logo

Láska a nenávist s Londa Professional Velvet Oil

Bonbons
Samara Aktivní člen

vyrobené v Německu.

velmi hustá maska. jeden hrach stačí na to, aby živil vlasy. držte trochu a umyjte ho.

Jednou jsem s ní přešla příliš daleko a pak jsem jí pověsila vlasy.

Maska není špatná, ale je lepší.

vzal asi 1700r.

od října se jí podařilo využít tolik. velmi hospodárné díky olejům.

Londa vlasový olej (Londa Professional Velvet Oil) - skvělá kombinace ceny a kvality

Mnoho dívek sní o krásných a zdravých vlasech, ale bohužel ne každý to může dosáhnout, protože pravidelně kudrlinky jsou vystaveny řadě negativních faktorů. Jedná se o povětrnostní podmínky a ultrafialové a pravidelné tepelné účinky.

Zlepšete stav vlasů a ochraňujte je různými oleji. V současné době jsou oblíbeným nástrojem řada Velvet Oil od známého výrobce Londa Professional.

Popis a složení

Velvet Oil - poměrně nový produkt od značky Londa, určený pro jemnou péči, ochranu a obnovu vlasů.

Má velmi lehkou, téměř bezvadnou strukturu, která nevyvolává váhu vlasů.

Podle výrobce je vzorec výrobku takový, že zajišťuje maximální penetraci živin do struktury vlasů a poté jej spolehlivě utěsňuje, kvalitativně ji chrání před nepříznivými faktory a pomáhá dosáhnout atraktivního vzhledu.

Produkt se prodává v lahvičce s dávkovačem. Objem je 100 ml a vzhledem k ekonomické spotřebě existuje dostatek balení po dlouhou dobu.

Všechny tyto látky mají příznivý vliv na stav zámků, vyživují je a léčí je zevnitř.

Zvláštní pozornost je věnována vzácnému arganovému oleji - skutečnému daru na vlasy, díky němuž jsou doslova před očima transformovány.

Příjemná vůně náplasti, ve které můžete cítit poznámky citrusů, jablek, fialky, jasmínu, si zaslouží pozornost.

Arganový olej v kombinaci s vitamínem E - silným antioxidantem vám umožňuje dlouhodobě zapomenout na problém jako suché vlasy. Tato kombinace dává kadeřům neuvěřitelný lesk, obnovuje je a urychluje růst.

Kompozice také obsahuje syntetické silikonové polymery, které činí výrobek méně viskózní a přispívají k jeho rovnoměrnému rozložení po celé délce.

Současně dochází ke slepení vlasových vloček a při vyšívání se stávají hladšími a více vyhovujícími.

Složení produktu poskytuje složitý účinek. Oleje aktivně zvlhčují a vyživují pokožku hlavy, normalizují práci mazových žláz a zlepšují krevní oběh.

Silikon s panthenolem vytváří na vlasu ochrannou fólii, která zabraňuje negativnímu vlivu takových faktorů, jako jsou zařízení pro pokládání vysokých teplot, ultrafialové záření a tak dále.

Pozoruhodné jsou také nástroje, jako je Argania Spinosa Kernel Oil a jádrový olej Prunus Armeniaca. Jsou vytvořeny na základě plodů arganových a meruňkových stromů.

Rozsah působnosti produktu se rozšiřuje do následujících směrů:

 • vysoce kvalitní a spolehlivá péče o vlasy všeho druhu;
 • obnovení vlasové šachty a její ochrana před poškozením;
 • ochrana kadeří před negativními účinky vysokých teplot při instalaci;
 • zaručené vyhlazování neohrožených kadeří.

Tento olej je tedy multifunkční nástroj, který se vyrovná s několika úkoly najednou a je velmi vhodný k použití.

Výhody a nevýhody

Velvet Oil oleje se staly populární z nějakého důvodu - opravdu mají spoustu výhod. Patří sem:

 • v jedné láhvi získáte vše, co potřebujete - každodenní péči o kučery, jejich ochranu a obnovu, snadné stylování;
 • výrobek neváží vlasy, nevyvolává jejich obsah tuku;
 • vhodná pro vlasy všeho druhu. Hydratuje a vyživuje vlasy zevnitř, nasytí je cennými složkami;
 • je výrobek spotřebován ekonomicky, je ztělesněním optimální kombinace ceny a kvality;
 • má příjemnou vůni.

Opatrnost je potřeba pro vlastníky tenkých vlasů, takže je výrobek neváží.

Kromě přírodních složek v kompozici existuje řada excipientů, které mohou způsobovat alergie a suchost pramenů.

Návod k použití

Existuje několik způsobů použití Londa Professional Velvet Oil.

Můžete jej aplikovat před pokládkou, aby působil jako ochranná "bariéra" před účinky vysokých teplot, vysoušeč vlasů, curling iron, žehlení.

