ve formě zlaté láhve, zdobené pohodlným dávkovačem, je docela vhodný k tomu, aby jí poskytl jakékoliv ženě.

Asi čtyři terapeutické oleje

Složení tohoto produktu obsahuje čtyři typy olejů a každý z nich má jedinečné vlastnosti. Každá z nich je doplněním pro ostatní a společně tvoří živné médium oleo-komplexu, který společnost patentovala.

Složení Kerastase zahrnuje tyto oleje:

 • Pracaxi;
 • kukuřice;
 • kamélie;
 • argan.

Pracaxi

Pentakletra krupnolopastnaya - rostlina, ze které se tento olej získává, a zaslouží si zvláštní pozornost. Voda této rostliny - Amazonský les. Semena v luscích této rostliny jsou bohaté na oleje, které mají jedinečné vlastnosti a dosud nebyly plně studovány.

Kukuřice

Kukurice je pro nás známou kulturou, ale v tomto případě je to základ oleo-komplexu, ke kterému jsou ostatní složky v jistých poměrech připojeny. Kukuřičný olej je bohatý na vitamín E, který je zodpovědný za regenerační procesy. Vitamin E je silný antioxidant, který eliminuje škodlivé faktory, které oslabují vlasy a přispívají k tvorbě lupů.

Camellias

Japonci věří, že olej z kamélie je pro pokožku mladým elixírem, a proto je zde velmi ceněn. Zdá se, že mnoho japonských žen přestalo ve stejném věku - nemají věk, mají hladkou a zdravou pokožku bez vrásek a dlouhých lesklých vlasů.

Stejné magické věci se dějí u čínských žen a s vietnamskými - a všichni také pravidelně používají tuto přírodní kosmetiku - kamélie olej. Tento výrobek, který se získává lisováním za studena, obsahuje látky, které jsou skutečně schopné účinně působit proti stárnutí na pokožce a na kadeřích. Tato složka se vyznačuje jedinečnou orientální vůní, kterou má olej Kerastaz.

Argan

Tento drahý a cenný produkt, původně z Maroka, je nepřekonatelným pomocníkem v oblasti péče o vlasy. Mnoho faktorů ovlivňuje kvalitu vlasů - prodloužené zimní mrazy, suchost vzduchu v bytě, napětí, z čehož plavidla hlavy kontraktu. Všechny tyto faktory způsobují ztenčení kudrlin, jejich křehkost, pruritus a lupy.

Díky arganovému oleji, který obaluje vlasy tenkou vrstvou ochranného filmu, vlasy neztrácejí vlhkost, stávají se měkkými a tekoucí jako hedvábí. Chrání tento film před žhavými paprsky slunce a to je velmi důležité pro ty, kteří se chystají na dovolenou na moři.

Použijte případy

Kerastase vlasový olej je multifunkční kosmetika. K dosažení tohoto nebo tohoto cíle lze tento produkt použít různými způsoby.

Čistit vlasy

Pokud je tento nástroj aplikován na kadeře před mytí hlavy, dostanete účinek hlubokého čištění s rozpouštěním všech nečistot a zbytků používaných během instalace. Z městské atmosféry na vlasy každý den, které se prostě neusazuje - a saze, kouření tabáku a emise z dopravy a výrobky průmyslových podniků. Není proto překvapující, že na hlavě zůstávají malé pozůstatky ranní krásy.

Takové použití výrobku je vhodné pro chladné období, pro lidi ve věku, stejně jako pro ty, kteří často zbarvují vlasy nebo je kudrlí.

Na umyté vlasy

Pokud použijete výrobek po umytí hlavy, když jsou kudrlinky ještě mokré a teprve pak je vysušíte a položíte je, dostaneme účinek klimatizace (nesmazatelné). Vlasy nebudou vyschnout, budou odolné vůči vystavení účinkům tepla a budou snadno položeny. A vůně bude mít jen kouzlo.

Na položené vlasy

V tomto případě se olej aplikuje na již položené kudrlinky, čímž se živí hroty - takže kudrlinky mohou být vyloučeny z křehkosti a budou snadno hřebeny. U tenkých vlasů je také vhodná tato možnost použití oleje - přestanou tlačit, budou mít hustší strukturu a budou hladké. Majitelé kudrnatých vlasů, kteří se s nimi vyrovnají, které nejsou tak snadné, si povzdechnou úlevou - nakonec jejich kadeře budou sedět a pomalu upadat z ramen.