Používejte k vyhlazení nepoddajných vlasů a nanášejte je v suché formě. Aplikujte produkt jako výživnou a zpevňující masku a nechte ji přes noc.

Obvykle na vlasy střední délky dost 1-2 kapek oleje. První dvě aplikace nevyžadují oplach, bez ohledu na to, které pramen se vztahuje na výrobek - suché nebo mokré.

Pro třetí variantu je třeba vzít trochu větší složení a umyt si vlasy šamponem ráno po masce.

Velvet Oil lze kombinovat s jinou kosmetikou. Například několik kapek produktu může být přidáno do barviva na vlasy nebo přípravků pro péči o barvené vlasy - což umožní minimalizovat negativní dopad agresivních složek laku.

Budete potřebovat dřevěný hřeben, na který je třeba aplikovat 3-4 kapky oleje a pomalu si házet prameny po celé délce. Tento postup by neměl být prováděn příliš často - stačí jen párkrát týdně.

Hodnocení zákazníků

Pokud analyzujete recenze tohoto produktu, můžete pochopit, že opravdu si zaslouží respekt.

Většina zákazníků zaznamenává vynikající výsledky téměř okamžitě po prvním použití.

Vlasy se díky hladkému oleji Londa Professional hladce a poslušně časem rozdělují o rozkrojené vlasy, jako by byly lepené dohromady.

Kompozice zároveň nevytváří prameny, nevyvolává jejich obsah tuku. Tam je také příjemné aroma oleje, že téměř každý má rád.

Z nedostatků dámy poukazuje na náklady, které jsou podle mnohých poměrně vysoké. V zásadě se ovšem zdůvodňuje tím, že produkt je spotřebován velmi ekonomicky.

 • pepř;
 • použití kobrového oleje (had);
 • charakteristiky patchulového éteru a eukalyptu;
 • ořech a usmi.

Kde koupit a kolik stojí

Velvet olej můžete koupit od společnosti Londa Professional v mnoha kosmetických obchodech nebo si ji objednat online.

Pokud jde o cenu, je to asi 700 rublů na láhev 100 ml.

Kontraindikace a bezpečnostní opatření

Neexistují žádné takové kontraindikace použití Velvet Oil, ale nezapomeňte na pravděpodobnost individuální nesnášenlivosti a alergií.

Abyste tomu zabránili, doporučuje se test.

Kromě toho nepoužívejte příliš mnoho oleje tak, aby nevážila vlasy.

Produkt je spotřebován poměrně ekonomicky a dvě kapky stačí k jeho rozložení po celé délce.

Účinnost prostředků

První výsledky z Velvet Oil okamžitě uvidíte. Vlasy se stanou hladké, ošklivé "načechrané" odjedou, objeví se atraktivní lesk. Umístění je mnohem jednodušší.

Výrobek je vhodný pro každodenní použití. Pravidelným používáním tohoto programu budete také více globálních výsledků.

Pásky budou silnější, budou obnoveny zevnitř, přestanou se odlupovat, budete mít problémy s jejich stylingem a česání.

Velvet Oil z Londa - vynikající kombinace ceny a kvality, která není marně zasloužená popularita.

Pomáhá vyřešit četné problémy spojené s kudrlinky, takže se stane spolehlivým asistentem při všech příležitostech.

Test Cosmo: 3 nové vlasové oleje

Tam jsou také tendence v péči o vlasy. Jedním z nejdůležitějších je použití vlasových olejů, které chrání, změkčují, vyživují a zvlhčují vlasy. Mám věřit svým vlastním "ropným" novinkám, které se objevily v prodeji? Úpravci společnosti Cosmo je zkontrolovali tak, abyste přesně věděli, jaké nové nástroje stojí na vašem koupelnovém poli.

Lehký olej Spray Diamond Oil Vysoce lesklý vzdušný mlh, Redken

Zkušební redaktorka Dina Voyloshnikova

Čekání

Značka Redken obsahovala samostatný vlasový olej ve speciálním formátu - aerosol - ve své nové kolekci Diamond Oil, výrobky, ze kterých se starají o vlasy s meruňkou, kamélinkem, koriandrem, jojobou a olivovými oleji. Při stříkání na mokré nebo suché vlasy (instrukce dovoluje obě možnosti) novinka slibuje nejen živit vlasy, nasytit je potřebnými užitečnými látkami, ale také dát jim skvělý lesk. Výhoda oleje by měla být zejména oceněna majiteli jemných vlasů - olej zajišťuje, že je může utěsnit.