Celý den

Pokud jsou špičky vlasů příliš suché, můžete používat celý čas Kerastase olej celý den. Pouze jedna kapka stačí k tomu, aby se kudrlinky tvářily jemně a dobře upravované, zatímco opojná vůně výrobku vám připomene návštěvu drahých lázní a práci profesionálů. Nechte lahodnou láhev vždy po ruce, pak budou vaše vlasy vždy "ve tvaru".

Pro terapeutický účinek

Přidejte několik kapek oleje Kerastase do své pravidelné masky na obličej, abyste obohatili její složení a doplnili je výživnými přísadami. Váš produkt tak ovlivní stav vlasových folikulů a pokožky s maximální účinností.

Pro komplexní péči

Pro plnou péči o jeden olej nemusí být dost, ale v tomto případě můžete použít jiné kosmetiky ze série Elixir Ultime:

 1. Šampon, který je obohacen přísadami Kerastase oleje a také olej z avokáda. Srsť bude mít kvalitní čistění, kudrlinky budou lesknout a kůže nebude vyschnout. Ekonomická spotřeba a dlouhodobý účinek bazálního objemu.
 2. Nutriční maska Maska je bohatá na různé vitamíny, má silnou, bohatou strukturu, je schopna hluboce vyživovat zámky a léčit pokožku na hlavě a chránit ji před suchou. Vůně, která vás doprovází při aplikaci masky, vám připomene atmosféru lázní.
 3. Masný nesmazatelný balzám obsahující 15 olejů - pevné sérum. Aplikuje se na vlasy prsty, zatímco okamžitě roztaví a aktualizuje strukturu poškozených oblastí. Doporučuje se používat tento balzám denně, pak vaše vlasy nebudou křehké, prameny budou vždy poslušné a neporovnatelná vůně vás doprovází po celý den.

Přezkoumejte Kerastase Elixir Ultime recenzi vlasového oleje v příštím videu.

Kerastase vlasový olej

Každá osoba, která má rád kadeře upravená, má krásný lesk a zdravý vzhled, může použít tento nástroj. Kerastase Elixir Ultime olej je nástroj, který je vhodný pro každodenní péči, když jsou vlasy zcela zdravé a vyřeší jeden nebo jiný problém s nimi spojený:

 • obnovit strukturu barvených (zejména mnohokrát) nebo bělených vlasů;
 • vyřešit stejný problém, pokud žena učinila perm;
 • odstranění problémů s vlasy po žehlení, curlingu, vysoušeči vlasů a dalších zařízeních používaných během stylingu;
 • pro dlouhé vlasy, které je obtížné hřebeny kvůli tomu, že jsou zmatené;
 • pokud se tipy rozdělí;
 • pokud jsou zámky tenké, slabé a nemají objem;
 • pokud je kůže příliš suchá.

Jak funguje olej:

 • suché vlasy se stávají živějšími a cítí nárůst vnitřních sil;
 • struktura vlasů se stává hladší a získávají krásný lesk;
 • pro suchou pokožku hlavy, i pro velmi citlivé, tento nástroj se stává vynikající stravou;
 • podráždění kůže prochází, suché lupy zmizí;
 • olej působí omlazující - vlasy se obnovují a začínají růst rychleji;
 • díky působení tohoto léčiva zůstává uvnitř vlasových vláken vlhkost, čímž se chrání před vysycháním;
 • je vynikající kondicionér, eliminuje statickou elektřinu, vlasy se snadno hřebou a hodí;
 • Vaše kudrlinky se už nebudou bát ultrafialového světla, suchého horkého vzduchu ze sušičky na vlasy a dalších škodlivých faktorů zvenčí.

Tento nástroj tedy funguje jak pro externí, tak pro vnitřní efekty:

 • pro vnější je kosmetická složka efektu, když účes má dobře upravený vzhled, je odolný vůči škodlivým účinkům, díky obsahu vysoce kvalitního silikonu v kompozici a současně má vlasy nepopsatelnou vůni orientálních koření;
 • pro vnitřní, to je, když oleje jsou speciálně vybrány, které poskytují výživu vlasům a pokožce hlavy, jejich hojení a nasycení se všemi nezbytnými prvky.

Kerastazový vlasový olej

Když vlasy začnou ztrácet svou krásu a zdravý vzhled, musíte okamžitě přijmout opatření k obnově. Keramický olej na vlasy je ideální pro léčbu a později pro prevenci, protože je lepší předejít možným problémům s vlasy předem.