Realita

"Byl jsem velmi potěšen inovativním formátem. Přestože vám spreje umožňují aplikovat olej v malém množství, pro aerosol se ukázalo mnohem lépe - velmi tenká vrstva produktu "padá" na vlasy a nemůže se objevit ani nejmenší nádech stop oleje. Produkt lze porovnávat s lakem na vlasy (nikoli působením, ale textem), ale i zde olej vyhraje - je to ještě jednodušší. Pokusil jsem se o novinkou na vlhkých vlasech - olej pomohl ulehčit česání (tento proces je po vyprání známo, že způsobuje mnoho potíží pro mnoho lidí, pokud na vlasy není aplikováno nic). A když jsou vlasy suché, byl jsem schopen ocenit lesk, že olej dodává vlasům. Byl jsem spokojen s výsledkem, dodal bych, že kompaktní balení je velmi výhodné - můžete si je vzít všude s sebou, abyste mohli nástroj znovu používat během dne. "

Olej na ochranu barvy barvených vlasů "egyptský ibišek" ze sbírky Oil Wonders, Matrix

Vyšetřený senior editor Cosmopolitan Anastasia Stempkovskaya

Čekání

Vytvoření souboru olejových divů se Matrix rozhodla uvolnit samostatný lůj ve spreji. Jeden z nich (tam jsou tři) - "egyptský ibišek" - je určen speciálně pro barevné vlasy. Hlavním úkolem produktu je pomáhat zachovat jas barvy barvených vlasů a také měkkost (tato vlastnost, jak je dobře známo, často snižuje vlasy po vystavení barvivu) a lesk. Výrobce doporučuje položit pár kapiček oleje na vlhké vlasy se smyčkami nebo suchými - po stylingu.

Realita

"Podle instrukcí jsem použil olej před stylingem, když byly vlasy mokré. Bylo to poprvé v historii mého vztahu s vlasovými oleji, když byla textura produktu opravdu suchá - po něm nebyly ani mastné ruce, ani vlasy, ani jejich kořeny. Když jsem vysušil vlasy, celý první den byl obrovský a velmi, velmi lesklý - obecně, jak se obvykle říká, zářily zdravým; druhý den začali tlačit, moc se mi to nelíbilo. Vzpomínám si také na vůni - bylo to velmi příjemné, olej z vlasů cítil zvlášť dobře od rána do večera. "

Olej z arganového oleje, Londa Professional

Zkušební korespondent cosmo.ru Lyudmila Vasilyeva

Čekání

Velonda Oil globální tvůrčí ředitel Londa Professional Alexey Osipchuk doporučuje používat před sušením s vysoušečem vlasů, když jsou vlasy ještě mokré. V tomto stavu budou působit hlavní složky produktu: agranový olej (slibuje, že chrání vlasy a obnoví jejich kutikulitu), vitamín E (také hraje roli "ochránce" a také dává vlasům jemnost a elasticitu), panthenol (hydratační vlastnosti jsou hlavními a nejznámější výhoda). Vzhledem k těmto složkám by Velvet Oil měl obnovit vlasy a chránit jejich strukturu (značka zaručuje třikrát silnější ochranu oproti péči o vlasy bez oleje), ale zároveň je nezvyšuje. Odděleně Londa Professional oslavuje vůni výrobku - parfémová směs je tvořena poznámkami z pižma, santalového dřeva, šťavnatých jablek, jemné broskve, citrusů, jasmínových lístků a fialky.

Realita

"V láhvi - čirá a viskózní, ale velmi lehká tekutina. S pomocí dávkovače jsem dostal pár kapek oleje - jsou dost natolik, aby se produkt rozložil po celé délce vlasů tenkou vrstvou, která nezanechává nepříjemný lesk. Mimochodem, chtěl bych poznamenat, nebo spíše předpokládat, že s tak jasným dávkováním by finanční prostředky měly stačit po dlouhou dobu.

Po vysušení vlasů jsem byl spokojen s výsledkem. Pocit suchosti (použití vysoušeče vlasů, mimochodem, často vede k jeho vzhledu) nebylo, takže zvlhčující schopnost oleje může být chválen. Jednotlivé chloupky se stáhly méně a vyčerpaly z celkové hmotnosti; vlasy se staly hladké (je to pro mě přímo), "ležely" velmi úhledně. Nevšímala jsem si zátěže, ale v případě, že to překážíte množstvím ropy, je takový důsledek možný, takže je důležité nezapomínat, že potřebujete trochu peněz. "