Francouzská značka Kerastas na trhu kosmetických přípravků se stala výrobcem kvalitních výrobků pro péči o vlasy. Zvláštní místo v širokém sortimentu výrobků zaujímá univerzální redukční oleje. Jsou k dispozici v několika typech podle typu vlasů a bojují s různými problémy. Zvažte nejoblíbenější typy.

Kerastase Elixir Ultime nesmrtelný Moringa olej

Kerastase Elixir Ultime Immortal Moringa vlasový olej je založen na extraktu z Moringovy nesmrtelné rostliny, lépe známý jako strom života. Účinek elixíru je podpořen následujícími chemickými prvky a vitamíny:

Používáte-li tento olej pravidelně, pak díky neustálé příchutí bude v krátké době možné zaznamenat výrazné zlepšení vzhledu vlasů, objeví se zdravý lesk a kořeny se ztvrdnou.

Po nanesení oleje vznikne na povrchu vlasů tenký povlak, díky kterému jsou prázdné plochy naplněny a váhy jsou lepeny dohromady. Tento proces má nejen hojivý účinek, ale také poskytuje dodatečnou ochranu vlasů před vnějšími nepříznivými faktory.

Olej Kerastase Elixir Ultime s mléčnou růží

Tento olej je určen pro péči o tenké a citlivé prameny. Její složení zahrnuje extrakt Millennium Rose a Oleo-komplex, který obsahuje nezbytné složky, které dodávají síle vlasům a kořínkům. Řízené vlasy mají bezvadný vzhled a jsou nejvíce náchylné k škodlivým účinkům vnějších faktorů. V takových případech je tento olej ideální pro řešení stávajících problémů.

Přehled vlasových olejů Kerastase Elixir Ultimewith Millenium Rose rozdělen. Někteří z těch, kteří ji používali, milovali olej, zaznamenali hmatatelné výsledky a zlepšily stav vlasů. Ale další část věří, že cena ropy je poměrně vysoká. Kromě ceny, mluvte negativně o konzistenci, považovat to příliš likvidní pro olej.

Kerastase olej Elixir Ultime s císařským čajem

Vzhledem k tomu, že časté zbarvení způsobuje některé poškození vlasů, je třeba je intenzivněji pečovat. Pro tento účel je v řadě olejů Kerostáza založená na extraktu Imperial Tea a speciálně vyvinutém Oleo-komplexu. Čajový extrakt vytváří bariéru, která zabraňuje vyluhování barviv a komplex oleje vyživuje vlákna živinami.

Recenze tohoto druhu péče o olej, ve většině, dobré. Ti, kteří léčbu pravidelně používali jako terapeutický lék, dosáhli znatelných výsledků. Uvědomte si také, že olej velmi pěkně voní, nezanechává mastné značky na oděvu a kůži rukou.

Existují čtyři způsoby, jak aplikovat vlasový olej Kerastase.

 1. Pro doplnění živin a ochranu vlasů před poškozením při sušení foukáním by měl být nástroj aplikován bezprostředně před samotným procesem. Začněte od středu pramenů a pak se přesuňte na konce.
 2. Krásně vlasy do vlasů a dávají jim lehký objem, první olej se točí po suchém odstřeďování a rozděluje se po celé délce, po které může být položen jako obvykle.
 3. Aby byla zajištěna každodenní péče, stačí jen lehce ošetřit prameny olejem a to může být provedeno kdykoliv během dne.
 4. Olej je také vhodný pro odstranění stylových výrobků z pramenů. Chcete-li to provést, aplikujte trochu oleje na vlasy a poté se umyjte jako obvykle. Tato metoda poskytne pramenům jemnost a hedvábnost.

Hodnocení vlasových olejů Kerastaz je většinou pozitivní, mnozí poznamenávají, že stav vlasů se výrazně zlepšil. Účinek je patrný nejen u spotřebitelů, ale také u ostatních. Hlavní výhody recenzí - je snadné aplikovat konzistenci, příjemný zápach a je důležité, aby byl olej vybrán pro všechny typy vlasů.

Kerastazový olej na vlasy je k dispozici v krásných lahvích s praktickým dávkovačem. Objem lahve je 125 mililitrů. Všechny oleje mají svou individuální příjemnou vůni a jemnou strukturu oleje. Mají rovněž termoprotektivní vlastnosti, neobsahují sírany, parabeny a další látky škodlivé pro vlasy. Řada kosmetiky pro tuto značku vlasů nabízí obrovský výběr olejů a dalších produktů pro péči o vlasy. Všechny produkty jsou vyrobeny z přírodních složek s přídavkem vitamínů a dalších příznivých látek.

Pro Více Informací O Suché Vlasy