Již několik měsíců používám olej z Londa Velvet Oil a chci

Dobrý večer, paní, už několik měsíců používám olej z Londa Velvet Oil a chci mluvit o tom, jak to funguje. Ihned řeknu, že mé vlasy jsou poměrně problematické a mají průměrnou délku. Jsou velmi ostré, husté, kudrnaté, houževnaté a úplně zlobivé. Pokud nepoužíváte masky a nesmazatelné prostředky, vypadá to, že můj účes vypadá velmi podobně jako Hagrid od Harryho Pottera. Kreativní ředitelka Londa Professional Alexey Osipchuk doporučuje, aby se před sušením vysypala s vysoušečem vlasů, když jsou vlasy ještě mokré. V tomto stavu budou působit hlavní složky produktu: agranový olej (slibuje, že chrání vlasy a obnoví jejich kutikulitu), vitamín E (také hraje roli "ochránce" a také dává vlasům jemnost a elasticitu), panthenol (hydratační vlastnosti jsou hlavními a nejznámější výhoda). Vzhledem k těmto složkám by Velvet Oil měl obnovit vlasy a chránit jejich strukturu (značka zaručuje třikrát silnější ochranu oproti péči o vlasy bez oleje), ale zároveň je nezvyšuje. Odděleně Londa Professional oslavuje vůni výrobku - parfémová směs je tvořena poznámkami z pižma, santalového dřeva, šťavnatých jablek, jemné broskve, citrusů, jasmínových lístků a fialky. 100 ml oleje je skryto v průhledném, těžkém skleněném obalu s čerpadlem, které vypadá docela dobře. Podle pokynů výrobce jsem položil produkt na mokré vlasy a nechal ho přirozeně vyschnout. Dvě kliknutí na dávkovač jsou dostatečné pro délku až po hrudník. Olej má průměrnou konzistenci: je tlustší než olej Bonacour a je lehčí než sérum tonygay. Aroma je opravdu příjemná a připomíná parfém, jasně cítím jasmín a broskvinu, stejně jako hlavní poznámku z pižma. Po aplikaci je vůně slabá. Velvet Oil absorbuje dostatečně rychle a nemá mastné vlasy. Neváží a dělá je velmi poslušný. Fluffiness je odstraněn slabě, ale toto malé mínus není nic ve srovnání s lehkostí, vlhkostí a měkkostí, které tento nástroj dává. Vlasy se stávají hedvábné, tok krásně a získává nádherný žijící lesk.Pokud by Londa dokázala dobře pracovat na mých vlasů, pak na méně problematická bude pracovat zázrak ** Kromě přírodních olejů jsou následující složky: cyklopentasiloxan, dimethiconol, alkohol denat, parfum, tokoferylacetát, hexylcinnamal, panthenol, benzylsalicylát, limonen, linalool, aqua, kumarin, geraniol2- foto před dvěma lety, 3,4- den) Doufám, že to bylo užitečné))) # recenze # Doporučuji

37 komentářů k "Už několik měsíců používám Londa Velvet Oil oil a chci"

Lida, asi 700-800 rublů v Riv Gosha, kde je obrazové studio)

Olya, moc děkuji za to, že se tip nahlíží přímo na máslo na vlasy. Obecně mám plnou sadu: barvený (i když dlouhý, nyní rostu svou vlastní barvou), řez po celé délce, suchý jako sláma, zhetskie - Myslím, že cena by měla přijít na mě více či méně cenově dostupnou.

Dáte si špičky nebo délku?)

Darius, většina tipů, zbytek je rozdělen po celé délce, aniž by to ovlivnilo kořeny)

Alya, v zásadě je tento olej jen Vaší volbou)))

Olya, pokouším se mi zachránit vlasy... líto, že to řeknu, ale vypadá to, že budeš muset stříhat 5-7 cm čističe

Alya, jestli máš řez, budeš muset stříhat a s žínkou se můžeš pokoušet vyřešit.
Stále můžu doporučit nepoužívat klimatizační zařízení, ale masky, pokud si umyjete hlavu méně často než jednou za dva dny)

Olya, oh, můžeš mi prosím doporučit?

Olya, poraďte mě
Kudrnaté) Vyrovnávám se po celou dobu) a potřebuji vědět, co používáte)

Londa vlasový olej

Naše kudrlinky jsou neustále vystaveny jakémukoli negativnímu dopadu. V létě jsou pro ně nebezpečné hořící sluneční paprsky a mořská voda. V zimě je mráz, studený vítr pro ně škodlivý a v teplých místnostech suchý vzduch. K ochraně našich kudrlin před všemi útoky přírody a civilizace pomůže řada olejů Velvet Oil od společnosti Londa Professional.

O produktu vlasové péče "Profesionální péče o vlasy (profesionální viditelná oprava londy)" v následujícím videu:

Oživující vlastnosti pro obnovení zdravých sil našich kadeří mají hlavní složku celé řady - arganový olej a silný antioxidant - vitamín E, který spolehlivě zabraňuje suchým vlasům. Složení Směs oleje Velvet Oil rozlišuje dva typy komponentů. Syntetické silikonové polymery snižují viskozitu produktu a rovnoměrně jej rozdělují po celé délce vlasů. Když k tomu dojde, lepení vloček tyčinky a vlasů se stává lépe zvládnutelným při česání.

Druhou částí jsou oleje jádra Argania Spinosa a oleje z jádra Prunus Armeniaca. Jsou tvořeny na základě arganových ořechů a meruňkových plodů. Chcete-li dát zvláštní složku Velvet Oil zvláštní vůni přidat pižmo a santalové dřevo, stejně jako broskve, jablka, citrusy. Vstupte do voňavé kompozice a lístků jasmínu a fialky. Samozřejmě, hlavní složkou a hodnotou je arganový olej.

Jediným místem, kde rostou asi 2 miliony arganových stromů, je jihozápadní Maroko. Jsou základem ekologické rovnováhy regionu a stavebního materiálu a paliva.

Mechanismus dopadu

Výrobky společnosti Londa obnovují strukturu slabých a matných vlasů a poskytují jim zdravý vzhled, přirozený lesk, měkkost a hedvábnost. Olej aktivně vyživuje a zvlhčuje pokožku hlavy, zvyšuje přívod krve do žárovek, stabilizuje mazové žlázy. Silikon a panthenol v přípravcích Londa vytvářejí ochrannou fólii na vlasovém hřídeli. Pak pod váhy nemohou proniknout látky zvenčí, s škodlivými účinky. Film chrání proti ultrafialovému záření, při sušení při pokládce pomocí žehličky nebo jiných sušiček.

Zvláštní hodnota užívání léků Londa spočívá také v jejich působení při zánětlivých procesech, proti bakteriálním a proti houbovým účinkům.

Alopecie, mastné lupy a seborrhea jsou vyléčeny. Obnova je zajištěna přítomností arganových a meruňkových olejů, významného množství vitaminu E a panthenolu. Pod působením všech složek Velvetového oleje jsou volné radikály vytlačeny z buněk, vlhkost se zpožďuje - to vše je užitečné pro ošetření špiček.

Vlasy snadněji padnou, odstraňují nadměrné chlupatost, stanou se poslušnějšími, česání se stává příjemným a užitečným cvičením. Účes získává jednoduchost a potřebné kontury, které si stylista a klient přejí. Londa na základě přirozené přípravy arganie má regenerační funkce, vlastnosti při sušení, neutralizuje účinek toxinů. Použití ve směsi s dalšími přírodními ingrediencemi pomáhá posilovat vlasy a vracet se k jejich přirozenému složení.

Přesné dávkování Velvet Oil při jeho použití se provádí pomocí běžných dávkovačích, které nám umožňují ekonomicky distribuovat tyto drahé výrobky péče na naše kadeře.

Použití Velvet Oil od Londa Professional pro aromaterapii je dnes velmi oblíbené. Pro tyto postupy je nutné mít dřevěné hřebeny, proces by měl být klidný a měřený, přinášet klid a zlepšovat emoční rovnováhu. Zasedání bude vyžadovat 3-4 kapky Velvetového oleje a 25-30 minut času a po týdnu budete cítit dobrý účinek těchto postupů. Nezapomeňte provést přestávky mezi postupy.

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Péče» Londa velvetteen olejové olejové recenze

Landa velvetteen olejový olej vlasy recenze

Po půl roku byl tento olej pro mou vlasy VŠECHNY! Ale jak se ukázalo, přineslo jim také "smrt".

Doplňuje: * příjemný zápach, * ekonomický, + vlasy nedostávají tuk, vlasy jsou jako hedvábí, vlasy jsou čistší

Nevýhody: stále kazí vlasy

Dobrý den! Dnes jsem konečně vyzrál, abych napsal recenzi vlasového oleje Velvet Oil z Londa. A jsem velmi rád, že to dělám právě teď, a ne před dvěma měsíci.

Řeknu vám trochu o mých vlasech: dlouho, nemám vlasy na dlouhé roky, ale přesto je ještě pár centimetrů bývalého blondu zakončeného čokoládou na konci) Stav vlasů dnes

Teď jsem velmi spokojen se stavem vlasů, hlavně kvůli vyrovnání keratinu, kterou jsem poprvé vyzkoušel v roce 2016. Pokud se o to někdo zajímá, je to moje recenze http://irecommend.ru/content/sdelala-sama-6-mesyatsev-nazada-volosy-vse-.

Pro srovnání přiložím fotografii vlasů na keratin) Fotografie vlasů 2016 (doratin)

Pojďme se vrátit k hrdinu našeho recenze) Jen se zbožňuji různé vlasové oleje! Navíc jsou to oleje, ne séra a emulze, ale oleje. Zdá se mi, že fungují mnohem lépe na mých vlasech. A proto je v mé sbírce již mnoho olejů, takže mám něco srovnat s)

Jakmile jsem si koupil tento olej, zamiloval jsem se do něj! Pokaždé, když jsem to použil na mé vlasy, nebylo to žádné omezení pro mé potěšení, opravdu to dělá zázraky s vlasy, ale k mé velké lítosti, jen vizuálně.

Dávám to na vlasy dost často! Dokonce můžete říct, že jste nalil. Na mokré vlasy, před sušením (1-2 kliknutí), abyste chránili vlasy. Každé ráno, než začnete pracovat (1-2 kliknutí), aby vlasy lesk a chata vypadat. A opravdu po celou polovinu roku, kdy jsem ji použil, to zvládlo se všemi mými kritérii. Ale pak jsem si něco všiml. Délka vlasů, na kterých jsem tento olej aplikovala (přibližně od ucha a dolů), se velmi suchá. Zvláště večer. Na začátku mě to moc netrápilo, protože jsem měl "zázračný olej". Ale čím více jsem "vylial" tento olej na vlasy, tím se stala sušička. Stav špiček na denní ráno před použitím oleje

A pak jsem se zastavil a rozhodl se jen podívat se na složení tohoto nástroje. A pak jsem šlápl! Na třetím místě je alkohol! to se ukázalo jako začarovaný kruh: vlasy usušují vlasy, tím víc chceme použít olej na ně, ale čím více ji aplikujeme, tím uschne naše vlasy A už jsem koupil druhý balík tohoto výrobku (

A pak začal sérii hledat náhradu za něj. A jak se ukázalo, že je těžké najít vlasový olej, ve kterém by nebyl alkohol. Je to strašlivé! Našel jsem takový nástroj doslova před pár dny, už to nebude chválit, takže nemusím se měnit, ale v tuto chvíli se mi opravdu líbí!

Připojuji fotku tipů pro dnešek a fotku tohoto oleje. Doufám, že už nebude takové zklamání. Tipy po nanesení oleje z kapuce

Salon péče o vlasy. Složení výrobku. + FOTO

Výhody: + vlasy neztrácejí, - zvlhčují konce, zůstávají na vlasu, ne na rukou

Druhý den jsem chtěl být hýčkat, šel jsem na kadeřnictví. Obchod s kadeřníkem, aby si koupil produkt péče (sérum nebo olej) pro vlasy na profesionální úrovni, chtěl jsem značku OLLIN, ale nebylo to; No, nebylo to, zkusme tento nový produkt))))

Takže máme láhev s dávkovačem na 100 ml. v krabičce.

Samotný olej není lepivý, s vůní vanilky, pižma a kokosového ořechu, pokud je aplikován na vlasy, ne na ruce! Obsahuje arganový olej, panthenol a vitamín E.

Dávám 2 kapky na suché vlasy (na mokrých aplikacích pro tepelnou ochranu), můžete vidět výsledek: dodatečný lesk se objevil, hroty vlasů byly mnohem měkčí a "živější", žádný účinek mučených vlasů)))

TO:

PO:

výsledek:

 • vlasy nejsou tlusté
 • ne těžké
 • nezůstává na rukou a oblečení
 • dává jemnost a extra lesk

Další recenze vlasů:

Šampon - Peeling Belita-Vitex Professional řada

Barva na vlasy Oriflame Tru Color HairX "Color-Expert"

Koncept Color Shampoo Šampon pro péči o vlasy

Schwarzkopf Profesionální kosmetika na vlasy OSIS + Session Label Dust It Flex, 10 g

Sprej-kondicionér L'OREAL Elseve Full Recovery 5 - recenze

Londa vlasový olej obecně není špatný, ale není to nejlepší!

Doplněk: příjemný zápach, zvlhčuje špičky

Nevýhody: cena není opodstatněná

V profesionálním obchodě pro kadeřníky doporučili Londa olivový olej k nákupu vlasového oleje.

Po příjezdu do obchodu jsem požádal o nějaké prostředky pro vyhlazování vlasů, aby byly méně nafouklé, protože podléhají barvení. Zde jsou prodejci a poradili mi to.

Po umytí vlasů jsem do mých rukou položil několik kapiček oleje Londa Professional Velvet a rozdělil jsem je na povrch vlasů, samozřejmě na kořeny.

Vůně je příjemná, konce vlasů se mi zdá méně suché, ale podle mého názoru vlasy trochu váží. Ne tolik jiných prostředků, ale stále tam.

Co mohu říci od profesionálů s výjimkou příjemné vůně, tak je i nákladová efektivita olejového vlasového oleje Londa. Rozhodněte se, jestli použijete 2 kapky, pak postačí 100 ml.

Není to špatné máslo, ale zatím to nejlepší není.

Radím vám, abyste se obrátili na každou ženu.

Pokud vlasy postrádají lesk a hladkost, pak je tento lék správný, ale obnovuje strukturu vlasů?

Doplňuje: * příjemný zápach, * ekonomický, + vlasy se nedostávají tuku

Nevýhody: není obnovena, cena není opodstatněná

Dobrý den! Chci s vámi podělit o své dojmy o vlasovém oleji Velvet Oil z Londa Pofessional

O nákupu profesionálního vlasového oleje jsem začal v létě snít, protože moje vlasy byly unavené z horlivého slunce a neustálého stylingu. Z nějakého důvodu jsem (nebo spíš díky reklamě) představoval, že olej mi pomůže obnovit vlasy a udělat to neuvěřitelně lesklé. 50% tohoto oleje je opodstatněné.

Koupil jsem ho v obchodě Beauty Pro v Lipetsku. Cena - 670 rublů

Kartonová krabička zlaté barvy uvnitř, ve které je skleněná lahvička se zlatožlutým rozprašovačem.

Konzistence, barva, vůně

Olej je poměrně tlustý, transparentní barva s béžovým nádechem. Aroma je příjemná, řeknu teplou, tam jsou ovocné tóny.

Moje dojmy

Obnovuje strukturu vlasů jakéhokoli typu. Okamžitě jim dává zdravý vzhled a lesk. Bez vážení. Poskytuje dodatečnou tepelnou ochranu při aplikaci

Moje vlasy jsou téměř denní styling. Samozřejmě používám termické ochranné prostředky a starám se o všechny vlasy, ale to nejspíš nestačí, protože vlasy se přerušují a zrádně vystupují po celé délce.

Vybral jsem tento olej již dlouho, četl recenze, konzultoval s lidmi a od nabízené cenové kategorie se mi tento olej hodil ve všech ohledech.

Použil jsem ji různými způsoby, nanesl jsem ho na mokré vlasy a uschlil. Ale dává větší vliv na vlhké vlasy před stylingem. Teprve poté budou vlasy měkké, uklidňující a neuvěřitelně lesklé. Efekt po aplikaci není patrný. po sušení se sušičkou s použitím oleje po sušení sušičkou s použitím oleje

Všechno, ale tento nástroj dává tak nádherný efekt, není dlouhá. Tedy pokud používáte všechno dobře, pokud je přehánějte olejem, objeví se nové problémy a pokud jej přestanete používat úplně, celý "hojivý" efekt okamžitě zmizí. Proto se domnívám, že výrobci nemají žádný redukční účinek.

V zásadě není ropa špatná, nemusíte od toho čekat moc. Za takový účinek je cena určitě příliš vysoká. Pokud vám peněženka umožňuje dopřát, pokud ne, pak existují analogy na dostupnějším masovém trhu.

Já sám jsem našel vynikající náhradu (levnější a mnohem lepší efekt)!

Nebudu tento olej určitě koupit podruhé, ale s velkou touhou si můžete vyzkoušet

★ ☆ ★ Recenze dalších zbytků ★ ☆ ★

SS Oriflame vlasový krém Expert-Care ★ Stříkací kondicionér NEXXT Intense hydro 2-fáze ★ Oriflame Eleo ★ Ochranný vlasový olej

SampleSociety

Velvet olej na vlasy

INFORMACE O PRODUKTU

Velvet Oil - olej od firmy Londa Professional, který okamžitě obnovuje vlasy bez nutnosti vážení. Staňte se majitelem Velvet Oil s dvojitým účinkem: při aplikaci na vlhké vlasy je dodatečná tepelná ochrana a při aplikaci na suché vlasy se dosáhne vyhlazovacího efektu.

Vzorec excelence

Velvet Oil vám poskytne nezapomenutelný zážitek, který si po první aplikaci uděláte. Nejcennější složka absolutní novinky - arganový olej - okamžitě obnovuje vnější vrstvu pokožky, čímž vlasy mají zdravý a luxusní vzhled. Silný antioxidant, vitamin E, který je součástí, zabraňuje zničení vlasů, chrání je před UV zářením a dodává vlasům neuvěřitelnou měkkost. Vzorec produktu je také bohatý na panthenol, který je široce známý pro jeho zpevňující a zvlhčující vlastnosti.

Charakteristickým rysem oleje Velvet Oil je parfémová kompozice. Měkká vůně pižma a santalového dřeva je kombinována s kyticí šťavnatých jablek, jemnou broskví a citrusem. Jemné poznámky z jasmínového a fialového lístku doplňují přirozenou vůni a umožňují vám uniknout z obvyklého městského shonu.

APLIKACE

Rozložte 1-2 kapky oleje rovnoměrně od středu délky a na konce vlasů. Neplachujte. Aplikujte na vlhké vlasy pro tepelnou ochranu, pro suché vlasy - pro vyhlazení nepoddajných vlasů.

Správná výživa: Wday testuje vlasové oleje

Olga Turbina, redaktorka sloupce Sex and Relationships:

- Vzhledem k tomu, že mé tipy jsou velmi suché od neustálého používání vysoušeč vlasů a vysavače vlasů, rozhodl jsem se vyzkoušet olej, aby zachránil situaci.

Vzhled: Objem lahve je poměrně velký, 100 ml. To znamená, že určitě dostanu ropu na rok. Vůně je příjemná. Podle mého názoru je to karamel s vanilkou a možná i malou broskví. Konzistence je lehká, mastná, průhledná, nevytváří vlasy mastné a poskytuje špičkám dobrý lesk.

Při posouzení složení přípravku by měl být účinek po použití velmi dobrý. Olej obsahuje panthenol (pro výživu a zvlhčení špiček), arganový olej (to je většinou nejcennější vlasový olej: obnovuje, vyživuje a také obsahuje olej z meruňkových semen (to je základní olej, ale také má mnoho vitálních vitamínů pro vlasy).

Očekávání: Výrobce nám řekne, že olej nevytváří vlasy a okamžitě je obnoví. Nástroj navíc vyhladí vlasy a může být použit jako tepelná ochrana.

Reality: Nakonec byly mé očekávání splněny. Špičky po oleji jsou navlhčené, nemají chmýří, svítí. Olej nerodí vlasy vůbec těžší, stejně jako světlo po mytí.

Snažil jsem se aplikovat olej třemi způsoby:

1. Na vlhké vlasy před sušením pro tepelnou ochranu.

2. Vysušte a vyhlaďte nepodložené špičky.

3. V noci pro intenzivní výživu vlasů.

Jediné negativní, které dokážu rozlišit - moje vlasy se začaly rychleji znečistit. Kdybych si každý den vymyla vlasy, chtěla bych to dělat častěji. Ale obecně se mi produkt líbil. Radím všem.

Výsledky zkoušek LONDA PROFESSIONAL VELVET OIL

Almaza Pirha, redaktor portálu Almaz Pirha

Olej na vlasy je nezbytným produktem pro vlasy. Je důležité, aby olej změkčoval, dává lesk, ale nezamotá a neváží vlasy. Chuť je také důležitá. V Velvet Oil je překvapivě okouzlující.

Doporučuji používat tento olej před sušením pomocí mokrých vlasů. Průměrná délka stačí stisknout. Průhledná a viskózní struktura oleje se v ruce snadno "zahřeje", po které je okamžitě nutné aplikovat produkt na vlasy, protože olej je absorbován do rukou dvěma účty.

Mírné dávkování umožní, aby lahvička oleje trvala mnoho měsíců. Okamžitá absorpce může naznačovat, že musíte použít více oleje - nedoporučuji to dělat, je velmi snadné ji přehánět a vlasy příliš mastné.

Po vysušení zůstávají vlasy lehké, rozpadající se, zářící a ne tlačí. Olej zcela neodporuje stylingovým výrobkům, zejména prostředkům k vytvoření kudrlin.

Mimochodem, nezaznamenal jsem zvláštní efekt vyhlazení "na suché vlasy". Kudrlinky z přírodních olejů se nezměnily, spíše je dělaly pružnější a "jasnější".

Jako součást produktu arganový olej, který slibuje ochranu vlasů a obnovuje jejich kůžičku, vitamin E hraje roli "ochránce", dodává vlasům jemnost a elasticitu a panthenol plní zvlhčující funkce. Vůně obsahuje poznámky z pižma, santalového dřeva, šťavnatých jablek, jemných broskví, citrusů, jasmínových lístků a fialky.

Objem lahve je poměrně velký - 100 ml, skleněná lahvička, dávkovač je vhodný, ale "rustikální".

Slušný produkt za přijatelnou cenu.

Zane Aunina, čtenář portálu 3ade.lv

Po dobu dvou týdnů jsem zkoušel báječně vonící olej Londa Velvet, aby zjistil, zda je skutečně schopen dát to, co výrobce slíbil.

Za prvé je to jedno - obal je velmi elegantní: těžká skleněná láhev s praktickým dávkovačem, který je balen ve zlaté krabici. Taková je kvalita a kvalita, které dosud držíme.

Ale balení je jen fasáda - a co je uvnitř? Mohu říci, že Londa Velvet Oil je vynikající: lehké, rychle vstřebané, nevytváří vlasy těžké ani mastné. Používám je přímo po mytí, na mokré, ručníky sušené vlasy po celé délce. Tři kohoutky jsou dost pro mé dlouhé vlasy. Vyhlazuje vlasy za vteřinu, takže je měkký a lesklý, a také pomáhá roztáhnout splety a usnadňuje hřeben.

Kompozice oleje je také hodná pozornosti - je obohacena arganovým olejem, antioxidanty - vitamínem E a panthenolem. Vynikající trojice energie, ochrana a posilování.

Jako poslední, ale ne méně patrný faktor, chci poznamenat - vůně. Je to kouzelný. Producent ji popisuje jako vůni, kde hladký, uklidňující teplý dech santalového dřeva a pižma zdůrazňují nuance čerstvého a ostrého jablka, sametových broskví a oživujících citrusů. Můj pocit vůně nerozlišuje takové jemnosti, ale vůně je velmi výrazná, teplá a trochu sladká - to se mi líbí. Zůstává na vlasu - i když ne na dlouhou dobu.

Mohu bezpečně doporučit tento olej jako jeden ze způsobů péče, zvláště v chladné sezóně, a zvláště pro dlouhé vlasy. Se začátkem zahřívací sezony jsou vlasy více náchylné na stres a životní prostředí - protínají pletené výrobky, jsou nepříznivě ovlivněny suchým vzduchem a náhlymi změnami teploty. V této době si vlasy, zejména špičky, vyžadují zvláštní péči a tento olej může určitě poskytnout pohodlí vlasům. V budoucnosti ji určitě využiji, jak vám doporučuji.

Pro Více Informací O Suché Vlasy